XXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2015

2015-12-05 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice


Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00-9.30, próba parkietu 8.00-9.30, start: 10.00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Oślizło Filip
Duda Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Oślizło Filip
Duda Wiktoria
Oślizło FilipDuda WiktoriaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Raczek Kacper
Bysina Martyna
Raczek Kacper
Bysina Martyna
Raczek KacperBysina Martyna4 (+1)142
3.Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
EVOLUTION - Kraków
Walaszek Karol
Kalicińska Natalia
Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION - Kraków1 (+1)113
4.Brudny Błażej
Chlebik Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Brudny Błażej
Chlebik Zofia
Brudny BłażejChlebik ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 04
5.Wojna Kacper
Gomoluch Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wojna Kacper
Gomoluch Natalia
Wojna KacperGomoluch NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 05
6.Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
STTS Kraków
Kotek Bartosz
Nicpoń Kinga
Kotek BartoszNicpoń KingaSTTS Kraków0 06
7.Bogacz Dawid
Fischbock Inga
DREAM - Poznań
Bogacz Dawid
Fischbock Inga
Bogacz DawidFischbock IngaDREAM - Poznań0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz NorbertZielińska KlaudiaETIUDA - Radomsko D (+1)1D1
2.Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kukulska Natalia
Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)152
3.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA - Radomsko6 (+1)163
4.Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Smaroń Konrad
Rytych Zuzanna
Smaroń KonradRytych ZuzannaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)174
5.Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa JakubSusek ZuzannaIMPULS - Chorzów3 (+1)135
6.Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek FilipSkrzypczak Agnieszka4 46
7.Fugiel Tomasz
Markus Weronika
SOKÓŁ - Myślenice
Fugiel Tomasz
Markus Weronika
Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ - Myślenice2 27
8.Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Klekot Karolina
Owczarek MateuszKlekot KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 38
9.Wacławek Mateusz
Madeja Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Madeja Agnieszka
Wacławek MateuszMadeja AgnieszkaIMPULS - Chorzów1 19
10.Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kuchta Mariusz
Kołosowska Julia
Kuchta MariuszKołosowska JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 110
11.Spyra Dominik
Wojciuch Laura
WIR - Mysłowice
Spyra Dominik
Wojciuch Laura
Spyra DominikWojciuch LauraWIR - Mysłowice1 111
12.Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka Krzysztof
Gendarz Natalia
Krukowka KrzysztofGendarz Natalia3 312
13.Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Morawska Nicole
Mazur GrzegorzMorawska NicoleMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (-1)-12

12-13 (Junior 1) D ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec5 (+1)151
2.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)182
3.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka KarolinaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka9 (+1)193
4.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)164
5.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory7 75
6.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
ELITA - Kraków
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA - Kraków1 16
7.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 17
8.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 08
9.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz1 19
10.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 110

12-13 (Junior 1) D LA 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
KIEPURA - Sosnowiec
Haduch Jakub
Pasamonik Ismena
Haduch JakubPasamonik IsmenaKIEPURA - Sosnowiec7 (+1)171
2.Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
SUKCES - Jaworzno
Skórka Jakub
Dziąbor Emilia
Skórka JakubDziąbor EmiliaSUKCES - Jaworzno8 (+1)182
3.Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
KIEPURA - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki WojciechGryczka MartaKIEPURA - Sosnowiec C (+1)1C3
4.Bolek Marcel
Domagała Oliwia
KIEPURA - Sosnowiec
Bolek Marcel
Domagała Oliwia
Bolek MarcelDomagała OliwiaKIEPURA - Sosnowiec8 (+1)184
5.Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Thomas Dominik
Kaczówka Karolina
Thomas DominikKaczówka KarolinaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka9 (+1)195
6.Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
ELITA - Kraków
Ożóg Szymon
Głodzik Justyna
Ożóg SzymonGłodzik JustynaELITA - Kraków1 16
7.Małecki Dawid
Cwalina Sara
RYTM - Żory
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki DawidCwalina SaraRYTM - Żory5 57
8.Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS - Nowy Sącz1 18
9.Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 18
10.Kuś Dawid
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś DawidTerlikowska MajaAKCENT - Będzin0 010
11.Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
SOKÓŁ - Myślenice
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ - Myślenice1 110
12.Mateja Igor
Porębska Agnieszka
FORUM - Zabrze
Mateja Igor
Porębska Agnieszka
Mateja IgorPorębska AgnieszkaFORUM - Zabrze0 012

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
Kaszuba Dawid
Warchoł Aleksandra
Kaszuba DawidWarchoł Aleksandra3 (+1)131
2.Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Michalik Wojciech
Pfajfer Julia
Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM - Zabrze2 (+1)122
3.Musioł Szymon
Żero Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Żero Natalia
Musioł SzymonŻero NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
WIR - Mysłowice
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras KrzysztofKopeć MartaWIR - Mysłowice0 04

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-13.30, próba parkietu 12.00-13.30, start: 14.00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Margiel Kamila
Szaleniec JakubMargiel KamilaAKCENT - Będzin1 (+1)111

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kobędza Kamil
Bocianowska Barbara
Kobędza KamilBocianowska BarbaraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Banaś Wiktor
Ulbrich Klaudia
Banaś Wiktor
Ulbrich Klaudia
Banaś WiktorUlbrich Klaudia2 22
3.Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 33
4.Adamczyk Adrian
Zeuschner Natalia
Szk. Tańca Gutovskyi - Gliwice
Adamczyk Adrian
Zeuschner Natalia
Adamczyk AdrianZeuschner NataliaSzk. Tańca Gutovskyi - Gliwice 4
5.Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała3 35
6.Lupa Witold
Pieniak Rozalia
KIEPURA - Sosnowiec
Lupa Witold
Pieniak Rozalia
Lupa WitoldPieniak RozaliaKIEPURA - Sosnowiec0 06

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Skupień Wojciech
Tercjak Oliwia
Skupień WojciechTercjak OliwiaLORDANCE - Wodzisław Śl. E (+1)1E1
2.Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus JakubPielka WeronikaAKCENT - Będzin1 (+1)112
3.Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc DawidGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)123
4.Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Pielka Krzysztof
Rytwińska Aleksandra
Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin0 04
5.Dziereń Kamil
Szpunar Anna
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Szpunar Anna
Dziereń KamilSzpunar AnnaKIEPURA - Sosnowiec2 25
6.Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE - Kraków1 16
7.Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek WitoldSuszek NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
PERFECT STYL - Kraków
Zaręba Jakub
Szarek Oliwia
Zaręba JakubSzarek OliwiaPERFECT STYL - Kraków5 (+1)151
2.Dworczyk Jakub
Klenart Anna
RYTM - Żory
Dworczyk Jakub
Klenart Anna
Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM - Żory D (+1)1D2
3.Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Drabczyk Karolina
Jędrycha DamianDrabczyk KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
4.Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 54
5.Wielogórski Adam
Drab Paulina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wielogórski Adam
Drab Paulina
Wielogórski AdamDrab PaulinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 25
6.Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk KrzysztofGębala Marta7 76
7.Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Siemionka Paulina
Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM - Zabrze1 17

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec0 01

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sączek Jakub
Skupień Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Sączek Jakub
Skupień Zofia
Sączek JakubSkupień ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec6 (+1)162
3.Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Ślazyk Jakub
Manowska Weronika
Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry9 (+1)193
4.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec4 44
5.Porębski Marek
Bielec Natalia
PERFECT STYL - Kraków
Porębski Marek
Bielec Natalia
Porębski MarekBielec NataliaPERFECT STYL - Kraków3 35
6.Rokita Bartłomiej
Kulczycka Weronika
Rokita Bartłomiej
Kulczycka Weronika
Rokita BartłomiejKulczycka Weronika2 26

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Powichrowski Kacper
Frankiewicz Julia
Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA - Sosnowiec1 (+1)111
2.Czajkowski Daniel
Hanulak Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Hanulak Alicja
Czajkowski DanielHanulak AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek Karol
Czarnik Weronika
Ciszek KarolCzarnik Weronika9 (+1)193
4.Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal Kacper
Kuźma Agata
Cinal KacperKuźma Agata B (+1)1B4
5.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza9 (+1)195
6.Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
KIEPURA - Sosnowiec
Stefański Tomasz
Śliwka Urszula
Stefański TomaszŚliwka UrszulaKIEPURA - Sosnowiec4 46
7.Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Szczęch Karolina
Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 17
8.Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA - Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński ArturPecyna ZuzannaISKRA - Praszka2 28
9.Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
KIEPURA - Sosnowiec
Ciołczyk Dominik
Szymiec Wiktoria
Ciołczyk DominikSzymiec WiktoriaKIEPURA - Sosnowiec1 19
10.Rokita Bartłomiej
Kulczycka Weronika
Rokita Bartłomiej
Kulczycka Weronika
Rokita BartłomiejKulczycka Weronika2 210
11.Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
KIEPURA - Sosnowiec
Kużdżał Dominik
Ryk Klaudia
Kużdżał DominikRyk KlaudiaKIEPURA - Sosnowiec1 111

 

BLOK 3, rejestracja 16.00-17.30, próba parkietu 16.00-17.30, start: 18.00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków D (+1)1D1
2.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena6 (+1)162
3.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze6 (+1)163
4.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
Bijak SebastianDobrowolska-Bijak AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław5 55
6.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska Martyna5 56
7.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków0 07
8.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 08
9.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz1 18

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Smużyński Damian
Smużyńska Natalia
Smużyński DamianSmużyńska NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)111
2.Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Machaj Jadwiga
Jastrzębski JarosławMachaj JadwigaSEMPRE - Kraków7 (+1)172
3.Migała Antoni
Bauer Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Bauer Natalia
Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE - Kraków2 (+1)123
4.Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA - Racibórz2 (+1)124
5.Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek Krzysztof
Pilor Olga
Pasierbek KrzysztofPilor Olga3 35
6.Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek Michał
Jasińska Martyna
Mroczek MichałJasińska Martyna3 36
7.Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
DANCE TEAM - Wrocław
Bijak Sebastian
Dobrowolska-Bijak Agnieszka
Bijak SebastianDobrowolska-Bijak AgnieszkaDANCE TEAM - Wrocław4 47
8.Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM - Zabrze5 58
9.Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Wróblewska Justyna
Baran BogusławWróblewska JustynaSEMPRE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Domin Aleksandra
Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM - Żory7 (+1)171
2.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice9 (+1)192
3.Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
RONDO - Rybnik
Szymaniec Wojciech
Wojak Aneta
Szymaniec WojciechWojak AnetaRONDO - Rybnik8 (+1)183
4.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska Jolanta1 (+1)114
5.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków2 25
6.Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
Zdebski MichałZdebska AgnieszkaSEMPRE - Kraków8 86
7.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków4 47
8.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków3 38
9.Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła Paulina0 09
10.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 110

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek Michał
Liszkowska Jolanta
Piskorek MichałLiszkowska Jolanta4 (+1)141
2.Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
SKT AGH - Kraków
Wójcik Mateusz
Bujas Karolina
Wójcik MateuszBujas KarolinaSKT AGH - Kraków5 (+1)152
3.Zieliński Dawid
Łokas Karolina
EVOLUTION - Kraków
Zieliński Dawid
Łokas Karolina
Zieliński DawidŁokas KarolinaEVOLUTION - Kraków3 (+1)133
4.Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona Jakub
Kudła Paulina
Holona JakubKudła Paulina1 (+1)114
5.Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO - Siemianowice3 35
6.Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Zdebski Michał
Zdebska Agnieszka
Zdebski MichałZdebska AgnieszkaSEMPRE - Kraków3 36
7.Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc Jeremiasz
Ślósarz Milena
Fronc JeremiaszŚlósarz Milena0 07
8.Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH - Kraków1 18

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak Kamil
Szpila Magdalena
Górniak KamilSzpila Magdalena8 (+1)181
2.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO8 (+1)182
3.Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
EVOLUTION - Kraków
Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION - Kraków1 (+1)113
4.Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Ćwiertka Aneta
Talik KamilĆwiertka AnetaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)154
5.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice6 (+1)165
6.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
PERFECT STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaPERFECT STYL - Kraków1 16
7.Wiernicki Adam
Belka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Belka Adrianna
Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO - Rybnik6 67
8.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 27
9.Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka Krzysztof
Lipowska Olga
Wiewiórka KrzysztofLipowska Olga8 89
10.Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba Mateusz
Kulig Karolina
Zięba MateuszKulig Karolina1 110
11.Maciejczyk Jan
Cieślik Iwona
BAWINEK - Kraków
Maciejczyk Jan
Cieślik Iwona
Maciejczyk JanCieślik IwonaBAWINEK - Kraków2 211

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Skrolecka Agata
Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO - Dąbrowa Górnicza B (+1)1B1
2.Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
MAESTRO
Warsitz Jakub
Brzozowska Agata
Warsitz JakubBrzozowska AgataMAESTRO B (+1)1B2
3.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów6 (+1)163
4.Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
BRASIL - WARSZAWA
Matykiewicz Zbyszko
Pinkowska Katarzyna
Matykiewicz ZbyszkoPinkowska KatarzynaBRASIL - WARSZAWA8 84
5.Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piórkowski Przemysław
Kostańczuk Katarzyna
Piórkowski PrzemysławKostańczuk KatarzynaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
EVOLUTION - Kraków
Krzeszowiak Jerzy
Schmidt Karolina
Krzeszowiak JerzySchmidt KarolinaEVOLUTION - Kraków0 06
7.Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
PERFECT STYL - Kraków
Marszałek Mateusz
Kwiatkowska Olga
Marszałek MateuszKwiatkowska OlgaPERFECT STYL - Kraków0 07

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Olgierd
Kwietniowska Oliwia
Dróżdż OlgierdKwietniowska OliwiaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda JeremiSzalbot MagdaFORUM - Zabrze1 (+1)112
3.Duda Dawid
Miterska Julia
KIEPURA - Sosnowiec
Duda Dawid
Miterska Julia
Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA - Sosnowiec3 (+1)133
4.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila8 (+1)184
5.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer JustynaM-TEAM - Kraków7 (+1)175
6.Szynal Paweł
Sych Ewa
IMPULS - Chorzów
Szynal Paweł
Sych Ewa
Szynal PawełSych EwaIMPULS - Chorzów0 06
7.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta Anna4 47
8.Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
SUKCES - Jaworzno
Płocki Mateusz
Szafraniec Paulina
Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES - Jaworzno0 08
9.Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Baranowska Wiktoria
Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 09
10.Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Jurek Marta
Nabiałczyk BartoszJurek MartaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 19
11.Palenta Szymon
Wrótniak Anna
FLAMENCO - Siemianowice
Palenta Szymon
Wrótniak Anna
Palenta SzymonWrótniak AnnaFLAMENCO - Siemianowice1 111
12.Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
BAWINEK - Kraków
Kowaliczek Michał
Gancarz Natalia
Kowaliczek MichałGancarz NataliaBAWINEK - Kraków0 012

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kmita Sebastian
Rej Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Kmita Sebastian
Rej Patrycja
Kmita SebastianRej PatrycjaPERFECT STYL - Kraków13 (+1)1131
2.Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski Kamil
Mirczewska Marta
Polewski KamilMirczewska Marta7 (+1)172
3.Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
M-TEAM - Kraków
Nazaruk Michał
Morbitzer Justyna
Nazaruk MichałMorbitzer JustynaM-TEAM - Kraków12 (+1)1123
4.Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski Marcin
Łaźnia Kamila
Kłosowski MarcinŁaźnia Kamila8 (+1)184
5.Janas Dawid
Roznowska Julia
Janas Dawid
Roznowska Julia
Janas DawidRoznowska Julia1 15
6.Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
RYTM - Żory
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM - Żory1 16
7.Duda Michał
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Duda Michał
Pudełko Ludwika
Duda MichałPudełko LudwikaFLAMENCO - Siemianowice1 17
8.Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
IMPULS - Chorzów
Paszek Wojciech
Gwóźdź Paulina
Paszek WojciechGwóźdź PaulinaIMPULS - Chorzów0 08
9.Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta MateuszKaleta Anna3 39

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 0