1. | JENSEN MATVII HONYMOVYCH ANISIIA Imperia (Ukraine) | JENSEN MATVII HONYMOVYCH ANISIIA | JENSEN MATVII | HONYMOVYCH ANISIIA | Imperia (Ukraine) | | | | | 1 |
2. | Chornolutskyi Arsenii Yurova Alina Dance Innovation Team (Ukraina) | Chornolutskyi Arsenii Yurova Alina | Chornolutskyi Arsenii | Yurova Alina | Dance Innovation Team (Ukraina) | | | | | 2 |
3. | Zinchenko Artem Staniszewska Maria IGLICA - Wrocław | Zinchenko Artem Staniszewska Maria | Zinchenko Artem | Staniszewska Maria | IGLICA - Wrocław | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Trushyn Adrian Lebed Polina Dance Innovation Team (Ukraine) | Trushyn Adrian Lebed Polina | Trushyn Adrian | Lebed Polina | Dance Innovation Team (Ukraine) | | | | | 4 |
5. | Musiałowicz Filip Skulska Ilona IGLICA - Wrocław | Musiałowicz Filip Skulska Ilona | Musiałowicz Filip | Skulska Ilona | IGLICA - Wrocław | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Zhurenko Kyrylo Linnik Yevanhelina
(Ukraine) | Zhurenko Kyrylo Linnik Yevanhelina | Zhurenko Kyrylo | Linnik Yevanhelina | (Ukraine) | | | | | 6 |
7. | Gascon Alex Akopian Stella
(Spain) | Gascon Alex Akopian Stella | Gascon Alex | Akopian Stella | (Spain) | | | | | 7 |
8. | Goncharenko Vladislav Popatenko Bogdana BFT Club (Ukraine) | Goncharenko Vladislav Popatenko Bogdana | Goncharenko Vladislav | Popatenko Bogdana | BFT Club (Ukraine) | | | | | 8 |
9. | Guz Mikołaj Okarska Kornelia DANCECLUB - Szczecin | Guz Mikołaj Okarska Kornelia | Guz Mikołaj | Okarska Kornelia | DANCECLUB - Szczecin | 0 | | 0 | | 10 |
10. | Zazybov Ivan Wierciszewska Laura AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Zazybov Ivan Wierciszewska Laura | Zazybov Ivan | Wierciszewska Laura | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | 11 |
11. | Dobrowolski Oskar Szaporów Julia ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Dobrowolski Oskar Szaporów Julia | Dobrowolski Oskar | Szaporów Julia | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 0 | | 0 | | 12 |
12. | Cristian Cepoi Michelle Coman Dance Talent Academy (Irlandia) | Cristian Cepoi Michelle Coman | Cristian Cepoi | Michelle Coman | Dance Talent Academy (Irlandia) | | | | | 13 |
13. | Piskun Oleksander Komar Iryna CLASSIC DANCESPORT Warszawa | Piskun Oleksander Komar Iryna | Piskun Oleksander | Komar Iryna | CLASSIC DANCESPORT Warszawa | 0 | | 0 | | 14 |
14. | Port Alon Groner Lia
(Izrael) | Port Alon Groner Lia | Port Alon | Groner Lia | (Izrael) | | | | | 15 |
15. | Shtepka Andrii Ahranova Anastasiia Latin Star Dance Club Berlin (Germany) | Shtepka Andrii Ahranova Anastasiia | Shtepka Andrii | Ahranova Anastasiia | Latin Star Dance Club Berlin (Germany) | | | | | 15 |
16. | Goch Łukasz Garcia Gabriela M-TEAM - Kraków | Goch Łukasz Garcia Gabriela | Goch Łukasz | Garcia Gabriela | M-TEAM - Kraków | 0 | | 0 | | 17 |
17. | Kruk Dawid Haluch Nina PRESTIGE - Katowice | Kruk Dawid Haluch Nina | Kruk Dawid | Haluch Nina | PRESTIGE - Katowice | 0 | | 0 | | 18 |
18. | Dunets Bohdan Brewer Aoibhin
(Ireland) | Dunets Bohdan Brewer Aoibhin | Dunets Bohdan | Brewer Aoibhin | (Ireland) | | | | | 19 |
19. | Ostapovych Yurii Liedtke Alina
(Germany) | Ostapovych Yurii Liedtke Alina | Ostapovych Yurii | Liedtke Alina | (Germany) | | | | | 20 |
20. | Mircescu-Levy Yonatan Ben-David Tal
(Izrael) | Mircescu-Levy Yonatan Ben-David Tal | Mircescu-Levy Yonatan | Ben-David Tal | (Izrael) | | | | | 21 |
21. | Bang Mathias Sonne Sorensen Lucca Emilia
(Denmark) | Bang Mathias Sonne Sorensen Lucca Emilia | Bang Mathias Sonne | Sorensen Lucca Emilia | (Denmark) | | | | | 22 |
22. | Dvornik Nikita Nepper Aksa VM Dans (Daniav) | Dvornik Nikita Nepper Aksa | Dvornik Nikita | Nepper Aksa | VM Dans (Daniav) | | | | | 22 |
23. | Bang Mathias Sonne Sorensen Lucca Emilia VM dans (Dania) | Bang Mathias Sonne Sorensen Lucca Emilia | Bang Mathias Sonne | Sorensen Lucca Emilia | VM dans (Dania) | | | | | |
24. | Bobko Bohdan Musiiko Daniela
(Ukraine) | Bobko Bohdan Musiiko Daniela | Bobko Bohdan | Musiiko Daniela | (Ukraine) | | | | | |
25. | Doroshenko Artem Malovichko Maria
(Ukraina) | Doroshenko Artem Malovichko Maria | Doroshenko Artem | Malovichko Maria | (Ukraina) | | | | | |
26. | Kraucevicius Rokas Kaminskaite Ilze
(Lithuania) | Kraucevicius Rokas Kaminskaite Ilze | Kraucevicius Rokas | Kaminskaite Ilze | (Lithuania) | | | | | |
27. | Usatyi Danylo Sharkova Yelyzaveta Dance Innovation Team (Ukraina) | Usatyi Danylo Sharkova Yelyzaveta | Usatyi Danylo | Sharkova Yelyzaveta | Dance Innovation Team (Ukraina) | | | | | |
28. | Usatyi Dmytro Moroz Yana-Sofiia
(Ukraina) | Usatyi Dmytro Moroz Yana-Sofiia | Usatyi Dmytro | Moroz Yana-Sofiia | (Ukraina) | | | | | |