Mistrzostwa i Puchar Okręgu Śląskiego 2015

2015-10-25 Rędziny k/Częstochowy,


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana czasu z letniego na zimowy następuje w ostatni weekend miesiąca października czyli w nocy z soboty 24.10 na niedzielę 25.10 przestawiamy zegarki na godzinę do tyłu, czyli śpimy godzinę dłużej.

PRZYPOMINAMY ZGŁOSZENIA TYLKO DO ŚRODY do GODZINY 24.00 - NASTĘPNIE BAZA ZAMYKANA JEST AUTOMATYCZNIE - ZE WZGLĘDÓW ORGANIZACYJNYCH NIE BĘDZIEMY PRZEDŁUŻAĆ TERMINU ZGŁOSZEŃ. Warunki zgłoszeń w regulaminie

PLAN GODZINOWY ULEGŁ NIECO ZMIANIE został dopasowany do ilości zgłoszonych par w poszczególnych kategoriach. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

BLOK 1

8.45-9.30 Rejestracja par, 9.00-9.45 próba parkietu, 10.00-11.00 Turniej


Do 7 (Dzieci najmłodsze) F KOMB 6T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor Olga4 (+1)142
3.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska Martyna4 43
4.Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
Ziętal SzymonJaśkaniec Anna0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
Ziętal Szymon
Jaśkaniec Anna
Ziętal SzymonJaśkaniec Anna1 (+1)112
3.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor Olga2 23
4.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska Martyna3 34

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)151
2.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)142
3.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)163
4.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec4 44
5.Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
RYTM - Żory
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM - Żory0 05
6.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik Natalia3 36
7.Szczęśniak Dorian
Gała Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szczęśniak Dorian
Gała Wiktoria
Szczęśniak DorianGała WiktoriaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)181
2.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)112
3.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 (+1)143
4.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak Julia7 74
5.Haska Wojciech
Król Karolina
Haska Wojciech
Król Karolina
Haska WojciechKról Karolina1 15
6.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik Natalia1 16
7.Szczęśniak Dorian
Gała Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szczęśniak Dorian
Gała Wiktoria
Szczęśniak DorianGała WiktoriaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07

 

BLOK 2

10.30-11.15 Rejestracja par,11.00-11.30 próba parkietu,11.45-13.00 Turniej


8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)131
2.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa4 (+1)142
3.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik Iga1 (+1)113
4.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno1 14
5.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec0 05
6.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa3 36

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski Kewin
Rubik Iga
Kotkowski KewinRubik Iga1 (+1)111
2.Górniak Jerzy
Struzik Lidia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górniak Jerzy
Struzik Lidia
Górniak JerzyStruzik LidiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 (+1)132
3.Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2 (+1)123
4.Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Skórka Kacper
Wrzesień Wiktoria
Skórka KacperWrzesień WiktoriaSUKCES - Jaworzno1 14
5.Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
BALLARE - Częstochowa
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE - Częstochowa2 25
6.Ciura Maciej
Tomalska Maja
A+S - Częstochowa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaA+S - Częstochowa1 16

16+ (Powyżej 15) F KOMB 6T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory3 (+1)131
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice5 (+1)152
3.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze7 73
4.Mazur Krzysztof
Wójcik Agnieszka
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Krzysztof
Wójcik Agnieszka
Mazur KrzysztofWójcik AgnieszkaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 14
5.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Michał
Cimała Anna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Cimała Anna
Pawlik MichałCimała AnnaFORUM - Zabrze8 (+1)181
2.Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak Łukasz
Wolańska Katarzyna
Woźniak ŁukaszWolańska Katarzyna0 02
3.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 33

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T 7

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno3
4.Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol Maja4
5.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5
6.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń Iga7

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T 8

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno1
2.Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Mazur Mikołaj
Romanowska Oliwia
Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES - Jaworzno2
3.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno3
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4
5.Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol Maja5
6.Droś Igor
Dąbrowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Dąbrowska Julia
Droś IgorDąbrowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek Nataniel
Karoń Iga
Samorek NatanielKaroń Iga7
8.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec8

 

BLOK 3

12.00-13.15 Rejestracja par, 13.00-13.30 Próba parkietu, 13.45-15.45 Turniej


8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 4

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1
2.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec2
3.Pudełko Dominik
Osiewalska Kaja
Pudełko Dominik
Osiewalska Kaja
Pudełko DominikOsiewalska Kaja3
4.Bieliński Marcin
Słaboń Weronika
KIEPURA - Sosnowiec
Bieliński Marcin
Słaboń Weronika
Bieliński MarcinSłaboń WeronikaKIEPURA - Sosnowiec4

12-13 (Junior 1) Open ST 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia1
2.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata2
3.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz Weronika3
4.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów4
5.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.5
6.Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7
8.Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Smusz Martyna
Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE - Wodzisław Śl.8
9.Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański KarolAndruszkiewicz Kamila9
10.Gajdera Dawid
Sitko Edyta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Gajdera Dawid
Sitko Edyta
Gajdera DawidSitko EdytaLORDANCE - Wodzisław Śl.

12-13 (Junior 1) Open LA 7

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz Dmytro
Kalynowycz Kateryna
Kalynowycz DmytroKalynowycz Kateryna1
2.Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pyrzyński Mateusz
Murawska Wiktoria
Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.2
3.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak Zofia3
4.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska Małgorzata4
5.Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek Kacper
Galewicz Weronika
Marszałek KacperGalewicz Weronika5
6.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6
7.Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański Karol
Andruszkiewicz Kamila
Szymański KarolAndruszkiewicz Kamila7

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kwiatkowski Aleksander
Łach Wiktoria
Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze10 (+1)1101
2.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata9 (+1)192
3.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek Magdalena1 (+1)113
4.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila Magdalena5 (+1)154
5.Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
FLAMENCO - Siemianowice
Szczepanek Aleksander
Darowska Katarzyna
Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO - Siemianowice1 15
6.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 36
7.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak Ewelina2 27
8.Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
Orawski AdamSzuplak ŻanetaFORUM - Zabrze0 08
9.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 19
10.Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba MateuszKulig Karolina1 110

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Środa Wiktoria
Nabiałczyk BartoszŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 (+1)172
3.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry9 (+1)193
4.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze B (+1)1B4
5.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena Maria4 (+1)145
6.Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
KIEPURA - Sosnowiec
Gryboś Bartosz
Stolarska Ivetta
Gryboś BartoszStolarska IvettaKIEPURA - Sosnowiec0 06
7.Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda Karol
Rzepka Małgorzata
Kuliberda KarolRzepka Małgorzata3 37
8.Droś Adrian
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Adrian
Kaliściak Natalia
Droś AdrianKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 78
9.Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM - Zabrze1 19
10.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 210
11.Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej MarcinWojaczek Magdalena0 011
12.Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski Jan
Woźniak Ewelina
Zagórski JanWoźniak Ewelina1 112

 

BLOK 4

15.45-16.45 Rejestracja pary i próba parkietu 17.00-21.00 Turniej


16-18 (Młodzież) Open ST 18

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach Dominik
Nabiałek Joanna
Frach DominikNabiałek Joanna1
2.Loppe Dominik
Wójcicka Julka
KIEPURA - Sosnowiec
Loppe Dominik
Wójcicka Julka
Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA - Sosnowiec2
3.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela3
4.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik4
5.Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek Mikołaj
Kała Iga
Kolczarek MikołajKała Iga5
6.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice6
7.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka Sandra7
8.Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier Julia8
9.Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś Piotr
Sitak Joanna
Kuliś PiotrSitak Joanna8
10.Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka Nikola10
11.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów11
12.Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mandryk Miłosz
Szymczyk Dominika
Mandryk MiłoszSzymczyk DominikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa12
13.Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach Julia13
14.Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Gryczka Adam
Lenarczyk Oliwia
Gryczka AdamLenarczyk OliwiaKIEPURA - Sosnowiec14
15.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila14
16.Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szlachtowski Michał
Rąba Klaudia
Szlachtowski MichałRąba KlaudiaNOWY STYL - Bielsko-Biała14
17.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga Katarzyna17
18.Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Baniusiewicz Anna
Stempka KewinBaniusiewicz AnnaIMPULS - Chorzów

16-18 (Młodzież) Open LA 13

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak Mateusz
Borecka Izabela
Szczepaniak MateuszBorecka Izabela1
2.Masłowski Mieszko
Faber Agata
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Masłowski Mieszko
Faber Agata
Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL - Tarnowskie Góry2
3.Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk Konrad
Łągiewka Wiktoria
Kowalczyk KonradŁągiewka Wiktoria3
4.Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński Kacper
Frach Julia
Bigosiński KacperFrach Julia4
5.Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Kapitan Cyprian
Pawlak Maja
Kapitan CyprianPawlak MajaIMPULS - Chorzów5
6.Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis Maciej
Półka Nikola
Pabis MaciejPółka Nikola6
7.Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva Luka
Izdebska Zuzanna
Gavva LukaIzdebska Zuzanna7
8.Bator Filip
Dederko Magdalena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Dederko Magdalena
Bator FilipDederko MagdalenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8
9.Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
FLAMENCO - Siemianowice
Płuciennik Adam
Marcinkiewicz Klaudia
Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO - Siemianowice8
10.Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik Karol
Langier Julia
Kulawik KarolLangier Julia10
11.Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich Mateusz
Bociąga Katarzyna
Klich MateuszBociąga Katarzyna11
12.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza12
13.Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz Marcin
Sosnecka Sandra
Galewicz MarcinSosnecka Sandra13

14-15 (Junior 2) Open ST 8

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Wieczorek Wiktoria
Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM - Żory1
2.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno2
3.Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Knapik Jakub
Knapik Aleksandra
Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL - Bielsko-Biała3
4.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4
5.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik5
6.Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria6
7.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak Julia7
8.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik Natalia8

14-15 (Junior 2) Open LA 11

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
SUKCES - Jaworzno
Pawłowski Kacper
Martyniec Anastazja
Pawłowski KacperMartyniec AnastazjaSUKCES - Jaworzno1
2.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak Zuzanna2
3.Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
Grzywaczewski Wiktor
Nicpoń Marcelina
Grzywaczewski WiktorNicpoń Marcelina3
4.Mielczarek Adrian
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mielczarek Adrian
Junak Weronika
Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4
5.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.5
6.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.6
7.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry7
8.Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski Miłosz
Sadziak Wiktoria
Kowalski MiłoszSadziak Wiktoria8
9.Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha Paweł
Kazimierczak Julia
Klecha PawełKazimierczak Julia9
10.Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła Wojciech
Kęsik Natalia
Pakuła WojciechKęsik Natalia10
11.Tułak Konrad
Kawa Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Tułak Konrad
Kawa Julia
Tułak KonradKawa JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza

19+ (Powyżej 18) Open ST 10

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Zając Ariel
Zięba Monika Maja
Zając Ariel
Zięba Monika Maja
Zając ArielZięba Monika Maja1
2.Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
FORUM - Zabrze
Nowak Krzysztof
Kijak Martyna
Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM - Zabrze2
3.Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Stękała Paweł
Kwaśny Danuta
Stękała PawełKwaśny DanutaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3
4.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka4
5.Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
WIR - Mysłowice
Lozinszek Aleksander
Lozinszek Barbara
Lozinszek AleksanderLozinszek BarbaraWIR - Mysłowice5
6.Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kula Remigiusz
Dudek Aleksandra
Kula RemigiuszDudek AleksandraMARENGO - Dąbrowa Górnicza6
7.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7
8.Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka Łukasz
Piątek Magdalena Maria
Szmulka ŁukaszPiątek Magdalena Maria8
9.Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lechowski Mateusz
Popczyk Kamila
Lechowski MateuszPopczyk KamilaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
10.Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Rządkowski Kamil
Markiewicz Paulina
Rządkowski KamilMarkiewicz PaulinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

19+ (Powyżej 18) Open LA 12

Mistrzostwa Okręgu
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Fedko Adam
Fedko Joanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Fedko Adam
Fedko Joanna
Fedko AdamFedko JoannaMISTRAL - Tarnowskie Góry1
2.Sar Wojciech
Pasek Monika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sar Wojciech
Pasek Monika
Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL - Tarnowskie Góry2
3.Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak Kamil
Mliczek Dominika
Szymczak KamilMliczek Dominika3
4.Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Barakowski Michał
Kaczmarek Anna
Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL - Tarnowskie Góry4
5.Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim Szymon
Harazim Kinga
Harazim SzymonHarazim Kinga5
6.Labryga Paweł
Przywara Sara
FLAMENCO - Siemianowice
Labryga Paweł
Przywara Sara
Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO - Siemianowice6
7.Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak Wiktor
Skonieczna Dominika
Wawrzak WiktorSkonieczna Dominika7
8.Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat Dariusz
Galewicz Agnieszka
Kierat DariuszGalewicz Agnieszka8
9.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska Marta9
10.Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
IMPULS - Chorzów
Wójcik Szymon
Mikołajska Zofia
Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS - Chorzów9
11.Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowak Paweł
Kmiołek Izabela
Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL - Tarnowskie Góry11
12.Boja Tomasz
Lewandowska Monika
IMPULS - Chorzów
Boja Tomasz
Lewandowska Monika
Boja TomaszLewandowska MonikaIMPULS - Chorzów