-

XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"


Turniej
Nazwa turnieju, organizator i obsługa turnieju
Lista klubów par uczestnicząctch w turnieju
Protokół Klasyfikacyjny

Klasy/kategorie i style
ZESTAWIENIA ZBIORCZE  Wyniki i Tabele 
14-15 C CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
14-15 C SAMBA  Wyniki   Tabela 
14-15 C RUMBA  Wyniki   Tabela 
14-15 C PASODOBLE  Wyniki   Tabela 
14-15 C JIVE  Wyniki   Tabela 
14-15 C WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
14-15 C TANGO  Wyniki   Tabela 
14-15 C WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
14-15 C FOKSTROT  Wyniki   Tabela 
14-15 C QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
14-15 D CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
14-15 D SAMBA  Wyniki   Tabela 
14-15 D RUMBA  Wyniki   Tabela 
14-15 D PASODOBLE  Wyniki   Tabela 
14-15 D JIVE  Wyniki   Tabela 
14-15 D WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
14-15 D TANGO  Wyniki   Tabela 
14-15 D WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
14-15 D FOKSTROT  Wyniki   Tabela 
14-15 D QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
14-15 E WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
14-15 E TANGO  Wyniki   Tabela 
14-15 E WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
14-15 E QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
14-15 E CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
14-15 E SAMBA  Wyniki   Tabela 
14-15 E RUMBA  Wyniki   Tabela 
14-15 E JIVE  Wyniki   Tabela 
14-15 F WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
14-15 F WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
14-15 F QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
14-15 F CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
14-15 F SAMBA  Wyniki   Tabela 
14-15 F JIVE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A SAMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A RUMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A PASODOBLE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A JIVE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A TANGO  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A FOKSTROT  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B SAMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B RUMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B PASODOBLE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B JIVE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B TANGO  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B FOKSTROT  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C SAMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C RUMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C PASODOBLE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C JIVE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C TANGO  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C FOKSTROT  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D SAMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D RUMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D PASODOBLE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D JIVE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D TANGO  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D FOKSTROT  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E SAMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E RUMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E JIVE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E TANGO  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F SAMBA  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F JIVE  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S CHA CHA CHA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S SAMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S RUMBA  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S PASODOBLE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S JIVE  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S WALC ANGIELSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S TANGO  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S WALC WIEDEŃSKI  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S FOKSTROT  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S QUICKSTEP  Wyniki   Tabela 

_Na początek ----- NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- | | | Nazwa turnieju: XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego | | "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego" | | | | Miejsce i data: Kraków, 14-16 grudzień 2018 r. | | | | Organizator: Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT, Zarząd Główny PTT | | | | Kierownik organizacyjny turnieju: | | Janusz Biały, Dariusz Dragan | | | | Kierownik artystyczny turnieju: | | Maria Nowak | | | -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- LISTA KLUBÓW ----- par uczestniczących w turnieju ----------------------------------------------- | Lp.| Klub | Miejscowość | |----|----------------------|-----------------| | 1.| A+S | Częstochowa | | 2.| A-Z | Przemyśl | | 3.| AKADEMIA TAŃCA | Warszawa | | 4.| AKADEMIA TAŃCA AS | Sosnowiec | | 5.| AKSEL | Rzeszów | | 6.| AKTAN | Wrocław | | 7.| ALFA-ASTRA | Stargard | | 8.| ARTS STUDIO | Oława | | 9.| ASTRA | Szczecin | | 10.| ArtDance | Kraków | | 11.| BALLARE | Częstochowa | | 12.| BALLROOM | Lublin | | 13.| BAWINEK | Kraków | | 14.| BLUE CLASSIC | Warszawa | | 15.| BRASIL | WARSZAWA | | 16.| CANTINERO | Tomaszów Maz. | | 17.| CENTRUM TAŃCA | WARSZAWA | | 18.| CENTRUM TAŃCA | Radom | | 19.| CENTRUM TAŃCA FIESTA | Kędzierzyn Koźle| | 20.| CHAMPION TEAM | Wrocław | | 21.| CT BLANKA WINIARSKA | Poznań | | 22.| CUBANA | Nowy Targ | | 23.| DANCE CENTER | Kluczbork | | 24.| DANCE POINT | Kraków | | 25.| DANCE TEAM | Dobrzeń Wielki | | 26.| DANCE TEAM | Wrocław | | 27.| DANCECLUB | Szczecin | | 28.| DANCELOOK | Gliwice | | 29.| DUET | Warszawa | | 30.| DZIUPLA | Poznań | | 31.| DŻET | Rzeszów-Boguchw | | 32.| Dancers United | WARSZAWA | | 33.| ELIDA | Mielec | | 34.| ELITE DANCE | Warszawa | | 35.| EM STUDIO | Opole Lubelskie | | 36.| EMKA DANCE ACADEMY | Warszawa | | 37.| EMOTION | Góra Kalwaria | | 38.| ESKADRA | Pabianice | | 39.| ESTYMA | Częstochowa | | 40.| ETIUDA | Radomsko | | 41.| EUFORIA Dance | Kraków | | 42.| EVOLUTION | Kraków | | 43.| FANTAZJA | Kraków | | 44.| FINEZJA | Poznań | | 45.| FLAMENCO | Siemianowice | | 46.| FORUM | Zabrze | | 47.| GALA | Mielec | | 48.| GASIEK | Rzeszów | | 49.| GOLDEN DANCE | Przemyśl | | 50.| GRACJA | Krosno | | 51.| GRACJA | Zielona Góra | | 52.| Golden Club | Ukraina | | 53.| IDEA | Kraków | | 54.| IGLICA | Wrocław | | 55.| IGLICA | Wrocław | | 56.| IMPRESS | Dzierżoniów | | 57.| IMPRESSIONANTE | Wrocław | | 58.| IMPULS | Chorzów | | 59.| INSPIRACJA | Wrocław | | 60.| JEDYNKA | Łódź | | 61.| JUMP | Janów Lubelski | | 62.| JUST DANCE | Stalowa Wola | | 63.| JUST DANCE | Wieliczka | | 64.| K-STUDIO | Krosno | | 65.| KADRYL | Białystok | | 66.| KARISMA | Kraków | | 67.| KICK | Kielce | | 68.| KLASA | Tarnów | | 69.| Kuźnia Tańca | Kraków | | 70.| LATINA | Wolsztyn | | 71.| LATINO | Żabno | | 72.| LIDER | Lublin | | 73.| LORDANCE | Wodzisław Śl. | | 74.| LORENZO | Gaj Mały | | 75.| Level Up | | | 76.| MAESTRO | Opole | | 77.| MAGIC-DANCE | Lublin | | 78.| MARENGO | Dąbrowa Górnicz | | 79.| MARGO | Leszno | | 80.| MASTER DANCE | Gliwice | | 81.| MCT | Wieliczka | | 82.| MERENGUE | Stalowa Wola | | 83.| MISTRAL | Tarnowskie Góry | | 84.| Mistrzowska Akademia | Zabrze | | 85.| NOWY STYL | Bielsko-Biała | | 86.| PASJA | Lublin | | 87.| PERFECT DANCE | Kraków | | 88.| PIETRZYK | Wrocław | | 89.| POEZJA | Kościan | | 90.| POLISH CLUB | Warszawa | | 91.| PRESTIGE | Białystok | | 92.| PROFESSIONAL DANCE | Głogoczów | | 93.| PROJEKT NM | Słubice | | 94.| PW DANCE | Rzeszów | | 95.| RAGTIME | Kęty | | 96.| RESPECT DANCE | Skarżysko Kam. | | 97.| RONDO | Rybnik | | 98.| ROYAL DANCE | Szczecin | | 99.| ROYAL DANCE STUDIO | WARSZAWA | |100.| RÓŻA | Olesno | |101.| RS | WARSZAWA | |102.| RYTM | Żory | |103.| SEMPRE | Kraków | |104.| SKT AGH | Kraków | |105.| SKT PASJA | Kraków | |106.| SKTT ISKRA | Wrocław | |107.| SOKÓŁ | Myślenice | |108.| ST CIEPŁY | Jaworzno | |109.| ST DOBROWOLSCY | Częstochowa | |110.| ST LINESTUDIO | Strzelce Opolsk | |111.| ST MAJEWSKI Krzysztof| Wrocław | |112.| START | Płońsk | |113.| STUDIO CHILLOUT | Przemyśl | |114.| STUDIO TAŃCA WOLF | WARSZAWA | |115.| STYL | Kraków | |116.| SUKCES | Częstochowa | |117.| SUKCES | Jaworzno | |118.| SZKOŁA TAŃCA SPARTA | Opole | |119.| SzT eMiKa | Tarnów | |120.| TAKT | Chełm | |121.| UKS CATIA | Kędzierzyn-Koźl | |122.| WIKA | Olsztyn | |123.| WIR | Mysłowice | |124.| ZAMEK | Biała Podlaska | |125.| ZAMEK | Lublin | |126.| ZAMEK | Szydłowiec | |127.| ZORBA | Częstochowa | |128.| ZORBA | Mykanów | ----------------------------------------------- _Na początek ----- PROTOKÓŁ KLASYFIKACYJNY ----- -------------------------------------------------------------------------------- | | | | | P R O T O K Ó Ł K L A S Y F I K A C Y J N Y | | | | | | 1. Nazwa turnieju: | | | | XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego | | "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego" | | | | 2. Miejsce i data rozgrywania turnieju: | | | | Kraków, 14-16 grudzień 2018 r. | | | | 3. Na turnieju nadano nowe klasy taneczne następującym parom: | | | | Nr pary Para Klub/Miejscowość | | | | 111 Kamil Hankus RAGTIME | | Katarzyna Pyrdziak Kęty | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 114 Michał Kamiński GASIEK | | Olga Gabriela Piejko Rzeszów | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 138 Maciej Zinkiewicz CENTRUM TAŃCA | | Adrianna Gruszczyńska WARSZAWA | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 110 Dawid Dębski GRACJA | | Julita Łotyszonek Zielona Góra | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 114 Michał Kamiński GASIEK | | Olga Gabriela Piejko Rzeszów | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 123 Jakub Ungert TAKT | | Patrycja Koziej Chełm | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 73 Jakub Chmiel DZIUPLA | | Kaja Zalewska Poznań | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 81 Filip Krochmal KICK | | Emilia Kwiecień Kielce | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 106 Mikołaj Żukowski CHAMPION TEAM | | Zofia Kozołub Wrocław | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 94 Kacper Kawiński A-Z | | Elżbieta Szelążek Przemyśl | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 96 Patryk Leszczyński BALLROOM | | Angelika Kiełsznia Lublin | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 100 Aleksander Wiaderny EMOTION | | Amelia Słomska Góra Kalwaria | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 47 Marek Andruszko EVOLUTION | | Julia Gębala Kraków | | para kategorii/klasy: 14-15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 55 Adrian Koniecko PRESTIGE | | Wiktoria Koniecko Białystok | | para kategorii/klasy: 14-15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 69 Sebastian Woźniak CUBANA | | Marlena Tętnowska Nowy Targ | | para kategorii/klasy: 14-15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 30 Gabriel Damek CANTINERO | | Aleksandra Gruszczyńska Tomaszów Maz. | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 44 Hubert Starowicz ArtDance | | Alicja Tochowicz Kraków | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 46 Piotr Wojciechowski ST LINESTUDIO | | Aleksandra Goliszewska Strzelce Opolsk | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 262 Damian Machnio CENTRUM TAŃCA | | Julia Kutera Radom | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN | | | | 274 Przemysław Zdziech CENTRUM TAŃCA | | Natalia Dziedziczak Radom | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN | | | | 275 Aleksander Ziuziański MARENGO | | Weronika Junak Dąbrowa Górnicz | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN | | | | 223 Wojciech Lipnicki DANCELOOK | | Marta Gryczka Gliwice | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD | | | | 226 Jakub Adamcewicz GRACJA | | Wiktoria Krynicka Zielona Góra | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD | | | | 236 Jakub Koguciuk JEDYNKA | | Daria Gawlik Łódź | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD | | | | 247 Mikołaj Talik SUKCES | | Julia Langier Jaworzno | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD | | | | 170 Dawid Jaruszewski MISTRAL | | Wiktoria Kainka Tarnowskie Góry | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 172 Mateusz Kowalczyk ESTYMA | | Małgorzata Zagórska Częstochowa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 179 Szymon Miśtal SUKCES | | Julia Dąbrowska Częstochowa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 189 Konrad Łyda POLISH CLUB | | Anna Furyk Warszawa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 131 Adrian Brzozowski ETIUDA | | Natalia Smużyńska Radomsko | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 139 Jakub Kubicz MAESTRO | | Maria Baryliszyn Opole | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 140 Damian Kucharski IGLICA | | Magdalena Sadowska Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 149 Jakub Roman Kuźnia Tańca Kraków | | Oliwia Szarek | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 120 Jeremiasz Fronc ArtDance | | Karolina Drabczyk Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 124 Wojciech Piotrowski CHAMPION TEAM | | Natalia Rasz Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 129 Oskar Żuczek GALA | | Emilia Mądry Mielec | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 42 Michał Bińkowski ArtDance | | Dominika Pajerska Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 73 Eliasz Kubica UKS CATIA | | Natalia Franik Kędzierzyn-Koźl | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 279 Jacek Jędro FINEZJA | | Emiliana Haremska Poznań | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 67 Michał Baran START | | Izabela Wydurska Płońsk | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 77 Sebastian Pycio ESKADRA | | Vanessa Kosecka Pabianice | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 91 Grzegorz Szewczyk ArtDance | | Angelika Dobosz Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 19 Jonasz Zgodzaj MASTER DANCE | | Monika Rudzka Gliwice | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN | | | | 63 Kamil Pytlik LORDANCE | | Anna Głażewska Wodzisław Śl. | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN | | | | 66 Jakub Zwoliński STUDIO CHILLOUT | | Aurelia Starzyńska Przemyśl | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN | | | | 40 Adam Wasylewicz LATINO | | Klaudia Kapustka Żabno | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 54 Mieszko Tokarski WIR | | Dominika Wojtych Mysłowice | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD | | | | 55 Wiktor Ćwiek Dancers United | | Justyna Zejmowicz WARSZAWA | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 1 Adrian Batkiewicz DANCELOOK | | Agnieszka Kolenda Gliwice | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | | 6 Marek Ogrodnik RÓŻA | | Kamila Ogrodnik Olesno | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | | 6 Marek Ogrodnik RÓŻA | | Kamila Ogrodnik Olesno | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | | 7 Krzysztof Owczarek ETIUDA | | Aleksandra Malej Radomsko | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | | 9 Bruno Sarnowski A-Z | | Amelia Nowiczuk Przemyśl | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | | 10 Karol Słota DANCECLUB | | Michele Tadevosyan Szczecin | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- ZESTAWIENIE ZBIORCZE ---------- ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 114 | Michał Kamiński | GASIEK | | | | Olga Gabriela Piejko | Rzeszów | | 2 | 138 | Maciej Zinkiewicz | CENTRUM TAŃCA | | | | Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | | 3 | 111 | Kamil Hankus | RAGTIME | | | | Katarzyna Pyrdziak | Kęty | | 4 | 119 | Dominik Sopoćko | POLISH CLUB | | | | Wiktoria Kwiatkowska | Warszawa | | 5 | 110 | Dawid Dębski | GRACJA | | | | Julita Łotyszonek | Zielona Góra | | 6 | 109 | Igor Droś | ST DOBROWOLSCY | | | | Weronika Patysiak | Częstochowa | | 7 | 125 | Filip Woźniak | BLUE CLASSIC | | | | Justyna Derezińska | Warszawa | | 8 | 107 | Michał Bólad | ArtDance | | | | Amelia Pawlikowska | Kraków | | 9 | 137 | Aleksander Korbut | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Dominika Dorycka | | | 10 | 136 | Elwin Hamzayev | A-Z | | | | Wiktoria Markiewicz | Przemyśl | | 11 | 134 | Patryk Braun | NOWY STYL | | | | Emilia Mieszczak | Bielsko-Biała | | 12 | 115 | Daniel Lipiński | ROYAL DANCE | | | | Julia Magdalena Tyjewska | Szczecin | | 13 | 133 | Maciej Boguta | EVOLUTION | | | | Alicja Woźniczka | Kraków | | 14 | 135 | Kacper Dziadosz | K-STUDIO Krosno | | | | Emilia Farbaniec | | | 15 | 112 | Maciej Janaszczyk | JEDYNKA | | | | Wiktoria Sopata | Łódź | | 16 | 123 | Jakub Ungert | TAKT | | | | Patrycja Koziej | Chełm | | 17 | 113 | Jan Jarosz | K-STUDIO Krosno | | | | Wiktoria Dudek | | | 18 | 108 | Michał Chamera | PASJA | | | | Katarzyna Jemielniak | Lublin | | 19 | 121 | Filip Szewczykowski | DZIUPLA | | | | Natalia Klupa | Poznań | | 20 | 117 | Bartosz Nowak | LATINO | | | | Karina Lis | Żabno | | 21 | 116 | Jakub Markiewicz | SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | Agnieszka Maliszewska | Opole | | 22 | 93 | Damian Kaczmarek | CHAMPION TEAM | | | | Julia Wajcfelt | Wrocław | | 23 | 118 | Maksymilian Prażak | MARGO | | | | Barbara Brodziak | Leszno | | 24 | 97 | Filip Reginek | MAESTRO | | | | Magdalena Jankowska | Opole | | 25 | 98 | Mikołaj Stochel | EVOLUTION | | | | Paulina Piasek | Kraków | | 26 | 94 | Kacper Kawiński | A-Z | | | | Elżbieta Szelążek | Przemyśl | | 27 | 124 | Arkadiusz Winiarczyk | A-Z | | | | Wiktoria Rupar | Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 114 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 138 | 5.0 | 2.5 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 15.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 111 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 5.0 | 8.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 119 | 7.5 | 7.5 | 6.0 | 2.0 | 6.0 | 29.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 110 | 7.5 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 7.0 | 30.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 109 | 9.5 | 9.5 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 31.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 125 | 3.0 | 7.5 | 8.0 | 8.5 | 5.0 | 32.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 107 | 2.0 | 2.5 | 13.5 | 13.0 | 2.0 | 33.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 137 | 6.0 | 6.0 | 7.0 | 7.0 | 16.5 | 42.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 136 | 9.5 | 9.5 | 9.5 | 8.5 | 9.0 | 46.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 134 | 15.0 | 11.5 | 11.0 | 10.0 | 11.5 | 59.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 115 | 12.5 | 11.5 | 15.5 | 13.0 | 11.5 | 64.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 133 | 11.0 | 14.0 | 9.5 | 16.5 | 13.5 | 64.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 135 | 19.0 | 14.0 | 13.5 | 16.5 | 13.5 | 76.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 112 | 21.5 | 16.5 | 17.0 | 16.5 | 10.0 | 81.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 123 | 12.5 | 16.5 | 20.0 | 16.5 | 16.5 | 82.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 113 | 15.0 | 19.0 | 12.0 | 20.0 | 16.5 | 82.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 108 | 15.0 | 19.0 | 15.5 | 20.0 | 16.5 | 86.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 121 | 17.5 | 24.0 | 18.0 | 13.0 | 22.5 | 95.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 117 | 17.5 | 21.5 | 23.0 | 22.0 | 19.0 |103.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 116 | 20.0 | 14.0 | 24.0 | 20.0 | 25.5 |103.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 93 | 23.0 | 19.0 | 21.5 | 26.0 | 20.0 |109.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 118 | 24.5 | 27.0 | 26.0 | 11.0 | 22.5 |111.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 97 | 21.5 | 21.5 | 21.5 | 23.5 | 25.5 |113.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 98 | 26.5 | 24.0 | 19.0 | 23.5 | 22.5 |115.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 94 | 24.5 | 24.0 | 26.0 | 26.0 | 22.5 |123.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 124 | 26.5 | 26.0 | 26.0 | 26.0 | 27.0 |131.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 114 | Michał Kamiński | GASIEK | | | | Olga Gabriela Piejko | Rzeszów | | 2 | 123 | Jakub Ungert | TAKT | | | | Patrycja Koziej | Chełm | | 3 | 110 | Dawid Dębski | GRACJA | | | | Julita Łotyszonek | Zielona Góra | | 4 | 119 | Dominik Sopoćko | POLISH CLUB | | | | Wiktoria Kwiatkowska | Warszawa | | 5 | 109 | Igor Droś | ST DOBROWOLSCY | | | | Weronika Patysiak | Częstochowa | | 6 | 113 | Jan Jarosz | K-STUDIO Krosno | | | | Wiktoria Dudek | | | 7 | 128 | Łukasz Kowalewski | LORDANCE | | | | Oliwia Tercjak | Wodzisław Śl. | | 8 | 107 | Michał Bólad | ArtDance | | | | Amelia Pawlikowska | Kraków | | 9 | 121 | Filip Szewczykowski | DZIUPLA | | | | Natalia Klupa | Poznań | | 10 | 132 | Piotr Wojaczek | CENTRUM TAŃCA FIESTA| | | | Agata Breitkopf | Kędzierzyn Koźl | | 11 | 115 | Daniel Lipiński | ROYAL DANCE | | | | Julia Magdalena Tyjewska | Szczecin | | 12 | 140 | Kacper Nestor | AKSEL | | | | Angelika Tondera | Rzeszów | | 13 | 125 | Filip Woźniak | BLUE CLASSIC | | | | Justyna Derezińska | Warszawa | | 14 | 112 | Maciej Janaszczyk | JEDYNKA | | | | Wiktoria Sopata | Łódź | | 15 | 126 | Jakub Ciesielski | LORDANCE | | | | Katarzyna Kubica | Wodzisław Śl. | | 16 | 105 | Gabriel Skuba | AKSEL | | | | Marta Żak | Rzeszów | | 17 | 104 | Igor Opałka | EMOTION | | | | Wiktoria Żółkowska | Góra Kalwaria | | 18 | 130 | Krzysztof Papierok | DANCELOOK | | | | Dagmara Adamczyk | Gliwice | | 19 | 89 | Szymon Staśkowiak | CHAMPION TEAM | | | | Zuzanna Ryś | Wrocław | | 20 | 102 | Bartosz Brzeźny | SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | Malwina Brzeźny | Opole | | 21 | 117 | Bartosz Nowak | LATINO | | | | Karina Lis | Żabno | | 22 | 111 | Kamil Hankus | RAGTIME | | | | Katarzyna Pyrdziak | Kęty | | 23 | 124 | Arkadiusz Winiarczyk | A-Z | | | | Wiktoria Rupar | Przemyśl | | 24 | 131 | Oliwer Sarafin | ASTRA | | | | Magdalena Oleba | Szczecin | | 25 | 118 | Maksymilian Prażak | MARGO | | | | Barbara Brodziak | Leszno | | 26 | 127 | Oleh Kovtun | Golden club | | | | Myroslava Yatsiura | | | 27 | 116 | Jakub Markiewicz | SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | Agnieszka Maliszewska | Opole | | 28 | 108 | Michał Chamera | PASJA | | | | Katarzyna Jemielniak | Lublin | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 114 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 123 | 4.0 | 6.0 | 7.0 | 3.0 | 2.0 | 22.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 110 | 7.0 | 2.0 | 9.5 | 1.0 | 3.0 | 22.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 119 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 8.0 | 8.0 | 23.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 109 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 25.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 113 | 6.0 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 8.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 128 | 3.0 | 9.0 | 3.0 | 9.0 | 4.0 | 28.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 107 | 13.0 | 8.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 121 | 8.0 | 10.0 | 12.5 | 10.5 | 10.5 | 51.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 132 | 9.5 | 11.5 | 11.0 | 10.5 | 10.5 | 53.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 115 | 14.5 | 7.0 | 12.5 | 7.0 | 17.5 | 58.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 140 | 14.5 | 15.0 | 8.0 | 12.0 | 13.0 | 62.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 125 | 12.0 | 15.0 | 9.5 | 20.5 | 8.0 | 65.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 112 | 9.5 | 13.0 | 14.0 | 16.0 | 13.0 | 65.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 126 | 11.0 | 11.5 | 20.5 | 20.5 | 17.5 | 81.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 105 | 22.0 | 20.0 | 16.0 | 20.5 | 13.0 | 91.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 104 | 22.0 | 20.0 | 16.0 | 16.0 | 22.0 | 96.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 130 | 22.0 | 26.0 | 20.5 | 13.0 | 17.5 | 99.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 89 | 22.0 | 26.0 | 16.0 | 16.0 | 22.0 |102.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 102 | 22.0 | 26.0 | 20.5 | 16.0 | 17.5 |102.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 117 | 22.0 | 20.0 | 20.5 | 25.5 | 15.0 |103.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 111 | 22.0 | 15.0 | 20.5 | 25.5 | 26.5 |109.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 124 | 22.0 | 20.0 | 26.0 | 20.5 | 22.0 |110.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 131 | 22.0 | 26.0 | 26.0 | 16.0 | 22.0 |112.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 118 | 22.0 | 20.0 | 20.5 | 25.5 | 26.5 |114.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 127 | 22.0 | 20.0 | 26.0 | 25.5 | 22.0 |115.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 116 | 22.0 | 20.0 | 26.0 | 25.5 | 26.5 |120.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 108 | 22.0 | 26.0 | 26.0 | 25.5 | 26.5 |126.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 106 | Mikołaj Żukowski | CHAMPION TEAM | | | | Zofia Kozołub | Wrocław | | 2 | 73 | Jakub Chmiel | DZIUPLA | | | | Kaja Zalewska | Poznań | | 3 | 81 | Filip Krochmal | KICK | | | | Emilia Kwiecień | Kielce | | 4 | 102 | Bartosz Brzeźny | SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | Malwina Brzeźny | Opole | | 5 | 88 | Kacper Sarbak | LORENZO Katarzyna Bi| | | | Klaudia Paroń | Gaj Mały | | 6 | 79 | Mikołaj Kiszka | JUMP | | | | Aleksandra Jaworska | Janów Lubelski | | 7 | 104 | Igor Opałka | EMOTION | | | | Wiktoria Żółkowska | Góra Kalwaria | | 8 | 84 | Bartosz Niewolski | PASJA | | | | Klaudia Choma | Lublin | | 9 | 86 | Konrad Owczarczak | GRACJA | | | | Ewa Majchrowicz | Zielona Góra | | 10 | 71 | Jan Boś | CENTRUM TAŃCA | | | | Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 11 | 70 | Seweryn Adamczyk | LORDANCE | | | | Oliwia Podlejska | Wodzisław Śl. | | 12 | 87 | Korneliusz Paradysz | GRACJA | | | | Natalia Potocka | Krosno | | 13 | 105 | Gabriel Skuba | AKSEL | | | | Marta Żak | Rzeszów | | 14 | 82 | Dawid Kruk | FORUM | | | | Maria Naramska | Zabrze | | 15 | 83 | Tomasz Kłosowski | ST CIEPŁY | | | | Oliwia Sioła | Jaworzno | | 16 | 103 | Szymon Dąbrówka | DANCE CENTER | | | | Oliwia Kowalczyk | Kluczbork | | 17 | 74 | Oktawiusz Doroszuk | A-Z | | | | Magdalena Cebeńko | Przemyśl | | 18 | 80 | Szymon Kotarba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Maria Mróz | Warszawa | | 19 | 78 | Konrad Kijak | ZAMEK | | | | Wiktoria Malmon | Szydłowiec | | 20 | 89 | Szymon Staśkowiak | CHAMPION TEAM | | | | Zuzanna Ryś | Wrocław | | 21 | 72 | Oliwier Byczek | GRACJA | | | | Oliwia Mąkowska | Zielona Góra | | 22 | 90 | Karol Walaszek | EVOLUTION | | | | Natalia Kalicińska | Kraków | | 23 | 75 | Oliwier Gierczak | A-Z | | | | Gabriela Flis | Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 106 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 73 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 9.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 81 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 6.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 102 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 7.5 | 25.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 88 | 8.0 | 5.0 | 8.0 | 10.0 | 10.0 | 41.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 79 | 17.0 | 6.0 | 6.0 | 10.0 | 4.0 | 43.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 104 | 6.0 | 18.0 | 15.0 | 3.0 | 3.0 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 84 | 7.0 | 8.0 | 7.0 | 8.0 | 17.0 | 47.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 86 | 11.0 | 7.0 | 12.5 | 7.0 | 13.0 | 50.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 71 | 20.5 | 10.5 | 4.0 | 14.0 | 5.0 | 54.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 70 | 11.0 | 10.5 | 10.0 | 15.0 | 7.5 | 54.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 87 | 9.0 | 14.5 | 12.5 | 12.5 | 9.0 | 57.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 105 | 14.0 | 10.5 | 22.0 | 6.0 | 17.0 | 69.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 82 | 5.0 | 18.0 | 10.0 | 20.5 | 17.0 | 70.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 83 | 17.0 | 18.0 | 10.0 | 16.5 | 11.5 | 73.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 103 | 11.0 | 13.0 | 19.0 | 16.5 | 17.0 | 76.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 74 | 14.0 | 22.0 | 22.0 | 10.0 | 11.5 | 79.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 80 | 20.5 | 10.5 | 15.0 | 20.5 | 14.0 | 80.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 78 | 17.0 | 18.0 | 19.0 | 12.5 | 17.0 | 83.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 89 | 14.0 | 22.0 | 17.0 | 20.5 | 21.5 | 95.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 72 | 20.5 | 18.0 | 19.0 | 20.5 | 21.5 | 99.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 90 | 20.5 | 22.0 | 15.0 | 20.5 | 21.5 | 99.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 75 | 23.0 | 14.5 | 22.0 | 20.5 | 21.5 |101.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 96 | Patryk Leszczyński | BALLROOM | | | | Angelika Kiełsznia | Lublin | | 2 | 94 | Kacper Kawiński | A-Z | | | | Elżbieta Szelążek | Przemyśl | | 3 | 100 | Aleksander Wiaderny | EMOTION | | | | Amelia Słomska | Góra Kalwaria | | 4 | 93 | Damian Kaczmarek | CHAMPION TEAM | | | | Julia Wajcfelt | Wrocław | | 5 | 86 | Konrad Owczarczak | GRACJA | | | | Ewa Majchrowicz | Zielona Góra | | 6 | 84 | Bartosz Niewolski | PASJA | | | | Klaudia Choma | Lublin | | 7 | 80 | Szymon Kotarba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Maria Mróz | Warszawa | | 8 | 73 | Jakub Chmiel | DZIUPLA | | | | Kaja Zalewska | Poznań | | 9 | 95 | Łukasz Lenarczyk | MAESTRO | | | | Weronika Lewandowska | Opole | | 10 | 75 | Oliwier Gierczak | A-Z | | | | Gabriela Flis | Przemyśl | | 11 | 98 | Mikołaj Stochel | EVOLUTION | | | | Paulina Piasek | Kraków | | 12 | 97 | Filip Reginek | MAESTRO | | | | Magdalena Jankowska | Opole | | 13 | 74 | Oktawiusz Doroszuk | A-Z | | | | Magdalena Cebeńko | Przemyśl | | 14 | 99 | Oliwiusz Szydłowski | GOLDEN DANCE | | | | Patrycja Rozputyńska | Przemyśl | | 15 | 71 | Jan Boś | CENTRUM TAŃCA | | | | Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 16 | 70 | Seweryn Adamczyk | LORDANCE | | | | Oliwia Podlejska | Wodzisław Śl. | | 17 | 82 | Dawid Kruk | FORUM | | | | Maria Naramska | Zabrze | | 18 | 78 | Konrad Kijak | ZAMEK | | | | Wiktoria Malmon | Szydłowiec | | 19 | 101 | Mikołaj Wojtusik | PERFECT DANCE | | | | Klaudia Kosmacz | Kraków | | 20 | 72 | Oliwier Byczek | GRACJA | | | | Oliwia Mąkowska | Zielona Góra | | 21 | 90 | Karol Walaszek | EVOLUTION | | | | Natalia Kalicińska | Kraków | | 22 | 88 | Kacper Sarbak | LORENZO Katarzyna Bi| | | | Klaudia Paroń | Gaj Mały | | 23 | 79 | Mikołaj Kiszka | JUMP | | | | Aleksandra Jaworska | Janów Lubelski | | 24 | 81 | Filip Krochmal | KICK | | | | Emilia Kwiecień | Kielce | | 25 | 83 | Tomasz Kłosowski | ST CIEPŁY | | | | Oliwia Sioła | Jaworzno | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 96 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 9.5 | 1.0 | 13.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 94 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 9.5 | 3.0 | 18.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 100 | 5.0 | 8.5 | 7.0 | 1.0 | 2.0 | 23.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 93 | 4.0 | 7.0 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 86 | 3.0 | 3.0 | 14.0 | 9.5 | 8.5 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 84 | 6.0 | 13.5 | 4.0 | 6.0 | 8.5 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 80 | 12.5 | 4.0 | 12.0 | 3.0 | 8.5 | 40.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 73 | 7.5 | 10.0 | 21.0 | 2.0 | 4.0 | 44.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 95 | 10.0 | 5.0 | 8.0 | 15.0 | 11.0 | 49.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 75 | 7.5 | 11.0 | 15.5 | 9.5 | 8.5 | 52.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 98 | 10.0 | 6.0 | 12.0 | 12.0 | 12.0 | 52.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 97 | 14.0 | 13.5 | 5.0 | 7.0 | 13.0 | 52.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 74 | 16.0 | 8.5 | 15.5 | 4.0 | 15.5 | 59.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 99 | 10.0 | 16.0 | 3.0 | 16.0 | 15.5 | 60.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 71 | 16.0 | 12.0 | 9.5 | 17.5 | 15.5 | 70.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 70 | 12.5 | 20.0 | 9.5 | 13.5 | 18.0 | 73.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 82 | 18.5 | 16.0 | 12.0 | 21.5 | 6.0 | 74.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 78 | 16.0 | 16.0 | 17.5 | 19.5 | 15.5 | 84.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 101 | 18.5 | 18.5 | 19.0 | 13.5 | 20.0 | 89.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 72 | 21.0 | 21.0 | 17.5 | 19.5 | 19.0 | 98.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 90 | 20.0 | 18.5 | 24.0 | 17.5 | 23.5 |103.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 88 | 22.0 | 22.0 | 20.0 | 21.5 | 21.5 |107.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 79 | 23.5 | 24.0 | 22.0 | 24.5 | 23.5 |117.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 81 | 25.0 | 24.0 | 24.0 | 24.5 | 21.5 |119.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 83 | 23.5 | 24.0 | 24.0 | 23.0 | 25.0 |119.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA 8T Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 47 | Marek Andruszko | EVOLUTION | | | | Julia Gębala | Kraków | | 2 | 69 | Sebastian Woźniak | CUBANA | | | | Marlena Tętnowska | Nowy Targ | | 3 | 55 | Adrian Koniecko | PRESTIGE | | | | Wiktoria Koniecko | Białystok | | 4 | 68 | Dominik Wochlik | ESKADRA | | | | Gabriela Sterniczuk | Pabianice | | 5 | 53 | Aleksander Kalata | CUBANA | | | | Natalia Kiczka | Nowy Targ | | 6 | 56 | Kacper Kraśnik | GOLDEN DANCE | | | | Weronika Stochła | Przemyśl | | 7 | 63 | Oskar Olszański | GOLDEN DANCE | | | | Nina Szołek | Przemyśl | | 8 | 48 | Adam Bielas | AKTAN | | | | Julia Białek | Wrocław | | 9 | 64 | Filip Perłak | A-Z | | | | Amanda Ogonowska | Przemyśl | | 10 | 60 | Aleksander Morawa | CUBANA | | | | Agnieszka Sznajder | Nowy Targ | | 11 | 54 | Michał Kałuża | DANCELOOK | | | | Agnieszka Skrzypczak | Gliwice | | 12 | 52 | Grzegorz Groehlich | SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | Maja Podolska | Opole | | 13 | 59 | Konrad Kurzak | CUBANA | | | | Daria Melnyk | Nowy Targ | | 14 | 61 | Łukasz Nowakowski | DANCELOOK | | | | Emilia Jarek | Gliwice | | 15 | 58 | Bartosz Kubies | MARENGO | | | | Zuzanna Zaworska | Dąbrowa Górnicz | | 16 | 62 | Paweł Olchowy | A-Z | | | | Martyna Pobidyńska | Przemyśl | | 17 | 67 | Tobiasz Wilk | LORENZO Katarzyna Bi| | | | Leticja Wallicht | Gaj Mały | | 18 | 57 | Jakub Kubaczyk | LATINA | | | | Zuzanna Drzymała | Wolsztyn | | 19 | 49 | Szymon Czerny | ZORBA | | | | Karolina Organiściak | Częstochowa | | 20 | 139 | Dawid Zglinicki | Mistrzowska Akademia| | | | Daria Furman | Zabrze | | 21 | 50 | Artur Depta | FORUM | | | | Sandra Błaszczyk | Zabrze | | 22 | 51 | Michał Duszewski | MARGO | | | | Anna Apolinarska | Leszno | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA 8T Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 -------------------------------------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 47 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 69 | 3.0 | 2.0 | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 3.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 55 | 4.0 | 5.0 | 18.0 | 3.0 | 5.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 43.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 68 | 6.0 | 3.0 | 1.0 | 6.0 | 21.0 | 6.0 | 2.0 | 15.5 | 60.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 53 | 10.5 | 7.5 | 7.0 | 7.5 | 6.0 | 7.0 | 11.0 | 4.0 | 60.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 56 | 1.0 | 15.5 | 3.0 | 2.0 | 4.0 | 14.0 | 6.0 | 15.5 | 61.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 63 | 10.5 | 4.0 | 5.0 | 7.5 | 10.5 | 9.5 | 8.5 | 15.5 | 71.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 48 | 8.0 | 6.0 | 6.0 | 9.0 | 18.5 | 4.0 | 14.5 | 7.5 | 73.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 64 | 13.0 | 7.5 | 11.0 | 11.5 | 9.0 | 5.0 | 12.0 | 5.0 | 74.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 60 | 5.0 | 18.0 | 18.0 | 5.0 | 7.0 | 9.5 | 8.5 | 11.0 | 82.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 54 | 17.5 | 9.0 | 15.5 | 11.5 | 13.0 | 8.0 | 10.0 | 12.0 | 96.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 52 | 9.0 | 20.5 | 21.0 | 20.5 | 3.0 | 14.0 | 5.0 | 6.0 | 99.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 59 | 12.0 | 12.5 | 11.0 | 15.0 | 8.0 | 22.0 | 16.0 | 7.5 |104.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 61 | 17.5 | 15.5 | 15.5 | 17.0 | 15.5 | 11.0 | 13.0 | 9.5 |114.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 58 | 14.5 | 10.5 | 8.5 | 15.0 | 15.5 | 19.5 | 14.5 | 20.0 |118.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 62 | 21.0 | 15.5 | 13.0 | 20.5 | 12.0 | 14.0 | 17.5 | 13.0 |126.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 67 | 21.0 | 15.5 | 21.0 | 15.0 | 15.5 | 12.0 | 7.0 | 20.0 |127.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 57 | 17.5 | 10.5 | 8.5 | 11.5 | 21.0 | 19.5 | 21.5 | 20.0 |130.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 49 | 7.0 | 20.5 | 18.0 | 18.0 | 18.5 | 16.5 | 19.5 | 15.5 |133.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 139 | 14.5 | 12.5 | 14.0 | 11.5 | 21.0 | 19.5 | 21.5 | 20.0 |134.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 50 | 21.0 | 20.5 | 21.0 | 20.5 | 10.5 | 16.5 | 17.5 | 9.5 |137.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 51 | 17.5 | 20.5 | 11.0 | 20.5 | 15.5 | 19.5 | 19.5 | 20.0 |144.0 | -------------------------------------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA 6T Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 46 | Piotr Wojciechowski | ST LINESTUDIO | | | | Aleksandra Goliszewska | Strzelce Opolsk | | 2 | 30 | Gabriel Damek | CANTINERO | | | | Aleksandra Gruszczyńska | Tomaszów Maz. | | 3 | 44 | Hubert Starowicz | ArtDance | | | | Alicja Tochowicz | Kraków | | 4 | 33 | Grzegorz Gębuś | ArtDance | | | | Anna Wrona | Kraków | | 5 | 41 | Hubert Płociński | AKADEMIA TAŃCA | | | | Katarzyna Wyrzykowska | Warszawa | | 6 | 42 | Filip Sierka | AKTAN | | | | Wiktoria Palac | Wrocław | | 7 | 39 | Maciej Muniak | JUST DANCE Wieliczka| | | | Milena Batko | | | 8 | 32 | Jędrzej Górecki | DANCE POINT Kraków | | | | Natalia Romaniewska | | | 9 | 43 | Igor Skutnik | FORUM | | | | Hanna Radziewska | Zabrze | | 10 | 36 | Filip Lipiński | JEDYNKA | | | | Julia Pospiszył | Łódź | | 11 | 35 | Damian Jakubowski | EMOTION | | | | Klaudia Rosłonkiewicz | Góra Kalwaria | | 12 | 40 | Aleksander Pankratz | RS | | | | Agata Bosak | WARSZAWA | | 13 | 38 | Michał Mróz | JUMP | | | | Izabela Wojciechowska | Janów Lubelski | | 14 | 37 | Andrzej Mielecki | RS | | | | Laura Kawczyńska-Banaszek | WARSZAWA | | 15 | 34 | Jan Hohol | DANCE POINT Kraków | | | | Nina Bać | | | 16 | 31 | Stanisław Flader | RS | | | | Maria Szlom | WARSZAWA | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA 6T Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12 ------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 46 | 1.0 | 3.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 9.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 30 | 9.5 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 20.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 44 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | 7.0 | 5.0 | 22.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 33 | 4.0 | 6.0 | 8.0 | 4.0 | 4.0 | 7.0 | 33.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 41 | 2.0 | 5.0 | 5.0 | 3.0 | 10.5 | 11.0 | 36.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 42 | 9.5 | 9.0 | 6.0 | 8.0 | 5.0 | 4.0 | 41.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 39 | 9.5 | 9.0 | 10.5 | 6.0 | 3.0 | 6.0 | 44.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 32 | 7.0 | 9.0 | 8.0 | 8.0 | 10.5 | 3.0 | 45.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 43 | 6.0 | 11.5 | 12.0 | 10.0 | 6.0 | 8.0 | 53.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 36 | 9.5 | 11.5 | 8.0 | 11.5 | 8.0 | 11.0 | 59.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 35 | 12.0 | 4.0 | 4.0 | 13.0 | 15.5 | 14.0 | 62.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 40 | 5.0 | 7.0 | 13.0 | 11.5 | 13.0 | 13.0 | 62.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 38 | 13.0 | 13.0 | 10.5 | 8.0 | 9.0 | 11.0 | 64.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 37 | 14.5 | 15.0 | 14.5 | 14.0 | 14.0 | 9.0 | 81.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 34 | 16.0 | 14.0 | 14.5 | 15.0 | 12.0 | 15.0 | 86.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 31 | 14.5 | 16.0 | 16.0 | 16.0 | 15.5 | 16.0 | 94.0 | ------------------------------------------------------------------------------------ XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 A w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 274 | Przemysław Zdziech | CENTRUM TAŃCA | | | | Natalia Dziedziczak | Radom | | 2 | 275 | Aleksander Ziuziański | MARENGO | | | | Weronika Junak | Dąbrowa Górnicz | | 3 | 262 | Damian Machnio | CENTRUM TAŃCA | | | | Julia Kutera | Radom | | 4 | 253 | Przemysław Brzeziński | RONDO | | | | Karolina Krzysztofczyk | Rybnik | | 5 | 250 | Sebastian Archacki | CENTRUM TAŃCA | | | | Julia Borkowska | Radom | | 6 | 271 | Jakub Rembelski | STUDIO TAŃCA WOLF | | | | Oliwia Bala | WARSZAWA | | 7 | 256 | Dmitriy Gurskiy | MASTER DANCE | | | | Julia Miterska | Gliwice | | 8 | 267 | Michał Nazaruk | PW DANCE | | | | Patrycja Widlarz | Rzeszów | | 9 | 222 | Damian Kramski | GRACJA | | | | Alicja Skorupka | Zielona Góra | | 10 | 221 | Oskar Jurek | PROFESSIONAL DANCE | | | | Dominika Dobranowska | Głogoczów | | 11 | 264 | Szymon Mieszczak | NOWY STYL | | | | Adrianna Sepioło | Bielsko-Biała | | 12 | 223 | Wojciech Lipnicki | DANCELOOK | | | | Marta Gryczka | Gliwice | | 13 | 260 | Adrian Karczewicz | ST DOBROWOLSCY | | | | Iga Rubik | Częstochowa | | 14 | 252 | Sebastian Bomba | AKSEL | | | | Karina Falda | Rzeszów | | 15 | 273 | Borys Zawierucha | RYTM | | | | Martyna Mach | Żory | | 16 | 257 | Maciej Holski | STUDIO TAŃCA WOLF | | | | Katarzyna Tyl | WARSZAWA | | 17 | 266 | Bartosz Nabiałczyk | ST DOBROWOLSCY | | | | Natalia Kaliściak | Częstochowa | | 18 | 224 | Michał Puszka | LIDER | | | | Izabela Nasalska | Lublin | | 19 | 259 | Kacper Kacprzak | CENTRUM TAŃCA | | | | Weronika Lato | Radom | | 20 | 261 | Mateusz Kramski | GRACJA | | | | Marta Szkalińska | Zielona Góra | | 21 | 270 | Kamil Polewski | ZORBA | | | | Marta Jankowska | Mykanów | | 22 | 268 | Damian Pik | ESKADRA | | | | Agnieszka Łysik | Pabianice | | 23 | 254 | Mateusz Czinar | CHAMPION TEAM | | | | Izabela Pych | Wrocław | | 24 | 225 | Kamil Zawistowski | CHAMPION TEAM | | | | Kinga Szemiel | Wrocław | | 25 | 251 | Łukasz Blacha | BAWINEK | | | | Beata Szafraniec | Kraków | | 26 | 269 | Daniel Podraza | SzT eMiKa | | | | Patrycja Podraza | Tarnów | | 27 | 255 | Waldemar Figaszewski | ROYAL DANCE | | | | Agnieszka Tronczyńska | Szczecin | | 28 | 265 | Paweł Mroczka | AKSEL | | | | Kamila Rogala | Rzeszów | | 29 | 272 | Kamil Zaręba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Donata Księżarczyk | Warszawa | | 30 | 258 | Andrzej Hull | IDEA | | | | Barbara Kucharczyk | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 A w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 274 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 275 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 262 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 7.0 | 3.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 253 | 11.0 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 250 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 7.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 271 | 6.0 | 7.0 | 7.0 | 4.0 | 5.0 | 29.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 256 | 5.0 | 9.0 | 6.0 | 6.0 | 12.5 | 38.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 267 | 8.5 | 4.0 | 11.0 | 10.0 | 8.0 | 41.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 222 | 11.0 | 13.5 | 9.5 | 8.5 | 6.0 | 48.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 221 | 15.5 | 8.0 | 8.0 | 12.0 | 10.0 | 53.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 264 | 8.5 | 18.5 | 9.5 | 11.0 | 14.5 | 62.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 223 | 7.0 | 18.5 | 13.5 | 14.0 | 10.0 | 63.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 260 | 13.5 | 11.5 | 18.5 | 14.0 | 10.0 | 67.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 252 | 11.0 | 10.0 | 13.5 | 25.0 | 12.5 | 72.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 273 | 17.0 | 11.5 | 12.0 | 14.0 | 17.5 | 72.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 257 | 13.5 | 20.5 | 15.0 | 8.5 | 17.5 | 75.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 266 | 20.5 | 17.0 | 18.5 | 16.5 | 14.5 | 87.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 224 | 20.5 | 15.5 | 18.5 | 18.5 | 17.5 | 90.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 259 | 15.5 | 15.5 | 28.0 | 22.0 | 17.5 | 98.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 261 | 18.5 | 22.0 | 16.0 | 20.5 | 22.0 | 99.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 270 | 22.0 | 25.0 | 24.5 | 16.5 | 20.0 |108.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 268 | 28.0 | 20.5 | 18.5 | 18.5 | 23.5 |109.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 254 | 24.5 | 13.5 | 24.5 | 25.0 | 26.5 |114.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 225 | 18.5 | 27.5 | 22.0 | 20.5 | 26.5 |115.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 251 | 24.5 | 27.5 | 24.5 | 25.0 | 21.0 |122.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 269 | 28.0 | 23.0 | 21.0 | 25.0 | 26.5 |123.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 255 | 24.5 | 25.0 | 24.5 | 29.0 | 23.5 |126.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 265 | 24.5 | 25.0 | 28.0 | 29.0 | 26.5 |133.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 272 | 28.0 | 29.0 | 28.0 | 25.0 | 29.5 |139.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 258 | 30.0 | 30.0 | 30.0 | 29.0 | 29.5 |148.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 A w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 226 | Jakub Adamcewicz | GRACJA | | | | Wiktoria Krynicka | Zielona Góra | | 2 | 236 | Jakub Koguciuk | JEDYNKA | | | | Daria Gawlik | Łódź | | 3 | 247 | Mikołaj Talik | SUKCES | | | | Julia Langier | Jaworzno | | 4 | 223 | Wojciech Lipnicki | DANCELOOK | | | | Marta Gryczka | Gliwice | | 5 | 193 | Amadeusz Frodyma | MARGO | | | | Julia Bunikowska | Leszno | | 6 | 222 | Damian Kramski | GRACJA | | | | Alicja Skorupka | Zielona Góra | | 7 | 206 | Wiktor Malinowski | GRACJA | | | | Oliwia Rogowska | Zielona Góra | | 8 | 241 | Szymon Panachida | DANCECLUB | | | | Marika Zawadzka | Szczecin | | 9 | 197 | Robert Kacperski | DANCECLUB | | | | Darya Borowskaya | Szczecin | | 10 | 235 | Adrian Janas | JEDYNKA | | | | Weronika Blukacz | Łódź | | 11 | 249 | Michał Trytko | DANCELOOK | | | | Zuzanna Izdebska | Gliwice | | 12 | 221 | Oskar Jurek | PROFESSIONAL DANCE | | | | Dominika Dobranowska | Głogoczów | | 13 | 232 | Tomasz Gura | AKSEL | | | | Klaudia Wilk | Rzeszów | | 14 | 240 | Kamil Micał | DŻET | | | | Małgorzata Krytak | Rzeszów-Boguchw | | 15 | 239 | Mateusz Maślanka | DANCE TEAM | | | | Julita Rudkowska | Wrocław | | 16 | 244 | Rafał Rydz | LIDER | | | | Anna Rubacha | Lublin | | 17 | 219 | Stanisław Wojciechowski | STUDIO TAŃCA WOLF | | | | Julia Janczewska | WARSZAWA | | 18 | 233 | Krzysztof Marci Hamulecki | ARTS STUDIO | | | | Oliwia Niepsujewicz | Oława | | 19 | 246 | Michał Szlachtowski | SUKCES | | | | Julia Fajkis | Jaworzno | | 20 | 229 | Illia Chyzhma | | | | | Liliia Serdyukova | | | 21 | 243 | Adam Płuciennik | FLAMENCO | | | | Klaudia Marcinkiewicz | Siemianowice | | 22 | 231 | Maksymilian Duraj | STYL | | | | Joanna Chwastowska | Kraków | | 23 | 227 | Jakub Bielecki | EM STUDIO | | | | Katarzyna Winiarska | Opole Lubelskie | | 24 | 220 | Kamil Żarnovsky | BRASIL | | | | Agnieszka Komosa | WARSZAWA | | 25 | 224 | Michał Puszka | LIDER | | | | Izabela Nasalska | Lublin | | 26 | 225 | Kamil Zawistowski | CHAMPION TEAM | | | | Kinga Szemiel | Wrocław | | 27 | 238 | Przemysław Maciejewski | BLUE CLASSIC | | | | Alicja Żegalski | Warszawa | | 28 | 216 | Mateusz Szyporta | DANCE TEAM | | | | Wiktoria Kosno | Dobrzeń Wielki | | 29 | 248 | Konrad Tołpa | DANCE TEAM | | | | Nikola Grzelaczyk | Wrocław | | 30 | 237 | Mateusz Kunda | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Karolina Półtorak | | | 31 | 242 | Jeremi Przygoda | FORUM | | | | Magda Łach | Zabrze | | 32 | 245 | Kamil Sowa | RONDO | | | | Izabela Kolarczyk | Rybnik | | 33 | 228 | Karol Bronowski | PROFESSIONAL DANCE | | | | Natalia Gancarz | Głogoczów | | 34 | 234 | Tomasz Jaglarz | BAWINEK | | | | Karolina Such | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 A w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 226 | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 236 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 247 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 11.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 223 | 8.0 | 4.0 | 5.0 | 8.0 | 3.0 | 28.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 193 | 10.0 | 8.0 | 6.0 | 10.5 | 8.0 | 42.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 222 | 8.0 | 6.0 | 18.0 | 5.0 | 8.0 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 206 | 5.0 | 14.0 | 9.0 | 10.5 | 13.0 | 51.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 241 | 20.0 | 5.0 | 18.0 | 6.0 | 6.0 | 55.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 197 | 2.0 | 8.0 | 9.0 | 25.5 | 11.0 | 55.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 235 | 6.0 | 16.5 | 18.0 | 17.0 | 4.0 | 61.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 249 | 12.5 | 10.5 | 13.5 | 10.5 | 14.5 | 61.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 221 | 17.0 | 12.5 | 9.0 | 22.0 | 8.0 | 68.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 232 | 12.5 | 8.0 | 22.5 | 4.0 | 22.5 | 69.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 240 | 8.0 | 29.0 | 4.0 | 25.5 | 5.0 | 71.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 239 | 17.0 | 20.0 | 13.5 | 13.5 | 17.5 | 81.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 244 | 26.0 | 16.5 | 18.0 | 7.0 | 14.5 | 82.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 219 | 12.5 | 20.0 | 12.0 | 22.0 | 17.5 | 84.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 233 | 17.0 | 10.5 | 22.5 | 17.0 | 17.5 | 84.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 246 | 27.5 | 15.0 | 9.0 | 17.0 | 22.5 | 91.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 229 | 12.5 | 20.0 | 18.0 | 22.0 | 22.5 | 95.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 243 | 29.5 | 12.5 | 30.5 | 13.5 | 11.0 | 97.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 231 | 22.0 | 27.0 | 18.0 | 10.5 | 20.0 | 97.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 227 | 17.0 | 25.5 | 18.0 | 17.0 | 27.5 |105.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 220 | 17.0 | 25.5 | 24.5 | 17.0 | 22.5 |106.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 224 | 24.0 | 20.0 | 24.5 | 22.0 | 17.5 |108.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 225 | 27.5 | 20.0 | 9.0 | 27.5 | 25.0 |109.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 238 | 22.0 | 23.0 | 27.0 | 32.5 | 27.5 |132.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 216 | 29.5 | 29.0 | 27.0 | 22.0 | 27.5 |135.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 248 | 22.0 | 31.5 | 27.0 | 29.0 | 31.5 |141.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 237 | 32.5 | 24.0 | 30.5 | 27.5 | 27.5 |142.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 31 | 242 | 32.5 | 29.0 | 30.5 | 30.5 | 30.0 |152.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 32 | 245 | 25.0 | 33.5 | 33.5 | 30.5 | 33.5 |156.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 33 | 228 | 32.5 | 31.5 | 30.5 | 32.5 | 31.5 |158.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 34 | 234 | 32.5 | 33.5 | 33.5 | 34.0 | 33.5 |167.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 B w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 209 | Daniel Myślicki | DANCECLUB | | | | Natalia Koss | Szczecin | | 2 | 197 | Robert Kacperski | DANCECLUB | | | | Darya Borowskaya | Szczecin | | 3 | 193 | Amadeusz Frodyma | MARGO | | | | Julia Bunikowska | Leszno | | 4 | 204 | Andrii Liashenko | Golden club | | | | Viktoriia Oshyiko | | | 5 | 202 | Filip Kuczyński | STUDIO TAŃCA WOLF | | | | Katarzyna Szczukiewicz | WARSZAWA | | 6 | 211 | Dominik Piechota | DANCE TEAM | | | | Katarzyna Żółkiewska | Dobrzeń Wielki | | 7 | 212 | Bartosz Polański | IGLICA | | | | Natalia Laska | Wrocław | | 8 | 276 | Mateusz Oleksik | MISTRAL | | | | Laura Wojciuch | Tarnowskie Góry | | 9 | 160 | Kacper Niemczyk | GRACJA | | | | Zofia Kaplińska | Zielona Góra | | 10 | 219 | Stanisław Wojciechowski | STUDIO TAŃCA WOLF | | | | Julia Janczewska | WARSZAWA | | 11 | 195 | Norbert Głogosz | ETIUDA | | | | Klaudia Zielińska | Radomsko | | 12 | 194 | Mateusz Góra | IMPULS | | | | Anna Baniusiewicz | Chorzów | | 13 | 157 | Dmytro Kushch | Golden club | | | | Nataliia Kolomiiets | | | 14 | 154 | Mateusz Gralak | ALFA-ASTRA | | | | Aleksandra Szymkiewicz | Stargard | | 15 | 207 | Jan Marcinkowski | AKADEMIA TAŃCA | | | | Patrycja Urban | Warszawa | | 16 | 208 | Paweł Mertuszka | BAWINEK | | | | Monika Iwona Łuc | Kraków | | 17 | 199 | Amadeusz Kliminowski | CHAMPION TEAM | | | | Aleksandra Lisowiec | Wrocław | | 18 | 201 | Karol Kreczko | MARENGO | | | | Oliwia Marcinkiewicz | Dąbrowa Górnicz | | 19 | 122 | Miron Kahl | MARGO | | | | Kasandra Adamczyk | Leszno | | 20 | 198 | Nikodem Kakakis | ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | Katarzyna Dominek | | | 21 | 120 | Jeremiasz Fronc | ArtDance | | | | Karolina Drabczyk | Kraków | | 22 | 218 | Kamil Talik | NOWY STYL | | | | Paulina Gwóźdź | Bielsko-Biała | | 23 | 155 | Szymon Kieresz | MARGO | | | | Marta Sobasik | Leszno | | 24 | 164 | Krzysztof Świędrych | KLASA | | | | Katarzyna Wiśniowska | Tarnów | | 25 | 220 | Kamil Żarnovsky | BRASIL | | | | Agnieszka Komosa | WARSZAWA | | 26 | 205 | Mateusz Majcher | MAGIC-DANCE | | | | Estera Gromaszek | Lublin | | 27 | 159 | Dmytrii Leonenko | Level Up | | | | Sofia Vashulenko | | | 28 | 215 | Adam Szczypczyk | ArtDance | | | | Gabriela Jaworek | Kraków | | 29 | 163 | Jakub Warsitz | MAESTRO | | | | Agata Brzozowska | Opole | | 30 | 110 | Jakub Piotrowski | MARENGO | | | | Julia Kołosowska | Dąbrowa Górnicz | | 31 | 206 | Wiktor Malinowski | GRACJA | | | | Oliwia Rogowska | Zielona Góra | | 32 | 213 | Krzysztof Richter | Dancers United | | | | Vladyslava Gordeziani | WARSZAWA | | 33 | 210 | Mariusz Noworyta | BAWINEK | | | | Justyna Fatyga | Kraków | | 34 | 196 | Karol Jagielski | DUET | | | | Milena Kowalczyk | Warszawa | | 35 | 162 | Łukasz Sieraczyński | FLAMENCO | | | | Ludwika Pudełko | Siemianowice | | 36 | 156 | Kajetan Knaś | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Kinga Biskup | | | 37 | 121 | Maxwell Ignaszewski | MARGO | | | | Agata Włodarczyk | Leszno | | 38 | 161 | Daniel Ryterski | ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | Emilia Maćkała | | | 39 | 217 | Maciej Słodownik | PROJEKT NM | | | | Klaudia Kozinoga | Słubice | | 40 | 190 | Krystian Bendinger | JEDYNKA | | | | Adrianna Rakowiecka | Łódź | | 41 | 203 | Radosław Kutyła | JUST DANCE | | | | Dominika Sarnowska | Stalowa Wola | | 42 | 158 | Konrad Kwiecień | BAWINEK | | | | Monika Grunwald | Kraków | | 43 | 214 | Andreas Sobania | SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | Daria Arczyńska | Opole | | 44 | 216 | Mateusz Szyporta | DANCE TEAM | | | | Wiktoria Kosno | Dobrzeń Wielki | | 45 | 192 | Kamil Czarnik | AKADEMIA TAŃCA AS | | | | Julia Kawa | Sosnowiec | | 46 | 119 | Krystian Cisiński-Nguyen | ELIDA | | | | Aleksandra Brzezińska | Mielec | | 47 | 118 | Grzegorz Cichoński | KADRYL | | | | Ewa Sliżewska | Białystok | | 48 | 200 | Jakub Konarzewski | ASTRA | | | | Nikola Kot | Szczecin | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 B w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 209 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 197 | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 5.0 | 14.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 193 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 3.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 204 | 2.0 | 3.0 | 7.5 | 7.5 | 2.0 | 22.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 202 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 7.0 | 26.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 211 | 15.5 | 6.0 | 3.0 | 13.5 | 4.0 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 212 | 6.0 | 9.0 | 10.0 | 9.0 | 8.0 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 276 | 8.5 | 7.0 | 12.5 | 12.0 | 9.5 | 49.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 160 | 8.5 | 9.0 | 6.0 | 20.0 | 11.0 | 54.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 219 | 15.5 | 9.0 | 10.0 | 7.5 | 12.5 | 54.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 195 | 11.5 | 18.5 | 7.5 | 5.0 | 21.0 | 63.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 194 | 8.5 | 14.0 | 17.5 | 10.5 | 16.5 | 67.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 157 | 11.5 | 23.0 | 10.0 | 20.0 | 6.0 | 70.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 154 | 15.5 | 11.0 | 17.5 | 13.5 | 16.5 | 74.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 207 | 8.5 | 24.0 | 26.5 | 6.0 | 16.5 | 81.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 208 | 27.0 | 12.0 | 12.5 | 23.5 | 12.5 | 87.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 199 | 19.0 | 26.5 | 14.0 | 16.0 | 16.5 | 92.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 201 | 13.0 | 18.5 | 34.5 | 10.5 | 21.0 | 97.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 122 | 19.0 | 13.0 | 22.5 | 20.0 | 25.0 | 99.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 198 | 15.5 | 18.5 | 22.5 | 32.5 | 16.5 |105.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 120 | 27.0 | 18.5 | 15.0 | 20.0 | 31.5 |112.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 218 | 33.5 | 18.5 | 17.5 | 23.5 | 23.5 |116.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 155 | 23.0 | 31.0 | 20.5 | 20.0 | 23.5 |118.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 164 | 23.0 | 26.5 | 17.5 | 25.5 | 28.0 |120.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 220 | 29.5 | 31.0 | 20.5 | 32.5 | 9.5 |123.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 205 | 19.0 | 26.5 | 34.5 | 28.5 | 16.5 |125.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 159 | 27.0 | 18.5 | 34.5 | 27.0 | 26.0 |133.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 215 | 33.5 | 18.5 | 34.5 | 16.0 | 31.5 |134.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 163 | 23.0 | 36.5 | 26.5 | 25.5 | 31.5 |143.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 110 | 23.0 | 26.5 | 46.0 | 16.0 | 45.5 |157.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 31 | 206 | 33.5 | 31.0 | 24.0 | 32.5 | 38.0 |159.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 32 | 213 | 23.0 | 36.5 | 40.5 | 32.5 | 31.5 |164.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 33 | 210 | 33.5 | 44.0 | 40.5 | 28.5 | 21.0 |167.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 34 | 196 | 33.5 | 44.0 | 30.0 | 32.5 | 28.0 |168.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 35 | 162 | 46.0 | 18.5 | 26.5 | 39.5 | 38.0 |168.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 36 | 156 | 29.5 | 31.0 | 40.5 | 39.5 | 38.0 |178.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 37 | 121 | 40.5 | 36.5 | 34.5 | 32.5 | 38.0 |182.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 38 | 161 | 40.5 | 31.0 | 26.5 | 46.0 | 45.5 |189.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 39 | 217 | 40.5 | 36.5 | 46.0 | 39.5 | 28.0 |190.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 40 | 190 | 40.5 | 44.0 | 30.0 | 39.5 | 38.0 |192.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 41 | 203 | 40.5 | 36.5 | 46.0 | 39.5 | 38.0 |200.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 42 | 158 | 40.5 | 44.0 | 40.5 | 39.5 | 38.0 |202.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 43 | 214 | 33.5 | 44.0 | 34.5 | 46.0 | 45.5 |203.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 44 | 216 | 46.0 | 44.0 | 30.0 | 39.5 | 45.5 |205.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 45 | 192 | 40.5 | 44.0 | 40.5 | 46.0 | 38.0 |209.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 46 | 119 | 46.0 | 36.5 | 46.0 | 46.0 | 38.0 |212.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 47 | 118 | 40.5 | 44.0 | 40.5 | 46.0 | 45.5 |216.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 48 | 200 | 48.0 | 44.0 | 46.0 | 39.5 | 45.5 |223.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 B w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 172 | Mateusz Kowalczyk | ESTYMA | | | | Małgorzata Zagórska | Częstochowa | | 2 | 189 | Konrad Łyda | POLISH CLUB | | | | Anna Furyk | Warszawa | | 3 | 170 | Dawid Jaruszewski | MISTRAL | | | | Wiktoria Kainka | Tarnowskie Góry | | 4 | 179 | Szymon Miśtal | SUKCES | | | | Julia Dąbrowska | Częstochowa | | 5 | 180 | Błażej Molas | ZAMEK | | | | Izabela Kuranc | Lublin | | 6 | 160 | Kacper Niemczyk | GRACJA | | | | Zofia Kaplińska | Zielona Góra | | 7 | 168 | Dawid Gajdera | LORDANCE | | | | Julia Pacharzyna | Wodzisław Śl. | | 8 | 167 | Maciej Ciura | A+S | | | | Maja Tomalska | Częstochowa | | 9 | 157 | Dmytro Kushch | Golden club | | | | Nataliia Kolomiiets | | | 10 | 183 | Szymon Polaczkiewicz | SUKCES | | | | Laura Nicpoń | Częstochowa | | 11 | 159 | Dmytrii Leonenko | Level Up | | | | Sofia Vashulenko | | | 12 | 166 | Jakub Bury | GASIEK | | | | Paula Kamińska | Rzeszów | | 13 | 156 | Kajetan Knaś | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Kinga Biskup | | | 14 | 164 | Krzysztof Świędrych | KLASA | | | | Katarzyna Wiśniowska | Tarnów | | 15 | 173 | Miłosz Kowalski | ZORBA | | | | Natalia Gomoluch | Częstochowa | | 16 | 185 | Paweł - Sobieraj | JEDYNKA | | | | Karina Agnieszk Grabowska | Łódź | | 17 | 155 | Szymon Kieresz | MARGO | | | | Marta Sobasik | Leszno | | 18 | 175 | Michał Laskowski | MERENGUE | | | | Nikola Martyna | Stalowa Wola | | 19 | 145 | Ignacy Nowakowski | GRACJA | | | | Barbara Karnecka | Zielona Góra | | 20 | 177 | Denys Likhachov | Golden club | | | | Polina Yushchenko | | | 21 | 169 | Jakub Gęśla | JUST DANCE | | | | Julia Warchoł | Stalowa Wola | | 22 | 162 | Łukasz Sieraczyński | FLAMENCO | | | | Ludwika Pudełko | Siemianowice | | 23 | 188 | Patryk Zbucki | ZAMEK | | | | Dominika Chalimoniuk | Biała Podlaska | | 24 | 187 | Mikołaj Włoch | SOKÓŁ | | | | Katarzyna Kosińska | Myślenice | | 25 | 176 | Jakub Ligenza | SUKCES | | | | Natalia Makiejewska | Jaworzno | | 26 | 181 | Sebastian Okon | IMPRESSIONANTE | | | | Agata Smolarek | Wrocław | | 27 | 150 | Kacper Starski | ALFA-ASTRA | | | | Julia Skrzypczyńska | Stargard | | 28 | 186 | Kacper Stacha | LORDANCE | | | | Zuzanna Rytych | Wodzisław Śl. | | 29 | 158 | Konrad Kwiecień | BAWINEK | | | | Monika Grunwald | Kraków | | 30 | 184 | Daniel Seweryn | BAWINEK | | | | Paulina Topolska | Kraków | | 31 | 171 | Mateusz Kaleta | KARISMA Kraków | | | | Anna Kaleta | | | 32 | 138 | Grzegorz Krzemiński | FLAMENCO | | | | Weronika Klebach | Siemianowice | | 33 | 154 | Mateusz Gralak | ALFA-ASTRA | | | | Aleksandra Szymkiewicz | Stargard | | 34 | 165 | Mariusz Bardyn | styl Kraków | | | | Olga Kwiatkowska | | | 35 | 163 | Jakub Warsitz | MAESTRO | | | | Agata Brzozowska | Opole | | 36-37 | 161 | Daniel Ryterski | ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | Emilia Maćkała | | | 36-37 | 136 | Krzysztof Kaliński | ArtDance | | | | Anna Zawadzka | Kraków | | 38 | 182 | Wiktor Pobidyński | ArtDance | | | | Wiktoria Turczak | Kraków | | 39 | 178 | Dawid Małecki | RYTM | | | | Sara Cwalina | Żory | | 40 | 142 | Jakub Mardacz | DŻET | | | | Ewelina Dec | Rzeszów-Boguchw | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 B w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 172 | 2.0 | 2.5 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 9.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 189 | 3.0 | 1.0 | 6.0 | 1.0 | 1.0 | 12.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 170 | 1.0 | 5.0 | 2.0 | 9.5 | 3.0 | 20.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 179 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 5.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 180 | 8.5 | 6.0 | 7.0 | 4.0 | 6.0 | 31.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 160 | 4.0 | 2.5 | 5.0 | 16.0 | 14.5 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 168 | 7.0 | 14.5 | 9.5 | 5.0 | 7.0 | 43.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 167 | 6.0 | 14.5 | 3.0 | 11.0 | 14.5 | 49.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 157 | 12.0 | 8.0 | 14.5 | 16.0 | 4.0 | 54.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 183 | 18.0 | 11.0 | 9.5 | 12.0 | 9.0 | 59.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 159 | 10.5 | 17.5 | 9.5 | 16.0 | 9.0 | 62.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 166 | 18.0 | 25.5 | 9.5 | 9.5 | 9.0 | 71.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 156 | 22.5 | 14.5 | 12.0 | 13.0 | 11.0 | 73.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 164 | 18.0 | 9.0 | 18.0 | 16.0 | 14.5 | 75.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 173 | 33.0 | 7.0 | 16.5 | 6.0 | 21.5 | 84.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 185 | 13.5 | 14.5 | 27.5 | 16.0 | 21.5 | 93.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 155 | 13.5 | 11.0 | 21.0 | 24.0 | 26.0 | 95.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 175 | 18.0 | 20.5 | 21.0 | 20.5 | 19.0 | 99.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 145 | 8.5 | 36.5 | 34.5 | 7.0 | 14.5 |101.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 177 | 27.5 | 11.0 | 27.5 | 24.0 | 12.0 |102.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 169 | 22.5 | 20.5 | 19.0 | 20.5 | 21.5 |104.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 162 | 18.0 | 23.0 | 23.5 | 24.0 | 17.5 |106.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 188 | 18.0 | 24.0 | 21.0 | 20.5 | 24.0 |107.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 187 | 18.0 | 17.5 | 14.5 | 32.0 | 28.0 |110.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 176 | 29.0 | 31.0 | 13.0 | 20.5 | 17.5 |111.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 181 | 10.5 | 20.5 | 25.5 | 29.0 | 28.0 |113.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 150 | 33.0 | 25.5 | 16.5 | 8.0 | 31.5 |114.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 186 | 27.5 | 20.5 | 30.5 | 26.5 | 21.5 |126.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 158 | 25.5 | 28.0 | 23.5 | 26.5 | 25.0 |128.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 184 | 25.5 | 31.0 | 30.5 | 29.0 | 28.0 |144.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 31 | 171 | 24.0 | 31.0 | 30.5 | 32.0 | 31.5 |149.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 32 | 138 | 33.0 | 28.0 | 30.5 | 29.0 | 34.5 |155.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 33 | 154 | 33.0 | 28.0 | 34.5 | 34.5 | 31.5 |161.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 34 | 165 | 38.5 | 36.5 | 25.5 | 34.5 | 31.5 |166.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 35 | 163 | 33.0 | 36.5 | 34.5 | 32.0 | 34.5 |170.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 36-37 | 161 | 33.0 | 36.5 | 39.0 | 38.0 | 38.0 |184.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 36-37 | 136 | 33.0 | 36.5 | 39.0 | 38.0 | 38.0 |184.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 38 | 182 | 38.5 | 36.5 | 34.5 | 38.0 | 38.0 |185.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 39 | 178 | 38.5 | 36.5 | 37.0 | 38.0 | 38.0 |188.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 40 | 142 | 38.5 | 36.5 | 39.0 | 38.0 | 38.0 |190.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 C w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 139 | Jakub Kubicz | MAESTRO | | | | Maria Baryliszyn | Opole | | 2 | 149 | Jakub Roman | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Oliwia Szarek | | | 3 | 140 | Damian Kucharski | IGLICA | | | | Magdalena Sadowska | Wrocław | | 4 | 131 | Adrian Brzozowski | ETIUDA | | | | Natalia Smużyńska | Radomsko | | 5 | 152 | Szymon Zużałek | AKADEMIA TAŃCA AS | | | | Oliwia Lenarczyk | Sosnowiec | | 6 | 144 | Maciej Młynarski | ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | Klara Guettner | | | 7 | 134 | Marcin Danak | SKT PASJA | | | | Angelika Włoch | Kraków | | 8 | 153 | Marcin Świniarski | POLISH CLUB | | | | Monika Snopkowska | Warszawa | | 9 | 143 | Grzegorz Matuszek | AKSEL | | | | Aleksandra Wysocka | Rzeszów | | 10 | 111 | Szymon Przemieniecki | WIKA | | | | Justyna Karwacka | Olsztyn | | 11 | 124 | Wojciech Piotrowski | CHAMPION TEAM | | | | Natalia Rasz | Wrocław | | 12 | 148 | Jakub Pokora | ETIUDA | | | | Wiktoria Bielas | Radomsko | | 13 | 90 | Jarosław Stępień | ArtDance | | | | Wiktoria Dybała - Chmaj | Kraków | | 14 | 103 | Mikołaj Federowicz | AKADEMIA TAŃCA AS | | | | Emilia Hyży | Sosnowiec | | 15 | 132 | Łukasz Błaszczyk | EMKA DANCE ACADEMY | | | | Kamila Tębłowska | Warszawa | | 16 | 151 | Artur Szumacher | ROYAL DANCE STUDIO | | | | Aleksandra Walczak | WARSZAWA | | 17 | 55 | Wiktor Ćwiek | Dancers United | | | | Justyna Zejmowicz | WARSZAWA | | 18 | 146 | Jakub Ogonowski | RESPECT DANCE Skarży| | | | Kinga Ziębora | | | 19 | 147 | Mateusz Październik | ARTS STUDIO | | | | Joanna Stanowska | Oława | | 20 | 80 | Jacek Andruszko | SKT PASJA | | | | Klaudia Madaj | Kraków | | 21 | 145 | Ignacy Nowakowski | GRACJA | | | | Barbara Karnecka | Zielona Góra | | 22 | 150 | Kacper Starski | ALFA-ASTRA | | | | Julia Skrzypczyńska | Stargard | | 23 | 135 | Wojciech Ilnicki | DANCE CENTER | | | | Anna Kaczmarek | Kluczbork | | 24 | 107 | Kamil Mikulski | DANCECLUB | | | | Aleksandra Wojniusz | Szczecin | | 25 | 133 | Marcin Cieśla | CHAMPION TEAM | | | | Zuzanna Budkiewicz | Wrocław | | 26 | 142 | Jakub Mardacz | DŻET | | | | Ewelina Dec | Rzeszów-Boguchw | | 27 | 112 | Mateusz Rusin | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Milena Ślósarz | | | 28 | 136 | Krzysztof Kaliński | ArtDance | | | | Anna Zawadzka | Kraków | | 29 | 87 | Jakub Maślak | MARGO | | | | Agata Matusiak | Leszno | | 30 | 89 | Przemysław Nosal | JUMP | | | | Wiktoria Robak | Janów Lubelski | | 31 | 108 | Mikołaj Olejniczak | MARGO | | | | Oliwia Stam | Leszno | | 32 | 137 | Emil Karwas | JEDYNKA | | | | Klaudia Janik | Łódź | | 33 | 81 | Dawid Bodziony | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Patrycja Dębowska | Nowy Sącz | | 34 | 138 | Grzegorz Krzemiński | FLAMENCO | | | | Weronika Klebach | Siemianowice | | 35 | 106 | Arkadiusz Michaniak | MCT Wieliczka | | | | Gabriela Pastuch | | | 36 | 114 | Adrian Wodowski | SKT AGH | | | | Magdalena Duda | Kraków | | 37 | 92 | Tomasz Winiarek | BRASIL | | | | Weronika Grzybowska | WARSZAWA | | 38 | 104 | Przemysław Galik | AKTAN | | | | Weronika Orzech | Wrocław | | 39 | 105 | Grzegorz Mazur | BALLARE | | | | Maja Dobrakowska | Częstochowa | | 40 | 141 | Jan Maciejczyk | EUFORIA Dance Kraków| | | | Anna Suder | | | 41 | 109 | Olaf Olejnik | IMPRESS | | | | Victoria Stelmach | Dzierżoniów | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 C w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 139 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 1.0 | 9.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 149 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 15.0 | 2.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 140 | 6.0 | 6.0 | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 26.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 131 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 9.5 | 5.0 | 28.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 152 | 2.0 | 18.0 | 1.0 | 1.0 | 11.5 | 33.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 144 | 5.0 | 7.0 | 13.0 | 5.0 | 8.0 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 134 | 12.0 | 14.5 | 6.0 | 9.5 | 3.0 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 153 | 13.0 | 3.0 | 16.5 | 2.0 | 17.0 | 51.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 143 | 8.5 | 8.0 | 16.5 | 7.0 | 13.0 | 53.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 111 | 7.0 | 10.5 | 12.0 | 15.0 | 9.5 | 54.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 124 | 19.0 | 10.5 | 9.5 | 6.0 | 17.0 | 62.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 148 | 10.5 | 4.0 | 27.0 | 17.5 | 4.0 | 63.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 90 | 19.0 | 13.0 | 16.5 | 9.5 | 9.5 | 67.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 103 | 8.5 | 25.5 | 16.5 | 15.0 | 7.0 | 72.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 132 | 16.0 | 18.0 | 9.5 | 13.0 | 17.0 | 73.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 151 | 14.0 | 10.5 | 9.5 | 25.0 | 21.5 | 80.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 55 | 19.0 | 14.5 | 16.5 | 20.5 | 11.5 | 82.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 146 | 10.5 | 18.0 | 27.0 | 9.5 | 24.5 | 89.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 147 | 22.0 | 10.5 | 21.5 | 23.5 | 17.0 | 94.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 80 | 16.0 | 18.0 | 21.5 | 20.5 | 23.0 | 99.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 145 | 24.0 | 25.5 | 21.5 | 12.0 | 17.0 |100.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 150 | 26.5 | 23.0 | 16.5 | 17.5 | 17.0 |100.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 135 | 22.0 | 18.0 | 24.0 | 20.5 | 21.5 |106.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 107 | 31.5 | 21.5 | 21.5 | 20.5 | 17.0 |112.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 133 | 16.0 | 28.5 | 7.0 | 34.5 | 29.5 |115.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 142 | 26.5 | 24.0 | 27.0 | 23.5 | 24.5 |125.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 112 | 31.5 | 21.5 | 27.0 | 27.0 | 32.5 |139.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 136 | 22.0 | 28.5 | 36.0 | 27.0 | 27.0 |140.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 87 | 25.0 | 28.5 | 30.5 | 30.5 | 29.5 |144.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 89 | 39.5 | 37.0 | 9.5 | 39.0 | 27.0 |152.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 31 | 108 | 31.5 | 32.5 | 27.0 | 30.5 | 32.5 |154.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 32 | 137 | 31.5 | 32.5 | 36.0 | 27.0 | 32.5 |159.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 33 | 81 | 31.5 | 32.5 | 30.5 | 30.5 | 37.0 |162.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 34 | 138 | 31.5 | 28.5 | 40.0 | 30.5 | 32.5 |163.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 35 | 106 | 39.5 | 40.5 | 36.0 | 34.5 | 27.0 |177.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 36 | 114 | 31.5 | 37.0 | 40.0 | 34.5 | 37.0 |180.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 37 | 92 | 39.5 | 32.5 | 32.5 | 39.0 | 37.0 |180.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 38 | 104 | 36.5 | 37.0 | 36.0 | 34.5 | 37.0 |181.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 39 | 105 | 31.5 | 37.0 | 36.0 | 39.0 | 40.5 |184.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 40 | 141 | 36.5 | 37.0 | 40.0 | 39.0 | 37.0 |189.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 41 | 109 | 39.5 | 40.5 | 32.5 | 39.0 | 40.5 |192.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 C w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 129 | Oskar Żuczek | GALA | | | | Emilia Mądry | Mielec | | 2 | 120 | Jeremiasz Fronc | ArtDance | | | | Karolina Drabczyk | Kraków | | 3 | 124 | Wojciech Piotrowski | CHAMPION TEAM | | | | Natalia Rasz | Wrocław | | 4 | 118 | Grzegorz Cichoński | KADRYL | | | | Ewa Sliżewska | Białystok | | 5 | 127 | Piotr Starnawski | A-Z | | | | Katarzyna Dąbek | Przemyśl | | 6 | 107 | Kamil Mikulski | DANCECLUB | | | | Aleksandra Wojniusz | Szczecin | | 7 | 121 | Maxwell Ignaszewski | MARGO | | | | Agata Włodarczyk | Leszno | | 8 | 116 | Filip Bilski | AKADEMIA TAŃCA | | | | Karolina Biesiekierska | Warszawa | | 9 | 110 | Jakub Piotrowski | MARENGO | | | | Julia Kołosowska | Dąbrowa Górnicz | | 10 | 130 | Mikołaj Żurek | IGLICA | | | | Aleksandra Mykicka | Wrocław | | 11 | 103 | Mikołaj Federowicz | AKADEMIA TAŃCA AS | | | | Emilia Hyży | Sosnowiec | | 12 | 105 | Grzegorz Mazur | BALLARE | | | | Maja Dobrakowska | Częstochowa | | 13 | 126 | Radosław Sadowski | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Natalia Wątor | | | 14 | 128 | Maciej Zając | EVOLUTION | | | | Dominika Marek | Kraków | | 15 | 115 | Bartosz Baszczowski | SzT eMiKa | | | | Lena Kozioł | Tarnów | | 16 | 122 | Miron Kahl | MARGO | | | | Kasandra Adamczyk | Leszno | | 17 | 109 | Olaf Olejnik | IMPRESS | | | | Victoria Stelmach | Dzierżoniów | | 18 | 111 | Szymon Przemieniecki | WIKA | | | | Justyna Karwacka | Olsztyn | | 19 | 125 | Krzysztof Pyras | WIR | | | | Marta Kopeć | Mysłowice | | 20 | 108 | Mikołaj Olejniczak | MARGO | | | | Oliwia Stam | Leszno | | 21 | 97 | Radosław Kasprzycki | STYL | | | | Justyna Zwolińska | Kraków | | 22 | 98 | Filip Klimek | DANCELOOK | | | | Karolina Kajzer | Gliwice | | 23 | 102 | Piotr Radziszewski | AKADEMIA TAŃCA | | | | Anna Woźniak | Warszawa | | 24 | 104 | Przemysław Galik | AKTAN | | | | Weronika Orzech | Wrocław | | 25 | 112 | Mateusz Rusin | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Milena Ślósarz | Liszki | | 26 | 123 | Mariusz Kawecki | BAWINEK | | | | Justyna Fatyga | Kraków | | 27 | 114 | Adrian Wodowski | SKT AGH | | | | Magdalena Duda | Kraków | | 28 | 119 | Krystian Cisiński-Nguyen | ELIDA | | | | Aleksandra Brzezińska | Mielec | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 C w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 129 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 7.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 120 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 124 | 6.0 | 3.0 | 5.0 | 6.0 | 8.0 | 28.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 118 | 7.0 | 8.0 | 9.0 | 4.0 | 4.0 | 32.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 127 | 5.0 | 14.0 | 3.0 | 8.5 | 3.0 | 33.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 107 | 3.0 | 14.0 | 9.0 | 3.0 | 9.0 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 121 | 9.5 | 4.0 | 6.0 | 14.0 | 6.0 | 39.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 116 | 4.0 | 12.0 | 12.0 | 11.5 | 5.0 | 44.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 110 | 9.5 | 6.0 | 9.0 | 11.5 | 10.0 | 46.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 130 | 15.5 | 5.0 | 13.5 | 5.0 | 11.5 | 50.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 103 | 11.0 | 10.0 | 13.5 | 11.5 | 7.0 | 53.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 105 | 12.0 | 14.0 | 4.0 | 17.0 | 16.0 | 63.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 126 | 15.5 | 16.0 | 9.0 | 11.5 | 14.0 | 66.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 128 | 8.0 | 10.0 | 18.0 | 19.0 | 14.0 | 69.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 115 | 17.0 | 10.0 | 15.0 | 17.0 | 11.5 | 70.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 122 | 21.5 | 7.0 | 21.0 | 7.0 | 19.5 | 76.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 109 | 13.5 | 24.0 | 9.0 | 17.0 | 14.0 | 77.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 111 | 13.5 | 19.0 | 16.5 | 15.0 | 17.0 | 81.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 125 | 19.5 | 17.5 | 16.5 | 20.0 | 18.0 | 91.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 108 | 23.0 | 22.0 | 19.0 | 8.5 | 21.5 | 94.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 97 | 19.5 | 20.0 | 20.0 | 24.0 | 21.5 |105.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 98 | 25.5 | 17.5 | 25.0 | 21.0 | 19.5 |108.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 102 | 18.0 | 22.0 | 25.0 | 24.0 | 24.0 |113.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 104 | 25.5 | 22.0 | 23.0 | 24.0 | 24.0 |118.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 112 | 21.5 | 27.5 | 22.0 | 24.0 | 26.0 |121.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 123 | 25.5 | 25.5 | 27.0 | 24.0 | 24.0 |126.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 114 | 28.0 | 25.5 | 25.0 | 28.0 | 28.0 |134.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 119 | 25.5 | 27.5 | 28.0 | 27.0 | 27.0 |135.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 D w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 279 | Jacek Jędro | FINEZJA | | | | Emiliana Haremska | Poznań | | 2 | 42 | Michał Bińkowski | ArtDance | | | | Dominika Pajerska | Kraków | | 3 | 73 | Eliasz Kubica | UKS CATIA | | | | Natalia Franik | Kędzierzyn-Koźl | | 4 | 77 | Sebastian Pycio | ESKADRA | | | | Vanessa Kosecka | Pabianice | | 5 | 71 | Dawid Kaszuba | ST CIEPŁY | | | | Paulina Kwadrans | Jaworzno | | 6 | 102 | Piotr Radziszewski | AKADEMIA TAŃCA | | | | Anna Woźniak | Warszawa | | 7 | 96 | Bartosz Jędrzejczak | ELITE DANCE | | | | Karolina Sobolewska | Warszawa | | 8 | 67 | Michał Baran | START | | | | Izabela Wydurska | Płońsk | | 9 | 98 | Filip Klimek | DANCELOOK | | | | Karolina Kajzer | Gliwice | | 10 | 46 | Jan Jędrzejewski | PROJEKT NM | | | | Emila Artiuchow | Słubice | | 11 | 75 | Szymon Musioł | LORDANCE | | | | Julia Śliwieńska | Wodzisław Śl. | | 12 | 100 | Bartosz Kotek | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Dominika Grodzińska | | | 13 | 52 | Mikołaj Pawlik | Mistrzowska Akademia| | | | Karolina Kucia | Zabrze | | 14 | 101 | Jakub Narloch | MASTER DANCE | | | | Wiktoria Mondel | Gliwice | | 15 | 94 | Dariusz Ciechanowski | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Halina Borcz | | | 16 | 76 | Filip Oślizło | RONDO | | | | Nicole Chluba | Rybnik | | 17 | 74 | Grzegorz Masłowski | JUMP | | | | Agnieszka Gozdalska | Janów Lubelski | | 18 | 79 | Wiktor Zborowski | MARGO | | | | Julia Biegała | Leszno | | 19 | 93 | Damian Brocławik | AKSEL | | | | Katarzyna Dobrowolska | Rzeszów | | 20 | 70 | Łukasz Cieślik | DANCELOOK | | | | Magdalena Kocot | Gliwice | | 21 | 68 | Mikołaj Biały | POEZJA | | | | Julia Wojdowska | Kościan | | 22 | 99 | Piotr Korlatowicz | EVOLUTION | | | | Joanna Szylar | Kraków | | 23 | 69 | Ernest Biela | BAWINEK | | | | Aleksandra Falfasińska | Kraków | | 24 | 97 | Radosław Kasprzycki | STYL | | | | Justyna Zwolińska | Kraków | | 25 | 44 | Krzysztof Gierdziewicz | EVOLUTION | | | | Kamila Zaręba | Kraków | | 26 | 72 | Dmytro Kondratyuk | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Kolasińska | Warszawa | | 27 | 78 | Rafał Tkacz | FORUM | | | | Jolanta Andrusiak | Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 D w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 279 | 3.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 42 | 1.0 | 1.0 | 8.5 | 7.5 | 1.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 73 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 77 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 18.0 | 2.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 71 | 5.0 | 9.5 | 18.5 | 4.0 | 5.0 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 102 | 6.0 | 4.0 | 8.5 | 9.5 | 16.0 | 44.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 96 | 8.5 | 19.5 | 4.0 | 6.0 | 11.0 | 49.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 67 | 13.0 | 8.0 | 6.0 | 12.0 | 11.0 | 50.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 98 | 10.5 | 14.5 | 20.0 | 3.0 | 8.0 | 56.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 46 | 16.0 | 17.0 | 3.0 | 1.0 | 20.0 | 57.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 75 | 8.5 | 12.0 | 13.0 | 12.0 | 13.0 | 58.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 100 | 13.0 | 7.0 | 8.5 | 9.5 | 21.0 | 59.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 52 | 18.5 | 5.0 | 15.5 | 7.5 | 16.0 | 62.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 101 | 7.0 | 21.5 | 8.5 | 23.5 | 7.0 | 67.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 94 | 18.5 | 9.5 | 15.5 | 12.0 | 14.0 | 69.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 76 | 10.5 | 14.5 | 18.5 | 18.0 | 11.0 | 72.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 74 | 16.0 | 16.0 | 11.5 | 14.5 | 16.0 | 74.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 79 | 24.0 | 11.0 | 15.5 | 14.5 | 19.0 | 84.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 93 | 16.0 | 21.5 | 21.0 | 21.5 | 6.0 | 86.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 70 | 21.0 | 13.0 | 15.5 | 16.0 | 24.0 | 89.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 68 | 24.0 | 19.5 | 11.5 | 18.0 | 18.0 | 91.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 99 | 21.0 | 18.0 | 23.0 | 20.0 | 9.0 | 91.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 69 | 13.0 | 24.5 | 23.0 | 23.5 | 22.5 |106.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 97 | 24.0 | 24.5 | 23.0 | 21.5 | 22.5 |115.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 44 | 21.0 | 23.0 | 25.5 | 26.0 | 25.0 |120.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 72 | 26.0 | 26.5 | 25.5 | 26.0 | 26.5 |130.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 78 | 27.0 | 26.5 | 27.0 | 26.0 | 26.5 |133.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 D w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 91 | Grzegorz Szewczyk | ArtDance | | | | Angelika Dobosz | Kraków | | 2 | 77 | Sebastian Pycio | ESKADRA | | | | Vanessa Kosecka | Pabianice | | 3 | 67 | Michał Baran | START | | | | Izabela Wydurska | Płońsk | | 4 | 59 | Jakub Kuraś | JEDYNKA | | | | Daria Banasiak | Łódź | | 5 | 81 | Dawid Bodziony | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Patrycja Dębowska | | | 6 | 73 | Eliasz Kubica | UKS CATIA | | | | Natalia Franik | Kędzierzyn-Koźl | | 7 | 83 | Adam Daraż | JEDYNKA | | | | Paulina Mrowicka | Łódź | | 8 | 84 | Mateusz Gmochowski | CENTRUM TAŃCA | | | | Aleksandra Lewicka | WARSZAWA | | 9 | 58 | Mateusz Kamień | WIR | | | | Patrycja Woźniak | Mysłowice | | 10 | 76 | Filip Oślizło | RONDO | | | | Nicole Chluba | Rybnik | | 11 | 85 | Dawid Kowalewski | IGLICA | | | | Ewelina Ceglarska | Wrocław | | 12 | 82 | Jakub Cnota | LORDANCE | | | | Wiktoria Gensty | Wodzisław Śl. | | 13 | 74 | Grzegorz Masłowski | JUMP | | | | Agnieszka Gozdalska | Janów Lubelski | | 14 | 86 | Maciej Małochleb | SzT eMiKa | | | | Weronika Peroń | Tarnów | | 15 | 70 | Łukasz Cieślik | DANCELOOK | | | | Magdalena Kocot | Gliwice | | 16 | 64 | Wojciech Rachfalski | FORUM | | | | Barbara Bocheńczak | Zabrze | | 17 | 90 | Jarosław Stępień | ArtDance | | | | Wiktoria Dybała - Chmaj | Kraków | | 18 | 88 | Wojciech Michalik | FORUM | | | | Julia Pfajfer | Zabrze | | 19 | 71 | Dawid Kaszuba | ST CIEPŁY | | | | Paulina Kwadrans | Jaworzno | | 20 | 92 | Tomasz Winiarek | BRASIL | | | | Weronika Grzybowska | WARSZAWA | | 21 | 89 | Przemysław Nosal | JUMP | | | | Wiktoria Robak | Janów Lubelski | | 22 | 87 | Jakub Maślak | MARGO | | | | Agata Matusiak | Leszno | | 23 | 80 | Jacek Andruszko | SKT PASJA | | | | Klaudia Madaj | Kraków | | 24 | 79 | Wiktor Zborowski | MARGO | | | | Julia Biegała | Leszno | | 25 | 24 | Zbigniew Machnik | BAWINEK | | | | Magdalena Witkowska | Kraków | | 26 | 62 | Michał Mroczek | ST CIEPŁY | | | | Weronika Zygmunt | Jaworzno | | 27 | 69 | Ernest Biela | BAWINEK | | | | Aleksandra Falfasińska | Kraków | | 28 | 78 | Rafał Tkacz | FORUM | | | | Jolanta Andrusiak | Zabrze | | 29 | 68 | Mikołaj Biały | POEZJA | | | | Julia Wojdowska | Kościan | | 30 | 72 | Dmytro Kondratyuk | AKADEMIA TAŃCA | | | | Agnieszka Kolasińska | Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 D w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 91 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 77 | 8.0 | 4.0 | 8.0 | 4.0 | 7.0 | 31.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 67 | 2.0 | 3.0 | 17.5 | 5.0 | 4.0 | 31.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 59 | 11.0 | 18.5 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 34.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 81 | 4.0 | 15.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 36.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 73 | 7.0 | 6.0 | 12.0 | 7.0 | 6.0 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 83 | 17.0 | 8.5 | 3.0 | 3.0 | 9.5 | 41.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 84 | 5.0 | 8.5 | 7.0 | 8.5 | 18.0 | 47.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 58 | 3.0 | 15.0 | 4.0 | 27.0 | 3.0 | 52.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 76 | 11.0 | 2.0 | 9.0 | 17.0 | 18.0 | 57.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 85 | 11.0 | 7.0 | 10.0 | 20.5 | 9.5 | 58.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 82 | 14.0 | 10.0 | 12.0 | 10.5 | 20.5 | 67.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 74 | 11.0 | 12.0 | 17.5 | 17.0 | 12.0 | 69.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 86 | 11.0 | 5.0 | 20.5 | 20.5 | 15.5 | 72.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 70 | 6.0 | 18.5 | 23.0 | 19.0 | 9.5 | 76.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 64 | 19.5 | 18.5 | 5.0 | 14.0 | 20.5 | 77.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 90 | 15.0 | 12.0 | 22.0 | 12.0 | 18.0 | 79.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 88 | 23.5 | 25.5 | 12.0 | 17.0 | 9.5 | 87.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 71 | 26.5 | 18.5 | 17.5 | 10.5 | 15.5 | 88.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 92 | 17.0 | 12.0 | 20.5 | 14.0 | 26.5 | 90.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 89 | 19.5 | 15.0 | 17.5 | 27.0 | 22.5 |101.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 87 | 26.5 | 28.5 | 24.5 | 8.5 | 14.0 |102.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 80 | 21.0 | 22.5 | 26.5 | 14.0 | 22.5 |106.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 79 | 17.0 | 25.5 | 14.5 | 27.0 | 24.5 |108.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 24 | 26.5 | 21.0 | 28.0 | 23.0 | 13.0 |111.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 62 | 23.5 | 25.5 | 14.5 | 27.0 | 26.5 |117.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 69 | 22.0 | 25.5 | 26.5 | 23.0 | 24.5 |121.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 78 | 26.5 | 30.0 | 24.5 | 23.0 | 28.0 |132.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 68 | 30.0 | 22.5 | 29.5 | 30.0 | 30.0 |142.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 72 | 29.0 | 28.5 | 29.5 | 27.0 | 29.0 |143.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 63 | Kamil Pytlik | LORDANCE | | | | Anna Głażewska | Wodzisław Śl. | | 2 | 66 | Jakub Zwoliński | STUDIO CHILLOUT | | | | Aurelia Starzyńska | Przemyśl | | 3 | 19 | Jonasz Zgodzaj | MASTER DANCE | | | | Monika Rudzka | Gliwice | | 4 | 16 | Grzegorz Oleksy | INSPIRACJA | | | | Patrycja Klisz | Wrocław | | 5 | 57 | Paweł Halama | BAWINEK | | | | Natalia Robak | Kraków | | 6 | 33 | Eryk Miałkas | LATINA | | | | Oliwia Drzymała | Wolsztyn | | 7 | 37 | Artur Strózik | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Patrycja Ojczyk | | | 8 | 60 | Sebastian Lasocki | RONDO | | | | Magda Rzeszowska | Rybnik | | 9 | 56 | Wiktor Banaś | STUDIO CHILLOUT | | | | Anita Obłąk | Przemyśl | | 10 | 62 | Michał Mroczek | ST CIEPŁY | | | | Weronika Zygmunt | Jaworzno | | 11 | 59 | Jakub Kuraś | JEDYNKA | | | | Daria Banasiak | Łódź | | 12 | 65 | Mateusz Skoczek | SKT AGH | | | | Małgorzata Sołtys | Kraków | | 13 | 13 | Kamil Bonar | SEMPRE | | | | Magdalena Kuleta | Kraków | | 14 | 28 | Jakub Bodył | FORUM | | | | Magdalena Kądziołka | Zabrze | | 15 | 40 | Adam Wasylewicz | LATINO | | | | Klaudia Kapustka | Żabno | | 16 | 61 | Mikołaj Manusch | FORUM | | | | Katarzyna Pyszka | Zabrze | | 17 | 58 | Mateusz Kamień | WIR | | | | Patrycja Woźniak | Mysłowice | | 18 | 34 | Jakub Plackowski | POEZJA | | | | Monika Piechel | Kościan | | 19 | 30 | Daniel Frącz | AKSEL | | | | Jadwiga Galos | Rzeszów | | 20 | 64 | Wojciech Rachfalski | FORUM | | | | Barbara Bocheńczak | Zabrze | | 21 | 31 | Maciej Jakubiak | PROJEKT NM | | | | Julia Dębińska | Słubice | | 22 | 35 | Kacper Reng | BALLARE | | | | Klementyna Reng | Częstochowa | | 23 | 36 | Bartosz Stobiecki | AKADEMIA TAŃCA | | | | Zuzanna Kotarba | Warszawa | | 24-25 | 32 | Rafał Kowalczyk | FORUM | | | | Wiktoria Rajda | Zabrze | | 24-25 | 29 | Bartłomiej Dudziak | PROJEKT NM | | | | Natalia Mrawczak | Słubice | | 26 | 38 | Maksymilian Słodownik | PROJEKT NM | | | | Yuliya Kozova | Słubice | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20 ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 63 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 66 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 19 | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 16 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 8.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 57 | 8.0 | 8.0 | 11.0 | 2.0 | 29.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 33 | 5.0 | 2.0 | 4.0 | 23.5 | 34.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 37 | 8.0 | 6.0 | 9.5 | 15.0 | 38.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 60 | 13.5 | 7.0 | 12.0 | 12.0 | 44.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 56 | 10.5 | 10.0 | 16.5 | 8.0 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 62 | 18.5 | 14.0 | 9.5 | 4.0 | 46.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 59 | 13.5 | 20.5 | 7.0 | 6.0 | 47.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 65 | 3.0 | 20.5 | 3.0 | 23.5 | 50.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 13 | 12.0 | 16.0 | 14.0 | 8.0 | 50.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 28 | 18.5 | 14.0 | 8.0 | 10.0 | 50.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 40 | 10.5 | 9.0 | 22.0 | 12.0 | 53.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 61 | 18.5 | 11.0 | 14.0 | 12.0 | 55.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 58 | 18.5 | 12.0 | 16.5 | 15.0 | 62.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 34 | 8.0 | 17.5 | 22.0 | 15.0 | 62.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 30 | 15.0 | 14.0 | 18.0 | 18.5 | 65.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 64 | 18.5 | 20.5 | 14.0 | 18.5 | 71.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 31 | 18.5 | 20.5 | 22.0 | 18.5 | 79.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 35 | 24.0 | 17.5 | 22.0 | 23.5 | 87.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 36 | 24.0 | 24.5 | 22.0 | 18.5 | 89.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 24-25 | 32 | 24.0 | 24.5 | 22.0 | 23.5 | 94.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 24-25 | 29 | 24.0 | 24.5 | 22.0 | 23.5 | 94.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 38 | 24.0 | 24.5 | 26.0 | 23.5 | 98.0 | ---------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 29, Liczba klubów: 21 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 54 | Mieszko Tokarski | WIR | | | | Dominika Wojtych | Mysłowice | | 2 | 55 | Wiktor Ćwiek | Dancers United | | | | Justyna Zejmowicz | WARSZAWA | | 3 | 40 | Adam Wasylewicz | LATINO | | | | Klaudia Kapustka | Żabno | | 4 | 33 | Eryk Miałkas | LATINA | | | | Oliwia Drzymała | Wolsztyn | | 5 | 41 | Paweł Bajorek | IGLICA | | | | Paulina Strumińska | Wrocław | | 6 | 21 | Mariusz Grabowski | BAWINEK | | | | Sylwia Dul | Kraków | | 7 | 52 | Mikołaj Pawlik | Mistrzowska Akademia| | | | Karolina Kucia | Zabrze | | 8 | 43 | Patryk Gajewski | BAWINEK | | | | Alicja Kapusta | Kraków | | 9 | 42 | Michał Bińkowski | ArtDance | | | | Dominika Pajerska | Kraków | | 10 | 50 | Sebastian Kwarciński | ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | Kornelia Dudek | | | 11 | 37 | Artur Strózik | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Patrycja Ojczyk | Kraków | | 12 | 49 | Kamil Koterba | CT BLANKA WINIARSKA | | | | Bogumiła Kwiatkowska | Poznań | | 13 | 35 | Kacper Reng | BALLARE | | | | Klementyna Reng | Częstochowa | | 14 | 47 | Wiktor Karasiński | SKTT ISKRA PWr- Wr| | | | Katarzyna Snopkowska | | | 15 | 32 | Rafał Kowalczyk | FORUM | | | | Wiktoria Rajda | Zabrze | | 16 | 28 | Jakub Bodył | FORUM | | | | Magdalena Kądziołka | Zabrze | | 17 | 46 | Jan Jędrzejewski | PROJEKT NM | | | | Emila Artiuchow | Słubice | | 18 | 36 | Bartosz Stobiecki | AKADEMIA TAŃCA | | | | Zuzanna Kotarba | Warszawa | | 19 | 48 | Krystian Kopieniak | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Agnieszka Najman | | | 20 | 53 | Michał Pukajczyk | BAWINEK | | | | Justyna Wróblewska | Kraków | | 21 | 30 | Daniel Frącz | AKSEL | | | | Jadwiga Galos | Rzeszów | | 22 | 44 | Krzysztof Gierdziewicz | EVOLUTION | | | | Kamila Zaręba | Kraków | | 23 | 34 | Jakub Plackowski | POEZJA | | | | Monika Piechel | Kościan | | 24 | 45 | Karol Gryń | SEMPRE | | | | Joanna Łaszczyk | Kraków | | 25 | 25 | Michał Martusewicz | PIETRZYK | | | | Karolina Szmigulan | Wrocław | | 26 | 51 | Piotr Liszka | BAWINEK | | | | Anastazja Maria Niedzielska-Pitera | Kraków | | 27 | 29 | Bartłomiej Dudziak | PROJEKT NM | | | | Natalia Mrawczak | Słubice | | 28 | 38 | Maksymilian Słodownik | PROJEKT NM | | | | Yuliya Kozova | Słubice | | 29 | 31 | Maciej Jakubiak | PROJEKT NM | | | | Julia Dębińska | Słubice | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 29, Liczba klubów: 21 ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 54 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 55 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 40 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 33 | 6.0 | 2.0 | 7.0 | 3.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 41 | 5.0 | 5.0 | 8.5 | 6.0 | 24.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 21 | 7.0 | 6.0 | 5.0 | 8.0 | 26.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 52 | 8.0 | 15.0 | 3.0 | 4.0 | 30.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 43 | 2.0 | 8.0 | 8.5 | 12.0 | 30.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 42 | 9.0 | 10.5 | 12.0 | 12.0 | 43.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 50 | 14.5 | 8.0 | 13.5 | 8.0 | 44.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 37 | 14.5 | 8.0 | 10.5 | 12.0 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 49 | 14.5 | 21.0 | 6.0 | 10.0 | 51.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 35 | 14.5 | 15.0 | 10.5 | 14.0 | 54.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 47 | 22.5 | 10.5 | 13.5 | 8.0 | 54.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 32 | 10.5 | 15.0 | 15.0 | 16.0 | 56.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 28 | 12.0 | 15.0 | 21.0 | 19.5 | 67.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 46 | 17.0 | 12.0 | 19.5 | 19.5 | 68.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 36 | 10.5 | 18.5 | 19.5 | 19.5 | 68.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 48 | 19.5 | 15.0 | 24.0 | 16.0 | 74.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 53 | 22.5 | 20.0 | 17.0 | 16.0 | 75.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 30 | 18.0 | 22.0 | 17.0 | 19.5 | 76.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 44 | 26.0 | 18.5 | 17.0 | 23.5 | 85.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 34 | 22.5 | 24.5 | 24.0 | 23.5 | 94.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 45 | 22.5 | 23.0 | 26.0 | 23.5 | 95.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 25 | 19.5 | 27.5 | 24.0 | 26.5 | 97.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 51 | 28.5 | 24.5 | 22.0 | 26.5 |101.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 29 | 26.0 | 27.5 | 28.0 | 23.5 |105.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 38 | 26.0 | 27.5 | 28.0 | 28.5 |110.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 31 | 28.5 | 27.5 | 28.0 | 28.5 |112.5 | ---------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow.15 F w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 19, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 1 | Adrian Batkiewicz | DANCELOOK | | | | Agnieszka Kolenda | Gliwice | | 2 | 9 | Bruno Sarnowski | A-Z | | | | Amelia Nowiczuk | Przemyśl | | 3 | 6 | Marek Ogrodnik | RÓŻA | | | | Kamila Ogrodnik | Olesno | | 4 | 8 | Piotr Pabian | SKT AGH | | | | Marzena Machnik | Kraków | | 5 | 7 | Krzysztof Owczarek | ETIUDA | | | | Aleksandra Malej | Radomsko | | 6 | 5 | Dawid Lisowski | SEMPRE | | | | Barbara Maj | Kraków | | 7 | 10 | Karol Słota | DANCECLUB | | | | Michele Tadevosyan | Szczecin | | 8 | 21 | Mariusz Grabowski | BAWINEK | | | | Sylwia Dul | Kraków | | 9 | 20 | Maciej Goral | JUMP | | | | Patrycja Baran | Janów Lubelski | | 10 | 24 | Zbigniew Machnik | BAWINEK | | | | Magdalena Witkowska | Kraków | | 11 | 11 | Kacper Łukaszewski | POEZJA | | | | Zofia Szlafka | Kościan | | 12 | 26 | Mateusz Sekuła | CENTRUM TAŃCA | | | | Ewa Kwiatkowska | Radom | | 13 | 27 | Maciej Sroka | BAWINEK | | | | Aleksandra Szopa | Kraków | | 14 | 22 | Jakub Kaczyński | ArtDance | | | | Aleksandra Węgrzycka | Kraków | | 15 | 4 | Krzysztof Kluczka | FORUM | | | | Julia Radziewska | Zabrze | | 16 | 25 | Michał Martusewicz | PIETRZYK | | | | Karolina Szmigulan | Wrocław | | 17 | 23 | Tomasz Kapusta | Kuźnia Tańca Kraków | | | | Sara Bojek | | | 18 | 2 | Jan Chatłas | DANCE POINT Kraków | | | | Barbara Trzyna | | | 19 | 3 | Marcin Data | SEMPRE | | | | Natalia Muszalska | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow.15 F w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 19, Liczba klubów: 16 ------------------------------------------------------ | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 1 | 1 | 1.0 | 1.0 | 7.0 | 9.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 2 | 9 | 4.0 | 2.0 | 4.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 3 | 6 | 2.0 | 10.0 | 1.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 4 | 8 | 7.0 | 4.0 | 3.0 | 14.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 5 | 7 | 3.0 | 10.0 | 2.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 6 | 5 | 6.0 | 3.0 | 12.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 7 | 10 | 5.0 | 7.0 | 10.5 | 22.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 8 | 21 | 8.5 | 5.0 | 10.5 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 9 | 20 | 10.0 | 10.0 | 8.5 | 28.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 10 | 24 | 15.5 | 10.0 | 5.0 | 30.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 11 | 11 | 15.5 | 10.0 | 6.0 | 31.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 12 | 26 | 11.5 | 13.0 | 8.5 | 33.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 13 | 27 | 11.5 | 6.0 | 16.0 | 33.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 14 | 22 | 8.5 | 14.5 | 13.0 | 36.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 15 | 4 | 13.5 | 14.5 | 18.0 | 46.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 16 | 25 | 13.5 | 19.0 | 14.0 | 46.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 17 | 23 | 17.5 | 17.0 | 16.0 | 50.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 18 | 2 | 19.0 | 17.0 | 16.0 | 52.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 19 | 3 | 17.5 | 17.0 | 19.0 | 53.5 | ------------------------------------------------------ XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow.15 F w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 6 | Marek Ogrodnik | RÓŻA | | | | Kamila Ogrodnik | Olesno | | 2 | 7 | Krzysztof Owczarek | ETIUDA | | | | Aleksandra Malej | Radomsko | | 3 | 10 | Karol Słota | DANCECLUB | | | | Michele Tadevosyan | Szczecin | | 4 | 19 | Grzegorz Oleksy | INSPIRACJA | | | | Patrycja Klisz | Wrocław | | 5 | 5 | Dawid Lisowski | SEMPRE | | | | Barbara Maj | Kraków | | 6 | 11 | Kacper Łukaszewski | POEZJA | | | | Zofia Szlafka | Kościan | | 7 | 13 | Kamil Bonar | SEMPRE | | | | Magdalena Kuleta | Kraków | | 8 | 18 | Krzysztof Tomala | LORDANCE | | | | Aleksandra Fojcik | Wodzisław Śl. | | 9 | 16 | Jonasz Zgodzaj | MASTER DANCE | | | | Monika Rudzka | Gliwice | | 10 | 15 | Tomasz Krawczyk | BAWINEK | | | | Maria Lelek | Kraków | | 11 | 12 | Maciej Bassara | BAWINEK | | | | Anna Witek | Kraków | | 12 | 1 | Adrian Batkiewicz | DANCELOOK | | | | Agnieszka Kolenda | Gliwice | | 13 | 8 | Piotr Pabian | SKT AGH | | | | Marzena Machnik | Kraków | | 14 | 14 | Konrad Kaliński | SEMPRE | | | | Natalia Mogiłka | Kraków | | 15 | 9 | Bruno Sarnowski | A-Z | | | | Amelia Nowiczuk | Przemyśl | | 16 | 4 | Krzysztof Kluczka | FORUM | | | | Julia Radziewska | Zabrze | | 17 | 3 | Marcin Data | SEMPRE | | | | Natalia Muszalska | Kraków | | 18 | 2 | Jan Chatłas | DANCE POINT Kraków | | | | Barbara Trzyna | | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow.15 F w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 14 ------------------------------------------------------ | Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 1 | 6 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 2 | 7 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 7.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 3 | 10 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 4 | 19 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 5 | 5 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 6 | 11 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 7 | 13 | 9.0 | 7.0 | 7.0 | 23.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 8 | 18 | 7.0 | 9.0 | 8.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 9 | 16 | 9.0 | 8.0 | 9.0 | 26.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 10 | 15 | 9.0 | 10.5 | 10.0 | 29.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 11 | 12 | 15.0 | 10.5 | 12.0 | 37.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 12 | 1 | 11.0 | 14.0 | 13.0 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 13 | 8 | 12.0 | 15.5 | 11.0 | 38.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 14 | 14 | 13.0 | 12.5 | 14.5 | 40.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 15 | 9 | 15.0 | 12.5 | 14.5 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 16 | 4 | 15.0 | 15.5 | 16.0 | 46.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 17 | 3 | 17.5 | 17.0 | 17.5 | 52.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|------| | 18 | 2 | 17.5 | 18.0 | 17.5 | 53.0 | ------------------------------------------------------ XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 S w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 284 | Szymon Harazim | POLISH CLUB | | | | Kinga Harazim | Warszawa | | 2 | 281 | Lorenzo Izzo | LIDER | | | | Magdalena Lubaszewska | Lublin | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 S w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 284 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 281 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 S w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 276 | Patryk Dębski | JEDYNKA | | | | Justyna - Klepczarek | Łódź | | 2 | 277 | Marek Kaczmarczyk | FANTAZJA | | | | Małgorzata Kaczmarczyk | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 S w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 276 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 277 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 3 | F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 4 | F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 5 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA | | | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | | 6 | F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Dorycka | | | 7-8 | 1/2 F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 7-8 | 1/2 F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 9-10 | 1/2 F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 9-10 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z | | | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | | 11 | 1/2 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION | | | | |Alicja Woźniczka |Kraków | | 12-13 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 12-13 | 1/2 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 14-16 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 14-16 | 1/4 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 14-16 | 1/4 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL | | | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała | | 17-18 | 1/4 F | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 17-18 | 1/4 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 19 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Emilia Farbaniec | | | 20 | 1/4 F | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 21-22 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 21-22 | 1/8 B | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 23 | 1/8 B | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 24-25 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 24-25 | 1/8 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | | 26-27 | 1/8 B | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 26-27 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93|XX X 3| 3 24-25 | 93| | 94|X XXX X 5| 5 17-21 | 94| | 97| X X 2| 2 26-27 | 97| | 98| X X 2| 2 26-27 | 98| |107|XX XXX XX 7| 7 9-10 !|107| |108|XXXXX X X 7| 7 9-10 !|108| |109| XXX XX X 6| 6 11-16 !|109| |110| X XXXX X 6| 6 11-16 !|110| |111|X XX XXXXXX 9| 9 4-5 !|111| |112| XXXX X 5| 5 17-21 |112| |113| X X XXXX 6| 6 11-16 !|113| |114|XXXXXX XXXX 10| 10 1-3 !|114| |115|XX X X X 5| 5 17-21 |115| |116|XX X X X 5| 5 17-21 |116| |117|XX XXXXXX 8| 8 6-8 !|117| |118| X XX X 4| 4 22-23 |118| |119| XX XXXX 6| 6 11-16 !|119| |121|X X XXX X 6| 6 11-16 !|121| |123|X X XX X 5| 5 17-21 |123| |124| XX X 3| 3 24-25 |124| |125|XXXX XXXX X 9| 9 4-5 !|125| |133| XXX XXX 6| 6 11-16 !|133| |134|XXXXX X XX 8| 8 6-8 !|134| |135| X XX X 4| 4 22-23 |135| |136|XXXXXXXX XX 10| 10 1-3 !|136| |137|XXXXXX XXXX 10| 10 1-3 !|137| |138| XXXXXXX X 8| 8 6-8 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93| X XX 3| 3 7 | 93| | 94|X X 2| 2 8-9 | 94| | 97| X X X X 4| 4 5-6 | 97| | 98| X 1| 1 10-11 | 98| |112| XXX X 4| 4 5-6 |112| |115|X X X XXXXX 8| 8 1 !|115| |116|XX XX XX 6| 6 3-4 !|116| |118| X X 2| 2 8-9 |118| |123| XX XXXX X 7| 7 2 !|123| |124| X 1| 1 10-11 |124| |135|X XX XXX 6| 6 3-4 !|135| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107| X XXX XX 6| 6 11 !|107| |108|X XX X 4| 4 14-16 |108| |109|X X X XX 5| 5 12-13 !|109| |110|XXXX XXXXXX 10| 10 3-6 !|110| |111|XX XXXXXXXX 10| 10 3-6 !|111| |113| XX X X 4| 4 14-16 |113| |114|X XXXXXXXXX 10| 10 3-6 !|114| |115| XXXX X 5| 5 12-13 !|115| |116| X 1| 1 20 |116| |117| X XX 3| 3 17-18 |117| |119| XXXX XXX 7| 7 10 !|119| |121| X X X 3| 3 17-18 |121| |123|XXX X XX XX 8| 8 9 !|123| |125|XXXXXXXXX X 10| 10 3-6 !|125| |133|XXXXXX X XX 9| 9 7-8 !|133| |134|XXX X 4| 4 14-16 |134| |135| X X 2| 2 19 |135| |136|XXX XXXX XX 9| 9 7-8 !|136| |137|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|137| |138|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107|XXX XXX XX 8| 8 3-4 !|107| |109| X X X 3| 3 9-10 |109| |110| X X X X X 5| 5 7-8 |110| |111|X X XXXX 6| 6 5-6 !|111| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115| 0| 0 12-13 |115| |119| X XXX X 5| 5 7-8 |119| |123| 0| 0 12-13 |123| |125|X XXXX XXX 8| 8 3-4 !|125| |133|X X 2| 2 11 |133| |136| X X X 3| 3 9-10 |136| |137| XXXX X X 6| 6 5-6 !|137| |138|XXXXXXXXX 9| 9 2 !|138| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|54366233115 2.0| 2.0 2 |107| |111|22452515651 4.0| 4.0 4 |111| |114|16111151222 1.0| 1.0 1 |114| |125|41644424443 3.0| 3.0 3 |125| |137|33533666534 6.0| 6.0 6 |137| |138|65225342366 5.0| 5.0 5 |138| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2-3 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 2-3 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA | | | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | | 4 | F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 5 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 6 | F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Dorycka | | | 7-8 | 1/2 F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 7-8 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 9-10 | 1/2 F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 9-10 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z | | | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | | 11-12 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 11-12 | 1/2 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL | | | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała | | 13-15 | 1/4 F | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 13-15 | 1/4 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION | | | | |Alicja Woźniczka |Kraków | | 13-15 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Emilia Farbaniec | | | 16-17 | 1/4 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 16-17 | 1/4 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 18-20 | 1/4 F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 18-20 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 18-20 | 1/4 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 21-22 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 21-22 | 1/8 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 23-25 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 23-25 | 1/8 B | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 23-25 | 1/8 B | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 26 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | | 27 | 1/8 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93|XXXX X X 6| 6 13-15 !| 93| | 94| X XX 3| 3 20-24 | 94| | 97| X X 2| 2 25-27 | 97| | 98|X X 2| 2 25-27 | 98| |107| X XXXXXXXX 9| 9 4-8 !|107| |108|XXXXX XXXX 9| 9 4-8 !|108| |109|X XX XXX XX 8| 8 9-11 !|109| |110| X XXXXXXXX 9| 9 4-8 !|110| |111|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|111| |112| X X X 3| 3 20-24 |112| |113| X XX XX 5| 5 16-18 |113| |114|XXX XXXXXXX 10| 10 2-3 !|114| |115| X X XX XX 6| 6 13-15 !|115| |116|XX X X X 5| 5 16-18 |116| |117|XX X 3| 3 20-24 |117| |118| XXX X 4| 4 19 |118| |119| X X 2| 2 25-27 |119| |121| X X X 3| 3 20-24 |121| |123| X XXX XX 6| 6 13-15 !|123| |124| X XX 3| 3 20-24 |124| |125|XX XXXX X X 8| 8 9-11 !|125| |133|X XXXX XXX 8| 8 9-11 !|133| |134|XXX X X 5| 5 16-18 |134| |135|XXXXXX X 7| 7 12 !|135| |136|X XXXXXX XX 9| 9 4-8 !|136| |137|XXXX XXXXXX 10| 10 2-3 !|137| |138|X XXXX XXXX 9| 9 4-8 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 94| X X X 3| 3 8-10 | 94| | 97| X XX X 4| 4 6-7 | 97| | 98| XX X 3| 3 8-10 | 98| |112|X XXXXXX X 8| 8 1-2 !|112| |113|X XXX XXXX 8| 8 1-2 !|113| |116| XXXX X 5| 5 5 !|116| |117| X XXX 4| 4 6-7 |117| |118| X 1| 1 12 |118| |119|X XXXX X X 7| 7 3-4 !|119| |121| X X X 3| 3 8-10 |121| |124|XX 2| 2 11 |124| |134|X X X X XXX 7| 7 3-4 !|134| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93| X 1| 1 18-20 | 93| |107|XXXX XXXX X 9| 9 7-10 !|107| |108| X 1| 1 18-20 |108| |109|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|109| |110|XXXXXXXXX X 10| 10 2-6 !|110| |111|XX XXXXXXXX 10| 10 2-6 !|111| |112| X XX 3| 3 16-17 |112| |113|X 1| 1 18-20 |113| |114|X XXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|114| |115|X XXXXXXXX 9| 9 7-10 !|115| |116|XX XX 4| 4 13-15 |116| |119|X XXX X XXX 8| 8 11 !|119| |123| XX X 3| 3 16-17 |123| |125|X XXXXXXXX 9| 9 7-10 !|125| |133| X X X X 4| 4 13-15 |133| |134| XX X X XX 6| 6 12 !|134| |135|XX XX 4| 4 13-15 |135| |136| XXXXXXX XX 9| 9 7-10 !|136| |137|XXXXXXX XXX 10| 10 2-6 !|137| |138| XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107|XXX X X XX 7| 7 3 !|107| |109|X X X X 4| 4 9-10 |109| |110|XX X X X X 6| 6 4-6 !|110| |111|XX X X X X 6| 6 4-6 !|111| |114|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|114| |115| X X 2| 2 11-12 |115| |119| XXX XX 5| 5 7-8 |119| |125| XXX XX 5| 5 7-8 |125| |134| X X 2| 2 11-12 |134| |136| XX XX 4| 4 9-10 |136| |137| XXXX X X 6| 6 4-6 !|137| |138|X XXXXXXXX 9| 9 2 !|138| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|34356233222 2.5| 2.5 2-3 |107| |110|45665555545 5.0| 5.0 5 |110| |111|61442644454 4.0| 4.0 4 |111| |114|12111111111 1.0| 1.0 1 |114| |137|26533466636 6.0| 6.0 6 |137| |138|53224322363 2.5| 2.5 2-3 |138| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA | | | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | | 3 | F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 4 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 5 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 6 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 7 | F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Dorycka | | | 8 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 9-10 | 1/2 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION | | | | |Alicja Woźniczka |Kraków | | 9-10 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z | | | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | | 11 | 1/2 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL | | | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała | | 12 | 1/2 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 13-14 | 1/4 F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 13-14 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Emilia Farbaniec | | | 15-16 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 15-16 | 1/4 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 17 | 1/4 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 18 | 1/4 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 19 | 1/4 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 20 | 1/4 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 21-22 | 1/8 B | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 21-22 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 23 | 1/8 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 24 | 1/8 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 25-27 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 25-27 | 1/8 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | | 25-27 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93|X X X XX 5| 5 19-22 | 93| | 94| X XXX X 5| 5 19-22 | 94| | 97| X X X X 4| 4 23-24 | 97| | 98|X X 2| 2 26-27 | 98| |107| XX XX XX 6| 6 12-18 !|107| |108|XXX XX XX 7| 7 5-11 !|108| |109|XXX XX X X 7| 7 5-11 !|109| |110| X X XX X 5| 5 19-22 |110| |111|X XX X XX X 7| 7 5-11 !|111| |112|XXXXXXXX XX 10| 10 2-3 !|112| |113|XXX X XX X 7| 7 5-11 !|113| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115| XX XXX X 6| 6 12-18 !|115| |116|X X X X 4| 4 23-24 |116| |117| X XX 3| 3 25 |117| |118| XX 2| 2 26-27 |118| |119|XXX XXX X 7| 7 5-11 !|119| |121|XXX X XX X 7| 7 5-11 !|121| |123| X X XXXX 6| 6 12-18 !|123| |124| X X XX X 5| 5 19-22 |124| |125|XXXX X X 6| 6 12-18 !|125| |133|XX XX X X 6| 6 12-18 !|133| |134| XXX XXX 6| 6 12-18 !|134| |135|X XXX XXX 7| 7 5-11 !|135| |136| X XXX XX 6| 6 12-18 !|136| |137| XXXXXXX X 8| 8 4 !|137| |138|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93| X XX 3| 3 3-4 | 93| | 94| 0| 0 7-9 | 94| | 97| XX X 3| 3 3-4 | 97| | 98|XXXX 4| 4 2 !| 98| |110|X XXXXX XXX 9| 9 1 !|110| |116| X 1| 1 6 |116| |117| X X 2| 2 5 |117| |118| 0| 0 7-9 |118| |124| 0| 0 7-9 |124| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 98| X 1| 1 19 | 98| |107|X X XX XX 6| 6 13-14 |107| |108|XX XX X 5| 5 15-16 |108| |109| XXXXX XXX 8| 8 8 !|109| |110|XXXXXXXX X 9| 9 5-7 !|110| |111| XXXXXX X 7| 7 9-12 !|111| |112| X XX 3| 3 17 |112| |113| XXXX XXX 7| 7 9-12 !|113| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115|XXX XX 5| 5 15-16 |115| |119|XXXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|119| |121| X X 2| 2 18 |121| |123| 0| 0 20 |123| |125|X XXXXXX 7| 7 9-12 !|125| |133|XX XXXX X 7| 7 9-12 !|133| |134|X X XXXXXXX 9| 9 5-7 !|134| |135|X X XX X X 6| 6 13-14 |135| |136| XXX XXXXXX 9| 9 5-7 !|136| |137|XXXXXXXX XX 10| 10 2-4 !|137| |138|X XXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |109| XXXX XXXXX 9| 9 2 !|109| |110| X XXXX X 6| 6 5-7 !|110| |111|X X X XXX 6| 6 5-7 !|111| |113| X 1| 1 12 |113| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |119|XXX X X X 6| 6 5-7 !|119| |125| XXX X 4| 4 8 |125| |133|X X X 3| 3 9-10 |133| |134| X X 2| 2 11 |134| |136| XX X 3| 3 9-10 |136| |137|X X XXXX X 7| 7 4 !|137| |138|X XXXX XXX 8| 8 3 !|138| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |109|43375515624 4.0| 4.0 4 |109| |110|25734774357 5.0| 5.0 5 |110| |111|72542642275 3.0| 3.0 3 |111| |114|11111121111 1.0| 1.0 1 |114| |119|56256336746 6.0| 6.0 6 |119| |137|37667467432 7.0| 7.0 7 |137| |138|64423253563 2.0| 2.0 2 |138| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 3 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA | | | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | | 4 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 5 | F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 6 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 7 | F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Dorycka | | | 8-9 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 8-9 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z | | | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | | 10 | 1/2 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL | | | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała | | 11 | 1/2 F | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | | 12-14 | 1/2 F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 12-14 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 12-14 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 15-18 | 1/4 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 15-18 | 1/4 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 15-18 | 1/4 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION | | | | |Alicja Woźniczka |Kraków | | 15-18 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Emilia Farbaniec | | | 19-21 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 19-21 | 1/4 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 19-21 | 1/4 F | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 22 | 1/8 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 23-24 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 23-24 | 1/8 B | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 25-27 | 1/8 B | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 25-27 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 25-27 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93| X X 2| 2 21-24 | 93| | 94| X X 2| 2 21-24 | 94| | 97| X 1| 1 25-27 | 97| | 98| X 1| 1 25-27 | 98| |107| X X X XXXX 7| 7 13-15 !|107| |108|XXXXXX X X 8| 8 9-12 !|108| |109|XXXXX XXX X 9| 9 5-8 !|109| |110|XXXX X X XX 8| 8 9-12 !|110| |111|XXXXX XXXXX 10| 10 2-4 !|111| |112| XXXXXXX XX 9| 9 5-8 !|112| |113| XX XXX XX 7| 7 13-15 !|113| |114|XXX XXXXXXX 10| 10 2-4 !|114| |115| XX X X XX 6| 6 16-17 |115| |116|X X 2| 2 21-24 |116| |117| X X 2| 2 21-24 |117| |118|XX X X 4| 4 18-20 |118| |119|X XXXX XX 7| 7 13-15 !|119| |121| X XX X 4| 4 18-20 |121| |123|X XXXXXXX 8| 8 9-12 !|123| |124| X 1| 1 25-27 |124| |125|X XXXXXXX 8| 8 9-12 !|125| |133|X XXXX X 6| 6 16-17 |133| |134| X X X X 4| 4 18-20 |134| |135|X XXXXXXX X 9| 9 5-8 !|135| |136|X XXXXXX XX 9| 9 5-8 !|136| |137|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|137| |138|X XXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93| X X 2| 2 10-12 | 93| | 94| XX 2| 2 10-12 | 94| | 97| XX X 3| 3 8-9 | 97| | 98|X X X 3| 3 8-9 | 98| |115| XX XXX XX 7| 7 2-3 !|115| |116| XXX XX 5| 5 5-6 !|116| |117|X XXX 4| 4 7 |117| |118| XX X XX 5| 5 5-6 !|118| |121|XX XXXX 6| 6 4 !|121| |124| XX 2| 2 10-12 |124| |133|X XXXXXXX X 9| 9 1 !|133| |134|X X XXXX X 7| 7 2-3 !|134| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107|XXX XX X XX 8| 8 6-9 !|107| |108|X X 2| 2 19-21 |108| |109|X XXXX XX X 8| 8 6-9 !|109| |110|X XX XXXXXX 9| 9 4-5 !|110| |111|XX XXXXXXXX 10| 10 2-3 !|111| |112| X XX X 4| 4 15-18 |112| |113| X X 2| 2 19-21 |113| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115| XXXX XXX 7| 7 10-11 !|115| |116|X X 2| 2 19-21 |116| |118|XX X X X 5| 5 12-14 !|118| |119| XX X X X 5| 5 12-14 !|119| |121| XXXXXXX X 8| 8 6-9 !|121| |123| XX XX 4| 4 15-18 |123| |125| XXXX XXX 7| 7 10-11 !|125| |133|X X X X 4| 4 15-18 |133| |134|X X XX X 5| 5 12-14 !|134| |135|XX X X 4| 4 15-18 |135| |136| XXXXX X XX 8| 8 6-9 !|136| |137| XXX XXXXXX 9| 9 4-5 !|137| |138|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107| X 1| 1 12-14 |107| |109|XX X XX X 6| 6 4-5 !|109| |110|XX XXXX X 7| 7 3 !|110| |111| XXX XX X 6| 6 4-5 !|111| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115| X 1| 1 12-14 |115| |118|XX 2| 2 11 |118| |119| XX X XX 5| 5 6-7 !|119| |121| X 1| 1 12-14 |121| |125| XX XX 4| 4 8-9 |125| |134| XX X 3| 3 10 |134| |136| XX X X 4| 4 8-9 |136| |137|X X X X X 5| 5 6-7 !|137| |138|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !|138| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |109|64365432534 4.0| 4.0 4 |109| |110|76754655456 6.0| 6.0 6 |110| |111|33542563277 5.0| 5.0 5 |111| |114|12111111111 1.0| 1.0 1 |114| |119|21437326725 2.0| 2.0 2 |119| |137|57676777643 7.0| 7.0 7 |137| |138|45223244362 3.0| 3.0 3 |138| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C JIVE Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 3 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA | | | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA | | 4 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 5 | F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 6 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 7 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 8 | 1/2 F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 9 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z | | | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl | | 10 | 1/2 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 11-12 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 11-12 | 1/2 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL | | | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała | | 13-14 | 1/4 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION | | | | |Alicja Woźniczka |Kraków | | 13-14 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Emilia Farbaniec | | | 15-18 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 15-18 | 1/4 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 15-18 | 1/4 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 15-18 | 1/4 F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Dorycka | | | 19 | 1/4 F | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 20 | 1/4 F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 21-24 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 21-24 | 1/8 B | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 21-24 | 1/8 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | | 21-24 | 1/8 B | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 25-26 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 25-26 | 1/8 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 27 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C JIVE Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93| XX X 3| 3 19-24 | 93| | 94| XX X 3| 3 19-24 | 94| | 97| X X X 3| 3 19-24 | 97| | 98| X X X 3| 3 19-24 | 98| |107|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|107| |108|X X 2| 2 25-27 |108| |109|X X XXXXX 7| 7 10-14 !|109| |110|XX XXX XXXX 9| 9 5-7 !|110| |111|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|111| |112|XXX XX XXX 8| 8 8-9 !|112| |113| XXXXXXX 7| 7 10-14 !|113| |114|XXXXXXXX XX 10| 10 3-4 !|114| |115| XX X 3| 3 19-24 |115| |116|XX XX X 5| 5 17 |116| |117| XX 2| 2 25-27 |117| |118| XX 2| 2 25-27 |118| |119|X X XX X X 6| 6 15-16 !|119| |121| XX XX 4| 4 18 |121| |123|X X XXXX X 7| 7 10-14 !|123| |124|XX X 3| 3 19-24 |124| |125|X XXXXXXX X 9| 9 5-7 !|125| |133|XX X X X X 6| 6 15-16 !|133| |134|X XX XXX X 7| 7 10-14 !|134| |135| XXX XX XXX 8| 8 8-9 !|135| |136| XXXX X XX 7| 7 10-14 !|136| |137| XXXX XXXXX 9| 9 5-7 !|137| |138|XX XXXXXXXX 10| 10 3-4 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93| XXX X X X 6| 6 3 !| 93| | 94| XX X 3| 3 5-8 | 94| | 97| X X 2| 2 9-10 | 97| | 98|X X X 3| 3 5-8 | 98| |108| XX XX XX X 7| 7 2 !|108| |115|XXXXXXX XX 9| 9 1 !|115| |116| X X 2| 2 9-10 |116| |117| X XXXX 5| 5 4 !|117| |118|X X X 3| 3 5-8 |118| |121|X X X 3| 3 5-8 |121| |124| X 1| 1 11 |124| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 93| 0| 0 20 | 93| |107|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|107| |108|X X XX 4| 4 15-18 |108| |109|X XXXXX XX 8| 8 6-9 !|109| |110|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|110| |111| XXX XX X 6| 6 12 !|111| |112| XXXXX XX X 8| 8 6-9 !|112| |113| XXX X 4| 4 15-18 |113| |114|X XXXXXX XX 9| 9 4-5 !|114| |115|XXX XX XXX 8| 8 6-9 !|115| |117| X X X 3| 3 19 |117| |119|XXX XXXX 7| 7 10-11 !|119| |123| XX XX 4| 4 15-18 |123| |125|XX XXXXXX X 9| 9 4-5 !|125| |133|X X X X X 5| 5 13-14 |133| |134| XXXXX XX 7| 7 10-11 !|134| |135|XX XXX 5| 5 13-14 |135| |136|XXXX X XXX 8| 8 6-9 !|136| |137| XXX X 4| 4 15-18 |137| |138|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|138| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !|107| |109| XXXX XXXXX 9| 9 2-3 !|109| |110|XX X XX X 6| 6 5-7 !|110| |111|X X X X X 5| 5 8 |111| |112| X X 2| 2 10 |112| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115| X 1| 1 11-12 |115| |119|X X XX X X 6| 6 5-7 !|119| |125| X X XXXXX 7| 7 4 !|125| |134| X 1| 1 11-12 |134| |136| XX X 3| 3 9 |136| |138|X X XX XX 6| 6 5-7 !|138| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|34535234222 2.0| 2.0 2 |107| |109|66344452447 4.0| 4.0 4 |109| |110|47673775654 7.0| 7.0 7 |110| |114|11111111131 1.0| 1.0 1 |114| |119|75267566715 6.0| 6.0 6 |119| |125|52756627366 5.0| 5.0 5 |125| |138|23422343573 3.0| 3.0 3 |138| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 3 | F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE | | | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | | 4 | F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 5 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 6 | F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 7 | 1/2 F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 8 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 9-10 | 1/2 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 9-10 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA| | | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl | | 11 | 1/2 F | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE | | | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. | | 12 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 13 | 1/4 B | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 14-15 | 1/4 B | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 14-15 | 1/4 B | 140 |Kacper Nestor |AKSEL | | | | |Angelika Tondera |Rzeszów | | 16-28 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 16-28 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 16-28 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 16-28 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 16-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 16-28 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 16-28 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 16-28 | 1/4 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 16-28 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | | 16-28 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | | 16-28 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club | | | | |Myroslava Yatsiura | | | 16-28 | 1/4 B | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK | | | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice | | 16-28 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA | | | | |Magdalena Oleba |Szczecin | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI Liczba par: 28 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| X X X 3| 3 12-14 | 89| |102|X X 2| 2 15-20 |102| |104|X 1| 1 21-26 |104| |105| X 1| 1 21-26 |105| |107| XX X 3| 3 12-14 |107| |108| X 1| 1 21-26 |108| |109| XXX X 4| 4 7-11 !|109| |110| XX X 3| 3 12-14 |110| |111|X X 2| 2 15-20 |111| |112|XX XX 4| 4 7-11 !|112| |113|XX X XX XX 7| 7 4 !|113| |114| XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|114| |115| X 1| 1 21-26 |115| |116| X 1| 1 21-26 |116| |117|X X 2| 2 15-20 |117| |118| X X 2| 2 15-20 |118| |119|XX X X XXXX 8| 8 1-3 !|119| |121| X X X X X 5| 5 5-6 !|121| |123| XX XX X 5| 5 5-6 !|123| |124| 0| 0 27-28 |124| |125| XX X X 4| 4 7-11 !|125| |126| X XX X 4| 4 7-11 !|126| |127| X X 2| 2 15-20 |127| |128|X XXX XXXX 8| 8 1-3 !|128| |130| 0| 0 27-28 |130| |131| X X 2| 2 15-20 |131| |132| XX X X 4| 4 7-11 !|132| |140| X 1| 1 21-26 |140| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| 0| 0 5-17 | 89| |102| 0| 0 5-17 |102| |104| 0| 0 5-17 |104| |105| 0| 0 5-17 |105| |107| XX XX 4| 4 2 |107| |108| 0| 0 5-17 |108| |110|XX XXX 5| 5 1 !|110| |111| 0| 0 5-17 |111| |115| X 1| 1 3-4 |115| |116| 0| 0 5-17 |116| |117| 0| 0 5-17 |117| |118| 0| 0 5-17 |118| |124| 0| 0 5-17 |124| |127| 0| 0 5-17 |127| |130| 0| 0 5-17 |130| |131| 0| 0 5-17 |131| |140| X 1| 1 3-4 |140| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |109| XXX X X XX 7| 7 4-5 !|109| |110| XX XXX 5| 5 7 |110| |112| X X X 3| 3 9-10 |112| |113|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !|113| |114|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !|114| |119| X XX XXX 6| 6 6 !|119| |121| XXX X 4| 4 8 |121| |123|X XX XX XX 7| 7 4-5 !|123| |125|X 1| 1 12 |125| |126| X X 2| 2 11 |126| |128|X XXXXXXX X 9| 9 2-3 !|128| |132|X X X 3| 3 9-10 |132| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |109|42363466461 5.0| 5.0 5 |109| |113|66554244325 6.0| 6.0 6 |113| |114|21135315114 1.0| 1.0 1 |114| |119|15411132256 2.0| 2.0 2 |119| |123|34246651542 4.0| 4.0 4 |123| |128|53622523633 3.0| 3.0 3 |128| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C TANGO Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 3 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 4 | F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 5 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 6 | F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 7 | F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 8 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 9 | 1/2 F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE | | | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | | 10 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 11-12 | 1/2 F | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE | | | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. | | 11-12 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA| | | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl | | 13 | 1/2 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 14-16 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 14-16 | 1/4 B | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 14-16 | 1/4 B | 140 |Kacper Nestor |AKSEL | | | | |Angelika Tondera |Rzeszów | | 17-23 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 17-23 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 17-23 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 17-23 | 1/4 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 17-23 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | | 17-23 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | | 17-23 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club | | | | |Myroslava Yatsiura | | | 24-28 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 24-28 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 24-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 24-28 | 1/4 B | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK | | | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice | | 24-28 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA | | | | |Magdalena Oleba |Szczecin | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C TANGO Liczba par: 28 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| XX 2| 2 14-19 | 89| |102|X 1| 1 20-23 |102| |104| X X X 3| 3 11-13 |104| |105| X X 2| 2 14-19 |105| |107| X XX X 4| 4 8-10 !|107| |108| 0| 0 24-28 |108| |109|X XXX XXXX 8| 8 3 !|109| |110| XXXX XXXXX 9| 9 2 !|110| |111| 0| 0 24-28 |111| |112| X X 2| 2 14-19 |112| |113|XXXX XX 6| 6 4-6 !|113| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115|XX X XX 5| 5 7 !|115| |116| X 1| 1 20-23 |116| |117|X X 2| 2 14-19 |117| |118| X X 2| 2 14-19 |118| |119| XX X X 4| 4 8-10 !|119| |121|X XXX X X 6| 6 4-6 !|121| |123| XX XXX X 6| 6 4-6 !|123| |124|X X 2| 2 14-19 |124| |125| 0| 0 24-28 |125| |126| X X X 3| 3 11-13 |126| |127| 0| 0 24-28 |127| |128| XXX X 4| 4 8-10 !|128| |130| X 1| 1 20-23 |130| |131| X 1| 1 20-23 |131| |132| XXX 3| 3 11-13 |132| |140| 0| 0 24-28 |140| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| 0| 0 14-18 | 89| |102| 0| 0 14-18 |102| |104| X 1| 1 7-13 |104| |105| X 1| 1 7-13 |105| |108| 0| 0 14-18 |108| |111|X X 2| 2 4-6 |111| |112|XX X 3| 3 1-3 !|112| |116| X 1| 1 7-13 |116| |117| X 1| 1 7-13 |117| |118| X 1| 1 7-13 |118| |124| X 1| 1 7-13 |124| |125| XX 2| 2 4-6 |125| |126| XX X 3| 3 1-3 !|126| |127| X 1| 1 7-13 |127| |130| 0| 0 14-18 |130| |131| 0| 0 14-18 |131| |132| XX X 3| 3 1-3 !|132| |140| X X 2| 2 4-6 |140| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107|X X X XX 5| 5 5-8 !|107| |109|X XXXX X 6| 6 4 !|109| |110|XX XXX 5| 5 5-8 !|110| |112| X 1| 1 13 |112| |113| XXXXXXXXXX 10| 10 2 !|113| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115|X X XX X 5| 5 5-8 !|115| |119|XX XX X 5| 5 5-8 !|119| |121| X X X 3| 3 10 |121| |123| XX XXXXX 7| 7 3 !|123| |126| X X 2| 2 11-12 |126| |128| X X X X 4| 4 9 |128| |132| X X 2| 2 11-12 |132| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|47527148766 8.0| 8.0 8 |107| |109|16673555453 5.0| 5.0 5 |109| |110|33334231647 2.0| 2.0 2 |110| |113|68782362134 4.0| 4.0 4 |113| |114|21116624211 1.0| 1.0 1 |114| |115|55845487875 7.0| 7.0 7 |115| |119|72461713388 3.0| 3.0 3 |119| |123|84258876522 6.0| 6.0 6 |123| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 3 | F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE | | | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | | 4 | F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 5 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 6 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 7 | 1/2 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 8 | 1/2 F | 140 |Kacper Nestor |AKSEL | | | | |Angelika Tondera |Rzeszów | | 9-10 | 1/2 F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 9-10 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 11 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA| | | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl | | 12-13 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 12-13 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 14 | 1/4 B | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 15-17 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 15-17 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 15-17 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 18-23 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 18-23 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 18-23 | 1/4 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 18-23 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | | 18-23 | 1/4 B | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE | | | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. | | 18-23 | 1/4 B | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK | | | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice | | 24-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 24-28 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 24-28 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | | 24-28 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club | | | | |Myroslava Yatsiura | | | 24-28 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA | | | | |Magdalena Oleba |Szczecin | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 28 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| X 1| 1 17-24 | 89| |102|XXX X 4| 4 9-10 |102| |104| X 1| 1 17-24 |104| |105| 0| 0 25-28 |105| |107|X XXXXX XX 8| 8 1-3 !|107| |108| 0| 0 25-28 |108| |109| XXXX X XX 7| 7 4-6 !|109| |110|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !|110| |111| 0| 0 25-28 |111| |112| X X X 3| 3 11-14 |112| |113|XXXX XX X 7| 7 4-6 !|113| |114| XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|114| |115| X 1| 1 17-24 |115| |116| X 1| 1 17-24 |116| |117| X 1| 1 17-24 |117| |118| X 1| 1 17-24 |118| |119| X XXXXX X 7| 7 4-6 !|119| |121|X X X X X 5| 5 8 !|121| |123| X X X 3| 3 11-14 |123| |124| 0| 0 25-28 |124| |125|X X 2| 2 15-16 |125| |126|XX XX 4| 4 9-10 |126| |127| X 1| 1 17-24 |127| |128| X X XX XX 6| 6 7 !|128| |130| XX 2| 2 15-16 |130| |131| X X X 3| 3 11-14 |131| |132| X 1| 1 17-24 |132| |140|X XX 3| 3 11-14 |140| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89|X X 2| 2 7-9 | 89| |102| X 1| 1 10-15 |102| |104| X X 2| 2 7-9 |104| |105|X X 2| 2 7-9 |105| |108| 0| 0 16-20 |108| |111| X 1| 1 10-15 |111| |112| X X X 3| 3 6 |112| |115| XXXX X 5| 5 3 !|115| |116| 0| 0 16-20 |116| |117| X 1| 1 10-15 |117| |118| X 1| 1 10-15 |118| |123| XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|123| |124| 0| 0 16-20 |124| |125|XX X X 4| 4 4-5 !|125| |126| X 1| 1 10-15 |126| |127| 0| 0 16-20 |127| |130| X 1| 1 10-15 |130| |131| 0| 0 16-20 |131| |132|XXX XX X 6| 6 2 !|132| |140| XX X X 4| 4 4-5 !|140| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107|XXXXXXXX X 9| 9 2 !|107| |109|X XXXXXX X 8| 8 3 !|109| |110| X XX 3| 3 9-10 |110| |113| XX XX X X 6| 6 5-6 !|113| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115| X 1| 1 12-13 |115| |119| X XXXX XX 7| 7 4 !|119| |121|X 1| 1 12-13 |121| |123| X X X XX 5| 5 7 |123| |125|XX X 3| 3 9-10 |125| |128| X X XX X X 6| 6 5-6 !|128| |132| X X 2| 2 11 |132| |140|X X X X 4| 4 8 |140| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|45415436664 6.0| 6.0 6 |107| |109|21663651146 5.0| 5.0 5 |109| |113|66552324433 4.0| 4.0 4 |113| |114|32126245311 1.0| 1.0 1 |114| |119|53241112255 2.0| 2.0 2 |119| |128|14334563522 3.0| 3.0 3 |128| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 2 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 3 | F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 4 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 5 | F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 6 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 7 | F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 8 | 1/2 F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 9 | 1/2 F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE | | | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | | 10-11 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 10-11 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA| | | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl | | 12 | 1/2 F | 140 |Kacper Nestor |AKSEL | | | | |Angelika Tondera |Rzeszów | | 13 | 1/2 F | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK | | | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice | | 14-18 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 14-18 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 14-18 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 14-18 | 1/4 B | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 14-18 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA | | | | |Magdalena Oleba |Szczecin | | 19-22 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 19-22 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | | 19-22 | 1/4 B | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 19-22 | 1/4 B | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE | | | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. | | 23-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 23-28 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 23-28 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 23-28 | 1/4 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 23-28 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | | 23-28 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club | | | | |Myroslava Yatsiura | | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT Liczba par: 28 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| X 1| 1 21-23 | 89| |102|X XX X 4| 4 10-12 |102| |104|X X 2| 2 15-20 |104| |105| 0| 0 24-28 |105| |107| XX XX 4| 4 10-12 |107| |108| 0| 0 24-28 |108| |109| XXX X X 5| 5 6-9 !|109| |110| XX XXXX 6| 6 3-5 !|110| |111| 0| 0 24-28 |111| |112| X X 2| 2 15-20 |112| |113|XXXXXXXX X 9| 9 1 !|113| |114| XX XXXXXX 8| 8 2 !|114| |115|XXX XX X 6| 6 3-5 !|115| |116| X 1| 1 21-23 |116| |117| X 1| 1 21-23 |117| |118| 0| 0 24-28 |118| |119| X XX X X 5| 5 6-9 !|119| |121|X XXX X X 6| 6 3-5 !|121| |123| XX XX X 5| 5 6-9 !|123| |124|X X 2| 2 15-20 |124| |125|X XX 3| 3 13-14 |125| |126| XX XX 4| 4 10-12 |126| |127| X X 2| 2 15-20 |127| |128|XX XX X 5| 5 6-9 !|128| |130| X X 2| 2 15-20 |130| |131| 0| 0 24-28 |131| |132| XX X 3| 3 13-14 |132| |140| X X 2| 2 15-20 |140| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| XX 2| 2 5-9 | 89| |102|X X 2| 2 5-9 |102| |104| XX 2| 2 5-9 |104| |105| X 1| 1 10-13 |105| |107| XX X X XX 6| 6 2 !|107| |108| 0| 0 14-19 |108| |111| 0| 0 14-19 |111| |112| X X 2| 2 5-9 |112| |116| 0| 0 14-19 |116| |117| 0| 0 14-19 |117| |118| 0| 0 14-19 |118| |124| X 1| 1 10-13 |124| |125|X 1| 1 10-13 |125| |126| X 1| 1 10-13 |126| |127| 0| 0 14-19 |127| |130| XX X 3| 3 3-4 !|130| |131| X X 2| 2 5-9 |131| |132|XX XXXXX 7| 7 1 !|132| |140| XX X 3| 3 3-4 !|140| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |107| XX X X XX 6| 6 4-7 !|107| |109| XXXXXX 6| 6 4-7 !|109| |110|XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|110| |113|XXXXXXX X 8| 8 3 !|113| |114| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|114| |115|X X X X XX 6| 6 4-7 !|115| |119|XX XX X 5| 5 8 |119| |121| X X 2| 2 10-11 |121| |123|X XXXXX 6| 6 4-7 !|123| |128| X X XX 4| 4 9 |128| |130| 0| 0 13 |130| |132|X X 2| 2 10-11 |132| |140| X 1| 1 12 |140| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|16444566767 6.0| 6.0 6 |107| |109|42652615145 4.0| 4.0 4 |109| |110|55223153212 1.0| 1.0 1 |110| |113|63571242456 5.0| 5.0 5 |113| |114|21315327331 2.0| 2.0 2 |114| |115|37767774674 7.0| 7.0 7 |115| |123|74136431523 3.0| 3.0 3 |123| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK | | | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów | | 2 | F | 123 |Jakub Ungert |TAKT | | | | |Patrycja Koziej |Chełm | | 3 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA | | | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra | | 4 | F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE | | | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. | | 5 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance | | | | |Amelia Pawlikowska |Kraków | | 6 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY | | | | |Weronika Patysiak |Częstochowa | | 7-9 | 1/2 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno | | | | |Wiktoria Dudek | | | 7-9 | 1/2 F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB | | | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa | | 7-9 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC | | | | |Justyna Derezińska |Warszawa | | 10-11 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Natalia Klupa |Poznań | | 10-11 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA| | | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl | | 12-14 | 1/2 F | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 12-14 | 1/2 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA | | | | |Wiktoria Sopata |Łódź | | 12-14 | 1/2 F | 140 |Kacper Nestor |AKSEL | | | | |Angelika Tondera |Rzeszów | | 15 | 1/2 F | 117 |Bartosz Nowak |LATINO | | | | |Karina Lis |Żabno | | 16-19 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 16-19 | 1/4 B | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE | | | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin | | 16-19 | 1/4 B | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE | | | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. | | 16-19 | 1/4 B | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK | | | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice | | 20-24 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 20-24 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 20-24 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z | | | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl | | 20-24 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club | | | | |Myroslava Yatsiura | | | 20-24 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA | | | | |Magdalena Oleba |Szczecin | | 25-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA | | | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin | | 25-28 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME | | | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty | | 25-28 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Agnieszka Maliszewska |Opole | | 25-28 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO | | | | |Barbara Brodziak |Leszno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP Liczba par: 28 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| 0| 0 22-28 | 89| |102| X 1| 1 18-21 |102| |104| X X 2| 2 14-17 |104| |105|XXX X 4| 4 10-11 |105| |107|X X XXX XXX 8| 8 2 !|107| |108| 0| 0 22-28 |108| |109| XXXX X X 6| 6 5-8 !|109| |110|X XX XXXX 7| 7 3-4 !|110| |111| 0| 0 22-28 |111| |112| X X X X 4| 4 10-11 |112| |113|XXX XX XX 7| 7 3-4 !|113| |114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114| |115| X XX X X 5| 5 9 |115| |116| 0| 0 22-28 |116| |117| XX 2| 2 14-17 |117| |118| X 1| 1 18-21 |118| |119| X XXXX X 6| 6 5-8 !|119| |121| XX X 3| 3 12-13 |121| |123| X X X 3| 3 12-13 |123| |124| 0| 0 22-28 |124| |125|X X 2| 2 14-17 |125| |126| X 1| 1 18-21 |126| |127| 0| 0 22-28 |127| |128|XX X XX X 6| 6 5-8 !|128| |130| X X 2| 2 14-17 |130| |131| X 1| 1 18-21 |131| |132|X XXX XX 6| 6 5-8 !|132| |140| 0| 0 22-28 |140| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| X 1| 1 12-16 | 89| |102| XX 2| 2 8-11 |102| |104| X 1| 1 12-16 |104| |105| X X X 3| 3 4-7 !|105| |108| 0| 0 17-20 |108| |111| 0| 0 17-20 |111| |112|XX XXXX X 7| 7 1-2 !|112| |115|X X 2| 2 8-11 |115| |116| 0| 0 17-20 |116| |117|XXX 3| 3 4-7 !|117| |118| 0| 0 17-20 |118| |121| XXXX X 5| 5 3 !|121| |123| XX XXXX X 7| 7 1-2 !|123| |124| X 1| 1 12-16 |124| |125|X X X 3| 3 4-7 !|125| |126| X X 2| 2 8-11 |126| |127| X 1| 1 12-16 |127| |130| X X 2| 2 8-11 |130| |131| X 1| 1 12-16 |131| |140| X X X 3| 3 4-7 !|140| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |105| X 1| 1 12-14 |105| |107|XXX XXXX XX 9| 9 1 !|107| |109| XXXX X X 6| 6 5-6 !|109| |110| XX XXX X X 7| 7 4 !|110| |112| X 1| 1 12-14 |112| |113| X X XXX 5| 5 7-9 |113| |114| XX X XXXXX 8| 8 2-3 !|114| |117| 0| 0 15 |117| |119|XX X X X 5| 5 7-9 |119| |121| XX 2| 2 10-11 |121| |123|X X XX XXXX 8| 8 2-3 !|123| |125|X X X X X 5| 5 7-9 |125| |128|XX X XX X 6| 6 5-6 !|128| |132|X X 2| 2 10-11 |132| |140| X 1| 1 12-14 |140| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|15316536665 5.0| 5.0 5 |107| |109|56662623356 6.0| 6.0 6 |109| |110|44433162112 3.0| 3.0 3 |110| |114|21244215441 1.0| 1.0 1 |114| |123|33155341233 2.0| 2.0 2 |123| |128|62521454524 4.0| 4.0 4 |128| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM | | | | |Zofia Kozołub |Wrocław | | 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 3 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | | 4 | F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 5 | F | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 6 | F | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 7 | F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 8 | F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 9 | 1/2 F | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA | | | | |Natalia Potocka |Krosno | | 10-12 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 10-12 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 10-12 | 1/2 F | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER | | | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork | | 13-15 | 1/4 B | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 13-15 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 13-15 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 16-18 | 1/4 B | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 16-18 | 1/4 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 16-18 | 1/4 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | | 19-22 | 1/4 B | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 19-22 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 19-22 | 1/4 B | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 19-22 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | | 23 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA Liczba par: 23 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|X XX 3| 3 13-16 | 70| | 71| X X X 3| 3 13-16 | 71| | 72|XX 2| 2 17-19 | 72| | 73|X XXX XX XX 8| 8 1 !| 73| | 74| X X 2| 2 17-19 | 74| | 75| XX X 3| 3 13-16 | 75| | 78| X 1| 1 20-22 | 78| | 79| X 1| 1 20-22 | 79| | 80| 0| 0 23 | 80| | 81|X XX X X X 6| 6 3-7 !| 81| | 82| XXX X XXX 7| 7 2 !| 82| | 83| XXX X 4| 4 10-12 | 83| | 84| XX X XX X 6| 6 3-7 !| 84| | 86| X X X 3| 3 13-16 | 86| | 87| X XXXXX 6| 6 3-7 !| 87| | 88|XX X X X 5| 5 8-9 !| 88| | 89| X X 2| 2 17-19 | 89| | 90| X 1| 1 20-22 | 90| |102| X XXX 4| 4 10-12 |102| |103|X XX X X 5| 5 8-9 !|103| |104| X X XXXX 6| 6 3-7 !|104| |105|XX XX 4| 4 10-12 |105| |106|X XXX XX 6| 6 3-7 !|106| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|X XXXX 5| 5 1-2 !| 70| | 71| X 1| 1 10-13 | 71| | 72| X 1| 1 10-13 | 72| | 74| X X X 3| 3 4-6 | 74| | 75| 0| 0 14 | 75| | 78| X X 2| 2 7-9 | 78| | 79| XX 2| 2 7-9 | 79| | 80| X 1| 1 10-13 | 80| | 83|X X 2| 2 7-9 | 83| | 86|X X X X 4| 4 3 !| 86| | 89| XX X 3| 3 4-6 | 89| | 90| X 1| 1 10-13 | 90| |102| X X XX X 5| 5 1-2 !|102| |105| X X X 3| 3 4-6 |105| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| X XX 3| 3 10-12 | 70| | 73|XXXX X X X 7| 7 4 !| 73| | 81| XXXXXX XX 8| 8 2-3 !| 81| | 82| XX X XX 5| 5 5-8 !| 82| | 84|XXX X X 5| 5 5-8 !| 84| | 86|X XX 3| 3 10-12 | 86| | 87| X XXX 4| 4 9 | 87| | 88| X XXX X 5| 5 5-8 !| 88| |102|X X XXXXXX 8| 8 2-3 !|102| |103| XX X 3| 3 10-12 |103| |104|X XX XX 5| 5 5-8 !|104| |106|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !|106| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 73|54441133381 2.0| 2.0 2 | 73| | 81|76126326813 3.0| 3.0 3 | 81| | 82|42653688145 5.0| 5.0 5 | 82| | 84|63768445577 7.0| 7.0 7 | 84| | 88|88815277458 8.0| 8.0 8 | 88| |102|15574762732 4.0| 4.0 4 |102| |104|27287854666 6.0| 6.0 6 |104| |106|31332511224 1.0| 1.0 1 |106| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 2 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM | | | | |Zofia Kozołub |Wrocław | | 3 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | | 4 | F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 5 | F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 6 | F | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 7 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 8 | 1/2 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 9-12 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 9-12 | 1/2 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 9-12 | 1/2 F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 9-12 | 1/2 F | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 13 | 1/4 B | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER | | | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork | | 14-15 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 14-15 | 1/4 B | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA | | | | |Natalia Potocka |Krosno | | 16-20 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 16-20 | 1/4 B | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 16-20 | 1/4 B | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 16-20 | 1/4 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | | 16-20 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 21-23 | 1/4 B | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 21-23 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 21-23 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA Liczba par: 23 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|X XX XXX 6| 6 3-4 !| 70| | 71|X XX X XX 6| 6 3-4 !| 71| | 72| X 1| 1 19-23 | 72| | 73| X X X 3| 3 15-17 | 73| | 74| X X X X 4| 4 10-14 | 74| | 75| X 1| 1 19-23 | 75| | 78| X 1| 1 19-23 | 78| | 79|XXX XXX X 7| 7 2 !| 79| | 80| XX XXX 5| 5 5-9 !| 80| | 81|XX XX X 5| 5 5-9 !| 81| | 82| XX X 3| 3 15-17 | 82| | 83| X X 2| 2 18 | 83| | 84| XX X X 4| 4 10-14 | 84| | 86| XX X X X 5| 5 5-9 !| 86| | 87| X XXX 4| 4 10-14 | 87| | 88|XX X X 4| 4 10-14 | 88| | 89| X 1| 1 19-23 | 89| | 90| X XX X 4| 4 10-14 | 90| |102| XXX X X 5| 5 5-9 !|102| |103|X 1| 1 19-23 |103| |104| XX X 3| 3 15-17 |104| |105|X X XXX 5| 5 5-9 !|105| |106|XXXXXXX X 8| 8 1 !|106| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 72| X 1| 1 7-11 | 72| | 73|X XX XXXX X 8| 8 1 !| 73| | 74| 0| 0 12-14 | 74| | 75| X X 2| 2 5-6 | 75| | 78| X 1| 1 7-11 | 78| | 82| X 1| 1 7-11 | 82| | 83| X 1| 1 7-11 | 83| | 84| XX XXXX X 7| 7 2 !| 84| | 87| XX 2| 2 5-6 | 87| | 88|X X XXX X 6| 6 3 !| 88| | 89| 0| 0 12-14 | 89| | 90| 0| 0 12-14 | 90| |103|X XX 3| 3 4 |103| |104| X 1| 1 7-11 |104| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| X X 2| 2 9-12 | 70| | 71| XX 2| 2 9-12 | 71| | 73|XXXX XXX X 8| 8 3-4 !| 73| | 79| XXXXXXX 7| 7 5 !| 79| | 80| X X 2| 2 9-12 | 80| | 81|XXXXXXXX X 9| 9 2 !| 81| | 84| X X X X 4| 4 8 | 84| | 86|X XX X X 5| 5 7 | 86| | 88|XX X X XX 6| 6 6 !| 88| |102|XX XXX XXX 8| 8 3-4 !|102| |105| XX 2| 2 9-12 |105| |106|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|106| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 73|12321132111 1.0| 1.0 1 | 73| | 79|65563465266 6.0| 6.0 6 | 79| | 81|53132623432 3.0| 3.0 3 | 81| | 88|36654256655 5.0| 5.0 5 | 88| |102|44446344544 4.0| 4.0 4 |102| |106|21215511323 2.0| 2.0 2 |106| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM | | | | |Zofia Kozołub |Wrocław | | 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 3 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | | 4 | F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 5 | F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 6 | F | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 7 | 1/2 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 8 | 1/2 F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 9-11 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 9-11 | 1/2 F | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 9-11 | 1/2 F | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | | 12-13 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 12-13 | 1/2 F | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA | | | | |Natalia Potocka |Krosno | | 14-16 | 1/4 B | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 14-16 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | | 14-16 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 17 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 18-20 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 18-20 | 1/4 B | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 18-20 | 1/4 B | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER | | | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork | | 21-23 | 1/4 B | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 21-23 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 21-23 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA Liczba par: 23 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|X XXX X XX 7| 7 2-4 !| 70| | 71|XX XX X 5| 5 6-8 !| 71| | 72| XX X 3| 3 11-16 | 72| | 73| X X XX X 5| 5 6-8 !| 73| | 74| XX X 3| 3 11-16 | 74| | 75|X 1| 1 21-23 | 75| | 78| X X 2| 2 17-20 | 78| | 79|XXX X XX X 7| 7 2-4 !| 79| | 80| X X 2| 2 17-20 | 80| | 81| XX X X 4| 4 9-10 | 81| | 82| XX X XX 5| 5 6-8 !| 82| | 83| X X 2| 2 17-20 | 83| | 84| X X X 3| 3 11-16 | 84| | 86|XXX X 4| 4 9-10 | 86| | 87|X X XXX X 6| 6 5 !| 87| | 88| X X X 3| 3 11-16 | 88| | 89| XX X 3| 3 11-16 | 89| | 90| X 1| 1 21-23 | 90| |102|XX X XX X X 7| 7 2-4 !|102| |103| X 1| 1 21-23 |103| |104| XX X 3| 3 11-16 |104| |105| X X 2| 2 17-20 |105| |106|X XXX XXXXX 9| 9 1 !|106| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 72| X 1| 1 10-12 | 72| | 74| 0| 0 13-15 | 74| | 75| 0| 0 13-15 | 75| | 78| X 1| 1 10-12 | 78| | 80| X XX 3| 3 6-8 | 80| | 81|X XXX XX XX 8| 8 1 !| 81| | 83|XXX XX 5| 5 3-5 !| 83| | 84|X XX XXX X 7| 7 2 !| 84| | 86| X XX X X 5| 5 3-5 !| 86| | 88|XX XX X 5| 5 3-5 !| 88| | 89| X X 2| 2 9 | 89| | 90| X X X 3| 3 6-8 | 90| |103| X 1| 1 10-12 |103| |104| XX X 3| 3 6-8 |104| |105| 0| 0 13-15 |105| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| X X X 3| 3 9-11 | 70| | 71|X X XX XX 6| 6 5-6 !| 71| | 73| X X XXXXXX 8| 8 2 !| 73| | 79| X XXXX X 6| 6 5-6 !| 79| | 81|XX XX XX X 7| 7 3-4 !| 81| | 82| X X X 3| 3 9-11 | 82| | 83| X X X 3| 3 9-11 | 83| | 84|X X XX X 5| 5 7 | 84| | 86|X X 2| 2 12-13 | 86| | 87| XX 2| 2 12-13 | 87| | 88| X XX X 4| 4 8 | 88| |102|XXX X XX X 7| 7 3-4 !|102| |106|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|106| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 71|26524645446 4.0| 4.0 4 | 71| | 73|33341223321 2.0| 2.0 2 | 73| | 79|65466336554 6.0| 6.0 6 | 79| | 81|44235562232 3.0| 3.0 3 | 81| |102|52653154663 5.0| 5.0 5 |102| |106|11112411115 1.0| 1.0 1 |106| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM | | | | |Zofia Kozołub |Wrocław | | 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 3 | F | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 4 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | | 5 | F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 6 | F | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 7 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 8 | 1/2 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 9-11 | 1/2 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 9-11 | 1/2 F | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 9-11 | 1/2 F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 12-13 | 1/2 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 12-13 | 1/2 F | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA | | | | |Natalia Potocka |Krosno | | 14 | 1/4 B | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 15 | 1/4 B | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 16-17 | 1/4 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | | 16-17 | 1/4 B | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER | | | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork | | 18-23 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 18-23 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 18-23 | 1/4 B | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 18-23 | 1/4 B | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 18-23 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 18-23 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE Liczba par: 23 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|X XX 3| 3 13-14 | 70| | 71| X X 2| 2 15-19 | 71| | 72| XX 2| 2 15-19 | 72| | 73| XXXXXXXXX 9| 9 2-3 !| 73| | 74|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !| 74| | 75| X X 2| 2 15-19 | 75| | 78| X X X X 4| 4 7-12 !| 78| | 79|X XX X 4| 4 7-12 !| 79| | 80| X 1| 1 20-21 | 80| | 81| X X XXX X 6| 6 5 !| 81| | 82| 0| 0 22-23 | 82| | 83| X X 2| 2 15-19 | 83| | 84| X XX X 4| 4 7-12 !| 84| | 86| XX X X 4| 4 7-12 !| 86| | 87|XXX XX 5| 5 6 !| 87| | 88| X X X X 4| 4 7-12 !| 88| | 89| 0| 0 22-23 | 89| | 90| X X 2| 2 15-19 | 90| |102|X X XXXX X 7| 7 4 !|102| |103|X 1| 1 20-21 |103| |104|X X X 3| 3 13-14 |104| |105| XX XX 4| 4 7-12 !|105| |106|XXXXXXXX XX 10| 10 1 !|106| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| X X 2| 2 3 | 70| | 71| X XX 3| 3 2 | 71| | 72| 0| 0 6-11 | 72| | 75| 0| 0 6-11 | 75| | 80| 0| 0 6-11 | 80| | 82| 0| 0 6-11 | 82| | 83| X 1| 1 4-5 | 83| | 89| 0| 0 6-11 | 89| | 90| 0| 0 6-11 | 90| |103| X 1| 1 4-5 |103| |104|X X XX 4| 4 1 !|104| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 73| XX X XXXXX 8| 8 1-3 !| 73| | 74| X X X 3| 3 9-11 | 74| | 78| XX 2| 2 12-13 | 78| | 79| X XX 3| 3 9-11 | 79| | 81|XX XXXX X 7| 7 4-5 !| 81| | 84|X XXX 4| 4 8 | 84| | 86|X X XX X 5| 5 7 | 86| | 87| X X 2| 2 12-13 | 87| | 88| X X X 3| 3 9-11 | 88| |102|X XXXX X 6| 6 6 !|102| |104|XX X XXXXX 8| 8 1-3 !|104| |105|X XXXX XX 7| 7 4-5 !|105| |106| XXXXX XXX 8| 8 1-3 !|106| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 73|42411225121 2.0| 2.0 2 | 73| | 81|64346666333 4.0| 4.0 4 | 81| |102|53662132555 5.0| 5.0 5 |102| |104|25134453462 3.0| 3.0 3 |104| |105|36555544646 6.0| 6.0 6 |105| |106|11223311214 1.0| 1.0 1 |106| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D JIVE Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM | | | | |Zofia Kozołub |Wrocław | | 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 3 | F | 104 |Igor Opałka |EMOTION | | | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria | | 4 | F | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 5 | F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 6 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | | 7-8 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 7-8 | 1/2 F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Malwina Brzeźny |Opole | | 9 | 1/2 F | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA | | | | |Natalia Potocka |Krosno | | 10 | 1/2 F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 11-12 | 1/2 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 11-12 | 1/2 F | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | | 13 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 14 | 1/4 B | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 15-19 | 1/4 B | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 15-19 | 1/4 B | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 15-19 | 1/4 B | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 15-19 | 1/4 B | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER | | | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork | | 15-19 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL | | | | |Marta Żak |Rzeszów | | 20-23 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 20-23 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 20-23 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Ryś |Wrocław | | 20-23 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D JIVE Liczba par: 23 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|X XX XXXX 7| 7 3-4 !| 70| | 71| XX X XX X 6| 6 5-6 !| 71| | 72| X X 2| 2 16-19 | 72| | 73|XXX XXXX X 8| 8 2 !| 73| | 74| XXXX X 5| 5 7-9 !| 74| | 75| 0| 0 22-23 | 75| | 78| X XX 3| 3 12-15 | 78| | 79|XX X XXX 6| 6 5-6 !| 79| | 80| XX X 3| 3 12-15 | 80| | 81|XX XX X 5| 5 7-9 !| 81| | 82| XX X 3| 3 12-15 | 82| | 83|X XX X 4| 4 10-11 | 83| | 84| X 1| 1 20-21 | 84| | 86| XX X X X 5| 5 7-9 !| 86| | 87| X XX 3| 3 12-15 | 87| | 88| X X 2| 2 16-19 | 88| | 89| 0| 0 22-23 | 89| | 90|X X 2| 2 16-19 | 90| |102|XXX XX X X 7| 7 3-4 !|102| |103| X 1| 1 20-21 |103| |104| X XX X 4| 4 10-11 |104| |105| X X 2| 2 16-19 |105| |106|X XXX XXXXX 9| 9 1 !|106| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 72| 0| 0 11-14 | 72| | 75| 0| 0 11-14 | 75| | 78| X 1| 1 6-10 | 78| | 80|X X 2| 2 5 | 80| | 82| X 1| 1 6-10 | 82| | 83|XXX X X 5| 5 3-4 !| 83| | 84| X 1| 1 6-10 | 84| | 87| X XXXX 5| 5 3-4 !| 87| | 88| XX XXXX X 7| 7 2 !| 88| | 89| 0| 0 11-14 | 89| | 90| 0| 0 11-14 | 90| |103| X 1| 1 6-10 |103| |104|XX XXXXX XX 9| 9 1 !|104| |105| X 1| 1 6-10 |105| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|X X X XX 5| 5 7-8 | 70| | 71| XX XXX X X 7| 7 3-4 !| 71| | 73|X XXXXX X X 8| 8 2 !| 73| | 74| X X 2| 2 11-12 | 74| | 79| XX X XXX 6| 6 5-6 !| 79| | 81|X XX XX X 6| 6 5-6 !| 81| | 83| X X 2| 2 11-12 | 83| | 86| X 1| 1 13 | 86| | 87| XX X X 4| 4 9 | 87| | 88|XX X 3| 3 10 | 88| |102| XX XX X 5| 5 7-8 |102| |104|XX XXX X X 7| 7 3-4 !|104| |106|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|106| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 71|23615535526 5.0| 5.0 5 | 71| | 73|62442124242 2.0| 2.0 2 | 73| | 79|44364346635 4.0| 4.0 4 | 79| | 81|55536663353 6.0| 6.0 6 | 81| |104|36153452461 3.0| 3.0 3 |104| |106|11221211114 1.0| 1.0 1 |106| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM | | | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | | 2 | F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 3 | F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 4 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 5 | F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION | | | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | | 6 | F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 7-8 | 1/2 F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 7-8 | 1/2 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 9-11 | 1/2 F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO | | | | |Weronika Lewandowska |Opole | | 9-11 | 1/2 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 9-11 | 1/2 F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE | | | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl | | 12-13 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 12-13 | 1/2 F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 14 | 1/2 F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 15-17 | 1/4 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 15-17 | 1/4 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 15-17 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 18-19 | 1/4 F | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 18-19 | 1/4 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE | | | | |Klaudia Kosmacz |Kraków | | 20 | 1/4 F | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | | 21 | 1/8 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 22 | 1/8 B | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 23-24 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 23-24 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | | 25 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI Liczba par: 25 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|XXXXXXXX XX 10| 10 4-8 !| 70| | 71|X XXXXX XXX 9| 9 9-12 !| 71| | 72| XX XXX 5| 5 18-21 | 72| | 73|X X XXXXX 7| 7 15-16 !| 73| | 74|XXXXXXXXX X 10| 10 4-8 !| 74| | 75|XX X X XXXX 8| 8 13-14 !| 75| | 78|X XXX XX X 7| 7 15-16 !| 78| | 79| X XX X 4| 4 22-23 | 79| | 80|XXXXXX XXX 9| 9 9-12 !| 80| | 81| X X 2| 2 24-25 | 81| | 82| XX XXX XXX 8| 8 13-14 !| 82| | 83| XXX X 4| 4 22-23 | 83| | 84|XXXXXX 6| 6 17 !| 84| | 86| XX XX X 5| 5 18-21 | 86| | 88| X X 2| 2 24-25 | 88| | 90|XXXXXX XXXX 10| 10 4-8 !| 90| | 93|XXXXX XXX X 9| 9 9-12 !| 93| | 94|XXX XXXXXX 9| 9 9-12 !| 94| | 95|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 95| | 96|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 96| | 97|XXX XXXXXXX 10| 10 4-8 !| 97| | 98|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 98| | 99|X XX X X 5| 5 18-21 | 99| |100|XXXXXXXXXX 10| 10 4-8 !|100| |101| X X XXX 5| 5 18-21 |101| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 72|X X XX 4| 4 4 | 72| | 79| X 1| 1 6-7 | 79| | 81| 0| 0 8 | 81| | 83| X 1| 1 6-7 | 83| | 86|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 86| | 88| X X X 3| 3 5 | 88| | 99|X XXXXXX XX 9| 9 2 !| 99| |101| X XX X X 5| 5 3 !|101| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|XXXXX XXX 8| 8 4-8 !| 70| | 71|XX XX X 5| 5 15-17 | 71| | 73|X XXXXX XX 8| 8 4-8 !| 73| | 74| XX XX X 5| 5 15-17 | 74| | 75|XX X XX XXX 8| 8 4-8 !| 75| | 78| X X XXX 5| 5 15-17 | 78| | 80|X XXXXX X 7| 7 9-10 !| 80| | 82| X X X X 4| 4 18-19 | 82| | 84| XX X X XX 6| 6 11-14 !| 84| | 86|XXXX XXXX X 9| 9 3 !| 86| | 90| X 1| 1 20 | 90| | 93|X XXXXXXX 8| 8 4-8 !| 93| | 94|XXXXXXXXXX 10| 10 2 !| 94| | 95|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 95| | 96|XXXX XX X 7| 7 9-10 !| 96| | 97|X X XXXXX X 8| 8 4-8 !| 97| | 98| XXX XXX 6| 6 11-14 !| 98| | 99|X X XX XX 6| 6 11-14 !| 99| |100| XXXXXX 6| 6 11-14 !|100| |101| X XX X 4| 4 18-19 |101| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| X X 2| 2 12-13 | 70| | 73| X X X X 4| 4 7-8 | 73| | 75| XXX X 4| 4 7-8 | 75| | 80| X X 2| 2 12-13 | 80| | 84| XX XX X X 6| 6 4-6 !| 84| | 86|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 86| | 93|X XXXXX 6| 6 4-6 !| 93| | 94|X XXX X XX 7| 7 3 !| 94| | 95| X XX 3| 3 9-11 | 95| | 96|X XXX XX 6| 6 4-6 !| 96| | 97| X 1| 1 14 | 97| | 98|XX X 3| 3 9-11 | 98| | 99| X X X 3| 3 9-11 | 99| |100|XXXXXXX XX 9| 9 2 !|100| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 84|43465556663 6.0| 6.0 6 | 84| | 86|12156243552 3.0| 3.0 3 | 86| | 93|64244625415 4.0| 4.0 4 | 93| | 94|25533332224 2.0| 2.0 2 | 94| | 96|51312111131 1.0| 1.0 1 | 96| |100|36621464346 5.0| 5.0 5 |100| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D TANGO Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM | | | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | | 2 | F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 3 | F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 4 | F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 5 | F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO | | | | |Weronika Lewandowska |Opole | | 6 | F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 7 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 8-9 | 1/2 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 8-9 | 1/2 F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION | | | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | | 10 | 1/2 F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 11 | 1/2 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 12 | 1/2 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 13-14 | 1/4 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 13-14 | 1/4 F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 15-17 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 15-17 | 1/4 F | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 15-17 | 1/4 F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE | | | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl | | 18-19 | 1/4 F | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | | 18-19 | 1/4 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE | | | | |Klaudia Kosmacz |Kraków | | 20 | 1/4 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 21 | 1/8 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 22 | 1/8 B | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 23-25 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 23-25 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | | 23-25 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D TANGO Liczba par: 25 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| XXXXXXXX X 9| 9 6-9 !| 70| | 71|XXXXXX X X 8| 8 10-12 !| 71| | 72|XX XX X 5| 5 21-23 | 72| | 73|X XX XXX X 7| 7 13-19 !| 73| | 74| XXXXXXXXXX 10| 10 2-5 !| 74| | 75| XX XXX XX 7| 7 13-19 !| 75| | 78|X X XXXXXX 8| 8 10-12 !| 78| | 79| X X 2| 2 25 | 79| | 80| XXXXXXXXXX 10| 10 2-5 !| 80| | 81| X XX X 4| 4 24 | 81| | 82| XXXX X X X 7| 7 13-19 !| 82| | 83|X XX XX 5| 5 21-23 | 83| | 84|XX XXX X XX 8| 8 10-12 !| 84| | 86|X XXX XXX 7| 7 13-19 !| 86| | 88| X X XX X 5| 5 21-23 | 88| | 90|XXXX X XXXX 9| 9 6-9 !| 90| | 93|XX XX XXXXX 9| 9 6-9 !| 93| | 94|XXX XXX X 7| 7 13-19 !| 94| | 95|XXXX XXXXXX 10| 10 2-5 !| 95| | 96|XXXXX XXXXX 10| 10 2-5 !| 96| | 97|X X XXXX X 7| 7 13-19 !| 97| | 98|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 98| | 99|XXXX XXXXX 9| 9 6-9 !| 99| |100|XX XX X X 6| 6 20 |100| |101|X XXXXXX 7| 7 13-19 !|101| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 72|X X 2| 2 2 | 72| | 79| 0| 0 4-6 | 79| | 81| 0| 0 4-6 | 81| | 83| 0| 0 4-6 | 83| | 88| X 1| 1 3 | 88| |100| X XXXXXXX 8| 8 1 !|100| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| X X 2| 2 20 | 70| | 71| X XXXXXXX 8| 8 8-9 !| 71| | 73|X XX XX XX 7| 7 10-11 !| 73| | 74|XXXXXXX X X 9| 9 4-7 !| 74| | 75|XXXX X X X 7| 7 10-11 !| 75| | 78|X X XX 4| 4 15-17 | 78| | 80| XXXXXXXX X 9| 9 4-7 !| 80| | 82| XXX X 4| 4 15-17 | 82| | 84|X X X XX 5| 5 13-14 | 84| | 86|XX XX XXXXX 9| 9 4-7 !| 86| | 90| XXX 3| 3 18-19 | 90| | 93|XXXXX XXXXX 10| 10 1-3 !| 93| | 94|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 94| | 95|X XXXXXXXX 9| 9 4-7 !| 95| | 96|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 96| | 97| XXXXX 5| 5 13-14 | 97| | 98|XXXXX XX X 8| 8 8-9 !| 98| | 99|X X X X 4| 4 15-17 | 99| |100| X XXXX X 6| 6 12 !|100| |101| XX X 3| 3 18-19 |101| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 71| X 1| 1 12 | 71| | 73| X X X 3| 3 10 | 73| | 74|XXXX X 5| 5 8-9 | 74| | 75| X X 2| 2 11 | 75| | 80|X X XX XX 6| 6 5-7 !| 80| | 86| XXX XXXX 7| 7 3-4 !| 86| | 93|X XXXXXXX 8| 8 2 !| 93| | 94| XXXXX X 6| 6 5-7 !| 94| | 95|XXX XXXX 7| 7 3-4 !| 95| | 96|XXXXXXXX XX 10| 10 1 !| 96| | 98|XX X XX X 6| 6 5-7 !| 98| |100| XX XX X 5| 5 8-9 |100| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 80|44125644535 4.0| 4.0 4 | 80| | 86|22233133361 3.0| 3.0 3 | 86| | 93|73376577657 7.0| 7.0 7 | 93| | 94|15642422213 2.0| 2.0 2 | 94| | 95|36767365744 5.0| 5.0 5 | 95| | 96|51411211122 1.0| 1.0 1 | 96| | 98|67554756476 6.0| 6.0 6 | 98| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM | | | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | | 2 | F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 3 | F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE | | | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl | | 4 | F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 5 | F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 6 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 7 | 1/2 F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION | | | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | | 8 | 1/2 F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO | | | | |Weronika Lewandowska |Opole | | 9-10 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 9-10 | 1/2 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 11-13 | 1/2 F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 11-13 | 1/2 F | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 11-13 | 1/2 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 14 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 15-16 | 1/4 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 15-16 | 1/4 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 17-18 | 1/4 F | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 17-18 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 19 | 1/4 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE | | | | |Klaudia Kosmacz |Kraków | | 20 | 1/4 F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 21 | 1/8 B | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 22 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 23-25 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | | 23-25 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | | 23-25 | 1/8 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 25 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 70| | 71|X XXXX XXX 8| 8 10-14 !| 71| | 72| XXXX XX X 7| 7 15-19 !| 72| | 73| XXXX 4| 4 22 | 73| | 74|XXX XXX X 7| 7 15-19 !| 74| | 75| X XX XXXXX 8| 8 10-14 !| 75| | 78|X XXXXXXX X 9| 9 7-9 !| 78| | 79| X X 2| 2 24-25 | 79| | 80|XXX XXX XX 8| 8 10-14 !| 80| | 81| X X 2| 2 24-25 | 81| | 82| XXXXX XX X 8| 8 10-14 !| 82| | 83|X X X XXX 6| 6 20-21 | 83| | 84|X XXX XXXX 8| 8 10-14 !| 84| | 86|X XXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 86| | 88|XXXXX X X 7| 7 15-19 !| 88| | 90| X X X 3| 3 23 | 90| | 93|XXX X X X 6| 6 20-21 | 93| | 94|XXXX XXXXXX 10| 10 3-6 !| 94| | 95|XX XXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 95| | 96|XXX XXX X 7| 7 15-19 !| 96| | 97| XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 97| | 98|XXXX XXXXX 9| 9 7-9 !| 98| | 99|XXXXXX XX X 9| 9 7-9 !| 99| |100|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|100| |101|XXXXX X X 7| 7 15-19 !|101| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 73| X X X 3| 3 2 | 73| | 79| X X 2| 2 3 | 79| | 81| 0| 0 4-6 | 81| | 83| 0| 0 4-6 | 83| | 90| 0| 0 4-6 | 90| | 93|X X X XXX 6| 6 1 !| 93| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !| 70| | 71| XXXX X XX 7| 7 9-11 !| 71| | 72|XX X X 4| 4 17-18 | 72| | 74|X XX XX 5| 5 15-16 | 74| | 75|X X XXX 5| 5 15-16 | 75| | 78| X X X X 4| 4 17-18 | 78| | 80|XXXXXXXX X 9| 9 2-7 !| 80| | 82| XXXXX X XX 8| 8 8 !| 82| | 84| XX XXXX 6| 6 12-14 !| 84| | 86|X X XXXX X 7| 7 9-11 !| 86| | 88| X 1| 1 20 | 88| | 93| XX XX XXX 7| 7 9-11 !| 93| | 94|XXX XX XXXX 9| 9 2-7 !| 94| | 95|XX XXXXX XX 9| 9 2-7 !| 95| | 96|XXX XXXXX X 9| 9 2-7 !| 96| | 97|XX X XXXXXX 9| 9 2-7 !| 97| | 98| XXX XX X 6| 6 12-14 !| 98| | 99|X X XXX X 6| 6 12-14 !| 99| |100|X XXXXXXXX 9| 9 2-7 !|100| |101| X X 2| 2 19 |101| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| XX X 3| 3 9-10 | 70| | 71| XX X 3| 3 9-10 | 71| | 80| XX 2| 2 11-13 | 80| | 82| X X 2| 2 11-13 | 82| | 84|XX XXX X X 7| 7 4-5 !| 84| | 86| X 1| 1 14 | 86| | 93|X XXXXXX X 8| 8 1-3 !| 93| | 94|XXXXXX X X 8| 8 1-3 !| 94| | 95|XX XX 4| 4 8 | 95| | 96| XXXX XXX X 8| 8 1-3 !| 96| | 97|XXXX XX 6| 6 6 !| 97| | 98|X X 2| 2 11-13 | 98| | 99| XX XX XXX 7| 7 4-5 !| 99| |100| X X XX X 5| 5 7 |100| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 84|23354546634 4.0| 4.0 4 | 84| | 93|65265634566 6.0| 6.0 6 | 93| | 94|16422223215 2.0| 2.0 2 | 94| | 96|41131411142 1.0| 1.0 1 | 96| | 97|52616152451 5.0| 5.0 5 | 97| | 99|34543365323 3.0| 3.0 3 | 99| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION | | | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | | 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 3 | F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 4 | F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 5 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 6 | F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 7 | F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 8-11 | 1/2 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 8-11 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 8-11 | 1/2 F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 8-11 | 1/2 F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM | | | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | | 12 | 1/2 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 13-14 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 13-14 | 1/2 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE | | | | |Klaudia Kosmacz |Kraków | | 15 | 1/2 F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO | | | | |Weronika Lewandowska |Opole | | 16 | 1/4 F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE | | | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl | | 17-18 | 1/4 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 17-18 | 1/4 F | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | | 19-20 | 1/4 F | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 19-20 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 21-22 | 1/8 B | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 21-22 | 1/8 B | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 23 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | | 24-25 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 24-25 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT Liczba par: 25 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|XX XXXXXXXX 10| 10 3-8 !| 70| | 71|X XXXXXXXXX 10| 10 3-8 !| 71| | 72|XXXXX XX X 8| 8 11-16 !| 72| | 73|X XX X X X 6| 6 18-19 | 73| | 74|XX X XXXXX 8| 8 11-16 !| 74| | 75|XXX XXX XXX 9| 9 9-10 !| 75| | 78|XX XXX X XX 8| 8 11-16 !| 78| | 79| X 1| 1 25 | 79| | 80|XX XXXXXXXX 10| 10 3-8 !| 80| | 81| XX X X 4| 4 20-23 | 81| | 82| XX X X 4| 4 20-23 | 82| | 83|XX X X 4| 4 20-23 | 83| | 84|X XXXXXX XX 9| 9 9-10 !| 84| | 86|XXXX XXX X 8| 8 11-16 !| 86| | 88| X X X 3| 3 24 | 88| | 90| XX X X 4| 4 20-23 | 90| | 93|XXXXX XXXXX 10| 10 3-8 !| 93| | 94|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 94| | 95|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 95| | 96|XXXXXXX XXX 10| 10 3-8 !| 96| | 97| XXXXXXXXXX 10| 10 3-8 !| 97| | 98|X XXXXXXX 8| 8 11-16 !| 98| | 99| XXXXX X X 7| 7 17 !| 99| |100|X X XXXXXX 8| 8 11-16 !|100| |101| XX X X X X 6| 6 18-19 |101| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 73|X XXXXX XX 8| 8 1 !| 73| | 79| X 1| 1 7-8 | 79| | 81| X 1| 1 7-8 | 81| | 82| X XXX 4| 4 4-5 | 82| | 83|X X 2| 2 6 | 83| | 88| XX X X 4| 4 4-5 | 88| | 90|XXXX X X 6| 6 3 !| 90| |101| X XXXXX X 7| 7 2 !|101| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| XXX XXXX 7| 7 8-10 !| 70| | 71|X X XX 4| 4 17-18 | 71| | 72|XX X 3| 3 19-20 | 72| | 73|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 73| | 74|XXX XXX 6| 6 11-15 !| 74| | 75|XX X XXX 6| 6 11-15 !| 75| | 78|X XX 3| 3 19-20 | 78| | 80| XX XXXXX X 8| 8 5-7 !| 80| | 84|X XX XXXXXX 9| 9 3-4 !| 84| | 86|X X XXXXX 7| 7 8-10 !| 86| | 90| X X X X 4| 4 17-18 | 90| | 93| XXXXX X 6| 6 11-15 !| 93| | 94|XXXXXX XX 8| 8 5-7 !| 94| | 95|X XXX XX X 7| 7 8-10 !| 95| | 96|XXXX XXXX X 9| 9 3-4 !| 96| | 97| X XXX XXXX 8| 8 5-7 !| 97| | 98| XX X X XX 6| 6 11-15 !| 98| | 99| X XXX X 5| 5 16 | 99| |100|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !|100| |101| XX XX X X 6| 6 11-15 !|101| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70| XX 2| 2 13-14 | 70| | 73|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 73| | 74|X X XX X X 6| 6 3-4 !| 74| | 75|XX XX 4| 4 8-11 | 75| | 80|X XXX XX 6| 6 3-4 !| 80| | 84| X X XXX 5| 5 5-7 !| 84| | 86| X XXX 4| 4 8-11 | 86| | 93| XX XXX 5| 5 5-7 !| 93| | 94| XX XX 4| 4 8-11 | 94| | 95|X 1| 1 15 | 95| | 96| XXXX 4| 4 8-11 | 96| | 97|X XX X X 5| 5 5-7 !| 97| | 98| X X X 3| 3 12 | 98| |100| X XXXXX X 7| 7 2 !|100| |101| X X 2| 2 13-14 |101| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 73|71152124352 2.0| 2.0 2 | 73| | 74|54246715541 4.0| 4.0 4 | 74| | 80|65333443224 3.0| 3.0 3 | 80| | 84|16565357663 6.0| 6.0 6 | 84| | 93|37474676415 5.0| 5.0 5 | 93| | 97|43727262776 7.0| 7.0 7 | 97| |100|22611531137 1.0| 1.0 1 |100| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM | | | | |Angelika Kiełsznia |Lublin | | 2 | F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION | | | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria | | 3 | F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z | | | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl | | 4 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA | | | | |Kaja Zalewska |Poznań | | 5 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM | | | | |Julia Wajcfelt |Wrocław | | 6 | F | 82 |Dawid Kruk |FORUM | | | | |Maria Naramska |Zabrze | | 7-10 | 1/2 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z | | | | |Gabriela Flis |Przemyśl | | 7-10 | 1/2 F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Maria Mróz |Warszawa | | 7-10 | 1/2 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA | | | | |Klaudia Choma |Lublin | | 7-10 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA | | | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra | | 11 | 1/2 F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO | | | | |Weronika Lewandowska |Opole | | 12 | 1/2 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION | | | | |Paulina Piasek |Kraków | | 13 | 1/2 F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO | | | | |Magdalena Jankowska |Opole | | 14-17 | 1/4 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA | | | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA | | 14-17 | 1/4 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z | | | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl | | 14-17 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK | | | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec | | 14-17 | 1/4 F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE | | | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl | | 18 | 1/4 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE | | | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. | | 19 | 1/4 F | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA | | | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra | | 20 | 1/4 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE | | | | |Klaudia Kosmacz |Kraków | | 21-22 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK | | | | |Emilia Kwiecień |Kielce | | 21-22 | 1/8 B | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały | | 23-24 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP | | | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski | | 23-24 | 1/8 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION | | | | |Natalia Kalicińska |Kraków | | 25 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Oliwia Sioła |Jaworzno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP Liczba par: 25 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|XX XX X XX 7| 7 14-17 !| 70| | 71|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 71| | 72|XXXXX XXXX 9| 9 7-9 !| 72| | 73|X XXX XX 6| 6 18-19 | 73| | 74|X XXXXX XX 8| 8 10-13 !| 74| | 75|XX X X XX X 7| 7 14-17 !| 75| | 78| XX XXX 5| 5 20-23 | 78| | 79| XXX 3| 3 24-25 | 79| | 80|XXX XXXXXX 9| 9 7-9 !| 80| | 81| XX X 3| 3 24-25 | 81| | 82| XX X XX 5| 5 20-23 | 82| | 83|XX X XX 5| 5 20-23 | 83| | 84|XXXXXXXX XX 10| 10 3-6 !| 84| | 86|XXXXXXX XXX 10| 10 3-6 !| 86| | 88| XXX X X 5| 5 20-23 | 88| | 90| XX XXXX 6| 6 18-19 | 90| | 93|XX XXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 93| | 94|XXX XXXXXXX 10| 10 3-6 !| 94| | 95|X XXXXX X X 8| 8 10-13 !| 95| | 96|XX XX X XXX 8| 8 10-13 !| 96| | 97| X XXXXXX 7| 7 14-17 !| 97| | 98| XX XXXXXXX 9| 9 7-9 !| 98| | 99|XXX XX X XX 8| 8 10-13 !| 99| |100|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|100| |101|X XX XXX X 7| 7 14-17 !|101| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 73|X XX XXX XX 8| 8 1-2 !| 73| | 78|X X XX XXXX 8| 8 1-2 !| 78| | 79| X X 2| 2 6-7 | 79| | 81|X X X 3| 3 4-5 | 81| | 82| X XX X XX 6| 6 3 !| 82| | 83| X 1| 1 8 | 83| | 88| X X X 3| 3 4-5 | 88| | 90| X X 2| 2 6-7 | 90| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 70|XX X X 4| 4 18 | 70| | 71| X XXX X 5| 5 14-17 | 71| | 72|XX X 3| 3 19 | 72| | 73| XXXXX X 6| 6 10-13 !| 73| | 74|XXXX X 5| 5 14-17 | 74| | 75|XX XXX XXX 8| 8 5-7 !| 75| | 78|X X X X X 5| 5 14-17 | 78| | 80|XXXXX XXXXX 10| 10 2-4 !| 80| | 82| X XXX X X 6| 6 10-13 !| 82| | 84| XXX XX X 6| 6 10-13 !| 84| | 86| X XXXX X 6| 6 10-13 !| 86| | 93| X XX X XXX 7| 7 8-9 !| 93| | 94|XXXX X XXX 8| 8 5-7 !| 94| | 95|XXXX XXXXXX 10| 10 2-4 !| 95| | 96|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 96| | 97| XXX XX XXX 8| 8 5-7 !| 97| | 98|XXX X XX X 7| 7 8-9 !| 98| | 99|X XXX X 5| 5 14-17 | 99| |100|X XXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|100| |101| X X 2| 2 20 |101| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 73|X X XXXXX X 8| 8 3-4 !| 73| | 75| X XX X 4| 4 7-10 | 75| | 80|X X XX 4| 4 7-10 | 80| | 82| XXX XX 5| 5 5-6 !| 82| | 84|XX X X 4| 4 7-10 | 84| | 86|X X XX 4| 4 7-10 | 86| | 93|XX XXXXXX X 9| 9 1-2 !| 93| | 94|X X X XX 5| 5 5-6 !| 94| | 95| XX X 3| 3 11 | 95| | 96| XXXXXX XX 8| 8 3-4 !| 96| | 97| X 1| 1 13 | 97| | 98| X X 2| 2 12 | 98| |100| XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|100| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 73|53325346562 4.0| 4.0 4 | 73| | 82|66246665456 6.0| 6.0 6 | 82| | 93|44534554645 5.0| 5.0 5 | 93| | 94|15663232224 3.0| 3.0 3 | 94| | 96|31151111131 1.0| 1.0 1 | 96| |100|22412423313 2.0| 2.0 2 |100| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE | | | | |Weronika Stochła |Przemyśl | | 2 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Julia Gębala |Kraków | | 3 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA | | | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ | | 4 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE | | | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | | 5 | F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA | | | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ | | 6 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA | | | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice | | 7 | F | 49 |Szymon Czerny |ZORBA | | | | |Karolina Organiściak |Częstochowa | | 8 | F | 48 |Adam Bielas |AKTAN | | | | |Julia Białek |Wrocław | | 9 | F | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Maja Podolska |Opole | | 10-11 | 1/2 F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA | | | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | | 10-11 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE | | | | |Nina Szołek |Przemyśl | | 12 | 1/2 F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA | | | | |Daria Melnyk |Nowy Targ | | 13 | 1/4 B | 64 |Filip Perłak |A-Z | | | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | | 14-15 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO | | | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | | 14-15 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia| | | | |Daria Furman |Zabrze | | 16-19 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO | | | | |Anna Apolinarska |Leszno | | 16-19 | 1/4 B | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK | | | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice | | 16-19 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA | | | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn | | 16-19 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK | | | | |Emilia Jarek |Gliwice | | 20-22 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM | | | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | | 20-22 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z | | | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl | | 20-22 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI Liczba par: 22 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !| 47| | 48| X XXXX X 6| 6 6-7 !| 48| | 49| XXXX X 5| 5 8-10 !| 49| | 50|X X X 3| 3 13-17 | 50| | 51| X 1| 1 20-21 | 51| | 52| X XXXX 5| 5 8-10 !| 52| | 53|XXXXXXX X 8| 8 4 !| 53| | 54| X X 2| 2 18-19 | 54| | 55|X X XX X XX 7| 7 5 !| 55| | 56| XXXXXX XXX 9| 9 2-3 !| 56| | 57|X XX 3| 3 13-17 | 57| | 58|X 1| 1 20-21 | 58| | 59| X X X 3| 3 13-17 | 59| | 60| XX XXX X 6| 6 6-7 !| 60| | 61| X XX 3| 3 13-17 | 61| | 62| 0| 0 22 | 62| | 63| X X XX X 5| 5 8-10 !| 63| | 64|XX X X 4| 4 11-12 | 64| | 67| X X 2| 2 18-19 | 67| | 68|X X X 3| 3 13-17 | 68| | 69|XXXXXXXX X 9| 9 2-3 !| 69| |139| X XX X 4| 4 11-12 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 50| 0| 0 10-12 | 50| | 51|X 1| 1 6-9 | 51| | 54| X 1| 1 6-9 | 54| | 57| X 1| 1 6-9 | 57| | 58| X X 2| 2 4-5 | 58| | 59| X X X X 4| 4 2 !| 59| | 61| X 1| 1 6-9 | 61| | 62| 0| 0 10-12 | 62| | 64| X X X 3| 3 3 | 64| | 67| 0| 0 10-12 | 67| | 68|XXX X X XX 7| 7 1 !| 68| |139| XX 2| 2 4-5 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !| 47| | 48|X X X X 4| 4 6-9 !| 48| | 49|XX X X 4| 4 6-9 !| 49| | 52|X XX X 4| 4 6-9 !| 52| | 53| XX X 3| 3 10-11 | 53| | 55|XXX XX X X 7| 7 4-5 !| 55| | 56|XXXX XXXXXX 10| 10 1-2 !| 56| | 59| X X 2| 2 12 | 59| | 60| XXXX XXX 7| 7 4-5 !| 60| | 63| XX X 3| 3 10-11 | 63| | 68| XXX X 4| 4 6-9 !| 68| | 69| XXXXX XX X 8| 8 3 !| 69| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 47|33214525413 2.0| 2.0 2 | 47| | 48|94768473974 8.0| 8.0 8 | 48| | 49|18441786747 7.0| 7.0 7 | 49| | 52|89687699888 9.0| 9.0 9 | 52| | 55|76335348356 4.0| 4.0 4 | 55| | 56|21523264522 1.0| 1.0 1 | 56| | 60|45872137665 5.0| 5.0 5 | 60| | 68|62996851191 6.0| 6.0 6 | 68| | 69|57159912239 3.0| 3.0 3 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E TANGO Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Julia Gębala |Kraków | | 2 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA | | | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ | | 3 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA | | | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice | | 4 | F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE | | | | |Nina Szołek |Przemyśl | | 5 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE | | | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | | 6 | F | 48 |Adam Bielas |AKTAN | | | | |Julia Białek |Wrocław | | 7-8 | 1/2 F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA | | | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | | 7-8 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z | | | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | | 9 | 1/2 F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK | | | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice | | 10-11 | 1/2 F | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA | | | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn | | 10-11 | 1/2 F | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO | | | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | | 12-13 | 1/2 F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA | | | | |Daria Melnyk |Nowy Targ | | 12-13 | 1/2 F | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia| | | | |Daria Furman |Zabrze | | 14-17 | 1/4 B | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE | | | | |Weronika Stochła |Przemyśl | | 14-17 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK | | | | |Emilia Jarek |Gliwice | | 14-17 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z | | | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl | | 14-17 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały | | 18 | 1/4 B | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA | | | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ | | 19-22 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA | | | | |Karolina Organiściak |Częstochowa | | 19-22 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM | | | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | | 19-22 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO | | | | |Anna Apolinarska |Leszno | | 19-22 | 1/4 B | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Maja Podolska |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E TANGO Liczba par: 22 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXXXXXXX X 9| 9 1-2 !| 47| | 48| XXXX XX X 7| 7 3-6 !| 48| | 49| X X 2| 2 16-20 | 49| | 50| X X 2| 2 16-20 | 50| | 51| 0| 0 22 | 51| | 52| X XXX 4| 4 11-15 | 52| | 53| XXXX XX X 7| 7 3-6 !| 53| | 54|X XX X XX 6| 6 7-8 !| 54| | 55| X XX X 4| 4 11-15 | 55| | 56| X X 2| 2 16-20 | 56| | 57|X X XX 4| 4 11-15 | 57| | 58| X 1| 1 21 | 58| | 59| XX XXX 5| 5 9-10 !| 59| | 60| X X X X 4| 4 11-15 | 60| | 61|X X 2| 2 16-20 | 61| | 62|X X X X 4| 4 11-15 | 62| | 63|XXX XXXXXX 9| 9 1-2 !| 63| | 64|XX XXX X X 7| 7 3-6 !| 64| | 67| XX 2| 2 16-20 | 67| | 68|X X X XXX 6| 6 7-8 !| 68| | 69|X X XXX XX 7| 7 3-6 !| 69| |139| X XX X X 5| 5 9-10 !|139| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 49| 0| 0 9-12 | 49| | 50| 0| 0 9-12 | 50| | 51| 0| 0 9-12 | 51| | 52| 0| 0 9-12 | 52| | 55| XXX X X 5| 5 1 !| 55| | 56| X X 2| 2 4-7 | 56| | 57|X X X X 4| 4 2-3 !| 57| | 58| X XX X 4| 4 2-3 !| 58| | 60|X 1| 1 8 | 60| | 61| X X 2| 2 4-7 | 61| | 62| X X 2| 2 4-7 | 62| | 67| X X 2| 2 4-7 | 67| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !| 47| | 48|X XXX XXXX 8| 8 3 !| 48| | 53| X XXXX 5| 5 7-8 | 53| | 54| X X X 3| 3 9 | 54| | 55|X XXXXX X 7| 7 4-5 !| 55| | 57| X X 2| 2 10-11 | 57| | 58|X X 2| 2 10-11 | 58| | 59| X 1| 1 12-13 | 59| | 63| XXX XX X 6| 6 6 !| 63| | 64| X XXXX 5| 5 7-8 | 64| | 68|XXXXXXXXX 9| 9 2 !| 68| | 69|X XXX XXX 7| 7 4-5 !| 69| |139| X 1| 1 12-13 |139| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 47|14211624426 1.0| 1.0 1 | 47| | 48|53465155563 6.0| 6.0 6 | 48| | 55|62526246215 5.0| 5.0 5 | 55| | 63|31354463654 4.0| 4.0 4 | 63| | 68|46643331141 3.0| 3.0 3 | 68| | 69|25132512332 2.0| 2.0 2 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA | | | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice | | 2 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Julia Gębala |Kraków | | 3 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE | | | | |Weronika Stochła |Przemyśl | | 4 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA | | | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ | | 5 | F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE | | | | |Nina Szołek |Przemyśl | | 6 | F | 48 |Adam Bielas |AKTAN | | | | |Julia Białek |Wrocław | | 7 | F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA | | | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | | 8-9 | 1/2 F | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA | | | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn | | 8-9 | 1/2 F | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO | | | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | | 10-12 | 1/2 F | 51 |Michał Duszewski |MARGO | | | | |Anna Apolinarska |Leszno | | 10-12 | 1/2 F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA | | | | |Daria Melnyk |Nowy Targ | | 10-12 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z | | | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | | 13 | 1/2 F | 62 |Paweł Olchowy |A-Z | | | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl | | 14 | 1/2 F | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia| | | | |Daria Furman |Zabrze | | 15-16 | 1/4 B | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK | | | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice | | 15-16 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK | | | | |Emilia Jarek |Gliwice | | 17-19 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA | | | | |Karolina Organiściak |Częstochowa | | 17-19 | 1/4 B | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE | | | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | | 17-19 | 1/4 B | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA | | | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ | | 20-22 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM | | | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | | 20-22 | 1/4 B | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Maja Podolska |Opole | | 20-22 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 22 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXXXXXXX X 9| 9 1-2 !| 47| | 48| XX X XX 5| 5 10-11 | 48| | 49| X X 2| 2 16-18 | 49| | 50| 0| 0 22 | 50| | 51| XX XXX X 6| 6 7-9 !| 51| | 52| XX X 3| 3 14-15 | 52| | 53| X XXXXX 6| 6 7-9 !| 53| | 54| X 1| 1 19-21 | 54| | 55| XXX X 4| 4 12-13 | 55| | 56|XX XXXX X X 8| 8 3-4 !| 56| | 57| X 1| 1 19-21 | 57| | 58| XX X 3| 3 14-15 | 58| | 59|XXXX X X X 7| 7 5-6 !| 59| | 60| X XXX X 5| 5 10-11 | 60| | 61|XX X X 4| 4 12-13 | 61| | 62| X 1| 1 19-21 | 62| | 63|XXX XXX X 7| 7 5-6 !| 63| | 64|XX X X XX 6| 6 7-9 !| 64| | 67| X X 2| 2 16-18 | 67| | 68|X X 2| 2 16-18 | 68| | 69|X X XXXXXXX 9| 9 1-2 !| 69| |139|XXXX X X XX 8| 8 3-4 !|139| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 48| X XXXXXX X 8| 8 2 !| 48| | 49|X 1| 1 8-10 | 49| | 50| 0| 0 11-13 | 50| | 52| 0| 0 11-13 | 52| | 54| X X 2| 2 6-7 | 54| | 55| X 1| 1 8-10 | 55| | 57| XX X 3| 3 3-5 !| 57| | 58|X XX 3| 3 3-5 !| 58| | 60| X 1| 1 8-10 | 60| | 61| X X 2| 2 6-7 | 61| | 62| X XX 3| 3 3-5 !| 62| | 67| 0| 0 11-13 | 67| | 68|XXXX XXX XX 9| 9 1 !| 68| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XX XX XXXX 8| 8 2 !| 47| | 48| XX XXXX X 7| 7 3-4 !| 48| | 51|X X X 3| 3 10-12 | 51| | 53| X XX XX 5| 5 5-7 !| 53| | 56|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 56| | 57|XXX X 4| 4 8-9 | 57| | 58| X XXX 4| 4 8-9 | 58| | 59| XX X 3| 3 10-12 | 59| | 62| X X 2| 2 13 | 62| | 63| X XX XX 5| 5 5-7 !| 63| | 64|X XX 3| 3 10-12 | 64| | 68|X XXXX X X 7| 7 3-4 !| 68| | 69| X XXX X 5| 5 5-7 !| 69| |139| 0| 0 14 |139| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 47|42223343413 2.0| 2.0 2 | 47| | 48|67764464736 6.0| 6.0 6 | 48| | 53|34647577577 7.0| 7.0 7 | 53| | 56|13511752341 3.0| 3.0 3 | 56| | 63|21452635664 5.0| 5.0 5 | 63| | 68|56176121152 1.0| 1.0 1 | 68| | 69|75335216225 4.0| 4.0 4 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Julia Gębala |Kraków | | 2 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE | | | | |Weronika Stochła |Przemyśl | | 3 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE | | | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | | 4 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA | | | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ | | 5 | F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA | | | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ | | 6 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA | | | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice | | 7-8 | 1/2 F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA | | | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | | 7-8 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE | | | | |Nina Szołek |Przemyśl | | 9 | 1/2 F | 48 |Adam Bielas |AKTAN | | | | |Julia Białek |Wrocław | | 10-13 | 1/2 F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK | | | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice | | 10-13 | 1/2 F | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA | | | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn | | 10-13 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z | | | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | | 10-13 | 1/2 F | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia| | | | |Daria Furman |Zabrze | | 14-16 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO | | | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | | 14-16 | 1/4 B | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA | | | | |Daria Melnyk |Nowy Targ | | 14-16 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały | | 17 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK | | | | |Emilia Jarek |Gliwice | | 18 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA | | | | |Karolina Organiściak |Częstochowa | | 19-22 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM | | | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | | 19-22 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO | | | | |Anna Apolinarska |Leszno | | 19-22 | 1/4 B | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Maja Podolska |Opole | | 19-22 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z | | | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP Liczba par: 22 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXX XXXXXXX 10| 10 2 !| 47| | 48| X XXX 4| 4 12-13 | 48| | 49| 0| 0 21-22 | 49| | 50| X 1| 1 19-20 | 50| | 51| X X 2| 2 17-18 | 51| | 52| X X X X 4| 4 12-13 | 52| | 53| X X XX XX 6| 6 5-9 !| 53| | 54|X X XXX 5| 5 10-11 | 54| | 55| XX XXXX 6| 6 5-9 !| 55| | 56| XX XX XX 6| 6 5-9 !| 56| | 57| XX X 3| 3 14-16 | 57| | 58| X 1| 1 19-20 | 58| | 59| XX X 3| 3 14-16 | 59| | 60|X XX XX X 6| 6 5-9 !| 60| | 61| X X 2| 2 17-18 | 61| | 62| 0| 0 21-22 | 62| | 63|XXX XX XX 7| 7 4 !| 63| | 64|X XXX X 5| 5 10-11 | 64| | 67|X X X 3| 3 14-16 | 67| | 68|XX X X XX 6| 6 5-9 !| 68| | 69|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 69| |139|X X XXXX XX 8| 8 3 !|139| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 48|XX XX XXXXX 9| 9 1 !| 48| | 49| X 1| 1 9 | 49| | 50| 0| 0 10-13 | 50| | 51| 0| 0 10-13 | 51| | 52| 0| 0 10-13 | 52| | 54| X X XX 4| 4 2-4 !| 54| | 57|X XX X 4| 4 2-4 !| 57| | 58| X XX 3| 3 5-7 | 58| | 59| X X X 3| 3 5-7 | 59| | 61| XX 2| 2 8 | 61| | 62| 0| 0 10-13 | 62| | 64| XXX X 4| 4 2-4 !| 64| | 67|X X X 3| 3 5-7 | 67| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XX XXXX XXX 9| 9 1 !| 47| | 48| XX XX 4| 4 9 | 48| | 53|X X XX X 5| 5 7-8 | 53| | 54| XX 2| 2 10-13 | 54| | 55|XXXXXXX 7| 7 3-5 !| 55| | 56|XX X XX XX 7| 7 3-5 !| 56| | 57| X X 2| 2 10-13 | 57| | 60|XXXX XXX 7| 7 3-5 !| 60| | 63| XXX XX 5| 5 7-8 | 63| | 64| XX 2| 2 10-13 | 64| | 68|X XXX XX 6| 6 6 !| 68| | 69| X XXX XXXX 8| 8 2 !| 69| |139| X X 2| 2 10-13 |139| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 47|42124221511 1.0| 1.0 1 | 47| | 55|51436335335 3.0| 3.0 3 | 55| | 56|33315463422 2.0| 2.0 2 | 56| | 60|14551156656 5.0| 5.0 5 | 60| | 68|66663542163 6.0| 6.0 6 | 68| | 69|25242614244 4.0| 4.0 4 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Julia Gębala |Kraków | | 2 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA | | | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ | | 3 | F | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Maja Podolska |Opole | | 4 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE | | | | |Weronika Stochła |Przemyśl | | 5 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE | | | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | | 6 | F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA | | | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | | 7 | F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA | | | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ | | 8 | F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA | | | | |Daria Melnyk |Nowy Targ | | 9 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z | | | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | | 10-11 | 1/2 F | 50 |Artur Depta |FORUM | | | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | | 10-11 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE | | | | |Nina Szołek |Przemyśl | | 12 | 1/2 F | 62 |Paweł Olchowy |A-Z | | | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl | | 13 | 1/4 B | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK | | | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice | | 14-17 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO | | | | |Anna Apolinarska |Leszno | | 14-17 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO | | | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | | 14-17 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK | | | | |Emilia Jarek |Gliwice | | 14-17 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały | | 18-19 | 1/4 B | 48 |Adam Bielas |AKTAN | | | | |Julia Białek |Wrocław | | 18-19 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA | | | | |Karolina Organiściak |Częstochowa | | 20-22 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA | | | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn | | 20-22 | 1/4 B | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA | | | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice | | 20-22 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia| | | | |Daria Furman |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA Liczba par: 22 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXX XXXX X 8| 8 1-3 !| 47| | 48| X XX X 4| 4 11-15 | 48| | 49|X X XX 4| 4 11-15 | 49| | 50|XX X XX 5| 5 8-10 !| 50| | 51|X X XX 4| 4 11-15 | 51| | 52| XXX XX 5| 5 8-10 !| 52| | 53| XXXX XX 6| 6 5-7 !| 53| | 54|X X XX 4| 4 11-15 | 54| | 55|XX X XXXXX 8| 8 1-3 !| 55| | 56|XX X XX X 6| 6 5-7 !| 56| | 57| X XX 3| 3 16-19 | 57| | 58| XX 2| 2 20 | 58| | 59| X X XX X 5| 5 8-10 !| 59| | 60| X XXX 4| 4 11-15 | 60| | 61| X XX 3| 3 16-19 | 61| | 62| XXXX XX 6| 6 5-7 !| 62| | 63| XXXXX XXX 8| 8 1-3 !| 63| | 64| X X X 3| 3 16-19 | 64| | 67| XX X 3| 3 16-19 | 67| | 68| 0| 0 22 | 68| | 69|XX X X XXX 7| 7 4 !| 69| |139|X 1| 1 21 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 48| X 1| 1 8-9 | 48| | 49| X 1| 1 8-9 | 49| | 51| X X 2| 2 4-7 | 51| | 54|X XX 3| 3 3 | 54| | 57| 0| 0 10-12 | 57| | 58|X X 2| 2 4-7 | 58| | 60| XX XX X 5| 5 1 !| 60| | 61| XX 2| 2 4-7 | 61| | 64| X X XX 4| 4 2 !| 64| | 67| X X 2| 2 4-7 | 67| | 68| 0| 0 10-12 | 68| |139| 0| 0 10-12 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47| XX XXXX X 7| 7 3-5 !| 47| | 50|X XX 3| 3 10-11 | 50| | 52| X X XX X 5| 5 6-8 !| 52| | 53|XX X XXXXXX 9| 9 2 !| 53| | 55| X XXXX X X 7| 7 3-5 !| 55| | 56| X XX X X 5| 5 6-8 !| 56| | 59|XXXX X X X 7| 7 3-5 !| 59| | 60|X X X X X 5| 5 6-8 !| 60| | 62| X 1| 1 12 | 62| | 63| X X X 3| 3 10-11 | 63| | 64|X X X X 4| 4 9 | 64| | 69|XXXXXX XXXX 10| 10 1 !| 69| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 47|11811331113 1.0| 1.0 1 | 47| | 52|68147654221 3.0| 3.0 3 | 52| | 53|85352527767 6.0| 6.0 6 | 53| | 55|26686282554 5.0| 5.0 5 | 55| | 56|53534776485 4.0| 4.0 4 | 56| | 59|34778845878 8.0| 8.0 8 | 59| | 60|77263468646 7.0| 7.0 7 | 60| | 69|42425113332 2.0| 2.0 2 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Julia Gębala |Kraków | | 2 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA | | | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ | | 3 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE | | | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | | 4 | F | 48 |Adam Bielas |AKTAN | | | | |Julia Białek |Wrocław | | 5 | F | 64 |Filip Perłak |A-Z | | | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | | 6 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA | | | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice | | 7 | F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA | | | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | | 8 | F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK | | | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice | | 9-10 | 1/2 F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA | | | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ | | 9-10 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE | | | | |Nina Szołek |Przemyśl | | 11 | 1/2 F | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK | | | | |Emilia Jarek |Gliwice | | 12 | 1/2 F | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały | | 13-15 | 1/4 B | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Maja Podolska |Opole | | 13-15 | 1/4 B | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE | | | | |Weronika Stochła |Przemyśl | | 13-15 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z | | | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl | | 16-17 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA | | | | |Karolina Organiściak |Częstochowa | | 16-17 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM | | | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | | 18-21 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO | | | | |Anna Apolinarska |Leszno | | 18-21 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA | | | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn | | 18-21 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO | | | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | | 18-21 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia| | | | |Daria Furman |Zabrze | | 22 | 1/4 B | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA | | | | |Daria Melnyk |Nowy Targ | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA Liczba par: 22 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !| 47| | 48| X X X 3| 3 14-18 | 48| | 49| X 1| 1 20-22 | 49| | 50|X XX X 4| 4 10-13 | 50| | 51| X XX X 4| 4 10-13 | 51| | 52|X X X 3| 3 14-18 | 52| | 53|X X XXX XX 7| 7 3-5 !| 53| | 54|XXXXXX X 7| 7 3-5 !| 54| | 55| XXXXXXXXX 9| 9 2 !| 55| | 56| X X X 3| 3 14-18 | 56| | 57| X 1| 1 20-22 | 57| | 58| X 1| 1 20-22 | 58| | 59| XX X 3| 3 14-18 | 59| | 60| XX X 3| 3 14-18 | 60| | 61|XX XX X X 6| 6 6-8 !| 61| | 62| X XXX 4| 4 10-13 | 62| | 63| XX XX X 5| 5 9 !| 63| | 64|XX XXX X X 7| 7 3-5 !| 64| | 67| XX XXXX 6| 6 6-8 !| 67| | 68|X X X X 4| 4 10-13 | 68| | 69|XX XXXX 6| 6 6-8 !| 69| |139| XX 2| 2 19 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 48|X XX X X X 6| 6 1 !| 48| | 49| X X 2| 2 7-8 | 49| | 50| X X 2| 2 7-8 | 50| | 51| X 1| 1 9-12 | 51| | 52| X X X 3| 3 4-6 | 52| | 56| X X X 3| 3 4-6 | 56| | 57| X 1| 1 9-12 | 57| | 58|X 1| 1 9-12 | 58| | 59| 0| 0 13 | 59| | 60| X X XXX 5| 5 2-3 !| 60| | 62| X X X 3| 3 4-6 | 62| | 68|X X X XX 5| 5 2-3 !| 68| |139| X 1| 1 9-12 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXX XXXXXX 9| 9 1-2 !| 47| | 48|X XX XX 5| 5 6-8 !| 48| | 53|X X XXX X 6| 6 4-5 !| 53| | 54|XXX XX X 6| 6 4-5 !| 54| | 55| XXXXX XX X 8| 8 3 !| 55| | 60| X XXX 4| 4 9-10 | 60| | 61| XX X 3| 3 11 | 61| | 63| X XXX 4| 4 9-10 | 63| | 64|X XX X X 5| 5 6-8 !| 64| | 67| X X 2| 2 12 | 67| | 68| XXXX X 5| 5 6-8 !| 68| | 69|XXX XXX XXX 9| 9 1-2 !| 69| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 47|11111335312 1.0| 1.0 1 | 47| | 48|54354451844 4.0| 4.0 4 | 48| | 53|77575528668 7.0| 7.0 7 | 53| | 54|88768886787 8.0| 8.0 8 | 54| | 55|25242173426 3.0| 3.0 3 | 55| | 64|46636647551 5.0| 5.0 5 | 64| | 68|63887762173 6.0| 6.0 6 | 68| | 69|32423214235 2.0| 2.0 2 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Julia Gębala |Kraków | | 2 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA | | | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice | | 3 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE | | | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | | 4 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA | | | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ | | 5 | F | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Maja Podolska |Opole | | 6 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE | | | | |Weronika Stochła |Przemyśl | | 7 | F | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały | | 8-9 | 1/2 F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA | | | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ | | 8-9 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE | | | | |Nina Szołek |Przemyśl | | 10 | 1/2 F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK | | | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice | | 11 | 1/2 F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA | | | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | | 12 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z | | | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | | 13 | 1/2 F | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK | | | | |Emilia Jarek |Gliwice | | 14-15 | 1/4 B | 48 |Adam Bielas |AKTAN | | | | |Julia Białek |Wrocław | | 14-15 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO | | | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | | 16 | 1/4 B | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA | | | | |Daria Melnyk |Nowy Targ | | 17-18 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM | | | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | | 17-18 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z | | | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl | | 19-20 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA | | | | |Karolina Organiściak |Częstochowa | | 19-20 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO | | | | |Anna Apolinarska |Leszno | | 21-22 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA | | | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn | | 21-22 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia| | | | |Daria Furman |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA Liczba par: 22 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 47| | 48| X X X X 4| 4 9-13 | 48| | 49| X X 2| 2 21 | 49| | 50| XXX 3| 3 14-20 | 50| | 51| XX X 3| 3 14-20 | 51| | 52| XX XX XXX 7| 7 3 !| 52| | 53|X X XX 4| 4 9-13 | 53| | 54| X X X 3| 3 14-20 | 54| | 55| X XXX XX 6| 6 4-6 !| 55| | 56| X XX 3| 3 14-20 | 56| | 57| XX X 3| 3 14-20 | 57| | 58|XX X 3| 3 14-20 | 58| | 59| X XX 3| 3 14-20 | 59| | 60| X XXX 4| 4 9-13 | 60| | 61|XX X X X 5| 5 7-8 !| 61| | 62| XX X X 4| 4 9-13 | 62| | 63|XXXXXXX XXX 10| 10 2 !| 63| | 64|XXX XX X 6| 6 4-6 !| 64| | 67|X XX X 4| 4 9-13 | 67| | 68|X XX XX X 6| 6 4-6 !| 68| | 69|XXX XX 5| 5 7-8 !| 69| |139| 0| 0 22 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 48|X XX X 4| 4 6-7 | 48| | 49| X 1| 1 11-12 | 49| | 50| X X 2| 2 9-10 | 50| | 51| X 1| 1 11-12 | 51| | 53| X XXX XX 6| 6 1-2 !| 53| | 54|XX XX X 5| 5 3-5 !| 54| | 56| X XX X XX 6| 6 1-2 !| 56| | 57| 0| 0 13-14 | 57| | 58|X X XX 4| 4 6-7 | 58| | 59|X X X 3| 3 8 | 59| | 60| X X XX X 5| 5 3-5 !| 60| | 62| X X 2| 2 9-10 | 62| | 67| XX XXX 5| 5 3-5 !| 67| |139| 0| 0 13-14 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !| 47| | 52|XXX XX X X 7| 7 3-5 !| 52| | 53| X X 2| 2 11 | 53| | 54| XXX 3| 3 10 | 54| | 55|XX XXX XX 7| 7 3-5 !| 55| | 56| X XXX XX 6| 6 6-7 !| 56| | 60|X X X X 4| 4 8-9 | 60| | 61| 0| 0 13 | 61| | 63| XX XX 4| 4 8-9 | 63| | 64| X 1| 1 12 | 64| | 67| X XX X XXX 7| 7 3-5 !| 67| | 68|X XXXX XXXX 9| 9 2 !| 68| | 69|X X XXX X 6| 6 6-7 !| 69| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 47|13111125314 1.0| 1.0 1 | 47| | 52|36656342641 5.0| 5.0 5 | 52| | 55|74542233227 3.0| 3.0 3 | 55| | 56|25363577566 6.0| 6.0 6 | 56| | 67|57777664753 7.0| 7.0 7 | 67| | 68|62234751172 2.0| 2.0 2 | 68| | 69|41425416435 4.0| 4.0 4 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E JIVE Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Julia Gębala |Kraków | | 2 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE | | | | |Wiktoria Koniecko |Białystok | | 3 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA | | | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ | | 4 | F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA | | | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ | | 5 | F | 64 |Filip Perłak |A-Z | | | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl | | 6 | F | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Maja Podolska |Opole | | 7-8 | 1/2 F | 48 |Adam Bielas |AKTAN | | | | |Julia Białek |Wrocław | | 7-8 | 1/2 F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA | | | | |Daria Melnyk |Nowy Targ | | 9-10 | 1/2 F | 50 |Artur Depta |FORUM | | | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze | | 9-10 | 1/2 F | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK | | | | |Emilia Jarek |Gliwice | | 11 | 1/2 F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA | | | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ | | 12 | 1/2 F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK | | | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice | | 13 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z | | | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl | | 14-17 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA | | | | |Karolina Organiściak |Częstochowa | | 14-17 | 1/4 B | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE | | | | |Weronika Stochła |Przemyśl | | 14-17 | 1/4 B | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE | | | | |Nina Szołek |Przemyśl | | 14-17 | 1/4 B | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA | | | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice | | 18-22 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO | | | | |Anna Apolinarska |Leszno | | 18-22 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA | | | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn | | 18-22 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO | | | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz | | 18-22 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi| | | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały | | 18-22 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia| | | | |Daria Furman |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E JIVE Liczba par: 22 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 47| | 48| XX X 3| 3 14-16 | 48| | 49| X 1| 1 19-20 | 49| | 50| XXXXXX XX 8| 8 3-4 !| 50| | 51| X XX 3| 3 14-16 | 51| | 52|XX XX XXXX 8| 8 3-4 !| 52| | 53|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 53| | 54|X X XXX 5| 5 9-11 !| 54| | 55| XXX XX XX 7| 7 5 !| 55| | 56| X X 2| 2 17-18 | 56| | 57| X X 2| 2 17-18 | 57| | 58|X 1| 1 19-20 | 58| | 59| X X XXX 5| 5 9-11 !| 59| | 60| XX XX X 5| 5 9-11 !| 60| | 61|X X XXXX 6| 6 6-8 !| 61| | 62| XX X X 4| 4 12-13 | 62| | 63| X X XX 4| 4 12-13 | 63| | 64|X X XXXX 6| 6 6-8 !| 64| | 67|X X X 3| 3 14-16 | 67| | 68| 0| 0 21-22 | 68| | 69|XXXX XX 6| 6 6-8 !| 69| |139| 0| 0 21-22 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 48|XXX X 4| 4 1 !| 48| | 49| X 1| 1 3-6 | 49| | 51| 0| 0 7-11 | 51| | 56| X 1| 1 3-6 | 56| | 57| 0| 0 7-11 | 57| | 58| 0| 0 7-11 | 58| | 62| XX X 3| 3 2 | 62| | 63| X 1| 1 3-6 | 63| | 67| 0| 0 7-11 | 67| | 68| X 1| 1 3-6 | 68| |139| 0| 0 7-11 |139| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 47| XXXXXXX 7| 7 4 !| 47| | 48|X XXX X 5| 5 7-8 | 48| | 50| X XXX 4| 4 9-10 | 50| | 52|XXXXXX X X 8| 8 3 !| 52| | 53| X XXX XX 6| 6 5-6 !| 53| | 54| X 1| 1 12 | 54| | 55|XXX XXXXX X 9| 9 1-2 !| 55| | 59| X X XXX 5| 5 7-8 | 59| | 60| XX 2| 2 11 | 60| | 61|X XX X 4| 4 9-10 | 61| | 64|XXXX X X 6| 6 5-6 !| 64| | 69|XXX XXXXXX 9| 9 1-2 !| 69| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 47|51112522114 1.0| 1.0 1 | 47| | 52|66556364546 6.0| 6.0 6 | 52| | 53|13361146451 4.0| 4.0 4 | 53| | 55|44244251222 2.0| 2.0 2 | 55| | 64|35633435663 5.0| 5.0 5 | 64| | 69|22425613335 3.0| 3.0 3 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO | | | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | | 2 | F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | | 3 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance | | | | |Alicja Tochowicz |Kraków | | 4 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance | | | | |Anna Wrona |Kraków | | 5 | F | 40 |Aleksander Pankratz |RS | | | | |Agata Bosak |WARSZAWA | | 6 | F | 43 |Igor Skutnik |FORUM | | | | |Hanna Radziewska |Zabrze | | 7 | F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków | | | | |Natalia Romaniewska | | | 8-11 | 1/2 F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO | | | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. | | 8-11 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA | | | | |Julia Pospiszył |Łódź | | 8-11 | 1/2 F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka| | | | |Milena Batko | | | 8-11 | 1/2 F | 42 |Filip Sierka |AKTAN | | | | |Wiktoria Palac |Wrocław | | 12 | 1/2 F | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION | | | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | | 13 | 1/4 B | 38 |Michał Mróz |JUMP | | | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | | 14-15 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS | | | | |Maria Szlom |WARSZAWA | | 14-15 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS | | | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA | | 16 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków | | | | |Nina Bać | | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|XXXX XX XXX 9| 9 3-4 !| 30| | 31| 0| 0 16 | 31| | 32| XXX XX X 6| 6 10-11 | 32| | 33|X XXXXXX XX 9| 9 3-4 !| 33| | 34| X 1| 1 14-15 | 34| | 35| X XXXXX XX 8| 8 5 !| 35| | 36| XXXX XXX 7| 7 6-9 !| 36| | 37| X 1| 1 14-15 | 37| | 38|X X XXX 5| 5 12-13 | 38| | 39|XXXXX X X 7| 7 6-9 !| 39| | 40|XX XXXXX 7| 7 6-9 !| 40| | 41|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !| 41| | 42|X X XX X X 6| 6 10-11 | 42| | 43|X XX XX 5| 5 12-13 | 43| | 44|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 44| | 46| XX XXXX X 7| 7 6-9 !| 46| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 31| X 1| 1 5-6 | 31| | 32|XXXX X XXXX 9| 9 1 !| 32| | 34| 0| 0 7 | 34| | 37| X 1| 1 5-6 | 37| | 38|X XXXX X 6| 6 4 | 38| | 42| XXXXXX X X 8| 8 2-3 !| 42| | 43|XXXX XXXX 8| 8 2-3 !| 43| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30| X X X 3| 3 8-11 | 30| | 32|XXX X 4| 4 6-7 !| 32| | 33|XXXXXXX XXX 10| 10 1-3 !| 33| | 35| X 1| 1 12 | 35| | 36| X X X 3| 3 8-11 | 36| | 39|X X X 3| 3 8-11 | 39| | 40|X X XX XXXX 8| 8 4 !| 40| | 41|XXXXXXXXX X 10| 10 1-3 !| 41| | 42| X X X 3| 3 8-11 | 42| | 43| XXXX 4| 4 6-7 !| 43| | 44|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 44| | 46| X XX XXX X 7| 7 5 !| 46| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 32|77767777743 7.0| 7.0 7 | 32| | 33|53424454226 4.0| 4.0 4 | 33| | 40|44256543334 5.0| 5.0 5 | 40| | 41|31132332661 2.0| 2.0 2 | 41| | 43|66575666577 6.0| 6.0 6 | 43| | 44|22341115455 3.0| 3.0 3 | 44| | 46|15613221112 1.0| 1.0 1 | 46| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance | | | | |Alicja Tochowicz |Kraków | | 2 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO | | | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. | | 3 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO | | | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | | 4 | F | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION | | | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | | 5 | F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | | 6 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance | | | | |Anna Wrona |Kraków | | 7 | 1/2 F | 40 |Aleksander Pankratz |RS | | | | |Agata Bosak |WARSZAWA | | 8-10 | 1/2 F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków | | | | |Natalia Romaniewska | | | 8-10 | 1/2 F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka| | | | |Milena Batko | | | 8-10 | 1/2 F | 42 |Filip Sierka |AKTAN | | | | |Wiktoria Palac |Wrocław | | 11-12 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA | | | | |Julia Pospiszył |Łódź | | 11-12 | 1/2 F | 43 |Igor Skutnik |FORUM | | | | |Hanna Radziewska |Zabrze | | 13 | 1/4 B | 38 |Michał Mróz |JUMP | | | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | | 14 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków | | | | |Nina Bać | | | 15 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS | | | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA | | 16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS | | | | |Maria Szlom |WARSZAWA | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|XXXXX XX XX 9| 9 3-5 !| 30| | 31| 0| 0 16 | 31| | 32| X X X X 4| 4 12-13 | 32| | 33|X XXXXXXX 8| 8 6-7 !| 33| | 34| XX XX 4| 4 12-13 | 34| | 35|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 35| | 36| X XX XXX 6| 6 9-10 !| 36| | 37| X X 2| 2 14 | 37| | 38|X XX XX 5| 5 11 | 38| | 39|XX X X X X 6| 6 9-10 !| 39| | 40|XXX XXX X 7| 7 8 !| 40| | 41|XXXX XXX XX 9| 9 3-5 !| 41| | 42|XXXXXXXX XX 10| 10 2 !| 42| | 43| X 1| 1 15 | 43| | 44|XXXXXXX X X 9| 9 3-5 !| 44| | 46| XX XXXXXX 8| 8 6-7 !| 46| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 31| 0| 0 6 | 31| | 32|XXXX X XX X 8| 8 1 !| 32| | 34| XXX 3| 3 4 | 34| | 37| X 1| 1 5 | 37| | 38|XXX X 4| 4 3 | 38| | 43| X XXXXX 6| 6 2 !| 43| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|X X XX XXX 7| 7 4-5 !| 30| | 32|X X X X 4| 4 8-10 | 32| | 33|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 33| | 35| X XX X XX 6| 6 6 !| 35| | 36| XX 2| 2 11-12 | 36| | 39|X XX X 4| 4 8-10 | 39| | 40| X X XXX 5| 5 7 | 40| | 41| XXXXXX X 7| 7 4-5 !| 41| | 42| X XX X 4| 4 8-10 | 42| | 43| X X 2| 2 11-12 | 43| | 44|XXXX X X XX 8| 8 2-3 !| 44| | 46|XX XXXXXX X 9| 9 1 !| 46| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 30|33353523315 2.0| 2.0 2 | 30| | 33|66262355442 6.0| 6.0 6 | 33| | 35|44444664163 4.0| 4.0 4 | 35| | 41|21525246651 5.0| 5.0 5 | 41| | 44|52131112524 1.0| 1.0 1 | 44| | 46|15616431236 3.0| 3.0 3 | 46| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance | | | | |Alicja Tochowicz |Kraków | | 2 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO | | | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | | 3 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO | | | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. | | 4 | F | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION | | | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | | 5 | F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | | 6 | F | 42 |Filip Sierka |AKTAN | | | | |Wiktoria Palac |Wrocław | | 7-9 | 1/2 F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków | | | | |Natalia Romaniewska | | | 7-9 | 1/2 F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance | | | | |Anna Wrona |Kraków | | 7-9 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA | | | | |Julia Pospiszył |Łódź | | 10-11 | 1/2 F | 38 |Michał Mróz |JUMP | | | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | | 10-11 | 1/2 F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka| | | | |Milena Batko | | | 12 | 1/2 F | 43 |Igor Skutnik |FORUM | | | | |Hanna Radziewska |Zabrze | | 13 | 1/4 B | 40 |Aleksander Pankratz |RS | | | | |Agata Bosak |WARSZAWA | | 14-15 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków | | | | |Nina Bać | | | 14-15 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS | | | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA | | 16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS | | | | |Maria Szlom |WARSZAWA | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|XXX X XXXXX 9| 9 3-4 !| 30| | 31| 0| 0 16 | 31| | 32| XXX X X 5| 5 12 | 32| | 33|X XXXXX X 7| 7 6-10 !| 33| | 34| X 1| 1 15 | 34| | 35| X XXXX XX 7| 7 6-10 !| 35| | 36| XXXXXXX 7| 7 6-10 !| 36| | 37|X X 2| 2 14 | 37| | 38|X XXX XXXX 8| 8 5 !| 38| | 39|XXXXX X X 7| 7 6-10 !| 39| | 40|XX XX XX 6| 6 11 | 40| | 41|XXXX XXX XX 9| 9 3-4 !| 41| | 42|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 42| | 43| XX X 3| 3 13 | 43| | 44|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !| 44| | 46| XX XXXXX 7| 7 6-10 !| 46| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 31| 0| 0 6 | 31| | 32|XXX XX X X 7| 7 1-2 !| 32| | 34| X 1| 1 4-5 | 34| | 37| X 1| 1 4-5 | 37| | 40| X XX XXX 6| 6 3 | 40| | 43|X XX XX XX 7| 7 1-2 !| 43| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30| X XXX X X 6| 6 5-6 !| 30| | 32| X X XXX 5| 5 7-9 | 32| | 33| X XXX X 5| 5 7-9 | 33| | 35|XX XXX XX 7| 7 3-4 !| 35| | 36| X X XX X 5| 5 7-9 | 36| | 38|X X X X 4| 4 10-11 | 38| | 39| XX X X 4| 4 10-11 | 39| | 41|X XXX X XX 7| 7 3-4 !| 41| | 42|XXX X X X 6| 6 5-6 !| 42| | 43| X 1| 1 12 | 43| | 44|XX XX XXXX 8| 8 1-2 !| 44| | 46|XX XXXXX X 8| 8 1-2 !| 46| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 30|43631565321 3.0| 3.0 3 | 30| | 35|54443253163 4.0| 4.0 4 | 35| | 41|21164436654 5.0| 5.0 5 | 41| | 42|36556644542 6.0| 6.0 6 | 42| | 44|62222112436 1.0| 1.0 1 | 44| | 46|15315321215 2.0| 2.0 2 | 46| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO | | | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | | 2 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO | | | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. | | 3 | F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | | 4 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance | | | | |Anna Wrona |Kraków | | 5 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance | | | | |Alicja Tochowicz |Kraków | | 6 | F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka| | | | |Milena Batko | | | 7-9 | 1/2 F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków | | | | |Natalia Romaniewska | | | 7-9 | 1/2 F | 38 |Michał Mróz |JUMP | | | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | | 7-9 | 1/2 F | 42 |Filip Sierka |AKTAN | | | | |Wiktoria Palac |Wrocław | | 10 | 1/2 F | 43 |Igor Skutnik |FORUM | | | | |Hanna Radziewska |Zabrze | | 11-12 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA | | | | |Julia Pospiszył |Łódź | | 11-12 | 1/2 F | 40 |Aleksander Pankratz |RS | | | | |Agata Bosak |WARSZAWA | | 13 | 1/4 B | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION | | | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | | 14 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS | | | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA | | 15 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków | | | | |Nina Bać | | | 16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS | | | | |Maria Szlom |WARSZAWA | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !| 30| | 31| 0| 0 15-16 | 31| | 32| XXXX XXXX 8| 8 5-7 !| 32| | 33|X XX XXXXXX 9| 9 2-4 !| 33| | 34| X XX X X 5| 5 11-12 | 34| | 35| 0| 0 15-16 | 35| | 36| XXXXXX XX 8| 8 5-7 !| 36| | 37| X XXX 4| 4 13-14 | 37| | 38|X X X X 4| 4 13-14 | 38| | 39|X XXX XXX 7| 7 8-9 !| 39| | 40|X XXX XX 6| 6 10 | 40| | 41|XX XX X 5| 5 11-12 | 41| | 42|XXXXXXXX X 9| 9 2-4 !| 42| | 43| XXXX XX X 7| 7 8-9 !| 43| | 44|XXXXX X X X 8| 8 5-7 !| 44| | 46|XXXXXXXXX 9| 9 2-4 !| 46| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 31| 0| 0 7 | 31| | 34| X 1| 1 6 | 34| | 35| XXX X 4| 4 4 | 35| | 37|XX X 3| 3 5 | 37| | 38|XX X X X XX 7| 7 3 !| 38| | 40| XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 40| | 41|XXXXX XXXX 9| 9 1-2 !| 41| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 30| | 32|X X XX 4| 4 7-9 | 32| | 33| XXXXXXXX 8| 8 3 !| 33| | 36| X X 2| 2 11-12 | 36| | 38| XX XX 4| 4 7-9 | 38| | 39| XX XXXXX 7| 7 4-5 !| 39| | 40| X X 2| 2 11-12 | 40| | 41|X X X XX 5| 5 6 !| 41| | 42| X XXX 4| 4 7-9 | 42| | 43|XX X 3| 3 10 | 43| | 44|XXX XXXX 7| 7 4-5 !| 44| | 46|XXXXX XXX X 9| 9 2 !| 46| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 30|21221326234 2.0| 2.0 2 | 30| | 33|32544644345 4.0| 4.0 4 | 33| | 39|66366555563 6.0| 6.0 6 | 39| | 41|43455232452 3.0| 3.0 3 | 41| | 44|54633463626 5.0| 5.0 5 | 44| | 46|15112111111 1.0| 1.0 1 | 46| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO | | | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | | 2 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO | | | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. | | 3 | F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka| | | | |Milena Batko | | | 4 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance | | | | |Anna Wrona |Kraków | | 5 | F | 42 |Filip Sierka |AKTAN | | | | |Wiktoria Palac |Wrocław | | 6 | F | 43 |Igor Skutnik |FORUM | | | | |Hanna Radziewska |Zabrze | | 7 | 1/2 F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance | | | | |Alicja Tochowicz |Kraków | | 8 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA | | | | |Julia Pospiszył |Łódź | | 9 | 1/2 F | 38 |Michał Mróz |JUMP | | | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | | 10-11 | 1/2 F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków | | | | |Natalia Romaniewska | | | 10-11 | 1/2 F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | | 12 | 1/2 F | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków | | | | |Nina Bać | | | 13 | 1/4 B | 40 |Aleksander Pankratz |RS | | | | |Agata Bosak |WARSZAWA | | 14 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS | | | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA | | 15-16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS | | | | |Maria Szlom |WARSZAWA | | 15-16 | 1/4 B | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION | | | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 30| | 31| X 1| 1 16 | 31| | 32|XXX X XX 6| 6 8-11 !| 32| | 33|X X X XXX X 7| 7 5-7 !| 33| | 34| X X XX 4| 4 12-13 | 34| | 35| XX 2| 2 14-15 | 35| | 36| XXXX XX 6| 6 8-11 !| 36| | 37| X X 2| 2 14-15 | 37| | 38|X XX XX X 6| 6 8-11 !| 38| | 39|XX XX XX 6| 6 8-11 !| 39| | 40| X XX X 4| 4 12-13 | 40| | 41|XXXX XX X 7| 7 5-7 !| 41| | 42|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 42| | 43| XX XXX XX 7| 7 5-7 !| 43| | 44|X X XXXXXX 8| 8 4 !| 44| | 46|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 46| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 31| 0| 0 4-5 | 31| | 34| XXXX X 5| 5 1 !| 34| | 35| 0| 0 4-5 | 35| | 37|X X 2| 2 3 | 37| | 40| XX XX 4| 4 2 | 40| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 30| | 32|X X 2| 2 10-11 | 32| | 33| X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 33| | 34|X 1| 1 12 | 34| | 36|X XXX 4| 4 8 | 36| | 38| X X X 3| 3 9 | 38| | 39| X XX XX XX 7| 7 3-6 !| 39| | 41| X X 2| 2 10-11 | 41| | 42| XX XX XXX 7| 7 3-6 !| 42| | 43| XXX X XXX 7| 7 3-6 !| 43| | 44|XX XX XX 6| 6 7 | 44| | 46|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !| 46| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 30|24132222223 2.0| 2.0 2 | 30| | 33|42555655434 4.0| 4.0 4 | 33| | 39|65343343541 3.0| 3.0 3 | 39| | 42|56426436365 5.0| 5.0 5 | 42| | 43|33664564656 6.0| 6.0 6 | 43| | 46|11211111112 1.0| 1.0 1 | 46| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F JIVE Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO | | | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk | | 2 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO | | | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. | | 3 | F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków | | | | |Natalia Romaniewska | | | 4 | F | 42 |Filip Sierka |AKTAN | | | | |Wiktoria Palac |Wrocław | | 5 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance | | | | |Alicja Tochowicz |Kraków | | 6 | F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka| | | | |Milena Batko | | | 7 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance | | | | |Anna Wrona |Kraków | | 8 | F | 43 |Igor Skutnik |FORUM | | | | |Hanna Radziewska |Zabrze | | 9 | 1/2 F | 37 |Andrzej Mielecki |RS | | | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA | | 10-12 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA | | | | |Julia Pospiszył |Łódź | | 10-12 | 1/2 F | 38 |Michał Mróz |JUMP | | | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski | | 10-12 | 1/2 F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa | | 13 | 1/2 F | 40 |Aleksander Pankratz |RS | | | | |Agata Bosak |WARSZAWA | | 14 | 1/4 B | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION | | | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria | | 15 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków | | | | |Nina Bać | | | 16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS | | | | |Maria Szlom |WARSZAWA | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F JIVE Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 30| | 31| 0| 0 15-16 | 31| | 32|XXXXXX XXXX 10| 10 3-6 !| 32| | 33|XXXXX XXXXX 10| 10 3-6 !| 33| | 34| 0| 0 15-16 | 34| | 35| X XX 3| 3 11-14 | 35| | 36| XXXXXXXX 8| 8 8 !| 36| | 37|X X X X 4| 4 9-10 !| 37| | 38|XX X X 4| 4 9-10 !| 38| | 39| X X X 3| 3 11-14 | 39| | 40| X X X 3| 3 11-14 | 40| | 41|X X X 3| 3 11-14 | 41| | 42|XXXX XXX XX 9| 9 7 !| 42| | 43| XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 43| | 44|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 44| | 46|XXXXXXXXX X 10| 10 3-6 !| 46| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 31| 0| 0 6 | 31| | 34| XX 2| 2 5 | 34| | 35|X X X 3| 3 4 | 35| | 39| X X X X 4| 4 2-3 !| 39| | 40| X X X X 4| 4 2-3 !| 40| | 41|X XXXXX XXX 9| 9 1 !| 41| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 30|X XX XXXXX 8| 8 2 !| 30| | 32|XXXXX X 6| 6 4-5 !| 32| | 33| X XXX X 5| 5 6-8 !| 33| | 36|X X X 3| 3 10-12 | 36| | 37| X XX X 4| 4 9 | 37| | 38|XX X 3| 3 10-12 | 38| | 39| X X XX X 5| 5 6-8 !| 39| | 40| X X 2| 2 13 | 40| | 41| X XX 3| 3 10-12 | 41| | 42|X X XX XXX 7| 7 3 !| 42| | 43|XX X X X X 6| 6 4-5 !| 43| | 44| X X XXX 5| 5 6-8 !| 44| | 46| XXXXXXX XX 9| 9 1 !| 46| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 30|21141511225 2.0| 2.0 2 | 30| | 32|73532257563 3.0| 3.0 3 | 32| | 33|65678666832 7.0| 7.0 7 | 33| | 39|86464442757 6.0| 6.0 6 | 39| | 42|57325774384 4.0| 4.0 4 | 42| | 43|38886883646 8.0| 8.0 8 | 43| | 44|42757338478 5.0| 5.0 5 | 44| | 46|14213125111 1.0| 1.0 1 | 46| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA | | | | |Natalia Dziedziczak |Radom | | 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz | | 3 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Kutera |Radom | | 4 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Borkowska |Radom | | 5 | F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE | | | | |Julia Miterska |Gliwice | | 6 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |WARSZAWA | | 7 | F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 8-9 | 1/2 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL | | | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała | | 8-9 | 1/2 F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE | | | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów | | 10-12 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 10-12 | 1/2 F | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL | | | | |Karina Falda |Rzeszów | | 10-12 | 1/2 F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO | | | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik | | 13-14 | 1/2 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA | | 13-14 | 1/2 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Iga Rubik |Częstochowa | | 15-16 | 1/4 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 15-16 | 1/4 F | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Radom | | 17 | 1/4 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 18-19 | 1/4 F | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 18-19 | 1/4 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 20-21 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 20-21 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 22 | 1/8 B | 270 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 23-26 | 1/8 B | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 23-26 | 1/8 B | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM | | | | |Izabela Pych |Wrocław | | 23-26 | 1/8 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE | | | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | | 23-26 | 1/8 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL | | | | |Kamila Rogala |Rzeszów | | 27-29 | 1/8 B | 268 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Agnieszka Łysik |Pabianice | | 27-29 | 1/8 B | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa | | | | |Patrycja Podraza |Tarnów | | 27-29 | 1/8 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Donata Księżarczyk |Warszawa | | 30 | 1/8 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA | | | | |Barbara Kucharczyk |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221|XXXXXXXX XX 10| 10 1-4 !|221| |222| XXXXXXXXXX 10| 10 1-4 !|222| |223|XX X XXX X 7| 7 10-12 !|223| |224|X X X X 4| 4 18-22 |224| |225| X XX 3| 3 23-24 |225| |250|XXXXXX XXXX 10| 10 1-4 !|250| |251|X X 2| 2 25-27 |251| |252|X XXXX XX 7| 7 10-12 !|252| |253|XX X XX XXX 8| 8 7-9 !|253| |254| X XX 3| 3 23-24 |254| |255| X X XXX 5| 5 15-17 |255| |256| X XXX 4| 4 18-22 |256| |257|X X X X 4| 4 18-22 |257| |258|XX 2| 2 25-27 |258| |259| X X 2| 2 25-27 |259| |260|XXX X X X 6| 6 13-14 !|260| |261| X XX X 4| 4 18-22 |261| |262| XXXXX X XX 8| 8 7-9 !|262| |264|X XXXX XXXX 9| 9 5-6 !|264| |265| X 1| 1 28-30 |265| |266| XX X XX 5| 5 15-17 |266| |267| XXXX X XX 7| 7 10-12 !|267| |268| X 1| 1 28-30 |268| |269| X X X X 4| 4 18-22 |269| |270| X XX XX 5| 5 15-17 |270| |271|X XXXXXX X 8| 8 7-9 !|271| |272| X 1| 1 28-30 |272| |273|XXXX XX 6| 6 13-14 !|273| |274|XXXX XXXXXX 10| 10 1-4 !|274| |275|XX XXXXXXX 9| 9 5-6 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |224|XXX X XX 6| 6 3-5 !|224| |225| X XXXX X 6| 6 3-5 !|225| |251|X XX 3| 3 9-12 |251| |254| XX X 3| 3 9-12 |254| |255| X XX 3| 3 9-12 |255| |256|XX XXXXX X 8| 8 1-2 !|256| |257|XX XXXXX X 8| 8 1-2 !|257| |258| 0| 0 16 |258| |259|X XXXX 5| 5 6-7 !|259| |261| X XXXXX 6| 6 3-5 !|261| |265| X XX 3| 3 9-12 |265| |266| XX X XX 5| 5 6-7 !|266| |268| X X 2| 2 13-15 |268| |269| X X 2| 2 13-15 |269| |270|XXX X 4| 4 8 |270| |272| X X 2| 2 13-15 |272| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| XX X XX 5| 5 15-16 |221| |222| X X XX XX 6| 6 12-14 !|222| |223|XXXXX X XX 8| 8 7-8 !|223| |224| X 1| 1 20-21 |224| |225| X X 2| 2 18-19 |225| |250|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|250| |252| XXXX XX X 7| 7 9-11 !|252| |253|X X XX XX 6| 6 12-14 !|253| |256|XXXXXX XXX 9| 9 3-6 !|256| |257|XXX XXX XX 8| 8 7-8 !|257| |259|X X XXX 5| 5 15-16 |259| |260| X X XXXX 6| 6 12-14 !|260| |261| X X 2| 2 18-19 |261| |262|XX XXXX X 7| 7 9-11 !|262| |264|XX XXXXXX X 9| 9 3-6 !|264| |266|X 1| 1 20-21 |266| |267| XX X XXXX 7| 7 9-11 !|267| |271|XXXXXX XXX 9| 9 3-6 !|271| |273| X XX X 4| 4 17 |273| |274|X XXXXXXX X 9| 9 3-6 !|274| |275|XXXXXXX XXX 10| 10 2 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |222| X X X 3| 3 10-12 |222| |223| X XX XX 5| 5 6-7 !|223| |250|X XXXXX XX 8| 8 1-2 !|250| |252| X XX 3| 3 10-12 |252| |253| X X X 3| 3 10-12 |253| |256|X X XXXX X 7| 7 3-5 !|256| |257| X 1| 1 13-14 |257| |260| X 1| 1 13-14 |260| |262|XXXX X X X 7| 7 3-5 !|262| |264|XX X X 4| 4 8-9 |264| |267| X X XX 4| 4 8-9 |267| |271|XX XXX X X 7| 7 3-5 !|271| |274|X XXX X XXX 8| 8 1-2 !|274| |275| XXX XX 5| 5 6-7 !|275| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |223|74564356757 7.0| 7.0 7 |223| |250|55335645371 4.0| 4.0 4 |250| |256|27477574245 5.0| 5.0 5 |256| |262|33226763426 3.0| 3.0 3 |262| |271|16753127662 6.0| 6.0 6 |271| |274|61141232114 1.0| 1.0 1 |274| |275|42612411533 2.0| 2.0 2 |275| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA | | | | |Natalia Dziedziczak |Radom | | 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz | | 3 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Kutera |Radom | | 4 | F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE | | | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów | | 5 | F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO | | | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik | | 6 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Borkowska |Radom | | 7 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |WARSZAWA | | 8 | F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 9 | 1/2 F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE | | | | |Julia Miterska |Gliwice | | 10 | 1/2 F | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL | | | | |Karina Falda |Rzeszów | | 11-12 | 1/4 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Iga Rubik |Częstochowa | | 11-12 | 1/4 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 13-14 | 1/4 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 13-14 | 1/4 F | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM | | | | |Izabela Pych |Wrocław | | 15-16 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 15-16 | 1/4 F | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Radom | | 17 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 18-19 | 1/8 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 18-19 | 1/8 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL | | | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała | | 20-21 | 1/8 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA | | 20-21 | 1/8 F | 268 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Agnieszka Łysik |Pabianice | | 22 | 1/8 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 23 | 1/8 F | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa | | | | |Patrycja Podraza |Tarnów | | 24-26 |1/16 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE | | | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | | 24-26 |1/16 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL | | | | |Kamila Rogala |Rzeszów | | 24-26 |1/16 B | 270 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 27-28 |1/16 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 27-28 |1/16 B | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 29 |1/16 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Donata Księżarczyk |Warszawa | | 30 |1/16 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA | | | | |Barbara Kucharczyk |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA Liczba par: 30 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221|XX XXXXX 7| 7 11-13 !|221| |222|X XXXXXXXX 9| 9 3-6 !|222| |223|XXXXX XX X 8| 8 7-10 !|223| |224|XXX X X XX 7| 7 11-13 !|224| |225| XX 2| 2 24-29 |225| |250|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !|250| |251|X X X 3| 3 20-23 |251| |252| XX XX XX 6| 6 14-16 !|252| |253|XXXX XX XXX 9| 9 3-6 !|253| |254| X X 2| 2 24-29 |254| |255| X X 2| 2 24-29 |255| |256| XXXXX X 6| 6 14-16 !|256| |257| X XX 3| 3 20-23 |257| |258| 0| 0 30 |258| |259| XX XX X 5| 5 17-18 |259| |260|X XXX X 5| 5 17-18 |260| |261|X XXXXX 6| 6 14-16 !|261| |262|XX XXX X X 7| 7 11-13 !|262| |264| XXXX XXXX 8| 8 7-10 !|264| |265| XX X 3| 3 20-23 |265| |266| X X XX 4| 4 19 |266| |267| XX X XXXXX 8| 8 7-10 !|267| |268| X X 2| 2 24-29 |268| |269| X X 2| 2 24-29 |269| |270|X X X 3| 3 20-23 |270| |271|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|271| |272| X X 2| 2 24-29 |272| |273|XX X XXXXX 8| 8 7-10 !|273| |274|XXXXX XXX X 9| 9 3-6 !|274| |275|XXXXXXX XX 9| 9 3-6 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |225| X X 2| 2 11-12 |225| |251|X X 2| 2 11-12 |251| |254| XX XX 4| 4 2-7 !|254| |255| X X X 3| 3 8-10 |255| |257| XXX X 4| 4 2-7 !|257| |258| 0| 0 14 |258| |259| XXXXX X 6| 6 1 !|259| |260|XX XX 4| 4 2-7 !|260| |265| XX X 3| 3 8-10 |265| |266| X X XX 4| 4 2-7 !|266| |268|XX X X 4| 4 2-7 !|268| |269| X X X X 4| 4 2-7 !|269| |270|X X X 3| 3 8-10 |270| |272| X 1| 1 13 |272| ---------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| XXXXXXX XX 9| 9 3-4 !|221| |222| X X XX X 5| 5 12-17 !|222| |223|X X XX 4| 4 18-19 |223| |224|X XXX X 5| 5 12-17 !|224| |250|X XXX XX 6| 6 8-11 !|250| |252| XXXXX X 6| 6 8-11 !|252| |253|X X X X X 5| 5 12-17 !|253| |254| X X XX X 5| 5 12-17 !|254| |256|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|256| |257| X XX 3| 3 20-21 |257| |259|X XX X XX 6| 6 8-11 !|259| |260| X X XXX 5| 5 12-17 !|260| |261| X X 2| 2 22 |261| |262|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !|262| |264| X X X X 4| 4 18-19 |264| |266| X XX XX 5| 5 12-17 !|266| |267| XX XX XXXX 8| 8 5-6 !|267| |268| X X X 3| 3 20-21 |268| |269|X 1| 1 23 |269| |271|XXX X X X 6| 6 8-11 !|271| |273|X XXXXX X 7| 7 7 !|273| |274|XXXXX X XXX 9| 9 3-4 !|274| |275|X XXX XXXX 8| 8 5-6 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| XXXXXXX XX 9| 9 1-4 !|221| |222| XXX X X 5| 5 13-14 |222| |224| X X X 3| 3 15-16 |224| |250|X XXXXXXXX 9| 9 1-4 !|250| |252|XXX XXX X 7| 7 7-10 !|252| |253|XXX XXXXX 8| 8 5-6 !|253| |254|XX X XX 5| 5 13-14 |254| |256| XX X X XXX 7| 7 7-10 !|256| |259|X X X 3| 3 15-16 |259| |260| XXX X X X 6| 6 11-12 |260| |262|X XXXXXX X 8| 8 5-6 !|262| |266| X X 2| 2 17 |266| |267| XX XXXXXXX 9| 9 1-4 !|267| |271|X XXX XX X 7| 7 7-10 !|271| |273|X XX XX X 6| 6 11-12 |273| |274|XX XX XXX 7| 7 7-10 !|274| |275|X XXXX XXXX 9| 9 1-4 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| XX XX XX 6| 6 6-8 !|221| |250|X XXXX X 6| 6 6-8 !|250| |252| XX 2| 2 10 |252| |253|XXXXXX X 7| 7 4-5 !|253| |256| X XXXX 5| 5 9 |256| |262|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|262| |267| X XXXXX 6| 6 6-8 !|267| |271|XXXXXXXX 8| 8 2-3 !|271| |274|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !|274| |275|XX XX X XX 7| 7 4-5 !|275| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |221|68888867545 8.0| 8.0 8 |221| |250|56456778861 6.0| 6.0 6 |250| |253|37372685153 5.0| 5.0 5 |253| |262|43235533312 3.0| 3.0 3 |262| |267|15527454484 4.0| 4.0 4 |267| |271|74744146778 7.0| 7.0 7 |271| |274|81161221227 1.0| 1.0 1 |274| |275|22613312636 2.0| 2.0 2 |275| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA | | | | |Natalia Dziedziczak |Radom | | 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz | | 3 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Kutera |Radom | | 4 | F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO | | | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik | | 5 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Borkowska |Radom | | 6 | F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE | | | | |Julia Miterska |Gliwice | | 7 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |WARSZAWA | | 8 | F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 9-10 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 9-10 | 1/2 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL | | | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała | | 11 | 1/2 F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE | | | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów | | 12 | 1/2 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 13-14 | 1/2 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 13-14 | 1/2 F | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL | | | | |Karina Falda |Rzeszów | | 15 | 1/4 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA | | 16 | 1/4 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 17-20 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 17-20 | 1/4 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Iga Rubik |Częstochowa | | 17-20 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 17-20 | 1/4 F | 268 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Agnieszka Łysik |Pabianice | | 21 | 1/4 F | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa | | | | |Patrycja Podraza |Tarnów | | 22 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 23-26 | 1/8 B | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 23-26 | 1/8 B | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM | | | | |Izabela Pych |Wrocław | | 23-26 | 1/8 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE | | | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | | 23-26 | 1/8 B | 270 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 27-29 | 1/8 B | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Radom | | 27-29 | 1/8 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL | | | | |Kamila Rogala |Rzeszów | | 27-29 | 1/8 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Donata Księżarczyk |Warszawa | | 30 | 1/8 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA | | | | |Barbara Kucharczyk |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221|XXXXXXXX X 9| 9 7 !|221| |222|X XXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|222| |223| X X X 3| 3 22-25 |223| |224|XXXX X XX 7| 7 9-11 !|224| |225| X 1| 1 27-29 |225| |250|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|250| |251| X X 2| 2 26 |251| |252| X XX XX 5| 5 15-17 |252| |253|X X XX X X 6| 6 12-14 !|253| |254|X X X X 4| 4 18-21 |254| |255| XX XXX 5| 5 15-17 |255| |256| X XXXXX 6| 6 12-14 !|256| |257|X XXX X X 6| 6 12-14 !|257| |258| X 1| 1 27-29 |258| |259|XX X 3| 3 22-25 |259| |260| X X X XX 5| 5 15-17 |260| |261| X X XX 4| 4 18-21 |261| |262|XX XX 4| 4 18-21 |262| |264| X XX XXXX 7| 7 9-11 !|264| |265| X 1| 1 27-29 |265| |266| XXX XXXX 7| 7 9-11 !|266| |267|XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|267| |268| X X X 3| 3 22-25 |268| |269| 0| 0 30 |269| |270|XXX X 4| 4 18-21 |270| |271|XX XXXXXXXX 10| 10 2-6 !|271| |272| X X X 3| 3 22-25 |272| |273|XXXX X XXX 8| 8 8 !|273| |274|XXXXXXX XXX 10| 10 2-6 !|274| |275|XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |223| XXXXX XX X 8| 8 1 !|223| |225| XXX X 4| 4 8 |225| |251|X X X 3| 3 9-12 |251| |252| XXXX XX 6| 6 4-5 !|252| |254| X X X 3| 3 9-12 |254| |255| X XX 3| 3 9-12 |255| |258| 0| 0 16 |258| |259| X X 2| 2 13-15 |259| |260|XXXXX X X 7| 7 2-3 !|260| |261| XXXXX 5| 5 6-7 !|261| |262|XXXX XX X 7| 7 2-3 !|262| |265| X X 2| 2 13-15 |265| |268|XXX X X 5| 5 6-7 !|268| |269|XX XX XX 6| 6 4-5 !|269| |270|X X X 3| 3 9-12 |270| |272| X X 2| 2 13-15 |272| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| XXXX XX 6| 6 11-14 !|221| |222| XXXXXXXX 8| 8 6-8 !|222| |223| X XXXX XX 7| 7 9-10 !|223| |224| X X X 3| 3 17-20 |224| |250|XXXXXXXXXX 10| 10 1-4 !|250| |252|XX XX XX 6| 6 11-14 !|252| |253|X XXXXXXX X 9| 9 5 !|253| |256|XXXX XXXXXX 10| 10 1-4 !|256| |257| XX X XX 5| 5 15 |257| |260| X X X 3| 3 17-20 |260| |261|X X X X 4| 4 16 |261| |262|X XX XXXX X 8| 8 6-8 !|262| |264|XX X X XX 6| 6 11-14 !|264| |266|X X X 3| 3 17-20 |266| |267| XX X XXXX 7| 7 9-10 !|267| |268|X X X 3| 3 17-20 |268| |269| 0| 0 21 |269| |271|XXXXXX XXXX 10| 10 1-4 !|271| |273| X X XX XX 6| 6 11-14 !|273| |274|XX XX X XXX 8| 8 6-8 !|274| |275|XXXXXX XXXX 10| 10 1-4 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| X XXX X 5| 5 6-8 !|221| |222| XX X X 4| 4 9-10 |222| |223| X 1| 1 13-14 |223| |250|X X XXX 5| 5 6-8 !|250| |252| X 1| 1 13-14 |252| |253| X XX XX X 6| 6 4-5 !|253| |256| X XX XX 5| 5 6-8 !|256| |262|X XX XXXXX 8| 8 1-3 !|262| |264|XX X X 4| 4 9-10 |264| |267| X XX 3| 3 11 |267| |271|XXXXXX 6| 6 4-5 !|271| |273| X X 2| 2 12 |273| |274|X XX XXXXX 8| 8 1-3 !|274| |275|XXXXX X XX 8| 8 1-3 !|275| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |221|47776768733 8.0| 8.0 8 |221| |250|54427846471 5.0| 5.0 5 |250| |253|26362475152 4.0| 4.0 4 |253| |256|65588684266 6.0| 6.0 6 |256| |262|12245553327 3.0| 3.0 3 |262| |271|78654137684 7.0| 7.0 7 |271| |274|81131221518 1.0| 1.0 1 |274| |275|33813312845 2.0| 2.0 2 |275| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA | | | | |Natalia Dziedziczak |Radom | | 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz | | 3 | F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO | | | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik | | 4 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |WARSZAWA | | 5 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Borkowska |Radom | | 6 | F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE | | | | |Julia Miterska |Gliwice | | 7 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Kutera |Radom | | 8-9 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 8-9 | 1/2 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA | | 10 | 1/2 F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE | | | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów | | 11 | 1/2 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL | | | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała | | 12 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 13-15 | 1/4 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 13-15 | 1/4 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Iga Rubik |Częstochowa | | 13-15 | 1/4 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 16-17 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 16-17 | 1/4 F | 270 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 18-19 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 18-19 | 1/4 F | 268 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Agnieszka Łysik |Pabianice | | 20-21 | 1/4 F | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 20-21 | 1/4 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 22 | 1/8 B | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Radom | | 23-27 | 1/8 B | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 23-27 | 1/8 B | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL | | | | |Karina Falda |Rzeszów | | 23-27 | 1/8 B | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM | | | | |Izabela Pych |Wrocław | | 23-27 | 1/8 B | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa | | | | |Patrycja Podraza |Tarnów | | 23-27 | 1/8 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Donata Księżarczyk |Warszawa | | 28-30 | 1/8 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE | | | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | | 28-30 | 1/8 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA | | | | |Barbara Kucharczyk |Kraków | | 28-30 | 1/8 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL | | | | |Kamila Rogala |Rzeszów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221|XXXXX XX 7| 7 8-12 !|221| |222|X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|222| |223|X XXX XX X 7| 7 8-12 !|223| |224|XXX X XX 6| 6 13-16 !|224| |225| XX 2| 2 28-29 |225| |250|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|250| |251|X X X 3| 3 23-27 |251| |252|XX X X 4| 4 18-22 |252| |253|X XX XX XXX 8| 8 5-7 !|253| |254| X XX X 4| 4 18-22 |254| |255| XXX X 4| 4 18-22 |255| |256| XXX 3| 3 23-27 |256| |257| X XXXX X 6| 6 13-16 !|257| |258| X 1| 1 30 |258| |259|X X X 3| 3 23-27 |259| |260| XXXXX X XX 8| 8 5-7 !|260| |261| XXXXX 5| 5 17 |261| |262|XXX XXX X 7| 7 8-12 !|262| |264|X XXX XXXX 8| 8 5-7 !|264| |265| XX XX 4| 4 18-22 |265| |266| X XX 3| 3 23-27 |266| |267| X XX X XX 6| 6 13-16 !|267| |268| X X X 3| 3 23-27 |268| |269| X X 2| 2 28-29 |269| |270|XXXX X XX 7| 7 8-12 !|270| |271|X X XXX X 6| 6 13-16 !|271| |272| XXX X 4| 4 18-22 |272| |273|XX X XXX X 7| 7 8-12 !|273| |274| XXXXXXXX X 9| 9 2-4 !|274| |275|XXXXXXX XX 9| 9 2-4 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |225| X XX XX 5| 5 3 !|225| |251|X X 2| 2 7-11 |251| |252| X X 2| 2 7-11 |252| |254| X X 2| 2 7-11 |254| |255| X 1| 1 12-14 |255| |256| X XXXXX 6| 6 2 !|256| |258| X 1| 1 12-14 |258| |259| X X X 3| 3 6 |259| |261|X X XX 4| 4 4-5 !|261| |265| X 1| 1 12-14 |265| |266|XXXXXX XXX 9| 9 1 !|266| |268|XXX X 4| 4 4-5 !|268| |269| X X 2| 2 7-11 |269| |272| X X 2| 2 7-11 |272| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| XXXXX XX 7| 7 9-12 !|221| |222| XXX X XXXX 8| 8 5-8 !|222| |223| X X X XX 5| 5 13-15 |223| |224|X X X 3| 3 18-19 |224| |225| XX 2| 2 20-21 |225| |250|XXXXXXX XX 9| 9 4 !|250| |253|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !|253| |256|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !|256| |257|XXXX XX X 7| 7 9-12 !|257| |260| XX X X X 5| 5 13-15 |260| |261|X X 2| 2 20-21 |261| |262|X XX XXXX X 8| 8 5-8 !|262| |264|XX XXX XXX 8| 8 5-8 !|264| |266| X XX X 4| 4 16-17 |266| |267| X XXXXXX 7| 7 9-12 !|267| |268| X X X 3| 3 18-19 |268| |270| X XX X 4| 4 16-17 |270| |271|XXX XXXX X 8| 8 5-8 !|271| |273|X X X XX 5| 5 13-15 |273| |274|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !|274| |275|X XXXX XX 7| 7 9-12 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| X 1| 1 12 |221| |222| X XX X X 5| 5 8-9 |222| |250|X XXXX X 6| 6 4-7 !|250| |253|X XXXX X 6| 6 4-7 !|253| |256| X XX XXX 6| 6 4-7 !|256| |257| XXX XX 5| 5 8-9 |257| |262|X X XXXX 6| 6 4-7 !|262| |264| X X X 3| 3 11 |264| |267| X X XX 4| 4 10 |267| |271|XXX X X XX 7| 7 3 !|271| |274|XX XX XXXXX 9| 9 1 !|274| |275|XXXXX X XX 8| 8 2 !|275| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |250|55435435761 5.0| 5.0 5 |250| |253|37353657232 3.0| 3.0 3 |253| |256|26577563156 6.0| 6.0 6 |256| |262|12266774627 7.0| 7.0 7 |262| |271|64624146573 4.0| 4.0 4 |271| |274|41141221414 1.0| 1.0 1 |274| |275|73712312345 2.0| 2.0 2 |275| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA | | | | |Natalia Dziedziczak |Radom | | 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz | | 3 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Kutera |Radom | | 4 | F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO | | | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik | | 5 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |WARSZAWA | | 6 | F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 7 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Borkowska |Radom | | 8 | F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE | | | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów | | 9-11 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 9-11 | 1/2 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 9-11 | 1/2 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Iga Rubik |Częstochowa | | 12-13 | 1/2 F | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL | | | | |Karina Falda |Rzeszów | | 12-13 | 1/2 F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE | | | | |Julia Miterska |Gliwice | | 14-15 | 1/4 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL | | | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała | | 14-15 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 16-19 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 16-19 | 1/4 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA | | 16-19 | 1/4 F | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Radom | | 16-19 | 1/4 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 20 | 1/4 F | 270 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 21 | 1/4 F | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 22 | 1/4 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 23-24 | 1/8 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE | | | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin | | 23-24 | 1/8 B | 268 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Agnieszka Łysik |Pabianice | | 25-28 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 25-28 | 1/8 B | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM | | | | |Izabela Pych |Wrocław | | 25-28 | 1/8 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL | | | | |Kamila Rogala |Rzeszów | | 25-28 | 1/8 B | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa | | | | |Patrycja Podraza |Tarnów | | 29-30 | 1/8 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA | | | | |Barbara Kucharczyk |Kraków | | 29-30 | 1/8 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Donata Księżarczyk |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221|XXXXXXXX 8| 8 7-9 !|221| |222|X XXXXXX XX 9| 9 4-6 !|222| |223| X X X 3| 3 23 |223| |224|XXX X X XX 7| 7 10-11 !|224| |225| X X 2| 2 24-28 |225| |250|X X XX XXXX 8| 8 7-9 !|250| |251|X X XX 4| 4 19-22 |251| |252| XXXX XX 6| 6 12-16 !|252| |253|XXXXXXX XXX 10| 10 1-3 !|253| |254| X X 2| 2 24-28 |254| |255| XXX XX 5| 5 17-18 |255| |256| X X XXX X 6| 6 12-16 !|256| |257|X X X X X 5| 5 17-18 |257| |258| 0| 0 30 |258| |259| X 1| 1 29 |259| |260|XXXXX X X 7| 7 10-11 !|260| |261| X XXX 4| 4 19-22 |261| |262|XX X XX X 6| 6 12-16 !|262| |264| X XXX XXXX 8| 8 7-9 !|264| |265| X XXX 4| 4 19-22 |265| |266|X X XXXX 6| 6 12-16 !|266| |267|XXXXXXX XX 9| 9 4-6 !|267| |268| X X 2| 2 24-28 |268| |269| X X XX 4| 4 19-22 |269| |270| X X 2| 2 24-28 |270| |271|XX XXXXXX X 9| 9 4-6 !|271| |272| X X 2| 2 24-28 |272| |273|XX X X XX 6| 6 12-16 !|273| |274|XXXXXXXXX X 10| 10 1-3 !|274| |275|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |223| XXXX XXX X 8| 8 1 !|223| |225| X X 2| 2 9-12 |225| |251|X X XX 4| 4 4-6 !|251| |254| XX 2| 2 9-12 |254| |255| X XX 3| 3 7-8 |255| |257|X XX X X 5| 5 2-3 !|257| |258| 0| 0 13-14 |258| |259| X X X X 4| 4 4-6 !|259| |261| XX XXX 5| 5 2-3 !|261| |265| XX 2| 2 9-12 |265| |268|X X X 3| 3 7-8 |268| |269| X X 2| 2 9-12 |269| |270|X X X X 4| 4 4-6 !|270| |272| 0| 0 13-14 |272| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| XXXX X XX 7| 7 8-9 !|221| |222| XXX XX X 6| 6 10-13 !|222| |223| XXXX XX 6| 6 10-13 !|223| |224| XXX X 4| 4 16-19 |224| |250|X XXXXXXX 8| 8 5-7 !|250| |251| X X 2| 2 21 |251| |252|XXXXXXX X 8| 8 5-7 !|252| |253|XXX XXXXX X 9| 9 3-4 !|253| |256|X X XXXX 6| 6 10-13 !|256| |257|X XX X 4| 4 16-19 |257| |259|XXX X 4| 4 16-19 |259| |260| X X XXX X 6| 6 10-13 !|260| |261| X 1| 1 22 |261| |262|X XX XXX X 7| 7 8-9 !|262| |264|XX X X X 5| 5 14-15 |264| |266| X XXX X 5| 5 14-15 |266| |267| XX XXXXXXX 9| 9 3-4 !|267| |270| X X X 3| 3 20 |270| |271|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|271| |273|X X X X 4| 4 16-19 |273| |274|X XX XXXXX 8| 8 5-7 !|274| |275|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !|275| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |221| XX X X 4| 4 9-11 |221| |222| XX XX X 5| 5 6-8 !|222| |223| XXX X 4| 4 9-11 |223| |250|X XXX X 5| 5 6-8 !|250| |252| X X 2| 2 12-13 |252| |253|X X XXX X 6| 6 5 !|253| |256| X X 2| 2 12-13 |256| |260| XXX X 4| 4 9-11 |260| |262|XXXX XXX X 8| 8 1 !|262| |267| XXX XX 5| 5 6-8 !|267| |271|XX XXX X X 7| 7 2-4 !|271| |274|X XX XXXX 7| 7 2-4 !|274| |275|XX XX X XX 7| 7 2-4 !|275| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |222|77548646643 6.0| 6.0 6 |222| |250|86336777562 7.0| 7.0 7 |250| |253|35463888251 4.0| 4.0 4 |253| |262|11254463415 3.0| 3.0 3 |262| |267|28887515774 8.0| 8.0 8 |267| |271|54625154886 5.0| 5.0 5 |271| |274|42171231128 1.0| 1.0 1 |274| |275|63712322337 2.0| 2.0 2 |275| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA | | | | |Daria Gawlik |Łódź | | 2 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 3 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 4 | F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES | | | | |Julia Langier |Jaworzno | | 5 | F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 6 | F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA | | | | |Weronika Blukacz |Łódź | | 7-9 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 7-9 | 1/2 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 7-9 | 1/2 F | 240 |Kamil Micał |DŻET | | | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw | | 10 | 1/2 F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 11-14 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 11-14 | 1/2 F | 229 |Illia Chyzhma | | | | | |Liliia Serdyukova | | | 11-14 | 1/2 F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 11-14 | 1/2 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK | | | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice | | 15-19 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 15-19 | 1/4 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 15-19 | 1/4 F | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie | | 15-19 | 1/4 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO | | | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława | | 15-19 | 1/4 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Julita Rudkowska |Wrocław | | 20 | 1/4 F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 21-23 | 1/4 F | 231 |Maksymilian Duraj |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 21-23 | 1/4 F | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC | | | | |Alicja Żegalski |Warszawa | | 21-23 | 1/4 F | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 24 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 25 | 1/4 F | 245 |Kamil Sowa |RONDO | | | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik | | 26 | 1/8 B | 244 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 27-28 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 27-28 | 1/8 B | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES | | | | |Julia Fajkis |Jaworzno | | 29-30 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | | 29-30 | 1/8 B | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO | | | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice | | 31-34 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Natalia Gancarz |Głogoczów | | 31-34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 31-34 | 1/8 B | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Karolina Półtorak | | | 31-34 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM | | | | |Magda Łach |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI Liczba par: 34 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X X X X X 5| 5 16-17 |193| |197| XX XXX XX 7| 7 7-10 !|197| |206|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|206| |216| X X 2| 2 28-31 |216| |219|XX XX XX 6| 6 11-15 !|219| |220| X XX X 4| 4 18-24 |220| |221| XXX X XX 6| 6 11-15 !|221| |222| XX XX X X 6| 6 11-15 !|222| |223|XXX XXXX X 8| 8 2-6 !|223| |224| XXX X X 5| 5 16-17 |224| |225| X XX X 4| 4 18-24 |225| |226| X XXX 4| 4 18-24 |226| |227|XXXXX XX X 8| 8 2-6 !|227| |228| X X 2| 2 28-31 |228| |229|X XX X XXX 7| 7 7-10 !|229| |231|X X X X 4| 4 18-24 |231| |232|X XX XX X 6| 6 11-15 !|232| |233|XXXX XXX 7| 7 7-10 !|233| |234| 0| 0 34 |234| |235|XX XXX XXX 8| 8 2-6 !|235| |236|X XXXXXXX 8| 8 2-6 !|236| |237|XX X 3| 3 25-27 |237| |238| X 1| 1 32-33 |238| |239| X X 2| 2 28-31 |239| |240| XX X X 4| 4 18-24 |240| |241|X X XXX X 6| 6 11-15 !|241| |242| X 1| 1 32-33 |242| |243| X X X 3| 3 25-27 |243| |244| X X X X 4| 4 18-24 |244| |245|X XX 3| 3 25-27 |245| |246|X X 2| 2 28-31 |246| |247| X XXXX XXX 8| 8 2-6 !|247| |248| X X X X 4| 4 18-24 |248| |249|X XX XXXX 7| 7 7-10 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193|XX XX XX XX 8| 8 3-4 !|193| |216| X X X 3| 3 14-15 |216| |220|XX XXX X 6| 6 7-10 !|220| |224|XXXX XXXX X 9| 9 1-2 !|224| |225| XX X X 4| 4 12-13 |225| |226|X X XXXXXXX 9| 9 1-2 !|226| |228| X X 2| 2 16-19 |228| |231| XXX X XX 6| 6 7-10 !|231| |234| X X 2| 2 16-19 |234| |237|X X 2| 2 16-19 |237| |238| XX XXXX XX 8| 8 3-4 !|238| |239| XXXXX XX 7| 7 5-6 !|239| |240|X X XX XX 6| 6 7-10 !|240| |242| X X 2| 2 16-19 |242| |243| X XX 3| 3 14-15 |243| |244| X XXX X 5| 5 11 |244| |245|X X X XX X 6| 6 7-10 !|245| |246|XXX X 4| 4 12-13 |246| |248|XXXX XX X 7| 7 5-6 !|248| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| XXXXXX 6| 6 10-14 !|193| |197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197| |206|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !|206| |219|XX X X XX 6| 6 10-14 !|219| |220| XXX X 4| 4 15-19 |220| |221| XX XX 4| 4 15-19 |221| |222| XX XXXXXX 8| 8 4 !|222| |223|X XX X XX 6| 6 10-14 !|223| |224| X 1| 1 24 |224| |226| XXXXX X 6| 6 10-14 !|226| |227|XX XX 4| 4 15-19 |227| |229|XX X XXX X 7| 7 5-9 !|229| |231|X X 2| 2 21-23 |231| |232|XXX XXXXX X 9| 9 2-3 !|232| |233|X XX X 4| 4 15-19 |233| |235| XXXXXXX 7| 7 5-9 !|235| |236| XXX XXXX 7| 7 5-9 !|236| |238|XX 2| 2 21-23 |238| |239| X X XX 4| 4 15-19 |239| |240|XXXXX XX 7| 7 5-9 !|240| |241| X X X 3| 3 20 |241| |245| 0| 0 25 |245| |247| X XXX XXX 7| 7 5-9 !|247| |248| XX 2| 2 21-23 |248| |249|X X XXX X 6| 6 10-14 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X X X 3| 3 10 |193| |197|X XX XXXX 7| 7 3-4 !|197| |206| X XXX X 5| 5 5-6 !|206| |219|X X 2| 2 11-14 |219| |222| X XX X 4| 4 7-9 |222| |223|XX X X 4| 4 7-9 |223| |226| XXXXXX XXX 9| 9 2 !|226| |229| X X 2| 2 11-14 |229| |232| X X 2| 2 11-14 |232| |235| XX X XX 5| 5 5-6 !|235| |236|X XX XXXX 7| 7 3-4 !|236| |240| XX X X 4| 4 7-9 |240| |247|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|247| |249|X X 2| 2 11-14 |249| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |197|26325412612 2.0| 2.0 2 |197| |206|32651656345 5.0| 5.0 5 |206| |226|45136121256 3.0| 3.0 3 |226| |235|64263565463 6.0| 6.0 6 |235| |236|11514243131 1.0| 1.0 1 |236| |247|53442334524 4.0| 4.0 4 |247| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 2 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA | | | | |Daria Gawlik |Łódź | | 3 | F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES | | | | |Julia Langier |Jaworzno | | 4 | F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 5 | F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 6 | F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 7-9 | 1/2 F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 7-9 | 1/2 F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 7-9 | 1/2 F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 10-11 | 1/2 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO | | | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława | | 10-11 | 1/2 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK | | | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice | | 12-13 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 12-13 | 1/2 F | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO | | | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice | | 14 | 1/2 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 15 | 1/4 F | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES | | | | |Julia Fajkis |Jaworzno | | 16-17 | 1/4 F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA | | | | |Weronika Blukacz |Łódź | | 16-17 | 1/4 F | 244 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 18-22 | 1/4 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 18-22 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 18-22 | 1/4 F | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 18-22 | 1/4 F | 229 |Illia Chyzhma | | | | | |Liliia Serdyukova | | | 18-22 | 1/4 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Julita Rudkowska |Wrocław | | 23 | 1/4 F | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC | | | | |Alicja Żegalski |Warszawa | | 24 | 1/4 F | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Karolina Półtorak | | | 25-26 | 1/8 B | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 25-26 | 1/8 B | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie | | 27 | 1/8 B | 231 |Maksymilian Duraj |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 28-30 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | | 28-30 | 1/8 B | 240 |Kamil Micał |DŻET | | | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw | | 28-30 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM | | | | |Magda Łach |Zabrze | | 31-32 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Natalia Gancarz |Głogoczów | | 31-32 | 1/8 B | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 33-34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 33-34 | 1/8 B | 245 |Kamil Sowa |RONDO | | | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO Liczba par: 34 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X XX X XX 6| 6 10-12 !|193| |197| X XX XX 5| 5 13-17 !|197| |206|X XXXXXXX X 9| 9 1-5 !|206| |216| X X X 3| 3 25-28 |216| |219|X X XX 4| 4 18-24 |219| |220|X XX 3| 3 25-28 |220| |221|X X XXX X 6| 6 10-12 !|221| |222|XXXXXXX X X 9| 9 1-5 !|222| |223|XX X XXXXXX 9| 9 1-5 !|223| |224| X X X X X 5| 5 13-17 !|224| |225| X XX 3| 3 25-28 |225| |226| X X 2| 2 29-31 |226| |227| XX X X 4| 4 18-24 |227| |228| X 1| 1 32-33 |228| |229| XXX X X 5| 5 13-17 !|229| |231| X XX 3| 3 25-28 |231| |232|X XXXXXXXX 9| 9 1-5 !|232| |233|XX XXX XX 7| 7 7-9 !|233| |234| 0| 0 34 |234| |235|XXXXX XXX 8| 8 6 !|235| |236| X XXXXX 6| 6 10-12 !|236| |237| X XX X 4| 4 18-24 |237| |238|XX X X X 5| 5 13-17 !|238| |239| X XX X 4| 4 18-24 |239| |240|X X XX 4| 4 18-24 |240| |241|XXX X XXXXX 9| 9 1-5 !|241| |242| X 1| 1 32-33 |242| |243| XXX XX 5| 5 13-17 !|243| |244| XX X X 4| 4 18-24 |244| |245| X X 2| 2 29-31 |245| |246|XXX X XXX 7| 7 7-9 !|246| |247|XX XX XXX 7| 7 7-9 !|247| |248| X X 2| 2 29-31 |248| |249|XX X X 4| 4 18-24 |249| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |216|X X X 3| 3 11-13 |216| |219|XXXXXXXX X 9| 9 1-2 !|219| |220|XXX X X 5| 5 8-9 |220| |225| XX XXX X 6| 6 6-7 !|225| |226|XX XXXXXXX 9| 9 1-2 !|226| |227| X XX XX 5| 5 8-9 |227| |228| X 1| 1 14-15 |228| |231| XXX X 4| 4 10 |231| |234| 0| 0 16-17 |234| |237|X X XXXX 6| 6 6-7 !|237| |239| XX XXXX X 7| 7 4-5 !|239| |240| X X X 3| 3 11-13 |240| |242| X XX 3| 3 11-13 |242| |244|XXXXX X X 7| 7 4-5 !|244| |245| 0| 0 16-17 |245| |248| X 1| 1 14-15 |248| |249|X XX XXXXX 8| 8 3 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| XXXXXXXXXX 10| 10 2 !|193| |197|XX XXXXXXX 9| 9 3-5 !|197| |206|XX XXXXX XX 9| 9 3-5 !|206| |219|X X 2| 2 18-22 |219| |221| X XX X XX 6| 6 10-14 !|221| |222| X XXXXXXX 8| 8 6-7 !|222| |223|X X XXX X 6| 6 10-14 !|223| |224| XX 2| 2 18-22 |224| |225| XX 2| 2 18-22 |225| |226|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|226| |229|X X 2| 2 18-22 |229| |232|XX X XX X 6| 6 10-14 !|232| |233|XXXX XX XX 8| 8 6-7 !|233| |235| X X XX 4| 4 16-17 |235| |236|XXXX XXXXX 9| 9 3-5 !|236| |237| 0| 0 24 |237| |238| X 1| 1 23 |238| |239| X X 2| 2 18-22 |239| |241| XXXXXX 6| 6 10-14 !|241| |243|XXXX X XX 7| 7 8-9 !|243| |244| XX X X 4| 4 16-17 |244| |246| XXX X X 5| 5 15 |246| |247|X XXX XXX 7| 7 8-9 !|247| |249|XXX X X X 6| 6 10-14 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X X X X 4| 4 7-9 |193| |197|X X X X 4| 4 7-9 |197| |206| X 1| 1 14 |206| |221| X X 2| 2 12-13 |221| |222| XX X XXX 6| 6 5-6 !|222| |223| XX XXXX X 7| 7 3-4 !|223| |226|X XXXXX XXX 9| 9 1 !|226| |232|XX X X 4| 4 7-9 |232| |233| X X X 3| 3 10-11 |233| |236|X X X XXX 6| 6 5-6 !|236| |241|XXXXX XX X 8| 8 2 !|241| |243| X X 2| 2 12-13 |243| |247| XXX XXXX 7| 7 3-4 !|247| |249|XXX 3| 3 10-11 |249| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |222|66655432566 6.0| 6.0 6 |222| |223|53322525445 4.0| 4.0 4 |223| |226|31164111222 1.0| 1.0 1 |226| |236|12413254133 2.0| 2.0 2 |236| |241|45246646654 5.0| 5.0 5 |241| |247|24531363311 3.0| 3.0 3 |247| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA | | | | |Daria Gawlik |Łódź | | 2 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 3 | F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES | | | | |Julia Langier |Jaworzno | | 4 | F | 240 |Kamil Micał |DŻET | | | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw | | 5 | F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 6 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 7-11 | 1/2 F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 7-11 | 1/2 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 7-11 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 7-11 | 1/2 F | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 7-11 | 1/2 F | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES | | | | |Julia Fajkis |Jaworzno | | 12 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 13-14 | 1/2 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Julita Rudkowska |Wrocław | | 13-14 | 1/2 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK | | | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice | | 15-21 | 1/4 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 15-21 | 1/4 F | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie | | 15-21 | 1/4 F | 229 |Illia Chyzhma | | | | | |Liliia Serdyukova | | | 15-21 | 1/4 F | 231 |Maksymilian Duraj |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 15-21 | 1/4 F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA | | | | |Weronika Blukacz |Łódź | | 15-21 | 1/4 F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 15-21 | 1/4 F | 244 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 22-23 | 1/4 F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 22-23 | 1/4 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO | | | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława | | 24-25 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 24-25 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 26-28 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | | 26-28 | 1/8 B | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC | | | | |Alicja Żegalski |Warszawa | | 26-28 | 1/8 B | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 29-32 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Natalia Gancarz |Głogoczów | | 29-32 | 1/8 B | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Karolina Półtorak | | | 29-32 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM | | | | |Magda Łach |Zabrze | | 29-32 | 1/8 B | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO | | | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice | | 33-34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 33-34 | 1/8 B | 245 |Kamil Sowa |RONDO | | | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 34 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193|XX XXXXXXX 9| 9 1-3 !|193| |197|X X X XX 5| 5 14-18 !|197| |206|XXXXX XX X 8| 8 4-9 !|206| |216| XX 2| 2 29 |216| |219|XX XXXXX XX 9| 9 1-3 !|219| |220| XX X X 4| 4 19-23 |220| |221|X X XXXXXX 8| 8 4-9 !|221| |222|XX XX X 5| 5 14-18 !|222| |223| X XXXX X 6| 6 12-13 !|223| |224| X X X 3| 3 24-28 |224| |225| XX XX 4| 4 19-23 |225| |226| XXX XXXX 7| 7 10-11 !|226| |227| XXX X X 5| 5 14-18 !|227| |228| XX X X 4| 4 19-23 |228| |229| XXX X X 5| 5 14-18 !|229| |231| XX XXXXXX 8| 8 4-9 !|231| |232|X XXXXXXX 8| 8 4-9 !|232| |233|XX X XXX XX 8| 8 4-9 !|233| |234| 0| 0 32-34 |234| |235|XXXXX XX 7| 7 10-11 !|235| |236|X XXXXXXX X 9| 9 1-3 !|236| |237| X 1| 1 30-31 |237| |238|X X X 3| 3 24-28 |238| |239|X XX X 4| 4 19-23 |239| |240| X 1| 1 30-31 |240| |241| XX X XX 5| 5 14-18 !|241| |242| 0| 0 32-34 |242| |243| X X XX 4| 4 19-23 |243| |244| X X X 3| 3 24-28 |244| |245| 0| 0 32-34 |245| |246| X XX 3| 3 24-28 |246| |247|X XX XXX 6| 6 12-13 !|247| |248|X XX 3| 3 24-28 |248| |249|XXXX X XXX 8| 8 4-9 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |216|X X X 3| 3 8-10 |216| |220| XX X XX 5| 5 6-7 !|220| |224|X XX XXX XX 8| 8 2 !|224| |225| XXXXX 5| 5 6-7 !|225| |228| XX 2| 2 11-14 |228| |234| X 1| 1 15-16 |234| |237| X X 2| 2 11-14 |237| |238| X XX 3| 3 8-10 |238| |239| XXXXXX X 7| 7 3-4 !|239| |240|XX XXX X 6| 6 5 !|240| |242| X X 2| 2 11-14 |242| |243| X X 2| 2 11-14 |243| |244|X XXX XXXXX 9| 9 1 !|244| |245|X 1| 1 15-16 |245| |246| XXX X XXX 7| 7 3-4 !|246| |248|X X X 3| 3 8-10 |248| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X XXX X 5| 5 10-14 !|193| |197|X XXXXXXX 8| 8 4-5 !|197| |206| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|206| |219|XX X X X 5| 5 10-14 !|219| |220| X X 2| 2 24-25 |220| |221| XXX XX 5| 5 10-14 !|221| |222| XX XX 4| 4 15-21 |222| |223|X XXXX XX 7| 7 6-7 !|223| |224| X X 2| 2 24-25 |224| |225| X X X XX 5| 5 10-14 !|225| |226|XXXXXX XXX 9| 9 1-3 !|226| |227|XXX X 4| 4 15-21 |227| |229|XXX X 4| 4 15-21 |229| |231| X X XX 4| 4 15-21 |231| |232|X X X 3| 3 22-23 |232| |233|X X X 3| 3 22-23 |233| |235| X X X X 4| 4 15-21 |235| |236|XXXX XXXXX 9| 9 1-3 !|236| |239|X XXX X 5| 5 10-14 !|239| |240| XXXX XXX 7| 7 6-7 !|240| |241| X XX X 4| 4 15-21 |241| |244| X X X X 4| 4 15-21 |244| |246|X XXX XX 6| 6 8-9 !|246| |247| X XXXX XXX 8| 8 4-5 !|247| |249|XXX XX X 6| 6 8-9 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X XX X X 5| 5 5-6 !|193| |197|X X XX 4| 4 7-11 |197| |206| X X XX 4| 4 7-11 |206| |219| X XX 3| 3 12 |219| |221| X X X X 4| 4 7-11 |221| |223|XX XX X 5| 5 5-6 !|223| |225|XX X X 4| 4 7-11 |225| |226|X XXXXX XXX 9| 9 1 !|226| |236| XXXXXXX 7| 7 2-3 !|236| |239| X X 2| 2 13-14 |239| |240|X XXX XX 6| 6 4 !|240| |246| XX X X 4| 4 7-11 |246| |247| XXXXX XX 7| 7 2-3 !|247| |249|XX 2| 2 13-14 |249| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |193|26556366646 6.0| 6.0 6 |193| |223|65122625563 5.0| 5.0 5 |223| |226|53265111215 2.0| 2.0 2 |226| |236|11313232131 1.0| 1.0 1 |236| |240|44644544454 4.0| 4.0 4 |240| |247|32431453322 3.0| 3.0 3 |247| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 2 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA | | | | |Daria Gawlik |Łódź | | 3 | F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES | | | | |Julia Langier |Jaworzno | | 4 | F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 5 | F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 6 | F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 7 | F | 244 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 8 | 1/2 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 9-12 | 1/2 F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 9-12 | 1/2 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 9-12 | 1/2 F | 231 |Maksymilian Duraj |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 9-12 | 1/2 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK | | | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice | | 13-14 | 1/2 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Julita Rudkowska |Wrocław | | 13-14 | 1/2 F | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO | | | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice | | 15-19 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 15-19 | 1/4 F | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie | | 15-19 | 1/4 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO | | | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława | | 15-19 | 1/4 F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA | | | | |Weronika Blukacz |Łódź | | 15-19 | 1/4 F | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES | | | | |Julia Fajkis |Jaworzno | | 20-24 | 1/4 F | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | | 20-24 | 1/4 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 20-24 | 1/4 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 20-24 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 20-24 | 1/4 F | 229 |Illia Chyzhma | | | | | |Liliia Serdyukova | | | 25-26 | 1/8 B | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 25-26 | 1/8 B | 240 |Kamil Micał |DŻET | | | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw | | 27-28 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 27-28 | 1/8 B | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Karolina Półtorak | | | 29 | 1/8 B | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 30-31 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM | | | | |Magda Łach |Zabrze | | 30-31 | 1/8 B | 245 |Kamil Sowa |RONDO | | | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik | | 32-33 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Natalia Gancarz |Głogoczów | | 32-33 | 1/8 B | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC | | | | |Alicja Żegalski |Warszawa | | 34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT Liczba par: 34 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X X X X 4| 4 18-23 |193| |197|X X X 3| 3 24-25 |197| |206|X XXX XX XX 8| 8 5-9 !|206| |216| X 1| 1 29-33 |216| |219|X XXXX 5| 5 15-17 !|219| |220| 0| 0 34 |220| |221|X XX X 4| 4 18-23 |221| |222|XXX XX XX 7| 7 10-12 !|222| |223|XX XX X 5| 5 15-17 !|223| |224|XX X X XXXX 8| 8 5-9 !|224| |225| X XX X 4| 4 18-23 |225| |226| XX XXXXXX 8| 8 5-9 !|226| |227| X XX X 4| 4 18-23 |227| |228| XX 2| 2 26-28 |228| |229|X XXXXXX XX 9| 9 1-4 !|229| |231| X X X 3| 3 24-25 |231| |232|X XXX XXX 7| 7 10-12 !|232| |233|X XX XX XXX 8| 8 5-9 !|233| |234| X 1| 1 29-33 |234| |235|XX XXX XX X 8| 8 5-9 !|235| |236|X XXXXXXX X 9| 9 1-4 !|236| |237| XX 2| 2 26-28 |237| |238| X 1| 1 29-33 |238| |239| X XXX XX 6| 6 13-14 !|239| |240| X X X X 4| 4 18-23 |240| |241|XX X XXX 6| 6 13-14 !|241| |242| X 1| 1 29-33 |242| |243| X XX XX 5| 5 15-17 !|243| |244| XX X X 4| 4 18-23 |244| |245| X X 2| 2 26-28 |245| |246|X X XX XXX 7| 7 10-12 !|246| |247|XX XX XXXXX 9| 9 1-4 !|247| |248| X 1| 1 29-33 |248| |249| XXX XXXXXX 9| 9 1-4 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193|XX XX XXXXX 9| 9 1 !|193| |197|X X XX X 5| 5 8-9 |197| |216|XX XX XX 6| 6 5-7 !|216| |220| XXX XX X 6| 6 5-7 !|220| |221|X X XXXXXX 8| 8 2-3 !|221| |225| X XX X 4| 4 10-11 |225| |227| XXX XXX X 7| 7 4 !|227| |228| X 1| 1 15-16 |228| |231| XXX XXX 6| 6 5-7 !|231| |234| 0| 0 17 |234| |237|X XX X 4| 4 10-11 |237| |238| X 1| 1 15-16 |238| |240| XXX X X 5| 5 8-9 |240| |242| X X 2| 2 13-14 |242| |244|X XXXX XXX 8| 8 2-3 !|244| |245|X X 2| 2 13-14 |245| |248| X XX 3| 3 12 |248| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X XX X X 5| 5 9-14 !|193| |206|XXXXXXXX X 9| 9 2-4 !|206| |216| XX X 3| 3 20-24 |216| |219|X X X 3| 3 20-24 |219| |220|X X X X 4| 4 15-19 |220| |221| X XX 3| 3 20-24 |221| |222|XXXX XX XX 8| 8 5-6 !|222| |223|X XXX X 5| 5 9-14 !|223| |224| XX X 3| 3 20-24 |224| |226|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|226| |227| X X XX 4| 4 15-19 |227| |229| XXX 3| 3 20-24 |229| |231|X X XX X 5| 5 9-14 !|231| |232|X XX XX 5| 5 9-14 !|232| |233| X X X X 4| 4 15-19 |233| |235| X XX X 4| 4 15-19 |235| |236|X XX XXXXX 8| 8 5-6 !|236| |239| X XX XX 5| 5 9-14 !|239| |241|XXXXXXXX X 9| 9 2-4 !|241| |243|XX XXX XX 7| 7 7-8 !|243| |244|X XX XXX X 7| 7 7-8 !|244| |246| X X X X 4| 4 15-19 |246| |247| X X XXX 5| 5 9-14 !|247| |249| XXXXXXXXX 9| 9 2-4 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X X X 3| 3 9-12 |193| |206| X X X 3| 3 9-12 |206| |222|X X XXXXX 7| 7 2-4 !|222| |223| X XX X 4| 4 8 |223| |226|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !|226| |231| X X X 3| 3 9-12 |231| |232| X X XX X 5| 5 5-7 !|232| |236|X XX XXXX 7| 7 2-4 !|236| |239| X X 2| 2 13-14 |239| |241| X XX XX 5| 5 5-7 !|241| |243|X X 2| 2 13-14 |243| |244| XX XXX 5| 5 5-7 !|244| |247|XX XXX XX 7| 7 2-4 !|247| |249|XXX 3| 3 9-12 |249| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |222|65635334456 5.0| 5.0 5 |222| |226|32263111215 1.0| 1.0 1 |226| |232|24446522541 4.0| 4.0 4 |232| |236|11311455133 2.0| 2.0 2 |236| |241|56154666662 6.0| 6.0 6 |241| |244|77777777777 7.0| 7.0 7 |244| |247|43522243324 3.0| 3.0 3 |247| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 2 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA | | | | |Daria Gawlik |Łódź | | 3 | F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK | | | | |Marta Gryczka |Gliwice | | 4 | F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA | | | | |Weronika Blukacz |Łódź | | 5 | F | 240 |Kamil Micał |DŻET | | | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw | | 6 | F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 7-9 | 1/2 F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 7-9 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów | | 7-9 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 10-12 | 1/2 F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 10-12 | 1/2 F | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO | | | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice | | 10-12 | 1/2 F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES | | | | |Julia Langier |Jaworzno | | 13 | 1/2 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 14-15 | 1/4 F | 244 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 14-15 | 1/4 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK | | | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice | | 16-19 | 1/4 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 16-19 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Izabela Nasalska |Lublin | | 16-19 | 1/4 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO | | | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława | | 16-19 | 1/4 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Julita Rudkowska |Wrocław | | 20 | 1/4 F | 231 |Maksymilian Duraj |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 21-24 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 21-24 | 1/4 F | 229 |Illia Chyzhma | | | | | |Liliia Serdyukova | | | 21-24 | 1/4 F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 21-24 | 1/4 F | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES | | | | |Julia Fajkis |Jaworzno | | 25 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 26-29 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | | 26-29 | 1/8 B | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie | | 26-29 | 1/8 B | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Karolina Półtorak | | | 26-29 | 1/8 B | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC | | | | |Alicja Żegalski |Warszawa | | 30 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM | | | | |Magda Łach |Zabrze | | 31-32 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Natalia Gancarz |Głogoczów | | 31-32 | 1/8 B | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 33-34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 33-34 | 1/8 B | 245 |Kamil Sowa |RONDO | | | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP Liczba par: 34 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193|XX XXX X X 7| 7 8-9 !|193| |197|X X XX X X 6| 6 10-13 !|197| |206|X XXXXXX X 8| 8 2-7 !|206| |216| X X 2| 2 28-31 |216| |219| XX XX 4| 4 20-25 |219| |220|X X XX 4| 4 20-25 |220| |221|X XX X XX 6| 6 10-13 !|221| |222| XXXXX XX 7| 7 8-9 !|222| |223| X XX XXX 6| 6 10-13 !|223| |224|XX X X X 5| 5 14-19 !|224| |225| X XX X 4| 4 20-25 |225| |226| XXX XXXXX 8| 8 2-7 !|226| |227| XX XX 4| 4 20-25 |227| |228| X X 2| 2 28-31 |228| |229| XXXX XX XX 8| 8 2-7 !|229| |231| X X X 3| 3 26-27 |231| |232|XXXXX XXX 8| 8 2-7 !|232| |233|XX X X X 5| 5 14-19 !|233| |234| 0| 0 34 |234| |235|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|235| |236|X X XXXXX X 8| 8 2-7 !|236| |237|X X X 3| 3 26-27 |237| |238|X X 2| 2 28-31 |238| |239| XX XX X 5| 5 14-19 !|239| |240| X XX XX 5| 5 14-19 !|240| |241|XX XX 4| 4 20-25 |241| |242| X 1| 1 32-33 |242| |243| X XX XX 5| 5 14-19 !|243| |244| XXX X X X 6| 6 10-13 !|244| |245| X X 2| 2 28-31 |245| |246|X XX X 4| 4 20-25 |246| |247|X XX XXXXX 8| 8 2-7 !|247| |248| X 1| 1 32-33 |248| |249| XX X XX 5| 5 14-19 !|249| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |216|XX X 3| 3 7-10 |216| |219|X XXXXXX 7| 7 2-4 !|219| |220| XXX X XXXX 8| 8 1 !|220| |225| XX XX 4| 4 6 |225| |227| XX X 3| 3 7-10 |227| |228| X 1| 1 12-13 |228| |231|XX XXXXX 7| 7 2-4 !|231| |234| 0| 0 14-15 |234| |237| X XX 3| 3 7-10 |237| |238| X XX 3| 3 7-10 |238| |241|X XXX XX 6| 6 5 !|241| |242| X X 2| 2 11 |242| |245| 0| 0 14-15 |245| |246| X XXXXXX 7| 7 2-4 !|246| |248|X 1| 1 12-13 |248| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| XX XX XXX 7| 7 7 !|193| |197|XX XXXXXXX 9| 9 2-3 !|197| |206| XXX XX X 6| 6 8-13 !|206| |219|X X XX 4| 4 16-19 |219| |220| X X 2| 2 21-24 |220| |221| X XXX XX 6| 6 8-13 !|221| |222| XX XXXXXX 8| 8 4-6 !|222| |223|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|223| |224|X XX X 4| 4 16-19 |224| |226|X XXXXX XXX 9| 9 2-3 !|226| |229|X X 2| 2 21-24 |229| |231| X X X 3| 3 20 |231| |232| X X 2| 2 21-24 |232| |233| X X X X 4| 4 16-19 |233| |235|XXX X XX 6| 6 8-13 !|235| |236|X XXXXXXX 8| 8 4-6 !|236| |239| X XXX 4| 4 16-19 |239| |240|XXXXX X 6| 6 8-13 !|240| |241| XXXX XX 6| 6 8-13 !|241| |243|X XXX X X 6| 6 8-13 !|243| |244| XX X X X 5| 5 14-15 |244| |246| X X 2| 2 21-24 |246| |247|XX XXX XXX 8| 8 4-6 !|247| |249|XXX X X 5| 5 14-15 |249| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X XXX X 5| 5 7-9 |193| |197|X XX X 4| 4 10-12 |197| |206| X 1| 1 13 |206| |221| XXX X X 5| 5 7-9 |221| |222| X XXXX 5| 5 7-9 |222| |223|XX XXXX X 7| 7 1-2 !|223| |226| X XXX XXX 7| 7 1-2 !|226| |235|XXX XXX 6| 6 3-6 !|235| |236|X X XXXX 6| 6 3-6 !|236| |240|X XXX XX 6| 6 3-6 !|240| |241| XXXX X X 6| 6 3-6 !|241| |243|X X XX 4| 4 10-12 |243| |247| XXX X 4| 4 10-12 |247| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |223|35113525531 3.0| 3.0 3 |223| |226|21265111415 1.0| 1.0 1 |226| |235|63656232242 4.0| 4.0 4 |235| |236|12422353123 2.0| 2.0 2 |236| |240|54541446354 5.0| 5.0 5 |240| |241|46334664666 6.0| 6.0 6 |241| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 2 | F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club | | | | |Viktoriia Oshyiko | | | 3 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 4 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 5 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA | | 6 | F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA | | | | |Natalia Laska |Wrocław | | 7-10 | 1/2 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 7-10 | 1/2 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS | | | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów | | 7-10 | 1/2 F | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Patrycja Urban |Warszawa | | 7-10 | 1/2 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL | | | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry | | 11-12 | 1/2 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 11-12 | 1/2 F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 13 | 1/2 F | 201 |Karol Kreczko |MARENGO | | | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz | | 14-17 | 1/4 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 14-17 | 1/4 F | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Katarzyna Dominek | | | 14-17 | 1/4 F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM | | | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki | | 14-17 | 1/4 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 18-20 | 1/4 F | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 18-20 | 1/4 F | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM | | | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław | | 18-20 | 1/4 F | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 21-25 | 1/4 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 21-25 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 21-25 | 1/4 F | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 21-25 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 21-25 | 1/4 F | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United | | | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA | | 26-28 | 1/4 F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 26-28 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 26-28 | 1/4 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 29-30 | 1/4 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 29-30 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 31-36 | 1/8 B | 196 |Karol Jagielski |DUET | | | | |Milena Kowalczyk |Warszawa | | 31-36 | 1/8 B | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 31-36 | 1/8 B | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 31-36 | 1/8 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Daria Arczyńska |Opole | | 31-36 | 1/8 B | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Gabriela Jaworek |Kraków | | 31-36 | 1/8 B | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała | | 37-44 | 1/8 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 37-44 | 1/8 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 37-44 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 37-44 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 37-44 | 1/8 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 37-44 | 1/8 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Julia Kawa |Sosnowiec | | 37-44 | 1/8 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE | | | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola | | 37-44 | 1/8 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 45-47 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | 45-47 | 1/8 B | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 45-47 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | | 48 | 1/8 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA | | | | |Nikola Kot |Szczecin | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110|XXX 3| 3 22-33 |110| |118| 0| 0 42-48 |118| |119|X 1| 1 39-41 |119| |120| X XX X 4| 4 14-21 |120| |121| XX X 3| 3 22-33 |121| |122| X XX XX X 6| 6 9-12 !|122| |154| X X X 3| 3 22-33 |154| |155| XX X 3| 3 22-33 |155| |156| 0| 0 42-48 |156| |157| XXX X XX 6| 6 9-12 !|157| |158| 0| 0 42-48 |158| |159| XX X 3| 3 22-33 |159| |160| XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|160| |161| X X X X 4| 4 14-21 |161| |162| X X 2| 2 34-38 |162| |163| X X 2| 2 34-38 |163| |164| X XX X 4| 4 14-21 |164| |190| 0| 0 42-48 |190| |192| X X 2| 2 34-38 |192| |193|XXXX XXXX X 9| 9 1-4 !|193| |194| XXX XXX 6| 6 9-12 !|194| |195|X XX X 4| 4 14-21 |195| |196| 0| 0 42-48 |196| |197| X XXXXXXXX 9| 9 1-4 !|197| |198| X XX 3| 3 22-33 |198| |199|X X X 3| 3 22-33 |199| |200| 0| 0 42-48 |200| |201| X X X 3| 3 22-33 |201| |202|XXX XXXX XX 9| 9 1-4 !|202| |203| X X X 3| 3 22-33 |203| |204|X XX XXXXX 8| 8 5-6 !|204| |205|X XX 3| 3 22-33 |205| |206|X XX 3| 3 22-33 |206| |207|X X XX 4| 4 14-21 |207| |208| X X 2| 2 34-38 |208| |209| XX XX XXX 7| 7 7-8 !|209| |210| X 1| 1 39-41 |210| |211|XXXX XXXX 8| 8 5-6 !|211| |212|X X XX XXX 7| 7 7-8 !|212| |213| X X XX 4| 4 14-21 |213| |214| X 1| 1 39-41 |214| |215| X X 2| 2 34-38 |215| |216| 0| 0 42-48 |216| |217| X X X X 4| 4 14-21 |217| |218|XXX X 4| 4 14-21 |218| |219|XXX XX X 6| 6 9-12 !|219| |220|X X X 3| 3 22-33 |220| |276|X X X X X 5| 5 13 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110|XX X X 4| 4 10-17 !|110| |118| X X 2| 2 24-31 |118| |119|X 1| 1 32-34 |119| |120| XX X XXX 6| 6 3-5 !|120| |121| X X 2| 2 24-31 |121| |154| XXXXX X 6| 6 3-5 !|154| |155| X X XXX 5| 5 6-9 !|155| |156|X X XXX 5| 5 6-9 !|156| |158| X X 2| 2 24-31 |158| |159| X XX X 4| 4 10-17 !|159| |161| X X 2| 2 24-31 |161| |162| X 1| 1 32-34 |162| |163|XX X X 4| 4 10-17 !|163| |164|XXX XXXX 7| 7 1-2 !|164| |190| X X 2| 2 24-31 |190| |192| X X 2| 2 24-31 |192| |195| XXX X X 5| 5 6-9 !|195| |196|X X X 3| 3 18-23 |196| |198| X X XX 4| 4 10-17 !|198| |199|X XX X 4| 4 10-17 !|199| |200| 0| 0 35 |200| |201| XXX X X 5| 5 6-9 !|201| |203| X X 2| 2 24-31 |203| |205|X XX X 4| 4 10-17 !|205| |206| X X X 3| 3 18-23 |206| |207|X XXXXX X 7| 7 1-2 !|207| |208|X XXX XX 6| 6 3-5 !|208| |210| X X X 3| 3 18-23 |210| |213| X XX X 4| 4 10-17 !|213| |214| XX X 3| 3 18-23 |214| |215| X XX 3| 3 18-23 |215| |216| X 1| 1 32-34 |216| |217| X X 2| 2 24-31 |217| |218| XX X 3| 3 18-23 |218| |220|X X XX 4| 4 10-17 !|220| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110| X X 2| 2 21-25 |110| |120| X 1| 1 26-28 |120| |122| X XX 3| 3 18-20 |122| |154|XX X X 4| 4 14-17 |154| |155| X X 2| 2 21-25 |155| |156| 0| 0 29-30 |156| |157| X X X XX 5| 5 12-13 !|157| |159| X 1| 1 26-28 |159| |160| X XXX X 5| 5 12-13 !|160| |163|X X 2| 2 21-25 |163| |164| X X 2| 2 21-25 |164| |193| XXXXX XXX 8| 8 4-6 !|193| |194| XXXXXXX 7| 7 7 !|194| |195| X X XXXX 6| 6 8-11 !|195| |197|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !|197| |198|X XX X 4| 4 14-17 |198| |199| XXX 3| 3 18-20 |199| |201| X X XX XX 6| 6 8-11 !|201| |202|X XXXX XXXX 9| 9 3 !|202| |204|X XXXXXXX 8| 8 4-6 !|204| |205|X XX 3| 3 18-20 |205| |207|XXX X X X 6| 6 8-11 !|207| |208| X 1| 1 26-28 |208| |209|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !|209| |211| XX X X 4| 4 14-17 |211| |212|X XX XXXXX 8| 8 4-6 !|212| |213| XX 2| 2 21-25 |213| |219|X XX X 4| 4 14-17 |219| |220| 0| 0 29-30 |220| |276|X XXX XX 6| 6 8-11 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |157| X X 2| 2 11-12 |157| |160| X XX X 4| 4 7-10 |160| |193| XX XX XXXX 8| 8 2-3 !|193| |194| XX X X 4| 4 7-10 |194| |195| X X 2| 2 11-12 |195| |197|XXX XXXX X 8| 8 2-3 !|197| |201| X 1| 1 13 |201| |202| X X X XXXX 7| 7 4-5 !|202| |204|X X X XXX 6| 6 6 !|204| |207|X XXX 4| 4 7-10 |207| |209|X XXXXXXX X 9| 9 1 !|209| |212|X XX XXXX 7| 7 4-5 !|212| |276|X X X X 4| 4 7-10 |276| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |193|66315441523 4.0| 4.0 4 |193| |197|25433363161 3.0| 3.0 3 |197| |202|53164535454 5.0| 5.0 5 |202| |204|42252212246 2.0| 2.0 2 |204| |209|11521124312 1.0| 1.0 1 |209| |212|34646656635 6.0| 6.0 6 |212| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 2 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 3 | F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club | | | | |Viktoriia Oshyiko | | | 4 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 5 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA | | 6 | F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM | | | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki | | 7 | 1/2 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL | | | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry | | 8-10 | 1/2 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 8-10 | 1/2 F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA | | | | |Natalia Laska |Wrocław | | 8-10 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 11 | 1/2 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 12 | 1/2 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 13 | 1/2 F | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 14 | 1/4 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS | | | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów | | 15-22 | 1/4 F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 15-22 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 15-22 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 15-22 | 1/4 F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 15-22 | 1/4 F | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Katarzyna Dominek | | | 15-22 | 1/4 F | 201 |Karol Kreczko |MARENGO | | | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz | | 15-22 | 1/4 F | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Gabriela Jaworek |Kraków | | 15-22 | 1/4 F | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała | | 23 | 1/4 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 24 | 1/4 F | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Patrycja Urban |Warszawa | | 25-28 | 1/8 B | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 25-28 | 1/8 B | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 25-28 | 1/8 B | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM | | | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław | | 25-28 | 1/8 B | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 29-33 | 1/8 B | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 29-33 | 1/8 B | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 29-33 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 29-33 | 1/8 B | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 29-33 | 1/8 B | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 34-39 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | 34-39 | 1/8 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 34-39 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 34-39 | 1/8 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE | | | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola | | 34-39 | 1/8 B | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United | | | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA | | 34-39 | 1/8 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 40-48 | 1/8 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 40-48 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 40-48 | 1/8 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 40-48 | 1/8 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Julia Kawa |Sosnowiec | | 40-48 | 1/8 B | 196 |Karol Jagielski |DUET | | | | |Milena Kowalczyk |Warszawa | | 40-48 | 1/8 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA | | | | |Nikola Kot |Szczecin | | 40-48 | 1/8 B | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 40-48 | 1/8 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Daria Arczyńska |Opole | | 40-48 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110| X X 2| 2 27-32 |110| |118| 0| 0 45-48 |118| |119|X 1| 1 33-44 |119| |120|XXXX XX 6| 6 11-12 !|120| |121| X 1| 1 33-44 |121| |122| XX XX X 5| 5 13-19 !|122| |154| X X X 3| 3 23-26 |154| |155| X X 2| 2 27-32 |155| |156|X XX X 4| 4 20-22 |156| |157| X 1| 1 33-44 |157| |158| XX 2| 2 27-32 |158| |159| X X X 3| 3 23-26 |159| |160| XXXXXXXX 8| 8 4-7 !|160| |161| X 1| 1 33-44 |161| |162|XXXXX X X 7| 7 8-10 !|162| |163|XX X 3| 3 23-26 |163| |164| X 1| 1 33-44 |164| |190| 0| 0 45-48 |190| |192| X 1| 1 33-44 |192| |193|XXXXXX XXXX 10| 10 1 !|193| |194| X 1| 1 33-44 |194| |195|XX XXX XXX 8| 8 4-7 !|195| |196| 0| 0 45-48 |196| |197|XXXXXX XX X 9| 9 2-3 !|197| |198| XX X XX 5| 5 13-19 !|198| |199| X X 2| 2 27-32 |199| |200| 0| 0 45-48 |200| |201| XXX X X X 6| 6 11-12 !|201| |202|XXX XXXX XX 9| 9 2-3 !|202| |203| X 1| 1 33-44 |203| |204|X X XX X 5| 5 13-19 !|204| |205|X XX X 4| 4 20-22 |205| |206| X 1| 1 33-44 |206| |207| X X X XX 5| 5 13-19 !|207| |208|X X X XX 5| 5 13-19 !|208| |209|X XXXXXXX 8| 8 4-7 !|209| |210| X X 2| 2 27-32 |210| |211|XX X XX X X 7| 7 8-10 !|211| |212| XX XXX 5| 5 13-19 !|212| |213| X X X X 4| 4 20-22 |213| |214| X 1| 1 33-44 |214| |215| X XX XX 5| 5 13-19 !|215| |216| X 1| 1 33-44 |216| |217| X X X 3| 3 23-26 |217| |218|XXX X XXXX 8| 8 4-7 !|218| |219| X X 2| 2 27-32 |219| |220| X 1| 1 33-44 |220| |276|XX X XX XX 7| 7 8-10 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110|XXX 3| 3 6-9 |110| |118| 0| 0 21-29 |118| |119|X 1| 1 15-20 |119| |121| X 1| 1 15-20 |121| |154| X X XX 4| 4 4-5 !|154| |155| X X 2| 2 10-14 |155| |156| X X 2| 2 10-14 |156| |157| XXXX XXX X 8| 8 1 !|157| |158| 0| 0 21-29 |158| |159| X XXX 4| 4 4-5 !|159| |161| X X 2| 2 10-14 |161| |163| X 1| 1 15-20 |163| |164|X X X 3| 3 6-9 |164| |190| 0| 0 21-29 |190| |192| 0| 0 21-29 |192| |194| XXXX XX 6| 6 2 !|194| |196| 0| 0 21-29 |196| |199|X X X 3| 3 6-9 |199| |200| 0| 0 21-29 |200| |203| X 1| 1 15-20 |203| |205|X X X 3| 3 6-9 |205| |206| X X 2| 2 10-14 |206| |210| 0| 0 21-29 |210| |213| X 1| 1 15-20 |213| |214| 0| 0 21-29 |214| |216| 0| 0 21-29 |216| |217| X 1| 1 15-20 |217| |219| X X X X X 5| 5 3 !|219| |220| X X 2| 2 10-14 |220| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |120| X XX 3| 3 15-22 |120| |122| XX XX X 5| 5 10-13 !|122| |154|XXXX X 5| 5 10-13 !|154| |157| X X 2| 2 23 |157| |159| X XX 3| 3 15-22 |159| |160|X XXXXXX XX 9| 9 4-7 !|160| |162| X X X 3| 3 15-22 |162| |193|XX XXXX XXX 9| 9 4-7 !|193| |194| X XX X 4| 4 14 |194| |195| XX X 3| 3 15-22 |195| |197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197| |198| XX X 3| 3 15-22 |198| |201| X X X 3| 3 15-22 |201| |202|XX XXXX XXX 9| 9 4-7 !|202| |204|X XX XXXXXX 9| 9 4-7 !|204| |207| X 1| 1 24 |207| |208|XXXX X 5| 5 10-13 !|208| |209|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|209| |211|XXX X XXX 7| 7 8-9 !|211| |212|XXXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|212| |215| XXX 3| 3 15-22 |215| |218| X X X 3| 3 15-22 |218| |219|X XX XX 5| 5 10-13 !|219| |276|X XXXX XX 7| 7 8-9 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |122| X 1| 1 13 |122| |154| X X X 3| 3 11 |154| |160|XX X X 4| 4 8-10 |160| |193| XX XXX XXX 8| 8 1 !|193| |197|X XXXXX X 7| 7 2-6 !|197| |202|X XXXXXX 7| 7 2-6 !|202| |204| X XX X XXX 7| 7 2-6 !|204| |208| X X 2| 2 12 |208| |209| XXX XXX X 7| 7 2-6 !|209| |211|XXXX X X X 7| 7 2-6 !|211| |212|X XX X 4| 4 8-10 |212| |219| XX X X 4| 4 8-10 |219| |276|X X X XX 5| 5 7 |276| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |193|51243644322 4.0| 4.0 4 |193| |197|26422155161 1.0| 1.0 1 |197| |202|64155463654 5.0| 5.0 5 |202| |204|32514232246 3.0| 3.0 3 |204| |209|13331311513 2.0| 2.0 2 |209| |211|45666526435 6.0| 6.0 6 |211| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 2 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 3 | F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM | | | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki | | 4 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 5 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA | | 6 | F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 7-8 | 1/2 F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 7-8 | 1/2 F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club | | | | |Viktoriia Oshyiko | | | 9-11 | 1/2 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 9-11 | 1/2 F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA | | | | |Natalia Laska |Wrocław | | 9-11 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 12-13 | 1/2 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 12-13 | 1/2 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL | | | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry | | 14 | 1/2 F | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM | | | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław | | 15 | 1/2 F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 16-19 | 1/4 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 16-19 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 16-19 | 1/4 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS | | | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów | | 16-19 | 1/4 F | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała | | 20-21 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 20-21 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 22-23 | 1/4 F | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 22-23 | 1/4 F | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Katarzyna Dominek | | | 24 | 1/4 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 25-28 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 25-28 | 1/8 B | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 25-28 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 25-28 | 1/8 B | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Patrycja Urban |Warszawa | | 29-31 | 1/8 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 29-31 | 1/8 B | 196 |Karol Jagielski |DUET | | | | |Milena Kowalczyk |Warszawa | | 29-31 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | | 32-37 | 1/8 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 32-37 | 1/8 B | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 32-37 | 1/8 B | 201 |Karol Kreczko |MARENGO | | | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz | | 32-37 | 1/8 B | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 32-37 | 1/8 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Daria Arczyńska |Opole | | 32-37 | 1/8 B | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Gabriela Jaworek |Kraków | | 38-43 | 1/8 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 38-43 | 1/8 B | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 38-43 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 38-43 | 1/8 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Julia Kawa |Sosnowiec | | 38-43 | 1/8 B | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 38-43 | 1/8 B | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United | | | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA | | 44-48 | 1/8 B | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 44-48 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | 44-48 | 1/8 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA | | | | |Nikola Kot |Szczecin | | 44-48 | 1/8 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE | | | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola | | 44-48 | 1/8 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110|XX X X 4| 4 17-26 |110| |118| X 1| 1 34-41 |118| |119| 0| 0 42-48 |119| |120| XX XX 4| 4 17-26 |120| |121| X X 2| 2 31-33 |121| |122| XX X X 4| 4 17-26 |122| |154| XX X XX X 6| 6 7-9 !|154| |155| X X XX 4| 4 17-26 |155| |156|X XX 3| 3 27-30 |156| |157| XX XXX X 6| 6 7-9 !|157| |158| 0| 0 42-48 |158| |159| XX X 3| 3 27-30 |159| |160| XXXXXXXXX 9| 9 4-6 !|160| |161|XX XX 4| 4 17-26 |161| |162|X XX X 4| 4 17-26 |162| |163|XX 2| 2 31-33 |163| |164| XX XX X 5| 5 10-16 !|164| |190| 0| 0 42-48 |190| |192| X 1| 1 34-41 |192| |193|XXXXXX XX X 9| 9 4-6 !|193| |194|X X XX X 5| 5 10-16 !|194| |195|X XX X 4| 4 17-26 |195| |196|X 1| 1 34-41 |196| |197| XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !|197| |198| X X XX 4| 4 17-26 |198| |199|X XX XX 5| 5 10-16 !|199| |200| 0| 0 42-48 |200| |201| XXX 3| 3 27-30 |201| |202|XXXXXXXX XX 10| 10 1-3 !|202| |203| 0| 0 42-48 |203| |204| XXX X X 5| 5 10-16 !|204| |205| X 1| 1 34-41 |205| |206|X XXX 4| 4 17-26 |206| |207| X X X X 4| 4 17-26 |207| |208| X XX 3| 3 27-30 |208| |209|XX XXXXXXX 9| 9 4-6 !|209| |210| X 1| 1 34-41 |210| |211|XXXXX XXXXX 10| 10 1-3 !|211| |212| X XX XX 5| 5 10-16 !|212| |213| X 1| 1 34-41 |213| |214| 0| 0 42-48 |214| |215| X 1| 1 34-41 |215| |216| X X 2| 2 31-33 |216| |217| X 1| 1 34-41 |217| |218|XX XX X X 6| 6 7-9 !|218| |219| XX X XX 5| 5 10-16 !|219| |220| 0| 0 42-48 |220| |276|X X X XX 5| 5 10-16 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110| 0| 0 28-32 |110| |118|X 1| 1 22-27 |118| |119| 0| 0 28-32 |119| |120| XX X XXX 6| 6 2-3 !|120| |121| XX 2| 2 16-21 |121| |122| XXXXXX 6| 6 2-3 !|122| |155| X XX XX 5| 5 4-8 !|155| |156|X 1| 1 22-27 |156| |158| X 1| 1 22-27 |158| |159| X X 2| 2 16-21 |159| |161|X X XX 4| 4 9-12 |161| |162|X X X X 4| 4 9-12 |162| |163|XXX X 4| 4 9-12 |163| |190| X X X 3| 3 13-15 |190| |192| X 1| 1 22-27 |192| |195|XX XXX XXX 8| 8 1 !|195| |196|X X X 3| 3 13-15 |196| |198| X XXXX 5| 5 4-8 !|198| |200| 0| 0 28-32 |200| |201| X X 2| 2 16-21 |201| |203| 0| 0 28-32 |203| |205| X X 2| 2 16-21 |205| |206| XX XX X 5| 5 4-8 !|206| |207|X X X X 4| 4 9-12 |207| |208| XX X XX 5| 5 4-8 !|208| |210| X 1| 1 22-27 |210| |213| X 1| 1 22-27 |213| |214| X X 2| 2 16-21 |214| |215| X X 2| 2 16-21 |215| |216| X XX 3| 3 13-15 |216| |217| 0| 0 28-32 |217| |220| XXX XX 5| 5 4-8 !|220| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |120|XX X XX X 6| 6 9-11 !|120| |122| X 1| 1 22-23 |122| |154|X XX X 4| 4 16-19 |154| |155| X X X 3| 3 20-21 |155| |157| X XX XXXX 7| 7 7-8 !|157| |160|XXXXXXX X 8| 8 4-6 !|160| |164| XX XX 4| 4 16-19 |164| |193|XX XXX XXX 8| 8 4-6 !|193| |194| X XX X 4| 4 16-19 |194| |195|X XXX X 5| 5 12-15 !|195| |197|XXXXXXXX XX 10| 10 3 !|197| |198| X 1| 1 22-23 |198| |199|X X XX X 5| 5 12-15 !|199| |202|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|202| |204| X XXXXX 6| 6 9-11 !|204| |206| 0| 0 24 |206| |208|X XX X X 5| 5 12-15 !|208| |209|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|209| |211| XX XXX X X 7| 7 7-8 !|211| |212| XX XXX X 6| 6 9-11 !|212| |218|XX X X 4| 4 16-19 |218| |219| XXXXX 5| 5 12-15 !|219| |220| XX X 3| 3 20-21 |220| |276|X X X XXXXX 8| 8 4-6 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |120| 0| 0 15 |120| |157| XXX 3| 3 9-11 |157| |160| X XXX X 5| 5 6 !|160| |193| X XXX X X 6| 6 4-5 !|193| |195| X XX X 4| 4 7-8 |195| |197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197| |199| X 1| 1 14 |199| |202| X XXXXXX X 8| 8 2-3 !|202| |204|X XXX 4| 4 7-8 |204| |208| X X 2| 2 12-13 |208| |209|X XXX XXX X 8| 8 2-3 !|209| |211|XXX X XX 6| 6 4-5 !|211| |212| X XX 3| 3 9-11 |212| |219|X X X 3| 3 9-11 |219| |276|X X 2| 2 12-13 |276| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |160|35556366666 6.0| 6.0 6 |160| |193|61145452325 4.0| 4.0 4 |193| |197|24463134143 2.0| 2.0 2 |197| |202|53224645551 5.0| 5.0 5 |202| |209|12312211412 1.0| 1.0 1 |209| |211|46631523234 3.0| 3.0 3 |211| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 2 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 3 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 4 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA | | 5 | F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 6 | F | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Patrycja Urban |Warszawa | | 7-8 | 1/2 F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club | | | | |Viktoriia Oshyiko | | | 7-8 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 9 | 1/2 F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA | | | | |Natalia Laska |Wrocław | | 10-11 | 1/4 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS | | | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów | | 10-11 | 1/4 F | 201 |Karol Kreczko |MARENGO | | | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz | | 12 | 1/4 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL | | | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry | | 13-14 | 1/8 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 13-14 | 1/8 F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM | | | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki | | 15-17 | 1/8 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 15-17 | 1/8 F | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM | | | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław | | 15-17 | 1/8 F | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Gabriela Jaworek |Kraków | | 18-22 | 1/8 F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 18-22 | 1/8 F | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 18-22 | 1/8 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 18-22 | 1/8 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 18-22 | 1/8 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 23-24 | 1/8 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 23-24 | 1/8 F | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała | | 25-26 | 1/8 F | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 25-26 | 1/8 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 27 | 1/8 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 28-29 |1/16 B | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 28-29 |1/16 B | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 30-35 |1/16 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 30-35 |1/16 B | 196 |Karol Jagielski |DUET | | | | |Milena Kowalczyk |Warszawa | | 30-35 |1/16 B | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Katarzyna Dominek | | | 30-35 |1/16 B | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 30-35 |1/16 B | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United | | | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA | | 30-35 |1/16 B | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 36-43 |1/16 B | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 36-43 |1/16 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 36-43 |1/16 B | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 36-43 |1/16 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 36-43 |1/16 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA | | | | |Nikola Kot |Szczecin | | 36-43 |1/16 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE | | | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola | | 36-43 |1/16 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | | 36-43 |1/16 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 44-48 |1/16 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 44-48 |1/16 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | 44-48 |1/16 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 44-48 |1/16 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Julia Kawa |Sosnowiec | | 44-48 |1/16 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Daria Arczyńska |Opole | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE Liczba par: 48 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110| XX 2| 2 30-34 |110| |118| X 1| 1 35-44 |118| |119|X 1| 1 35-44 |119| |120| XX X 3| 3 22-29 |120| |121| X 1| 1 35-44 |121| |122| XX X XX 5| 5 14-17 !|122| |154| X XXXX X 6| 6 8-13 !|154| |155| X X XXX 5| 5 14-17 !|155| |156| XX 2| 2 30-34 |156| |157| XX X XX 5| 5 14-17 !|157| |158| 0| 0 45-48 |158| |159| X XX X 4| 4 18-21 |159| |160| XX XX XX 6| 6 8-13 !|160| |161| X 1| 1 35-44 |161| |162|X X 2| 2 30-34 |162| |163| X X X 3| 3 22-29 |163| |164|X XX 3| 3 22-29 |164| |190| 0| 0 45-48 |190| |192| X 1| 1 35-44 |192| |193|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|193| |194| X X X 3| 3 22-29 |194| |195|X XX X XXX 7| 7 6-7 !|195| |196|X X 2| 2 30-34 |196| |197|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|197| |198| X XX 3| 3 22-29 |198| |199|XXX X 4| 4 18-21 |199| |200| X 1| 1 35-44 |200| |201| XXX X X X 6| 6 8-13 !|201| |202|XXXXXX X XX 9| 9 3-4 !|202| |203|X X 2| 2 30-34 |203| |204|X X XXX X 6| 6 8-13 !|204| |205|X X X 3| 3 22-29 |205| |206| X 1| 1 35-44 |206| |207| X XX 3| 3 22-29 |207| |208| X X XXXX 6| 6 8-13 !|208| |209|XXXX XXXXX 9| 9 3-4 !|209| |210| X 1| 1 35-44 |210| |211|XXXXX XXX 8| 8 5 !|211| |212| XXXXXXX 7| 7 6-7 !|212| |213| X X XX 4| 4 18-21 |213| |214| 0| 0 45-48 |214| |215| XX X X 4| 4 18-21 |215| |216| X 1| 1 35-44 |216| |217| X 1| 1 35-44 |217| |218|XXX X X X 6| 6 8-13 !|218| |219| X X X 3| 3 22-29 |219| |220| 0| 0 45-48 |220| |276|X X X X X 5| 5 14-17 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110|XX X X X 5| 5 3-6 !|110| |118| 0| 0 27-31 |118| |119| 0| 0 27-31 |119| |120| X X XX 4| 4 7-10 !|120| |121| X X 2| 2 13-18 |121| |156| X 1| 1 19-26 |156| |158| X 1| 1 19-26 |158| |159| X X X X 4| 4 7-10 !|159| |161| 0| 0 27-31 |161| |162| X 1| 1 19-26 |162| |163|XX XX 4| 4 7-10 !|163| |164|X XX X 4| 4 7-10 !|164| |190| X 1| 1 19-26 |190| |192| 0| 0 27-31 |192| |194| XXXX X 5| 5 3-6 !|194| |196| X X 2| 2 13-18 |196| |198| XX 2| 2 13-18 |198| |199|XXX XX 5| 5 3-6 !|199| |200| X 1| 1 19-26 |200| |203|X 1| 1 19-26 |203| |205| X X X 3| 3 11-12 |205| |206| X X 2| 2 13-18 |206| |207|XXXXXX XXX 9| 9 1 !|207| |210| XX X 3| 3 11-12 |210| |213| XX 2| 2 13-18 |213| |214| 0| 0 27-31 |214| |215| XXXX X 5| 5 3-6 !|215| |216| X 1| 1 19-26 |216| |217| X 1| 1 19-26 |217| |219|X X XXX X 6| 6 2 !|219| |220| XX 2| 2 13-18 |220| ---------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110|XX XX 4| 4 15-17 |110| |120|X X X 3| 3 18-22 |120| |122| X XX 3| 3 18-22 |122| |154|X X XXX 5| 5 13-14 |154| |155| X X X 3| 3 18-22 |155| |157| X X X 3| 3 18-22 |157| |159| 0| 0 27 |159| |160| XXX 3| 3 18-22 |160| |163| X 1| 1 25-26 |163| |164| X 1| 1 25-26 |164| |193| XXXX XX 6| 6 7-12 !|193| |194| XX XX XX 6| 6 7-12 !|194| |195|XXX X XX XX 8| 8 4-5 !|195| |197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197| |199| X XXX 4| 4 15-17 |199| |201| XX X X XX 6| 6 7-12 !|201| |202|XX XXXXXXXX 10| 10 2 !|202| |204|X X XXX X 6| 6 7-12 !|204| |207|X XXX XX X 7| 7 6 !|207| |208|X X 2| 2 23-24 |208| |209|XXXXXXXX X 9| 9 3 !|209| |211|XXX X X 5| 5 13-14 |211| |212| XX XXXX 6| 6 7-12 !|212| |215| XXX X 4| 4 15-17 |215| |218| XX 2| 2 23-24 |218| |219| X XXXX X 6| 6 7-12 !|219| |276|X XXXXX XX 8| 8 4-5 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| X XXXX XXX 8| 8 3-4 !|193| |194| XXX 3| 3 10-11 |194| |195|XX X XX 5| 5 5 !|195| |197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197| |201| X X X 3| 3 10-11 |201| |202|XX X XXXX X 8| 8 3-4 !|202| |204| XXXX 4| 4 6-9 !|204| |207| XXXX 4| 4 6-9 !|207| |209|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !|209| |212|X X XX 4| 4 6-9 !|212| |219| XX XX 4| 4 6-9 !|219| |276|X X 2| 2 12 |276| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |193| XXXXXXXXXX 10| 10 3 !|193| |195|XX XX X XX 7| 7 4-5 !|195| |197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|197| |202|XX XXXX X 7| 7 4-5 !|202| |204| X X XXX 5| 5 7-8 |204| |207| XXXXXX 6| 6 6 !|207| |209|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|209| |212|X X XX 4| 4 9 |212| |219|X X X XX 5| 5 7-8 |219| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |193|41322361213 2.0| 2.0 2 |193| |195|32263643566 5.0| 5.0 5 |195| |197|14646215131 3.0| 3.0 3 |197| |202|56434454442 4.0| 4.0 4 |202| |207|65155526655 6.0| 6.0 6 |207| |209|23511132324 1.0| 1.0 1 |209| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 2 | F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club | | | | |Viktoriia Oshyiko | | | 3 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 4 | F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM | | | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki | | 5 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB | | | | |Darya Borowskaya |Szczecin | | 6 | F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 7 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA | | 8 | F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA | | | | |Natalia Laska |Wrocław | | 9-10 | 1/2 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA | | 9-10 | 1/2 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL | | | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry | | 11 | 1/2 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 12-13 | 1/2 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 12-13 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Julia Janczewska |WARSZAWA | | 14-19 | 1/4 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 14-19 | 1/4 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS | | | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów | | 14-19 | 1/4 F | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Katarzyna Dominek | | | 14-19 | 1/4 F | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM | | | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław | | 14-19 | 1/4 F | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 14-19 | 1/4 F | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Patrycja Urban |Warszawa | | 20-22 | 1/4 F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 20-22 | 1/4 F | 201 |Karol Kreczko |MARENGO | | | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz | | 20-22 | 1/4 F | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 23-24 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 23-24 | 1/4 F | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała | | 25 | 1/4 F | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 26 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 27-29 | 1/8 B | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 27-29 | 1/8 B | 196 |Karol Jagielski |DUET | | | | |Milena Kowalczyk |Warszawa | | 27-29 | 1/8 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 30-33 | 1/8 B | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 30-33 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 30-33 | 1/8 B | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United | | | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA | | 30-33 | 1/8 B | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Gabriela Jaworek |Kraków | | 34-42 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | 34-42 | 1/8 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 34-42 | 1/8 B | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 34-42 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 34-42 | 1/8 B | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 34-42 | 1/8 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 34-42 | 1/8 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Julia Kawa |Sosnowiec | | 34-42 | 1/8 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE | | | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola | | 34-42 | 1/8 B | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA | | | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra | | 43-48 | 1/8 B | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 43-48 | 1/8 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 43-48 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 43-48 | 1/8 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA | | | | |Nikola Kot |Szczecin | | 43-48 | 1/8 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA | | | | |Daria Arczyńska |Opole | | 43-48 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM | | | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110|X 1| 1 32-40 |110| |118| 0| 0 41-48 |118| |119| 0| 0 41-48 |119| |120| X X XXX 5| 5 18-19 |120| |121| 0| 0 41-48 |121| |122|X XX XX X 6| 6 12-17 !|122| |154| X XX X X 5| 5 18-19 |154| |155|XXX XX XX 7| 7 8-11 !|155| |156| X 1| 1 32-40 |156| |157| XXX X XX X 7| 7 8-11 !|157| |158| X 1| 1 32-40 |158| |159| XX X 3| 3 21-24 |159| |160| XXXXXX XXX 9| 9 3-5 !|160| |161| X X 2| 2 25-31 |161| |162|X X 2| 2 25-31 |162| |163| XX X 3| 3 21-24 |163| |164|X X 2| 2 25-31 |164| |190| 0| 0 41-48 |190| |192| 0| 0 41-48 |192| |193|XX XXXXXX X 9| 9 3-5 !|193| |194| X XXX XX 6| 6 12-17 !|194| |195| XX 2| 2 25-31 |195| |196| 0| 0 41-48 |196| |197| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|197| |198| XX 2| 2 25-31 |198| |199| X X XX 4| 4 20 |199| |200| 0| 0 41-48 |200| |201| X X 2| 2 25-31 |201| |202|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !|202| |203|X 1| 1 32-40 |203| |204|XX X XXX X 7| 7 8-11 !|204| |205| XX X 3| 3 21-24 |205| |206| 0| 0 41-48 |206| |207| XX XXX X 6| 6 12-17 !|207| |208|X XX XXX 6| 6 12-17 !|208| |209|X XXXXXXXX 9| 9 3-5 !|209| |210| X 1| 1 32-40 |210| |211|XXX XXXXX 8| 8 6-7 !|211| |212|X XXXXXX 7| 7 8-11 !|212| |213| X X 2| 2 25-31 |213| |214| X 1| 1 32-40 |214| |215| X 1| 1 32-40 |215| |216| X 1| 1 32-40 |216| |217| X X X 3| 3 21-24 |217| |218|XXX X XX 6| 6 12-17 !|218| |219|XXXX X X 6| 6 12-17 !|219| |220| X 1| 1 32-40 |220| |276|XXXX X XXX 8| 8 6-7 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |110| 0| 0 26-31 |110| |118| 0| 0 26-31 |118| |119|X 1| 1 17-25 |119| |120| XX 2| 2 13-16 |120| |121| X 1| 1 17-25 |121| |154| X X XX 4| 4 6-9 !|154| |156| X 1| 1 17-25 |156| |158| X 1| 1 17-25 |158| |159|XXX XXX X 7| 7 2-3 !|159| |161| 0| 0 26-31 |161| |162| X 1| 1 17-25 |162| |163| X X 2| 2 13-16 |163| |164|X X X 3| 3 10-12 |164| |190| X 1| 1 17-25 |190| |192| X 1| 1 17-25 |192| |195|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|195| |196|X X X 3| 3 10-12 |196| |198| XX X XX 5| 5 5 !|198| |199|X X X XXX 6| 6 4 !|199| |200| 0| 0 26-31 |200| |201| XX XX 4| 4 6-9 !|201| |203| X 1| 1 17-25 |203| |205| XX X X 4| 4 6-9 !|205| |206| X 1| 1 17-25 |206| |210|X X XX 4| 4 6-9 !|210| |213| X X 2| 2 13-16 |213| |214| 0| 0 26-31 |214| |215| X X 2| 2 13-16 |215| |216| 0| 0 26-31 |216| |217| XX X 3| 3 10-12 |217| |220| X X X XXXX 7| 7 2-3 !|220| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |122| X 1| 1 25 |122| |154| XX XX 4| 4 14-19 |154| |155| X X 2| 2 23-24 |155| |157|XXXX XX 6| 6 8-9 !|157| |159| 0| 0 26 |159| |160| X XXXX X 6| 6 8-9 !|160| |193| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|193| |194| XX XX 4| 4 14-19 |194| |195| XX X 3| 3 20-22 |195| |197|X XXXXXXXX 9| 9 3-5 !|197| |198| X X XX 4| 4 14-19 |198| |199| X X XX 4| 4 14-19 |199| |201| X X X 3| 3 20-22 |201| |202|XX X XXXXXX 9| 9 3-5 !|202| |204|X XX XXXXX 8| 8 6 !|204| |205|XXX X 4| 4 14-19 |205| |207| X XX X 4| 4 14-19 |207| |208|XXX XX 5| 5 10-13 !|208| |209|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|209| |210| X X X 3| 3 20-22 |210| |211|XX X X X 5| 5 10-13 !|211| |212|XXXXX XXXX 9| 9 3-5 !|212| |218| X X 2| 2 23-24 |218| |219|X XXXX 5| 5 10-13 !|219| |220|XXXX X 5| 5 10-13 !|220| |276|XX XX XX X 7| 7 7 !|276| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |157| X X XXX 5| 5 6-8 !|157| |160| X XX 3| 3 11 |160| |193| XXX XXX 6| 6 4-5 !|193| |197|X XXXXXXXX 9| 9 1 !|197| |202| X XXX X 5| 5 6-8 !|202| |204|X XX XXXXX 8| 8 2 !|204| |208| X X 2| 2 12-13 |208| |209|X XXX XX X 7| 7 3 !|209| |211|XX X XX 5| 5 6-8 !|211| |212|X XXXXX 6| 6 4-5 !|212| |219| X X 2| 2 12-13 |219| |220| XX XX 4| 4 9-10 |220| |276|X X X X 4| 4 9-10 |276| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |157|21118366855 6.0| 6.0 6 |157| |193|78363552124 3.0| 3.0 3 |193| |197|17855127281 5.0| 5.0 5 |197| |202|84742773562 7.0| 7.0 7 |202| |204|42224445477 2.0| 2.0 2 |204| |209|36637211318 1.0| 1.0 1 |209| |211|65471634643 4.0| 4.0 4 |211| |212|53586888736 8.0| 8.0 8 |212| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry | | 2 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA | | | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa | | 3 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB | | | | |Anna Furyk |Warszawa | | 4 | F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 5 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES | | | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | | 6 | F | 167 |Maciej Ciura |A+S | | | | |Maja Tomalska |Częstochowa | | 7 | F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE | | | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. | | 8-9 | 1/2 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 8-9 | 1/2 F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK | | | | |Izabela Kuranc |Lublin | | 10-11 | 1/2 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 10-11 | 1/2 F | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 12 | 1/2 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 13-14 | 1/2 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 13-14 | 1/2 F | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA | | | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź | | 15-21 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 15-21 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 15-21 | 1/4 F | 166 |Jakub Bury |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 15-21 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 15-21 | 1/4 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 15-21 | 1/4 F | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 15-21 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK | | | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska | | 22-23 | 1/4 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 22-23 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE | | | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | | 24 | 1/4 F | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków | | | | |Anna Kaleta | | | 25-26 | 1/4 F | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 25-26 | 1/4 F | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 27-28 | 1/8 B | 177 |Denys Likhachov |Golden club | | | | |Polina Yushchenko | | | 27-28 | 1/8 B | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE | | | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. | | 29 | 1/8 B | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES | | | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno | | 30-36 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 30-36 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 30-36 | 1/8 B | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 30-36 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 30-36 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 30-36 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 30-36 | 1/8 B | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA | | | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa | | 37-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 37-40 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków | | | | |Olga Kwiatkowska | | | 37-40 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 37-40 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance | | | | |Wiktoria Turczak |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI Liczba par: 40 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| 0| 0 36-40 |136| |138| X XXX 4| 4 20-26 |138| |142| X X 2| 2 30-32 |142| |145| X XX X X 5| 5 15-19 !|145| |150| X X 2| 2 30-32 |150| |154| 0| 0 36-40 |154| |155|X XXXXXXX 8| 8 3-6 !|155| |156| X X X X 4| 4 20-26 |156| |157| XX XXXX 6| 6 10-14 !|157| |158|XX XX X 5| 5 15-19 !|158| |159| XX XX X X 6| 6 10-14 !|159| |160|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|160| |161| 0| 0 36-40 |161| |162|XX XX XXX 7| 7 7-9 !|162| |163| X 1| 1 33-35 |163| |164|X XXXXXX X 8| 8 3-6 !|164| |165| X X XX 4| 4 20-26 |165| |166|XX X XX 5| 5 15-19 !|166| |167| X XX X 4| 4 20-26 |167| |168|X XX XXX 6| 6 10-14 !|168| |169|XXX 3| 3 27-29 |169| |170| XXXX XX 6| 6 10-14 !|170| |171|X XXX X 5| 5 15-19 !|171| |172|X X XXXXXX 8| 8 3-6 !|172| |173| X 1| 1 33-35 |173| |175| X X X X 4| 4 20-26 |175| |176| XX X 3| 3 27-29 |176| |177|X X X 3| 3 27-29 |177| |178| 0| 0 36-40 |178| |179| X X XX 4| 4 20-26 |179| |180| XXXXXX X 7| 7 7-9 !|180| |181| X X XX 4| 4 20-26 |181| |182| 0| 0 36-40 |182| |183|XX XX XXXX 8| 8 3-6 !|183| |184| X X 2| 2 30-32 |184| |185|X XX X X 5| 5 15-19 !|185| |186| X 1| 1 33-35 |186| |187|X XXX X XX 7| 7 7-9 !|187| |188|XXXX X X 6| 6 10-14 !|188| |189|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| X 1| 1 11-17 |136| |138| X 1| 1 11-17 |138| |142| 0| 0 18-21 |142| |150| X 1| 1 11-17 |150| |154| X 1| 1 11-17 |154| |156|X X X X 4| 4 4-7 !|156| |161| X 1| 1 11-17 |161| |163| X 1| 1 11-17 |163| |165| 0| 0 18-21 |165| |167| XXXX X XXX 8| 8 2 !|167| |169|X XX XX X 6| 6 3 !|169| |173| X 1| 1 11-17 |173| |175|X XX X 4| 4 4-7 !|175| |176| X X 2| 2 10 |176| |177| X XX 3| 3 8-9 |177| |178| 0| 0 18-21 |178| |179|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|179| |181|X X X X 4| 4 4-7 !|181| |182| 0| 0 18-21 |182| |184| X X X X 4| 4 4-7 !|184| |186| X X X 3| 3 8-9 |186| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |145| XXX XX X 6| 6 9-11 !|145| |155| X XXX X 5| 5 12-14 !|155| |156|X X X 3| 3 22-23 |156| |157|X XXX X X 6| 6 9-11 !|157| |158| 0| 0 25-26 |158| |159| X X XXX 5| 5 12-14 !|159| |160| X XXX XXX 7| 7 5-8 !|160| |162| X XXX 4| 4 15-21 |162| |164|X X X X 4| 4 15-21 |164| |166| X X X X 4| 4 15-21 |166| |167| XX XXXXX 7| 7 5-8 !|167| |168|XXXXX XX 7| 7 5-8 !|168| |169|X XX 3| 3 22-23 |169| |170|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|170| |171| X X 2| 2 24 |171| |172|XXXX XX XXX 9| 9 2 !|172| |175|XX X X 4| 4 15-21 |175| |179|X X XXXXX X 8| 8 3-4 !|179| |180|X XX XX XX 7| 7 5-8 !|180| |181| XXXXXX 6| 6 9-11 !|181| |183| X XX X 4| 4 15-21 |183| |184| 0| 0 25-26 |184| |185| XX XXX 5| 5 12-14 !|185| |187|XX X X 4| 4 15-21 |187| |188| X X X X 4| 4 15-21 |188| |189|X XX XXXXX 8| 8 3-4 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |145|XX X X X 5| 5 8-9 |145| |155| X 1| 1 13-14 |155| |157| XX 2| 2 12 |157| |159| XXX 3| 3 10-11 |159| |160| XX XX XX 6| 6 3-7 !|160| |167|X X X XX X 6| 6 3-7 !|167| |168|XX X X XX 6| 6 3-7 !|168| |170|XXX X X XX 7| 7 2 !|170| |172| XX XX XX 6| 6 3-7 !|172| |179|X XXX X X 6| 6 3-7 !|179| |180| XX X XX 5| 5 8-9 |180| |181| X XX 3| 3 10-11 |181| |185| X 1| 1 13-14 |185| |189|X XXXXXXXX 9| 9 1 !|189| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |160|11756627342 4.0| 4.0 4 |160| |167|57473234656 6.0| 6.0 6 |167| |168|64564475275 7.0| 7.0 7 |168| |170|35612713124 1.0| 1.0 1 |170| |172|43337162711 2.0| 2.0 2 |172| |179|26241556463 5.0| 5.0 5 |179| |189|72125341537 3.0| 3.0 3 |189| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB | | | | |Anna Furyk |Warszawa | | 2-3 | F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 2-3 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA | | | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa | | 4 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES | | | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | | 5 | F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry | | 6 | F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK | | | | |Izabela Kuranc |Lublin | | 7 | 1/2 F | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA | | | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa | | 8 | 1/2 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 9 | 1/2 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 10-12 | 1/2 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 10-12 | 1/2 F | 177 |Denys Likhachov |Golden club | | | | |Polina Yushchenko | | | 10-12 | 1/2 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 13-16 | 1/4 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 13-16 | 1/4 F | 167 |Maciej Ciura |A+S | | | | |Maja Tomalska |Częstochowa | | 13-16 | 1/4 F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE | | | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. | | 13-16 | 1/4 F | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA | | | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź | | 17-18 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 17-18 | 1/4 F | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 19-22 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE | | | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | | 19-22 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 19-22 | 1/4 F | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 19-22 | 1/4 F | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE | | | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. | | 23 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 24 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK | | | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska | | 25-26 | 1/8 B | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 25-26 | 1/8 B | 166 |Jakub Bury |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 27-29 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 27-29 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 27-29 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 30-32 | 1/8 B | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków | | | | |Anna Kaleta | | | 30-32 | 1/8 B | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES | | | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno | | 30-32 | 1/8 B | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 33-40 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 33-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 33-40 | 1/8 B | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 33-40 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 33-40 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 33-40 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków | | | | |Olga Kwiatkowska | | | 33-40 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 33-40 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance | | | | |Wiktoria Turczak |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO Liczba par: 40 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| X 1| 1 34-38 |136| |138| X XX 3| 3 26-30 |138| |142| XX X 3| 3 26-30 |142| |145| X 1| 1 34-38 |145| |150| XX 2| 2 31-33 |150| |154| X XX X 4| 4 21-25 |154| |155|X X X XX 5| 5 14-20 !|155| |156| X X XX 4| 4 21-25 |156| |157| X X X X 4| 4 21-25 |157| |158| XXX 3| 3 26-30 |158| |159|XXX X X 5| 5 14-20 !|159| |160|XX XXXX XX 8| 8 4-5 !|160| |161| 0| 0 39-40 |161| |162|X XXXXX X 7| 7 6-8 !|162| |163| X X X 3| 3 26-30 |163| |164|X XXXXXX 7| 7 6-8 !|164| |165| X 1| 1 34-38 |165| |166|X X X X 4| 4 21-25 |166| |167|XX XXX XXXX 9| 9 2-3 !|167| |168|X X X XX 5| 5 14-20 !|168| |169|XXXX X X 6| 6 9-13 !|169| |170|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !|170| |171| XX X 3| 3 26-30 |171| |172|X X XX X 5| 5 14-20 !|172| |173| XX X XX 5| 5 14-20 !|173| |175|XXXX XX X 7| 7 6-8 !|175| |176| 0| 0 39-40 |176| |177| XXXXXX 6| 6 9-13 !|177| |178| X 1| 1 34-38 |178| |179| XX X X 4| 4 21-25 |179| |180| XXXX X XXX 8| 8 4-5 !|180| |181|X X 2| 2 31-33 |181| |182| X 1| 1 34-38 |182| |183|XXX X X X 6| 6 9-13 !|183| |184| X X 2| 2 31-33 |184| |185| XX XXXX 6| 6 9-13 !|185| |186| X XXX X 5| 5 14-20 !|186| |187| X XXX X X 6| 6 9-13 !|187| |188|X X XX X 5| 5 14-20 !|188| |189|XXXXX XXX X 9| 9 2-3 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| 0| 0 13-20 |136| |138| X X 2| 2 7-9 |138| |142| 0| 0 13-20 |142| |145| 0| 0 13-20 |145| |150| XX XX 4| 4 5-6 |150| |154| X X 2| 2 7-9 |154| |156|X XXX XXXX 8| 8 1 !|156| |157| XXXX XXX 7| 7 2 !|157| |158| XX 2| 2 7-9 |158| |161| 0| 0 13-20 |161| |163| 0| 0 13-20 |163| |165| 0| 0 13-20 |165| |166|X X X X 4| 4 5-6 |166| |171|X 1| 1 10-12 |171| |176| X 1| 1 10-12 |176| |178| 0| 0 13-20 |178| |179| XX XXX X 6| 6 3-4 !|179| |181|XXXX XX 6| 6 3-4 !|181| |182| 0| 0 13-20 |182| |184| X 1| 1 10-12 |184| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |155|XX X X X X 6| 6 9-12 !|155| |156| XXX XX 5| 5 13-16 |156| |157| XX X XXXX 7| 7 4-8 !|157| |159| X X X X 4| 4 17-18 |159| |160|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|160| |162| X X 2| 2 23 |162| |164| X X X XXX 6| 6 9-12 !|164| |167|X XX X X 5| 5 13-16 |167| |168| X X XXX 5| 5 13-16 |168| |169|X XX 3| 3 19-22 |169| |170|XXXXXXX XXX 10| 10 2-3 !|170| |172| XX XX XXX 7| 7 4-8 !|172| |173| XXXXXXX 7| 7 4-8 !|173| |175|XX X 3| 3 19-22 |175| |177|XXX XXX 6| 6 9-12 !|177| |179| XXXX XXX 7| 7 4-8 !|179| |180|X XX XXX 6| 6 9-12 !|180| |181| XX X 3| 3 19-22 |181| |183|X X XXX XX 7| 7 4-8 !|183| |185|X X X XX 5| 5 13-16 |185| |186| X XX 3| 3 19-22 |186| |187|X XX X 4| 4 17-18 |187| |188| 0| 0 24 |188| |189|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |155| X X 2| 2 10-12 |155| |157| X XX X 4| 4 8 |157| |160| X XXX XX 6| 6 6 !|160| |164| X X X 3| 3 9 |164| |170|XXX XXXXXX 9| 9 2-3 !|170| |172|X XX XXXXXX 9| 9 2-3 !|172| |173|XX XX X 5| 5 7 |173| |177| X X 2| 2 10-12 |177| |179| XXXX XX X 7| 7 4-5 !|179| |180|XXXXX XX 7| 7 4-5 !|180| |183|X X 2| 2 10-12 |183| |189|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|189| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |160|12344656332 2.5| 2.5 2-3 |160| |170|63623524144 5.0| 5.0 5 |170| |172|34465333611 2.5| 2.5 2-3 |172| |179|55232462253 4.0| 4.0 4 |179| |180|46556145565 6.0| 6.0 6 |180| |189|21111211426 1.0| 1.0 1 |189| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA | | | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa | | 2 | F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry | | 3 | F | 167 |Maciej Ciura |A+S | | | | |Maja Tomalska |Częstochowa | | 4 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES | | | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | | 5 | F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 6 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB | | | | |Anna Furyk |Warszawa | | 7 | 1/2 F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK | | | | |Izabela Kuranc |Lublin | | 8-11 | 1/2 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 8-11 | 1/2 F | 166 |Jakub Bury |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 8-11 | 1/2 F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE | | | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. | | 8-11 | 1/2 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 12 | 1/2 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 13 | 1/2 F | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES | | | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno | | 14-15 | 1/4 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 14-15 | 1/4 F | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 16-17 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 16-17 | 1/4 F | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA | | | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa | | 18 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 19 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE | | | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | | 20-22 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 20-22 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 20-22 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK | | | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska | | 23-24 | 1/4 F | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 23-24 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 25-26 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków | | | | |Olga Kwiatkowska | | | 25-26 | 1/8 B | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 27-28 | 1/8 B | 177 |Denys Likhachov |Golden club | | | | |Polina Yushchenko | | | 27-28 | 1/8 B | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA | | | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź | | 29-32 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 29-32 | 1/8 B | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków | | | | |Anna Kaleta | | | 29-32 | 1/8 B | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 29-32 | 1/8 B | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE | | | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. | | 33-36 | 1/8 B | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 33-36 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 33-36 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 33-36 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance | | | | |Wiktoria Turczak |Kraków | | 37 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 38-40 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 38-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 38-40 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 40 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| 0| 0 39-40 |136| |138| X XX 3| 3 25-29 |138| |142| XX 2| 2 30-32 |142| |145| X X 2| 2 30-32 |145| |150| XX X XX 5| 5 15-21 |150| |154| X X 2| 2 30-32 |154| |155|X X X XXXX 7| 7 7-8 !|155| |156| X XX 3| 3 25-29 |156| |157| XX XX XX 6| 6 9-14 !|157| |158| X XX 3| 3 25-29 |158| |159| XX XX X 5| 5 15-21 |159| |160|XX XX XXXXX 9| 9 1-4 !|160| |161| X 1| 1 33-38 |161| |162|XX X X 4| 4 22-24 |162| |163| X 1| 1 33-38 |163| |164|X XXX X X 6| 6 9-14 !|164| |165| X 1| 1 33-38 |165| |166|X X X 3| 3 25-29 |166| |167|X X XXXXX X 8| 8 5-6 !|167| |168|X X XXXXXXX 9| 9 1-4 !|168| |169|XXXX XX 6| 6 9-14 !|169| |170|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|170| |171| X 1| 1 33-38 |171| |172|X XXXXX 6| 6 9-14 !|172| |173| XX X X 4| 4 22-24 |173| |175|XX X XX 5| 5 15-21 |175| |176| XXX X X 5| 5 15-21 |176| |177| XXX X 4| 4 22-24 |177| |178| X 1| 1 33-38 |178| |179| XXX X X 5| 5 15-21 |179| |180|X XX XXX X 7| 7 7-8 !|180| |181| XX X 3| 3 25-29 |181| |182| X 1| 1 33-38 |182| |183|X XXXXXX X 8| 8 5-6 !|183| |184| 0| 0 39-40 |184| |185| XXX XX 5| 5 15-21 |185| |186| X X XX X 5| 5 15-21 |186| |187|X XXX X X 6| 6 9-14 !|187| |188|XX X XX X 6| 6 9-14 !|188| |189|X XXXXXXXX 9| 9 1-4 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| 0| 0 24-26 |136| |138| XX X 3| 3 15-18 |138| |142| 0| 0 24-26 |142| |145| X X 2| 2 19-22 |145| |150| XXX X XXX 7| 7 4-6 !|150| |154| X X 2| 2 19-22 |154| |156|X XXX X X 6| 6 7-10 !|156| |158|XXXXX X X 7| 7 4-6 !|158| |159|XXXX XX XXX 9| 9 1-2 !|159| |161| 0| 0 24-26 |161| |162|X XX XXXXXX 9| 9 1-2 !|162| |163| X X 2| 2 19-22 |163| |165| XXX XX 5| 5 11-12 |165| |166|X XX XX X 6| 6 7-10 !|166| |171| X XX 3| 3 15-18 |171| |173|XX XXXXX 7| 7 4-6 !|173| |175|XXX XXXXX 8| 8 3 !|175| |176| XX XXXX 6| 6 7-10 !|176| |177|X XXX 4| 4 13-14 |177| |178| X 1| 1 23 |178| |179|XX X XXX 6| 6 7-10 !|179| |181| X X XXX 5| 5 11-12 |181| |182| XX 2| 2 19-22 |182| |184| X X X 3| 3 15-18 |184| |185|X X XX 4| 4 13-14 |185| |186| X X X 3| 3 15-18 |186| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |150|XX XX 4| 4 16-17 |150| |155| X 1| 1 20-22 |155| |156| XXX XX X 6| 6 11-13 !|156| |157| XX XX X 5| 5 14-15 |157| |158| 0| 0 23-24 |158| |159|X X XX XXX 7| 7 9-10 !|159| |160|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|160| |162| 0| 0 23-24 |162| |164|X X X 3| 3 18 |164| |166| XXX XXX XX 8| 8 5-8 !|166| |167|X XXXX XX X 8| 8 5-8 !|167| |168|X XX X X X 6| 6 11-13 !|168| |169|XX 2| 2 19 |169| |170| XXXXXX XXX 9| 9 4 !|170| |172|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|172| |173| XX X X 4| 4 16-17 |173| |175|X 1| 1 20-22 |175| |176|XXX XXX X 7| 7 9-10 !|176| |179| XX XXXX 6| 6 11-13 !|179| |180| XXXXXXXX 8| 8 5-8 !|180| |183|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|183| |187| X XX X X 5| 5 14-15 |187| |188|X 1| 1 20-22 |188| |189| X XXXX XXX 8| 8 5-8 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |156|X X X 3| 3 12 |156| |159|X X X X 4| 4 8-11 |159| |160| XX XX XX 6| 6 4-6 !|160| |166| X X XX 4| 4 8-11 |166| |167| XXX XXXX 7| 7 2-3 !|167| |168| X X X X 4| 4 8-11 |168| |170|XX XX X X 6| 6 4-6 !|170| |172|X X X X XXX 7| 7 2-3 !|172| |176| X 1| 1 13 |176| |179| XXX XX X 6| 6 4-6 !|179| |180| XX X X X 5| 5 7 |180| |183|X XX X 4| 4 8-11 |183| |189|XXXXXX XX X 9| 9 1 !|189| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |160|34446626543 5.0| 5.0 5 |160| |167|55163111264 3.0| 3.0 3 |167| |170|11611434155 2.0| 2.0 2 |170| |172|22525243411 1.0| 1.0 1 |172| |179|46332565322 4.0| 4.0 4 |179| |189|63254352636 6.0| 6.0 6 |189| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB | | | | |Anna Furyk |Warszawa | | 2 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA | | | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa | | 3 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES | | | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | | 4 | F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK | | | | |Izabela Kuranc |Lublin | | 5 | F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE | | | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. | | 6 | F | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA | | | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa | | 7 | F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 8 | F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 9-10 | 1/2 F | 166 |Jakub Bury |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 9-10 | 1/2 F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry | | 11 | 1/2 F | 167 |Maciej Ciura |A+S | | | | |Maja Tomalska |Częstochowa | | 12 | 1/2 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 13 | 1/2 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 14-18 | 1/4 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 14-18 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 14-18 | 1/4 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 14-18 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 14-18 | 1/4 F | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA | | | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź | | 19-22 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE | | | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | | 19-22 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 19-22 | 1/4 F | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES | | | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno | | 19-22 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK | | | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska | | 23-25 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 23-25 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 23-25 | 1/4 F | 177 |Denys Likhachov |Golden club | | | | |Polina Yushchenko | | | 26-27 | 1/4 F | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 26-27 | 1/4 F | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE | | | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. | | 28-30 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 28-30 | 1/8 B | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 28-30 | 1/8 B | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 31-33 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 31-33 | 1/8 B | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków | | | | |Anna Kaleta | | | 31-33 | 1/8 B | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 34-35 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 34-35 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków | | | | |Olga Kwiatkowska | | | 36-40 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 36-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 36-40 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 36-40 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 36-40 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance | | | | |Wiktoria Turczak |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT Liczba par: 40 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| 0| 0 35-40 |136| |138| 0| 0 35-40 |138| |142| 0| 0 35-40 |142| |145| X X 2| 2 32-33 |145| |150| X X X 3| 3 26-31 |150| |154| X X XX 4| 4 20-25 |154| |155| X X XXXXX 7| 7 6-8 !|155| |156| X X X XX 5| 5 15-19 !|156| |157| XX X X X 5| 5 15-19 !|157| |158| XXX X 4| 4 20-25 |158| |159| XX XX X 5| 5 15-19 !|159| |160|XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|160| |161| X X 2| 2 32-33 |161| |162|XXX X X X 6| 6 9-14 !|162| |163| 0| 0 35-40 |163| |164|X XXXXXX XX 9| 9 3-5 !|164| |165| X 1| 1 34 |165| |166|X X XXX X 6| 6 9-14 !|166| |167|X XXXX XX 7| 7 6-8 !|167| |168|X XXX XX 6| 6 9-14 !|168| |169|XXXX XX 6| 6 9-14 !|169| |170|X X X X X 5| 5 15-19 !|170| |171| X XX X 4| 4 20-25 |171| |172|X XXX XXX 7| 7 6-8 !|172| |173|XX X X 4| 4 20-25 |173| |175|XX X XX X 6| 6 9-14 !|175| |176| X XX 3| 3 26-31 |176| |177| XX X 3| 3 26-31 |177| |178| 0| 0 35-40 |178| |179|XXXXX XXXX 9| 9 3-5 !|179| |180|X XXXXX XXX 9| 9 3-5 !|180| |181| X XX 3| 3 26-31 |181| |182| 0| 0 35-40 |182| |183|X XXX XX 6| 6 9-14 !|183| |184| X X X 3| 3 26-31 |184| |185| XX XX X 5| 5 15-19 !|185| |186| X X X X 4| 4 20-25 |186| |187|X X X X 4| 4 20-25 |187| |188| X X X 3| 3 26-31 |188| |189|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| 0| 0 17-21 |136| |138| X XX 3| 3 9-11 |138| |142| 0| 0 17-21 |142| |145|XXX X XX X 7| 7 1 !|145| |150| X XXX XX 6| 6 2 !|150| |154| X 1| 1 15-16 |154| |158|X X XXX 5| 5 3 !|158| |161| 0| 0 17-21 |161| |163| X X 2| 2 12-14 |163| |165| X 1| 1 15-16 |165| |171|X X 2| 2 12-14 |171| |173| X X X X 4| 4 4-8 !|173| |176| X X X X 4| 4 4-8 !|176| |177| X XX X 4| 4 4-8 !|177| |178| 0| 0 17-21 |178| |181| X XX 3| 3 9-11 |181| |182| 0| 0 17-21 |182| |184| X X X 3| 3 9-11 |184| |186| X X X X 4| 4 4-8 !|186| |187|X X 2| 2 12-14 |187| |188|X XX X 4| 4 4-8 !|188| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |145|X XX XXX X 7| 7 5-9 !|145| |150|XX X X X 5| 5 11-13 !|150| |155| X X 2| 2 23-25 |155| |156|XX X X X 5| 5 11-13 !|156| |157| XXX X 4| 4 14-18 |157| |158| X 1| 1 26-27 |158| |159|X X X X 4| 4 14-18 |159| |160| X XXX 4| 4 14-18 |160| |162| X X 2| 2 23-25 |162| |164| XX XX 4| 4 14-18 |164| |166| X X X XX 5| 5 11-13 !|166| |167|XXXXXX XXX 9| 9 2-3 !|167| |168| XXXX XXX 7| 7 5-9 !|168| |169| XX X 3| 3 19-22 |169| |170| XX X XX X 6| 6 10 !|170| |172| XXXXXX XXX 9| 9 2-3 !|172| |173|XXXXX XX X 8| 8 4 !|173| |175|X X X 3| 3 19-22 |175| |176| XX X 3| 3 19-22 |176| |177| X X 2| 2 23-25 |177| |179|X XX XXXX 7| 7 5-9 !|179| |180|XXXX X X X 7| 7 5-9 !|180| |183|X XXXX XX 7| 7 5-9 !|183| |185| X XX X 4| 4 14-18 |185| |186| X 1| 1 26-27 |186| |188|X X X 3| 3 19-22 |188| |189|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |145|XXX XX 5| 5 6-8 !|145| |150|XX X X X 5| 5 6-8 !|150| |156| X 1| 1 13 |156| |166| X X XX 4| 4 9-10 |166| |167|X XX 3| 3 11 |167| |168| XX X X X 5| 5 6-8 !|168| |170|XX X X 4| 4 9-10 |170| |172| XX XX XXX 7| 7 3 !|172| |173|XXXXXX X X 8| 8 2 !|173| |179| XXX XXX 6| 6 4-5 !|179| |180| X XX XXX 6| 6 4-5 !|180| |183| X X 2| 2 12 |183| |189|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|189| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |145|76736678185 7.0| 7.0 7 |145| |150|67867784473 8.0| 8.0 8 |150| |168|85543547367 5.0| 5.0 5 |168| |172|12325236511 2.0| 2.0 2 |172| |173|58684813854 6.0| 6.0 6 |173| |179|33252465232 3.0| 3.0 3 |179| |180|24418152748 4.0| 4.0 4 |180| |189|41171321626 1.0| 1.0 1 |189| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB | | | | |Anna Furyk |Warszawa | | 2 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA | | | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa | | 3 | F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry | | 4 | F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club | | | | |Nataliia Kolomiiets | | | 5 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES | | | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa | | 6 | F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK | | | | |Izabela Kuranc |Lublin | | 7 | 1/2 F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE | | | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. | | 8-10 | 1/2 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up | | | | |Sofia Vashulenko | | | 8-10 | 1/2 F | 166 |Jakub Bury |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 8-10 | 1/2 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 11 | 1/2 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Kinga Biskup | | | 12 | 1/2 F | 177 |Denys Likhachov |Golden club | | | | |Polina Yushchenko | | | 13-16 | 1/4 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 13-16 | 1/4 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra | | 13-16 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA | | | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów | | 13-16 | 1/4 F | 167 |Maciej Ciura |A+S | | | | |Maja Tomalska |Częstochowa | | 17-18 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO | | | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice | | 17-18 | 1/4 F | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES | | | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno | | 19 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 20-23 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE | | | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola | | 20-23 | 1/4 F | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA | | | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa | | 20-23 | 1/4 F | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA | | | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź | | 20-23 | 1/4 F | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE | | | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. | | 24 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK | | | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska | | 25 | 1/4 F | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 26 | 1/8 B | 155 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 27-29 | 1/8 B | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 27-29 | 1/8 B | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 27-29 | 1/8 B | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 30-33 | 1/8 B | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 30-33 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard | | 30-33 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków | | | | |Olga Kwiatkowska | | | 30-33 | 1/8 B | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków | | | | |Anna Kaleta | | | 34-35 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 34-35 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO | | | | |Agata Brzozowska |Opole | | 36-40 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 36-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 36-40 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Emilia Maćkała | | | 36-40 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 36-40 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance | | | | |Wiktoria Turczak |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP Liczba par: 40 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| 0| 0 39-40 |136| |138| X 1| 1 37-38 |138| |142| 0| 0 39-40 |142| |145| X XX 3| 3 25-29 |145| |150| X X 2| 2 30-36 |150| |154| XXX X 4| 4 18-24 |154| |155| X X 2| 2 30-36 |155| |156| X X X 3| 3 25-29 |156| |157| X XX XXX 6| 6 9-11 !|157| |158| X XX X 4| 4 18-24 |158| |159| XX X X X 5| 5 12-17 !|159| |160|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|160| |161| X X 2| 2 30-36 |161| |162| X X XXX 5| 5 12-17 !|162| |163| XX X 3| 3 25-29 |163| |164|X XXXXXX X 8| 8 4-7 !|164| |165| X XX 3| 3 25-29 |165| |166| XX XXX 5| 5 12-17 !|166| |167|X XX X X 5| 5 12-17 !|167| |168|X XXXXX X X 8| 8 4-7 !|168| |169|XX X X 4| 4 18-24 |169| |170|X X X XXX 6| 6 9-11 !|170| |171|X X 2| 2 30-36 |171| |172|X X XXXX 6| 6 9-11 !|172| |173|XX XXXXXX 8| 8 4-7 !|173| |175| X X X X X 5| 5 12-17 !|175| |176| X X X 3| 3 25-29 |176| |177| X X XX 4| 4 18-24 |177| |178| X X 2| 2 30-36 |178| |179|XXXXXXX XX 9| 9 3 !|179| |180|X XXXXX X X 8| 8 4-7 !|180| |181|XX 2| 2 30-36 |181| |182| X 1| 1 37-38 |182| |183|X XXX XX X 7| 7 8 !|183| |184| X X 2| 2 30-36 |184| |185| X X XX 4| 4 18-24 |185| |186| X X X X 4| 4 18-24 |186| |187|X X X X 4| 4 18-24 |187| |188|XX XX X 5| 5 12-17 !|188| |189|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |136| 0| 0 19-23 |136| |138| X 1| 1 17-18 |138| |142| 0| 0 19-23 |142| |145| XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|145| |150| XX 2| 2 13-16 |150| |154| X X 2| 2 13-16 |154| |155| X XX X 4| 4 9 |155| |156|X XXXX XX X 8| 8 2-3 !|156| |158|X XX XX X 6| 6 4-6 !|158| |161| 0| 0 19-23 |161| |163| X 1| 1 17-18 |163| |165| X X 2| 2 13-16 |165| |169|XX X X XXXX 8| 8 2-3 !|169| |171| X X 2| 2 13-16 |171| |176| X XX XX 5| 5 7-8 !|176| |177|X XXXXX 6| 6 4-6 !|177| |178| 0| 0 19-23 |178| |181| XX X 3| 3 10-12 |181| |182| 0| 0 19-23 |182| |184| X X X 3| 3 10-12 |184| |185|X XX XXX 6| 6 4-6 !|185| |186|XX X X X 5| 5 7-8 !|186| |187|X X X 3| 3 10-12 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |145| XX XXX 5| 5 13-16 |145| |156|XX X X XX 6| 6 10-12 !|156| |157| X XX XXXX 7| 7 7-9 !|157| |158| 0| 0 25 |158| |159| XXX XX X 6| 6 10-12 !|159| |160| X XX XX 5| 5 13-16 |160| |162| XXX X 4| 4 17-18 |162| |164| X XXXX 5| 5 13-16 |164| |166| X XXX XX 6| 6 10-12 !|166| |167|X X XX X 5| 5 13-16 |167| |168|XXXX XXXX 8| 8 4-6 !|168| |169| X X 2| 2 20-23 |169| |170|XXX X X XXX 8| 8 4-6 !|170| |172|X XXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|172| |173|X X 2| 2 20-23 |173| |175|X X X 3| 3 19 |175| |176|XX XX 4| 4 17-18 |176| |177|XXXX X XX 7| 7 7-9 !|177| |179|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !|179| |180| XXX XXXX 7| 7 7-9 !|180| |183|XXXX XX XX 8| 8 4-6 !|183| |185| X X 2| 2 20-23 |185| |186| X X 2| 2 20-23 |186| |188| X 1| 1 24 |188| |189|XX XXXXXX X 9| 9 3 !|189| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |156| X X 2| 2 11 |156| |157|XXXXXX X X 8| 8 4 !|157| |159| X X X 3| 3 8-10 |159| |166| X XX 3| 3 8-10 |166| |168| X X X X 4| 4 7 |168| |170|XXX XXXX XX 9| 9 2-3 !|170| |172|X X XXXXX 7| 7 5-6 !|172| |177| X 1| 1 12 |177| |179|XXXXX XX 7| 7 5-6 !|179| |180| XXXXX XXXX 9| 9 2-3 !|180| |183|X X X 3| 3 8-10 |183| |189|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|189| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |157|36365434264 4.0| 4.0 4 |157| |170|62633611135 3.0| 3.0 3 |170| |172|13414226311 2.0| 2.0 2 |172| |179|54222545652 5.0| 5.0 5 |179| |180|45546353546 6.0| 6.0 6 |180| |189|21151162423 1.0| 1.0 1 |189| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO | | | | |Maria Baryliszyn |Opole | | 2 | F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec | | 3 | F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Oliwia Szarek | | | 4 | F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA | | | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | | 5 | F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Klara Guettner | | | 6 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA | | | | |Magdalena Sadowska |Wrocław | | 7 | F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 8-9 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 8-9 | 1/2 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL | | | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów | | 10-11 | 1/2 F | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży| | | | |Kinga Ziębora | | | 10-11 | 1/2 F | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 12 | 1/2 F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA | | | | |Angelika Włoch |Kraków | | 13 | 1/4 F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB | | | | |Monika Snopkowska |Warszawa | | 14 | 1/4 F | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA | | 15-17 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 15-17 | 1/4 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 15-17 | 1/4 F | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | 18-20 | 1/8 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United | | | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA | | 18-20 | 1/8 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 18-20 | 1/8 F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 21-23 | 1/8 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER | | | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork | | 21-23 | 1/8 F | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 21-23 | 1/8 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO | | | | |Joanna Stanowska |Oława | | 24 | 1/8 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 25 | 1/8 F | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 26-27 | 1/8 F | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 26-27 | 1/8 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 28-35 |1/16 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz | | 28-35 |1/16 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 28-35 |1/16 B | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 28-35 |1/16 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 28-35 |1/16 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz | | | 28-35 |1/16 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 28-35 |1/16 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 28-35 |1/16 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 36-37 |1/16 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 36-37 |1/16 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków| | | | |Anna Suder | | | 38-41 |1/16 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 38-41 |1/16 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 38-41 |1/16 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka | | | | |Gabriela Pastuch | | | 38-41 |1/16 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA Liczba par: 41 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55| XXX X 4| 4 19-24 | 55| | 80| X X 2| 2 27-30 | 80| | 81| X 1| 1 31-37 | 81| | 87| X 1| 1 31-37 | 87| | 89|XX X X 4| 4 19-24 | 89| | 90| X XX XX X 6| 6 8-13 !| 90| | 92| 0| 0 38-41 | 92| |103|XX XX XXX 7| 7 6-7 !|103| |104| X 1| 1 31-37 |104| |105| 0| 0 38-41 |105| |106| X 1| 1 31-37 |106| |107| X X X 3| 3 25-26 |107| |108| X 1| 1 31-37 |108| |109| 0| 0 38-41 |109| |111|X X XX XX 6| 6 8-13 !|111| |112|XXX XX 5| 5 14-18 |112| |114| X 1| 1 31-37 |114| |124| X XXX X 5| 5 14-18 |124| |131|X X XXXXXX 8| 8 4-5 !|131| |132|XX X X X X 6| 6 8-13 !|132| |133| XX 2| 2 27-30 |133| |134|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !|134| |135|X XX X XX 6| 6 8-13 !|135| |136| X 1| 1 31-37 |136| |137| XX X X 4| 4 19-24 |137| |138|XXXX 4| 4 19-24 |138| |139| XXX XX 5| 5 14-18 |139| |140| X X X X 4| 4 19-24 |140| |141| X X XX 4| 4 19-24 |141| |142| X X 2| 2 27-30 |142| |143| 0| 0 38-41 |143| |144| XXXX X X 6| 6 8-13 !|144| |145|XXX X X X 6| 6 8-13 !|145| |146| X X 2| 2 27-30 |146| |147|X X XX X 5| 5 14-18 |147| |148|XX X X XXX 7| 7 6-7 !|148| |149|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !|149| |150|X XX 3| 3 25-26 |150| |151|X X X X X 5| 5 14-18 |151| |152| XXXX XXXXX 9| 9 3 !|152| |153| XXXX XXX X 8| 8 4-5 !|153| ---------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|XXXXXXX X 8| 8 1-4 !| 55| | 80|X X X XX X 6| 6 9 !| 80| | 81| X X 2| 2 15-22 | 81| | 87| X X X 3| 3 10-14 !| 87| | 89| 0| 0 25-28 | 89| | 92| 0| 0 25-28 | 92| |104| X 1| 1 23-24 |104| |105|X X 2| 2 15-22 |105| |106| 0| 0 25-28 |106| |107|X X 2| 2 15-22 |107| |108| X X 2| 2 15-22 |108| |109| 0| 0 25-28 |109| |112| XX 2| 2 15-22 |112| |114| X X 2| 2 15-22 |114| |124| XXXXXXXX 8| 8 1-4 !|124| |133| X XX 3| 3 10-14 !|133| |136|X X X 3| 3 10-14 !|136| |137| X X 2| 2 15-22 |137| |138| X X 2| 2 15-22 |138| |139| X XXX XXX 7| 7 5-8 !|139| |140| XXXXXXX X 8| 8 1-4 !|140| |141| X 1| 1 23-24 |141| |142| X XX 3| 3 10-14 !|142| |143|X XXXX XXX 8| 8 1-4 !|143| |146|XX X 3| 3 10-14 !|146| |147|X XXX XX X 7| 7 5-8 !|147| |150|XXXX X XX 7| 7 5-8 !|150| |151| XXXX XXX 7| 7 5-8 !|151| ---------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|X XXX 4| 4 18-20 | 55| | 80| XXX X X 5| 5 11-17 !| 80| | 87| X 1| 1 25 | 87| | 90|X X X X 4| 4 18-20 | 90| |103|XXX XXX 6| 6 7-10 !|103| |111| X XXX X 5| 5 11-17 !|111| |124| XX X X 4| 4 18-20 |124| |131| XX XX XXX 7| 7 4-6 !|131| |132| XXX XXX X 7| 7 4-6 !|132| |133|X X X X X 5| 5 11-17 !|133| |134|X X XXXX 6| 6 7-10 !|134| |135| X X X 3| 3 21-23 |135| |136| X X X 3| 3 21-23 |136| |139|X XX X X 5| 5 11-17 !|139| |140|XX XXX X 6| 6 7-10 !|140| |142| 0| 0 26-27 |142| |143| X X XXXXX 7| 7 4-6 !|143| |144|XXXX X XXXX 9| 9 2-3 !|144| |145| X X 2| 2 24 |145| |146| XX XXX 5| 5 11-17 !|146| |147| X X X 3| 3 21-23 |147| |148|XXXX XX 6| 6 7-10 !|148| |149|XXXXX XXXX 9| 9 2-3 !|149| |150| 0| 0 26-27 |150| |151| XXXX X 5| 5 11-17 !|151| |152|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|152| |153|XXX XX 5| 5 11-17 !|153| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 80| X XX 3| 3 15-17 | 80| |103| XX XXX XX 7| 7 7 !|103| |111|X XX XXX XX 8| 8 5-6 !|111| |131|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !|131| |132|XX X 3| 3 15-17 |132| |133| X X X 3| 3 15-17 |133| |134| XX XXX X 6| 6 8-12 !|134| |139|XXXXX XXXXX 10| 10 1-3 !|139| |140|XX X XXXXXX 9| 9 4 !|140| |143|XX XXX X 6| 6 8-12 !|143| |144|XXXXXXXX XX 10| 10 1-3 !|144| |146| XX X XXX 6| 6 8-12 !|146| |148|XXXXX XXX 8| 8 5-6 !|148| |149|XXX XX X 6| 6 8-12 !|149| |151| X X XX 4| 4 14 |151| |152|X X XX X X 6| 6 8-12 !|152| |153| XXXXX 5| 5 13 |153| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |103| XX X X 4| 4 8-9 |103| |111|X X XX XX 6| 6 5-7 !|111| |131| X XXXXXXX 8| 8 2-3 !|131| |134|X X 2| 2 12 |134| |139|X XX XXX X 7| 7 4 !|139| |140|XX XXXXXXX 9| 9 1 !|140| |143|X X XX 4| 4 8-9 |143| |144| XXXXX X 6| 6 5-7 !|144| |146| X X X 3| 3 10-11 |146| |148| XX X 3| 3 10-11 |148| |149| XX XX XX 6| 6 5-7 !|149| |152|X XXXXX XX 8| 8 2-3 !|152| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |111|77524727475 7.0| 7.0 7 |111| |131|42256176734 4.0| 4.0 4 |131| |139|21711241612 1.0| 1.0 1 |139| |140|56637633347 6.0| 6.0 6 |140| |144|65445555523 5.0| 5.0 5 |144| |149|34362462256 3.0| 3.0 3 |149| |152|13173314161 2.0| 2.0 2 |152| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO | | | | |Maria Baryliszyn |Opole | | 2 | F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Oliwia Szarek | | | 3 | F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB | | | | |Monika Snopkowska |Warszawa | | 4 | F | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 5 | F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA | | | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | | 6 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA | | | | |Magdalena Sadowska |Wrocław | | 7 | F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Klara Guettner | | | 8 | 1/2 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL | | | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów | | 9-12 | 1/2 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 9-12 | 1/2 F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 9-12 | 1/2 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO | | | | |Joanna Stanowska |Oława | | 9-12 | 1/2 F | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA | | 13 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 14-15 | 1/4 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United | | | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA | | 14-15 | 1/4 F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA | | | | |Angelika Włoch |Kraków | | 16-20 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 16-20 | 1/4 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 16-20 | 1/4 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER | | | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork | | 16-20 | 1/4 F | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży| | | | |Kinga Ziębora | | | 16-20 | 1/4 F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec | | 21-22 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 21-22 | 1/4 F | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz | | | 23 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 24 | 1/4 F | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 25-26 | 1/8 B | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 25-26 | 1/8 B | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 27-30 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 27-30 | 1/8 B | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | 27-30 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 27-30 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 31-34 | 1/8 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz | | 31-34 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 31-34 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 31-34 | 1/8 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 35-39 | 1/8 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 35-39 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 35-39 | 1/8 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 35-39 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 35-39 | 1/8 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków| | | | |Anna Suder | | | 40-41 | 1/8 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka | | | | |Gabriela Pastuch | | | 40-41 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA Liczba par: 41 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55| X XXX 4| 4 19-23 | 55| | 80|X X 2| 2 25-30 | 80| | 81| X X 2| 2 25-30 | 81| | 87| X XX 3| 3 24 | 87| | 89|X 1| 1 31-37 | 89| | 90| XXXXXX X 7| 7 5-11 !| 90| | 92| X 1| 1 31-37 | 92| |103|X X XX X 5| 5 16-18 |103| |104| 0| 0 38-41 |104| |105| X 1| 1 31-37 |105| |106| X 1| 1 31-37 |106| |107| X X 2| 2 25-30 |107| |108| X X 2| 2 25-30 |108| |109| 0| 0 38-41 |109| |111|X X XXX X X 7| 7 5-11 !|111| |112|XX XXXXXX 8| 8 3-4 !|112| |114| 0| 0 38-41 |114| |124| XX X X XXX 7| 7 5-11 !|124| |131|X X XXXX X 7| 7 5-11 !|131| |132| X XXX X X 6| 6 12-15 !|132| |133| X X 2| 2 25-30 |133| |134| XXXXXXXXX 9| 9 2 !|134| |135|X XXXXX 6| 6 12-15 !|135| |136| 0| 0 38-41 |136| |137| X X 2| 2 25-30 |137| |138| X 1| 1 31-37 |138| |139| X X XX 4| 4 19-23 |139| |140| X XX X 4| 4 19-23 |140| |141| X 1| 1 31-37 |141| |142|X X XX X X 6| 6 12-15 !|142| |143| X X XX XXX 7| 7 5-11 !|143| |144| XXXX XX X 7| 7 5-11 !|144| |145|X XX X X 5| 5 16-18 |145| |146| X 1| 1 31-37 |146| |147|X XXX X X 6| 6 12-15 !|147| |148| X XX X 4| 4 19-23 |148| |149|X XXXXXXX 8| 8 3-4 !|149| |150|XX XX X 5| 5 16-18 |150| |151|XXX X 4| 4 19-23 |151| |152|XX XXX X X 7| 7 5-11 !|152| |153|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|153| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|X XX X X X 6| 6 7-9 !| 55| | 80|X XXXX XX 7| 7 4-6 !| 80| | 81| X X 2| 2 16-19 | 81| | 87| X XX 3| 3 12-15 | 87| | 89| X 1| 1 20-24 | 89| | 92| X X 2| 2 16-19 | 92| |103|X XX X 4| 4 10-11 |103| |104| X 1| 1 20-24 |104| |105| X 1| 1 20-24 |105| |106| 0| 0 25-26 |106| |107|XXX X X X 6| 6 7-9 !|107| |108| X X 2| 2 16-19 |108| |109| 0| 0 25-26 |109| |114| X 1| 1 20-24 |114| |133| XX X 3| 3 12-15 |133| |136|X X X 3| 3 12-15 |136| |137|X X 2| 2 16-19 |137| |138| X X X 3| 3 12-15 |138| |139| X XXXXXX 7| 7 4-6 !|139| |140|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|140| |141| X 1| 1 20-24 |141| |145|X X X X 4| 4 10-11 |145| |146| X X XXX X 6| 6 7-9 !|146| |148| X XXX XXX 7| 7 4-6 !|148| |150|XXXX XX XX 8| 8 2-3 !|150| |151| X XXXXXX X 8| 8 2-3 !|151| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|X XX X X 5| 5 14-15 | 55| | 80| XXX X 4| 4 16-20 | 80| | 90|XXXX XXXXX 9| 9 1-3 !| 90| |107|X X X 3| 3 21-22 |107| |111| X XXXXX 6| 6 10-13 !|111| |112| X X X 3| 3 21-22 |112| |124| XX XX XXX 7| 7 6-9 !|124| |131| X X XXXX 6| 6 10-13 !|131| |132|X X X X 4| 4 16-20 |132| |134|X XXX X 5| 5 14-15 |134| |135| X X XX 4| 4 16-20 |135| |139|XX XX XXX X 8| 8 4-5 !|139| |140|XXXXXX X XX 9| 9 1-3 !|140| |142| 0| 0 24 |142| |143| X XXX X X 6| 6 10-13 !|143| |144|XXX XX X 6| 6 10-13 !|144| |146| XX XX 4| 4 16-20 |146| |147|XX X XX XX 7| 7 6-9 !|147| |148| XXXX XXX 7| 7 6-9 !|148| |149|XXXXXXX X 8| 8 4-5 !|149| |150| X 1| 1 23 |150| |151|X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !|151| |152| XX XX 4| 4 16-20 |152| |153|XXX XXX X 7| 7 6-9 !|153| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 90| X 1| 1 13 | 90| |111| X X X 3| 3 9-12 |111| |124| X X X 3| 3 9-12 |124| |131| XXX XXX 6| 6 4-5 !|131| |139|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|139| |140|XXX XXXXX X 9| 9 2 !|140| |143|X XX X 4| 4 8 |143| |144| XXX X X 5| 5 6-7 !|144| |147| X X X 3| 3 9-12 |147| |148|XXXX XXXX 8| 8 3 !|148| |149|XXXXX X 6| 6 4-5 !|149| |151| X X X 3| 3 9-12 |151| |153|X XXXX 5| 5 6-7 !|153| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |131|53346577514 5.0| 5.0 5 |131| |139|21212441252 1.0| 1.0 1 |139| |140|67724756423 6.0| 6.0 6 |140| |144|76661663637 7.0| 7.0 7 |144| |148|14455235375 4.0| 4.0 4 |148| |149|32133324166 2.0| 2.0 2 |149| |153|45577112741 3.0| 3.0 3 |153| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec | | 2 | F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Oliwia Szarek | | | 3 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO | | | | |Maria Baryliszyn |Opole | | 4 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA | | | | |Magdalena Sadowska |Wrocław | | 5 | F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA | | | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | | 6 | F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA | | | | |Angelika Włoch |Kraków | | 7 | F | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | 8-11 | 1/2 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 8-11 | 1/2 F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 8-11 | 1/2 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 8-11 | 1/2 F | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA | | 12 | 1/2 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 13 | 1/4 F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Klara Guettner | | | 14-19 | 1/4 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United | | | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA | | 14-19 | 1/4 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 14-19 | 1/4 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 14-19 | 1/4 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL | | | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów | | 14-19 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 14-19 | 1/4 F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB | | | | |Monika Snopkowska |Warszawa | | 20-23 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 20-23 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 20-23 | 1/4 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 20-23 | 1/4 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO | | | | |Joanna Stanowska |Oława | | 24 | 1/4 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER | | | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork | | 25-29 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 25-29 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz | | | 25-29 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 25-29 | 1/8 B | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży| | | | |Kinga Ziębora | | | 25-29 | 1/8 B | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 30-31 | 1/8 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz | | 30-31 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 32-33 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 32-33 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | | 34-38 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 34-38 | 1/8 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 34-38 | 1/8 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka | | | | |Gabriela Pastuch | | | 34-38 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 34-38 | 1/8 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 39-41 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 39-41 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 39-41 | 1/8 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków| | | | |Anna Suder | | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA Liczba par: 41 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55| X X 2| 2 25-32 | 55| | 80| X 1| 1 33-34 | 80| | 81| X X 2| 2 25-32 | 81| | 87| XX X 3| 3 20-24 | 87| | 89|X X 2| 2 25-32 | 89| | 90|X XX X XX 6| 6 9-15 !| 90| | 92| 0| 0 35-41 | 92| |103|X X XX XX 6| 6 9-15 !|103| |104| 0| 0 35-41 |104| |105| X X 2| 2 25-32 |105| |106| 0| 0 35-41 |106| |107| X 1| 1 33-34 |107| |108| 0| 0 35-41 |108| |109| 0| 0 35-41 |109| |111| X XXXX 5| 5 16-17 |111| |112| XX 2| 2 25-32 |112| |114| 0| 0 35-41 |114| |124|XXXXXXX XX 9| 9 4-6 !|124| |131|X X X XX X 6| 6 9-15 !|131| |132|XX XXX X X 7| 7 7-8 !|132| |133| X X XX 4| 4 18-19 |133| |134|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|134| |135|X XXXX X 6| 6 9-15 !|135| |136| X X 2| 2 25-32 |136| |137| X X X 3| 3 20-24 |137| |138|X X 2| 2 25-32 |138| |139| X X X 3| 3 20-24 |139| |140|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|140| |141| 0| 0 35-41 |141| |142| XXX 3| 3 20-24 |142| |143|X XX XX X 6| 6 9-15 !|143| |144|XXXXX X X 7| 7 7-8 !|144| |145|X X X XX 5| 5 16-17 |145| |146| X X 2| 2 25-32 |146| |147| XXXX X X 6| 6 9-15 !|147| |148| XXX 3| 3 20-24 |148| |149|XXXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|149| |150|XXX X XX 6| 6 9-15 !|150| |151| X XX X 4| 4 18-19 |151| |152| XXXXXXXXX 9| 9 4-6 !|152| |153| XXXXXXXXX 9| 9 4-6 !|153| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|XXX X X X 6| 6 3-9 !| 55| | 80|XX XX XX 6| 6 3-9 !| 80| | 81| XXX 3| 3 15-16 | 81| | 87| X XX 3| 3 15-16 | 87| | 89|XX X X XX 6| 6 3-9 !| 89| | 92| X X 2| 2 17-18 | 92| |104| X 1| 1 19-23 |104| |105| X 1| 1 19-23 |105| |106| X 1| 1 19-23 |106| |107|X X XXXXX X 8| 8 2 !|107| |108|X X X XX 5| 5 10-14 |108| |109| XX 2| 2 17-18 |109| |111|X X XX XX 6| 6 3-9 !|111| |112| XXXXX 5| 5 10-14 |112| |114| 0| 0 24-26 |114| |133| XX X XXX 6| 6 3-9 !|133| |136| X 1| 1 19-23 |136| |137| X 1| 1 19-23 |137| |138| 0| 0 24-26 |138| |139| X X XXXX 6| 6 3-9 !|139| |141| 0| 0 24-26 |141| |142|X XX XX 5| 5 10-14 |142| |145|X XXXX XXXX 9| 9 1 !|145| |146|XX XX X 5| 5 10-14 |146| |148| X X X X X 5| 5 10-14 |148| |151| X X X XXX 6| 6 3-9 !|151| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|X XXX 4| 4 14-19 | 55| | 80|X X X 3| 3 20-23 | 80| | 89|XXXX XX X 7| 7 5-9 !| 89| | 90|X X X X 4| 4 14-19 | 90| |103| XX X X 4| 4 14-19 |103| |107| XXX 3| 3 20-23 |107| |111| XX XX XX 6| 6 10-12 !|111| |124| X XXX X X 6| 6 10-12 !|124| |131| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|131| |132|X XXX X XX 7| 7 5-9 !|132| |133|XX X X XXXX 8| 8 3-4 !|133| |134|XX X XXXXX 8| 8 3-4 !|134| |135| X X 2| 2 24 |135| |139|X XXXXXX 7| 7 5-9 !|139| |140|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|140| |143|XX X X 4| 4 14-19 |143| |144| XX X XX 5| 5 13 |144| |145| XX X 3| 3 20-23 |145| |147|X X X 3| 3 20-23 |147| |149| XX XX XXX 7| 7 5-9 !|149| |150| X X XX 4| 4 14-19 |150| |151|X X XXXXX 7| 7 5-9 !|151| |152| XXXX XX 6| 6 10-12 !|152| |153| XX XX 4| 4 14-19 |153| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 89| XX X X 4| 4 8-11 | 89| |111| X X 2| 2 12 |111| |124|X XX X 4| 4 8-11 |124| |131| XXXX XX 6| 6 3-7 !|131| |132|X X XX 4| 4 8-11 |132| |133| XXX X X X 6| 6 3-7 !|133| |134|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|134| |139|XXXXX XX X 8| 8 2 !|139| |140|XX XXX X 6| 6 3-7 !|140| |149| XXXX X X 6| 6 3-7 !|149| |151| X XX X 4| 4 8-11 |151| |152|XXX X X X 6| 6 3-7 !|152| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |131|14365277716 5.0| 5.0 5 |131| |133|77756754467 7.0| 7.0 7 |133| |134|56277646632 6.0| 6.0 6 |134| |139|41522423525 3.0| 3.0 3 |139| |140|65611535143 4.0| 4.0 4 |140| |149|32134362354 2.0| 2.0 2 |149| |152|23443111271 1.0| 1.0 1 |152| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec | | 2 | F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB | | | | |Monika Snopkowska |Warszawa | | 3 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO | | | | |Maria Baryliszyn |Opole | | 4 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA | | | | |Magdalena Sadowska |Wrocław | | 5 | F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Klara Guettner | | | 6 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 7 | 1/2 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL | | | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów | | 8-11 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 8-11 | 1/2 F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA | | | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | | 8-11 | 1/2 F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA | | | | |Angelika Włoch |Kraków | | 8-11 | 1/2 F | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży| | | | |Kinga Ziębora | | | 12 | 1/2 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 13 | 1/2 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 14-16 | 1/4 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 14-16 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 14-16 | 1/4 F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Oliwia Szarek | | | 17-18 | 1/4 F | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 17-18 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 19-22 | 1/4 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United | | | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA | | 19-22 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 19-22 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 19-22 | 1/4 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER | | | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork | | 23-24 | 1/4 F | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 23-24 | 1/4 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO | | | | |Joanna Stanowska |Oława | | 25 | 1/8 B | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA | | 26-28 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz | | | 26-28 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 26-28 | 1/8 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 29-32 | 1/8 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz | | 29-32 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 29-32 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 29-32 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 33-36 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 33-36 | 1/8 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka | | | | |Gabriela Pastuch | | | 33-36 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 33-36 | 1/8 B | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | 37-41 | 1/8 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 37-41 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 37-41 | 1/8 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 37-41 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | | 37-41 | 1/8 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków| | | | |Anna Suder | | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE Liczba par: 41 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55| X XX 3| 3 24-25 | 55| | 80| X X 2| 2 26-31 | 80| | 81| XX 2| 2 26-31 | 81| | 87| X X XX 4| 4 19-23 | 87| | 89| X 1| 1 32-36 | 89| | 90| XX XXX 5| 5 13-18 !| 90| | 92| 0| 0 37-41 | 92| |103|X XXX X 5| 5 13-18 !|103| |104| 0| 0 37-41 |104| |105| X 1| 1 32-36 |105| |106| X 1| 1 32-36 |106| |107| X 1| 1 32-36 |107| |108| 0| 0 37-41 |108| |109| 0| 0 37-41 |109| |111|X X XXX 5| 5 13-18 !|111| |112|X X 2| 2 26-31 |112| |114| 0| 0 37-41 |114| |124| XXXX X XXX 8| 8 4-7 !|124| |131|X X XXXX X 7| 7 8-10 !|131| |132|XX XX X XX 7| 7 8-10 !|132| |133| X XX X 4| 4 19-23 |133| |134| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|134| |135| XXXX X 5| 5 13-18 !|135| |136| X X 2| 2 26-31 |136| |137|X X 2| 2 26-31 |137| |138| X X 2| 2 26-31 |138| |139| XXX XXXX 7| 7 8-10 !|139| |140|XX XXXX XX 8| 8 4-7 !|140| |141| X 1| 1 32-36 |141| |142|X X X 3| 3 24-25 |142| |143|X XX X X 5| 5 13-18 !|143| |144| XXXXXXX X 8| 8 4-7 !|144| |145|X X XX 4| 4 19-23 |145| |146|X X XXXX 6| 6 11-12 !|146| |147|XXXX X 5| 5 13-18 !|147| |148| X X X X 4| 4 19-23 |148| |149|XXXX X XXX 8| 8 4-7 !|149| |150|XXX X XX 6| 6 11-12 !|150| |151| X XX X 4| 4 19-23 |151| |152|X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !|152| |153| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|153| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55| XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 55| | 80| XX XXX X 6| 6 4-5 !| 80| | 81| X X 2| 2 11-14 | 81| | 87| X X 2| 2 11-14 | 87| | 89| 0| 0 19-23 | 89| | 92| 0| 0 19-23 | 92| |104| X 1| 1 15-18 |104| |105| 0| 0 19-23 |105| |106| X 1| 1 15-18 |106| |107|X XXX X 5| 5 6 !|107| |108| X X 2| 2 11-14 |108| |109| 0| 0 19-23 |109| |112| XX X 3| 3 8-10 |112| |114| X 1| 1 15-18 |114| |133| X 1| 1 15-18 |133| |136|XX X 3| 3 8-10 |136| |137|X X X 3| 3 8-10 |137| |138| X X 2| 2 11-14 |138| |141| 0| 0 19-23 |141| |142|X X XX XX 6| 6 4-5 !|142| |145|X XX XXX X 7| 7 3 !|145| |148| XXX X XXXX 8| 8 2 !|148| |151|X X XX 4| 4 7 |151| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|X XX 3| 3 19-22 | 55| | 80| XX X 3| 3 19-22 | 80| | 90|XXXX X XX 7| 7 5-8 !| 90| |103| XX X X X 5| 5 14-16 |103| |107| XXX 3| 3 19-22 |107| |111| X XX XX 5| 5 14-16 |111| |124| XXX XX X 6| 6 9-13 !|124| |131| X XXXXXXX 8| 8 3-4 !|131| |132|XX XX X X 6| 6 9-13 !|132| |134|X X XXX X 6| 6 9-13 !|134| |135| X X X 3| 3 19-22 |135| |139|X XXXXXX X 8| 8 3-4 !|139| |140|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|140| |142| X 1| 1 23-24 |142| |143| XX X XX X 6| 6 9-13 !|143| |144|XXXXXXXX XX 10| 10 2 !|144| |145| XX X XXX 6| 6 9-13 !|145| |146|XXX XX XX 7| 7 5-8 !|146| |147| X 1| 1 23-24 |147| |148|X XX X 4| 4 17-18 |148| |149|XXX X X 5| 5 14-16 |149| |150| XX X X 4| 4 17-18 |150| |152|X X XXX XX 7| 7 5-8 !|152| |153|X XXX XXX 7| 7 5-8 !|153| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 90|X X X X 4| 4 8-11 | 90| |124| X XXX XX 6| 6 3-6 !|124| |131| XX X X 4| 4 8-11 |131| |132|X X 2| 2 13 |132| |134| X X X X 4| 4 8-11 |134| |139|XXXXX XXX X 9| 9 1 !|139| |140| X XX XXX 6| 6 3-6 !|140| |143| X XXX X 5| 5 7 |143| |144| XXX X X XX 7| 7 2 !|144| |145|XXX 3| 3 12 |145| |146| XXX X 4| 4 8-11 |146| |152|X XXX XX 6| 6 3-6 !|152| |153|X XXXXX 6| 6 3-6 !|153| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |124|63463664466 6.0| 6.0 6 |124| |139|31644222334 3.0| 3.0 3 |139| |140|46312535255 4.0| 4.0 4 |140| |144|55256446513 5.0| 5.0 5 |144| |152|12521151141 1.0| 1.0 1 |152| |153|24135313622 2.0| 2.0 2 |153| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO | | | | |Maria Baryliszyn |Opole | | 2 | F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Oliwia Szarek | | | 3 | F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA | | | | |Angelika Włoch |Kraków | | 4 | F | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 5 | F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA | | | | |Natalia Smużyńska |Radomsko | | 6 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA | | | | |Magdalena Sadowska |Wrocław | | 7 | F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 8 | F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto| | | | |Klara Guettner | | | 9-10 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 9-10 | 1/2 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 11-12 | 1/2 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United | | | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA | | 11-12 | 1/2 F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec | | 13 | 1/2 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL | | | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów | | 14-20 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 14-20 | 1/4 F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 14-20 | 1/4 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 14-20 | 1/4 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA | | | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra | | 14-20 | 1/4 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO | | | | |Joanna Stanowska |Oława | | 14-20 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 14-20 | 1/4 F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB | | | | |Monika Snopkowska |Warszawa | | 21-22 | 1/4 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER | | | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork | | 21-22 | 1/4 F | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA | | 23 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 24-25 | 1/4 F | 142 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw | | 24-25 | 1/4 F | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży| | | | |Kinga Ziębora | | | 26-28 | 1/8 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 26-28 | 1/8 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka | | | | |Gabriela Pastuch | | | 26-28 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 29-30 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 29-30 | 1/8 B | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | 31-34 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 31-34 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz | | | 31-34 | 1/8 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 31-34 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice | | 35-39 | 1/8 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz | | 35-39 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 35-39 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 35-39 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 35-39 | 1/8 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków| | | | |Anna Suder | | | 40-41 | 1/8 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 40-41 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE Liczba par: 41 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|XXXXX XX 7| 7 8-11 !| 55| | 80|X X XX 4| 4 17-21 | 80| | 81| X X 2| 2 27-32 | 81| | 87| X X 2| 2 27-32 | 87| | 89|XXX 3| 3 22-26 | 89| | 90| X X XXX 5| 5 13-16 !| 90| | 92| 0| 0 36-41 | 92| |103|X XX X 4| 4 17-21 |103| |104| 0| 0 36-41 |104| |105| 0| 0 36-41 |105| |106| X 1| 1 33-35 |106| |107| X XX X 4| 4 17-21 |107| |108| X 1| 1 33-35 |108| |109| X 1| 1 33-35 |109| |111| X X 2| 2 27-32 |111| |112| XX 2| 2 27-32 |112| |114| 0| 0 36-41 |114| |124| XXXX X XX 7| 7 8-11 !|124| |131|XXX X XXXX 8| 8 5-7 !|131| |132|XX XX X XX 7| 7 8-11 !|132| |133| X X 2| 2 27-32 |133| |134|X XXXXXXX X 9| 9 2-4 !|134| |135| XXXX XXX 7| 7 8-11 !|135| |136| XX X 3| 3 22-26 |136| |137|X X X 3| 3 22-26 |137| |138| 0| 0 36-41 |138| |139| XXXXX XXX 8| 8 5-7 !|139| |140|XXXX XXX X 8| 8 5-7 !|140| |141| 0| 0 36-41 |141| |142|X XX X X 5| 5 13-16 !|142| |143|X XX X 4| 4 17-21 |143| |144| XXXX XX 6| 6 12 !|144| |145|X X X X X 5| 5 13-16 !|145| |146| X X 2| 2 27-32 |146| |147|X X X X X 5| 5 13-16 !|147| |148| X XX X 4| 4 17-21 |148| |149|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|149| |150|XX X 3| 3 22-26 |150| |151| XX X 3| 3 22-26 |151| |152| X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|152| |153| X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|153| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 80| XXXX X XX 7| 7 2-5 !| 80| | 81|X 1| 1 19-23 | 81| | 87| X XX 3| 3 13-14 | 87| | 89|XX X X 4| 4 10-12 | 89| | 92| X 1| 1 19-23 | 92| |103| X XXXX 5| 5 7-9 !|103| |104| X 1| 1 19-23 |104| |105| 0| 0 24-25 |105| |106| XXX X 4| 4 10-12 |106| |107| XX XXXXX X 8| 8 1 !|107| |108| X X 2| 2 15-18 |108| |109| 0| 0 24-25 |109| |111|X X XXX X 6| 6 6 !|111| |112| X X 2| 2 15-18 |112| |114| X 1| 1 19-23 |114| |133| X XX 3| 3 13-14 |133| |136| XX XX 4| 4 10-12 |136| |137| X X 2| 2 15-18 |137| |138| X X 2| 2 15-18 |138| |141| X 1| 1 19-23 |141| |143|XX XXX XX 7| 7 2-5 !|143| |146|X X XX X 5| 5 7-9 !|146| |148|X XXX XX X 7| 7 2-5 !|148| |150|XX X XX 5| 5 7-9 !|150| |151|X XXXX XX 7| 7 2-5 !|151| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55|XX XXXX 6| 6 7-13 !| 55| | 80|XX 2| 2 23 | 80| | 90| XX XX XX 6| 6 7-13 !| 90| |103|XXXX X X 6| 6 7-13 !|103| |107|X X X X 4| 4 14-20 |107| |111|X XX XXXXXX 9| 9 2-4 !|111| |124| XX X X 4| 4 14-20 |124| |131|X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|131| |132|X XX X 4| 4 14-20 |132| |134| XX X XXX 6| 6 7-13 !|134| |135| XX X 3| 3 21-22 |135| |139|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !|139| |140|XX XXXXXX X 9| 9 2-4 !|140| |142| X 1| 1 24-25 |142| |143|XX X XX X 6| 6 7-13 !|143| |144| XXX X XX 6| 6 7-13 !|144| |145| XX XX 4| 4 14-20 |145| |146| X 1| 1 24-25 |146| |147| XX X X 4| 4 14-20 |147| |148|XXXXX XXX 8| 8 5 !|148| |149| XX XX XX 6| 6 7-13 !|149| |150| XXX X 4| 4 14-20 |150| |151| X XX 3| 3 21-22 |151| |152|XXX XX X X 7| 7 6 !|152| |153| X XXX 4| 4 14-20 |153| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 55| XX X 3| 3 11-12 | 55| | 90|X X X X 4| 4 9-10 | 90| |103|XXX X X 5| 5 5-8 !|103| |111| X X X X 4| 4 9-10 |111| |131| XX XX XX 6| 6 4 !|131| |134| X X XXX 5| 5 5-8 !|134| |139|XXX XXXXX X 9| 9 1 !|139| |140| X X XXXX X 7| 7 3 !|140| |143| X X 2| 2 13 |143| |144|X X X X X 5| 5 5-8 !|144| |148| X X XXX 5| 5 5-8 !|148| |149|XXXXXXX X 8| 8 2 !|149| |152|X X X 3| 3 11-12 |152| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |103|65886658574 7.0| 7.0 7 |103| |131|43337487715 5.0| 5.0 5 |131| |134|54475342631 3.0| 3.0 3 |134| |139|21212231222 1.0| 1.0 1 |139| |140|88643726456 6.0| 6.0 6 |140| |144|76758575848 8.0| 8.0 8 |144| |148|17524164367 4.0| 4.0 4 |148| |149|32161813183 2.0| 2.0 2 |149| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 2 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 3 | F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 4 | F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa | | 5 | F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z | | | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl | | 6 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 7 | F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 8 | F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 9-10 | 1/2 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 9-10 | 1/2 F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 11 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 12 | 1/2 F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 13-14 | 1/4 F | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | | 13-14 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 15-16 | 1/4 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Natalia Wątor | | | 15-16 | 1/4 F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA | | | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | | 17 | 1/4 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 18 | 1/4 F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 19-20 | 1/4 F | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 19-20 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 21-22 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz |Liszki | | 21-22 | 1/8 B | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 23 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 24-27 | 1/8 B | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 24-27 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 24-27 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | 24-27 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 28 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97| XXX X X X 6| 6 14-15 !| 97| | 98| X X X 3| 3 25-26 | 98| |102|X X 2| 2 27-28 |102| |103| XXXX X XX 7| 7 9-13 !|103| |104|XX X X 4| 4 18-24 |104| |105| XX XXXX X 7| 7 9-13 !|105| |107|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !|107| |108|X X X X 4| 4 18-24 |108| |109| X X XXX XX 7| 7 9-13 !|109| |110|XXXXXXX X X 9| 9 3-4 !|110| |111|X X XX 4| 4 18-24 |111| |112| XX X X X 5| 5 16-17 |112| |114|X X X X 4| 4 18-24 |114| |115| X XXX 4| 4 18-24 |115| |116| XXXXXX XX 8| 8 5-8 !|116| |118|XXXX XX 6| 6 14-15 !|118| |119|X X 2| 2 27-28 |119| |120| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|120| |121|XXX X XXX 7| 7 9-13 !|121| |122| X X X 3| 3 25-26 |122| |123|X XXX 4| 4 18-24 |123| |124|XX XX X XXX 8| 8 5-8 !|124| |125|XX XXXXXX 8| 8 5-8 !|125| |126|X X XXXXXX 8| 8 5-8 !|126| |127| X XXXX 5| 5 16-17 |127| |128| XXXXXXXXX 9| 9 3-4 !|128| |129|XXX XX XX 7| 7 9-13 !|129| |130| X XX X 4| 4 18-24 |130| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 98| X 1| 1 9-12 | 98| |102| X X X XX 5| 5 5 !|102| |104| X 1| 1 9-12 |104| |108| X X X 3| 3 8 |108| |111| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|111| |112|XX X X 4| 4 6-7 |112| |114| 0| 0 13 |114| |115|XXXX X XXXX 9| 9 1-3 !|115| |119| X 1| 1 9-12 |119| |122| XX X X 4| 4 6-7 |122| |123|X 1| 1 9-12 |123| |127|XXX XXXXXX 9| 9 1-3 !|127| |130|X X XXXXX X 8| 8 4 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97| X 1| 1 19-20 | 97| |102| X X 2| 2 18 |102| |103|XXXX XX XX 8| 8 6-9 !|103| |105|XXXXXXX XXX 10| 10 1-4 !|105| |107|XXXXX X XX 8| 8 6-9 !|107| |109|XX XX X X 6| 6 13-14 |109| |110|X X XX XXX 7| 7 10-12 !|110| |111|XXXX X X 6| 6 13-14 |111| |115|X XX X 4| 4 17 |115| |116|XXX X X XXX 8| 8 6-9 !|116| |118| XX XXXXXXX 9| 9 5 !|118| |120|X XXXXXXXXX 10| 10 1-4 !|120| |121| X XXX X XX 7| 7 10-12 !|121| |124|XXXXXXXXX X 10| 10 1-4 !|124| |125| X 1| 1 19-20 |125| |126| XXXXX 5| 5 15-16 |126| |127|XXXXXXXXXX 10| 10 1-4 !|127| |128| XXX X XXX 7| 7 10-12 !|128| |129| XXXXXXXX 8| 8 6-9 !|129| |130|X X XX X 5| 5 15-16 |130| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |103|X X X 3| 3 11 |103| |105| X X 2| 2 12 |105| |107|XX XX X 5| 5 6-8 !|107| |110|XXX X 4| 4 9-10 |110| |116| XX XX X 5| 5 6-8 !|116| |118| X XXX XXX 7| 7 4 !|118| |120|XXXXXX XXX 9| 9 1 !|120| |121| X X X X 4| 4 9-10 |121| |124|XX XXXXX X 8| 8 2-3 !|124| |127|X X XXX 5| 5 6-8 !|127| |128| XXX XX X 6| 6 5 !|128| |129| XX XXXXXX 8| 8 2-3 !|129| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|37722464522 3.0| 3.0 3 |107| |116|72446551356 4.0| 4.0 4 |116| |118|83385876687 7.0| 7.0 7 |118| |120|25151217113 1.0| 1.0 1 |120| |124|64564133775 6.0| 6.0 6 |124| |127|51637645461 5.0| 5.0 5 |127| |128|18878788848 8.0| 8.0 8 |128| |129|46213322234 2.0| 2.0 2 |129| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 2 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 3 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 4 | F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 5 | F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA | | | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | | 6 | F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 7 | F | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 8 | F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 9-11 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 9-11 | 1/2 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 9-11 | 1/2 F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 12 | 1/2 F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa | | 13-15 | 1/4 F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 13-15 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 13-15 | 1/4 F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z | | | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl | | 16 | 1/4 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Natalia Wątor | | | 17-18 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 17-18 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 19 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 20 | 1/4 F | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 21-23 | 1/8 B | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 21-23 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 21-23 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 24 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | | 25-26 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 25-26 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 27-28 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz |Liszki | | 27-28 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97| X X 2| 2 26 | 97| | 98| XXX 3| 3 22-25 | 98| |102|X XX X 4| 4 20-21 |102| |103| XX X XXXX 7| 7 9-14 !|103| |104|X X X X X 5| 5 17-19 |104| |105|XXX XX X 6| 6 15-16 !|105| |107|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|107| |108| X X X 3| 3 22-25 |108| |109| X XX X 4| 4 20-21 |109| |110| XXXXXXXX X 9| 9 3-6 !|110| |111|X X XX X 5| 5 17-19 |111| |112| 0| 0 28 |112| |114|X X X 3| 3 22-25 |114| |115|XX X X XXX 7| 7 9-14 !|115| |116|XXX X XXX 7| 7 9-14 !|116| |118| X XXXXX XX 8| 8 7-8 !|118| |119| X X X 3| 3 22-25 |119| |120|XX X XXXX 7| 7 9-14 !|120| |121|X XXXXX XXX 9| 9 3-6 !|121| |122|X X X XX 5| 5 17-19 |122| |123| X 1| 1 27 |123| |124| X XX XXXXX 8| 8 7-8 !|124| |125|XXXXXXX XX 9| 9 3-6 !|125| |126| X XXXXX X 7| 7 9-14 !|126| |127|X XXX XXX 7| 7 9-14 !|127| |128|XXXX XXXXXX 10| 10 2 !|128| |129| XXXXXXXX X 9| 9 3-6 !|129| |130|X XXXX X 6| 6 15-16 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97|X XX X X 5| 5 3-4 !| 97| | 98| XXX XX 5| 5 3-4 !| 98| |102|X X X X 4| 4 5-7 |102| |104| X XXX 4| 4 5-7 |104| |108| X X X X 4| 4 5-7 |108| |109| X X X 3| 3 8 |109| |111|XXX XXXXX 8| 8 1 !|111| |112| 0| 0 11-12 |112| |114| XX 2| 2 9-10 |114| |119| 0| 0 11-12 |119| |122| X XXX XXX 7| 7 2 !|122| |123|XX 2| 2 9-10 |123| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97| X 1| 1 20 | 97| | 98| X X X X 4| 4 17-18 | 98| |103|XX XXXXXXX 9| 9 2-6 !|103| |105| X X XXX X 6| 6 13-15 |105| |107|X XX X X X 6| 6 13-15 |107| |110| XXXX XXX 7| 7 7-12 !|110| |111| XX X 3| 3 19 |111| |115| XXX X XXX 7| 7 7-12 !|115| |116|XX X XXXX 7| 7 7-12 !|116| |118|XXX XXXXXX 9| 9 2-6 !|118| |120|XXXXXXXXX 9| 9 2-6 !|120| |121|XX XX X XX 7| 7 7-12 !|121| |122|XX X XXXXXX 9| 9 2-6 !|122| |124|XX X XXXXXX 9| 9 2-6 !|124| |125| XXX X 4| 4 17-18 |125| |126|X X XXX 5| 5 16 |126| |127|X X XX X X 6| 6 13-15 |127| |128| XXXX X XX 7| 7 7-12 !|128| |129|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !|129| |130|XX XX XX X 7| 7 7-12 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |103|X X XX 4| 4 9-11 |103| |110|XX XX X 5| 5 6-8 !|110| |115| X XX X 4| 4 9-11 |115| |116|X X X 3| 3 12 |116| |118| XX X XXX 6| 6 4-5 !|118| |120|XXXXX X XX 8| 8 2 !|120| |121|XX XX X X 6| 6 4-5 !|121| |122| XXXXX 5| 5 6-8 !|122| |124|X XXX X 5| 5 6-8 !|124| |128| XX X X 4| 4 9-11 |128| |129| XXXXXXXX X 9| 9 1 !|129| |130| XXXX XX X 7| 7 3 !|130| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |110|67883634738 6.0| 6.0 6 |110| |118|74474775677 8.0| 8.0 8 |118| |120|25342112315 2.0| 2.0 2 |120| |121|81536486422 4.0| 4.0 4 |121| |122|58767867256 7.0| 7.0 7 |122| |124|33225253861 3.0| 3.0 3 |124| |129|12111321143 1.0| 1.0 1 |129| |130|46658548584 5.0| 5.0 5 |130| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 2 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 3 | F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z | | | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl | | 4 | F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 5 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 6 | F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 7-11 | 1/2 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 7-11 | 1/2 F | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | | 7-11 | 1/2 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 7-11 | 1/2 F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 7-11 | 1/2 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Natalia Wątor | | | 12 | 1/2 F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa | | 13-14 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 13-14 | 1/2 F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA | | | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | | 15 | 1/2 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 16-17 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 16-17 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 18 | 1/4 F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 19 | 1/4 F | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 20 | 1/4 F | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 21 | 1/8 B | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 22 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz |Liszki | | 23 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 24-26 | 1/8 B | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 24-26 | 1/8 B | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 24-26 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 27 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 28 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97|X X X X 4| 4 19-20 | 97| | 98| XX 2| 2 24-27 | 98| |102| X XX 3| 3 21-23 |102| |103|XX XXX X X 7| 7 11-14 !|103| |104| XX X 3| 3 21-23 |104| |105|XX XXXXX 7| 7 11-14 !|105| |107|XXXXXXX XXX 10| 10 1-3 !|107| |108|X X X XXXX 7| 7 11-14 !|108| |109| X X X 3| 3 21-23 |109| |110| XXXX XX X 7| 7 11-14 !|110| |111|X X X X X 5| 5 17-18 |111| |112| X X 2| 2 24-27 |112| |114| XX X X 4| 4 19-20 |114| |115| X X XX X 5| 5 17-18 |115| |116|XXXXXX XX 8| 8 8-10 !|116| |118|XX X XXX 6| 6 15-16 !|118| |119| XX 2| 2 24-27 |119| |120|XX XX XXXXX 9| 9 4-7 !|120| |121|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !|121| |122| X X 2| 2 24-27 |122| |123| 0| 0 28 |123| |124| XXX XXX XX 8| 8 8-10 !|124| |125|XX XXXXXXX 9| 9 4-7 !|125| |126|XXX XXXXXX 9| 9 4-7 !|126| |127|XX X XXX 6| 6 15-16 !|127| |128|XXXXX XX X 8| 8 8-10 !|128| |129|XXXXX XXXXX 10| 10 1-3 !|129| |130| XXXXXXXXX 9| 9 4-7 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97| XXX XX X 6| 6 2-4 !| 97| | 98| X X 2| 2 8-10 | 98| |102| X X 2| 2 8-10 |102| |104| X X X 3| 3 7 |104| |109|X XX X XX 6| 6 2-4 !|109| |111| X XXXX X 6| 6 2-4 !|111| |112|X XX X 4| 4 6 |112| |114| X X 2| 2 8-10 |114| |115|XXX XXX X 7| 7 1 !|115| |119| 0| 0 12 |119| |122| XX X X X 5| 5 5 |122| |123|X 1| 1 11 |123| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97| X 1| 1 20 | 97| |103| XXXXXXXX 8| 8 5-8 !|103| |105| XXXXXXXX 8| 8 5-8 !|105| |107|X X X XXX 6| 6 12-15 !|107| |108| X XX 3| 3 19 |108| |109|XXX XXX X 7| 7 9-11 !|109| |110|XXX X X XX 7| 7 9-11 !|110| |111| XXX X X 5| 5 16-17 |111| |115| XXX X X X 6| 6 12-15 !|115| |116|XXXXXX XXX 9| 9 2-4 !|116| |118|X XXX XXXXX 9| 9 2-4 !|118| |120|X XXXXX 6| 6 12-15 !|120| |121|XXX X X X 6| 6 12-15 !|121| |124|X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|124| |125| X X X X X 5| 5 16-17 |125| |126|X XXXXX XX 8| 8 5-8 !|126| |127|XX X XXXX 7| 7 9-11 !|127| |128|X X XX 4| 4 18 |128| |129|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !|129| |130| XXXXXXX X 8| 8 5-8 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |103|X X 2| 2 13-14 |103| |105| XX XXX 5| 5 3-6 !|105| |107|XX X X 4| 4 7-11 |107| |109|X X XX 4| 4 7-11 |109| |110|X X XX 4| 4 7-11 |110| |115| 0| 0 15 |115| |116| X X X 3| 3 12 |116| |118| X X X X 4| 4 7-11 |118| |120| XX XXX 5| 5 3-6 !|120| |121|X XX XX 5| 5 3-6 !|121| |124| X XXXXXXX 8| 8 2 !|124| |126| XX X X 4| 4 7-11 |126| |127| X XX XX 5| 5 3-6 !|127| |129|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|129| |130| XX 2| 2 13-14 |130| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |105|42334545114 4.0| 4.0 4 |105| |120|13462124235 2.0| 2.0 2 |120| |121|64656466443 6.0| 6.0 6 |121| |124|56245253666 5.0| 5.0 5 |124| |127|31523632551 3.0| 3.0 3 |127| |129|25111311322 1.0| 1.0 1 |129| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 2 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 3 | F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 4 | F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 5 | F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA | | | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | | 6 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 7 | F | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 8-9 | 1/2 F | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 8-9 | 1/2 F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z | | | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl | | 10-13 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 10-13 | 1/2 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 10-13 | 1/2 F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa | | 10-13 | 1/2 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Natalia Wątor | | | 14 | 1/2 F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 15 | 1/2 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 16-18 | 1/4 F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 16-18 | 1/4 F | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | | 16-18 | 1/4 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 19 | 1/4 F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 20 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 21 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 22-26 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 22-26 | 1/8 B | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 22-26 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 22-26 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz |Liszki | | 22-26 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 27 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | 28 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97| X 1| 1 28 | 97| | 98|X XX 3| 3 22-23 | 98| |102| XX 2| 2 24-27 |102| |103|XXX X XX 6| 6 14-16 !|103| |104| XX 2| 2 24-27 |104| |105|XXX XXX XX 8| 8 7-10 !|105| |107| XXXXX XXXX 9| 9 2-6 !|107| |108| XXXX X 5| 5 17-19 |108| |109| X XX 3| 3 22-23 |109| |110| X X XX X 5| 5 17-19 |110| |111|X X XX X X 6| 6 14-16 !|111| |112| XXXX 4| 4 20-21 |112| |114| XX X X 4| 4 20-21 |114| |115|XXXX XXXXX 9| 9 2-6 !|115| |116|XXXXXXX XX 9| 9 2-6 !|116| |118| XX X XXXXX 8| 8 7-10 !|118| |119|X X 2| 2 24-27 |119| |120| X XX XXXXX 8| 8 7-10 !|120| |121|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|121| |122|XX X X XX 6| 6 14-16 !|122| |123|X X 2| 2 24-27 |123| |124| XXXXX XX 7| 7 11-13 !|124| |125|XXXXXX XXX 9| 9 2-6 !|125| |126|XXX XXX XX 8| 8 7-10 !|126| |127|XXXXXX XX X 9| 9 2-6 !|127| |128|X XXXX XX 7| 7 11-13 !|128| |129| XXXX XX X 7| 7 11-13 !|129| |130|XXX X X 5| 5 17-19 |130| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97| XX X 3| 3 6-10 | 97| | 98|XXX X 4| 4 3-5 !| 98| |102|X X X 3| 3 6-10 |102| |104| X X X 3| 3 6-10 |104| |108| XXXXXX X 7| 7 2 !|108| |109| XX X X 4| 4 3-5 !|109| |110| X X XX 4| 4 3-5 !|110| |112| X X X 3| 3 6-10 |112| |114| 0| 0 12 |114| |119| X X 2| 2 11 |119| |123|X X X 3| 3 6-10 |123| |130|X X X XXXXX 8| 8 1 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 98| X 1| 1 21 | 98| |103|XX X X XXXX 8| 8 3-6 !|103| |105| X X X XX 5| 5 16-18 |105| |107|XX XX X X 6| 6 11-15 !|107| |108|X X XXX X 6| 6 11-15 !|108| |109|X X XX X 5| 5 16-18 |109| |110|XXX XXXXX 8| 8 3-6 !|110| |111| XX XX XX 6| 6 11-15 !|111| |115| X XX X X 5| 5 16-18 |115| |116|XX XX XXX 7| 7 7-10 !|116| |118| XXX XXXXX 8| 8 3-6 !|118| |120|XXXXXXXXX 9| 9 2 !|120| |121| XXX X X XX 7| 7 7-10 !|121| |122|XXX X XX 6| 6 11-15 !|122| |124| X XXXX X X 7| 7 7-10 !|124| |125| XX X 3| 3 20 |125| |126|XX XX XX 6| 6 11-15 !|126| |127|XX XXX X X 7| 7 7-10 !|127| |128| XX XX 4| 4 19 |128| |129|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|129| |130|X XX XXXX X 8| 8 3-6 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |103|XX X 3| 3 10-13 |103| |107|XXXX X X 6| 6 4-5 !|107| |108| X X XX 4| 4 8-9 |108| |110|X X X 3| 3 10-13 |110| |111| 0| 0 15 |111| |116| X X X 3| 3 10-13 |116| |118| XXXXX XXX 8| 8 1 !|118| |120| X X XXX 5| 5 6-7 !|120| |121| X X 2| 2 14 |121| |122| X XX XX 5| 5 6-7 !|122| |124|XX XXXXX 7| 7 2-3 !|124| |126|X X X 3| 3 10-13 |126| |127| XX XX 4| 4 8-9 |127| |129|XXXX XX X 7| 7 2-3 !|129| |130| XXX XXX 6| 6 4-5 !|130| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |107|43522232411 3.0| 3.0 3 |107| |118|72474444566 4.0| 4.0 4 |118| |120|14261126134 2.0| 2.0 2 |120| |122|66757657745 7.0| 7.0 7 |122| |124|37646363377 6.0| 6.0 6 |124| |129|21113711223 1.0| 1.0 1 |129| |130|55335575652 5.0| 5.0 5 |130| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance | | | | |Karolina Drabczyk |Kraków | | 2 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 3 | F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z | | | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl | | 4 | F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 5 | F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa | | 6 | F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 7 | F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS | | | | |Emilia Hyży |Sosnowiec | | 8 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Natalia Rasz |Wrocław | | 9 | 1/2 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin | | 10 | 1/2 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz | | 11-12 | 1/2 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 11-12 | 1/2 F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA | | | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław | | 13-15 | 1/4 F | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS | | | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów | | 13-15 | 1/4 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Natalia Wątor | | | 13-15 | 1/4 F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 16 | 1/4 F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 17 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 18 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 19-20 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 19-20 | 1/4 F | 122 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 21-22 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 21-22 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO | | | | |Oliwia Stam |Leszno | | 23-25 | 1/8 B | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 23-25 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 23-25 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 26 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Milena Ślósarz |Liszki | | 27 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | 28 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97|X X X 3| 3 19-21 | 97| | 98| XX 2| 2 22-26 | 98| |102|X X 2| 2 22-26 |102| |103| XXX X X X 6| 6 16-17 |103| |104| X X 2| 2 22-26 |104| |105|XXX XXXX 7| 7 15 !|105| |107|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|107| |108| XX X 3| 3 19-21 |108| |109| X X X 3| 3 19-21 |109| |110| XXXX XX XX 8| 8 6-14 !|110| |111|X X XX X X 6| 6 16-17 |111| |112| XX 2| 2 22-26 |112| |114| X 1| 1 27-28 |114| |115|XXXXX XXXXX 10| 10 2 !|115| |116|XXX XXX XX 8| 8 6-14 !|116| |118| XXXXXXXX X 9| 9 3-5 !|118| |119| X X 2| 2 22-26 |119| |120|XX XX XXXX 8| 8 6-14 !|120| |121| X XX XXXXX 8| 8 6-14 !|121| |122|X X X XX 5| 5 18 |122| |123|X 1| 1 27-28 |123| |124| XXXXXXXX 8| 8 6-14 !|124| |125|XXX XX XXX 8| 8 6-14 !|125| |126|XXX XXXXXX 9| 9 3-5 !|126| |127|XXXXX XXX 8| 8 6-14 !|127| |128|XXXXX XXX X 9| 9 3-5 !|128| |129|XXX X XXX X 8| 8 6-14 !|129| |130| XXXXXXX X 8| 8 6-14 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 97|X XX X 4| 4 6-7 | 97| | 98| XXX X X X 6| 6 3-5 !| 98| |102| XX X 3| 3 8-10 |102| |103|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|103| |104|X X X 3| 3 8-10 |104| |108| X XXX 4| 4 6-7 |108| |109|XXX X XX 6| 6 3-5 !|109| |111|X XXXXXX 7| 7 2 !|111| |112| X X 2| 2 11 |112| |114| 0| 0 13 |114| |119| X 1| 1 12 |119| |122| X X XXXX 6| 6 3-5 !|122| |123| X XX 3| 3 8-10 |123| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 98|X X 2| 2 19-20 | 98| |103|XXXXXX X 7| 7 9-12 !|103| |105| X XXX X 5| 5 16 |105| |107|X XX XX XXX 8| 8 5-8 !|107| |109|XX XXXX 6| 6 13-15 |109| |110|XXXXXX X 7| 7 9-12 !|110| |111| X X X X 4| 4 17 |111| |115| XX XXXXX 7| 7 9-12 !|115| |116|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|116| |118|X XXXXX XXX 9| 9 3-4 !|118| |120|XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|120| |121|XXX XX XX X 8| 8 5-8 !|121| |122| X X 2| 2 19-20 |122| |124| X X XXXX X 7| 7 9-12 !|124| |125| XX X 3| 3 18 |125| |126| X X XXXX 6| 6 13-15 |126| |127|XXX XX XXX 8| 8 5-8 !|127| |128| X X XXXX 6| 6 13-15 |128| |129|XX X XXXXXX 9| 9 3-4 !|129| |130|X XXXXXX X 8| 8 5-8 !|130| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |103|XXXX X 5| 5 6-8 !|103| |107|XX XX 4| 4 9 |107| |110|X X X 3| 3 10 |110| |115| X X 2| 2 11-12 |115| |116|XX XXX XX X 8| 8 3 !|116| |118| XXXXXXXXX 9| 9 2 !|118| |120| XX XXXX 6| 6 5 !|120| |121| X X X XX 5| 5 6-8 !|121| |124| XXXXX 5| 5 6-8 !|124| |127|XXX XX XX 7| 7 4 !|127| |129|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|129| |130| X X 2| 2 11-12 |130| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |103|25428746885 7.0| 7.0 7 |103| |116|76335551553 5.0| 5.0 5 |116| |118|62873164624 4.0| 4.0 4 |118| |120|18182218317 1.0| 1.0 1 |120| |121|54556477146 6.0| 6.0 6 |121| |124|47667385738 8.0| 8.0 8 |124| |127|81744832462 3.0| 3.0 3 |127| |129|33211623271 2.0| 2.0 2 |129| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance | | | | |Dominika Pajerska |Kraków | | 2 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 3 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA | | | | |Emiliana Haremska |Poznań | | 4 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 5 | F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 6 | F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 7 | F | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE | | | | |Wiktoria Mondel |Gliwice | | 8-9 | 1/2 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. | | 8-9 | 1/2 F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Karolina Sobolewska |Warszawa | | 10-11 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 10-11 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 12-14 | 1/4 F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 12-14 | 1/4 F | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 12-14 | 1/4 F | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Grodzińska | | | 15-17 | 1/8 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | |Emila Artiuchow |Słubice | | 15-17 | 1/8 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 15-17 | 1/8 F | 93 |Damian Brocławik |AKSEL | | | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów | | 18-19 | 1/8 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia| | | | |Karolina Kucia |Zabrze | | 18-19 | 1/8 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Halina Borcz | | | 20-22 | 1/8 F | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Kamila Zaręba |Kraków | | 20-22 | 1/8 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 20-22 | 1/8 F | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Joanna Szylar |Kraków | | 23-25 |1/16 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | | 23-25 |1/16 B | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 23-25 |1/16 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 26 |1/16 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 27 |1/16 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA Liczba par: 27 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|XXXXXrXXXXX 10| 10 1-2 !| 42| | 44| X XX 3| 3 21-23 | 44| | 46| XX XX X X 6| 6 10-13 !| 46| | 52|XX X XX X 6| 6 10-13 !| 52| | 67|X X XX 4| 4 17-20 | 67| | 68| XX XX 4| 4 17-20 | 68| | 69| 0| 0 27 | 69| | 70|X X XX 4| 4 17-20 | 70| | 71| X XXX X 5| 5 14-16 | 71| | 72| X X 2| 2 24-25 | 72| | 73| XXXX XX X 7| 7 6-9 !| 73| | 74| X XXX 4| 4 17-20 | 74| | 75|XXXX XXX X 8| 8 5 !| 75| | 76|XXXXXX XXX 9| 9 3-4 !| 76| | 77|X X XXXX X 7| 7 6-9 !| 77| | 78| X 1| 1 26 | 78| | 79| XX 2| 2 24-25 | 79| | 93| XX XXX 5| 5 14-16 | 93| | 94|XXXX XXXXXX 10| 10 1-2 !| 94| | 96|X XXXXX X 7| 7 6-9 !| 96| | 97| X XX 3| 3 21-23 | 97| | 98|XX X 3| 3 21-23 | 98| | 99| X XXX XX 6| 6 10-13 !| 99| |100|X X X X XXX 7| 7 6-9 !|100| |101| X XXX X 5| 5 14-16 |101| |102|XXXXX X 6| 6 10-13 !|102| |279|XXX XXXX XX 9| 9 3-4 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 44|XX X XXX 6| 6 5-6 !| 44| | 67|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !| 67| | 68| X X XX 4| 4 10-12 | 68| | 69| XX XX X 5| 5 7-9 !| 69| | 70| X XX XX 5| 5 7-9 !| 70| | 71|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !| 71| | 72| X X X 3| 3 13 | 72| | 74|XXXX XXXX 8| 8 3 !| 74| | 78| 0| 0 14 | 78| | 79|X X XX 4| 4 10-12 | 79| | 93|XX X X X 5| 5 7-9 !| 93| | 97| XX X X 4| 4 10-12 | 97| | 98| XXXX XX X 7| 7 4 !| 98| |101|X X XX XX 6| 6 5-6 !|101| ---------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|XXX X XXrXX 8| 8 4 !| 42| | 44|X X X 3| 3 20-22 | 44| | 46| XX XX X 5| 5 15-17 | 46| | 52|X XX X 4| 4 18-19 | 52| | 67| XXX XXX X 7| 7 5-9 !| 67| | 69| XXX XXX 6| 6 10-14 !| 69| | 70| XX X 3| 3 20-22 | 70| | 71|X XXX XX X 7| 7 5-9 !| 71| | 73|XX XX X X 6| 6 10-14 !| 73| | 74|XX X X X 5| 5 15-17 | 74| | 75| XXXXXX X 7| 7 5-9 !| 75| | 76| XXXXX XX 7| 7 5-9 !| 76| | 77|XXX XXXXXX 9| 9 1-3 !| 77| | 93| XXX X X 5| 5 15-17 | 93| | 94|XX XX 4| 4 18-19 | 94| | 96| XX XX XXX 7| 7 5-9 !| 96| | 98| XX XX XX 6| 6 10-14 !| 98| | 99|X X X 3| 3 20-22 | 99| |100| X XXXX X 6| 6 10-14 !|100| |101|XXX X XXXXX 9| 9 1-3 !|101| |102|X XX XXX 6| 6 10-14 !|102| |279|X XXXXXX XX 9| 9 1-3 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|X XXX 4| 4 6-9 !| 42| | 67| X 1| 1 12-14 | 67| | 69|X 1| 1 12-14 | 69| | 71|X X XX XX 6| 6 4-5 !| 71| | 73|X XXXXX XXX 9| 9 3 !| 73| | 75| X X XX 4| 4 6-9 !| 75| | 76| X X X 3| 3 10-11 | 76| | 77|XX XX XX 6| 6 4-5 !| 77| | 96|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 96| | 98| XX X 3| 3 10-11 | 98| |100| X 1| 1 12-14 |100| |101| X XX X 4| 4 6-9 !|101| |102| XX X X 4| 4 6-9 !|102| |279| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|X X XXX r X 6| 6 6-7 !| 42| | 71|XX XXXXX XX 9| 9 2-5 !| 71| | 73|XXXXX XXXX 9| 9 2-5 !| 73| | 75| X X XX 4| 4 8-9 | 75| | 77|XX XXXX XXX 9| 9 2-5 !| 77| | 96|X X X X 4| 4 8-9 | 96| |101| XXX XXXXXX 9| 9 2-5 !|101| |102| XX XX XX 6| 6 6-7 !|102| |279|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|279| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 42|21151311311 1.0| 1.0 1 | 42| | 71|35725547743 5.0| 5.0 5 | 71| | 73|12644253466 4.0| 4.0 4 | 73| | 77|43516125132 2.0| 2.0 2 | 77| |101|76467674677 7.0| 7.0 7 |101| |102|57373736525 6.0| 6.0 6 |102| |279|64232462254 3.0| 3.0 3 |279| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance | | | | |Dominika Pajerska |Kraków | | 2 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA | | | | |Emiliana Haremska |Poznań | | 3 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 4 | F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 5 | F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia| | | | |Karolina Kucia |Zabrze | | 6 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 7 | F | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Grodzińska | | | 8 | 1/2 F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 9-10 | 1/2 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 9-10 | 1/2 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Halina Borcz | | | 11 | 1/2 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 12 | 1/4 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. | | 13 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 14-15 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 14-15 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 16 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 17 | 1/8 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | |Emila Artiuchow |Słubice | | 18 | 1/8 F | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Joanna Szylar |Kraków | | 19-20 | 1/8 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | | 19-20 | 1/8 F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Karolina Sobolewska |Warszawa | | 21-22 |1/16 B | 93 |Damian Brocławik |AKSEL | | | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów | | 21-22 |1/16 B | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE | | | | |Wiktoria Mondel |Gliwice | | 23 |1/16 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Kamila Zaręba |Kraków | | 24-25 |1/16 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 24-25 |1/16 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 26-27 |1/16 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 26-27 |1/16 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA Liczba par: 27 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42| XXXXX XXX 8| 8 4-6 !| 42| | 44| X X X 3| 3 21 | 44| | 46|XXXXXX X 7| 7 7-9 !| 46| | 52|XXXXX XXX 8| 8 4-6 !| 52| | 67|XXX XXXX X 8| 8 4-6 !| 67| | 68| X XXX XX 6| 6 10-13 !| 68| | 69| X 1| 1 24-27 | 69| | 70| X 1| 1 24-27 | 70| | 71|XX XX XXX 7| 7 7-9 !| 71| | 72| XX XX X 5| 5 14-19 | 72| | 73| XX X X X 5| 5 14-19 | 73| | 74| X X XXXX 6| 6 10-13 !| 74| | 75|X X X X 4| 4 20 | 75| | 76|XX XXX XXXX 9| 9 2-3 !| 76| | 77|XX X XXXXXX 9| 9 2-3 !| 77| | 78| X 1| 1 24-27 | 78| | 79| X X 2| 2 22-23 | 79| | 93| X 1| 1 24-27 | 93| | 94|XX XX X X 6| 6 10-13 !| 94| | 96|X X XX X 5| 5 14-19 | 96| | 97| X X 2| 2 22-23 | 97| | 98|X X r X XX 5| 5 14-19 | 98| | 99| XX X XX X 6| 6 10-13 !| 99| |100| XXX XX 5| 5 14-19 |100| |101|XX X X X 5| 5 14-19 |101| |102|XX XXXX X 7| 7 7-9 !|102| |279|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 44|XX XX X 5| 5 10 | 44| | 69| X X X 3| 3 11-12 | 69| | 70|X XXX XXX 7| 7 3-7 !| 70| | 72| X 1| 1 13-14 | 72| | 73| XX X XXXX 7| 7 3-7 !| 73| | 75|XX XX XX X 7| 7 3-7 !| 75| | 78| X 1| 1 13-14 | 78| | 79| XXX XXXXX 8| 8 2 !| 79| | 93| XX XXXX 6| 6 8-9 | 93| | 96|XXXXXXXX X 9| 9 1 !| 96| | 97| X XX 3| 3 11-12 | 97| | 98|X XXXX X X 7| 7 3-7 !| 98| |100|XX XXXXX 7| 7 3-7 !|100| |101|X XX XXX 6| 6 8-9 |101| ---------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|XX XX XXrXX 8| 8 5-8 !| 42| | 46| XX X XX 5| 5 17 | 46| | 52|XX XXX XXX 8| 8 5-8 !| 52| | 67|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !| 67| | 68| X X 2| 2 19-20 | 68| | 70|X XX XXX 6| 6 10-16 !| 70| | 71|X X XXX X 6| 6 10-16 !| 71| | 73| XXXXXXXX X 9| 9 3-4 !| 73| | 74| X XXXX X 6| 6 10-16 !| 74| | 75|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !| 75| | 76| XXXX XX 6| 6 10-16 !| 76| | 77| XX XXX XX 7| 7 9 !| 77| | 79|X X XXXX 6| 6 10-16 !| 79| | 94|XXX XXXXX 8| 8 5-8 !| 94| | 96| X X 2| 2 19-20 | 96| | 98|XXX XXr X 6| 6 10-16 !| 98| | 99|X X XX 4| 4 18 | 99| |100| X XXX XX 6| 6 10-16 !|100| |102|X XXXX XXX 8| 8 5-8 !|102| |279|XXXX XX XXX 9| 9 3-4 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|X XX XX XX 7| 7 6-11 !| 42| | 52|XX XXX XXX 8| 8 5 !| 52| | 67|XX X XXXX 7| 7 6-11 !| 67| | 70| XX X XX 5| 5 13 | 70| | 71|XX XXXXX XX 9| 9 3-4 !| 71| | 73|XXXXXX XX X 9| 9 3-4 !| 73| | 74| X X X 3| 3 16 | 74| | 75| XXXX X X 6| 6 12 | 75| | 76| X X X X 4| 4 14-15 | 76| | 77|X X XXX XX 7| 7 6-11 !| 77| | 79|XX XX XXX 7| 7 6-11 !| 79| | 94|XX XXX X X 7| 7 6-11 !| 94| | 98| XXX X 4| 4 14-15 | 98| |100|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !|100| |102|X XX XXXX 7| 7 6-11 !|102| |279| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|X XXX XX 6| 6 5-7 !| 42| | 52|X X XXX X 6| 6 5-7 !| 52| | 67| XXX XX 5| 5 8 | 67| | 71|X XX X 4| 4 9-10 | 71| | 73|X XXX XXXX 8| 8 2-3 !| 73| | 77|XXX XXX XX 8| 8 2-3 !| 77| | 79| X X 2| 2 11 | 79| | 94| X X X X 4| 4 9-10 | 94| |100| XX X XXX 6| 6 5-7 !|100| |102| XXXXX XX 7| 7 4 !|102| |279|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|279| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 42|42261116421 1.0| 1.0 1 | 42| | 52|15437525555 5.0| 5.0 5 | 52| | 73|51656451167 6.0| 6.0 6 | 73| | 77|23524267213 3.0| 3.0 3 | 77| |100|76775774774 7.0| 7.0 7 |100| |102|37342633636 4.0| 4.0 4 |102| |279|64113342342 2.0| 2.0 2 |279| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA | | | | |Emiliana Haremska |Poznań | | 2 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 3 | F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | |Emila Artiuchow |Słubice | | 4 | F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Karolina Sobolewska |Warszawa | | 5 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 6 | F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 7-10 | 1/2 F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance | | | | |Dominika Pajerska |Kraków | | 7-10 | 1/2 F | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Grodzińska | | | 7-10 | 1/2 F | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE | | | | |Wiktoria Mondel |Gliwice | | 7-10 | 1/2 F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 11-12 | 1/2 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | | 11-12 | 1/2 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 13 | 1/2 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. | | 14-17 | 1/4 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia| | | | |Karolina Kucia |Zabrze | | 14-17 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 14-17 | 1/4 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 14-17 | 1/4 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Halina Borcz | | | 18-19 | 1/4 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 18-19 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 20 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 21 | 1/8 B | 93 |Damian Brocławik |AKSEL | | | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów | | 22-24 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 22-24 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 22-24 | 1/8 B | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Joanna Szylar |Kraków | | 25-26 | 1/8 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Kamila Zaręba |Kraków | | 25-26 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 27 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|XXXXX X XXX 9| 9 1-3 !| 42| | 44| XXX 3| 3 22 | 44| | 46|X XX X XX 6| 6 10-16 !| 46| | 52|XXX XX X X 7| 7 6-9 !| 52| | 67|X X XXX X 6| 6 10-16 !| 67| | 68| X 1| 1 24-26 | 68| | 69| X 1| 1 24-26 | 69| | 70|X XXX XX 6| 6 10-16 !| 70| | 71| X X XXXX 6| 6 10-16 !| 71| | 72| X 1| 1 24-26 | 72| | 73|XXXXXX XXX 9| 9 1-3 !| 73| | 74| X XXX 4| 4 19-21 | 74| | 75|XXXX XX XX 8| 8 4-5 !| 75| | 76|XX XXXXX 7| 7 6-9 !| 76| | 77|X X XXXX X 7| 7 6-9 !| 77| | 78| 0| 0 27 | 78| | 79|XXX XX X X 7| 7 6-9 !| 79| | 93| XXXXX 5| 5 17-18 | 93| | 94|X XXX X 5| 5 17-18 | 94| | 96|XXXX XX 6| 6 10-16 !| 96| | 97| X X XX 4| 4 19-21 | 97| | 98| X X 2| 2 23 | 98| | 99| X X X X 4| 4 19-21 | 99| |100| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|100| |101| XX XX X X 6| 6 10-16 !|101| |102|XX XX X X 6| 6 10-16 !|102| |279| XXX XXX XX 8| 8 4-5 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 44| X 1| 1 9-10 | 44| | 68|X X XX X 5| 5 4 !| 68| | 69| X X X 3| 3 6-8 | 69| | 72| X 1| 1 9-10 | 72| | 74|XX X XXXXX 8| 8 2 !| 74| | 78| 0| 0 11 | 78| | 93| X X XX 4| 4 5 | 93| | 94|XXXXXX XXXX 10| 10 1 !| 94| | 97| XX X 3| 3 6-8 | 97| | 98|X XXX X X 6| 6 3 !| 98| | 99| X X X 3| 3 6-8 | 99| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|X XXXX X XX 8| 8 5-9 !| 42| | 46|XXX X XX XX 8| 8 5-9 !| 46| | 52| X XXX X 5| 5 14-17 | 52| | 67|X XXXXXX X 8| 8 5-9 !| 67| | 68| XX XXXX 6| 6 11-13 !| 68| | 70| XXX XX 5| 5 14-17 | 70| | 71| XX XX 4| 4 18-19 | 71| | 73|X XXX XXXXX 9| 9 2-4 !| 73| | 74|XX XX X X 6| 6 11-13 !| 74| | 75| XXX X XX 6| 6 11-13 !| 75| | 76| XX X X 4| 4 18-19 | 76| | 77|XX X XX XX 7| 7 10 !| 77| | 79|X XX XX 5| 5 14-17 | 79| | 94| X XXX X 5| 5 14-17 | 94| | 96|XX X XXXXXX 9| 9 2-4 !| 96| | 98|X X r 2| 2 20 | 98| |100|X X XX XXXX 8| 8 5-9 !|100| |101| XX XXXXX X 8| 8 5-9 !|101| |102|XXXXXXXX XX 10| 10 1 !|102| |279|XXXX X XXXX 9| 9 2-4 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|X X X X 4| 4 7-10 | 42| | 46|XXX XXX XXX 9| 9 2 !| 46| | 67| XXX X X 5| 5 6 !| 67| | 68| XX X 3| 3 11-12 | 68| | 73| XX XXXX 6| 6 3-5 !| 73| | 74| X X X 3| 3 11-12 | 74| | 75| XX 2| 2 13 | 75| | 77|XX XX X X 6| 6 3-5 !| 77| | 96|X X XXX X 6| 6 3-5 !| 96| |100|XX XX 4| 4 7-10 |100| |101| X X XX 4| 4 7-10 |101| |102| XX X X 4| 4 7-10 |102| |279|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|279| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 46|32552521642 3.0| 3.0 3 | 46| | 67|56365644515 6.0| 6.0 6 | 67| | 73|14426365456 5.0| 5.0 5 | 73| | 77|23631136224 2.0| 2.0 2 | 77| | 96|65243453331 4.0| 4.0 4 | 96| |279|41114212163 1.0| 1.0 1 |279| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | |Emila Artiuchow |Słubice | | 2 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA | | | | |Emiliana Haremska |Poznań | | 3 | F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 4 | F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 5 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 6 | F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Karolina Sobolewska |Warszawa | | 7-8 | 1/2 F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance | | | | |Dominika Pajerska |Kraków | | 7-8 | 1/2 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia| | | | |Karolina Kucia |Zabrze | | 9-10 | 1/2 F | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Grodzińska | | | 9-10 | 1/2 F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 11-13 | 1/2 F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 11-13 | 1/2 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. | | 11-13 | 1/2 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Halina Borcz | | | 14-15 | 1/2 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 14-15 | 1/2 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 16 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 17-19 | 1/4 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | | 17-19 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 17-19 | 1/4 F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 20 | 1/4 F | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Joanna Szylar |Kraków | | 21-22 | 1/8 B | 93 |Damian Brocławik |AKSEL | | | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów | | 21-22 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 23-24 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 23-24 | 1/8 B | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE | | | | |Wiktoria Mondel |Gliwice | | 25-27 | 1/8 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Kamila Zaręba |Kraków | | 25-27 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 25-27 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !| 42| | 44| 0| 0 26-27 | 44| | 46|X XXXXXXX X 9| 9 3-4 !| 46| | 52| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 52| | 67|X XXX XX 6| 6 13 !| 67| | 68| X X 2| 2 23 | 68| | 69| 0| 0 26-27 | 69| | 70|X XXX XX X 7| 7 9-12 !| 70| | 71| X X XXX 5| 5 14-16 | 71| | 72| X X X 3| 3 19-22 | 72| | 73| XXXXXXX X 8| 8 5-8 !| 73| | 74| X XXXX 5| 5 14-16 | 74| | 75|XX X XXXX 7| 7 9-12 !| 75| | 76|XX X 3| 3 19-22 | 76| | 77|XX XX XX X 7| 7 9-12 !| 77| | 78| X 1| 1 24-25 | 78| | 79| X X X 3| 3 19-22 | 79| | 93| X XXX 4| 4 17-18 | 93| | 94|XXXXXXX X 8| 8 5-8 !| 94| | 96|XXXX XX X 7| 7 9-12 !| 96| | 97| X 1| 1 24-25 | 97| | 98|X X XX X 5| 5 14-16 | 98| | 99| X X X 3| 3 19-22 | 99| |100|X XXXXX X X 8| 8 5-8 !|100| |101| X XX X 4| 4 17-18 |101| |102|XXXXXXXXX 9| 9 3-4 !|102| |279|XX XX XXXX 8| 8 5-8 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 44|X 1| 1 12-14 | 44| | 68|X XX X XX 6| 6 6-7 !| 68| | 69| XX X X 4| 4 10-11 | 69| | 71|X XXXXXXXX 9| 9 2-3 !| 71| | 72| X 1| 1 12-14 | 72| | 74|XX XX XXX 7| 7 5 !| 74| | 76| XXX XXX 6| 6 6-7 !| 76| | 78| X 1| 1 12-14 | 78| | 79|XX XXXX XX 8| 8 4 !| 79| | 93| X X XXX 5| 5 8-9 | 93| | 97| XX X X X 5| 5 8-9 | 97| | 98|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 98| | 99| XXXXX XXXX 9| 9 2-3 !| 99| |101|X X XX 4| 4 10-11 |101| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 42| | 46|X XX XXXXX 8| 8 5-8 !| 46| | 52|XX XXXX 6| 6 10-15 !| 52| | 67|XX X XXX 6| 6 10-15 !| 67| | 68| X XX X 4| 4 17-19 | 68| | 70| XXXX X 5| 5 16 | 70| | 71|X XXXXX XX 8| 8 5-8 !| 71| | 73|X XX XX X 6| 6 10-15 !| 73| | 74|XX X XX X 6| 6 10-15 !| 74| | 75| XXX XXX 6| 6 10-15 !| 75| | 76| XX XX 4| 4 17-19 | 76| | 77| XX X X 4| 4 17-19 | 77| | 79| X XXX XXX 7| 7 9 !| 79| | 94| X XXX X X 6| 6 10-15 !| 94| | 96|XXX XXXXXX 9| 9 4 !| 96| | 98|XXXXXXXX XX 10| 10 1-3 !| 98| | 99| X 1| 1 20 | 99| |100|XXX XXX XX 8| 8 5-8 !|100| |102|X XX XXXXX 8| 8 5-8 !|102| |279|XXXXXXXXX X 10| 10 1-3 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|X XX X 4| 4 7-8 | 42| | 46|XXXX XXX XX 9| 9 1-2 !| 46| | 52|X XX X 4| 4 7-8 | 52| | 67| X X 2| 2 11-13 | 67| | 71|X X XX XX 6| 6 5 !| 71| | 73| XXX XXXX 7| 7 4 !| 73| | 74| X 1| 1 14-15 | 74| | 75| X X 2| 2 11-13 | 75| | 79| X 1| 1 14-15 | 79| | 94| X X 2| 2 11-13 | 94| | 96|XX X X X 5| 5 6 !| 96| | 98| XXXXXXXX 8| 8 3 !| 98| |100| XX X 3| 3 9-10 |100| |102| X X X 3| 3 9-10 |102| |279|XXXX XXXX X 9| 9 1-2 !|279| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 46|12221241411 1.0| 1.0 1 | 46| | 71|33636366634 4.0| 4.0 4 | 71| | 73|54364454366 5.0| 5.0 5 | 73| | 96|66555625253 6.0| 6.0 6 | 96| | 98|25443512545 3.0| 3.0 3 | 98| |279|41112133122 2.0| 2.0 2 |279| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance | | | | |Dominika Pajerska |Kraków | | 2 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 3 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA | | | | |Emiliana Haremska |Poznań | | 4 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 5 | F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 6 | F | 93 |Damian Brocławik |AKSEL | | | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów | | 7 | F | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE | | | | |Wiktoria Mondel |Gliwice | | 8 | F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK | | | | |Karolina Kajzer |Gliwice | | 9 | 1/2 F | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Joanna Szylar |Kraków | | 10-12 | 1/2 F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 10-12 | 1/2 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 10-12 | 1/2 F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Karolina Sobolewska |Warszawa | | 13 | 1/2 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. | | 14 | 1/4 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Halina Borcz | | | 15-17 | 1/4 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia| | | | |Karolina Kucia |Zabrze | | 15-17 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 15-17 | 1/4 F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Woźniak |Warszawa | | 18 | 1/4 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | | 19 | 1/4 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 20 | 1/4 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | |Emila Artiuchow |Słubice | | 21 | 1/8 B | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Dominika Grodzińska | | | 22-23 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 22-23 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL | | | | |Justyna Zwolińska |Kraków | | 24 | 1/8 B | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 25 | 1/8 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Kamila Zaręba |Kraków | | 26-27 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 26-27 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|XXXXX XXXXX 10| 10 2-3 !| 42| | 44| X X 2| 2 23-25 | 44| | 46|X XX X X 5| 5 14-17 | 46| | 52|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 52| | 67|XXX X XX 6| 6 11-13 !| 67| | 68| X X 2| 2 23-25 | 68| | 69| X X XX 4| 4 18-20 | 69| | 70| XX X 3| 3 21-22 | 70| | 71| XX XX X 5| 5 14-17 | 71| | 72| X 1| 1 26 | 72| | 73| XXXXXX X 7| 7 4-10 !| 73| | 74| X XXX X 5| 5 14-17 | 74| | 75|XX X X X 5| 5 14-17 | 75| | 76|XX XXXXX 7| 7 4-10 !| 76| | 77|X X XXX XX 7| 7 4-10 !| 77| | 78| 0| 0 27 | 78| | 79|XXX X X XX 7| 7 4-10 !| 79| | 93| X X X 3| 3 21-22 | 93| | 94|XXXXXXXXX X 10| 10 2-3 !| 94| | 96|X XXX X XX 7| 7 4-10 !| 96| | 97| XX 2| 2 23-25 | 97| | 98|XXX XX X 6| 6 11-13 !| 98| | 99| X X X XXX 6| 6 11-13 !| 99| |100| X XX X 4| 4 18-20 |100| |101| XX X X 4| 4 18-20 |101| |102|X X XXXXX 7| 7 4-10 !|102| |279|XXXX X XX 7| 7 4-10 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 44| X X 2| 2 12 | 44| | 46|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 46| | 68| XXX X XXX 7| 7 5-7 !| 68| | 69| X X XX 4| 4 9-10 | 69| | 70|X X X 3| 3 11 | 70| | 71|X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 71| | 72| X 1| 1 13-14 | 72| | 74|XX XXXXX 7| 7 5-7 !| 74| | 75|XXXXXX X X 8| 8 4 !| 75| | 78| X 1| 1 13-14 | 78| | 93| XX X XXXX 7| 7 5-7 !| 93| | 97| XX X X 4| 4 9-10 | 97| |100|X XXXXX 6| 6 8 |100| |101|X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !|101| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|XX XXXX XX 8| 8 4-6 !| 42| | 46| X X 2| 2 20 | 46| | 52|XX XX X 5| 5 15-17 | 52| | 67|XXX XXXX 7| 7 7-13 !| 67| | 68| XX X X 4| 4 18 | 68| | 71|X XXXX XX 7| 7 7-13 !| 71| | 73|X XXX XX X 7| 7 7-13 !| 73| | 74|X XX X X 5| 5 15-17 | 74| | 75| XXXX XX X 7| 7 7-13 !| 75| | 76| XXX X XXX 7| 7 7-13 !| 76| | 77|X XX XX XX 7| 7 7-13 !| 77| | 79| XXX 3| 3 19 | 79| | 93| XXXXXXXXX 9| 9 2-3 !| 93| | 94|XX XXX X 6| 6 14 | 94| | 96|XX X X XXX 7| 7 7-13 !| 96| | 98|XXXX XXXXX 9| 9 2-3 !| 98| | 99|XX XX XXX X 8| 8 4-6 !| 99| |101|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|101| |102| XX XXX 5| 5 15-17 |102| |279| XXX XXXX X 8| 8 4-6 !|279| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 42|X XX X XX 6| 6 4-5 !| 42| | 67|XX X 3| 3 10-12 | 67| | 71| XXXX X XX 7| 7 2-3 !| 71| | 73|X XXX XXX 7| 7 2-3 !| 73| | 75| X X 2| 2 13 | 75| | 76| X X X 3| 3 10-12 | 76| | 77|XX XXX X 6| 6 4-5 !| 77| | 93| X X XXX 5| 5 6-8 !| 93| | 96| X X X 3| 3 10-12 | 96| | 98|X X XXX 5| 5 6-8 !| 98| | 99| XXXX 4| 4 9 | 99| |101|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|101| |279| XX XXX 5| 5 6-8 !|279| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 42|24221223211 1.0| 1.0 1 | 42| | 71|61846566625 5.0| 5.0 5 | 71| | 73|53555474466 4.0| 4.0 4 | 73| | 77|12432318132 2.0| 2.0 2 | 77| | 93|86667755873 6.0| 6.0 6 | 93| | 98|78783887548 8.0| 8.0 8 | 98| |101|47378631787 7.0| 7.0 7 |101| |279|35114142354 3.0| 3.0 3 |279| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance | | | | |Angelika Dobosz |Kraków | | 2 | F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 3 | F | 58 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 4 | F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska | | | 5 | F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA | | 6 | F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 7 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 8 | 1/2 F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 9-13 | 1/2 F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA | | | | |Daria Banasiak |Łódź | | 9-13 | 1/2 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 9-13 | 1/2 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 9-13 | 1/2 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 9-13 | 1/2 F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 14 | 1/2 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE | | | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. | | 15 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 16-18 | 1/4 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 16-18 | 1/4 F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA | | | | |Paulina Mrowicka |Łódź | | 16-18 | 1/4 F | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 19-20 | 1/4 F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM | | | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze | | 19-20 | 1/4 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 21 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 22 | 1/4 F | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 23-24 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno | | 23-24 | 1/8 B | 88 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 25-28 | 1/8 B | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK | | | | |Magdalena Witkowska |Kraków | | 25-28 | 1/8 B | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 25-28 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | | 25-28 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 29 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 30 | 1/8 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| X 1| 1 29-30 | 24| | 58| X XX X 4| 4 21-25 | 58| | 59|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !| 59| | 62|X XX 3| 3 26 | 62| | 64| X X X X 4| 4 21-25 | 64| | 67|XXXX X 5| 5 14-20 | 67| | 68| X X 2| 2 27-28 | 68| | 69|X X XX 4| 4 21-25 | 69| | 70| XX XXXXX 7| 7 8-11 !| 70| | 71|X X XXX 5| 5 14-20 | 71| | 72|X 1| 1 29-30 | 72| | 73| X XXXX X 6| 6 12-13 !| 73| | 74| XX XX X 5| 5 14-20 | 74| | 76| XXXXXXXXX 9| 9 2-4 !| 76| | 77| XX XXXX X 7| 7 8-11 !| 77| | 78| X X 2| 2 27-28 | 78| | 79| XXX X 4| 4 21-25 | 79| | 80| XXXX X 5| 5 14-20 | 80| | 81|XXXXX X X X 8| 8 5-7 !| 81| | 82| X XX X X 5| 5 14-20 | 82| | 83|XX XX XXXXX 9| 9 2-4 !| 83| | 84|XXXXX XXXX 9| 9 2-4 !| 84| | 85|X XXXXXXX 8| 8 5-7 !| 85| | 86| X XX XXXX 7| 7 8-11 !| 86| | 87| XX XXX 5| 5 14-20 | 87| | 88|X XXX X 5| 5 14-20 | 88| | 89|X X X X 4| 4 21-25 | 89| | 90|XXXXXX XX 8| 8 5-7 !| 90| | 91|X XX X X XX 7| 7 8-11 !| 91| | 92|XX X XXX 6| 6 12-13 !| 92| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24|X X X 3| 3 12-15 | 24| | 58| XXX X X 5| 5 7-9 !| 58| | 62|XX X X 4| 4 10-11 | 62| | 64|XX X XX X X 7| 7 1-3 !| 64| | 67| XXX X XX 6| 6 4-6 !| 67| | 68| X 1| 1 17 | 68| | 69|X XX X X 5| 5 7-9 !| 69| | 71| X XX 3| 3 12-15 | 71| | 72| X X 2| 2 16 | 72| | 74|X XX XX XX 7| 7 1-3 !| 74| | 78| XX X 3| 3 12-15 | 78| | 79| XX X X XX 6| 6 4-6 !| 79| | 80| XXXX X X 6| 6 4-6 !| 80| | 82| XX XXXXX 7| 7 1-3 !| 82| | 87| X XX 3| 3 12-15 | 87| | 88|XX XX 4| 4 10-11 | 88| | 89|XX X X X 5| 5 7-9 !| 89| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 58|X X XXXXXXX 9| 9 3 !| 58| | 59| X XX XXX X 7| 7 7-10 !| 59| | 64|X X X 3| 3 19-20 | 64| | 67|XXXX X XXX 8| 8 4-6 !| 67| | 69| 0| 0 22 | 69| | 70| X XXX XX 6| 6 11-15 !| 70| | 73| X XXX X X 6| 6 11-15 !| 73| | 74|XXX X XX X 7| 7 7-10 !| 74| | 76|X X XX XXXX 8| 8 4-6 !| 76| | 77|XXXX XX XX 8| 8 4-6 !| 77| | 79| X X XX 4| 4 16-18 | 79| | 80| XX 2| 2 21 | 80| | 81|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 81| | 82|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !| 82| | 83| XXX X 4| 4 16-18 | 83| | 84|X X XX X X 6| 6 11-15 !| 84| | 85|XX XXXXX 7| 7 7-10 !| 85| | 86|XX XX XX 6| 6 11-15 !| 86| | 89| X X X 3| 3 19-20 | 89| | 90|XXXX XXX 7| 7 7-10 !| 90| | 91| X XX XXX 6| 6 11-15 !| 91| | 92| X XX X 4| 4 16-18 | 92| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 58| X XXX XX 6| 6 3-7 !| 58| | 59| X XX 3| 3 9-13 | 59| | 67|XXX X X X 6| 6 3-7 !| 67| | 70|XXX X X X 6| 6 3-7 !| 70| | 73| XX XX X XX 7| 7 2 !| 73| | 74|XX X 3| 3 9-13 | 74| | 76|X X X 3| 3 9-13 | 76| | 77| X XX X 4| 4 8 | 77| | 81|XX XX X X 6| 6 3-7 !| 81| | 82| X 1| 1 14 | 82| | 84| XXX XX X 6| 6 3-7 !| 84| | 85|X X X 3| 3 9-13 | 85| | 86| XXX 3| 3 9-13 | 86| | 90| 0| 0 15 | 90| | 91| XXXXXXXX X 9| 9 1 !| 91| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 58|34334633244 3.0| 3.0 3 | 58| | 67|22655324152 2.0| 2.0 2 | 67| | 70|43742565667 6.0| 6.0 6 | 70| | 73|77467247475 7.0| 7.0 7 | 73| | 81|65226451326 4.0| 4.0 4 | 81| | 84|16571716733 5.0| 5.0 5 | 84| | 91|51113172511 1.0| 1.0 1 | 91| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance | | | | |Angelika Dobosz |Kraków | | 2 | F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 3 | F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 4 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 5 | F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 6 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 7 | 1/2 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 8-9 | 1/2 F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA | | | | |Paulina Mrowicka |Łódź | | 8-9 | 1/2 F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA | | 10 | 1/4 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE | | | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. | | 11-13 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 11-13 | 1/4 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 11-13 | 1/4 F | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 14-16 | 1/8 F | 58 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 14-16 | 1/8 F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska | | | 14-16 | 1/8 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 17-20 | 1/8 F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA | | | | |Daria Banasiak |Łódź | | 17-20 | 1/8 F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM | | | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze | | 17-20 | 1/8 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 17-20 | 1/8 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 21 | 1/8 F | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK | | | | |Magdalena Witkowska |Kraków | | 22-23 | 1/8 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | | 22-23 | 1/8 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 24-27 |1/16 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno | | 24-27 |1/16 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 24-27 |1/16 B | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 24-27 |1/16 B | 88 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 28-29 |1/16 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 28-29 |1/16 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 30 |1/16 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO Liczba par: 30 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| X X 2| 2 25-26 | 24| | 58| X X 2| 2 25-26 | 58| | 59|XXXX XX X 7| 7 7-14 !| 59| | 62| X 1| 1 27-30 | 62| | 64|X XX X 4| 4 20-23 | 64| | 67|XXXXX XX X 8| 8 5-6 !| 67| | 68| X 1| 1 27-30 | 68| | 69| XX X X 4| 4 20-23 | 69| | 70|XXXX XX X 7| 7 7-14 !| 70| | 71|X XXXX 5| 5 18-19 | 71| | 72|X 1| 1 27-30 | 72| | 73|X XXXXXX X 8| 8 5-6 !| 73| | 74| XX XXXX X 7| 7 7-14 !| 74| | 76| XX XXXX X 7| 7 7-14 !| 76| | 77| XX X X XX 6| 6 15-17 | 77| | 78| X 1| 1 27-30 | 78| | 79| X XX X 4| 4 20-23 | 79| | 80|X XX 3| 3 24 | 80| | 81| XXXX XXX 7| 7 7-14 !| 81| | 82|XXX XX X 6| 6 15-17 | 82| | 83|XXXX XX XXX 9| 9 2-4 !| 83| | 84| X XXXX XX 7| 7 7-14 !| 84| | 85|X X X XXX X 7| 7 7-14 !| 85| | 86|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 86| | 87| XXXX XX 6| 6 15-17 | 87| | 88| X X X X 4| 4 20-23 | 88| | 89|XXX X XXX 7| 7 7-14 !| 89| | 90|X XX XXXXXX 9| 9 2-4 !| 90| | 91|X XXXXXX XX 9| 9 2-4 !| 91| | 92| X X X XX 5| 5 18-19 | 92| ---------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24|XX X X X 5| 5 3-9 !| 24| | 58| XXXX X 5| 5 3-9 !| 58| | 62| X XXX 4| 4 10-13 | 62| | 64|X XX XXX X 7| 7 1 !| 64| | 68|XX XX X 5| 5 3-9 !| 68| | 69| XXX X 4| 4 10-13 | 69| | 71|X XXXX 5| 5 3-9 !| 71| | 72| X 1| 1 14-15 | 72| | 77| XXX X X X 6| 6 2 !| 77| | 78| 0| 0 16 | 78| | 79|X X XX 4| 4 10-13 | 79| | 80|XXX X X 5| 5 3-9 !| 80| | 82| X X X XX 5| 5 3-9 !| 82| | 87| X 1| 1 14-15 | 87| | 88| X XX X 4| 4 10-13 | 88| | 92| XX XXX 5| 5 3-9 !| 92| ---------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| X X 2| 2 21 | 24| | 58|X X X XX 5| 5 14-16 | 58| | 59| XX XX 4| 4 17-20 | 59| | 64|X X XX 4| 4 17-20 | 64| | 67|XX X XXXXXX 9| 9 2 !| 67| | 68| X 1| 1 22-23 | 68| | 70|XX X X 4| 4 17-20 | 70| | 71| X X X X 4| 4 17-20 | 71| | 73|XXX XX X X 7| 7 7-9 !| 73| | 74|X XXX XX 6| 6 10-13 !| 74| | 76|XXX XX XXX 8| 8 3-6 !| 76| | 77| XXXX X X 6| 6 10-13 !| 77| | 80| X 1| 1 22-23 | 80| | 81| X X XX X 5| 5 14-16 | 81| | 82|XXXXX XXX 8| 8 3-6 !| 82| | 83|X XXX XXX 7| 7 7-9 !| 83| | 84|X XXXXXXX 8| 8 3-6 !| 84| | 85|XXXXX XX X 8| 8 3-6 !| 85| | 86| XXX XXX 6| 6 10-13 !| 86| | 89| X X XX X 5| 5 14-16 | 89| | 90| XXX XXX 6| 6 10-13 !| 90| | 91|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 91| | 92| X XXXXX X 7| 7 7-9 !| 92| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 67|XXX XXXXXX 9| 9 2 !| 67| | 73| XXXX XX 6| 6 5 !| 73| | 74|X X 2| 2 11-13 | 74| | 76|X X X X 4| 4 6-9 !| 76| | 77| X X XX 4| 4 6-9 !| 77| | 82| X XX 3| 3 10 | 82| | 83| XXXX XXXX 8| 8 3-4 !| 83| | 84|XXXXXXX X 8| 8 3-4 !| 84| | 85|XX X X 4| 4 6-9 !| 85| | 86| X X X X 4| 4 6-9 !| 86| | 90| X X 2| 2 11-13 | 90| | 91|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !| 91| | 92| X X 2| 2 11-13 | 92| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 67|XX X XXXXXX 9| 9 2 !| 67| | 73|X XXXXXX X 8| 8 3-5 !| 73| | 76|XX XXX XX X 8| 8 3-5 !| 76| | 77| XXXX XX XX 8| 8 3-5 !| 77| | 83| X X XXX 5| 5 8-9 | 83| | 84|X X XX X 5| 5 8-9 | 84| | 85|X XX X X X 6| 6 7 | 85| | 86| XX XX XXX 7| 7 6 !| 86| | 91|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 91| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 67|34363412333 3.0| 3.0 3 | 67| | 73|16455565666 6.0| 6.0 6 | 73| | 76|51221231422 2.0| 2.0 2 | 76| | 77|22634624545 4.0| 4.0 4 | 77| | 86|43546346254 5.0| 5.0 5 | 86| | 91|65112153111 1.0| 1.0 1 | 91| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA | | | | |Daria Banasiak |Łódź | | 2 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance | | | | |Angelika Dobosz |Kraków | | 3 | F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA | | | | |Paulina Mrowicka |Łódź | | 4 | F | 58 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 5 | F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM | | | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze | | 6 | F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska | | | 7 | F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA | | 8 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 9 | 1/2 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 10 | 1/2 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 11-13 | 1/2 F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 11-13 | 1/2 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE | | | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. | | 11-13 | 1/2 F | 88 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 14-15 | 1/4 F | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno | | 14-15 | 1/4 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 16-19 | 1/4 F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 16-19 | 1/4 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 16-19 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 16-19 | 1/4 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 20-21 | 1/4 F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 20-21 | 1/4 F | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 22 | 1/4 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 23 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 24-25 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | | 24-25 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 26-27 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 26-27 | 1/8 B | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 28 | 1/8 B | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK | | | | |Magdalena Witkowska |Kraków | | 29-30 | 1/8 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | | 29-30 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| X 1| 1 27-29 | 24| | 58| X X 2| 2 26 | 58| | 59|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 59| | 62| X X X 3| 3 23-25 | 62| | 64| XXXX X 5| 5 17-21 | 64| | 67| X X XX XX 6| 6 14-16 !| 67| | 68| 0| 0 30 | 68| | 69| X X X X 4| 4 22 | 69| | 70| XXXXX X X 7| 7 9-13 !| 70| | 71|X X XXX 5| 5 17-21 | 71| | 72| X 1| 1 27-29 | 72| | 73|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !| 73| | 74|XXX X X XX 7| 7 9-13 !| 74| | 76|XXX XXXX 7| 7 9-13 !| 76| | 77| X X XXX X 6| 6 14-16 !| 77| | 78| X X XXX 5| 5 17-21 | 78| | 79|XXX XXXX X 8| 8 3-8 !| 79| | 80| XX X 3| 3 23-25 | 80| | 81|XXXXX X X X 8| 8 3-8 !| 81| | 82| XXXX XXX 7| 7 9-13 !| 82| | 83|X X XX XXXX 8| 8 3-8 !| 83| | 84| XX X XXXXX 8| 8 3-8 !| 84| | 85|X X XXX 5| 5 17-21 | 85| | 86|XX XXXX XX 8| 8 3-8 !| 86| | 87|X 1| 1 27-29 | 87| | 88|XX X XXX X 7| 7 9-13 !| 88| | 89|X X X 3| 3 23-25 | 89| | 90|X XXXX X 6| 6 14-16 !| 90| | 91| XXXXXX XX 8| 8 3-8 !| 91| | 92|X XXXX 5| 5 17-21 | 92| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| X 1| 1 12 | 24| | 58| XXX X 4| 4 4-7 !| 58| | 62|X X X X 4| 4 4-7 !| 62| | 64|XX XX XX X 7| 7 1 !| 64| | 68| 0| 0 13-14 | 68| | 69| X X 2| 2 10-11 | 69| | 71|X XX XX 5| 5 2-3 !| 71| | 72| 0| 0 13-14 | 72| | 78| X X X 3| 3 8-9 | 78| | 80| X X 2| 2 10-11 | 80| | 85|XXX X X 5| 5 2-3 !| 85| | 87| XX X 3| 3 8-9 | 87| | 89| XX X X 4| 4 4-7 !| 89| | 92| X XXX 4| 4 4-7 !| 92| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 58|XXX XXX X X 8| 8 4-6 !| 58| | 59| X XXXXXXXX 9| 9 3 !| 59| | 62| XX XXX 5| 5 14-15 | 62| | 64|XX XXX X 6| 6 10-13 !| 64| | 67|XXX X 4| 4 16-19 | 67| | 70| 0| 0 23 | 70| | 71|X X X X 4| 4 16-19 | 71| | 73| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 73| | 74|X X X X 4| 4 16-19 | 74| | 76|X XX XXXX 7| 7 7-9 !| 76| | 77| XXX XXX X 7| 7 7-9 !| 77| | 79| XX X XX 5| 5 14-15 | 79| | 81|XX X X X X 6| 6 10-13 !| 81| | 82| X XXXXX 6| 6 10-13 !| 82| | 83|X XXX XXXX 8| 8 4-6 !| 83| | 84|XXX X XX X 7| 7 7-9 !| 84| | 85|XX X X X X 6| 6 10-13 !| 85| | 86| X X X 3| 3 20-21 | 86| | 88| XXXXXXX X 8| 8 4-6 !| 88| | 89|X X X X 4| 4 16-19 | 89| | 90| X X 2| 2 22 | 90| | 91|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !| 91| | 92| X XX 3| 3 20-21 | 92| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 58|XXX XX XX 7| 7 3-4 !| 58| | 59| XX XXXXX 7| 7 3-4 !| 59| | 64|X XXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 64| | 73| X X 2| 2 11-13 | 73| | 76|X XX X 4| 4 9 | 76| | 77| X X XX X 5| 5 6-8 !| 77| | 81| XXXX X 5| 5 6-8 !| 81| | 82| X X 2| 2 11-13 | 82| | 83| X X XXX X 6| 6 5 !| 83| | 84|X X XX X 5| 5 6-8 !| 84| | 85|X X X 3| 3 10 | 85| | 88| X X 2| 2 11-13 | 88| | 91|XXXXXX XX X 9| 9 1-2 !| 91| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 58|48633332646 4.0| 4.0 4 | 58| | 59|22411115728 1.0| 1.0 1 | 59| | 64|86375528165 5.0| 5.0 5 | 64| | 77|14888747857 8.0| 8.0 8 | 77| | 81|65746651473 6.0| 6.0 6 | 81| | 83|51154464282 3.0| 3.0 3 | 83| | 84|37562876534 7.0| 7.0 7 | 84| | 91|73227283311 2.0| 2.0 2 | 91| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance | | | | |Angelika Dobosz |Kraków | | 2 | F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA | | | | |Daria Banasiak |Łódź | | 3 | F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA | | | | |Paulina Mrowicka |Łódź | | 4 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 5 | F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 6 | F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska | | | 7 | 1/2 F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 8-9 | 1/2 F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA | | 8-9 | 1/2 F | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 10-11 | 1/2 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 10-11 | 1/2 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE | | | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. | | 12 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 13-15 | 1/4 F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM | | | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze | | 13-15 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 13-15 | 1/4 F | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 16-18 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 16-18 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 16-18 | 1/4 F | 88 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 19 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 20-21 | 1/4 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 20-21 | 1/4 F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 22-24 | 1/8 B | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK | | | | |Magdalena Witkowska |Kraków | | 22-24 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 22-24 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | | 25-29 | 1/8 B | 58 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 25-29 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno | | 25-29 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 25-29 | 1/8 B | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 25-29 | 1/8 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 30 | 1/8 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24|X X 2| 2 26-28 | 24| | 58|XX X X 4| 4 18-23 | 58| | 59|XXXXXXXX XX 10| 10 3 !| 59| | 62|X XX X 4| 4 18-23 | 62| | 64| XXX X X 5| 5 13-17 !| 64| | 67|XXXX XXXX X 9| 9 4-6 !| 67| | 68| X 1| 1 29-30 | 68| | 69| X X X 3| 3 24-25 | 69| | 70| X X XX 4| 4 18-23 | 70| | 71| XX 2| 2 26-28 | 71| | 72| X 1| 1 29-30 | 72| | 73|X X XXXXXXX 9| 9 4-6 !| 73| | 74|X X X X X 5| 5 13-17 !| 74| | 76| XXXXX X XX 8| 8 7-8 !| 76| | 77| X XXXX XX 7| 7 9-11 !| 77| | 78|X X 2| 2 26-28 | 78| | 79| X XX 3| 3 24-25 | 79| | 80| XX X X X 5| 5 13-17 !| 80| | 81| XX X X XXX 7| 7 9-11 !| 81| | 82|rXXXXX XXXX 9| 9 4-6 !| 82| | 83|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 83| | 84| X XX X 4| 4 18-23 | 84| | 85|XXXXX X X 7| 7 9-11 !| 85| | 86|X XXX XX XX 8| 8 7-8 !| 86| | 87| XX XX X 5| 5 13-17 !| 87| | 88|XX XX 4| 4 18-23 | 88| | 89|XX X X 4| 4 18-23 | 89| | 90|X X XXX X 6| 6 12 !| 90| | 91|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 91| | 92| X XX X X 5| 5 13-17 !| 92| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| XX X 3| 3 5-7 | 24| | 58| X 1| 1 8-12 | 58| | 62| X 1| 1 8-12 | 62| | 68| 0| 0 13 | 68| | 69| X X X 3| 3 5-7 | 69| | 70| XXX X 4| 4 2-4 !| 70| | 71|X XXX 4| 4 2-4 !| 71| | 72|X 1| 1 8-12 | 72| | 78|X X X 3| 3 5-7 | 78| | 79| X 1| 1 8-12 | 79| | 84| X X XXXXX 7| 7 1 !| 84| | 88| XX X X 4| 4 2-4 !| 88| | 89| X 1| 1 8-12 | 89| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 59|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !| 59| | 64|XX XXX 5| 5 13-15 | 64| | 67|XX X XXXXX 8| 8 7-9 !| 67| | 70| X X X 3| 3 19 | 70| | 71| XXX X X X 6| 6 11-12 !| 71| | 73|XXXX XXX XX 9| 9 2-6 !| 73| | 74|XX X X 4| 4 16-18 | 74| | 76|XX X X 4| 4 16-18 | 76| | 77| XX XXXX XX 8| 8 7-9 !| 77| | 80|X XX XX 5| 5 13-15 | 80| | 81|X XXXXXXX X 9| 9 2-6 !| 81| | 82| X XXXXX 6| 6 11-12 !| 82| | 83| XXXXXXXXX 9| 9 2-6 !| 83| | 84|X X XXXX XX 8| 8 7-9 !| 84| | 85|X X 2| 2 20-21 | 85| | 86| X X 2| 2 20-21 | 86| | 87| XXXXX XXXX 9| 9 2-6 !| 87| | 88| XXXX 4| 4 16-18 | 88| | 90|X XXX XXX 7| 7 10 !| 90| | 91|XX XX XXXXX 9| 9 2-6 !| 91| | 92| X X XXX 5| 5 13-15 | 92| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 59|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 59| | 67|X XX XX XXX 8| 8 3-4 !| 67| | 71| X X 2| 2 10-11 | 71| | 73| XXX X X 5| 5 7 | 73| | 77| XXXX X X 6| 6 5-6 !| 77| | 81|XX XXXX XX 8| 8 3-4 !| 81| | 82|X X 2| 2 10-11 | 82| | 83| XXXXXX 6| 6 5-6 !| 83| | 84|X X XX 4| 4 8-9 | 84| | 87| X X X X 4| 4 8-9 | 87| | 90| X 1| 1 12 | 90| | 91|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !| 91| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 59|46441144123 2.0| 2.0 2 | 59| | 67|61532532555 5.0| 5.0 5 | 67| | 77|34655456332 4.0| 4.0 4 | 77| | 81|53226621666 6.0| 6.0 6 | 81| | 83|12364365244 3.0| 3.0 3 | 83| | 91|25113213411 1.0| 1.0 1 | 91| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance | | | | |Angelika Dobosz |Kraków | | 2 | F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA | | | | |Daria Banasiak |Łódź | | 3 | F | 58 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 4 | F | 67 |Michał Baran |START | | | | |Izabela Wydurska |Płońsk | | 5 | F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Dębowska | | | 6 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl | | 7 | 1/2 F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA | | | | |Vanessa Kosecka |Pabianice | | 8-11 | 1/2 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK | | | | |Magdalena Kocot |Gliwice | | 8-11 | 1/2 F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA | | | | |Paulina Mrowicka |Łódź | | 8-11 | 1/2 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 8-11 | 1/2 F | 88 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 12 | 1/2 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski | | 13 | 1/2 F | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK | | | | |Magdalena Witkowska |Kraków | | 14 | 1/4 F | 87 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Agata Matusiak |Leszno | | 15-16 | 1/4 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY | | | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno | | 15-16 | 1/4 F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 17-19 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO | | | | |Nicole Chluba |Rybnik | | 17-19 | 1/4 F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA | | 17-19 | 1/4 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance | | | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków | | 20-21 | 1/4 F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM | | | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze | | 20-21 | 1/4 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE | | | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. | | 22-23 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 22-23 | 1/4 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski | | 24-25 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków | | 24-25 | 1/8 B | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | |Julia Biegała |Leszno | | 26-27 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno | | 26-27 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL | | | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA | | 28 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM | | | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze | | 29 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa | | 30 | 1/8 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA | | | | |Julia Wojdowska |Kościan | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| X 1| 1 28-30 | 24| | 58| XX X X 4| 4 19-23 | 58| | 59|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 59| | 62| X 1| 1 28-30 | 62| | 64| X XX X X 5| 5 14-18 | 64| | 67|XXXX XX X X 8| 8 6-9 !| 67| | 68| X 1| 1 28-30 | 68| | 69|X X X 3| 3 24 | 69| | 70|XXXXXX XX X 9| 9 4-5 !| 70| | 71|X X XX 4| 4 19-23 | 71| | 72| XX 2| 2 25-27 | 72| | 73|XXX XXXXXX 9| 9 4-5 !| 73| | 74|XXX X X X 6| 6 13 !| 74| | 76| XXX XXXXX 8| 8 6-9 !| 76| | 77|XX XXXX X 7| 7 10-12 !| 77| | 78| X X 2| 2 25-27 | 78| | 79|X XX X X 5| 5 14-18 | 79| | 80| X X X X 4| 4 19-23 | 80| | 81|X X X X XXX 7| 7 10-12 !| 81| | 82|XXX XX X XX 8| 8 6-9 !| 82| | 83|XXX XXXXXXX 10| 10 2-3 !| 83| | 84| X XX XX 5| 5 14-18 | 84| | 85| X XXX X 5| 5 14-18 | 85| | 86|XX XXXXXXXX 10| 10 2-3 !| 86| | 87| X X X XX 5| 5 14-18 | 87| | 88| X X XX 4| 4 19-23 | 88| | 89|X X 2| 2 25-27 | 89| | 90|XXX XX XX 7| 7 10-12 !| 90| | 91| XXXXXXXX 8| 8 6-9 !| 91| | 92| X X XX 4| 4 19-23 | 92| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24|X XX X X 5| 5 6-10 !| 24| | 58| XXXX X X 6| 6 4-5 !| 58| | 62| X X X 3| 3 13-14 | 62| | 64| X XXXX 5| 5 6-10 !| 64| | 68| 0| 0 17 | 68| | 69| XX X X 4| 4 11-12 | 69| | 71|X X XXX 5| 5 6-10 !| 71| | 72| X 1| 1 16 | 72| | 78| X X 2| 2 15 | 78| | 79|X X XX 4| 4 11-12 | 79| | 80|XX XX XX 6| 6 4-5 !| 80| | 84|XXX X XXXX 8| 8 1-2 !| 84| | 85|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 85| | 87|X X X XXXX 7| 7 3 !| 87| | 88| X X XX X 5| 5 6-10 !| 88| | 89| X XX X X 5| 5 6-10 !| 89| | 92| XX X 3| 3 13-14 | 92| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| XXXX XX X 7| 7 2-13 !| 24| | 58|XXXX X X X 7| 7 2-13 !| 58| | 59|XXX XX XX 7| 7 2-13 !| 59| | 64|X X X 3| 3 20-21 | 64| | 67|XXX XXX X 7| 7 2-13 !| 67| | 70| X XXXXX X 7| 7 2-13 !| 70| | 71|X XX X X 5| 5 15-16 | 71| | 73| X XXXX XX 7| 7 2-13 !| 73| | 74|X XXXX XX 7| 7 2-13 !| 74| | 76|XXX X 4| 4 17-19 | 76| | 77| XXX X X XX 7| 7 2-13 !| 77| | 80| X X 2| 2 22-23 | 80| | 81|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 81| | 82| X XX 3| 3 20-21 | 82| | 83| XX XXXXX 7| 7 2-13 !| 83| | 84| X X XX 4| 4 17-19 | 84| | 85|XX X XXXX 7| 7 2-13 !| 85| | 86| X X XXX 5| 5 15-16 | 86| | 87|XX XX XX 6| 6 14 | 87| | 88|XXX XX X X 7| 7 2-13 !| 88| | 89| X X 2| 2 22-23 | 89| | 90| XXX X 4| 4 17-19 | 90| | 91|X XXXX X X 7| 7 2-13 !| 91| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 24| 0| 0 13 | 24| | 58|X X XX XXXX 8| 8 1-3 !| 58| | 59| XXXXXX 6| 6 5-6 !| 59| | 67|XXXX XX X 7| 7 4 !| 67| | 70| X X XX 4| 4 8-11 | 70| | 73| XX XXXX XX 8| 8 1-3 !| 73| | 74|X X 2| 2 12 | 74| | 77| XXX X X 5| 5 7 | 77| | 81|XX XXXX 6| 6 5-6 !| 81| | 83| XXXX 4| 4 8-11 | 83| | 85|X X X X 4| 4 8-11 | 85| | 88| X X X X 4| 4 8-11 | 88| | 91|XXXXX X X X 8| 8 1-3 !| 91| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 58|36632322444 3.0| 3.0 3 | 58| | 59|22244433125 2.0| 2.0 2 | 59| | 67|51551245631 4.0| 4.0 4 | 67| | 73|45463664266 6.0| 6.0 6 | 73| | 81|63316551553 5.0| 5.0 5 | 81| | 91|14125116312 1.0| 1.0 1 | 91| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 63 |Kamil Pytlik |LORDANCE | | | | |Anna Głażewska |Wodzisław Śl. | | 2 | F | 66 |Jakub Zwoliński |STUDIO CHILLOUT | | | | |Aurelia Starzyńska |Przemyśl | | 3 | F | 65 |Mateusz Skoczek |SKT AGH | | | | |Małgorzata Sołtys |Kraków | | 4 | F | 19 |Jonasz Zgodzaj |MASTER DANCE | | | | |Monika Rudzka |Gliwice | | 5 | F | 33 |Eryk Miałkas |LATINA | | | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn | | 6 | F | 16 |Grzegorz Oleksy |INSPIRACJA | | | | |Patrycja Klisz |Wrocław | | 7-9 | 1/2 F | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA | | | | |Monika Piechel |Kościan | | 7-9 | 1/2 F | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków | | | | |Patrycja Ojczyk | | | 7-9 | 1/2 F | 57 |Paweł Halama |BAWINEK | | | | |Natalia Robak |Kraków | | 10-11 | 1/4 F | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO | | | | |Klaudia Kapustka |Żabno | | 10-11 | 1/4 F | 56 |Wiktor Banaś |STUDIO CHILLOUT | | | | |Anita Obłąk |Przemyśl | | 12 | 1/4 F | 13 |Kamil Bonar |SEMPRE | | | | |Magdalena Kuleta |Kraków | | 13-14 | 1/8 B | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA | | | | |Daria Banasiak |Łódź | | 13-14 | 1/8 B | 60 |Sebastian Lasocki |RONDO | | | | |Magda Rzeszowska |Rybnik | | 15 | 1/8 B | 30 |Daniel Frącz |AKSEL | | | | |Jadwiga Galos |Rzeszów | | 16-21 | 1/8 B | 28 |Jakub Bodył |FORUM | | | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze | | 16-21 | 1/8 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM | | | | |Julia Dębińska |Słubice | | 16-21 | 1/8 B | 58 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 16-21 | 1/8 B | 61 |Mikołaj Manusch |FORUM | | | | |Katarzyna Pyszka |Zabrze | | 16-21 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno | | 16-21 | 1/8 B | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM | | | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze | | 22-26 | 1/8 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM | | | | |Natalia Mrawczak |Słubice | | 22-26 | 1/8 B | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM | | | | |Wiktoria Rajda |Zabrze | | 22-26 | 1/8 B | 35 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | | 22-26 | 1/8 B | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa | | 22-26 | 1/8 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Yuliya Kozova |Słubice | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA Liczba par: 26 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 13|X X XX X 5| 5 8-9 !| 13| | 16| XXX X 4| 4 10-11 | 16| | 19| XX X 3| 3 12-15 | 19| | 28|X 1| 1 20-22 | 28| | 29| 0| 0 23-26 | 29| | 30| 0| 0 23-26 | 30| | 31| 0| 0 23-26 | 31| | 32|X X 2| 2 16-19 | 32| | 33|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 33| | 34|X X XXX X 6| 6 4-7 !| 34| | 35| XX 2| 2 16-19 | 35| | 36|X X 2| 2 16-19 | 36| | 37| XXXX X X 6| 6 4-7 !| 37| | 38| 0| 0 23-26 | 38| | 40| XXX X XX 6| 6 4-7 !| 40| | 56|XXX XX XX 7| 7 3 !| 56| | 57| XX XX 4| 4 10-11 | 57| | 58| rX 1| 1 20-22 | 58| | 59| XX X 3| 3 12-15 | 59| | 60| X X 2| 2 16-19 | 60| | 61| X XX 3| 3 12-15 | 61| | 62| XX X 3| 3 12-15 | 62| | 63|XX XXXXX X 8| 8 1-2 !| 63| | 64| X 1| 1 20-22 | 64| | 65| X XXXX 5| 5 8-9 !| 65| | 66| XXX X XX 6| 6 4-7 !| 66| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 16| XXXXXXXX X 9| 9 1 !| 16| | 19| X X XXX 5| 5 2-3 !| 19| | 28|X 1| 1 7-12 | 28| | 29| 0| 0 13-17 | 29| | 30| X X 2| 2 6 | 30| | 31|X 1| 1 7-12 | 31| | 32| 0| 0 13-17 | 32| | 35| 0| 0 13-17 | 35| | 36| 0| 0 13-17 | 36| | 38| 0| 0 13-17 | 38| | 57| X XX XX 5| 5 2-3 !| 57| | 58| X 1| 1 7-12 | 58| | 59| X X X 3| 3 4-5 | 59| | 60| X X X 3| 3 4-5 | 60| | 61|X 1| 1 7-12 | 61| | 62| X 1| 1