-
MISTRZOSTWA ŚWIATA WDC FORMACJI TANECZNYCH
Turniej
Klasy/kategorie i style
_Na początek
----- NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU -----
--------------------------------------------------------------------------------
| |
| Nazwa turnieju: MISTRZOSTWA ŚWIATA WDC FORMACJI TANECZNYCH |
| |
| Miejsce i data: KRAKÓW ; 12-13 GRUDNIA 2019 ROKU |
| |
| Organizator: Polskie Towarzystwo Taneczne |
| Polskie Towarzystwo Taneczne Okręg Małopolski |
| |
| Kierownik organizacyjny turnieju: |
| Piotr Sabatowicz ; Dariusz Dragan |
| |
| Kierownik artystyczny turnieju: |
| Małgorzata Igielska |
| |
| Obsługa muzyczna: |
| Jarosław Michałek |
| |
| Konferansjer: Monika Sakowska |
| |
|
_Na początek
----- LISTA KLUBÓW -----
formacji uczestniczących w turnieju
---------------------------------
| Lp.| Klub | Miejscowość |
|----|------|-------------------|
| 1.| | BłONIE |
| 2.| | KRAŚNIK |
| 3.| | KROSNO |
| 4.| | LUBLIN |
| 5.| | OŚWIĘCIM |
| 6.| | Opole Lubelskie |
| 7.| | Oświęcim |
| 8.| | RADOM |
| 9.| | WODZISłAW ŚLĄSKI |
---------------------------------
_Na początek
----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA -----
Komisja Sędziowska
------------------------------------------------------------------------------------------
| Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | Kraj |
|----------------------------------------------------------------------------------------|
| Sędzia Główny | Janusz Biały | Kraków | Polska |
| Sędzia A | Joanne Crane | | Anglia |
| Sędzia B | Ramon De Kleijn | | Holandia |
| Sędzia C | Denis Gargano | | Włochy |
| Sędzia D | Sergiy Zastrożnyj | | Ukraina |
| Sędzia E | Monika Pawelec | Radom | Polska |
| Sędzia F | Agnieszka Gąsiorowska | Kraków | Polska |
| Sędzia G | Grzegorz Rybicki | Tomaszów Mazow. | Polska |
------------------------------------------------------------------------------------------
Komisja Skrutacyjna
------------------------------------------------------------------------------------------
| Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | Kraj |
|----------------------------------------------------------------------------------------|
| Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | Polska |
| | Piotr Łyczko | Kraków | Polska |
------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: AMATEUR FORMACJA ST
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr form| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 1 | KADRYL | |
| | | |GRACJAN KONSTANTYNOWICZ | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: AMATEUR FORMACJA LA
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr form| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 7 | CMG BLACK MUSIC |RADOM |
| | | | | |
| 2 | F | 8 | SPIN |WODZISłAW ŚLĄSKI |
| | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: AMATEUR FORMACJA LA
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: AMATEUR FORMACJA LA
--------------------------------
| Nr|LA | Suma Lok |Nr |
|frm|ABCDEFG Msc| miej ata |frm|
|---|-----------|----------|---|
| 7|1122211 1.0| 1.0 1 | 7|
| 8|2211122 2.0| 2.0 2 | 8|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: UNDER_16 FORMACJA ST
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr form| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 6 | KADRYLUCKY | |
| | | | | |
| 2 | F | 8 | EM STUDIO |Opole Lubelskie |
| | | | | |
| 3 | F | 7 | FANTAN |KRAŚNIK |
| | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: UNDER_16 FORMACJA ST
Liczba frm: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: UNDER_16 FORMACJA ST
--------------------------------
| Nr|ST | Suma Lok |Nr |
|frm|ABCDEFG Msc| miej ata |frm|
|---|-----------|----------|---|
| 6|2131111 1.0| 1.0 1 | 6|
| 7|3323333 3.0| 3.0 3 | 7|
| 8|1212222 2.0| 2.0 2 | 8|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: UNDER_16 FORMACJA LA
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr form| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 9 | BRAWKO |BłONIE |
| | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: UNDER 13 FORMACJA LA
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr form| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 12 | GRACJA |KROSNO |
| | | | | |
| 2 | F | 11 | CMG KIDS |RADOM |
| | | | | |
| 3 | F | 10 | CINIMINIS |Oświęcim |
| | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: UNDER 13 FORMACJA LA
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: UNDER 13 FORMACJA LA
--------------------------------
| Nr|LA | Suma Lok |Nr |
|frm|ABCDEFG Msc| miej ata |frm|
|---|-----------|----------|---|
| 10|3333333 3.0| 3.0 3 | 10|
| 11|2222222 2.0| 2.0 2 | 11|
| 12|1111111 1.0| 1.0 1 | 12|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: GIRLS FORMACJA DZ
Liczba wszystkich frm: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr form| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 13 | CMG GIRLS |RADOM |
| | | | | |
| 2 | F | 14 | CHOCO |OŚWIĘCIM |
| | | | | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: GIRLS FORMACJA DZ
Liczba frm: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: GIRLS FORMACJA DZ
--------------------------------
| Nr|LA | Suma Lok |Nr |
|frm|ABCDEFG Msc| miej ata |frm|
|---|-----------|----------|---|
| 13|1112111 1.0| 1.0 1 | 13|
| 14|2221222 2.0| 2.0 2 | 14|
--------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
|