Rejestracja godz. 13.3o-14.oo Początek turnieju godz. 14.3o
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bartman Aleksander Sas Aurelia ASTRA - Szczecin | Bartman Aleksander Sas Aurelia | Bartman Aleksander | Sas Aurelia | ASTRA - Szczecin | 10 (+1) | 1 | 10 | | 1 |
2. | Robiński Arkadiusz Rojszczak-Robińska Dorota
| Robiński Arkadiusz Rojszczak-Robińska Dorota | Robiński Arkadiusz | Rojszczak-Robińska Dorota | | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Antkowiak Jacek Korytowska Wiktoria DANCE CENTER - Poznań | Antkowiak Jacek Korytowska Wiktoria | Antkowiak Jacek | Korytowska Wiktoria | DANCE CENTER - Poznań | 4 | | 4 | | 3 |
4. | Jasiński Kamil Brożek Marta Maria
| Jasiński Kamil Brożek Marta Maria | Jasiński Kamil | Brożek Marta Maria | | 1 | | 1 | | 4 |
5. | Kozelan Jakub Stawna Klaudia
| Kozelan Jakub Stawna Klaudia | Kozelan Jakub | Stawna Klaudia | | 1 | | 1 | | 5 |
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kozelan Jakub Stawna Klaudia
| Kozelan Jakub Stawna Klaudia | Kozelan Jakub | Stawna Klaudia | | 1 | | 1 | | 1 |
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Szmigielski Bartosz Czerwińska Magdalena IGLICA - Wrocław | Szmigielski Bartosz Czerwińska Magdalena | Szmigielski Bartosz | Czerwińska Magdalena | IGLICA - Wrocław | 8 (+1) | 1 | 8 | | 1 |
2. | Winkler Miłosz Shkilevych Magdalena DANCE CENTER - Poznań | Winkler Miłosz Shkilevych Magdalena | Winkler Miłosz | Shkilevych Magdalena | DANCE CENTER - Poznań | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Meyza Kacper Piotr Hauser Zuzanna
| Meyza Kacper Piotr Hauser Zuzanna | Meyza Kacper Piotr | Hauser Zuzanna | | 0 | | 0 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Wolski Wojciech Wolska Karolina
| Wolski Wojciech Wolska Karolina | Wolski Wojciech | Wolska Karolina | | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Winkler Miłosz Shkilevych Magdalena DANCE CENTER - Poznań | Winkler Miłosz Shkilevych Magdalena | Winkler Miłosz | Shkilevych Magdalena | DANCE CENTER - Poznań | 8 (+1) | 1 | 8 | | 2 |
3. | Szmigielski Bartosz Czerwińska Magdalena IGLICA - Wrocław | Szmigielski Bartosz Czerwińska Magdalena | Szmigielski Bartosz | Czerwińska Magdalena | IGLICA - Wrocław | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
4. | Mędak Karol Bigaj Weronika
| Mędak Karol Bigaj Weronika | Mędak Karol | Bigaj Weronika | | 3 (+1) | 1 | 3 | | 4 |
5. | Biazik Michał Strochalska Klaudia
| Biazik Michał Strochalska Klaudia | Biazik Michał | Strochalska Klaudia | | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Bartman Aleksander Sas Aurelia ASTRA - Szczecin | Bartman Aleksander Sas Aurelia | Bartman Aleksander | Sas Aurelia | ASTRA - Szczecin | 1 | | 1 | | 6 |
7. | Drozd Damian Sokołowska Monika
| Drozd Damian Sokołowska Monika | Drozd Damian | Sokołowska Monika | | 1 | | 1 | | 7 |
8. | Meyza Kacper Piotr Hauser Zuzanna
| Meyza Kacper Piotr Hauser Zuzanna | Meyza Kacper Piotr | Hauser Zuzanna | | 3 | | 3 | | 8 |
16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Biazik Michał Strochalska Klaudia
| Biazik Michał Strochalska Klaudia | Biazik Michał | Strochalska Klaudia | | | | | | |
16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz | Torbiarczyk Adrian Stróżyk Zuzanna | Torbiarczyk Adrian | Stróżyk Zuzanna | CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz | 12 (+1) | 1 | 12 | | 1 |
2. | Nędzewicz Mirosław Roszak Barbara IGLICA - Wrocław | Nędzewicz Mirosław Roszak Barbara | Nędzewicz Mirosław | Roszak Barbara | IGLICA - Wrocław | 9 (+1) | 1 | 9 | | 2 |
3. | Antkowiak Jacek Korytowska Wiktoria DANCE CENTER - Poznań | Antkowiak Jacek Korytowska Wiktoria | Antkowiak Jacek | Korytowska Wiktoria | DANCE CENTER - Poznań | 1 | | 1 | | 3 |
4. | Bienert Paweł Gurazda Paula
| Bienert Paweł Gurazda Paula | Bienert Paweł | Gurazda Paula | | 2 | | 2 | | 4 |