REGULAMIN TURNIEJU
1. Nazwa Turnieju: Grand Prix Polski Polskie Towarzystwo Taneczne
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Garwolin 2019
2. Organizator turnieju: Studio Tańca Kordaszewscy s.c.
3. Termin 23-24.03.2019
4. Miejsce :Hala Sportowa – Centrum Sportu i Kultury Al. Żwirki i Wigury 16
5. Wymiary parkietu 22x14
6. Kierownik turnieju: Kordaszewski Piotr tel. 538 391 594
e-mail:piotrimagdalena@wp.pl
7. Kierownik artystyczny: Kordaszewski Piotr
8. Charakter turnieju: Premium, GPP- OPEN
9. TURNIEJ ROZGRYWANY JEST ZGODNIE Z PRZEPISAMI PTT
10. Zawodnicy - klasy taneczne / kat. wiekowe
Turniej premium: do lat 9 klasa: H,G, F ; 10-11 lat klasy: H,G;F,E , E ; 12-13 lat klasy:
H,G,F,E,;D; 14-15 lat klasy: G,F,E,D,C; pow. 15 lat klasy: F+E,D,C,B, A
GPP: Juvenile Kom. Junior I ST/LA; Junior II ST/LA; Młodzież ST/LA; Młodzież
starsza ST/LA; Dorośli ST/LA
11. Skład komisji zatwierdzony przez komisję do spraw sędziów; panele sędziowskie
będą tak ustalone dla poszczególnych kategorii, aby spełnić wszystkie punkty
regulaminu GPP i turnieju premium.
12.
Prowadzenie: Anna Bocian; Gala : Iwona Szymańska-Pavlović
Muzyka : Mirosław Mleczek
13. Warunki uczestnictwa w turnieju
? W turnieju może wziąć udział para, która:
? zostanie zgłoszona w terminie do dnia 20.03 2019 przez członka wspierającego
? wniesie opłatę startową od osoby w wysokości: -
? 25 zł klasa H,G;
? 30 zł w kombinacji
- 30 zł za styl
- 40 zł GPP /osoba za każdy styl ; Juvenile za kombinację
? zgłoszenie po terminie zgłoszenia skutkuje podwójną opłatą startową
14. Cena biletów wstępu, opłata za nagrywanie, inne opłaty
Bilet wstępu: sobota, niedziela 20 zł,
15. Dodatkowe informacje
Bufet TAK
Opieka medyczna TAK
Stoiska (asortyment) obuwie taneczne, akcesoria taneczne
16. Nagrody :
GPP - nagrody finansowe pula 8000 zł (dwa style) - Dorośli ST/LA
GPP - Juvenile (10-11 lat); Junior I (12-13 lat); Junior II (14-15 lat); Młodzież (16-18 lat);
Młodzież starsza (16-20 lat) puchary- 3 pierwsze pary, nagrody rzeczowe upominki i
dyplomy cały finał
OTTT : medale lub puchary dla 3 pierwszych par, dyplomy dla finalistów
kat H,G upominki, dyplomy, medale dla wszystkich par
17. Program turnieju: Planowany - dokładny po zamknięciu rejestracji organizator
zastrzega sobie prawo zmiany programu tak, aby przebieg turnieju odbywał się w
zaplanowanych godzinach
18. Wszelkie sprawy sporne nieujęte w niniejszym regulaminie rozstrzyga Kierownik
Turnieju w porozumieniu z Sędzią Głównym.
19. Organizator nie ubezpiecza par i nie odpowiada za rzeczy pozostawione w
szatniach
Komisja Sędziowska :
Sędzia Główny : Janusz Biały - Kraków
Monika Sakowska - Warszawa
Monika Pawelec- Radom
Wojciech Przemieniecki- Olsztyn
Agnieszka Gąsiorowska Kraków
Małgorzata Sudoł - Garlicka - Stalowa Wola
Jacek Fidurski - Łódź
Przemek Łowicki - Warszawa
Magdalena Kordaszewska - Jastków
Joanna Ziomek - Poznań
Paweł Szajda - Opole
Tomasz Reindl- Warszawa
Daniel Kołtun-Lublin
Dawid Fiszer - Łódż
Komisja Skrutacyjna :
Iza Słomka , Marek Onoszko
sobota
Blok I Blok II Blok III Blok IV
Kategorie, klasy
14-15 lat klasy:
F,E komb.
do 9 lat klasy:
H,G,F
komb.
10-11lat klasy
H,G
komb.
Junior II
(14-15 lat):
ST/LA-GPP
Młodzież
starsza
(16-20 lat):
ST/LAT GPP
10-11lat
klasy: F,E
komb
Pow. 15 lat
klasy: B,A
ST/LAT
14-15 lat
klasa G
komb
Młodzież
(16-18 lat):
ST/LA-GPP
Dorośli
(pow. 19 lat):
ST/LA- GPP
14-15 lat klasy; D,C
-ST/LA
Rejestracja par
(godz.) 8:15-9:15 11:30-12:30 14:30 -15:15 17-17:45
Próba parkietu
(godz.) 8:30-9:15 12:15-13:00 15:30-16 17;45-18:15
Rozpoczęcie
(godz.) 9:30 13:00 16:15 18:30
Zakończenie
(godz.) 12:00 15:30 17:30 21:30
NIEDZIELA
Komisja Sędziowska :
Sędzia Główny: Janusz Biały- Kraków
Wojciech Przemieniecki- Olsztyn
Agnieszka Gąsiorowska- Kraków
Jacek Stefański- Józefosław
Joanna Ziomek - Poznań
Oleg Bogatiev - Ukraina
Paweł Szajda - Opole
Magdalena Kordaszewska- Jastków
Dawid Fiszer- Łódż
Komisja Skrutacyjna :
Izabela Słomka , Marek Onoszko
|