Pary przyjeżdzające na blok 4 mogą mieć problem z parkowaniem w bezpośrednim sąsiedztwie hali z powodu rozgrywanego meczu ligowego o godz. 17.30 !
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bert Michal Guzik Wiktoria INFINITY - Kraków | Bert Michal Guzik Wiktoria | Bert Michal | Guzik Wiktoria | INFINITY - Kraków | | | | | |
2. | Czerniak Dominik Kostrz Kaja Tańcownia - Kraków | Czerniak Dominik Kostrz Kaja | Czerniak Dominik | Kostrz Kaja | Tańcownia - Kraków | | | | | |
3. | Kubiesa Tomasz Nowak Paulina Magic Dance Chrzanów | Kubiesa Tomasz Nowak Paulina | Kubiesa Tomasz | Nowak Paulina | Magic Dance Chrzanów | | | | | |
4. | Majcher Hubert Treszer Zofia SKT Regis Bochnia | Majcher Hubert Treszer Zofia | Majcher Hubert | Treszer Zofia | SKT Regis Bochnia | | | | | |
5. | Rachwalski Krzysztof Puzia Katarzyna SKT Regis Bochnia | Rachwalski Krzysztof Puzia Katarzyna | Rachwalski Krzysztof | Puzia Katarzyna | SKT Regis Bochnia | | | | | |
6. | Rogala Rajan Skórnicka Aleksandra IMPERIA - Kraków | Rogala Rajan Skórnicka Aleksandra | Rogala Rajan | Skórnicka Aleksandra | IMPERIA - Kraków | | | | | |
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bert Michal Słota Aneta INFINITY - Kraków | Bert Michal Słota Aneta | Bert Michal | Słota Aneta | INFINITY - Kraków | | | | | |
2. | Czerniak Dominik Kostrz Kaja Tańcownia - Kraków | Czerniak Dominik Kostrz Kaja | Czerniak Dominik | Kostrz Kaja | Tańcownia - Kraków | | | | | |
3. | Kogut Antoni Szczepanek Dominika SKT Regis Bochnia | Kogut Antoni Szczepanek Dominika | Kogut Antoni | Szczepanek Dominika | SKT Regis Bochnia | | | | | |
4. | Majcher Hubert Treszer Zofia SKT Regis Bochnia | Majcher Hubert Treszer Zofia | Majcher Hubert | Treszer Zofia | SKT Regis Bochnia | | | | | |
5. | Rachwalski Krzysztof Puzia Katarzyna SKT Regis Bochnia | Rachwalski Krzysztof Puzia Katarzyna | Rachwalski Krzysztof | Puzia Katarzyna | SKT Regis Bochnia | | | | | |
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Brennan Dominik Włodarczyk Patrycja SKT Regis Bochnia | Brennan Dominik Włodarczyk Patrycja | Brennan Dominik | Włodarczyk Patrycja | SKT Regis Bochnia | | | | | |
2. | Dąbrowski Jarosław Kokhanets-Tynek Iryna SEMPRE - Kraków | Dąbrowski Jarosław Kokhanets-Tynek Iryna | Dąbrowski Jarosław | Kokhanets-Tynek Iryna | SEMPRE - Kraków | | | | | |
3. | Kubiesa Wojciech Grzesło Patrycja Magic Dance Chrzanów | Kubiesa Wojciech Grzesło Patrycja | Kubiesa Wojciech | Grzesło Patrycja | Magic Dance Chrzanów | | | | | |
4. | Majkut Szymon Olszówka Zuzanna SKT AGH - Kraków | Majkut Szymon Olszówka Zuzanna | Majkut Szymon | Olszówka Zuzanna | SKT AGH - Kraków | | | | | |
5. | Penter Grzegorz Majewska Paulina INFINITY - Kraków | Penter Grzegorz Majewska Paulina | Penter Grzegorz | Majewska Paulina | INFINITY - Kraków | | | | | |
6. | Siekański Krzysztof Siekańska Patrycja PERFECT DANCE - Kraków | Siekański Krzysztof Siekańska Patrycja | Siekański Krzysztof | Siekańska Patrycja | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
7. | Wiciński Łukasz Jantas Aleksandra JUST DANCE Wieliczka | Wiciński Łukasz Jantas Aleksandra | Wiciński Łukasz | Jantas Aleksandra | JUST DANCE Wieliczka | | | | | |
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Brennan Dominik Włodarczyk Patrycja SKT Regis Bochnia | Brennan Dominik Włodarczyk Patrycja | Brennan Dominik | Włodarczyk Patrycja | SKT Regis Bochnia | | | | | |
2. | Gałek Albert Pokachailo Anastasiia SEMPRE - Kraków | Gałek Albert Pokachailo Anastasiia | Gałek Albert | Pokachailo Anastasiia | SEMPRE - Kraków | | | | | |
3. | Kubiesa Tomasz Nowak Paulina Magic Dance Chrzanów | Kubiesa Tomasz Nowak Paulina | Kubiesa Tomasz | Nowak Paulina | Magic Dance Chrzanów | | | | | |
4. | Kubiesa Wojciech Grzesło Patrycja Magic Dance Chrzanów | Kubiesa Wojciech Grzesło Patrycja | Kubiesa Wojciech | Grzesło Patrycja | Magic Dance Chrzanów | | | | | |
5. | Majkut Szymon Olszówka Zuzanna SKT AGH - Kraków | Majkut Szymon Olszówka Zuzanna | Majkut Szymon | Olszówka Zuzanna | SKT AGH - Kraków | | | | | |
6. | Penter Grzegorz Majewska Paulina INFINITY - Kraków | Penter Grzegorz Majewska Paulina | Penter Grzegorz | Majewska Paulina | INFINITY - Kraków | | | | | |
7. | Rogala Rajan Skórnicka Aleksandra IMPERIA - Kraków | Rogala Rajan Skórnicka Aleksandra | Rogala Rajan | Skórnicka Aleksandra | IMPERIA - Kraków | | | | | |
8. | Siekański Krzysztof Siekańska Patrycja PERFECT DANCE - Kraków | Siekański Krzysztof Siekańska Patrycja | Siekański Krzysztof | Siekańska Patrycja | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kania Sebastian Tobiasz Julia PERFECT DANCE - Kraków | Kania Sebastian Tobiasz Julia | Kania Sebastian | Tobiasz Julia | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
2. | Merzlykin Artem Pyciarz Zuzanna FLAMENCO - Siemianowice | Merzlykin Artem Pyciarz Zuzanna | Merzlykin Artem | Pyciarz Zuzanna | FLAMENCO - Siemianowice | | | | | |
3. | Skowron Oliwier Dobrowolska Iga RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Skowron Oliwier Dobrowolska Iga | Skowron Oliwier | Dobrowolska Iga | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | | | | | |
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kania Sebastian Tobiasz Julia PERFECT DANCE - Kraków | Kania Sebastian Tobiasz Julia | Kania Sebastian | Tobiasz Julia | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
2. | Larysz Jakub Zbierańska Katarzyna SUKCES - Jaworzno | Larysz Jakub Zbierańska Katarzyna | Larysz Jakub | Zbierańska Katarzyna | SUKCES - Jaworzno | | | | | |
3. | Skowron Oliwier Dobrowolska Iga RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Skowron Oliwier Dobrowolska Iga | Skowron Oliwier | Dobrowolska Iga | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | | | | | |
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bożek Bartosz Przepłata Weronika IMPERIA - Kraków | Bożek Bartosz Przepłata Weronika | Bożek Bartosz | Przepłata Weronika | IMPERIA - Kraków | | | | | |
2. | Droszczak Karol Witczak Maja PM - Lubin | Droszczak Karol Witczak Maja | Droszczak Karol | Witczak Maja | PM - Lubin | | | | | |
3. | Górecki Jędrzej Romaniewska Natalia INFINITY - Kraków | Górecki Jędrzej Romaniewska Natalia | Górecki Jędrzej | Romaniewska Natalia | INFINITY - Kraków | | | | | |
4. | Hura Maksymilian Majka Lena NOWY STYL - Bielsko-Biała | Hura Maksymilian Majka Lena | Hura Maksymilian | Majka Lena | NOWY STYL - Bielsko-Biała | | | | | |
5. | Nieckarz Michał Piotrowicz Paulina PERFECT DANCE - Kraków | Nieckarz Michał Piotrowicz Paulina | Nieckarz Michał | Piotrowicz Paulina | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
6. | Nykiel Filip Łucarz Emilia LATINO - Żabno | Nykiel Filip Łucarz Emilia | Nykiel Filip | Łucarz Emilia | LATINO - Żabno | | | | | |
7. | Paczyński Mateusz Kozieł Karolina AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Paczyński Mateusz Kozieł Karolina | Paczyński Mateusz | Kozieł Karolina | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | | | | | |
8. | Sarota Arkadiusz Szramik Julia IMPERIA - Kraków | Sarota Arkadiusz Szramik Julia | Sarota Arkadiusz | Szramik Julia | IMPERIA - Kraków | | | | | |
9. | Wojtasiewicz Jacek Gawron Kinga AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Wojtasiewicz Jacek Gawron Kinga | Wojtasiewicz Jacek | Gawron Kinga | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | | | | | |
10. | Wolski Jakub Bober Hanna AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Wolski Jakub Bober Hanna | Wolski Jakub | Bober Hanna | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | | | | | |
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bożek Bartosz Przepłata Weronika IMPERIA - Kraków | Bożek Bartosz Przepłata Weronika | Bożek Bartosz | Przepłata Weronika | IMPERIA - Kraków | | | | | |
2. | Górecki Jędrzej Romaniewska Natalia INFINITY - Kraków | Górecki Jędrzej Romaniewska Natalia | Górecki Jędrzej | Romaniewska Natalia | INFINITY - Kraków | | | | | |
3. | Kaleta Oliwier Paczyńska Aleksandra AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Kaleta Oliwier Paczyńska Aleksandra | Kaleta Oliwier | Paczyńska Aleksandra | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | | | | | |
4. | Kwiczala Dorian Skupień Maja LORDANCE - Wodzisław Śl. | Kwiczala Dorian Skupień Maja | Kwiczala Dorian | Skupień Maja | LORDANCE - Wodzisław Śl. | | | | | |
5. | Marcinkowski Krystian Krężel Martyna LATINO - Żabno | Marcinkowski Krystian Krężel Martyna | Marcinkowski Krystian | Krężel Martyna | LATINO - Żabno | | | | | |
6. | Merzlykin Artem Pyciarz Zuzanna FLAMENCO - Siemianowice | Merzlykin Artem Pyciarz Zuzanna | Merzlykin Artem | Pyciarz Zuzanna | FLAMENCO - Siemianowice | | | | | |
7. | Nieckarz Michał Piotrowicz Paulina PERFECT DANCE - Kraków | Nieckarz Michał Piotrowicz Paulina | Nieckarz Michał | Piotrowicz Paulina | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
8. | Nykiel Filip Łucarz Emilia LATINO - Żabno | Nykiel Filip Łucarz Emilia | Nykiel Filip | Łucarz Emilia | LATINO - Żabno | | | | | |
9. | Sarota Arkadiusz Szramik Julia IMPERIA - Kraków | Sarota Arkadiusz Szramik Julia | Sarota Arkadiusz | Szramik Julia | IMPERIA - Kraków | | | | | |
10. | Witoszek Grzegorz Gierlotka Hanna RONDO - Rybnik | Witoszek Grzegorz Gierlotka Hanna | Witoszek Grzegorz | Gierlotka Hanna | RONDO - Rybnik | | | | | |
11. | Więcek Marcel Bielec Natalia PERFECT DANCE - Kraków | Więcek Marcel Bielec Natalia | Więcek Marcel | Bielec Natalia | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Borej Jakub Dulewicz Nina RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Borej Jakub Dulewicz Nina | Borej Jakub | Dulewicz Nina | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | | | | | |
2. | Droszczak Karol Witczak Maja PM - Lubin | Droszczak Karol Witczak Maja | Droszczak Karol | Witczak Maja | PM - Lubin | | | | | |
3. | Górny Mateusz Bazylińska Amelia IMPERIA - Kraków | Górny Mateusz Bazylińska Amelia | Górny Mateusz | Bazylińska Amelia | IMPERIA - Kraków | | | | | |
4. | Kühn Tomasz Filipczyk Paulina TEAM - Ornontowice | Kühn Tomasz Filipczyk Paulina | Kühn Tomasz | Filipczyk Paulina | TEAM - Ornontowice | | | | | |
5. | Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków | Malec Michał Kranc Karolina | Malec Michał | Kranc Karolina | IMPERIA - Kraków | | | | | |
6. | Putaj Mateusz Sobków Amelia PERFECT DANCE - Kraków | Putaj Mateusz Sobków Amelia | Putaj Mateusz | Sobków Amelia | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
7. | Socha Bruno Kania Amelia PERFECT DANCE - Kraków | Socha Bruno Kania Amelia | Socha Bruno | Kania Amelia | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
8. | Zmarzły Oskar Kohut Julia PERFECT DANCE - Kraków | Zmarzły Oskar Kohut Julia | Zmarzły Oskar | Kohut Julia | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Borej Jakub Dulewicz Nina RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Borej Jakub Dulewicz Nina | Borej Jakub | Dulewicz Nina | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | | | | | |
2. | Błażejczyk Maksymilian Pastuszek Aleksandra MYKA - Zamość | Błażejczyk Maksymilian Pastuszek Aleksandra | Błażejczyk Maksymilian | Pastuszek Aleksandra | MYKA - Zamość | | | | | |
3. | Malec Michał Kranc Karolina IMPERIA - Kraków | Malec Michał Kranc Karolina | Malec Michał | Kranc Karolina | IMPERIA - Kraków | | | | | |
4. | Putaj Mateusz Sobków Amelia PERFECT DANCE - Kraków | Putaj Mateusz Sobków Amelia | Putaj Mateusz | Sobków Amelia | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
5. | Socha Bruno Kania Amelia PERFECT DANCE - Kraków | Socha Bruno Kania Amelia | Socha Bruno | Kania Amelia | PERFECT DANCE - Kraków | | | | | |
6. | Wolski Jakub Bober Hanna AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | Wolski Jakub Bober Hanna | Wolski Jakub | Bober Hanna | AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec | | | | | |