MIODOWE GRAND PRIX POLSKI SENIOR z Turniejem Towarzyszącym

2015-11-21 Kluczbork, Hala "OSIR", ul. Mickiewicza 10,


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZIN W I BLOKU:
Rejestracja: 9.30 – 10.15; Próba Parkietu: 9.30 – 10.15; Rozpoczęcie Turnieju: Godz. 10.30

BLOK 1

Blok I Turniej Towarzyszący g. 09:00


10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik Iga3 (+1)132
3.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa4 (+1)143
4.Domiański Michał
Kolińska Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2 24
5.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 45
6.Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 06
7.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER - Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER - Kluczbork0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik Iga4 (+1)141
2.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)162
3.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 (+1)143
4.Domiański Michał
Kolińska Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Domiański Michał
Kolińska Julia
Domiański MichałKolińska JuliaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle1 14
5.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 25
6.Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Pędziwiatr Michał
Buczek Małgorzata
Pędziwiatr MichałBuczek MałgorzataJEDYNKA - Łódź0 06
7.Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
DANCE CENTER - Kluczbork
Jeziorek Łukasz
Jaroń Karina
Jeziorek ŁukaszJaroń KarinaDANCE CENTER - Kluczbork0 07

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 71
2.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik Natalia3 32

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak Julia10 (+1)1101
2.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA - Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA - Praszka2 (+1)122
3.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik Natalia1 13
4.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 14

 

BLOK 2

Blok II Turniej Towarzyszący g. 12:00


35+ (Senior 1) E ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch Katarzyna1
2.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna2
3.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska Agnieszka3
4.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna

35+ (Senior 1) E LA 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna1
2.Ziębiński Marek
Góral Sylwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziębiński Marek
Góral Sylwia
Ziębiński MarekGóral SylwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2
3.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna

45+ (Senior 2) E ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1
2.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź2
3.Kapuściński Mieczysław
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kapuściński Mieczysław
Kozłowska Edyta
Kapuściński MieczysławKozłowska EdytaCIEŚLAK - Jelenia Góra3
4.Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
Kordos MirosławKordos MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała4

45+ (Senior 2) E LA 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2

55+ (Senior 3) E ST 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice1
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska Joanna2
3.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3
4.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia4

55+ (Senior 3) E LA 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1
2.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska Joanna2
3.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia3
4.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice4
5.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra5

 

BLOK 3

Blok III GPP Seniorzy D g. 14:30


25+ (Dorośli 2) D ST 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna

25+ (Dorośli 2) D LA 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna

35+ (Senior 1) D ST 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1
2.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle2
3.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna3
4.Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski Bartłomiej
Damska Agnieszka
Damski BartłomiejDamska Agnieszka4
5.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna

35+ (Senior 1) D LA 4T 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
TANGO - Gdynia
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaTANGO - Gdynia1
2.Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch Grzegorz
Wydmuch Katarzyna
Wydmuch GrzegorzWydmuch Katarzyna2
3.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3
4.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle4
5.Kazimirski Jan
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Lus-Sałdyka Anna
Kazimirski JanLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5
6.Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik Paweł
Świerczyńska-Jancik Joanna
Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik Joanna6
7.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek Anna

45+ (Senior 2) D ST 4T 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź1
2.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka Barbara2
3.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz3
4.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów4
5.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław5
6.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6
7.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź7
8.Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kordos Mirosław
Kordos Magdalena
Kordos MirosławKordos MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała8

45+ (Senior 2) D LA 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka Barbara1
2.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska Grażyna2
3.Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
ŁDK - Łódź
Tygielski Jarosław
Tygielska Małgorzata
Tygielski JarosławTygielska MałgorzataŁDK - Łódź3
4.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź4
5.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław5

55+ (Senior 3) D ST 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ciopała Mariusz
Marek Urszula
Ciopała Mariusz
Marek Urszula
Ciopała MariuszMarek Urszula1
2.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa2
3.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice3
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska Joanna4
5.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz Małgorzata5
6.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia6

55+ (Senior 3) D LA 4T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki GrzegorzWójcicka Iwona1
2.Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz WojciechSrokosz Małgorzata2
3.Dąbek Wacław
Dąbek Halina
WIR - Mysłowice
Dąbek Wacław
Dąbek Halina
Dąbek WacławDąbek HalinaWIR - Mysłowice3
4.Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski MarekSułowska Joanna4
5.Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek Emilia5

 

BLOK 4, start: Gala Wieczorna g. 17:30

25+ (Dorośli 2) Open ST 0

25+ (Dorośli 2) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral Maciej
Oleszczak Anna
Goral MaciejOleszczak Anna

35+ (Senior 1) Open ST 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec1
2.Kolecki Marek
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kolecki Marek
Gawlik Ewa
Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2
3.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec3
4.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz4
5.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica5
6.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica6
7.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7

35+ (Senior 1) Open LA 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
SŁOŃCE - Poznań
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki ŁukaszPawlak MałgorzataSŁOŃCE - Poznań1
2.Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
LEWANDOWSKI - Bolesławiec
Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataLEWANDOWSKI - Bolesławiec2
3.Górski Jędrzej
Górska Iwona
KIEPURA - Sosnowiec
Górski Jędrzej
Górska Iwona
Górski JędrzejGórska IwonaKIEPURA - Sosnowiec3
4.Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
TANGO - Gdynia
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek TomaszZiemniak KatarzynaTANGO - Gdynia4
5.Nowak Aleksander
Stec Marta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Nowak Aleksander
Stec Marta
Nowak AleksanderStec MartaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz5
6.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica6
7.Kazimirski Jan
Lus-Sałdyka Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Lus-Sałdyka Anna
Kazimirski JanLus-Sałdyka AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa7

45+ (Senior 2) Open ST 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
ASTRA - Szczecin
Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA - Szczecin1
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław2
3.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław3
4.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia4
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka Barbara5
6.Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
Ociepa Rajmund
Wilczyńska Anetta
Ociepa RajmundWilczyńska Anetta6
7.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska Grażyna7
8.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz8
9.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów9

45+ (Senior 2) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia1
2.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław2
3.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka Barbara3
4.Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski Witold
Romanowska Grażyna
Romanowski WitoldRomanowska Grażyna4

55+ (Senior 3) Open ST 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Oruba Andrzej
Fedak Beata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Oruba Andrzej
Fedak Beata
Oruba AndrzejFedak BeataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1
2.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel Anna2
3.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa3
4.Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Obłąk Wojciech
Obłąk Małgorzata
Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT - Wrocław4
5.Ciopała Mariusz
Marek Urszula
Ciopała Mariusz
Marek Urszula
Ciopała MariuszMarek Urszula5
6.Gregor Bogdan
Gregor Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Gregor Bogdan
Gregor Dorota
Gregor BogdanGregor DorotaGRACJA - Zielona Góra6
7.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź
8.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda

55+ (Senior 3) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel Zbigniew
Daniel Anna
Daniel ZbigniewDaniel Anna1
2.Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander Witold
Zawadzka Ewa
Zawadzki Aleksander WitoldZawadzka Ewa2
3.Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk Zdzisław
Fassa Wanda
Juszczyk ZdzisławFassa Wanda3
4.Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
ŁDK - Łódź
Andruch Krzysztof
Lisiewicz Anna
Andruch KrzysztofLisiewicz AnnaŁDK - Łódź
5.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra