-
XLVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Prof. Mariana Wieczystego
Turniej
Klasy/kategorie i style
_Na początek
----- NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU -----
--------------------------------------------------------------------------------
| |
| Nazwa turnieju: XLVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego |
| o Puchar Prof. Mariana Wieczystego |
| |
| Miejsce i data: Kraków, 14 grudnia 2019 r. |
| |
| Organizator: Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT, Zarząd Główny PTT |
| |
| Kierownik organizacyjny turnieju: |
| Janusz Biały, Dariusz Dragan |
| |
| Kierownik artystyczny turnieju: |
| Maria Nowak |
| |
| Obsługa muzyczna: |
| Jarosław Michałek |
| |
| Konferansjer: Ada Wantuch ; Grzegorz Szymański |
| |
|------------------------------------------------------------------------------|
| |
| Program komputerowy: |
| Skating System '2009 ver. 7.11 |
| AWM Soft Mirosław Wolak |
| 31-523 Kraków, ul. St. Moniuszki 36/2 |
| tel. kom. 0606 880 742 |
| tel. do pracy (0-12) 634-16-16, 634-07-70 |
| e-mail mwolak@taniec.krakow.pl |
| |
--------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- LICZBA PAR W TURNIEJU -----
-------------------------------------------------
| Klasa i Styl | Li.par |
|--------------------------------------|--------|
| 14-15 C LATIN | 32 |
|--------------------------------------|--------|
| 14-15 C STANDARD | 31 |
|--------------------------------------|--------|
| 14-15 D LATIN | 28 |
|--------------------------------------|--------|
| 14-15 D STANDARD | 26 |
|--------------------------------------|--------|
| 14-15 E KOMBINACJA | 37 |
|--------------------------------------|--------|
| 14-15 F KOMBINACJA | 10 |
|--------------------------------------|--------|
| POW. 15 E LATIN | 26 |
|--------------------------------------|--------|
| POW. 15 E STANDARD | 21 |
|--------------------------------------|--------|
| POW.15 F LATIN | 18 |
|--------------------------------------|--------|
| POW.15 F STANDARD | 20 |
|--------------------------------------|--------|
| POW. 15 S LATIN | 3 |
|--------------------------------------|--------|
| POW. 15 S STANDARD | 3 |
-------------------------------------------------
_Na początek
----- LISTA KLUBÓW -----
par uczestniczących w turnieju
--------------------------------------------------------------
| Lp.| Klub | Miejscowość | Kraj |
|----|----------------------|-----------------|--------------|
| 1.| A+S | Częstochowa | śląski |
| 2.| A-Z | Przemyśl | podkarpacki |
| 3.| AKADEMIA TAŃCA | Warszawa | mazowiecki |
| 4.| AKCENT | Będzin | śląski |
| 5.| AKSEL | Rzeszów | podkarpacki |
| 6.| AKTAN | Wrocław | dolnośląski |
| 7.| ASTRA | Szczecin | zachodniopom |
| 8.| ATUT | Kalisz | wielkopolski |
| 9.| Art-dance | | Ukraina |
| 10.| BALLARE | Częstochowa | śląski |
| 11.| BALLROOM | Lublin | lubelski |
| 12.| BAWINEK | Kraków | małopolski |
| 13.| CANTINERO | Tomaszów Maz. | łódzki |
| 14.| CENTRUM TAŃCA | WARSZAWA | mazowiecki |
| 15.| CENTRUM TAŃCA | Radom | mazowiecki |
| 16.| CHAMPION TEAM | Wrocław | dolnośląski |
| 17.| CUBANA | Nowy Targ | małopolski |
| 18.| DANCE POINT | Kraków | małopolski |
| 19.| DANCE TEAM | Dobrzeń Wielki | opolski |
| 20.| DANCE TEAM | Wrocław | dolnośląski |
| 21.| DZIUPLA | Poznań | wielkopolski |
| 22.| DŻET | Rzeszów-Boguchw | podkarpacki |
| 23.| Diament | Ukrain | UKRAINA |
| 24.| ELITE DANCE | Warszawa | mazowiecki |
| 25.| EMOTION | Góra Kalwaria | mazowiecki |
| 26.| EMOTION | WARKA | mazowiecki |
| 27.| EMOTION Dance Academ | | małopolski |
| 28.| ETIUDA | Radomsko | łódzki |
| 29.| EVOLUTION | Kraków | małopolski |
| 30.| FANTAZJA | Skwierzyna | lubuski |
| 31.| FORUM | Zabrze | śląski |
| 32.| GOLDEN DANCE | Przemyśl | podkarpacki |
| 33.| GRACJA | Krosno | podkarpacki |
| 34.| GRACJA | Zielona Góra | lubuski |
| 35.| Gloria | | Ukraina |
| 36.| Gracia | | Ukraina |
| 37.| IGLICA | Wrocław | dolnośląski |
| 38.| IMPERIA | Kraków | małopolski |
| 39.| ISKRA | Międzyrzec Podl | lubelski |
| 40.| JUMP | Janów Lubelski | lubelski |
| 41.| JUST DANCE | Stalowa Wola | podkarpacki |
| 42.| JUST DANCE | Wieliczka | małopolski |
| 43.| K-STUDIO | Krosno | podkarpacki |
| 44.| KICK | Kielce | świętokrzysk |
| 45.| KLASA | Tarnów | małopolski |
| 46.| KUŹNIA TAŃCA | Kraków | małopolski |
| 47.| Kapel | | Ukraina |
| 48.| LATINO | Żabno | małopolski |
| 49.| LORDANCE | Wodzisław Śl. | śląski |
| 50.| MAESTRO | Opole | opolski |
| 51.| MAGIC-DANCE | Lublin | lubelski |
| 52.| MARENGO | Dąbrowa Górnicza| śląski |
| 53.| MASTER DANCE | Gliwice | śląski |
| 54.| Mistrzowska Akademia | Zabrze | śląski |
| 55.| NOWY STYL | Bielsko-Biała | śląski |
| 56.| PERFECT DANCE | Kraków | małopolski |
| 57.| PERFECT STYL | Kraków | małopolski |
| 58.| POEZJA | Kościan | wielkopolski |
| 59.| POLISH CLUB | Warszawa | mazowiecki |
| 60.| PRESTIGE | Białystok | podlaski |
| 61.| PROJEKT NM | Słubice | lubuski |
| 62.| Professional Dance S | | Ukraina |
| 63.| RAGTIME | Kęty | małopolski |
| 64.| ROYAL DANCE | Szczecin | zachodniopom |
| 65.| RS | WARSZAWA | mazowiecki |
| 66.| RYTM | Żory | śląski |
| 67.| SEMPRE | Kraków | małopolski |
| 68.| SKT AGH | Kraków | małopolski |
| 69.| ST DOBROWOLSCY | Częstochowa | śląski |
| 70.| ST LINESTUDIO | Strzelce Opolsk | opolski |
| 71.| ST ZIELIŃSKA HANNA | Ząbkowice | dolnośląski |
| 72.| START | Płońsk | mazowiecki |
| 73.| STTS | Kraków | małopolski |
| 74.| SUKCES | Jaworzno | śląski |
| 75.| SWING | Żywiec-Kuków | małopolski |
| 76.| SzT eMiKa | Tarnów | małopolski |
| 77.| TAKT | Chełm | lubelski |
| 78.| TEAM | Ornontowice | śląski |
| 79.| THOMAS DANCE | Kraków | małopolski |
| 80.| Ukraina | | Ukraina |
| 81.| WIR | Mysłowice | śląski |
| 82.| WROCŁAWSKA AKADEMIA | | dolnośląski |
| 83.| ZAMEK | Lublin | lubelski |
| 84.| ZORBA | Częstochowa | śląski |
.........--------------------------------------------------------------
_Na początek
----- ZESTAWIENIE ZBIORCZE -----
_Na początek
----- KOMISJA SĘDZIOWSKA -----
_Na początek
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 32, Liczba klubów: 24
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 97 | Andriy Shcherbakov | IGLICA | dolnośląski |
| | | Ilona Skulska | Wrocław | |
| 2 | 119 | ILLIA MIKHOVYCH | | Ukraina |
| | | YELYZAVETA KHOLOD | | |
| 3 | 120 | YANISLAV ORLOV | | Ukraina |
| | | MARIIA GOTISHAN | | |
| 4 | 116 | Igor Droś | ST DOBROWOLSCY | śląski |
| | | Weronika Patysiak | Częstochowa | |
| 5 | 118 | Jan Huber | TAKT | lubelski |
| | | Karolina Staszak | Chełm | |
| 6 | 117 | Antoni Grydziuszko | ROYAL DANCE | zachodniopom|
| | | Kornelia Okarska | Szczecin | |
| 7 | 121 | Nikita Podolian | | Ukraina |
| | | Valeriia Romanova | | |
| 8 | 115 | Jakub Chmiel | DZIUPLA | wielkopolski|
| | | Kaja Zalewska | Poznań | |
| 9 | 122 | Michał Stępień | ZAMEK | lubelski |
| | | Klaudia Skrzypek | Lublin | |
| 10 | 123 | Artem Zinchenko | IGLICA | dolnośląski |
| | | Maria Staniszewska | Wrocław | |
| 11 | 96 | Nikita Savon | Kapel | Ukraina |
| | | Yaroslava Sitenko | | |
| 12 | 69 | Miłosz Sozański | ROYAL DANCE | zachodniopom|
| | | Martyna Doktorczyk | Szczecin | |
| 13 | 93 | Dawid Mordka | JUST DANCE | podkarpacki |
| | | Iga Bober | Stalowa Wola | |
| 14 | 94 | Filip Musiałowicz | IGLICA | dolnośląski |
| | | Karolina Gierczyk | Wrocław | |
| 15 | 67 | Łukasz Goch | STTS Kraków | małopolski |
| | | Karolina Rożniata | | |
| 16 | 124 | Mikołaj Żukowski | CHAMPION TEAM | dolnośląski |
| | | Zofia Kozołub | Wrocław | |
| 17 | 72 | Oskar Wiernio | MAGIC-DANCE | lubelski |
| | | Paulina Dąbek | Lublin | |
| 18 | 100 | Mateusz Łabno | SzT eMiKa | małopolski |
| | | Paulina Sobarnia | Tarnów | |
| 19 | 90 | Vladislav Kuprii | Art-dance | Ukraina |
| | | Karyna Poliakova | | |
| 20 | 98 | Jarosław Socha | K-STUDIO | podkarpacki |
| | | Milena Frydrych | Krosno | |
| 21 | 85 | Kamil Długoszek | BALLROOM | lubelski |
| | | Natalia Waszyńska | Lublin | |
| 22 | 91 | Łukasz Lenarczyk | MAESTRO | opolski |
| | | Weronika Lewandowska | Opole | |
| 23 | 83 | Marek Andruszko | EVOLUTION | małopolski |
| | | Julia Gębala | Kraków | |
| 24 | 86 | Maksymilian Galwas | RYTM | śląski |
| | | Julia Borowska | Żory | |
| 25 | 84 | Olaf Burdziuk | DZIUPLA | wielkopolski|
| | | Natalia Malinowska | Poznań | |
| 26 | 87 | Konrad Gembara | GRACJA | lubuski |
| | | Zofia Chlamtacz | Zielona Góra | |
| 27 | 66 | Oskar Gałczyński | MARENGO | śląski |
| | | Zofia Szkutnik | Dąbrowa Górnicza | |
| 28 | 88 | Kacper Gierwatowski | ASTRA | zachodniopom|
| | | Jolanta Woronowska | Szczecin | |
| 29 | 92 | Gracjan Lewandowski | GRACJA | lubuski |
| | | Weronika Kęsy | Zielona Góra | |
| 30 | 99 | Mikołaj Stochel | EVOLUTION | małopolski |
| | | Paulina Piasek | Kraków | |
| 31 | 77 | ANTON PRIADKO | Professional Dance S| Ukraina |
| | | DARIA KUTOVA | | |
| 32 | 45 | VICTOR DANILKOVYCH | Professional Dance S| Ukraina |
| | | ANNA KOSTEVYCH | | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 32, Liczba klubów: 24
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 97 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 1.0 | 3.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 119 | 1.0 | 10.0 | 2.0 | 10.0 | 2.0 | 25.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 120 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 23.5 | 1.0 | 28.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 116 | 13.0 | 5.0 | 5.0 | 2.0 | 5.0 | 30.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 118 | 19.0 | 7.0 | 9.5 | 5.0 | 4.0 | 44.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 117 | 13.0 | 6.0 | 9.5 | 4.0 | 14.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 121 | 4.0 | 2.0 | 11.5 | 23.5 | 6.0 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 115 | 7.0 | 8.0 | 7.5 | 15.5 | 12.0 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 122 | 6.0 | 4.0 | 14.5 | 19.5 | 7.0 | 51.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 123 | 9.5 | 21.5 | 3.0 | 3.0 | 14.0 | 51.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 96 | 5.0 | 28.0 | 6.0 | 10.0 | 9.5 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 69 | 19.0 | 10.0 | 11.5 | 10.0 | 9.5 | 60.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 93 | 11.0 | 13.5 | 22.0 | 7.0 | 9.5 | 63.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 94 | 13.0 | 10.0 | 14.5 | 15.5 | 18.5 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 67 | 8.0 | 12.0 | 14.5 | 19.5 | 23.0 | 77.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 124 | 23.5 | 17.0 | 14.5 | 6.0 | 18.5 | 79.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 72 | 19.0 | 13.5 | 18.0 | 28.0 | 9.5 | 88.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 100 | 19.0 | 24.5 | 7.5 | 19.5 | 18.5 | 89.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 90 | 9.5 | 21.5 | 22.0 | 25.5 | 18.5 | 97.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 98 | 19.0 | 17.0 | 18.0 | 22.0 | 25.5 |101.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 85 | 23.5 | 21.5 | 22.0 | 15.5 | 23.0 |105.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 91 | 23.5 | 17.0 | 25.5 | 28.0 | 14.0 |108.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 83 | 27.0 | 30.0 | 18.0 | 15.5 | 18.5 |109.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 86 | 15.0 | 17.0 | 27.0 | 25.5 | 25.5 |110.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 84 | 27.0 | 24.5 | 22.0 | 12.5 | 27.5 |113.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 87 | 27.0 | 17.0 | 22.0 | 31.5 | 23.0 |120.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 66 | 30.0 | 26.0 | 29.0 | 8.0 | 27.5 |120.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 88 | 16.0 | 28.0 | 29.0 | 19.5 | 29.5 |122.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 92 | 23.5 | 28.0 | 29.0 | 12.5 | 31.0 |124.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 99 | 29.0 | 21.5 | 25.5 | 30.0 | 18.5 |124.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 77 | 31.5 | 31.5 | 31.0 | 28.0 | 29.5 |151.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 45 | 31.5 | 31.5 | 32.0 | 31.5 | 32.0 |158.5 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 25
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 97 | Andriy Shcherbakov | IGLICA | dolnośląski |
| | | Ilona Skulska | Wrocław | |
| 2 | 93 | Dawid Mordka | JUST DANCE | podkarpacki |
| | | Iga Bober | Stalowa Wola | |
| 3 | 109 | Jakub Wiltowski | IGLICA | dolnośląski |
| | | Karina Zięba | Wrocław | |
| 4 | 101 | Nikodem Ablewicz | DŻET | podkarpacki |
| | | Wiktoria Świerk | Rzeszów-Boguchw | |
| 5 | 87 | Konrad Gembara | GRACJA | lubuski |
| | | Zofia Chlamtacz | Zielona Góra | |
| 6 | 96 | Nikita Savon | Kapel | Ukraina |
| | | Yaroslava Sitenko | | |
| 7 | 82 | Kyrylo Andriushchenko | Gracia | Ukraina |
| | | Hanna Paskova | | |
| 8 | 88 | Kacper Gierwatowski | ASTRA | zachodniopom|
| | | Jolanta Woronowska | Szczecin | |
| 9 | 106 | Dawid Pajor | DANCE TEAM | dolnośląski |
| | | Marysia Naczulska | Wrocław | |
| 10 | 105 | Szymon Nowak | CENTRUM TAŃCA | mazowiecki |
| | | Oliwia Naguszewska | WARSZAWA | |
| 11 | 103 | Patryk Leszczyński | BALLROOM | lubelski |
| | | Angelika Kiełsznia | Lublin | |
| 12 | 111 | Maciej Zinkiewicz | CENTRUM TAŃCA | mazowiecki |
| | | Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | |
| 13 | 91 | Łukasz Lenarczyk | MAESTRO | opolski |
| | | Weronika Lewandowska | Opole | |
| 14 | 79 | Gabriel Skuba | AKSEL | podkarpacki |
| | | Marta Żak | Rzeszów | |
| 15 | 76 | Oskar Olszański | GOLDEN DANCE | podkarpacki |
| | | Nina Szołek | Przemyśl | |
| 16 | 104 | Bartosz Niewolski | MAGIC-DANCE | lubelski |
| | | Klaudia Choma | Lublin | |
| 17 | 108 | Igor Szyjka | SUKCES | śląski |
| | | Karolina Żaba | Jaworzno | |
| 18 | 92 | Gracjan Lewandowski | GRACJA | lubuski |
| | | Weronika Kęsy | Zielona Góra | |
| 19 | 100 | Mateusz Łabno | SzT eMiKa | małopolski |
| | | Paulina Sobarnia | Tarnów | |
| 20 | 126 | Danylo Tabacov | Diament | UKRAINA |
| | | Nikol Kosyrkina | | |
| 21 | 86 | Maksymilian Galwas | RYTM | śląski |
| | | Julia Borowska | Żory | |
| 22 | 83 | Marek Andruszko | EVOLUTION | małopolski |
| | | Julia Gębala | Kraków | |
| 23 | 98 | Jarosław Socha | K-STUDIO Krosno | podkarpacki |
| | | Milena Frydrych | | |
| 24 | 81 | Aleksander Wiaderny | EMOTION | mazowiecki |
| | | Amelia Słomska | Góra Kalwaria | |
| 25 | 94 | Filip Musiałowicz | IGLICA | dolnośląski |
| | | Karolina Gierczyk | Wrocław | |
| 26 | 99 | Mikołaj Stochel | EVOLUTION | małopolski |
| | | Paulina Piasek | Kraków | |
| 27 | 107 | Aleksander Perczak | CHAMPION TEAM | dolnośląski |
| | | Emilia Czopnik | Wrocław | |
| 28 | 75 | Jakub Miękina | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Katarzyna Babraj | Kraków | |
| 29 | 85 | Kamil Długoszek | BALLROOM | lubelski |
| | | Natalia Waszyńska | Lublin | |
| 30 | 90 | Vladislav Kuprii | Art-dance | Ukraina |
| | | Karyna Poliakova | | |
| 31 | 84 | Olaf Burdziuk | DZIUPLA | wielkopolski|
| | | Natalia Malinowska | Poznań | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 25
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 97 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 93 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 5.0 | 2.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 109 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 4.0 | 5.0 | 16.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 101 | 5.0 | 10.0 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 25.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 87 | 6.0 | 3.0 | 5.0 | 6.0 | 15.0 | 35.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 96 | 9.0 | 5.0 | 13.5 | 7.0 | 9.5 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 82 | 13.0 | 6.0 | 6.0 | 11.0 | 11.5 | 47.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 88 | 9.0 | 7.0 | 17.0 | 9.0 | 6.0 | 48.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 106 | 4.0 | 25.5 | 13.5 | 2.0 | 4.0 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 105 | 7.0 | 15.0 | 7.0 | 14.5 | 8.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 103 | 17.5 | 10.0 | 8.5 | 16.5 | 9.5 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 111 | 13.0 | 12.0 | 12.0 | 14.5 | 11.5 | 63.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 91 | 9.0 | 18.0 | 8.5 | 13.0 | 15.0 | 63.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 79 | 13.0 | 10.0 | 17.0 | 10.0 | 17.5 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 76 | 27.0 | 8.0 | 28.0 | 8.0 | 7.0 | 78.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 104 | 21.5 | 15.0 | 10.5 | 19.5 | 13.0 | 79.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 108 | 17.5 | 15.0 | 10.5 | 23.0 | 17.5 | 83.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 92 | 17.5 | 19.5 | 25.0 | 19.5 | 15.0 | 96.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 100 | 11.0 | 19.5 | 22.0 | 19.5 | 25.0 | 97.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 126 | 21.5 | 15.0 | 22.0 | 23.0 | 19.0 |100.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 86 | 24.0 | 15.0 | 22.0 | 16.5 | 25.0 |102.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 83 | 17.5 | 21.0 | 17.0 | 29.5 | 20.5 |105.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 98 | 15.0 | 30.5 | 28.0 | 12.0 | 20.5 |106.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 81 | 21.5 | 25.5 | 17.0 | 19.5 | 25.0 |108.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 94 | 21.5 | 25.5 | 22.0 | 23.0 | 25.0 |117.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 99 | 30.0 | 30.5 | 17.0 | 26.5 | 25.0 |129.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 107 | 25.0 | 25.5 | 30.5 | 26.5 | 25.0 |132.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 75 | 27.0 | 29.0 | 22.0 | 26.5 | 29.0 |133.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 85 | 30.0 | 25.5 | 26.0 | 31.0 | 25.0 |137.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 90 | 30.0 | 22.0 | 30.5 | 26.5 | 30.0 |139.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 84 | 27.0 | 25.5 | 28.0 | 29.5 | 31.0 |141.0 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 18
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 47 | Mikołaj Guz | ASTRA | zachodniopom|
| | | Matylda Pluskota | Szczecin | |
| 2 | 55 | Julian Metack | GRACJA | lubuski |
| | | Oliwia Mąkowska | Zielona Góra | |
| 3 | 63 | Kacper Stal | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Jowita Gawor | Kraków | |
| 4 | 54 | Kamil Mecha | ASTRA | zachodniopom|
| | | Hanna Capar | Szczecin | |
| 5 | 61 | IVAN STARENKYI | | Ukraina |
| | | MARIIA GRYTSENKO | | |
| 6 | 49 | Aleksander Kalata | CUBANA | małopolski |
| | | Natalia Kiczka | Nowy Targ | |
| 7 | 64 | Jakub Stępień | ETIUDA | łódzki |
| | | Aleksandra Stężała | Radomsko | |
| 8 | 74 | Oliwier Kokot | DANCE TEAM | opolski |
| | | Weronika Siejka | Dobrzeń Wielki | |
| 9 | 79 | Gabriel Skuba | AKSEL | podkarpacki |
| | | Marta Żak | Rzeszów | |
| 10 | 46 | Juliusz Dobersztyn | ASTRA | zachodniopom|
| | | Alicja Bigelmajer | Szczecin | |
| 11 | 48 | YEHOR KORENEV | | Ukraina |
| | | KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 12 | 51 | Adrian Koniecko | PRESTIGE | podlaski |
| | | Wiktoria Koniecko | Białystok | |
| 13 | 80 | ARTEM TROIANSKYI | | Ukraina |
| | | OLHA PODSHYVALOVA | | |
| 14 | 78 | Karol Pyrek | KLASA | małopolski |
| | | Izabela Bała | Tarnów | |
| 15 | 60 | Kamil Puskarz | LATINO | małopolski |
| | | Aniela Szczerba | Żabno | |
| 16 | 76 | Oskar Olszański | GOLDEN DANCE | podkarpacki |
| | | Nina Szołek | Przemyśl | |
| 17 | 56 | Łukasz Nowakowski | TEAM | śląski |
| | | Marta Rachtan | Ornontowice | |
| 18 | 59 | Krzysztof Pielka | AKCENT | śląski |
| | | Kamila Margiel | Będzin | |
| 19 | 75 | Jakub Miękina | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Katarzyna Babraj | Kraków | |
| 20 | 53 | Karol Kuliński | GRACJA | lubuski |
| | | Ewa Majchrowicz | Zielona Góra | |
| 21 | 45 | VICTOR DANILKOVYCH | Professional Dance S| Ukraina |
| | | ANNA KOSTEVYCH | | |
| 22 | 81 | Aleksander Wiaderny | EMOTION | mazowiecki |
| | | Amelia Słomska | Góra Kalwaria | |
| 23 | 62 | Łukasz Schab | EMOTION | mazowiecki |
| | | Maja Żochowska | Góra Kalwaria | |
| 24 | 57 | VLADYSLAV PINAIEV | | Ukraina |
| | | ANASTASIIA VASETSKA | | |
| 25 | 58 | Filip Perłak | A-Z | podkarpacki |
| | | Amanda Ogonowska | Przemyśl | |
| 26 | 52 | Bartosz Kubies | MARENGO | śląski |
| | | Zuzanna Zaworska | Dąbrowa Górnicza | |
| 27 | 50 | Michał Kałuża | TEAM Ornontowice | śląski |
| | | Agnieszka Skrzypczak | | |
| 28 | 77 | ANTON PRIADKO | Professional Dance S| Ukraina |
| | | DARIA KUTOVA | | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 18
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 47 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 55 | 3.0 | 3.0 | 5.0 | 2.0 | 4.0 | 17.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 63 | 5.0 | 6.0 | 4.0 | 3.0 | 5.0 | 23.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 54 | 2.0 | 4.0 | 1.0 | 13.0 | 10.5 | 30.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 61 | 4.0 | 2.0 | 9.5 | 14.5 | 2.0 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 49 | 13.0 | 11.0 | 3.0 | 5.0 | 10.5 | 42.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 64 | 17.5 | 11.0 | 6.0 | 6.0 | 7.0 | 47.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 74 | 7.0 | 15.0 | 12.5 | 10.0 | 6.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 79 | 6.0 | 5.0 | 9.5 | 7.0 | 24.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 46 | 11.5 | 11.0 | 9.5 | 4.0 | 18.5 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 48 | 9.0 | 7.0 | 7.0 | 24.5 | 10.5 | 58.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 51 | 9.0 | 15.0 | 14.5 | 10.0 | 10.5 | 59.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 80 | 11.5 | 8.0 | 18.5 | 8.0 | 16.5 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 78 | 15.0 | 11.0 | 16.5 | 17.0 | 10.5 | 70.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 60 | 9.0 | 20.5 | 21.0 | 21.5 | 3.0 | 75.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 76 | 22.0 | 20.5 | 9.5 | 10.0 | 14.5 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 56 | 17.5 | 11.0 | 16.5 | 14.5 | 21.0 | 80.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 59 | 15.0 | 19.0 | 12.5 | 24.5 | 10.5 | 81.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 75 | 27.0 | 15.0 | 21.0 | 12.0 | 14.5 | 89.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 53 | 20.0 | 18.0 | 21.0 | 18.5 | 18.5 | 96.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 45 | 20.0 | 17.0 | 18.5 | 20.0 | 24.0 | 99.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 81 | 24.0 | 23.0 | 14.5 | 16.0 | 24.0 |101.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 62 | 15.0 | 23.0 | 25.5 | 24.5 | 20.0 |108.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 57 | 20.0 | 23.0 | 23.5 | 18.5 | 24.0 |109.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 58 | 24.0 | 27.0 | 25.5 | 24.5 | 16.5 |117.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 52 | 27.0 | 27.0 | 23.5 | 21.5 | 24.0 |123.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 50 | 24.0 | 27.0 | 27.0 | 27.5 | 27.5 |133.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 77 | 27.0 | 25.0 | 28.0 | 27.5 | 27.5 |135.0 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 19
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 54 | Kamil Mecha | ASTRA | zachodniopom|
| | | Hanna Capar | Szczecin | |
| 2 | 55 | Julian Metack | GRACJA | lubuski |
| | | Oliwia Mąkowska | Zielona Góra | |
| 3 | 46 | Juliusz Dobersztyn | ASTRA | zachodniopom|
| | | Alicja Bigelmajer | Szczecin | |
| 4 | 56 | Łukasz Nowakowski | TEAM Ornontowice | śląski |
| | | Marta Rachtan | | |
| 5 | 51 | Adrian Koniecko | PRESTIGE | podlaski |
| | | Wiktoria Koniecko | Białystok | |
| 6 | 61 | IVAN STARENKYI | | Ukraina |
| | | MARIIA GRYTSENKO | | |
| 7 | 71 | Pascal Thomalla | DANCE TEAM | opolski |
| | | Julia Hyla | Dobrzeń Wielki | |
| 8 | 67 | Łukasz Goch | STTS Kraków | małopolski |
| | | Karolina Rożniata | | |
| 9 | 65 | Oktawiusz Doroszuk | KUŹNIA TAŃCA | małopolski |
| | | Anna Ćwierz | Kraków | |
| 10 | 69 | Miłosz Sozański | ROYAL DANCE | zachodniopom|
| | | Martyna Doktorczyk | Szczecin | |
| 11 | 68 | Dawid Kruk | Mistrzowska Akademia| śląski |
| | | Daria Furman | Zabrze | |
| 12 | 70 | Jakub Szaleniec | AKCENT | śląski |
| | | Aleksandra Rytwińska | Będzin | |
| 13 | 73 | Ignacy Wójtowicz | TAKT | lubelski |
| | | Oliwia Grela | Chełm | |
| 14 | 47 | Mikołaj Guz | ASTRA | zachodniopom|
| | | Matylda Pluskota | Szczecin | |
| 15 | 59 | Krzysztof Pielka | AKCENT | śląski |
| | | Kamila Margiel | Będzin | |
| 16 | 48 | YEHOR KORENEV | | Ukraina |
| | | KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 17 | 52 | Bartosz Kubies | MARENGO | śląski |
| | | Zuzanna Zaworska | Dąbrowa Górnicza | |
| 18 | 49 | Aleksander Kalata | CUBANA | małopolski |
| | | Natalia Kiczka | Nowy Targ | |
| 19 | 63 | Kacper Stal | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Jowita Gawor | Kraków | |
| 20 | 66 | Oskar Gałczyński | MARENGO | śląski |
| | | Zofia Szkutnik | Dąbrowa Górnicza | |
| 21 | 50 | Michał Kałuża | TEAM Ornontowice | śląski |
| | | Agnieszka Skrzypczak | | |
| 22 | 64 | Jakub Stępień | ETIUDA | łódzki |
| | | Aleksandra Stężała | Radomsko | |
| 23 | 58 | Filip Perłak | A-Z | podkarpacki |
| | | Amanda Ogonowska | Przemyśl | |
| 24 | 62 | Łukasz Schab | EMOTION | mazowiecki |
| | | Maja Żochowska | Góra Kalwaria | |
| 25 | 53 | Karol Kuliński | GRACJA | lubuski |
| | | Ewa Majchrowicz | Zielona Góra | |
| 26 | 60 | Kamil Puskarz | LATINO | małopolski |
| | | Aniela Szczerba | Żabno | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 19
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 54 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 55 | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 5.0 | 13.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 46 | 2.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 56 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 2.0 | 20.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 51 | 8.0 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 4.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 61 | 6.0 | 7.0 | 10.0 | 7.0 | 6.0 | 36.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 71 | 14.5 | 6.0 | 10.0 | 8.0 | 8.5 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 67 | 11.5 | 10.5 | 8.0 | 9.0 | 8.5 | 47.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 65 | 8.0 | 10.5 | 12.0 | 11.5 | 13.5 | 55.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 69 | 8.0 | 15.5 | 13.0 | 15.0 | 8.5 | 60.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 68 | 11.5 | 19.0 | 3.0 | 6.0 | 21.5 | 61.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 70 | 11.5 | 13.5 | 15.0 | 18.5 | 8.5 | 67.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 73 | 5.0 | 22.5 | 7.0 | 15.0 | 21.5 | 71.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 47 | 18.5 | 17.0 | 15.0 | 11.5 | 13.5 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 59 | 18.5 | 15.5 | 15.0 | 15.0 | 11.5 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 48 | 14.5 | 10.5 | 17.5 | 18.5 | 17.0 | 78.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 52 | 21.0 | 19.0 | 10.0 | 11.5 | 17.0 | 78.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 49 | 11.5 | 22.5 | 17.5 | 11.5 | 17.0 | 80.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 63 | 24.0 | 8.0 | 19.5 | 18.5 | 17.0 | 87.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 66 | 16.5 | 10.5 | 23.0 | 21.0 | 17.0 | 88.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 50 | 20.0 | 13.5 | 19.5 | 18.5 | 20.0 | 91.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 64 | 16.5 | 22.5 | 21.0 | 22.0 | 11.5 | 93.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 58 | 24.0 | 19.0 | 23.0 | 25.0 | 25.0 |116.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 62 | 24.0 | 25.0 | 23.0 | 25.0 | 23.5 |120.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 53 | 22.0 | 26.0 | 25.5 | 25.0 | 23.5 |122.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 60 | 26.0 | 22.5 | 25.5 | 23.0 | 26.0 |123.0 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 36 | NAZAR TROKAL | | Ukraina |
| | | MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 2 | 19 | Oleksii Konopelko | Kapel | Ukraina |
| | | Maryna Zadumina | | |
| 3 | 45 | Victor Danilkovych | | Ukraina |
| | | Anna Kostevych | | |
| 4 | 25 | Hubert Mączka | ST ZIELIŃSKA HANNA | dolnośląski |
| | | Kamila Oleksy | Ząbkowice | |
| 5 | 41 | Piotr Wojciechowski | ST LINESTUDIO | opolski |
| | | Aleksandra Goliszewska | Strzelce Opolsk | |
| 6 | 17 | Dawid Góźdź | KICK | świętokrzysk|
| | | Maria Wiącek | Kielce | |
| 7 | 37 | Alan Tomaszewski | WROCŁAWSKA AKADEMIA | dolnośląski |
| | | Wiktoria Jędras | | |
| 8 | 27 | Bartosz Ochnik | Mistrzowska Akademia| śląski |
| | | Weronika Krzywda | Zabrze | |
| 9 | 16 | Igor Grzesiowski | NOWY STYL | śląski |
| | | Julia Raczkiewicz | Bielsko-Biała | |
| 10 | 57 | Vladyslav Pinaiev | | Ukraina |
| | | Anastasiia Vasetska | | |
| 11 | 12 | Franciszek Ciura | A+S | śląski |
| | | Wiktoria Stadnik | Częstochowa | |
| 12 | 20 | Nikodem Kowalski | RAGTIME | małopolski |
| | | Marcelina Kruczała | Kęty | |
| 13 | 39 | Mateusz Widełka | THOMAS DANCE | małopolski |
| | | Amelia Kural | Kraków | |
| 14 | 26 | Mateusz Mądry | AKTAN | dolnośląski |
| | | Nikola Łuczak | Wrocław | |
| 15 | 18 | Szymon Hasiów | GRACJA | lubuski |
| | | Nikola Błaszczak | Zielona Góra | |
| 16 | 40 | Mikołaj Więckowski | RS | mazowiecki |
| | | Ewa Sabak | WARSZAWA | |
| 17 | 28 | Oleksandr Ohienko | Art-dance | Ukraina |
| | | Melaniia Romanova | | |
| 18 | 44 | Franciszek Łyżwa | PERFECT DANCE | małopolski |
| | | Gabriela Jamborska | Kraków | |
| 19 | 11 | Kacper Białecki | Mistrzowska Akademia| śląski |
| | | Lilly Brauner | Zabrze | |
| 20 | 33 | Bartłomiej Piotrowski | ETIUDA | łódzki |
| | | Natalia Krzciuk | Radomsko | |
| 21 | 31 | Piotr Partyka | GOLDEN DANCE | podkarpacki |
| | | Weronika Stochła | Przemyśl | |
| 22 | 21 | Mikołaj Krawczyk | KLASA | małopolski |
| | | Maria Krawczyk | Tarnów | |
| 23 | 22 | Krystian Lemke | FANTAZJA | lubuski |
| | | Julia Mużelak | Skwierzyna | |
| 24 | 42 | Oskar Włodarczyk | FORUM | śląski |
| | | Zofia Michalik | Zabrze | |
| 25 | 38 | Robert Tymoszuk | ISKRA | lubelski |
| | | Oliwia Ceniuk | Międzyrzec Podl | |
| 26 | 29 | Sebastian Pabian | ZORBA | śląski |
| | | Kinga Gosińska | Częstochowa | |
| 27 | 34 | Antoni Pszenica | ZORBA | śląski |
| | | Maja Panek | Częstochowa | |
| 28 | 30 | Aleksander Pankratz | RS | mazowiecki |
| | | Agata Bosak | WARSZAWA | |
| 29 | 35 | Filip Sierka | AKTAN | dolnośląski |
| | | Wiktoria Palac | Wrocław | |
| 30 | 43 | Patryk Włodarczyk | KLASA | małopolski |
| | | Kornelia Kłosowska | Tarnów | |
| 31 | 14 | Hubert Gaworek | START | mazowiecki |
| | | Anna Więcławska | Płońsk | |
| 32 | 24 | Michał Mróz | JUMP | lubelski |
| | | Izabela Wojciechowska | Janów Lubelski | |
| 33 | 2 | Artom Denisov | Gloria | Ukraina |
| | | Anastasiia Savchenko | | |
| 34 | 13 | Maciej Durajczyk | EMOTION | mazowiecki |
| | | Julia Kozicka | WARKA | |
| 35 | 15 | Szymon Gaworek | START | mazowiecki |
| | | Wiktoria Rogowska | Płońsk | |
| 36 | 7 | YEVHENII PASICHNYK | | Ukraina |
| | | MARIIA KOVALENKO | | |
| 37 | 23 | Miłosz Michalecki | A-Z | podkarpacki |
| | | Wiktoria Skubida | Przemyśl | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 36 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 10.5 | 2.0 | 10.5 | 4.0 | 2.0 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 19 | 3.0 | 9.0 | 3.0 | 7.0 | 4.0 | 14.0 | 1.0 | 1.0 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 45 | 8.5 | 4.0 | 9.5 | 10.5 | 5.0 | 3.0 | 6.0 | 4.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 25 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 3.0 | 15.5 | 4.0 | 13.0 | 7.5 | 60.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 41 | 4.0 | 20.0 | 4.0 | 1.0 | 23.5 | 7.0 | 7.5 | 10.5 | 77.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 17 | 11.0 | 3.0 | 13.0 | 14.5 | 10.0 | 10.5 | 10.0 | 14.5 | 86.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 37 | 8.5 | 7.0 | 15.5 | 9.0 | 13.0 | 6.0 | 3.0 | 28.0 | 90.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 27 | 13.0 | 14.5 | 21.5 | 28.5 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 7.5 | 92.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 16 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 20.0 | 18.5 | 26.0 | 28.0 |100.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 57 | 14.0 | 17.0 | 15.5 | 8.0 | 10.0 | 14.0 | 15.5 | 10.5 |104.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 12 | 20.0 | 14.5 | 6.0 | 12.5 | 15.5 | 18.5 | 13.0 | 10.5 |110.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 20 | 26.5 | 20.0 | 7.5 | 16.0 | 6.0 | 24.0 | 10.0 | 3.0 |113.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 39 | 11.0 | 20.0 | 19.0 | 5.0 | 15.5 | 14.0 | 13.0 | 17.5 |115.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 26 | 5.0 | 5.0 | 11.5 | 12.5 | 31.0 | 18.5 | 26.0 | 10.5 |120.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 18 | 16.0 | 10.5 | 11.5 | 6.0 | 15.5 | 30.5 | 20.5 | 22.5 |133.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 40 | 11.0 | 14.5 | 21.5 | 21.5 | 10.0 | 18.5 | 18.0 | 24.0 |139.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 28 | 23.5 | 25.0 | 24.5 | 21.5 | 1.0 | 1.0 | 26.0 | 17.5 |140.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 44 | 31.0 | 34.5 | 19.0 | 36.5 | 10.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 |147.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 11 | 23.5 | 31.5 | 29.0 | 18.5 | 20.0 | 10.5 | 10.0 | 14.5 |157.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 33 | 26.5 | 20.0 | 32.5 | 26.0 | 10.0 | 10.5 | 18.0 | 14.5 |158.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 31 | 20.0 | 23.5 | 15.5 | 14.5 | 25.5 | 24.0 | 22.0 | 14.5 |159.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 21 | 20.0 | 10.5 | 7.5 | 18.5 | 35.0 | 24.0 | 26.0 | 20.0 |161.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 22 | 25.0 | 27.5 | 24.5 | 24.0 | 20.0 | 16.0 | 7.5 | 20.0 |164.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 42 | 7.0 | 31.5 | 29.0 | 26.0 | 25.5 | 24.0 | 26.0 | 5.0 |174.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 38 | 31.0 | 14.5 | 34.5 | 32.5 | 23.5 | 8.0 | 15.5 | 20.0 |179.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 29 | 16.0 | 12.0 | 9.5 | 32.5 | 31.0 | 24.0 | 26.0 | 34.5 |185.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 34 | 31.0 | 8.0 | 15.5 | 4.0 | 35.0 | 30.5 | 31.5 | 32.5 |188.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 30 | 20.0 | 20.0 | 29.0 | 28.5 | 20.0 | 24.0 | 31.5 | 28.0 |201.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 35 | 35.0 | 36.5 | 29.0 | 26.0 | 20.0 | 24.0 | 18.0 | 28.0 |216.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 43 | 16.0 | 27.5 | 19.0 | 18.5 | 37.0 | 35.5 | 31.5 | 34.5 |219.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 14 | 31.0 | 27.5 | 24.5 | 18.5 | 31.0 | 35.5 | 26.0 | 28.0 |222.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 24 | 31.0 | 23.5 | 29.0 | 32.5 | 31.0 | 30.5 | 20.5 | 28.0 |226.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 2 | 36.5 | 31.5 | 34.5 | 32.5 | 7.0 | 30.5 | 31.5 | 28.0 |232.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 13 | 31.0 | 31.5 | 36.5 | 23.0 | 27.5 | 30.5 | 34.0 | 22.5 |236.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 35 | 15 | 20.0 | 27.5 | 24.5 | 32.5 | 27.5 | 34.0 | 36.5 | 36.5 |239.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36 | 7 | 31.0 | 34.5 | 32.5 | 32.5 | 35.0 | 30.5 | 36.5 | 32.5 |265.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 37 | 23 | 36.5 | 36.5 | 36.5 | 36.5 | 31.0 | 37.0 | 35.0 | 36.5 |285.5 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 5 | Piotr Klisowski | FORUM | śląski |
| | | Oliwia Manusch | Zabrze | |
| 2 | 1 | Maciej Cesarz | LORDANCE | śląski |
| | | Joanna Makuch | Wodzisław Śl. | |
| 3 | 3 | Mateusz Dziamba | GRACJA | podkarpacki |
| | | Martyna Gaj | Krosno | |
| 4 | 4 | Damian Jakubowski | EMOTION | mazowiecki |
| | | Karolina Wrzesińska | WARKA | |
| 5 | 9 | Adam Taborek | MARENGO | śląski |
| | | Jessica Rachwał | Dąbrowa Górnicza | |
| 6 | 6 | Andrzej Mielecki | RS | mazowiecki |
| | | Maria Szlom | WARSZAWA | |
| 7 | 2 | Artom Denisov | Gloria | Ukraina |
| | | Anastasiia Savchenko | | |
| 8 | 10 | Jarosław Włodarczyk | AKTAN | dolnośląski |
| | | Maja Herbut | Wrocław | |
| 9 | 7 | YEVHENII PASICHNYK | | Ukraina |
| | | MARIIA KOVALENKO | | |
| 10 | 8 | Kamil Polcyn | EVOLUTION | małopolski |
| | | Gabriela Szczyrbak | Kraków | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10
------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 5 | 4.0 | 2.0 | 3.0 | 1.0 | 3.0 | 2.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 1 | 6.0 | 4.0 | 2.0 | 5.0 | 2.0 | 3.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 3 | 3.0 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 4 | 2.0 | 3.0 | 1.0 | 6.0 | 8.0 | 8.5 | 28.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 9 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | 7.5 | 6.0 | 8.5 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 6 | 5.0 | 6.0 | 6.0 | 2.0 | 5.0 | 6.0 | 30.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 2 | 9.5 | 9.0 | 8.5 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 10 | 8.0 | 7.0 | 7.0 | 7.5 | 7.0 | 4.0 | 40.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 7 | 9.5 | 8.0 | 10.0 | 9.0 | 9.0 | 7.0 | 52.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 8 | 7.0 | 10.0 | 8.5 | 10.0 | 10.0 | 10.0 | 55.5 |
------------------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 22
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 36 | Norbert Orczykowski | ATUT | wielkopolski|
| | | Nikola Matusiak | Kalisz | |
| 2 | 52 | Jakub Kręt | BAWINEK | małopolski |
| | | Joanna Jodłowska | Kraków | |
| 3-4 | 57 | Szymon Pasiut | SKT AGH | małopolski |
| | | Maria Figiel | Kraków | |
| 3-4 | 35 | Maciej Muniak | JUST DANCE | małopolski |
| | | Milena Batko | Wieliczka | |
| 5 | 60 | Mateusz Sekuła | CENTRUM TAŃCA | mazowiecki |
| | | Ewa Kwiatkowska | Radom | |
| 6 | 48 | Maciej Dubielski | ETIUDA | łódzki |
| | | Lidia Kokoszczyńska | Radomsko | |
| 7 | 37 | Jakub Wolny | ZORBA | śląski |
| | | Emilia Kot | Częstochowa | |
| 8 | 51 | Szymon Kotarba | AKADEMIA TAŃCA | mazowiecki |
| | | Katarzyna Wyrzykowska | Warszawa | |
| 9 | 61 | Bartłomiej Widz | JUMP | lubelski |
| | | Sandra Widz | Janów Lubelski | |
| 10 | 55 | Michał Mroczek | KUŹNIA TAŃCA | małopolski |
| | | Weronika Zygmunt | Kraków | |
| 11 | 31 | Maciej Jakubiak | PROJEKT NM | lubuski |
| | | Julia Dębińska | Słubice | |
| 12 | 70 | VOLODYMYR KLYMENKO | | UKRAINA |
| | | KATERYNA AVETISIAN | | |
| 13 | 30 | Grzegorz Gębuś | IMPERIA | małopolski |
| | | Aleksandra Węgrzycka | Kraków | |
| 14 | 56 | Piotr Pabian | SKT AGH | małopolski |
| | | Marzena Machnik | Kraków | |
| 15 | 58 | Kacper Reng | BALLARE | śląski |
| | | Klementyna Reng | Częstochowa | |
| 16 | 49 | Mariusz Grabowski | BAWINEK | małopolski |
| | | Aleksandra Kultys | Kraków | |
| 17 | 50 | Dominik Jędrzejczak | ELITE DANCE | mazowiecki |
| | | Agnieszka Banaszczyk | Warszawa | |
| 18 | 53 | Andrzej Leśniak | IGLICA | dolnośląski |
| | | Karolina Turowska | Wrocław | |
| 19 | 47 | Ernest Biela | IMPERIA | małopolski |
| | | Sylwia Dul | Kraków | |
| 20 | 29 | Jędrzej Górecki | DANCE POINT | małopolski |
| | | Natalia Romaniewska | Kraków | |
| 21 | 28 | Daniel Frącz | AKSEL | podkarpacki |
| | | Jadwiga Galos | Rzeszów | |
| 22 | 32 | Dominik Jakubowski | ZAMEK | lubelski |
| | | Alicja Bańcerowska | Lublin | |
| 23 | 33 | Dawid Lisowski | SEMPRE | małopolski |
| | | Barbara Maj | Kraków | |
| 24 | 59 | Michał Ryz | PERFECT STYL | małopolski |
| | | Anna Baranowska | Kraków | |
| 25 | 54 | Julian Merchel | FORUM | śląski |
| | | Anna Merchel | Zabrze | |
| 26 | 34 | Piotr Liszka | BAWINEK | małopolski |
| | | Anastazja Niedzielska-Pitera | Kraków | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 22
----------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 36 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 52 | 5.0 | 2.0 | 3.0 | 5.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3-4 | 57 | 3.0 | 6.0 | 9.5 | 4.0 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3-4 | 35 | 7.0 | 3.0 | 4.0 | 8.5 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 60 | 6.0 | 4.0 | 6.0 | 7.0 | 23.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 48 | 2.0 | 5.0 | 7.0 | 15.0 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 37 | 12.5 | 8.0 | 9.5 | 3.0 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 51 | 9.0 | 7.0 | 14.5 | 6.0 | 36.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 61 | 4.0 | 9.5 | 9.5 | 15.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 55 | 18.0 | 17.5 | 2.0 | 2.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 31 | 9.0 | 12.0 | 9.5 | 10.5 | 41.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 70 | 14.5 | 12.0 | 5.0 | 18.5 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 30 | 22.0 | 9.5 | 17.5 | 8.5 | 57.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 56 | 12.5 | 17.5 | 17.5 | 12.0 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 58 | 22.0 | 12.0 | 14.5 | 13.0 | 61.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 49 | 18.0 | 17.5 | 17.5 | 10.5 | 63.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 50 | 11.0 | 17.5 | 13.0 | 23.5 | 65.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 53 | 16.0 | 17.5 | 12.0 | 23.5 | 69.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 47 | 9.0 | 25.0 | 22.0 | 18.5 | 74.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 29 | 14.5 | 22.5 | 22.0 | 18.5 | 77.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 28 | 22.0 | 17.5 | 17.5 | 23.5 | 80.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 32 | 18.0 | 17.5 | 22.0 | 23.5 | 81.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 33 | 22.0 | 22.5 | 22.0 | 18.5 | 85.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 59 | 22.0 | 17.5 | 22.0 | 23.5 | 85.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 54 | 25.5 | 25.0 | 25.5 | 15.0 | 91.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 34 | 25.5 | 25.0 | 25.5 | 23.5 | 99.5 |
----------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 16
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 35 | Maciej Muniak | JUST DANCE | małopolski |
| | | Milena Batko | Wieliczka | |
| 2 | 40 | Kacper Kowalczyk | POLISH CLUB | mazowiecki |
| | | Kinga Żarłok | Warszawa | |
| 3 | 32 | Dominik Jakubowski | ZAMEK | lubelski |
| | | Alicja Bańcerowska | Lublin | |
| 4 | 37 | Jakub Wolny | ZORBA | śląski |
| | | Emilia Kot | Częstochowa | |
| 5 | 42 | Artur Lozinszek | WIR | śląski |
| | | Aleksandra Jaromin | Mysłowice | |
| 6 | 44 | Rafał Ortwein | BAWINEK | małopolski |
| | | Gabriela Czechura | Kraków | |
| 7 | 41 | Bartłomiej Kumor | K-STUDIO | podkarpacki |
| | | Aleksandra Skręt | Krosno | |
| 8 | 36 | Norbert Orczykowski | ATUT | wielkopolski|
| | | Nikola Matusiak | Kalisz | |
| 9 | 70 | VOLODYMYR KLYMENKO | | UKRAINA |
| | | KATERYNA AVETISIAN | | |
| 10 | 33 | Dawid Lisowski | SEMPRE | małopolski |
| | | Barbara Maj | Kraków | |
| 11 | 43 | Maciej Ordowski | BAWINEK | małopolski |
| | | Dorota Zajda | Kraków | |
| 12 | 38 | Kamil Bonar | BAWINEK | małopolski |
| | | Anna Saska | Kraków | |
| 13 | 31 | Maciej Jakubiak | PROJEKT NM | lubuski |
| | | Julia Dębińska | Słubice | |
| 14 | 45 | Mateusz Piwowarski | CANTINERO | łódzki |
| | | Zuzanna Wojciechowska | Tomaszów Maz. | |
| 15 | 22 | Damian Brocławik | AKSEL | podkarpacki |
| | | Natalia Baum | Rzeszów | |
| 16 | 30 | Grzegorz Gębuś | IMPERIA | małopolski |
| | | Aleksandra Węgrzycka | Kraków | |
| 17 | 28 | Daniel Frącz | AKSEL | podkarpacki |
| | | Jadwiga Galos | Rzeszów | |
| 18 | 29 | Jędrzej Górecki | DANCE POINT | małopolski |
| | | Natalia Romaniewska | Kraków | |
| 19 | 46 | Michał Pukajczyk | BAWINEK | małopolski |
| | | Justyna Wróblewska | Kraków | |
| 20 | 34 | Piotr Liszka | BAWINEK | małopolski |
| | | Anastazja Niedzielska-Pitera | Kraków | |
| 21 | 39 | Krzysztof Gierdziewicz | EVOLUTION | małopolski |
| | | Kamila Zaręba | Kraków | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 16
----------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 35 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 40 | 4.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 11.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 32 | 3.0 | 4.0 | 6.0 | 6.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 37 | 8.5 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 20.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 42 | 1.0 | 3.0 | 9.5 | 7.5 | 21.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 44 | 5.0 | 12.5 | 1.0 | 4.0 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 41 | 6.0 | 9.0 | 12.0 | 5.0 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 36 | 14.0 | 6.0 | 7.0 | 7.5 | 34.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 70 | 11.5 | 7.0 | 11.0 | 10.5 | 40.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 33 | 8.5 | 15.5 | 5.0 | 13.5 | 42.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 43 | 7.0 | 15.5 | 9.5 | 12.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 38 | 16.5 | 11.0 | 8.0 | 10.5 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 31 | 10.0 | 12.5 | 15.0 | 9.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 45 | 14.0 | 9.0 | 17.0 | 13.5 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 22 | 16.5 | 9.0 | 13.5 | 18.5 | 57.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 30 | 14.0 | 15.5 | 13.5 | 15.5 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 28 | 11.5 | 19.5 | 19.0 | 15.5 | 65.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 29 | 18.0 | 18.0 | 17.0 | 18.5 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 46 | 21.0 | 15.5 | 20.5 | 18.5 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 34 | 19.5 | 19.5 | 17.0 | 21.0 | 77.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 39 | 19.5 | 21.0 | 20.5 | 18.5 | 79.5 |
----------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow.15 F w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 15
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 9 | Konrad Kurzak | CUBANA | małopolski |
| | | Barbara Kołodziej | Nowy Targ | |
| 2 | 12 | Dominik Olewiński | EMOTION | mazowiecki |
| | | Klaudia Rosłonkiewicz | Góra Kalwaria | |
| 3 | 1 | Tymoteusz Borowski | LORDANCE | śląski |
| | | Julia Kaszuba | Wodzisław Śl. | |
| 4 | 16 | Bartosz Pasternak | AKADEMIA TAŃCA | mazowiecki |
| | | Weronika Przybysz | Warszawa | |
| 5 | 11 | Tomasz Lizurej | AKADEMIA TAŃCA | mazowiecki |
| | | Kiara Saghateljan | Warszawa | |
| 6 | 5 | Dominik Gajek | EMOTION Dance Academ| małopolski |
| | | Paulina Zając | | |
| 7 | 17 | Jakub Sokół | CENTRUM TAŃCA | mazowiecki |
| | | Wiktoria Pastuszka | Radom | |
| 8 | 20 | Łukasz Wrona | BALLROOM | lubelski |
| | | Weronika Śliczniak | Lublin | |
| 9 | 26 | Zbigniew Machnik | BAWINEK | małopolski |
| | | Magdalena Witkowska | Kraków | |
| 10 | 18 | Mateusz Stala | SEMPRE | małopolski |
| | | Liubov Orel | Kraków | |
| 11 | 8 | Konrad Kaliński | SEMPRE | małopolski |
| | | Natalia Mogiłka | Kraków | |
| 12 | 2 | Adam Chlebus | SWING | małopolski |
| | | Weronika Stasica | Żywiec-Kuków | |
| 13 | 4 | Bartłomiej Dudziak | PROJEKT NM | lubuski |
| | | Yuliya Kozova | Słubice | |
| 14 | 21 | Kacper Łukaszewski | POEZJA | wielkopolski|
| | | Zofia Szlafka | Kościan | |
| 15 | 7 | Jakub Kaczyński | IMPERIA | małopolski |
| | | Anna Wrona | Kraków | |
| 16 | 6 | Jan Hohol | DANCE POINT | małopolski |
| | | Nina Bać | Kraków | |
| 17 | 10 | Tomasz Kühn | TEAM | śląski |
| | | Agnieszka Kolenda | Ornontowice | |
| 18 | 19 | Maksymilian Słodownik | PROJEKT NM | lubuski |
| | | Natalia Mrawczak | Słubice | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow.15 F w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 15
------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 9 | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 12 | 4.0 | 4.0 | 1.0 | 9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 1 | 6.0 | 2.0 | 4.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 16 | 2.0 | 3.0 | 8.5 | 13.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 11 | 7.5 | 5.0 | 3.0 | 15.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 5 | 5.0 | 6.0 | 5.0 | 16.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 17 | 1.0 | 10.0 | 7.0 | 18.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 20 | 12.5 | 7.0 | 6.0 | 25.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 26 | 12.5 | 10.0 | 8.5 | 31.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 18 | 10.0 | 10.0 | 11.5 | 31.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 8 | 7.5 | 10.0 | 15.5 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 2 | 12.5 | 10.0 | 11.5 | 34.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 4 | 9.0 | 14.0 | 15.5 | 38.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 21 | 12.5 | 14.0 | 13.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 7 | 15.0 | 14.0 | 14.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 6 | 17.0 | 16.0 | 10.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 10 | 17.0 | 17.0 | 17.5 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 19 | 17.0 | 18.0 | 17.5 | 52.5 |
------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow.15 F w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 20, Liczba klubów: 16
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 12 | Dominik Olewiński | EMOTION | mazowiecki |
| | | Klaudia Rosłonkiewicz | Góra Kalwaria | |
| 2 | 9 | Konrad Kurzak | CUBANA | małopolski |
| | | Barbara Kołodziej | Nowy Targ | |
| 3 | 11 | Tomasz Lizurej | AKADEMIA TAŃCA | mazowiecki |
| | | Kiara Saghateljan | Warszawa | |
| 4 | 16 | Bartosz Pasternak | AKADEMIA TAŃCA | mazowiecki |
| | | Weronika Przybysz | Warszawa | |
| 5 | 23 | Tomasz Krawczyk | BAWINEK | małopolski |
| | | Maria Lelek | Kraków | |
| 6 | 18 | Mateusz Stala | SEMPRE | małopolski |
| | | Liubov Orel | Kraków | |
| 7 | 10 | Tomasz Kühn | TEAM Ornontowice | śląski |
| | | Agnieszka Kolenda | | |
| 8 | 17 | Jakub Sokół | CENTRUM TAŃCA | mazowiecki |
| | | Wiktoria Pastuszka | Radom | |
| 9 | 8 | Konrad Kaliński | SEMPRE | małopolski |
| | | Natalia Mogiłka | Kraków | |
| 10 | 25 | Krystian Wojnar | AKSEL | podkarpacki |
| | | Kinga Hajdaś | Rzeszów | |
| 11 | 2 | Adam Chlebus | SWING | małopolski |
| | | Weronika Stasica | Żywiec-Kuków | |
| 12 | 20 | Łukasz Wrona | BALLROOM | lubelski |
| | | Weronika Śliczniak | Lublin | |
| 13 | 21 | Kacper Łukaszewski | POEZJA | wielkopolski|
| | | Zofia Szlafka | Kościan | |
| 14 | 6 | Jan Hohol | DANCE POINT | małopolski |
| | | Nina Bać | Kraków | |
| 15 | 19 | Maksymilian Słodownik | PROJEKT NM | lubuski |
| | | Natalia Mrawczak | Słubice | |
| 16 | 7 | Jakub Kaczyński | IMPERIA | małopolski |
| | | Anna Wrona | Kraków | |
| 17-18 | 5 | Dominik Gajek | EMOTION Dance Academ| małopolski |
| | | Paulina Zając | | |
| 17-18 | 1 | Tymoteusz Borowski | LORDANCE | śląski |
| | | Julia Kaszuba | Wodzisław Śl. | |
| 19 | 24 | Kai Morawiec | IMPERIA | małopolski |
| | | Joanna Kotońska | Kraków | |
| 20 | 4 | Bartłomiej Dudziak | PROJEKT NM | lubuski |
| | | Yuliya Kozova | Słubice | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow.15 F w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 20, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 12 | 1.5 | 1.0 | 1.0 | 3.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 9 | 1.5 | 2.0 | 4.0 | 7.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 11 | 5.0 | 4.0 | 5.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 16 | 4.0 | 10.5 | 2.0 | 16.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 23 | 8.0 | 3.0 | 6.0 | 17.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 18 | 8.0 | 7.0 | 3.0 | 18.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 10 | 3.0 | 10.5 | 7.5 | 21.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 17 | 6.0 | 6.0 | 10.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 8 | 11.5 | 5.0 | 7.5 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 25 | 8.0 | 8.0 | 10.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 2 | 10.0 | 10.5 | 10.0 | 30.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 20 | 13.0 | 10.5 | 12.5 | 36.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 21 | 11.5 | 15.5 | 14.5 | 41.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 6 | 19.0 | 15.5 | 12.5 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 19 | 15.5 | 13.0 | 19.5 | 48.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 7 | 19.0 | 15.5 | 14.5 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 17-18 | 5 | 15.5 | 18.5 | 17.0 | 51.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 17-18 | 1 | 15.5 | 18.5 | 17.0 | 51.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 24 | 19.0 | 15.5 | 17.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 4 | 15.5 | 20.0 | 19.5 | 55.0 |
------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow. 15 S w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 317 | Dominik Rudnicki-Sipajło | AKADEMIA TAŃCA | mazowiecki |
| | | Natalia Prylowski | Warszawa | |
| 2 | 315 | Szymon Harazim | POLISH CLUB | mazowiecki |
| | | Kinga Harazim | Warszawa | |
| 3 | 318 | Luka Gavva | MASTER DANCE | śląski |
| | | Anna Wrótniak | Gliwice | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow. 15 S w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 317 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 315 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 11.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 318 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 13.0 |
--------------------------------------------------------------------------
----- WYNIKI IMIENNE PAR ORAZ LOKATY -----
Klasa: Pow. 15 S w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
-------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|-------------|
| 1 | 292 | Adrian Foksiński | DANCE TEAM | dolnośląski |
| | | Karolina Kastelik | Wrocław | |
| 2 | 311 | Olexandr Vykhovanets | AKSEL | podkarpacki |
| | | Karina Falda | Rzeszów | |
| 3 | 273 | MYKYTA FOMENKO | Ukraina | Ukraina |
| | | SOFIIA TYSHCHYK | | |
-------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa: Pow. 15 S w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 292 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 311 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 273 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 14.0 |
--------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 32, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 119 |ILLIA MIKHOVYCH |Ukraina |Ukraina |
| | | |YELYZAVETA KHOLOD | | |
| 2 | F | 120 |YANISLAV ORLOV |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GOTISHAN | | |
| 3 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 4 | F | 121 |Nikita Podolian |Ukraine |Ukraina |
| | | |Valeriia Romanova | | |
| 5 | F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 6 | F | 122 |Michał Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Klaudia Skrzypek |Lublin | |
| 7 | F | 115 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Kaja Zalewska |Poznań | |
| 8 | F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 9-10 | 1/2 F | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 9-10 | 1/2 F | 123 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 11 | 1/2 F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 12-14 | 1/2 F | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 12-14 | 1/2 F | 116 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 12-14 | 1/2 F | 117 |Antoni Grydziuszko |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 15 | 1/2 F | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 16 | 1/2 F | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 17-21 | 1/4 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 17-21 | 1/4 F | 72 |Oskar Wiernio |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Paulina Dąbek |Lublin | |
| 17-21 | 1/4 F | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 17-21 | 1/4 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 17-21 | 1/4 F | 118 |Jan Huber |TAKT |lubelski |
| | | |Karolina Staszak |Chełm | |
| 22-25 | 1/4 F | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 22-25 | 1/4 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 22-25 | 1/4 F | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 22-25 | 1/4 F | 124 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław | |
| 26-28 | 1/4 F | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 26-28 | 1/4 F | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 26-28 | 1/4 F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 29 | 1/8 B | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
| 30 | 1/8 B | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 31-32 | 1/8 B | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
| 31-32 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
Liczba par: 32
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 29-32 | 45|
| 66| 0| 0 29-32 | 66|
| 67| X 1| 1 23-28 | 67|
| 69|X X X X 4| 4 11-14 !| 69|
| 72|X X X 3| 3 15-17 | 72|
| 77| 0| 0 29-32 | 77|
| 83|X X X X 4| 4 11-14 !| 83|
| 84| X 1| 1 23-28 | 84|
| 85| X 1| 1 23-28 | 85|
| 86|X X 2| 2 18-22 | 86|
| 87|X X 2| 2 18-22 | 87|
| 88| X X X 3| 3 15-17 | 88|
| 90| XX X X 4| 4 11-14 !| 90|
| 91| XX X 3| 3 15-17 | 91|
| 92| X 1| 1 23-28 | 92|
| 93| X 1| 1 23-28 | 93|
| 94| XX X X 4| 4 11-14 !| 94|
| 96| XX 2| 2 18-22 | 96|
| 97| X XXXXXX 7| 7 4-6 !| 97|
| 98| XX XXXX 6| 6 7-8 !| 98|
| 99| 0| 0 29-32 | 99|
|100| X 1| 1 23-28 |100|
|115|XX X XX 5| 5 9-10 !|115|
|116|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|116|
|117|XXX X X 5| 5 9-10 !|117|
|118|XXXXXX X 7| 7 4-6 !|118|
|119|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|119|
|120|X XXXXX 6| 6 7-8 !|120|
|121|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !|121|
|122| XX 2| 2 18-22 |122|
|123| X XXXXXX 7| 7 4-6 !|123|
|124| XX 2| 2 18-22 |124|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 17-18 | 45|
| 66| X X 2| 2 16 | 66|
| 67| X XXXX 5| 5 10-14 !| 67|
| 72|XX XX X 5| 5 10-14 !| 72|
| 77| 0| 0 17-18 | 77|
| 84|XXXXX X 6| 6 4-9 !| 84|
| 85| XXX XX 5| 5 10-14 !| 85|
| 86|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 86|
| 87| XXX XXX 6| 6 4-9 !| 87|
| 88|X X XX X 5| 5 10-14 !| 88|
| 91|XXX XX 5| 5 10-14 !| 91|
| 92|X X XXX X 6| 6 4-9 !| 92|
| 93|X XXXXX 6| 6 4-9 !| 93|
| 96|X XX XXX 6| 6 4-9 !| 96|
| 99|XXX X 4| 4 15 | 99|
|100|XXXX XX 6| 6 4-9 !|100|
|122| XXXX XXX 7| 7 3 !|122|
|124| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !|124|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 67|XXX X 4| 4 10-16 !| 67|
| 69| X X X 3| 3 17-21 | 69|
| 72| XX X 3| 3 17-21 | 72|
| 83| X 1| 1 26-28 | 83|
| 84| X 1| 1 26-28 | 84|
| 85| X X 2| 2 22-25 | 85|
| 86| XXX X 4| 4 10-16 !| 86|
| 87|X 1| 1 26-28 | 87|
| 88| XX XX 4| 4 10-16 !| 88|
| 90|XXX XX 5| 5 6-9 !| 90|
| 91|X X 2| 2 22-25 | 91|
| 92| X X 2| 2 22-25 | 92|
| 93| X XX XX 5| 5 6-9 !| 93|
| 94|X X XX 4| 4 10-16 !| 94|
| 96|X X XX 4| 4 10-16 !| 96|
| 97|XX XX XXX 7| 7 2-3 !| 97|
| 98| X XX 3| 3 17-21 | 98|
|100| XX X 3| 3 17-21 |100|
|115|X XX X 4| 4 10-16 !|115|
|116| XXX XX 5| 5 6-9 !|116|
|117| X X XX 4| 4 10-16 !|117|
|118|X X X 3| 3 17-21 |118|
|119|XXX XXX 6| 6 4-5 !|119|
|120|XXX XX X 6| 6 4-5 !|120|
|121| XXXXXXXX 8| 8 1 !|121|
|122| XXXX X 5| 5 6-9 !|122|
|123|X XXXXXX 7| 7 2-3 !|123|
|124| XX 2| 2 22-25 |124|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 67| XXXX X 5| 5 5-8 !| 67|
| 86| X 1| 1 15 | 86|
| 88| 0| 0 16 | 88|
| 90|XX X X 4| 4 9-10 | 90|
| 93| X X X 3| 3 11 | 93|
| 94| XX 2| 2 12-14 | 94|
| 96|X XXX X 5| 5 5-8 !| 96|
| 97|X XXX X 5| 5 5-8 !| 97|
|115| X X XXXX 6| 6 2-4 !|115|
|116| X X 2| 2 12-14 |116|
|117| X X 2| 2 12-14 |117|
|119|X X XXX 5| 5 5-8 !|119|
|120|XXX XXX X 7| 7 1 !|120|
|121|XX XX X X 6| 6 2-4 !|121|
|122| XX X XXX 6| 6 2-4 !|122|
|123|X X X X 4| 4 9-10 |123|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 67|588888785 8.0| 8.0 8 | 67|
| 96|734757844 5.0| 5.0 5 | 96|
| 97|822233331 3.0| 3.0 3 | 97|
|115|317666678 7.0| 7.0 7 |115|
|119|465111222 1.0| 1.0 1 |119|
|120|253322113 2.0| 2.0 2 |120|
|121|171545457 4.0| 4.0 4 |121|
|122|646474566 6.0| 6.0 6 |122|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
Liczba wszystkich par: 32, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 120 |YANISLAV ORLOV |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GOTISHAN | | |
| 2 | F | 121 |Nikita Podolian |Ukraine |Ukraina |
| | | |Valeriia Romanova | | |
| 3 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 4 | F | 122 |Michał Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Klaudia Skrzypek |Lublin | |
| 5 | F | 116 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 6 | F | 117 |Antoni Grydziuszko |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 7 | F | 118 |Jan Huber |TAKT |lubelski |
| | | |Karolina Staszak |Chełm | |
| 8 | F | 115 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Kaja Zalewska |Poznań | |
| 9-11 | 1/2 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 9-11 | 1/2 F | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 9-11 | 1/2 F | 119 |ILLIA MIKHOVYCH |Ukraina |Ukraina |
| | | |YELYZAVETA KHOLOD | | |
| 12 | 1/2 F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 13-14 | 1/2 F | 72 |Oskar Wiernio |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Paulina Dąbek |Lublin | |
| 13-14 | 1/2 F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 15-19 | 1/4 F | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 15-19 | 1/4 F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 15-19 | 1/4 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 15-19 | 1/4 F | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 15-19 | 1/4 F | 124 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław | |
| 20-23 | 1/4 F | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 20-23 | 1/4 F | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 20-23 | 1/4 F | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
| 20-23 | 1/4 F | 123 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 24-25 | 1/4 F | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 24-25 | 1/4 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 26 | 1/4 F | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 27-29 | 1/8 B | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 27-29 | 1/8 B | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 27-29 | 1/8 B | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 30 | 1/8 B | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 31-32 | 1/8 B | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
| 31-32 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
Liczba par: 32
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| X 1| 1 22-25 | 45|
| 66| 0| 0 26-32 | 66|
| 67|X X X 3| 3 15-19 | 67|
| 69| X 1| 1 22-25 | 69|
| 72|XXX X 4| 4 12-14 !| 72|
| 77| 0| 0 26-32 | 77|
| 83|X X X 3| 3 15-19 | 83|
| 84| 0| 0 26-32 | 84|
| 85| 0| 0 26-32 | 85|
| 86| X X 2| 2 20-21 | 86|
| 87| X XXX 4| 4 12-14 !| 87|
| 88| 0| 0 26-32 | 88|
| 90| X X 2| 2 20-21 | 90|
| 91| X 1| 1 22-25 | 91|
| 92| X 1| 1 22-25 | 92|
| 93|X X XX 4| 4 12-14 !| 93|
| 94|XX XXX X 6| 6 6-11 !| 94|
| 96| X X X 3| 3 15-19 | 96|
| 97| X XXXXXX 7| 7 2-5 !| 97|
| 98| X XX 3| 3 15-19 | 98|
| 99| 0| 0 26-32 | 99|
|100| 0| 0 26-32 |100|
|115| XX XXXX 6| 6 6-11 !|115|
|116|XXX XXX X 7| 7 2-5 !|116|
|117|XX XX XX 6| 6 6-11 !|117|
|118|XXX X XX 6| 6 6-11 !|118|
|119|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|119|
|120|X X XXXX 6| 6 6-11 !|120|
|121|X XXXXX X 7| 7 2-5 !|121|
|122| XXX X XX 6| 6 6-11 !|122|
|123|XXXXXX X 7| 7 2-5 !|123|
|124| X XX 3| 3 15-19 |124|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 17-18 | 45|
| 66| X XXXX 5| 5 8-12 !| 66|
| 67|XXXX X 5| 5 8-12 !| 67|
| 69|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 69|
| 77| 0| 0 17-18 | 77|
| 83| X X X 3| 3 16 | 83|
| 84|X X XX X 5| 5 8-12 !| 84|
| 85|XX X XXX 6| 6 5-7 !| 85|
| 86|X X XXXXX 7| 7 4 !| 86|
| 88|XX X X 4| 4 13-15 | 88|
| 90| XXXX X 5| 5 8-12 !| 90|
| 91|X XXXX X 6| 6 5-7 !| 91|
| 92|X X XX 4| 4 13-15 | 92|
| 96| X X XX 4| 4 13-15 | 96|
| 98|X XXXX X 6| 6 5-7 !| 98|
| 99| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 99|
|100| XX XXX 5| 5 8-12 !|100|
|124|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|124|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 66| 0| 0 26 | 66|
| 67| XX XX 4| 4 12-14 !| 67|
| 69| XX XX XX 6| 6 5-11 !| 69|
| 72|XX X X 4| 4 12-14 !| 72|
| 84|X 1| 1 24-25 | 84|
| 85| X X 2| 2 20-23 | 85|
| 86| X XX 3| 3 15-19 | 86|
| 87| X X X 3| 3 15-19 | 87|
| 90| X X 2| 2 20-23 | 90|
| 91| X X X 3| 3 15-19 | 91|
| 93| X X X X 4| 4 12-14 !| 93|
| 94|X XX XXX 6| 6 5-11 !| 94|
| 97|XXX X XXX 7| 7 2-4 !| 97|
| 98|X XX 3| 3 15-19 | 98|
| 99| XX 2| 2 20-23 | 99|
|100| X 1| 1 24-25 |100|
|115|XXXX X X 6| 6 5-11 !|115|
|116| XXXXXXX 7| 7 2-4 !|116|
|117| XXXX XX 6| 6 5-11 !|117|
|118|XXX XX XX 7| 7 2-4 !|118|
|119|X XXXXX 6| 6 5-11 !|119|
|120|X XX XXX 6| 6 5-11 !|120|
|121|XX XX XX 6| 6 5-11 !|121|
|122|XXXXX XXX 8| 8 1 !|122|
|123|X X 2| 2 20-23 |123|
|124| X X X 3| 3 15-19 |124|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 67| X X 2| 2 12 | 67|
| 69|X X X 3| 3 9-11 | 69|
| 72| X 1| 1 13-14 | 72|
| 93| X 1| 1 13-14 | 93|
| 94| X X X 3| 3 9-11 | 94|
| 97|X XXXXX X 7| 7 2 !| 97|
|115| X X X X 4| 4 5-8 !|115|
|116|X XXXXXXX 8| 8 1 !|116|
|117| XX X X 4| 4 5-8 !|117|
|118| X XXXX 5| 5 3-4 !|118|
|119|XX X 3| 3 9-11 |119|
|120|X XX X X 5| 5 3-4 !|120|
|121| X X XX 4| 4 5-8 !|121|
|122|X X XX 4| 4 5-8 !|122|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 97|417712423 3.0| 3.0 3 | 97|
|115|784678877 8.0| 8.0 8 |115|
|116|638554286 5.0| 5.0 5 |116|
|117|565863548 6.0| 6.0 6 |117|
|118|176146762 7.0| 7.0 7 |118|
|120|343321111 1.0| 1.0 1 |120|
|121|251237334 2.0| 2.0 2 |121|
|122|822485655 4.0| 4.0 4 |122|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
Liczba wszystkich par: 32, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 120 |YANISLAV ORLOV |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GOTISHAN | | |
| 2 | F | 119 |ILLIA MIKHOVYCH |Ukraina |Ukraina |
| | | |YELYZAVETA KHOLOD | | |
| 3 | F | 123 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 4 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 5 | F | 116 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 6 | F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 7-8 | 1/2 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 7-8 | 1/2 F | 115 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Kaja Zalewska |Poznań | |
| 9-10 | 1/2 F | 117 |Antoni Grydziuszko |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 9-10 | 1/2 F | 118 |Jan Huber |TAKT |lubelski |
| | | |Karolina Staszak |Chełm | |
| 11-12 | 1/4 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 11-12 | 1/4 F | 121 |Nikita Podolian |Ukraine |Ukraina |
| | | |Valeriia Romanova | | |
| 13-16 | 1/4 F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 13-16 | 1/4 F | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 13-16 | 1/4 F | 122 |Michał Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Klaudia Skrzypek |Lublin | |
| 13-16 | 1/4 F | 124 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław | |
| 17-19 | 1/8 F | 72 |Oskar Wiernio |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Paulina Dąbek |Lublin | |
| 17-19 | 1/8 F | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 17-19 | 1/8 F | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 20-24 | 1/8 F | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 20-24 | 1/8 F | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 20-24 | 1/8 F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 20-24 | 1/8 F | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 20-24 | 1/8 F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 25-26 | 1/8 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 25-26 | 1/8 F | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
| 27 | 1/8 F | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 28-30 |1/16 B | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 28-30 |1/16 B | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 28-30 |1/16 B | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 31 |1/16 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
| 32 |1/16 B | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
Liczba par: 32
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 27-32 | 45|
| 66| 0| 0 27-32 | 66|
| 67| XX X 3| 3 15-17 | 67|
| 69| X X 2| 2 18-19 | 69|
| 72| XX X X X 5| 5 8-12 !| 72|
| 77| 0| 0 27-32 | 77|
| 83|X X X 3| 3 15-17 | 83|
| 84| X 1| 1 20-26 | 84|
| 85| X 1| 1 20-26 | 85|
| 86| X 1| 1 20-26 | 86|
| 87| X 1| 1 20-26 | 87|
| 88| X 1| 1 20-26 | 88|
| 90|X X XX 4| 4 13-14 | 90|
| 91|XX 2| 2 18-19 | 91|
| 92| X 1| 1 20-26 | 92|
| 93| 0| 0 27-32 | 93|
| 94|XX X 3| 3 15-17 | 94|
| 96|X X XX X 5| 5 8-12 !| 96|
| 97| XXXXXXXX 8| 8 3-5 !| 97|
| 98|XX X XX 5| 5 8-12 !| 98|
| 99| 0| 0 27-32 | 99|
|100| X 1| 1 20-26 |100|
|115|X X XX X 5| 5 8-12 !|115|
|116|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|116|
|117| X XXXXX 6| 6 7 !|117|
|118| X XX XX 5| 5 8-12 !|118|
|119|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|119|
|120|X XXXXXXX 8| 8 3-5 !|120|
|121|X XX XXXX 7| 7 6 !|121|
|122| X X X X 4| 4 13-14 |122|
|123|XXXXXX XX 8| 8 3-5 !|123|
|124| 0| 0 27-32 |124|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 20 | 45|
| 66|X XXX 4| 4 16-18 | 66|
| 67|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 67|
| 69| XXXXXXXX 8| 8 2 !| 69|
| 77| X 1| 1 19 | 77|
| 83|XXXX XX 6| 6 7-11 !| 83|
| 84|XXX X XX 6| 6 7-11 !| 84|
| 85| X XX XX 5| 5 12-15 !| 85|
| 86|X XXXX 5| 5 12-15 !| 86|
| 87|X XXXX XX 7| 7 3-6 !| 87|
| 88| XXXX 4| 4 16-18 | 88|
| 90| XXX XXXX 7| 7 3-6 !| 90|
| 91|X XXX XX 6| 6 7-11 !| 91|
| 92|XX X X 4| 4 16-18 | 92|
| 93| XXX X X 5| 5 12-15 !| 93|
| 94|X XXX XX 6| 6 7-11 !| 94|
| 99| XX X XX 5| 5 12-15 !| 99|
|100|XX XXXX 6| 6 7-11 !|100|
|122|XXXXX XX 7| 7 3-6 !|122|
|124|XX XXXXX 7| 7 3-6 !|124|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 67| XXX XX 5| 5 9-11 !| 67|
| 69|XX XXX X 6| 6 3-8 !| 69|
| 72|XX X 3| 3 17-19 | 72|
| 83| XX X 3| 3 17-19 | 83|
| 84| XX 2| 2 20-24 | 84|
| 85| XX 2| 2 20-24 | 85|
| 86| 0| 0 27 | 86|
| 87| XX 2| 2 20-24 | 87|
| 90| X X 2| 2 20-24 | 90|
| 91| X 1| 1 25-26 | 91|
| 93| X X 2| 2 20-24 | 93|
| 94|X XX X XX 6| 6 3-8 !| 94|
| 96|X X X X 4| 4 12-16 !| 96|
| 97|X X X XXX 6| 6 3-8 !| 97|
| 98|XX X 3| 3 17-19 | 98|
| 99| X 1| 1 25-26 | 99|
|100|XX X X 4| 4 12-16 !|100|
|115|X XX X XX 6| 6 3-8 !|115|
|116| XXX XXXX 7| 7 2 !|116|
|117| XXXX X 5| 5 9-11 !|117|
|118| XX XX 4| 4 12-16 !|118|
|119|X X XXX X 6| 6 3-8 !|119|
|120|X XXXXX 6| 6 3-8 !|120|
|121|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|121|
|122| X X X X 4| 4 12-16 !|122|
|123|XX X XX 5| 5 9-11 !|123|
|124| X XX X 4| 4 12-16 !|124|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 67| X X 2| 2 13-16 | 67|
| 69| X XX 3| 3 11-12 | 69|
| 94| X X 2| 2 13-16 | 94|
| 96|X XX X 4| 4 7-10 !| 96|
| 97|X XXXX X 6| 6 1-3 !| 97|
|100| XXX X 4| 4 7-10 !|100|
|115|X XX X 4| 4 7-10 !|115|
|116| XXXX XX 6| 6 1-3 !|116|
|117| X X XX 4| 4 7-10 !|117|
|118| X XXX X 5| 5 4-6 !|118|
|119|X X XXX 5| 5 4-6 !|119|
|120|XX X X X 5| 5 4-6 !|120|
|121| XX X 3| 3 11-12 |121|
|122|X X 2| 2 13-16 |122|
|123|X XXX XX 6| 6 1-3 !|123|
|124| X X 2| 2 13-16 |124|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 96|XX X XX 5| 5 6 !| 96|
| 97|X XXX X X 6| 6 4-5 !| 97|
|100| XXX X 4| 4 7-8 |100|
|115| XXX X 4| 4 7-8 |115|
|116|XXXXXXX 7| 7 2-3 !|116|
|117| X XX 3| 3 9-10 |117|
|118| X X X 3| 3 9-10 |118|
|119|X X XXXX 6| 6 4-5 !|119|
|120|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|120|
|123|X X XXXXX 7| 7 2-3 !|123|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 96|462466654 6.0| 6.0 6 | 96|
| 97|343631445 4.0| 4.0 4 | 97|
|116|516355566 5.0| 5.0 5 |116|
|119|234214323 2.0| 2.0 2 |119|
|120|151522111 1.0| 1.0 1 |120|
|123|625143232 3.0| 3.0 3 |123|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 32, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 2 | F | 116 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 3 | F | 123 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 4 | F | 117 |Antoni Grydziuszko |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 5 | F | 118 |Jan Huber |TAKT |lubelski |
| | | |Karolina Staszak |Chełm | |
| 6 | F | 124 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław | |
| 7 | F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 8 | F | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 9-11 | 1/2 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 9-11 | 1/2 F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 9-11 | 1/2 F | 119 |ILLIA MIKHOVYCH |Ukraina |Ukraina |
| | | |YELYZAVETA KHOLOD | | |
| 12-13 | 1/2 F | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 12-13 | 1/2 F | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 14-17 | 1/4 F | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 F | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 14-17 | 1/4 F | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 14-17 | 1/4 F | 115 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Kaja Zalewska |Poznań | |
| 18-21 | 1/4 F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 18-21 | 1/4 F | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 18-21 | 1/4 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 18-21 | 1/4 F | 122 |Michał Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Klaudia Skrzypek |Lublin | |
| 22 | 1/4 F | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 23-24 | 1/4 F | 120 |YANISLAV ORLOV |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GOTISHAN | | |
| 23-24 | 1/4 F | 121 |Nikita Podolian |Ukraine |Ukraina |
| | | |Valeriia Romanova | | |
| 25-26 | 1/8 B | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 25-26 | 1/8 B | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 27-29 | 1/8 B | 72 |Oskar Wiernio |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Paulina Dąbek |Lublin | |
| 27-29 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
| 27-29 | 1/8 B | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 30 | 1/8 B | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
| 31-32 | 1/8 B | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
| 31-32 | 1/8 B | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
Liczba par: 32
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 31-32 | 45|
| 66| XX 2| 2 22-26 | 66|
| 67| 0| 0 31-32 | 67|
| 69|X 1| 1 27-30 | 69|
| 72|X XX 3| 3 16-21 | 72|
| 77| X 1| 1 27-30 | 77|
| 83|X X X 3| 3 16-21 | 83|
| 84|X X 2| 2 22-26 | 84|
| 85| XX XX 4| 4 9-15 !| 85|
| 86|XX X 3| 3 16-21 | 86|
| 87|X X X 3| 3 16-21 | 87|
| 88| X 1| 1 27-30 | 88|
| 90|X X 2| 2 22-26 | 90|
| 91|XX X 3| 3 16-21 | 91|
| 92| X XXXX 5| 5 6-8 !| 92|
| 93| X X 2| 2 22-26 | 93|
| 94|XXX X 4| 4 9-15 !| 94|
| 96| X XrX X 4| 4 9-15 !| 96|
| 97| X XX XXX 6| 6 4-5 !| 97|
| 98| XXXr 3| 3 16-21 | 98|
| 99| X X 2| 2 22-26 | 99|
|100| X 1| 1 27-30 |100|
|115| X XX X 4| 4 9-15 !|115|
|116|XXXXX 5| 5 6-8 !|116|
|117|XXX X X 5| 5 6-8 !|117|
|118| X X r XX 4| 4 9-15 !|118|
|119| XX XrXXX 6| 6 4-5 !|119|
|120|rX XXXXXX 7| 7 1-3 !|120|
|121|r XXXXXXX 7| 7 1-3 !|121|
|122| X X XX 4| 4 9-15 !|122|
|123|XXX X XXX 7| 7 1-3 !|123|
|124| XX XX 4| 4 9-15 !|124|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 16-17 | 45|
| 66| XX XXXX 6| 6 7-9 !| 66|
| 67| XXX XX X 6| 6 7-9 !| 67|
| 69|X XX XXX 6| 6 7-9 !| 69|
| 72|X X X 3| 3 12-14 | 72|
| 77|X rX X 3| 3 12-14 | 77|
| 83|X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 83|
| 84|XXX XXXX 7| 7 3-6 !| 84|
| 86| XXX X 4| 4 10-11 | 86|
| 87| 0| 0 16-17 | 87|
| 88|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 88|
| 90| Xrr XXX 4| 4 10-11 | 90|
| 91| XX X 3| 3 12-14 | 91|
| 93|XXXXX X X 7| 7 3-6 !| 93|
| 98|XXXXXX X 7| 7 3-6 !| 98|
| 99| XX 2| 2 15 | 99|
|100|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !|100|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 66| XX XXXX 6| 6 5-6 !| 66|
| 67| X X 2| 2 18-21 | 67|
| 69| XXXXX 5| 5 7-8 !| 69|
| 83| XX X 3| 3 14-17 | 83|
| 84|X X XX 4| 4 9-13 !| 84|
| 85|X X X 3| 3 14-17 | 85|
| 88| X X 2| 2 18-21 | 88|
| 92|X XX X 4| 4 9-13 !| 92|
| 93|XX X X 4| 4 9-13 !| 93|
| 94| X XX 3| 3 14-17 | 94|
| 96|XXXXX XX 7| 7 4 !| 96|
| 97|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !| 97|
| 98| X 1| 1 22 | 98|
|100| Xr X 2| 2 18-21 |100|
|115| X X X 3| 3 14-17 |115|
|116|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !|116|
|117| X X XX 4| 4 9-13 !|117|
|118|XX XX XX 6| 6 5-6 !|118|
|119|X rX XX 4| 4 9-13 !|119|
|120|XXXXXXX X 8| 8 23-24 -|120|
|121|XXrrXrXXX 6| 6 23-24 -|121|
|122| X X 2| 2 18-21 |122|
|123|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|123|
|124| XXXXX 5| 5 7-8 !|124|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 66| XX XX 4| 4 5-8 !| 66|
| 69| X X X 3| 3 9-11 | 69|
| 84| X X 2| 2 12-13 | 84|
| 92| XX 2| 2 12-13 | 92|
| 93| X X XX 4| 4 5-8 !| 93|
| 96|X X X 3| 3 9-11 | 96|
| 97|XX XXXXX 7| 7 1-2 !| 97|
|116|XXXXX X X 7| 7 1-2 !|116|
|117|X XXXX 5| 5 4 !|117|
|118| XX XX 4| 4 5-8 !|118|
|119|X X X 3| 3 9-11 |119|
|123|X XXXX X 6| 6 3 !|123|
|124| XX XX 4| 4 5-8 !|124|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 66|778788777 8.0| 8.0 8 | 66|
| 93|887874564 7.0| 7.0 7 | 93|
| 97|236311211 1.0| 1.0 1 | 97|
|116|323242333 2.0| 2.0 2 |116|
|117|462626445 4.0| 4.0 4 |117|
|118|151155652 5.0| 5.0 5 |118|
|123|514437126 3.0| 3.0 3 |123|
|124|645563888 6.0| 6.0 6 |124|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
Liczba wszystkich par: 32, Liczba klubów: 24
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 120 |YANISLAV ORLOV |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GOTISHAN | | |
| 2 | F | 119 |ILLIA MIKHOVYCH |Ukraina |Ukraina |
| | | |YELYZAVETA KHOLOD | | |
| 3 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 4 | F | 118 |Jan Huber |TAKT |lubelski |
| | | |Karolina Staszak |Chełm | |
| 5 | F | 116 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |śląski |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | |
| 6 | F | 121 |Nikita Podolian |Ukraine |Ukraina |
| | | |Valeriia Romanova | | |
| 7 | F | 122 |Michał Stępień |ZAMEK |lubelski |
| | | |Klaudia Skrzypek |Lublin | |
| 8-11 | 1/2 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 8-11 | 1/2 F | 72 |Oskar Wiernio |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Paulina Dąbek |Lublin | |
| 8-11 | 1/2 F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 8-11 | 1/2 F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 12 | 1/2 F | 115 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Kaja Zalewska |Poznań | |
| 13-15 | 1/2 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 13-15 | 1/2 F | 117 |Antoni Grydziuszko |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Kornelia Okarska |Szczecin | |
| 13-15 | 1/2 F | 123 |Artem Zinchenko |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Maria Staniszewska |Wrocław | |
| 16-21 | 1/4 F | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 16-21 | 1/4 F | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 16-21 | 1/4 F | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 16-21 | 1/4 F | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
| 16-21 | 1/4 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 16-21 | 1/4 F | 124 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław | |
| 22-24 | 1/4 F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 22-24 | 1/4 F | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 22-24 | 1/4 F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 25-26 | 1/4 F | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 25-26 | 1/4 F | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 27-28 | 1/8 B | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 27-28 | 1/8 B | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 29-30 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
| 29-30 | 1/8 B | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 31 | 1/8 B | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 32 | 1/8 B | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
Liczba par: 32
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 27-32 | 45|
| 66| 0| 0 27-32 | 66|
| 67| X 1| 1 22-26 | 67|
| 69|X X XX X 5| 5 9-11 !| 69|
| 72| X X 2| 2 17-21 | 72|
| 77| X 1| 1 22-26 | 77|
| 83|X X XX 4| 4 12-13 !| 83|
| 84| X X 2| 2 17-21 | 84|
| 85| 0| 0 27-32 | 85|
| 86| X X X 3| 3 14-16 | 86|
| 87| 0| 0 27-32 | 87|
| 88| 0| 0 27-32 | 88|
| 90|X X X 3| 3 14-16 | 90|
| 91| X X 2| 2 17-21 | 91|
| 92| X X 2| 2 17-21 | 92|
| 93| 0| 0 27-32 | 93|
| 94|XX X 3| 3 14-16 | 94|
| 96| X XXXXX 6| 6 8 !| 96|
| 97| XXXXXXXX 8| 8 3-4 !| 97|
| 98|X XX XX 5| 5 9-11 !| 98|
| 99| X 1| 1 22-26 | 99|
|100| X 1| 1 22-26 |100|
|115|X X X XX 5| 5 9-11 !|115|
|116|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|116|
|117| X XXX 4| 4 12-13 !|117|
|118|XXXX XXX 7| 7 5-7 !|118|
|119|XXX XXXXX 8| 8 3-4 !|119|
|120|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|120|
|121|X XX XXXX 7| 7 5-7 !|121|
|122| XX 2| 2 17-21 |122|
|123|XXX XXXX 7| 7 5-7 !|123|
|124| X 1| 1 22-26 |124|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 19 | 45|
| 66|XX XX 4| 4 14-15 | 66|
| 67| XX XXXXX 7| 7 4-8 !| 67|
| 72|XXX XXXX 7| 7 4-8 !| 72|
| 77| XX 2| 2 16-17 | 77|
| 84|XX X X 4| 4 14-15 | 84|
| 85| XXXX X X 6| 6 9-10 !| 85|
| 86|X XXXXXX 7| 7 4-8 !| 86|
| 87|XX XXX 5| 5 11-13 !| 87|
| 88| X X 2| 2 16-17 | 88|
| 90|XXXX XXX 7| 7 4-8 !| 90|
| 91| XX XXXX 6| 6 9-10 !| 91|
| 92| X 1| 1 18 | 92|
| 93|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !| 93|
| 94|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !| 94|
| 99|XX X X X 5| 5 11-13 !| 99|
|100|X XXXX XX 7| 7 4-8 !|100|
|122| X X XXX 5| 5 11-13 !|122|
|124|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !|124|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 67| X X 2| 2 22-24 | 67|
| 69| XX XX X 5| 5 10-11 !| 69|
| 72|XX X X 4| 4 12-15 !| 72|
| 83| X X X 3| 3 16-21 | 83|
| 85| XX 2| 2 22-24 | 85|
| 86| 0| 0 25-26 | 86|
| 87| X X 2| 2 22-24 | 87|
| 90| X X X 3| 3 16-21 | 90|
| 91|XX X XX 5| 5 10-11 !| 91|
| 93| XX X X 4| 4 12-15 !| 93|
| 94| X XX 3| 3 16-21 | 94|
| 96|X X XX 4| 4 12-15 !| 96|
| 97|X XXXX X 6| 6 4-9 !| 97|
| 98| 0| 0 25-26 | 98|
| 99|X X X 3| 3 16-21 | 99|
|100| X X X 3| 3 16-21 |100|
|115|XXX XX X 6| 6 4-9 !|115|
|116|X XXX XX 6| 6 4-9 !|116|
|117| XXXXX X 6| 6 4-9 !|117|
|118| XX XXXX 6| 6 4-9 !|118|
|119|X XXXX X 6| 6 4-9 !|119|
|120|XX XXXX X 7| 7 2-3 !|120|
|121|X XXX XXX 7| 7 2-3 !|121|
|122|XXXXX XXX 8| 8 1 !|122|
|123|X X XX 4| 4 12-15 !|123|
|124| X XX 3| 3 16-21 |124|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 69| X XX 3| 3 8-11 | 69|
| 72| XX X 3| 3 8-11 | 72|
| 91| X 1| 1 13-15 | 91|
| 93| X XX 3| 3 8-11 | 93|
| 96|X X X 3| 3 8-11 | 96|
| 97|X XX X 4| 4 4-7 !| 97|
|115| X X 2| 2 12 |115|
|116| XXX XXX 6| 6 3 !|116|
|117| X 1| 1 13-15 |117|
|118|XX XX 4| 4 4-7 !|118|
|119|X XX X 4| 4 4-7 !|119|
|120|X XXXXXXX 8| 8 1 !|120|
|121| XXXXXX X 7| 7 2 !|121|
|122| X X XX 4| 4 4-7 !|122|
|123|X 1| 1 13-15 |123|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 97|226531437 3.0| 3.0 3 | 97|
|116|634653554 5.0| 5.0 5 |116|
|118|173347263 4.0| 4.0 4 |118|
|119|347224125 2.0| 2.0 2 |119|
|120|462712312 1.0| 1.0 1 |120|
|121|551165746 6.0| 6.0 6 |121|
|122|715476671 7.0| 7.0 7 |122|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 109 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 2 | F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 3 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 4 | F | 106 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 5 | F | 101 |Nikodem Ablewicz |DŻET |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Świerk |Rzeszów-Boguchw | |
| 6 | F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 7 | F | 105 |Szymon Nowak |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Oliwia Naguszewska | WARSZAWA | |
| 8-10 | 1/2 F | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 8-10 | 1/2 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 8-10 | 1/2 F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 11 | 1/2 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 12-14 | 1/2 F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 12-14 | 1/2 F | 82 |Kyrylo Andriushchenko |Gracia |Ukraina |
| | | |Hanna Paskova | | |
| 12-14 | 1/2 F | 111 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | |
| 15 | 1/2 F | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 16-19 | 1/4 F | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 16-19 | 1/4 F | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 16-19 | 1/4 F | 103 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |lubelski |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | |
| 16-19 | 1/4 F | 108 |Igor Szyjka |SUKCES |śląski |
| | | |Karolina Żaba |Jaworzno | |
| 20-23 | 1/4 F | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 20-23 | 1/4 F | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 20-23 | 1/4 F | 104 |Bartosz Niewolski |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Klaudia Choma |Lublin | |
| 20-23 | 1/4 F | 126 |Danylo Tabacov |Diament |UKRAINA |
| | | |Nikol Kosyrkina |Ukrain | |
| 24 | 1/4 F | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 25 | 1/8 B | 107 |Aleksander Perczak |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Emilia Czopnik |Wrocław | |
| 26-28 | 1/8 B | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 26-28 | 1/8 B | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 26-28 | 1/8 B | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 29-31 | 1/8 B | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 29-31 | 1/8 B | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 29-31 | 1/8 B | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
Liczba par: 31
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75|X X 2| 2 22-25 | 75|
| 76|X XX 3| 3 15-21 | 76|
| 79| X X 2| 2 22-25 | 79|
| 81|X X X 3| 3 15-21 | 81|
| 82|X XX XX 5| 5 6-10 !| 82|
| 83| X X XX 4| 4 11-14 !| 83|
| 84| X 1| 1 26-30 | 84|
| 85|X X 2| 2 22-25 | 85|
| 86| 0| 0 31 | 86|
| 87| XXX XX 5| 5 6-10 !| 87|
| 88| X XX 3| 3 15-21 | 88|
| 90| X 1| 1 26-30 | 90|
| 91|XXX X X 5| 5 6-10 !| 91|
| 92| XX X X 4| 4 11-14 !| 92|
| 93| X XXXXX 6| 6 3-5 !| 93|
| 94|X XXX 4| 4 11-14 !| 94|
| 96|X XXX X X 6| 6 3-5 !| 96|
| 97|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 97|
| 98| XXX 3| 3 15-21 | 98|
| 99| X X X 3| 3 15-21 | 99|
|100| XX X X 4| 4 11-14 !|100|
|101| XXXX X 5| 5 6-10 !|101|
|103|XXX X X 5| 5 6-10 !|103|
|104|X X X 3| 3 15-21 |104|
|105|XX X 3| 3 15-21 |105|
|106| XXXXXXX 7| 7 2 !|106|
|107| X X 2| 2 22-25 |107|
|108| X 1| 1 26-30 |108|
|109| X XXXXX 6| 6 3-5 !|109|
|111| X 1| 1 26-30 |111|
|126| X 1| 1 26-30 |126|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75| X XXX 4| 4 12-14 | 75|
| 76| XXX X 4| 4 12-14 | 76|
| 79|XX XXXXX 7| 7 2-6 !| 79|
| 81|XXXXXXX 7| 7 2-6 !| 81|
| 84| XX X X 4| 4 12-14 | 84|
| 85|X X 2| 2 15-17 | 85|
| 86|XXXXXX X 7| 7 2-6 !| 86|
| 88| XXXXXXX 7| 7 2-6 !| 88|
| 90|X X 2| 2 15-17 | 90|
| 98|XX X XXX 6| 6 7-10 !| 98|
| 99| X X 2| 2 15-17 | 99|
|104|XXXXX XXX 8| 8 1 !|104|
|105|XX XXXX 6| 6 7-10 !|105|
|107| XXXX X 5| 5 11 |107|
|108| XXXXXX 6| 6 7-10 !|108|
|111|XXX XXX X 7| 7 2-6 !|111|
|126|X XXXX X 6| 6 7-10 !|126|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 79| XXX X 4| 4 12-15 !| 79|
| 81| X X 2| 2 20-23 | 81|
| 82|XXX XXXX 7| 7 4-6 !| 82|
| 83| XX X 3| 3 16-19 | 83|
| 86| 0| 0 24 | 86|
| 87|XXX XX XX 7| 7 4-6 !| 87|
| 88|XX XX X 5| 5 9-11 !| 88|
| 91| XXXX XX 6| 6 7-8 !| 91|
| 92| XXX 3| 3 16-19 | 92|
| 93| X XX X 4| 4 12-15 !| 93|
| 94|X X 2| 2 20-23 | 94|
| 96|X XX X 4| 4 12-15 !| 96|
| 97| XXXX X 5| 5 9-11 !| 97|
| 98|X X XX 4| 4 12-15 !| 98|
|100|X X XX X 5| 5 9-11 !|100|
|101|XXXXX XXX 8| 8 1-3 !|101|
|103|XX X 3| 3 16-19 |103|
|104|X X 2| 2 20-23 |104|
|105|XXX X XX 6| 6 7-8 !|105|
|106|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|106|
|108| X XX 3| 3 16-19 |108|
|109| XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|109|
|111| XXXXXXX 7| 7 4-6 !|111|
|126| X X 2| 2 20-23 |126|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 79| X 1| 1 12-14 | 79|
| 82| X 1| 1 12-14 | 82|
| 87|X X XX XX 6| 6 3-4 !| 87|
| 88|XX X 3| 3 8-10 | 88|
| 91| X X X 3| 3 8-10 | 91|
| 93|X XXX XX 6| 6 3-4 !| 93|
| 96|X X X 3| 3 8-10 | 96|
| 97|XX XXXXXX 8| 8 1 !| 97|
| 98| 0| 0 15 | 98|
|100| X X 2| 2 11 |100|
|101| XXX X 4| 4 6-7 !|101|
|105|XX X X 4| 4 6-7 !|105|
|106| XXX X X 5| 5 5 !|106|
|109| XXXXXX X 7| 7 2 !|109|
|111| X 1| 1 12-14 |111|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 87|764512627 6.0| 6.0 6 | 87|
| 93|251655313 2.0| 2.0 2 | 93|
| 97|537327134 3.0| 3.0 3 | 97|
|101|613443575 5.0| 5.0 5 |101|
|105|375776766 7.0| 7.0 7 |105|
|106|426164441 4.0| 4.0 4 |106|
|109|142231252 1.0| 1.0 1 |109|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 2 | F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 3 | F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 4 | F | 109 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 5 | F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 6 | F | 82 |Kyrylo Andriushchenko |Gracia |Ukraina |
| | | |Hanna Paskova | | |
| 7 | 1/2 F | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 8 | 1/2 F | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 9-11 | 1/2 F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 9-11 | 1/2 F | 101 |Nikodem Ablewicz |DŻET |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Świerk |Rzeszów-Boguchw | |
| 9-11 | 1/2 F | 103 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |lubelski |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | |
| 12 | 1/2 F | 111 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | |
| 13-17 | 1/4 F | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 13-17 | 1/4 F | 104 |Bartosz Niewolski |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Klaudia Choma |Lublin | |
| 13-17 | 1/4 F | 105 |Szymon Nowak |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Oliwia Naguszewska | WARSZAWA | |
| 13-17 | 1/4 F | 108 |Igor Szyjka |SUKCES |śląski |
| | | |Karolina Żaba |Jaworzno | |
| 13-17 | 1/4 F | 126 |Danylo Tabacov |Diament |UKRAINA |
| | | |Nikol Kosyrkina |Ukrain | |
| 18 | 1/4 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 19-20 | 1/4 F | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 19-20 | 1/4 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 21 | 1/4 F | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 22 | 1/4 F | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 23-28 | 1/8 B | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 23-28 | 1/8 B | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 23-28 | 1/8 B | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 23-28 | 1/8 B | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 23-28 | 1/8 B | 106 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 23-28 | 1/8 B | 107 |Aleksander Perczak |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Emilia Czopnik |Wrocław | |
| 29 | 1/8 B | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 30-31 | 1/8 B | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 30-31 | 1/8 B | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
Liczba par: 31
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75| X 1| 1 25-28 | 75|
| 76| X XX 3| 3 17-20 | 76|
| 79| X XX X 4| 4 11-16 !| 79|
| 81|X X X 3| 3 17-20 | 81|
| 82|X X 2| 2 21-24 | 82|
| 83| XX XXX 5| 5 7-10 !| 83|
| 84| X 1| 1 25-28 | 84|
| 85| X 1| 1 25-28 | 85|
| 86| X 1| 1 25-28 | 86|
| 87|X XXXXX X 7| 7 2-3 !| 87|
| 88| XXX X XX 6| 6 4-6 !| 88|
| 90| X X X X 4| 4 11-16 !| 90|
| 91| 0| 0 29-31 | 91|
| 92|XXX X 4| 4 11-16 !| 92|
| 93|XX X XX 5| 5 7-10 !| 93|
| 94| 0| 0 29-31 | 94|
| 96| XX X 3| 3 17-20 | 96|
| 97| XXXXXXXX 8| 8 1 !| 97|
| 98| X XX 3| 3 17-20 | 98|
| 99| 0| 0 29-31 | 99|
|100|XX XX 4| 4 11-16 !|100|
|101|X XXXXX X 7| 7 2-3 !|101|
|103|XX XX 4| 4 11-16 !|103|
|104|XX X XXX 6| 6 4-6 !|104|
|105|X X 2| 2 21-24 |105|
|106| X X 2| 2 21-24 |106|
|107| X X 2| 2 21-24 |107|
|108| X XXXXX 6| 6 4-6 !|108|
|109| X XXX X 5| 5 7-10 !|109|
|111|XXX XX 5| 5 7-10 !|111|
|126|X X X X 4| 4 11-16 !|126|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75| X XX 3| 3 13 | 75|
| 76| XXXXX X 6| 6 4-5 !| 76|
| 81|X X XX 4| 4 7-12 | 81|
| 82|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 82|
| 84|X X X X 4| 4 7-12 | 84|
| 85|X X XX 4| 4 7-12 | 85|
| 86|X X XXXX 6| 6 4-5 !| 86|
| 91|XX XX X 5| 5 6 !| 91|
| 94| X XXX 4| 4 7-12 | 94|
| 96| XXXXXXXX 8| 8 2 !| 96|
| 98| X X 2| 2 14-15 | 98|
| 99| X X 2| 2 14-15 | 99|
|105|XX XXXXX 7| 7 3 !|105|
|106|X X XX 4| 4 7-12 |106|
|107| XXX X 4| 4 7-12 |107|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 76|XX XXXXX 7| 7 5 !| 76|
| 79|XXXX X X 6| 6 6-9 !| 79|
| 82|X XXX X 5| 5 10-12 !| 82|
| 83| X 1| 1 21 | 83|
| 86|XX X X 4| 4 13-17 | 86|
| 87| XX XXXX 6| 6 6-9 !| 87|
| 88|XXXX X 5| 5 10-12 !| 88|
| 90| 0| 0 22 | 90|
| 91| X X X 3| 3 18 | 91|
| 92| XX 2| 2 19-20 | 92|
| 93|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 93|
| 96|X XXXXXXX 8| 8 3-4 !| 96|
| 97|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 97|
|100|X X 2| 2 19-20 |100|
|101|XX XXX 5| 5 10-12 !|101|
|103| XXX XX X 6| 6 6-9 !|103|
|104|XXX X 4| 4 13-17 |104|
|105| XXX X 4| 4 13-17 |105|
|108| X XX X 4| 4 13-17 |108|
|109|XX XXXXXX 8| 8 3-4 !|109|
|111| XXX XXX 6| 6 6-9 !|111|
|126| XX XX 4| 4 13-17 |126|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 76| X XX 3| 3 8 | 76|
| 79| XX 2| 2 9-11 | 79|
| 82|XXX XX X 6| 6 4-5 !| 82|
| 87|XX XXXX 6| 6 4-5 !| 87|
| 88| XXXX 4| 4 7 | 88|
| 93|X XXXXXX 7| 7 2-3 !| 93|
| 96|X X XX X 5| 5 6 !| 96|
| 97|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 97|
|101| XX 2| 2 9-11 |101|
|103| X X 2| 2 9-11 |103|
|109| X XXXXXX 7| 7 2-3 !|109|
|111|X 1| 1 12 |111|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 82|666366654 6.0| 6.0 6 | 82|
| 87|113415431 3.0| 3.0 3 | 87|
| 93|331551122 2.0| 2.0 2 | 93|
| 96|554633346 5.0| 5.0 5 | 96|
| 97|225222213 1.0| 1.0 1 | 97|
|109|442144565 4.0| 4.0 4 |109|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 2 | F | 109 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 3 | F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 4 | F | 101 |Nikodem Ablewicz |DŻET |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Świerk |Rzeszów-Boguchw | |
| 5 | F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 6 | F | 82 |Kyrylo Andriushchenko |Gracia |Ukraina |
| | | |Hanna Paskova | | |
| 7 | 1/2 F | 105 |Szymon Nowak |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Oliwia Naguszewska | WARSZAWA | |
| 8-9 | 1/2 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 8-9 | 1/2 F | 103 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |lubelski |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | |
| 10-11 | 1/2 F | 104 |Bartosz Niewolski |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Klaudia Choma |Lublin | |
| 10-11 | 1/2 F | 108 |Igor Szyjka |SUKCES |śląski |
| | | |Karolina Żaba |Jaworzno | |
| 12 | 1/2 F | 111 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | |
| 13-14 | 1/4 F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 13-14 | 1/4 F | 106 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 15-19 | 1/4 F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 15-19 | 1/4 F | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 15-19 | 1/4 F | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 15-19 | 1/4 F | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 15-19 | 1/4 F | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 F | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 F | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 20-24 | 1/4 F | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 20-24 | 1/4 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 20-24 | 1/4 F | 126 |Danylo Tabacov |Diament |UKRAINA |
| | | |Nikol Kosyrkina |Ukrain | |
| 25 | 1/4 F | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 26 | 1/4 F | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 27-29 | 1/8 B | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 27-29 | 1/8 B | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 27-29 | 1/8 B | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 30-31 | 1/8 B | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 30-31 | 1/8 B | 107 |Aleksander Perczak |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Emilia Czopnik |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 31
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75|X X XX 4| 4 11-14 !| 75|
| 76| X X X 3| 3 15-17 | 76|
| 79| X X X XX 5| 5 8-10 !| 79|
| 81|X X 2| 2 18-24 | 81|
| 82|XXXXX X 6| 6 4-7 !| 82|
| 83| X 1| 1 25-31 | 83|
| 84| X X 2| 2 18-24 | 84|
| 85| XX X 3| 3 15-17 | 85|
| 86| X X XX 4| 4 11-14 !| 86|
| 87|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 87|
| 88| X 1| 1 25-31 | 88|
| 90| X 1| 1 25-31 | 90|
| 91|XX X 3| 3 15-17 | 91|
| 92|X X 2| 2 18-24 | 92|
| 93|XX X XXX 6| 6 4-7 !| 93|
| 94| XX X X 4| 4 11-14 !| 94|
| 96|X X XXX 5| 5 8-10 !| 96|
| 97|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 97|
| 98| X 1| 1 25-31 | 98|
| 99| X 1| 1 25-31 | 99|
|100| X X 2| 2 18-24 |100|
|101| XXXX X 5| 5 8-10 !|101|
|103| X X XX 4| 4 11-14 !|103|
|104|X XX X XX 6| 6 4-7 !|104|
|105|X X 2| 2 18-24 |105|
|106|XX X XX X 6| 6 4-7 !|106|
|107| XX 2| 2 18-24 |107|
|108| X 1| 1 25-31 |108|
|109| XXXXXX X 7| 7 3 !|109|
|111| X 1| 1 25-31 |111|
|126| X X 2| 2 18-24 |126|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 76|X X X 3| 3 13-15 | 76|
| 81|X X XXX 5| 5 10-12 !| 81|
| 83| X XXXX 5| 5 10-12 !| 83|
| 84|XXX 3| 3 13-15 | 84|
| 85|XX X XXXX 7| 7 3-6 !| 85|
| 88|XX X XXX 6| 6 7-9 !| 88|
| 90| X X 2| 2 16-17 | 90|
| 91|X XXXX XX 7| 7 3-6 !| 91|
| 92| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 92|
| 98| XX X 3| 3 13-15 | 98|
| 99|X XX XXX 6| 6 7-9 !| 99|
|100|XXXXX X 6| 6 7-9 !|100|
|105| X XXXXXX 7| 7 3-6 !|105|
|107| XX 2| 2 16-17 |107|
|108| XXXXXXX 7| 7 3-6 !|108|
|111|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !|111|
|126|XXX X X 5| 5 10-12 !|126|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75| X X 2| 2 20-24 | 75|
| 79| X X X 3| 3 15-19 | 79|
| 81| XX X 3| 3 15-19 | 81|
| 82|X XXX XX 6| 6 5-8 !| 82|
| 83| XX X 3| 3 15-19 | 83|
| 85| 0| 0 26 | 85|
| 86| X X 2| 2 20-24 | 86|
| 87| X XXXX 5| 5 9-12 !| 87|
| 88|X X X 3| 3 15-19 | 88|
| 91|X XXXXX 6| 6 5-8 !| 91|
| 92| X 1| 1 25 | 92|
| 93|XXXXXX X 7| 7 3-4 !| 93|
| 94| X X 2| 2 20-24 | 94|
| 96| X XXX 4| 4 13-14 | 96|
| 97|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 97|
| 99|XX X 3| 3 15-19 | 99|
|100| X X 2| 2 20-24 |100|
|101|XX XX XX 6| 6 5-8 !|101|
|103| XXX X X 5| 5 9-12 !|103|
|104|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !|104|
|105|XX XXXX 6| 6 5-8 !|105|
|106|XX X X 4| 4 13-14 |106|
|108|X XXX X 5| 5 9-12 !|108|
|109|XX XXXX X 7| 7 3-4 !|109|
|111| X XXXX 5| 5 9-12 !|111|
|126| X X 2| 2 20-24 |126|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 82| XX XX X 5| 5 6 !| 82|
| 87|XX XXXX 6| 6 3-5 !| 87|
| 91| X XX 3| 3 8-9 | 91|
| 93|XXXXXX 6| 6 3-5 !| 93|
| 97|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 97|
|101|XX XX XX 6| 6 3-5 !|101|
|103| X X X 3| 3 8-9 |103|
|104| X X 2| 2 10-11 |104|
|105|X XX X 4| 4 7 |105|
|108|X X 2| 2 10-11 |108|
|109| XXXX XXX 7| 7 2 !|109|
|111| X 1| 1 12 |111|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 82|666566555 6.0| 6.0 6 | 82|
| 87|344624661 5.0| 5.0 5 | 87|
| 93|451452232 3.0| 3.0 3 | 93|
| 97|132111114 1.0| 1.0 1 | 97|
|101|515235326 4.0| 4.0 4 |101|
|109|223343443 2.0| 2.0 2 |109|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 2 | F | 106 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 3 | F | 101 |Nikodem Ablewicz |DŻET |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Świerk |Rzeszów-Boguchw | |
| 4 | F | 109 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 5 | F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 6 | F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 7 | F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 8 | F | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 9 | 1/2 F | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 10 | 1/4 F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 11 | 1/4 F | 82 |Kyrylo Andriushchenko |Gracia |Ukraina |
| | | |Hanna Paskova | | |
| 12 | 1/4 F | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 13 | 1/4 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 14-15 | 1/8 F | 105 |Szymon Nowak |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Oliwia Naguszewska | WARSZAWA | |
| 14-15 | 1/8 F | 111 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | |
| 16-17 | 1/8 F | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 16-17 | 1/8 F | 103 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |lubelski |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | |
| 18-21 | 1/8 F | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 18-21 | 1/8 F | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 18-21 | 1/8 F | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 18-21 | 1/8 F | 104 |Bartosz Niewolski |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Klaudia Choma |Lublin | |
| 22-24 | 1/8 F | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 22-24 | 1/8 F | 108 |Igor Szyjka |SUKCES |śląski |
| | | |Karolina Żaba |Jaworzno | |
| 22-24 | 1/8 F | 126 |Danylo Tabacov |Diament |UKRAINA |
| | | |Nikol Kosyrkina |Ukrain | |
| 25-28 |1/16 B | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 25-28 |1/16 B | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 25-28 |1/16 B | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
| 25-28 |1/16 B | 107 |Aleksander Perczak |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Emilia Czopnik |Wrocław | |
| 29-30 |1/16 B | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 29-30 |1/16 B | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
| 31 |1/16 B | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
Liczba par: 31
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75| X 1| 1 24-29 | 75|
| 76| X X X 3| 3 17-20 | 76|
| 79|X XXXX XX 7| 7 1-2 !| 79|
| 81|X XX 3| 3 17-20 | 81|
| 82|X X 2| 2 21-23 | 82|
| 83| X X 2| 2 21-23 | 83|
| 84| X 1| 1 24-29 | 84|
| 85| X X 2| 2 21-23 | 85|
| 86| X XXXX 5| 5 8-11 !| 86|
| 87| XX XX X 5| 5 8-11 !| 87|
| 88| X 1| 1 24-29 | 88|
| 90| 0| 0 30-31 | 90|
| 91| XXXX XX 6| 6 3-7 !| 91|
| 92| X X X 3| 3 17-20 | 92|
| 93|XX XX 4| 4 12-16 !| 93|
| 94| X 1| 1 24-29 | 94|
| 96|XXX XX X 6| 6 3-7 !| 96|
| 97|X X XX XX 6| 6 3-7 !| 97|
| 98| X 1| 1 24-29 | 98|
| 99| 0| 0 30-31 | 99|
|100|X XX 3| 3 17-20 |100|
|101| XXXXXXX 7| 7 1-2 !|101|
|103|XXX X 4| 4 12-16 !|103|
|104| X X XX 4| 4 12-16 !|104|
|105|X X X X 4| 4 12-16 !|105|
|106|XX X XX 5| 5 8-11 !|106|
|107| X 1| 1 24-29 |107|
|108| X XX X 4| 4 12-16 !|108|
|109| XXX XX X 6| 6 3-7 !|109|
|111|XXX X X 5| 5 8-11 !|111|
|126|XX XX XX 6| 6 3-7 !|126|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75|XX XX 4| 4 9-12 | 75|
| 76| XXX X XX 6| 6 2-5 !| 76|
| 81|X X XX X 5| 5 6-8 !| 81|
| 82|XX XXXX 6| 6 2-5 !| 82|
| 83| XXX 3| 3 13-14 | 83|
| 84| XX X 3| 3 13-14 | 84|
| 85|X X 2| 2 15 | 85|
| 88|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 88|
| 90| X XXX 4| 4 9-12 | 90|
| 92| XXXXX X 6| 6 2-5 !| 92|
| 94|X X XXX 5| 5 6-8 !| 94|
| 98|X XX XX 5| 5 6-8 !| 98|
| 99| X XXX 4| 4 9-12 | 99|
|100|XXX XX X 6| 6 2-5 !|100|
|107| X XXX 4| 4 9-12 |107|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 76|XXX XXXXX 8| 8 1-4 !| 76|
| 79|XXX X X 5| 5 8-13 !| 79|
| 81| X X 2| 2 18-21 | 81|
| 82|X XXX X 5| 5 8-13 !| 82|
| 86| X X X 3| 3 16-17 | 86|
| 87| X XXX X 5| 5 8-13 !| 87|
| 88| X XX XX 5| 5 8-13 !| 88|
| 91| XXXXXXXX 8| 8 1-4 !| 91|
| 92| X X 2| 2 18-21 | 92|
| 93|XXXXXXXX 8| 8 1-4 !| 93|
| 94| X 1| 1 22-24 | 94|
| 96|X X X XX 5| 5 8-13 !| 96|
| 97|XXXX XXX 7| 7 5-7 !| 97|
| 98|XXX XX XX 7| 7 5-7 !| 98|
|100| XX 2| 2 18-21 |100|
|101|XXXX XXXX 8| 8 1-4 !|101|
|103|X X X 3| 3 16-17 |103|
|104| X X 2| 2 18-21 |104|
|105|XXX X 4| 4 14-15 |105|
|106|X XXX X 5| 5 8-13 !|106|
|108| X 1| 1 22-24 |108|
|109| X XXXXXX 7| 7 5-7 !|109|
|111| X X XX 4| 4 14-15 |111|
|126|X 1| 1 22-24 |126|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 76|X XX X 4| 4 6-9 !| 76|
| 79| XX X 3| 3 10 | 79|
| 82| X X 2| 2 11 | 82|
| 87|XXX X 4| 4 6-9 !| 87|
| 88| XX XX 4| 4 6-9 !| 88|
| 91| 0| 0 13 | 91|
| 93|XX XX X 5| 5 5 !| 93|
| 96|X X XXX X 6| 6 3-4 !| 96|
| 97|XX XXXXXX 8| 8 1 !| 97|
| 98| X 1| 1 12 | 98|
|101| XXX X 4| 4 6-9 !|101|
|106|XX X XX X 6| 6 3-4 !|106|
|109| XXXX XXX 7| 7 2 !|109|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 76| XX XX X 5| 5 5-8 !| 76|
| 87|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 87|
| 88|X X X 3| 3 9 | 88|
| 93|XX XX X 5| 5 5-8 !| 93|
| 96|X X XX X 5| 5 5-8 !| 96|
| 97|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 97|
|101| XXX XX 5| 5 5-8 !|101|
|106|XXXX X X 6| 6 4 !|106|
|109| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !|109|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
----------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 76|877872888 8.0| 8.0 8 | 76|
| 87|753728751 6.0| 6.0 6 | 87|
| 93|562584332 5.0| 5.0 5 | 93|
| 96|286655577 7.0| 7.0 7 | 96|
| 97|121217116 1.0| 1.0 1 | 97|
|101|615346243 3.0| 3.0 3 |101|
|106|438163424 2.0| 2.0 2 |106|
|109|344431665 4.0| 4.0 4 |109|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 31, Liczba klubów: 25
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 97 |Andriy Shcherbakov |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Ilona Skulska |Wrocław | |
| 2 | F | 93 |Dawid Mordka |JUST DANCE |podkarpacki |
| | | |Iga Bober |Stalowa Wola | |
| 3 | F | 101 |Nikodem Ablewicz |DŻET |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Świerk |Rzeszów-Boguchw | |
| 4 | F | 106 |Dawid Pajor |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Marysia Naczulska |Wrocław | |
| 5 | F | 109 |Jakub Wiltowski |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karina Zięba |Wrocław | |
| 6 | F | 88 |Kacper Gierwatowski |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Jolanta Woronowska |Szczecin | |
| 7 | F | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 8 | F | 105 |Szymon Nowak |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Oliwia Naguszewska | WARSZAWA | |
| 9-10 | 1/2 F | 96 |Nikita Savon |Kapel |Ukraina |
| | | |Yaroslava Sitenko | | |
| 9-10 | 1/2 F | 103 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |lubelski |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | |
| 11-12 | 1/2 F | 82 |Kyrylo Andriushchenko |Gracia |Ukraina |
| | | |Hanna Paskova | | |
| 11-12 | 1/2 F | 111 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | |
| 13 | 1/2 F | 104 |Bartosz Niewolski |MAGIC-DANCE |lubelski |
| | | |Klaudia Choma |Lublin | |
| 14-16 | 1/4 F | 87 |Konrad Gembara |GRACJA |lubuski |
| | | |Zofia Chlamtacz |Zielona Góra | |
| 14-16 | 1/4 F | 91 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |opolski |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole | |
| 14-16 | 1/4 F | 92 |Gracjan Lewandowski |GRACJA |lubuski |
| | | |Weronika Kęsy |Zielona Góra | |
| 17-18 | 1/4 F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 17-18 | 1/4 F | 108 |Igor Szyjka |SUKCES |śląski |
| | | |Karolina Żaba |Jaworzno | |
| 19 | 1/4 F | 126 |Danylo Tabacov |Diament |UKRAINA |
| | | |Nikol Kosyrkina |Ukrain | |
| 20-21 | 1/4 F | 83 |Marek Andruszko |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Julia Gębala |Kraków | |
| 20-21 | 1/4 F | 98 |Jarosław Socha |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Milena Frydrych | | |
| 22-28 | 1/8 B | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 22-28 | 1/8 B | 85 |Kamil Długoszek |BALLROOM |lubelski |
| | | |Natalia Waszyńska |Lublin | |
| 22-28 | 1/8 B | 86 |Maksymilian Galwas |RYTM |śląski |
| | | |Julia Borowska |Żory | |
| 22-28 | 1/8 B | 94 |Filip Musiałowicz |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Gierczyk |Wrocław | |
| 22-28 | 1/8 B | 99 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Paulina Piasek |Kraków | |
| 22-28 | 1/8 B | 100 |Mateusz Łabno |SzT eMiKa |małopolski |
| | | |Paulina Sobarnia |Tarnów | |
| 22-28 | 1/8 B | 107 |Aleksander Perczak |CHAMPION TEAM |dolnośląski |
| | | |Emilia Czopnik |Wrocław | |
| 29 | 1/8 B | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 30 | 1/8 B | 90 |Vladislav Kuprii |Art-dance |Ukraina |
| | | |Karyna Poliakova | | |
| 31 | 1/8 B | 84 |Olaf Burdziuk |DZIUPLA |wielkopolski|
| | | |Natalia Malinowska |Poznań | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
Liczba par: 31
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75| 0| 0 30-31 | 75|
| 76| XX 2| 2 22-26 | 76|
| 79| X XX XX 5| 5 6-8 !| 79|
| 81|XX X 3| 3 14-21 | 81|
| 82|XX XX 4| 4 9-13 !| 82|
| 83|XX X X 4| 4 9-13 !| 83|
| 84| X 1| 1 27-29 | 84|
| 85| X 1| 1 27-29 | 85|
| 86| XX 2| 2 22-26 | 86|
| 87|X XXXX XX 7| 7 3 !| 87|
| 88|XXX XX X 6| 6 4-5 !| 88|
| 90| XXX 3| 3 14-21 | 90|
| 91| XX 2| 2 22-26 | 91|
| 92| X XX X 4| 4 9-13 !| 92|
| 93|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 93|
| 94| X 1| 1 27-29 | 94|
| 96|X X XXX 5| 5 6-8 !| 96|
| 97|X XXXX X 6| 6 4-5 !| 97|
| 98| X X 2| 2 22-26 | 98|
| 99| XXX 3| 3 14-21 | 99|
|100| X XX 3| 3 14-21 |100|
|101| X XX XX 5| 5 6-8 !|101|
|103|XX X X 4| 4 9-13 !|103|
|104| XX X 3| 3 14-21 |104|
|105|X X X 3| 3 14-21 |105|
|106| X X XX 4| 4 9-13 !|106|
|107| 0| 0 30-31 |107|
|108| X X 2| 2 22-26 |108|
|109|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|109|
|111| XXX 3| 3 14-21 |111|
|126|X X X 3| 3 14-21 |126|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 75|X X X X 4| 4 16 | 75|
| 76|XXX XX X 6| 6 8 !| 76|
| 81| XXX X X 5| 5 9-15 | 81|
| 84|X 1| 1 18 | 84|
| 85| X XXX X 5| 5 9-15 | 85|
| 86|XXX XX 5| 5 9-15 | 86|
| 90| X X 2| 2 17 | 90|
| 91|XXXXX X X 7| 7 3-7 !| 91|
| 94| X XXX X 5| 5 9-15 | 94|
| 98|XXXXX X X 7| 7 3-7 !| 98|
| 99| X X XXX 5| 5 9-15 | 99|
|100| XXXX X 5| 5 9-15 |100|
|104|XXXX X XX 7| 7 3-7 !|104|
|105|XX X XXXX 7| 7 3-7 !|105|
|107|X XX X X 5| 5 9-15 |107|
|108| X XXXXXX 7| 7 3-7 !|108|
|111|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !|111|
|126|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !|126|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 76|XXX XX XX 7| 7 4-7 !| 76|
| 79| XXX 3| 3 17-18 | 79|
| 82|X XXXX 5| 5 11-13 !| 82|
| 83| X 1| 1 20-21 | 83|
| 87| X X XX 4| 4 14-16 | 87|
| 88|XXXXXXX 7| 7 4-7 !| 88|
| 91| X XX X 4| 4 14-16 | 91|
| 92|X X X X 4| 4 14-16 | 92|
| 93|XXXXX X 6| 6 8-10 !| 93|
| 96|X XXXX X 6| 6 8-10 !| 96|
| 97|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 97|
| 98| X 1| 1 20-21 | 98|
|101|XX XXXX 6| 6 8-10 !|101|
|103| XX XXX 5| 5 11-13 !|103|
|104| XXXX XXX 7| 7 4-7 !|104|
|105|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !|105|
|106| X XXXX 5| 5 11-13 !|106|
|108|X X X 3| 3 17-18 |108|
|109|XXXXXXX X 8| 8 2-3 !|109|
|111|X XXXX XX 7| 7 4-7 !|111|
|126| X X 2| 2 19 |126|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 76| XXX X 4| 4 5-8 !| 76|
| 82| X X 2| 2 11-12 | 82|
| 88|XXX X 4| 4 5-8 !| 88|
| 93|XXXXX X 6| 6 3-4 !| 93|
| 96|X X X 3| 3 9-10 | 96|
| 97|XX XXXX X 7| 7 2 !| 97|
|101| XX XX 4| 4 5-8 !|101|
|103| X X X 3| 3 9-10 |103|
|104| X 1| 1 13 |104|
|105|XX X X 4| 4 5-8 !|105|
|106|XXXX X X 6| 6 3-4 !|106|
|109| XXXXXXXX 8| 8 1 !|109|
|111| X X 2| 2 11-12 |111|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 76|865744786 7.0| 7.0 7 | 76|
| 88|476463872 6.0| 6.0 6 | 88|
| 93|641671321 2.0| 2.0 2 | 93|
| 97|122116117 1.0| 1.0 1 | 97|
|101|714237244 3.0| 3.0 3 |101|
|105|288888668 8.0| 8.0 8 |105|
|106|537355433 4.0| 4.0 4 |106|
|109|353522555 5.0| 5.0 5 |109|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 3 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 4 | F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 5 | F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 6 | F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 7 | F | 74 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 8-10 | 1/2 F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 8-10 | 1/2 F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 8-10 | 1/2 F | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 11-12 | 1/2 F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 11-12 | 1/2 F | 80 |ARTEM TROIANSKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |OLHA PODSHYVALOVA | | |
| 13 | 1/4 F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 14-16 | 1/4 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 14-16 | 1/4 F | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 14-16 | 1/4 F | 78 |Karol Pyrek |KLASA |małopolski |
| | | |Izabela Bała |Tarnów | |
| 17-18 | 1/4 F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 17-18 | 1/4 F | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 19-21 | 1/4 F | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
| 19-21 | 1/4 F | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 19-21 | 1/4 F | 57 |VLADYSLAV PINAIEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |ANASTASIIA VASETSKA | | |
| 22 | 1/8 B | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 23-25 | 1/8 B | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 23-25 | 1/8 B | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 23-25 | 1/8 B | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 26-28 | 1/8 B | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 26-28 | 1/8 B | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 26-28 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45|X X 2| 2 23-25 | 45|
| 46|XX XXXX 6| 6 4-7 !| 46|
| 47| XXXXXX X 7| 7 3 !| 47|
| 48|X XX XX 5| 5 8-9 !| 48|
| 49|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 49|
| 50| 0| 0 26-28 | 50|
| 51|X XXX XX 6| 6 4-7 !| 51|
| 52| 0| 0 26-28 | 52|
| 53| X X 2| 2 23-25 | 53|
| 54|XX XXXXXX 8| 8 1-2 !| 54|
| 55| XX X 3| 3 16-22 | 55|
| 56| XX X X 4| 4 10-15 !| 56|
| 57| X X 2| 2 23-25 | 57|
| 58|XX X 3| 3 16-22 | 58|
| 59| XXX X 4| 4 10-15 !| 59|
| 60|X X XX 4| 4 10-15 !| 60|
| 61| X X X 3| 3 16-22 | 61|
| 62| XXX X 4| 4 10-15 !| 62|
| 63|X XXXXX 6| 6 4-7 !| 63|
| 64| XXXX XX 6| 6 4-7 !| 64|
| 74|X XX X 4| 4 10-15 !| 74|
| 75| 0| 0 26-28 | 75|
| 76| X XX 3| 3 16-22 | 76|
| 77| X XX 3| 3 16-22 | 77|
| 78|XX X X 4| 4 10-15 !| 78|
| 79|XX X 3| 3 16-22 | 79|
| 80| XX X X X 5| 5 8-9 !| 80|
| 81| X X X 3| 3 16-22 | 81|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45|XXX XX X 6| 6 3-4 !| 45|
| 50|X X 2| 2 8-10 | 50|
| 52| 0| 0 11-13 | 52|
| 53| X XX X 4| 4 5-6 !| 53|
| 55|XXX XXXX 7| 7 2 !| 55|
| 57|X X X X 4| 4 5-6 !| 57|
| 58| X X 2| 2 8-10 | 58|
| 61|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 61|
| 75| 0| 0 11-13 | 75|
| 76| X X X 3| 3 7 | 76|
| 77| 0| 0 11-13 | 77|
| 79| XXX XXX 6| 6 3-4 !| 79|
| 81| X X 2| 2 8-10 | 81|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| X X 2| 2 19-21 | 45|
| 46| XXX X XX 6| 6 6-12 !| 46|
| 47|X X XXX X 6| 6 6-12 !| 47|
| 48|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 48|
| 49| X XX XX 5| 5 13 | 49|
| 51| XXXX XXX 7| 7 3-5 !| 51|
| 53| X X 2| 2 19-21 | 53|
| 54|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 54|
| 55|XX XXX X 6| 6 6-12 !| 55|
| 56| X X X 3| 3 17-18 | 56|
| 57| X X 2| 2 19-21 | 57|
| 59| X X XX 4| 4 14-16 | 59|
| 60|XXXX X X 6| 6 6-12 !| 60|
| 61|X XXX XX 6| 6 6-12 !| 61|
| 62|X X X X 4| 4 14-16 | 62|
| 63|X XXXX X 6| 6 6-12 !| 63|
| 64|XX X 3| 3 17-18 | 64|
| 74|X XX XXX 6| 6 6-12 !| 74|
| 78| XXX X 4| 4 14-16 | 78|
| 79|XX XXX XX 7| 7 3-5 !| 79|
| 80|XX XXXXX 7| 7 3-5 !| 80|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46| X X 2| 2 11-12 | 46|
| 47|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 47|
| 48|X X X 3| 3 8-10 | 48|
| 51|XXX 3| 3 8-10 | 51|
| 54|XX X XXX 6| 6 3-4 !| 54|
| 55| XXXXXXXX 8| 8 2 !| 55|
| 60| X XX 3| 3 8-10 | 60|
| 61| XXXX X X 6| 6 3-4 !| 61|
| 63| XXX X 4| 4 5-7 !| 63|
| 74|X X XX 4| 4 5-7 !| 74|
| 79| X XXX 4| 4 5-7 !| 79|
| 80|X X 2| 2 11-12 | 80|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 47|121217712 1.0| 1.0 1 | 47|
| 54|612124673 2.0| 2.0 2 | 54|
| 55|433463341 3.0| 3.0 3 | 55|
| 61|746531227 4.0| 4.0 4 | 61|
| 63|577342135 5.0| 5.0 5 | 63|
| 74|264756566 7.0| 7.0 7 | 74|
| 79|355675454 6.0| 6.0 6 | 79|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 3 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 4 | F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 5 | F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 6 | F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 7 | F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 8 | F | 80 |ARTEM TROIANSKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |OLHA PODSHYVALOVA | | |
| 9-13 | 1/2 F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 9-13 | 1/2 F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 9-13 | 1/2 F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 9-13 | 1/2 F | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 9-13 | 1/2 F | 78 |Karol Pyrek |KLASA |małopolski |
| | | |Izabela Bała |Tarnów | |
| 14-16 | 1/2 F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 14-16 | 1/2 F | 74 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 14-16 | 1/2 F | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 17 | 1/2 F | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
| 18 | 1/4 F | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 19 | 1/4 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 20-21 | 1/4 F | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 20-21 | 1/4 F | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 22-24 | 1/8 B | 57 |VLADYSLAV PINAIEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |ANASTASIIA VASETSKA | | |
| 22-24 | 1/8 B | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 22-24 | 1/8 B | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 25 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
| 26-28 | 1/8 B | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 26-28 | 1/8 B | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 26-28 | 1/8 B | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45|X 1| 1 24-27 | 45|
| 46| X XX 3| 3 15-17 | 46|
| 47|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 47|
| 48| X X X 3| 3 15-17 | 48|
| 49| X X 2| 2 18-23 | 49|
| 50|X X 2| 2 18-23 | 50|
| 51|X X X XX 5| 5 9-11 !| 51|
| 52| X X 2| 2 18-23 | 52|
| 53|XXXXXX X 7| 7 4-5 !| 53|
| 54|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 54|
| 55| X X XX 4| 4 12-14 !| 55|
| 56| XX X X 4| 4 12-14 !| 56|
| 57| X 1| 1 24-27 | 57|
| 58|X X 2| 2 18-23 | 58|
| 59| 0| 0 28 | 59|
| 60| X X 2| 2 18-23 | 60|
| 61|XX XX X X 6| 6 6-8 !| 61|
| 62| X XX 3| 3 15-17 | 62|
| 63|XX X XXXX 7| 7 4-5 !| 63|
| 64|X X XXX X 6| 6 6-8 !| 64|
| 74|XX XX X 5| 5 9-11 !| 74|
| 75| XX X X 4| 4 12-14 !| 75|
| 76| X X 2| 2 18-23 | 76|
| 77| X 1| 1 24-27 | 77|
| 78| XXXX XX 6| 6 6-8 !| 78|
| 79| X XXXX 5| 5 9-11 !| 79|
| 80|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !| 80|
| 81| X 1| 1 24-27 | 81|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45|XXX XX XX 7| 7 2 !| 45|
| 46| X X XXXX 6| 6 3-4 !| 46|
| 48|X XX X 4| 4 6-7 !| 48|
| 49|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 49|
| 50| X 1| 1 12-14 | 50|
| 52| X 1| 1 12-14 | 52|
| 57| X X X 3| 3 8-10 | 57|
| 58| X 1| 1 12-14 | 58|
| 59|X XX X 4| 4 6-7 !| 59|
| 60| XXXXX X 6| 6 3-4 !| 60|
| 62|XX X 3| 3 8-10 | 62|
| 76| X X XXX 5| 5 5 !| 76|
| 77|X X 2| 2 11 | 77|
| 81| XXX 3| 3 8-10 | 81|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| XX XX 4| 4 12-17 !| 45|
| 46| XX X XXX 6| 6 8-9 !| 46|
| 47|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 47|
| 48|XX X X 4| 4 12-17 !| 48|
| 49|X XXX XXX 7| 7 5-7 !| 49|
| 51|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 51|
| 53| XX X 3| 3 18 | 53|
| 54|XX XXX 5| 5 10-11 !| 54|
| 55|X XXXXXX 7| 7 5-7 !| 55|
| 56|X XXX X 5| 5 10-11 !| 56|
| 59| XX 2| 2 19 | 59|
| 60| X 1| 1 20-21 | 60|
| 61|XXXXX XXX 8| 8 3-4 !| 61|
| 63| XXXXXXXX 8| 8 3-4 !| 63|
| 64|XX XX XX 6| 6 8-9 !| 64|
| 74|X X XXXXX 7| 7 5-7 !| 74|
| 75|X X XX 4| 4 12-17 !| 75|
| 76| X 1| 1 20-21 | 76|
| 78| X X X X 4| 4 12-17 !| 78|
| 79|X X X X 4| 4 12-17 !| 79|
| 80| X X XX 4| 4 12-17 !| 80|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| 0| 0 17 | 45|
| 46|XX X 3| 3 9-13 | 46|
| 47|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 47|
| 48|X X XX 4| 4 5-8 !| 48|
| 49| XX X 3| 3 9-13 | 49|
| 51| X X 2| 2 14-16 | 51|
| 54|X X XX 4| 4 5-8 !| 54|
| 55|XXX XXX X 7| 7 2 !| 55|
| 56| X XX 3| 3 9-13 | 56|
| 61| X X XXX 5| 5 4 !| 61|
| 63| XX XXXX 6| 6 3 !| 63|
| 64|X X X 3| 3 9-13 | 64|
| 74| X X 2| 2 14-16 | 74|
| 75| XX 2| 2 14-16 | 75|
| 78| XX X 3| 3 9-13 | 78|
| 79| XX XX 4| 4 5-8 !| 79|
| 80|X XX X 4| 4 5-8 !| 80|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 47|131125361 1.0| 1.0 1 | 47|
| 48|677742724 7.0| 7.0 7 | 48|
| 54|525236543 4.0| 4.0 4 | 54|
| 55|212488632 3.0| 3.0 3 | 55|
| 61|743611217 2.0| 2.0 2 | 61|
| 63|866354186 6.0| 6.0 6 | 63|
| 79|354567475 5.0| 5.0 5 | 79|
| 80|488873858 8.0| 8.0 8 | 80|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 2 | F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 3 | F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 4 | F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 5 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 6 | F | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 7 | F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 8-11 | 1/2 F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 8-11 | 1/2 F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 8-11 | 1/2 F | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 8-11 | 1/2 F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 12-13 | 1/2 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 12-13 | 1/2 F | 74 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 14-15 | 1/2 F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 14-15 | 1/2 F | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 16-17 | 1/4 F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 16-17 | 1/4 F | 78 |Karol Pyrek |KLASA |małopolski |
| | | |Izabela Bała |Tarnów | |
| 18-19 | 1/4 F | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
| 18-19 | 1/4 F | 80 |ARTEM TROIANSKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |OLHA PODSHYVALOVA | | |
| 20-22 | 1/4 F | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 20-22 | 1/4 F | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 20-22 | 1/4 F | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 23-24 | 1/8 B | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 23-24 | 1/8 B | 57 |VLADYSLAV PINAIEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |ANASTASIIA VASETSKA | | |
| 25-26 | 1/8 B | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 25-26 | 1/8 B | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 27 | 1/8 B | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 28 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| X 1| 1 27-28 | 45|
| 46| X XX X 4| 4 12-14 !| 46|
| 47|XXXXXXX X 8| 8 1-2 !| 47|
| 48|XX XXX XX 7| 7 3-4 !| 48|
| 49| XX XX 4| 4 12-14 !| 49|
| 50|X X X 3| 3 15-19 | 50|
| 51|X XX X X 5| 5 5-11 !| 51|
| 52| X X 2| 2 20-26 | 52|
| 53| X X X 3| 3 15-19 | 53|
| 54|XX XXXXXX 8| 8 1-2 !| 54|
| 55|X X X 3| 3 15-19 | 55|
| 56| X X 2| 2 20-26 | 56|
| 57| X X 2| 2 20-26 | 57|
| 58| X X 2| 2 20-26 | 58|
| 59| X X 2| 2 20-26 | 59|
| 60| XXX X X 5| 5 5-11 !| 60|
| 61|X X X X X 5| 5 5-11 !| 61|
| 62| X X 2| 2 20-26 | 62|
| 63| XXX XXXX 7| 7 3-4 !| 63|
| 64|X XXXX 5| 5 5-11 !| 64|
| 74|XX X X X 5| 5 5-11 !| 74|
| 75|X 1| 1 27-28 | 75|
| 76| XX X 3| 3 15-19 | 76|
| 77|X X 2| 2 20-26 | 77|
| 78|XX X 3| 3 15-19 | 78|
| 79| XX XXX 5| 5 5-11 !| 79|
| 80| XX X X 4| 4 12-14 !| 80|
| 81| XXXXX 5| 5 5-11 !| 81|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45|XX XX 4| 4 5-8 !| 45|
| 50|X 1| 1 13 | 50|
| 52| X X X 3| 3 9-10 | 52|
| 53| X X XX 4| 4 5-8 !| 53|
| 55| XXXXXXXX 8| 8 1 !| 55|
| 56| XXX X 4| 4 5-8 !| 56|
| 57| X X X 3| 3 9-10 | 57|
| 58|X X 2| 2 11-12 | 58|
| 59|X XX XXX 6| 6 3-4 !| 59|
| 62| X X 2| 2 11-12 | 62|
| 75|X XXXXXX 7| 7 2 !| 75|
| 76| X XXX 4| 4 5-8 !| 76|
| 77|r 0| 0 14 | 77|
| 78|X XX XX X 6| 6 3-4 !| 78|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| XX 2| 2 18-19 | 45|
| 46|XXXXX XX 7| 7 3-6 !| 46|
| 47|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 47|
| 48|XXXXX XX 7| 7 3-6 !| 48|
| 49| XXXXX 5| 5 10-15 !| 49|
| 51| XXXXX X 6| 6 7-9 !| 51|
| 53| X 1| 1 20-22 | 53|
| 54|X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 54|
| 55|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 55|
| 56|XX XX 4| 4 16-17 | 56|
| 59| X XXX X 5| 5 10-15 !| 59|
| 60| X 1| 1 20-22 | 60|
| 61|XXXXXX X 7| 7 3-6 !| 61|
| 63|X XXXX X 6| 6 7-9 !| 63|
| 64| XX XX X 5| 5 10-15 !| 64|
| 74|X XX XX 5| 5 10-15 !| 74|
| 75| X 1| 1 20-22 | 75|
| 76|XX XXX X 6| 6 7-9 !| 76|
| 78|X XX X 4| 4 16-17 | 78|
| 79| XXX X X 5| 5 10-15 !| 79|
| 80|X X 2| 2 18-19 | 80|
| 81| XXX XX 5| 5 10-15 !| 81|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XX X 3| 3 8-11 | 46|
| 47| X XXXXX 6| 6 3 !| 47|
| 48|X X XX 4| 4 4-7 !| 48|
| 49|XXX X 4| 4 4-7 !| 49|
| 51| X 1| 1 14-15 | 51|
| 54|X XXX XXX 7| 7 1-2 !| 54|
| 55| XX XXXXX 7| 7 1-2 !| 55|
| 59| XX 2| 2 12-13 | 59|
| 61| X XX 3| 3 8-11 | 61|
| 63| XX X X 4| 4 4-7 !| 63|
| 64| X X X X 4| 4 4-7 !| 64|
| 74|X X 2| 2 12-13 | 74|
| 76| X X X 3| 3 8-11 | 76|
| 79| X X X 3| 3 8-11 | 79|
| 81|X 1| 1 14-15 | 81|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 47|331125231 2.0| 2.0 2 | 47|
| 48|764777762 7.0| 7.0 7 | 48|
| 49|253633626 3.0| 3.0 3 | 49|
| 54|122211515 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|417466354 5.0| 5.0 5 | 55|
| 63|546342173 4.0| 4.0 4 | 63|
| 64|675554447 6.0| 6.0 6 | 64|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 3 | F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 4 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 5 | F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 6 | F | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 7 | F | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 8 | 1/2 F | 80 |ARTEM TROIANSKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |OLHA PODSHYVALOVA | | |
| 9-11 | 1/2 F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 9-11 | 1/2 F | 74 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 9-11 | 1/2 F | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 12 | 1/2 F | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 13 | 1/4 F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 14-15 | 1/4 F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 14-15 | 1/4 F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 16 | 1/4 F | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 17 | 1/4 F | 78 |Karol Pyrek |KLASA |małopolski |
| | | |Izabela Bała |Tarnów | |
| 18-19 | 1/4 F | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 18-19 | 1/4 F | 57 |VLADYSLAV PINAIEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |ANASTASIIA VASETSKA | | |
| 20 | 1/4 F | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
| 21-22 | 1/8 B | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 21-22 | 1/8 B | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 23-26 | 1/8 B | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 23-26 | 1/8 B | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 23-26 | 1/8 B | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 23-26 | 1/8 B | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 27-28 | 1/8 B | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 27-28 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45|X XX XX 5| 5 6-10 !| 45|
| 46| X XX X 4| 4 11-15 !| 46|
| 47|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 47|
| 48| X X 2| 2 23-26 | 48|
| 49| X XX 3| 3 16-22 | 49|
| 50|X X 2| 2 23-26 | 50|
| 51|X XX X 4| 4 11-15 !| 51|
| 52| 0| 0 28 | 52|
| 53| XXX X X 5| 5 6-10 !| 53|
| 54|XX X X 4| 4 11-15 !| 54|
| 55|X XXXX X 6| 6 3-5 !| 55|
| 56| X X X 3| 3 16-22 | 56|
| 57| X 1| 1 27 | 57|
| 58|X X X 3| 3 16-22 | 58|
| 59|X X 2| 2 23-26 | 59|
| 60| X X X 3| 3 16-22 | 60|
| 61| XXXX X X 6| 6 3-5 !| 61|
| 62| X X X 3| 3 16-22 | 62|
| 63| XXXX X 5| 5 6-10 !| 63|
| 64| XX X X 4| 4 11-15 !| 64|
| 74| XXXXX XX 7| 7 2 !| 74|
| 75|X XXXX 5| 5 6-10 !| 75|
| 76|XX X 3| 3 16-22 | 76|
| 77| X X 2| 2 23-26 | 77|
| 78|XX X X X 5| 5 6-10 !| 78|
| 79| X XXX 4| 4 11-15 !| 79|
| 80|XXX X X X 6| 6 3-5 !| 80|
| 81| XX X 3| 3 16-22 | 81|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 48| X X 2| 2 8-11 | 48|
| 49|XXXXXX X 7| 7 2 !| 49|
| 50|X 1| 1 12-13 | 50|
| 52|XX X 3| 3 6-7 | 52|
| 56| X XXX 4| 4 4-5 !| 56|
| 57| X XX X 4| 4 4-5 !| 57|
| 58| X X 2| 2 8-11 | 58|
| 59| X X 2| 2 8-11 | 59|
| 60| X X X 3| 3 6-7 | 60|
| 62| X X 2| 2 8-11 | 62|
| 76|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 76|
| 77| X 1| 1 12-13 | 77|
| 81|X X XXX 5| 5 3 !| 81|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45| r 0| 0 20 | 45|
| 46|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 46|
| 47|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 47|
| 49|XXX XXXX 7| 7 6-8 !| 49|
| 51|X XXXXXXX 8| 8 4-5 !| 51|
| 53| X 1| 1 18-19 | 53|
| 54|X XX XX 5| 5 13 | 54|
| 55| XXXXX X 6| 6 9-12 !| 55|
| 56|XX X X 4| 4 14-15 | 56|
| 57| X 1| 1 18-19 | 57|
| 61|XXrX X 4| 4 14-15 | 61|
| 63| XXXXXXX 7| 7 6-8 !| 63|
| 64|XXXX X X 6| 6 9-12 !| 64|
| 74| XXX XXX 6| 6 9-12 !| 74|
| 75|XX XXX XX 7| 7 6-8 !| 75|
| 76|XXXXXXXX 8| 8 4-5 !| 76|
| 78| X X 2| 2 17 | 78|
| 79|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 79|
| 80|XXr X XXX 6| 6 9-12 !| 80|
| 81| X X X 3| 3 16 | 81|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
--------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XXX X XX 6| 6 4-5 !| 46|
| 47|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 47|
| 49|X X XX 4| 4 6-7 !| 49|
| 51|X X 2| 2 9-11 | 51|
| 55|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !| 55|
| 63| XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 63|
| 64| XXX X 4| 4 6-7 !| 64|
| 74| X X 2| 2 9-11 | 74|
| 75| X 1| 1 12 | 75|
| 76| XX 2| 2 9-11 | 76|
| 79| XXXXX X 6| 6 4-5 !| 79|
| 80|XX X 3| 3 8 | 80|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
----------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|262423566 4.0| 4.0 4 | 46|
| 47|121111311 1.0| 1.0 1 | 47|
| 49|554774443 5.0| 5.0 5 | 49|
| 55|313332274 2.0| 2.0 2 | 55|
| 63|736265122 3.0| 3.0 3 | 63|
| 64|475557757 6.0| 6.0 6 | 64|
| 79|647646635 7.0| 7.0 7 | 79|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 18
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 2 | F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 3 | F | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 4 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 5 | F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 6 | F | 74 |Oliwier Kokot |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Weronika Siejka |Dobrzeń Wielki | |
| 7 | F | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 8-13 | 1/2 F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 8-13 | 1/2 F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 8-13 | 1/2 F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 8-13 | 1/2 F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 8-13 | 1/2 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 8-13 | 1/2 F | 78 |Karol Pyrek |KLASA |małopolski |
| | | |Izabela Bała |Tarnów | |
| 14-15 | 1/2 F | 75 |Jakub Miękina |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Katarzyna Babraj |Kraków | |
| 14-15 | 1/2 F | 76 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl | |
| 16-17 | 1/4 F | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 16-17 | 1/4 F | 80 |ARTEM TROIANSKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |OLHA PODSHYVALOVA | | |
| 18-19 | 1/4 F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 18-19 | 1/4 F | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 20 | 1/4 F | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 21 | 1/8 B | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 22-26 | 1/8 B | 45 |VICTOR DANILKOVYCH |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |ANNA KOSTEVYCH | | |
| 22-26 | 1/8 B | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 22-26 | 1/8 B | 57 |VLADYSLAV PINAIEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |ANASTASIIA VASETSKA | | |
| 22-26 | 1/8 B | 79 |Gabriel Skuba |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Marta Żak |Rzeszów | |
| 22-26 | 1/8 B | 81 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | |
| 27-28 | 1/8 B | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 27-28 | 1/8 B | 77 |ANTON PRIADKO |Professional Dance S|Ukraina |
| | | |DARIA KUTOVA | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45|X X X 3| 3 17-20 | 45|
| 46| X XX X 4| 4 11-16 !| 46|
| 47|XXXXX X X 7| 7 1-3 !| 47|
| 48| XX XX 4| 4 11-16 !| 48|
| 49| XXX XX 5| 5 8-10 !| 49|
| 50| X 1| 1 26-27 | 50|
| 51|X XX 3| 3 17-20 | 51|
| 52| 0| 0 28 | 52|
| 53|XX X XX 5| 5 8-10 !| 53|
| 54|XX X XXX 6| 6 4-7 !| 54|
| 55|XX XX XX 6| 6 4-7 !| 55|
| 56| XX 2| 2 21-25 | 56|
| 57|X X 2| 2 21-25 | 57|
| 58|X XXX 4| 4 11-16 !| 58|
| 59| X X 2| 2 21-25 | 59|
| 60|X XXXXX X 7| 7 1-3 !| 60|
| 61| XXXX X X 6| 6 4-7 !| 61|
| 62| XXXX 4| 4 11-16 !| 62|
| 63|XXX X X 5| 5 8-10 !| 63|
| 64| XXX X 4| 4 11-16 !| 64|
| 74|X X XXXX 6| 6 4-7 !| 74|
| 75| X XX 3| 3 17-20 | 75|
| 76| XX X X 4| 4 11-16 !| 76|
| 77| X 1| 1 26-27 | 77|
| 78|XXXXX XX 7| 7 1-3 !| 78|
| 79| X X 2| 2 21-25 | 79|
| 80| XX X 3| 3 17-20 | 80|
| 81| XX 2| 2 21-25 | 81|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 45|XX 2| 2 6-10 | 45|
| 50| X 1| 1 11-12 | 50|
| 51|X XX X X 5| 5 2-4 !| 51|
| 52| X X 2| 2 6-10 | 52|
| 56| XX X 3| 3 5 | 56|
| 57| X X 2| 2 6-10 | 57|
| 59|X X X XX 5| 5 2-4 !| 59|
| 75| X XX XX 5| 5 2-4 !| 75|
| 77| X 1| 1 11-12 | 77|
| 79| X X 2| 2 6-10 | 79|
| 80|XXX X X X 6| 6 1 !| 80|
| 81| XX 2| 2 6-10 | 81|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46| XXX 3| 3 18-19 | 46|
| 47| XXXX XXX 7| 7 2-6 !| 47|
| 48|XX X XX 5| 5 11-15 !| 48|
| 49|XX X X X 5| 5 11-15 !| 49|
| 51| XXX XXX 6| 6 7-10 !| 51|
| 53|XXX 3| 3 18-19 | 53|
| 54|X X XXXXX 7| 7 2-6 !| 54|
| 55| X XXXXXX 7| 7 2-6 !| 55|
| 58|XX X X 4| 4 16-17 | 58|
| 59| XX XX X 5| 5 11-15 !| 59|
| 60| XX XXXX 6| 6 7-10 !| 60|
| 61|X XXXXX 6| 6 7-10 !| 61|
| 62|X 1| 1 20 | 62|
| 63|X XXXXXX 7| 7 2-6 !| 63|
| 64|X XXX X 5| 5 11-15 !| 64|
| 74|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 74|
| 75| X XXX X 5| 5 11-15 !| 75|
| 76|XXXX X X 6| 6 7-10 !| 76|
| 78|X X XXXXX 7| 7 2-6 !| 78|
| 80| XXX X 4| 4 16-17 | 80|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 47| X XXXXX 6| 6 2 !| 47|
| 48|X XX 3| 3 8-13 | 48|
| 49| XX X 3| 3 8-13 | 49|
| 51|X X X 3| 3 8-13 | 51|
| 54|X X X 3| 3 8-13 | 54|
| 55|X XX XX 5| 5 3-4 !| 55|
| 59| XX X 3| 3 8-13 | 59|
| 60| X X X XX 5| 5 3-4 !| 60|
| 61|XX XXXXXX 8| 8 1 !| 61|
| 63| XX X X 4| 4 5-7 !| 63|
| 64|XX X X 4| 4 5-7 !| 64|
| 74| XX XX 4| 4 5-7 !| 74|
| 75| 0| 0 14-15 | 75|
| 76| 0| 0 14-15 | 76|
| 78| XX X 3| 3 8-13 | 78|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 47|121113271 1.0| 1.0 1 | 47|
| 55|412355465 4.0| 4.0 4 | 55|
| 60|344641514 3.0| 3.0 3 | 60|
| 61|233722326 2.0| 2.0 2 | 61|
| 63|657264153 5.0| 5.0 5 | 63|
| 64|565477747 7.0| 7.0 7 | 64|
| 74|776536632 6.0| 6.0 6 | 74|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 2 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 3 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 4 | F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 5 | F | 73 |Ignacy Wójtowicz |TAKT |lubelski |
| | | |Oliwia Grela |Chełm | |
| 6 | F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 7-9 | 1/2 F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 7-9 | 1/2 F | 65 |Oktawiusz Doroszuk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Anna Ćwierz |Kraków | |
| 7-9 | 1/2 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 10-13 | 1/2 F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 10-13 | 1/2 F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 10-13 | 1/2 F | 68 |Dawid Kruk |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Daria Furman |Zabrze | |
| 10-13 | 1/2 F | 70 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 14-15 | 1/2 F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 14-15 | 1/2 F | 71 |Pascal Thomalla |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Hyla |Dobrzeń Wielki | |
| 16-17 | 1/4 F | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 16-17 | 1/4 F | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 18-19 | 1/4 F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 18-19 | 1/4 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 20 | 1/4 F | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 21 | 1/4 F | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 22 | 1/4 F | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 23-25 | 1/8 B | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 23-25 | 1/8 B | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 23-25 | 1/8 B | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 26 | 1/8 B | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
Liczba par: 26
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XXXXX X X 7| 7 3-4 !| 46|
| 47| X X X 3| 3 17-19 | 47|
| 48|X X X 3| 3 17-19 | 48|
| 49| X XX X 4| 4 12-16 !| 49|
| 50| X 1| 1 24-26 | 50|
| 51|X X X X 4| 4 12-16 !| 51|
| 52|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 52|
| 53| X X 2| 2 20-23 | 53|
| 54|X XX XX X 6| 6 5-7 !| 54|
| 55|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 55|
| 56|XXXX X XX 7| 7 3-4 !| 56|
| 58| X X 2| 2 20-23 | 58|
| 59|X X X XXX 6| 6 5-7 !| 59|
| 60| X X 2| 2 20-23 | 60|
| 61|XX XX X X 6| 6 5-7 !| 61|
| 62| XX X 3| 3 17-19 | 62|
| 63| X X 2| 2 20-23 | 63|
| 64| X 1| 1 24-26 | 64|
| 65| X XX XX 5| 5 8-11 !| 65|
| 66| X 1| 1 24-26 | 66|
| 67|X XXX 4| 4 12-16 !| 67|
| 68|XX XX 4| 4 12-16 !| 68|
| 69| XXX X 4| 4 12-16 !| 69|
| 70|XXXX X 5| 5 8-11 !| 70|
| 71| XX XXX 5| 5 8-11 !| 71|
| 73| XX XXX 5| 5 8-11 !| 73|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 47|X XXXXX X 7| 7 1 !| 47|
| 48|X XXX 4| 4 3-6 !| 48|
| 50|X X XX 4| 4 3-6 !| 50|
| 53|X XX X 4| 4 3-6 !| 53|
| 58| XX 2| 2 7-9 | 58|
| 60| X 1| 1 10 | 60|
| 62| XX 2| 2 7-9 | 62|
| 63| X X 2| 2 7-9 | 63|
| 64| XX XX XX 6| 6 2 !| 64|
| 66| XX XX 4| 4 3-6 !| 66|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46| X XX XX 5| 5 8-15 !| 46|
| 47| XX X 3| 3 18-19 | 47|
| 48| X XXX X 5| 5 8-15 !| 48|
| 49|X X XX X 5| 5 8-15 !| 49|
| 50| X X 2| 2 20 | 50|
| 51|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 51|
| 52| X 1| 1 21 | 52|
| 53| 0| 0 22 | 53|
| 54|XXX XXXX 7| 7 4-6 !| 54|
| 55|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 55|
| 56|X XXXXXX 7| 7 4-6 !| 56|
| 59| X X X 3| 3 18-19 | 59|
| 61| XX XX XX 6| 6 7 !| 61|
| 64|X XX X 4| 4 16-17 | 64|
| 65|X XXXX 5| 5 8-15 !| 65|
| 66|X XXX 4| 4 16-17 | 66|
| 67| XXXX X 5| 5 8-15 !| 67|
| 68|X X XX X 5| 5 8-15 !| 68|
| 69|X XXX XXX 7| 7 4-6 !| 69|
| 70| XXXX X 5| 5 8-15 !| 70|
| 71|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !| 71|
| 73|XX X XX 5| 5 8-15 !| 73|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XXXX XX X 7| 7 1-2 !| 46|
| 48| X 1| 1 14-15 | 48|
| 49|X X 2| 2 10-13 | 49|
| 51|X X X 3| 3 7-9 | 51|
| 54| XXXX X X 6| 6 3-4 !| 54|
| 55| X XX XX 5| 5 5 !| 55|
| 56| XXXXX X 6| 6 3-4 !| 56|
| 61|XXXXXX X 7| 7 1-2 !| 61|
| 65|X XX 3| 3 7-9 | 65|
| 67| X X 2| 2 10-13 | 67|
| 68| X X 2| 2 10-13 | 68|
| 69| XXX 3| 3 7-9 | 69|
| 70|X X 2| 2 10-13 | 70|
| 71| X 1| 1 14-15 | 71|
| 73| XXXX 4| 4 6 !| 73|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|233326426 2.0| 2.0 2 | 46|
| 54|341233352 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|114142643 3.0| 3.0 3 | 55|
| 56|525511514 4.0| 4.0 4 | 56|
| 61|656464235 6.0| 6.0 6 | 61|
| 73|462655161 5.0| 5.0 5 | 73|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 2 | F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 3 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 4 | F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 5 | F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 6 | F | 71 |Pascal Thomalla |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Hyla |Dobrzeń Wielki | |
| 7 | F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 8 | 1/2 F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 9-12 | 1/2 F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 9-12 | 1/2 F | 65 |Oktawiusz Doroszuk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Anna Ćwierz |Kraków | |
| 9-12 | 1/2 F | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 9-12 | 1/2 F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 13-14 | 1/2 F | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 13-14 | 1/2 F | 70 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 15-16 | 1/4 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 15-16 | 1/4 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 17 | 1/4 F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 18-20 | 1/4 F | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 18-20 | 1/4 F | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 18-20 | 1/4 F | 68 |Dawid Kruk |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Daria Furman |Zabrze | |
| 21-24 | 1/8 B | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 21-24 | 1/8 B | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 21-24 | 1/8 B | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 21-24 | 1/8 B | 73 |Ignacy Wójtowicz |TAKT |lubelski |
| | | |Oliwia Grela |Chełm | |
| 25 | 1/8 B | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 26 | 1/8 B | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
Liczba par: 26
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 46|
| 47| X XXX X 5| 5 6-12 !| 47|
| 48| X XX 3| 3 17-21 | 48|
| 49| X 1| 1 23-25 | 49|
| 50|X XX X 4| 4 13-16 | 50|
| 51|XXX XXX X 7| 7 3-5 !| 51|
| 52|XXXX X 5| 5 6-12 !| 52|
| 53| 0| 0 26 | 53|
| 54|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 54|
| 55|XXX XX 5| 5 6-12 !| 55|
| 56|X XXX X 5| 5 6-12 !| 56|
| 58| X 1| 1 23-25 | 58|
| 59|X X XX 4| 4 13-16 | 59|
| 60| X XX 3| 3 17-21 | 60|
| 61|XX XXXX X 7| 7 3-5 !| 61|
| 62| X X X 3| 3 17-21 | 62|
| 63| XX X X 4| 4 13-16 | 63|
| 64| X 1| 1 23-25 | 64|
| 65|XX XXX 5| 5 6-12 !| 65|
| 66| XXXX X 5| 5 6-12 !| 66|
| 67| XX XXX 5| 5 6-12 !| 67|
| 68| X X 2| 2 22 | 68|
| 69|XXXX X XX 7| 7 3-5 !| 69|
| 70|XXX X 4| 4 13-16 | 70|
| 71| X X X 3| 3 17-21 | 71|
| 73| XXX 3| 3 17-21 | 73|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 48|XXXXXXX 7| 7 4-5 !| 48|
| 49| X X X 3| 3 9-12 | 49|
| 50|XX X XX X 6| 6 6-8 !| 50|
| 53|X 1| 1 14 | 53|
| 58| XXXXX X 6| 6 6-8 !| 58|
| 59|XXXX XXXX 8| 8 2-3 !| 59|
| 60|X X X 3| 3 9-12 | 60|
| 62| XX 2| 2 13 | 62|
| 63|XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 63|
| 64| X XX 3| 3 9-12 | 64|
| 68|XXX XX X 6| 6 6-8 !| 68|
| 70| XX XXXXX 7| 7 4-5 !| 70|
| 71|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 71|
| 73| XXX 3| 3 9-12 | 73|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 46|
| 47| X X X 3| 3 17 | 47|
| 48|X X XX X 5| 5 10-14 !| 48|
| 50|X XXX X X 6| 6 8-9 !| 50|
| 51|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 51|
| 52| X X 2| 2 18-20 | 52|
| 54|XX XX X 5| 5 10-14 !| 54|
| 55|XXXXXX XX 8| 8 3 !| 55|
| 56|XXX XXXX 7| 7 4-7 !| 56|
| 58| X X 2| 2 18-20 | 58|
| 59| X X XX 4| 4 15-16 | 59|
| 61| XXXXXXX 7| 7 4-7 !| 61|
| 63|XXXXX X X 7| 7 4-7 !| 63|
| 65|X XX XX 5| 5 10-14 !| 65|
| 66|XX XXXX 6| 6 8-9 !| 66|
| 67| XXXX X 5| 5 10-14 !| 67|
| 68| X X 2| 2 18-20 | 68|
| 69|X XX X 4| 4 15-16 | 69|
| 70|XX XX X 5| 5 10-14 !| 70|
| 71| XXX XXXX 7| 7 4-7 !| 71|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XX XX XXX 7| 7 2 !| 46|
| 48| X X 2| 2 9-12 | 48|
| 50| X 1| 1 13-14 | 50|
| 51|XX XXXXXX 8| 8 1 !| 51|
| 54|XXXXX X 6| 6 3-5 !| 54|
| 55|X XX X 4| 4 6-7 !| 55|
| 56| X XXXXX 6| 6 3-5 !| 56|
| 61| XX XXXX 6| 6 3-5 !| 61|
| 63|X X X 3| 3 8 | 63|
| 65| X X 2| 2 9-12 | 65|
| 66| XX 2| 2 9-12 | 66|
| 67| XX 2| 2 9-12 | 67|
| 70| X 1| 1 13-14 | 70|
| 71|X X XX 4| 4 6-7 !| 71|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|343335547 3.0| 3.0 3 | 46|
| 51|535747132 4.0| 4.0 4 | 51|
| 54|264272611 2.0| 2.0 2 | 54|
| 55|112113226 1.0| 1.0 1 | 55|
| 56|457421755 5.0| 5.0 5 | 56|
| 61|676564364 7.0| 7.0 7 | 61|
| 71|721656473 6.0| 6.0 6 | 71|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 2 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 3 | F | 68 |Dawid Kruk |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Daria Furman |Zabrze | |
| 4 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 5 | F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 6 | F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 7 | F | 73 |Ignacy Wójtowicz |TAKT |lubelski |
| | | |Oliwia Grela |Chełm | |
| 8 | F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 9-11 | 1/2 F | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 9-11 | 1/2 F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 9-11 | 1/2 F | 71 |Pascal Thomalla |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Hyla |Dobrzeń Wielki | |
| 12 | 1/2 F | 65 |Oktawiusz Doroszuk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Anna Ćwierz |Kraków | |
| 13 | 1/2 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 14-16 | 1/4 F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 14-16 | 1/4 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 14-16 | 1/4 F | 70 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 17-18 | 1/4 F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 17-18 | 1/4 F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 19-20 | 1/4 F | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 19-20 | 1/4 F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 21 | 1/8 B | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 22-24 | 1/8 B | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 22-24 | 1/8 B | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 22-24 | 1/8 B | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 25-26 | 1/8 B | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 25-26 | 1/8 B | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 26
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XXXXXX X 7| 7 3-5 !| 46|
| 47| XX 2| 2 21 | 47|
| 48|XX XX 4| 4 11-18 !| 48|
| 49|XXXXXX XX 8| 8 2 !| 49|
| 50| XXX XX 5| 5 9-10 !| 50|
| 51| X XX X 4| 4 11-18 !| 51|
| 52|X X X X 4| 4 11-18 !| 52|
| 53| X 1| 1 22-23 | 53|
| 54|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 54|
| 55|X X XX 4| 4 11-18 !| 55|
| 56|XXX X XX 6| 6 6-8 !| 56|
| 58| 0| 0 24-26 | 58|
| 59| X X XX 4| 4 11-18 !| 59|
| 60|XX X 3| 3 19-20 | 60|
| 61| XXX X X 5| 5 9-10 !| 61|
| 62| X 1| 1 22-23 | 62|
| 63|XXX XXXX 7| 7 3-5 !| 63|
| 64| X XX 3| 3 19-20 | 64|
| 65| 0| 0 24-26 | 65|
| 66| 0| 0 24-26 | 66|
| 67|X XXX 4| 4 11-18 !| 67|
| 68| XX XX 4| 4 11-18 !| 68|
| 69|X X XXXXX 7| 7 3-5 !| 69|
| 70|XXXX XX 6| 6 6-8 !| 70|
| 71| XX XXX X 6| 6 6-8 !| 71|
| 73| X XX X 4| 4 11-18 !| 73|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 47| XXXXX X 6| 6 1 !| 47|
| 53| 0| 0 7-8 | 53|
| 58| X 1| 1 4-6 | 58|
| 60| 0| 0 7-8 | 60|
| 62| X 1| 1 4-6 | 62|
| 64|X X X X 4| 4 3 | 64|
| 65|X X XXX 5| 5 2 !| 65|
| 66| X 1| 1 4-6 | 66|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46| XXX XX X 6| 6 8-10 !| 46|
| 47|X X XX 4| 4 14-16 | 47|
| 48| XX X 3| 3 17-18 | 48|
| 49| X X X 3| 3 17-18 | 49|
| 50| XX 2| 2 19-20 | 50|
| 51|XX X X XX 6| 6 8-10 !| 51|
| 52|XXXX XXXX 8| 8 2-3 !| 52|
| 54|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 54|
| 55|XXXXX XX 7| 7 4-7 !| 55|
| 56|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !| 56|
| 59|X XX X 4| 4 14-16 | 59|
| 61|XX XXXX 6| 6 8-10 !| 61|
| 63| X X 2| 2 19-20 | 63|
| 65|X X X XX 5| 5 11-13 !| 65|
| 67|XXX X X 5| 5 11-13 !| 67|
| 68|XXX XXXX 7| 7 4-7 !| 68|
| 69|XXXXX XX 7| 7 4-7 !| 69|
| 70| XXX X 4| 4 14-16 | 70|
| 71| XXXXX 5| 5 11-13 !| 71|
| 73| XXXXXX X 7| 7 4-7 !| 73|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XX X XXX 6| 6 3-4 !| 46|
| 51| XXX X 4| 4 6-8 !| 51|
| 52| XX X 3| 3 9-11 | 52|
| 54|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 54|
| 55|XX X X 4| 4 6-8 !| 55|
| 56|XXXX X X 6| 6 3-4 !| 56|
| 61| X X X 3| 3 9-11 | 61|
| 65| X 1| 1 12 | 65|
| 67| XXXX 4| 4 6-8 !| 67|
| 68|XX XX XXX 7| 7 2 !| 68|
| 69| 0| 0 13 | 69|
| 71| XXX 3| 3 9-11 | 71|
| 73|X XXX X 5| 5 5 !| 73|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|647436242 4.0| 4.0 4 | 46|
| 51|886685635 6.0| 6.0 6 | 51|
| 54|111141153 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|335323478 2.0| 2.0 2 | 55|
| 56|452512786 5.0| 5.0 5 | 56|
| 67|768868827 8.0| 8.0 8 | 67|
| 68|523254514 3.0| 3.0 3 | 68|
| 73|274777361 7.0| 7.0 7 | 73|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 2 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 3 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 4 | F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 5 | F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 6 | F | 68 |Dawid Kruk |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Daria Furman |Zabrze | |
| 7 | F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 8 | F | 71 |Pascal Thomalla |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Hyla |Dobrzeń Wielki | |
| 9 | 1/2 F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 10-13 | 1/2 F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 10-13 | 1/2 F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 10-13 | 1/2 F | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 10-13 | 1/2 F | 65 |Oktawiusz Doroszuk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Anna Ćwierz |Kraków | |
| 14-16 | 1/4 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 14-16 | 1/4 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 14-16 | 1/4 F | 73 |Ignacy Wójtowicz |TAKT |lubelski |
| | | |Oliwia Grela |Chełm | |
| 17-20 | 1/4 F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 17-20 | 1/4 F | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 17-20 | 1/4 F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 17-20 | 1/4 F | 70 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 21 | 1/8 B | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 22 | 1/8 B | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 23 | 1/8 B | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
| 24-26 | 1/8 B | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 24-26 | 1/8 B | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 24-26 | 1/8 B | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
Liczba par: 26
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|X X X 3| 3 16-20 | 46|
| 47| XX XXX 5| 5 8-13 !| 47|
| 48|X XX XX 5| 5 8-13 !| 48|
| 49| XX 2| 2 21-23 | 49|
| 50| X X X X 4| 4 14-15 | 50|
| 51| X X XXXX 6| 6 4-7 !| 51|
| 52|XX XXXX 6| 6 4-7 !| 52|
| 53| X X 2| 2 21-23 | 53|
| 54|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 54|
| 55|XXX X XX 6| 6 4-7 !| 55|
| 56|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 56|
| 58| 0| 0 26 | 58|
| 59|XXX XX 5| 5 8-13 !| 59|
| 60| X 1| 1 24-25 | 60|
| 61| X XX XXX 6| 6 4-7 !| 61|
| 62| XX X 3| 3 16-20 | 62|
| 63| XX X 3| 3 16-20 | 63|
| 64| X 1| 1 24-25 | 64|
| 65| XXX XX 5| 5 8-13 !| 65|
| 66| XX X 3| 3 16-20 | 66|
| 67|XX X 3| 3 16-20 | 67|
| 68|X XXX X 5| 5 8-13 !| 68|
| 69|X XXXXXX 7| 7 3 !| 69|
| 70|XXX X 4| 4 14-15 | 70|
| 71| XXXX X 5| 5 8-13 !| 71|
| 73|X X 2| 2 21-23 | 73|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 46|
| 49|XXX XX X 6| 6 6-7 !| 49|
| 50|XX XX XXX 7| 7 4-5 !| 50|
| 53| X 1| 1 11-13 | 53|
| 58| X 1| 1 11-13 | 58|
| 60| X X 2| 2 10 | 60|
| 62| X 1| 1 11-13 | 62|
| 63| XX XXXX 6| 6 6-7 !| 63|
| 64|XX X 3| 3 9 | 64|
| 66|X X XX 4| 4 8 | 66|
| 67| XXX XXXX 7| 7 4-5 !| 67|
| 70|X XXXXXXX 8| 8 2-3 !| 70|
| 73|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 73|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XX XXXXXX 8| 8 1-4 !| 46|
| 47|XXX X XX 6| 6 7-9 !| 47|
| 48| XX X 3| 3 17-20 | 48|
| 49|XXX XX 5| 5 10-13 !| 49|
| 50|X X X 3| 3 17-20 | 50|
| 51| XXXXXXXX 8| 8 1-4 !| 51|
| 52|X XX X X 5| 5 10-13 !| 52|
| 54|XX XXXXXX 8| 8 1-4 !| 54|
| 55| X XXXXXX 7| 7 5-6 !| 55|
| 56|XXXX X XX 7| 7 5-6 !| 56|
| 59| XXX X 4| 4 14-16 | 59|
| 61| XX XXXX 6| 6 7-9 !| 61|
| 63| X XX 3| 3 17-20 | 63|
| 65|X X XXXX 6| 6 7-9 !| 65|
| 67| XX X XX 5| 5 10-13 !| 67|
| 68|X X XX X 5| 5 10-13 !| 68|
| 69|XX X X 4| 4 14-16 | 69|
| 70|X XX 3| 3 17-20 | 70|
| 71|XX XXXXXX 8| 8 1-4 !| 71|
| 73| XXXX 4| 4 14-16 | 73|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
--------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XX X XXXX 7| 7 1-2 !| 46|
| 47|X X 2| 2 10-13 | 47|
| 49|X X 2| 2 10-13 | 49|
| 51| XXX X 4| 4 6-8 !| 51|
| 52| XX 2| 2 10-13 | 52|
| 54|XXX XX XX 7| 7 1-2 !| 54|
| 55|X X XXXX 6| 6 3-4 !| 55|
| 56| X XX X 4| 4 6-8 !| 56|
| 61| X X XXXX 6| 6 3-4 !| 61|
| 65|X X 2| 2 10-13 | 65|
| 67| XX X 3| 3 9 | 67|
| 68| XX X X 4| 4 6-8 !| 68|
| 71| XX X XX 5| 5 5 !| 71|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|347345472 3.0| 3.0 3 | 46|
| 51|583654845 5.0| 5.0 5 | 51|
| 54|112171151 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|226233218 2.0| 2.0 2 | 55|
| 56|455822727 4.0| 4.0 4 | 56|
| 61|778466534 7.0| 7.0 7 | 61|
| 68|631587666 6.0| 6.0 6 | 68|
| 71|864718383 8.0| 8.0 8 | 71|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 19
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 54 |Kamil Mecha |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Hanna Capar |Szczecin | |
| 2 | F | 56 |Łukasz Nowakowski |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Marta Rachtan | | |
| 3 | F | 46 |Juliusz Dobersztyn |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Alicja Bigelmajer |Szczecin | |
| 4 | F | 51 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |podlaski |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | |
| 5 | F | 55 |Julian Metack |GRACJA |lubuski |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | |
| 6 | F | 61 |IVAN STARENKYI |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA GRYTSENKO | | |
| 7-10 | 1/2 F | 67 |Łukasz Goch |STTS Kraków |małopolski |
| | | |Karolina Rożniata | | |
| 7-10 | 1/2 F | 69 |Miłosz Sozański |ROYAL DANCE |zachodniopom|
| | | |Martyna Doktorczyk |Szczecin | |
| 7-10 | 1/2 F | 70 |Jakub Szaleniec |AKCENT |śląski |
| | | |Aleksandra Rytwińska |Będzin | |
| 7-10 | 1/2 F | 71 |Pascal Thomalla |DANCE TEAM |opolski |
| | | |Julia Hyla |Dobrzeń Wielki | |
| 11-12 | 1/2 F | 59 |Krzysztof Pielka |AKCENT |śląski |
| | | |Kamila Margiel |Będzin | |
| 11-12 | 1/2 F | 64 |Jakub Stępień |ETIUDA |łódzki |
| | | |Aleksandra Stężała |Radomsko | |
| 13-14 | 1/4 F | 47 |Mikołaj Guz |ASTRA |zachodniopom|
| | | |Matylda Pluskota |Szczecin | |
| 13-14 | 1/4 F | 65 |Oktawiusz Doroszuk |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Anna Ćwierz |Kraków | |
| 15-19 | 1/4 F | 48 |YEHOR KORENEV |Ukraina |Ukraina |
| | | |KSENIIA KRAVCHENKO | | |
| 15-19 | 1/4 F | 49 |Aleksander Kalata |CUBANA |małopolski |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | |
| 15-19 | 1/4 F | 52 |Bartosz Kubies |MARENGO |śląski |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | |
| 15-19 | 1/4 F | 63 |Kacper Stal |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Jowita Gawor |Kraków | |
| 15-19 | 1/4 F | 66 |Oskar Gałczyński |MARENGO |śląski |
| | | |Zofia Szkutnik |Dąbrowa Górnicz | |
| 20 | 1/4 F | 50 |Michał Kałuża |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Skrzypczak | | |
| 21-22 | 1/8 B | 68 |Dawid Kruk |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Daria Furman |Zabrze | |
| 21-22 | 1/8 B | 73 |Ignacy Wójtowicz |TAKT |lubelski |
| | | |Oliwia Grela |Chełm | |
| 23-24 | 1/8 B | 53 |Karol Kuliński |GRACJA |lubuski |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | |
| 23-24 | 1/8 B | 62 |Łukasz Schab |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Maja Żochowska |Góra Kalwaria | |
| 25 | 1/8 B | 58 |Filip Perłak |A-Z |podkarpacki |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | |
| 26 | 1/8 B | 60 |Kamil Puskarz |LATINO |małopolski |
| | | |Aniela Szczerba |Żabno | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
Liczba par: 26
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|X X XX XX 6| 6 5-8 !| 46|
| 47| XXXXX X 6| 6 5-8 !| 47|
| 48| X 1| 1 23-25 | 48|
| 49|XXXXXX XX 8| 8 1-4 !| 49|
| 50|XX X X 4| 4 12-15 !| 50|
| 51|XX XXXXXX 8| 8 1-4 !| 51|
| 52|X 1| 1 23-25 | 52|
| 53| 0| 0 26 | 53|
| 54|X X X X 4| 4 12-15 !| 54|
| 55| XXXXXX 6| 6 5-8 !| 55|
| 56|XXXXXX XX 8| 8 1-4 !| 56|
| 58|X 1| 1 23-25 | 58|
| 59| XX X 3| 3 16-19 | 59|
| 60| XX X 3| 3 16-19 | 60|
| 61| XXXXXXXX 8| 8 1-4 !| 61|
| 62| XX 2| 2 20-22 | 62|
| 63| X XX 3| 3 16-19 | 63|
| 64| X XXXX 5| 5 9-11 !| 64|
| 65| XXX XX 5| 5 9-11 !| 65|
| 66|XX X X 4| 4 12-15 !| 66|
| 67| XX X 3| 3 16-19 | 67|
| 68| X X 2| 2 20-22 | 68|
| 69|XXXX X X 6| 6 5-8 !| 69|
| 70|XX XXX 5| 5 9-11 !| 70|
| 71|X XX X 4| 4 12-15 !| 71|
| 73| X X 2| 2 20-22 | 73|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 48|XXX X XXX 7| 7 1-3 !| 48|
| 52|XXX XX X 6| 6 4 !| 52|
| 53| X X 2| 2 8-9 | 53|
| 58| X 1| 1 10 | 58|
| 59|XX XXXX X 7| 7 1-3 !| 59|
| 60| 0| 0 11 | 60|
| 62| XX 2| 2 8-9 | 62|
| 63|X X XXXXX 7| 7 1-3 !| 63|
| 67| XXX X X 5| 5 5 !| 67|
| 68|XX X X 4| 4 6-7 | 68|
| 73| X XXX 4| 4 6-7 | 73|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46|XX XXXXXX 8| 8 3-5 !| 46|
| 47|X X X X 4| 4 13-14 | 47|
| 48|X X X 3| 3 15-19 | 48|
| 49|X X X 3| 3 15-19 | 49|
| 50| 0| 0 20 | 50|
| 51|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 51|
| 52|X X X 3| 3 15-19 | 52|
| 54|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 54|
| 55|XXXXXX XX 8| 8 3-5 !| 55|
| 56| XXX XXXX 7| 7 6-7 !| 56|
| 59|XX XX XXX 7| 7 6-7 !| 59|
| 61| XX XXXX 6| 6 8-11 !| 61|
| 63| X X X 3| 3 15-19 | 63|
| 64| X X XXX 5| 5 12 !| 64|
| 65|X X XX 4| 4 13-14 | 65|
| 66| X XX 3| 3 15-19 | 66|
| 67| XXXX XX 6| 6 8-11 !| 67|
| 69|XXXXX X 6| 6 8-11 !| 69|
| 70|XXXX XX 6| 6 8-11 !| 70|
| 71| XXXXXXXX 8| 8 3-5 !| 71|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 46| X X XXX 5| 5 5-6 !| 46|
| 51|X XXXX X 6| 6 3-4 !| 51|
| 54|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 54|
| 55|XXXX XX 6| 6 3-4 !| 55|
| 56| X X XX X 5| 5 5-6 !| 56|
| 59|X X 2| 2 11-12 | 59|
| 61| XXXXXXX 7| 7 2 !| 61|
| 64|X X 2| 2 11-12 | 64|
| 67| XX X 3| 3 7-10 | 67|
| 69|X XX 3| 3 7-10 | 69|
| 70| X X X 3| 3 7-10 | 70|
| 71| X XX 3| 3 7-10 | 71|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 46|431416244 3.0| 3.0 3 | 46|
| 51|645544322 4.0| 4.0 4 | 51|
| 54|112121151 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|326352466 5.0| 5.0 5 | 55|
| 56|253633533 2.0| 2.0 2 | 56|
| 61|564265615 6.0| 6.0 6 | 61|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 36 |NAZAR TROKAL |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 2 | F | 16 |Igor Grzesiowski |NOWY STYL |śląski |
| | | |Julia Raczkiewicz |Bielsko-Biała | |
| 3 | F | 19 |Oleksii Konopelko |Kapel |Ukraina |
| | | |Maryna Zadumina | | |
| 4 | F | 41 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |opolski |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | |
| 5 | F | 26 |Mateusz Mądry |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Nikola Łuczak |Wrocław | |
| 6 | F | 25 |Hubert Mączka |ST ZIELIŃSKA HANNA |dolnośląski |
| | | |Kamila Oleksy |Ząbkowice | |
| 7 | 1/2 F | 42 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 8-9 | 1/2 F | 37 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 8-9 | 1/2 F | 45 |Victor Danilkovych |* |* |
| | | |Anna Kostevych |* | |
| 10-12 | 1/2 F | 17 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 10-12 | 1/2 F | 39 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 10-12 | 1/2 F | 40 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 13 | 1/2 F | 27 |Bartosz Ochnik |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Weronika Krzywda |Zabrze | |
| 14 | 1/4 F | 57 |Vladyslav Pinaiev |* |* |
| | | |Anastasiia Vasetska |* | |
| 15-17 | 1/4 F | 18 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 15-17 | 1/4 F | 29 |Sebastian Pabian |ZORBA |śląski |
| | | |Kinga Gosińska |Częstochowa | |
| 15-17 | 1/4 F | 43 |Patryk Włodarczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Kornelia Kłosowska |Tarnów | |
| 18-22 | 1/4 F | 12 |Franciszek Ciura |A+S |śląski |
| | | |Wiktoria Stadnik |Częstochowa | |
| 18-22 | 1/4 F | 15 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 18-22 | 1/4 F | 21 |Mikołaj Krawczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Maria Krawczyk |Tarnów | |
| 18-22 | 1/4 F | 30 |Aleksander Pankratz |RS |mazowiecki |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA | |
| 18-22 | 1/4 F | 31 |Piotr Partyka |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl | |
| 23-24 | 1/4 F | 11 |Kacper Białecki |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Lilly Brauner |Zabrze | |
| 23-24 | 1/4 F | 28 |Oleksandr Ohienko |Art-dance |Ukraina |
| | | |Melaniia Romanova | | |
| 25 | 1/4 F | 22 |Krystian Lemke |FANTAZJA |lubuski |
| | | |Julia Mużelak |Skwierzyna | |
| 26-27 | 1/8 B | 20 |Nikodem Kowalski |RAGTIME |małopolski |
| | | |Marcelina Kruczała |Kęty | |
| 26-27 | 1/8 B | 33 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 28-34 | 1/8 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 28-34 | 1/8 B | 13 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 28-34 | 1/8 B | 14 |Hubert Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Anna Więcławska |Płońsk | |
| 28-34 | 1/8 B | 24 |Michał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | |
| 28-34 | 1/8 B | 34 |Antoni Pszenica |ZORBA |śląski |
| | | |Maja Panek |Częstochowa | |
| 28-34 | 1/8 B | 38 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 28-34 | 1/8 B | 44 |Franciszek Łyżwa |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Gabriela Jamborska |Kraków | |
| 35 | 1/8 B | 35 |Filip Sierka |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław | |
| 36-37 | 1/8 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 36-37 | 1/8 B | 23 |Miłosz Michalecki |A-Z |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
Liczba par: 37
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X 1| 1 27-31 | 2|
| 7| 0| 0 32-37 | 7|
| 11| XX X 3| 3 16-21 | 11|
| 12|X X X X 4| 4 10-15 !| 12|
| 13| X X 2| 2 22-26 | 13|
| 14| 0| 0 32-37 | 14|
| 15| X 1| 1 27-31 | 15|
| 16|XXX XXXX 7| 7 1-2 !| 16|
| 17| XXXX X X 6| 6 3-4 !| 17|
| 18| X XXXX 5| 5 5-9 !| 18|
| 19|XXX X XXX 7| 7 1-2 !| 19|
| 20| X XX 3| 3 16-21 | 20|
| 21| XXX X XX 6| 6 3-4 !| 21|
| 22| XXX XX 5| 5 5-9 !| 22|
| 23| 0| 0 32-37 | 23|
| 24| 0| 0 32-37 | 24|
| 25| X X X 3| 3 16-21 | 25|
| 26|X XX 3| 3 16-21 | 26|
| 27| XX 2| 2 22-26 | 27|
| 28| XXX X 4| 4 10-15 !| 28|
| 29|X X X 3| 3 16-21 | 29|
| 30|X XXX X 5| 5 5-9 !| 30|
| 31|XX XX 4| 4 10-15 !| 31|
| 33|X 1| 1 27-31 | 33|
| 34|X 1| 1 27-31 | 34|
| 35| 0| 0 32-37 | 35|
| 36|XXX X X 5| 5 5-9 !| 36|
| 37|X X XXX 5| 5 5-9 !| 37|
| 38| 0| 0 32-37 | 38|
| 39| X X 2| 2 22-26 | 39|
| 40| XX 2| 2 22-26 | 40|
| 41| X XX X 4| 4 10-15 !| 41|
| 42| X X XX 4| 4 10-15 !| 42|
| 43| X 1| 1 27-31 | 43|
| 44|X X X 3| 3 16-21 | 44|
| 45| XXX X 4| 4 10-15 !| 45|
| 57| XX 2| 2 22-26 | 57|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| 0| 0 21-22 | 2|
| 7| X X 2| 2 13-19 | 7|
| 11| XXXX 4| 4 9-10 !| 11|
| 13| X X 2| 2 13-19 | 13|
| 14| X X 2| 2 13-19 | 14|
| 15|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 15|
| 20|X X X 3| 3 11-12 | 20|
| 23| 0| 0 21-22 | 23|
| 24| XX 2| 2 13-19 | 24|
| 25| XX XXXXX 7| 7 4 !| 25|
| 26|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 26|
| 27|XX X XX 5| 5 6-8 !| 27|
| 29|X X XX X 5| 5 6-8 !| 29|
| 33| XXX 3| 3 11-12 | 33|
| 34| X X 2| 2 13-19 | 34|
| 35| X 1| 1 20 | 35|
| 38| X X 2| 2 13-19 | 38|
| 39| XXXX X 5| 5 6-8 !| 39|
| 40|XXXX X X 6| 6 5 !| 40|
| 43|XX X X 4| 4 9-10 !| 43|
| 44|X X 2| 2 13-19 | 44|
| 57|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 11| X 1| 1 23-24 | 11|
| 12| X X 2| 2 18-22 | 12|
| 15| XX 2| 2 18-22 | 15|
| 16|XX X XXXX 7| 7 3-7 !| 16|
| 17| XXXXXX X 7| 7 3-7 !| 17|
| 18| X X X 3| 3 15-17 | 18|
| 19|X XXXXXX 7| 7 3-7 !| 19|
| 21| X X 2| 2 18-22 | 21|
| 22| 0| 0 25 | 22|
| 25| XXXX XX 6| 6 8-9 !| 25|
| 26|XXX XX 5| 5 10-13 !| 26|
| 27| X XX XX 5| 5 10-13 !| 27|
| 28| X 1| 1 23-24 | 28|
| 29| XXX 3| 3 15-17 | 29|
| 30| X X 2| 2 18-22 | 30|
| 31|XX 2| 2 18-22 | 31|
| 36|XX XXX XX 7| 7 3-7 !| 36|
| 37|XXXX XXX 7| 7 3-7 !| 37|
| 39|XXX XX 5| 5 10-13 !| 39|
| 40|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 40|
| 41|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 41|
| 42|X XXX X 5| 5 10-13 !| 42|
| 43|XX X 3| 3 15-17 | 43|
| 45|X XX X XX 6| 6 8-9 !| 45|
| 57| XX X X 4| 4 14 | 57|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 16|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 16|
| 17| X X 2| 2 10-12 | 17|
| 19| XXXXX X 6| 6 2-4 !| 19|
| 25| XX X X X 5| 5 5-6 !| 25|
| 26|XX X XX 5| 5 5-6 !| 26|
| 27| X 1| 1 13 | 27|
| 36|X X XXX X 6| 6 2-4 !| 36|
| 37| XX X 3| 3 8-9 | 37|
| 39| X X 2| 2 10-12 | 39|
| 40|X X 2| 2 10-12 | 40|
| 41|XX X XXX 6| 6 2-4 !| 41|
| 42| XX XX 4| 4 7 | 42|
| 45|X X X 3| 3 8-9 | 45|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 16|412322115 2.0| 2.0 2 | 16|
| 19|133235356 3.0| 3.0 3 | 19|
| 25|665463664 6.0| 6.0 6 | 25|
| 26|556646443 5.0| 5.0 5 | 26|
| 36|241111232 1.0| 1.0 1 | 36|
| 41|324554521 4.0| 4.0 4 | 41|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 36 |NAZAR TROKAL |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 2 | F | 16 |Igor Grzesiowski |NOWY STYL |śląski |
| | | |Julia Raczkiewicz |Bielsko-Biała | |
| 3 | F | 17 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 4 | F | 45 |Victor Danilkovych |* |* |
| | | |Anna Kostevych |* | |
| 5 | F | 26 |Mateusz Mądry |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Nikola Łuczak |Wrocław | |
| 6 | F | 25 |Hubert Mączka |ST ZIELIŃSKA HANNA |dolnośląski |
| | | |Kamila Oleksy |Ząbkowice | |
| 7 | F | 37 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 8 | F | 34 |Antoni Pszenica |ZORBA |śląski |
| | | |Maja Panek |Częstochowa | |
| 9 | 1/2 F | 19 |Oleksii Konopelko |Kapel |Ukraina |
| | | |Maryna Zadumina | | |
| 10-11 | 1/2 F | 18 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 10-11 | 1/2 F | 21 |Mikołaj Krawczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Maria Krawczyk |Tarnów | |
| 12 | 1/2 F | 29 |Sebastian Pabian |ZORBA |śląski |
| | | |Kinga Gosińska |Częstochowa | |
| 13-16 | 1/2 F | 12 |Franciszek Ciura |A+S |śląski |
| | | |Wiktoria Stadnik |Częstochowa | |
| 13-16 | 1/2 F | 27 |Bartosz Ochnik |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Weronika Krzywda |Zabrze | |
| 13-16 | 1/2 F | 38 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 13-16 | 1/2 F | 40 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 17 | 1/2 F | 57 |Vladyslav Pinaiev |* |* |
| | | |Anastasiia Vasetska |* | |
| 18-22 | 1/4 F | 20 |Nikodem Kowalski |RAGTIME |małopolski |
| | | |Marcelina Kruczała |Kęty | |
| 18-22 | 1/4 F | 30 |Aleksander Pankratz |RS |mazowiecki |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA | |
| 18-22 | 1/4 F | 33 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 18-22 | 1/4 F | 39 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 18-22 | 1/4 F | 41 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |opolski |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | |
| 23-24 | 1/4 F | 24 |Michał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | |
| 23-24 | 1/4 F | 31 |Piotr Partyka |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl | |
| 25 | 1/4 F | 28 |Oleksandr Ohienko |Art-dance |Ukraina |
| | | |Melaniia Romanova | | |
| 26-29 | 1/8 B | 14 |Hubert Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Anna Więcławska |Płońsk | |
| 26-29 | 1/8 B | 15 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 26-29 | 1/8 B | 22 |Krystian Lemke |FANTAZJA |lubuski |
| | | |Julia Mużelak |Skwierzyna | |
| 26-29 | 1/8 B | 43 |Patryk Włodarczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Kornelia Kłosowska |Tarnów | |
| 30-33 | 1/8 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 30-33 | 1/8 B | 11 |Kacper Białecki |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Lilly Brauner |Zabrze | |
| 30-33 | 1/8 B | 13 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 30-33 | 1/8 B | 42 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 34-35 | 1/8 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 34-35 | 1/8 B | 44 |Franciszek Łyżwa |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Gabriela Jamborska |Kraków | |
| 36-37 | 1/8 B | 23 |Miłosz Michalecki |A-Z |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 36-37 | 1/8 B | 35 |Filip Sierka |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
Liczba par: 37
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| 0| 0 32-37 | 2|
| 7| 0| 0 32-37 | 7|
| 11| 0| 0 32-37 | 11|
| 12|XXXXXX X 7| 7 4 !| 12|
| 13| X 1| 1 25-31 | 13|
| 14| X X X 3| 3 16-17 | 14|
| 15|XX 2| 2 18-24 | 15|
| 16|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 16|
| 17| X XXX 4| 4 9-15 !| 17|
| 18| X XXX 4| 4 9-15 !| 18|
| 19|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !| 19|
| 20| 0| 0 32-37 | 20|
| 21| 0| 0 32-37 | 21|
| 22| X 1| 1 25-31 | 22|
| 23| 0| 0 32-37 | 23|
| 24| X 1| 1 25-31 | 24|
| 25| X X 2| 2 18-24 | 25|
| 26|XX X 3| 3 16-17 | 26|
| 27| X XX X 4| 4 9-15 !| 27|
| 28| X X 2| 2 18-24 | 28|
| 29|X XX X 4| 4 9-15 !| 29|
| 30|X X XX 4| 4 9-15 !| 30|
| 31| XX X X 4| 4 9-15 !| 31|
| 33| X X 2| 2 18-24 | 33|
| 34| X 1| 1 25-31 | 34|
| 35| X 1| 1 25-31 | 35|
| 36|X XXX X X 6| 6 5-6 !| 36|
| 37|X X XX 4| 4 9-15 !| 37|
| 38| XX 2| 2 18-24 | 38|
| 39| XX XX X 5| 5 7-8 !| 39|
| 40| XXXX X 5| 5 7-8 !| 40|
| 41|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !| 41|
| 42| X X 2| 2 18-24 | 42|
| 43| X 1| 1 25-31 | 43|
| 44|X X 2| 2 18-24 | 44|
| 45|XXXX XX 6| 6 5-6 !| 45|
| 57| X 1| 1 25-31 | 57|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X X 2| 2 15-18 | 2|
| 7| X 1| 1 19-20 | 7|
| 11|XX 2| 2 15-18 | 11|
| 13| XX 2| 2 15-18 | 13|
| 14| X XX 3| 3 11-14 | 14|
| 15| X XX 3| 3 11-14 | 15|
| 20| XXX X 4| 4 7-10 !| 20|
| 21|X X X X 4| 4 7-10 !| 21|
| 22|XX X 3| 3 11-14 | 22|
| 23| 0| 0 21-22 | 23|
| 24|X XXX 4| 4 7-10 !| 24|
| 25|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 25|
| 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26|
| 28|X XX X 4| 4 7-10 !| 28|
| 33| XXX XX 5| 5 6 !| 33|
| 34| XXX XXXX 7| 7 4 !| 34|
| 35| 0| 0 21-22 | 35|
| 38|X XXX X X 6| 6 5 !| 38|
| 42| X X 2| 2 15-18 | 42|
| 43|XX X 3| 3 11-14 | 43|
| 44| X 1| 1 19-20 | 44|
| 57| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 12|X XX X 4| 4 12-17 !| 12|
| 16|XX XXXX 6| 6 4 !| 16|
| 17|XX X X 4| 4 12-17 !| 17|
| 18| X X XXX 5| 5 5-11 !| 18|
| 19|XX XXXXX 7| 7 3 !| 19|
| 20|X XX 3| 3 18-22 | 20|
| 21| X XXX 4| 4 12-17 !| 21|
| 24| X X 2| 2 23-24 | 24|
| 25|X XXX X 5| 5 5-11 !| 25|
| 26| XXX X X 5| 5 5-11 !| 26|
| 27| XXX X 4| 4 12-17 !| 27|
| 28| 0| 0 25 | 28|
| 29|X X XX X 5| 5 5-11 !| 29|
| 30| XXX 3| 3 18-22 | 30|
| 31|X X 2| 2 23-24 | 31|
| 33| X X X 3| 3 18-22 | 33|
| 34|X X X XX 5| 5 5-11 !| 34|
| 36|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 36|
| 37| XX X X 4| 4 12-17 !| 37|
| 38| X XXX 4| 4 12-17 !| 38|
| 39| X X X 3| 3 18-22 | 39|
| 40|X XXXX 5| 5 5-11 !| 40|
| 41| X XX 3| 3 18-22 | 41|
| 45|XXXXXX XX 8| 8 2 !| 45|
| 57| XX XX X 5| 5 5-11 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 12| X 1| 1 13-16 | 12|
| 16|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 16|
| 17| X XXX X 5| 5 5-8 !| 17|
| 18| X X X 3| 3 10-11 | 18|
| 19| XXX X 4| 4 9 | 19|
| 21|X X X 3| 3 10-11 | 21|
| 25|XX X XX 5| 5 5-8 !| 25|
| 26|X X XX X 5| 5 5-8 !| 26|
| 27| X 1| 1 13-16 | 27|
| 29| X X 2| 2 12 | 29|
| 34| XX X X X 5| 5 5-8 !| 34|
| 36|XXX XXX X 7| 7 2 !| 36|
| 37|XXXXX X 6| 6 3-4 !| 37|
| 38| X 1| 1 13-16 | 38|
| 40| X 1| 1 13-16 | 40|
| 45|XX X XXX 6| 6 3-4 !| 45|
| 57| 0| 0 17 | 57|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 16|222312128 2.0| 2.0 2 | 16|
| 17|844837344 3.0| 3.0 3 | 17|
| 25|783483755 6.0| 6.0 6 | 25|
| 26|476754833 5.0| 5.0 5 | 26|
| 34|668576477 8.0| 8.0 8 | 34|
| 36|111121211 1.0| 1.0 1 | 36|
| 37|357645566 7.0| 7.0 7 | 37|
| 45|535268682 4.0| 4.0 4 | 45|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 36 |NAZAR TROKAL |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 2 | F | 16 |Igor Grzesiowski |NOWY STYL |śląski |
| | | |Julia Raczkiewicz |Bielsko-Biała | |
| 3 | F | 19 |Oleksii Konopelko |Kapel |Ukraina |
| | | |Maryna Zadumina | | |
| 4 | F | 41 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |opolski |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | |
| 5 | F | 25 |Hubert Mączka |ST ZIELIŃSKA HANNA |dolnośląski |
| | | |Kamila Oleksy |Ząbkowice | |
| 6 | F | 12 |Franciszek Ciura |A+S |śląski |
| | | |Wiktoria Stadnik |Częstochowa | |
| 7-8 | 1/2 F | 20 |Nikodem Kowalski |RAGTIME |małopolski |
| | | |Marcelina Kruczała |Kęty | |
| 7-8 | 1/2 F | 21 |Mikołaj Krawczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Maria Krawczyk |Tarnów | |
| 9-10 | 1/2 F | 29 |Sebastian Pabian |ZORBA |śląski |
| | | |Kinga Gosińska |Częstochowa | |
| 9-10 | 1/2 F | 45 |Victor Danilkovych |* |* |
| | | |Anna Kostevych |* | |
| 11-12 | 1/2 F | 18 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 11-12 | 1/2 F | 26 |Mateusz Mądry |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Nikola Łuczak |Wrocław | |
| 13 | 1/2 F | 17 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 14-17 | 1/4 F | 31 |Piotr Partyka |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl | |
| 14-17 | 1/4 F | 34 |Antoni Pszenica |ZORBA |śląski |
| | | |Maja Panek |Częstochowa | |
| 14-17 | 1/4 F | 37 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 14-17 | 1/4 F | 57 |Vladyslav Pinaiev |* |* |
| | | |Anastasiia Vasetska |* | |
| 18-20 | 1/4 F | 39 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 18-20 | 1/4 F | 43 |Patryk Włodarczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Kornelia Kłosowska |Tarnów | |
| 18-20 | 1/4 F | 44 |Franciszek Łyżwa |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Gabriela Jamborska |Kraków | |
| 21-22 | 1/4 F | 27 |Bartosz Ochnik |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Weronika Krzywda |Zabrze | |
| 21-22 | 1/4 F | 40 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 23-26 | 1/4 F | 14 |Hubert Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Anna Więcławska |Płońsk | |
| 23-26 | 1/4 F | 15 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 23-26 | 1/4 F | 22 |Krystian Lemke |FANTAZJA |lubuski |
| | | |Julia Mużelak |Skwierzyna | |
| 23-26 | 1/4 F | 28 |Oleksandr Ohienko |Art-dance |Ukraina |
| | | |Melaniia Romanova | | |
| 27-31 | 1/8 B | 11 |Kacper Białecki |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Lilly Brauner |Zabrze | |
| 27-31 | 1/8 B | 24 |Michał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | |
| 27-31 | 1/8 B | 30 |Aleksander Pankratz |RS |mazowiecki |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA | |
| 27-31 | 1/8 B | 35 |Filip Sierka |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław | |
| 27-31 | 1/8 B | 42 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 32-33 | 1/8 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 32-33 | 1/8 B | 33 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 34-35 | 1/8 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 34-35 | 1/8 B | 38 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 36-37 | 1/8 B | 13 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 36-37 | 1/8 B | 23 |Miłosz Michalecki |A-Z |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 37
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| 0| 0 32-37 | 2|
| 7| 0| 0 32-37 | 7|
| 11| XX X 3| 3 15-17 | 11|
| 12|XXXXXXX X 8| 8 1-2 !| 12|
| 13| X 1| 1 23-31 | 13|
| 14| X 1| 1 23-31 | 14|
| 15| X X 2| 2 18-22 | 15|
| 16|X X XX 4| 4 12-14 !| 16|
| 17|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 17|
| 18| XXXXX 5| 5 9-11 !| 18|
| 19| XXXX XXX 7| 7 3 !| 19|
| 20|X X X X 4| 4 12-14 !| 20|
| 21| XXX XXX 6| 6 4-8 !| 21|
| 22|X 1| 1 23-31 | 22|
| 23| 0| 0 32-37 | 23|
| 24| 0| 0 32-37 | 24|
| 25| X 1| 1 23-31 | 25|
| 26| 0| 0 32-37 | 26|
| 27| X 1| 1 23-31 | 27|
| 28| XX 2| 2 18-22 | 28|
| 29|X XXXX 5| 5 9-11 !| 29|
| 30| X 1| 1 23-31 | 30|
| 31| X XX 3| 3 15-17 | 31|
| 33|X X X 3| 3 15-17 | 33|
| 34| X X 2| 2 18-22 | 34|
| 35| X 1| 1 23-31 | 35|
| 36|XXX XXX 6| 6 4-8 !| 36|
| 37|XXX XX X 6| 6 4-8 !| 37|
| 38| X X 2| 2 18-22 | 38|
| 39|XX X XXX 6| 6 4-8 !| 39|
| 40|X X 2| 2 18-22 | 40|
| 41|XX XX X 5| 5 9-11 !| 41|
| 42| X 1| 1 23-31 | 42|
| 43| 0| 0 32-37 | 43|
| 44| XX XX 4| 4 12-14 !| 44|
| 45| XXX X XX 6| 6 4-8 !| 45|
| 57| X 1| 1 23-31 | 57|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X 1| 1 20-21 | 2|
| 7| X X 2| 2 18-19 | 7|
| 11| X XX 3| 3 13-17 | 11|
| 13| 0| 0 22-23 | 13|
| 14|X X X X 4| 4 9-12 !| 14|
| 15|X XX X 4| 4 9-12 !| 15|
| 22| XX XX 4| 4 9-12 !| 22|
| 23| 0| 0 22-23 | 23|
| 24|X X X 3| 3 13-17 | 24|
| 25|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 25|
| 26| X X XXXX 6| 6 4-7 !| 26|
| 27|XX XX XX 6| 6 4-7 !| 27|
| 28| XXX XX 5| 5 8 !| 28|
| 30| XX X 3| 3 13-17 | 30|
| 31|X XXX 4| 4 9-12 !| 31|
| 33| X X 2| 2 18-19 | 33|
| 34|XXXXXXX X 8| 8 2 !| 34|
| 35|X XX 3| 3 13-17 | 35|
| 38| X 1| 1 20-21 | 38|
| 40|XX XXX XX 7| 7 3 !| 40|
| 42| X XX 3| 3 13-17 | 42|
| 43|XX XX X X 6| 6 4-7 !| 43|
| 57| XX XX XX 6| 6 4-7 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 12|X XXXXX 6| 6 5-9 !| 12|
| 14| 0| 0 23-26 | 14|
| 15| 0| 0 23-26 | 15|
| 16|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 16|
| 17| XX XXX 5| 5 10-13 !| 17|
| 18|XX X X XX 6| 6 5-9 !| 18|
| 19|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !| 19|
| 20|X XXXX X 6| 6 5-9 !| 20|
| 21|X XX X X 5| 5 10-13 !| 21|
| 22| 0| 0 23-26 | 22|
| 25|X X XXXX 6| 6 5-9 !| 25|
| 26| X XXX X 5| 5 10-13 !| 26|
| 27| X 1| 1 21-22 | 27|
| 28| 0| 0 23-26 | 28|
| 29|XXX XXXX 7| 7 4 !| 29|
| 31|X X X X 4| 4 14-17 | 31|
| 34|X X XX 4| 4 14-17 | 34|
| 36|X XXXX 5| 5 10-13 !| 36|
| 37| XXX X 4| 4 14-17 | 37|
| 39| X XX 3| 3 18-20 | 39|
| 40| X 1| 1 21-22 | 40|
| 41|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !| 41|
| 43| X X X 3| 3 18-20 | 43|
| 44| X X X 3| 3 18-20 | 44|
| 45| XXX X XX 6| 6 5-9 !| 45|
| 57| X X XX 4| 4 14-17 | 57|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 12| XXXXX 5| 5 4-6 !| 12|
| 16| X X XXXX 6| 6 2-3 !| 16|
| 17|X 1| 1 13 | 17|
| 18| X X 2| 2 11-12 | 18|
| 19|XXX X X 5| 5 4-6 !| 19|
| 20|X X X X 4| 4 7-8 | 20|
| 21|X XX X 4| 4 7-8 | 21|
| 25| XXXX XX 6| 6 2-3 !| 25|
| 26| XX 2| 2 11-12 | 26|
| 29| XX X 3| 3 9-10 | 29|
| 36|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 36|
| 41| XX X XX 5| 5 4-6 !| 41|
| 45|X X X 3| 3 9-10 | 45|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 12|666151153 6.0| 6.0 6 | 12|
| 16|342213336 2.0| 2.0 2 | 16|
| 19|123344264 3.0| 3.0 3 | 19|
| 25|555465622 5.0| 5.0 5 | 25|
| 36|211622515 1.0| 1.0 1 | 36|
| 41|434536441 4.0| 4.0 4 | 41|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 41 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |opolski |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | |
| 2 | F | 16 |Igor Grzesiowski |NOWY STYL |śląski |
| | | |Julia Raczkiewicz |Bielsko-Biała | |
| 3 | F | 25 |Hubert Mączka |ST ZIELIŃSKA HANNA |dolnośląski |
| | | |Kamila Oleksy |Ząbkowice | |
| 4 | F | 34 |Antoni Pszenica |ZORBA |śląski |
| | | |Maja Panek |Częstochowa | |
| 5 | F | 39 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 6 | F | 18 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 7 | 1/2 F | 19 |Oleksii Konopelko |Kapel |Ukraina |
| | | |Maryna Zadumina | | |
| 8 | 1/2 F | 57 |Vladyslav Pinaiev |* |* |
| | | |Anastasiia Vasetska |* | |
| 9 | 1/2 F | 37 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 10-11 | 1/2 F | 36 |NAZAR TROKAL |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 10-11 | 1/2 F | 45 |Victor Danilkovych |* |* |
| | | |Anna Kostevych |* | |
| 12-13 | 1/4 F | 12 |Franciszek Ciura |A+S |śląski |
| | | |Wiktoria Stadnik |Częstochowa | |
| 12-13 | 1/4 F | 26 |Mateusz Mądry |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Nikola Łuczak |Wrocław | |
| 14-15 | 1/4 F | 17 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 14-15 | 1/4 F | 31 |Piotr Partyka |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl | |
| 16 | 1/4 F | 20 |Nikodem Kowalski |RAGTIME |małopolski |
| | | |Marcelina Kruczała |Kęty | |
| 17-20 | 1/8 F | 11 |Kacper Białecki |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Lilly Brauner |Zabrze | |
| 17-20 | 1/8 F | 14 |Hubert Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Anna Więcławska |Płońsk | |
| 17-20 | 1/8 F | 21 |Mikołaj Krawczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Maria Krawczyk |Tarnów | |
| 17-20 | 1/8 F | 43 |Patryk Włodarczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Kornelia Kłosowska |Tarnów | |
| 21-22 | 1/8 F | 28 |Oleksandr Ohienko |Art-dance |Ukraina |
| | | |Melaniia Romanova | | |
| 21-22 | 1/8 F | 40 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 23 | 1/8 F | 13 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 24 | 1/8 F | 22 |Krystian Lemke |FANTAZJA |lubuski |
| | | |Julia Mużelak |Skwierzyna | |
| 25-27 |1/16 B | 33 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 25-27 |1/16 B | 35 |Filip Sierka |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław | |
| 25-27 |1/16 B | 42 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 28-29 |1/16 B | 27 |Bartosz Ochnik |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Weronika Krzywda |Zabrze | |
| 28-29 |1/16 B | 30 |Aleksander Pankratz |RS |mazowiecki |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA | |
| 30-35 |1/16 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 30-35 |1/16 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 30-35 |1/16 B | 15 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 30-35 |1/16 B | 24 |Michał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | |
| 30-35 |1/16 B | 29 |Sebastian Pabian |ZORBA |śląski |
| | | |Kinga Gosińska |Częstochowa | |
| 30-35 |1/16 B | 38 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 36-37 |1/16 B | 23 |Miłosz Michalecki |A-Z |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 36-37 |1/16 B | 44 |Franciszek Łyżwa |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Gabriela Jamborska |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
Liczba par: 37
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X 1| 1 30-33 | 2|
| 7| 0| 0 34-37 | 7|
| 11|XX X 3| 3 12-19 !| 11|
| 12|X XX X X 5| 5 5-8 !| 12|
| 13| XX X 3| 3 12-19 !| 13|
| 14| XXX 3| 3 12-19 !| 14|
| 15| XX 2| 2 20-29 | 15|
| 16|XXX XXXX 7| 7 2 !| 16|
| 17| X XX XX 5| 5 5-8 !| 17|
| 18| X X XX 4| 4 9-11 !| 18|
| 19|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 19|
| 20|X X X X 4| 4 9-11 !| 20|
| 21| X X 2| 2 20-29 | 21|
| 22| X XX 3| 3 12-19 !| 22|
| 23| 0| 0 34-37 | 23|
| 24| 0| 0 34-37 | 24|
| 25| X X 2| 2 20-29 | 25|
| 26|XX X XX 5| 5 5-8 !| 26|
| 27|X X 2| 2 20-29 | 27|
| 28| XX X 3| 3 12-19 !| 28|
| 29| X X 2| 2 20-29 | 29|
| 30|X 1| 1 30-33 | 30|
| 31| X X XX 4| 4 9-11 !| 31|
| 33| X 1| 1 30-33 | 33|
| 34| X 1| 1 30-33 | 34|
| 35| X X 2| 2 20-29 | 35|
| 36| XX X 3| 3 12-19 !| 36|
| 37| 0| 0 34-37 | 37|
| 38| X X 2| 2 20-29 | 38|
| 39|XXXXX X 6| 6 3-4 !| 39|
| 40| XXX XXX 6| 6 3-4 !| 40|
| 41|XXXX X 5| 5 5-8 !| 41|
| 42| XX 2| 2 20-29 | 42|
| 43|X X X 3| 3 12-19 !| 43|
| 44|X X 2| 2 20-29 | 44|
| 45| XX 2| 2 20-29 | 45|
| 57| XX X 3| 3 12-19 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X 1| 1 11-16 | 2|
| 7| X 1| 1 11-16 | 7|
| 15|X 1| 1 11-16 | 15|
| 21|X XXXX 5| 5 3 !| 21|
| 23| 0| 0 17-18 | 23|
| 24| X 1| 1 11-16 | 24|
| 25| X XXX XX 6| 6 2 !| 25|
| 27| X X 2| 2 9-10 | 27|
| 29| X 1| 1 11-16 | 29|
| 30| XX 2| 2 9-10 | 30|
| 33| X XX 3| 3 6-8 | 33|
| 34|XX X X 4| 4 4-5 !| 34|
| 35|X X X 3| 3 6-8 | 35|
| 37| X X X X 4| 4 4-5 !| 37|
| 38| X 1| 1 11-16 | 38|
| 42|X X X 3| 3 6-8 | 42|
| 44| 0| 0 17-18 | 44|
| 45| XXX XXXX 7| 7 1 !| 45|
--------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 11|X X X 3| 3 17-20 | 11|
| 12| XX XXX 5| 5 10-11 !| 12|
| 13| X 1| 1 23 | 13|
| 14|X X X 3| 3 17-20 | 14|
| 16|XX XXXXXX 8| 8 2 !| 16|
| 17| XX XX 4| 4 12-16 !| 17|
| 18|XX XXX X 6| 6 5-9 !| 18|
| 19| X XXX XX 6| 6 5-9 !| 19|
| 20|X XX X 4| 4 12-16 !| 20|
| 21|X X X 3| 3 17-20 | 21|
| 22| 0| 0 24 | 22|
| 25|X XX XXXX 7| 7 3-4 !| 25|
| 26| X X XX 4| 4 12-16 !| 26|
| 28| X X 2| 2 21-22 | 28|
| 31|XXX X 4| 4 12-16 !| 31|
| 34|X XXX X X 6| 6 5-9 !| 34|
| 36|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 36|
| 37| XXX X 4| 4 12-16 !| 37|
| 39| XXXX X 5| 5 10-11 !| 39|
| 40| X X 2| 2 21-22 | 40|
| 41|XXX XX XX 7| 7 3-4 !| 41|
| 43|XX X 3| 3 17-20 | 43|
| 45| XXX XXX 6| 6 5-9 !| 45|
| 57| X XXXXX 6| 6 5-9 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 12| X XX 3| 3 12-13 | 12|
| 16| XXX XX 5| 5 4-5 !| 16|
| 17|X 1| 1 14-15 | 17|
| 18|XX X XX 5| 5 4-5 !| 18|
| 19| XX X X 4| 4 6-11 !| 19|
| 20| 0| 0 16 | 20|
| 25|XX X X 4| 4 6-11 !| 25|
| 26| X XX 3| 3 12-13 | 26|
| 31| X 1| 1 14-15 | 31|
| 34| XXXXXXX 7| 7 2 !| 34|
| 36|X X XX 4| 4 6-11 !| 36|
| 37|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 37|
| 39|XXX XX X 6| 6 3 !| 39|
| 41|X XXX 4| 4 6-11 !| 41|
| 45| X X XX 4| 4 6-11 !| 45|
| 57| X XXX 4| 4 6-11 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 16|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 16|
| 18|XX X XXX 6| 6 5-6 !| 18|
| 19|X XXXX 5| 5 7 | 19|
| 25|XXX XXX 6| 6 5-6 !| 25|
| 34| XXXXXXX 7| 7 2-4 !| 34|
| 36| X 1| 1 10-11 | 36|
| 37| X X 2| 2 9 | 37|
| 39|XXXXXX X 7| 7 2-4 !| 39|
| 41|XXX XXXX 7| 7 2-4 !| 41|
| 45| X 1| 1 10-11 | 45|
| 57| X X X 3| 3 8 | 57|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 16|231231435 2.0| 2.0 2 | 16|
| 18|152665546 6.0| 6.0 6 | 18|
| 25|463152623 3.0| 3.0 3 | 25|
| 34|546344354 4.0| 4.0 4 | 34|
| 39|625426261 5.0| 5.0 5 | 39|
| 41|314513112 1.0| 1.0 1 | 41|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 28 |Oleksandr Ohienko |Art-dance |Ukraina |
| | | |Melaniia Romanova | | |
| 2 | F | 36 |NAZAR TROKAL |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 3 | F | 27 |Bartosz Ochnik |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Weronika Krzywda |Zabrze | |
| 4 | F | 19 |Oleksii Konopelko |Kapel |Ukraina |
| | | |Maryna Zadumina | | |
| 5 | F | 45 |Victor Danilkovych |* |* |
| | | |Anna Kostevych |* | |
| 6 | F | 20 |Nikodem Kowalski |RAGTIME |małopolski |
| | | |Marcelina Kruczała |Kęty | |
| 7 | F | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 8-12 | 1/2 F | 17 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 8-12 | 1/2 F | 33 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 8-12 | 1/2 F | 40 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 8-12 | 1/2 F | 44 |Franciszek Łyżwa |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Gabriela Jamborska |Kraków | |
| 8-12 | 1/2 F | 57 |Vladyslav Pinaiev |* |* |
| | | |Anastasiia Vasetska |* | |
| 13 | 1/2 F | 37 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 14-17 | 1/4 F | 12 |Franciszek Ciura |A+S |śląski |
| | | |Wiktoria Stadnik |Częstochowa | |
| 14-17 | 1/4 F | 18 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 14-17 | 1/4 F | 25 |Hubert Mączka |ST ZIELIŃSKA HANNA |dolnośląski |
| | | |Kamila Oleksy |Ząbkowice | |
| 14-17 | 1/4 F | 39 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 18-22 | 1/4 F | 11 |Kacper Białecki |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Lilly Brauner |Zabrze | |
| 18-22 | 1/4 F | 16 |Igor Grzesiowski |NOWY STYL |śląski |
| | | |Julia Raczkiewicz |Bielsko-Biała | |
| 18-22 | 1/4 F | 22 |Krystian Lemke |FANTAZJA |lubuski |
| | | |Julia Mużelak |Skwierzyna | |
| 18-22 | 1/4 F | 30 |Aleksander Pankratz |RS |mazowiecki |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA | |
| 18-22 | 1/4 F | 35 |Filip Sierka |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław | |
| 23-24 | 1/4 F | 38 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 23-24 | 1/4 F | 41 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |opolski |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | |
| 25-26 | 1/8 B | 31 |Piotr Partyka |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl | |
| 25-26 | 1/8 B | 42 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 27-28 | 1/8 B | 13 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 27-28 | 1/8 B | 15 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 29-33 | 1/8 B | 14 |Hubert Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Anna Więcławska |Płońsk | |
| 29-33 | 1/8 B | 23 |Miłosz Michalecki |A-Z |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 29-33 | 1/8 B | 24 |Michał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | |
| 29-33 | 1/8 B | 26 |Mateusz Mądry |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Nikola Łuczak |Wrocław | |
| 29-33 | 1/8 B | 29 |Sebastian Pabian |ZORBA |śląski |
| | | |Kinga Gosińska |Częstochowa | |
| 34-36 | 1/8 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 34-36 | 1/8 B | 21 |Mikołaj Krawczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Maria Krawczyk |Tarnów | |
| 34-36 | 1/8 B | 34 |Antoni Pszenica |ZORBA |śląski |
| | | |Maja Panek |Częstochowa | |
| 37 | 1/8 B | 43 |Patryk Włodarczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Kornelia Kłosowska |Tarnów | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
Liczba par: 37
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X X 2| 2 19-26 | 2|
| 7| 0| 0 31-37 | 7|
| 11|X XX X 4| 4 8-16 !| 11|
| 12|XX XX 4| 4 8-16 !| 12|
| 13| XX 2| 2 19-26 | 13|
| 14| XX 2| 2 19-26 | 14|
| 15| X 1| 1 27-30 | 15|
| 16| X XX 3| 3 17-18 | 16|
| 17|XXX XXXX 7| 7 3-4 !| 17|
| 18|XXXXXXX 7| 7 3-4 !| 18|
| 19| XXX XXX 6| 6 5 !| 19|
| 20| X X 2| 2 19-26 | 20|
| 21| 0| 0 31-37 | 21|
| 22| X XXX 4| 4 8-16 !| 22|
| 23| 0| 0 31-37 | 23|
| 24| 0| 0 31-37 | 24|
| 25|X X 2| 2 19-26 | 25|
| 26| X X 2| 2 19-26 | 26|
| 27|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 27|
| 28| XXX X 4| 4 8-16 !| 28|
| 29| 0| 0 31-37 | 29|
| 30| X 1| 1 27-30 | 30|
| 31| X 1| 1 27-30 | 31|
| 33|X X XX 4| 4 8-16 !| 33|
| 34| X X 2| 2 19-26 | 34|
| 35| 0| 0 31-37 | 35|
| 36|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 36|
| 37| XX XXX 5| 5 6-7 !| 37|
| 38| X X 2| 2 19-26 | 38|
| 39|XX XX 4| 4 8-16 !| 39|
| 40| X XX 3| 3 17-18 | 40|
| 41|X X XXX 5| 5 6-7 !| 41|
| 42| X 1| 1 27-30 | 42|
| 43| 0| 0 31-37 | 43|
| 44| X X XX 4| 4 8-16 !| 44|
| 45|XX XX 4| 4 8-16 !| 45|
| 57|XX XX 4| 4 8-16 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXXXX 5| 5 3-8 !| 2|
| 7| X 1| 1 18-20 | 7|
| 13| XX X 3| 3 11-12 | 13|
| 14| X X 2| 2 13-17 | 14|
| 15| XX X 3| 3 11-12 | 15|
| 16|X XX XX 5| 5 3-8 !| 16|
| 20|X XXX X 5| 5 3-8 !| 20|
| 21| X 1| 1 18-20 | 21|
| 23| X X 2| 2 13-17 | 23|
| 24| X X 2| 2 13-17 | 24|
| 25|XXXXXX X 7| 7 2 !| 25|
| 26| XX 2| 2 13-17 | 26|
| 29| X X 2| 2 13-17 | 29|
| 30|X X XXX 5| 5 3-8 !| 30|
| 31|XXXX 4| 4 9-10 | 31|
| 34|X 1| 1 18-20 | 34|
| 35| XX X XX 5| 5 3-8 !| 35|
| 38|XX X XX 5| 5 3-8 !| 38|
| 40|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 40|
| 42| X XX X 4| 4 9-10 | 42|
| 43| 0| 0 21 | 43|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X XX XX 5| 5 5-13 !| 2|
| 11|XX X 3| 3 18-22 | 11|
| 12| X XXX 4| 4 14-17 | 12|
| 16|XX X 3| 3 18-22 | 16|
| 17| XX X XX 5| 5 5-13 !| 17|
| 18|XXX X 4| 4 14-17 | 18|
| 19|XX XX X X 6| 6 4 !| 19|
| 20|XX XXX 5| 5 5-13 !| 20|
| 22| XX X 3| 3 18-22 | 22|
| 25|XX XX 4| 4 14-17 | 25|
| 27|XX XXXXX 7| 7 2-3 !| 27|
| 28|XX XXXXXX 8| 8 1 !| 28|
| 30| XX X 3| 3 18-22 | 30|
| 33| X X XX X 5| 5 5-13 !| 33|
| 35| X XX 3| 3 18-22 | 35|
| 36|XX XXXXX 7| 7 2-3 !| 36|
| 37|X XX X X 5| 5 5-13 !| 37|
| 38|X X 2| 2 23-24 | 38|
| 39|X XX X 4| 4 14-17 | 39|
| 40| XXXX X 5| 5 5-13 !| 40|
| 41| X X 2| 2 23-24 | 41|
| 44| XX XXX 5| 5 5-13 !| 44|
| 45| X X XXX 5| 5 5-13 !| 45|
| 57| XX X XX 5| 5 5-13 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|X X X X 4| 4 5-7 !| 2|
| 17| X XX 3| 3 8-12 | 17|
| 19|XXX X X 5| 5 4 !| 19|
| 20|X X XX 4| 4 5-7 !| 20|
| 27|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 27|
| 28|XX X X 4| 4 5-7 !| 28|
| 33| X XX 3| 3 8-12 | 33|
| 36| XXXX X X 6| 6 2-3 !| 36|
| 37| X X 2| 2 13 | 37|
| 40| XX X 3| 3 8-12 | 40|
| 44| X X X 3| 3 8-12 | 44|
| 45|XX XX XX 6| 6 2-3 !| 45|
| 57| X X X 3| 3 8-12 | 57|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 2|776747555 7.0| 7.0 7 | 2|
| 19|263553271 4.0| 4.0 4 | 19|
| 20|527675446 6.0| 6.0 6 | 20|
| 27|454132362 3.0| 3.0 3 | 27|
| 28|341411133 1.0| 1.0 1 | 28|
| 36|135326714 2.0| 2.0 2 | 36|
| 45|612264627 5.0| 5.0 5 | 45|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 28 |Oleksandr Ohienko |Art-dance |Ukraina |
| | | |Melaniia Romanova | | |
| 2 | F | 27 |Bartosz Ochnik |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Weronika Krzywda |Zabrze | |
| 3 | F | 45 |Victor Danilkovych |* |* |
| | | |Anna Kostevych |* | |
| 4 | F | 25 |Hubert Mączka |ST ZIELIŃSKA HANNA |dolnośląski |
| | | |Kamila Oleksy |Ząbkowice | |
| 5 | F | 44 |Franciszek Łyżwa |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Gabriela Jamborska |Kraków | |
| 6 | F | 37 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 7 | F | 41 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |opolski |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | |
| 8 | F | 38 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 9-12 | 1/2 F | 11 |Kacper Białecki |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Lilly Brauner |Zabrze | |
| 9-12 | 1/2 F | 17 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 9-12 | 1/2 F | 33 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 9-12 | 1/2 F | 36 |NAZAR TROKAL |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 13-15 | 1/2 F | 19 |Oleksii Konopelko |Kapel |Ukraina |
| | | |Maryna Zadumina | | |
| 13-15 | 1/2 F | 39 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 13-15 | 1/2 F | 57 |Vladyslav Pinaiev |* |* |
| | | |Anastasiia Vasetska |* | |
| 16 | 1/2 F | 22 |Krystian Lemke |FANTAZJA |lubuski |
| | | |Julia Mużelak |Skwierzyna | |
| 17-20 | 1/4 F | 12 |Franciszek Ciura |A+S |śląski |
| | | |Wiktoria Stadnik |Częstochowa | |
| 17-20 | 1/4 F | 16 |Igor Grzesiowski |NOWY STYL |śląski |
| | | |Julia Raczkiewicz |Bielsko-Biała | |
| 17-20 | 1/4 F | 26 |Mateusz Mądry |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Nikola Łuczak |Wrocław | |
| 17-20 | 1/4 F | 40 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 21-27 | 1/4 F | 20 |Nikodem Kowalski |RAGTIME |małopolski |
| | | |Marcelina Kruczała |Kęty | |
| 21-27 | 1/4 F | 21 |Mikołaj Krawczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Maria Krawczyk |Tarnów | |
| 21-27 | 1/4 F | 29 |Sebastian Pabian |ZORBA |śląski |
| | | |Kinga Gosińska |Częstochowa | |
| 21-27 | 1/4 F | 30 |Aleksander Pankratz |RS |mazowiecki |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA | |
| 21-27 | 1/4 F | 31 |Piotr Partyka |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl | |
| 21-27 | 1/4 F | 35 |Filip Sierka |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław | |
| 21-27 | 1/4 F | 42 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 28-33 | 1/8 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 28-33 | 1/8 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 28-33 | 1/8 B | 13 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 28-33 | 1/8 B | 18 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 28-33 | 1/8 B | 24 |Michał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | |
| 28-33 | 1/8 B | 34 |Antoni Pszenica |ZORBA |śląski |
| | | |Maja Panek |Częstochowa | |
| 34 | 1/8 B | 15 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 35-36 | 1/8 B | 14 |Hubert Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Anna Więcławska |Płońsk | |
| 35-36 | 1/8 B | 43 |Patryk Włodarczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Kornelia Kłosowska |Tarnów | |
| 37 | 1/8 B | 23 |Miłosz Michalecki |A-Z |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
Liczba par: 37
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X XX 3| 3 15-19 | 2|
| 7| 0| 0 33-37 | 7|
| 11|XX XXXX 6| 6 4-5 !| 11|
| 12|XXX XX 5| 5 6-11 !| 12|
| 13| XXX 3| 3 15-19 | 13|
| 14|X X 2| 2 20-24 | 14|
| 15| 0| 0 33-37 | 15|
| 16| X 1| 1 25-32 | 16|
| 17| XXX XX 5| 5 6-11 !| 17|
| 18| X 1| 1 25-32 | 18|
| 19| X XX 3| 3 15-19 | 19|
| 20| XX X X 4| 4 12-14 !| 20|
| 21| X X 2| 2 20-24 | 21|
| 22| XX X 3| 3 15-19 | 22|
| 23| 0| 0 33-37 | 23|
| 24| X 1| 1 25-32 | 24|
| 25| 0| 0 33-37 | 25|
| 26|X X XX 4| 4 12-14 !| 26|
| 27|XXX X XXX 7| 7 1-3 !| 27|
| 28|X X 2| 2 20-24 | 28|
| 29| X X 2| 2 20-24 | 29|
| 30| X 1| 1 25-32 | 30|
| 31|X XX XX 5| 5 6-11 !| 31|
| 33|X XX 3| 3 15-19 | 33|
| 34| 0| 0 33-37 | 34|
| 35|X X XX X 5| 5 6-11 !| 35|
| 36| XXX XXX 6| 6 4-5 !| 36|
| 37|X XXXX 5| 5 6-11 !| 37|
| 38| X 1| 1 25-32 | 38|
| 39| X XX XX 5| 5 6-11 !| 39|
| 40|X X 2| 2 20-24 | 40|
| 41|XX X XXXX 7| 7 1-3 !| 41|
| 42| X 1| 1 25-32 | 42|
| 43| X 1| 1 25-32 | 43|
| 44| X 1| 1 25-32 | 44|
| 45| XX X X 4| 4 12-14 !| 45|
| 57|rX XXXXXX 7| 7 1-3 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXX 3| 3 14-19 | 2|
| 7| X X X 3| 3 14-19 | 7|
| 13| XXX 3| 3 14-19 | 13|
| 14| X 1| 1 21-22 | 14|
| 15| XX 2| 2 20 | 15|
| 16|XXXX X 5| 5 6-9 !| 16|
| 18| X XX 3| 3 14-19 | 18|
| 19| XXXX XX 6| 6 3-5 !| 19|
| 21|XX XX XX 6| 6 3-5 !| 21|
| 22|X XX XXXX 7| 7 1-2 !| 22|
| 23| 0| 0 23 | 23|
| 24| X XX 3| 3 14-19 | 24|
| 25|XXX XXX X 7| 7 1-2 !| 25|
| 28| XXX X 4| 4 10-13 !| 28|
| 29| XXX XX 5| 5 6-9 !| 29|
| 30|X X X X 4| 4 10-13 !| 30|
| 33|XXX XXX 6| 6 3-5 !| 33|
| 34|X XX 3| 3 14-19 | 34|
| 38|XX X XX 5| 5 6-9 !| 38|
| 40|X X XX 4| 4 10-13 !| 40|
| 42| XX X X 4| 4 10-13 !| 42|
| 43| X 1| 1 21-22 | 43|
| 44|XX X X X 5| 5 6-9 !| 44|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 11|XXXXX X X 7| 7 1-2 !| 11|
| 12| XX X 3| 3 17-20 | 12|
| 16|X X X 3| 3 17-20 | 16|
| 17| X X XXX 5| 5 6-11 !| 17|
| 19|X XXX X 5| 5 6-11 !| 19|
| 20| X X 2| 2 21-27 | 20|
| 21| X X 2| 2 21-27 | 21|
| 22| X XXX 4| 4 12-16 !| 22|
| 25| XX X X 4| 4 12-16 !| 25|
| 26|X X X 3| 3 17-20 | 26|
| 27|XX XX X X 6| 6 3-5 !| 27|
| 28| X XXX X 5| 5 6-11 !| 28|
| 29|X X 2| 2 21-27 | 29|
| 30| XX 2| 2 21-27 | 30|
| 31| X X 2| 2 21-27 | 31|
| 33| X XXX 4| 4 12-16 !| 33|
| 35| X X 2| 2 21-27 | 35|
| 36| X XXXX 5| 5 6-11 !| 36|
| 37| X XXX 4| 4 12-16 !| 37|
| 38|X XXX 4| 4 12-16 !| 38|
| 39|XX X XX 5| 5 6-11 !| 39|
| 40|X X X 3| 3 17-20 | 40|
| 41|X XXXX XX 7| 7 1-2 !| 41|
| 42| X X 2| 2 21-27 | 42|
| 44|XXX XX 5| 5 6-11 !| 44|
| 45| X XXX XX 6| 6 3-5 !| 45|
| 57|X XXXXX 6| 6 3-5 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 11|X X X 3| 3 9-12 | 11|
| 17|X XX 3| 3 9-12 | 17|
| 19| X X 2| 2 13-15 | 19|
| 22| 0| 0 16 | 22|
| 25|X XX X X 5| 5 4-5 !| 25|
| 27|XX XXXXXX 8| 8 1-2 !| 27|
| 28| XXXX X 5| 5 4-5 !| 28|
| 33| X XX 3| 3 9-12 | 33|
| 36| X XX 3| 3 9-12 | 36|
| 37|XX X XXXX 7| 7 3 !| 37|
| 38| XX XX 4| 4 6-8 !| 38|
| 39|X X 2| 2 13-15 | 39|
| 41|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 41|
| 44| XX X X 4| 4 6-8 !| 44|
| 45| XX X X 4| 4 6-8 !| 45|
| 57| X X 2| 2 13-15 | 57|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 25|348538436 4.0| 4.0 4 | 25|
| 27|254143321 2.0| 2.0 2 | 27|
| 28|181811162 1.0| 1.0 1 | 28|
| 37|666486274 6.0| 6.0 6 | 37|
| 38|872774788 8.0| 8.0 8 | 38|
| 41|427267857 7.0| 7.0 7 | 41|
| 44|533655543 5.0| 5.0 5 | 44|
| 45|715322615 3.0| 3.0 3 | 45|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 19 |Oleksii Konopelko |Kapel |Ukraina |
| | | |Maryna Zadumina | | |
| 2 | F | 27 |Bartosz Ochnik |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Weronika Krzywda |Zabrze | |
| 3 | F | 37 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 4 | F | 36 |NAZAR TROKAL |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 5 | F | 44 |Franciszek Łyżwa |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Gabriela Jamborska |Kraków | |
| 6 | F | 45 |Victor Danilkovych |* |* |
| | | |Anna Kostevych |* | |
| 7-8 | 1/2 F | 22 |Krystian Lemke |FANTAZJA |lubuski |
| | | |Julia Mużelak |Skwierzyna | |
| 7-8 | 1/2 F | 41 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |opolski |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | |
| 9-11 | 1/2 F | 11 |Kacper Białecki |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Lilly Brauner |Zabrze | |
| 9-11 | 1/2 F | 17 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 9-11 | 1/2 F | 20 |Nikodem Kowalski |RAGTIME |małopolski |
| | | |Marcelina Kruczała |Kęty | |
| 12-14 | 1/2 F | 12 |Franciszek Ciura |A+S |śląski |
| | | |Wiktoria Stadnik |Częstochowa | |
| 12-14 | 1/2 F | 25 |Hubert Mączka |ST ZIELIŃSKA HANNA |dolnośląski |
| | | |Kamila Oleksy |Ząbkowice | |
| 12-14 | 1/2 F | 39 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 15-16 | 1/4 F | 38 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 15-16 | 1/4 F | 57 |Vladyslav Pinaiev |* |* |
| | | |Anastasiia Vasetska |* | |
| 17-19 | 1/4 F | 33 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 17-19 | 1/4 F | 35 |Filip Sierka |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław | |
| 17-19 | 1/4 F | 40 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 20-21 | 1/4 F | 18 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 20-21 | 1/4 F | 24 |Michał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | |
| 22 | 1/4 F | 31 |Piotr Partyka |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl | |
| 23-29 | 1/8 B | 14 |Hubert Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Anna Więcławska |Płońsk | |
| 23-29 | 1/8 B | 16 |Igor Grzesiowski |NOWY STYL |śląski |
| | | |Julia Raczkiewicz |Bielsko-Biała | |
| 23-29 | 1/8 B | 21 |Mikołaj Krawczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Maria Krawczyk |Tarnów | |
| 23-29 | 1/8 B | 26 |Mateusz Mądry |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Nikola Łuczak |Wrocław | |
| 23-29 | 1/8 B | 28 |Oleksandr Ohienko |Art-dance |Ukraina |
| | | |Melaniia Romanova | | |
| 23-29 | 1/8 B | 29 |Sebastian Pabian |ZORBA |śląski |
| | | |Kinga Gosińska |Częstochowa | |
| 23-29 | 1/8 B | 42 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 30-33 | 1/8 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 30-33 | 1/8 B | 30 |Aleksander Pankratz |RS |mazowiecki |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA | |
| 30-33 | 1/8 B | 34 |Antoni Pszenica |ZORBA |śląski |
| | | |Maja Panek |Częstochowa | |
| 30-33 | 1/8 B | 43 |Patryk Włodarczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Kornelia Kłosowska |Tarnów | |
| 34 | 1/8 B | 13 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 35 | 1/8 B | 23 |Miłosz Michalecki |A-Z |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
| 36-37 | 1/8 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 36-37 | 1/8 B | 15 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
Liczba par: 37
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X 1| 1 27-32 | 2|
| 7| X 1| 1 27-32 | 7|
| 11|XXX XX 5| 5 5-9 !| 11|
| 12|X XX r 3| 3 14-19 | 12|
| 13| X 1| 1 27-32 | 13|
| 14| X X 2| 2 20-26 | 14|
| 15| 0| 0 33-37 | 15|
| 16| XX X 3| 3 14-19 | 16|
| 17|XXX XX 5| 5 5-9 !| 17|
| 18| XXX 3| 3 14-19 | 18|
| 19|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 19|
| 20|X X XX 4| 4 10-13 !| 20|
| 21| 0| 0 33-37 | 21|
| 22| XX X 3| 3 14-19 | 22|
| 23| 0| 0 33-37 | 23|
| 24| XXX XX 5| 5 5-9 !| 24|
| 25| X X 2| 2 20-26 | 25|
| 26| X X 2| 2 20-26 | 26|
| 27| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 27|
| 28| XX 2| 2 20-26 | 28|
| 29| XXX 3| 3 14-19 | 29|
| 30| 0| 0 33-37 | 30|
| 31|X X X X 4| 4 10-13 !| 31|
| 33| X X 2| 2 20-26 | 33|
| 34| X 1| 1 27-32 | 34|
| 35| XX X X 4| 4 10-13 !| 35|
| 36|XX XXXX 6| 6 4 !| 36|
| 37|XX XXXXX 7| 7 3 !| 37|
| 38| 0| 0 33-37 | 38|
| 39|X X X X 4| 4 10-13 !| 39|
| 40| X XX 3| 3 14-19 | 40|
| 41|XX X X X 5| 5 5-9 !| 41|
| 42| X X 2| 2 20-26 | 42|
| 43| X 1| 1 27-32 | 43|
| 44|XX X XX 5| 5 5-9 !| 44|
| 45|X X 2| 2 20-26 | 45|
| 57| X 1| 1 27-32 | 57|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXX 3| 3 17-20 | 2|
| 7| 0| 0 23-24 | 7|
| 12|X XXX X X 6| 6 6 !| 12|
| 13| X X 2| 2 21 | 13|
| 14| X X XX 4| 4 10-16 | 14|
| 15| 0| 0 23-24 | 15|
| 16|XXX X 4| 4 10-16 | 16|
| 18| XX XXXXX 7| 7 1-5 !| 18|
| 21|X X XX 4| 4 10-16 | 21|
| 22|XXXXX XX 7| 7 1-5 !| 22|
| 23| X 1| 1 22 | 23|
| 25| XX XXXXX 7| 7 1-5 !| 25|
| 26| X XXX 4| 4 10-16 | 26|
| 28| XXXX 4| 4 10-16 | 28|
| 29|X XX X 4| 4 10-16 | 29|
| 30| XX X 3| 3 17-20 | 30|
| 33|XXXX X XX 7| 7 1-5 !| 33|
| 34|X X X 3| 3 17-20 | 34|
| 38|X XXX X 5| 5 7-9 !| 38|
| 40|X X X XX 5| 5 7-9 !| 40|
| 42| X XX X 4| 4 10-16 | 42|
| 43| X X X 3| 3 17-20 | 43|
| 45|XXX XXXX 7| 7 1-5 !| 45|
| 57|XX XX X 5| 5 7-9 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 11| XXX X X 5| 5 10-14 !| 11|
| 12|X XX XX 5| 5 10-14 !| 12|
| 17| X XX X X 5| 5 10-14 !| 17|
| 18|X X 2| 2 20-21 | 18|
| 19|XX XXXXX 7| 7 2-5 !| 19|
| 20|X XX XX 5| 5 10-14 !| 20|
| 22| XXX XX 5| 5 10-14 !| 22|
| 24| X X 2| 2 20-21 | 24|
| 25| XX XXX X 6| 6 6-9 !| 25|
| 27|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 27|
| 31| X 1| 1 22 | 31|
| 33| X XX 3| 3 17-19 | 33|
| 35|X X X 3| 3 17-19 | 35|
| 36|XX XXXXX 7| 7 2-5 !| 36|
| 37|XX XXX XX 7| 7 2-5 !| 37|
| 38| XXX X 4| 4 15-16 | 38|
| 39|XXXX X X 6| 6 6-9 !| 39|
| 40| X XX 3| 3 17-19 | 40|
| 41|XXX XX X 6| 6 6-9 !| 41|
| 44|XX XX XXX 7| 7 2-5 !| 44|
| 45| X XXXXX 6| 6 6-9 !| 45|
| 57|X X XX 4| 4 15-16 | 57|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 11| X X X 3| 3 9-11 | 11|
| 12| X 1| 1 12-14 | 12|
| 17|X X X 3| 3 9-11 | 17|
| 19|XXXXX X 6| 6 2-3 !| 19|
| 20|X XX 3| 3 9-11 | 20|
| 22| XXX X 4| 4 7-8 | 22|
| 25| X 1| 1 12-14 | 25|
| 27| X X X XX 5| 5 4-6 !| 27|
| 36| X XXX X 5| 5 4-6 !| 36|
| 37|XXXXX X 6| 6 2-3 !| 37|
| 39| X 1| 1 12-14 | 39|
| 41| X X X X 4| 4 7-8 | 41|
| 44|X XX XX 5| 5 4-6 !| 44|
| 45|XXX XX XX 7| 7 1 !| 45|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 19|151625141 1.0| 1.0 1 | 19|
| 27|523151323 2.0| 2.0 2 | 27|
| 36|242343455 4.0| 4.0 4 | 36|
| 37|365212264 3.0| 3.0 3 | 37|
| 44|434564632 5.0| 5.0 5 | 44|
| 45|616436516 6.0| 6.0 6 | 45|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
Liczba wszystkich par: 37, Liczba klubów: 28
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 19 |Oleksii Konopelko |Kapel |Ukraina |
| | | |Maryna Zadumina | | |
| 2 | F | 36 |NAZAR TROKAL |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA SHAIAHMETOVA | | |
| 3 | F | 20 |Nikodem Kowalski |RAGTIME |małopolski |
| | | |Marcelina Kruczała |Kęty | |
| 4 | F | 45 |Victor Danilkovych |* |* |
| | | |Anna Kostevych |* | |
| 5 | F | 42 |Oskar Włodarczyk |FORUM |śląski |
| | | |Zofia Michalik |Zabrze | |
| 6 | F | 44 |Franciszek Łyżwa |PERFECT DANCE |małopolski |
| | | |Gabriela Jamborska |Kraków | |
| 7-8 | 1/2 F | 25 |Hubert Mączka |ST ZIELIŃSKA HANNA |dolnośląski |
| | | |Kamila Oleksy |Ząbkowice | |
| 7-8 | 1/2 F | 27 |Bartosz Ochnik |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Weronika Krzywda |Zabrze | |
| 9-12 | 1/2 F | 12 |Franciszek Ciura |A+S |śląski |
| | | |Wiktoria Stadnik |Częstochowa | |
| 9-12 | 1/2 F | 26 |Mateusz Mądry |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Nikola Łuczak |Wrocław | |
| 9-12 | 1/2 F | 41 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |opolski |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | |
| 9-12 | 1/2 F | 57 |Vladyslav Pinaiev |* |* |
| | | |Anastasiia Vasetska |* | |
| 13-16 | 1/4 F | 11 |Kacper Białecki |Mistrzowska Akademia|śląski |
| | | |Lilly Brauner |Zabrze | |
| 13-16 | 1/4 F | 17 |Dawid Góźdź |KICK |świętokrzysk|
| | | |Maria Wiącek |Kielce | |
| 13-16 | 1/4 F | 31 |Piotr Partyka |GOLDEN DANCE |podkarpacki |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl | |
| 13-16 | 1/4 F | 33 |Bartłomiej Piotrowski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Natalia Krzciuk |Radomsko | |
| 17-18 | 1/4 F | 28 |Oleksandr Ohienko |Art-dance |Ukraina |
| | | |Melaniia Romanova | | |
| 17-18 | 1/4 F | 39 |Mateusz Widełka |THOMAS DANCE |małopolski |
| | | |Amelia Kural |Kraków | |
| 19-21 | 1/4 F | 21 |Mikołaj Krawczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Maria Krawczyk |Tarnów | |
| 19-21 | 1/4 F | 22 |Krystian Lemke |FANTAZJA |lubuski |
| | | |Julia Mużelak |Skwierzyna | |
| 19-21 | 1/4 F | 38 |Robert Tymoszuk |ISKRA |lubelski |
| | | |Oliwia Ceniuk |Międzyrzec Podl | |
| 22-23 | 1/4 F | 13 |Maciej Durajczyk |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Julia Kozicka |WARKA | |
| 22-23 | 1/4 F | 18 |Szymon Hasiów |GRACJA |lubuski |
| | | |Nikola Błaszczak |Zielona Góra | |
| 24 | 1/4 F | 40 |Mikołaj Więckowski |RS |mazowiecki |
| | | |Ewa Sabak |WARSZAWA | |
| 25-31 | 1/8 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 25-31 | 1/8 B | 14 |Hubert Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Anna Więcławska |Płońsk | |
| 25-31 | 1/8 B | 16 |Igor Grzesiowski |NOWY STYL |śląski |
| | | |Julia Raczkiewicz |Bielsko-Biała | |
| 25-31 | 1/8 B | 24 |Michał Mróz |JUMP |lubelski |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | |
| 25-31 | 1/8 B | 30 |Aleksander Pankratz |RS |mazowiecki |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA | |
| 25-31 | 1/8 B | 35 |Filip Sierka |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław | |
| 25-31 | 1/8 B | 37 |Alan Tomaszewski |WROCŁAWSKA AKADEMIA |dolnośląski |
| | | |Wiktoria Jędras | | |
| 32-33 | 1/8 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 32-33 | 1/8 B | 34 |Antoni Pszenica |ZORBA |śląski |
| | | |Maja Panek |Częstochowa | |
| 34-35 | 1/8 B | 29 |Sebastian Pabian |ZORBA |śląski |
| | | |Kinga Gosińska |Częstochowa | |
| 34-35 | 1/8 B | 43 |Patryk Włodarczyk |KLASA |małopolski |
| | | |Kornelia Kłosowska |Tarnów | |
| 36-37 | 1/8 B | 15 |Szymon Gaworek |START |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Rogowska |Płońsk | |
| 36-37 | 1/8 B | 23 |Miłosz Michalecki |A-Z |podkarpacki |
| | | |Wiktoria Skubida |Przemyśl | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
Liczba par: 37
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X 1| 1 26-34 | 2|
| 7| X 1| 1 26-34 | 7|
| 11|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 11|
| 12|X 1| 1 26-34 | 12|
| 13| X X 2| 2 22-25 | 13|
| 14| 0| 0 35-37 | 14|
| 15|X X X 3| 3 15-21 | 15|
| 16| XX X 3| 3 15-21 | 16|
| 17| X XX 3| 3 15-21 | 17|
| 18|X XXX 4| 4 8-14 !| 18|
| 19| X X XX 4| 4 8-14 !| 19|
| 20|XX XX X 5| 5 4-7 !| 20|
| 21| XXX XX 5| 5 4-7 !| 21|
| 22|X X X 3| 3 15-21 | 22|
| 23| X 1| 1 26-34 | 23|
| 24| X 1| 1 26-34 | 24|
| 25| XXX 3| 3 15-21 | 25|
| 26| XXX XX 5| 5 4-7 !| 26|
| 27| XXX XX X 6| 6 3 !| 27|
| 28| XXX X 4| 4 8-14 !| 28|
| 29| 0| 0 35-37 | 29|
| 30| 0| 0 35-37 | 30|
| 31| X 1| 1 26-34 | 31|
| 33|XX XX 4| 4 8-14 !| 33|
| 34|X 1| 1 26-34 | 34|
| 35| X X 2| 2 22-25 | 35|
| 36|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 36|
| 37| X X 2| 2 22-25 | 37|
| 38| X 1| 1 26-34 | 38|
| 39| XX X X 4| 4 8-14 !| 39|
| 40|XX XX 4| 4 8-14 !| 40|
| 41|X X X 3| 3 15-21 | 41|
| 42| XX 2| 2 22-25 | 42|
| 43| X 1| 1 26-34 | 43|
| 44| X XX X 4| 4 8-14 !| 44|
| 45|X X X 3| 3 15-21 | 45|
| 57|rX X X XX 5| 5 4-7 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXX 3| 3 11-17 | 2|
| 7| X X 2| 2 18-19 | 7|
| 12|XXXXXXX X 8| 8 2-4 !| 12|
| 13|XX X X 4| 4 8-10 !| 13|
| 14| X XX 3| 3 11-17 | 14|
| 15| 0| 0 22-23 | 15|
| 16| XX X 3| 3 11-17 | 16|
| 17|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 17|
| 22| XXXXXX 6| 6 5-7 !| 22|
| 23| 0| 0 22-23 | 23|
| 24|X X X 3| 3 11-17 | 24|
| 25| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 25|
| 29|X 1| 1 20-21 | 29|
| 30| X X X 3| 3 11-17 | 30|
| 31|X X X X 4| 4 8-10 !| 31|
| 34|X X 2| 2 18-19 | 34|
| 35|X X X 3| 3 11-17 | 35|
| 37| X XX 3| 3 11-17 | 37|
| 38|XX XXX X 6| 6 5-7 !| 38|
| 41| X X XXXX 6| 6 5-7 !| 41|
| 42| X X XX 4| 4 8-10 !| 42|
| 43| X 1| 1 20-21 | 43|
| 45|XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 45|
--------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 11|XXX X 4| 4 13-16 | 11|
| 12|X XX X X 5| 5 10-12 !| 12|
| 13| X 1| 1 22-23 | 13|
| 17| X X XX 4| 4 13-16 | 17|
| 18| X 1| 1 22-23 | 18|
| 19|XX XXXX 6| 6 7-9 !| 19|
| 20|XXXXX 5| 5 10-12 !| 20|
| 21| X X 2| 2 19-21 | 21|
| 22| X X 2| 2 19-21 | 22|
| 25|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 25|
| 26|X X XX XX 6| 6 7-9 !| 26|
| 27|XXXXX XXX 8| 8 1-3 !| 27|
| 28|XX X 3| 3 17-18 | 28|
| 31|X X X X 4| 4 13-16 | 31|
| 33| X X X X 4| 4 13-16 | 33|
| 36|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 36|
| 38| X X 2| 2 19-21 | 38|
| 39| XXX 3| 3 17-18 | 39|
| 40| 0| 0 24 | 40|
| 41|X X XX X 5| 5 10-12 !| 41|
| 42| XXX XX X 6| 6 7-9 !| 42|
| 44| XXXXX XX 7| 7 4-6 !| 44|
| 45|XX XXXXX 7| 7 4-6 !| 45|
| 57| X XXXXXX 7| 7 4-6 !| 57|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 12| X X 2| 2 9-12 | 12|
| 19|XXX X XXX 7| 7 1-4 !| 19|
| 20| XXX XX 5| 5 5-6 !| 20|
| 25|X XX X 4| 4 7-8 | 25|
| 26| X X 2| 2 9-12 | 26|
| 27|XX X X 4| 4 7-8 | 27|
| 36|X XXXXX X 7| 7 1-4 !| 36|
| 41| X X 2| 2 9-12 | 41|
| 42| X X XXX 5| 5 5-6 !| 42|
| 44|XX XX XXX 7| 7 1-4 !| 44|
| 45|XXXX XXX 7| 7 1-4 !| 45|
| 57| X X 2| 2 9-12 | 57|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 19|151511121 1.0| 1.0 1 | 19|
| 20|624423232 3.0| 3.0 3 | 20|
| 36|232242314 2.0| 2.0 2 | 36|
| 42|366336565 5.0| 5.0 5 | 42|
| 44|443664656 6.0| 6.0 6 | 44|
| 45|515155443 4.0| 4.0 4 | 45|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 9 |Adam Taborek |MARENGO |śląski |
| | | |Jessica Rachwał |Dąbrowa Górnicz | |
| 2 | F | 4 |Damian Jakubowski |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Karolina Wrzesińska |WARKA | |
| 3 | F | 3 |Mateusz Dziamba |GRACJA |podkarpacki |
| | | |Martyna Gaj |Krosno | |
| 4 | F | 5 |Piotr Klisowski |FORUM |śląski |
| | | |Oliwia Manusch |Zabrze | |
| 5 | F | 6 |Andrzej Mielecki |RS |mazowiecki |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA | |
| 6 | F | 1 |Maciej Cesarz |LORDANCE |śląski |
| | | |Joanna Makuch |Wodzisław Śl. | |
| 7 | 1/2 B | 8 |Kamil Polcyn |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Gabriela Szczyrbak |Kraków | |
| 8 | 1/2 B | 10 |Jarosław Włodarczyk |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Maja Herbut |Wrocław | |
| 9-10 | 1/2 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 9-10 | 1/2 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 5-6 | 1|
| 2| 0| 0 8-10 | 2|
| 3| XXX 3| 3 4 | 3|
| 4| X XX XXX 6| 6 2-3 !| 4|
| 5|XXXX XX 6| 6 2-3 !| 5|
| 6| X X 2| 2 5-6 | 6|
| 7| 0| 0 8-10 | 7|
| 8|X 1| 1 7 | 8|
| 9|XXXXXX X 7| 7 1 !| 9|
| 10| 0| 0 8-10 | 10|
--------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|X XXXXXXX 8| 8 2 !| 1|
| 2| 0| 0 6-7 | 2|
| 3|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 3|
| 6|X X X XXX 6| 6 3 !| 6|
| 7| 0| 0 6-7 | 7|
| 8| X X X 3| 3 4 | 8|
| 10| X 1| 1 5 | 10|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|351642666 6.0| 6.0 6 | 1|
| 3|243353552 3.0| 3.0 3 | 3|
| 4|422214244 2.0| 2.0 2 | 4|
| 5|536165411 4.0| 4.0 4 | 5|
| 6|665536333 5.0| 5.0 5 | 6|
| 9|114421125 1.0| 1.0 1 | 9|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 9 |Adam Taborek |MARENGO |śląski |
| | | |Jessica Rachwał |Dąbrowa Górnicz | |
| 2 | F | 5 |Piotr Klisowski |FORUM |śląski |
| | | |Oliwia Manusch |Zabrze | |
| 3 | F | 4 |Damian Jakubowski |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Karolina Wrzesińska |WARKA | |
| 4 | F | 1 |Maciej Cesarz |LORDANCE |śląski |
| | | |Joanna Makuch |Wodzisław Śl. | |
| 5 | F | 3 |Mateusz Dziamba |GRACJA |podkarpacki |
| | | |Martyna Gaj |Krosno | |
| 6 | F | 6 |Andrzej Mielecki |RS |mazowiecki |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA | |
| 7 | 1/2 B | 10 |Jarosław Włodarczyk |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Maja Herbut |Wrocław | |
| 8 | 1/2 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 9 | 1/2 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 10 | 1/2 B | 8 |Kamil Polcyn |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Gabriela Szczyrbak |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|X X X X 4| 4 3 !| 1|
| 2| 0| 0 8-10 | 2|
| 3|X XX 3| 3 4-5 | 3|
| 4| XXXXXXX 7| 7 2 !| 4|
| 5|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 5|
| 6| X 1| 1 6-7 | 6|
| 7| 0| 0 8-10 | 7|
| 8| X 1| 1 6-7 | 8|
| 9| X X X 3| 3 4-5 | 9|
| 10| 0| 0 8-10 | 10|
--------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X 1| 1 6 | 2|
| 3| XXXXXX 6| 6 2-3 !| 3|
| 6|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 6|
| 7| X X 2| 2 5 | 7|
| 8| 0| 0 7 | 8|
| 9|X X X XXX 6| 6 2-3 !| 9|
| 10|XX X X 4| 4 4 | 10|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|352221455 4.0| 4.0 4 | 1|
| 3|545635544 5.0| 5.0 5 | 3|
| 4|231314326 3.0| 3.0 3 | 4|
| 5|426153211 2.0| 2.0 2 | 5|
| 6|663466663 6.0| 6.0 6 | 6|
| 9|114542132 1.0| 1.0 1 | 9|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 4 |Damian Jakubowski |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Karolina Wrzesińska |WARKA | |
| 2 | F | 1 |Maciej Cesarz |LORDANCE |śląski |
| | | |Joanna Makuch |Wodzisław Śl. | |
| 3 | F | 5 |Piotr Klisowski |FORUM |śląski |
| | | |Oliwia Manusch |Zabrze | |
| 4 | F | 3 |Mateusz Dziamba |GRACJA |podkarpacki |
| | | |Martyna Gaj |Krosno | |
| 5 | F | 9 |Adam Taborek |MARENGO |śląski |
| | | |Jessica Rachwał |Dąbrowa Górnicz | |
| 6 | F | 6 |Andrzej Mielecki |RS |mazowiecki |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA | |
| 7 | 1/2 B | 10 |Jarosław Włodarczyk |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Maja Herbut |Wrocław | |
| 8-9 | 1/2 B | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 8-9 | 1/2 B | 8 |Kamil Polcyn |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Gabriela Szczyrbak |Kraków | |
| 10 | 1/2 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 5-6 | 1|
| 2| X 1| 1 7 | 2|
| 3|X XXX X 5| 5 3-4 !| 3|
| 4| XXX XXX 6| 6 1-2 !| 4|
| 5|XXXX XX 6| 6 1-2 !| 5|
| 6| XX 2| 2 5-6 | 6|
| 7| 0| 0 8-10 | 7|
| 8| 0| 0 8-10 | 8|
| 9|XX X X X 5| 5 3-4 !| 9|
| 10| 0| 0 8-10 | 10|
--------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 1|
| 2|X 1| 1 4-5 | 2|
| 6| XX X X X 5| 5 2 !| 6|
| 7| 0| 0 6 | 7|
| 8| X 1| 1 4-5 | 8|
| 10| X X X 3| 3 3 | 10|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|332121366 2.0| 2.0 2 | 1|
| 3|453242553 4.0| 4.0 4 | 3|
| 4|141415232 1.0| 1.0 1 | 4|
| 5|525333421 3.0| 3.0 3 | 5|
| 6|664656644 6.0| 6.0 6 | 6|
| 9|216564115 5.0| 5.0 5 | 9|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 5 |Piotr Klisowski |FORUM |śląski |
| | | |Oliwia Manusch |Zabrze | |
| 2 | F | 6 |Andrzej Mielecki |RS |mazowiecki |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA | |
| 3 | F | 3 |Mateusz Dziamba |GRACJA |podkarpacki |
| | | |Martyna Gaj |Krosno | |
| 4 | F | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 5 | F | 1 |Maciej Cesarz |LORDANCE |śląski |
| | | |Joanna Makuch |Wodzisław Śl. | |
| 6 | F | 4 |Damian Jakubowski |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Karolina Wrzesińska |WARKA | |
| 7-8 | 1/2 B | 9 |Adam Taborek |MARENGO |śląski |
| | | |Jessica Rachwał |Dąbrowa Górnicz | |
| 7-8 | 1/2 B | 10 |Jarosław Włodarczyk |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Maja Herbut |Wrocław | |
| 9 | 1/2 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 10 | 1/2 B | 8 |Kamil Polcyn |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Gabriela Szczyrbak |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|XX X X 4| 4 3-4 !| 1|
| 2| X XXX X 5| 5 1-2 !| 2|
| 3| X XX 3| 3 5-6 | 3|
| 4| X X X 3| 3 5-6 | 4|
| 5| X X XX 4| 4 3-4 !| 5|
| 6|X XXX X 5| 5 1-2 !| 6|
| 7| 0| 0 9-10 | 7|
| 8| 0| 0 9-10 | 8|
| 9|X 1| 1 8 | 9|
| 10| XX 2| 2 7 | 10|
--------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 3|XXXX XX 6| 6 1 !| 3|
| 4| X XXXX 5| 5 2 !| 4|
| 7| X 1| 1 5 | 7|
| 8| 0| 0 6 | 8|
| 9|X X X 3| 3 3-4 | 9|
| 10| X X X 3| 3 3-4 | 10|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|354541225 5.0| 5.0 5 | 1|
| 2|145135154 4.0| 4.0 4 | 2|
| 3|226453342 3.0| 3.0 3 | 3|
| 4|432664636 6.0| 6.0 6 | 4|
| 5|611326411 1.0| 1.0 1 | 5|
| 6|563212563 2.0| 2.0 2 | 6|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 2 | F | 1 |Maciej Cesarz |LORDANCE |śląski |
| | | |Joanna Makuch |Wodzisław Śl. | |
| 3 | F | 5 |Piotr Klisowski |FORUM |śląski |
| | | |Oliwia Manusch |Zabrze | |
| 4 | F | 3 |Mateusz Dziamba |GRACJA |podkarpacki |
| | | |Martyna Gaj |Krosno | |
| 5 | F | 6 |Andrzej Mielecki |RS |mazowiecki |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA | |
| 6 | F | 9 |Adam Taborek |MARENGO |śląski |
| | | |Jessica Rachwał |Dąbrowa Górnicz | |
| 7 | 1/2 B | 10 |Jarosław Włodarczyk |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Maja Herbut |Wrocław | |
| 8 | 1/2 B | 4 |Damian Jakubowski |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Karolina Wrzesińska |WARKA | |
| 9 | 1/2 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 10 | 1/2 B | 8 |Kamil Polcyn |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Gabriela Szczyrbak |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|XX XX X 5| 5 1-2 !| 1|
| 2| X X X 3| 3 3-7 | 2|
| 3| X XX 3| 3 3-7 | 3|
| 4| X XX 3| 3 3-7 | 4|
| 5|XX X XX 5| 5 1-2 !| 5|
| 6| XX X 3| 3 3-7 | 6|
| 7| 0| 0 9-10 | 7|
| 8| 0| 0 9-10 | 8|
| 9| X X 2| 2 8 | 9|
| 10|X X X 3| 3 3-7 | 10|
--------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 2|
| 3|XXXX X XX 7| 7 1-2 !| 3|
| 4| X XX 3| 3 6 | 4|
| 6|XX X XXX 6| 6 3-4 !| 6|
| 7| X X 2| 2 7 | 7|
| 8| 0| 0 8 | 8|
| 9|XX X X XX 6| 6 3-4 !| 9|
| 10|X XXX X 5| 5 5 | 10|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|331651214 2.0| 2.0 2 | 1|
| 2|244232123 1.0| 1.0 1 | 2|
| 3|422443341 4.0| 4.0 4 | 3|
| 5|613314632 3.0| 3.0 3 | 5|
| 6|165125555 5.0| 5.0 5 | 6|
| 9|556566466 6.0| 6.0 6 | 9|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
Liczba wszystkich par: 10, Liczba klubów: 10
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 2 |Artom Denisov |Gloria |Ukraina |
| | | |Anastasiia Savchenko | | |
| 2 | F | 5 |Piotr Klisowski |FORUM |śląski |
| | | |Oliwia Manusch |Zabrze | |
| 3 | F | 1 |Maciej Cesarz |LORDANCE |śląski |
| | | |Joanna Makuch |Wodzisław Śl. | |
| 4 | F | 10 |Jarosław Włodarczyk |AKTAN |dolnośląski |
| | | |Maja Herbut |Wrocław | |
| 5 | F | 3 |Mateusz Dziamba |GRACJA |podkarpacki |
| | | |Martyna Gaj |Krosno | |
| 6 | F | 6 |Andrzej Mielecki |RS |mazowiecki |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA | |
| 7 | 1/2 B | 7 |YEVHENII PASICHNYK |Ukraina |Ukraina |
| | | |MARIIA KOVALENKO | | |
| 8-9 | 1/2 B | 4 |Damian Jakubowski |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Karolina Wrzesińska |WARKA | |
| 8-9 | 1/2 B | 9 |Adam Taborek |MARENGO |śląski |
| | | |Jessica Rachwał |Dąbrowa Górnicz | |
| 10 | 1/2 B | 8 |Kamil Polcyn |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Gabriela Szczyrbak |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
Liczba par: 10
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|XX XX X 5| 5 2-3 !| 1|
| 2| X X 2| 2 5-7 | 2|
| 3| X X 2| 2 5-7 | 3|
| 4| X XX 3| 3 4 | 4|
| 5|XX X XXXX 7| 7 1 !| 5|
| 6|X XXX X 5| 5 2-3 !| 6|
| 7| X 1| 1 8 | 7|
| 8| 0| 0 9-10 | 8|
| 9| 0| 0 9-10 | 9|
| 10| X X 2| 2 5-7 | 10|
--------------------------------------
Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|X XXXXXX 7| 7 1-2 !| 2|
| 3|XX XXX XX 7| 7 1-2 !| 3|
| 4| X X 2| 2 5-6 | 4|
| 7| XX X 3| 3 4 | 7|
| 8| 0| 0 7 | 8|
| 9| X X 2| 2 5-6 | 9|
| 10|X X XXX X 6| 6 3 !| 10|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|332661252 3.0| 3.0 3 | 1|
| 2|151324123 1.0| 1.0 1 | 2|
| 3|546535461 5.0| 5.0 5 | 3|
| 5|413113344 2.0| 2.0 2 | 5|
| 6|665256516 6.0| 6.0 6 | 6|
| 10|224442635 4.0| 4.0 4 | 10|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 22
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 36 |Norbert Orczykowski |ATUT |wielkopolski|
| | | |Nikola Matusiak |Kalisz | |
| 2 | F | 48 |Maciej Dubielski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Lidia Kokoszczyńska |Radomsko | |
| 3 | F | 57 |Szymon Pasiut |SKT AGH |małopolski |
| | | |Maria Figiel |Kraków | |
| 4 | F | 61 |Bartłomiej Widz |JUMP |lubelski |
| | | |Sandra Widz |Janów Lubelski | |
| 5 | F | 52 |Jakub Kręt |BAWINEK |małopolski |
| | | |Joanna Jodłowska |Kraków | |
| 6 | F | 60 |Mateusz Sekuła |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Ewa Kwiatkowska |Radom | |
| 7 | 1/2 F | 35 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|małopolski |
| | | |Milena Batko | | |
| 8-10 | 1/2 F | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Julia Dębińska |Słubice | |
| 8-10 | 1/2 F | 47 |Ernest Biela |IMPERIA |małopolski |
| | | |Sylwia Dul |Kraków | |
| 8-10 | 1/2 F | 51 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | |
| 11 | 1/2 F | 50 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE |mazowiecki |
| | | |Agnieszka Banaszczyk |Warszawa | |
| 12-13 | 1/2 F | 37 |Jakub Wolny |ZORBA |śląski |
| | | |Emilia Kot |Częstochowa | |
| 12-13 | 1/2 F | 56 |Piotr Pabian |SKT AGH |małopolski |
| | | |Marzena Machnik |Kraków | |
| 14-15 | 1/2 F | 29 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Natalia Romaniewska | | |
| 14-15 | 1/2 F | 70 |VOLODYMYR KLYMENKO |Ukraina |UKRAINA |
| | | |KATERYNA AVETISIAN | | |
| 16 | 1/4 B | 53 |Andrzej Leśniak |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Turowska |Wrocław | |
| 17-19 | 1/4 B | 32 |Dominik Jakubowski |ZAMEK |lubelski |
| | | |Alicja Bańcerowska |Lublin | |
| 17-19 | 1/4 B | 49 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Aleksandra Kultys |Kraków | |
| 17-19 | 1/4 B | 55 |Michał Mroczek |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Weronika Zygmunt |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 B | 28 |Daniel Frącz |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | |
| 20-24 | 1/4 B | 30 |Grzegorz Gębuś |IMPERIA |małopolski |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 B | 33 |Dawid Lisowski |SEMPRE |małopolski |
| | | |Barbara Maj |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 B | 58 |Kacper Reng |BALLARE |śląski |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa | |
| 20-24 | 1/4 B | 59 |Michał Ryz |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Anna Baranowska |Kraków | |
| 25-26 | 1/4 B | 34 |Piotr Liszka |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anastazja Niedzielska-Pitera |Kraków | |
| 25-26 | 1/4 B | 54 |Julian Merchel |FORUM |śląski |
| | | |Anna Merchel |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
Liczba par: 26
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28| 0| 0 25-26 | 28|
| 29| XX 2| 2 10-20 | 29|
| 30| X X 2| 2 10-20 | 30|
| 31| X 1| 1 21-24 | 31|
| 32| X X 2| 2 10-20 | 32|
| 33| X X 2| 2 10-20 | 33|
| 34| 0| 0 25-26 | 34|
| 35| X XXX 4| 4 4-6 !| 35|
| 36|XXX X 4| 4 4-6 !| 36|
| 37| X X 2| 2 10-20 | 37|
| 47| X XX 3| 3 7-9 | 47|
| 48| X 1| 1 21-24 | 48|
| 49| X X 2| 2 10-20 | 49|
| 50| XX 2| 2 10-20 | 50|
| 51| XX X 3| 3 7-9 | 51|
| 52|X X XXX 5| 5 2-3 !| 52|
| 53|X X 2| 2 10-20 | 53|
| 54|X X 2| 2 10-20 | 54|
| 55| X 1| 1 21-24 | 55|
| 56| X X 2| 2 10-20 | 56|
| 57|XX XX X 5| 5 2-3 !| 57|
| 58|X X X 3| 3 7-9 | 58|
| 59|X 1| 1 21-24 | 59|
| 60| XX XX 4| 4 4-6 !| 60|
| 61| XX XX XX 6| 6 1 !| 61|
| 70| X X 2| 2 10-20 | 70|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28| X 1| 1 14-18 | 28|
| 29| XXXX X 5| 5 2-3 !| 29|
| 30|X 1| 1 14-18 | 30|
| 31| X XX X 4| 4 4-9 !| 31|
| 32| XX 2| 2 11-13 | 32|
| 33| X 1| 1 14-18 | 33|
| 34| 0| 0 19-20 | 34|
| 37| X XXXX 5| 5 2-3 !| 37|
| 47|X XXX 4| 4 4-9 !| 47|
| 48| XX XX 4| 4 4-9 !| 48|
| 49| X X 2| 2 11-13 | 49|
| 50| XXXX 4| 4 4-9 !| 50|
| 51|XXX XX X 6| 6 1 !| 51|
| 53|X XX 3| 3 10 | 53|
| 54| 0| 0 19-20 | 54|
| 55|XX 2| 2 11-13 | 55|
| 56| X XX X 4| 4 4-9 !| 56|
| 58| X 1| 1 14-18 | 58|
| 59|X 1| 1 14-18 | 59|
| 70| XXX X 4| 4 4-9 !| 70|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 29| 0| 0 14-15 | 29|
| 31|X XX 3| 3 8-10 | 31|
| 35| X X XX 4| 4 7 | 35|
| 36|XXXXX XX 7| 7 1-2 !| 36|
| 37| X 1| 1 12-13 | 37|
| 47| XXX 3| 3 8-10 | 47|
| 48| XX XXXX 6| 6 3-5 !| 48|
| 50| X X 2| 2 11 | 50|
| 51|XX X 3| 3 8-10 | 51|
| 52|XXXX XXX 7| 7 1-2 !| 52|
| 56| X 1| 1 12-13 | 56|
| 57|XX XX X 5| 5 6 !| 57|
| 60|XX XXXX 6| 6 3-5 !| 60|
| 61| XXXX XX 6| 6 3-5 !| 61|
| 70| 0| 0 14-15 | 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 36|512111235 1.0| 1.0 1 | 36|
| 48|344433324 2.0| 2.0 2 | 48|
| 52|623652463 5.0| 5.0 5 | 52|
| 57|135344552 3.0| 3.0 3 | 57|
| 60|266266641 6.0| 6.0 6 | 60|
| 61|451525116 4.0| 4.0 4 | 61|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 22
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 36 |Norbert Orczykowski |ATUT |wielkopolski|
| | | |Nikola Matusiak |Kalisz | |
| 2 | F | 52 |Jakub Kręt |BAWINEK |małopolski |
| | | |Joanna Jodłowska |Kraków | |
| 3 | F | 35 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|małopolski |
| | | |Milena Batko | | |
| 4 | F | 60 |Mateusz Sekuła |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Ewa Kwiatkowska |Radom | |
| 5 | F | 48 |Maciej Dubielski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Lidia Kokoszczyńska |Radomsko | |
| 6 | F | 57 |Szymon Pasiut |SKT AGH |małopolski |
| | | |Maria Figiel |Kraków | |
| 7 | F | 51 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | |
| 8 | 1/2 F | 37 |Jakub Wolny |ZORBA |śląski |
| | | |Emilia Kot |Częstochowa | |
| 9-10 | 1/2 F | 30 |Grzegorz Gębuś |IMPERIA |małopolski |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków | |
| 9-10 | 1/2 F | 61 |Bartłomiej Widz |JUMP |lubelski |
| | | |Sandra Widz |Janów Lubelski | |
| 11-13 | 1/2 F | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Julia Dębińska |Słubice | |
| 11-13 | 1/2 F | 58 |Kacper Reng |BALLARE |śląski |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa | |
| 11-13 | 1/2 F | 70 |VOLODYMYR KLYMENKO |Ukraina |UKRAINA |
| | | |KATERYNA AVETISIAN | | |
| 14-21 | 1/4 B | 28 |Daniel Frącz |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | |
| 14-21 | 1/4 B | 32 |Dominik Jakubowski |ZAMEK |lubelski |
| | | |Alicja Bańcerowska |Lublin | |
| 14-21 | 1/4 B | 49 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Aleksandra Kultys |Kraków | |
| 14-21 | 1/4 B | 50 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE |mazowiecki |
| | | |Agnieszka Banaszczyk |Warszawa | |
| 14-21 | 1/4 B | 53 |Andrzej Leśniak |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Turowska |Wrocław | |
| 14-21 | 1/4 B | 55 |Michał Mroczek |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Weronika Zygmunt |Kraków | |
| 14-21 | 1/4 B | 56 |Piotr Pabian |SKT AGH |małopolski |
| | | |Marzena Machnik |Kraków | |
| 14-21 | 1/4 B | 59 |Michał Ryz |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Anna Baranowska |Kraków | |
| 22-23 | 1/4 B | 29 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Natalia Romaniewska | | |
| 22-23 | 1/4 B | 33 |Dawid Lisowski |SEMPRE |małopolski |
| | | |Barbara Maj |Kraków | |
| 24-26 | 1/4 B | 34 |Piotr Liszka |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anastazja Niedzielska-Pitera |Kraków | |
| 24-26 | 1/4 B | 47 |Ernest Biela |IMPERIA |małopolski |
| | | |Sylwia Dul |Kraków | |
| 24-26 | 1/4 B | 54 |Julian Merchel |FORUM |śląski |
| | | |Anna Merchel |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
Liczba par: 26
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28| X X 2| 2 13-15 | 28|
| 29|X 1| 1 16-23 | 29|
| 30|X 1| 1 16-23 | 30|
| 31| X 1| 1 16-23 | 31|
| 32| X 1| 1 16-23 | 32|
| 33| X X 2| 2 13-15 | 33|
| 34| X 1| 1 16-23 | 34|
| 35|X XX X XX 6| 6 1 !| 35|
| 36|XXXX X 5| 5 2-5 !| 36|
| 37| X XX 3| 3 8-12 | 37|
| 47| X 1| 1 16-23 | 47|
| 48| X X X 3| 3 8-12 | 48|
| 49| XX 2| 2 13-15 | 49|
| 50| X X X 3| 3 8-12 | 50|
| 51| XXXXX 5| 5 2-5 !| 51|
| 52|X XX XX 5| 5 2-5 !| 52|
| 53| 0| 0 24-26 | 53|
| 54| 0| 0 24-26 | 54|
| 55| X 1| 1 16-23 | 55|
| 56| X 1| 1 16-23 | 56|
| 57| X X X 3| 3 8-12 | 57|
| 58| X X XX 4| 4 6-7 !| 58|
| 59| 0| 0 24-26 | 59|
| 60|XXX X X 5| 5 2-5 !| 60|
| 61| X X X 3| 3 8-12 | 61|
| 70|XX X X 4| 4 6-7 !| 70|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28| X X 2| 2 7-14 | 28|
| 29|X 1| 1 15-16 | 29|
| 30|X X X 3| 3 5-6 !| 30|
| 31|XX X X 4| 4 4 !| 31|
| 32| X X 2| 2 7-14 | 32|
| 33| X 1| 1 15-16 | 33|
| 34| 0| 0 17-19 | 34|
| 37| X X X 3| 3 5-6 !| 37|
| 47| 0| 0 17-19 | 47|
| 48| XXXX XXX 7| 7 1 !| 48|
| 49| X X 2| 2 7-14 | 49|
| 50| X X 2| 2 7-14 | 50|
| 53| X X 2| 2 7-14 | 53|
| 54| 0| 0 17-19 | 54|
| 55| XX 2| 2 7-14 | 55|
| 56| X X 2| 2 7-14 | 56|
| 57|XXXX X 5| 5 2-3 !| 57|
| 59|X X 2| 2 7-14 | 59|
| 61| XX XXX 5| 5 2-3 !| 61|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 30|X X 2| 2 9-10 | 30|
| 31| X 1| 1 11-13 | 31|
| 35|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 35|
| 36|XXXXXX X 7| 7 2 !| 36|
| 37| X XX 3| 3 8 | 37|
| 48| X XXXXX 6| 6 3-5 !| 48|
| 51|XX XXX X 6| 6 3-5 !| 51|
| 52| X XXXXX 6| 6 3-5 !| 52|
| 57|XX XX X 5| 5 6-7 !| 57|
| 58| X 1| 1 11-13 | 58|
| 60|X X XX X 5| 5 6-7 !| 60|
| 61| XX 2| 2 9-10 | 61|
| 70| X 1| 1 11-13 | 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 35|264133536 3.0| 3.0 3 | 35|
| 36|612511125 1.0| 1.0 1 | 36|
| 48|757325411 5.0| 5.0 5 | 48|
| 51|175657267 7.0| 7.0 7 | 51|
| 52|523242752 2.0| 2.0 2 | 52|
| 57|441776374 6.0| 6.0 6 | 57|
| 60|336464643 4.0| 4.0 4 | 60|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 22
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 36 |Norbert Orczykowski |ATUT |wielkopolski|
| | | |Nikola Matusiak |Kalisz | |
| 2 | F | 55 |Michał Mroczek |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Weronika Zygmunt |Kraków | |
| 3 | F | 52 |Jakub Kręt |BAWINEK |małopolski |
| | | |Joanna Jodłowska |Kraków | |
| 4 | F | 35 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|małopolski |
| | | |Milena Batko | | |
| 5 | F | 70 |VOLODYMYR KLYMENKO |Ukraina |UKRAINA |
| | | |KATERYNA AVETISIAN | | |
| 6 | F | 60 |Mateusz Sekuła |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Ewa Kwiatkowska |Radom | |
| 7 | 1/2 F | 48 |Maciej Dubielski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Lidia Kokoszczyńska |Radomsko | |
| 8-11 | 1/2 F | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Julia Dębińska |Słubice | |
| 8-11 | 1/2 F | 37 |Jakub Wolny |ZORBA |śląski |
| | | |Emilia Kot |Częstochowa | |
| 8-11 | 1/2 F | 57 |Szymon Pasiut |SKT AGH |małopolski |
| | | |Maria Figiel |Kraków | |
| 8-11 | 1/2 F | 61 |Bartłomiej Widz |JUMP |lubelski |
| | | |Sandra Widz |Janów Lubelski | |
| 12 | 1/2 F | 53 |Andrzej Leśniak |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Turowska |Wrocław | |
| 13 | 1/2 F | 50 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE |mazowiecki |
| | | |Agnieszka Banaszczyk |Warszawa | |
| 14-15 | 1/4 B | 51 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | |
| 14-15 | 1/4 B | 58 |Kacper Reng |BALLARE |śląski |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa | |
| 16-19 | 1/4 B | 28 |Daniel Frącz |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | |
| 16-19 | 1/4 B | 30 |Grzegorz Gębuś |IMPERIA |małopolski |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków | |
| 16-19 | 1/4 B | 49 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Aleksandra Kultys |Kraków | |
| 16-19 | 1/4 B | 56 |Piotr Pabian |SKT AGH |małopolski |
| | | |Marzena Machnik |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 B | 29 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Natalia Romaniewska | | |
| 20-24 | 1/4 B | 32 |Dominik Jakubowski |ZAMEK |lubelski |
| | | |Alicja Bańcerowska |Lublin | |
| 20-24 | 1/4 B | 33 |Dawid Lisowski |SEMPRE |małopolski |
| | | |Barbara Maj |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 B | 47 |Ernest Biela |IMPERIA |małopolski |
| | | |Sylwia Dul |Kraków | |
| 20-24 | 1/4 B | 59 |Michał Ryz |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Anna Baranowska |Kraków | |
| 25-26 | 1/4 B | 34 |Piotr Liszka |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anastazja Niedzielska-Pitera |Kraków | |
| 25-26 | 1/4 B | 54 |Julian Merchel |FORUM |śląski |
| | | |Anna Merchel |Zabrze | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
Liczba par: 26
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28| 0| 0 18-26 | 28|
| 29| 0| 0 18-26 | 29|
| 30| 0| 0 18-26 | 30|
| 31| XX 2| 2 11-16 | 31|
| 32| X X 2| 2 11-16 | 32|
| 33| 0| 0 18-26 | 33|
| 34| 0| 0 18-26 | 34|
| 35| X XX 3| 3 10 | 35|
| 36|XXX X XX 6| 6 2-3 !| 36|
| 37| XXXXX 5| 5 4-6 !| 37|
| 47| X X 2| 2 11-16 | 47|
| 48| 0| 0 18-26 | 48|
| 49| 0| 0 18-26 | 49|
| 50| 0| 0 18-26 | 50|
| 51| X X 2| 2 11-16 | 51|
| 52|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 52|
| 53| 0| 0 18-26 | 53|
| 54| X 1| 1 17 | 54|
| 55|XXXX X X 6| 6 2-3 !| 55|
| 56| X X 2| 2 11-16 | 56|
| 57|XX XX 4| 4 7-9 | 57|
| 58| XXXX 4| 4 7-9 | 58|
| 59|XX X X 4| 4 7-9 | 59|
| 60|X X 2| 2 11-16 | 60|
| 61| X XX XX 5| 5 4-6 !| 61|
| 70|XX X X X 5| 5 4-6 !| 70|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28| X X 2| 2 10-13 | 28|
| 29| X 1| 1 14-18 | 29|
| 30|X X 2| 2 10-13 | 30|
| 31|XXX X X 5| 5 3 !| 31|
| 32| X 1| 1 14-18 | 32|
| 33| X 1| 1 14-18 | 33|
| 34| 0| 0 19-20 | 34|
| 35| XXXX XX 6| 6 2 !| 35|
| 47| X 1| 1 14-18 | 47|
| 48| X X XX 4| 4 4-7 !| 48|
| 49| X X 2| 2 10-13 | 49|
| 50| X XX X 4| 4 4-7 !| 50|
| 51| X X X 3| 3 8-9 | 51|
| 53|X XXX 4| 4 4-7 !| 53|
| 54| 0| 0 19-20 | 54|
| 56| X X 2| 2 10-13 | 56|
| 57|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 57|
| 58| XX X 3| 3 8-9 | 58|
| 59|X 1| 1 14-18 | 59|
| 60|XX X X 4| 4 4-7 !| 60|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
--------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 31| XXX 3| 3 8-11 | 31|
| 35|X X X XX 5| 5 5-6 !| 35|
| 36|XXXXX X 6| 6 2-4 !| 36|
| 37| X X X 3| 3 8-11 | 37|
| 48|X XX X 4| 4 7 | 48|
| 50| X 1| 1 13 | 50|
| 52| XXXX XXX 7| 7 1 !| 52|
| 53| X X 2| 2 12 | 53|
| 55| XXX XX X 6| 6 2-4 !| 55|
| 57|X XX 3| 3 8-11 | 57|
| 60|XX X XX X 6| 6 2-4 !| 60|
| 61| XXX 3| 3 8-11 | 61|
| 70|XXXX X 5| 5 5-6 !| 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 35|464235653 4.0| 4.0 4 | 35|
| 36|311311122 1.0| 1.0 1 | 36|
| 52|523424531 3.0| 3.0 3 | 52|
| 55|132643314 2.0| 2.0 2 | 55|
| 60|645556446 6.0| 6.0 6 | 60|
| 70|256162265 5.0| 5.0 5 | 70|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 22
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 36 |Norbert Orczykowski |ATUT |wielkopolski|
| | | |Nikola Matusiak |Kalisz | |
| 2 | F | 55 |Michał Mroczek |KUŹNIA TAŃCA |małopolski |
| | | |Weronika Zygmunt |Kraków | |
| 3 | F | 37 |Jakub Wolny |ZORBA |śląski |
| | | |Emilia Kot |Częstochowa | |
| 4 | F | 57 |Szymon Pasiut |SKT AGH |małopolski |
| | | |Maria Figiel |Kraków | |
| 5 | F | 52 |Jakub Kręt |BAWINEK |małopolski |
| | | |Joanna Jodłowska |Kraków | |
| 6 | F | 51 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | |
| 7 | F | 60 |Mateusz Sekuła |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Ewa Kwiatkowska |Radom | |
| 8-9 | 1/2 F | 30 |Grzegorz Gębuś |IMPERIA |małopolski |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków | |
| 8-9 | 1/2 F | 35 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|małopolski |
| | | |Milena Batko | | |
| 10-11 | 1/2 F | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Julia Dębińska |Słubice | |
| 10-11 | 1/2 F | 49 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Aleksandra Kultys |Kraków | |
| 12 | 1/2 F | 56 |Piotr Pabian |SKT AGH |małopolski |
| | | |Marzena Machnik |Kraków | |
| 13 | 1/4 B | 58 |Kacper Reng |BALLARE |śląski |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa | |
| 14-16 | 1/4 B | 48 |Maciej Dubielski |ETIUDA |łódzki |
| | | |Lidia Kokoszczyńska |Radomsko | |
| 14-16 | 1/4 B | 54 |Julian Merchel |FORUM |śląski |
| | | |Anna Merchel |Zabrze | |
| 14-16 | 1/4 B | 61 |Bartłomiej Widz |JUMP |lubelski |
| | | |Sandra Widz |Janów Lubelski | |
| 17-20 | 1/4 B | 29 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Natalia Romaniewska | | |
| 17-20 | 1/4 B | 33 |Dawid Lisowski |SEMPRE |małopolski |
| | | |Barbara Maj |Kraków | |
| 17-20 | 1/4 B | 47 |Ernest Biela |IMPERIA |małopolski |
| | | |Sylwia Dul |Kraków | |
| 17-20 | 1/4 B | 70 |VOLODYMYR KLYMENKO |Ukraina |UKRAINA |
| | | |KATERYNA AVETISIAN | | |
| 21-26 | 1/4 B | 28 |Daniel Frącz |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | |
| 21-26 | 1/4 B | 32 |Dominik Jakubowski |ZAMEK |lubelski |
| | | |Alicja Bańcerowska |Lublin | |
| 21-26 | 1/4 B | 34 |Piotr Liszka |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anastazja Niedzielska-Pitera |Kraków | |
| 21-26 | 1/4 B | 50 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE |mazowiecki |
| | | |Agnieszka Banaszczyk |Warszawa | |
| 21-26 | 1/4 B | 53 |Andrzej Leśniak |IGLICA |dolnośląski |
| | | |Karolina Turowska |Wrocław | |
| 21-26 | 1/4 B | 59 |Michał Ryz |PERFECT STYL |małopolski |
| | | |Anna Baranowska |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
Liczba par: 26
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28| 0| 0 24-26 | 28|
| 29| X 1| 1 14-23 | 29|
| 30|X X X X 4| 4 5-8 !| 30|
| 31| X X X 3| 3 9-10 | 31|
| 32| X 1| 1 14-23 | 32|
| 33| X 1| 1 14-23 | 33|
| 34| 0| 0 24-26 | 34|
| 35|X XXXXXX 7| 7 2 !| 35|
| 36|XXX X X 5| 5 3-4 !| 36|
| 37|XXX XX 5| 5 3-4 !| 37|
| 47| X 1| 1 14-23 | 47|
| 48| X 1| 1 14-23 | 48|
| 49| X X XX 4| 4 5-8 !| 49|
| 50| X 1| 1 14-23 | 50|
| 51| X 1| 1 14-23 | 51|
| 52|X X X 3| 3 9-10 | 52|
| 53| 0| 0 24-26 | 53|
| 54| X 1| 1 14-23 | 54|
| 55|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 55|
| 56| XX X X 4| 4 5-8 !| 56|
| 57| X X 2| 2 11-13 | 57|
| 58| X 1| 1 14-23 | 58|
| 59|X X 2| 2 11-13 | 59|
| 60| XXX X 4| 4 5-8 !| 60|
| 61| X X 2| 2 11-13 | 61|
| 70| X 1| 1 14-23 | 70|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28| 0| 0 13-18 | 28|
| 29|X 1| 1 9-12 | 29|
| 31| XX XX XX 6| 6 2 !| 31|
| 32| 0| 0 13-18 | 32|
| 33| X 1| 1 9-12 | 33|
| 34| 0| 0 13-18 | 34|
| 47| X 1| 1 9-12 | 47|
| 48| X X 2| 2 6-8 | 48|
| 50| 0| 0 13-18 | 50|
| 51|X X X X 4| 4 4 !| 51|
| 52|XX X XX 5| 5 3 !| 52|
| 53| 0| 0 13-18 | 53|
| 54| XX 2| 2 6-8 | 54|
| 57|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 57|
| 58| XXX 3| 3 5 | 58|
| 59| 0| 0 13-18 | 59|
| 61| X X 2| 2 6-8 | 61|
| 70| X 1| 1 9-12 | 70|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 30| X X X X 4| 4 8-9 | 30|
| 31| X X 2| 2 10-11 | 31|
| 35|X XX X 4| 4 8-9 | 35|
| 36|XXXXXX X 7| 7 2 !| 36|
| 37| XXX XX 5| 5 3-7 !| 37|
| 49| X X 2| 2 10-11 | 49|
| 51|XX XX X 5| 5 3-7 !| 51|
| 52|XX XX X 5| 5 3-7 !| 52|
| 55| XXX XX 5| 5 3-7 !| 55|
| 56| X 1| 1 12 | 56|
| 57|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 57|
| 60|XXXX X 5| 5 3-7 !| 60|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 36|712221234 1.0| 1.0 1 | 36|
| 37|523636623 3.0| 3.0 3 | 37|
| 51|366163167 6.0| 6.0 6 | 51|
| 52|434545571 5.0| 5.0 5 | 52|
| 55|651752312 2.0| 2.0 2 | 55|
| 57|145314456 4.0| 4.0 4 | 57|
| 60|277477745 7.0| 7.0 7 | 60|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 42 |Artur Lozinszek |WIR |śląski |
| | | |Aleksandra Jaromin |Mysłowice | |
| 2 | F | 35 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|małopolski |
| | | |Milena Batko | | |
| 3 | F | 32 |Dominik Jakubowski |ZAMEK |lubelski |
| | | |Alicja Bańcerowska |Lublin | |
| 4 | F | 40 |Kacper Kowalczyk |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 5 | F | 44 |Rafał Ortwein |BAWINEK |małopolski |
| | | |Gabriela Czechura |Kraków | |
| 6 | F | 41 |Bartłomiej Kumor |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Skręt | | |
| 7 | F | 43 |Maciej Ordowski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Dorota Zajda |Kraków | |
| 8-9 | 1/2 F | 33 |Dawid Lisowski |SEMPRE |małopolski |
| | | |Barbara Maj |Kraków | |
| 8-9 | 1/2 F | 37 |Jakub Wolny |ZORBA |śląski |
| | | |Emilia Kot |Częstochowa | |
| 10 | 1/2 F | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Julia Dębińska |Słubice | |
| 11-12 | 1/2 F | 28 |Daniel Frącz |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | |
| 11-12 | 1/2 F | 70 |VOLODYMYR KLYMENKO |Ukraina |UKRAINA |
| | | |KATERYNA AVETISIAN | | |
| 13-15 | 1/4 B | 30 |Grzegorz Gębuś |IMPERIA |małopolski |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków | |
| 13-15 | 1/4 B | 36 |Norbert Orczykowski |ATUT |wielkopolski|
| | | |Nikola Matusiak |Kalisz | |
| 13-15 | 1/4 B | 45 |Mateusz Piwowarski |CANTINERO |łódzki |
| | | |Zuzanna Wojciechowska |Tomaszów Maz. | |
| 16-17 | 1/4 B | 22 |Damian Brocławik |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Natalia Baum |Rzeszów | |
| 16-17 | 1/4 B | 38 |Kamil Bonar |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Saska |Kraków | |
| 18 | 1/4 B | 29 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Natalia Romaniewska | | |
| 19-20 | 1/4 B | 34 |Piotr Liszka |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anastazja Niedzielska-Pitera |Kraków | |
| 19-20 | 1/4 B | 39 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków | |
| 21 | 1/4 B | 46 |Michał Pukajczyk |BAWINEK |małopolski |
| | | |Justyna Wróblewska |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
Liczba par: 21
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22| X 1| 1 17-19 | 22|
| 28| 0| 0 20-21 | 28|
| 29|XX X 3| 3 7-11 | 29|
| 30| X X 2| 2 12-16 | 30|
| 31|XX 2| 2 12-16 | 31|
| 32| XXXX X 5| 5 4-5 !| 32|
| 33|X X X 3| 3 7-11 | 33|
| 34| X 1| 1 17-19 | 34|
| 35|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 35|
| 36| X X 2| 2 12-16 | 36|
| 37| XX X 3| 3 7-11 | 37|
| 38|XX 2| 2 12-16 | 38|
| 39| X 1| 1 17-19 | 39|
| 40| XXXX X 5| 5 4-5 !| 40|
| 41|X XX 3| 3 7-11 | 41|
| 42| XXXXX X 6| 6 2-3 !| 42|
| 43| X X X 3| 3 7-11 | 43|
| 44|XXX XXX 6| 6 2-3 !| 44|
| 45| X X 2| 2 12-16 | 45|
| 46| 0| 0 20-21 | 46|
| 70| XX XX 4| 4 6 !| 70|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22| X XX 3| 3 10-11 | 22|
| 28|X XX XX 5| 5 3-6 !| 28|
| 29| X X 2| 2 12 | 29|
| 30| XXX X 4| 4 7-9 | 30|
| 31| XXX XX 5| 5 3-6 !| 31|
| 33|X XXX XX 6| 6 1-2 !| 33|
| 34|X 1| 1 13-14 | 34|
| 36|X X XX 4| 4 7-9 | 36|
| 37| XX XXX X 6| 6 1-2 !| 37|
| 38| X X X 3| 3 10-11 | 38|
| 39| X 1| 1 13-14 | 39|
| 41|XXXX X 5| 5 3-6 !| 41|
| 43|XX XX X 5| 5 3-6 !| 43|
| 45| XX XX 4| 4 7-9 | 45|
| 46| 0| 0 15 | 46|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 28|X 1| 1 11-12 | 28|
| 31| X X X 3| 3 10 | 31|
| 32| X XXXX X 6| 6 2-4 !| 32|
| 33|XXX X 4| 4 8-9 | 33|
| 35| XXXXXXXX 8| 8 1 !| 35|
| 37| XXXX 4| 4 8-9 | 37|
| 40| XXXXX 5| 5 5-7 !| 40|
| 41|X XXX X 5| 5 5-7 !| 41|
| 42|X XXX XX 6| 6 2-4 !| 42|
| 43|XXX X X 5| 5 5-7 !| 43|
| 44|XX X XX X 6| 6 2-4 !| 44|
| 70| X 1| 1 11-12 | 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 32|345417226 3.0| 3.0 3 | 32|
| 35|122344573 2.0| 2.0 2 | 35|
| 40|417651435 4.0| 4.0 4 | 40|
| 41|576575352 6.0| 6.0 6 | 41|
| 42|253122114 1.0| 1.0 1 | 42|
| 43|661763761 7.0| 7.0 7 | 43|
| 44|734236647 5.0| 5.0 5 | 44|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 35 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|małopolski |
| | | |Milena Batko | | |
| 2 | F | 40 |Kacper Kowalczyk |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 3 | F | 42 |Artur Lozinszek |WIR |śląski |
| | | |Aleksandra Jaromin |Mysłowice | |
| 4 | F | 32 |Dominik Jakubowski |ZAMEK |lubelski |
| | | |Alicja Bańcerowska |Lublin | |
| 5 | F | 37 |Jakub Wolny |ZORBA |śląski |
| | | |Emilia Kot |Częstochowa | |
| 6 | F | 36 |Norbert Orczykowski |ATUT |wielkopolski|
| | | |Nikola Matusiak |Kalisz | |
| 7 | 1/2 F | 70 |VOLODYMYR KLYMENKO |Ukraina |UKRAINA |
| | | |KATERYNA AVETISIAN | | |
| 8-10 | 1/2 F | 22 |Damian Brocławik |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Natalia Baum |Rzeszów | |
| 8-10 | 1/2 F | 41 |Bartłomiej Kumor |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Skręt | | |
| 8-10 | 1/2 F | 45 |Mateusz Piwowarski |CANTINERO |łódzki |
| | | |Zuzanna Wojciechowska |Tomaszów Maz. | |
| 11 | 1/2 F | 38 |Kamil Bonar |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Saska |Kraków | |
| 12-13 | 1/2 F | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Julia Dębińska |Słubice | |
| 12-13 | 1/2 F | 44 |Rafał Ortwein |BAWINEK |małopolski |
| | | |Gabriela Czechura |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 B | 30 |Grzegorz Gębuś |IMPERIA |małopolski |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 B | 33 |Dawid Lisowski |SEMPRE |małopolski |
| | | |Barbara Maj |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 B | 43 |Maciej Ordowski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Dorota Zajda |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 B | 46 |Michał Pukajczyk |BAWINEK |małopolski |
| | | |Justyna Wróblewska |Kraków | |
| 18 | 1/4 B | 29 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Natalia Romaniewska | | |
| 19-20 | 1/4 B | 28 |Daniel Frącz |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | |
| 19-20 | 1/4 B | 34 |Piotr Liszka |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anastazja Niedzielska-Pitera |Kraków | |
| 21 | 1/4 B | 39 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
Liczba par: 21
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22|X X 2| 2 13-14 | 22|
| 28| X XX 3| 3 7-12 | 28|
| 29| X XX 3| 3 7-12 | 29|
| 30| X 1| 1 15-16 | 30|
| 31| 0| 0 17-21 | 31|
| 32| XXXXXXX 7| 7 2-4 !| 32|
| 33|XX X 3| 3 7-12 | 33|
| 34| 0| 0 17-21 | 34|
| 35|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 35|
| 36| X 1| 1 15-16 | 36|
| 37| XX X 3| 3 7-12 | 37|
| 38| X X 2| 2 13-14 | 38|
| 39| 0| 0 17-21 | 39|
| 40| XXXXXXX 7| 7 2-4 !| 40|
| 41|X X XX 4| 4 6 !| 41|
| 42|XXXXXX X 7| 7 2-4 !| 42|
| 43|X XX 3| 3 7-12 | 43|
| 44|XX X 3| 3 7-12 | 44|
| 45| 0| 0 17-21 | 45|
| 46| 0| 0 17-21 | 46|
| 70| XX XXX 5| 5 5 !| 70|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22| X X XX 4| 4 5-7 !| 22|
| 28| X 1| 1 13-14 | 28|
| 29| XX 2| 2 12 | 29|
| 30| X X X 3| 3 8-11 | 30|
| 31|XX XXX 5| 5 4 !| 31|
| 33|X X X 3| 3 8-11 | 33|
| 34|X 1| 1 13-14 | 34|
| 36|X XXX XXX 7| 7 2 !| 36|
| 37| XXXXXXXX 8| 8 1 !| 37|
| 38| X X X X 4| 4 5-7 !| 38|
| 39| 0| 0 15 | 39|
| 43| XX X 3| 3 8-11 | 43|
| 44|XXX XXX 6| 6 3 !| 44|
| 45|X XX X 4| 4 5-7 !| 45|
| 46| X X X 3| 3 8-11 | 46|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
--------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22|X X X 3| 3 8-10 | 22|
| 31| X 1| 1 12-13 | 31|
| 32| X XXXX 5| 5 4-6 !| 32|
| 35|XX XXXXXX 8| 8 1 !| 35|
| 36| XX XXX 5| 5 4-6 !| 36|
| 37| X XXXX 5| 5 4-6 !| 37|
| 38|X X 2| 2 11 | 38|
| 40|XX XXXX X 7| 7 2-3 !| 40|
| 41| XX X 3| 3 8-10 | 41|
| 42|XX XXX XX 7| 7 2-3 !| 42|
| 44|X 1| 1 12-13 | 44|
| 45| XXX 3| 3 8-10 | 45|
| 70| XX X X 4| 4 7 | 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 32|264225534 4.0| 4.0 4 | 32|
| 35|121112111 1.0| 1.0 1 | 35|
| 36|556564666 6.0| 6.0 6 | 36|
| 37|635656355 5.0| 5.0 5 | 37|
| 40|313431223 2.0| 2.0 2 | 40|
| 42|442343442 3.0| 3.0 3 | 42|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 44 |Rafał Ortwein |BAWINEK |małopolski |
| | | |Gabriela Czechura |Kraków | |
| 2 | F | 35 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|małopolski |
| | | |Milena Batko | | |
| 3 | F | 40 |Kacper Kowalczyk |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 4 | F | 37 |Jakub Wolny |ZORBA |śląski |
| | | |Emilia Kot |Częstochowa | |
| 5 | F | 33 |Dawid Lisowski |SEMPRE |małopolski |
| | | |Barbara Maj |Kraków | |
| 6 | F | 32 |Dominik Jakubowski |ZAMEK |lubelski |
| | | |Alicja Bańcerowska |Lublin | |
| 7 | F | 36 |Norbert Orczykowski |ATUT |wielkopolski|
| | | |Nikola Matusiak |Kalisz | |
| 8 | 1/2 F | 38 |Kamil Bonar |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Saska |Kraków | |
| 9-10 | 1/2 F | 42 |Artur Lozinszek |WIR |śląski |
| | | |Aleksandra Jaromin |Mysłowice | |
| 9-10 | 1/2 F | 43 |Maciej Ordowski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Dorota Zajda |Kraków | |
| 11 | 1/2 F | 70 |VOLODYMYR KLYMENKO |Ukraina |UKRAINA |
| | | |KATERYNA AVETISIAN | | |
| 12 | 1/2 F | 41 |Bartłomiej Kumor |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Skręt | | |
| 13-14 | 1/4 B | 22 |Damian Brocławik |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Natalia Baum |Rzeszów | |
| 13-14 | 1/4 B | 30 |Grzegorz Gębuś |IMPERIA |małopolski |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków | |
| 15 | 1/4 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Julia Dębińska |Słubice | |
| 16-18 | 1/4 B | 29 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Natalia Romaniewska | | |
| 16-18 | 1/4 B | 34 |Piotr Liszka |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anastazja Niedzielska-Pitera |Kraków | |
| 16-18 | 1/4 B | 45 |Mateusz Piwowarski |CANTINERO |łódzki |
| | | |Zuzanna Wojciechowska |Tomaszów Maz. | |
| 19 | 1/4 B | 28 |Daniel Frącz |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | |
| 20-21 | 1/4 B | 39 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków | |
| 20-21 | 1/4 B | 46 |Michał Pukajczyk |BAWINEK |małopolski |
| | | |Justyna Wróblewska |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 21
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22| X 1| 1 14-17 | 22|
| 28| 0| 0 18-21 | 28|
| 29| 0| 0 18-21 | 29|
| 30| X 1| 1 14-17 | 30|
| 31|XX X 3| 3 11-12 | 31|
| 32| X XXX 4| 4 8-10 | 32|
| 33|X XX X 4| 4 8-10 | 33|
| 34| X 1| 1 14-17 | 34|
| 35|X XX X X 5| 5 4-7 !| 35|
| 36|X X XX 4| 4 8-10 | 36|
| 37| XX XXXX 6| 6 2-3 !| 37|
| 38| XX X XX 5| 5 4-7 !| 38|
| 39| 0| 0 18-21 | 39|
| 40| XXXXX X 6| 6 2-3 !| 40|
| 41| X X 2| 2 13 | 41|
| 42|XX XX X 5| 5 4-7 !| 42|
| 43|XXXXXX X 7| 7 1 !| 43|
| 44|XX X X X 5| 5 4-7 !| 44|
| 45| 0| 0 18-21 | 45|
| 46| X 1| 1 14-17 | 46|
| 70| X XX 3| 3 11-12 | 70|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22| X XX X 4| 4 6-7 | 22|
| 28| X 1| 1 12 | 28|
| 29| X X 2| 2 9-11 | 29|
| 30| X X XX 4| 4 6-7 | 30|
| 31|XX X 3| 3 8 | 31|
| 32|XXX X X 5| 5 3-5 !| 32|
| 33|XXXX X 5| 5 3-5 !| 33|
| 34|X X 2| 2 9-11 | 34|
| 36| XXXX XX 6| 6 1-2 !| 36|
| 39| 0| 0 13-14 | 39|
| 41|XX X XXX 6| 6 1-2 !| 41|
| 45| X X 2| 2 9-11 | 45|
| 46| 0| 0 13-14 | 46|
| 70| XX XXX 5| 5 3-5 !| 70|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 32| XXXX X 5| 5 4-7 !| 32|
| 33|X XX X X 5| 5 4-7 !| 33|
| 35|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 35|
| 36|X XX XX 5| 5 4-7 !| 36|
| 37| XX XXXXX 7| 7 2 !| 37|
| 38|XXX X 4| 4 8 | 38|
| 40| X XXX X 5| 5 4-7 !| 40|
| 41| 0| 0 12 | 41|
| 42| X XX 3| 3 9-10 | 42|
| 43|X X X 3| 3 9-10 | 43|
| 44|XX X XXX 6| 6 3 !| 44|
| 70| X X 2| 2 11 | 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 32|274527647 6.0| 6.0 6 | 32|
| 33|557465235 5.0| 5.0 5 | 33|
| 35|133214322 2.0| 2.0 2 | 35|
| 36|766656776 7.0| 7.0 7 | 36|
| 37|621373554 4.0| 4.0 4 | 37|
| 40|315732463 3.0| 3.0 3 | 40|
| 44|442141111 1.0| 1.0 1 | 44|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 21, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 35 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|małopolski |
| | | |Milena Batko | | |
| 2 | F | 40 |Kacper Kowalczyk |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Żarłok |Warszawa | |
| 3 | F | 37 |Jakub Wolny |ZORBA |śląski |
| | | |Emilia Kot |Częstochowa | |
| 4 | F | 44 |Rafał Ortwein |BAWINEK |małopolski |
| | | |Gabriela Czechura |Kraków | |
| 5 | F | 41 |Bartłomiej Kumor |K-STUDIO Krosno |podkarpacki |
| | | |Aleksandra Skręt | | |
| 6 | F | 32 |Dominik Jakubowski |ZAMEK |lubelski |
| | | |Alicja Bańcerowska |Lublin | |
| 7-8 | 1/2 F | 36 |Norbert Orczykowski |ATUT |wielkopolski|
| | | |Nikola Matusiak |Kalisz | |
| 7-8 | 1/2 F | 42 |Artur Lozinszek |WIR |śląski |
| | | |Aleksandra Jaromin |Mysłowice | |
| 9 | 1/2 F | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Julia Dębińska |Słubice | |
| 10-11 | 1/2 F | 38 |Kamil Bonar |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anna Saska |Kraków | |
| 10-11 | 1/2 F | 70 |VOLODYMYR KLYMENKO |Ukraina |UKRAINA |
| | | |KATERYNA AVETISIAN | | |
| 12 | 1/2 F | 43 |Maciej Ordowski |BAWINEK |małopolski |
| | | |Dorota Zajda |Kraków | |
| 13-14 | 1/4 B | 33 |Dawid Lisowski |SEMPRE |małopolski |
| | | |Barbara Maj |Kraków | |
| 13-14 | 1/4 B | 45 |Mateusz Piwowarski |CANTINERO |łódzki |
| | | |Zuzanna Wojciechowska |Tomaszów Maz. | |
| 15-16 | 1/4 B | 28 |Daniel Frącz |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | |
| 15-16 | 1/4 B | 30 |Grzegorz Gębuś |IMPERIA |małopolski |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków | |
| 17-20 | 1/4 B | 22 |Damian Brocławik |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Natalia Baum |Rzeszów | |
| 17-20 | 1/4 B | 29 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Natalia Romaniewska | | |
| 17-20 | 1/4 B | 39 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |małopolski |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków | |
| 17-20 | 1/4 B | 46 |Michał Pukajczyk |BAWINEK |małopolski |
| | | |Justyna Wróblewska |Kraków | |
| 21 | 1/4 B | 34 |Piotr Liszka |BAWINEK |małopolski |
| | | |Anastazja Niedzielska-Pitera |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
Liczba par: 21
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22| 0| 0 18-21 | 22|
| 28|X X 2| 2 10-15 | 28|
| 29| XX 2| 2 10-15 | 29|
| 30| X X 2| 2 10-15 | 30|
| 31|X 1| 1 16-17 | 31|
| 32|XXXXX XX 7| 7 1-3 !| 32|
| 33| X 1| 1 16-17 | 33|
| 34| 0| 0 18-21 | 34|
| 35|XX XXX XX 7| 7 1-3 !| 35|
| 36|XXX XXX X 7| 7 1-3 !| 36|
| 37| X X XXX 5| 5 5-7 !| 37|
| 38| X XX 3| 3 9 | 38|
| 39| X X 2| 2 10-15 | 39|
| 40| XXXXX X 6| 6 4 !| 40|
| 41| 0| 0 18-21 | 41|
| 42| X XX X X 5| 5 5-7 !| 42|
| 43|X X 2| 2 10-15 | 43|
| 44|X X XXX 5| 5 5-7 !| 44|
| 45| XXXX 4| 4 8 | 45|
| 46| 0| 0 18-21 | 46|
| 70| X X 2| 2 10-15 | 70|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 22|X 1| 1 10-13 | 22|
| 28| X X 2| 2 8-9 | 28|
| 29| X 1| 1 10-13 | 29|
| 30| X X 2| 2 8-9 | 30|
| 31|XXX X X X 6| 6 3-4 !| 31|
| 33| XX X 3| 3 6-7 | 33|
| 34| 0| 0 14 | 34|
| 38| X XXXXX 6| 6 3-4 !| 38|
| 39| X 1| 1 10-13 | 39|
| 41|X XXX XXX 7| 7 1-2 !| 41|
| 43|XX XXX XX 7| 7 1-2 !| 43|
| 45|X X X 3| 3 6-7 | 45|
| 46| X 1| 1 10-13 | 46|
| 70| XXXXX 5| 5 5 !| 70|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 31| X X X 3| 3 9 | 31|
| 32|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 32|
| 35| XXXX X X 6| 6 3-5 !| 35|
| 36|X X XX 4| 4 7-8 | 36|
| 37| XX XXXX 6| 6 3-5 !| 37|
| 38|X X 2| 2 10-11 | 38|
| 40|X XXXXX 6| 6 3-5 !| 40|
| 41|XX X X X 5| 5 6 !| 41|
| 42| X XX X 4| 4 7-8 | 42|
| 43| X 1| 1 12 | 43|
| 44|XXXX XXX 7| 7 2 !| 44|
| 70| X X 2| 2 10-11 | 70|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 32|155326366 6.0| 6.0 6 | 32|
| 35|436213112 1.0| 1.0 1 | 35|
| 37|311652425 3.0| 3.0 3 | 37|
| 40|623531243 2.0| 2.0 2 | 40|
| 41|264445554 5.0| 5.0 5 | 41|
| 44|542164631 4.0| 4.0 4 | 44|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 15
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 17 |Jakub Sokół |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Pastuszka |Radom | |
| 2 | F | 16 |Bartosz Pasternak |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Weronika Przybysz |Warszawa | |
| 3 | F | 9 |Konrad Kurzak |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kołodziej |Nowy Targ | |
| 4 | F | 12 |Dominik Olewiński |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | |
| 5 | F | 5 |Dominik Gajek |EMOTION Dance Academ|małopolski |
| | | |Paulina Zając | | |
| 6 | F | 1 |Tymoteusz Borowski |LORDANCE |śląski |
| | | |Julia Kaszuba |Wodzisław Śl. | |
| 7-8 | 1/2 F | 8 |Konrad Kaliński |SEMPRE |małopolski |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków | |
| 7-8 | 1/2 F | 11 |Tomasz Lizurej |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kiara Saghateljan |Warszawa | |
| 9 | 1/2 F | 4 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice | |
| 10 | 1/2 F | 18 |Mateusz Stala |SEMPRE |małopolski |
| | | |Liubov Orel |Kraków | |
| 11-14 | 1/4 B | 2 |Adam Chlebus |SWING Żywiec-Kuków |małopolski |
| | | |Weronika Stasica | | |
| 11-14 | 1/4 B | 20 |Łukasz Wrona |BALLROOM |lubelski |
| | | |Weronika Śliczniak |Lublin | |
| 11-14 | 1/4 B | 21 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |wielkopolski|
| | | |Zofia Szlafka |Kościan | |
| 11-14 | 1/4 B | 26 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |małopolski |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków | |
| 15 | 1/4 B | 7 |Jakub Kaczyński |IMPERIA |małopolski |
| | | |Anna Wrona |Kraków | |
| 16-18 | 1/4 B | 6 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Nina Bać | | |
| 16-18 | 1/4 B | 10 |Tomasz Kühn |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Kolenda | | |
| 16-18 | 1/4 B | 19 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
Liczba par: 18
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X XXX X 5| 5 4-6 !| 1|
| 2|X X X 3| 3 10-14 | 2|
| 4| X 1| 1 15-17 | 4|
| 5|X XX XXX 6| 6 1-3 !| 5|
| 6| 0| 0 18 | 6|
| 7|X X X 3| 3 10-14 | 7|
| 8| XXXX X 5| 5 4-6 !| 8|
| 9|X X X 3| 3 10-14 | 9|
| 10| XX X 3| 3 10-14 | 10|
| 11| XXXXX X 6| 6 1-3 !| 11|
| 12| X XX X 4| 4 7-9 | 12|
| 16| X X XXX 5| 5 4-6 !| 16|
| 17|XX X X 4| 4 7-9 | 17|
| 18|XX XXXX 6| 6 1-3 !| 18|
| 19| X 1| 1 15-17 | 19|
| 20| X XXX 4| 4 7-9 | 20|
| 21| X X X 3| 3 10-14 | 21|
| 26|X 1| 1 15-17 | 26|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2|XXXX X 5| 5 5-8 | 2|
| 4|X XXXXX 6| 6 4 !| 4|
| 6| 0| 0 10-12 | 6|
| 7| X X X 3| 3 9 | 7|
| 9|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 9|
| 10| 0| 0 10-12 | 10|
| 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 12|
| 17|XXXXXX X 7| 7 3 !| 17|
| 19| 0| 0 10-12 | 19|
| 20|XX XX X 5| 5 5-8 | 20|
| 21| X X XXX 5| 5 5-8 | 21|
| 26| XX XXX 5| 5 5-8 | 26|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
--------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| XXXXX X 6| 6 4-6 !| 1|
| 4|X X 2| 2 9 | 4|
| 5|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 5|
| 8| X XXXX 5| 5 7-8 | 8|
| 9|XXXXXXXX 8| 8 2 !| 9|
| 11|XX XX X 5| 5 7-8 | 11|
| 12| XXX XXX 6| 6 4-6 !| 12|
| 16|XX X XXX 6| 6 4-6 !| 16|
| 17|XXXXXX X 7| 7 3 !| 17|
| 18| 0| 0 10 | 18|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|154666461 6.0| 6.0 6 | 1|
| 5|266543632 5.0| 5.0 5 | 5|
| 9|635321355 3.0| 3.0 3 | 9|
| 12|423215544 4.0| 4.0 4 | 12|
| 16|311454123 2.0| 2.0 2 | 16|
| 17|542132216 1.0| 1.0 1 | 17|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 15
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 9 |Konrad Kurzak |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kołodziej |Nowy Targ | |
| 2 | F | 1 |Tymoteusz Borowski |LORDANCE |śląski |
| | | |Julia Kaszuba |Wodzisław Śl. | |
| 3 | F | 16 |Bartosz Pasternak |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Weronika Przybysz |Warszawa | |
| 4 | F | 12 |Dominik Olewiński |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | |
| 5 | F | 11 |Tomasz Lizurej |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kiara Saghateljan |Warszawa | |
| 6 | F | 5 |Dominik Gajek |EMOTION Dance Academ|małopolski |
| | | |Paulina Zając | | |
| 7 | F | 20 |Łukasz Wrona |BALLROOM |lubelski |
| | | |Weronika Śliczniak |Lublin | |
| 8-12 | 1/2 F | 2 |Adam Chlebus |SWING Żywiec-Kuków |małopolski |
| | | |Weronika Stasica | | |
| 8-12 | 1/2 F | 8 |Konrad Kaliński |SEMPRE |małopolski |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków | |
| 8-12 | 1/2 F | 17 |Jakub Sokół |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Pastuszka |Radom | |
| 8-12 | 1/2 F | 18 |Mateusz Stala |SEMPRE |małopolski |
| | | |Liubov Orel |Kraków | |
| 8-12 | 1/2 F | 26 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |małopolski |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków | |
| 13-15 | 1/4 B | 4 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice | |
| 13-15 | 1/4 B | 7 |Jakub Kaczyński |IMPERIA |małopolski |
| | | |Anna Wrona |Kraków | |
| 13-15 | 1/4 B | 21 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |wielkopolski|
| | | |Zofia Szlafka |Kościan | |
| 16 | 1/4 B | 6 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Nina Bać | | |
| 17 | 1/4 B | 10 |Tomasz Kühn |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Kolenda | | |
| 18 | 1/4 B | 19 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
Liczba par: 18
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|XXX X X X 6| 6 3-5 !| 1|
| 2| XXXXXX 6| 6 3-5 !| 2|
| 4| 0| 0 16-18 | 4|
| 5| X XX 3| 3 10-11 | 5|
| 6| XXX X 4| 4 7-9 | 6|
| 7|XX 2| 2 12-15 | 7|
| 8| XXX X 4| 4 7-9 | 8|
| 9|XXXXXX X 7| 7 1-2 !| 9|
| 10| 0| 0 16-18 | 10|
| 11|X X X XX 5| 5 6 !| 11|
| 12|XXX XX X 6| 6 3-5 !| 12|
| 16|X XXXX XX 7| 7 1-2 !| 16|
| 17|X X 2| 2 12-15 | 17|
| 18| X X 2| 2 12-15 | 18|
| 19| 0| 0 16-18 | 19|
| 20| X XXX 4| 4 7-9 | 20|
| 21| X X 2| 2 12-15 | 21|
| 26| X XX 3| 3 10-11 | 26|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 4| XX XX 4| 4 7-9 | 4|
| 5|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 5|
| 6| X X 2| 2 10 | 6|
| 7| X X XX 4| 4 7-9 | 7|
| 8|XX XX X X 6| 6 4 !| 8|
| 10|X 1| 1 11 | 10|
| 17|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 17|
| 18|X X XX X 5| 5 5-6 !| 18|
| 19| 0| 0 12 | 19|
| 20|XX XXXXX 7| 7 3 !| 20|
| 21| XX X X 4| 4 7-9 | 21|
| 26| X XXX X 5| 5 5-6 !| 26|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
--------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X XXX X 5| 5 4-5 !| 1|
| 2| X X X 3| 3 8-12 | 2|
| 5|X XXXXXX 7| 7 1-3 !| 5|
| 8|X X X 3| 3 8-12 | 8|
| 9|XXXX XXX 7| 7 1-3 !| 9|
| 11|XX X X 4| 4 6-7 !| 11|
| 12| X XXX 4| 4 6-7 !| 12|
| 16|XX X X X 5| 5 4-5 !| 16|
| 17| X XX 3| 3 8-12 | 17|
| 18| X X X 3| 3 8-12 | 18|
| 20|XX XX XXX 7| 7 1-3 !| 20|
| 26| X X X 3| 3 8-12 | 26|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|137563371 2.0| 2.0 2 | 1|
| 5|362776513 6.0| 6.0 6 | 5|
| 9|213212246 1.0| 1.0 1 | 9|
| 11|651451764 5.0| 5.0 5 | 11|
| 12|424124425 4.0| 4.0 4 | 12|
| 16|545335132 3.0| 3.0 3 | 16|
| 20|776647657 7.0| 7.0 7 | 20|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 15
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 12 |Dominik Olewiński |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | |
| 2 | F | 9 |Konrad Kurzak |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kołodziej |Nowy Targ | |
| 3 | F | 11 |Tomasz Lizurej |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kiara Saghateljan |Warszawa | |
| 4 | F | 1 |Tymoteusz Borowski |LORDANCE |śląski |
| | | |Julia Kaszuba |Wodzisław Śl. | |
| 5 | F | 5 |Dominik Gajek |EMOTION Dance Academ|małopolski |
| | | |Paulina Zając | | |
| 6 | F | 20 |Łukasz Wrona |BALLROOM |lubelski |
| | | |Weronika Śliczniak |Lublin | |
| 7 | 1/2 F | 17 |Jakub Sokół |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Pastuszka |Radom | |
| 8-9 | 1/2 F | 16 |Bartosz Pasternak |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Weronika Przybysz |Warszawa | |
| 8-9 | 1/2 F | 26 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |małopolski |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków | |
| 10 | 1/2 F | 6 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Nina Bać | | |
| 11-12 | 1/2 F | 2 |Adam Chlebus |SWING Żywiec-Kuków |małopolski |
| | | |Weronika Stasica | | |
| 11-12 | 1/2 F | 18 |Mateusz Stala |SEMPRE |małopolski |
| | | |Liubov Orel |Kraków | |
| 13 | 1/4 B | 21 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |wielkopolski|
| | | |Zofia Szlafka |Kościan | |
| 14 | 1/4 B | 7 |Jakub Kaczyński |IMPERIA |małopolski |
| | | |Anna Wrona |Kraków | |
| 15-16 | 1/4 B | 4 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice | |
| 15-16 | 1/4 B | 8 |Konrad Kaliński |SEMPRE |małopolski |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków | |
| 17-18 | 1/4 B | 10 |Tomasz Kühn |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Kolenda | | |
| 17-18 | 1/4 B | 19 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
Liczba par: 18
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !| 1|
| 2| 0| 0 16-18 | 2|
| 4|X 1| 1 13-15 | 4|
| 5| XX XX 4| 4 6-9 | 5|
| 6|XXX X XXX 7| 7 4-5 !| 6|
| 7| XX XX 4| 4 6-9 | 7|
| 8| X 1| 1 13-15 | 8|
| 9|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 9|
| 10| X 1| 1 13-15 | 10|
| 11| XXX XXXX 7| 7 4-5 !| 11|
| 12|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !| 12|
| 16| XX 2| 2 10-12 | 16|
| 17|X X 2| 2 10-12 | 17|
| 18| 0| 0 16-18 | 18|
| 19| 0| 0 16-18 | 19|
| 20|X X XX 4| 4 6-9 | 20|
| 21| X X 2| 2 10-12 | 21|
| 26| X XXX 4| 4 6-9 | 26|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| XXX XXX 6| 6 5-7 !| 2|
| 4| X X 2| 2 10-11 | 4|
| 5|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 5|
| 7| X X XX 4| 4 9 | 7|
| 8| X X 2| 2 10-11 | 8|
| 10| 0| 0 12-13 | 10|
| 16|X X X XXX 6| 6 5-7 !| 16|
| 17|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !| 17|
| 18|XX XXX X 6| 6 5-7 !| 18|
| 19| 0| 0 12-13 | 19|
| 20|XXXXX X X 7| 7 4 !| 20|
| 21|XXX X X 5| 5 8 | 21|
| 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
--------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| XXXXXX X 7| 7 3 !| 1|
| 2| X 1| 1 11-12 | 2|
| 5|XXX X XX 6| 6 4-5 !| 5|
| 6| X X 2| 2 10 | 6|
| 9| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 9|
| 11|XX X X X 5| 5 6 !| 11|
| 12| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 12|
| 16|X XX 3| 3 8-9 | 16|
| 17|XX X X 4| 4 7 | 17|
| 18| X 1| 1 11-12 | 18|
| 20|X X XXXX 6| 6 4-5 !| 20|
| 26|X X X 3| 3 8-9 | 26|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 1|445464351 4.0| 4.0 4 | 1|
| 5|553536432 5.0| 5.0 5 | 5|
| 9|114223123 2.0| 2.0 2 | 9|
| 11|231341645 3.0| 3.0 3 | 11|
| 12|322112214 1.0| 1.0 1 | 12|
| 20|666655566 6.0| 6.0 6 | 20|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 20, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1-2 | F | 9 |Konrad Kurzak |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kołodziej |Nowy Targ | |
| 1-2 | F | 12 |Dominik Olewiński |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | |
| 3 | F | 10 |Tomasz Kühn |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Kolenda | | |
| 4 | F | 16 |Bartosz Pasternak |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Weronika Przybysz |Warszawa | |
| 5 | F | 11 |Tomasz Lizurej |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kiara Saghateljan |Warszawa | |
| 6 | F | 17 |Jakub Sokół |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Pastuszka |Radom | |
| 7-9 | 1/2 F | 18 |Mateusz Stala |SEMPRE |małopolski |
| | | |Liubov Orel |Kraków | |
| 7-9 | 1/2 F | 23 |Tomasz Krawczyk |BAWINEK |małopolski |
| | | |Maria Lelek |Kraków | |
| 7-9 | 1/2 F | 25 |Krystian Wojnar |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kinga Hajdaś |Rzeszów | |
| 10 | 1/2 F | 2 |Adam Chlebus |SWING Żywiec-Kuków |małopolski |
| | | |Weronika Stasica | | |
| 11-12 | 1/2 F | 8 |Konrad Kaliński |SEMPRE |małopolski |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków | |
| 11-12 | 1/2 F | 21 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |wielkopolski|
| | | |Zofia Szlafka |Kościan | |
| 13 | 1/4 B | 20 |Łukasz Wrona |BALLROOM |lubelski |
| | | |Weronika Śliczniak |Lublin | |
| 14-17 | 1/4 B | 1 |Tymoteusz Borowski |LORDANCE |śląski |
| | | |Julia Kaszuba |Wodzisław Śl. | |
| 14-17 | 1/4 B | 4 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice | |
| 14-17 | 1/4 B | 5 |Dominik Gajek |EMOTION Dance Academ|małopolski |
| | | |Paulina Zając | | |
| 14-17 | 1/4 B | 19 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice | |
| 18-20 | 1/4 B | 6 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Nina Bać | | |
| 18-20 | 1/4 B | 7 |Jakub Kaczyński |IMPERIA |małopolski |
| | | |Anna Wrona |Kraków | |
| 18-20 | 1/4 B | 24 |Kai Morawiec |IMPERIA |małopolski |
| | | |Joanna Kotońska |Kraków | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
Liczba par: 20
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X 1| 1 14-18 | 1|
| 2| XX X X 4| 4 6-9 !| 2|
| 4| 0| 0 19-20 | 4|
| 5| X X X 3| 3 10-12 | 5|
| 6| X 1| 1 14-18 | 6|
| 7| X 1| 1 14-18 | 7|
| 8|XXXX XX 6| 6 3 !| 8|
| 9|X X XX 4| 4 6-9 !| 9|
| 10|XXXXX X X 7| 7 2 !| 10|
| 11|XXX X X 5| 5 4-5 !| 11|
| 12|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 12|
| 16| X 1| 1 14-18 | 16|
| 17| X XXX X 5| 5 4-5 !| 17|
| 18|X XX X 4| 4 6-9 !| 18|
| 19| 0| 0 19-20 | 19|
| 20| X X 2| 2 13 | 20|
| 21| X X X 3| 3 10-12 | 21|
| 23|XX X X 4| 4 6-9 !| 23|
| 24| X 1| 1 14-18 | 24|
| 25| X X X 3| 3 10-12 | 25|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X 1| 1 5-8 | 1|
| 4| X 1| 1 5-8 | 4|
| 5| X 1| 1 5-8 | 5|
| 6| 0| 0 9-11 | 6|
| 7| 0| 0 9-11 | 7|
| 16| XXXXXX X 7| 7 1-2 !| 16|
| 19| X 1| 1 5-8 | 19|
| 20|X X X 3| 3 4 | 20|
| 21|XXXX XX 6| 6 3 !| 21|
| 24| 0| 0 9-11 | 24|
| 25|X XXXXXX 7| 7 1-2 !| 25|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
--------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X X 2| 2 10 | 2|
| 8| X 1| 1 11-12 | 8|
| 9|X XXXXXX 7| 7 2 !| 9|
| 10| XXXXXX 6| 6 3-5 !| 10|
| 11|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 11|
| 12|X XXXXX 6| 6 3-5 !| 12|
| 16|XXX XX X 6| 6 3-5 !| 16|
| 17|XX XXX 5| 5 6 !| 17|
| 18|XX X X 4| 4 7-9 | 18|
| 21| X 1| 1 11-12 | 21|
| 23| X X XX 4| 4 7-9 | 23|
| 25| XX X X 4| 4 7-9 | 25|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 9|213211641 1.5| 1.5 1-2 | 9|
| 10|322462355 3.0| 3.0 3 | 10|
| 11|446533416 5.0| 5.0 5 | 11|
| 12|161124132 1.5| 1.5 1-2 | 12|
| 16|535345223 4.0| 4.0 4 | 16|
| 17|654656564 6.0| 6.0 6 | 17|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 20, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 12 |Dominik Olewiński |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | |
| 2 | F | 9 |Konrad Kurzak |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kołodziej |Nowy Targ | |
| 3 | F | 23 |Tomasz Krawczyk |BAWINEK |małopolski |
| | | |Maria Lelek |Kraków | |
| 4 | F | 11 |Tomasz Lizurej |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kiara Saghateljan |Warszawa | |
| 5 | F | 8 |Konrad Kaliński |SEMPRE |małopolski |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków | |
| 6 | F | 17 |Jakub Sokół |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Pastuszka |Radom | |
| 7 | F | 18 |Mateusz Stala |SEMPRE |małopolski |
| | | |Liubov Orel |Kraków | |
| 8 | 1/2 F | 25 |Krystian Wojnar |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kinga Hajdaś |Rzeszów | |
| 9-12 | 1/2 F | 2 |Adam Chlebus |SWING Żywiec-Kuków |małopolski |
| | | |Weronika Stasica | | |
| 9-12 | 1/2 F | 10 |Tomasz Kühn |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Kolenda | | |
| 9-12 | 1/2 F | 16 |Bartosz Pasternak |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Weronika Przybysz |Warszawa | |
| 9-12 | 1/2 F | 20 |Łukasz Wrona |BALLROOM |lubelski |
| | | |Weronika Śliczniak |Lublin | |
| 13 | 1/4 B | 19 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice | |
| 14-17 | 1/4 B | 6 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Nina Bać | | |
| 14-17 | 1/4 B | 7 |Jakub Kaczyński |IMPERIA |małopolski |
| | | |Anna Wrona |Kraków | |
| 14-17 | 1/4 B | 21 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |wielkopolski|
| | | |Zofia Szlafka |Kościan | |
| 14-17 | 1/4 B | 24 |Kai Morawiec |IMPERIA |małopolski |
| | | |Joanna Kotońska |Kraków | |
| 18-19 | 1/4 B | 1 |Tymoteusz Borowski |LORDANCE |śląski |
| | | |Julia Kaszuba |Wodzisław Śl. | |
| 18-19 | 1/4 B | 5 |Dominik Gajek |EMOTION Dance Academ|małopolski |
| | | |Paulina Zając | | |
| 20 | 1/4 B | 4 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 20
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X 1| 1 12-17 | 1|
| 2| X XXX 4| 4 8-9 | 2|
| 4| X 1| 1 12-17 | 4|
| 5| X 1| 1 12-17 | 5|
| 6| X 1| 1 12-17 | 6|
| 7| X 1| 1 12-17 | 7|
| 8|XXX X X 5| 5 5-7 !| 8|
| 9|XX XXXXX 7| 7 2-3 !| 9|
| 10| X 1| 1 12-17 | 10|
| 11|XX XXX XX 7| 7 2-3 !| 11|
| 12|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 12|
| 16| X X 2| 2 11 | 16|
| 17| X XXXX 5| 5 5-7 !| 17|
| 18|XXXXX X 6| 6 4 !| 18|
| 19| 0| 0 18-20 | 19|
| 20|X X X 3| 3 10 | 20|
| 21| 0| 0 18-20 | 21|
| 23|XX X XX 5| 5 5-7 !| 23|
| 24| 0| 0 18-20 | 24|
| 25| X X XX 4| 4 8-9 | 25|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X 1| 1 11-12 | 1|
| 2|XX XX XXX 7| 7 1-2 !| 2|
| 4| 0| 0 13 | 4|
| 5|X 1| 1 11-12 | 5|
| 6| X X 2| 2 7-10 | 6|
| 7| X X 2| 2 7-10 | 7|
| 10| XXXXXX 6| 6 3-5 !| 10|
| 16|X X XXXX 6| 6 3-5 !| 16|
| 19| X X X 3| 3 6 | 19|
| 20|XX XX XXX 7| 7 1-2 !| 20|
| 21| X X 2| 2 7-10 | 21|
| 24|X X 2| 2 7-10 | 24|
| 25| XXXX X X 6| 6 3-5 !| 25|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
--------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X X 2| 2 9-12 | 2|
| 8| XX X X 4| 4 5-7 !| 8|
| 9| XXXXXXX 7| 7 3-4 !| 9|
| 10| XX 2| 2 9-12 | 10|
| 11|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 11|
| 12|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 12|
| 16|X X 2| 2 9-12 | 16|
| 17|X X XX 4| 4 5-7 !| 17|
| 18|XX XXX XX 7| 7 3-4 !| 18|
| 20|X X 2| 2 9-12 | 20|
| 23| X X XX 4| 4 5-7 !| 23|
| 25| X X X 3| 3 8 | 25|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 8|454464635 5.0| 5.0 5 | 8|
| 9|216331441 2.0| 2.0 2 | 9|
| 11|323646256 4.0| 4.0 4 | 11|
| 12|141112112 1.0| 1.0 1 | 12|
| 17|635553564 6.0| 6.0 6 | 17|
| 18|777777777 7.0| 7.0 7 | 18|
| 23|562225323 3.0| 3.0 3 | 23|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 20, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 12 |Dominik Olewiński |EMOTION |mazowiecki |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | |
| 2 | F | 16 |Bartosz Pasternak |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Weronika Przybysz |Warszawa | |
| 3 | F | 18 |Mateusz Stala |SEMPRE |małopolski |
| | | |Liubov Orel |Kraków | |
| 4 | F | 9 |Konrad Kurzak |CUBANA |małopolski |
| | | |Barbara Kołodziej |Nowy Targ | |
| 5 | F | 11 |Tomasz Lizurej |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Kiara Saghateljan |Warszawa | |
| 6 | F | 23 |Tomasz Krawczyk |BAWINEK |małopolski |
| | | |Maria Lelek |Kraków | |
| 7-8 | 1/2 F | 8 |Konrad Kaliński |SEMPRE |małopolski |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków | |
| 7-8 | 1/2 F | 10 |Tomasz Kühn |TEAM Ornontowice |śląski |
| | | |Agnieszka Kolenda | | |
| 9-11 | 1/2 F | 2 |Adam Chlebus |SWING Żywiec-Kuków |małopolski |
| | | |Weronika Stasica | | |
| 9-11 | 1/2 F | 17 |Jakub Sokół |CENTRUM TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Wiktoria Pastuszka |Radom | |
| 9-11 | 1/2 F | 25 |Krystian Wojnar |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Kinga Hajdaś |Rzeszów | |
| 12-13 | 1/2 F | 6 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |małopolski |
| | | |Nina Bać | | |
| 12-13 | 1/2 F | 20 |Łukasz Wrona |BALLROOM |lubelski |
| | | |Weronika Śliczniak |Lublin | |
| 14-15 | 1/4 B | 7 |Jakub Kaczyński |IMPERIA |małopolski |
| | | |Anna Wrona |Kraków | |
| 14-15 | 1/4 B | 21 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |wielkopolski|
| | | |Zofia Szlafka |Kościan | |
| 16-18 | 1/4 B | 1 |Tymoteusz Borowski |LORDANCE |śląski |
| | | |Julia Kaszuba |Wodzisław Śl. | |
| 16-18 | 1/4 B | 5 |Dominik Gajek |EMOTION Dance Academ|małopolski |
| | | |Paulina Zając | | |
| 16-18 | 1/4 B | 24 |Kai Morawiec |IMPERIA |małopolski |
| | | |Joanna Kotońska |Kraków | |
| 19-20 | 1/4 B | 4 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice | |
| 19-20 | 1/4 B | 19 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |lubuski |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
Liczba par: 20
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 12-16 | 1|
| 2| X X X 3| 3 8-11 | 2|
| 4| 0| 0 17-20 | 4|
| 5| X X 2| 2 12-16 | 5|
| 6| 0| 0 17-20 | 6|
| 7| 0| 0 17-20 | 7|
| 8| X X 2| 2 12-16 | 8|
| 9|XX X XX 5| 5 5 !| 9|
| 10| XXXX 4| 4 6-7 !| 10|
| 11|XXXXXX X 7| 7 2-3 !| 11|
| 12| XXXXXXXX 8| 8 1 !| 12|
| 16| X XX 3| 3 8-11 | 16|
| 17| X X 2| 2 12-16 | 17|
| 18|XXXXX X X 7| 7 2-3 !| 18|
| 19| 0| 0 17-20 | 19|
| 20|XX X 3| 3 8-11 | 20|
| 21| XXX 3| 3 8-11 | 21|
| 23|XX XX 4| 4 6-7 !| 23|
| 24|X X 2| 2 12-16 | 24|
| 25|X X XXX X 6| 6 4 !| 25|
--------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 1| X X 2| 2 9-11 | 1|
| 2| XX X X 4| 4 4-6 !| 2|
| 4| X 1| 1 12-13 | 4|
| 5|X X 2| 2 9-11 | 5|
| 6| XX X X 4| 4 4-6 !| 6|
| 7| X X X 3| 3 7-8 | 7|
| 8|XX XX XXX 7| 7 1-2 !| 8|
| 16|XXX X X 5| 5 3 !| 16|
| 17| XXXXXX X 7| 7 1-2 !| 17|
| 19| X 1| 1 12-13 | 19|
| 20|X X X X 4| 4 4-6 !| 20|
| 21| X XX 3| 3 7-8 | 21|
| 24|X X 2| 2 9-11 | 24|
--------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
--------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par|
|---|------------|---------------|---|
| 2| X X 2| 2 9-11 | 2|
| 6| X 1| 1 12-13 | 6|
| 8| XX XX 4| 4 7-8 | 8|
| 9|XXXXXXX 7| 7 2-3 !| 9|
| 10| X XXX 4| 4 7-8 | 10|
| 11|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 11|
| 12|X XXX XXX 7| 7 2-3 !| 12|
| 16|XXX XX 5| 5 4-6 !| 16|
| 17| X X 2| 2 9-11 | 17|
| 18|XX XX X 5| 5 4-6 !| 18|
| 20| X 1| 1 12-13 | 20|
| 23|XX XX X 5| 5 4-6 !| 23|
| 25| X X 2| 2 9-11 | 25|
--------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
| 9|245311561 4.0| 4.0 4 | 9|
| 11|424646336 5.0| 5.0 5 | 11|
| 12|161234113 1.0| 1.0 1 | 12|
| 16|512162245 2.0| 2.0 2 | 16|
| 18|333423422 3.0| 3.0 3 | 18|
| 23|656555654 6.0| 6.0 6 | 23|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 318 |Luka Gavva |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Anna Wrótniak |Gliwice | |
| 2 | F | 317 |Dominik Rudnicki-Sipajło |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Natalia Prylowski |Warszawa | |
| 3 | F | 315 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA
----------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|315|233212332 3.0| 3.0 3 |315|
|317|311331221 2.0| 2.0 2 |317|
|318|122123113 1.0| 1.0 1 |318|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 317 |Dominik Rudnicki-Sipajło |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Natalia Prylowski |Warszawa | |
| 2 | F | 315 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa | |
| 3 | F | 318 |Luka Gavva |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Anna Wrótniak |Gliwice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA
----------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|315|133312222 2.0| 2.0 2 |315|
|317|311121111 1.0| 1.0 1 |317|
|318|222233333 3.0| 3.0 3 |318|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 317 |Dominik Rudnicki-Sipajło |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Natalia Prylowski |Warszawa | |
| 2 | F | 315 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa | |
| 3 | F | 318 |Luka Gavva |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Anna Wrótniak |Gliwice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA
----------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|315|123322223 2.0| 2.0 2 |315|
|317|311111111 1.0| 1.0 1 |317|
|318|232233332 3.0| 3.0 3 |318|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 317 |Dominik Rudnicki-Sipajło |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Natalia Prylowski |Warszawa | |
| 2 | F | 315 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa | |
| 3 | F | 318 |Luka Gavva |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Anna Wrótniak |Gliwice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE
----------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|315|132311222 2.0| 2.0 2 |315|
|317|211122111 1.0| 1.0 1 |317|
|318|323233333 3.0| 3.0 3 |318|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 317 |Dominik Rudnicki-Sipajło |AKADEMIA TAŃCA |mazowiecki |
| | | |Natalia Prylowski |Warszawa | |
| 2 | F | 315 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |mazowiecki |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa | |
| 3 | F | 318 |Luka Gavva |MASTER DANCE |śląski |
| | | |Anna Wrótniak |Gliwice | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE
----------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|315|132312222 2.0| 2.0 2 |315|
|317|211121111 1.0| 1.0 1 |317|
|318|323233333 3.0| 3.0 3 |318|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 292 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 2 | F | 311 |Olexandr Vykhovanets |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Karina Falda |Rzeszów | |
| 3 | F | 273 |MYKYTA FOMENKO |Ukraina |Ukraina |
| | | |SOFIIA TYSHCHYK | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI
----------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|273|333321231 3.0| 3.0 3 |273|
|292|111112112 1.0| 1.0 1 |292|
|311|222233323 2.0| 2.0 2 |311|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 292 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 2 | F | 273 |MYKYTA FOMENKO |Ukraina |Ukraina |
| | | |SOFIIA TYSHCHYK | | |
| 3 | F | 311 |Olexandr Vykhovanets |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Karina Falda |Rzeszów | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO
----------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|273|213113332 2.0| 2.0 2 |273|
|292|132221121 1.0| 1.0 1 |292|
|311|321332213 3.0| 3.0 3 |311|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 292 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 2 | F | 311 |Olexandr Vykhovanets |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Karina Falda |Rzeszów | |
| 3 | F | 273 |MYKYTA FOMENKO |Ukraina |Ukraina |
| | | |SOFIIA TYSHCHYK | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|273|223132331 3.0| 3.0 3 |273|
|292|132221112 1.0| 1.0 1 |292|
|311|311313223 2.0| 2.0 2 |311|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 292 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 2 | F | 311 |Olexandr Vykhovanets |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Karina Falda |Rzeszów | |
| 3 | F | 273 |MYKYTA FOMENKO |Ukraina |Ukraina |
| | | |SOFIIA TYSHCHYK | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT
----------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|273|323233333 3.0| 3.0 3 |273|
|292|131121121 1.0| 1.0 1 |292|
|311|212312212 2.0| 2.0 2 |311|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3
------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------|
| 1 | F | 311 |Olexandr Vykhovanets |AKSEL |podkarpacki |
| | | |Karina Falda |Rzeszów | |
| 2 | F | 292 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM |dolnośląski |
| | | |Karolina Kastelik |Wrocław | |
| 3 | F | 273 |MYKYTA FOMENKO |Ukraina |Ukraina |
| | | |SOFIIA TYSHCHYK | | |
------------------------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP
Liczba par: 3
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP
----------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par|
|---|-------------|----------|---|
|273|321323333 3.0| 3.0 3 |273|
|292|133112221 2.0| 2.0 2 |292|
|311|212231112 1.0| 1.0 1 |311|
----------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
|