Mistrzostwa Polski w tańcach standardowych w kategorii Juniorzy Młodsi, Juniorzy Starsi, Młodzież Starsza, Zawodowcy i Seniorzy

2016-10-30 Tarnowo Podgórne, Zarząd Okręgu Wielkopolskiego PTT


Plik z wynikami

UWAGA

Półfinały w kategorii Seniorzy odbędą się w Bloku I o godz. 12.00.

Lista par dopuszczonych Uchwałą ZG PTT zostanie opublikowana jutro, czwartek 27-10-2016.
UCHWAŁA ZG PTT 197/2016. >>>>> www.taniec.pl. CBD / WŁADZE / UCHWAŁY / załącznik

INFORMACJA DLA PAR KATEGORII SENIORZY
Decyzja o przebiegu turnieju w kategorii Seniorzy (rozegranie 1/2 F w Bloku I czy w Bloku II) zostanie ogłoszona w środę wieczorem.
Sędzia główny Waldemar Ziomek

Walc Angielski REPERTUAR BASIC!!!! jako szósty taniec dla kategorii Juniorów Starszych, Młodzieży, Młodzieży Starszej i Dorośli
Lp. Nazwa figury Rozliczenie alternatywne Źródło
1 Back Whisk H, I
2 Backward Lock Step (Back Lock) H, I
3 Chasse from Promenade Position H, I
4 Closed Wing H, I
5 Contra Check H, I
6 Cross Hesitation after Open Impetus Turn (Open Impetus and Cross Hesitation) H, I
7 Double Reverse Spin 12&3, 123& H, I
8 Drag Hesitation H, I
9 Fallaway Natural Turn H
10 Fallaway Reverse and Slip Pivot 12&3, 123&, 1&23, 1231 H, I
11 Fallaway Whisk (after 1–3 Natural Turn) H, I
12 Forward Lock Step H
13 Hesitation Change H, I
14 Hover Corté 123, 123123 I
15 Impetus Turn (Closed) H
16 Left Whisk 123, 1 H, I
17 LF Closed Change (Reverse to Natural) H, I
18 Natural Spin Turn H, I
19 Natural Turn H, I
20 Open Impetus Turn H, I
21 Open Telemark and Wing H, I
22 Open Telemark into Cross Hesitation
(Open Telemark and Cross Hesitation) H, I
23 Outside Change H, I
24 Outside Spin H, I
25 Passing Natural Turn (from PP) H
26 Progressive Chasse H
27 Progressive Chasse to Right H, I
28 Quick Natural Spin Turn H
29 Quick Natural Weave from PP (Running Weave) H
30 Quick Wing H
31 Reverse Corte H, I
32 Reverse Pivot &, 1, 2, 3 H, I
33 Reverse Turn H, I
34 RF Closed Change (Natural to Reverse) H, I
35 Running Cross Chasse H
36 Running Finish H
37 Running Spin Turn H
38 Telemark (Closed Telemark) H, I
39 Turning Lock H, I
40 Turning Lock to Right H, I
41 Underturned Outside Spin H, I
42 Weave from PP (after Open Impetus Turn) H, I
43 Weave from PP (after Whisk) H, I
44 Weave in Waltz Time (Basic Weave) H, I
45 Whisk H, I
46 Wing Following Open Impetus Turn (Open Impetus and Wing) H, I

10. PRZEBIEG MISTRZOSTW - dodatkowe zasady!!!!!

Sędzia Główny w porozumieniu z Oficjalnym Przedstawicielem PTT decyduje o ilości typowanych i przechodzących par do następnej rundy oraz o ilości grup w poszczególnych rundach.
W Mistrzostwach Polski PTT stosuje się zasadę przechodzenia do następnej rundy co najmniej 50 % uczestniczących par, z wyjątkiem finału – typowanie 6 par.
Pary kategorii Dorośli, które znalazły się w pierwszych 24 parach i w kategoriach pozostałych, które znalazły się w pierwszych 12 parach aktualnego Rankingu Sportowego PTT są zwolnione z pierwszej rundy i medaliści poprzednich Mistrzostw Polski w kategorii Dorośli rozpoczynają Mistrzostwa Polski PTT od drugiej rundy.
Ogłoszenie par awansujących do następnej rundy odbywa się natychmiast po obliczeniu wyników.
Finałowe prezentacje indywidualne Tanga w kategorii Dorośli odbywają się na początku finału. Czas prezentacji indywidualnych wynosi 1 minutę. Po prezentacji indywidualnej pary tańczą ten sam taniec w grupie. Czas prezentacji grupy wynosi 1 minutę.
Sędzia Główny ustala konkretny czas trwania utworu w danej rundzie turnieju.
Długość przerwy między rundami danej kategorii powinna wynosić co najmniej 20 minut.
W kategoriach Juniorów Młodszych dopuszcza się możliwość rozegrania turnieju w 2 blokach i zakończenie rywalizacji po godzinie 20.00.
W Mistrzostwach Polski PTT w stylu standardowym pary kategorii Juniorów Starszych, Młodzieży, Młodzieży Starszej i Dorośli tańczą, dodatkowy (szósty) tzw. basicowy taniec -repertuarowy, Walc Angielski, złożony zgodnie z przepisami STT PTT z podstawowych figur. W przypadku przekroczenia repertuaru Sędzia Główny jednokrotnie upomina, a przy następnym przekroczeniu ma prawo usunąć parę z turnieju.
Wielkość parkietu 14m x 26 m




Przedłużona regulaminowa rejestracja par do 17 października 2016.

Ze względu na to, że ostateczna lista par zakwalifikowanych do MP w tańcach standardowych zostanie opublikowana w dniu 17 października, tym samym termin rejestracji do MP PTT w tańcach standardowych w Tarnowie Podgórnym przedłuża się do 17.10.2016 roku do godziny 24.00.

Jerzy Oleszczyński
Przewodniczący Komisji ds. MP

Zmiana godzin rejestracji, próby parkietu oraz początku turnieju.
Rejestracja 9.3o - 11.15 próba parkietu 10.oo - 11.15 początek Mistrzostw godz. 12.oo

BLOK 1, rejestracja Godz. 9.3o - 11.15, próba parkietu Godz. 10.oo - 11.15, start: Godz. 12.oo

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 22

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
BLUE CLASSIC - Warszawa
Rencławowicz Szymon
Wierciszewska Laura
Rencławowicz SzymonWierciszewska LauraBLUE CLASSIC - Warszawa0 01
2.Kuźma Wojciech
Nowak Daria
SUKCES - Jaworzno
Kuźma Wojciech
Nowak Daria
Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES - Jaworzno0 02
3.Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Grabowski Patryk
Koza Zuzanna
Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA - Szczecin0 03
4.Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
SUKCES - Jaworzno
Stadler Franciszek
Radziwoniuk Nikola
Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES - Jaworzno0 04
5.Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK - Lublin5 55
6.Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin Maksymilian
Wiewiórka Julia
Serafin MaksymilianWiewiórka Julia0 06
7.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 87
8.Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB - Szczecin0 07
9.Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 09
10.Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sobala Marek
Cwynar Wiktoria
Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 010
11.Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Wychowałek Wiktoria
Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES - Jaworzno0 011
12.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów3 312
13.Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
PASJA - Lublin
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA - Lublin0 012
14.Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski KacperSawicka Julia1 114
15.Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
FAN - Toruń
Bazylewicz Jakub
Droganowska Antonina
Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN - Toruń0 015
16.Ligus Norbert
Brol Maja
ZORBA - Mykanów
Ligus Norbert
Brol Maja
Ligus NorbertBrol MajaZORBA - Mykanów0 015
17.Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
BLUE CLASSIC - Warszawa
Popławski Ignacy
Rudnicka Aleksandra
Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC - Warszawa3 317
18.Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Woga Nikodem
Skrzypek Patrycja
Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn0 018
19.Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
MAKO - Sulejówek
Grabowski Michał
Kwiatkowska Wiktoria
Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO - Sulejówek0 019
20.Jarosz Jan
Hudzik Hanna
K-STUDIO Krosno
Jarosz Jan
Hudzik Hanna
Jarosz JanHudzik HannaK-STUDIO Krosno4 420
21.Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 021
22.Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 022

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 34

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutka Kacper
Litorowicz Sara
IGLICA - Wrocław
Rutka Kacper
Litorowicz Sara
Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA - Wrocław0 01
2.Sokołowski Jan
Hedder Julia
ASTRA - Szczecin
Sokołowski Jan
Hedder Julia
Sokołowski JanHedder JuliaASTRA - Szczecin0 02
3.Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
IGLICA - Wrocław
Krysztofiński Hubert
Paprota Paulina Ewa
Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA - Wrocław0 03
4.Dybaś Paweł
Kuta Marianna
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Kuta Marianna
Dybaś PawełKuta MariannaASTRA - Szczecin7 74
5.Mazur Jakub
Bozacka Julia
AKSEL - Rzeszów
Mazur Jakub
Bozacka Julia
Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Purczyński Wiktor
Staśkiewicz Alicja
Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Baranowski Krzysztof
Kaplińska Zofia
Baranowski KrzysztofKaplińska ZofiaGRACJA - Zielona Góra3 37
8.Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski Michał
Filińska Zofia
Nagrabski MichałFilińska Zofia0 08
9.Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
ZORBA - Mykanów
Kowalczyk Mateusz
Stefaniak Zofia
Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA - Mykanów2 29
10.Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Kamińska Aleksandra
Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL - Rzeszów0 09
11.Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Stacha Kacper
Łoś Katarzyna
Stacha KacperŁoś KatarzynaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 011
12.Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
SUKCES - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nowak Zuzanna
Wręczycki PrzemysławNowak ZuzannaSUKCES - Częstochowa0 012
13.Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
RONDO - Rybnik
Sowa Kamil
Kolarczyk Izabela
Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO - Rybnik0 013
14.Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
ESKADRA - Pabianice
Wojciechowski Stanisław
Dobińska Maja
Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA - Pabianice0 013
15.Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
ELITE DANCE - Warszawa
Bojarski Bartosz
Stryjewska Karolina
Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE - Warszawa0 015
16.Matłoka Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Matłoka Mateusz
Sołtysiak Aleksandra
Matłoka MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO - Tomaszów Maz.0 015
17.Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
ISKRA - Praszka
Olejnik Bartosz
Nowak Natalia
Olejnik BartoszNowak NataliaISKRA - Praszka0 017
18.Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Szczygieł Daniel
Krystek Kinga
Szczygieł DanielKrystek KingaDŻET - Rzeszów-Boguchwała8 817
19.Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Rudnicki Szymon
Kotulska Zuzanna
Rudnicki SzymonKotulska ZuzannaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 119
20.Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak Ernest
Tydda Martyna
Jaśkowiak ErnestTydda Martyna0 020
21.Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA - Stargard8 821
22.Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Olejnik Patrycja
Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA - Zielona Góra0 022
23.Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski Kacper
Gastoł Daria
Celmerowski KacperGastoł Daria0 023
24.Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin JakubPluskota OlgaASTRA - Szczecin3 323
25.Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA - Zielona Góra3 325
26.Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
ZORBA - Mykanów
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA - Mykanów0 026
27.Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Pieczyrak Karol
Stelmach Natalia
Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA - Sosnowiec0 027
28.Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki WiktorCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 028
29.Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski KarolKowalczyk Milena0 029
30.Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Adamczyk Mateusz
Kamińska Paula
Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów0 030
31.Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
MAESTRO - Opole
Włochowicz Mateusz
Kubiak Julia
Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO - Opole0 030
32.Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA - Szczecin5 532
33.Świątek Wiktor
Zamęska Zuzanna
DANCE CENTER - Poznań
Świątek Wiktor
Zamęska Zuzanna
Świątek WiktorZamęska ZuzannaDANCE CENTER - Poznań3 332
34.Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
RUDAN - Nowa Ruda
Kliminowski Amadeusz
Lisowiec Aleksandra
Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN - Nowa Ruda0 034

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 30

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk Kamil
Semenova Polina
Kucharczyk KamilSemenova Polina0 01
2.Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak Michał
Matuszewska Oliwia
Pernak MichałMatuszewska Oliwia0 02
3.Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA - Wolsztyn0 03
4.Śledź Karol
Domaradzka Julia
IGLICA - Wrocław
Śledź Karol
Domaradzka Julia
Śledź KarolDomaradzka JuliaIGLICA - Wrocław0 04
5.Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka Krystian
Korzycka Anna
Baryczka KrystianKorzycka Anna0 05
6.Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sakun Fedor
Cieślak Patrycja
Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK - Jelenia Góra5 56
7.Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Tomaszewski Kacper
Widlarz Patrycja
Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL - Rzeszów3 37
8.Stempka Kewin
Pawlak Maja
IMPULS - Chorzów
Stempka Kewin
Pawlak Maja
Stempka KewinPawlak MajaIMPULS - Chorzów3 38
9.Łokiński Michał Tomasz
Nikoniuk Monika
ZAMEK - Lublin
Łokiński Michał Tomasz
Nikoniuk Monika
Łokiński Michał TomaszNikoniuk MonikaZAMEK - Lublin1 18
10.Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca Marcin
Grasza Maria
Gorczyca MarcinGrasza Maria0 010
11.Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Sokołowski Kamil
Lytvynenko Maria
Sokołowski KamilLytvynenko MariaCHAMPION TEAM - Wrocław1 111
12.Czarnota Patryk
Chosta Milena
RONDO - Rybnik
Czarnota Patryk
Chosta Milena
Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO - Rybnik9 912
13.Mrozek Daniel
Olbińska Maja
LATINA - Wolsztyn
Mrozek Daniel
Olbińska Maja
Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA - Wolsztyn0 013
14.Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Filinowicz Aleksandra
Adamcewicz JakubFilinowicz AleksandraGRACJA - Zielona Góra0 014
15.Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kurasiński Patryk
Jerzyk Klaudia
Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 415
16.Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Karpinski Marcin
Jaruszowiec Patrycja
Karpinski MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 516
17.Rydz Rafał
Palak Natalia
LIDER - Lublin
Rydz Rafał
Palak Natalia
Rydz RafałPalak NataliaLIDER - Lublin5 516
18.Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
K-STUDIO Krosno
Depczyński Tomasz
Jurczak Paulina
Depczyński TomaszJurczak PaulinaK-STUDIO Krosno0 018
19.Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
ASTRA - Szczecin
Grabowski Damian
Kaczmarek Kinga
Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA - Szczecin0 018
20.Dudin Danila
Malińska Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Dudin Danila
Malińska Paulina
Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB - Szczecin0 020
21.Sikora Maciej
Siemieniec Maria
DANCE TEAM - Wrocław
Sikora Maciej
Siemieniec Maria
Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM - Wrocław0 021
22.Karkosz Filip
Chocian Carmen
ASTRA - Szczecin
Karkosz Filip
Chocian Carmen
Karkosz FilipChocian CarmenASTRA - Szczecin0 022
23.Pluta Filip
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Pluta Filip
Zawadzka Marika
Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin8 823
24.Mróz Łukasz
Meńko Monika
IDEA - Kraków
Mróz Łukasz
Meńko Monika
Mróz ŁukaszMeńko MonikaIDEA - Kraków1 124
25.Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka MichałRubacha AnnaLIDER - Lublin0 025
26.Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Sawuła Joanna
Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 426
27.Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
DANCE TEAM - Wrocław
Bernat Marcin
Arcimowicz Adriana
Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM - Wrocław0 027
28.Cygan Jakub
Kuźniar Daria
AKSEL - Rzeszów
Cygan Jakub
Kuźniar Daria
Cygan JakubKuźniar DariaAKSEL - Rzeszów0 028
29.Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
ASTRA - Szczecin
Antosz Grzegorz
Kmieciak Ewelina
Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA - Szczecin12 1229
30.Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
MUZA - Olsztyn
Górnicki Wiktor
Rokicka Aleksandra Katarzyna
Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA - Olsztyn5 530

30+ (Senior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11
2.Kolecki Marek
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kolecki Marek
Gawlik Ewa
Kolecki MarekGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42
3.Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
BAWINEK - Kraków
Koniarz Tomasz
Ciślak Agata
Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK - Kraków2 23
4.Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
LEWANDOWSKI - Bolesławiec
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk SebastianTylicka JustynaLEWANDOWSKI - Bolesławiec9 94
5.Liszka Piotr
Piech Agnieszka
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Piech Agnieszka
Liszka PiotrPiech AgnieszkaBAWINEK - Kraków5 56
6.Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
LEWANDOWSKI - Bolesławiec
Dańko Przemysław
Rytwińska Małgorzata
Dańko PrzemysławRytwińska MałgorzataLEWANDOWSKI - Bolesławiec0 07
7.Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
KIEPURA - Sosnowiec
Dobrakowski Janusz
Maliszewska Beata
Dobrakowski JanuszMaliszewska BeataKIEPURA - Sosnowiec

40+ (Senior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Szlendak Robert
Szlendak Katarzyna
Szlendak RobertSzlendak KatarzynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 11
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław4 42
3.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa Jolanta9 93
4.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
ELITE DANCE - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaELITE DANCE - Warszawa3 34
5.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź8 85
6.Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
ASTRA - Szczecin
Ponto Włodzimierz
Ponto Monika
Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA - Szczecin0 06
7.Basak Jarosław
Basak Beata
GEMAR - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataGEMAR - Wrocław4 47
8.Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
TANGO - Gdynia
Kitowski Mariusz
Kitowska Jolanta
Kitowski MariuszKitowska JolantaTANGO - Gdynia0 08
9.Król Robert
Król Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Król Robert
Król Katarzyna
Król RobertKról KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle10 109
10.Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK - Nowa Sól0 010
11.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia1 111
12.Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica

50+ (Senior 3 + Senior 4) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 10

Senior 3 + Senior 4
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.10 101
2.Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Janusz Andrzej
Banaszek Agnieszka
Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 32
3.Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK - Nowa Sól8 83
4.Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała Mariusz
Ciopała Maria
Ciopała MariuszCiopała Maria1 14
5.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE - Gliwice6 65
6.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów0 06
7.Stępień Robert
Stępień Arleta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz0 07
8.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa Anna1 18
9.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
FINEZJA - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaFINEZJA - Poznań
10.Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski ZbigniewGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra

 

BLOK 2, próba parkietu Godz. 16.3o - 17.3o, start: Godz. 18.oo

O rundach półfinałowych poszczególnych kategorii wiekowych decyduje sędzia główny. Rundy finałowe dla wszystkich kategorii.