Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2016

2016-03-06 Piaski k/Lublina Hala sportowa im. Polskich Olimpijczyków ul. Partyzantów, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

1. Do I bloku została przeniesiona kat 14-15 lat kl E.
2. Ze względu na małą ilość par zostały połączone kat 10-11 F + E, pow. 15 F + E
3. Kat pow. 15 lat B ST/LA ze względu na dużą ilość par w bloku III została przeniesiona do bloku IV

BLOK 1, rejestracja 10.00-10.30, próba parkietu 10.30-10.50, start: 11.00

10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Pogorzelska Julia
Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP Warszawa E (+1)1E1
2.Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
FAST-STEP Warszawa
Gałązka Aleks
Kondrakiewicz Amelia
Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP Warszawa4 (+1)142
3.Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kietliński Jakub
Gruszczyńska Adrianna
Kietliński JakubGruszczyńska AdriannaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA4 (+1)143
4.Błaszko Łukasz
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Błaszko Łukasz
Koziej Patrycja
Błaszko ŁukaszKoziej PatrycjaTAKT - Chełm2 (+1)124
5.Babiak Paweł
Komorek Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Komorek Aleksandra
Babiak PawełKomorek AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 05
6.Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaJUST DANCE - Stalowa Wola0 06
7.Rejmer Bartłomiej
Zgorzelak Kornelia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zgorzelak Kornelia
Rejmer BartłomiejZgorzelak KorneliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin1 18

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górski Jan
Samul Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Samul Katarzyna
Górski JanSamul KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)111
2.Kondrakiewicz Marcel
Skottak Marta
FAST-STEP Warszawa
Kondrakiewicz Marcel
Skottak Marta
Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP Warszawa1 (+1)112
3.Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Pituch Pola
Kiszka MikołajPituch PolaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)123
4.Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
BALANS - Lublin
Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
Gałat JakubHawrył WiktoriaBALANS - Lublin0 04
5.Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE - Lublin0 05
6.Borsuk Piotr
Kasza Martyna
Borsuk Piotr
Kasza Martyna
Borsuk PiotrKasza Martyna0 06

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa6 (+1)161
2.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko Wiktoria8 (+1)182
3.Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Farbaniec Emilia
Kijowski CezaryFarbaniec EmiliaGRACJA - Krosno8 (+1)183
4.Niemiec Jakub
Petelska Patrycja
TAKT - Chełm
Niemiec Jakub
Petelska Patrycja
Niemiec JakubPetelska PatrycjaTAKT - Chełm4 44
5.Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
PASJA - Lublin
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA - Lublin1 15
6.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska3 36
7.Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin1 17

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Demianiuk Maciej
Łajca Maria
BLUE CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC - Warszawa2 (+1)121
2.Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher KacperDejko Wiktoria6 (+1)162
3.Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
ZAMEK - Biała Podlaska
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan JakubCybulska AleksandraZAMEK - Biała Podlaska3 33
4.Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
KORDASZEWSCY - Garwolin
Gromuł Przemysław
Gałązka Katarzyna
Gromuł PrzemysławGałązka KatarzynaKORDASZEWSCY - Garwolin1 14

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek OskarMądry EmiliaGALA - Mielec4 (+1)141
2.Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Jakub
Łukasik Izabela
Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP - Janów Lubelski E (+1)1E2
3.Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP - Janów Lubelski1 13
4.Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Jankowski Kamil
Czerwińska Aleksandra
Jankowski KamilCzerwińska AleksandraZAMEK - Lublin2 24
5.Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Jakub
Bartyzel Julita
Tomczyk JakubBartyzel JulitaSAMBA - Tarnobrzeg2 25

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP Warszawa2 (+1)121
2.Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT - Chełm7 (+1)172
3.Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara KacperKorpal AgataGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
4.Królikowski-Różycki Kamil
Gmochowska Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Gmochowska Justyna
Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)134
5.Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
MERENGUE - Stalowa Wola
Rozwadowski Filip
Nguyen Dac Paulina
Rozwadowski FilipNguyen Dac PaulinaMERENGUE - Stalowa Wola2 25
6.Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY - Garwolin2 26
7.Kretowicz Damian
Sabarańska Dagmara
RYTM - Chełm
Kretowicz Damian
Sabarańska Dagmara
Kretowicz DamianSabarańska DagmaraRYTM - Chełm2 27
8.Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION - Góra Kalwaria0 08

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-12.50, start: 13.00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
KICK - Kielce
Krochmal Filip
Nowak Zuzanna
Krochmal FilipNowak ZuzannaKICK - Kielce3 (+1)131
2.Kogut Maciej
Kozdra Natalia
MERENGUE - Stalowa Wola
Kogut Maciej
Kozdra Natalia
Kogut MaciejKozdra NataliaMERENGUE - Stalowa Wola2 (+1)122
3.Wardak Marcin
Wardak Natalia
KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113
4.Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
TAKT - Chełm
Musioł Bartłomiej
Woch Kamila
Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT - Chełm3 (+1)134
5.Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 (+1)125
6.Rykała Tobiasz
Kunka Pola
TAKT - Chełm
Rykała Tobiasz
Kunka Pola
Rykała TobiaszKunka PolaTAKT - Chełm7 (+1)176
7.Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
PASJA - Lublin
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA - Lublin7 77
8.Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański OskarDąbek KatarzynaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 38
9.Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 19
10.Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Szewc Michał
Mazurkiewicz Katarzyna
Szewc MichałMazurkiewicz KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg0 010
11.Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 211
12.Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Waszyńska Natalia
Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin1 112
13.Janczy Kacper
Ślęp Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Ślęp Emilia
Janczy KacperŚlęp EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 013
14.Ziomek Kacper
Rękawek Maria
KORDASZEWSCY - Garwolin
Ziomek Kacper
Rękawek Maria
Ziomek KacperRękawek MariaKORDASZEWSCY - Garwolin1 114
15.Flis Konrad
Stachyra Eliza
MAGIC-DANCE - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis KonradStachyra ElizaMAGIC-DANCE - Lublin1 115

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA6 (+1)161
2.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin5 (+1)152
3.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm4 (+1)143
4.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)114
5.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja Julia C (+1)1C5
6.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina1 16
7.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin0 07
8.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola6 68
9.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 69
10.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 510
11.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość0 011
12.Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola9 912

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski MichałSarnowska DominikaJUST DANCE - Stalowa Wola9 (+1)191
2.Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz Kamil
Świątkiewicz Karina
Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz Karina C (+1)1C2
3.Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kietliński Sebastian
Lisiecka Julia
Kietliński SebastianLisiecka JuliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA5 (+1)153
4.Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)114
5.Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Tur Seweryn
Chyła Aleksandra
Tur SewerynChyła AleksandraMERENGUE - Stalowa Wola8 (+1)185
6.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin8 86
7.Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER - Lublin0 07
8.Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Pasztelan Maja
Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM - Chełm6 68
9.Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
MYKA - Zamość
Korczyński Oskar
Boras Aleksandra
Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA - Zamość0 09
10.Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Turczak Wiktoria
Niedźwiedź JakubTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 69
11.Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK - Lublin0 011
12.Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT - Chełm1 112

16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk Alicja6 (+1)162
3.Banaś Maciej
Truszkowska Gabriela
Banaś Maciej
Truszkowska Gabriela
Banaś MaciejTruszkowska Gabriela1 (+1)113
4.Starczewski Mikołaj
Maziarz Weronika
RYTM - Chełm
Starczewski Mikołaj
Maziarz Weronika
Starczewski MikołajMaziarz WeronikaRYTM - Chełm4 (+1)144
5.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek MarcinJędrasik Julia1 16
7.Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
RYTM - Chełm
Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
Hejna KonradLisiecka KatarzynaRYTM - Chełm1 17
8.Gontarz Tymon
Płonka Aleksandra
MYKA - Zamość
Gontarz Tymon
Płonka Aleksandra
Gontarz TymonPłonka AleksandraMYKA - Zamość0 08
9.Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki KonradKapica Marcelina1 19
10.Kuś Jakub
Świca Aleksandra
Kuś Jakub
Świca Aleksandra
Kuś JakubŚwica Aleksandra1 110

16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń Adam
Hermaniuk Alicja
Bartoń AdamHermaniuk Alicja6 (+1)161
2.Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA - Zamość4 (+1)142
3.Banaś Maciej
Truszkowska Gabriela
Banaś Maciej
Truszkowska Gabriela
Banaś MaciejTruszkowska Gabriela2 (+1)123
4.Starczewski Mikołaj
Maziarz Weronika
RYTM - Chełm
Starczewski Mikołaj
Maziarz Weronika
Starczewski MikołajMaziarz WeronikaRYTM - Chełm4 (+1)144
5.Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartyzel Jakub
Kuroczko Aleksandra
Bartyzel JakubKuroczko AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek Marcin
Jędrasik Julia
Tudrujek MarcinJędrasik Julia0 06
7.Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki Konrad
Kapica Marcelina
Jacniacki KonradKapica Marcelina3 37
8.Gontarz Tymon
Płonka Aleksandra
MYKA - Zamość
Gontarz Tymon
Płonka Aleksandra
Gontarz TymonPłonka AleksandraMYKA - Zamość0 08
9.Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
RYTM - Chełm
Hejna Konrad
Lisiecka Katarzyna
Hejna KonradLisiecka KatarzynaRYTM - Chełm0 09
10.Kuś Jakub
Świca Aleksandra
Kuś Jakub
Świca Aleksandra
Kuś JakubŚwica Aleksandra1 110

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 15.00-15.20, start: 15.30

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość6 (+1)161
2.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina6 (+1)162
3.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola1 (+1)113
4.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena8 (+1)184
5.Kadłubowski Jakub
Korszeń Weronika
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Korszeń Weronika
Kadłubowski JakubKorszeń WeronikaZAMEK - Biała Podlaska2 25
6.Taper Jakub
Wolicka Sandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Taper Jakub
Wolicka Sandra
Taper JakubWolicka SandraMERENGUE - Stalowa Wola1 16
7.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok1 17
8.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 08

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA - Zamość7 (+1)171
2.Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski Dawid
Orlińska Paulina
Sobolewski DawidOrlińska Paulina9 (+1)192
3.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin10 (+1)1103
4.Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)114
5.Stopyra Hubert
Martyna Nikola
MERENGUE - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra HubertMartyna NikolaMERENGUE - Stalowa Wola0 05
6.Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
KADRYL - Białystok
Oksień Dominik
Sawicka Klaudia
Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL - Białystok4 46
7.Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski Jakub
Czaja Julia
Ogonowski JakubCzaja Julia0 07
8.Kadłubowski Jakub
Korszeń Weronika
ZAMEK - Biała Podlaska
Kadłubowski Jakub
Korszeń Weronika
Kadłubowski JakubKorszeń WeronikaZAMEK - Biała Podlaska2 28
9.Taper Jakub
Wolicka Sandra
MERENGUE - Stalowa Wola
Taper Jakub
Wolicka Sandra
Taper JakubWolicka SandraMERENGUE - Stalowa Wola0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wyroślak Dariusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Broniecka Natalia
Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Pasierb Adam
Zygmunt Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Pasierb Adam
Zygmunt Anna
Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)182
3.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola1 (+1)113
4.Purta Bartosz
Bielawska Dominika
KADRYL - Białystok
Purta Bartosz
Bielawska Dominika
Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL - Białystok2 (+1)124
5.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała Karolina3 (+1)135
6.Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Ziętek Łukasz
Mularczyk Beata
Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA - Radom9 96
7.Koguciuk Marcin
Gajewska Julia
RYTM - Chełm
Koguciuk Marcin
Gajewska Julia
Koguciuk MarcinGajewska JuliaRYTM - Chełm4 47
8.Daniec Wiktor
Pradyszczuk Wiktoria
RYTM - Chełm
Daniec Wiktor
Pradyszczuk Wiktoria
Daniec WiktorPradyszczuk WiktoriaRYTM - Chełm1 18
9.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm4 49
10.Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
RYTM - Chełm
Obst Piotr
Hnydka Aleksandra
Obst PiotrHnydka AleksandraRYTM - Chełm1 110
11.Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika2 211
12.Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 212
13.Jesień Krzysztof
Piętka Żaneta
RIVIERA Warszawa
Jesień Krzysztof
Piętka Żaneta
Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA Warszawa0 0

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Purta Bartosz
Bielawska Dominika
KADRYL - Białystok
Purta Bartosz
Bielawska Dominika
Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL - Białystok3 (+1)131
2.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm4 (+1)142
3.Pasierb Adam
Zygmunt Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Pasierb Adam
Zygmunt Anna
Pasierb AdamZygmunt AnnaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)183
4.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość C (+1)1C4
5.Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
MERENGUE - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski KornelKapuścińska KamilaMERENGUE - Stalowa Wola1 (+1)115
6.Wyroślak Dariusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Wyroślak Dariusz
Broniecka Natalia
Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER - Lublin0 06
7.Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski Kacper
Furgała Karolina
Bętlejewski KacperFurgała Karolina3 37
8.Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Basza Mateusz
Społowicz Patrycja
Basza MateuszSpołowicz PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 38
9.Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz KamilLubawska DominikaRYTM - Chełm1 18
10.Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
Wawrzusiszyn Dominik
Jurkiewicz Weronika
Wawrzusiszyn DominikJurkiewicz Weronika1 110
11.Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER - Lublin1 111
12.Daniec Wiktor
Pradyszczuk Wiktoria
RYTM - Chełm
Daniec Wiktor
Pradyszczuk Wiktoria
Daniec WiktorPradyszczuk WiktoriaRYTM - Chełm1 112
13.Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Oczkowska Urszula
Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA - Radom0 0
14.Jesień Krzysztof
Piętka Żaneta
RIVIERA Warszawa
Jesień Krzysztof
Piętka Żaneta
Jesień KrzysztofPiętka ŻanetaRIVIERA Warszawa0 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
TAKT - Chełm
Syk Marcin
Kajdaszuk Paulina
Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT - Chełm5 (+1)151
2.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska Monika5 (+1)152
3.Grygoruk Paweł
Krot Natalia
KADRYL - Białystok
Grygoruk Paweł
Krot Natalia
Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL - Białystok3 (+1)133
4.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)134
5.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska Magdalena7 75
6.Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
Sitek SebastianMiernik Natalia WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 46
7.Wikieł Paweł
Lipiec Marta
MAKO - Sulejówek
Wikieł Paweł
Lipiec Marta
Wikieł PawełLipiec MartaMAKO - Sulejówek0 07
8.Sulik Jakub
Jasińska Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Sulik Jakub
Jasińska Kamila
Sulik JakubJasińska KamilaSAMBA - Tarnobrzeg5 58
9.Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
MYKA - Zamość
Soboń Bartłomiej
Tarajko Nina
Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA - Zamość0 09

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA - Radom10 (+1)1101
2.Błaszczak Piotr
Tomala Gabriela
PASJA - Lublin
Błaszczak Piotr
Tomala Gabriela
Błaszczak PiotrTomala GabrielaPASJA - Lublin5 (+1)152
3.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa2 (+1)123
4.Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Stępniowska Natalia
Kutyła RadosławStępniowska NataliaJUST DANCE - Stalowa Wola9 (+1)194
5.Gapiński Dominik
Brodacka Ola
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA3 (+1)135
6.Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK - Lublin9 (+1)196
7.Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sitek Sebastian
Miernik Natalia Wiktoria
Sitek SebastianMiernik Natalia WiktoriaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 87
8.Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Kluch Patryk
Chocyk Wiktoria
Kluch PatrykChocyk WiktoriaZAMEK - Lublin5 58
9.Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski JakubCybulska Monika1 19
10.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila7 710
11.Woźniak Paweł
Łokińska Julia
TAKT - Chełm
Woźniak Paweł
Łokińska Julia
Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT - Chełm2 210
12.Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
GRACJA - Krosno
Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA - Krosno3 312
13.Suprun Tomasz
Karecka Gabriela
Suprun Tomasz
Karecka Gabriela
Suprun TomaszKarecka Gabriela3 313
14.Wikieł Paweł
Lipiec Marta
MAKO - Sulejówek
Wikieł Paweł
Lipiec Marta
Wikieł PawełLipiec MartaMAKO - Sulejówek0 013

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.30-17.50, start: 18.00

14-15 (Junior 2) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Brodacki Bartek
Krupa Julia
STUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF - WARSZAWA1
2.Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Olszówka Zuzanna
Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER - Lublin2
3.Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE - Lublin3

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pulczyński Michał
Gawlik Daria
JEDYNKA - Łódź
Pulczyński Michał
Gawlik Daria
Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA - Łódź3 (+1)131
2.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA1 (+1)112
3.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie3 (+1)133
4.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska3 (+1)134
5.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)125
6.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków10 106
7.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 27
8.Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
GRACJA - Krosno
Ziajka Kamil
Stasz Patrycja
Ziajka KamilStasz PatrycjaGRACJA - Krosno2 27
9.Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
DUET - Warszawa
Niegowski Michał
Rychlica Katarzyna
Niegowski MichałRychlica KatarzynaDUET - Warszawa0 09
10.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 110
11.Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk KrzysztofOniszk Kamila0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 15

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA9 (+1)191
2.Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
ZAMEK - Biała Podlaska
Czopiński Konrad
Kowalewska Paulina
Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK - Biała Podlaska12 (+1)1122
3.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin2 (+1)123
4.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA1 (+1)114
5.Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
ESKADRA - Pabianice
Janakowski Maciej
Czerczak Karolina -
Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA - Pabianice7 (+1)175
6.Larwa Kamil
Nasalska Izabela
LIDER - Lublin
Larwa Kamil
Nasalska Izabela
Larwa KamilNasalska IzabelaLIDER - Lublin4 (+1)146
7.Całka Dominik
Banasik Iga
KORDASZEWSCY - Garwolin
Całka Dominik
Banasik Iga
Całka DominikBanasik IgaKORDASZEWSCY - Garwolin2 27
8.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm1 18
9.Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw Maciej
Starońska Magdalena
Czerw MaciejStarońska Magdalena0 09
10.Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Krytak Małgorzata
Pogorzelec PawełKrytak MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl2 29
11.Wdowiak Hubert
Glica Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wdowiak Hubert
Glica Milena
Wdowiak HubertGlica MilenaSAMBA - Tarnobrzeg4 411
12.Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL - WARSZAWA0 012
13.Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
EM STUDIO - Opole Lubelskie
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO - Opole Lubelskie1 113
14.Jucha Jakub
Falda Karina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Jucha Jakub
Falda Karina
Jucha JakubFalda KarinaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 214
15.Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś Robert
Szpondowska Klaudia
Mikoś RobertSzpondowska Klaudia-1 (-1)-1-1

19+ (Powyżej 18) Open ST 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Prusak Piotr
Kaczmarzyk Adrianna
Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
BRASIL - WARSZAWA
Archacki Sebastian
Szewczyk-Terlecka Joanna
Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL - WARSZAWA2
3.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin3
4.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin4
5.Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
BRASIL - WARSZAWA
Matuszewski Piotr
Komosa Agnieszka
Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL - WARSZAWA5
6.Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Sokół Weronika
Koguciuk JakubSokół WeronikaRYTM - Chełm6

19+ (Powyżej 18) Open LA 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ostrowski Mateusz
Dykman Marzena
Ostrowski MateuszDykman MarzenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1
2.Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER - Lublin2
3.Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER - Lublin3
4.Jabłoński Damian
Zakrzewska Izabela
LIDER - Lublin
Jabłoński Damian
Zakrzewska Izabela
Jabłoński DamianZakrzewska IzabelaLIDER - Lublin4
5.Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
Cacko Łukasz
Kosmalska Aneta
Cacko ŁukaszKosmalska Aneta5
6.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin6
7.Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Pokorska Ada
Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL - Białystok7
8.Michalak Krystian
Syzdoł Monika
BRASIL - WARSZAWA
Michalak Krystian
Syzdoł Monika
Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL - WARSZAWA8
9.Wójcik Patryk
Bil Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Patryk
Bil Paulina
Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin9
10.Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Zajkowski Kamil
Poniatowicz Karolina
Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL - Białystok10