UWAGA
Szanowni Trenerzy, Rodzice.
Zwracamy Państwa uwagę na fakt, że zarówno w strefie żółtej jak i czerwonej wg przepisów wprowadzonych dnia 15 października, a obowiązujących od dnia 17 października 2020 udział PUBLICZNOŚCI w turnieju tańca (rywalizacja sportowa) jest wykluczony, prosimy zatem o wyrozumiałość oraz o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi naszego turnieju w Łomiankach:
1. uczestnicy turnieju stawiają się bez ksiażeczek startowych i bez kart tancerza,
2. na każdy startujący klub przypada maksymalnie trzech/troje trenerów, ale nie wiecej niz jeden na parę,
3. Opłata startowa ulega zmianie i wynosi 50zł za styl od uczestnika. Oplaty startowe może rozliczyć trener/-ka par w kasie turnieju uprzednio inkasując je od rodziców,
4. W przypadku braku możliwosci uczestnictwa trenera/trenerów w turnieju klub moze podjąć decyzję o wytypowaniu delegata wskazując osobę jako obsługę (dla dzieci) turnieju - moze być to ktoś z grona rodziców, przy zachowaniu limitu z pkt.2
5. Każdy trener/trenerka/delegat musi być zgloszony e-mailem na adres biuro@fast-step.pl,
6. Turniej relacjonowany będzie na żywo na kanale YouTube Okręgu Mazowieckiego PTT, a wcześniej link do niego udostepnimy na facebooku OM PTT,
7. Każdy uczestnik oraz trener/trenerka/delegat musi mieć podpisane oświadczenie COVID-19 - link poniżej,
8. Trenerzy obowiazani są być na turnieju odpowiednio wcześniej celem zaopiekowania sie swoimi parami i odebrania ich spod wejscia glównego,
9. Trenerzy/delegaci obowiązani sa do zwrotu numerów startowych do rejestracji po zakończeniu swojego bloku.
W razie pytan lub watpliwosci prosimy o kontakt pod nr 502 282 144 (Adam Galązka) lub 609 468 868 (Maciej Piwiński)
OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE DO ZŁOŻENIA PO PRZYBYCIU NA TURNIEJ (UCZESTNIK/WIDZ - DZIECKO/PEŁNOLETNI) ZNAJDZIECIE PAŃSTWO W AKTUALNOŚCIACH NA STRONIE OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PTT:
http://taniec.mazowsze.pl/?page=36+aktualnosci
BLOK 1, rejestracja 8:00, próba parkietu 8:30, start: 9:00
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Chrząstowski Jan Mikus Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria | Chrząstowski Jan Mikus Wiktoria | Chrząstowski Jan | Mikus Wiktoria | EMOTION - Góra Kalwaria | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
2. | Pacuszka Jakub Gadowska Antonina EMOTION - Góra Kalwaria | Pacuszka Jakub Gadowska Antonina | Pacuszka Jakub | Gadowska Antonina | EMOTION - Góra Kalwaria | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
3. | Szeliga Antoni Stawowczyk Wiktoria WIKA - Olsztyn | Szeliga Antoni Stawowczyk Wiktoria | Szeliga Antoni | Stawowczyk Wiktoria | WIKA - Olsztyn | 8, 8 (+2) | 2 | 8, 8 | | 1 |
4. | Zawistowski Marcel Świętochowska Adrianna FAST-STEP Warszawa | Zawistowski Marcel Świętochowska Adrianna | Zawistowski Marcel | Świętochowska Adrianna | FAST-STEP Warszawa | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
5. | Bojarski Wiktor Olczak Lena S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | Bojarski Wiktor Olczak Lena | Bojarski Wiktor | Olczak Lena | S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
6. | Kaczor Przemysław Kaniewska Blanka FAST-STEP Warszawa | Kaczor Przemysław Kaniewska Blanka | Kaczor Przemysław | Kaniewska Blanka | FAST-STEP Warszawa | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | | 2 |
7. | Szymański Jakub Racinowska Lena S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | Szymański Jakub Racinowska Lena | Szymański Jakub | Racinowska Lena | S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Słomski Mateusz Czarnocka Ewa POLISH CLUB - Warszawa | Słomski Mateusz Czarnocka Ewa | Słomski Mateusz | Czarnocka Ewa | POLISH CLUB - Warszawa | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Siedlanowski Daniel Semeryło Blanka DANCE POINT - Biała Podlaska | Siedlanowski Daniel Semeryło Blanka | Siedlanowski Daniel | Semeryło Blanka | DANCE POINT - Biała Podlaska | 4 (+2) | 2 | 4 | | 2 |
3. | Duchna Bartosz Ślusarczyk Apolonia CENTRUM TAŃCA - Radom | Duchna Bartosz Ślusarczyk Apolonia | Duchna Bartosz | Ślusarczyk Apolonia | CENTRUM TAŃCA - Radom | 5 (+1) | 1 | 5 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela FAST-STEP Warszawa | Muśnicki Grzegorz Sobczak Nela | Muśnicki Grzegorz | Sobczak Nela | FAST-STEP Warszawa | E (+2) | 2 | | E | 1 |
2. | Ksybek Mateusz Kułakowska Nicola START - Płońsk | Ksybek Mateusz Kułakowska Nicola | Ksybek Mateusz | Kułakowska Nicola | START - Płońsk | E (+2) | 2 | | E | 2 |
3. | Gumiński Patryk Kośnik Lena WIKA - Olsztyn | Gumiński Patryk Kośnik Lena | Gumiński Patryk | Kośnik Lena | WIKA - Olsztyn | E (+2) | 2 | | E | 3 |
4. | Sybicki Adam Rogowska Patrycja START - Płońsk | Sybicki Adam Rogowska Patrycja | Sybicki Adam | Rogowska Patrycja | START - Płońsk | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Werner Bartosz Kozłowska Hanna FAST-STEP Warszawa | Werner Bartosz Kozłowska Hanna | Werner Bartosz | Kozłowska Hanna | FAST-STEP Warszawa | 2 (+1) | 1 | 2 | | 5 |
6. | Jankowski Ksawery Utrata Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria | Jankowski Ksawery Utrata Wiktoria | Jankowski Ksawery | Utrata Wiktoria | EMOTION - Góra Kalwaria | 2 | | 2 | | 6 |
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bieniek Przemysław Lewicka Małgorzata EMOTION - WARKA | Bieniek Przemysław Lewicka Małgorzata | Bieniek Przemysław | Lewicka Małgorzata | EMOTION - WARKA | 9, 9 (+2) | 2 | 9, 9 | | 1 |
2. | Konarski Michał Rogozińska Anna EMOTION - WARKA | Konarski Michał Rogozińska Anna | Konarski Michał | Rogozińska Anna | EMOTION - WARKA | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
3. | Lejzak Filip Strzelec Natalia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Lejzak Filip Strzelec Natalia | Lejzak Filip | Strzelec Natalia | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 7, 7 (+2) | 2 | 7, 7 | | 1 |
4. | Piątek Krzysztof Liszecka Anna EMOTION - Góra Kalwaria | Piątek Krzysztof Liszecka Anna | Piątek Krzysztof | Liszecka Anna | EMOTION - Góra Kalwaria | 8 (+1) | 1 | 8 | | 2 |
5. | Wąsak Jan Gałęza Jagoda EMOTION - Góra Kalwaria | Wąsak Jan Gałęza Jagoda | Wąsak Jan | Gałęza Jagoda | EMOTION - Góra Kalwaria | 6, 6 (+1) | 1 | 6, 6 | | 2 |
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 0
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria | Sokół Jakub | Pastuszka Wiktoria | CENTRUM TAŃCA - Radom | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Grabowski Michał Filipowicz Zuzanna
| Grabowski Michał Filipowicz Zuzanna | Grabowski Michał | Filipowicz Zuzanna | | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
3. | Jakubowski Damian Wrzesińska Karolina EMOTION - WARKA | Jakubowski Damian Wrzesińska Karolina | Jakubowski Damian | Wrzesińska Karolina | EMOTION - WARKA | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Pawlicki Leszek Siamenas Margarita AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Pawlicki Leszek Siamenas Margarita | Pawlicki Leszek | Siamenas Margarita | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 5 | | 5 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Chmura Eryk Wawryło Aleksandra S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | Chmura Eryk Wawryło Aleksandra | Chmura Eryk | Wawryło Aleksandra | S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria CENTRUM TAŃCA - Radom | Sokół Jakub Pastuszka Wiktoria | Sokół Jakub | Pastuszka Wiktoria | CENTRUM TAŃCA - Radom | D (+2) | 2 | | D | 2 |
3. | Jędrzejczak Dominik Banaszczyk Agnieszka
| Jędrzejczak Dominik Banaszczyk Agnieszka | Jędrzejczak Dominik | Banaszczyk Agnieszka | | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
4. | Jakubowski Damian Wrzesińska Karolina EMOTION - WARKA | Jakubowski Damian Wrzesińska Karolina | Jakubowski Damian | Wrzesińska Karolina | EMOTION - WARKA | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Pawlicki Leszek Siamenas Margarita AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Pawlicki Leszek Siamenas Margarita | Pawlicki Leszek | Siamenas Margarita | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 4 | | 4 | | 5 |
BLOK 2, rejestracja 11:00, próba parkietu 11:30, start: 12:00
Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T 0
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Banaszek Dawid Ucińska Kornelia DCS BRWINÓW | Banaszek Dawid Ucińska Kornelia | Banaszek Dawid | Ucińska Kornelia | DCS BRWINÓW | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Fabisiak Filip Kowalczyk Lena EMOTION - Góra Kalwaria | Fabisiak Filip Kowalczyk Lena | Fabisiak Filip | Kowalczyk Lena | EMOTION - Góra Kalwaria | 7, 7 (+2) | 2 | 7, 7 | | 1 |
3. | Salwerowicz Bartosz Kopystyńska Kornelia CLASSIC - Warszawa | Salwerowicz Bartosz Kopystyńska Kornelia | Salwerowicz Bartosz | Kopystyńska Kornelia | CLASSIC - Warszawa | G (+2) | 2 | | G | 1 |
4. | Wasilewski Wojciech Górska Marta UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | Wasilewski Wojciech Górska Marta | Wasilewski Wojciech | Górska Marta | UKS KORDASZEWSCY - Garwolin | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
5. | Kowalski-Klein Tadeusz Janikowska Julia EMOTION - Góra Kalwaria | Kowalski-Klein Tadeusz Janikowska Julia | Kowalski-Klein Tadeusz | Janikowska Julia | EMOTION - Góra Kalwaria | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | | 2 |
6. | Rasalski Jakub Cieślak Justyna S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | Rasalski Jakub Cieślak Justyna | Rasalski Jakub | Cieślak Justyna | S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
7. | Reczko Krystian Piotr Mazan Nikola EMOTION - Góra Kalwaria | Reczko Krystian Piotr Mazan Nikola | Reczko Krystian Piotr | Mazan Nikola | EMOTION - Góra Kalwaria | 9, 9 (+1) | 1 | 9, 9 | | 2 |
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Drozdowicz Bruno Tengli-Radziszewska Nicole POLISH CLUB - Warszawa | Drozdowicz Bruno Tengli-Radziszewska Nicole | Drozdowicz Bruno | Tengli-Radziszewska Nicole | POLISH CLUB - Warszawa | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
2. | Skowron Oliwier Dobrowolska Iga RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Skowron Oliwier Dobrowolska Iga | Skowron Oliwier | Dobrowolska Iga | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
3. | Radwański Hubert Kopeć Kalina START - Płońsk | Radwański Hubert Kopeć Kalina | Radwański Hubert | Kopeć Kalina | START - Płońsk | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
4. | Sadziński Piotr Karbownik Natalia ETIUDA - Radomsko | Sadziński Piotr Karbownik Natalia | Sadziński Piotr | Karbownik Natalia | ETIUDA - Radomsko | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
5. | Habza Michał Zdybel Zuzanna TOP - ART - Lublin | Habza Michał Zdybel Zuzanna | Habza Michał | Zdybel Zuzanna | TOP - ART - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
6. | Leszczuk Hubert Nowik Laura ART OVO - Międzyrzec Podlaski | Leszczuk Hubert Nowik Laura | Leszczuk Hubert | Nowik Laura | ART OVO - Międzyrzec Podlaski | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
7. | Sienkiewicz Krzysztof Sikora Julia CLASSIC - Warszawa | Sienkiewicz Krzysztof Sikora Julia | Sienkiewicz Krzysztof | Sikora Julia | CLASSIC - Warszawa | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jakubiak Franciszek Szczepańska Oliwia START - Płońsk | Jakubiak Franciszek Szczepańska Oliwia | Jakubiak Franciszek | Szczepańska Oliwia | START - Płońsk | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Chojnacki Hubert Morzyńska Oliwia ETIUDA - Radomsko | Chojnacki Hubert Morzyńska Oliwia | Chojnacki Hubert | Morzyńska Oliwia | ETIUDA - Radomsko | E (+2) | 2 | | E | 2 |
3. | Szymborski Jakub Pietruk Sabina
| Szymborski Jakub Pietruk Sabina | Szymborski Jakub | Pietruk Sabina | | 2 (+2) | 2 | 2 | | 3 |
4. | Omiotek Dawid Szafraniec Judyta TOP - ART - Lublin | Omiotek Dawid Szafraniec Judyta | Omiotek Dawid | Szafraniec Judyta | TOP - ART - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | | 4 |
5. | Giziński Bartosz Łata Maja DCS BRWINÓW | Giziński Bartosz Łata Maja | Giziński Bartosz | Łata Maja | DCS BRWINÓW | 2 (+1) | 1 | 2 | | 5 |
6. | Czarnecki Marcel Mikołajczyk Nikola JAREMI - Pruszków | Czarnecki Marcel Mikołajczyk Nikola | Czarnecki Marcel | Mikołajczyk Nikola | JAREMI - Pruszków | 0 | | 0 | | 6 |
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Michalski Oskar Gajownik Izabela DCS BRWINÓW | Michalski Oskar Gajownik Izabela | Michalski Oskar | Gajownik Izabela | DCS BRWINÓW | F (+2) | 2 | | F | 1 |
2. | Wiktorowicz Kacper Skiba Natalia DCS BRWINÓW | Wiktorowicz Kacper Skiba Natalia | Wiktorowicz Kacper | Skiba Natalia | DCS BRWINÓW | 7 (+1) | 1 | 7 | | 2 |
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Grałek Rafał Grałek Julia STEP DANCE - Koluszki | Grałek Rafał Grałek Julia | Grałek Rafał | Grałek Julia | STEP DANCE - Koluszki | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | D' Urbano Jacopo Chołody Marta RYTM - Chełm | D' Urbano Jacopo Chołody Marta | D' Urbano Jacopo | Chołody Marta | RYTM - Chełm | 4 (+1) | 1 | 4 | | 2 |
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Chmura Eryk Wawryło Aleksandra S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | Chmura Eryk Wawryło Aleksandra | Chmura Eryk | Wawryło Aleksandra | S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Grałek Rafał Grałek Julia STEP DANCE - Koluszki | Grałek Rafał Grałek Julia | Grałek Rafał | Grałek Julia | STEP DANCE - Koluszki | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
3. | D' Urbano Jacopo Chołody Marta RYTM - Chełm | D' Urbano Jacopo Chołody Marta | D' Urbano Jacopo | Chołody Marta | RYTM - Chełm | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
BLOK 3, rejestracja 14 :00, próba parkietu 14 : 30, start: 15 : 00
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Słomski Maksymilian Paśnik Julia EMOTION - Góra Kalwaria | Słomski Maksymilian Paśnik Julia | Słomski Maksymilian | Paśnik Julia | EMOTION - Góra Kalwaria | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Kulesza Jakub Banasiewicz Martyna
| Kulesza Jakub Banasiewicz Martyna | Kulesza Jakub | Banasiewicz Martyna | | D (+2) | 2 | | D | 2 |
3. | Wójcik Mateusz Sękowska Martyna CLASSIC - Warszawa | Wójcik Mateusz Sękowska Martyna | Wójcik Mateusz | Sękowska Martyna | CLASSIC - Warszawa | 2 (+2) | 2 | 2 | | 3 |
4. | Zawadzki Adrian Sztabnik Maja
| Zawadzki Adrian Sztabnik Maja | Zawadzki Adrian | Sztabnik Maja | | 2 (+1) | 1 | 2 | | 4 |
5. | Posłowski Konstanty Trocińska Wiktoria KICK - Kielce | Posłowski Konstanty Trocińska Wiktoria | Posłowski Konstanty | Trocińska Wiktoria | KICK - Kielce | 4 (+1) | 1 | 4 | | 5 |
6. | Nowak Szymon Koszarska Marika KICK - Kielce | Nowak Szymon Koszarska Marika | Nowak Szymon | Koszarska Marika | KICK - Kielce | 0 | | 0 | | 6 |
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 0
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0
12-13 (Junior 1) Open ST 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja | Zgutka Bartłomiej | Dąbrowska Maja | FAST-STEP Warszawa | 1 |
2. | Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa | Szostak Igor Płatek Nikola | Szostak Igor | Płatek Nikola | FAST-STEP Warszawa | 2 |
3. | Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce | Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta | Łojewski Miłosz | Kwiecień Joanna Edyta | KICK - Kielce | 3 |
12-13 (Junior 1) Open LA 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Szostak Igor Płatek Nikola FAST-STEP Warszawa | Szostak Igor Płatek Nikola | Szostak Igor | Płatek Nikola | FAST-STEP Warszawa | 1 |
2. | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja FAST-STEP Warszawa | Zgutka Bartłomiej Dąbrowska Maja | Zgutka Bartłomiej | Dąbrowska Maja | FAST-STEP Warszawa | 2 |
3. | Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta KICK - Kielce | Łojewski Miłosz Kwiecień Joanna Edyta | Łojewski Miłosz | Kwiecień Joanna Edyta | KICK - Kielce | 3 |
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin | Pieklak Paweł Augustyniak Nikola | Pieklak Paweł | Augustyniak Nikola | ZAMEK - Lublin | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa | Ziółek Wiktor Szustek Alicja | Ziółek Wiktor | Szustek Alicja | CLASSIC - Warszawa | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa | Wolski Bartosz Marchewka Izabela | Wolski Bartosz | Marchewka Izabela | FAST-STEP Warszawa | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin | Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia | Zdybel Piotr | Dobrzyńska Oliwia | TOP - ART - Lublin | 2 | | 2 | | 4 |
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia TOP - ART - Lublin | Zdybel Piotr Dobrzyńska Oliwia | Zdybel Piotr | Dobrzyńska Oliwia | TOP - ART - Lublin | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
2. | Pieklak Paweł Augustyniak Nikola ZAMEK - Lublin | Pieklak Paweł Augustyniak Nikola | Pieklak Paweł | Augustyniak Nikola | ZAMEK - Lublin | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa | Ziółek Wiktor Szustek Alicja | Ziółek Wiktor | Szustek Alicja | CLASSIC - Warszawa | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce | Drogosz Mateusz Bryk Magdalena | Drogosz Mateusz | Bryk Magdalena | KICK - Kielce | 0 | | 0 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pięcek Aleksander Pięcek Aneta CLASSIC - Warszawa | Pięcek Aleksander Pięcek Aneta | Pięcek Aleksander | Pięcek Aneta | CLASSIC - Warszawa | | | | | |
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Godlewski Wiktor Pospieszyńska Alicja START - Płońsk | Godlewski Wiktor Pospieszyńska Alicja | Godlewski Wiktor | Pospieszyńska Alicja | START - Płońsk | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
2. | Krzyżanowski Łukasz Kłucjasz Maja ESKADRA - Pabianice | Krzyżanowski Łukasz Kłucjasz Maja | Krzyżanowski Łukasz | Kłucjasz Maja | ESKADRA - Pabianice | C (+2) | 2 | | C | 2 |
3. | Wiaderny Aleksander Słomska Amelia EMOTION - Góra Kalwaria | Wiaderny Aleksander Słomska Amelia | Wiaderny Aleksander | Słomska Amelia | EMOTION - Góra Kalwaria | 4 (+2) | 2 | 4 | | 3 |
4. | Wieczorek Jerzy Zgutka Agata FAST-STEP Warszawa | Wieczorek Jerzy Zgutka Agata | Wieczorek Jerzy | Zgutka Agata | FAST-STEP Warszawa | 5 (+1) | 1 | 5 | | 4 |
5. | Pięcek Aleksander Pięcek Aneta CLASSIC - Warszawa | Pięcek Aleksander Pięcek Aneta | Pięcek Aleksander | Pięcek Aneta | CLASSIC - Warszawa | 2 (+1) | 1 | 2 | | 5 |
BLOK 4, rejestracja 17:00, próba parkietu 17:30, start: 18:00
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Płuziński Szymon Hajdus Lidia JAREMI - Pruszków | Płuziński Szymon Hajdus Lidia | Płuziński Szymon | Hajdus Lidia | JAREMI - Pruszków | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Woliński Maksymilian Mazur Patrycja ART OVO - Międzyrzec Podlaski | Woliński Maksymilian Mazur Patrycja | Woliński Maksymilian | Mazur Patrycja | ART OVO - Międzyrzec Podlaski | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Gaworek Hubert Więcławska Anna START - Płońsk | Gaworek Hubert Więcławska Anna | Gaworek Hubert | Więcławska Anna | START - Płońsk | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Mucha Oliwier Tyc Kamila ZAMEK - Lublin | Mucha Oliwier Tyc Kamila | Mucha Oliwier | Tyc Kamila | ZAMEK - Lublin | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
3. | Czarnocki Tomasz Kowalska Amelia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Czarnocki Tomasz Kowalska Amelia | Czarnocki Tomasz | Kowalska Amelia | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | 2 (+2) | 2 | 2 | | 3 |
4. | Gilewicz Bartosz Małyszek Małgorzata TAKT - Chełm | Gilewicz Bartosz Małyszek Małgorzata | Gilewicz Bartosz | Małyszek Małgorzata | TAKT - Chełm | D (+2) | 2 | | D | 4 |
5. | Gaworek Szymon Rogowska Wiktoria START - Płońsk | Gaworek Szymon Rogowska Wiktoria | Gaworek Szymon | Rogowska Wiktoria | START - Płońsk | 1 (+1) | 1 | 1 | | 5 |
6. | Durajczyk Maciej Kozicka Julia EMOTION - WARKA | Durajczyk Maciej Kozicka Julia | Durajczyk Maciej | Kozicka Julia | EMOTION - WARKA | 2 (+1) | 1 | 2 | | 6 |
7. | Łysak Paweł Zalewska Nicola KICK - Kielce | Łysak Paweł Zalewska Nicola | Łysak Paweł | Zalewska Nicola | KICK - Kielce | 2 | | 2 | | 7 |
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA | Herasym Enri Kłos Jowita | Herasym Enri | Kłos Jowita | EMOTION - WARKA | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
2. | Pospieszyński Paweł Klimczewska Zofia START - Płońsk | Pospieszyński Paweł Klimczewska Zofia | Pospieszyński Paweł | Klimczewska Zofia | START - Płońsk | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
3. | Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa | Poździak Rafał Kvet Ana | Poździak Rafał | Kvet Ana | CLASSIC - Warszawa | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Herasym Enri Kłos Jowita EMOTION - WARKA | Herasym Enri Kłos Jowita | Herasym Enri | Kłos Jowita | EMOTION - WARKA | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa | Poździak Rafał Kvet Ana | Poździak Rafał | Kvet Ana | CLASSIC - Warszawa | C (+2) | 2 | | C | 2 |
3. | Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa | Wolski Bartosz Marchewka Izabela | Wolski Bartosz | Marchewka Izabela | FAST-STEP Warszawa | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
4. | Pospieszyński Paweł Klimczewska Zofia START - Płońsk | Pospieszyński Paweł Klimczewska Zofia | Pospieszyński Paweł | Klimczewska Zofia | START - Płońsk | 3 (+1) | 1 | 3 | | 4 |
5. | Piotrowski Bartłomiej Krzciuk Natalia ETIUDA - Radomsko | Piotrowski Bartłomiej Krzciuk Natalia | Piotrowski Bartłomiej | Krzciuk Natalia | ETIUDA - Radomsko | 0 | | 0 | | 5 |
14-15 (Junior 2) Open ST 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia | Ruszczyk Patryk | Pogorzelska Julia | FAST-STEP Warszawa | 1 |
2. | Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa | Ziółek Wiktor Szustek Alicja | Ziółek Wiktor | Szustek Alicja | CLASSIC - Warszawa | 2 |
3. | Wolski Bartosz Marchewka Izabela FAST-STEP Warszawa | Wolski Bartosz Marchewka Izabela | Wolski Bartosz | Marchewka Izabela | FAST-STEP Warszawa | 3 |
4. | Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa | Poździak Rafał Kvet Ana | Poździak Rafał | Kvet Ana | CLASSIC - Warszawa | 4 |
14-15 (Junior 2) Open LA 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Miejsce |
---|
1. | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia FAST-STEP Warszawa | Ruszczyk Patryk Pogorzelska Julia | Ruszczyk Patryk | Pogorzelska Julia | FAST-STEP Warszawa | 1 |
2. | Ziółek Wiktor Szustek Alicja CLASSIC - Warszawa | Ziółek Wiktor Szustek Alicja | Ziółek Wiktor | Szustek Alicja | CLASSIC - Warszawa | 2 |
3. | Drogosz Mateusz Bryk Magdalena KICK - Kielce | Drogosz Mateusz Bryk Magdalena | Drogosz Mateusz | Bryk Magdalena | KICK - Kielce | 3 |
4. | Poździak Rafał Kvet Ana CLASSIC - Warszawa | Poździak Rafał Kvet Ana | Poździak Rafał | Kvet Ana | CLASSIC - Warszawa | 4 |
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria
| Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria | Koniecko Adrian | Koniecko Wiktoria | | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
2. | Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria | Opałka Igor Żółkowska Wiktoria | Opałka Igor | Żółkowska Wiktoria | EMOTION - Góra Kalwaria | 9 (+2) | 2 | 9 | | 2 |
3. | Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Nowak Szymon Naguszewska Oliwia | Nowak Szymon | Naguszewska Oliwia | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | 8 (+2) | 2 | 8 | | 3 |
4. | Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Zinkiewicz Maciej Gruszczyńska Adrianna | Zinkiewicz Maciej | Gruszczyńska Adrianna | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | B (+1) | 1 | | B | 4 |
5. | Wieczorek Jerzy Zgutka Agata FAST-STEP Warszawa | Wieczorek Jerzy Zgutka Agata | Wieczorek Jerzy | Zgutka Agata | FAST-STEP Warszawa | 1 (+1) | 1 | 1 | | 5 |
6. | Wiaderny Aleksander Słomska Amelia EMOTION - Góra Kalwaria | Wiaderny Aleksander Słomska Amelia | Wiaderny Aleksander | Słomska Amelia | EMOTION - Góra Kalwaria | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Kotarba Szymon Wyrzykowska Katarzyna | Kotarba Szymon | Wyrzykowska Katarzyna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 0 | | 0 | | |
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Majewski Anton Paralusz Roksana RYTM - Chełm | Majewski Anton Paralusz Roksana | Majewski Anton | Paralusz Roksana | RYTM - Chełm | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
2. | Nowak Szymon Naguszewska Oliwia CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | Nowak Szymon Naguszewska Oliwia | Nowak Szymon | Naguszewska Oliwia | CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA | 4 (+2) | 2 | 4 | | 2 |
3. | Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria
| Koniecko Adrian Koniecko Wiktoria | Koniecko Adrian | Koniecko Wiktoria | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Opałka Igor Żółkowska Wiktoria EMOTION - Góra Kalwaria | Opałka Igor Żółkowska Wiktoria | Opałka Igor | Żółkowska Wiktoria | EMOTION - Góra Kalwaria | 0 | | 0 | | 4 |