XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA - Z M I A N A P R O G R A M U!!!!

2015-12-05 BOROWA,


Plik z wynikami

UWAGA

Z PROGRAMU TURNIEJU ZOSTAŁ USUNIĘTY I BLOK.
TURNIEJ ROZPOCZYNAMY O G O D Z. 14.30.
REJESTRACJA 13.00 - 14.00.
PROSIMY O SPRAWDZENIE NOWEGO PROGRAMU !!!!!!!!!!

BLOK 1, rejestracja 13.00 - 14.00, start: 14.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszecki Wojciech
Myćka Emilia
DANCE TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Myćka Emilia
Gruszecki WojciechMyćka EmiliaDANCE TEAM - Wrocław1 (+1)111
2.Kowalski Lukasz
Ratajszczak Marianna
AMOK - Leszno
Kowalski Lukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski LukaszRatajszczak MariannaAMOK - Leszno 1
3.Cyl Wojciech
Domagała Amelia
AMOK - Leszno
Cyl Wojciech
Domagała Amelia
Cyl WojciechDomagała AmeliaAMOK - Leszno 3
4.Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
IMPULS - Prochowice
Gąsiorowski Adrian
Witkowska Martyna
Gąsiorowski AdrianWitkowska MartynaIMPULS - Prochowice

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia2
3.Charyszyn Kacper
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Charyszyn Kacper
Pławska Julia
Charyszyn KacperPławska JuliaAMETYST - Lubań3

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia2
3.Charyszyn Kacper
Pławska Julia
AMETYST - Lubań
Charyszyn Kacper
Pławska Julia
Charyszyn KacperPławska JuliaAMETYST - Lubań3

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Wiktor
Szawernoga Natalia
Żukowski WiktorSzawernoga NataliaDANCE TEAM - Wrocław7 (+1)171
2.Bosy Dominik Wojciech
Cichańska Marta
DANCE CENTER - Poznań
Bosy Dominik Wojciech
Cichańska Marta
Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER - Poznań1 (+1)112
3.Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Piotrowska Maja
Wróblewski MarekPiotrowska MajaIGLICA - Wrocław6 (+1)163
4.Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz Miłosz
Rozmiarek Małgorzata
Henicz MiłoszRozmiarek Małgorzata5 54
5.Jasięga Joachim
Gradowska Laura
Jasięga Joachim
Gradowska Laura
Jasięga JoachimGradowska Laura1 15
6.Kaczmarek Michał
Górka Agata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kaczmarek Michał
Górka Agata
Kaczmarek MichałGórka AgataCIEŚLAK - Jelenia Góra1 16

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szyporta Mateusz
Kosno Wiktoria
Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki8 (+1)181
2.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory4 (+1)142
3.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała Emilia8 83
4.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn Maria3 34
5.Młodzieniak Denis
Krzak Aleksandra
Młodzieniak Denis
Krzak Aleksandra
Młodzieniak DenisKrzak Aleksandra0 05

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Szymiczek Martyna
Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO - Rybnik8 (+1)181
2.Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski Daniel
Maćkała Emilia
Ryterski DanielMaćkała Emilia10 (+1)1102
3.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda6 63
4.Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok Ksawery
Baryliszyn Maria
Polok KsaweryBaryliszyn Maria6 64
5.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 05

 

BLOK 2, rejestracja 16.00 - 17.00, start: 17.30

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 4

H1 - Turniej rozgrywany wg przepisów Okręgu Dolnośląskiego - WA,Q,S,C
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Herrera Jacob
Gęsior Kaja
INSPIRACJA - Wrocław
Herrera Jacob
Gęsior Kaja
Herrera JacobGęsior KajaINSPIRACJA - Wrocław
2.Masztalerz Dawid
Królikowska Małgorzata
INSPIRACJA - Wrocław
Masztalerz Dawid
Królikowska Małgorzata
Masztalerz DawidKrólikowska MałgorzataINSPIRACJA - Wrocław
3.Okulicz-Kozaryn Artur
Tomczak Małgorzata
INSPIRACJA - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Artur
Tomczak Małgorzata
Okulicz-Kozaryn ArturTomczak MałgorzataINSPIRACJA - Wrocław
4.WOŹNIAK JAKUB
KORZENIEWSKA ALEKSANDRA
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
WOŹNIAK JAKUB
KORZENIEWSKA ALEKSANDRA
WOŹNIAK JAKUBKORZENIEWSKA ALEKSANDRAWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ciesielski Jakub
Pacharzyna Julia
Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Drogosz Igor
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Drogosz Igor
Arczewska Zofia
Drogosz IgorArczewska ZofiaETIUDA - Radomsko6 (+1)162
3.Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic MichałCzopnik Emilia5 (+1)153
4.Morawicki Jakub
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Morawicki Jakub
Skulska Ilona
Morawicki JakubSkulska IlonaIGLICA - Wrocław5 54
5.Gonera Teodor
Wałowska Mariola
DANCE TEAM - Wrocław
Gonera Teodor
Wałowska Mariola
Gonera TeodorWałowska MariolaDANCE TEAM - Wrocław4 45
6.Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
DANCE TEAM - Wrocław
Żukowski Mikołaj
Kozołub Zofia
Żukowski MikołajKozołub ZofiaDANCE TEAM - Wrocław4 46

12-13 (Junior 1) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1
2.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna2
3.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna3

12-13 (Junior 1) Open LA 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1
2.Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos AdrianLudkiewicz Katarzyna2
3.Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk Dawid
Piskozub Martyna
Krawczyk DawidPiskozub Martyna3
4.Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
ETIUDA - Radomsko
Arczewski Szymon
Majchrzak Nikola
Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA - Radomsko4

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
RONDO - Rybnik
Chosta Bartłomiej
Wojaczek Monika
Chosta BartłomiejWojaczek MonikaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek Bartosz
Rudkowska Barbara
Lorek BartoszRudkowska Barbara2 (+1)122
3.Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha JakubSzemiel Kinga1 13
4.Drozd Jakub
Polańska Ewelina
ATHINA - Oława
Drozd Jakub
Polańska Ewelina
Drozd JakubPolańska EwelinaATHINA - Oława0 04
5.Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj Sebastian
Widz Marcelina
Gułaj SebastianWidz Marcelina2 2
6.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winkler Miłosz
Shkilevych Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Winkler Miłosz
Shkilevych Magdalena
Winkler MiłoszShkilevych MagdalenaDANCE CENTER - Poznań12 (+1)1121
2.Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha Jakub
Szemiel Kinga
Pietrucha JakubSzemiel Kinga1 (+1)112
3.Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski Wojciech
Dumańska Julia
Piotrowski WojciechDumańska Julia1 13
4.Drozd Jakub
Polańska Ewelina
ATHINA - Oława
Drozd Jakub
Polańska Ewelina
Drozd JakubPolańska EwelinaATHINA - Oława0 04
5.Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
RYTM - Żory
Redlecki Fryderyk
Mach Martyna
Redlecki FryderykMach MartynaRYTM - Żory-1 (-1)-1-1

45+ (Senior 2) D+Open ST 4T 5

Turniej dla par klas: F,E,D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2
3.Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś AntoniMituś OlgaDIAMENT - Wrocław3
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław4
5.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław5

45+ (Senior 2) D+Open LA 4T 3

Turniej dla par klas: F,E,D
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
GEMAR - Wrocław
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR - Wrocław1
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław2
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3