Rejestracja: 12.00-13.00Start: 13.00Koniec: 15.00
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Tippe Aleksander Surus Nadia WIKA - Olsztyn | Tippe Aleksander Surus Nadia | Tippe Aleksander | Surus Nadia | WIKA - Olsztyn | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Wydra Aleksander Lisewska Paulina WIKA - Olsztyn | Wydra Aleksander Lisewska Paulina | Wydra Aleksander | Lisewska Paulina | WIKA - Olsztyn | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
8-9 (Juvenile 1) E KOMB 6T PREMIUM 0
8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T 6
Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego , Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - PomorskiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Ciesielski Mateusz Bronisławska Aleksandra
| Ciesielski Mateusz Bronisławska Aleksandra | Ciesielski Mateusz | Bronisławska Aleksandra | | 1 |
2. | Szewczyczak Filip Jaskółka Andżelika
| Szewczyczak Filip Jaskółka Andżelika | Szewczyczak Filip | Jaskółka Andżelika | | 2 |
3. | Wydra Aleksander Lisewska Paulina WIKA - Olsztyn | Wydra Aleksander Lisewska Paulina | Wydra Aleksander | Lisewska Paulina | WIKA - Olsztyn | 3 |
4. | Szyc Alan Kwaśna Laura CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | Szyc Alan Kwaśna Laura | Szyc Alan | Kwaśna Laura | CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | 4 |
5. | Kanarski Mateusz Nowaczyk Olga CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | Kanarski Mateusz Nowaczyk Olga | Kanarski Mateusz | Nowaczyk Olga | CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | 5 |
6. | Tippe Aleksander Surus Nadia WIKA - Olsztyn | Tippe Aleksander Surus Nadia | Tippe Aleksander | Surus Nadia | WIKA - Olsztyn | 6 |
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Szczepański Dawid Giera Patrycja START - Płońsk | Szczepański Dawid Giera Patrycja | Szczepański Dawid | Giera Patrycja | START - Płońsk | 5 (+1) | 1 | 5 | | 1 |
2. | Białka Mateusz Pierzyńska Weronika
| Białka Mateusz Pierzyńska Weronika | Białka Mateusz | Pierzyńska Weronika | | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
3. | Diaków Paweł Kostrzewa Natalia WIKA - Olsztyn | Diaków Paweł Kostrzewa Natalia | Diaków Paweł | Kostrzewa Natalia | WIKA - Olsztyn | 1 | | 1 | | 3 |
4. | Żelik Jakub Wydurska Izabela
| Żelik Jakub Wydurska Izabela | Żelik Jakub | Wydurska Izabela | | 2 | | 2 | | 4 |
5. | Florkowski Bruno Kołecka Natalia
| Florkowski Bruno Kołecka Natalia | Florkowski Bruno | Kołecka Natalia | | 0 | | 0 | | 5 |
10-11 (Juvenile 2) Open ST 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Tarach Kamil Buczyńska Michalina
| Tarach Kamil Buczyńska Michalina | Tarach Kamil | Buczyńska Michalina | | 1 |
2. | Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń | Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina | Bazylewicz Jakub | Droganowska Antonina | FAN - Toruń | 2 |
3. | Sąsiadek Kacper Wałdoch Kinga CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | Sąsiadek Kacper Wałdoch Kinga | Sąsiadek Kacper | Wałdoch Kinga | CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | 3 |
4. | Łowicki Damian Kozikowska Paulina WIKA - Olsztyn | Łowicki Damian Kozikowska Paulina | Łowicki Damian | Kozikowska Paulina | WIKA - Olsztyn | 4 |
10-11 (Juvenile 2) Open LA 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Tarach Kamil Buczyńska Michalina
| Tarach Kamil Buczyńska Michalina | Tarach Kamil | Buczyńska Michalina | | 1 |
2. | Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina FAN - Toruń | Bazylewicz Jakub Droganowska Antonina | Bazylewicz Jakub | Droganowska Antonina | FAN - Toruń | 2 |
3. | Sąsiadek Kacper Wałdoch Kinga CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | Sąsiadek Kacper Wałdoch Kinga | Sąsiadek Kacper | Wałdoch Kinga | CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | 3 |
4. | Łowicki Damian Kozikowska Paulina WIKA - Olsztyn | Łowicki Damian Kozikowska Paulina | Łowicki Damian | Kozikowska Paulina | WIKA - Olsztyn | 4 |
16-18 (Młodzież) Open ST 5
Mistrzostwa Okręgu Warmińsko - Mazurskiego , Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego , Mistrzostwa Okręgu Kujawsko - PomorskiegoLp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Aftanasiuk Jakub Ejsmont Marta CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | Aftanasiuk Jakub Ejsmont Marta | Aftanasiuk Jakub | Ejsmont Marta | CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | 1 |
2. | Dak Tomasz Żaczek Agnieszka CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | Dak Tomasz Żaczek Agnieszka | Dak Tomasz | Żaczek Agnieszka | CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk | 2 |
3. | Nowagiel Maciej Minowicz Patrycja WIKA - Olsztyn | Nowagiel Maciej Minowicz Patrycja | Nowagiel Maciej | Minowicz Patrycja | WIKA - Olsztyn | 3 |
4. | Filipek Rafał Pulińska Aleksandra WIKA - Olsztyn | Filipek Rafał Pulińska Aleksandra | Filipek Rafał | Pulińska Aleksandra | WIKA - Olsztyn | 4 |
5. | Wieczorek Marek Bućko Roksana WIKA - Olsztyn | Wieczorek Marek Bućko Roksana | Wieczorek Marek | Bućko Roksana | WIKA - Olsztyn | 5 |