-
XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
"O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"
Turniej
Klasy/kategorie i style
_Na początek
----- NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU -----
--------------------------------------------------------------------------------
| |
| Nazwa turnieju: XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego |
| "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego" |
| |
| Miejsce i data: Kraków, 14-16 grudzień 2018 r. |
| |
| Organizator: Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT, Zarząd Główny PTT |
| |
| Kierownik organizacyjny turnieju: |
| Janusz Biały, Dariusz Dragan |
| |
| Kierownik artystyczny turnieju: |
| Maria Nowak |
| |
--------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- LISTA KLUBÓW -----
par uczestniczących w turnieju
-----------------------------------------------
| Lp.| Klub | Miejscowość |
|----|----------------------|-----------------|
| 1.| A+S | Częstochowa |
| 2.| A-Z | Przemyśl |
| 3.| AKADEMIA TAŃCA | Warszawa |
| 4.| AKADEMIA TAŃCA AS | Sosnowiec |
| 5.| AKSEL | Rzeszów |
| 6.| AKTAN | Wrocław |
| 7.| ALFA-ASTRA | Stargard |
| 8.| ARTS STUDIO | Oława |
| 9.| ASTRA | Szczecin |
| 10.| ArtDance | Kraków |
| 11.| BALLARE | Częstochowa |
| 12.| BALLROOM | Lublin |
| 13.| BAWINEK | Kraków |
| 14.| BLUE CLASSIC | Warszawa |
| 15.| BRASIL | WARSZAWA |
| 16.| CANTINERO | Tomaszów Maz. |
| 17.| CENTRUM TAŃCA | WARSZAWA |
| 18.| CENTRUM TAŃCA | Radom |
| 19.| CENTRUM TAŃCA FIESTA | Kędzierzyn Koźle|
| 20.| CHAMPION TEAM | Wrocław |
| 21.| CT BLANKA WINIARSKA | Poznań |
| 22.| CUBANA | Nowy Targ |
| 23.| DANCE CENTER | Kluczbork |
| 24.| DANCE POINT | Kraków |
| 25.| DANCE TEAM | Dobrzeń Wielki |
| 26.| DANCE TEAM | Wrocław |
| 27.| DANCECLUB | Szczecin |
| 28.| DANCELOOK | Gliwice |
| 29.| DUET | Warszawa |
| 30.| DZIUPLA | Poznań |
| 31.| DŻET | Rzeszów-Boguchw |
| 32.| Dancers United | WARSZAWA |
| 33.| ELIDA | Mielec |
| 34.| ELITE DANCE | Warszawa |
| 35.| EM STUDIO | Opole Lubelskie |
| 36.| EMKA DANCE ACADEMY | Warszawa |
| 37.| EMOTION | Góra Kalwaria |
| 38.| ESKADRA | Pabianice |
| 39.| ESTYMA | Częstochowa |
| 40.| ETIUDA | Radomsko |
| 41.| EUFORIA Dance | Kraków |
| 42.| EVOLUTION | Kraków |
| 43.| FANTAZJA | Kraków |
| 44.| FINEZJA | Poznań |
| 45.| FLAMENCO | Siemianowice |
| 46.| FORUM | Zabrze |
| 47.| GALA | Mielec |
| 48.| GASIEK | Rzeszów |
| 49.| GOLDEN DANCE | Przemyśl |
| 50.| GRACJA | Krosno |
| 51.| GRACJA | Zielona Góra |
| 52.| Golden Club | Ukraina |
| 53.| IDEA | Kraków |
| 54.| IGLICA | Wrocław |
| 55.| IGLICA | Wrocław |
| 56.| IMPRESS | Dzierżoniów |
| 57.| IMPRESSIONANTE | Wrocław |
| 58.| IMPULS | Chorzów |
| 59.| INSPIRACJA | Wrocław |
| 60.| JEDYNKA | Łódź |
| 61.| JUMP | Janów Lubelski |
| 62.| JUST DANCE | Stalowa Wola |
| 63.| JUST DANCE | Wieliczka |
| 64.| K-STUDIO | Krosno |
| 65.| KADRYL | Białystok |
| 66.| KARISMA | Kraków |
| 67.| KICK | Kielce |
| 68.| KLASA | Tarnów |
| 69.| Kuźnia Tańca | Kraków |
| 70.| LATINA | Wolsztyn |
| 71.| LATINO | Żabno |
| 72.| LIDER | Lublin |
| 73.| LORDANCE | Wodzisław Śl. |
| 74.| LORENZO | Gaj Mały |
| 75.| Level Up | |
| 76.| MAESTRO | Opole |
| 77.| MAGIC-DANCE | Lublin |
| 78.| MARENGO | Dąbrowa Górnicz |
| 79.| MARGO | Leszno |
| 80.| MASTER DANCE | Gliwice |
| 81.| MCT | Wieliczka |
| 82.| MERENGUE | Stalowa Wola |
| 83.| MISTRAL | Tarnowskie Góry |
| 84.| Mistrzowska Akademia | Zabrze |
| 85.| NOWY STYL | Bielsko-Biała |
| 86.| PASJA | Lublin |
| 87.| PERFECT DANCE | Kraków |
| 88.| PIETRZYK | Wrocław |
| 89.| POEZJA | Kościan |
| 90.| POLISH CLUB | Warszawa |
| 91.| PRESTIGE | Białystok |
| 92.| PROFESSIONAL DANCE | Głogoczów |
| 93.| PROJEKT NM | Słubice |
| 94.| PW DANCE | Rzeszów |
| 95.| RAGTIME | Kęty |
| 96.| RESPECT DANCE | Skarżysko Kam. |
| 97.| RONDO | Rybnik |
| 98.| ROYAL DANCE | Szczecin |
| 99.| ROYAL DANCE STUDIO | WARSZAWA |
|100.| RÓŻA | Olesno |
|101.| RS | WARSZAWA |
|102.| RYTM | Żory |
|103.| SEMPRE | Kraków |
|104.| SKT AGH | Kraków |
|105.| SKT PASJA | Kraków |
|106.| SKTT ISKRA | Wrocław |
|107.| SOKÓŁ | Myślenice |
|108.| ST CIEPŁY | Jaworzno |
|109.| ST DOBROWOLSCY | Częstochowa |
|110.| ST LINESTUDIO | Strzelce Opolsk |
|111.| ST MAJEWSKI Krzysztof| Wrocław |
|112.| START | Płońsk |
|113.| STUDIO CHILLOUT | Przemyśl |
|114.| STUDIO TAŃCA WOLF | WARSZAWA |
|115.| STYL | Kraków |
|116.| SUKCES | Częstochowa |
|117.| SUKCES | Jaworzno |
|118.| SZKOŁA TAŃCA SPARTA | Opole |
|119.| SzT eMiKa | Tarnów |
|120.| TAKT | Chełm |
|121.| UKS CATIA | Kędzierzyn-Koźl |
|122.| WIKA | Olsztyn |
|123.| WIR | Mysłowice |
|124.| ZAMEK | Biała Podlaska |
|125.| ZAMEK | Lublin |
|126.| ZAMEK | Szydłowiec |
|127.| ZORBA | Częstochowa |
|128.| ZORBA | Mykanów |
-----------------------------------------------
_Na początek
----- PROTOKÓŁ KLASYFIKACYJNY -----
--------------------------------------------------------------------------------
| |
| |
| P R O T O K Ó Ł K L A S Y F I K A C Y J N Y |
| |
| |
| 1. Nazwa turnieju: |
| |
| XLV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego |
| "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego" |
| |
| 2. Miejsce i data rozgrywania turnieju: |
| |
| Kraków, 14-16 grudzień 2018 r. |
| |
| 3. Na turnieju nadano nowe klasy taneczne następującym parom: |
| |
| Nr pary Para Klub/Miejscowość |
| |
| 111 Kamil Hankus RAGTIME |
| Katarzyna Pyrdziak Kęty |
| para kategorii/klasy: 14-15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN |
| |
| 114 Michał Kamiński GASIEK |
| Olga Gabriela Piejko Rzeszów |
| para kategorii/klasy: 14-15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN |
| |
| 138 Maciej Zinkiewicz CENTRUM TAŃCA |
| Adrianna Gruszczyńska WARSZAWA |
| para kategorii/klasy: 14-15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN |
| |
| 110 Dawid Dębski GRACJA |
| Julita Łotyszonek Zielona Góra |
| para kategorii/klasy: 14-15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD |
| |
| 114 Michał Kamiński GASIEK |
| Olga Gabriela Piejko Rzeszów |
| para kategorii/klasy: 14-15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD |
| |
| 123 Jakub Ungert TAKT |
| Patrycja Koziej Chełm |
| para kategorii/klasy: 14-15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD |
| |
| 73 Jakub Chmiel DZIUPLA |
| Kaja Zalewska Poznań |
| para kategorii/klasy: 14-15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN |
| |
| 81 Filip Krochmal KICK |
| Emilia Kwiecień Kielce |
| para kategorii/klasy: 14-15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN |
| |
| 106 Mikołaj Żukowski CHAMPION TEAM |
| Zofia Kozołub Wrocław |
| para kategorii/klasy: 14-15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN |
| |
| 94 Kacper Kawiński A-Z |
| Elżbieta Szelążek Przemyśl |
| para kategorii/klasy: 14-15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD |
| |
| 96 Patryk Leszczyński BALLROOM |
| Angelika Kiełsznia Lublin |
| para kategorii/klasy: 14-15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD |
| |
| 100 Aleksander Wiaderny EMOTION |
| Amelia Słomska Góra Kalwaria |
| para kategorii/klasy: 14-15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD |
| |
| 47 Marek Andruszko EVOLUTION |
| Julia Gębala Kraków |
| para kategorii/klasy: 14-15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN |
| |
| 55 Adrian Koniecko PRESTIGE |
| Wiktoria Koniecko Białystok |
| para kategorii/klasy: 14-15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN |
| |
| 69 Sebastian Woźniak CUBANA |
| Marlena Tętnowska Nowy Targ |
| para kategorii/klasy: 14-15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN |
| |
| 30 Gabriel Damek CANTINERO |
| Aleksandra Gruszczyńska Tomaszów Maz. |
| para kategorii/klasy: 14-15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN |
| |
| 44 Hubert Starowicz ArtDance |
| Alicja Tochowicz Kraków |
| para kategorii/klasy: 14-15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN |
| |
| 46 Piotr Wojciechowski ST LINESTUDIO |
| Aleksandra Goliszewska Strzelce Opolsk |
| para kategorii/klasy: 14-15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN |
| |
| 262 Damian Machnio CENTRUM TAŃCA |
| Julia Kutera Radom |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 A |
| OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN |
| |
| 274 Przemysław Zdziech CENTRUM TAŃCA |
| Natalia Dziedziczak Radom |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 A |
| OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN |
| |
| 275 Aleksander Ziuziański MARENGO |
| Weronika Junak Dąbrowa Górnicz |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 A |
| OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN |
| |
| 223 Wojciech Lipnicki DANCELOOK |
| Marta Gryczka Gliwice |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 A |
| OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD |
| |
| 226 Jakub Adamcewicz GRACJA |
| Wiktoria Krynicka Zielona Góra |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 A |
| OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD |
| |
| 236 Jakub Koguciuk JEDYNKA |
| Daria Gawlik Łódź |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 A |
| OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD |
| |
| 247 Mikołaj Talik SUKCES |
| Julia Langier Jaworzno |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 A |
| OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD |
| |
| 170 Dawid Jaruszewski MISTRAL |
| Wiktoria Kainka Tarnowskie Góry |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 B |
| OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD |
| |
| 172 Mateusz Kowalczyk ESTYMA |
| Małgorzata Zagórska Częstochowa |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 B |
| OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD |
| |
| 179 Szymon Miśtal SUKCES |
| Julia Dąbrowska Częstochowa |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 B |
| OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD |
| |
| 189 Konrad Łyda POLISH CLUB |
| Anna Furyk Warszawa |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 B |
| OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD |
| |
| 131 Adrian Brzozowski ETIUDA |
| Natalia Smużyńska Radomsko |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN |
| |
| 139 Jakub Kubicz MAESTRO |
| Maria Baryliszyn Opole |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN |
| |
| 140 Damian Kucharski IGLICA |
| Magdalena Sadowska Wrocław |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN |
| |
| 149 Jakub Roman Kuźnia Tańca Kraków |
| Oliwia Szarek |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN |
| |
| 120 Jeremiasz Fronc ArtDance |
| Karolina Drabczyk Kraków |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD |
| |
| 124 Wojciech Piotrowski CHAMPION TEAM |
| Natalia Rasz Wrocław |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD |
| |
| 129 Oskar Żuczek GALA |
| Emilia Mądry Mielec |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 C |
| OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD |
| |
| 42 Michał Bińkowski ArtDance |
| Dominika Pajerska Kraków |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN |
| |
| 73 Eliasz Kubica UKS CATIA |
| Natalia Franik Kędzierzyn-Koźl |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN |
| |
| 279 Jacek Jędro FINEZJA |
| Emiliana Haremska Poznań |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN |
| |
| 67 Michał Baran START |
| Izabela Wydurska Płońsk |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD |
| |
| 77 Sebastian Pycio ESKADRA |
| Vanessa Kosecka Pabianice |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD |
| |
| 91 Grzegorz Szewczyk ArtDance |
| Angelika Dobosz Kraków |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 D |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD |
| |
| 19 Jonasz Zgodzaj MASTER DANCE |
| Monika Rudzka Gliwice |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN |
| |
| 63 Kamil Pytlik LORDANCE |
| Anna Głażewska Wodzisław Śl. |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN |
| |
| 66 Jakub Zwoliński STUDIO CHILLOUT |
| Aurelia Starzyńska Przemyśl |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN |
| |
| 40 Adam Wasylewicz LATINO |
| Klaudia Kapustka Żabno |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD |
| |
| 54 Mieszko Tokarski WIR |
| Dominika Wojtych Mysłowice |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD |
| |
| 55 Wiktor Ćwiek Dancers United |
| Justyna Zejmowicz WARSZAWA |
| para kategorii/klasy: Pow. 15 E |
| OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD |
| |
| 1 Adrian Batkiewicz DANCELOOK |
| Agnieszka Kolenda Gliwice |
| para kategorii/klasy: Pow.15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN |
| |
| 6 Marek Ogrodnik RÓŻA |
| Kamila Ogrodnik Olesno |
| para kategorii/klasy: Pow.15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN |
| |
| 6 Marek Ogrodnik RÓŻA |
| Kamila Ogrodnik Olesno |
| para kategorii/klasy: Pow.15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN |
| |
| 7 Krzysztof Owczarek ETIUDA |
| Aleksandra Malej Radomsko |
| para kategorii/klasy: Pow.15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN |
| |
| 9 Bruno Sarnowski A-Z |
| Amelia Nowiczuk Przemyśl |
| para kategorii/klasy: Pow.15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN |
| |
| 10 Karol Słota DANCECLUB |
| Michele Tadevosyan Szczecin |
| para kategorii/klasy: Pow.15 F |
| OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN |
| |
--------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- ZESTAWIENIE ZBIORCZE ----------
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 114 | Michał Kamiński | GASIEK |
| | | Olga Gabriela Piejko | Rzeszów |
| 2 | 138 | Maciej Zinkiewicz | CENTRUM TAŃCA |
| | | Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA |
| 3 | 111 | Kamil Hankus | RAGTIME |
| | | Katarzyna Pyrdziak | Kęty |
| 4 | 119 | Dominik Sopoćko | POLISH CLUB |
| | | Wiktoria Kwiatkowska | Warszawa |
| 5 | 110 | Dawid Dębski | GRACJA |
| | | Julita Łotyszonek | Zielona Góra |
| 6 | 109 | Igor Droś | ST DOBROWOLSCY |
| | | Weronika Patysiak | Częstochowa |
| 7 | 125 | Filip Woźniak | BLUE CLASSIC |
| | | Justyna Derezińska | Warszawa |
| 8 | 107 | Michał Bólad | ArtDance |
| | | Amelia Pawlikowska | Kraków |
| 9 | 137 | Aleksander Korbut | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Dominika Dorycka | |
| 10 | 136 | Elwin Hamzayev | A-Z |
| | | Wiktoria Markiewicz | Przemyśl |
| 11 | 134 | Patryk Braun | NOWY STYL |
| | | Emilia Mieszczak | Bielsko-Biała |
| 12 | 115 | Daniel Lipiński | ROYAL DANCE |
| | | Julia Magdalena Tyjewska | Szczecin |
| 13 | 133 | Maciej Boguta | EVOLUTION |
| | | Alicja Woźniczka | Kraków |
| 14 | 135 | Kacper Dziadosz | K-STUDIO Krosno |
| | | Emilia Farbaniec | |
| 15 | 112 | Maciej Janaszczyk | JEDYNKA |
| | | Wiktoria Sopata | Łódź |
| 16 | 123 | Jakub Ungert | TAKT |
| | | Patrycja Koziej | Chełm |
| 17 | 113 | Jan Jarosz | K-STUDIO Krosno |
| | | Wiktoria Dudek | |
| 18 | 108 | Michał Chamera | PASJA |
| | | Katarzyna Jemielniak | Lublin |
| 19 | 121 | Filip Szewczykowski | DZIUPLA |
| | | Natalia Klupa | Poznań |
| 20 | 117 | Bartosz Nowak | LATINO |
| | | Karina Lis | Żabno |
| 21 | 116 | Jakub Markiewicz | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | Agnieszka Maliszewska | Opole |
| 22 | 93 | Damian Kaczmarek | CHAMPION TEAM |
| | | Julia Wajcfelt | Wrocław |
| 23 | 118 | Maksymilian Prażak | MARGO |
| | | Barbara Brodziak | Leszno |
| 24 | 97 | Filip Reginek | MAESTRO |
| | | Magdalena Jankowska | Opole |
| 25 | 98 | Mikołaj Stochel | EVOLUTION |
| | | Paulina Piasek | Kraków |
| 26 | 94 | Kacper Kawiński | A-Z |
| | | Elżbieta Szelążek | Przemyśl |
| 27 | 124 | Arkadiusz Winiarczyk | A-Z |
| | | Wiktoria Rupar | Przemyśl |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 C w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 114 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 138 | 5.0 | 2.5 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 15.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 111 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 5.0 | 8.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 119 | 7.5 | 7.5 | 6.0 | 2.0 | 6.0 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 110 | 7.5 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 7.0 | 30.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 109 | 9.5 | 9.5 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 31.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 125 | 3.0 | 7.5 | 8.0 | 8.5 | 5.0 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 107 | 2.0 | 2.5 | 13.5 | 13.0 | 2.0 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 137 | 6.0 | 6.0 | 7.0 | 7.0 | 16.5 | 42.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 136 | 9.5 | 9.5 | 9.5 | 8.5 | 9.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 134 | 15.0 | 11.5 | 11.0 | 10.0 | 11.5 | 59.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 115 | 12.5 | 11.5 | 15.5 | 13.0 | 11.5 | 64.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 133 | 11.0 | 14.0 | 9.5 | 16.5 | 13.5 | 64.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 135 | 19.0 | 14.0 | 13.5 | 16.5 | 13.5 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 112 | 21.5 | 16.5 | 17.0 | 16.5 | 10.0 | 81.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 123 | 12.5 | 16.5 | 20.0 | 16.5 | 16.5 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 113 | 15.0 | 19.0 | 12.0 | 20.0 | 16.5 | 82.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 108 | 15.0 | 19.0 | 15.5 | 20.0 | 16.5 | 86.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 121 | 17.5 | 24.0 | 18.0 | 13.0 | 22.5 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 117 | 17.5 | 21.5 | 23.0 | 22.0 | 19.0 |103.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 116 | 20.0 | 14.0 | 24.0 | 20.0 | 25.5 |103.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 93 | 23.0 | 19.0 | 21.5 | 26.0 | 20.0 |109.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 118 | 24.5 | 27.0 | 26.0 | 11.0 | 22.5 |111.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 97 | 21.5 | 21.5 | 21.5 | 23.5 | 25.5 |113.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 98 | 26.5 | 24.0 | 19.0 | 23.5 | 22.5 |115.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 94 | 24.5 | 24.0 | 26.0 | 26.0 | 22.5 |123.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 124 | 26.5 | 26.0 | 26.0 | 26.0 | 27.0 |131.5 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 114 | Michał Kamiński | GASIEK |
| | | Olga Gabriela Piejko | Rzeszów |
| 2 | 123 | Jakub Ungert | TAKT |
| | | Patrycja Koziej | Chełm |
| 3 | 110 | Dawid Dębski | GRACJA |
| | | Julita Łotyszonek | Zielona Góra |
| 4 | 119 | Dominik Sopoćko | POLISH CLUB |
| | | Wiktoria Kwiatkowska | Warszawa |
| 5 | 109 | Igor Droś | ST DOBROWOLSCY |
| | | Weronika Patysiak | Częstochowa |
| 6 | 113 | Jan Jarosz | K-STUDIO Krosno |
| | | Wiktoria Dudek | |
| 7 | 128 | Łukasz Kowalewski | LORDANCE |
| | | Oliwia Tercjak | Wodzisław Śl. |
| 8 | 107 | Michał Bólad | ArtDance |
| | | Amelia Pawlikowska | Kraków |
| 9 | 121 | Filip Szewczykowski | DZIUPLA |
| | | Natalia Klupa | Poznań |
| 10 | 132 | Piotr Wojaczek | CENTRUM TAŃCA FIESTA|
| | | Agata Breitkopf | Kędzierzyn Koźl |
| 11 | 115 | Daniel Lipiński | ROYAL DANCE |
| | | Julia Magdalena Tyjewska | Szczecin |
| 12 | 140 | Kacper Nestor | AKSEL |
| | | Angelika Tondera | Rzeszów |
| 13 | 125 | Filip Woźniak | BLUE CLASSIC |
| | | Justyna Derezińska | Warszawa |
| 14 | 112 | Maciej Janaszczyk | JEDYNKA |
| | | Wiktoria Sopata | Łódź |
| 15 | 126 | Jakub Ciesielski | LORDANCE |
| | | Katarzyna Kubica | Wodzisław Śl. |
| 16 | 105 | Gabriel Skuba | AKSEL |
| | | Marta Żak | Rzeszów |
| 17 | 104 | Igor Opałka | EMOTION |
| | | Wiktoria Żółkowska | Góra Kalwaria |
| 18 | 130 | Krzysztof Papierok | DANCELOOK |
| | | Dagmara Adamczyk | Gliwice |
| 19 | 89 | Szymon Staśkowiak | CHAMPION TEAM |
| | | Zuzanna Ryś | Wrocław |
| 20 | 102 | Bartosz Brzeźny | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | Malwina Brzeźny | Opole |
| 21 | 117 | Bartosz Nowak | LATINO |
| | | Karina Lis | Żabno |
| 22 | 111 | Kamil Hankus | RAGTIME |
| | | Katarzyna Pyrdziak | Kęty |
| 23 | 124 | Arkadiusz Winiarczyk | A-Z |
| | | Wiktoria Rupar | Przemyśl |
| 24 | 131 | Oliwer Sarafin | ASTRA |
| | | Magdalena Oleba | Szczecin |
| 25 | 118 | Maksymilian Prażak | MARGO |
| | | Barbara Brodziak | Leszno |
| 26 | 127 | Oleh Kovtun | Golden club |
| | | Myroslava Yatsiura | |
| 27 | 116 | Jakub Markiewicz | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | Agnieszka Maliszewska | Opole |
| 28 | 108 | Michał Chamera | PASJA |
| | | Katarzyna Jemielniak | Lublin |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 C w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 114 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 123 | 4.0 | 6.0 | 7.0 | 3.0 | 2.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 110 | 7.0 | 2.0 | 9.5 | 1.0 | 3.0 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 119 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 8.0 | 8.0 | 23.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 109 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 25.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 113 | 6.0 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 8.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 128 | 3.0 | 9.0 | 3.0 | 9.0 | 4.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 107 | 13.0 | 8.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 121 | 8.0 | 10.0 | 12.5 | 10.5 | 10.5 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 132 | 9.5 | 11.5 | 11.0 | 10.5 | 10.5 | 53.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 115 | 14.5 | 7.0 | 12.5 | 7.0 | 17.5 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 140 | 14.5 | 15.0 | 8.0 | 12.0 | 13.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 125 | 12.0 | 15.0 | 9.5 | 20.5 | 8.0 | 65.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 112 | 9.5 | 13.0 | 14.0 | 16.0 | 13.0 | 65.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 126 | 11.0 | 11.5 | 20.5 | 20.5 | 17.5 | 81.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 105 | 22.0 | 20.0 | 16.0 | 20.5 | 13.0 | 91.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 104 | 22.0 | 20.0 | 16.0 | 16.0 | 22.0 | 96.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 130 | 22.0 | 26.0 | 20.5 | 13.0 | 17.5 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 89 | 22.0 | 26.0 | 16.0 | 16.0 | 22.0 |102.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 102 | 22.0 | 26.0 | 20.5 | 16.0 | 17.5 |102.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 117 | 22.0 | 20.0 | 20.5 | 25.5 | 15.0 |103.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 111 | 22.0 | 15.0 | 20.5 | 25.5 | 26.5 |109.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 124 | 22.0 | 20.0 | 26.0 | 20.5 | 22.0 |110.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 131 | 22.0 | 26.0 | 26.0 | 16.0 | 22.0 |112.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 118 | 22.0 | 20.0 | 20.5 | 25.5 | 26.5 |114.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 127 | 22.0 | 20.0 | 26.0 | 25.5 | 22.0 |115.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 116 | 22.0 | 20.0 | 26.0 | 25.5 | 26.5 |120.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 108 | 22.0 | 26.0 | 26.0 | 25.5 | 26.5 |126.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 106 | Mikołaj Żukowski | CHAMPION TEAM |
| | | Zofia Kozołub | Wrocław |
| 2 | 73 | Jakub Chmiel | DZIUPLA |
| | | Kaja Zalewska | Poznań |
| 3 | 81 | Filip Krochmal | KICK |
| | | Emilia Kwiecień | Kielce |
| 4 | 102 | Bartosz Brzeźny | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | Malwina Brzeźny | Opole |
| 5 | 88 | Kacper Sarbak | LORENZO Katarzyna Bi|
| | | Klaudia Paroń | Gaj Mały |
| 6 | 79 | Mikołaj Kiszka | JUMP |
| | | Aleksandra Jaworska | Janów Lubelski |
| 7 | 104 | Igor Opałka | EMOTION |
| | | Wiktoria Żółkowska | Góra Kalwaria |
| 8 | 84 | Bartosz Niewolski | PASJA |
| | | Klaudia Choma | Lublin |
| 9 | 86 | Konrad Owczarczak | GRACJA |
| | | Ewa Majchrowicz | Zielona Góra |
| 10 | 71 | Jan Boś | CENTRUM TAŃCA |
| | | Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 11 | 70 | Seweryn Adamczyk | LORDANCE |
| | | Oliwia Podlejska | Wodzisław Śl. |
| 12 | 87 | Korneliusz Paradysz | GRACJA |
| | | Natalia Potocka | Krosno |
| 13 | 105 | Gabriel Skuba | AKSEL |
| | | Marta Żak | Rzeszów |
| 14 | 82 | Dawid Kruk | FORUM |
| | | Maria Naramska | Zabrze |
| 15 | 83 | Tomasz Kłosowski | ST CIEPŁY |
| | | Oliwia Sioła | Jaworzno |
| 16 | 103 | Szymon Dąbrówka | DANCE CENTER |
| | | Oliwia Kowalczyk | Kluczbork |
| 17 | 74 | Oktawiusz Doroszuk | A-Z |
| | | Magdalena Cebeńko | Przemyśl |
| 18 | 80 | Szymon Kotarba | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Maria Mróz | Warszawa |
| 19 | 78 | Konrad Kijak | ZAMEK |
| | | Wiktoria Malmon | Szydłowiec |
| 20 | 89 | Szymon Staśkowiak | CHAMPION TEAM |
| | | Zuzanna Ryś | Wrocław |
| 21 | 72 | Oliwier Byczek | GRACJA |
| | | Oliwia Mąkowska | Zielona Góra |
| 22 | 90 | Karol Walaszek | EVOLUTION |
| | | Natalia Kalicińska | Kraków |
| 23 | 75 | Oliwier Gierczak | A-Z |
| | | Gabriela Flis | Przemyśl |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 D w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 106 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 73 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 81 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 6.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 102 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 7.5 | 25.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 88 | 8.0 | 5.0 | 8.0 | 10.0 | 10.0 | 41.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 79 | 17.0 | 6.0 | 6.0 | 10.0 | 4.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 104 | 6.0 | 18.0 | 15.0 | 3.0 | 3.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 84 | 7.0 | 8.0 | 7.0 | 8.0 | 17.0 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 86 | 11.0 | 7.0 | 12.5 | 7.0 | 13.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 71 | 20.5 | 10.5 | 4.0 | 14.0 | 5.0 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 70 | 11.0 | 10.5 | 10.0 | 15.0 | 7.5 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 87 | 9.0 | 14.5 | 12.5 | 12.5 | 9.0 | 57.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 105 | 14.0 | 10.5 | 22.0 | 6.0 | 17.0 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 82 | 5.0 | 18.0 | 10.0 | 20.5 | 17.0 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 83 | 17.0 | 18.0 | 10.0 | 16.5 | 11.5 | 73.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 103 | 11.0 | 13.0 | 19.0 | 16.5 | 17.0 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 74 | 14.0 | 22.0 | 22.0 | 10.0 | 11.5 | 79.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 80 | 20.5 | 10.5 | 15.0 | 20.5 | 14.0 | 80.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 78 | 17.0 | 18.0 | 19.0 | 12.5 | 17.0 | 83.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 89 | 14.0 | 22.0 | 17.0 | 20.5 | 21.5 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 72 | 20.5 | 18.0 | 19.0 | 20.5 | 21.5 | 99.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 90 | 20.5 | 22.0 | 15.0 | 20.5 | 21.5 | 99.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 75 | 23.0 | 14.5 | 22.0 | 20.5 | 21.5 |101.5 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 96 | Patryk Leszczyński | BALLROOM |
| | | Angelika Kiełsznia | Lublin |
| 2 | 94 | Kacper Kawiński | A-Z |
| | | Elżbieta Szelążek | Przemyśl |
| 3 | 100 | Aleksander Wiaderny | EMOTION |
| | | Amelia Słomska | Góra Kalwaria |
| 4 | 93 | Damian Kaczmarek | CHAMPION TEAM |
| | | Julia Wajcfelt | Wrocław |
| 5 | 86 | Konrad Owczarczak | GRACJA |
| | | Ewa Majchrowicz | Zielona Góra |
| 6 | 84 | Bartosz Niewolski | PASJA |
| | | Klaudia Choma | Lublin |
| 7 | 80 | Szymon Kotarba | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Maria Mróz | Warszawa |
| 8 | 73 | Jakub Chmiel | DZIUPLA |
| | | Kaja Zalewska | Poznań |
| 9 | 95 | Łukasz Lenarczyk | MAESTRO |
| | | Weronika Lewandowska | Opole |
| 10 | 75 | Oliwier Gierczak | A-Z |
| | | Gabriela Flis | Przemyśl |
| 11 | 98 | Mikołaj Stochel | EVOLUTION |
| | | Paulina Piasek | Kraków |
| 12 | 97 | Filip Reginek | MAESTRO |
| | | Magdalena Jankowska | Opole |
| 13 | 74 | Oktawiusz Doroszuk | A-Z |
| | | Magdalena Cebeńko | Przemyśl |
| 14 | 99 | Oliwiusz Szydłowski | GOLDEN DANCE |
| | | Patrycja Rozputyńska | Przemyśl |
| 15 | 71 | Jan Boś | CENTRUM TAŃCA |
| | | Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 16 | 70 | Seweryn Adamczyk | LORDANCE |
| | | Oliwia Podlejska | Wodzisław Śl. |
| 17 | 82 | Dawid Kruk | FORUM |
| | | Maria Naramska | Zabrze |
| 18 | 78 | Konrad Kijak | ZAMEK |
| | | Wiktoria Malmon | Szydłowiec |
| 19 | 101 | Mikołaj Wojtusik | PERFECT DANCE |
| | | Klaudia Kosmacz | Kraków |
| 20 | 72 | Oliwier Byczek | GRACJA |
| | | Oliwia Mąkowska | Zielona Góra |
| 21 | 90 | Karol Walaszek | EVOLUTION |
| | | Natalia Kalicińska | Kraków |
| 22 | 88 | Kacper Sarbak | LORENZO Katarzyna Bi|
| | | Klaudia Paroń | Gaj Mały |
| 23 | 79 | Mikołaj Kiszka | JUMP |
| | | Aleksandra Jaworska | Janów Lubelski |
| 24 | 81 | Filip Krochmal | KICK |
| | | Emilia Kwiecień | Kielce |
| 25 | 83 | Tomasz Kłosowski | ST CIEPŁY |
| | | Oliwia Sioła | Jaworzno |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 D w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 96 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 9.5 | 1.0 | 13.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 94 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 9.5 | 3.0 | 18.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 100 | 5.0 | 8.5 | 7.0 | 1.0 | 2.0 | 23.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 93 | 4.0 | 7.0 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 86 | 3.0 | 3.0 | 14.0 | 9.5 | 8.5 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 84 | 6.0 | 13.5 | 4.0 | 6.0 | 8.5 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 80 | 12.5 | 4.0 | 12.0 | 3.0 | 8.5 | 40.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 73 | 7.5 | 10.0 | 21.0 | 2.0 | 4.0 | 44.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 95 | 10.0 | 5.0 | 8.0 | 15.0 | 11.0 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 75 | 7.5 | 11.0 | 15.5 | 9.5 | 8.5 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 98 | 10.0 | 6.0 | 12.0 | 12.0 | 12.0 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 97 | 14.0 | 13.5 | 5.0 | 7.0 | 13.0 | 52.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 74 | 16.0 | 8.5 | 15.5 | 4.0 | 15.5 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 99 | 10.0 | 16.0 | 3.0 | 16.0 | 15.5 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 71 | 16.0 | 12.0 | 9.5 | 17.5 | 15.5 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 70 | 12.5 | 20.0 | 9.5 | 13.5 | 18.0 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 82 | 18.5 | 16.0 | 12.0 | 21.5 | 6.0 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 78 | 16.0 | 16.0 | 17.5 | 19.5 | 15.5 | 84.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 101 | 18.5 | 18.5 | 19.0 | 13.5 | 20.0 | 89.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 72 | 21.0 | 21.0 | 17.5 | 19.5 | 19.0 | 98.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 90 | 20.0 | 18.5 | 24.0 | 17.5 | 23.5 |103.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 88 | 22.0 | 22.0 | 20.0 | 21.5 | 21.5 |107.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 79 | 23.5 | 24.0 | 22.0 | 24.5 | 23.5 |117.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 81 | 25.0 | 24.0 | 24.0 | 24.5 | 21.5 |119.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 83 | 23.5 | 24.0 | 24.0 | 23.0 | 25.0 |119.5 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA 8T
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 47 | Marek Andruszko | EVOLUTION |
| | | Julia Gębala | Kraków |
| 2 | 69 | Sebastian Woźniak | CUBANA |
| | | Marlena Tętnowska | Nowy Targ |
| 3 | 55 | Adrian Koniecko | PRESTIGE |
| | | Wiktoria Koniecko | Białystok |
| 4 | 68 | Dominik Wochlik | ESKADRA |
| | | Gabriela Sterniczuk | Pabianice |
| 5 | 53 | Aleksander Kalata | CUBANA |
| | | Natalia Kiczka | Nowy Targ |
| 6 | 56 | Kacper Kraśnik | GOLDEN DANCE |
| | | Weronika Stochła | Przemyśl |
| 7 | 63 | Oskar Olszański | GOLDEN DANCE |
| | | Nina Szołek | Przemyśl |
| 8 | 48 | Adam Bielas | AKTAN |
| | | Julia Białek | Wrocław |
| 9 | 64 | Filip Perłak | A-Z |
| | | Amanda Ogonowska | Przemyśl |
| 10 | 60 | Aleksander Morawa | CUBANA |
| | | Agnieszka Sznajder | Nowy Targ |
| 11 | 54 | Michał Kałuża | DANCELOOK |
| | | Agnieszka Skrzypczak | Gliwice |
| 12 | 52 | Grzegorz Groehlich | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | Maja Podolska | Opole |
| 13 | 59 | Konrad Kurzak | CUBANA |
| | | Daria Melnyk | Nowy Targ |
| 14 | 61 | Łukasz Nowakowski | DANCELOOK |
| | | Emilia Jarek | Gliwice |
| 15 | 58 | Bartosz Kubies | MARENGO |
| | | Zuzanna Zaworska | Dąbrowa Górnicz |
| 16 | 62 | Paweł Olchowy | A-Z |
| | | Martyna Pobidyńska | Przemyśl |
| 17 | 67 | Tobiasz Wilk | LORENZO Katarzyna Bi|
| | | Leticja Wallicht | Gaj Mały |
| 18 | 57 | Jakub Kubaczyk | LATINA |
| | | Zuzanna Drzymała | Wolsztyn |
| 19 | 49 | Szymon Czerny | ZORBA |
| | | Karolina Organiściak | Częstochowa |
| 20 | 139 | Dawid Zglinicki | Mistrzowska Akademia|
| | | Daria Furman | Zabrze |
| 21 | 50 | Artur Depta | FORUM |
| | | Sandra Błaszczyk | Zabrze |
| 22 | 51 | Michał Duszewski | MARGO |
| | | Anna Apolinarska | Leszno |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 E w stylu: KOMBINACJA 8T
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 47 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 69 | 3.0 | 2.0 | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 3.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 55 | 4.0 | 5.0 | 18.0 | 3.0 | 5.0 | 3.0 | 3.0 | 2.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 68 | 6.0 | 3.0 | 1.0 | 6.0 | 21.0 | 6.0 | 2.0 | 15.5 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 53 | 10.5 | 7.5 | 7.0 | 7.5 | 6.0 | 7.0 | 11.0 | 4.0 | 60.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 56 | 1.0 | 15.5 | 3.0 | 2.0 | 4.0 | 14.0 | 6.0 | 15.5 | 61.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 63 | 10.5 | 4.0 | 5.0 | 7.5 | 10.5 | 9.5 | 8.5 | 15.5 | 71.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 48 | 8.0 | 6.0 | 6.0 | 9.0 | 18.5 | 4.0 | 14.5 | 7.5 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 64 | 13.0 | 7.5 | 11.0 | 11.5 | 9.0 | 5.0 | 12.0 | 5.0 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 60 | 5.0 | 18.0 | 18.0 | 5.0 | 7.0 | 9.5 | 8.5 | 11.0 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 54 | 17.5 | 9.0 | 15.5 | 11.5 | 13.0 | 8.0 | 10.0 | 12.0 | 96.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 52 | 9.0 | 20.5 | 21.0 | 20.5 | 3.0 | 14.0 | 5.0 | 6.0 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 59 | 12.0 | 12.5 | 11.0 | 15.0 | 8.0 | 22.0 | 16.0 | 7.5 |104.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 61 | 17.5 | 15.5 | 15.5 | 17.0 | 15.5 | 11.0 | 13.0 | 9.5 |114.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 58 | 14.5 | 10.5 | 8.5 | 15.0 | 15.5 | 19.5 | 14.5 | 20.0 |118.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 62 | 21.0 | 15.5 | 13.0 | 20.5 | 12.0 | 14.0 | 17.5 | 13.0 |126.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 67 | 21.0 | 15.5 | 21.0 | 15.0 | 15.5 | 12.0 | 7.0 | 20.0 |127.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 57 | 17.5 | 10.5 | 8.5 | 11.5 | 21.0 | 19.5 | 21.5 | 20.0 |130.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 49 | 7.0 | 20.5 | 18.0 | 18.0 | 18.5 | 16.5 | 19.5 | 15.5 |133.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 139 | 14.5 | 12.5 | 14.0 | 11.5 | 21.0 | 19.5 | 21.5 | 20.0 |134.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 50 | 21.0 | 20.5 | 21.0 | 20.5 | 10.5 | 16.5 | 17.5 | 9.5 |137.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 51 | 17.5 | 20.5 | 11.0 | 20.5 | 15.5 | 19.5 | 19.5 | 20.0 |144.0 |
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA 6T
Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 46 | Piotr Wojciechowski | ST LINESTUDIO |
| | | Aleksandra Goliszewska | Strzelce Opolsk |
| 2 | 30 | Gabriel Damek | CANTINERO |
| | | Aleksandra Gruszczyńska | Tomaszów Maz. |
| 3 | 44 | Hubert Starowicz | ArtDance |
| | | Alicja Tochowicz | Kraków |
| 4 | 33 | Grzegorz Gębuś | ArtDance |
| | | Anna Wrona | Kraków |
| 5 | 41 | Hubert Płociński | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Katarzyna Wyrzykowska | Warszawa |
| 6 | 42 | Filip Sierka | AKTAN |
| | | Wiktoria Palac | Wrocław |
| 7 | 39 | Maciej Muniak | JUST DANCE Wieliczka|
| | | Milena Batko | |
| 8 | 32 | Jędrzej Górecki | DANCE POINT Kraków |
| | | Natalia Romaniewska | |
| 9 | 43 | Igor Skutnik | FORUM |
| | | Hanna Radziewska | Zabrze |
| 10 | 36 | Filip Lipiński | JEDYNKA |
| | | Julia Pospiszył | Łódź |
| 11 | 35 | Damian Jakubowski | EMOTION |
| | | Klaudia Rosłonkiewicz | Góra Kalwaria |
| 12 | 40 | Aleksander Pankratz | RS |
| | | Agata Bosak | WARSZAWA |
| 13 | 38 | Michał Mróz | JUMP |
| | | Izabela Wojciechowska | Janów Lubelski |
| 14 | 37 | Andrzej Mielecki | RS |
| | | Laura Kawczyńska-Banaszek | WARSZAWA |
| 15 | 34 | Jan Hohol | DANCE POINT Kraków |
| | | Nina Bać | |
| 16 | 31 | Stanisław Flader | RS |
| | | Maria Szlom | WARSZAWA |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: 14-15 F w stylu: KOMBINACJA 6T
Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12
------------------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 46 | 1.0 | 3.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 30 | 9.5 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 20.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 44 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | 7.0 | 5.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 33 | 4.0 | 6.0 | 8.0 | 4.0 | 4.0 | 7.0 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 41 | 2.0 | 5.0 | 5.0 | 3.0 | 10.5 | 11.0 | 36.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 42 | 9.5 | 9.0 | 6.0 | 8.0 | 5.0 | 4.0 | 41.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 39 | 9.5 | 9.0 | 10.5 | 6.0 | 3.0 | 6.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 32 | 7.0 | 9.0 | 8.0 | 8.0 | 10.5 | 3.0 | 45.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 43 | 6.0 | 11.5 | 12.0 | 10.0 | 6.0 | 8.0 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 36 | 9.5 | 11.5 | 8.0 | 11.5 | 8.0 | 11.0 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 35 | 12.0 | 4.0 | 4.0 | 13.0 | 15.5 | 14.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 40 | 5.0 | 7.0 | 13.0 | 11.5 | 13.0 | 13.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 38 | 13.0 | 13.0 | 10.5 | 8.0 | 9.0 | 11.0 | 64.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 37 | 14.5 | 15.0 | 14.5 | 14.0 | 14.0 | 9.0 | 81.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 34 | 16.0 | 14.0 | 14.5 | 15.0 | 12.0 | 15.0 | 86.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 31 | 14.5 | 16.0 | 16.0 | 16.0 | 15.5 | 16.0 | 94.0 |
------------------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 A w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 274 | Przemysław Zdziech | CENTRUM TAŃCA |
| | | Natalia Dziedziczak | Radom |
| 2 | 275 | Aleksander Ziuziański | MARENGO |
| | | Weronika Junak | Dąbrowa Górnicz |
| 3 | 262 | Damian Machnio | CENTRUM TAŃCA |
| | | Julia Kutera | Radom |
| 4 | 253 | Przemysław Brzeziński | RONDO |
| | | Karolina Krzysztofczyk | Rybnik |
| 5 | 250 | Sebastian Archacki | CENTRUM TAŃCA |
| | | Julia Borkowska | Radom |
| 6 | 271 | Jakub Rembelski | STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | Oliwia Bala | WARSZAWA |
| 7 | 256 | Dmitriy Gurskiy | MASTER DANCE |
| | | Julia Miterska | Gliwice |
| 8 | 267 | Michał Nazaruk | PW DANCE |
| | | Patrycja Widlarz | Rzeszów |
| 9 | 222 | Damian Kramski | GRACJA |
| | | Alicja Skorupka | Zielona Góra |
| 10 | 221 | Oskar Jurek | PROFESSIONAL DANCE |
| | | Dominika Dobranowska | Głogoczów |
| 11 | 264 | Szymon Mieszczak | NOWY STYL |
| | | Adrianna Sepioło | Bielsko-Biała |
| 12 | 223 | Wojciech Lipnicki | DANCELOOK |
| | | Marta Gryczka | Gliwice |
| 13 | 260 | Adrian Karczewicz | ST DOBROWOLSCY |
| | | Iga Rubik | Częstochowa |
| 14 | 252 | Sebastian Bomba | AKSEL |
| | | Karina Falda | Rzeszów |
| 15 | 273 | Borys Zawierucha | RYTM |
| | | Martyna Mach | Żory |
| 16 | 257 | Maciej Holski | STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | Katarzyna Tyl | WARSZAWA |
| 17 | 266 | Bartosz Nabiałczyk | ST DOBROWOLSCY |
| | | Natalia Kaliściak | Częstochowa |
| 18 | 224 | Michał Puszka | LIDER |
| | | Izabela Nasalska | Lublin |
| 19 | 259 | Kacper Kacprzak | CENTRUM TAŃCA |
| | | Weronika Lato | Radom |
| 20 | 261 | Mateusz Kramski | GRACJA |
| | | Marta Szkalińska | Zielona Góra |
| 21 | 270 | Kamil Polewski | ZORBA |
| | | Marta Jankowska | Mykanów |
| 22 | 268 | Damian Pik | ESKADRA |
| | | Agnieszka Łysik | Pabianice |
| 23 | 254 | Mateusz Czinar | CHAMPION TEAM |
| | | Izabela Pych | Wrocław |
| 24 | 225 | Kamil Zawistowski | CHAMPION TEAM |
| | | Kinga Szemiel | Wrocław |
| 25 | 251 | Łukasz Blacha | BAWINEK |
| | | Beata Szafraniec | Kraków |
| 26 | 269 | Daniel Podraza | SzT eMiKa |
| | | Patrycja Podraza | Tarnów |
| 27 | 255 | Waldemar Figaszewski | ROYAL DANCE |
| | | Agnieszka Tronczyńska | Szczecin |
| 28 | 265 | Paweł Mroczka | AKSEL |
| | | Kamila Rogala | Rzeszów |
| 29 | 272 | Kamil Zaręba | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Donata Księżarczyk | Warszawa |
| 30 | 258 | Andrzej Hull | IDEA |
| | | Barbara Kucharczyk | Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 A w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 274 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 275 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 262 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 7.0 | 3.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 253 | 11.0 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 250 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 7.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 271 | 6.0 | 7.0 | 7.0 | 4.0 | 5.0 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 256 | 5.0 | 9.0 | 6.0 | 6.0 | 12.5 | 38.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 267 | 8.5 | 4.0 | 11.0 | 10.0 | 8.0 | 41.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 222 | 11.0 | 13.5 | 9.5 | 8.5 | 6.0 | 48.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 221 | 15.5 | 8.0 | 8.0 | 12.0 | 10.0 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 264 | 8.5 | 18.5 | 9.5 | 11.0 | 14.5 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 223 | 7.0 | 18.5 | 13.5 | 14.0 | 10.0 | 63.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 260 | 13.5 | 11.5 | 18.5 | 14.0 | 10.0 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 252 | 11.0 | 10.0 | 13.5 | 25.0 | 12.5 | 72.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 273 | 17.0 | 11.5 | 12.0 | 14.0 | 17.5 | 72.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 257 | 13.5 | 20.5 | 15.0 | 8.5 | 17.5 | 75.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 266 | 20.5 | 17.0 | 18.5 | 16.5 | 14.5 | 87.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 224 | 20.5 | 15.5 | 18.5 | 18.5 | 17.5 | 90.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 259 | 15.5 | 15.5 | 28.0 | 22.0 | 17.5 | 98.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 261 | 18.5 | 22.0 | 16.0 | 20.5 | 22.0 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 270 | 22.0 | 25.0 | 24.5 | 16.5 | 20.0 |108.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 268 | 28.0 | 20.5 | 18.5 | 18.5 | 23.5 |109.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 254 | 24.5 | 13.5 | 24.5 | 25.0 | 26.5 |114.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 225 | 18.5 | 27.5 | 22.0 | 20.5 | 26.5 |115.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 251 | 24.5 | 27.5 | 24.5 | 25.0 | 21.0 |122.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 269 | 28.0 | 23.0 | 21.0 | 25.0 | 26.5 |123.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 255 | 24.5 | 25.0 | 24.5 | 29.0 | 23.5 |126.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 265 | 24.5 | 25.0 | 28.0 | 29.0 | 26.5 |133.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 272 | 28.0 | 29.0 | 28.0 | 25.0 | 29.5 |139.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 258 | 30.0 | 30.0 | 30.0 | 29.0 | 29.5 |148.5 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 A w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 226 | Jakub Adamcewicz | GRACJA |
| | | Wiktoria Krynicka | Zielona Góra |
| 2 | 236 | Jakub Koguciuk | JEDYNKA |
| | | Daria Gawlik | Łódź |
| 3 | 247 | Mikołaj Talik | SUKCES |
| | | Julia Langier | Jaworzno |
| 4 | 223 | Wojciech Lipnicki | DANCELOOK |
| | | Marta Gryczka | Gliwice |
| 5 | 193 | Amadeusz Frodyma | MARGO |
| | | Julia Bunikowska | Leszno |
| 6 | 222 | Damian Kramski | GRACJA |
| | | Alicja Skorupka | Zielona Góra |
| 7 | 206 | Wiktor Malinowski | GRACJA |
| | | Oliwia Rogowska | Zielona Góra |
| 8 | 241 | Szymon Panachida | DANCECLUB |
| | | Marika Zawadzka | Szczecin |
| 9 | 197 | Robert Kacperski | DANCECLUB |
| | | Darya Borowskaya | Szczecin |
| 10 | 235 | Adrian Janas | JEDYNKA |
| | | Weronika Blukacz | Łódź |
| 11 | 249 | Michał Trytko | DANCELOOK |
| | | Zuzanna Izdebska | Gliwice |
| 12 | 221 | Oskar Jurek | PROFESSIONAL DANCE |
| | | Dominika Dobranowska | Głogoczów |
| 13 | 232 | Tomasz Gura | AKSEL |
| | | Klaudia Wilk | Rzeszów |
| 14 | 240 | Kamil Micał | DŻET |
| | | Małgorzata Krytak | Rzeszów-Boguchw |
| 15 | 239 | Mateusz Maślanka | DANCE TEAM |
| | | Julita Rudkowska | Wrocław |
| 16 | 244 | Rafał Rydz | LIDER |
| | | Anna Rubacha | Lublin |
| 17 | 219 | Stanisław Wojciechowski | STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | Julia Janczewska | WARSZAWA |
| 18 | 233 | Krzysztof Marci Hamulecki | ARTS STUDIO |
| | | Oliwia Niepsujewicz | Oława |
| 19 | 246 | Michał Szlachtowski | SUKCES |
| | | Julia Fajkis | Jaworzno |
| 20 | 229 | Illia Chyzhma | |
| | | Liliia Serdyukova | |
| 21 | 243 | Adam Płuciennik | FLAMENCO |
| | | Klaudia Marcinkiewicz | Siemianowice |
| 22 | 231 | Maksymilian Duraj | STYL |
| | | Joanna Chwastowska | Kraków |
| 23 | 227 | Jakub Bielecki | EM STUDIO |
| | | Katarzyna Winiarska | Opole Lubelskie |
| 24 | 220 | Kamil Żarnovsky | BRASIL |
| | | Agnieszka Komosa | WARSZAWA |
| 25 | 224 | Michał Puszka | LIDER |
| | | Izabela Nasalska | Lublin |
| 26 | 225 | Kamil Zawistowski | CHAMPION TEAM |
| | | Kinga Szemiel | Wrocław |
| 27 | 238 | Przemysław Maciejewski | BLUE CLASSIC |
| | | Alicja Żegalski | Warszawa |
| 28 | 216 | Mateusz Szyporta | DANCE TEAM |
| | | Wiktoria Kosno | Dobrzeń Wielki |
| 29 | 248 | Konrad Tołpa | DANCE TEAM |
| | | Nikola Grzelaczyk | Wrocław |
| 30 | 237 | Mateusz Kunda | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Karolina Półtorak | |
| 31 | 242 | Jeremi Przygoda | FORUM |
| | | Magda Łach | Zabrze |
| 32 | 245 | Kamil Sowa | RONDO |
| | | Izabela Kolarczyk | Rybnik |
| 33 | 228 | Karol Bronowski | PROFESSIONAL DANCE |
| | | Natalia Gancarz | Głogoczów |
| 34 | 234 | Tomasz Jaglarz | BAWINEK |
| | | Karolina Such | Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 A w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 226 | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 236 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 247 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 11.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 223 | 8.0 | 4.0 | 5.0 | 8.0 | 3.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 193 | 10.0 | 8.0 | 6.0 | 10.5 | 8.0 | 42.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 222 | 8.0 | 6.0 | 18.0 | 5.0 | 8.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 206 | 5.0 | 14.0 | 9.0 | 10.5 | 13.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 241 | 20.0 | 5.0 | 18.0 | 6.0 | 6.0 | 55.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 197 | 2.0 | 8.0 | 9.0 | 25.5 | 11.0 | 55.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 235 | 6.0 | 16.5 | 18.0 | 17.0 | 4.0 | 61.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 249 | 12.5 | 10.5 | 13.5 | 10.5 | 14.5 | 61.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 221 | 17.0 | 12.5 | 9.0 | 22.0 | 8.0 | 68.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 232 | 12.5 | 8.0 | 22.5 | 4.0 | 22.5 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 240 | 8.0 | 29.0 | 4.0 | 25.5 | 5.0 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 239 | 17.0 | 20.0 | 13.5 | 13.5 | 17.5 | 81.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 244 | 26.0 | 16.5 | 18.0 | 7.0 | 14.5 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 219 | 12.5 | 20.0 | 12.0 | 22.0 | 17.5 | 84.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 233 | 17.0 | 10.5 | 22.5 | 17.0 | 17.5 | 84.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 246 | 27.5 | 15.0 | 9.0 | 17.0 | 22.5 | 91.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 229 | 12.5 | 20.0 | 18.0 | 22.0 | 22.5 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 243 | 29.5 | 12.5 | 30.5 | 13.5 | 11.0 | 97.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 231 | 22.0 | 27.0 | 18.0 | 10.5 | 20.0 | 97.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 227 | 17.0 | 25.5 | 18.0 | 17.0 | 27.5 |105.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 220 | 17.0 | 25.5 | 24.5 | 17.0 | 22.5 |106.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 224 | 24.0 | 20.0 | 24.5 | 22.0 | 17.5 |108.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 225 | 27.5 | 20.0 | 9.0 | 27.5 | 25.0 |109.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 238 | 22.0 | 23.0 | 27.0 | 32.5 | 27.5 |132.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 216 | 29.5 | 29.0 | 27.0 | 22.0 | 27.5 |135.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 248 | 22.0 | 31.5 | 27.0 | 29.0 | 31.5 |141.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 237 | 32.5 | 24.0 | 30.5 | 27.5 | 27.5 |142.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 242 | 32.5 | 29.0 | 30.5 | 30.5 | 30.0 |152.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 245 | 25.0 | 33.5 | 33.5 | 30.5 | 33.5 |156.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 228 | 32.5 | 31.5 | 30.5 | 32.5 | 31.5 |158.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 234 | 32.5 | 33.5 | 33.5 | 34.0 | 33.5 |167.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 B w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 209 | Daniel Myślicki | DANCECLUB |
| | | Natalia Koss | Szczecin |
| 2 | 197 | Robert Kacperski | DANCECLUB |
| | | Darya Borowskaya | Szczecin |
| 3 | 193 | Amadeusz Frodyma | MARGO |
| | | Julia Bunikowska | Leszno |
| 4 | 204 | Andrii Liashenko | Golden club |
| | | Viktoriia Oshyiko | |
| 5 | 202 | Filip Kuczyński | STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | Katarzyna Szczukiewicz | WARSZAWA |
| 6 | 211 | Dominik Piechota | DANCE TEAM |
| | | Katarzyna Żółkiewska | Dobrzeń Wielki |
| 7 | 212 | Bartosz Polański | IGLICA |
| | | Natalia Laska | Wrocław |
| 8 | 276 | Mateusz Oleksik | MISTRAL |
| | | Laura Wojciuch | Tarnowskie Góry |
| 9 | 160 | Kacper Niemczyk | GRACJA |
| | | Zofia Kaplińska | Zielona Góra |
| 10 | 219 | Stanisław Wojciechowski | STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | Julia Janczewska | WARSZAWA |
| 11 | 195 | Norbert Głogosz | ETIUDA |
| | | Klaudia Zielińska | Radomsko |
| 12 | 194 | Mateusz Góra | IMPULS |
| | | Anna Baniusiewicz | Chorzów |
| 13 | 157 | Dmytro Kushch | Golden club |
| | | Nataliia Kolomiiets | |
| 14 | 154 | Mateusz Gralak | ALFA-ASTRA |
| | | Aleksandra Szymkiewicz | Stargard |
| 15 | 207 | Jan Marcinkowski | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Patrycja Urban | Warszawa |
| 16 | 208 | Paweł Mertuszka | BAWINEK |
| | | Monika Iwona Łuc | Kraków |
| 17 | 199 | Amadeusz Kliminowski | CHAMPION TEAM |
| | | Aleksandra Lisowiec | Wrocław |
| 18 | 201 | Karol Kreczko | MARENGO |
| | | Oliwia Marcinkiewicz | Dąbrowa Górnicz |
| 19 | 122 | Miron Kahl | MARGO |
| | | Kasandra Adamczyk | Leszno |
| 20 | 198 | Nikodem Kakakis | ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | Katarzyna Dominek | |
| 21 | 120 | Jeremiasz Fronc | ArtDance |
| | | Karolina Drabczyk | Kraków |
| 22 | 218 | Kamil Talik | NOWY STYL |
| | | Paulina Gwóźdź | Bielsko-Biała |
| 23 | 155 | Szymon Kieresz | MARGO |
| | | Marta Sobasik | Leszno |
| 24 | 164 | Krzysztof Świędrych | KLASA |
| | | Katarzyna Wiśniowska | Tarnów |
| 25 | 220 | Kamil Żarnovsky | BRASIL |
| | | Agnieszka Komosa | WARSZAWA |
| 26 | 205 | Mateusz Majcher | MAGIC-DANCE |
| | | Estera Gromaszek | Lublin |
| 27 | 159 | Dmytrii Leonenko | Level Up |
| | | Sofia Vashulenko | |
| 28 | 215 | Adam Szczypczyk | ArtDance |
| | | Gabriela Jaworek | Kraków |
| 29 | 163 | Jakub Warsitz | MAESTRO |
| | | Agata Brzozowska | Opole |
| 30 | 110 | Jakub Piotrowski | MARENGO |
| | | Julia Kołosowska | Dąbrowa Górnicz |
| 31 | 206 | Wiktor Malinowski | GRACJA |
| | | Oliwia Rogowska | Zielona Góra |
| 32 | 213 | Krzysztof Richter | Dancers United |
| | | Vladyslava Gordeziani | WARSZAWA |
| 33 | 210 | Mariusz Noworyta | BAWINEK |
| | | Justyna Fatyga | Kraków |
| 34 | 196 | Karol Jagielski | DUET |
| | | Milena Kowalczyk | Warszawa |
| 35 | 162 | Łukasz Sieraczyński | FLAMENCO |
| | | Ludwika Pudełko | Siemianowice |
| 36 | 156 | Kajetan Knaś | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Kinga Biskup | |
| 37 | 121 | Maxwell Ignaszewski | MARGO |
| | | Agata Włodarczyk | Leszno |
| 38 | 161 | Daniel Ryterski | ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | Emilia Maćkała | |
| 39 | 217 | Maciej Słodownik | PROJEKT NM |
| | | Klaudia Kozinoga | Słubice |
| 40 | 190 | Krystian Bendinger | JEDYNKA |
| | | Adrianna Rakowiecka | Łódź |
| 41 | 203 | Radosław Kutyła | JUST DANCE |
| | | Dominika Sarnowska | Stalowa Wola |
| 42 | 158 | Konrad Kwiecień | BAWINEK |
| | | Monika Grunwald | Kraków |
| 43 | 214 | Andreas Sobania | SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | Daria Arczyńska | Opole |
| 44 | 216 | Mateusz Szyporta | DANCE TEAM |
| | | Wiktoria Kosno | Dobrzeń Wielki |
| 45 | 192 | Kamil Czarnik | AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | Julia Kawa | Sosnowiec |
| 46 | 119 | Krystian Cisiński-Nguyen | ELIDA |
| | | Aleksandra Brzezińska | Mielec |
| 47 | 118 | Grzegorz Cichoński | KADRYL |
| | | Ewa Sliżewska | Białystok |
| 48 | 200 | Jakub Konarzewski | ASTRA |
| | | Nikola Kot | Szczecin |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 B w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 209 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 197 | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 5.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 193 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 3.0 | 17.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 204 | 2.0 | 3.0 | 7.5 | 7.5 | 2.0 | 22.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 202 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 7.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 211 | 15.5 | 6.0 | 3.0 | 13.5 | 4.0 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 212 | 6.0 | 9.0 | 10.0 | 9.0 | 8.0 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 276 | 8.5 | 7.0 | 12.5 | 12.0 | 9.5 | 49.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 160 | 8.5 | 9.0 | 6.0 | 20.0 | 11.0 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 219 | 15.5 | 9.0 | 10.0 | 7.5 | 12.5 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 195 | 11.5 | 18.5 | 7.5 | 5.0 | 21.0 | 63.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 194 | 8.5 | 14.0 | 17.5 | 10.5 | 16.5 | 67.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 157 | 11.5 | 23.0 | 10.0 | 20.0 | 6.0 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 154 | 15.5 | 11.0 | 17.5 | 13.5 | 16.5 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 207 | 8.5 | 24.0 | 26.5 | 6.0 | 16.5 | 81.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 208 | 27.0 | 12.0 | 12.5 | 23.5 | 12.5 | 87.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 199 | 19.0 | 26.5 | 14.0 | 16.0 | 16.5 | 92.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 201 | 13.0 | 18.5 | 34.5 | 10.5 | 21.0 | 97.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 122 | 19.0 | 13.0 | 22.5 | 20.0 | 25.0 | 99.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 198 | 15.5 | 18.5 | 22.5 | 32.5 | 16.5 |105.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 120 | 27.0 | 18.5 | 15.0 | 20.0 | 31.5 |112.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 218 | 33.5 | 18.5 | 17.5 | 23.5 | 23.5 |116.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 155 | 23.0 | 31.0 | 20.5 | 20.0 | 23.5 |118.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 164 | 23.0 | 26.5 | 17.5 | 25.5 | 28.0 |120.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 220 | 29.5 | 31.0 | 20.5 | 32.5 | 9.5 |123.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 205 | 19.0 | 26.5 | 34.5 | 28.5 | 16.5 |125.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 159 | 27.0 | 18.5 | 34.5 | 27.0 | 26.0 |133.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 215 | 33.5 | 18.5 | 34.5 | 16.0 | 31.5 |134.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 163 | 23.0 | 36.5 | 26.5 | 25.5 | 31.5 |143.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 110 | 23.0 | 26.5 | 46.0 | 16.0 | 45.5 |157.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 206 | 33.5 | 31.0 | 24.0 | 32.5 | 38.0 |159.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 213 | 23.0 | 36.5 | 40.5 | 32.5 | 31.5 |164.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 210 | 33.5 | 44.0 | 40.5 | 28.5 | 21.0 |167.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 196 | 33.5 | 44.0 | 30.0 | 32.5 | 28.0 |168.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 35 | 162 | 46.0 | 18.5 | 26.5 | 39.5 | 38.0 |168.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36 | 156 | 29.5 | 31.0 | 40.5 | 39.5 | 38.0 |178.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 37 | 121 | 40.5 | 36.5 | 34.5 | 32.5 | 38.0 |182.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 38 | 161 | 40.5 | 31.0 | 26.5 | 46.0 | 45.5 |189.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 39 | 217 | 40.5 | 36.5 | 46.0 | 39.5 | 28.0 |190.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 40 | 190 | 40.5 | 44.0 | 30.0 | 39.5 | 38.0 |192.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 41 | 203 | 40.5 | 36.5 | 46.0 | 39.5 | 38.0 |200.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 42 | 158 | 40.5 | 44.0 | 40.5 | 39.5 | 38.0 |202.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 43 | 214 | 33.5 | 44.0 | 34.5 | 46.0 | 45.5 |203.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 44 | 216 | 46.0 | 44.0 | 30.0 | 39.5 | 45.5 |205.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 45 | 192 | 40.5 | 44.0 | 40.5 | 46.0 | 38.0 |209.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 46 | 119 | 46.0 | 36.5 | 46.0 | 46.0 | 38.0 |212.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 47 | 118 | 40.5 | 44.0 | 40.5 | 46.0 | 45.5 |216.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 48 | 200 | 48.0 | 44.0 | 46.0 | 39.5 | 45.5 |223.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 B w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 172 | Mateusz Kowalczyk | ESTYMA |
| | | Małgorzata Zagórska | Częstochowa |
| 2 | 189 | Konrad Łyda | POLISH CLUB |
| | | Anna Furyk | Warszawa |
| 3 | 170 | Dawid Jaruszewski | MISTRAL |
| | | Wiktoria Kainka | Tarnowskie Góry |
| 4 | 179 | Szymon Miśtal | SUKCES |
| | | Julia Dąbrowska | Częstochowa |
| 5 | 180 | Błażej Molas | ZAMEK |
| | | Izabela Kuranc | Lublin |
| 6 | 160 | Kacper Niemczyk | GRACJA |
| | | Zofia Kaplińska | Zielona Góra |
| 7 | 168 | Dawid Gajdera | LORDANCE |
| | | Julia Pacharzyna | Wodzisław Śl. |
| 8 | 167 | Maciej Ciura | A+S |
| | | Maja Tomalska | Częstochowa |
| 9 | 157 | Dmytro Kushch | Golden club |
| | | Nataliia Kolomiiets | |
| 10 | 183 | Szymon Polaczkiewicz | SUKCES |
| | | Laura Nicpoń | Częstochowa |
| 11 | 159 | Dmytrii Leonenko | Level Up |
| | | Sofia Vashulenko | |
| 12 | 166 | Jakub Bury | GASIEK |
| | | Paula Kamińska | Rzeszów |
| 13 | 156 | Kajetan Knaś | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Kinga Biskup | |
| 14 | 164 | Krzysztof Świędrych | KLASA |
| | | Katarzyna Wiśniowska | Tarnów |
| 15 | 173 | Miłosz Kowalski | ZORBA |
| | | Natalia Gomoluch | Częstochowa |
| 16 | 185 | Paweł - Sobieraj | JEDYNKA |
| | | Karina Agnieszk Grabowska | Łódź |
| 17 | 155 | Szymon Kieresz | MARGO |
| | | Marta Sobasik | Leszno |
| 18 | 175 | Michał Laskowski | MERENGUE |
| | | Nikola Martyna | Stalowa Wola |
| 19 | 145 | Ignacy Nowakowski | GRACJA |
| | | Barbara Karnecka | Zielona Góra |
| 20 | 177 | Denys Likhachov | Golden club |
| | | Polina Yushchenko | |
| 21 | 169 | Jakub Gęśla | JUST DANCE |
| | | Julia Warchoł | Stalowa Wola |
| 22 | 162 | Łukasz Sieraczyński | FLAMENCO |
| | | Ludwika Pudełko | Siemianowice |
| 23 | 188 | Patryk Zbucki | ZAMEK |
| | | Dominika Chalimoniuk | Biała Podlaska |
| 24 | 187 | Mikołaj Włoch | SOKÓŁ |
| | | Katarzyna Kosińska | Myślenice |
| 25 | 176 | Jakub Ligenza | SUKCES |
| | | Natalia Makiejewska | Jaworzno |
| 26 | 181 | Sebastian Okon | IMPRESSIONANTE |
| | | Agata Smolarek | Wrocław |
| 27 | 150 | Kacper Starski | ALFA-ASTRA |
| | | Julia Skrzypczyńska | Stargard |
| 28 | 186 | Kacper Stacha | LORDANCE |
| | | Zuzanna Rytych | Wodzisław Śl. |
| 29 | 158 | Konrad Kwiecień | BAWINEK |
| | | Monika Grunwald | Kraków |
| 30 | 184 | Daniel Seweryn | BAWINEK |
| | | Paulina Topolska | Kraków |
| 31 | 171 | Mateusz Kaleta | KARISMA Kraków |
| | | Anna Kaleta | |
| 32 | 138 | Grzegorz Krzemiński | FLAMENCO |
| | | Weronika Klebach | Siemianowice |
| 33 | 154 | Mateusz Gralak | ALFA-ASTRA |
| | | Aleksandra Szymkiewicz | Stargard |
| 34 | 165 | Mariusz Bardyn | styl Kraków |
| | | Olga Kwiatkowska | |
| 35 | 163 | Jakub Warsitz | MAESTRO |
| | | Agata Brzozowska | Opole |
| 36-37 | 161 | Daniel Ryterski | ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | Emilia Maćkała | |
| 36-37 | 136 | Krzysztof Kaliński | ArtDance |
| | | Anna Zawadzka | Kraków |
| 38 | 182 | Wiktor Pobidyński | ArtDance |
| | | Wiktoria Turczak | Kraków |
| 39 | 178 | Dawid Małecki | RYTM |
| | | Sara Cwalina | Żory |
| 40 | 142 | Jakub Mardacz | DŻET |
| | | Ewelina Dec | Rzeszów-Boguchw |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 B w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 172 | 2.0 | 2.5 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 9.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 189 | 3.0 | 1.0 | 6.0 | 1.0 | 1.0 | 12.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 170 | 1.0 | 5.0 | 2.0 | 9.5 | 3.0 | 20.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 179 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 5.0 | 21.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 180 | 8.5 | 6.0 | 7.0 | 4.0 | 6.0 | 31.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 160 | 4.0 | 2.5 | 5.0 | 16.0 | 14.5 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 168 | 7.0 | 14.5 | 9.5 | 5.0 | 7.0 | 43.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 167 | 6.0 | 14.5 | 3.0 | 11.0 | 14.5 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 157 | 12.0 | 8.0 | 14.5 | 16.0 | 4.0 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 183 | 18.0 | 11.0 | 9.5 | 12.0 | 9.0 | 59.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 159 | 10.5 | 17.5 | 9.5 | 16.0 | 9.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 166 | 18.0 | 25.5 | 9.5 | 9.5 | 9.0 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 156 | 22.5 | 14.5 | 12.0 | 13.0 | 11.0 | 73.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 164 | 18.0 | 9.0 | 18.0 | 16.0 | 14.5 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 173 | 33.0 | 7.0 | 16.5 | 6.0 | 21.5 | 84.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 185 | 13.5 | 14.5 | 27.5 | 16.0 | 21.5 | 93.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 155 | 13.5 | 11.0 | 21.0 | 24.0 | 26.0 | 95.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 175 | 18.0 | 20.5 | 21.0 | 20.5 | 19.0 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 145 | 8.5 | 36.5 | 34.5 | 7.0 | 14.5 |101.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 177 | 27.5 | 11.0 | 27.5 | 24.0 | 12.0 |102.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 169 | 22.5 | 20.5 | 19.0 | 20.5 | 21.5 |104.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 162 | 18.0 | 23.0 | 23.5 | 24.0 | 17.5 |106.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 188 | 18.0 | 24.0 | 21.0 | 20.5 | 24.0 |107.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 187 | 18.0 | 17.5 | 14.5 | 32.0 | 28.0 |110.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 176 | 29.0 | 31.0 | 13.0 | 20.5 | 17.5 |111.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 181 | 10.5 | 20.5 | 25.5 | 29.0 | 28.0 |113.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 150 | 33.0 | 25.5 | 16.5 | 8.0 | 31.5 |114.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 186 | 27.5 | 20.5 | 30.5 | 26.5 | 21.5 |126.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 158 | 25.5 | 28.0 | 23.5 | 26.5 | 25.0 |128.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 184 | 25.5 | 31.0 | 30.5 | 29.0 | 28.0 |144.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 171 | 24.0 | 31.0 | 30.5 | 32.0 | 31.5 |149.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 138 | 33.0 | 28.0 | 30.5 | 29.0 | 34.5 |155.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 154 | 33.0 | 28.0 | 34.5 | 34.5 | 31.5 |161.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 165 | 38.5 | 36.5 | 25.5 | 34.5 | 31.5 |166.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 35 | 163 | 33.0 | 36.5 | 34.5 | 32.0 | 34.5 |170.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36-37 | 161 | 33.0 | 36.5 | 39.0 | 38.0 | 38.0 |184.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36-37 | 136 | 33.0 | 36.5 | 39.0 | 38.0 | 38.0 |184.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 38 | 182 | 38.5 | 36.5 | 34.5 | 38.0 | 38.0 |185.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 39 | 178 | 38.5 | 36.5 | 37.0 | 38.0 | 38.0 |188.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 40 | 142 | 38.5 | 36.5 | 39.0 | 38.0 | 38.0 |190.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 C w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 139 | Jakub Kubicz | MAESTRO |
| | | Maria Baryliszyn | Opole |
| 2 | 149 | Jakub Roman | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Oliwia Szarek | |
| 3 | 140 | Damian Kucharski | IGLICA |
| | | Magdalena Sadowska | Wrocław |
| 4 | 131 | Adrian Brzozowski | ETIUDA |
| | | Natalia Smużyńska | Radomsko |
| 5 | 152 | Szymon Zużałek | AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | Oliwia Lenarczyk | Sosnowiec |
| 6 | 144 | Maciej Młynarski | ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | Klara Guettner | |
| 7 | 134 | Marcin Danak | SKT PASJA |
| | | Angelika Włoch | Kraków |
| 8 | 153 | Marcin Świniarski | POLISH CLUB |
| | | Monika Snopkowska | Warszawa |
| 9 | 143 | Grzegorz Matuszek | AKSEL |
| | | Aleksandra Wysocka | Rzeszów |
| 10 | 111 | Szymon Przemieniecki | WIKA |
| | | Justyna Karwacka | Olsztyn |
| 11 | 124 | Wojciech Piotrowski | CHAMPION TEAM |
| | | Natalia Rasz | Wrocław |
| 12 | 148 | Jakub Pokora | ETIUDA |
| | | Wiktoria Bielas | Radomsko |
| 13 | 90 | Jarosław Stępień | ArtDance |
| | | Wiktoria Dybała - Chmaj | Kraków |
| 14 | 103 | Mikołaj Federowicz | AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | Emilia Hyży | Sosnowiec |
| 15 | 132 | Łukasz Błaszczyk | EMKA DANCE ACADEMY |
| | | Kamila Tębłowska | Warszawa |
| 16 | 151 | Artur Szumacher | ROYAL DANCE STUDIO |
| | | Aleksandra Walczak | WARSZAWA |
| 17 | 55 | Wiktor Ćwiek | Dancers United |
| | | Justyna Zejmowicz | WARSZAWA |
| 18 | 146 | Jakub Ogonowski | RESPECT DANCE Skarży|
| | | Kinga Ziębora | |
| 19 | 147 | Mateusz Październik | ARTS STUDIO |
| | | Joanna Stanowska | Oława |
| 20 | 80 | Jacek Andruszko | SKT PASJA |
| | | Klaudia Madaj | Kraków |
| 21 | 145 | Ignacy Nowakowski | GRACJA |
| | | Barbara Karnecka | Zielona Góra |
| 22 | 150 | Kacper Starski | ALFA-ASTRA |
| | | Julia Skrzypczyńska | Stargard |
| 23 | 135 | Wojciech Ilnicki | DANCE CENTER |
| | | Anna Kaczmarek | Kluczbork |
| 24 | 107 | Kamil Mikulski | DANCECLUB |
| | | Aleksandra Wojniusz | Szczecin |
| 25 | 133 | Marcin Cieśla | CHAMPION TEAM |
| | | Zuzanna Budkiewicz | Wrocław |
| 26 | 142 | Jakub Mardacz | DŻET |
| | | Ewelina Dec | Rzeszów-Boguchw |
| 27 | 112 | Mateusz Rusin | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Milena Ślósarz | |
| 28 | 136 | Krzysztof Kaliński | ArtDance |
| | | Anna Zawadzka | Kraków |
| 29 | 87 | Jakub Maślak | MARGO |
| | | Agata Matusiak | Leszno |
| 30 | 89 | Przemysław Nosal | JUMP |
| | | Wiktoria Robak | Janów Lubelski |
| 31 | 108 | Mikołaj Olejniczak | MARGO |
| | | Oliwia Stam | Leszno |
| 32 | 137 | Emil Karwas | JEDYNKA |
| | | Klaudia Janik | Łódź |
| 33 | 81 | Dawid Bodziony | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Patrycja Dębowska | Nowy Sącz |
| 34 | 138 | Grzegorz Krzemiński | FLAMENCO |
| | | Weronika Klebach | Siemianowice |
| 35 | 106 | Arkadiusz Michaniak | MCT Wieliczka |
| | | Gabriela Pastuch | |
| 36 | 114 | Adrian Wodowski | SKT AGH |
| | | Magdalena Duda | Kraków |
| 37 | 92 | Tomasz Winiarek | BRASIL |
| | | Weronika Grzybowska | WARSZAWA |
| 38 | 104 | Przemysław Galik | AKTAN |
| | | Weronika Orzech | Wrocław |
| 39 | 105 | Grzegorz Mazur | BALLARE |
| | | Maja Dobrakowska | Częstochowa |
| 40 | 141 | Jan Maciejczyk | EUFORIA Dance Kraków|
| | | Anna Suder | |
| 41 | 109 | Olaf Olejnik | IMPRESS |
| | | Victoria Stelmach | Dzierżoniów |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 C w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 139 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 1.0 | 9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 149 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 15.0 | 2.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 140 | 6.0 | 6.0 | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 131 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 9.5 | 5.0 | 28.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 152 | 2.0 | 18.0 | 1.0 | 1.0 | 11.5 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 144 | 5.0 | 7.0 | 13.0 | 5.0 | 8.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 134 | 12.0 | 14.5 | 6.0 | 9.5 | 3.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 153 | 13.0 | 3.0 | 16.5 | 2.0 | 17.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 143 | 8.5 | 8.0 | 16.5 | 7.0 | 13.0 | 53.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 111 | 7.0 | 10.5 | 12.0 | 15.0 | 9.5 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 124 | 19.0 | 10.5 | 9.5 | 6.0 | 17.0 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 148 | 10.5 | 4.0 | 27.0 | 17.5 | 4.0 | 63.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 90 | 19.0 | 13.0 | 16.5 | 9.5 | 9.5 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 103 | 8.5 | 25.5 | 16.5 | 15.0 | 7.0 | 72.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 132 | 16.0 | 18.0 | 9.5 | 13.0 | 17.0 | 73.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 151 | 14.0 | 10.5 | 9.5 | 25.0 | 21.5 | 80.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 55 | 19.0 | 14.5 | 16.5 | 20.5 | 11.5 | 82.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 146 | 10.5 | 18.0 | 27.0 | 9.5 | 24.5 | 89.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 147 | 22.0 | 10.5 | 21.5 | 23.5 | 17.0 | 94.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 80 | 16.0 | 18.0 | 21.5 | 20.5 | 23.0 | 99.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 145 | 24.0 | 25.5 | 21.5 | 12.0 | 17.0 |100.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 150 | 26.5 | 23.0 | 16.5 | 17.5 | 17.0 |100.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 135 | 22.0 | 18.0 | 24.0 | 20.5 | 21.5 |106.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 107 | 31.5 | 21.5 | 21.5 | 20.5 | 17.0 |112.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 133 | 16.0 | 28.5 | 7.0 | 34.5 | 29.5 |115.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 142 | 26.5 | 24.0 | 27.0 | 23.5 | 24.5 |125.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 112 | 31.5 | 21.5 | 27.0 | 27.0 | 32.5 |139.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 136 | 22.0 | 28.5 | 36.0 | 27.0 | 27.0 |140.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 87 | 25.0 | 28.5 | 30.5 | 30.5 | 29.5 |144.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 89 | 39.5 | 37.0 | 9.5 | 39.0 | 27.0 |152.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 31 | 108 | 31.5 | 32.5 | 27.0 | 30.5 | 32.5 |154.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 32 | 137 | 31.5 | 32.5 | 36.0 | 27.0 | 32.5 |159.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 33 | 81 | 31.5 | 32.5 | 30.5 | 30.5 | 37.0 |162.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 34 | 138 | 31.5 | 28.5 | 40.0 | 30.5 | 32.5 |163.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 35 | 106 | 39.5 | 40.5 | 36.0 | 34.5 | 27.0 |177.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 36 | 114 | 31.5 | 37.0 | 40.0 | 34.5 | 37.0 |180.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 37 | 92 | 39.5 | 32.5 | 32.5 | 39.0 | 37.0 |180.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 38 | 104 | 36.5 | 37.0 | 36.0 | 34.5 | 37.0 |181.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 39 | 105 | 31.5 | 37.0 | 36.0 | 39.0 | 40.5 |184.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 40 | 141 | 36.5 | 37.0 | 40.0 | 39.0 | 37.0 |189.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 41 | 109 | 39.5 | 40.5 | 32.5 | 39.0 | 40.5 |192.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 C w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 129 | Oskar Żuczek | GALA |
| | | Emilia Mądry | Mielec |
| 2 | 120 | Jeremiasz Fronc | ArtDance |
| | | Karolina Drabczyk | Kraków |
| 3 | 124 | Wojciech Piotrowski | CHAMPION TEAM |
| | | Natalia Rasz | Wrocław |
| 4 | 118 | Grzegorz Cichoński | KADRYL |
| | | Ewa Sliżewska | Białystok |
| 5 | 127 | Piotr Starnawski | A-Z |
| | | Katarzyna Dąbek | Przemyśl |
| 6 | 107 | Kamil Mikulski | DANCECLUB |
| | | Aleksandra Wojniusz | Szczecin |
| 7 | 121 | Maxwell Ignaszewski | MARGO |
| | | Agata Włodarczyk | Leszno |
| 8 | 116 | Filip Bilski | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Karolina Biesiekierska | Warszawa |
| 9 | 110 | Jakub Piotrowski | MARENGO |
| | | Julia Kołosowska | Dąbrowa Górnicz |
| 10 | 130 | Mikołaj Żurek | IGLICA |
| | | Aleksandra Mykicka | Wrocław |
| 11 | 103 | Mikołaj Federowicz | AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | Emilia Hyży | Sosnowiec |
| 12 | 105 | Grzegorz Mazur | BALLARE |
| | | Maja Dobrakowska | Częstochowa |
| 13 | 126 | Radosław Sadowski | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Natalia Wątor | |
| 14 | 128 | Maciej Zając | EVOLUTION |
| | | Dominika Marek | Kraków |
| 15 | 115 | Bartosz Baszczowski | SzT eMiKa |
| | | Lena Kozioł | Tarnów |
| 16 | 122 | Miron Kahl | MARGO |
| | | Kasandra Adamczyk | Leszno |
| 17 | 109 | Olaf Olejnik | IMPRESS |
| | | Victoria Stelmach | Dzierżoniów |
| 18 | 111 | Szymon Przemieniecki | WIKA |
| | | Justyna Karwacka | Olsztyn |
| 19 | 125 | Krzysztof Pyras | WIR |
| | | Marta Kopeć | Mysłowice |
| 20 | 108 | Mikołaj Olejniczak | MARGO |
| | | Oliwia Stam | Leszno |
| 21 | 97 | Radosław Kasprzycki | STYL |
| | | Justyna Zwolińska | Kraków |
| 22 | 98 | Filip Klimek | DANCELOOK |
| | | Karolina Kajzer | Gliwice |
| 23 | 102 | Piotr Radziszewski | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Anna Woźniak | Warszawa |
| 24 | 104 | Przemysław Galik | AKTAN |
| | | Weronika Orzech | Wrocław |
| 25 | 112 | Mateusz Rusin | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Milena Ślósarz | Liszki |
| 26 | 123 | Mariusz Kawecki | BAWINEK |
| | | Justyna Fatyga | Kraków |
| 27 | 114 | Adrian Wodowski | SKT AGH |
| | | Magdalena Duda | Kraków |
| 28 | 119 | Krystian Cisiński-Nguyen | ELIDA |
| | | Aleksandra Brzezińska | Mielec |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 C w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 129 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 120 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 124 | 6.0 | 3.0 | 5.0 | 6.0 | 8.0 | 28.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 118 | 7.0 | 8.0 | 9.0 | 4.0 | 4.0 | 32.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 127 | 5.0 | 14.0 | 3.0 | 8.5 | 3.0 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 107 | 3.0 | 14.0 | 9.0 | 3.0 | 9.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 121 | 9.5 | 4.0 | 6.0 | 14.0 | 6.0 | 39.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 116 | 4.0 | 12.0 | 12.0 | 11.5 | 5.0 | 44.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 110 | 9.5 | 6.0 | 9.0 | 11.5 | 10.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 130 | 15.5 | 5.0 | 13.5 | 5.0 | 11.5 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 103 | 11.0 | 10.0 | 13.5 | 11.5 | 7.0 | 53.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 105 | 12.0 | 14.0 | 4.0 | 17.0 | 16.0 | 63.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 126 | 15.5 | 16.0 | 9.0 | 11.5 | 14.0 | 66.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 128 | 8.0 | 10.0 | 18.0 | 19.0 | 14.0 | 69.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 115 | 17.0 | 10.0 | 15.0 | 17.0 | 11.5 | 70.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 122 | 21.5 | 7.0 | 21.0 | 7.0 | 19.5 | 76.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 109 | 13.5 | 24.0 | 9.0 | 17.0 | 14.0 | 77.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 111 | 13.5 | 19.0 | 16.5 | 15.0 | 17.0 | 81.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 125 | 19.5 | 17.5 | 16.5 | 20.0 | 18.0 | 91.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 108 | 23.0 | 22.0 | 19.0 | 8.5 | 21.5 | 94.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 97 | 19.5 | 20.0 | 20.0 | 24.0 | 21.5 |105.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 98 | 25.5 | 17.5 | 25.0 | 21.0 | 19.5 |108.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 102 | 18.0 | 22.0 | 25.0 | 24.0 | 24.0 |113.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 104 | 25.5 | 22.0 | 23.0 | 24.0 | 24.0 |118.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 112 | 21.5 | 27.5 | 22.0 | 24.0 | 26.0 |121.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 123 | 25.5 | 25.5 | 27.0 | 24.0 | 24.0 |126.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 114 | 28.0 | 25.5 | 25.0 | 28.0 | 28.0 |134.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 119 | 25.5 | 27.5 | 28.0 | 27.0 | 27.0 |135.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 D w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 279 | Jacek Jędro | FINEZJA |
| | | Emiliana Haremska | Poznań |
| 2 | 42 | Michał Bińkowski | ArtDance |
| | | Dominika Pajerska | Kraków |
| 3 | 73 | Eliasz Kubica | UKS CATIA |
| | | Natalia Franik | Kędzierzyn-Koźl |
| 4 | 77 | Sebastian Pycio | ESKADRA |
| | | Vanessa Kosecka | Pabianice |
| 5 | 71 | Dawid Kaszuba | ST CIEPŁY |
| | | Paulina Kwadrans | Jaworzno |
| 6 | 102 | Piotr Radziszewski | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Anna Woźniak | Warszawa |
| 7 | 96 | Bartosz Jędrzejczak | ELITE DANCE |
| | | Karolina Sobolewska | Warszawa |
| 8 | 67 | Michał Baran | START |
| | | Izabela Wydurska | Płońsk |
| 9 | 98 | Filip Klimek | DANCELOOK |
| | | Karolina Kajzer | Gliwice |
| 10 | 46 | Jan Jędrzejewski | PROJEKT NM |
| | | Emila Artiuchow | Słubice |
| 11 | 75 | Szymon Musioł | LORDANCE |
| | | Julia Śliwieńska | Wodzisław Śl. |
| 12 | 100 | Bartosz Kotek | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Dominika Grodzińska | |
| 13 | 52 | Mikołaj Pawlik | Mistrzowska Akademia|
| | | Karolina Kucia | Zabrze |
| 14 | 101 | Jakub Narloch | MASTER DANCE |
| | | Wiktoria Mondel | Gliwice |
| 15 | 94 | Dariusz Ciechanowski | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Halina Borcz | |
| 16 | 76 | Filip Oślizło | RONDO |
| | | Nicole Chluba | Rybnik |
| 17 | 74 | Grzegorz Masłowski | JUMP |
| | | Agnieszka Gozdalska | Janów Lubelski |
| 18 | 79 | Wiktor Zborowski | MARGO |
| | | Julia Biegała | Leszno |
| 19 | 93 | Damian Brocławik | AKSEL |
| | | Katarzyna Dobrowolska | Rzeszów |
| 20 | 70 | Łukasz Cieślik | DANCELOOK |
| | | Magdalena Kocot | Gliwice |
| 21 | 68 | Mikołaj Biały | POEZJA |
| | | Julia Wojdowska | Kościan |
| 22 | 99 | Piotr Korlatowicz | EVOLUTION |
| | | Joanna Szylar | Kraków |
| 23 | 69 | Ernest Biela | BAWINEK |
| | | Aleksandra Falfasińska | Kraków |
| 24 | 97 | Radosław Kasprzycki | STYL |
| | | Justyna Zwolińska | Kraków |
| 25 | 44 | Krzysztof Gierdziewicz | EVOLUTION |
| | | Kamila Zaręba | Kraków |
| 26 | 72 | Dmytro Kondratyuk | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Agnieszka Kolasińska | Warszawa |
| 27 | 78 | Rafał Tkacz | FORUM |
| | | Jolanta Andrusiak | Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 D w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 279 | 3.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 11.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 42 | 1.0 | 1.0 | 8.5 | 7.5 | 1.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 73 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 77 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 18.0 | 2.0 | 27.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 71 | 5.0 | 9.5 | 18.5 | 4.0 | 5.0 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 102 | 6.0 | 4.0 | 8.5 | 9.5 | 16.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 96 | 8.5 | 19.5 | 4.0 | 6.0 | 11.0 | 49.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 67 | 13.0 | 8.0 | 6.0 | 12.0 | 11.0 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 98 | 10.5 | 14.5 | 20.0 | 3.0 | 8.0 | 56.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 46 | 16.0 | 17.0 | 3.0 | 1.0 | 20.0 | 57.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 75 | 8.5 | 12.0 | 13.0 | 12.0 | 13.0 | 58.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 100 | 13.0 | 7.0 | 8.5 | 9.5 | 21.0 | 59.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 52 | 18.5 | 5.0 | 15.5 | 7.5 | 16.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 101 | 7.0 | 21.5 | 8.5 | 23.5 | 7.0 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 94 | 18.5 | 9.5 | 15.5 | 12.0 | 14.0 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 76 | 10.5 | 14.5 | 18.5 | 18.0 | 11.0 | 72.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 74 | 16.0 | 16.0 | 11.5 | 14.5 | 16.0 | 74.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 79 | 24.0 | 11.0 | 15.5 | 14.5 | 19.0 | 84.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 93 | 16.0 | 21.5 | 21.0 | 21.5 | 6.0 | 86.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 70 | 21.0 | 13.0 | 15.5 | 16.0 | 24.0 | 89.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 68 | 24.0 | 19.5 | 11.5 | 18.0 | 18.0 | 91.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 99 | 21.0 | 18.0 | 23.0 | 20.0 | 9.0 | 91.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 69 | 13.0 | 24.5 | 23.0 | 23.5 | 22.5 |106.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 97 | 24.0 | 24.5 | 23.0 | 21.5 | 22.5 |115.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 44 | 21.0 | 23.0 | 25.5 | 26.0 | 25.0 |120.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 72 | 26.0 | 26.5 | 25.5 | 26.0 | 26.5 |130.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 78 | 27.0 | 26.5 | 27.0 | 26.0 | 26.5 |133.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 D w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 91 | Grzegorz Szewczyk | ArtDance |
| | | Angelika Dobosz | Kraków |
| 2 | 77 | Sebastian Pycio | ESKADRA |
| | | Vanessa Kosecka | Pabianice |
| 3 | 67 | Michał Baran | START |
| | | Izabela Wydurska | Płońsk |
| 4 | 59 | Jakub Kuraś | JEDYNKA |
| | | Daria Banasiak | Łódź |
| 5 | 81 | Dawid Bodziony | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Patrycja Dębowska | |
| 6 | 73 | Eliasz Kubica | UKS CATIA |
| | | Natalia Franik | Kędzierzyn-Koźl |
| 7 | 83 | Adam Daraż | JEDYNKA |
| | | Paulina Mrowicka | Łódź |
| 8 | 84 | Mateusz Gmochowski | CENTRUM TAŃCA |
| | | Aleksandra Lewicka | WARSZAWA |
| 9 | 58 | Mateusz Kamień | WIR |
| | | Patrycja Woźniak | Mysłowice |
| 10 | 76 | Filip Oślizło | RONDO |
| | | Nicole Chluba | Rybnik |
| 11 | 85 | Dawid Kowalewski | IGLICA |
| | | Ewelina Ceglarska | Wrocław |
| 12 | 82 | Jakub Cnota | LORDANCE |
| | | Wiktoria Gensty | Wodzisław Śl. |
| 13 | 74 | Grzegorz Masłowski | JUMP |
| | | Agnieszka Gozdalska | Janów Lubelski |
| 14 | 86 | Maciej Małochleb | SzT eMiKa |
| | | Weronika Peroń | Tarnów |
| 15 | 70 | Łukasz Cieślik | DANCELOOK |
| | | Magdalena Kocot | Gliwice |
| 16 | 64 | Wojciech Rachfalski | FORUM |
| | | Barbara Bocheńczak | Zabrze |
| 17 | 90 | Jarosław Stępień | ArtDance |
| | | Wiktoria Dybała - Chmaj | Kraków |
| 18 | 88 | Wojciech Michalik | FORUM |
| | | Julia Pfajfer | Zabrze |
| 19 | 71 | Dawid Kaszuba | ST CIEPŁY |
| | | Paulina Kwadrans | Jaworzno |
| 20 | 92 | Tomasz Winiarek | BRASIL |
| | | Weronika Grzybowska | WARSZAWA |
| 21 | 89 | Przemysław Nosal | JUMP |
| | | Wiktoria Robak | Janów Lubelski |
| 22 | 87 | Jakub Maślak | MARGO |
| | | Agata Matusiak | Leszno |
| 23 | 80 | Jacek Andruszko | SKT PASJA |
| | | Klaudia Madaj | Kraków |
| 24 | 79 | Wiktor Zborowski | MARGO |
| | | Julia Biegała | Leszno |
| 25 | 24 | Zbigniew Machnik | BAWINEK |
| | | Magdalena Witkowska | Kraków |
| 26 | 62 | Michał Mroczek | ST CIEPŁY |
| | | Weronika Zygmunt | Jaworzno |
| 27 | 69 | Ernest Biela | BAWINEK |
| | | Aleksandra Falfasińska | Kraków |
| 28 | 78 | Rafał Tkacz | FORUM |
| | | Jolanta Andrusiak | Zabrze |
| 29 | 68 | Mikołaj Biały | POEZJA |
| | | Julia Wojdowska | Kościan |
| 30 | 72 | Dmytro Kondratyuk | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Agnieszka Kolasińska | Warszawa |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 D w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 91 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 77 | 8.0 | 4.0 | 8.0 | 4.0 | 7.0 | 31.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 67 | 2.0 | 3.0 | 17.5 | 5.0 | 4.0 | 31.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 59 | 11.0 | 18.5 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 34.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 81 | 4.0 | 15.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 36.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 73 | 7.0 | 6.0 | 12.0 | 7.0 | 6.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 83 | 17.0 | 8.5 | 3.0 | 3.0 | 9.5 | 41.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 84 | 5.0 | 8.5 | 7.0 | 8.5 | 18.0 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 58 | 3.0 | 15.0 | 4.0 | 27.0 | 3.0 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 76 | 11.0 | 2.0 | 9.0 | 17.0 | 18.0 | 57.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 85 | 11.0 | 7.0 | 10.0 | 20.5 | 9.5 | 58.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 82 | 14.0 | 10.0 | 12.0 | 10.5 | 20.5 | 67.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 74 | 11.0 | 12.0 | 17.5 | 17.0 | 12.0 | 69.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 86 | 11.0 | 5.0 | 20.5 | 20.5 | 15.5 | 72.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 70 | 6.0 | 18.5 | 23.0 | 19.0 | 9.5 | 76.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 64 | 19.5 | 18.5 | 5.0 | 14.0 | 20.5 | 77.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 90 | 15.0 | 12.0 | 22.0 | 12.0 | 18.0 | 79.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 88 | 23.5 | 25.5 | 12.0 | 17.0 | 9.5 | 87.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 71 | 26.5 | 18.5 | 17.5 | 10.5 | 15.5 | 88.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 92 | 17.0 | 12.0 | 20.5 | 14.0 | 26.5 | 90.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 89 | 19.5 | 15.0 | 17.5 | 27.0 | 22.5 |101.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 87 | 26.5 | 28.5 | 24.5 | 8.5 | 14.0 |102.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 80 | 21.0 | 22.5 | 26.5 | 14.0 | 22.5 |106.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 79 | 17.0 | 25.5 | 14.5 | 27.0 | 24.5 |108.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 24 | 26.5 | 21.0 | 28.0 | 23.0 | 13.0 |111.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 62 | 23.5 | 25.5 | 14.5 | 27.0 | 26.5 |117.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 69 | 22.0 | 25.5 | 26.5 | 23.0 | 24.5 |121.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 78 | 26.5 | 30.0 | 24.5 | 23.0 | 28.0 |132.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 68 | 30.0 | 22.5 | 29.5 | 30.0 | 30.0 |142.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 30 | 72 | 29.0 | 28.5 | 29.5 | 27.0 | 29.0 |143.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 63 | Kamil Pytlik | LORDANCE |
| | | Anna Głażewska | Wodzisław Śl. |
| 2 | 66 | Jakub Zwoliński | STUDIO CHILLOUT |
| | | Aurelia Starzyńska | Przemyśl |
| 3 | 19 | Jonasz Zgodzaj | MASTER DANCE |
| | | Monika Rudzka | Gliwice |
| 4 | 16 | Grzegorz Oleksy | INSPIRACJA |
| | | Patrycja Klisz | Wrocław |
| 5 | 57 | Paweł Halama | BAWINEK |
| | | Natalia Robak | Kraków |
| 6 | 33 | Eryk Miałkas | LATINA |
| | | Oliwia Drzymała | Wolsztyn |
| 7 | 37 | Artur Strózik | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Patrycja Ojczyk | |
| 8 | 60 | Sebastian Lasocki | RONDO |
| | | Magda Rzeszowska | Rybnik |
| 9 | 56 | Wiktor Banaś | STUDIO CHILLOUT |
| | | Anita Obłąk | Przemyśl |
| 10 | 62 | Michał Mroczek | ST CIEPŁY |
| | | Weronika Zygmunt | Jaworzno |
| 11 | 59 | Jakub Kuraś | JEDYNKA |
| | | Daria Banasiak | Łódź |
| 12 | 65 | Mateusz Skoczek | SKT AGH |
| | | Małgorzata Sołtys | Kraków |
| 13 | 13 | Kamil Bonar | SEMPRE |
| | | Magdalena Kuleta | Kraków |
| 14 | 28 | Jakub Bodył | FORUM |
| | | Magdalena Kądziołka | Zabrze |
| 15 | 40 | Adam Wasylewicz | LATINO |
| | | Klaudia Kapustka | Żabno |
| 16 | 61 | Mikołaj Manusch | FORUM |
| | | Katarzyna Pyszka | Zabrze |
| 17 | 58 | Mateusz Kamień | WIR |
| | | Patrycja Woźniak | Mysłowice |
| 18 | 34 | Jakub Plackowski | POEZJA |
| | | Monika Piechel | Kościan |
| 19 | 30 | Daniel Frącz | AKSEL |
| | | Jadwiga Galos | Rzeszów |
| 20 | 64 | Wojciech Rachfalski | FORUM |
| | | Barbara Bocheńczak | Zabrze |
| 21 | 31 | Maciej Jakubiak | PROJEKT NM |
| | | Julia Dębińska | Słubice |
| 22 | 35 | Kacper Reng | BALLARE |
| | | Klementyna Reng | Częstochowa |
| 23 | 36 | Bartosz Stobiecki | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Zuzanna Kotarba | Warszawa |
| 24-25 | 32 | Rafał Kowalczyk | FORUM |
| | | Wiktoria Rajda | Zabrze |
| 24-25 | 29 | Bartłomiej Dudziak | PROJEKT NM |
| | | Natalia Mrawczak | Słubice |
| 26 | 38 | Maksymilian Słodownik | PROJEKT NM |
| | | Yuliya Kozova | Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20
----------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 63 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 66 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 19 | 4.0 | 4.0 | 6.0 | 5.0 | 19.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 16 | 6.0 | 5.0 | 5.0 | 8.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 57 | 8.0 | 8.0 | 11.0 | 2.0 | 29.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 33 | 5.0 | 2.0 | 4.0 | 23.5 | 34.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 37 | 8.0 | 6.0 | 9.5 | 15.0 | 38.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 60 | 13.5 | 7.0 | 12.0 | 12.0 | 44.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 56 | 10.5 | 10.0 | 16.5 | 8.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 62 | 18.5 | 14.0 | 9.5 | 4.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 59 | 13.5 | 20.5 | 7.0 | 6.0 | 47.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 65 | 3.0 | 20.5 | 3.0 | 23.5 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 13 | 12.0 | 16.0 | 14.0 | 8.0 | 50.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 28 | 18.5 | 14.0 | 8.0 | 10.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 40 | 10.5 | 9.0 | 22.0 | 12.0 | 53.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 61 | 18.5 | 11.0 | 14.0 | 12.0 | 55.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 58 | 18.5 | 12.0 | 16.5 | 15.0 | 62.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 34 | 8.0 | 17.5 | 22.0 | 15.0 | 62.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 30 | 15.0 | 14.0 | 18.0 | 18.5 | 65.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 64 | 18.5 | 20.5 | 14.0 | 18.5 | 71.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 31 | 18.5 | 20.5 | 22.0 | 18.5 | 79.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 35 | 24.0 | 17.5 | 22.0 | 23.5 | 87.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 36 | 24.0 | 24.5 | 22.0 | 18.5 | 89.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24-25 | 32 | 24.0 | 24.5 | 22.0 | 23.5 | 94.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24-25 | 29 | 24.0 | 24.5 | 22.0 | 23.5 | 94.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 38 | 24.0 | 24.5 | 26.0 | 23.5 | 98.0 |
----------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 29, Liczba klubów: 21
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 54 | Mieszko Tokarski | WIR |
| | | Dominika Wojtych | Mysłowice |
| 2 | 55 | Wiktor Ćwiek | Dancers United |
| | | Justyna Zejmowicz | WARSZAWA |
| 3 | 40 | Adam Wasylewicz | LATINO |
| | | Klaudia Kapustka | Żabno |
| 4 | 33 | Eryk Miałkas | LATINA |
| | | Oliwia Drzymała | Wolsztyn |
| 5 | 41 | Paweł Bajorek | IGLICA |
| | | Paulina Strumińska | Wrocław |
| 6 | 21 | Mariusz Grabowski | BAWINEK |
| | | Sylwia Dul | Kraków |
| 7 | 52 | Mikołaj Pawlik | Mistrzowska Akademia|
| | | Karolina Kucia | Zabrze |
| 8 | 43 | Patryk Gajewski | BAWINEK |
| | | Alicja Kapusta | Kraków |
| 9 | 42 | Michał Bińkowski | ArtDance |
| | | Dominika Pajerska | Kraków |
| 10 | 50 | Sebastian Kwarciński | ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | Kornelia Dudek | |
| 11 | 37 | Artur Strózik | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Patrycja Ojczyk | Kraków |
| 12 | 49 | Kamil Koterba | CT BLANKA WINIARSKA |
| | | Bogumiła Kwiatkowska | Poznań |
| 13 | 35 | Kacper Reng | BALLARE |
| | | Klementyna Reng | Częstochowa |
| 14 | 47 | Wiktor Karasiński | SKTT ISKRA PWr- Wr|
| | | Katarzyna Snopkowska | |
| 15 | 32 | Rafał Kowalczyk | FORUM |
| | | Wiktoria Rajda | Zabrze |
| 16 | 28 | Jakub Bodył | FORUM |
| | | Magdalena Kądziołka | Zabrze |
| 17 | 46 | Jan Jędrzejewski | PROJEKT NM |
| | | Emila Artiuchow | Słubice |
| 18 | 36 | Bartosz Stobiecki | AKADEMIA TAŃCA |
| | | Zuzanna Kotarba | Warszawa |
| 19 | 48 | Krystian Kopieniak | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Agnieszka Najman | |
| 20 | 53 | Michał Pukajczyk | BAWINEK |
| | | Justyna Wróblewska | Kraków |
| 21 | 30 | Daniel Frącz | AKSEL |
| | | Jadwiga Galos | Rzeszów |
| 22 | 44 | Krzysztof Gierdziewicz | EVOLUTION |
| | | Kamila Zaręba | Kraków |
| 23 | 34 | Jakub Plackowski | POEZJA |
| | | Monika Piechel | Kościan |
| 24 | 45 | Karol Gryń | SEMPRE |
| | | Joanna Łaszczyk | Kraków |
| 25 | 25 | Michał Martusewicz | PIETRZYK |
| | | Karolina Szmigulan | Wrocław |
| 26 | 51 | Piotr Liszka | BAWINEK |
| | | Anastazja Maria Niedzielska-Pitera | Kraków |
| 27 | 29 | Bartłomiej Dudziak | PROJEKT NM |
| | | Natalia Mrawczak | Słubice |
| 28 | 38 | Maksymilian Słodownik | PROJEKT NM |
| | | Yuliya Kozova | Słubice |
| 29 | 31 | Maciej Jakubiak | PROJEKT NM |
| | | Julia Dębińska | Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 29, Liczba klubów: 21
----------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 54 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 55 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 11.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 40 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 16.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 33 | 6.0 | 2.0 | 7.0 | 3.0 | 18.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 41 | 5.0 | 5.0 | 8.5 | 6.0 | 24.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 21 | 7.0 | 6.0 | 5.0 | 8.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 52 | 8.0 | 15.0 | 3.0 | 4.0 | 30.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 43 | 2.0 | 8.0 | 8.5 | 12.0 | 30.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 42 | 9.0 | 10.5 | 12.0 | 12.0 | 43.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 50 | 14.5 | 8.0 | 13.5 | 8.0 | 44.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 37 | 14.5 | 8.0 | 10.5 | 12.0 | 45.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 49 | 14.5 | 21.0 | 6.0 | 10.0 | 51.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 35 | 14.5 | 15.0 | 10.5 | 14.0 | 54.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 47 | 22.5 | 10.5 | 13.5 | 8.0 | 54.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 32 | 10.5 | 15.0 | 15.0 | 16.0 | 56.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 28 | 12.0 | 15.0 | 21.0 | 19.5 | 67.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 46 | 17.0 | 12.0 | 19.5 | 19.5 | 68.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 36 | 10.5 | 18.5 | 19.5 | 19.5 | 68.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 48 | 19.5 | 15.0 | 24.0 | 16.0 | 74.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 20 | 53 | 22.5 | 20.0 | 17.0 | 16.0 | 75.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 21 | 30 | 18.0 | 22.0 | 17.0 | 19.5 | 76.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 22 | 44 | 26.0 | 18.5 | 17.0 | 23.5 | 85.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 23 | 34 | 22.5 | 24.5 | 24.0 | 23.5 | 94.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 24 | 45 | 22.5 | 23.0 | 26.0 | 23.5 | 95.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 25 | 25 | 19.5 | 27.5 | 24.0 | 26.5 | 97.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 26 | 51 | 28.5 | 24.5 | 22.0 | 26.5 |101.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 27 | 29 | 26.0 | 27.5 | 28.0 | 23.5 |105.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 28 | 38 | 26.0 | 27.5 | 28.0 | 28.5 |110.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|------|
| 29 | 31 | 28.5 | 27.5 | 28.0 | 28.5 |112.5 |
----------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow.15 F w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 19, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 1 | Adrian Batkiewicz | DANCELOOK |
| | | Agnieszka Kolenda | Gliwice |
| 2 | 9 | Bruno Sarnowski | A-Z |
| | | Amelia Nowiczuk | Przemyśl |
| 3 | 6 | Marek Ogrodnik | RÓŻA |
| | | Kamila Ogrodnik | Olesno |
| 4 | 8 | Piotr Pabian | SKT AGH |
| | | Marzena Machnik | Kraków |
| 5 | 7 | Krzysztof Owczarek | ETIUDA |
| | | Aleksandra Malej | Radomsko |
| 6 | 5 | Dawid Lisowski | SEMPRE |
| | | Barbara Maj | Kraków |
| 7 | 10 | Karol Słota | DANCECLUB |
| | | Michele Tadevosyan | Szczecin |
| 8 | 21 | Mariusz Grabowski | BAWINEK |
| | | Sylwia Dul | Kraków |
| 9 | 20 | Maciej Goral | JUMP |
| | | Patrycja Baran | Janów Lubelski |
| 10 | 24 | Zbigniew Machnik | BAWINEK |
| | | Magdalena Witkowska | Kraków |
| 11 | 11 | Kacper Łukaszewski | POEZJA |
| | | Zofia Szlafka | Kościan |
| 12 | 26 | Mateusz Sekuła | CENTRUM TAŃCA |
| | | Ewa Kwiatkowska | Radom |
| 13 | 27 | Maciej Sroka | BAWINEK |
| | | Aleksandra Szopa | Kraków |
| 14 | 22 | Jakub Kaczyński | ArtDance |
| | | Aleksandra Węgrzycka | Kraków |
| 15 | 4 | Krzysztof Kluczka | FORUM |
| | | Julia Radziewska | Zabrze |
| 16 | 25 | Michał Martusewicz | PIETRZYK |
| | | Karolina Szmigulan | Wrocław |
| 17 | 23 | Tomasz Kapusta | Kuźnia Tańca Kraków |
| | | Sara Bojek | |
| 18 | 2 | Jan Chatłas | DANCE POINT Kraków |
| | | Barbara Trzyna | |
| 19 | 3 | Marcin Data | SEMPRE |
| | | Natalia Muszalska | Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow.15 F w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 19, Liczba klubów: 16
------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 1 | 1.0 | 1.0 | 7.0 | 9.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 9 | 4.0 | 2.0 | 4.0 | 10.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 6 | 2.0 | 10.0 | 1.0 | 13.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 8 | 7.0 | 4.0 | 3.0 | 14.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 7 | 3.0 | 10.0 | 2.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 5 | 6.0 | 3.0 | 12.0 | 21.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 10 | 5.0 | 7.0 | 10.5 | 22.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 21 | 8.5 | 5.0 | 10.5 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 20 | 10.0 | 10.0 | 8.5 | 28.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 24 | 15.5 | 10.0 | 5.0 | 30.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 11 | 15.5 | 10.0 | 6.0 | 31.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 26 | 11.5 | 13.0 | 8.5 | 33.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 27 | 11.5 | 6.0 | 16.0 | 33.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 22 | 8.5 | 14.5 | 13.0 | 36.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 4 | 13.5 | 14.5 | 18.0 | 46.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 25 | 13.5 | 19.0 | 14.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 23 | 17.5 | 17.0 | 16.0 | 50.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 2 | 19.0 | 17.0 | 16.0 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 19 | 3 | 17.5 | 17.0 | 19.0 | 53.5 |
------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow.15 F w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 14
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 6 | Marek Ogrodnik | RÓŻA |
| | | Kamila Ogrodnik | Olesno |
| 2 | 7 | Krzysztof Owczarek | ETIUDA |
| | | Aleksandra Malej | Radomsko |
| 3 | 10 | Karol Słota | DANCECLUB |
| | | Michele Tadevosyan | Szczecin |
| 4 | 19 | Grzegorz Oleksy | INSPIRACJA |
| | | Patrycja Klisz | Wrocław |
| 5 | 5 | Dawid Lisowski | SEMPRE |
| | | Barbara Maj | Kraków |
| 6 | 11 | Kacper Łukaszewski | POEZJA |
| | | Zofia Szlafka | Kościan |
| 7 | 13 | Kamil Bonar | SEMPRE |
| | | Magdalena Kuleta | Kraków |
| 8 | 18 | Krzysztof Tomala | LORDANCE |
| | | Aleksandra Fojcik | Wodzisław Śl. |
| 9 | 16 | Jonasz Zgodzaj | MASTER DANCE |
| | | Monika Rudzka | Gliwice |
| 10 | 15 | Tomasz Krawczyk | BAWINEK |
| | | Maria Lelek | Kraków |
| 11 | 12 | Maciej Bassara | BAWINEK |
| | | Anna Witek | Kraków |
| 12 | 1 | Adrian Batkiewicz | DANCELOOK |
| | | Agnieszka Kolenda | Gliwice |
| 13 | 8 | Piotr Pabian | SKT AGH |
| | | Marzena Machnik | Kraków |
| 14 | 14 | Konrad Kaliński | SEMPRE |
| | | Natalia Mogiłka | Kraków |
| 15 | 9 | Bruno Sarnowski | A-Z |
| | | Amelia Nowiczuk | Przemyśl |
| 16 | 4 | Krzysztof Kluczka | FORUM |
| | | Julia Radziewska | Zabrze |
| 17 | 3 | Marcin Data | SEMPRE |
| | | Natalia Muszalska | Kraków |
| 18 | 2 | Jan Chatłas | DANCE POINT Kraków |
| | | Barbara Trzyna | |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow.15 F w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 14
------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 6 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 7 | 3.0 | 2.0 | 2.0 | 7.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 3 | 10 | 2.0 | 3.0 | 3.0 | 8.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 4 | 19 | 4.0 | 5.0 | 4.0 | 13.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 5 | 5 | 5.0 | 4.0 | 6.0 | 15.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 6 | 11 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 17.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 7 | 13 | 9.0 | 7.0 | 7.0 | 23.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 8 | 18 | 7.0 | 9.0 | 8.0 | 24.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 9 | 16 | 9.0 | 8.0 | 9.0 | 26.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 10 | 15 | 9.0 | 10.5 | 10.0 | 29.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 11 | 12 | 15.0 | 10.5 | 12.0 | 37.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 12 | 1 | 11.0 | 14.0 | 13.0 | 38.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 13 | 8 | 12.0 | 15.5 | 11.0 | 38.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 14 | 14 | 13.0 | 12.5 | 14.5 | 40.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 15 | 9 | 15.0 | 12.5 | 14.5 | 42.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 16 | 4 | 15.0 | 15.5 | 16.0 | 46.5 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 17 | 3 | 17.5 | 17.0 | 17.5 | 52.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|------|
| 18 | 2 | 17.5 | 18.0 | 17.5 | 53.0 |
------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 S w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 284 | Szymon Harazim | POLISH CLUB |
| | | Kinga Harazim | Warszawa |
| 2 | 281 | Lorenzo Izzo | LIDER |
| | | Magdalena Lubaszewska | Lublin |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 S w stylu: LATIN
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 284 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 281 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 |
--------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 S w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------------------------------------|---------------------|
| 1 | 276 | Patryk Dębski | JEDYNKA |
| | | Justyna - Klepczarek | Łódź |
| 2 | 277 | Marek Kaczmarczyk | FANTAZJA |
| | | Małgorzata Kaczmarczyk | Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------
XLV OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego
----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW -----
Klasa: Pow. 15 S w stylu: STANDARD
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
--------------------------------------------------------------------------
| Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 1 | 276 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 |
|-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------|
| 2 | 277 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 |
--------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 3 | F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 4 | F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 5 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA |
| 6 | F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Dorycka | |
| 7-8 | 1/2 F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 7-8 | 1/2 F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 9-10 | 1/2 F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 9-10 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl |
| 11 | 1/2 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków |
| 12-13 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 12-13 | 1/2 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 14-16 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 14-16 | 1/4 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 14-16 | 1/4 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL |
| | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała |
| 17-18 | 1/4 F | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 17-18 | 1/4 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 19 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Emilia Farbaniec | |
| 20 | 1/4 F | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 21-22 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 21-22 | 1/8 B | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 23 | 1/8 B | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 24-25 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 24-25 | 1/8 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
| 26-27 | 1/8 B | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 26-27 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
Liczba par: 27
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93|XX X 3| 3 24-25 | 93|
| 94|X XXX X 5| 5 17-21 | 94|
| 97| X X 2| 2 26-27 | 97|
| 98| X X 2| 2 26-27 | 98|
|107|XX XXX XX 7| 7 9-10 !|107|
|108|XXXXX X X 7| 7 9-10 !|108|
|109| XXX XX X 6| 6 11-16 !|109|
|110| X XXXX X 6| 6 11-16 !|110|
|111|X XX XXXXXX 9| 9 4-5 !|111|
|112| XXXX X 5| 5 17-21 |112|
|113| X X XXXX 6| 6 11-16 !|113|
|114|XXXXXX XXXX 10| 10 1-3 !|114|
|115|XX X X X 5| 5 17-21 |115|
|116|XX X X X 5| 5 17-21 |116|
|117|XX XXXXXX 8| 8 6-8 !|117|
|118| X XX X 4| 4 22-23 |118|
|119| XX XXXX 6| 6 11-16 !|119|
|121|X X XXX X 6| 6 11-16 !|121|
|123|X X XX X 5| 5 17-21 |123|
|124| XX X 3| 3 24-25 |124|
|125|XXXX XXXX X 9| 9 4-5 !|125|
|133| XXX XXX 6| 6 11-16 !|133|
|134|XXXXX X XX 8| 8 6-8 !|134|
|135| X XX X 4| 4 22-23 |135|
|136|XXXXXXXX XX 10| 10 1-3 !|136|
|137|XXXXXX XXXX 10| 10 1-3 !|137|
|138| XXXXXXX X 8| 8 6-8 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X XX 3| 3 7 | 93|
| 94|X X 2| 2 8-9 | 94|
| 97| X X X X 4| 4 5-6 | 97|
| 98| X 1| 1 10-11 | 98|
|112| XXX X 4| 4 5-6 |112|
|115|X X X XXXXX 8| 8 1 !|115|
|116|XX XX XX 6| 6 3-4 !|116|
|118| X X 2| 2 8-9 |118|
|123| XX XXXX X 7| 7 2 !|123|
|124| X 1| 1 10-11 |124|
|135|X XX XXX 6| 6 3-4 !|135|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107| X XXX XX 6| 6 11 !|107|
|108|X XX X 4| 4 14-16 |108|
|109|X X X XX 5| 5 12-13 !|109|
|110|XXXX XXXXXX 10| 10 3-6 !|110|
|111|XX XXXXXXXX 10| 10 3-6 !|111|
|113| XX X X 4| 4 14-16 |113|
|114|X XXXXXXXXX 10| 10 3-6 !|114|
|115| XXXX X 5| 5 12-13 !|115|
|116| X 1| 1 20 |116|
|117| X XX 3| 3 17-18 |117|
|119| XXXX XXX 7| 7 10 !|119|
|121| X X X 3| 3 17-18 |121|
|123|XXX X XX XX 8| 8 9 !|123|
|125|XXXXXXXXX X 10| 10 3-6 !|125|
|133|XXXXXX X XX 9| 9 7-8 !|133|
|134|XXX X 4| 4 14-16 |134|
|135| X X 2| 2 19 |135|
|136|XXX XXXX XX 9| 9 7-8 !|136|
|137|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|137|
|138|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXX XXX XX 8| 8 3-4 !|107|
|109| X X X 3| 3 9-10 |109|
|110| X X X X X 5| 5 7-8 |110|
|111|X X XXXX 6| 6 5-6 !|111|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115| 0| 0 12-13 |115|
|119| X XXX X 5| 5 7-8 |119|
|123| 0| 0 12-13 |123|
|125|X XXXX XXX 8| 8 3-4 !|125|
|133|X X 2| 2 11 |133|
|136| X X X 3| 3 9-10 |136|
|137| XXXX X X 6| 6 5-6 !|137|
|138|XXXXXXXXX 9| 9 2 !|138|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|54366233115 2.0| 2.0 2 |107|
|111|22452515651 4.0| 4.0 4 |111|
|114|16111151222 1.0| 1.0 1 |114|
|125|41644424443 3.0| 3.0 3 |125|
|137|33533666534 6.0| 6.0 6 |137|
|138|65225342366 5.0| 5.0 5 |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2-3 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 2-3 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA |
| 4 | F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 5 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 6 | F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Dorycka | |
| 7-8 | 1/2 F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 7-8 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 9-10 | 1/2 F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 9-10 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl |
| 11-12 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 11-12 | 1/2 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL |
| | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała |
| 13-15 | 1/4 F | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 13-15 | 1/4 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków |
| 13-15 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Emilia Farbaniec | |
| 16-17 | 1/4 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 16-17 | 1/4 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 18-20 | 1/4 F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 18-20 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 18-20 | 1/4 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 21-22 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 21-22 | 1/8 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 23-25 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 23-25 | 1/8 B | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 23-25 | 1/8 B | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 26 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
| 27 | 1/8 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
Liczba par: 27
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93|XXXX X X 6| 6 13-15 !| 93|
| 94| X XX 3| 3 20-24 | 94|
| 97| X X 2| 2 25-27 | 97|
| 98|X X 2| 2 25-27 | 98|
|107| X XXXXXXXX 9| 9 4-8 !|107|
|108|XXXXX XXXX 9| 9 4-8 !|108|
|109|X XX XXX XX 8| 8 9-11 !|109|
|110| X XXXXXXXX 9| 9 4-8 !|110|
|111|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|111|
|112| X X X 3| 3 20-24 |112|
|113| X XX XX 5| 5 16-18 |113|
|114|XXX XXXXXXX 10| 10 2-3 !|114|
|115| X X XX XX 6| 6 13-15 !|115|
|116|XX X X X 5| 5 16-18 |116|
|117|XX X 3| 3 20-24 |117|
|118| XXX X 4| 4 19 |118|
|119| X X 2| 2 25-27 |119|
|121| X X X 3| 3 20-24 |121|
|123| X XXX XX 6| 6 13-15 !|123|
|124| X XX 3| 3 20-24 |124|
|125|XX XXXX X X 8| 8 9-11 !|125|
|133|X XXXX XXX 8| 8 9-11 !|133|
|134|XXX X X 5| 5 16-18 |134|
|135|XXXXXX X 7| 7 12 !|135|
|136|X XXXXXX XX 9| 9 4-8 !|136|
|137|XXXX XXXXXX 10| 10 2-3 !|137|
|138|X XXXX XXXX 9| 9 4-8 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 94| X X X 3| 3 8-10 | 94|
| 97| X XX X 4| 4 6-7 | 97|
| 98| XX X 3| 3 8-10 | 98|
|112|X XXXXXX X 8| 8 1-2 !|112|
|113|X XXX XXXX 8| 8 1-2 !|113|
|116| XXXX X 5| 5 5 !|116|
|117| X XXX 4| 4 6-7 |117|
|118| X 1| 1 12 |118|
|119|X XXXX X X 7| 7 3-4 !|119|
|121| X X X 3| 3 8-10 |121|
|124|XX 2| 2 11 |124|
|134|X X X X XXX 7| 7 3-4 !|134|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X 1| 1 18-20 | 93|
|107|XXXX XXXX X 9| 9 7-10 !|107|
|108| X 1| 1 18-20 |108|
|109|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|109|
|110|XXXXXXXXX X 10| 10 2-6 !|110|
|111|XX XXXXXXXX 10| 10 2-6 !|111|
|112| X XX 3| 3 16-17 |112|
|113|X 1| 1 18-20 |113|
|114|X XXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|114|
|115|X XXXXXXXX 9| 9 7-10 !|115|
|116|XX XX 4| 4 13-15 |116|
|119|X XXX X XXX 8| 8 11 !|119|
|123| XX X 3| 3 16-17 |123|
|125|X XXXXXXXX 9| 9 7-10 !|125|
|133| X X X X 4| 4 13-15 |133|
|134| XX X X XX 6| 6 12 !|134|
|135|XX XX 4| 4 13-15 |135|
|136| XXXXXXX XX 9| 9 7-10 !|136|
|137|XXXXXXX XXX 10| 10 2-6 !|137|
|138| XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXX X X XX 7| 7 3 !|107|
|109|X X X X 4| 4 9-10 |109|
|110|XX X X X X 6| 6 4-6 !|110|
|111|XX X X X X 6| 6 4-6 !|111|
|114|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|114|
|115| X X 2| 2 11-12 |115|
|119| XXX XX 5| 5 7-8 |119|
|125| XXX XX 5| 5 7-8 |125|
|134| X X 2| 2 11-12 |134|
|136| XX XX 4| 4 9-10 |136|
|137| XXXX X X 6| 6 4-6 !|137|
|138|X XXXXXXXX 9| 9 2 !|138|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|34356233222 2.5| 2.5 2-3 |107|
|110|45665555545 5.0| 5.0 5 |110|
|111|61442644454 4.0| 4.0 4 |111|
|114|12111111111 1.0| 1.0 1 |114|
|137|26533466636 6.0| 6.0 6 |137|
|138|53224322363 2.5| 2.5 2-3 |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA |
| 3 | F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 4 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 5 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 6 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 7 | F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Dorycka | |
| 8 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 9-10 | 1/2 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków |
| 9-10 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl |
| 11 | 1/2 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL |
| | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała |
| 12 | 1/2 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 13-14 | 1/4 F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 13-14 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Emilia Farbaniec | |
| 15-16 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 15-16 | 1/4 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 17 | 1/4 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 18 | 1/4 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 19 | 1/4 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 20 | 1/4 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 21-22 | 1/8 B | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 21-22 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 23 | 1/8 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 24 | 1/8 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 25-27 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 25-27 | 1/8 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
| 25-27 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
Liczba par: 27
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93|X X X XX 5| 5 19-22 | 93|
| 94| X XXX X 5| 5 19-22 | 94|
| 97| X X X X 4| 4 23-24 | 97|
| 98|X X 2| 2 26-27 | 98|
|107| XX XX XX 6| 6 12-18 !|107|
|108|XXX XX XX 7| 7 5-11 !|108|
|109|XXX XX X X 7| 7 5-11 !|109|
|110| X X XX X 5| 5 19-22 |110|
|111|X XX X XX X 7| 7 5-11 !|111|
|112|XXXXXXXX XX 10| 10 2-3 !|112|
|113|XXX X XX X 7| 7 5-11 !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115| XX XXX X 6| 6 12-18 !|115|
|116|X X X X 4| 4 23-24 |116|
|117| X XX 3| 3 25 |117|
|118| XX 2| 2 26-27 |118|
|119|XXX XXX X 7| 7 5-11 !|119|
|121|XXX X XX X 7| 7 5-11 !|121|
|123| X X XXXX 6| 6 12-18 !|123|
|124| X X XX X 5| 5 19-22 |124|
|125|XXXX X X 6| 6 12-18 !|125|
|133|XX XX X X 6| 6 12-18 !|133|
|134| XXX XXX 6| 6 12-18 !|134|
|135|X XXX XXX 7| 7 5-11 !|135|
|136| X XXX XX 6| 6 12-18 !|136|
|137| XXXXXXX X 8| 8 4 !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X XX 3| 3 3-4 | 93|
| 94| 0| 0 7-9 | 94|
| 97| XX X 3| 3 3-4 | 97|
| 98|XXXX 4| 4 2 !| 98|
|110|X XXXXX XXX 9| 9 1 !|110|
|116| X 1| 1 6 |116|
|117| X X 2| 2 5 |117|
|118| 0| 0 7-9 |118|
|124| 0| 0 7-9 |124|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 98| X 1| 1 19 | 98|
|107|X X XX XX 6| 6 13-14 |107|
|108|XX XX X 5| 5 15-16 |108|
|109| XXXXX XXX 8| 8 8 !|109|
|110|XXXXXXXX X 9| 9 5-7 !|110|
|111| XXXXXX X 7| 7 9-12 !|111|
|112| X XX 3| 3 17 |112|
|113| XXXX XXX 7| 7 9-12 !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115|XXX XX 5| 5 15-16 |115|
|119|XXXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|119|
|121| X X 2| 2 18 |121|
|123| 0| 0 20 |123|
|125|X XXXXXX 7| 7 9-12 !|125|
|133|XX XXXX X 7| 7 9-12 !|133|
|134|X X XXXXXXX 9| 9 5-7 !|134|
|135|X X XX X X 6| 6 13-14 |135|
|136| XXX XXXXXX 9| 9 5-7 !|136|
|137|XXXXXXXX XX 10| 10 2-4 !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|109| XXXX XXXXX 9| 9 2 !|109|
|110| X XXXX X 6| 6 5-7 !|110|
|111|X X X XXX 6| 6 5-7 !|111|
|113| X 1| 1 12 |113|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|119|XXX X X X 6| 6 5-7 !|119|
|125| XXX X 4| 4 8 |125|
|133|X X X 3| 3 9-10 |133|
|134| X X 2| 2 11 |134|
|136| XX X 3| 3 9-10 |136|
|137|X X XXXX X 7| 7 4 !|137|
|138|X XXXX XXX 8| 8 3 !|138|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|109|43375515624 4.0| 4.0 4 |109|
|110|25734774357 5.0| 5.0 5 |110|
|111|72542642275 3.0| 3.0 3 |111|
|114|11111121111 1.0| 1.0 1 |114|
|119|56256336746 6.0| 6.0 6 |119|
|137|37667467432 7.0| 7.0 7 |137|
|138|64423253563 2.0| 2.0 2 |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 3 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA |
| 4 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 5 | F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 6 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 7 | F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Dorycka | |
| 8-9 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 8-9 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl |
| 10 | 1/2 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL |
| | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała |
| 11 | 1/2 F | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
| 12-14 | 1/2 F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 12-14 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 12-14 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 15-18 | 1/4 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 15-18 | 1/4 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 15-18 | 1/4 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków |
| 15-18 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Emilia Farbaniec | |
| 19-21 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 19-21 | 1/4 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 19-21 | 1/4 F | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 22 | 1/8 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 23-24 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 23-24 | 1/8 B | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 25-27 | 1/8 B | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 25-27 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 25-27 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
Liczba par: 27
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X X 2| 2 21-24 | 93|
| 94| X X 2| 2 21-24 | 94|
| 97| X 1| 1 25-27 | 97|
| 98| X 1| 1 25-27 | 98|
|107| X X X XXXX 7| 7 13-15 !|107|
|108|XXXXXX X X 8| 8 9-12 !|108|
|109|XXXXX XXX X 9| 9 5-8 !|109|
|110|XXXX X X XX 8| 8 9-12 !|110|
|111|XXXXX XXXXX 10| 10 2-4 !|111|
|112| XXXXXXX XX 9| 9 5-8 !|112|
|113| XX XXX XX 7| 7 13-15 !|113|
|114|XXX XXXXXXX 10| 10 2-4 !|114|
|115| XX X X XX 6| 6 16-17 |115|
|116|X X 2| 2 21-24 |116|
|117| X X 2| 2 21-24 |117|
|118|XX X X 4| 4 18-20 |118|
|119|X XXXX XX 7| 7 13-15 !|119|
|121| X XX X 4| 4 18-20 |121|
|123|X XXXXXXX 8| 8 9-12 !|123|
|124| X 1| 1 25-27 |124|
|125|X XXXXXXX 8| 8 9-12 !|125|
|133|X XXXX X 6| 6 16-17 |133|
|134| X X X X 4| 4 18-20 |134|
|135|X XXXXXXX X 9| 9 5-8 !|135|
|136|X XXXXXX XX 9| 9 5-8 !|136|
|137|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| X X 2| 2 10-12 | 93|
| 94| XX 2| 2 10-12 | 94|
| 97| XX X 3| 3 8-9 | 97|
| 98|X X X 3| 3 8-9 | 98|
|115| XX XXX XX 7| 7 2-3 !|115|
|116| XXX XX 5| 5 5-6 !|116|
|117|X XXX 4| 4 7 |117|
|118| XX X XX 5| 5 5-6 !|118|
|121|XX XXXX 6| 6 4 !|121|
|124| XX 2| 2 10-12 |124|
|133|X XXXXXXX X 9| 9 1 !|133|
|134|X X XXXX X 7| 7 2-3 !|134|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXX XX X XX 8| 8 6-9 !|107|
|108|X X 2| 2 19-21 |108|
|109|X XXXX XX X 8| 8 6-9 !|109|
|110|X XX XXXXXX 9| 9 4-5 !|110|
|111|XX XXXXXXXX 10| 10 2-3 !|111|
|112| X XX X 4| 4 15-18 |112|
|113| X X 2| 2 19-21 |113|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115| XXXX XXX 7| 7 10-11 !|115|
|116|X X 2| 2 19-21 |116|
|118|XX X X X 5| 5 12-14 !|118|
|119| XX X X X 5| 5 12-14 !|119|
|121| XXXXXXX X 8| 8 6-9 !|121|
|123| XX XX 4| 4 15-18 |123|
|125| XXXX XXX 7| 7 10-11 !|125|
|133|X X X X 4| 4 15-18 |133|
|134|X X XX X 5| 5 12-14 !|134|
|135|XX X X 4| 4 15-18 |135|
|136| XXXXX X XX 8| 8 6-9 !|136|
|137| XXX XXXXXX 9| 9 4-5 !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107| X 1| 1 12-14 |107|
|109|XX X XX X 6| 6 4-5 !|109|
|110|XX XXXX X 7| 7 3 !|110|
|111| XXX XX X 6| 6 4-5 !|111|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115| X 1| 1 12-14 |115|
|118|XX 2| 2 11 |118|
|119| XX X XX 5| 5 6-7 !|119|
|121| X 1| 1 12-14 |121|
|125| XX XX 4| 4 8-9 |125|
|134| XX X 3| 3 10 |134|
|136| XX X X 4| 4 8-9 |136|
|137|X X X X X 5| 5 6-7 !|137|
|138|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !|138|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|109|64365432534 4.0| 4.0 4 |109|
|110|76754655456 6.0| 6.0 6 |110|
|111|33542563277 5.0| 5.0 5 |111|
|114|12111111111 1.0| 1.0 1 |114|
|119|21437326725 2.0| 2.0 2 |119|
|137|57676777643 7.0| 7.0 7 |137|
|138|45223244362 3.0| 3.0 3 |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 3 | F | 138 |Maciej Zinkiewicz |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Adrianna Gruszczyńska | WARSZAWA |
| 4 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 5 | F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 6 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 7 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 8 | 1/2 F | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 9 | 1/2 F | 136 |Elwin Hamzayev |A-Z |
| | | |Wiktoria Markiewicz |Przemyśl |
| 10 | 1/2 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 11-12 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 11-12 | 1/2 F | 134 |Patryk Braun |NOWY STYL |
| | | |Emilia Mieszczak |Bielsko-Biała |
| 13-14 | 1/4 F | 133 |Maciej Boguta |EVOLUTION |
| | | |Alicja Woźniczka |Kraków |
| 13-14 | 1/4 F | 135 |Kacper Dziadosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Emilia Farbaniec | |
| 15-18 | 1/4 F | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 15-18 | 1/4 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 15-18 | 1/4 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 15-18 | 1/4 F | 137 |Aleksander Korbut |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Dorycka | |
| 19 | 1/4 F | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 20 | 1/4 F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 21-24 | 1/8 B | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 21-24 | 1/8 B | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 21-24 | 1/8 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
| 21-24 | 1/8 B | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 25-26 | 1/8 B | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 25-26 | 1/8 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 27 | 1/8 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
Liczba par: 27
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| XX X 3| 3 19-24 | 93|
| 94| XX X 3| 3 19-24 | 94|
| 97| X X X 3| 3 19-24 | 97|
| 98| X X X 3| 3 19-24 | 98|
|107|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|107|
|108|X X 2| 2 25-27 |108|
|109|X X XXXXX 7| 7 10-14 !|109|
|110|XX XXX XXXX 9| 9 5-7 !|110|
|111|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|111|
|112|XXX XX XXX 8| 8 8-9 !|112|
|113| XXXXXXX 7| 7 10-14 !|113|
|114|XXXXXXXX XX 10| 10 3-4 !|114|
|115| XX X 3| 3 19-24 |115|
|116|XX XX X 5| 5 17 |116|
|117| XX 2| 2 25-27 |117|
|118| XX 2| 2 25-27 |118|
|119|X X XX X X 6| 6 15-16 !|119|
|121| XX XX 4| 4 18 |121|
|123|X X XXXX X 7| 7 10-14 !|123|
|124|XX X 3| 3 19-24 |124|
|125|X XXXXXXX X 9| 9 5-7 !|125|
|133|XX X X X X 6| 6 15-16 !|133|
|134|X XX XXX X 7| 7 10-14 !|134|
|135| XXX XX XXX 8| 8 8-9 !|135|
|136| XXXX X XX 7| 7 10-14 !|136|
|137| XXXX XXXXX 9| 9 5-7 !|137|
|138|XX XXXXXXXX 10| 10 3-4 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| XXX X X X 6| 6 3 !| 93|
| 94| XX X 3| 3 5-8 | 94|
| 97| X X 2| 2 9-10 | 97|
| 98|X X X 3| 3 5-8 | 98|
|108| XX XX XX X 7| 7 2 !|108|
|115|XXXXXXX XX 9| 9 1 !|115|
|116| X X 2| 2 9-10 |116|
|117| X XXXX 5| 5 4 !|117|
|118|X X X 3| 3 5-8 |118|
|121|X X X 3| 3 5-8 |121|
|124| X 1| 1 11 |124|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 93| 0| 0 20 | 93|
|107|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|107|
|108|X X XX 4| 4 15-18 |108|
|109|X XXXXX XX 8| 8 6-9 !|109|
|110|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|110|
|111| XXX XX X 6| 6 12 !|111|
|112| XXXXX XX X 8| 8 6-9 !|112|
|113| XXX X 4| 4 15-18 |113|
|114|X XXXXXX XX 9| 9 4-5 !|114|
|115|XXX XX XXX 8| 8 6-9 !|115|
|117| X X X 3| 3 19 |117|
|119|XXX XXXX 7| 7 10-11 !|119|
|123| XX XX 4| 4 15-18 |123|
|125|XX XXXXXX X 9| 9 4-5 !|125|
|133|X X X X X 5| 5 13-14 |133|
|134| XXXXX XX 7| 7 10-11 !|134|
|135|XX XXX 5| 5 13-14 |135|
|136|XXXX X XXX 8| 8 6-9 !|136|
|137| XXX X 4| 4 15-18 |137|
|138|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|138|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !|107|
|109| XXXX XXXXX 9| 9 2-3 !|109|
|110|XX X XX X 6| 6 5-7 !|110|
|111|X X X X X 5| 5 8 |111|
|112| X X 2| 2 10 |112|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115| X 1| 1 11-12 |115|
|119|X X XX X X 6| 6 5-7 !|119|
|125| X X XXXXX 7| 7 4 !|125|
|134| X 1| 1 11-12 |134|
|136| XX X 3| 3 9 |136|
|138|X X XX XX 6| 6 5-7 !|138|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|34535234222 2.0| 2.0 2 |107|
|109|66344452447 4.0| 4.0 4 |109|
|110|47673775654 7.0| 7.0 7 |110|
|114|11111111131 1.0| 1.0 1 |114|
|119|75267566715 6.0| 6.0 6 |119|
|125|52756627366 5.0| 5.0 5 |125|
|138|23422343573 3.0| 3.0 3 |138|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 3 | F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. |
| 4 | F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 5 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 6 | F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 7 | 1/2 F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 8 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 9-10 | 1/2 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 9-10 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
| | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl |
| 11 | 1/2 F | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE |
| | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. |
| 12 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 13 | 1/4 B | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 14-15 | 1/4 B | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 14-15 | 1/4 B | 140 |Kacper Nestor |AKSEL |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów |
| 16-28 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 16-28 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 16-28 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 16-28 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 16-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 16-28 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 16-28 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 16-28 | 1/4 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 16-28 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
| 16-28 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
| 16-28 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club |
| | | |Myroslava Yatsiura | |
| 16-28 | 1/4 B | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK |
| | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice |
| 16-28 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA |
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
Liczba par: 28
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| X X X 3| 3 12-14 | 89|
|102|X X 2| 2 15-20 |102|
|104|X 1| 1 21-26 |104|
|105| X 1| 1 21-26 |105|
|107| XX X 3| 3 12-14 |107|
|108| X 1| 1 21-26 |108|
|109| XXX X 4| 4 7-11 !|109|
|110| XX X 3| 3 12-14 |110|
|111|X X 2| 2 15-20 |111|
|112|XX XX 4| 4 7-11 !|112|
|113|XX X XX XX 7| 7 4 !|113|
|114| XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|114|
|115| X 1| 1 21-26 |115|
|116| X 1| 1 21-26 |116|
|117|X X 2| 2 15-20 |117|
|118| X X 2| 2 15-20 |118|
|119|XX X X XXXX 8| 8 1-3 !|119|
|121| X X X X X 5| 5 5-6 !|121|
|123| XX XX X 5| 5 5-6 !|123|
|124| 0| 0 27-28 |124|
|125| XX X X 4| 4 7-11 !|125|
|126| X XX X 4| 4 7-11 !|126|
|127| X X 2| 2 15-20 |127|
|128|X XXX XXXX 8| 8 1-3 !|128|
|130| 0| 0 27-28 |130|
|131| X X 2| 2 15-20 |131|
|132| XX X X 4| 4 7-11 !|132|
|140| X 1| 1 21-26 |140|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| 0| 0 5-17 | 89|
|102| 0| 0 5-17 |102|
|104| 0| 0 5-17 |104|
|105| 0| 0 5-17 |105|
|107| XX XX 4| 4 2 |107|
|108| 0| 0 5-17 |108|
|110|XX XXX 5| 5 1 !|110|
|111| 0| 0 5-17 |111|
|115| X 1| 1 3-4 |115|
|116| 0| 0 5-17 |116|
|117| 0| 0 5-17 |117|
|118| 0| 0 5-17 |118|
|124| 0| 0 5-17 |124|
|127| 0| 0 5-17 |127|
|130| 0| 0 5-17 |130|
|131| 0| 0 5-17 |131|
|140| X 1| 1 3-4 |140|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|109| XXX X X XX 7| 7 4-5 !|109|
|110| XX XXX 5| 5 7 |110|
|112| X X X 3| 3 9-10 |112|
|113|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !|113|
|114|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !|114|
|119| X XX XXX 6| 6 6 !|119|
|121| XXX X 4| 4 8 |121|
|123|X XX XX XX 7| 7 4-5 !|123|
|125|X 1| 1 12 |125|
|126| X X 2| 2 11 |126|
|128|X XXXXXXX X 9| 9 2-3 !|128|
|132|X X X 3| 3 9-10 |132|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|109|42363466461 5.0| 5.0 5 |109|
|113|66554244325 6.0| 6.0 6 |113|
|114|21135315114 1.0| 1.0 1 |114|
|119|15411132256 2.0| 2.0 2 |119|
|123|34246651542 4.0| 4.0 4 |123|
|128|53622523633 3.0| 3.0 3 |128|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 3 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 4 | F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 5 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 6 | F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 7 | F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 8 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 9 | 1/2 F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. |
| 10 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 11-12 | 1/2 F | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE |
| | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. |
| 11-12 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
| | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl |
| 13 | 1/2 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 14-16 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 14-16 | 1/4 B | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 14-16 | 1/4 B | 140 |Kacper Nestor |AKSEL |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów |
| 17-23 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 17-23 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 17-23 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 17-23 | 1/4 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 17-23 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
| 17-23 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
| 17-23 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club |
| | | |Myroslava Yatsiura | |
| 24-28 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 24-28 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 24-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 24-28 | 1/4 B | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK |
| | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice |
| 24-28 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA |
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
Liczba par: 28
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| XX 2| 2 14-19 | 89|
|102|X 1| 1 20-23 |102|
|104| X X X 3| 3 11-13 |104|
|105| X X 2| 2 14-19 |105|
|107| X XX X 4| 4 8-10 !|107|
|108| 0| 0 24-28 |108|
|109|X XXX XXXX 8| 8 3 !|109|
|110| XXXX XXXXX 9| 9 2 !|110|
|111| 0| 0 24-28 |111|
|112| X X 2| 2 14-19 |112|
|113|XXXX XX 6| 6 4-6 !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115|XX X XX 5| 5 7 !|115|
|116| X 1| 1 20-23 |116|
|117|X X 2| 2 14-19 |117|
|118| X X 2| 2 14-19 |118|
|119| XX X X 4| 4 8-10 !|119|
|121|X XXX X X 6| 6 4-6 !|121|
|123| XX XXX X 6| 6 4-6 !|123|
|124|X X 2| 2 14-19 |124|
|125| 0| 0 24-28 |125|
|126| X X X 3| 3 11-13 |126|
|127| 0| 0 24-28 |127|
|128| XXX X 4| 4 8-10 !|128|
|130| X 1| 1 20-23 |130|
|131| X 1| 1 20-23 |131|
|132| XXX 3| 3 11-13 |132|
|140| 0| 0 24-28 |140|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| 0| 0 14-18 | 89|
|102| 0| 0 14-18 |102|
|104| X 1| 1 7-13 |104|
|105| X 1| 1 7-13 |105|
|108| 0| 0 14-18 |108|
|111|X X 2| 2 4-6 |111|
|112|XX X 3| 3 1-3 !|112|
|116| X 1| 1 7-13 |116|
|117| X 1| 1 7-13 |117|
|118| X 1| 1 7-13 |118|
|124| X 1| 1 7-13 |124|
|125| XX 2| 2 4-6 |125|
|126| XX X 3| 3 1-3 !|126|
|127| X 1| 1 7-13 |127|
|130| 0| 0 14-18 |130|
|131| 0| 0 14-18 |131|
|132| XX X 3| 3 1-3 !|132|
|140| X X 2| 2 4-6 |140|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|X X X XX 5| 5 5-8 !|107|
|109|X XXXX X 6| 6 4 !|109|
|110|XX XXX 5| 5 5-8 !|110|
|112| X 1| 1 13 |112|
|113| XXXXXXXXXX 10| 10 2 !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115|X X XX X 5| 5 5-8 !|115|
|119|XX XX X 5| 5 5-8 !|119|
|121| X X X 3| 3 10 |121|
|123| XX XXXXX 7| 7 3 !|123|
|126| X X 2| 2 11-12 |126|
|128| X X X X 4| 4 9 |128|
|132| X X 2| 2 11-12 |132|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|47527148766 8.0| 8.0 8 |107|
|109|16673555453 5.0| 5.0 5 |109|
|110|33334231647 2.0| 2.0 2 |110|
|113|68782362134 4.0| 4.0 4 |113|
|114|21116624211 1.0| 1.0 1 |114|
|115|55845487875 7.0| 7.0 7 |115|
|119|72461713388 3.0| 3.0 3 |119|
|123|84258876522 6.0| 6.0 6 |123|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2 | F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 3 | F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. |
| 4 | F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 5 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 6 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 7 | 1/2 F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 8 | 1/2 F | 140 |Kacper Nestor |AKSEL |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów |
| 9-10 | 1/2 F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 9-10 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 11 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
| | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl |
| 12-13 | 1/2 F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 12-13 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 14 | 1/4 B | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 15-17 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 15-17 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 15-17 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 18-23 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 18-23 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 18-23 | 1/4 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 18-23 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
| 18-23 | 1/4 B | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE |
| | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. |
| 18-23 | 1/4 B | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK |
| | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice |
| 24-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 24-28 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 24-28 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
| 24-28 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club |
| | | |Myroslava Yatsiura | |
| 24-28 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA |
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 28
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| X 1| 1 17-24 | 89|
|102|XXX X 4| 4 9-10 |102|
|104| X 1| 1 17-24 |104|
|105| 0| 0 25-28 |105|
|107|X XXXXX XX 8| 8 1-3 !|107|
|108| 0| 0 25-28 |108|
|109| XXXX X XX 7| 7 4-6 !|109|
|110|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !|110|
|111| 0| 0 25-28 |111|
|112| X X X 3| 3 11-14 |112|
|113|XXXX XX X 7| 7 4-6 !|113|
|114| XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|114|
|115| X 1| 1 17-24 |115|
|116| X 1| 1 17-24 |116|
|117| X 1| 1 17-24 |117|
|118| X 1| 1 17-24 |118|
|119| X XXXXX X 7| 7 4-6 !|119|
|121|X X X X X 5| 5 8 !|121|
|123| X X X 3| 3 11-14 |123|
|124| 0| 0 25-28 |124|
|125|X X 2| 2 15-16 |125|
|126|XX XX 4| 4 9-10 |126|
|127| X 1| 1 17-24 |127|
|128| X X XX XX 6| 6 7 !|128|
|130| XX 2| 2 15-16 |130|
|131| X X X 3| 3 11-14 |131|
|132| X 1| 1 17-24 |132|
|140|X XX 3| 3 11-14 |140|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89|X X 2| 2 7-9 | 89|
|102| X 1| 1 10-15 |102|
|104| X X 2| 2 7-9 |104|
|105|X X 2| 2 7-9 |105|
|108| 0| 0 16-20 |108|
|111| X 1| 1 10-15 |111|
|112| X X X 3| 3 6 |112|
|115| XXXX X 5| 5 3 !|115|
|116| 0| 0 16-20 |116|
|117| X 1| 1 10-15 |117|
|118| X 1| 1 10-15 |118|
|123| XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|123|
|124| 0| 0 16-20 |124|
|125|XX X X 4| 4 4-5 !|125|
|126| X 1| 1 10-15 |126|
|127| 0| 0 16-20 |127|
|130| X 1| 1 10-15 |130|
|131| 0| 0 16-20 |131|
|132|XXX XX X 6| 6 2 !|132|
|140| XX X X 4| 4 4-5 !|140|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107|XXXXXXXX X 9| 9 2 !|107|
|109|X XXXXXX X 8| 8 3 !|109|
|110| X XX 3| 3 9-10 |110|
|113| XX XX X X 6| 6 5-6 !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115| X 1| 1 12-13 |115|
|119| X XXXX XX 7| 7 4 !|119|
|121|X 1| 1 12-13 |121|
|123| X X X XX 5| 5 7 |123|
|125|XX X 3| 3 9-10 |125|
|128| X X XX X X 6| 6 5-6 !|128|
|132| X X 2| 2 11 |132|
|140|X X X X 4| 4 8 |140|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|45415436664 6.0| 6.0 6 |107|
|109|21663651146 5.0| 5.0 5 |109|
|113|66552324433 4.0| 4.0 4 |113|
|114|32126245311 1.0| 1.0 1 |114|
|119|53241112255 2.0| 2.0 2 |119|
|128|14334563522 3.0| 3.0 3 |128|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 2 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 3 | F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 4 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 5 | F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 6 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 7 | F | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 8 | 1/2 F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 9 | 1/2 F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. |
| 10-11 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 10-11 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
| | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl |
| 12 | 1/2 F | 140 |Kacper Nestor |AKSEL |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów |
| 13 | 1/2 F | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK |
| | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice |
| 14-18 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 14-18 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 14-18 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 14-18 | 1/4 B | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 14-18 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA |
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin |
| 19-22 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 19-22 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
| 19-22 | 1/4 B | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 19-22 | 1/4 B | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE |
| | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. |
| 23-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 23-28 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 23-28 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 23-28 | 1/4 B | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 23-28 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
| 23-28 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club |
| | | |Myroslava Yatsiura | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
Liczba par: 28
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| X 1| 1 21-23 | 89|
|102|X XX X 4| 4 10-12 |102|
|104|X X 2| 2 15-20 |104|
|105| 0| 0 24-28 |105|
|107| XX XX 4| 4 10-12 |107|
|108| 0| 0 24-28 |108|
|109| XXX X X 5| 5 6-9 !|109|
|110| XX XXXX 6| 6 3-5 !|110|
|111| 0| 0 24-28 |111|
|112| X X 2| 2 15-20 |112|
|113|XXXXXXXX X 9| 9 1 !|113|
|114| XX XXXXXX 8| 8 2 !|114|
|115|XXX XX X 6| 6 3-5 !|115|
|116| X 1| 1 21-23 |116|
|117| X 1| 1 21-23 |117|
|118| 0| 0 24-28 |118|
|119| X XX X X 5| 5 6-9 !|119|
|121|X XXX X X 6| 6 3-5 !|121|
|123| XX XX X 5| 5 6-9 !|123|
|124|X X 2| 2 15-20 |124|
|125|X XX 3| 3 13-14 |125|
|126| XX XX 4| 4 10-12 |126|
|127| X X 2| 2 15-20 |127|
|128|XX XX X 5| 5 6-9 !|128|
|130| X X 2| 2 15-20 |130|
|131| 0| 0 24-28 |131|
|132| XX X 3| 3 13-14 |132|
|140| X X 2| 2 15-20 |140|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| XX 2| 2 5-9 | 89|
|102|X X 2| 2 5-9 |102|
|104| XX 2| 2 5-9 |104|
|105| X 1| 1 10-13 |105|
|107| XX X X XX 6| 6 2 !|107|
|108| 0| 0 14-19 |108|
|111| 0| 0 14-19 |111|
|112| X X 2| 2 5-9 |112|
|116| 0| 0 14-19 |116|
|117| 0| 0 14-19 |117|
|118| 0| 0 14-19 |118|
|124| X 1| 1 10-13 |124|
|125|X 1| 1 10-13 |125|
|126| X 1| 1 10-13 |126|
|127| 0| 0 14-19 |127|
|130| XX X 3| 3 3-4 !|130|
|131| X X 2| 2 5-9 |131|
|132|XX XXXXX 7| 7 1 !|132|
|140| XX X 3| 3 3-4 !|140|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|107| XX X X XX 6| 6 4-7 !|107|
|109| XXXXXX 6| 6 4-7 !|109|
|110|XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|110|
|113|XXXXXXX X 8| 8 3 !|113|
|114| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|114|
|115|X X X X XX 6| 6 4-7 !|115|
|119|XX XX X 5| 5 8 |119|
|121| X X 2| 2 10-11 |121|
|123|X XXXXX 6| 6 4-7 !|123|
|128| X X XX 4| 4 9 |128|
|130| 0| 0 13 |130|
|132|X X 2| 2 10-11 |132|
|140| X 1| 1 12 |140|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|16444566767 6.0| 6.0 6 |107|
|109|42652615145 4.0| 4.0 4 |109|
|110|55223153212 1.0| 1.0 1 |110|
|113|63571242456 5.0| 5.0 5 |113|
|114|21315327331 2.0| 2.0 2 |114|
|115|37767774674 7.0| 7.0 7 |115|
|123|74136431523 3.0| 3.0 3 |123|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 25
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 114 |Michał Kamiński |GASIEK |
| | | |Olga Gabriela Piejko |Rzeszów |
| 2 | F | 123 |Jakub Ungert |TAKT |
| | | |Patrycja Koziej |Chełm |
| 3 | F | 110 |Dawid Dębski |GRACJA |
| | | |Julita Łotyszonek |Zielona Góra |
| 4 | F | 128 |Łukasz Kowalewski |LORDANCE |
| | | |Oliwia Tercjak |Wodzisław Śl. |
| 5 | F | 107 |Michał Bólad |ArtDance |
| | | |Amelia Pawlikowska |Kraków |
| 6 | F | 109 |Igor Droś |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Weronika Patysiak |Częstochowa |
| 7-9 | 1/2 F | 113 |Jan Jarosz |K-STUDIO Krosno |
| | | |Wiktoria Dudek | |
| 7-9 | 1/2 F | 119 |Dominik Sopoćko |POLISH CLUB |
| | | |Wiktoria Kwiatkowska |Warszawa |
| 7-9 | 1/2 F | 125 |Filip Woźniak |BLUE CLASSIC |
| | | |Justyna Derezińska |Warszawa |
| 10-11 | 1/2 F | 121 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA |
| | | |Natalia Klupa |Poznań |
| 10-11 | 1/2 F | 132 |Piotr Wojaczek |CENTRUM TAŃCA FIESTA|
| | | |Agata Breitkopf |Kędzierzyn Koźl |
| 12-14 | 1/2 F | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 12-14 | 1/2 F | 112 |Maciej Janaszczyk |JEDYNKA |
| | | |Wiktoria Sopata |Łódź |
| 12-14 | 1/2 F | 140 |Kacper Nestor |AKSEL |
| | | |Angelika Tondera |Rzeszów |
| 15 | 1/2 F | 117 |Bartosz Nowak |LATINO |
| | | |Karina Lis |Żabno |
| 16-19 | 1/4 B | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 16-19 | 1/4 B | 115 |Daniel Lipiński |ROYAL DANCE |
| | | |Julia Magdalena Tyjewska |Szczecin |
| 16-19 | 1/4 B | 126 |Jakub Ciesielski |LORDANCE |
| | | |Katarzyna Kubica |Wodzisław Śl. |
| 16-19 | 1/4 B | 130 |Krzysztof Papierok |DANCELOOK |
| | | |Dagmara Adamczyk |Gliwice |
| 20-24 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 20-24 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 20-24 | 1/4 B | 124 |Arkadiusz Winiarczyk |A-Z |
| | | |Wiktoria Rupar |Przemyśl |
| 20-24 | 1/4 B | 127 |Oleh Kovtun |Golden club |
| | | |Myroslava Yatsiura | |
| 20-24 | 1/4 B | 131 |Oliwer Sarafin |ASTRA |
| | | |Magdalena Oleba |Szczecin |
| 25-28 | 1/4 B | 108 |Michał Chamera |PASJA |
| | | |Katarzyna Jemielniak |Lublin |
| 25-28 | 1/4 B | 111 |Kamil Hankus |RAGTIME |
| | | |Katarzyna Pyrdziak |Kęty |
| 25-28 | 1/4 B | 116 |Jakub Markiewicz |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Agnieszka Maliszewska |Opole |
| 25-28 | 1/4 B | 118 |Maksymilian Prażak |MARGO |
| | | |Barbara Brodziak |Leszno |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
Liczba par: 28
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| 0| 0 22-28 | 89|
|102| X 1| 1 18-21 |102|
|104| X X 2| 2 14-17 |104|
|105|XXX X 4| 4 10-11 |105|
|107|X X XXX XXX 8| 8 2 !|107|
|108| 0| 0 22-28 |108|
|109| XXXX X X 6| 6 5-8 !|109|
|110|X XX XXXX 7| 7 3-4 !|110|
|111| 0| 0 22-28 |111|
|112| X X X X 4| 4 10-11 |112|
|113|XXX XX XX 7| 7 3-4 !|113|
|114|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|114|
|115| X XX X X 5| 5 9 |115|
|116| 0| 0 22-28 |116|
|117| XX 2| 2 14-17 |117|
|118| X 1| 1 18-21 |118|
|119| X XXXX X 6| 6 5-8 !|119|
|121| XX X 3| 3 12-13 |121|
|123| X X X 3| 3 12-13 |123|
|124| 0| 0 22-28 |124|
|125|X X 2| 2 14-17 |125|
|126| X 1| 1 18-21 |126|
|127| 0| 0 22-28 |127|
|128|XX X XX X 6| 6 5-8 !|128|
|130| X X 2| 2 14-17 |130|
|131| X 1| 1 18-21 |131|
|132|X XXX XX 6| 6 5-8 !|132|
|140| 0| 0 22-28 |140|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| X 1| 1 12-16 | 89|
|102| XX 2| 2 8-11 |102|
|104| X 1| 1 12-16 |104|
|105| X X X 3| 3 4-7 !|105|
|108| 0| 0 17-20 |108|
|111| 0| 0 17-20 |111|
|112|XX XXXX X 7| 7 1-2 !|112|
|115|X X 2| 2 8-11 |115|
|116| 0| 0 17-20 |116|
|117|XXX 3| 3 4-7 !|117|
|118| 0| 0 17-20 |118|
|121| XXXX X 5| 5 3 !|121|
|123| XX XXXX X 7| 7 1-2 !|123|
|124| X 1| 1 12-16 |124|
|125|X X X 3| 3 4-7 !|125|
|126| X X 2| 2 8-11 |126|
|127| X 1| 1 12-16 |127|
|130| X X 2| 2 8-11 |130|
|131| X 1| 1 12-16 |131|
|140| X X X 3| 3 4-7 !|140|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|105| X 1| 1 12-14 |105|
|107|XXX XXXX XX 9| 9 1 !|107|
|109| XXXX X X 6| 6 5-6 !|109|
|110| XX XXX X X 7| 7 4 !|110|
|112| X 1| 1 12-14 |112|
|113| X X XXX 5| 5 7-9 |113|
|114| XX X XXXXX 8| 8 2-3 !|114|
|117| 0| 0 15 |117|
|119|XX X X X 5| 5 7-9 |119|
|121| XX 2| 2 10-11 |121|
|123|X X XX XXXX 8| 8 2-3 !|123|
|125|X X X X X 5| 5 7-9 |125|
|128|XX X XX X 6| 6 5-6 !|128|
|132|X X 2| 2 10-11 |132|
|140| X 1| 1 12-14 |140|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|15316536665 5.0| 5.0 5 |107|
|109|56662623356 6.0| 6.0 6 |109|
|110|44433162112 3.0| 3.0 3 |110|
|114|21244215441 1.0| 1.0 1 |114|
|123|33155341233 2.0| 2.0 2 |123|
|128|62521454524 4.0| 4.0 4 |128|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław |
| 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 3 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
| 4 | F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 5 | F | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 6 | F | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 7 | F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 8 | F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 9 | 1/2 F | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA |
| | | |Natalia Potocka |Krosno |
| 10-12 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 10-12 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 10-12 | 1/2 F | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER |
| | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork |
| 13-15 | 1/4 B | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 13-15 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 13-15 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 16-18 | 1/4 B | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 16-18 | 1/4 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 16-18 | 1/4 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
| 19-22 | 1/4 B | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 19-22 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 19-22 | 1/4 B | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 19-22 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
| 23 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X XX 3| 3 13-16 | 70|
| 71| X X X 3| 3 13-16 | 71|
| 72|XX 2| 2 17-19 | 72|
| 73|X XXX XX XX 8| 8 1 !| 73|
| 74| X X 2| 2 17-19 | 74|
| 75| XX X 3| 3 13-16 | 75|
| 78| X 1| 1 20-22 | 78|
| 79| X 1| 1 20-22 | 79|
| 80| 0| 0 23 | 80|
| 81|X XX X X X 6| 6 3-7 !| 81|
| 82| XXX X XXX 7| 7 2 !| 82|
| 83| XXX X 4| 4 10-12 | 83|
| 84| XX X XX X 6| 6 3-7 !| 84|
| 86| X X X 3| 3 13-16 | 86|
| 87| X XXXXX 6| 6 3-7 !| 87|
| 88|XX X X X 5| 5 8-9 !| 88|
| 89| X X 2| 2 17-19 | 89|
| 90| X 1| 1 20-22 | 90|
|102| X XXX 4| 4 10-12 |102|
|103|X XX X X 5| 5 8-9 !|103|
|104| X X XXXX 6| 6 3-7 !|104|
|105|XX XX 4| 4 10-12 |105|
|106|X XXX XX 6| 6 3-7 !|106|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X XXXX 5| 5 1-2 !| 70|
| 71| X 1| 1 10-13 | 71|
| 72| X 1| 1 10-13 | 72|
| 74| X X X 3| 3 4-6 | 74|
| 75| 0| 0 14 | 75|
| 78| X X 2| 2 7-9 | 78|
| 79| XX 2| 2 7-9 | 79|
| 80| X 1| 1 10-13 | 80|
| 83|X X 2| 2 7-9 | 83|
| 86|X X X X 4| 4 3 !| 86|
| 89| XX X 3| 3 4-6 | 89|
| 90| X 1| 1 10-13 | 90|
|102| X X XX X 5| 5 1-2 !|102|
|105| X X X 3| 3 4-6 |105|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| X XX 3| 3 10-12 | 70|
| 73|XXXX X X X 7| 7 4 !| 73|
| 81| XXXXXX XX 8| 8 2-3 !| 81|
| 82| XX X XX 5| 5 5-8 !| 82|
| 84|XXX X X 5| 5 5-8 !| 84|
| 86|X XX 3| 3 10-12 | 86|
| 87| X XXX 4| 4 9 | 87|
| 88| X XXX X 5| 5 5-8 !| 88|
|102|X X XXXXXX 8| 8 2-3 !|102|
|103| XX X 3| 3 10-12 |103|
|104|X XX XX 5| 5 5-8 !|104|
|106|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !|106|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|54441133381 2.0| 2.0 2 | 73|
| 81|76126326813 3.0| 3.0 3 | 81|
| 82|42653688145 5.0| 5.0 5 | 82|
| 84|63768445577 7.0| 7.0 7 | 84|
| 88|88815277458 8.0| 8.0 8 | 88|
|102|15574762732 4.0| 4.0 4 |102|
|104|27287854666 6.0| 6.0 6 |104|
|106|31332511224 1.0| 1.0 1 |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 2 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław |
| 3 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
| 4 | F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 5 | F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 6 | F | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 7 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 8 | 1/2 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 9-12 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 9-12 | 1/2 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 9-12 | 1/2 F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 9-12 | 1/2 F | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 13 | 1/4 B | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER |
| | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork |
| 14-15 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 14-15 | 1/4 B | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA |
| | | |Natalia Potocka |Krosno |
| 16-20 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 16-20 | 1/4 B | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 16-20 | 1/4 B | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 16-20 | 1/4 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
| 16-20 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 21-23 | 1/4 B | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 21-23 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 21-23 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X XX XXX 6| 6 3-4 !| 70|
| 71|X XX X XX 6| 6 3-4 !| 71|
| 72| X 1| 1 19-23 | 72|
| 73| X X X 3| 3 15-17 | 73|
| 74| X X X X 4| 4 10-14 | 74|
| 75| X 1| 1 19-23 | 75|
| 78| X 1| 1 19-23 | 78|
| 79|XXX XXX X 7| 7 2 !| 79|
| 80| XX XXX 5| 5 5-9 !| 80|
| 81|XX XX X 5| 5 5-9 !| 81|
| 82| XX X 3| 3 15-17 | 82|
| 83| X X 2| 2 18 | 83|
| 84| XX X X 4| 4 10-14 | 84|
| 86| XX X X X 5| 5 5-9 !| 86|
| 87| X XXX 4| 4 10-14 | 87|
| 88|XX X X 4| 4 10-14 | 88|
| 89| X 1| 1 19-23 | 89|
| 90| X XX X 4| 4 10-14 | 90|
|102| XXX X X 5| 5 5-9 !|102|
|103|X 1| 1 19-23 |103|
|104| XX X 3| 3 15-17 |104|
|105|X X XXX 5| 5 5-9 !|105|
|106|XXXXXXX X 8| 8 1 !|106|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72| X 1| 1 7-11 | 72|
| 73|X XX XXXX X 8| 8 1 !| 73|
| 74| 0| 0 12-14 | 74|
| 75| X X 2| 2 5-6 | 75|
| 78| X 1| 1 7-11 | 78|
| 82| X 1| 1 7-11 | 82|
| 83| X 1| 1 7-11 | 83|
| 84| XX XXXX X 7| 7 2 !| 84|
| 87| XX 2| 2 5-6 | 87|
| 88|X X XXX X 6| 6 3 !| 88|
| 89| 0| 0 12-14 | 89|
| 90| 0| 0 12-14 | 90|
|103|X XX 3| 3 4 |103|
|104| X 1| 1 7-11 |104|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| X X 2| 2 9-12 | 70|
| 71| XX 2| 2 9-12 | 71|
| 73|XXXX XXX X 8| 8 3-4 !| 73|
| 79| XXXXXXX 7| 7 5 !| 79|
| 80| X X 2| 2 9-12 | 80|
| 81|XXXXXXXX X 9| 9 2 !| 81|
| 84| X X X X 4| 4 8 | 84|
| 86|X XX X X 5| 5 7 | 86|
| 88|XX X X XX 6| 6 6 !| 88|
|102|XX XXX XXX 8| 8 3-4 !|102|
|105| XX 2| 2 9-12 |105|
|106|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|106|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|12321132111 1.0| 1.0 1 | 73|
| 79|65563465266 6.0| 6.0 6 | 79|
| 81|53132623432 3.0| 3.0 3 | 81|
| 88|36654256655 5.0| 5.0 5 | 88|
|102|44446344544 4.0| 4.0 4 |102|
|106|21215511323 2.0| 2.0 2 |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław |
| 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 3 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
| 4 | F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 5 | F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 6 | F | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 7 | 1/2 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 8 | 1/2 F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 9-11 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 9-11 | 1/2 F | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 9-11 | 1/2 F | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
| 12-13 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 12-13 | 1/2 F | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA |
| | | |Natalia Potocka |Krosno |
| 14-16 | 1/4 B | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 14-16 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
| 14-16 | 1/4 B | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 17 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 18-20 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 18-20 | 1/4 B | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 18-20 | 1/4 B | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER |
| | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork |
| 21-23 | 1/4 B | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 21-23 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 21-23 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X XXX X XX 7| 7 2-4 !| 70|
| 71|XX XX X 5| 5 6-8 !| 71|
| 72| XX X 3| 3 11-16 | 72|
| 73| X X XX X 5| 5 6-8 !| 73|
| 74| XX X 3| 3 11-16 | 74|
| 75|X 1| 1 21-23 | 75|
| 78| X X 2| 2 17-20 | 78|
| 79|XXX X XX X 7| 7 2-4 !| 79|
| 80| X X 2| 2 17-20 | 80|
| 81| XX X X 4| 4 9-10 | 81|
| 82| XX X XX 5| 5 6-8 !| 82|
| 83| X X 2| 2 17-20 | 83|
| 84| X X X 3| 3 11-16 | 84|
| 86|XXX X 4| 4 9-10 | 86|
| 87|X X XXX X 6| 6 5 !| 87|
| 88| X X X 3| 3 11-16 | 88|
| 89| XX X 3| 3 11-16 | 89|
| 90| X 1| 1 21-23 | 90|
|102|XX X XX X X 7| 7 2-4 !|102|
|103| X 1| 1 21-23 |103|
|104| XX X 3| 3 11-16 |104|
|105| X X 2| 2 17-20 |105|
|106|X XXX XXXXX 9| 9 1 !|106|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72| X 1| 1 10-12 | 72|
| 74| 0| 0 13-15 | 74|
| 75| 0| 0 13-15 | 75|
| 78| X 1| 1 10-12 | 78|
| 80| X XX 3| 3 6-8 | 80|
| 81|X XXX XX XX 8| 8 1 !| 81|
| 83|XXX XX 5| 5 3-5 !| 83|
| 84|X XX XXX X 7| 7 2 !| 84|
| 86| X XX X X 5| 5 3-5 !| 86|
| 88|XX XX X 5| 5 3-5 !| 88|
| 89| X X 2| 2 9 | 89|
| 90| X X X 3| 3 6-8 | 90|
|103| X 1| 1 10-12 |103|
|104| XX X 3| 3 6-8 |104|
|105| 0| 0 13-15 |105|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| X X X 3| 3 9-11 | 70|
| 71|X X XX XX 6| 6 5-6 !| 71|
| 73| X X XXXXXX 8| 8 2 !| 73|
| 79| X XXXX X 6| 6 5-6 !| 79|
| 81|XX XX XX X 7| 7 3-4 !| 81|
| 82| X X X 3| 3 9-11 | 82|
| 83| X X X 3| 3 9-11 | 83|
| 84|X X XX X 5| 5 7 | 84|
| 86|X X 2| 2 12-13 | 86|
| 87| XX 2| 2 12-13 | 87|
| 88| X XX X 4| 4 8 | 88|
|102|XXX X XX X 7| 7 3-4 !|102|
|106|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|106|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 71|26524645446 4.0| 4.0 4 | 71|
| 73|33341223321 2.0| 2.0 2 | 73|
| 79|65466336554 6.0| 6.0 6 | 79|
| 81|44235562232 3.0| 3.0 3 | 81|
|102|52653154663 5.0| 5.0 5 |102|
|106|11112411115 1.0| 1.0 1 |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław |
| 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 3 | F | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 4 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
| 5 | F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 6 | F | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 7 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 8 | 1/2 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 9-11 | 1/2 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 9-11 | 1/2 F | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 9-11 | 1/2 F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 12-13 | 1/2 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 12-13 | 1/2 F | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA |
| | | |Natalia Potocka |Krosno |
| 14 | 1/4 B | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 15 | 1/4 B | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 16-17 | 1/4 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
| 16-17 | 1/4 B | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER |
| | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork |
| 18-23 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 18-23 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 18-23 | 1/4 B | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 18-23 | 1/4 B | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 18-23 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 18-23 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X XX 3| 3 13-14 | 70|
| 71| X X 2| 2 15-19 | 71|
| 72| XX 2| 2 15-19 | 72|
| 73| XXXXXXXXX 9| 9 2-3 !| 73|
| 74|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !| 74|
| 75| X X 2| 2 15-19 | 75|
| 78| X X X X 4| 4 7-12 !| 78|
| 79|X XX X 4| 4 7-12 !| 79|
| 80| X 1| 1 20-21 | 80|
| 81| X X XXX X 6| 6 5 !| 81|
| 82| 0| 0 22-23 | 82|
| 83| X X 2| 2 15-19 | 83|
| 84| X XX X 4| 4 7-12 !| 84|
| 86| XX X X 4| 4 7-12 !| 86|
| 87|XXX XX 5| 5 6 !| 87|
| 88| X X X X 4| 4 7-12 !| 88|
| 89| 0| 0 22-23 | 89|
| 90| X X 2| 2 15-19 | 90|
|102|X X XXXX X 7| 7 4 !|102|
|103|X 1| 1 20-21 |103|
|104|X X X 3| 3 13-14 |104|
|105| XX XX 4| 4 7-12 !|105|
|106|XXXXXXXX XX 10| 10 1 !|106|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| X X 2| 2 3 | 70|
| 71| X XX 3| 3 2 | 71|
| 72| 0| 0 6-11 | 72|
| 75| 0| 0 6-11 | 75|
| 80| 0| 0 6-11 | 80|
| 82| 0| 0 6-11 | 82|
| 83| X 1| 1 4-5 | 83|
| 89| 0| 0 6-11 | 89|
| 90| 0| 0 6-11 | 90|
|103| X 1| 1 4-5 |103|
|104|X X XX 4| 4 1 !|104|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73| XX X XXXXX 8| 8 1-3 !| 73|
| 74| X X X 3| 3 9-11 | 74|
| 78| XX 2| 2 12-13 | 78|
| 79| X XX 3| 3 9-11 | 79|
| 81|XX XXXX X 7| 7 4-5 !| 81|
| 84|X XXX 4| 4 8 | 84|
| 86|X X XX X 5| 5 7 | 86|
| 87| X X 2| 2 12-13 | 87|
| 88| X X X 3| 3 9-11 | 88|
|102|X XXXX X 6| 6 6 !|102|
|104|XX X XXXXX 8| 8 1-3 !|104|
|105|X XXXX XX 7| 7 4-5 !|105|
|106| XXXXX XXX 8| 8 1-3 !|106|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|42411225121 2.0| 2.0 2 | 73|
| 81|64346666333 4.0| 4.0 4 | 81|
|102|53662132555 5.0| 5.0 5 |102|
|104|25134453462 3.0| 3.0 3 |104|
|105|36555544646 6.0| 6.0 6 |105|
|106|11223311214 1.0| 1.0 1 |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
Liczba wszystkich par: 23, Liczba klubów: 19
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 106 |Mikołaj Żukowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Zofia Kozołub |Wrocław |
| 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 3 | F | 104 |Igor Opałka |EMOTION |
| | | |Wiktoria Żółkowska |Góra Kalwaria |
| 4 | F | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 5 | F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 6 | F | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
| 7-8 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 7-8 | 1/2 F | 102 |Bartosz Brzeźny |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Malwina Brzeźny |Opole |
| 9 | 1/2 F | 87 |Korneliusz Paradysz |GRACJA |
| | | |Natalia Potocka |Krosno |
| 10 | 1/2 F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 11-12 | 1/2 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 11-12 | 1/2 F | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
| 13 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 14 | 1/4 B | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 15-19 | 1/4 B | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 15-19 | 1/4 B | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 15-19 | 1/4 B | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 15-19 | 1/4 B | 103 |Szymon Dąbrówka |DANCE CENTER |
| | | |Oliwia Kowalczyk |Kluczbork |
| 15-19 | 1/4 B | 105 |Gabriel Skuba |AKSEL |
| | | |Marta Żak |Rzeszów |
| 20-23 | 1/4 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 20-23 | 1/4 B | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 20-23 | 1/4 B | 89 |Szymon Staśkowiak |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Ryś |Wrocław |
| 20-23 | 1/4 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
Liczba par: 23
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X XX XXXX 7| 7 3-4 !| 70|
| 71| XX X XX X 6| 6 5-6 !| 71|
| 72| X X 2| 2 16-19 | 72|
| 73|XXX XXXX X 8| 8 2 !| 73|
| 74| XXXX X 5| 5 7-9 !| 74|
| 75| 0| 0 22-23 | 75|
| 78| X XX 3| 3 12-15 | 78|
| 79|XX X XXX 6| 6 5-6 !| 79|
| 80| XX X 3| 3 12-15 | 80|
| 81|XX XX X 5| 5 7-9 !| 81|
| 82| XX X 3| 3 12-15 | 82|
| 83|X XX X 4| 4 10-11 | 83|
| 84| X 1| 1 20-21 | 84|
| 86| XX X X X 5| 5 7-9 !| 86|
| 87| X XX 3| 3 12-15 | 87|
| 88| X X 2| 2 16-19 | 88|
| 89| 0| 0 22-23 | 89|
| 90|X X 2| 2 16-19 | 90|
|102|XXX XX X X 7| 7 3-4 !|102|
|103| X 1| 1 20-21 |103|
|104| X XX X 4| 4 10-11 |104|
|105| X X 2| 2 16-19 |105|
|106|X XXX XXXXX 9| 9 1 !|106|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72| 0| 0 11-14 | 72|
| 75| 0| 0 11-14 | 75|
| 78| X 1| 1 6-10 | 78|
| 80|X X 2| 2 5 | 80|
| 82| X 1| 1 6-10 | 82|
| 83|XXX X X 5| 5 3-4 !| 83|
| 84| X 1| 1 6-10 | 84|
| 87| X XXXX 5| 5 3-4 !| 87|
| 88| XX XXXX X 7| 7 2 !| 88|
| 89| 0| 0 11-14 | 89|
| 90| 0| 0 11-14 | 90|
|103| X 1| 1 6-10 |103|
|104|XX XXXXX XX 9| 9 1 !|104|
|105| X 1| 1 6-10 |105|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|X X X XX 5| 5 7-8 | 70|
| 71| XX XXX X X 7| 7 3-4 !| 71|
| 73|X XXXXX X X 8| 8 2 !| 73|
| 74| X X 2| 2 11-12 | 74|
| 79| XX X XXX 6| 6 5-6 !| 79|
| 81|X XX XX X 6| 6 5-6 !| 81|
| 83| X X 2| 2 11-12 | 83|
| 86| X 1| 1 13 | 86|
| 87| XX X X 4| 4 9 | 87|
| 88|XX X 3| 3 10 | 88|
|102| XX XX X 5| 5 7-8 |102|
|104|XX XXX X X 7| 7 3-4 !|104|
|106|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|106|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 71|23615535526 5.0| 5.0 5 | 71|
| 73|62442124242 2.0| 2.0 2 | 73|
| 79|44364346635 4.0| 4.0 4 | 79|
| 81|55536663353 6.0| 6.0 6 | 81|
|104|36153452461 3.0| 3.0 3 |104|
|106|11221211114 1.0| 1.0 1 |106|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin |
| 2 | F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 3 | F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 4 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 5 | F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria |
| 6 | F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 7-8 | 1/2 F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 7-8 | 1/2 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 9-11 | 1/2 F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole |
| 9-11 | 1/2 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 9-11 | 1/2 F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE |
| | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl |
| 12-13 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 12-13 | 1/2 F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 14 | 1/2 F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 15-17 | 1/4 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 15-17 | 1/4 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 15-17 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 18-19 | 1/4 F | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 18-19 | 1/4 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE |
| | | |Klaudia Kosmacz |Kraków |
| 20 | 1/4 F | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
| 21 | 1/8 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 22 | 1/8 B | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 23-24 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 23-24 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
| 25 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
Liczba par: 25
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XXXXXXXX XX 10| 10 4-8 !| 70|
| 71|X XXXXX XXX 9| 9 9-12 !| 71|
| 72| XX XXX 5| 5 18-21 | 72|
| 73|X X XXXXX 7| 7 15-16 !| 73|
| 74|XXXXXXXXX X 10| 10 4-8 !| 74|
| 75|XX X X XXXX 8| 8 13-14 !| 75|
| 78|X XXX XX X 7| 7 15-16 !| 78|
| 79| X XX X 4| 4 22-23 | 79|
| 80|XXXXXX XXX 9| 9 9-12 !| 80|
| 81| X X 2| 2 24-25 | 81|
| 82| XX XXX XXX 8| 8 13-14 !| 82|
| 83| XXX X 4| 4 22-23 | 83|
| 84|XXXXXX 6| 6 17 !| 84|
| 86| XX XX X 5| 5 18-21 | 86|
| 88| X X 2| 2 24-25 | 88|
| 90|XXXXXX XXXX 10| 10 4-8 !| 90|
| 93|XXXXX XXX X 9| 9 9-12 !| 93|
| 94|XXX XXXXXX 9| 9 9-12 !| 94|
| 95|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 95|
| 96|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 96|
| 97|XXX XXXXXXX 10| 10 4-8 !| 97|
| 98|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 98|
| 99|X XX X X 5| 5 18-21 | 99|
|100|XXXXXXXXXX 10| 10 4-8 !|100|
|101| X X XXX 5| 5 18-21 |101|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72|X X XX 4| 4 4 | 72|
| 79| X 1| 1 6-7 | 79|
| 81| 0| 0 8 | 81|
| 83| X 1| 1 6-7 | 83|
| 86|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 86|
| 88| X X X 3| 3 5 | 88|
| 99|X XXXXXX XX 9| 9 2 !| 99|
|101| X XX X X 5| 5 3 !|101|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XXXXX XXX 8| 8 4-8 !| 70|
| 71|XX XX X 5| 5 15-17 | 71|
| 73|X XXXXX XX 8| 8 4-8 !| 73|
| 74| XX XX X 5| 5 15-17 | 74|
| 75|XX X XX XXX 8| 8 4-8 !| 75|
| 78| X X XXX 5| 5 15-17 | 78|
| 80|X XXXXX X 7| 7 9-10 !| 80|
| 82| X X X X 4| 4 18-19 | 82|
| 84| XX X X XX 6| 6 11-14 !| 84|
| 86|XXXX XXXX X 9| 9 3 !| 86|
| 90| X 1| 1 20 | 90|
| 93|X XXXXXXX 8| 8 4-8 !| 93|
| 94|XXXXXXXXXX 10| 10 2 !| 94|
| 95|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 95|
| 96|XXXX XX X 7| 7 9-10 !| 96|
| 97|X X XXXXX X 8| 8 4-8 !| 97|
| 98| XXX XXX 6| 6 11-14 !| 98|
| 99|X X XX XX 6| 6 11-14 !| 99|
|100| XXXXXX 6| 6 11-14 !|100|
|101| X XX X 4| 4 18-19 |101|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| X X 2| 2 12-13 | 70|
| 73| X X X X 4| 4 7-8 | 73|
| 75| XXX X 4| 4 7-8 | 75|
| 80| X X 2| 2 12-13 | 80|
| 84| XX XX X X 6| 6 4-6 !| 84|
| 86|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 86|
| 93|X XXXXX 6| 6 4-6 !| 93|
| 94|X XXX X XX 7| 7 3 !| 94|
| 95| X XX 3| 3 9-11 | 95|
| 96|X XXX XX 6| 6 4-6 !| 96|
| 97| X 1| 1 14 | 97|
| 98|XX X 3| 3 9-11 | 98|
| 99| X X X 3| 3 9-11 | 99|
|100|XXXXXXX XX 9| 9 2 !|100|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 84|43465556663 6.0| 6.0 6 | 84|
| 86|12156243552 3.0| 3.0 3 | 86|
| 93|64244625415 4.0| 4.0 4 | 93|
| 94|25533332224 2.0| 2.0 2 | 94|
| 96|51312111131 1.0| 1.0 1 | 96|
|100|36621464346 5.0| 5.0 5 |100|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin |
| 2 | F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 3 | F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 4 | F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 5 | F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole |
| 6 | F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 7 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 8-9 | 1/2 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 8-9 | 1/2 F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria |
| 10 | 1/2 F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 11 | 1/2 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 12 | 1/2 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 13-14 | 1/4 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 13-14 | 1/4 F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 15-17 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 15-17 | 1/4 F | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 15-17 | 1/4 F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE |
| | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl |
| 18-19 | 1/4 F | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
| 18-19 | 1/4 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE |
| | | |Klaudia Kosmacz |Kraków |
| 20 | 1/4 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 21 | 1/8 B | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 22 | 1/8 B | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 23-25 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 23-25 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
| 23-25 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
Liczba par: 25
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| XXXXXXXX X 9| 9 6-9 !| 70|
| 71|XXXXXX X X 8| 8 10-12 !| 71|
| 72|XX XX X 5| 5 21-23 | 72|
| 73|X XX XXX X 7| 7 13-19 !| 73|
| 74| XXXXXXXXXX 10| 10 2-5 !| 74|
| 75| XX XXX XX 7| 7 13-19 !| 75|
| 78|X X XXXXXX 8| 8 10-12 !| 78|
| 79| X X 2| 2 25 | 79|
| 80| XXXXXXXXXX 10| 10 2-5 !| 80|
| 81| X XX X 4| 4 24 | 81|
| 82| XXXX X X X 7| 7 13-19 !| 82|
| 83|X XX XX 5| 5 21-23 | 83|
| 84|XX XXX X XX 8| 8 10-12 !| 84|
| 86|X XXX XXX 7| 7 13-19 !| 86|
| 88| X X XX X 5| 5 21-23 | 88|
| 90|XXXX X XXXX 9| 9 6-9 !| 90|
| 93|XX XX XXXXX 9| 9 6-9 !| 93|
| 94|XXX XXX X 7| 7 13-19 !| 94|
| 95|XXXX XXXXXX 10| 10 2-5 !| 95|
| 96|XXXXX XXXXX 10| 10 2-5 !| 96|
| 97|X X XXXX X 7| 7 13-19 !| 97|
| 98|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 98|
| 99|XXXX XXXXX 9| 9 6-9 !| 99|
|100|XX XX X X 6| 6 20 |100|
|101|X XXXXXX 7| 7 13-19 !|101|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 72|X X 2| 2 2 | 72|
| 79| 0| 0 4-6 | 79|
| 81| 0| 0 4-6 | 81|
| 83| 0| 0 4-6 | 83|
| 88| X 1| 1 3 | 88|
|100| X XXXXXXX 8| 8 1 !|100|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| X X 2| 2 20 | 70|
| 71| X XXXXXXX 8| 8 8-9 !| 71|
| 73|X XX XX XX 7| 7 10-11 !| 73|
| 74|XXXXXXX X X 9| 9 4-7 !| 74|
| 75|XXXX X X X 7| 7 10-11 !| 75|
| 78|X X XX 4| 4 15-17 | 78|
| 80| XXXXXXXX X 9| 9 4-7 !| 80|
| 82| XXX X 4| 4 15-17 | 82|
| 84|X X X XX 5| 5 13-14 | 84|
| 86|XX XX XXXXX 9| 9 4-7 !| 86|
| 90| XXX 3| 3 18-19 | 90|
| 93|XXXXX XXXXX 10| 10 1-3 !| 93|
| 94|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 94|
| 95|X XXXXXXXX 9| 9 4-7 !| 95|
| 96|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 96|
| 97| XXXXX 5| 5 13-14 | 97|
| 98|XXXXX XX X 8| 8 8-9 !| 98|
| 99|X X X X 4| 4 15-17 | 99|
|100| X XXXX X 6| 6 12 !|100|
|101| XX X 3| 3 18-19 |101|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 71| X 1| 1 12 | 71|
| 73| X X X 3| 3 10 | 73|
| 74|XXXX X 5| 5 8-9 | 74|
| 75| X X 2| 2 11 | 75|
| 80|X X XX XX 6| 6 5-7 !| 80|
| 86| XXX XXXX 7| 7 3-4 !| 86|
| 93|X XXXXXXX 8| 8 2 !| 93|
| 94| XXXXX X 6| 6 5-7 !| 94|
| 95|XXX XXXX 7| 7 3-4 !| 95|
| 96|XXXXXXXX XX 10| 10 1 !| 96|
| 98|XX X XX X 6| 6 5-7 !| 98|
|100| XX XX X 5| 5 8-9 |100|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 80|44125644535 4.0| 4.0 4 | 80|
| 86|22233133361 3.0| 3.0 3 | 86|
| 93|73376577657 7.0| 7.0 7 | 93|
| 94|15642422213 2.0| 2.0 2 | 94|
| 95|36767365744 5.0| 5.0 5 | 95|
| 96|51411211122 1.0| 1.0 1 | 96|
| 98|67554756476 6.0| 6.0 6 | 98|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin |
| 2 | F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 3 | F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE |
| | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl |
| 4 | F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 5 | F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 6 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 7 | 1/2 F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria |
| 8 | 1/2 F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole |
| 9-10 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 9-10 | 1/2 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 11-13 | 1/2 F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 11-13 | 1/2 F | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 11-13 | 1/2 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 14 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 15-16 | 1/4 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 15-16 | 1/4 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 17-18 | 1/4 F | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 17-18 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 19 | 1/4 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE |
| | | |Klaudia Kosmacz |Kraków |
| 20 | 1/4 F | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 21 | 1/8 B | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 22 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 23-25 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
| 23-25 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
| 23-25 | 1/8 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 25
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 70|
| 71|X XXXX XXX 8| 8 10-14 !| 71|
| 72| XXXX XX X 7| 7 15-19 !| 72|
| 73| XXXX 4| 4 22 | 73|
| 74|XXX XXX X 7| 7 15-19 !| 74|
| 75| X XX XXXXX 8| 8 10-14 !| 75|
| 78|X XXXXXXX X 9| 9 7-9 !| 78|
| 79| X X 2| 2 24-25 | 79|
| 80|XXX XXX XX 8| 8 10-14 !| 80|
| 81| X X 2| 2 24-25 | 81|
| 82| XXXXX XX X 8| 8 10-14 !| 82|
| 83|X X X XXX 6| 6 20-21 | 83|
| 84|X XXX XXXX 8| 8 10-14 !| 84|
| 86|X XXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 86|
| 88|XXXXX X X 7| 7 15-19 !| 88|
| 90| X X X 3| 3 23 | 90|
| 93|XXX X X X 6| 6 20-21 | 93|
| 94|XXXX XXXXXX 10| 10 3-6 !| 94|
| 95|XX XXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 95|
| 96|XXX XXX X 7| 7 15-19 !| 96|
| 97| XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 97|
| 98|XXXX XXXXX 9| 9 7-9 !| 98|
| 99|XXXXXX XX X 9| 9 7-9 !| 99|
|100|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|100|
|101|XXXXX X X 7| 7 15-19 !|101|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73| X X X 3| 3 2 | 73|
| 79| X X 2| 2 3 | 79|
| 81| 0| 0 4-6 | 81|
| 83| 0| 0 4-6 | 83|
| 90| 0| 0 4-6 | 90|
| 93|X X X XXX 6| 6 1 !| 93|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !| 70|
| 71| XXXX X XX 7| 7 9-11 !| 71|
| 72|XX X X 4| 4 17-18 | 72|
| 74|X XX XX 5| 5 15-16 | 74|
| 75|X X XXX 5| 5 15-16 | 75|
| 78| X X X X 4| 4 17-18 | 78|
| 80|XXXXXXXX X 9| 9 2-7 !| 80|
| 82| XXXXX X XX 8| 8 8 !| 82|
| 84| XX XXXX 6| 6 12-14 !| 84|
| 86|X X XXXX X 7| 7 9-11 !| 86|
| 88| X 1| 1 20 | 88|
| 93| XX XX XXX 7| 7 9-11 !| 93|
| 94|XXX XX XXXX 9| 9 2-7 !| 94|
| 95|XX XXXXX XX 9| 9 2-7 !| 95|
| 96|XXX XXXXX X 9| 9 2-7 !| 96|
| 97|XX X XXXXXX 9| 9 2-7 !| 97|
| 98| XXX XX X 6| 6 12-14 !| 98|
| 99|X X XXX X 6| 6 12-14 !| 99|
|100|X XXXXXXXX 9| 9 2-7 !|100|
|101| X X 2| 2 19 |101|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| XX X 3| 3 9-10 | 70|
| 71| XX X 3| 3 9-10 | 71|
| 80| XX 2| 2 11-13 | 80|
| 82| X X 2| 2 11-13 | 82|
| 84|XX XXX X X 7| 7 4-5 !| 84|
| 86| X 1| 1 14 | 86|
| 93|X XXXXXX X 8| 8 1-3 !| 93|
| 94|XXXXXX X X 8| 8 1-3 !| 94|
| 95|XX XX 4| 4 8 | 95|
| 96| XXXX XXX X 8| 8 1-3 !| 96|
| 97|XXXX XX 6| 6 6 !| 97|
| 98|X X 2| 2 11-13 | 98|
| 99| XX XX XXX 7| 7 4-5 !| 99|
|100| X X XX X 5| 5 7 |100|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 84|23354546634 4.0| 4.0 4 | 84|
| 93|65265634566 6.0| 6.0 6 | 93|
| 94|16422223215 2.0| 2.0 2 | 94|
| 96|41131411142 1.0| 1.0 1 | 96|
| 97|52616152451 5.0| 5.0 5 | 97|
| 99|34543365323 3.0| 3.0 3 | 99|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria |
| 2 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 3 | F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 4 | F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 5 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 6 | F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 7 | F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 8-11 | 1/2 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 8-11 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 8-11 | 1/2 F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 8-11 | 1/2 F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin |
| 12 | 1/2 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 13-14 | 1/2 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 13-14 | 1/2 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE |
| | | |Klaudia Kosmacz |Kraków |
| 15 | 1/2 F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole |
| 16 | 1/4 F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE |
| | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl |
| 17-18 | 1/4 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 17-18 | 1/4 F | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
| 19-20 | 1/4 F | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 19-20 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 21-22 | 1/8 B | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 21-22 | 1/8 B | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 23 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
| 24-25 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 24-25 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
Liczba par: 25
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XX XXXXXXXX 10| 10 3-8 !| 70|
| 71|X XXXXXXXXX 10| 10 3-8 !| 71|
| 72|XXXXX XX X 8| 8 11-16 !| 72|
| 73|X XX X X X 6| 6 18-19 | 73|
| 74|XX X XXXXX 8| 8 11-16 !| 74|
| 75|XXX XXX XXX 9| 9 9-10 !| 75|
| 78|XX XXX X XX 8| 8 11-16 !| 78|
| 79| X 1| 1 25 | 79|
| 80|XX XXXXXXXX 10| 10 3-8 !| 80|
| 81| XX X X 4| 4 20-23 | 81|
| 82| XX X X 4| 4 20-23 | 82|
| 83|XX X X 4| 4 20-23 | 83|
| 84|X XXXXXX XX 9| 9 9-10 !| 84|
| 86|XXXX XXX X 8| 8 11-16 !| 86|
| 88| X X X 3| 3 24 | 88|
| 90| XX X X 4| 4 20-23 | 90|
| 93|XXXXX XXXXX 10| 10 3-8 !| 93|
| 94|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 94|
| 95|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 95|
| 96|XXXXXXX XXX 10| 10 3-8 !| 96|
| 97| XXXXXXXXXX 10| 10 3-8 !| 97|
| 98|X XXXXXXX 8| 8 11-16 !| 98|
| 99| XXXXX X X 7| 7 17 !| 99|
|100|X X XXXXXX 8| 8 11-16 !|100|
|101| XX X X X X 6| 6 18-19 |101|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73|X XXXXX XX 8| 8 1 !| 73|
| 79| X 1| 1 7-8 | 79|
| 81| X 1| 1 7-8 | 81|
| 82| X XXX 4| 4 4-5 | 82|
| 83|X X 2| 2 6 | 83|
| 88| XX X X 4| 4 4-5 | 88|
| 90|XXXX X X 6| 6 3 !| 90|
|101| X XXXXX X 7| 7 2 !|101|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| XXX XXXX 7| 7 8-10 !| 70|
| 71|X X XX 4| 4 17-18 | 71|
| 72|XX X 3| 3 19-20 | 72|
| 73|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 73|
| 74|XXX XXX 6| 6 11-15 !| 74|
| 75|XX X XXX 6| 6 11-15 !| 75|
| 78|X XX 3| 3 19-20 | 78|
| 80| XX XXXXX X 8| 8 5-7 !| 80|
| 84|X XX XXXXXX 9| 9 3-4 !| 84|
| 86|X X XXXXX 7| 7 8-10 !| 86|
| 90| X X X X 4| 4 17-18 | 90|
| 93| XXXXX X 6| 6 11-15 !| 93|
| 94|XXXXXX XX 8| 8 5-7 !| 94|
| 95|X XXX XX X 7| 7 8-10 !| 95|
| 96|XXXX XXXX X 9| 9 3-4 !| 96|
| 97| X XXX XXXX 8| 8 5-7 !| 97|
| 98| XX X X XX 6| 6 11-15 !| 98|
| 99| X XXX X 5| 5 16 | 99|
|100|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !|100|
|101| XX XX X X 6| 6 11-15 !|101|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70| XX 2| 2 13-14 | 70|
| 73|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 73|
| 74|X X XX X X 6| 6 3-4 !| 74|
| 75|XX XX 4| 4 8-11 | 75|
| 80|X XXX XX 6| 6 3-4 !| 80|
| 84| X X XXX 5| 5 5-7 !| 84|
| 86| X XXX 4| 4 8-11 | 86|
| 93| XX XXX 5| 5 5-7 !| 93|
| 94| XX XX 4| 4 8-11 | 94|
| 95|X 1| 1 15 | 95|
| 96| XXXX 4| 4 8-11 | 96|
| 97|X XX X X 5| 5 5-7 !| 97|
| 98| X X X 3| 3 12 | 98|
|100| X XXXXX X 7| 7 2 !|100|
|101| X X 2| 2 13-14 |101|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|71152124352 2.0| 2.0 2 | 73|
| 74|54246715541 4.0| 4.0 4 | 74|
| 80|65333443224 3.0| 3.0 3 | 80|
| 84|16565357663 6.0| 6.0 6 | 84|
| 93|37474676415 5.0| 5.0 5 | 93|
| 97|43727262776 7.0| 7.0 7 | 97|
|100|22611531137 1.0| 1.0 1 |100|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 96 |Patryk Leszczyński |BALLROOM |
| | | |Angelika Kiełsznia |Lublin |
| 2 | F | 100 |Aleksander Wiaderny |EMOTION |
| | | |Amelia Słomska |Góra Kalwaria |
| 3 | F | 94 |Kacper Kawiński |A-Z |
| | | |Elżbieta Szelążek |Przemyśl |
| 4 | F | 73 |Jakub Chmiel |DZIUPLA |
| | | |Kaja Zalewska |Poznań |
| 5 | F | 93 |Damian Kaczmarek |CHAMPION TEAM |
| | | |Julia Wajcfelt |Wrocław |
| 6 | F | 82 |Dawid Kruk |FORUM |
| | | |Maria Naramska |Zabrze |
| 7-10 | 1/2 F | 75 |Oliwier Gierczak |A-Z |
| | | |Gabriela Flis |Przemyśl |
| 7-10 | 1/2 F | 80 |Szymon Kotarba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Maria Mróz |Warszawa |
| 7-10 | 1/2 F | 84 |Bartosz Niewolski |PASJA |
| | | |Klaudia Choma |Lublin |
| 7-10 | 1/2 F | 86 |Konrad Owczarczak |GRACJA |
| | | |Ewa Majchrowicz |Zielona Góra |
| 11 | 1/2 F | 95 |Łukasz Lenarczyk |MAESTRO |
| | | |Weronika Lewandowska |Opole |
| 12 | 1/2 F | 98 |Mikołaj Stochel |EVOLUTION |
| | | |Paulina Piasek |Kraków |
| 13 | 1/2 F | 97 |Filip Reginek |MAESTRO |
| | | |Magdalena Jankowska |Opole |
| 14-17 | 1/4 F | 71 |Jan Boś |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Alicja Czarnocka | WARSZAWA |
| 14-17 | 1/4 F | 74 |Oktawiusz Doroszuk |A-Z |
| | | |Magdalena Cebeńko |Przemyśl |
| 14-17 | 1/4 F | 78 |Konrad Kijak |ZAMEK |
| | | |Wiktoria Malmon |Szydłowiec |
| 14-17 | 1/4 F | 99 |Oliwiusz Szydłowski |GOLDEN DANCE |
| | | |Patrycja Rozputyńska |Przemyśl |
| 18 | 1/4 F | 70 |Seweryn Adamczyk |LORDANCE |
| | | |Oliwia Podlejska |Wodzisław Śl. |
| 19 | 1/4 F | 72 |Oliwier Byczek |GRACJA |
| | | |Oliwia Mąkowska |Zielona Góra |
| 20 | 1/4 F | 101 |Mikołaj Wojtusik |PERFECT DANCE |
| | | |Klaudia Kosmacz |Kraków |
| 21-22 | 1/8 B | 81 |Filip Krochmal |KICK |
| | | |Emilia Kwiecień |Kielce |
| 21-22 | 1/8 B | 88 |Kacper Sarbak |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Klaudia Paroń |Gaj Mały |
| 23-24 | 1/8 B | 79 |Mikołaj Kiszka |JUMP |
| | | |Aleksandra Jaworska |Janów Lubelski |
| 23-24 | 1/8 B | 90 |Karol Walaszek |EVOLUTION |
| | | |Natalia Kalicińska |Kraków |
| 25 | 1/8 B | 83 |Tomasz Kłosowski |ST CIEPŁY |
| | | |Oliwia Sioła |Jaworzno |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
Liczba par: 25
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XX XX X XX 7| 7 14-17 !| 70|
| 71|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 71|
| 72|XXXXX XXXX 9| 9 7-9 !| 72|
| 73|X XXX XX 6| 6 18-19 | 73|
| 74|X XXXXX XX 8| 8 10-13 !| 74|
| 75|XX X X XX X 7| 7 14-17 !| 75|
| 78| XX XXX 5| 5 20-23 | 78|
| 79| XXX 3| 3 24-25 | 79|
| 80|XXX XXXXXX 9| 9 7-9 !| 80|
| 81| XX X 3| 3 24-25 | 81|
| 82| XX X XX 5| 5 20-23 | 82|
| 83|XX X XX 5| 5 20-23 | 83|
| 84|XXXXXXXX XX 10| 10 3-6 !| 84|
| 86|XXXXXXX XXX 10| 10 3-6 !| 86|
| 88| XXX X X 5| 5 20-23 | 88|
| 90| XX XXXX 6| 6 18-19 | 90|
| 93|XX XXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 93|
| 94|XXX XXXXXXX 10| 10 3-6 !| 94|
| 95|X XXXXX X X 8| 8 10-13 !| 95|
| 96|XX XX X XXX 8| 8 10-13 !| 96|
| 97| X XXXXXX 7| 7 14-17 !| 97|
| 98| XX XXXXXXX 9| 9 7-9 !| 98|
| 99|XXX XX X XX 8| 8 10-13 !| 99|
|100|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|100|
|101|X XX XXX X 7| 7 14-17 !|101|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73|X XX XXX XX 8| 8 1-2 !| 73|
| 78|X X XX XXXX 8| 8 1-2 !| 78|
| 79| X X 2| 2 6-7 | 79|
| 81|X X X 3| 3 4-5 | 81|
| 82| X XX X XX 6| 6 3 !| 82|
| 83| X 1| 1 8 | 83|
| 88| X X X 3| 3 4-5 | 88|
| 90| X X 2| 2 6-7 | 90|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 70|XX X X 4| 4 18 | 70|
| 71| X XXX X 5| 5 14-17 | 71|
| 72|XX X 3| 3 19 | 72|
| 73| XXXXX X 6| 6 10-13 !| 73|
| 74|XXXX X 5| 5 14-17 | 74|
| 75|XX XXX XXX 8| 8 5-7 !| 75|
| 78|X X X X X 5| 5 14-17 | 78|
| 80|XXXXX XXXXX 10| 10 2-4 !| 80|
| 82| X XXX X X 6| 6 10-13 !| 82|
| 84| XXX XX X 6| 6 10-13 !| 84|
| 86| X XXXX X 6| 6 10-13 !| 86|
| 93| X XX X XXX 7| 7 8-9 !| 93|
| 94|XXXX X XXX 8| 8 5-7 !| 94|
| 95|XXXX XXXXXX 10| 10 2-4 !| 95|
| 96|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 96|
| 97| XXX XX XXX 8| 8 5-7 !| 97|
| 98|XXX X XX X 7| 7 8-9 !| 98|
| 99|X XXX X 5| 5 14-17 | 99|
|100|X XXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|100|
|101| X X 2| 2 20 |101|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 73|X X XXXXX X 8| 8 3-4 !| 73|
| 75| X XX X 4| 4 7-10 | 75|
| 80|X X XX 4| 4 7-10 | 80|
| 82| XXX XX 5| 5 5-6 !| 82|
| 84|XX X X 4| 4 7-10 | 84|
| 86|X X XX 4| 4 7-10 | 86|
| 93|XX XXXXXX X 9| 9 1-2 !| 93|
| 94|X X X XX 5| 5 5-6 !| 94|
| 95| XX X 3| 3 11 | 95|
| 96| XXXXXX XX 8| 8 3-4 !| 96|
| 97| X 1| 1 13 | 97|
| 98| X X 2| 2 12 | 98|
|100| XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|100|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 73|53325346562 4.0| 4.0 4 | 73|
| 82|66246665456 6.0| 6.0 6 | 82|
| 93|44534554645 5.0| 5.0 5 | 93|
| 94|15663232224 3.0| 3.0 3 | 94|
| 96|31151111131 1.0| 1.0 1 | 96|
|100|22412423313 2.0| 2.0 2 |100|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl |
| 2 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION |
| | | |Julia Gębala |Kraków |
| 3 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA |
| | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ |
| 4 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok |
| 5 | F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA |
| | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ |
| 6 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA |
| | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice |
| 7 | F | 49 |Szymon Czerny |ZORBA |
| | | |Karolina Organiściak |Częstochowa |
| 8 | F | 48 |Adam Bielas |AKTAN |
| | | |Julia Białek |Wrocław |
| 9 | F | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Maja Podolska |Opole |
| 10-11 | 1/2 F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ |
| 10-11 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl |
| 12 | 1/2 F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA |
| | | |Daria Melnyk |Nowy Targ |
| 13 | 1/4 B | 64 |Filip Perłak |A-Z |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl |
| 14-15 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz |
| 14-15 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia|
| | | |Daria Furman |Zabrze |
| 16-19 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO |
| | | |Anna Apolinarska |Leszno |
| 16-19 | 1/4 B | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice |
| 16-19 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA |
| | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn |
| 16-19 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK |
| | | |Emilia Jarek |Gliwice |
| 20-22 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze |
| 20-22 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z |
| | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl |
| 20-22 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
Liczba par: 22
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !| 47|
| 48| X XXXX X 6| 6 6-7 !| 48|
| 49| XXXX X 5| 5 8-10 !| 49|
| 50|X X X 3| 3 13-17 | 50|
| 51| X 1| 1 20-21 | 51|
| 52| X XXXX 5| 5 8-10 !| 52|
| 53|XXXXXXX X 8| 8 4 !| 53|
| 54| X X 2| 2 18-19 | 54|
| 55|X X XX X XX 7| 7 5 !| 55|
| 56| XXXXXX XXX 9| 9 2-3 !| 56|
| 57|X XX 3| 3 13-17 | 57|
| 58|X 1| 1 20-21 | 58|
| 59| X X X 3| 3 13-17 | 59|
| 60| XX XXX X 6| 6 6-7 !| 60|
| 61| X XX 3| 3 13-17 | 61|
| 62| 0| 0 22 | 62|
| 63| X X XX X 5| 5 8-10 !| 63|
| 64|XX X X 4| 4 11-12 | 64|
| 67| X X 2| 2 18-19 | 67|
| 68|X X X 3| 3 13-17 | 68|
| 69|XXXXXXXX X 9| 9 2-3 !| 69|
|139| X XX X 4| 4 11-12 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 50| 0| 0 10-12 | 50|
| 51|X 1| 1 6-9 | 51|
| 54| X 1| 1 6-9 | 54|
| 57| X 1| 1 6-9 | 57|
| 58| X X 2| 2 4-5 | 58|
| 59| X X X X 4| 4 2 !| 59|
| 61| X 1| 1 6-9 | 61|
| 62| 0| 0 10-12 | 62|
| 64| X X X 3| 3 3 | 64|
| 67| 0| 0 10-12 | 67|
| 68|XXX X X XX 7| 7 1 !| 68|
|139| XX 2| 2 4-5 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !| 47|
| 48|X X X X 4| 4 6-9 !| 48|
| 49|XX X X 4| 4 6-9 !| 49|
| 52|X XX X 4| 4 6-9 !| 52|
| 53| XX X 3| 3 10-11 | 53|
| 55|XXX XX X X 7| 7 4-5 !| 55|
| 56|XXXX XXXXXX 10| 10 1-2 !| 56|
| 59| X X 2| 2 12 | 59|
| 60| XXXX XXX 7| 7 4-5 !| 60|
| 63| XX X 3| 3 10-11 | 63|
| 68| XXX X 4| 4 6-9 !| 68|
| 69| XXXXX XX X 8| 8 3 !| 69|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|33214525413 2.0| 2.0 2 | 47|
| 48|94768473974 8.0| 8.0 8 | 48|
| 49|18441786747 7.0| 7.0 7 | 49|
| 52|89687699888 9.0| 9.0 9 | 52|
| 55|76335348356 4.0| 4.0 4 | 55|
| 56|21523264522 1.0| 1.0 1 | 56|
| 60|45872137665 5.0| 5.0 5 | 60|
| 68|62996851191 6.0| 6.0 6 | 68|
| 69|57159912239 3.0| 3.0 3 | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION |
| | | |Julia Gębala |Kraków |
| 2 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA |
| | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ |
| 3 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA |
| | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice |
| 4 | F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl |
| 5 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok |
| 6 | F | 48 |Adam Bielas |AKTAN |
| | | |Julia Białek |Wrocław |
| 7-8 | 1/2 F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ |
| 7-8 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl |
| 9 | 1/2 F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice |
| 10-11 | 1/2 F | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA |
| | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn |
| 10-11 | 1/2 F | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz |
| 12-13 | 1/2 F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA |
| | | |Daria Melnyk |Nowy Targ |
| 12-13 | 1/2 F | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia|
| | | |Daria Furman |Zabrze |
| 14-17 | 1/4 B | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl |
| 14-17 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK |
| | | |Emilia Jarek |Gliwice |
| 14-17 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z |
| | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl |
| 14-17 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały |
| 18 | 1/4 B | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA |
| | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ |
| 19-22 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA |
| | | |Karolina Organiściak |Częstochowa |
| 19-22 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze |
| 19-22 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO |
| | | |Anna Apolinarska |Leszno |
| 19-22 | 1/4 B | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Maja Podolska |Opole |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
Liczba par: 22
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXX X 9| 9 1-2 !| 47|
| 48| XXXX XX X 7| 7 3-6 !| 48|
| 49| X X 2| 2 16-20 | 49|
| 50| X X 2| 2 16-20 | 50|
| 51| 0| 0 22 | 51|
| 52| X XXX 4| 4 11-15 | 52|
| 53| XXXX XX X 7| 7 3-6 !| 53|
| 54|X XX X XX 6| 6 7-8 !| 54|
| 55| X XX X 4| 4 11-15 | 55|
| 56| X X 2| 2 16-20 | 56|
| 57|X X XX 4| 4 11-15 | 57|
| 58| X 1| 1 21 | 58|
| 59| XX XXX 5| 5 9-10 !| 59|
| 60| X X X X 4| 4 11-15 | 60|
| 61|X X 2| 2 16-20 | 61|
| 62|X X X X 4| 4 11-15 | 62|
| 63|XXX XXXXXX 9| 9 1-2 !| 63|
| 64|XX XXX X X 7| 7 3-6 !| 64|
| 67| XX 2| 2 16-20 | 67|
| 68|X X X XXX 6| 6 7-8 !| 68|
| 69|X X XXX XX 7| 7 3-6 !| 69|
|139| X XX X X 5| 5 9-10 !|139|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 49| 0| 0 9-12 | 49|
| 50| 0| 0 9-12 | 50|
| 51| 0| 0 9-12 | 51|
| 52| 0| 0 9-12 | 52|
| 55| XXX X X 5| 5 1 !| 55|
| 56| X X 2| 2 4-7 | 56|
| 57|X X X X 4| 4 2-3 !| 57|
| 58| X XX X 4| 4 2-3 !| 58|
| 60|X 1| 1 8 | 60|
| 61| X X 2| 2 4-7 | 61|
| 62| X X 2| 2 4-7 | 62|
| 67| X X 2| 2 4-7 | 67|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !| 47|
| 48|X XXX XXXX 8| 8 3 !| 48|
| 53| X XXXX 5| 5 7-8 | 53|
| 54| X X X 3| 3 9 | 54|
| 55|X XXXXX X 7| 7 4-5 !| 55|
| 57| X X 2| 2 10-11 | 57|
| 58|X X 2| 2 10-11 | 58|
| 59| X 1| 1 12-13 | 59|
| 63| XXX XX X 6| 6 6 !| 63|
| 64| X XXXX 5| 5 7-8 | 64|
| 68|XXXXXXXXX 9| 9 2 !| 68|
| 69|X XXX XXX 7| 7 4-5 !| 69|
|139| X 1| 1 12-13 |139|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|14211624426 1.0| 1.0 1 | 47|
| 48|53465155563 6.0| 6.0 6 | 48|
| 55|62526246215 5.0| 5.0 5 | 55|
| 63|31354463654 4.0| 4.0 4 | 63|
| 68|46643331141 3.0| 3.0 3 | 68|
| 69|25132512332 2.0| 2.0 2 | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA |
| | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice |
| 2 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION |
| | | |Julia Gębala |Kraków |
| 3 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl |
| 4 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA |
| | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ |
| 5 | F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl |
| 6 | F | 48 |Adam Bielas |AKTAN |
| | | |Julia Białek |Wrocław |
| 7 | F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ |
| 8-9 | 1/2 F | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA |
| | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn |
| 8-9 | 1/2 F | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz |
| 10-12 | 1/2 F | 51 |Michał Duszewski |MARGO |
| | | |Anna Apolinarska |Leszno |
| 10-12 | 1/2 F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA |
| | | |Daria Melnyk |Nowy Targ |
| 10-12 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl |
| 13 | 1/2 F | 62 |Paweł Olchowy |A-Z |
| | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl |
| 14 | 1/2 F | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia|
| | | |Daria Furman |Zabrze |
| 15-16 | 1/4 B | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice |
| 15-16 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK |
| | | |Emilia Jarek |Gliwice |
| 17-19 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA |
| | | |Karolina Organiściak |Częstochowa |
| 17-19 | 1/4 B | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok |
| 17-19 | 1/4 B | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA |
| | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ |
| 20-22 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze |
| 20-22 | 1/4 B | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Maja Podolska |Opole |
| 20-22 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 22
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXX X 9| 9 1-2 !| 47|
| 48| XX X XX 5| 5 10-11 | 48|
| 49| X X 2| 2 16-18 | 49|
| 50| 0| 0 22 | 50|
| 51| XX XXX X 6| 6 7-9 !| 51|
| 52| XX X 3| 3 14-15 | 52|
| 53| X XXXXX 6| 6 7-9 !| 53|
| 54| X 1| 1 19-21 | 54|
| 55| XXX X 4| 4 12-13 | 55|
| 56|XX XXXX X X 8| 8 3-4 !| 56|
| 57| X 1| 1 19-21 | 57|
| 58| XX X 3| 3 14-15 | 58|
| 59|XXXX X X X 7| 7 5-6 !| 59|
| 60| X XXX X 5| 5 10-11 | 60|
| 61|XX X X 4| 4 12-13 | 61|
| 62| X 1| 1 19-21 | 62|
| 63|XXX XXX X 7| 7 5-6 !| 63|
| 64|XX X X XX 6| 6 7-9 !| 64|
| 67| X X 2| 2 16-18 | 67|
| 68|X X 2| 2 16-18 | 68|
| 69|X X XXXXXXX 9| 9 1-2 !| 69|
|139|XXXX X X XX 8| 8 3-4 !|139|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48| X XXXXXX X 8| 8 2 !| 48|
| 49|X 1| 1 8-10 | 49|
| 50| 0| 0 11-13 | 50|
| 52| 0| 0 11-13 | 52|
| 54| X X 2| 2 6-7 | 54|
| 55| X 1| 1 8-10 | 55|
| 57| XX X 3| 3 3-5 !| 57|
| 58|X XX 3| 3 3-5 !| 58|
| 60| X 1| 1 8-10 | 60|
| 61| X X 2| 2 6-7 | 61|
| 62| X XX 3| 3 3-5 !| 62|
| 67| 0| 0 11-13 | 67|
| 68|XXXX XXX XX 9| 9 1 !| 68|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XX XX XXXX 8| 8 2 !| 47|
| 48| XX XXXX X 7| 7 3-4 !| 48|
| 51|X X X 3| 3 10-12 | 51|
| 53| X XX XX 5| 5 5-7 !| 53|
| 56|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 56|
| 57|XXX X 4| 4 8-9 | 57|
| 58| X XXX 4| 4 8-9 | 58|
| 59| XX X 3| 3 10-12 | 59|
| 62| X X 2| 2 13 | 62|
| 63| X XX XX 5| 5 5-7 !| 63|
| 64|X XX 3| 3 10-12 | 64|
| 68|X XXXX X X 7| 7 3-4 !| 68|
| 69| X XXX X 5| 5 5-7 !| 69|
|139| 0| 0 14 |139|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|42223343413 2.0| 2.0 2 | 47|
| 48|67764464736 6.0| 6.0 6 | 48|
| 53|34647577577 7.0| 7.0 7 | 53|
| 56|13511752341 3.0| 3.0 3 | 56|
| 63|21452635664 5.0| 5.0 5 | 63|
| 68|56176121152 1.0| 1.0 1 | 68|
| 69|75335216225 4.0| 4.0 4 | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION |
| | | |Julia Gębala |Kraków |
| 2 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl |
| 3 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok |
| 4 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA |
| | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ |
| 5 | F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA |
| | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ |
| 6 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA |
| | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice |
| 7-8 | 1/2 F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ |
| 7-8 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl |
| 9 | 1/2 F | 48 |Adam Bielas |AKTAN |
| | | |Julia Białek |Wrocław |
| 10-13 | 1/2 F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice |
| 10-13 | 1/2 F | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA |
| | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn |
| 10-13 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl |
| 10-13 | 1/2 F | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia|
| | | |Daria Furman |Zabrze |
| 14-16 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz |
| 14-16 | 1/4 B | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA |
| | | |Daria Melnyk |Nowy Targ |
| 14-16 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały |
| 17 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK |
| | | |Emilia Jarek |Gliwice |
| 18 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA |
| | | |Karolina Organiściak |Częstochowa |
| 19-22 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze |
| 19-22 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO |
| | | |Anna Apolinarska |Leszno |
| 19-22 | 1/4 B | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Maja Podolska |Opole |
| 19-22 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z |
| | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
Liczba par: 22
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXXXXX 10| 10 2 !| 47|
| 48| X XXX 4| 4 12-13 | 48|
| 49| 0| 0 21-22 | 49|
| 50| X 1| 1 19-20 | 50|
| 51| X X 2| 2 17-18 | 51|
| 52| X X X X 4| 4 12-13 | 52|
| 53| X X XX XX 6| 6 5-9 !| 53|
| 54|X X XXX 5| 5 10-11 | 54|
| 55| XX XXXX 6| 6 5-9 !| 55|
| 56| XX XX XX 6| 6 5-9 !| 56|
| 57| XX X 3| 3 14-16 | 57|
| 58| X 1| 1 19-20 | 58|
| 59| XX X 3| 3 14-16 | 59|
| 60|X XX XX X 6| 6 5-9 !| 60|
| 61| X X 2| 2 17-18 | 61|
| 62| 0| 0 21-22 | 62|
| 63|XXX XX XX 7| 7 4 !| 63|
| 64|X XXX X 5| 5 10-11 | 64|
| 67|X X X 3| 3 14-16 | 67|
| 68|XX X X XX 6| 6 5-9 !| 68|
| 69|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 69|
|139|X X XXXX XX 8| 8 3 !|139|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|XX XX XXXXX 9| 9 1 !| 48|
| 49| X 1| 1 9 | 49|
| 50| 0| 0 10-13 | 50|
| 51| 0| 0 10-13 | 51|
| 52| 0| 0 10-13 | 52|
| 54| X X XX 4| 4 2-4 !| 54|
| 57|X XX X 4| 4 2-4 !| 57|
| 58| X XX 3| 3 5-7 | 58|
| 59| X X X 3| 3 5-7 | 59|
| 61| XX 2| 2 8 | 61|
| 62| 0| 0 10-13 | 62|
| 64| XXX X 4| 4 2-4 !| 64|
| 67|X X X 3| 3 5-7 | 67|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XX XXXX XXX 9| 9 1 !| 47|
| 48| XX XX 4| 4 9 | 48|
| 53|X X XX X 5| 5 7-8 | 53|
| 54| XX 2| 2 10-13 | 54|
| 55|XXXXXXX 7| 7 3-5 !| 55|
| 56|XX X XX XX 7| 7 3-5 !| 56|
| 57| X X 2| 2 10-13 | 57|
| 60|XXXX XXX 7| 7 3-5 !| 60|
| 63| XXX XX 5| 5 7-8 | 63|
| 64| XX 2| 2 10-13 | 64|
| 68|X XXX XX 6| 6 6 !| 68|
| 69| X XXX XXXX 8| 8 2 !| 69|
|139| X X 2| 2 10-13 |139|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|42124221511 1.0| 1.0 1 | 47|
| 55|51436335335 3.0| 3.0 3 | 55|
| 56|33315463422 2.0| 2.0 2 | 56|
| 60|14551156656 5.0| 5.0 5 | 60|
| 68|66663542163 6.0| 6.0 6 | 68|
| 69|25242614244 4.0| 4.0 4 | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION |
| | | |Julia Gębala |Kraków |
| 2 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA |
| | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ |
| 3 | F | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Maja Podolska |Opole |
| 4 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl |
| 5 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok |
| 6 | F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ |
| 7 | F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA |
| | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ |
| 8 | F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA |
| | | |Daria Melnyk |Nowy Targ |
| 9 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl |
| 10-11 | 1/2 F | 50 |Artur Depta |FORUM |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze |
| 10-11 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl |
| 12 | 1/2 F | 62 |Paweł Olchowy |A-Z |
| | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl |
| 13 | 1/4 B | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice |
| 14-17 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO |
| | | |Anna Apolinarska |Leszno |
| 14-17 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz |
| 14-17 | 1/4 B | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK |
| | | |Emilia Jarek |Gliwice |
| 14-17 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały |
| 18-19 | 1/4 B | 48 |Adam Bielas |AKTAN |
| | | |Julia Białek |Wrocław |
| 18-19 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA |
| | | |Karolina Organiściak |Częstochowa |
| 20-22 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA |
| | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn |
| 20-22 | 1/4 B | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA |
| | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice |
| 20-22 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia|
| | | |Daria Furman |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
Liczba par: 22
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXX X 8| 8 1-3 !| 47|
| 48| X XX X 4| 4 11-15 | 48|
| 49|X X XX 4| 4 11-15 | 49|
| 50|XX X XX 5| 5 8-10 !| 50|
| 51|X X XX 4| 4 11-15 | 51|
| 52| XXX XX 5| 5 8-10 !| 52|
| 53| XXXX XX 6| 6 5-7 !| 53|
| 54|X X XX 4| 4 11-15 | 54|
| 55|XX X XXXXX 8| 8 1-3 !| 55|
| 56|XX X XX X 6| 6 5-7 !| 56|
| 57| X XX 3| 3 16-19 | 57|
| 58| XX 2| 2 20 | 58|
| 59| X X XX X 5| 5 8-10 !| 59|
| 60| X XXX 4| 4 11-15 | 60|
| 61| X XX 3| 3 16-19 | 61|
| 62| XXXX XX 6| 6 5-7 !| 62|
| 63| XXXXX XXX 8| 8 1-3 !| 63|
| 64| X X X 3| 3 16-19 | 64|
| 67| XX X 3| 3 16-19 | 67|
| 68| 0| 0 22 | 68|
| 69|XX X X XXX 7| 7 4 !| 69|
|139|X 1| 1 21 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48| X 1| 1 8-9 | 48|
| 49| X 1| 1 8-9 | 49|
| 51| X X 2| 2 4-7 | 51|
| 54|X XX 3| 3 3 | 54|
| 57| 0| 0 10-12 | 57|
| 58|X X 2| 2 4-7 | 58|
| 60| XX XX X 5| 5 1 !| 60|
| 61| XX 2| 2 4-7 | 61|
| 64| X X XX 4| 4 2 !| 64|
| 67| X X 2| 2 4-7 | 67|
| 68| 0| 0 10-12 | 68|
|139| 0| 0 10-12 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47| XX XXXX X 7| 7 3-5 !| 47|
| 50|X XX 3| 3 10-11 | 50|
| 52| X X XX X 5| 5 6-8 !| 52|
| 53|XX X XXXXXX 9| 9 2 !| 53|
| 55| X XXXX X X 7| 7 3-5 !| 55|
| 56| X XX X X 5| 5 6-8 !| 56|
| 59|XXXX X X X 7| 7 3-5 !| 59|
| 60|X X X X X 5| 5 6-8 !| 60|
| 62| X 1| 1 12 | 62|
| 63| X X X 3| 3 10-11 | 63|
| 64|X X X X 4| 4 9 | 64|
| 69|XXXXXX XXXX 10| 10 1 !| 69|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|11811331113 1.0| 1.0 1 | 47|
| 52|68147654221 3.0| 3.0 3 | 52|
| 53|85352527767 6.0| 6.0 6 | 53|
| 55|26686282554 5.0| 5.0 5 | 55|
| 56|53534776485 4.0| 4.0 4 | 56|
| 59|34778845878 8.0| 8.0 8 | 59|
| 60|77263468646 7.0| 7.0 7 | 60|
| 69|42425113332 2.0| 2.0 2 | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION |
| | | |Julia Gębala |Kraków |
| 2 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA |
| | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ |
| 3 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok |
| 4 | F | 48 |Adam Bielas |AKTAN |
| | | |Julia Białek |Wrocław |
| 5 | F | 64 |Filip Perłak |A-Z |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl |
| 6 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA |
| | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice |
| 7 | F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ |
| 8 | F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice |
| 9-10 | 1/2 F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA |
| | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ |
| 9-10 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl |
| 11 | 1/2 F | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK |
| | | |Emilia Jarek |Gliwice |
| 12 | 1/2 F | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały |
| 13-15 | 1/4 B | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Maja Podolska |Opole |
| 13-15 | 1/4 B | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl |
| 13-15 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z |
| | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl |
| 16-17 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA |
| | | |Karolina Organiściak |Częstochowa |
| 16-17 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze |
| 18-21 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO |
| | | |Anna Apolinarska |Leszno |
| 18-21 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA |
| | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn |
| 18-21 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz |
| 18-21 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia|
| | | |Daria Furman |Zabrze |
| 22 | 1/4 B | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA |
| | | |Daria Melnyk |Nowy Targ |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
Liczba par: 22
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !| 47|
| 48| X X X 3| 3 14-18 | 48|
| 49| X 1| 1 20-22 | 49|
| 50|X XX X 4| 4 10-13 | 50|
| 51| X XX X 4| 4 10-13 | 51|
| 52|X X X 3| 3 14-18 | 52|
| 53|X X XXX XX 7| 7 3-5 !| 53|
| 54|XXXXXX X 7| 7 3-5 !| 54|
| 55| XXXXXXXXX 9| 9 2 !| 55|
| 56| X X X 3| 3 14-18 | 56|
| 57| X 1| 1 20-22 | 57|
| 58| X 1| 1 20-22 | 58|
| 59| XX X 3| 3 14-18 | 59|
| 60| XX X 3| 3 14-18 | 60|
| 61|XX XX X X 6| 6 6-8 !| 61|
| 62| X XXX 4| 4 10-13 | 62|
| 63| XX XX X 5| 5 9 !| 63|
| 64|XX XXX X X 7| 7 3-5 !| 64|
| 67| XX XXXX 6| 6 6-8 !| 67|
| 68|X X X X 4| 4 10-13 | 68|
| 69|XX XXXX 6| 6 6-8 !| 69|
|139| XX 2| 2 19 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|X XX X X X 6| 6 1 !| 48|
| 49| X X 2| 2 7-8 | 49|
| 50| X X 2| 2 7-8 | 50|
| 51| X 1| 1 9-12 | 51|
| 52| X X X 3| 3 4-6 | 52|
| 56| X X X 3| 3 4-6 | 56|
| 57| X 1| 1 9-12 | 57|
| 58|X 1| 1 9-12 | 58|
| 59| 0| 0 13 | 59|
| 60| X X XXX 5| 5 2-3 !| 60|
| 62| X X X 3| 3 4-6 | 62|
| 68|X X X XX 5| 5 2-3 !| 68|
|139| X 1| 1 9-12 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXXXX 9| 9 1-2 !| 47|
| 48|X XX XX 5| 5 6-8 !| 48|
| 53|X X XXX X 6| 6 4-5 !| 53|
| 54|XXX XX X 6| 6 4-5 !| 54|
| 55| XXXXX XX X 8| 8 3 !| 55|
| 60| X XXX 4| 4 9-10 | 60|
| 61| XX X 3| 3 11 | 61|
| 63| X XXX 4| 4 9-10 | 63|
| 64|X XX X X 5| 5 6-8 !| 64|
| 67| X X 2| 2 12 | 67|
| 68| XXXX X 5| 5 6-8 !| 68|
| 69|XXX XXX XXX 9| 9 1-2 !| 69|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|11111335312 1.0| 1.0 1 | 47|
| 48|54354451844 4.0| 4.0 4 | 48|
| 53|77575528668 7.0| 7.0 7 | 53|
| 54|88768886787 8.0| 8.0 8 | 54|
| 55|25242173426 3.0| 3.0 3 | 55|
| 64|46636647551 5.0| 5.0 5 | 64|
| 68|63887762173 6.0| 6.0 6 | 68|
| 69|32423214235 2.0| 2.0 2 | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION |
| | | |Julia Gębala |Kraków |
| 2 | F | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA |
| | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice |
| 3 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok |
| 4 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA |
| | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ |
| 5 | F | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Maja Podolska |Opole |
| 6 | F | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl |
| 7 | F | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały |
| 8-9 | 1/2 F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA |
| | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ |
| 8-9 | 1/2 F | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl |
| 10 | 1/2 F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice |
| 11 | 1/2 F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ |
| 12 | 1/2 F | 64 |Filip Perłak |A-Z |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl |
| 13 | 1/2 F | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK |
| | | |Emilia Jarek |Gliwice |
| 14-15 | 1/4 B | 48 |Adam Bielas |AKTAN |
| | | |Julia Białek |Wrocław |
| 14-15 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz |
| 16 | 1/4 B | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA |
| | | |Daria Melnyk |Nowy Targ |
| 17-18 | 1/4 B | 50 |Artur Depta |FORUM |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze |
| 17-18 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z |
| | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl |
| 19-20 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA |
| | | |Karolina Organiściak |Częstochowa |
| 19-20 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO |
| | | |Anna Apolinarska |Leszno |
| 21-22 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA |
| | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn |
| 21-22 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia|
| | | |Daria Furman |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
Liczba par: 22
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 47|
| 48| X X X X 4| 4 9-13 | 48|
| 49| X X 2| 2 21 | 49|
| 50| XXX 3| 3 14-20 | 50|
| 51| XX X 3| 3 14-20 | 51|
| 52| XX XX XXX 7| 7 3 !| 52|
| 53|X X XX 4| 4 9-13 | 53|
| 54| X X X 3| 3 14-20 | 54|
| 55| X XXX XX 6| 6 4-6 !| 55|
| 56| X XX 3| 3 14-20 | 56|
| 57| XX X 3| 3 14-20 | 57|
| 58|XX X 3| 3 14-20 | 58|
| 59| X XX 3| 3 14-20 | 59|
| 60| X XXX 4| 4 9-13 | 60|
| 61|XX X X X 5| 5 7-8 !| 61|
| 62| XX X X 4| 4 9-13 | 62|
| 63|XXXXXXX XXX 10| 10 2 !| 63|
| 64|XXX XX X 6| 6 4-6 !| 64|
| 67|X XX X 4| 4 9-13 | 67|
| 68|X XX XX X 6| 6 4-6 !| 68|
| 69|XXX XX 5| 5 7-8 !| 69|
|139| 0| 0 22 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|X XX X 4| 4 6-7 | 48|
| 49| X 1| 1 11-12 | 49|
| 50| X X 2| 2 9-10 | 50|
| 51| X 1| 1 11-12 | 51|
| 53| X XXX XX 6| 6 1-2 !| 53|
| 54|XX XX X 5| 5 3-5 !| 54|
| 56| X XX X XX 6| 6 1-2 !| 56|
| 57| 0| 0 13-14 | 57|
| 58|X X XX 4| 4 6-7 | 58|
| 59|X X X 3| 3 8 | 59|
| 60| X X XX X 5| 5 3-5 !| 60|
| 62| X X 2| 2 9-10 | 62|
| 67| XX XXX 5| 5 3-5 !| 67|
|139| 0| 0 13-14 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !| 47|
| 52|XXX XX X X 7| 7 3-5 !| 52|
| 53| X X 2| 2 11 | 53|
| 54| XXX 3| 3 10 | 54|
| 55|XX XXX XX 7| 7 3-5 !| 55|
| 56| X XXX XX 6| 6 6-7 !| 56|
| 60|X X X X 4| 4 8-9 | 60|
| 61| 0| 0 13 | 61|
| 63| XX XX 4| 4 8-9 | 63|
| 64| X 1| 1 12 | 64|
| 67| X XX X XXX 7| 7 3-5 !| 67|
| 68|X XXXX XXXX 9| 9 2 !| 68|
| 69|X X XXX X 6| 6 6-7 !| 69|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|13111125314 1.0| 1.0 1 | 47|
| 52|36656342641 5.0| 5.0 5 | 52|
| 55|74542233227 3.0| 3.0 3 | 55|
| 56|25363577566 6.0| 6.0 6 | 56|
| 67|57777664753 7.0| 7.0 7 | 67|
| 68|62234751172 2.0| 2.0 2 | 68|
| 69|41425416435 4.0| 4.0 4 | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
Liczba wszystkich par: 22, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 47 |Marek Andruszko |EVOLUTION |
| | | |Julia Gębala |Kraków |
| 2 | F | 55 |Adrian Koniecko |PRESTIGE |
| | | |Wiktoria Koniecko |Białystok |
| 3 | F | 69 |Sebastian Woźniak |CUBANA |
| | | |Marlena Tętnowska |Nowy Targ |
| 4 | F | 53 |Aleksander Kalata |CUBANA |
| | | |Natalia Kiczka |Nowy Targ |
| 5 | F | 64 |Filip Perłak |A-Z |
| | | |Amanda Ogonowska |Przemyśl |
| 6 | F | 52 |Grzegorz Groehlich |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Maja Podolska |Opole |
| 7-8 | 1/2 F | 48 |Adam Bielas |AKTAN |
| | | |Julia Białek |Wrocław |
| 7-8 | 1/2 F | 59 |Konrad Kurzak |CUBANA |
| | | |Daria Melnyk |Nowy Targ |
| 9-10 | 1/2 F | 50 |Artur Depta |FORUM |
| | | |Sandra Błaszczyk |Zabrze |
| 9-10 | 1/2 F | 61 |Łukasz Nowakowski |DANCELOOK |
| | | |Emilia Jarek |Gliwice |
| 11 | 1/2 F | 60 |Aleksander Morawa |CUBANA |
| | | |Agnieszka Sznajder |Nowy Targ |
| 12 | 1/2 F | 54 |Michał Kałuża |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Skrzypczak |Gliwice |
| 13 | 1/4 B | 62 |Paweł Olchowy |A-Z |
| | | |Martyna Pobidyńska |Przemyśl |
| 14-17 | 1/4 B | 49 |Szymon Czerny |ZORBA |
| | | |Karolina Organiściak |Częstochowa |
| 14-17 | 1/4 B | 56 |Kacper Kraśnik |GOLDEN DANCE |
| | | |Weronika Stochła |Przemyśl |
| 14-17 | 1/4 B | 63 |Oskar Olszański |GOLDEN DANCE |
| | | |Nina Szołek |Przemyśl |
| 14-17 | 1/4 B | 68 |Dominik Wochlik |ESKADRA |
| | | |Gabriela Sterniczuk |Pabianice |
| 18-22 | 1/4 B | 51 |Michał Duszewski |MARGO |
| | | |Anna Apolinarska |Leszno |
| 18-22 | 1/4 B | 57 |Jakub Kubaczyk |LATINA |
| | | |Zuzanna Drzymała |Wolsztyn |
| 18-22 | 1/4 B | 58 |Bartosz Kubies |MARENGO |
| | | |Zuzanna Zaworska |Dąbrowa Górnicz |
| 18-22 | 1/4 B | 67 |Tobiasz Wilk |LORENZO Katarzyna Bi|
| | | |Leticja Wallicht |Gaj Mały |
| 18-22 | 1/4 B | 139 |Dawid Zglinicki |Mistrzowska Akademia|
| | | |Daria Furman |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
Liczba par: 22
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 47|
| 48| XX X 3| 3 14-16 | 48|
| 49| X 1| 1 19-20 | 49|
| 50| XXXXXX XX 8| 8 3-4 !| 50|
| 51| X XX 3| 3 14-16 | 51|
| 52|XX XX XXXX 8| 8 3-4 !| 52|
| 53|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 53|
| 54|X X XXX 5| 5 9-11 !| 54|
| 55| XXX XX XX 7| 7 5 !| 55|
| 56| X X 2| 2 17-18 | 56|
| 57| X X 2| 2 17-18 | 57|
| 58|X 1| 1 19-20 | 58|
| 59| X X XXX 5| 5 9-11 !| 59|
| 60| XX XX X 5| 5 9-11 !| 60|
| 61|X X XXXX 6| 6 6-8 !| 61|
| 62| XX X X 4| 4 12-13 | 62|
| 63| X X XX 4| 4 12-13 | 63|
| 64|X X XXXX 6| 6 6-8 !| 64|
| 67|X X X 3| 3 14-16 | 67|
| 68| 0| 0 21-22 | 68|
| 69|XXXX XX 6| 6 6-8 !| 69|
|139| 0| 0 21-22 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 48|XXX X 4| 4 1 !| 48|
| 49| X 1| 1 3-6 | 49|
| 51| 0| 0 7-11 | 51|
| 56| X 1| 1 3-6 | 56|
| 57| 0| 0 7-11 | 57|
| 58| 0| 0 7-11 | 58|
| 62| XX X 3| 3 2 | 62|
| 63| X 1| 1 3-6 | 63|
| 67| 0| 0 7-11 | 67|
| 68| X 1| 1 3-6 | 68|
|139| 0| 0 7-11 |139|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 47| XXXXXXX 7| 7 4 !| 47|
| 48|X XXX X 5| 5 7-8 | 48|
| 50| X XXX 4| 4 9-10 | 50|
| 52|XXXXXX X X 8| 8 3 !| 52|
| 53| X XXX XX 6| 6 5-6 !| 53|
| 54| X 1| 1 12 | 54|
| 55|XXX XXXXX X 9| 9 1-2 !| 55|
| 59| X X XXX 5| 5 7-8 | 59|
| 60| XX 2| 2 11 | 60|
| 61|X XX X 4| 4 9-10 | 61|
| 64|XXXX X X 6| 6 5-6 !| 64|
| 69|XXX XXXXXX 9| 9 1-2 !| 69|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 47|51112522114 1.0| 1.0 1 | 47|
| 52|66556364546 6.0| 6.0 6 | 52|
| 53|13361146451 4.0| 4.0 4 | 53|
| 55|44244251222 2.0| 2.0 2 | 55|
| 64|35633435663 5.0| 5.0 5 | 64|
| 69|22425613335 3.0| 3.0 3 | 69|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk |
| 2 | F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa |
| 3 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance |
| | | |Alicja Tochowicz |Kraków |
| 4 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance |
| | | |Anna Wrona |Kraków |
| 5 | F | 40 |Aleksander Pankratz |RS |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA |
| 6 | F | 43 |Igor Skutnik |FORUM |
| | | |Hanna Radziewska |Zabrze |
| 7 | F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |
| | | |Natalia Romaniewska | |
| 8-11 | 1/2 F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO |
| | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. |
| 8-11 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA |
| | | |Julia Pospiszył |Łódź |
| 8-11 | 1/2 F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|
| | | |Milena Batko | |
| 8-11 | 1/2 F | 42 |Filip Sierka |AKTAN |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław |
| 12 | 1/2 F | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria |
| 13 | 1/4 B | 38 |Michał Mróz |JUMP |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski |
| 14-15 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA |
| 14-15 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS |
| | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA |
| 16 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |
| | | |Nina Bać | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
Liczba par: 16
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXX XX XXX 9| 9 3-4 !| 30|
| 31| 0| 0 16 | 31|
| 32| XXX XX X 6| 6 10-11 | 32|
| 33|X XXXXXX XX 9| 9 3-4 !| 33|
| 34| X 1| 1 14-15 | 34|
| 35| X XXXXX XX 8| 8 5 !| 35|
| 36| XXXX XXX 7| 7 6-9 !| 36|
| 37| X 1| 1 14-15 | 37|
| 38|X X XXX 5| 5 12-13 | 38|
| 39|XXXXX X X 7| 7 6-9 !| 39|
| 40|XX XXXXX 7| 7 6-9 !| 40|
| 41|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !| 41|
| 42|X X XX X X 6| 6 10-11 | 42|
| 43|X XX XX 5| 5 12-13 | 43|
| 44|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 44|
| 46| XX XXXX X 7| 7 6-9 !| 46|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31| X 1| 1 5-6 | 31|
| 32|XXXX X XXXX 9| 9 1 !| 32|
| 34| 0| 0 7 | 34|
| 37| X 1| 1 5-6 | 37|
| 38|X XXXX X 6| 6 4 | 38|
| 42| XXXXXX X X 8| 8 2-3 !| 42|
| 43|XXXX XXXX 8| 8 2-3 !| 43|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30| X X X 3| 3 8-11 | 30|
| 32|XXX X 4| 4 6-7 !| 32|
| 33|XXXXXXX XXX 10| 10 1-3 !| 33|
| 35| X 1| 1 12 | 35|
| 36| X X X 3| 3 8-11 | 36|
| 39|X X X 3| 3 8-11 | 39|
| 40|X X XX XXXX 8| 8 4 !| 40|
| 41|XXXXXXXXX X 10| 10 1-3 !| 41|
| 42| X X X 3| 3 8-11 | 42|
| 43| XXXX 4| 4 6-7 !| 43|
| 44|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 44|
| 46| X XX XXX X 7| 7 5 !| 46|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 32|77767777743 7.0| 7.0 7 | 32|
| 33|53424454226 4.0| 4.0 4 | 33|
| 40|44256543334 5.0| 5.0 5 | 40|
| 41|31132332661 2.0| 2.0 2 | 41|
| 43|66575666577 6.0| 6.0 6 | 43|
| 44|22341115455 3.0| 3.0 3 | 44|
| 46|15613221112 1.0| 1.0 1 | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance |
| | | |Alicja Tochowicz |Kraków |
| 2 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO |
| | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. |
| 3 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk |
| 4 | F | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria |
| 5 | F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa |
| 6 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance |
| | | |Anna Wrona |Kraków |
| 7 | 1/2 F | 40 |Aleksander Pankratz |RS |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA |
| 8-10 | 1/2 F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |
| | | |Natalia Romaniewska | |
| 8-10 | 1/2 F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|
| | | |Milena Batko | |
| 8-10 | 1/2 F | 42 |Filip Sierka |AKTAN |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław |
| 11-12 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA |
| | | |Julia Pospiszył |Łódź |
| 11-12 | 1/2 F | 43 |Igor Skutnik |FORUM |
| | | |Hanna Radziewska |Zabrze |
| 13 | 1/4 B | 38 |Michał Mróz |JUMP |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski |
| 14 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |
| | | |Nina Bać | |
| 15 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS |
| | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA |
| 16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 16
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXX XX XX 9| 9 3-5 !| 30|
| 31| 0| 0 16 | 31|
| 32| X X X X 4| 4 12-13 | 32|
| 33|X XXXXXXX 8| 8 6-7 !| 33|
| 34| XX XX 4| 4 12-13 | 34|
| 35|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 35|
| 36| X XX XXX 6| 6 9-10 !| 36|
| 37| X X 2| 2 14 | 37|
| 38|X XX XX 5| 5 11 | 38|
| 39|XX X X X X 6| 6 9-10 !| 39|
| 40|XXX XXX X 7| 7 8 !| 40|
| 41|XXXX XXX XX 9| 9 3-5 !| 41|
| 42|XXXXXXXX XX 10| 10 2 !| 42|
| 43| X 1| 1 15 | 43|
| 44|XXXXXXX X X 9| 9 3-5 !| 44|
| 46| XX XXXXXX 8| 8 6-7 !| 46|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31| 0| 0 6 | 31|
| 32|XXXX X XX X 8| 8 1 !| 32|
| 34| XXX 3| 3 4 | 34|
| 37| X 1| 1 5 | 37|
| 38|XXX X 4| 4 3 | 38|
| 43| X XXXXX 6| 6 2 !| 43|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|X X XX XXX 7| 7 4-5 !| 30|
| 32|X X X X 4| 4 8-10 | 32|
| 33|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 33|
| 35| X XX X XX 6| 6 6 !| 35|
| 36| XX 2| 2 11-12 | 36|
| 39|X XX X 4| 4 8-10 | 39|
| 40| X X XXX 5| 5 7 | 40|
| 41| XXXXXX X 7| 7 4-5 !| 41|
| 42| X XX X 4| 4 8-10 | 42|
| 43| X X 2| 2 11-12 | 43|
| 44|XXXX X X XX 8| 8 2-3 !| 44|
| 46|XX XXXXXX X 9| 9 1 !| 46|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|33353523315 2.0| 2.0 2 | 30|
| 33|66262355442 6.0| 6.0 6 | 33|
| 35|44444664163 4.0| 4.0 4 | 35|
| 41|21525246651 5.0| 5.0 5 | 41|
| 44|52131112524 1.0| 1.0 1 | 44|
| 46|15616431236 3.0| 3.0 3 | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance |
| | | |Alicja Tochowicz |Kraków |
| 2 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk |
| 3 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO |
| | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. |
| 4 | F | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria |
| 5 | F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa |
| 6 | F | 42 |Filip Sierka |AKTAN |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław |
| 7-9 | 1/2 F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |
| | | |Natalia Romaniewska | |
| 7-9 | 1/2 F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance |
| | | |Anna Wrona |Kraków |
| 7-9 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA |
| | | |Julia Pospiszył |Łódź |
| 10-11 | 1/2 F | 38 |Michał Mróz |JUMP |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski |
| 10-11 | 1/2 F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|
| | | |Milena Batko | |
| 12 | 1/2 F | 43 |Igor Skutnik |FORUM |
| | | |Hanna Radziewska |Zabrze |
| 13 | 1/4 B | 40 |Aleksander Pankratz |RS |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA |
| 14-15 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |
| | | |Nina Bać | |
| 14-15 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS |
| | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA |
| 16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
Liczba par: 16
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXX X XXXXX 9| 9 3-4 !| 30|
| 31| 0| 0 16 | 31|
| 32| XXX X X 5| 5 12 | 32|
| 33|X XXXXX X 7| 7 6-10 !| 33|
| 34| X 1| 1 15 | 34|
| 35| X XXXX XX 7| 7 6-10 !| 35|
| 36| XXXXXXX 7| 7 6-10 !| 36|
| 37|X X 2| 2 14 | 37|
| 38|X XXX XXXX 8| 8 5 !| 38|
| 39|XXXXX X X 7| 7 6-10 !| 39|
| 40|XX XX XX 6| 6 11 | 40|
| 41|XXXX XXX XX 9| 9 3-4 !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 42|
| 43| XX X 3| 3 13 | 43|
| 44|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !| 44|
| 46| XX XXXXX 7| 7 6-10 !| 46|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31| 0| 0 6 | 31|
| 32|XXX XX X X 7| 7 1-2 !| 32|
| 34| X 1| 1 4-5 | 34|
| 37| X 1| 1 4-5 | 37|
| 40| X XX XXX 6| 6 3 | 40|
| 43|X XX XX XX 7| 7 1-2 !| 43|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30| X XXX X X 6| 6 5-6 !| 30|
| 32| X X XXX 5| 5 7-9 | 32|
| 33| X XXX X 5| 5 7-9 | 33|
| 35|XX XXX XX 7| 7 3-4 !| 35|
| 36| X X XX X 5| 5 7-9 | 36|
| 38|X X X X 4| 4 10-11 | 38|
| 39| XX X X 4| 4 10-11 | 39|
| 41|X XXX X XX 7| 7 3-4 !| 41|
| 42|XXX X X X 6| 6 5-6 !| 42|
| 43| X 1| 1 12 | 43|
| 44|XX XX XXXX 8| 8 1-2 !| 44|
| 46|XX XXXXX X 8| 8 1-2 !| 46|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|43631565321 3.0| 3.0 3 | 30|
| 35|54443253163 4.0| 4.0 4 | 35|
| 41|21164436654 5.0| 5.0 5 | 41|
| 42|36556644542 6.0| 6.0 6 | 42|
| 44|62222112436 1.0| 1.0 1 | 44|
| 46|15315321215 2.0| 2.0 2 | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk |
| 2 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO |
| | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. |
| 3 | F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa |
| 4 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance |
| | | |Anna Wrona |Kraków |
| 5 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance |
| | | |Alicja Tochowicz |Kraków |
| 6 | F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|
| | | |Milena Batko | |
| 7-9 | 1/2 F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |
| | | |Natalia Romaniewska | |
| 7-9 | 1/2 F | 38 |Michał Mróz |JUMP |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski |
| 7-9 | 1/2 F | 42 |Filip Sierka |AKTAN |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław |
| 10 | 1/2 F | 43 |Igor Skutnik |FORUM |
| | | |Hanna Radziewska |Zabrze |
| 11-12 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA |
| | | |Julia Pospiszył |Łódź |
| 11-12 | 1/2 F | 40 |Aleksander Pankratz |RS |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA |
| 13 | 1/4 B | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria |
| 14 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS |
| | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA |
| 15 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |
| | | |Nina Bać | |
| 16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
Liczba par: 16
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !| 30|
| 31| 0| 0 15-16 | 31|
| 32| XXXX XXXX 8| 8 5-7 !| 32|
| 33|X XX XXXXXX 9| 9 2-4 !| 33|
| 34| X XX X X 5| 5 11-12 | 34|
| 35| 0| 0 15-16 | 35|
| 36| XXXXXX XX 8| 8 5-7 !| 36|
| 37| X XXX 4| 4 13-14 | 37|
| 38|X X X X 4| 4 13-14 | 38|
| 39|X XXX XXX 7| 7 8-9 !| 39|
| 40|X XXX XX 6| 6 10 | 40|
| 41|XX XX X 5| 5 11-12 | 41|
| 42|XXXXXXXX X 9| 9 2-4 !| 42|
| 43| XXXX XX X 7| 7 8-9 !| 43|
| 44|XXXXX X X X 8| 8 5-7 !| 44|
| 46|XXXXXXXXX 9| 9 2-4 !| 46|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31| 0| 0 7 | 31|
| 34| X 1| 1 6 | 34|
| 35| XXX X 4| 4 4 | 35|
| 37|XX X 3| 3 5 | 37|
| 38|XX X X X XX 7| 7 3 !| 38|
| 40| XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 40|
| 41|XXXXX XXXX 9| 9 1-2 !| 41|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 30|
| 32|X X XX 4| 4 7-9 | 32|
| 33| XXXXXXXX 8| 8 3 !| 33|
| 36| X X 2| 2 11-12 | 36|
| 38| XX XX 4| 4 7-9 | 38|
| 39| XX XXXXX 7| 7 4-5 !| 39|
| 40| X X 2| 2 11-12 | 40|
| 41|X X X XX 5| 5 6 !| 41|
| 42| X XXX 4| 4 7-9 | 42|
| 43|XX X 3| 3 10 | 43|
| 44|XXX XXXX 7| 7 4-5 !| 44|
| 46|XXXXX XXX X 9| 9 2 !| 46|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|21221326234 2.0| 2.0 2 | 30|
| 33|32544644345 4.0| 4.0 4 | 33|
| 39|66366555563 6.0| 6.0 6 | 39|
| 41|43455232452 3.0| 3.0 3 | 41|
| 44|54633463626 5.0| 5.0 5 | 44|
| 46|15112111111 1.0| 1.0 1 | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk |
| 2 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO |
| | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. |
| 3 | F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|
| | | |Milena Batko | |
| 4 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance |
| | | |Anna Wrona |Kraków |
| 5 | F | 42 |Filip Sierka |AKTAN |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław |
| 6 | F | 43 |Igor Skutnik |FORUM |
| | | |Hanna Radziewska |Zabrze |
| 7 | 1/2 F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance |
| | | |Alicja Tochowicz |Kraków |
| 8 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA |
| | | |Julia Pospiszył |Łódź |
| 9 | 1/2 F | 38 |Michał Mróz |JUMP |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski |
| 10-11 | 1/2 F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |
| | | |Natalia Romaniewska | |
| 10-11 | 1/2 F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa |
| 12 | 1/2 F | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |
| | | |Nina Bać | |
| 13 | 1/4 B | 40 |Aleksander Pankratz |RS |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA |
| 14 | 1/4 B | 37 |Andrzej Mielecki |RS |
| | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA |
| 15-16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA |
| 15-16 | 1/4 B | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
Liczba par: 16
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 30|
| 31| X 1| 1 16 | 31|
| 32|XXX X XX 6| 6 8-11 !| 32|
| 33|X X X XXX X 7| 7 5-7 !| 33|
| 34| X X XX 4| 4 12-13 | 34|
| 35| XX 2| 2 14-15 | 35|
| 36| XXXX XX 6| 6 8-11 !| 36|
| 37| X X 2| 2 14-15 | 37|
| 38|X XX XX X 6| 6 8-11 !| 38|
| 39|XX XX XX 6| 6 8-11 !| 39|
| 40| X XX X 4| 4 12-13 | 40|
| 41|XXXX XX X 7| 7 5-7 !| 41|
| 42|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 42|
| 43| XX XXX XX 7| 7 5-7 !| 43|
| 44|X X XXXXXX 8| 8 4 !| 44|
| 46|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 46|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31| 0| 0 4-5 | 31|
| 34| XXXX X 5| 5 1 !| 34|
| 35| 0| 0 4-5 | 35|
| 37|X X 2| 2 3 | 37|
| 40| XX XX 4| 4 2 | 40|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 30|
| 32|X X 2| 2 10-11 | 32|
| 33| X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 33|
| 34|X 1| 1 12 | 34|
| 36|X XXX 4| 4 8 | 36|
| 38| X X X 3| 3 9 | 38|
| 39| X XX XX XX 7| 7 3-6 !| 39|
| 41| X X 2| 2 10-11 | 41|
| 42| XX XX XXX 7| 7 3-6 !| 42|
| 43| XXX X XXX 7| 7 3-6 !| 43|
| 44|XX XX XX 6| 6 7 | 44|
| 46|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !| 46|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|24132222223 2.0| 2.0 2 | 30|
| 33|42555655434 4.0| 4.0 4 | 33|
| 39|65343343541 3.0| 3.0 3 | 39|
| 42|56426436365 5.0| 5.0 5 | 42|
| 43|33664564656 6.0| 6.0 6 | 43|
| 46|11211111112 1.0| 1.0 1 | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 12
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 46 |Piotr Wojciechowski |ST LINESTUDIO |
| | | |Aleksandra Goliszewska |Strzelce Opolsk |
| 2 | F | 30 |Gabriel Damek |CANTINERO |
| | | |Aleksandra Gruszczyńska |Tomaszów Maz. |
| 3 | F | 32 |Jędrzej Górecki |DANCE POINT Kraków |
| | | |Natalia Romaniewska | |
| 4 | F | 42 |Filip Sierka |AKTAN |
| | | |Wiktoria Palac |Wrocław |
| 5 | F | 44 |Hubert Starowicz |ArtDance |
| | | |Alicja Tochowicz |Kraków |
| 6 | F | 39 |Maciej Muniak |JUST DANCE Wieliczka|
| | | |Milena Batko | |
| 7 | F | 33 |Grzegorz Gębuś |ArtDance |
| | | |Anna Wrona |Kraków |
| 8 | F | 43 |Igor Skutnik |FORUM |
| | | |Hanna Radziewska |Zabrze |
| 9 | 1/2 F | 37 |Andrzej Mielecki |RS |
| | | |Laura Kawczyńska-Banaszek |WARSZAWA |
| 10-12 | 1/2 F | 36 |Filip Lipiński |JEDYNKA |
| | | |Julia Pospiszył |Łódź |
| 10-12 | 1/2 F | 38 |Michał Mróz |JUMP |
| | | |Izabela Wojciechowska |Janów Lubelski |
| 10-12 | 1/2 F | 41 |Hubert Płociński |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Katarzyna Wyrzykowska |Warszawa |
| 13 | 1/2 F | 40 |Aleksander Pankratz |RS |
| | | |Agata Bosak |WARSZAWA |
| 14 | 1/4 B | 35 |Damian Jakubowski |EMOTION |
| | | |Klaudia Rosłonkiewicz |Góra Kalwaria |
| 15 | 1/4 B | 34 |Jan Hohol |DANCE POINT Kraków |
| | | |Nina Bać | |
| 16 | 1/4 B | 31 |Stanisław Flader |RS |
| | | |Maria Szlom |WARSZAWA |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
Liczba par: 16
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 30|
| 31| 0| 0 15-16 | 31|
| 32|XXXXXX XXXX 10| 10 3-6 !| 32|
| 33|XXXXX XXXXX 10| 10 3-6 !| 33|
| 34| 0| 0 15-16 | 34|
| 35| X XX 3| 3 11-14 | 35|
| 36| XXXXXXXX 8| 8 8 !| 36|
| 37|X X X X 4| 4 9-10 !| 37|
| 38|XX X X 4| 4 9-10 !| 38|
| 39| X X X 3| 3 11-14 | 39|
| 40| X X X 3| 3 11-14 | 40|
| 41|X X X 3| 3 11-14 | 41|
| 42|XXXX XXX XX 9| 9 7 !| 42|
| 43| XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 43|
| 44|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 44|
| 46|XXXXXXXXX X 10| 10 3-6 !| 46|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 31| 0| 0 6 | 31|
| 34| XX 2| 2 5 | 34|
| 35|X X X 3| 3 4 | 35|
| 39| X X X X 4| 4 2-3 !| 39|
| 40| X X X X 4| 4 2-3 !| 40|
| 41|X XXXXX XXX 9| 9 1 !| 41|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 30|X XX XXXXX 8| 8 2 !| 30|
| 32|XXXXX X 6| 6 4-5 !| 32|
| 33| X XXX X 5| 5 6-8 !| 33|
| 36|X X X 3| 3 10-12 | 36|
| 37| X XX X 4| 4 9 | 37|
| 38|XX X 3| 3 10-12 | 38|
| 39| X X XX X 5| 5 6-8 !| 39|
| 40| X X 2| 2 13 | 40|
| 41| X XX 3| 3 10-12 | 41|
| 42|X X XX XXX 7| 7 3 !| 42|
| 43|XX X X X X 6| 6 4-5 !| 43|
| 44| X X XXX 5| 5 6-8 !| 44|
| 46| XXXXXXX XX 9| 9 1 !| 46|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 30|21141511225 2.0| 2.0 2 | 30|
| 32|73532257563 3.0| 3.0 3 | 32|
| 33|65678666832 7.0| 7.0 7 | 33|
| 39|86464442757 6.0| 6.0 6 | 39|
| 42|57325774384 4.0| 4.0 4 | 42|
| 43|38886883646 8.0| 8.0 8 | 43|
| 44|42757338478 5.0| 5.0 5 | 44|
| 46|14213125111 1.0| 1.0 1 | 46|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Natalia Dziedziczak |Radom |
| 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO |
| | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz |
| 3 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Kutera |Radom |
| 4 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Borkowska |Radom |
| 5 | F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE |
| | | |Julia Miterska |Gliwice |
| 6 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Oliwia Bala |WARSZAWA |
| 7 | F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 8-9 | 1/2 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL |
| | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała |
| 8-9 | 1/2 F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE |
| | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów |
| 10-12 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 10-12 | 1/2 F | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL |
| | | |Karina Falda |Rzeszów |
| 10-12 | 1/2 F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO |
| | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik |
| 13-14 | 1/2 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA |
| 13-14 | 1/2 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Iga Rubik |Częstochowa |
| 15-16 | 1/4 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 15-16 | 1/4 F | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Weronika Lato |Radom |
| 17 | 1/4 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM |
| | | |Martyna Mach |Żory |
| 18-19 | 1/4 F | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 18-19 | 1/4 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra |
| 20-21 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 20-21 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa |
| 22 | 1/8 B | 270 |Kamil Polewski |ZORBA |
| | | |Marta Jankowska |Mykanów |
| 23-26 | 1/8 B | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK |
| | | |Beata Szafraniec |Kraków |
| 23-26 | 1/8 B | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM |
| | | |Izabela Pych |Wrocław |
| 23-26 | 1/8 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin |
| 23-26 | 1/8 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów |
| 27-29 | 1/8 B | 268 |Damian Pik |ESKADRA |
| | | |Agnieszka Łysik |Pabianice |
| 27-29 | 1/8 B | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów |
| 27-29 | 1/8 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Donata Księżarczyk |Warszawa |
| 30 | 1/8 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA |
| | | |Barbara Kucharczyk |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
Liczba par: 30
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XXXXXXXX XX 10| 10 1-4 !|221|
|222| XXXXXXXXXX 10| 10 1-4 !|222|
|223|XX X XXX X 7| 7 10-12 !|223|
|224|X X X X 4| 4 18-22 |224|
|225| X XX 3| 3 23-24 |225|
|250|XXXXXX XXXX 10| 10 1-4 !|250|
|251|X X 2| 2 25-27 |251|
|252|X XXXX XX 7| 7 10-12 !|252|
|253|XX X XX XXX 8| 8 7-9 !|253|
|254| X XX 3| 3 23-24 |254|
|255| X X XXX 5| 5 15-17 |255|
|256| X XXX 4| 4 18-22 |256|
|257|X X X X 4| 4 18-22 |257|
|258|XX 2| 2 25-27 |258|
|259| X X 2| 2 25-27 |259|
|260|XXX X X X 6| 6 13-14 !|260|
|261| X XX X 4| 4 18-22 |261|
|262| XXXXX X XX 8| 8 7-9 !|262|
|264|X XXXX XXXX 9| 9 5-6 !|264|
|265| X 1| 1 28-30 |265|
|266| XX X XX 5| 5 15-17 |266|
|267| XXXX X XX 7| 7 10-12 !|267|
|268| X 1| 1 28-30 |268|
|269| X X X X 4| 4 18-22 |269|
|270| X XX XX 5| 5 15-17 |270|
|271|X XXXXXX X 8| 8 7-9 !|271|
|272| X 1| 1 28-30 |272|
|273|XXXX XX 6| 6 13-14 !|273|
|274|XXXX XXXXXX 10| 10 1-4 !|274|
|275|XX XXXXXXX 9| 9 5-6 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|224|XXX X XX 6| 6 3-5 !|224|
|225| X XXXX X 6| 6 3-5 !|225|
|251|X XX 3| 3 9-12 |251|
|254| XX X 3| 3 9-12 |254|
|255| X XX 3| 3 9-12 |255|
|256|XX XXXXX X 8| 8 1-2 !|256|
|257|XX XXXXX X 8| 8 1-2 !|257|
|258| 0| 0 16 |258|
|259|X XXXX 5| 5 6-7 !|259|
|261| X XXXXX 6| 6 3-5 !|261|
|265| X XX 3| 3 9-12 |265|
|266| XX X XX 5| 5 6-7 !|266|
|268| X X 2| 2 13-15 |268|
|269| X X 2| 2 13-15 |269|
|270|XXX X 4| 4 8 |270|
|272| X X 2| 2 13-15 |272|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XX X XX 5| 5 15-16 |221|
|222| X X XX XX 6| 6 12-14 !|222|
|223|XXXXX X XX 8| 8 7-8 !|223|
|224| X 1| 1 20-21 |224|
|225| X X 2| 2 18-19 |225|
|250|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|250|
|252| XXXX XX X 7| 7 9-11 !|252|
|253|X X XX XX 6| 6 12-14 !|253|
|256|XXXXXX XXX 9| 9 3-6 !|256|
|257|XXX XXX XX 8| 8 7-8 !|257|
|259|X X XXX 5| 5 15-16 |259|
|260| X X XXXX 6| 6 12-14 !|260|
|261| X X 2| 2 18-19 |261|
|262|XX XXXX X 7| 7 9-11 !|262|
|264|XX XXXXXX X 9| 9 3-6 !|264|
|266|X 1| 1 20-21 |266|
|267| XX X XXXX 7| 7 9-11 !|267|
|271|XXXXXX XXX 9| 9 3-6 !|271|
|273| X XX X 4| 4 17 |273|
|274|X XXXXXXX X 9| 9 3-6 !|274|
|275|XXXXXXX XXX 10| 10 2 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|222| X X X 3| 3 10-12 |222|
|223| X XX XX 5| 5 6-7 !|223|
|250|X XXXXX XX 8| 8 1-2 !|250|
|252| X XX 3| 3 10-12 |252|
|253| X X X 3| 3 10-12 |253|
|256|X X XXXX X 7| 7 3-5 !|256|
|257| X 1| 1 13-14 |257|
|260| X 1| 1 13-14 |260|
|262|XXXX X X X 7| 7 3-5 !|262|
|264|XX X X 4| 4 8-9 |264|
|267| X X XX 4| 4 8-9 |267|
|271|XX XXX X X 7| 7 3-5 !|271|
|274|X XXX X XXX 8| 8 1-2 !|274|
|275| XXX XX 5| 5 6-7 !|275|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|223|74564356757 7.0| 7.0 7 |223|
|250|55335645371 4.0| 4.0 4 |250|
|256|27477574245 5.0| 5.0 5 |256|
|262|33226763426 3.0| 3.0 3 |262|
|271|16753127662 6.0| 6.0 6 |271|
|274|61141232114 1.0| 1.0 1 |274|
|275|42612411533 2.0| 2.0 2 |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Natalia Dziedziczak |Radom |
| 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO |
| | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz |
| 3 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Kutera |Radom |
| 4 | F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE |
| | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów |
| 5 | F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO |
| | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik |
| 6 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Borkowska |Radom |
| 7 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Oliwia Bala |WARSZAWA |
| 8 | F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 9 | 1/2 F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE |
| | | |Julia Miterska |Gliwice |
| 10 | 1/2 F | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL |
| | | |Karina Falda |Rzeszów |
| 11-12 | 1/4 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Iga Rubik |Częstochowa |
| 11-12 | 1/4 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM |
| | | |Martyna Mach |Żory |
| 13-14 | 1/4 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 13-14 | 1/4 F | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM |
| | | |Izabela Pych |Wrocław |
| 15-16 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 15-16 | 1/4 F | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Weronika Lato |Radom |
| 17 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa |
| 18-19 | 1/8 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 18-19 | 1/8 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL |
| | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała |
| 20-21 | 1/8 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA |
| 20-21 | 1/8 F | 268 |Damian Pik |ESKADRA |
| | | |Agnieszka Łysik |Pabianice |
| 22 | 1/8 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra |
| 23 | 1/8 F | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów |
| 24-26 |1/16 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin |
| 24-26 |1/16 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów |
| 24-26 |1/16 B | 270 |Kamil Polewski |ZORBA |
| | | |Marta Jankowska |Mykanów |
| 27-28 |1/16 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 27-28 |1/16 B | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK |
| | | |Beata Szafraniec |Kraków |
| 29 |1/16 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Donata Księżarczyk |Warszawa |
| 30 |1/16 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA |
| | | |Barbara Kucharczyk |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
Liczba par: 30
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XX XXXXX 7| 7 11-13 !|221|
|222|X XXXXXXXX 9| 9 3-6 !|222|
|223|XXXXX XX X 8| 8 7-10 !|223|
|224|XXX X X XX 7| 7 11-13 !|224|
|225| XX 2| 2 24-29 |225|
|250|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !|250|
|251|X X X 3| 3 20-23 |251|
|252| XX XX XX 6| 6 14-16 !|252|
|253|XXXX XX XXX 9| 9 3-6 !|253|
|254| X X 2| 2 24-29 |254|
|255| X X 2| 2 24-29 |255|
|256| XXXXX X 6| 6 14-16 !|256|
|257| X XX 3| 3 20-23 |257|
|258| 0| 0 30 |258|
|259| XX XX X 5| 5 17-18 |259|
|260|X XXX X 5| 5 17-18 |260|
|261|X XXXXX 6| 6 14-16 !|261|
|262|XX XXX X X 7| 7 11-13 !|262|
|264| XXXX XXXX 8| 8 7-10 !|264|
|265| XX X 3| 3 20-23 |265|
|266| X X XX 4| 4 19 |266|
|267| XX X XXXXX 8| 8 7-10 !|267|
|268| X X 2| 2 24-29 |268|
|269| X X 2| 2 24-29 |269|
|270|X X X 3| 3 20-23 |270|
|271|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|271|
|272| X X 2| 2 24-29 |272|
|273|XX X XXXXX 8| 8 7-10 !|273|
|274|XXXXX XXX X 9| 9 3-6 !|274|
|275|XXXXXXX XX 9| 9 3-6 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|225| X X 2| 2 11-12 |225|
|251|X X 2| 2 11-12 |251|
|254| XX XX 4| 4 2-7 !|254|
|255| X X X 3| 3 8-10 |255|
|257| XXX X 4| 4 2-7 !|257|
|258| 0| 0 14 |258|
|259| XXXXX X 6| 6 1 !|259|
|260|XX XX 4| 4 2-7 !|260|
|265| XX X 3| 3 8-10 |265|
|266| X X XX 4| 4 2-7 !|266|
|268|XX X X 4| 4 2-7 !|268|
|269| X X X X 4| 4 2-7 !|269|
|270|X X X 3| 3 8-10 |270|
|272| X 1| 1 13 |272|
----------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXXXXX XX 9| 9 3-4 !|221|
|222| X X XX X 5| 5 12-17 !|222|
|223|X X XX 4| 4 18-19 |223|
|224|X XXX X 5| 5 12-17 !|224|
|250|X XXX XX 6| 6 8-11 !|250|
|252| XXXXX X 6| 6 8-11 !|252|
|253|X X X X X 5| 5 12-17 !|253|
|254| X X XX X 5| 5 12-17 !|254|
|256|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|256|
|257| X XX 3| 3 20-21 |257|
|259|X XX X XX 6| 6 8-11 !|259|
|260| X X XXX 5| 5 12-17 !|260|
|261| X X 2| 2 22 |261|
|262|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !|262|
|264| X X X X 4| 4 18-19 |264|
|266| X XX XX 5| 5 12-17 !|266|
|267| XX XX XXXX 8| 8 5-6 !|267|
|268| X X X 3| 3 20-21 |268|
|269|X 1| 1 23 |269|
|271|XXX X X X 6| 6 8-11 !|271|
|273|X XXXXX X 7| 7 7 !|273|
|274|XXXXX X XXX 9| 9 3-4 !|274|
|275|X XXX XXXX 8| 8 5-6 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXXXXX XX 9| 9 1-4 !|221|
|222| XXX X X 5| 5 13-14 |222|
|224| X X X 3| 3 15-16 |224|
|250|X XXXXXXXX 9| 9 1-4 !|250|
|252|XXX XXX X 7| 7 7-10 !|252|
|253|XXX XXXXX 8| 8 5-6 !|253|
|254|XX X XX 5| 5 13-14 |254|
|256| XX X X XXX 7| 7 7-10 !|256|
|259|X X X 3| 3 15-16 |259|
|260| XXX X X X 6| 6 11-12 |260|
|262|X XXXXXX X 8| 8 5-6 !|262|
|266| X X 2| 2 17 |266|
|267| XX XXXXXXX 9| 9 1-4 !|267|
|271|X XXX XX X 7| 7 7-10 !|271|
|273|X XX XX X 6| 6 11-12 |273|
|274|XX XX XXX 7| 7 7-10 !|274|
|275|X XXXX XXXX 9| 9 1-4 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XX XX XX 6| 6 6-8 !|221|
|250|X XXXX X 6| 6 6-8 !|250|
|252| XX 2| 2 10 |252|
|253|XXXXXX X 7| 7 4-5 !|253|
|256| X XXXX 5| 5 9 |256|
|262|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|262|
|267| X XXXXX 6| 6 6-8 !|267|
|271|XXXXXXXX 8| 8 2-3 !|271|
|274|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !|274|
|275|XX XX X XX 7| 7 4-5 !|275|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|221|68888867545 8.0| 8.0 8 |221|
|250|56456778861 6.0| 6.0 6 |250|
|253|37372685153 5.0| 5.0 5 |253|
|262|43235533312 3.0| 3.0 3 |262|
|267|15527454484 4.0| 4.0 4 |267|
|271|74744146778 7.0| 7.0 7 |271|
|274|81161221227 1.0| 1.0 1 |274|
|275|22613312636 2.0| 2.0 2 |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Natalia Dziedziczak |Radom |
| 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO |
| | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz |
| 3 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Kutera |Radom |
| 4 | F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO |
| | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik |
| 5 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Borkowska |Radom |
| 6 | F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE |
| | | |Julia Miterska |Gliwice |
| 7 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Oliwia Bala |WARSZAWA |
| 8 | F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 9-10 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 9-10 | 1/2 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL |
| | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała |
| 11 | 1/2 F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE |
| | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów |
| 12 | 1/2 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM |
| | | |Martyna Mach |Żory |
| 13-14 | 1/2 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 13-14 | 1/2 F | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL |
| | | |Karina Falda |Rzeszów |
| 15 | 1/4 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA |
| 16 | 1/4 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra |
| 17-20 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 17-20 | 1/4 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Iga Rubik |Częstochowa |
| 17-20 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa |
| 17-20 | 1/4 F | 268 |Damian Pik |ESKADRA |
| | | |Agnieszka Łysik |Pabianice |
| 21 | 1/4 F | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów |
| 22 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 23-26 | 1/8 B | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK |
| | | |Beata Szafraniec |Kraków |
| 23-26 | 1/8 B | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM |
| | | |Izabela Pych |Wrocław |
| 23-26 | 1/8 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin |
| 23-26 | 1/8 B | 270 |Kamil Polewski |ZORBA |
| | | |Marta Jankowska |Mykanów |
| 27-29 | 1/8 B | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Weronika Lato |Radom |
| 27-29 | 1/8 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów |
| 27-29 | 1/8 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Donata Księżarczyk |Warszawa |
| 30 | 1/8 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA |
| | | |Barbara Kucharczyk |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
Liczba par: 30
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XXXXXXXX X 9| 9 7 !|221|
|222|X XXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|222|
|223| X X X 3| 3 22-25 |223|
|224|XXXX X XX 7| 7 9-11 !|224|
|225| X 1| 1 27-29 |225|
|250|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|250|
|251| X X 2| 2 26 |251|
|252| X XX XX 5| 5 15-17 |252|
|253|X X XX X X 6| 6 12-14 !|253|
|254|X X X X 4| 4 18-21 |254|
|255| XX XXX 5| 5 15-17 |255|
|256| X XXXXX 6| 6 12-14 !|256|
|257|X XXX X X 6| 6 12-14 !|257|
|258| X 1| 1 27-29 |258|
|259|XX X 3| 3 22-25 |259|
|260| X X X XX 5| 5 15-17 |260|
|261| X X XX 4| 4 18-21 |261|
|262|XX XX 4| 4 18-21 |262|
|264| X XX XXXX 7| 7 9-11 !|264|
|265| X 1| 1 27-29 |265|
|266| XXX XXXX 7| 7 9-11 !|266|
|267|XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|267|
|268| X X X 3| 3 22-25 |268|
|269| 0| 0 30 |269|
|270|XXX X 4| 4 18-21 |270|
|271|XX XXXXXXXX 10| 10 2-6 !|271|
|272| X X X 3| 3 22-25 |272|
|273|XXXX X XXX 8| 8 8 !|273|
|274|XXXXXXX XXX 10| 10 2-6 !|274|
|275|XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|223| XXXXX XX X 8| 8 1 !|223|
|225| XXX X 4| 4 8 |225|
|251|X X X 3| 3 9-12 |251|
|252| XXXX XX 6| 6 4-5 !|252|
|254| X X X 3| 3 9-12 |254|
|255| X XX 3| 3 9-12 |255|
|258| 0| 0 16 |258|
|259| X X 2| 2 13-15 |259|
|260|XXXXX X X 7| 7 2-3 !|260|
|261| XXXXX 5| 5 6-7 !|261|
|262|XXXX XX X 7| 7 2-3 !|262|
|265| X X 2| 2 13-15 |265|
|268|XXX X X 5| 5 6-7 !|268|
|269|XX XX XX 6| 6 4-5 !|269|
|270|X X X 3| 3 9-12 |270|
|272| X X 2| 2 13-15 |272|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXX XX 6| 6 11-14 !|221|
|222| XXXXXXXX 8| 8 6-8 !|222|
|223| X XXXX XX 7| 7 9-10 !|223|
|224| X X X 3| 3 17-20 |224|
|250|XXXXXXXXXX 10| 10 1-4 !|250|
|252|XX XX XX 6| 6 11-14 !|252|
|253|X XXXXXXX X 9| 9 5 !|253|
|256|XXXX XXXXXX 10| 10 1-4 !|256|
|257| XX X XX 5| 5 15 |257|
|260| X X X 3| 3 17-20 |260|
|261|X X X X 4| 4 16 |261|
|262|X XX XXXX X 8| 8 6-8 !|262|
|264|XX X X XX 6| 6 11-14 !|264|
|266|X X X 3| 3 17-20 |266|
|267| XX X XXXX 7| 7 9-10 !|267|
|268|X X X 3| 3 17-20 |268|
|269| 0| 0 21 |269|
|271|XXXXXX XXXX 10| 10 1-4 !|271|
|273| X X XX XX 6| 6 11-14 !|273|
|274|XX XX X XXX 8| 8 6-8 !|274|
|275|XXXXXX XXXX 10| 10 1-4 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| X XXX X 5| 5 6-8 !|221|
|222| XX X X 4| 4 9-10 |222|
|223| X 1| 1 13-14 |223|
|250|X X XXX 5| 5 6-8 !|250|
|252| X 1| 1 13-14 |252|
|253| X XX XX X 6| 6 4-5 !|253|
|256| X XX XX 5| 5 6-8 !|256|
|262|X XX XXXXX 8| 8 1-3 !|262|
|264|XX X X 4| 4 9-10 |264|
|267| X XX 3| 3 11 |267|
|271|XXXXXX 6| 6 4-5 !|271|
|273| X X 2| 2 12 |273|
|274|X XX XXXXX 8| 8 1-3 !|274|
|275|XXXXX X XX 8| 8 1-3 !|275|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|221|47776768733 8.0| 8.0 8 |221|
|250|54427846471 5.0| 5.0 5 |250|
|253|26362475152 4.0| 4.0 4 |253|
|256|65588684266 6.0| 6.0 6 |256|
|262|12245553327 3.0| 3.0 3 |262|
|271|78654137684 7.0| 7.0 7 |271|
|274|81131221518 1.0| 1.0 1 |274|
|275|33813312845 2.0| 2.0 2 |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Natalia Dziedziczak |Radom |
| 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO |
| | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz |
| 3 | F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO |
| | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik |
| 4 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Oliwia Bala |WARSZAWA |
| 5 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Borkowska |Radom |
| 6 | F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE |
| | | |Julia Miterska |Gliwice |
| 7 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Kutera |Radom |
| 8-9 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 8-9 | 1/2 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA |
| 10 | 1/2 F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE |
| | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów |
| 11 | 1/2 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL |
| | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała |
| 12 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 13-15 | 1/4 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 13-15 | 1/4 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Iga Rubik |Częstochowa |
| 13-15 | 1/4 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM |
| | | |Martyna Mach |Żory |
| 16-17 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa |
| 16-17 | 1/4 F | 270 |Kamil Polewski |ZORBA |
| | | |Marta Jankowska |Mykanów |
| 18-19 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 18-19 | 1/4 F | 268 |Damian Pik |ESKADRA |
| | | |Agnieszka Łysik |Pabianice |
| 20-21 | 1/4 F | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 20-21 | 1/4 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra |
| 22 | 1/8 B | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Weronika Lato |Radom |
| 23-27 | 1/8 B | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK |
| | | |Beata Szafraniec |Kraków |
| 23-27 | 1/8 B | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL |
| | | |Karina Falda |Rzeszów |
| 23-27 | 1/8 B | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM |
| | | |Izabela Pych |Wrocław |
| 23-27 | 1/8 B | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów |
| 23-27 | 1/8 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Donata Księżarczyk |Warszawa |
| 28-30 | 1/8 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin |
| 28-30 | 1/8 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA |
| | | |Barbara Kucharczyk |Kraków |
| 28-30 | 1/8 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
Liczba par: 30
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XXXXX XX 7| 7 8-12 !|221|
|222|X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|222|
|223|X XXX XX X 7| 7 8-12 !|223|
|224|XXX X XX 6| 6 13-16 !|224|
|225| XX 2| 2 28-29 |225|
|250|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|250|
|251|X X X 3| 3 23-27 |251|
|252|XX X X 4| 4 18-22 |252|
|253|X XX XX XXX 8| 8 5-7 !|253|
|254| X XX X 4| 4 18-22 |254|
|255| XXX X 4| 4 18-22 |255|
|256| XXX 3| 3 23-27 |256|
|257| X XXXX X 6| 6 13-16 !|257|
|258| X 1| 1 30 |258|
|259|X X X 3| 3 23-27 |259|
|260| XXXXX X XX 8| 8 5-7 !|260|
|261| XXXXX 5| 5 17 |261|
|262|XXX XXX X 7| 7 8-12 !|262|
|264|X XXX XXXX 8| 8 5-7 !|264|
|265| XX XX 4| 4 18-22 |265|
|266| X XX 3| 3 23-27 |266|
|267| X XX X XX 6| 6 13-16 !|267|
|268| X X X 3| 3 23-27 |268|
|269| X X 2| 2 28-29 |269|
|270|XXXX X XX 7| 7 8-12 !|270|
|271|X X XXX X 6| 6 13-16 !|271|
|272| XXX X 4| 4 18-22 |272|
|273|XX X XXX X 7| 7 8-12 !|273|
|274| XXXXXXXX X 9| 9 2-4 !|274|
|275|XXXXXXX XX 9| 9 2-4 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|225| X XX XX 5| 5 3 !|225|
|251|X X 2| 2 7-11 |251|
|252| X X 2| 2 7-11 |252|
|254| X X 2| 2 7-11 |254|
|255| X 1| 1 12-14 |255|
|256| X XXXXX 6| 6 2 !|256|
|258| X 1| 1 12-14 |258|
|259| X X X 3| 3 6 |259|
|261|X X XX 4| 4 4-5 !|261|
|265| X 1| 1 12-14 |265|
|266|XXXXXX XXX 9| 9 1 !|266|
|268|XXX X 4| 4 4-5 !|268|
|269| X X 2| 2 7-11 |269|
|272| X X 2| 2 7-11 |272|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXXX XX 7| 7 9-12 !|221|
|222| XXX X XXXX 8| 8 5-8 !|222|
|223| X X X XX 5| 5 13-15 |223|
|224|X X X 3| 3 18-19 |224|
|225| XX 2| 2 20-21 |225|
|250|XXXXXXX XX 9| 9 4 !|250|
|253|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !|253|
|256|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !|256|
|257|XXXX XX X 7| 7 9-12 !|257|
|260| XX X X X 5| 5 13-15 |260|
|261|X X 2| 2 20-21 |261|
|262|X XX XXXX X 8| 8 5-8 !|262|
|264|XX XXX XXX 8| 8 5-8 !|264|
|266| X XX X 4| 4 16-17 |266|
|267| X XXXXXX 7| 7 9-12 !|267|
|268| X X X 3| 3 18-19 |268|
|270| X XX X 4| 4 16-17 |270|
|271|XXX XXXX X 8| 8 5-8 !|271|
|273|X X X XX 5| 5 13-15 |273|
|274|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !|274|
|275|X XXXX XX 7| 7 9-12 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| X 1| 1 12 |221|
|222| X XX X X 5| 5 8-9 |222|
|250|X XXXX X 6| 6 4-7 !|250|
|253|X XXXX X 6| 6 4-7 !|253|
|256| X XX XXX 6| 6 4-7 !|256|
|257| XXX XX 5| 5 8-9 |257|
|262|X X XXXX 6| 6 4-7 !|262|
|264| X X X 3| 3 11 |264|
|267| X X XX 4| 4 10 |267|
|271|XXX X X XX 7| 7 3 !|271|
|274|XX XX XXXXX 9| 9 1 !|274|
|275|XXXXX X XX 8| 8 2 !|275|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|250|55435435761 5.0| 5.0 5 |250|
|253|37353657232 3.0| 3.0 3 |253|
|256|26577563156 6.0| 6.0 6 |256|
|262|12266774627 7.0| 7.0 7 |262|
|271|64624146573 4.0| 4.0 4 |271|
|274|41141221414 1.0| 1.0 1 |274|
|275|73712312345 2.0| 2.0 2 |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 274 |Przemysław Zdziech |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Natalia Dziedziczak |Radom |
| 2 | F | 275 |Aleksander Ziuziański |MARENGO |
| | | |Weronika Junak |Dąbrowa Górnicz |
| 3 | F | 262 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Kutera |Radom |
| 4 | F | 253 |Przemysław Brzeziński |RONDO |
| | | |Karolina Krzysztofczyk |Rybnik |
| 5 | F | 271 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Oliwia Bala |WARSZAWA |
| 6 | F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 7 | F | 250 |Sebastian Archacki |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Julia Borkowska |Radom |
| 8 | F | 267 |Michał Nazaruk |PW DANCE |
| | | |Patrycja Widlarz |Rzeszów |
| 9-11 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 9-11 | 1/2 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 9-11 | 1/2 F | 260 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Iga Rubik |Częstochowa |
| 12-13 | 1/2 F | 252 |Sebastian Bomba |AKSEL |
| | | |Karina Falda |Rzeszów |
| 12-13 | 1/2 F | 256 |Dmitriy Gurskiy |MASTER DANCE |
| | | |Julia Miterska |Gliwice |
| 14-15 | 1/4 F | 264 |Szymon Mieszczak |NOWY STYL |
| | | |Adrianna Sepioło |Bielsko-Biała |
| 14-15 | 1/4 F | 266 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY |
| | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa |
| 16-19 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 16-19 | 1/4 F | 257 |Maciej Holski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Tyl |WARSZAWA |
| 16-19 | 1/4 F | 259 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Weronika Lato |Radom |
| 16-19 | 1/4 F | 273 |Borys Zawierucha |RYTM |
| | | |Martyna Mach |Żory |
| 20 | 1/4 F | 270 |Kamil Polewski |ZORBA |
| | | |Marta Jankowska |Mykanów |
| 21 | 1/4 F | 251 |Łukasz Blacha |BAWINEK |
| | | |Beata Szafraniec |Kraków |
| 22 | 1/4 F | 261 |Mateusz Kramski |GRACJA |
| | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra |
| 23-24 | 1/8 B | 255 |Waldemar Figaszewski |ROYAL DANCE |
| | | |Agnieszka Tronczyńska |Szczecin |
| 23-24 | 1/8 B | 268 |Damian Pik |ESKADRA |
| | | |Agnieszka Łysik |Pabianice |
| 25-28 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 25-28 | 1/8 B | 254 |Mateusz Czinar |CHAMPION TEAM |
| | | |Izabela Pych |Wrocław |
| 25-28 | 1/8 B | 265 |Paweł Mroczka |AKSEL |
| | | |Kamila Rogala |Rzeszów |
| 25-28 | 1/8 B | 269 |Daniel Podraza |SzT eMiKa |
| | | |Patrycja Podraza |Tarnów |
| 29-30 | 1/8 B | 258 |Andrzej Hull |IDEA |
| | | |Barbara Kucharczyk |Kraków |
| 29-30 | 1/8 B | 272 |Kamil Zaręba |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Donata Księżarczyk |Warszawa |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
Liczba par: 30
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221|XXXXXXXX 8| 8 7-9 !|221|
|222|X XXXXXX XX 9| 9 4-6 !|222|
|223| X X X 3| 3 23 |223|
|224|XXX X X XX 7| 7 10-11 !|224|
|225| X X 2| 2 24-28 |225|
|250|X X XX XXXX 8| 8 7-9 !|250|
|251|X X XX 4| 4 19-22 |251|
|252| XXXX XX 6| 6 12-16 !|252|
|253|XXXXXXX XXX 10| 10 1-3 !|253|
|254| X X 2| 2 24-28 |254|
|255| XXX XX 5| 5 17-18 |255|
|256| X X XXX X 6| 6 12-16 !|256|
|257|X X X X X 5| 5 17-18 |257|
|258| 0| 0 30 |258|
|259| X 1| 1 29 |259|
|260|XXXXX X X 7| 7 10-11 !|260|
|261| X XXX 4| 4 19-22 |261|
|262|XX X XX X 6| 6 12-16 !|262|
|264| X XXX XXXX 8| 8 7-9 !|264|
|265| X XXX 4| 4 19-22 |265|
|266|X X XXXX 6| 6 12-16 !|266|
|267|XXXXXXX XX 9| 9 4-6 !|267|
|268| X X 2| 2 24-28 |268|
|269| X X XX 4| 4 19-22 |269|
|270| X X 2| 2 24-28 |270|
|271|XX XXXXXX X 9| 9 4-6 !|271|
|272| X X 2| 2 24-28 |272|
|273|XX X X XX 6| 6 12-16 !|273|
|274|XXXXXXXXX X 10| 10 1-3 !|274|
|275|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|223| XXXX XXX X 8| 8 1 !|223|
|225| X X 2| 2 9-12 |225|
|251|X X XX 4| 4 4-6 !|251|
|254| XX 2| 2 9-12 |254|
|255| X XX 3| 3 7-8 |255|
|257|X XX X X 5| 5 2-3 !|257|
|258| 0| 0 13-14 |258|
|259| X X X X 4| 4 4-6 !|259|
|261| XX XXX 5| 5 2-3 !|261|
|265| XX 2| 2 9-12 |265|
|268|X X X 3| 3 7-8 |268|
|269| X X 2| 2 9-12 |269|
|270|X X X X 4| 4 4-6 !|270|
|272| 0| 0 13-14 |272|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XXXX X XX 7| 7 8-9 !|221|
|222| XXX XX X 6| 6 10-13 !|222|
|223| XXXX XX 6| 6 10-13 !|223|
|224| XXX X 4| 4 16-19 |224|
|250|X XXXXXXX 8| 8 5-7 !|250|
|251| X X 2| 2 21 |251|
|252|XXXXXXX X 8| 8 5-7 !|252|
|253|XXX XXXXX X 9| 9 3-4 !|253|
|256|X X XXXX 6| 6 10-13 !|256|
|257|X XX X 4| 4 16-19 |257|
|259|XXX X 4| 4 16-19 |259|
|260| X X XXX X 6| 6 10-13 !|260|
|261| X 1| 1 22 |261|
|262|X XX XXX X 7| 7 8-9 !|262|
|264|XX X X X 5| 5 14-15 |264|
|266| X XXX X 5| 5 14-15 |266|
|267| XX XXXXXXX 9| 9 3-4 !|267|
|270| X X X 3| 3 20 |270|
|271|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|271|
|273|X X X X 4| 4 16-19 |273|
|274|X XX XXXXX 8| 8 5-7 !|274|
|275|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !|275|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|221| XX X X 4| 4 9-11 |221|
|222| XX XX X 5| 5 6-8 !|222|
|223| XXX X 4| 4 9-11 |223|
|250|X XXX X 5| 5 6-8 !|250|
|252| X X 2| 2 12-13 |252|
|253|X X XXX X 6| 6 5 !|253|
|256| X X 2| 2 12-13 |256|
|260| XXX X 4| 4 9-11 |260|
|262|XXXX XXX X 8| 8 1 !|262|
|267| XXX XX 5| 5 6-8 !|267|
|271|XX XXX X X 7| 7 2-4 !|271|
|274|X XX XXXX 7| 7 2-4 !|274|
|275|XX XX X XX 7| 7 2-4 !|275|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|222|77548646643 6.0| 6.0 6 |222|
|250|86336777562 7.0| 7.0 7 |250|
|253|35463888251 4.0| 4.0 4 |253|
|262|11254463415 3.0| 3.0 3 |262|
|267|28887515774 8.0| 8.0 8 |267|
|271|54625154886 5.0| 5.0 5 |271|
|274|42171231128 1.0| 1.0 1 |274|
|275|63712322337 2.0| 2.0 2 |275|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA |
| | | |Daria Gawlik |Łódź |
| 2 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 3 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA |
| | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra |
| 4 | F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES |
| | | |Julia Langier |Jaworzno |
| 5 | F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 6 | F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA |
| | | |Weronika Blukacz |Łódź |
| 7-9 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 7-9 | 1/2 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 7-9 | 1/2 F | 240 |Kamil Micał |DŻET |
| | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw |
| 10 | 1/2 F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 11-14 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 11-14 | 1/2 F | 229 |Illia Chyzhma | |
| | | |Liliia Serdyukova | |
| 11-14 | 1/2 F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL |
| | | |Klaudia Wilk |Rzeszów |
| 11-14 | 1/2 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK |
| | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice |
| 15-19 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 15-19 | 1/4 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 15-19 | 1/4 F | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO |
| | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie |
| 15-19 | 1/4 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO |
| | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława |
| 15-19 | 1/4 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM |
| | | |Julita Rudkowska |Wrocław |
| 20 | 1/4 F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB |
| | | |Marika Zawadzka |Szczecin |
| 21-23 | 1/4 F | 231 |Maksymilian Duraj |STYL |
| | | |Joanna Chwastowska |Kraków |
| 21-23 | 1/4 F | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC |
| | | |Alicja Żegalski |Warszawa |
| 21-23 | 1/4 F | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM |
| | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław |
| 24 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 25 | 1/4 F | 245 |Kamil Sowa |RONDO |
| | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik |
| 26 | 1/8 B | 244 |Rafał Rydz |LIDER |
| | | |Anna Rubacha |Lublin |
| 27-28 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 27-28 | 1/8 B | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES |
| | | |Julia Fajkis |Jaworzno |
| 29-30 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
| 29-30 | 1/8 B | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO |
| | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice |
| 31-34 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Natalia Gancarz |Głogoczów |
| 31-34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK |
| | | |Karolina Such |Kraków |
| 31-34 | 1/8 B | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Karolina Półtorak | |
| 31-34 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM |
| | | |Magda Łach |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X X X X X 5| 5 16-17 |193|
|197| XX XXX XX 7| 7 7-10 !|197|
|206|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|206|
|216| X X 2| 2 28-31 |216|
|219|XX XX XX 6| 6 11-15 !|219|
|220| X XX X 4| 4 18-24 |220|
|221| XXX X XX 6| 6 11-15 !|221|
|222| XX XX X X 6| 6 11-15 !|222|
|223|XXX XXXX X 8| 8 2-6 !|223|
|224| XXX X X 5| 5 16-17 |224|
|225| X XX X 4| 4 18-24 |225|
|226| X XXX 4| 4 18-24 |226|
|227|XXXXX XX X 8| 8 2-6 !|227|
|228| X X 2| 2 28-31 |228|
|229|X XX X XXX 7| 7 7-10 !|229|
|231|X X X X 4| 4 18-24 |231|
|232|X XX XX X 6| 6 11-15 !|232|
|233|XXXX XXX 7| 7 7-10 !|233|
|234| 0| 0 34 |234|
|235|XX XXX XXX 8| 8 2-6 !|235|
|236|X XXXXXXX 8| 8 2-6 !|236|
|237|XX X 3| 3 25-27 |237|
|238| X 1| 1 32-33 |238|
|239| X X 2| 2 28-31 |239|
|240| XX X X 4| 4 18-24 |240|
|241|X X XXX X 6| 6 11-15 !|241|
|242| X 1| 1 32-33 |242|
|243| X X X 3| 3 25-27 |243|
|244| X X X X 4| 4 18-24 |244|
|245|X XX 3| 3 25-27 |245|
|246|X X 2| 2 28-31 |246|
|247| X XXXX XXX 8| 8 2-6 !|247|
|248| X X X X 4| 4 18-24 |248|
|249|X XX XXXX 7| 7 7-10 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|XX XX XX XX 8| 8 3-4 !|193|
|216| X X X 3| 3 14-15 |216|
|220|XX XXX X 6| 6 7-10 !|220|
|224|XXXX XXXX X 9| 9 1-2 !|224|
|225| XX X X 4| 4 12-13 |225|
|226|X X XXXXXXX 9| 9 1-2 !|226|
|228| X X 2| 2 16-19 |228|
|231| XXX X XX 6| 6 7-10 !|231|
|234| X X 2| 2 16-19 |234|
|237|X X 2| 2 16-19 |237|
|238| XX XXXX XX 8| 8 3-4 !|238|
|239| XXXXX XX 7| 7 5-6 !|239|
|240|X X XX XX 6| 6 7-10 !|240|
|242| X X 2| 2 16-19 |242|
|243| X XX 3| 3 14-15 |243|
|244| X XXX X 5| 5 11 |244|
|245|X X X XX X 6| 6 7-10 !|245|
|246|XXX X 4| 4 12-13 |246|
|248|XXXX XX X 7| 7 5-6 !|248|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| XXXXXX 6| 6 10-14 !|193|
|197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197|
|206|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !|206|
|219|XX X X XX 6| 6 10-14 !|219|
|220| XXX X 4| 4 15-19 |220|
|221| XX XX 4| 4 15-19 |221|
|222| XX XXXXXX 8| 8 4 !|222|
|223|X XX X XX 6| 6 10-14 !|223|
|224| X 1| 1 24 |224|
|226| XXXXX X 6| 6 10-14 !|226|
|227|XX XX 4| 4 15-19 |227|
|229|XX X XXX X 7| 7 5-9 !|229|
|231|X X 2| 2 21-23 |231|
|232|XXX XXXXX X 9| 9 2-3 !|232|
|233|X XX X 4| 4 15-19 |233|
|235| XXXXXXX 7| 7 5-9 !|235|
|236| XXX XXXX 7| 7 5-9 !|236|
|238|XX 2| 2 21-23 |238|
|239| X X XX 4| 4 15-19 |239|
|240|XXXXX XX 7| 7 5-9 !|240|
|241| X X X 3| 3 20 |241|
|245| 0| 0 25 |245|
|247| X XXX XXX 7| 7 5-9 !|247|
|248| XX 2| 2 21-23 |248|
|249|X X XXX X 6| 6 10-14 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X X X 3| 3 10 |193|
|197|X XX XXXX 7| 7 3-4 !|197|
|206| X XXX X 5| 5 5-6 !|206|
|219|X X 2| 2 11-14 |219|
|222| X XX X 4| 4 7-9 |222|
|223|XX X X 4| 4 7-9 |223|
|226| XXXXXX XXX 9| 9 2 !|226|
|229| X X 2| 2 11-14 |229|
|232| X X 2| 2 11-14 |232|
|235| XX X XX 5| 5 5-6 !|235|
|236|X XX XXXX 7| 7 3-4 !|236|
|240| XX X X 4| 4 7-9 |240|
|247|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|247|
|249|X X 2| 2 11-14 |249|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|197|26325412612 2.0| 2.0 2 |197|
|206|32651656345 5.0| 5.0 5 |206|
|226|45136121256 3.0| 3.0 3 |226|
|235|64263565463 6.0| 6.0 6 |235|
|236|11514243131 1.0| 1.0 1 |236|
|247|53442334524 4.0| 4.0 4 |247|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA |
| | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra |
| 2 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA |
| | | |Daria Gawlik |Łódź |
| 3 | F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES |
| | | |Julia Langier |Jaworzno |
| 4 | F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 5 | F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB |
| | | |Marika Zawadzka |Szczecin |
| 6 | F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 7-9 | 1/2 F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 7-9 | 1/2 F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 7-9 | 1/2 F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL |
| | | |Klaudia Wilk |Rzeszów |
| 10-11 | 1/2 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO |
| | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława |
| 10-11 | 1/2 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK |
| | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice |
| 12-13 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 12-13 | 1/2 F | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO |
| | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice |
| 14 | 1/2 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 15 | 1/4 F | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES |
| | | |Julia Fajkis |Jaworzno |
| 16-17 | 1/4 F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA |
| | | |Weronika Blukacz |Łódź |
| 16-17 | 1/4 F | 244 |Rafał Rydz |LIDER |
| | | |Anna Rubacha |Lublin |
| 18-22 | 1/4 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 18-22 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 18-22 | 1/4 F | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 18-22 | 1/4 F | 229 |Illia Chyzhma | |
| | | |Liliia Serdyukova | |
| 18-22 | 1/4 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM |
| | | |Julita Rudkowska |Wrocław |
| 23 | 1/4 F | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC |
| | | |Alicja Żegalski |Warszawa |
| 24 | 1/4 F | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Karolina Półtorak | |
| 25-26 | 1/8 B | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 25-26 | 1/8 B | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO |
| | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie |
| 27 | 1/8 B | 231 |Maksymilian Duraj |STYL |
| | | |Joanna Chwastowska |Kraków |
| 28-30 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
| 28-30 | 1/8 B | 240 |Kamil Micał |DŻET |
| | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw |
| 28-30 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM |
| | | |Magda Łach |Zabrze |
| 31-32 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Natalia Gancarz |Głogoczów |
| 31-32 | 1/8 B | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM |
| | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław |
| 33-34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK |
| | | |Karolina Such |Kraków |
| 33-34 | 1/8 B | 245 |Kamil Sowa |RONDO |
| | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XX X XX 6| 6 10-12 !|193|
|197| X XX XX 5| 5 13-17 !|197|
|206|X XXXXXXX X 9| 9 1-5 !|206|
|216| X X X 3| 3 25-28 |216|
|219|X X XX 4| 4 18-24 |219|
|220|X XX 3| 3 25-28 |220|
|221|X X XXX X 6| 6 10-12 !|221|
|222|XXXXXXX X X 9| 9 1-5 !|222|
|223|XX X XXXXXX 9| 9 1-5 !|223|
|224| X X X X X 5| 5 13-17 !|224|
|225| X XX 3| 3 25-28 |225|
|226| X X 2| 2 29-31 |226|
|227| XX X X 4| 4 18-24 |227|
|228| X 1| 1 32-33 |228|
|229| XXX X X 5| 5 13-17 !|229|
|231| X XX 3| 3 25-28 |231|
|232|X XXXXXXXX 9| 9 1-5 !|232|
|233|XX XXX XX 7| 7 7-9 !|233|
|234| 0| 0 34 |234|
|235|XXXXX XXX 8| 8 6 !|235|
|236| X XXXXX 6| 6 10-12 !|236|
|237| X XX X 4| 4 18-24 |237|
|238|XX X X X 5| 5 13-17 !|238|
|239| X XX X 4| 4 18-24 |239|
|240|X X XX 4| 4 18-24 |240|
|241|XXX X XXXXX 9| 9 1-5 !|241|
|242| X 1| 1 32-33 |242|
|243| XXX XX 5| 5 13-17 !|243|
|244| XX X X 4| 4 18-24 |244|
|245| X X 2| 2 29-31 |245|
|246|XXX X XXX 7| 7 7-9 !|246|
|247|XX XX XXX 7| 7 7-9 !|247|
|248| X X 2| 2 29-31 |248|
|249|XX X X 4| 4 18-24 |249|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|216|X X X 3| 3 11-13 |216|
|219|XXXXXXXX X 9| 9 1-2 !|219|
|220|XXX X X 5| 5 8-9 |220|
|225| XX XXX X 6| 6 6-7 !|225|
|226|XX XXXXXXX 9| 9 1-2 !|226|
|227| X XX XX 5| 5 8-9 |227|
|228| X 1| 1 14-15 |228|
|231| XXX X 4| 4 10 |231|
|234| 0| 0 16-17 |234|
|237|X X XXXX 6| 6 6-7 !|237|
|239| XX XXXX X 7| 7 4-5 !|239|
|240| X X X 3| 3 11-13 |240|
|242| X XX 3| 3 11-13 |242|
|244|XXXXX X X 7| 7 4-5 !|244|
|245| 0| 0 16-17 |245|
|248| X 1| 1 14-15 |248|
|249|X XX XXXXX 8| 8 3 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| XXXXXXXXXX 10| 10 2 !|193|
|197|XX XXXXXXX 9| 9 3-5 !|197|
|206|XX XXXXX XX 9| 9 3-5 !|206|
|219|X X 2| 2 18-22 |219|
|221| X XX X XX 6| 6 10-14 !|221|
|222| X XXXXXXX 8| 8 6-7 !|222|
|223|X X XXX X 6| 6 10-14 !|223|
|224| XX 2| 2 18-22 |224|
|225| XX 2| 2 18-22 |225|
|226|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|226|
|229|X X 2| 2 18-22 |229|
|232|XX X XX X 6| 6 10-14 !|232|
|233|XXXX XX XX 8| 8 6-7 !|233|
|235| X X XX 4| 4 16-17 |235|
|236|XXXX XXXXX 9| 9 3-5 !|236|
|237| 0| 0 24 |237|
|238| X 1| 1 23 |238|
|239| X X 2| 2 18-22 |239|
|241| XXXXXX 6| 6 10-14 !|241|
|243|XXXX X XX 7| 7 8-9 !|243|
|244| XX X X 4| 4 16-17 |244|
|246| XXX X X 5| 5 15 |246|
|247|X XXX XXX 7| 7 8-9 !|247|
|249|XXX X X X 6| 6 10-14 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X X X X 4| 4 7-9 |193|
|197|X X X X 4| 4 7-9 |197|
|206| X 1| 1 14 |206|
|221| X X 2| 2 12-13 |221|
|222| XX X XXX 6| 6 5-6 !|222|
|223| XX XXXX X 7| 7 3-4 !|223|
|226|X XXXXX XXX 9| 9 1 !|226|
|232|XX X X 4| 4 7-9 |232|
|233| X X X 3| 3 10-11 |233|
|236|X X X XXX 6| 6 5-6 !|236|
|241|XXXXX XX X 8| 8 2 !|241|
|243| X X 2| 2 12-13 |243|
|247| XXX XXXX 7| 7 3-4 !|247|
|249|XXX 3| 3 10-11 |249|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|222|66655432566 6.0| 6.0 6 |222|
|223|53322525445 4.0| 4.0 4 |223|
|226|31164111222 1.0| 1.0 1 |226|
|236|12413254133 2.0| 2.0 2 |236|
|241|45246646654 5.0| 5.0 5 |241|
|247|24531363311 3.0| 3.0 3 |247|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA |
| | | |Daria Gawlik |Łódź |
| 2 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA |
| | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra |
| 3 | F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES |
| | | |Julia Langier |Jaworzno |
| 4 | F | 240 |Kamil Micał |DŻET |
| | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw |
| 5 | F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 6 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 7-11 | 1/2 F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 7-11 | 1/2 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 7-11 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 7-11 | 1/2 F | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 7-11 | 1/2 F | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES |
| | | |Julia Fajkis |Jaworzno |
| 12 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 13-14 | 1/2 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM |
| | | |Julita Rudkowska |Wrocław |
| 13-14 | 1/2 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK |
| | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice |
| 15-21 | 1/4 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 15-21 | 1/4 F | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO |
| | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie |
| 15-21 | 1/4 F | 229 |Illia Chyzhma | |
| | | |Liliia Serdyukova | |
| 15-21 | 1/4 F | 231 |Maksymilian Duraj |STYL |
| | | |Joanna Chwastowska |Kraków |
| 15-21 | 1/4 F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA |
| | | |Weronika Blukacz |Łódź |
| 15-21 | 1/4 F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB |
| | | |Marika Zawadzka |Szczecin |
| 15-21 | 1/4 F | 244 |Rafał Rydz |LIDER |
| | | |Anna Rubacha |Lublin |
| 22-23 | 1/4 F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL |
| | | |Klaudia Wilk |Rzeszów |
| 22-23 | 1/4 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO |
| | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława |
| 24-25 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 24-25 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 26-28 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
| 26-28 | 1/8 B | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC |
| | | |Alicja Żegalski |Warszawa |
| 26-28 | 1/8 B | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM |
| | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław |
| 29-32 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Natalia Gancarz |Głogoczów |
| 29-32 | 1/8 B | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Karolina Półtorak | |
| 29-32 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM |
| | | |Magda Łach |Zabrze |
| 29-32 | 1/8 B | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO |
| | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice |
| 33-34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK |
| | | |Karolina Such |Kraków |
| 33-34 | 1/8 B | 245 |Kamil Sowa |RONDO |
| | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|XX XXXXXXX 9| 9 1-3 !|193|
|197|X X X XX 5| 5 14-18 !|197|
|206|XXXXX XX X 8| 8 4-9 !|206|
|216| XX 2| 2 29 |216|
|219|XX XXXXX XX 9| 9 1-3 !|219|
|220| XX X X 4| 4 19-23 |220|
|221|X X XXXXXX 8| 8 4-9 !|221|
|222|XX XX X 5| 5 14-18 !|222|
|223| X XXXX X 6| 6 12-13 !|223|
|224| X X X 3| 3 24-28 |224|
|225| XX XX 4| 4 19-23 |225|
|226| XXX XXXX 7| 7 10-11 !|226|
|227| XXX X X 5| 5 14-18 !|227|
|228| XX X X 4| 4 19-23 |228|
|229| XXX X X 5| 5 14-18 !|229|
|231| XX XXXXXX 8| 8 4-9 !|231|
|232|X XXXXXXX 8| 8 4-9 !|232|
|233|XX X XXX XX 8| 8 4-9 !|233|
|234| 0| 0 32-34 |234|
|235|XXXXX XX 7| 7 10-11 !|235|
|236|X XXXXXXX X 9| 9 1-3 !|236|
|237| X 1| 1 30-31 |237|
|238|X X X 3| 3 24-28 |238|
|239|X XX X 4| 4 19-23 |239|
|240| X 1| 1 30-31 |240|
|241| XX X XX 5| 5 14-18 !|241|
|242| 0| 0 32-34 |242|
|243| X X XX 4| 4 19-23 |243|
|244| X X X 3| 3 24-28 |244|
|245| 0| 0 32-34 |245|
|246| X XX 3| 3 24-28 |246|
|247|X XX XXX 6| 6 12-13 !|247|
|248|X XX 3| 3 24-28 |248|
|249|XXXX X XXX 8| 8 4-9 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|216|X X X 3| 3 8-10 |216|
|220| XX X XX 5| 5 6-7 !|220|
|224|X XX XXX XX 8| 8 2 !|224|
|225| XXXXX 5| 5 6-7 !|225|
|228| XX 2| 2 11-14 |228|
|234| X 1| 1 15-16 |234|
|237| X X 2| 2 11-14 |237|
|238| X XX 3| 3 8-10 |238|
|239| XXXXXX X 7| 7 3-4 !|239|
|240|XX XXX X 6| 6 5 !|240|
|242| X X 2| 2 11-14 |242|
|243| X X 2| 2 11-14 |243|
|244|X XXX XXXXX 9| 9 1 !|244|
|245|X 1| 1 15-16 |245|
|246| XXX X XXX 7| 7 3-4 !|246|
|248|X X X 3| 3 8-10 |248|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XXX X 5| 5 10-14 !|193|
|197|X XXXXXXX 8| 8 4-5 !|197|
|206| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|206|
|219|XX X X X 5| 5 10-14 !|219|
|220| X X 2| 2 24-25 |220|
|221| XXX XX 5| 5 10-14 !|221|
|222| XX XX 4| 4 15-21 |222|
|223|X XXXX XX 7| 7 6-7 !|223|
|224| X X 2| 2 24-25 |224|
|225| X X X XX 5| 5 10-14 !|225|
|226|XXXXXX XXX 9| 9 1-3 !|226|
|227|XXX X 4| 4 15-21 |227|
|229|XXX X 4| 4 15-21 |229|
|231| X X XX 4| 4 15-21 |231|
|232|X X X 3| 3 22-23 |232|
|233|X X X 3| 3 22-23 |233|
|235| X X X X 4| 4 15-21 |235|
|236|XXXX XXXXX 9| 9 1-3 !|236|
|239|X XXX X 5| 5 10-14 !|239|
|240| XXXX XXX 7| 7 6-7 !|240|
|241| X XX X 4| 4 15-21 |241|
|244| X X X X 4| 4 15-21 |244|
|246|X XXX XX 6| 6 8-9 !|246|
|247| X XXXX XXX 8| 8 4-5 !|247|
|249|XXX XX X 6| 6 8-9 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XX X X 5| 5 5-6 !|193|
|197|X X XX 4| 4 7-11 |197|
|206| X X XX 4| 4 7-11 |206|
|219| X XX 3| 3 12 |219|
|221| X X X X 4| 4 7-11 |221|
|223|XX XX X 5| 5 5-6 !|223|
|225|XX X X 4| 4 7-11 |225|
|226|X XXXXX XXX 9| 9 1 !|226|
|236| XXXXXXX 7| 7 2-3 !|236|
|239| X X 2| 2 13-14 |239|
|240|X XXX XX 6| 6 4 !|240|
|246| XX X X 4| 4 7-11 |246|
|247| XXXXX XX 7| 7 2-3 !|247|
|249|XX 2| 2 13-14 |249|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|193|26556366646 6.0| 6.0 6 |193|
|223|65122625563 5.0| 5.0 5 |223|
|226|53265111215 2.0| 2.0 2 |226|
|236|11313232131 1.0| 1.0 1 |236|
|240|44644544454 4.0| 4.0 4 |240|
|247|32431453322 3.0| 3.0 3 |247|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA |
| | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra |
| 2 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA |
| | | |Daria Gawlik |Łódź |
| 3 | F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES |
| | | |Julia Langier |Jaworzno |
| 4 | F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL |
| | | |Klaudia Wilk |Rzeszów |
| 5 | F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 6 | F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB |
| | | |Marika Zawadzka |Szczecin |
| 7 | F | 244 |Rafał Rydz |LIDER |
| | | |Anna Rubacha |Lublin |
| 8 | 1/2 F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 9-12 | 1/2 F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 9-12 | 1/2 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 9-12 | 1/2 F | 231 |Maksymilian Duraj |STYL |
| | | |Joanna Chwastowska |Kraków |
| 9-12 | 1/2 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK |
| | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice |
| 13-14 | 1/2 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM |
| | | |Julita Rudkowska |Wrocław |
| 13-14 | 1/2 F | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO |
| | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice |
| 15-19 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 15-19 | 1/4 F | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO |
| | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie |
| 15-19 | 1/4 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO |
| | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława |
| 15-19 | 1/4 F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA |
| | | |Weronika Blukacz |Łódź |
| 15-19 | 1/4 F | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES |
| | | |Julia Fajkis |Jaworzno |
| 20-24 | 1/4 F | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
| 20-24 | 1/4 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 20-24 | 1/4 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 20-24 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 20-24 | 1/4 F | 229 |Illia Chyzhma | |
| | | |Liliia Serdyukova | |
| 25-26 | 1/8 B | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 25-26 | 1/8 B | 240 |Kamil Micał |DŻET |
| | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw |
| 27-28 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 27-28 | 1/8 B | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Karolina Półtorak | |
| 29 | 1/8 B | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM |
| | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław |
| 30-31 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM |
| | | |Magda Łach |Zabrze |
| 30-31 | 1/8 B | 245 |Kamil Sowa |RONDO |
| | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik |
| 32-33 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Natalia Gancarz |Głogoczów |
| 32-33 | 1/8 B | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC |
| | | |Alicja Żegalski |Warszawa |
| 34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK |
| | | |Karolina Such |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X X X X 4| 4 18-23 |193|
|197|X X X 3| 3 24-25 |197|
|206|X XXX XX XX 8| 8 5-9 !|206|
|216| X 1| 1 29-33 |216|
|219|X XXXX 5| 5 15-17 !|219|
|220| 0| 0 34 |220|
|221|X XX X 4| 4 18-23 |221|
|222|XXX XX XX 7| 7 10-12 !|222|
|223|XX XX X 5| 5 15-17 !|223|
|224|XX X X XXXX 8| 8 5-9 !|224|
|225| X XX X 4| 4 18-23 |225|
|226| XX XXXXXX 8| 8 5-9 !|226|
|227| X XX X 4| 4 18-23 |227|
|228| XX 2| 2 26-28 |228|
|229|X XXXXXX XX 9| 9 1-4 !|229|
|231| X X X 3| 3 24-25 |231|
|232|X XXX XXX 7| 7 10-12 !|232|
|233|X XX XX XXX 8| 8 5-9 !|233|
|234| X 1| 1 29-33 |234|
|235|XX XXX XX X 8| 8 5-9 !|235|
|236|X XXXXXXX X 9| 9 1-4 !|236|
|237| XX 2| 2 26-28 |237|
|238| X 1| 1 29-33 |238|
|239| X XXX XX 6| 6 13-14 !|239|
|240| X X X X 4| 4 18-23 |240|
|241|XX X XXX 6| 6 13-14 !|241|
|242| X 1| 1 29-33 |242|
|243| X XX XX 5| 5 15-17 !|243|
|244| XX X X 4| 4 18-23 |244|
|245| X X 2| 2 26-28 |245|
|246|X X XX XXX 7| 7 10-12 !|246|
|247|XX XX XXXXX 9| 9 1-4 !|247|
|248| X 1| 1 29-33 |248|
|249| XXX XXXXXX 9| 9 1-4 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|XX XX XXXXX 9| 9 1 !|193|
|197|X X XX X 5| 5 8-9 |197|
|216|XX XX XX 6| 6 5-7 !|216|
|220| XXX XX X 6| 6 5-7 !|220|
|221|X X XXXXXX 8| 8 2-3 !|221|
|225| X XX X 4| 4 10-11 |225|
|227| XXX XXX X 7| 7 4 !|227|
|228| X 1| 1 15-16 |228|
|231| XXX XXX 6| 6 5-7 !|231|
|234| 0| 0 17 |234|
|237|X XX X 4| 4 10-11 |237|
|238| X 1| 1 15-16 |238|
|240| XXX X X 5| 5 8-9 |240|
|242| X X 2| 2 13-14 |242|
|244|X XXXX XXX 8| 8 2-3 !|244|
|245|X X 2| 2 13-14 |245|
|248| X XX 3| 3 12 |248|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XX X X 5| 5 9-14 !|193|
|206|XXXXXXXX X 9| 9 2-4 !|206|
|216| XX X 3| 3 20-24 |216|
|219|X X X 3| 3 20-24 |219|
|220|X X X X 4| 4 15-19 |220|
|221| X XX 3| 3 20-24 |221|
|222|XXXX XX XX 8| 8 5-6 !|222|
|223|X XXX X 5| 5 9-14 !|223|
|224| XX X 3| 3 20-24 |224|
|226|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|226|
|227| X X XX 4| 4 15-19 |227|
|229| XXX 3| 3 20-24 |229|
|231|X X XX X 5| 5 9-14 !|231|
|232|X XX XX 5| 5 9-14 !|232|
|233| X X X X 4| 4 15-19 |233|
|235| X XX X 4| 4 15-19 |235|
|236|X XX XXXXX 8| 8 5-6 !|236|
|239| X XX XX 5| 5 9-14 !|239|
|241|XXXXXXXX X 9| 9 2-4 !|241|
|243|XX XXX XX 7| 7 7-8 !|243|
|244|X XX XXX X 7| 7 7-8 !|244|
|246| X X X X 4| 4 15-19 |246|
|247| X X XXX 5| 5 9-14 !|247|
|249| XXXXXXXXX 9| 9 2-4 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X X X 3| 3 9-12 |193|
|206| X X X 3| 3 9-12 |206|
|222|X X XXXXX 7| 7 2-4 !|222|
|223| X XX X 4| 4 8 |223|
|226|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !|226|
|231| X X X 3| 3 9-12 |231|
|232| X X XX X 5| 5 5-7 !|232|
|236|X XX XXXX 7| 7 2-4 !|236|
|239| X X 2| 2 13-14 |239|
|241| X XX XX 5| 5 5-7 !|241|
|243|X X 2| 2 13-14 |243|
|244| XX XXX 5| 5 5-7 !|244|
|247|XX XXX XX 7| 7 2-4 !|247|
|249|XXX 3| 3 9-12 |249|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|222|65635334456 5.0| 5.0 5 |222|
|226|32263111215 1.0| 1.0 1 |226|
|232|24446522541 4.0| 4.0 4 |232|
|236|11311455133 2.0| 2.0 2 |236|
|241|56154666662 6.0| 6.0 6 |241|
|244|77777777777 7.0| 7.0 7 |244|
|247|43522243324 3.0| 3.0 3 |247|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 34, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 226 |Jakub Adamcewicz |GRACJA |
| | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra |
| 2 | F | 236 |Jakub Koguciuk |JEDYNKA |
| | | |Daria Gawlik |Łódź |
| 3 | F | 223 |Wojciech Lipnicki |DANCELOOK |
| | | |Marta Gryczka |Gliwice |
| 4 | F | 235 |Adrian Janas |JEDYNKA |
| | | |Weronika Blukacz |Łódź |
| 5 | F | 240 |Kamil Micał |DŻET |
| | | |Małgorzata Krytak |Rzeszów-Boguchw |
| 6 | F | 241 |Szymon Panachida |DANCECLUB |
| | | |Marika Zawadzka |Szczecin |
| 7-9 | 1/2 F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 7-9 | 1/2 F | 221 |Oskar Jurek |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Dominika Dobranowska |Głogoczów |
| 7-9 | 1/2 F | 222 |Damian Kramski |GRACJA |
| | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra |
| 10-12 | 1/2 F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 10-12 | 1/2 F | 243 |Adam Płuciennik |FLAMENCO |
| | | |Klaudia Marcinkiewicz |Siemianowice |
| 10-12 | 1/2 F | 247 |Mikołaj Talik |SUKCES |
| | | |Julia Langier |Jaworzno |
| 13 | 1/2 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 14-15 | 1/4 F | 244 |Rafał Rydz |LIDER |
| | | |Anna Rubacha |Lublin |
| 14-15 | 1/4 F | 249 |Michał Trytko |DANCELOOK |
| | | |Zuzanna Izdebska |Gliwice |
| 16-19 | 1/4 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 16-19 | 1/4 F | 224 |Michał Puszka |LIDER |
| | | |Izabela Nasalska |Lublin |
| 16-19 | 1/4 F | 233 |Krzysztof Marci Hamulecki |ARTS STUDIO |
| | | |Oliwia Niepsujewicz |Oława |
| 16-19 | 1/4 F | 239 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM |
| | | |Julita Rudkowska |Wrocław |
| 20 | 1/4 F | 231 |Maksymilian Duraj |STYL |
| | | |Joanna Chwastowska |Kraków |
| 21-24 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 21-24 | 1/4 F | 229 |Illia Chyzhma | |
| | | |Liliia Serdyukova | |
| 21-24 | 1/4 F | 232 |Tomasz Gura |AKSEL |
| | | |Klaudia Wilk |Rzeszów |
| 21-24 | 1/4 F | 246 |Michał Szlachtowski |SUKCES |
| | | |Julia Fajkis |Jaworzno |
| 25 | 1/8 B | 225 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Kinga Szemiel |Wrocław |
| 26-29 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
| 26-29 | 1/8 B | 227 |Jakub Bielecki |EM STUDIO |
| | | |Katarzyna Winiarska |Opole Lubelskie |
| 26-29 | 1/8 B | 237 |Mateusz Kunda |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Karolina Półtorak | |
| 26-29 | 1/8 B | 238 |Przemysław Maciejewski |BLUE CLASSIC |
| | | |Alicja Żegalski |Warszawa |
| 30 | 1/8 B | 242 |Jeremi Przygoda |FORUM |
| | | |Magda Łach |Zabrze |
| 31-32 | 1/8 B | 228 |Karol Bronowski |PROFESSIONAL DANCE |
| | | |Natalia Gancarz |Głogoczów |
| 31-32 | 1/8 B | 248 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM |
| | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław |
| 33-34 | 1/8 B | 234 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK |
| | | |Karolina Such |Kraków |
| 33-34 | 1/8 B | 245 |Kamil Sowa |RONDO |
| | | |Izabela Kolarczyk |Rybnik |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
Liczba par: 34
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193|XX XXX X X 7| 7 8-9 !|193|
|197|X X XX X X 6| 6 10-13 !|197|
|206|X XXXXXX X 8| 8 2-7 !|206|
|216| X X 2| 2 28-31 |216|
|219| XX XX 4| 4 20-25 |219|
|220|X X XX 4| 4 20-25 |220|
|221|X XX X XX 6| 6 10-13 !|221|
|222| XXXXX XX 7| 7 8-9 !|222|
|223| X XX XXX 6| 6 10-13 !|223|
|224|XX X X X 5| 5 14-19 !|224|
|225| X XX X 4| 4 20-25 |225|
|226| XXX XXXXX 8| 8 2-7 !|226|
|227| XX XX 4| 4 20-25 |227|
|228| X X 2| 2 28-31 |228|
|229| XXXX XX XX 8| 8 2-7 !|229|
|231| X X X 3| 3 26-27 |231|
|232|XXXXX XXX 8| 8 2-7 !|232|
|233|XX X X X 5| 5 14-19 !|233|
|234| 0| 0 34 |234|
|235|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|235|
|236|X X XXXXX X 8| 8 2-7 !|236|
|237|X X X 3| 3 26-27 |237|
|238|X X 2| 2 28-31 |238|
|239| XX XX X 5| 5 14-19 !|239|
|240| X XX XX 5| 5 14-19 !|240|
|241|XX XX 4| 4 20-25 |241|
|242| X 1| 1 32-33 |242|
|243| X XX XX 5| 5 14-19 !|243|
|244| XXX X X X 6| 6 10-13 !|244|
|245| X X 2| 2 28-31 |245|
|246|X XX X 4| 4 20-25 |246|
|247|X XX XXXXX 8| 8 2-7 !|247|
|248| X 1| 1 32-33 |248|
|249| XX X XX 5| 5 14-19 !|249|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|216|XX X 3| 3 7-10 |216|
|219|X XXXXXX 7| 7 2-4 !|219|
|220| XXX X XXXX 8| 8 1 !|220|
|225| XX XX 4| 4 6 |225|
|227| XX X 3| 3 7-10 |227|
|228| X 1| 1 12-13 |228|
|231|XX XXXXX 7| 7 2-4 !|231|
|234| 0| 0 14-15 |234|
|237| X XX 3| 3 7-10 |237|
|238| X XX 3| 3 7-10 |238|
|241|X XXX XX 6| 6 5 !|241|
|242| X X 2| 2 11 |242|
|245| 0| 0 14-15 |245|
|246| X XXXXXX 7| 7 2-4 !|246|
|248|X 1| 1 12-13 |248|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| XX XX XXX 7| 7 7 !|193|
|197|XX XXXXXXX 9| 9 2-3 !|197|
|206| XXX XX X 6| 6 8-13 !|206|
|219|X X XX 4| 4 16-19 |219|
|220| X X 2| 2 21-24 |220|
|221| X XXX XX 6| 6 8-13 !|221|
|222| XX XXXXXX 8| 8 4-6 !|222|
|223|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|223|
|224|X XX X 4| 4 16-19 |224|
|226|X XXXXX XXX 9| 9 2-3 !|226|
|229|X X 2| 2 21-24 |229|
|231| X X X 3| 3 20 |231|
|232| X X 2| 2 21-24 |232|
|233| X X X X 4| 4 16-19 |233|
|235|XXX X XX 6| 6 8-13 !|235|
|236|X XXXXXXX 8| 8 4-6 !|236|
|239| X XXX 4| 4 16-19 |239|
|240|XXXXX X 6| 6 8-13 !|240|
|241| XXXX XX 6| 6 8-13 !|241|
|243|X XXX X X 6| 6 8-13 !|243|
|244| XX X X X 5| 5 14-15 |244|
|246| X X 2| 2 21-24 |246|
|247|XX XXX XXX 8| 8 4-6 !|247|
|249|XXX X X 5| 5 14-15 |249|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XXX X 5| 5 7-9 |193|
|197|X XX X 4| 4 10-12 |197|
|206| X 1| 1 13 |206|
|221| XXX X X 5| 5 7-9 |221|
|222| X XXXX 5| 5 7-9 |222|
|223|XX XXXX X 7| 7 1-2 !|223|
|226| X XXX XXX 7| 7 1-2 !|226|
|235|XXX XXX 6| 6 3-6 !|235|
|236|X X XXXX 6| 6 3-6 !|236|
|240|X XXX XX 6| 6 3-6 !|240|
|241| XXXX X X 6| 6 3-6 !|241|
|243|X X XX 4| 4 10-12 |243|
|247| XXX X 4| 4 10-12 |247|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|223|35113525531 3.0| 3.0 3 |223|
|226|21265111415 1.0| 1.0 1 |226|
|235|63656232242 4.0| 4.0 4 |235|
|236|12422353123 2.0| 2.0 2 |236|
|240|54541446354 5.0| 5.0 5 |240|
|241|46334664666 6.0| 6.0 6 |241|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB |
| | | |Natalia Koss |Szczecin |
| 2 | F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club |
| | | |Viktoriia Oshyiko | |
| 3 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 4 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 5 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA |
| 6 | F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA |
| | | |Natalia Laska |Wrocław |
| 7-10 | 1/2 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 7-10 | 1/2 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS |
| | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów |
| 7-10 | 1/2 F | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Patrycja Urban |Warszawa |
| 7-10 | 1/2 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL |
| | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry |
| 11-12 | 1/2 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 11-12 | 1/2 F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA |
| | | |Klaudia Zielińska |Radomsko |
| 13 | 1/2 F | 201 |Karol Kreczko |MARENGO |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz |
| 14-17 | 1/4 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 14-17 | 1/4 F | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Katarzyna Dominek | |
| 14-17 | 1/4 F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM |
| | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki |
| 14-17 | 1/4 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 18-20 | 1/4 F | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 18-20 | 1/4 F | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław |
| 18-20 | 1/4 F | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE |
| | | |Estera Gromaszek |Lublin |
| 21-25 | 1/4 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 21-25 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 21-25 | 1/4 F | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 21-25 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 21-25 | 1/4 F | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United |
| | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA |
| 26-28 | 1/4 F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 26-28 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 26-28 | 1/4 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK |
| | | |Monika Iwona Łuc |Kraków |
| 29-30 | 1/4 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 29-30 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 31-36 | 1/8 B | 196 |Karol Jagielski |DUET |
| | | |Milena Kowalczyk |Warszawa |
| 31-36 | 1/8 B | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 31-36 | 1/8 B | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 31-36 | 1/8 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Daria Arczyńska |Opole |
| 31-36 | 1/8 B | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków |
| 31-36 | 1/8 B | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL |
| | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała |
| 37-44 | 1/8 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 37-44 | 1/8 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 37-44 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 37-44 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 37-44 | 1/8 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA |
| | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź |
| 37-44 | 1/8 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Julia Kawa |Sosnowiec |
| 37-44 | 1/8 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE |
| | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola |
| 37-44 | 1/8 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Klaudia Kozinoga |Słubice |
| 45-47 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
| 45-47 | 1/8 B | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 45-47 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
| 48 | 1/8 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA |
| | | |Nikola Kot |Szczecin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
Liczba par: 48
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XXX 3| 3 22-33 |110|
|118| 0| 0 42-48 |118|
|119|X 1| 1 39-41 |119|
|120| X XX X 4| 4 14-21 |120|
|121| XX X 3| 3 22-33 |121|
|122| X XX XX X 6| 6 9-12 !|122|
|154| X X X 3| 3 22-33 |154|
|155| XX X 3| 3 22-33 |155|
|156| 0| 0 42-48 |156|
|157| XXX X XX 6| 6 9-12 !|157|
|158| 0| 0 42-48 |158|
|159| XX X 3| 3 22-33 |159|
|160| XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|160|
|161| X X X X 4| 4 14-21 |161|
|162| X X 2| 2 34-38 |162|
|163| X X 2| 2 34-38 |163|
|164| X XX X 4| 4 14-21 |164|
|190| 0| 0 42-48 |190|
|192| X X 2| 2 34-38 |192|
|193|XXXX XXXX X 9| 9 1-4 !|193|
|194| XXX XXX 6| 6 9-12 !|194|
|195|X XX X 4| 4 14-21 |195|
|196| 0| 0 42-48 |196|
|197| X XXXXXXXX 9| 9 1-4 !|197|
|198| X XX 3| 3 22-33 |198|
|199|X X X 3| 3 22-33 |199|
|200| 0| 0 42-48 |200|
|201| X X X 3| 3 22-33 |201|
|202|XXX XXXX XX 9| 9 1-4 !|202|
|203| X X X 3| 3 22-33 |203|
|204|X XX XXXXX 8| 8 5-6 !|204|
|205|X XX 3| 3 22-33 |205|
|206|X XX 3| 3 22-33 |206|
|207|X X XX 4| 4 14-21 |207|
|208| X X 2| 2 34-38 |208|
|209| XX XX XXX 7| 7 7-8 !|209|
|210| X 1| 1 39-41 |210|
|211|XXXX XXXX 8| 8 5-6 !|211|
|212|X X XX XXX 7| 7 7-8 !|212|
|213| X X XX 4| 4 14-21 |213|
|214| X 1| 1 39-41 |214|
|215| X X 2| 2 34-38 |215|
|216| 0| 0 42-48 |216|
|217| X X X X 4| 4 14-21 |217|
|218|XXX X 4| 4 14-21 |218|
|219|XXX XX X 6| 6 9-12 !|219|
|220|X X X 3| 3 22-33 |220|
|276|X X X X X 5| 5 13 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XX X X 4| 4 10-17 !|110|
|118| X X 2| 2 24-31 |118|
|119|X 1| 1 32-34 |119|
|120| XX X XXX 6| 6 3-5 !|120|
|121| X X 2| 2 24-31 |121|
|154| XXXXX X 6| 6 3-5 !|154|
|155| X X XXX 5| 5 6-9 !|155|
|156|X X XXX 5| 5 6-9 !|156|
|158| X X 2| 2 24-31 |158|
|159| X XX X 4| 4 10-17 !|159|
|161| X X 2| 2 24-31 |161|
|162| X 1| 1 32-34 |162|
|163|XX X X 4| 4 10-17 !|163|
|164|XXX XXXX 7| 7 1-2 !|164|
|190| X X 2| 2 24-31 |190|
|192| X X 2| 2 24-31 |192|
|195| XXX X X 5| 5 6-9 !|195|
|196|X X X 3| 3 18-23 |196|
|198| X X XX 4| 4 10-17 !|198|
|199|X XX X 4| 4 10-17 !|199|
|200| 0| 0 35 |200|
|201| XXX X X 5| 5 6-9 !|201|
|203| X X 2| 2 24-31 |203|
|205|X XX X 4| 4 10-17 !|205|
|206| X X X 3| 3 18-23 |206|
|207|X XXXXX X 7| 7 1-2 !|207|
|208|X XXX XX 6| 6 3-5 !|208|
|210| X X X 3| 3 18-23 |210|
|213| X XX X 4| 4 10-17 !|213|
|214| XX X 3| 3 18-23 |214|
|215| X XX 3| 3 18-23 |215|
|216| X 1| 1 32-34 |216|
|217| X X 2| 2 24-31 |217|
|218| XX X 3| 3 18-23 |218|
|220|X X XX 4| 4 10-17 !|220|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110| X X 2| 2 21-25 |110|
|120| X 1| 1 26-28 |120|
|122| X XX 3| 3 18-20 |122|
|154|XX X X 4| 4 14-17 |154|
|155| X X 2| 2 21-25 |155|
|156| 0| 0 29-30 |156|
|157| X X X XX 5| 5 12-13 !|157|
|159| X 1| 1 26-28 |159|
|160| X XXX X 5| 5 12-13 !|160|
|163|X X 2| 2 21-25 |163|
|164| X X 2| 2 21-25 |164|
|193| XXXXX XXX 8| 8 4-6 !|193|
|194| XXXXXXX 7| 7 7 !|194|
|195| X X XXXX 6| 6 8-11 !|195|
|197|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !|197|
|198|X XX X 4| 4 14-17 |198|
|199| XXX 3| 3 18-20 |199|
|201| X X XX XX 6| 6 8-11 !|201|
|202|X XXXX XXXX 9| 9 3 !|202|
|204|X XXXXXXX 8| 8 4-6 !|204|
|205|X XX 3| 3 18-20 |205|
|207|XXX X X X 6| 6 8-11 !|207|
|208| X 1| 1 26-28 |208|
|209|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !|209|
|211| XX X X 4| 4 14-17 |211|
|212|X XX XXXXX 8| 8 4-6 !|212|
|213| XX 2| 2 21-25 |213|
|219|X XX X 4| 4 14-17 |219|
|220| 0| 0 29-30 |220|
|276|X XXX XX 6| 6 8-11 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|157| X X 2| 2 11-12 |157|
|160| X XX X 4| 4 7-10 |160|
|193| XX XX XXXX 8| 8 2-3 !|193|
|194| XX X X 4| 4 7-10 |194|
|195| X X 2| 2 11-12 |195|
|197|XXX XXXX X 8| 8 2-3 !|197|
|201| X 1| 1 13 |201|
|202| X X X XXXX 7| 7 4-5 !|202|
|204|X X X XXX 6| 6 6 !|204|
|207|X XXX 4| 4 7-10 |207|
|209|X XXXXXXX X 9| 9 1 !|209|
|212|X XX XXXX 7| 7 4-5 !|212|
|276|X X X X 4| 4 7-10 |276|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|193|66315441523 4.0| 4.0 4 |193|
|197|25433363161 3.0| 3.0 3 |197|
|202|53164535454 5.0| 5.0 5 |202|
|204|42252212246 2.0| 2.0 2 |204|
|209|11521124312 1.0| 1.0 1 |209|
|212|34646656635 6.0| 6.0 6 |212|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 2 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB |
| | | |Natalia Koss |Szczecin |
| 3 | F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club |
| | | |Viktoriia Oshyiko | |
| 4 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 5 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA |
| 6 | F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM |
| | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki |
| 7 | 1/2 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL |
| | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry |
| 8-10 | 1/2 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 8-10 | 1/2 F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA |
| | | |Natalia Laska |Wrocław |
| 8-10 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 11 | 1/2 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 12 | 1/2 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK |
| | | |Monika Iwona Łuc |Kraków |
| 13 | 1/2 F | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 14 | 1/4 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS |
| | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów |
| 15-22 | 1/4 F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 15-22 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 15-22 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 15-22 | 1/4 F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA |
| | | |Klaudia Zielińska |Radomsko |
| 15-22 | 1/4 F | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Katarzyna Dominek | |
| 15-22 | 1/4 F | 201 |Karol Kreczko |MARENGO |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz |
| 15-22 | 1/4 F | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków |
| 15-22 | 1/4 F | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL |
| | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała |
| 23 | 1/4 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 24 | 1/4 F | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Patrycja Urban |Warszawa |
| 25-28 | 1/8 B | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 25-28 | 1/8 B | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 25-28 | 1/8 B | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław |
| 25-28 | 1/8 B | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE |
| | | |Estera Gromaszek |Lublin |
| 29-33 | 1/8 B | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 29-33 | 1/8 B | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 29-33 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 29-33 | 1/8 B | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 29-33 | 1/8 B | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 34-39 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
| 34-39 | 1/8 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 34-39 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 34-39 | 1/8 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE |
| | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola |
| 34-39 | 1/8 B | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United |
| | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA |
| 34-39 | 1/8 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Klaudia Kozinoga |Słubice |
| 40-48 | 1/8 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 40-48 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 40-48 | 1/8 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA |
| | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź |
| 40-48 | 1/8 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Julia Kawa |Sosnowiec |
| 40-48 | 1/8 B | 196 |Karol Jagielski |DUET |
| | | |Milena Kowalczyk |Warszawa |
| 40-48 | 1/8 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA |
| | | |Nikola Kot |Szczecin |
| 40-48 | 1/8 B | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 40-48 | 1/8 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Daria Arczyńska |Opole |
| 40-48 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
Liczba par: 48
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110| X X 2| 2 27-32 |110|
|118| 0| 0 45-48 |118|
|119|X 1| 1 33-44 |119|
|120|XXXX XX 6| 6 11-12 !|120|
|121| X 1| 1 33-44 |121|
|122| XX XX X 5| 5 13-19 !|122|
|154| X X X 3| 3 23-26 |154|
|155| X X 2| 2 27-32 |155|
|156|X XX X 4| 4 20-22 |156|
|157| X 1| 1 33-44 |157|
|158| XX 2| 2 27-32 |158|
|159| X X X 3| 3 23-26 |159|
|160| XXXXXXXX 8| 8 4-7 !|160|
|161| X 1| 1 33-44 |161|
|162|XXXXX X X 7| 7 8-10 !|162|
|163|XX X 3| 3 23-26 |163|
|164| X 1| 1 33-44 |164|
|190| 0| 0 45-48 |190|
|192| X 1| 1 33-44 |192|
|193|XXXXXX XXXX 10| 10 1 !|193|
|194| X 1| 1 33-44 |194|
|195|XX XXX XXX 8| 8 4-7 !|195|
|196| 0| 0 45-48 |196|
|197|XXXXXX XX X 9| 9 2-3 !|197|
|198| XX X XX 5| 5 13-19 !|198|
|199| X X 2| 2 27-32 |199|
|200| 0| 0 45-48 |200|
|201| XXX X X X 6| 6 11-12 !|201|
|202|XXX XXXX XX 9| 9 2-3 !|202|
|203| X 1| 1 33-44 |203|
|204|X X XX X 5| 5 13-19 !|204|
|205|X XX X 4| 4 20-22 |205|
|206| X 1| 1 33-44 |206|
|207| X X X XX 5| 5 13-19 !|207|
|208|X X X XX 5| 5 13-19 !|208|
|209|X XXXXXXX 8| 8 4-7 !|209|
|210| X X 2| 2 27-32 |210|
|211|XX X XX X X 7| 7 8-10 !|211|
|212| XX XXX 5| 5 13-19 !|212|
|213| X X X X 4| 4 20-22 |213|
|214| X 1| 1 33-44 |214|
|215| X XX XX 5| 5 13-19 !|215|
|216| X 1| 1 33-44 |216|
|217| X X X 3| 3 23-26 |217|
|218|XXX X XXXX 8| 8 4-7 !|218|
|219| X X 2| 2 27-32 |219|
|220| X 1| 1 33-44 |220|
|276|XX X XX XX 7| 7 8-10 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XXX 3| 3 6-9 |110|
|118| 0| 0 21-29 |118|
|119|X 1| 1 15-20 |119|
|121| X 1| 1 15-20 |121|
|154| X X XX 4| 4 4-5 !|154|
|155| X X 2| 2 10-14 |155|
|156| X X 2| 2 10-14 |156|
|157| XXXX XXX X 8| 8 1 !|157|
|158| 0| 0 21-29 |158|
|159| X XXX 4| 4 4-5 !|159|
|161| X X 2| 2 10-14 |161|
|163| X 1| 1 15-20 |163|
|164|X X X 3| 3 6-9 |164|
|190| 0| 0 21-29 |190|
|192| 0| 0 21-29 |192|
|194| XXXX XX 6| 6 2 !|194|
|196| 0| 0 21-29 |196|
|199|X X X 3| 3 6-9 |199|
|200| 0| 0 21-29 |200|
|203| X 1| 1 15-20 |203|
|205|X X X 3| 3 6-9 |205|
|206| X X 2| 2 10-14 |206|
|210| 0| 0 21-29 |210|
|213| X 1| 1 15-20 |213|
|214| 0| 0 21-29 |214|
|216| 0| 0 21-29 |216|
|217| X 1| 1 15-20 |217|
|219| X X X X X 5| 5 3 !|219|
|220| X X 2| 2 10-14 |220|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|120| X XX 3| 3 15-22 |120|
|122| XX XX X 5| 5 10-13 !|122|
|154|XXXX X 5| 5 10-13 !|154|
|157| X X 2| 2 23 |157|
|159| X XX 3| 3 15-22 |159|
|160|X XXXXXX XX 9| 9 4-7 !|160|
|162| X X X 3| 3 15-22 |162|
|193|XX XXXX XXX 9| 9 4-7 !|193|
|194| X XX X 4| 4 14 |194|
|195| XX X 3| 3 15-22 |195|
|197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197|
|198| XX X 3| 3 15-22 |198|
|201| X X X 3| 3 15-22 |201|
|202|XX XXXX XXX 9| 9 4-7 !|202|
|204|X XX XXXXXX 9| 9 4-7 !|204|
|207| X 1| 1 24 |207|
|208|XXXX X 5| 5 10-13 !|208|
|209|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|209|
|211|XXX X XXX 7| 7 8-9 !|211|
|212|XXXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|212|
|215| XXX 3| 3 15-22 |215|
|218| X X X 3| 3 15-22 |218|
|219|X XX XX 5| 5 10-13 !|219|
|276|X XXXX XX 7| 7 8-9 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|122| X 1| 1 13 |122|
|154| X X X 3| 3 11 |154|
|160|XX X X 4| 4 8-10 |160|
|193| XX XXX XXX 8| 8 1 !|193|
|197|X XXXXX X 7| 7 2-6 !|197|
|202|X XXXXXX 7| 7 2-6 !|202|
|204| X XX X XXX 7| 7 2-6 !|204|
|208| X X 2| 2 12 |208|
|209| XXX XXX X 7| 7 2-6 !|209|
|211|XXXX X X X 7| 7 2-6 !|211|
|212|X XX X 4| 4 8-10 |212|
|219| XX X X 4| 4 8-10 |219|
|276|X X X XX 5| 5 7 |276|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|193|51243644322 4.0| 4.0 4 |193|
|197|26422155161 1.0| 1.0 1 |197|
|202|64155463654 5.0| 5.0 5 |202|
|204|32514232246 3.0| 3.0 3 |204|
|209|13331311513 2.0| 2.0 2 |209|
|211|45666526435 6.0| 6.0 6 |211|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB |
| | | |Natalia Koss |Szczecin |
| 2 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 3 | F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM |
| | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki |
| 4 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 5 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA |
| 6 | F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 7-8 | 1/2 F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA |
| | | |Klaudia Zielińska |Radomsko |
| 7-8 | 1/2 F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club |
| | | |Viktoriia Oshyiko | |
| 9-11 | 1/2 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 9-11 | 1/2 F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA |
| | | |Natalia Laska |Wrocław |
| 9-11 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 12-13 | 1/2 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK |
| | | |Monika Iwona Łuc |Kraków |
| 12-13 | 1/2 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL |
| | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry |
| 14 | 1/2 F | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław |
| 15 | 1/2 F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 16-19 | 1/4 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 16-19 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 16-19 | 1/4 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS |
| | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów |
| 16-19 | 1/4 F | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL |
| | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała |
| 20-21 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 20-21 | 1/4 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 22-23 | 1/4 F | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 22-23 | 1/4 F | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Katarzyna Dominek | |
| 24 | 1/4 F | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 25-28 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 25-28 | 1/8 B | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 25-28 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 25-28 | 1/8 B | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Patrycja Urban |Warszawa |
| 29-31 | 1/8 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA |
| | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź |
| 29-31 | 1/8 B | 196 |Karol Jagielski |DUET |
| | | |Milena Kowalczyk |Warszawa |
| 29-31 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
| 32-37 | 1/8 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 32-37 | 1/8 B | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 32-37 | 1/8 B | 201 |Karol Kreczko |MARENGO |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz |
| 32-37 | 1/8 B | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE |
| | | |Estera Gromaszek |Lublin |
| 32-37 | 1/8 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Daria Arczyńska |Opole |
| 32-37 | 1/8 B | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków |
| 38-43 | 1/8 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 38-43 | 1/8 B | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 38-43 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 38-43 | 1/8 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Julia Kawa |Sosnowiec |
| 38-43 | 1/8 B | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 38-43 | 1/8 B | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United |
| | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA |
| 44-48 | 1/8 B | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 44-48 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
| 44-48 | 1/8 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA |
| | | |Nikola Kot |Szczecin |
| 44-48 | 1/8 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE |
| | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola |
| 44-48 | 1/8 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Klaudia Kozinoga |Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
Liczba par: 48
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XX X X 4| 4 17-26 |110|
|118| X 1| 1 34-41 |118|
|119| 0| 0 42-48 |119|
|120| XX XX 4| 4 17-26 |120|
|121| X X 2| 2 31-33 |121|
|122| XX X X 4| 4 17-26 |122|
|154| XX X XX X 6| 6 7-9 !|154|
|155| X X XX 4| 4 17-26 |155|
|156|X XX 3| 3 27-30 |156|
|157| XX XXX X 6| 6 7-9 !|157|
|158| 0| 0 42-48 |158|
|159| XX X 3| 3 27-30 |159|
|160| XXXXXXXXX 9| 9 4-6 !|160|
|161|XX XX 4| 4 17-26 |161|
|162|X XX X 4| 4 17-26 |162|
|163|XX 2| 2 31-33 |163|
|164| XX XX X 5| 5 10-16 !|164|
|190| 0| 0 42-48 |190|
|192| X 1| 1 34-41 |192|
|193|XXXXXX XX X 9| 9 4-6 !|193|
|194|X X XX X 5| 5 10-16 !|194|
|195|X XX X 4| 4 17-26 |195|
|196|X 1| 1 34-41 |196|
|197| XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !|197|
|198| X X XX 4| 4 17-26 |198|
|199|X XX XX 5| 5 10-16 !|199|
|200| 0| 0 42-48 |200|
|201| XXX 3| 3 27-30 |201|
|202|XXXXXXXX XX 10| 10 1-3 !|202|
|203| 0| 0 42-48 |203|
|204| XXX X X 5| 5 10-16 !|204|
|205| X 1| 1 34-41 |205|
|206|X XXX 4| 4 17-26 |206|
|207| X X X X 4| 4 17-26 |207|
|208| X XX 3| 3 27-30 |208|
|209|XX XXXXXXX 9| 9 4-6 !|209|
|210| X 1| 1 34-41 |210|
|211|XXXXX XXXXX 10| 10 1-3 !|211|
|212| X XX XX 5| 5 10-16 !|212|
|213| X 1| 1 34-41 |213|
|214| 0| 0 42-48 |214|
|215| X 1| 1 34-41 |215|
|216| X X 2| 2 31-33 |216|
|217| X 1| 1 34-41 |217|
|218|XX XX X X 6| 6 7-9 !|218|
|219| XX X XX 5| 5 10-16 !|219|
|220| 0| 0 42-48 |220|
|276|X X X XX 5| 5 10-16 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110| 0| 0 28-32 |110|
|118|X 1| 1 22-27 |118|
|119| 0| 0 28-32 |119|
|120| XX X XXX 6| 6 2-3 !|120|
|121| XX 2| 2 16-21 |121|
|122| XXXXXX 6| 6 2-3 !|122|
|155| X XX XX 5| 5 4-8 !|155|
|156|X 1| 1 22-27 |156|
|158| X 1| 1 22-27 |158|
|159| X X 2| 2 16-21 |159|
|161|X X XX 4| 4 9-12 |161|
|162|X X X X 4| 4 9-12 |162|
|163|XXX X 4| 4 9-12 |163|
|190| X X X 3| 3 13-15 |190|
|192| X 1| 1 22-27 |192|
|195|XX XXX XXX 8| 8 1 !|195|
|196|X X X 3| 3 13-15 |196|
|198| X XXXX 5| 5 4-8 !|198|
|200| 0| 0 28-32 |200|
|201| X X 2| 2 16-21 |201|
|203| 0| 0 28-32 |203|
|205| X X 2| 2 16-21 |205|
|206| XX XX X 5| 5 4-8 !|206|
|207|X X X X 4| 4 9-12 |207|
|208| XX X XX 5| 5 4-8 !|208|
|210| X 1| 1 22-27 |210|
|213| X 1| 1 22-27 |213|
|214| X X 2| 2 16-21 |214|
|215| X X 2| 2 16-21 |215|
|216| X XX 3| 3 13-15 |216|
|217| 0| 0 28-32 |217|
|220| XXX XX 5| 5 4-8 !|220|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|120|XX X XX X 6| 6 9-11 !|120|
|122| X 1| 1 22-23 |122|
|154|X XX X 4| 4 16-19 |154|
|155| X X X 3| 3 20-21 |155|
|157| X XX XXXX 7| 7 7-8 !|157|
|160|XXXXXXX X 8| 8 4-6 !|160|
|164| XX XX 4| 4 16-19 |164|
|193|XX XXX XXX 8| 8 4-6 !|193|
|194| X XX X 4| 4 16-19 |194|
|195|X XXX X 5| 5 12-15 !|195|
|197|XXXXXXXX XX 10| 10 3 !|197|
|198| X 1| 1 22-23 |198|
|199|X X XX X 5| 5 12-15 !|199|
|202|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|202|
|204| X XXXXX 6| 6 9-11 !|204|
|206| 0| 0 24 |206|
|208|X XX X X 5| 5 12-15 !|208|
|209|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|209|
|211| XX XXX X X 7| 7 7-8 !|211|
|212| XX XXX X 6| 6 9-11 !|212|
|218|XX X X 4| 4 16-19 |218|
|219| XXXXX 5| 5 12-15 !|219|
|220| XX X 3| 3 20-21 |220|
|276|X X X XXXXX 8| 8 4-6 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|120| 0| 0 15 |120|
|157| XXX 3| 3 9-11 |157|
|160| X XXX X 5| 5 6 !|160|
|193| X XXX X X 6| 6 4-5 !|193|
|195| X XX X 4| 4 7-8 |195|
|197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197|
|199| X 1| 1 14 |199|
|202| X XXXXXX X 8| 8 2-3 !|202|
|204|X XXX 4| 4 7-8 |204|
|208| X X 2| 2 12-13 |208|
|209|X XXX XXX X 8| 8 2-3 !|209|
|211|XXX X XX 6| 6 4-5 !|211|
|212| X XX 3| 3 9-11 |212|
|219|X X X 3| 3 9-11 |219|
|276|X X 2| 2 12-13 |276|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|35556366666 6.0| 6.0 6 |160|
|193|61145452325 4.0| 4.0 4 |193|
|197|24463134143 2.0| 2.0 2 |197|
|202|53224645551 5.0| 5.0 5 |202|
|209|12312211412 1.0| 1.0 1 |209|
|211|46631523234 3.0| 3.0 3 |211|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB |
| | | |Natalia Koss |Szczecin |
| 2 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 3 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 4 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA |
| 5 | F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA |
| | | |Klaudia Zielińska |Radomsko |
| 6 | F | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Patrycja Urban |Warszawa |
| 7-8 | 1/2 F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club |
| | | |Viktoriia Oshyiko | |
| 7-8 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 9 | 1/2 F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA |
| | | |Natalia Laska |Wrocław |
| 10-11 | 1/4 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS |
| | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów |
| 10-11 | 1/4 F | 201 |Karol Kreczko |MARENGO |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz |
| 12 | 1/4 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL |
| | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry |
| 13-14 | 1/8 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 13-14 | 1/8 F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM |
| | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki |
| 15-17 | 1/8 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 15-17 | 1/8 F | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław |
| 15-17 | 1/8 F | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków |
| 18-22 | 1/8 F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 18-22 | 1/8 F | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 18-22 | 1/8 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 18-22 | 1/8 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 18-22 | 1/8 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 23-24 | 1/8 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK |
| | | |Monika Iwona Łuc |Kraków |
| 23-24 | 1/8 F | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL |
| | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała |
| 25-26 | 1/8 F | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 25-26 | 1/8 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 27 | 1/8 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 28-29 |1/16 B | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE |
| | | |Estera Gromaszek |Lublin |
| 28-29 |1/16 B | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 30-35 |1/16 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 30-35 |1/16 B | 196 |Karol Jagielski |DUET |
| | | |Milena Kowalczyk |Warszawa |
| 30-35 |1/16 B | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Katarzyna Dominek | |
| 30-35 |1/16 B | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 30-35 |1/16 B | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United |
| | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA |
| 30-35 |1/16 B | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 36-43 |1/16 B | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 36-43 |1/16 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 36-43 |1/16 B | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 36-43 |1/16 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA |
| | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź |
| 36-43 |1/16 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA |
| | | |Nikola Kot |Szczecin |
| 36-43 |1/16 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE |
| | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola |
| 36-43 |1/16 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
| 36-43 |1/16 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Klaudia Kozinoga |Słubice |
| 44-48 |1/16 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 44-48 |1/16 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
| 44-48 |1/16 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 44-48 |1/16 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Julia Kawa |Sosnowiec |
| 44-48 |1/16 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Daria Arczyńska |Opole |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
Liczba par: 48
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110| XX 2| 2 30-34 |110|
|118| X 1| 1 35-44 |118|
|119|X 1| 1 35-44 |119|
|120| XX X 3| 3 22-29 |120|
|121| X 1| 1 35-44 |121|
|122| XX X XX 5| 5 14-17 !|122|
|154| X XXXX X 6| 6 8-13 !|154|
|155| X X XXX 5| 5 14-17 !|155|
|156| XX 2| 2 30-34 |156|
|157| XX X XX 5| 5 14-17 !|157|
|158| 0| 0 45-48 |158|
|159| X XX X 4| 4 18-21 |159|
|160| XX XX XX 6| 6 8-13 !|160|
|161| X 1| 1 35-44 |161|
|162|X X 2| 2 30-34 |162|
|163| X X X 3| 3 22-29 |163|
|164|X XX 3| 3 22-29 |164|
|190| 0| 0 45-48 |190|
|192| X 1| 1 35-44 |192|
|193|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|193|
|194| X X X 3| 3 22-29 |194|
|195|X XX X XXX 7| 7 6-7 !|195|
|196|X X 2| 2 30-34 |196|
|197|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|197|
|198| X XX 3| 3 22-29 |198|
|199|XXX X 4| 4 18-21 |199|
|200| X 1| 1 35-44 |200|
|201| XXX X X X 6| 6 8-13 !|201|
|202|XXXXXX X XX 9| 9 3-4 !|202|
|203|X X 2| 2 30-34 |203|
|204|X X XXX X 6| 6 8-13 !|204|
|205|X X X 3| 3 22-29 |205|
|206| X 1| 1 35-44 |206|
|207| X XX 3| 3 22-29 |207|
|208| X X XXXX 6| 6 8-13 !|208|
|209|XXXX XXXXX 9| 9 3-4 !|209|
|210| X 1| 1 35-44 |210|
|211|XXXXX XXX 8| 8 5 !|211|
|212| XXXXXXX 7| 7 6-7 !|212|
|213| X X XX 4| 4 18-21 |213|
|214| 0| 0 45-48 |214|
|215| XX X X 4| 4 18-21 |215|
|216| X 1| 1 35-44 |216|
|217| X 1| 1 35-44 |217|
|218|XXX X X X 6| 6 8-13 !|218|
|219| X X X 3| 3 22-29 |219|
|220| 0| 0 45-48 |220|
|276|X X X X X 5| 5 14-17 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XX X X X 5| 5 3-6 !|110|
|118| 0| 0 27-31 |118|
|119| 0| 0 27-31 |119|
|120| X X XX 4| 4 7-10 !|120|
|121| X X 2| 2 13-18 |121|
|156| X 1| 1 19-26 |156|
|158| X 1| 1 19-26 |158|
|159| X X X X 4| 4 7-10 !|159|
|161| 0| 0 27-31 |161|
|162| X 1| 1 19-26 |162|
|163|XX XX 4| 4 7-10 !|163|
|164|X XX X 4| 4 7-10 !|164|
|190| X 1| 1 19-26 |190|
|192| 0| 0 27-31 |192|
|194| XXXX X 5| 5 3-6 !|194|
|196| X X 2| 2 13-18 |196|
|198| XX 2| 2 13-18 |198|
|199|XXX XX 5| 5 3-6 !|199|
|200| X 1| 1 19-26 |200|
|203|X 1| 1 19-26 |203|
|205| X X X 3| 3 11-12 |205|
|206| X X 2| 2 13-18 |206|
|207|XXXXXX XXX 9| 9 1 !|207|
|210| XX X 3| 3 11-12 |210|
|213| XX 2| 2 13-18 |213|
|214| 0| 0 27-31 |214|
|215| XXXX X 5| 5 3-6 !|215|
|216| X 1| 1 19-26 |216|
|217| X 1| 1 19-26 |217|
|219|X X XXX X 6| 6 2 !|219|
|220| XX 2| 2 13-18 |220|
----------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|XX XX 4| 4 15-17 |110|
|120|X X X 3| 3 18-22 |120|
|122| X XX 3| 3 18-22 |122|
|154|X X XXX 5| 5 13-14 |154|
|155| X X X 3| 3 18-22 |155|
|157| X X X 3| 3 18-22 |157|
|159| 0| 0 27 |159|
|160| XXX 3| 3 18-22 |160|
|163| X 1| 1 25-26 |163|
|164| X 1| 1 25-26 |164|
|193| XXXX XX 6| 6 7-12 !|193|
|194| XX XX XX 6| 6 7-12 !|194|
|195|XXX X XX XX 8| 8 4-5 !|195|
|197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197|
|199| X XXX 4| 4 15-17 |199|
|201| XX X X XX 6| 6 7-12 !|201|
|202|XX XXXXXXXX 10| 10 2 !|202|
|204|X X XXX X 6| 6 7-12 !|204|
|207|X XXX XX X 7| 7 6 !|207|
|208|X X 2| 2 23-24 |208|
|209|XXXXXXXX X 9| 9 3 !|209|
|211|XXX X X 5| 5 13-14 |211|
|212| XX XXXX 6| 6 7-12 !|212|
|215| XXX X 4| 4 15-17 |215|
|218| XX 2| 2 23-24 |218|
|219| X XXXX X 6| 6 7-12 !|219|
|276|X XXXXX XX 8| 8 4-5 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| X XXXX XXX 8| 8 3-4 !|193|
|194| XXX 3| 3 10-11 |194|
|195|XX X XX 5| 5 5 !|195|
|197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|197|
|201| X X X 3| 3 10-11 |201|
|202|XX X XXXX X 8| 8 3-4 !|202|
|204| XXXX 4| 4 6-9 !|204|
|207| XXXX 4| 4 6-9 !|207|
|209|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !|209|
|212|X X XX 4| 4 6-9 !|212|
|219| XX XX 4| 4 6-9 !|219|
|276|X X 2| 2 12 |276|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|193| XXXXXXXXXX 10| 10 3 !|193|
|195|XX XX X XX 7| 7 4-5 !|195|
|197|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|197|
|202|XX XXXX X 7| 7 4-5 !|202|
|204| X X XXX 5| 5 7-8 |204|
|207| XXXXXX 6| 6 6 !|207|
|209|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|209|
|212|X X XX 4| 4 9 |212|
|219|X X X XX 5| 5 7-8 |219|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|193|41322361213 2.0| 2.0 2 |193|
|195|32263643566 5.0| 5.0 5 |195|
|197|14646215131 3.0| 3.0 3 |197|
|202|56434454442 4.0| 4.0 4 |202|
|207|65155526655 6.0| 6.0 6 |207|
|209|23511132324 1.0| 1.0 1 |209|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 35
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 209 |Daniel Myślicki |DANCECLUB |
| | | |Natalia Koss |Szczecin |
| 2 | F | 204 |Andrii Liashenko |Golden club |
| | | |Viktoriia Oshyiko | |
| 3 | F | 193 |Amadeusz Frodyma |MARGO |
| | | |Julia Bunikowska |Leszno |
| 4 | F | 211 |Dominik Piechota |DANCE TEAM |
| | | |Katarzyna Żółkiewska |Dobrzeń Wielki |
| 5 | F | 197 |Robert Kacperski |DANCECLUB |
| | | |Darya Borowskaya |Szczecin |
| 6 | F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 7 | F | 202 |Filip Kuczyński |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Katarzyna Szczukiewicz |WARSZAWA |
| 8 | F | 212 |Bartosz Polański |IGLICA |
| | | |Natalia Laska |Wrocław |
| 9-10 | 1/2 F | 220 |Kamil Żarnovsky |BRASIL |
| | | |Agnieszka Komosa |WARSZAWA |
| 9-10 | 1/2 F | 276 |Mateusz Oleksik |MISTRAL |
| | | |Laura Wojciuch |Tarnowskie Góry |
| 11 | 1/2 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 12-13 | 1/2 F | 208 |Paweł Mertuszka |BAWINEK |
| | | |Monika Iwona Łuc |Kraków |
| 12-13 | 1/2 F | 219 |Stanisław Wojciechowski |STUDIO TAŃCA WOLF |
| | | |Julia Janczewska |WARSZAWA |
| 14-19 | 1/4 F | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 14-19 | 1/4 F | 194 |Mateusz Góra |IMPULS |
| | | |Anna Baniusiewicz |Chorzów |
| 14-19 | 1/4 F | 198 |Nikodem Kakakis |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Katarzyna Dominek | |
| 14-19 | 1/4 F | 199 |Amadeusz Kliminowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Aleksandra Lisowiec |Wrocław |
| 14-19 | 1/4 F | 205 |Mateusz Majcher |MAGIC-DANCE |
| | | |Estera Gromaszek |Lublin |
| 14-19 | 1/4 F | 207 |Jan Marcinkowski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Patrycja Urban |Warszawa |
| 20-22 | 1/4 F | 195 |Norbert Głogosz |ETIUDA |
| | | |Klaudia Zielińska |Radomsko |
| 20-22 | 1/4 F | 201 |Karol Kreczko |MARENGO |
| | | |Oliwia Marcinkiewicz |Dąbrowa Górnicz |
| 20-22 | 1/4 F | 210 |Mariusz Noworyta |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 23-24 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 23-24 | 1/4 F | 218 |Kamil Talik |NOWY STYL |
| | | |Paulina Gwóźdź |Bielsko-Biała |
| 25 | 1/4 F | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 26 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 27-29 | 1/8 B | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 27-29 | 1/8 B | 196 |Karol Jagielski |DUET |
| | | |Milena Kowalczyk |Warszawa |
| 27-29 | 1/8 B | 217 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Klaudia Kozinoga |Słubice |
| 30-33 | 1/8 B | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 30-33 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 30-33 | 1/8 B | 213 |Krzysztof Richter |Dancers United |
| | | |Vladyslava Gordeziani |WARSZAWA |
| 30-33 | 1/8 B | 215 |Adam Szczypczyk |ArtDance |
| | | |Gabriela Jaworek |Kraków |
| 34-42 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
| 34-42 | 1/8 B | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 34-42 | 1/8 B | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 34-42 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 34-42 | 1/8 B | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 34-42 | 1/8 B | 190 |Krystian Bendinger |JEDYNKA |
| | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź |
| 34-42 | 1/8 B | 192 |Kamil Czarnik |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Julia Kawa |Sosnowiec |
| 34-42 | 1/8 B | 203 |Radosław Kutyła |JUST DANCE |
| | | |Dominika Sarnowska |Stalowa Wola |
| 34-42 | 1/8 B | 206 |Wiktor Malinowski |GRACJA |
| | | |Oliwia Rogowska |Zielona Góra |
| 43-48 | 1/8 B | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 43-48 | 1/8 B | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 43-48 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 43-48 | 1/8 B | 200 |Jakub Konarzewski |ASTRA |
| | | |Nikola Kot |Szczecin |
| 43-48 | 1/8 B | 214 |Andreas Sobania |SZKOŁA TAŃCA SPARTA |
| | | |Daria Arczyńska |Opole |
| 43-48 | 1/8 B | 216 |Mateusz Szyporta |DANCE TEAM |
| | | |Wiktoria Kosno |Dobrzeń Wielki |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
Liczba par: 48
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110|X 1| 1 32-40 |110|
|118| 0| 0 41-48 |118|
|119| 0| 0 41-48 |119|
|120| X X XXX 5| 5 18-19 |120|
|121| 0| 0 41-48 |121|
|122|X XX XX X 6| 6 12-17 !|122|
|154| X XX X X 5| 5 18-19 |154|
|155|XXX XX XX 7| 7 8-11 !|155|
|156| X 1| 1 32-40 |156|
|157| XXX X XX X 7| 7 8-11 !|157|
|158| X 1| 1 32-40 |158|
|159| XX X 3| 3 21-24 |159|
|160| XXXXXX XXX 9| 9 3-5 !|160|
|161| X X 2| 2 25-31 |161|
|162|X X 2| 2 25-31 |162|
|163| XX X 3| 3 21-24 |163|
|164|X X 2| 2 25-31 |164|
|190| 0| 0 41-48 |190|
|192| 0| 0 41-48 |192|
|193|XX XXXXXX X 9| 9 3-5 !|193|
|194| X XXX XX 6| 6 12-17 !|194|
|195| XX 2| 2 25-31 |195|
|196| 0| 0 41-48 |196|
|197| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|197|
|198| XX 2| 2 25-31 |198|
|199| X X XX 4| 4 20 |199|
|200| 0| 0 41-48 |200|
|201| X X 2| 2 25-31 |201|
|202|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !|202|
|203|X 1| 1 32-40 |203|
|204|XX X XXX X 7| 7 8-11 !|204|
|205| XX X 3| 3 21-24 |205|
|206| 0| 0 41-48 |206|
|207| XX XXX X 6| 6 12-17 !|207|
|208|X XX XXX 6| 6 12-17 !|208|
|209|X XXXXXXXX 9| 9 3-5 !|209|
|210| X 1| 1 32-40 |210|
|211|XXX XXXXX 8| 8 6-7 !|211|
|212|X XXXXXX 7| 7 8-11 !|212|
|213| X X 2| 2 25-31 |213|
|214| X 1| 1 32-40 |214|
|215| X 1| 1 32-40 |215|
|216| X 1| 1 32-40 |216|
|217| X X X 3| 3 21-24 |217|
|218|XXX X XX 6| 6 12-17 !|218|
|219|XXXX X X 6| 6 12-17 !|219|
|220| X 1| 1 32-40 |220|
|276|XXXX X XXX 8| 8 6-7 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|110| 0| 0 26-31 |110|
|118| 0| 0 26-31 |118|
|119|X 1| 1 17-25 |119|
|120| XX 2| 2 13-16 |120|
|121| X 1| 1 17-25 |121|
|154| X X XX 4| 4 6-9 !|154|
|156| X 1| 1 17-25 |156|
|158| X 1| 1 17-25 |158|
|159|XXX XXX X 7| 7 2-3 !|159|
|161| 0| 0 26-31 |161|
|162| X 1| 1 17-25 |162|
|163| X X 2| 2 13-16 |163|
|164|X X X 3| 3 10-12 |164|
|190| X 1| 1 17-25 |190|
|192| X 1| 1 17-25 |192|
|195|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|195|
|196|X X X 3| 3 10-12 |196|
|198| XX X XX 5| 5 5 !|198|
|199|X X X XXX 6| 6 4 !|199|
|200| 0| 0 26-31 |200|
|201| XX XX 4| 4 6-9 !|201|
|203| X 1| 1 17-25 |203|
|205| XX X X 4| 4 6-9 !|205|
|206| X 1| 1 17-25 |206|
|210|X X XX 4| 4 6-9 !|210|
|213| X X 2| 2 13-16 |213|
|214| 0| 0 26-31 |214|
|215| X X 2| 2 13-16 |215|
|216| 0| 0 26-31 |216|
|217| XX X 3| 3 10-12 |217|
|220| X X X XXXX 7| 7 2-3 !|220|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|122| X 1| 1 25 |122|
|154| XX XX 4| 4 14-19 |154|
|155| X X 2| 2 23-24 |155|
|157|XXXX XX 6| 6 8-9 !|157|
|159| 0| 0 26 |159|
|160| X XXXX X 6| 6 8-9 !|160|
|193| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|193|
|194| XX XX 4| 4 14-19 |194|
|195| XX X 3| 3 20-22 |195|
|197|X XXXXXXXX 9| 9 3-5 !|197|
|198| X X XX 4| 4 14-19 |198|
|199| X X XX 4| 4 14-19 |199|
|201| X X X 3| 3 20-22 |201|
|202|XX X XXXXXX 9| 9 3-5 !|202|
|204|X XX XXXXX 8| 8 6 !|204|
|205|XXX X 4| 4 14-19 |205|
|207| X XX X 4| 4 14-19 |207|
|208|XXX XX 5| 5 10-13 !|208|
|209|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|209|
|210| X X X 3| 3 20-22 |210|
|211|XX X X X 5| 5 10-13 !|211|
|212|XXXXX XXXX 9| 9 3-5 !|212|
|218| X X 2| 2 23-24 |218|
|219|X XXXX 5| 5 10-13 !|219|
|220|XXXX X 5| 5 10-13 !|220|
|276|XX XX XX X 7| 7 7 !|276|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|157| X X XXX 5| 5 6-8 !|157|
|160| X XX 3| 3 11 |160|
|193| XXX XXX 6| 6 4-5 !|193|
|197|X XXXXXXXX 9| 9 1 !|197|
|202| X XXX X 5| 5 6-8 !|202|
|204|X XX XXXXX 8| 8 2 !|204|
|208| X X 2| 2 12-13 |208|
|209|X XXX XX X 7| 7 3 !|209|
|211|XX X XX 5| 5 6-8 !|211|
|212|X XXXXX 6| 6 4-5 !|212|
|219| X X 2| 2 12-13 |219|
|220| XX XX 4| 4 9-10 |220|
|276|X X X X 4| 4 9-10 |276|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|157|21118366855 6.0| 6.0 6 |157|
|193|78363552124 3.0| 3.0 3 |193|
|197|17855127281 5.0| 5.0 5 |197|
|202|84742773562 7.0| 7.0 7 |202|
|204|42224445477 2.0| 2.0 2 |204|
|209|36637211318 1.0| 1.0 1 |209|
|211|65471634643 4.0| 4.0 4 |211|
|212|53586888736 8.0| 8.0 8 |212|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL |
| | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry |
| 2 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA |
| | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa |
| 3 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB |
| | | |Anna Furyk |Warszawa |
| 4 | F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 5 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa |
| 6 | F | 167 |Maciej Ciura |A+S |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa |
| 7 | F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE |
| | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. |
| 8-9 | 1/2 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 8-9 | 1/2 F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin |
| 10-11 | 1/2 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 10-11 | 1/2 F | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE |
| | | |Agata Smolarek |Wrocław |
| 12 | 1/2 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 13-14 | 1/2 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 13-14 | 1/2 F | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA |
| | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź |
| 15-21 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 15-21 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 15-21 | 1/4 F | 166 |Jakub Bury |GASIEK |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów |
| 15-21 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola |
| 15-21 | 1/4 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES |
| | | |Laura Nicpoń |Częstochowa |
| 15-21 | 1/4 F | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice |
| 15-21 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK |
| | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska |
| 22-23 | 1/4 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 22-23 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola |
| 24 | 1/4 F | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków |
| | | |Anna Kaleta | |
| 25-26 | 1/4 F | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 25-26 | 1/4 F | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK |
| | | |Paulina Topolska |Kraków |
| 27-28 | 1/8 B | 177 |Denys Likhachov |Golden club |
| | | |Polina Yushchenko | |
| 27-28 | 1/8 B | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE |
| | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. |
| 29 | 1/8 B | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES |
| | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno |
| 30-36 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 30-36 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 30-36 | 1/8 B | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 30-36 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 30-36 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 30-36 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 30-36 | 1/8 B | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA |
| | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa |
| 37-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 37-40 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków |
| | | |Olga Kwiatkowska | |
| 37-40 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM |
| | | |Sara Cwalina |Żory |
| 37-40 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance |
| | | |Wiktoria Turczak |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
Liczba par: 40
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| 0| 0 36-40 |136|
|138| X XXX 4| 4 20-26 |138|
|142| X X 2| 2 30-32 |142|
|145| X XX X X 5| 5 15-19 !|145|
|150| X X 2| 2 30-32 |150|
|154| 0| 0 36-40 |154|
|155|X XXXXXXX 8| 8 3-6 !|155|
|156| X X X X 4| 4 20-26 |156|
|157| XX XXXX 6| 6 10-14 !|157|
|158|XX XX X 5| 5 15-19 !|158|
|159| XX XX X X 6| 6 10-14 !|159|
|160|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|160|
|161| 0| 0 36-40 |161|
|162|XX XX XXX 7| 7 7-9 !|162|
|163| X 1| 1 33-35 |163|
|164|X XXXXXX X 8| 8 3-6 !|164|
|165| X X XX 4| 4 20-26 |165|
|166|XX X XX 5| 5 15-19 !|166|
|167| X XX X 4| 4 20-26 |167|
|168|X XX XXX 6| 6 10-14 !|168|
|169|XXX 3| 3 27-29 |169|
|170| XXXX XX 6| 6 10-14 !|170|
|171|X XXX X 5| 5 15-19 !|171|
|172|X X XXXXXX 8| 8 3-6 !|172|
|173| X 1| 1 33-35 |173|
|175| X X X X 4| 4 20-26 |175|
|176| XX X 3| 3 27-29 |176|
|177|X X X 3| 3 27-29 |177|
|178| 0| 0 36-40 |178|
|179| X X XX 4| 4 20-26 |179|
|180| XXXXXX X 7| 7 7-9 !|180|
|181| X X XX 4| 4 20-26 |181|
|182| 0| 0 36-40 |182|
|183|XX XX XXXX 8| 8 3-6 !|183|
|184| X X 2| 2 30-32 |184|
|185|X XX X X 5| 5 15-19 !|185|
|186| X 1| 1 33-35 |186|
|187|X XXX X XX 7| 7 7-9 !|187|
|188|XXXX X X 6| 6 10-14 !|188|
|189|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| X 1| 1 11-17 |136|
|138| X 1| 1 11-17 |138|
|142| 0| 0 18-21 |142|
|150| X 1| 1 11-17 |150|
|154| X 1| 1 11-17 |154|
|156|X X X X 4| 4 4-7 !|156|
|161| X 1| 1 11-17 |161|
|163| X 1| 1 11-17 |163|
|165| 0| 0 18-21 |165|
|167| XXXX X XXX 8| 8 2 !|167|
|169|X XX XX X 6| 6 3 !|169|
|173| X 1| 1 11-17 |173|
|175|X XX X 4| 4 4-7 !|175|
|176| X X 2| 2 10 |176|
|177| X XX 3| 3 8-9 |177|
|178| 0| 0 18-21 |178|
|179|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|179|
|181|X X X X 4| 4 4-7 !|181|
|182| 0| 0 18-21 |182|
|184| X X X X 4| 4 4-7 !|184|
|186| X X X 3| 3 8-9 |186|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145| XXX XX X 6| 6 9-11 !|145|
|155| X XXX X 5| 5 12-14 !|155|
|156|X X X 3| 3 22-23 |156|
|157|X XXX X X 6| 6 9-11 !|157|
|158| 0| 0 25-26 |158|
|159| X X XXX 5| 5 12-14 !|159|
|160| X XXX XXX 7| 7 5-8 !|160|
|162| X XXX 4| 4 15-21 |162|
|164|X X X X 4| 4 15-21 |164|
|166| X X X X 4| 4 15-21 |166|
|167| XX XXXXX 7| 7 5-8 !|167|
|168|XXXXX XX 7| 7 5-8 !|168|
|169|X XX 3| 3 22-23 |169|
|170|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|170|
|171| X X 2| 2 24 |171|
|172|XXXX XX XXX 9| 9 2 !|172|
|175|XX X X 4| 4 15-21 |175|
|179|X X XXXXX X 8| 8 3-4 !|179|
|180|X XX XX XX 7| 7 5-8 !|180|
|181| XXXXXX 6| 6 9-11 !|181|
|183| X XX X 4| 4 15-21 |183|
|184| 0| 0 25-26 |184|
|185| XX XXX 5| 5 12-14 !|185|
|187|XX X X 4| 4 15-21 |187|
|188| X X X X 4| 4 15-21 |188|
|189|X XX XXXXX 8| 8 3-4 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145|XX X X X 5| 5 8-9 |145|
|155| X 1| 1 13-14 |155|
|157| XX 2| 2 12 |157|
|159| XXX 3| 3 10-11 |159|
|160| XX XX XX 6| 6 3-7 !|160|
|167|X X X XX X 6| 6 3-7 !|167|
|168|XX X X XX 6| 6 3-7 !|168|
|170|XXX X X XX 7| 7 2 !|170|
|172| XX XX XX 6| 6 3-7 !|172|
|179|X XXX X X 6| 6 3-7 !|179|
|180| XX X XX 5| 5 8-9 |180|
|181| X XX 3| 3 10-11 |181|
|185| X 1| 1 13-14 |185|
|189|X XXXXXXXX 9| 9 1 !|189|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|11756627342 4.0| 4.0 4 |160|
|167|57473234656 6.0| 6.0 6 |167|
|168|64564475275 7.0| 7.0 7 |168|
|170|35612713124 1.0| 1.0 1 |170|
|172|43337162711 2.0| 2.0 2 |172|
|179|26241556463 5.0| 5.0 5 |179|
|189|72125341537 3.0| 3.0 3 |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB |
| | | |Anna Furyk |Warszawa |
| 2-3 | F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 2-3 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA |
| | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa |
| 4 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa |
| 5 | F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL |
| | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry |
| 6 | F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin |
| 7 | 1/2 F | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA |
| | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa |
| 8 | 1/2 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 9 | 1/2 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 10-12 | 1/2 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 10-12 | 1/2 F | 177 |Denys Likhachov |Golden club |
| | | |Polina Yushchenko | |
| 10-12 | 1/2 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES |
| | | |Laura Nicpoń |Częstochowa |
| 13-16 | 1/4 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 13-16 | 1/4 F | 167 |Maciej Ciura |A+S |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa |
| 13-16 | 1/4 F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE |
| | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. |
| 13-16 | 1/4 F | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA |
| | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź |
| 17-18 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 17-18 | 1/4 F | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice |
| 19-22 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola |
| 19-22 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola |
| 19-22 | 1/4 F | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE |
| | | |Agata Smolarek |Wrocław |
| 19-22 | 1/4 F | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE |
| | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. |
| 23 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 24 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK |
| | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska |
| 25-26 | 1/8 B | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 25-26 | 1/8 B | 166 |Jakub Bury |GASIEK |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów |
| 27-29 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 27-29 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 27-29 | 1/8 B | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 30-32 | 1/8 B | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków |
| | | |Anna Kaleta | |
| 30-32 | 1/8 B | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES |
| | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno |
| 30-32 | 1/8 B | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK |
| | | |Paulina Topolska |Kraków |
| 33-40 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 33-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 33-40 | 1/8 B | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 33-40 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 33-40 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 33-40 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków |
| | | |Olga Kwiatkowska | |
| 33-40 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM |
| | | |Sara Cwalina |Żory |
| 33-40 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance |
| | | |Wiktoria Turczak |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
Liczba par: 40
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| X 1| 1 34-38 |136|
|138| X XX 3| 3 26-30 |138|
|142| XX X 3| 3 26-30 |142|
|145| X 1| 1 34-38 |145|
|150| XX 2| 2 31-33 |150|
|154| X XX X 4| 4 21-25 |154|
|155|X X X XX 5| 5 14-20 !|155|
|156| X X XX 4| 4 21-25 |156|
|157| X X X X 4| 4 21-25 |157|
|158| XXX 3| 3 26-30 |158|
|159|XXX X X 5| 5 14-20 !|159|
|160|XX XXXX XX 8| 8 4-5 !|160|
|161| 0| 0 39-40 |161|
|162|X XXXXX X 7| 7 6-8 !|162|
|163| X X X 3| 3 26-30 |163|
|164|X XXXXXX 7| 7 6-8 !|164|
|165| X 1| 1 34-38 |165|
|166|X X X X 4| 4 21-25 |166|
|167|XX XXX XXXX 9| 9 2-3 !|167|
|168|X X X XX 5| 5 14-20 !|168|
|169|XXXX X X 6| 6 9-13 !|169|
|170|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !|170|
|171| XX X 3| 3 26-30 |171|
|172|X X XX X 5| 5 14-20 !|172|
|173| XX X XX 5| 5 14-20 !|173|
|175|XXXX XX X 7| 7 6-8 !|175|
|176| 0| 0 39-40 |176|
|177| XXXXXX 6| 6 9-13 !|177|
|178| X 1| 1 34-38 |178|
|179| XX X X 4| 4 21-25 |179|
|180| XXXX X XXX 8| 8 4-5 !|180|
|181|X X 2| 2 31-33 |181|
|182| X 1| 1 34-38 |182|
|183|XXX X X X 6| 6 9-13 !|183|
|184| X X 2| 2 31-33 |184|
|185| XX XXXX 6| 6 9-13 !|185|
|186| X XXX X 5| 5 14-20 !|186|
|187| X XXX X X 6| 6 9-13 !|187|
|188|X X XX X 5| 5 14-20 !|188|
|189|XXXXX XXX X 9| 9 2-3 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| 0| 0 13-20 |136|
|138| X X 2| 2 7-9 |138|
|142| 0| 0 13-20 |142|
|145| 0| 0 13-20 |145|
|150| XX XX 4| 4 5-6 |150|
|154| X X 2| 2 7-9 |154|
|156|X XXX XXXX 8| 8 1 !|156|
|157| XXXX XXX 7| 7 2 !|157|
|158| XX 2| 2 7-9 |158|
|161| 0| 0 13-20 |161|
|163| 0| 0 13-20 |163|
|165| 0| 0 13-20 |165|
|166|X X X X 4| 4 5-6 |166|
|171|X 1| 1 10-12 |171|
|176| X 1| 1 10-12 |176|
|178| 0| 0 13-20 |178|
|179| XX XXX X 6| 6 3-4 !|179|
|181|XXXX XX 6| 6 3-4 !|181|
|182| 0| 0 13-20 |182|
|184| X 1| 1 10-12 |184|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|155|XX X X X X 6| 6 9-12 !|155|
|156| XXX XX 5| 5 13-16 |156|
|157| XX X XXXX 7| 7 4-8 !|157|
|159| X X X X 4| 4 17-18 |159|
|160|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|160|
|162| X X 2| 2 23 |162|
|164| X X X XXX 6| 6 9-12 !|164|
|167|X XX X X 5| 5 13-16 |167|
|168| X X XXX 5| 5 13-16 |168|
|169|X XX 3| 3 19-22 |169|
|170|XXXXXXX XXX 10| 10 2-3 !|170|
|172| XX XX XXX 7| 7 4-8 !|172|
|173| XXXXXXX 7| 7 4-8 !|173|
|175|XX X 3| 3 19-22 |175|
|177|XXX XXX 6| 6 9-12 !|177|
|179| XXXX XXX 7| 7 4-8 !|179|
|180|X XX XXX 6| 6 9-12 !|180|
|181| XX X 3| 3 19-22 |181|
|183|X X XXX XX 7| 7 4-8 !|183|
|185|X X X XX 5| 5 13-16 |185|
|186| X XX 3| 3 19-22 |186|
|187|X XX X 4| 4 17-18 |187|
|188| 0| 0 24 |188|
|189|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|155| X X 2| 2 10-12 |155|
|157| X XX X 4| 4 8 |157|
|160| X XXX XX 6| 6 6 !|160|
|164| X X X 3| 3 9 |164|
|170|XXX XXXXXX 9| 9 2-3 !|170|
|172|X XX XXXXXX 9| 9 2-3 !|172|
|173|XX XX X 5| 5 7 |173|
|177| X X 2| 2 10-12 |177|
|179| XXXX XX X 7| 7 4-5 !|179|
|180|XXXXX XX 7| 7 4-5 !|180|
|183|X X 2| 2 10-12 |183|
|189|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|189|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|12344656332 2.5| 2.5 2-3 |160|
|170|63623524144 5.0| 5.0 5 |170|
|172|34465333611 2.5| 2.5 2-3 |172|
|179|55232462253 4.0| 4.0 4 |179|
|180|46556145565 6.0| 6.0 6 |180|
|189|21111211426 1.0| 1.0 1 |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA |
| | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa |
| 2 | F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL |
| | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry |
| 3 | F | 167 |Maciej Ciura |A+S |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa |
| 4 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa |
| 5 | F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 6 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB |
| | | |Anna Furyk |Warszawa |
| 7 | 1/2 F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin |
| 8-11 | 1/2 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 8-11 | 1/2 F | 166 |Jakub Bury |GASIEK |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów |
| 8-11 | 1/2 F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE |
| | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. |
| 8-11 | 1/2 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES |
| | | |Laura Nicpoń |Częstochowa |
| 12 | 1/2 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 13 | 1/2 F | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES |
| | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno |
| 14-15 | 1/4 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 14-15 | 1/4 F | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice |
| 16-17 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 16-17 | 1/4 F | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA |
| | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa |
| 18 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 19 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola |
| 20-22 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 20-22 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola |
| 20-22 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK |
| | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska |
| 23-24 | 1/4 F | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 23-24 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 25-26 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków |
| | | |Olga Kwiatkowska | |
| 25-26 | 1/8 B | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE |
| | | |Agata Smolarek |Wrocław |
| 27-28 | 1/8 B | 177 |Denys Likhachov |Golden club |
| | | |Polina Yushchenko | |
| 27-28 | 1/8 B | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA |
| | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź |
| 29-32 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 29-32 | 1/8 B | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków |
| | | |Anna Kaleta | |
| 29-32 | 1/8 B | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK |
| | | |Paulina Topolska |Kraków |
| 29-32 | 1/8 B | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE |
| | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. |
| 33-36 | 1/8 B | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 33-36 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 33-36 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 33-36 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance |
| | | |Wiktoria Turczak |Kraków |
| 37 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM |
| | | |Sara Cwalina |Żory |
| 38-40 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 38-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 38-40 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 40
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| 0| 0 39-40 |136|
|138| X XX 3| 3 25-29 |138|
|142| XX 2| 2 30-32 |142|
|145| X X 2| 2 30-32 |145|
|150| XX X XX 5| 5 15-21 |150|
|154| X X 2| 2 30-32 |154|
|155|X X X XXXX 7| 7 7-8 !|155|
|156| X XX 3| 3 25-29 |156|
|157| XX XX XX 6| 6 9-14 !|157|
|158| X XX 3| 3 25-29 |158|
|159| XX XX X 5| 5 15-21 |159|
|160|XX XX XXXXX 9| 9 1-4 !|160|
|161| X 1| 1 33-38 |161|
|162|XX X X 4| 4 22-24 |162|
|163| X 1| 1 33-38 |163|
|164|X XXX X X 6| 6 9-14 !|164|
|165| X 1| 1 33-38 |165|
|166|X X X 3| 3 25-29 |166|
|167|X X XXXXX X 8| 8 5-6 !|167|
|168|X X XXXXXXX 9| 9 1-4 !|168|
|169|XXXX XX 6| 6 9-14 !|169|
|170|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !|170|
|171| X 1| 1 33-38 |171|
|172|X XXXXX 6| 6 9-14 !|172|
|173| XX X X 4| 4 22-24 |173|
|175|XX X XX 5| 5 15-21 |175|
|176| XXX X X 5| 5 15-21 |176|
|177| XXX X 4| 4 22-24 |177|
|178| X 1| 1 33-38 |178|
|179| XXX X X 5| 5 15-21 |179|
|180|X XX XXX X 7| 7 7-8 !|180|
|181| XX X 3| 3 25-29 |181|
|182| X 1| 1 33-38 |182|
|183|X XXXXXX X 8| 8 5-6 !|183|
|184| 0| 0 39-40 |184|
|185| XXX XX 5| 5 15-21 |185|
|186| X X XX X 5| 5 15-21 |186|
|187|X XXX X X 6| 6 9-14 !|187|
|188|XX X XX X 6| 6 9-14 !|188|
|189|X XXXXXXXX 9| 9 1-4 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| 0| 0 24-26 |136|
|138| XX X 3| 3 15-18 |138|
|142| 0| 0 24-26 |142|
|145| X X 2| 2 19-22 |145|
|150| XXX X XXX 7| 7 4-6 !|150|
|154| X X 2| 2 19-22 |154|
|156|X XXX X X 6| 6 7-10 !|156|
|158|XXXXX X X 7| 7 4-6 !|158|
|159|XXXX XX XXX 9| 9 1-2 !|159|
|161| 0| 0 24-26 |161|
|162|X XX XXXXXX 9| 9 1-2 !|162|
|163| X X 2| 2 19-22 |163|
|165| XXX XX 5| 5 11-12 |165|
|166|X XX XX X 6| 6 7-10 !|166|
|171| X XX 3| 3 15-18 |171|
|173|XX XXXXX 7| 7 4-6 !|173|
|175|XXX XXXXX 8| 8 3 !|175|
|176| XX XXXX 6| 6 7-10 !|176|
|177|X XXX 4| 4 13-14 |177|
|178| X 1| 1 23 |178|
|179|XX X XXX 6| 6 7-10 !|179|
|181| X X XXX 5| 5 11-12 |181|
|182| XX 2| 2 19-22 |182|
|184| X X X 3| 3 15-18 |184|
|185|X X XX 4| 4 13-14 |185|
|186| X X X 3| 3 15-18 |186|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|150|XX XX 4| 4 16-17 |150|
|155| X 1| 1 20-22 |155|
|156| XXX XX X 6| 6 11-13 !|156|
|157| XX XX X 5| 5 14-15 |157|
|158| 0| 0 23-24 |158|
|159|X X XX XXX 7| 7 9-10 !|159|
|160|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|160|
|162| 0| 0 23-24 |162|
|164|X X X 3| 3 18 |164|
|166| XXX XXX XX 8| 8 5-8 !|166|
|167|X XXXX XX X 8| 8 5-8 !|167|
|168|X XX X X X 6| 6 11-13 !|168|
|169|XX 2| 2 19 |169|
|170| XXXXXX XXX 9| 9 4 !|170|
|172|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|172|
|173| XX X X 4| 4 16-17 |173|
|175|X 1| 1 20-22 |175|
|176|XXX XXX X 7| 7 9-10 !|176|
|179| XX XXXX 6| 6 11-13 !|179|
|180| XXXXXXXX 8| 8 5-8 !|180|
|183|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|183|
|187| X XX X X 5| 5 14-15 |187|
|188|X 1| 1 20-22 |188|
|189| X XXXX XXX 8| 8 5-8 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|156|X X X 3| 3 12 |156|
|159|X X X X 4| 4 8-11 |159|
|160| XX XX XX 6| 6 4-6 !|160|
|166| X X XX 4| 4 8-11 |166|
|167| XXX XXXX 7| 7 2-3 !|167|
|168| X X X X 4| 4 8-11 |168|
|170|XX XX X X 6| 6 4-6 !|170|
|172|X X X X XXX 7| 7 2-3 !|172|
|176| X 1| 1 13 |176|
|179| XXX XX X 6| 6 4-6 !|179|
|180| XX X X X 5| 5 7 |180|
|183|X XX X 4| 4 8-11 |183|
|189|XXXXXX XX X 9| 9 1 !|189|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|160|34446626543 5.0| 5.0 5 |160|
|167|55163111264 3.0| 3.0 3 |167|
|170|11611434155 2.0| 2.0 2 |170|
|172|22525243411 1.0| 1.0 1 |172|
|179|46332565322 4.0| 4.0 4 |179|
|189|63254352636 6.0| 6.0 6 |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB |
| | | |Anna Furyk |Warszawa |
| 2 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA |
| | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa |
| 3 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa |
| 4 | F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin |
| 5 | F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE |
| | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. |
| 6 | F | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA |
| | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa |
| 7 | F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 8 | F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 9-10 | 1/2 F | 166 |Jakub Bury |GASIEK |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów |
| 9-10 | 1/2 F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL |
| | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry |
| 11 | 1/2 F | 167 |Maciej Ciura |A+S |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa |
| 12 | 1/2 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES |
| | | |Laura Nicpoń |Częstochowa |
| 13 | 1/2 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 14-18 | 1/4 F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 14-18 | 1/4 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 14-18 | 1/4 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 14-18 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 14-18 | 1/4 F | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA |
| | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź |
| 19-22 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola |
| 19-22 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola |
| 19-22 | 1/4 F | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES |
| | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno |
| 19-22 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK |
| | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska |
| 23-25 | 1/4 F | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 23-25 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 23-25 | 1/4 F | 177 |Denys Likhachov |Golden club |
| | | |Polina Yushchenko | |
| 26-27 | 1/4 F | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 26-27 | 1/4 F | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE |
| | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. |
| 28-30 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 28-30 | 1/8 B | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE |
| | | |Agata Smolarek |Wrocław |
| 28-30 | 1/8 B | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK |
| | | |Paulina Topolska |Kraków |
| 31-33 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 31-33 | 1/8 B | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków |
| | | |Anna Kaleta | |
| 31-33 | 1/8 B | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice |
| 34-35 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 34-35 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków |
| | | |Olga Kwiatkowska | |
| 36-40 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 36-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 36-40 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 36-40 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM |
| | | |Sara Cwalina |Żory |
| 36-40 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance |
| | | |Wiktoria Turczak |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
Liczba par: 40
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| 0| 0 35-40 |136|
|138| 0| 0 35-40 |138|
|142| 0| 0 35-40 |142|
|145| X X 2| 2 32-33 |145|
|150| X X X 3| 3 26-31 |150|
|154| X X XX 4| 4 20-25 |154|
|155| X X XXXXX 7| 7 6-8 !|155|
|156| X X X XX 5| 5 15-19 !|156|
|157| XX X X X 5| 5 15-19 !|157|
|158| XXX X 4| 4 20-25 |158|
|159| XX XX X 5| 5 15-19 !|159|
|160|XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|160|
|161| X X 2| 2 32-33 |161|
|162|XXX X X X 6| 6 9-14 !|162|
|163| 0| 0 35-40 |163|
|164|X XXXXXX XX 9| 9 3-5 !|164|
|165| X 1| 1 34 |165|
|166|X X XXX X 6| 6 9-14 !|166|
|167|X XXXX XX 7| 7 6-8 !|167|
|168|X XXX XX 6| 6 9-14 !|168|
|169|XXXX XX 6| 6 9-14 !|169|
|170|X X X X X 5| 5 15-19 !|170|
|171| X XX X 4| 4 20-25 |171|
|172|X XXX XXX 7| 7 6-8 !|172|
|173|XX X X 4| 4 20-25 |173|
|175|XX X XX X 6| 6 9-14 !|175|
|176| X XX 3| 3 26-31 |176|
|177| XX X 3| 3 26-31 |177|
|178| 0| 0 35-40 |178|
|179|XXXXX XXXX 9| 9 3-5 !|179|
|180|X XXXXX XXX 9| 9 3-5 !|180|
|181| X XX 3| 3 26-31 |181|
|182| 0| 0 35-40 |182|
|183|X XXX XX 6| 6 9-14 !|183|
|184| X X X 3| 3 26-31 |184|
|185| XX XX X 5| 5 15-19 !|185|
|186| X X X X 4| 4 20-25 |186|
|187|X X X X 4| 4 20-25 |187|
|188| X X X 3| 3 26-31 |188|
|189|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| 0| 0 17-21 |136|
|138| X XX 3| 3 9-11 |138|
|142| 0| 0 17-21 |142|
|145|XXX X XX X 7| 7 1 !|145|
|150| X XXX XX 6| 6 2 !|150|
|154| X 1| 1 15-16 |154|
|158|X X XXX 5| 5 3 !|158|
|161| 0| 0 17-21 |161|
|163| X X 2| 2 12-14 |163|
|165| X 1| 1 15-16 |165|
|171|X X 2| 2 12-14 |171|
|173| X X X X 4| 4 4-8 !|173|
|176| X X X X 4| 4 4-8 !|176|
|177| X XX X 4| 4 4-8 !|177|
|178| 0| 0 17-21 |178|
|181| X XX 3| 3 9-11 |181|
|182| 0| 0 17-21 |182|
|184| X X X 3| 3 9-11 |184|
|186| X X X X 4| 4 4-8 !|186|
|187|X X 2| 2 12-14 |187|
|188|X XX X 4| 4 4-8 !|188|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145|X XX XXX X 7| 7 5-9 !|145|
|150|XX X X X 5| 5 11-13 !|150|
|155| X X 2| 2 23-25 |155|
|156|XX X X X 5| 5 11-13 !|156|
|157| XXX X 4| 4 14-18 |157|
|158| X 1| 1 26-27 |158|
|159|X X X X 4| 4 14-18 |159|
|160| X XXX 4| 4 14-18 |160|
|162| X X 2| 2 23-25 |162|
|164| XX XX 4| 4 14-18 |164|
|166| X X X XX 5| 5 11-13 !|166|
|167|XXXXXX XXX 9| 9 2-3 !|167|
|168| XXXX XXX 7| 7 5-9 !|168|
|169| XX X 3| 3 19-22 |169|
|170| XX X XX X 6| 6 10 !|170|
|172| XXXXXX XXX 9| 9 2-3 !|172|
|173|XXXXX XX X 8| 8 4 !|173|
|175|X X X 3| 3 19-22 |175|
|176| XX X 3| 3 19-22 |176|
|177| X X 2| 2 23-25 |177|
|179|X XX XXXX 7| 7 5-9 !|179|
|180|XXXX X X X 7| 7 5-9 !|180|
|183|X XXXX XX 7| 7 5-9 !|183|
|185| X XX X 4| 4 14-18 |185|
|186| X 1| 1 26-27 |186|
|188|X X X 3| 3 19-22 |188|
|189|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145|XXX XX 5| 5 6-8 !|145|
|150|XX X X X 5| 5 6-8 !|150|
|156| X 1| 1 13 |156|
|166| X X XX 4| 4 9-10 |166|
|167|X XX 3| 3 11 |167|
|168| XX X X X 5| 5 6-8 !|168|
|170|XX X X 4| 4 9-10 |170|
|172| XX XX XXX 7| 7 3 !|172|
|173|XXXXXX X X 8| 8 2 !|173|
|179| XXX XXX 6| 6 4-5 !|179|
|180| X XX XXX 6| 6 4-5 !|180|
|183| X X 2| 2 12 |183|
|189|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !|189|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|145|76736678185 7.0| 7.0 7 |145|
|150|67867784473 8.0| 8.0 8 |150|
|168|85543547367 5.0| 5.0 5 |168|
|172|12325236511 2.0| 2.0 2 |172|
|173|58684813854 6.0| 6.0 6 |173|
|179|33252465232 3.0| 3.0 3 |179|
|180|24418152748 4.0| 4.0 4 |180|
|189|41171321626 1.0| 1.0 1 |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 40, Liczba klubów: 30
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 189 |Konrad Łyda |POLISH CLUB |
| | | |Anna Furyk |Warszawa |
| 2 | F | 172 |Mateusz Kowalczyk |ESTYMA |
| | | |Małgorzata Zagórska |Częstochowa |
| 3 | F | 170 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL |
| | | |Wiktoria Kainka |Tarnowskie Góry |
| 4 | F | 157 |Dmytro Kushch |Golden club |
| | | |Nataliia Kolomiiets | |
| 5 | F | 179 |Szymon Miśtal |SUKCES |
| | | |Julia Dąbrowska |Częstochowa |
| 6 | F | 180 |Błażej Molas |ZAMEK |
| | | |Izabela Kuranc |Lublin |
| 7 | 1/2 F | 168 |Dawid Gajdera |LORDANCE |
| | | |Julia Pacharzyna |Wodzisław Śl. |
| 8-10 | 1/2 F | 159 |Dmytrii Leonenko |Level Up |
| | | |Sofia Vashulenko | |
| 8-10 | 1/2 F | 166 |Jakub Bury |GASIEK |
| | | |Paula Kamińska |Rzeszów |
| 8-10 | 1/2 F | 183 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES |
| | | |Laura Nicpoń |Częstochowa |
| 11 | 1/2 F | 156 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Kinga Biskup | |
| 12 | 1/2 F | 177 |Denys Likhachov |Golden club |
| | | |Polina Yushchenko | |
| 13-16 | 1/4 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 13-16 | 1/4 F | 160 |Kacper Niemczyk |GRACJA |
| | | |Zofia Kaplińska |Zielona Góra |
| 13-16 | 1/4 F | 164 |Krzysztof Świędrych |KLASA |
| | | |Katarzyna Wiśniowska |Tarnów |
| 13-16 | 1/4 F | 167 |Maciej Ciura |A+S |
| | | |Maja Tomalska |Częstochowa |
| 17-18 | 1/4 F | 162 |Łukasz Sieraczyński |FLAMENCO |
| | | |Ludwika Pudełko |Siemianowice |
| 17-18 | 1/4 F | 176 |Jakub Ligenza |SUKCES |
| | | |Natalia Makiejewska |Jaworzno |
| 19 | 1/4 F | 175 |Michał Laskowski |MERENGUE |
| | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola |
| 20-23 | 1/4 F | 169 |Jakub Gęśla |JUST DANCE |
| | | |Julia Warchoł |Stalowa Wola |
| 20-23 | 1/4 F | 173 |Miłosz Kowalski |ZORBA |
| | | |Natalia Gomoluch |Częstochowa |
| 20-23 | 1/4 F | 185 |Paweł - Sobieraj |JEDYNKA |
| | | |Karina Agnieszk Grabowska |Łódź |
| 20-23 | 1/4 F | 186 |Kacper Stacha |LORDANCE |
| | | |Zuzanna Rytych |Wodzisław Śl. |
| 24 | 1/4 F | 188 |Patryk Zbucki |ZAMEK |
| | | |Dominika Chalimoniuk |Biała Podlaska |
| 25 | 1/4 F | 158 |Konrad Kwiecień |BAWINEK |
| | | |Monika Grunwald |Kraków |
| 26 | 1/8 B | 155 |Szymon Kieresz |MARGO |
| | | |Marta Sobasik |Leszno |
| 27-29 | 1/8 B | 181 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE |
| | | |Agata Smolarek |Wrocław |
| 27-29 | 1/8 B | 184 |Daniel Seweryn |BAWINEK |
| | | |Paulina Topolska |Kraków |
| 27-29 | 1/8 B | 187 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ |
| | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice |
| 30-33 | 1/8 B | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 30-33 | 1/8 B | 154 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA |
| | | |Aleksandra Szymkiewicz |Stargard |
| 30-33 | 1/8 B | 165 |Mariusz Bardyn |styl Kraków |
| | | |Olga Kwiatkowska | |
| 30-33 | 1/8 B | 171 |Mateusz Kaleta |KARISMA Kraków |
| | | |Anna Kaleta | |
| 34-35 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 34-35 | 1/8 B | 163 |Jakub Warsitz |MAESTRO |
| | | |Agata Brzozowska |Opole |
| 36-40 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 36-40 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 36-40 | 1/8 B | 161 |Daniel Ryterski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Emilia Maćkała | |
| 36-40 | 1/8 B | 178 |Dawid Małecki |RYTM |
| | | |Sara Cwalina |Żory |
| 36-40 | 1/8 B | 182 |Wiktor Pobidyński |ArtDance |
| | | |Wiktoria Turczak |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
Liczba par: 40
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| 0| 0 39-40 |136|
|138| X 1| 1 37-38 |138|
|142| 0| 0 39-40 |142|
|145| X XX 3| 3 25-29 |145|
|150| X X 2| 2 30-36 |150|
|154| XXX X 4| 4 18-24 |154|
|155| X X 2| 2 30-36 |155|
|156| X X X 3| 3 25-29 |156|
|157| X XX XXX 6| 6 9-11 !|157|
|158| X XX X 4| 4 18-24 |158|
|159| XX X X X 5| 5 12-17 !|159|
|160|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|160|
|161| X X 2| 2 30-36 |161|
|162| X X XXX 5| 5 12-17 !|162|
|163| XX X 3| 3 25-29 |163|
|164|X XXXXXX X 8| 8 4-7 !|164|
|165| X XX 3| 3 25-29 |165|
|166| XX XXX 5| 5 12-17 !|166|
|167|X XX X X 5| 5 12-17 !|167|
|168|X XXXXX X X 8| 8 4-7 !|168|
|169|XX X X 4| 4 18-24 |169|
|170|X X X XXX 6| 6 9-11 !|170|
|171|X X 2| 2 30-36 |171|
|172|X X XXXX 6| 6 9-11 !|172|
|173|XX XXXXXX 8| 8 4-7 !|173|
|175| X X X X X 5| 5 12-17 !|175|
|176| X X X 3| 3 25-29 |176|
|177| X X XX 4| 4 18-24 |177|
|178| X X 2| 2 30-36 |178|
|179|XXXXXXX XX 9| 9 3 !|179|
|180|X XXXXX X X 8| 8 4-7 !|180|
|181|XX 2| 2 30-36 |181|
|182| X 1| 1 37-38 |182|
|183|X XXX XX X 7| 7 8 !|183|
|184| X X 2| 2 30-36 |184|
|185| X X XX 4| 4 18-24 |185|
|186| X X X X 4| 4 18-24 |186|
|187|X X X X 4| 4 18-24 |187|
|188|XX XX X 5| 5 12-17 !|188|
|189|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|136| 0| 0 19-23 |136|
|138| X 1| 1 17-18 |138|
|142| 0| 0 19-23 |142|
|145| XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|145|
|150| XX 2| 2 13-16 |150|
|154| X X 2| 2 13-16 |154|
|155| X XX X 4| 4 9 |155|
|156|X XXXX XX X 8| 8 2-3 !|156|
|158|X XX XX X 6| 6 4-6 !|158|
|161| 0| 0 19-23 |161|
|163| X 1| 1 17-18 |163|
|165| X X 2| 2 13-16 |165|
|169|XX X X XXXX 8| 8 2-3 !|169|
|171| X X 2| 2 13-16 |171|
|176| X XX XX 5| 5 7-8 !|176|
|177|X XXXXX 6| 6 4-6 !|177|
|178| 0| 0 19-23 |178|
|181| XX X 3| 3 10-12 |181|
|182| 0| 0 19-23 |182|
|184| X X X 3| 3 10-12 |184|
|185|X XX XXX 6| 6 4-6 !|185|
|186|XX X X X 5| 5 7-8 !|186|
|187|X X X 3| 3 10-12 |187|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|145| XX XXX 5| 5 13-16 |145|
|156|XX X X XX 6| 6 10-12 !|156|
|157| X XX XXXX 7| 7 7-9 !|157|
|158| 0| 0 25 |158|
|159| XXX XX X 6| 6 10-12 !|159|
|160| X XX XX 5| 5 13-16 |160|
|162| XXX X 4| 4 17-18 |162|
|164| X XXXX 5| 5 13-16 |164|
|166| X XXX XX 6| 6 10-12 !|166|
|167|X X XX X 5| 5 13-16 |167|
|168|XXXX XXXX 8| 8 4-6 !|168|
|169| X X 2| 2 20-23 |169|
|170|XXX X X XXX 8| 8 4-6 !|170|
|172|X XXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|172|
|173|X X 2| 2 20-23 |173|
|175|X X X 3| 3 19 |175|
|176|XX XX 4| 4 17-18 |176|
|177|XXXX X XX 7| 7 7-9 !|177|
|179|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !|179|
|180| XXX XXXX 7| 7 7-9 !|180|
|183|XXXX XX XX 8| 8 4-6 !|183|
|185| X X 2| 2 20-23 |185|
|186| X X 2| 2 20-23 |186|
|188| X 1| 1 24 |188|
|189|XX XXXXXX X 9| 9 3 !|189|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|156| X X 2| 2 11 |156|
|157|XXXXXX X X 8| 8 4 !|157|
|159| X X X 3| 3 8-10 |159|
|166| X XX 3| 3 8-10 |166|
|168| X X X X 4| 4 7 |168|
|170|XXX XXXX XX 9| 9 2-3 !|170|
|172|X X XXXXX 7| 7 5-6 !|172|
|177| X 1| 1 12 |177|
|179|XXXXX XX 7| 7 5-6 !|179|
|180| XXXXX XXXX 9| 9 2-3 !|180|
|183|X X X 3| 3 8-10 |183|
|189|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|189|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|157|36365434264 4.0| 4.0 4 |157|
|170|62633611135 3.0| 3.0 3 |170|
|172|13414226311 2.0| 2.0 2 |172|
|179|54222545652 5.0| 5.0 5 |179|
|180|45546353546 6.0| 6.0 6 |180|
|189|21151162423 1.0| 1.0 1 |189|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO |
| | | |Maria Baryliszyn |Opole |
| 2 | F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec |
| 3 | F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Oliwia Szarek | |
| 4 | F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko |
| 5 | F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Klara Guettner | |
| 6 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA |
| | | |Magdalena Sadowska |Wrocław |
| 7 | F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 8-9 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 8-9 | 1/2 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |
| | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów |
| 10-11 | 1/2 F | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży|
| | | |Kinga Ziębora | |
| 10-11 | 1/2 F | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko |
| 12 | 1/2 F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA |
| | | |Angelika Włoch |Kraków |
| 13 | 1/4 F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa |
| 14 | 1/4 F | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO |
| | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA |
| 15-17 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 15-17 | 1/4 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY |
| | | |Kamila Tębłowska |Warszawa |
| 15-17 | 1/4 F | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław |
| 18-20 | 1/8 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 18-20 | 1/8 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 18-20 | 1/8 F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 21-23 | 1/8 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER |
| | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork |
| 21-23 | 1/8 F | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 21-23 | 1/8 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO |
| | | |Joanna Stanowska |Oława |
| 24 | 1/8 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 25 | 1/8 F | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 26-27 | 1/8 F | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 26-27 | 1/8 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 28-35 |1/16 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz |
| 28-35 |1/16 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 28-35 |1/16 B | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 28-35 |1/16 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 28-35 |1/16 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz | |
| 28-35 |1/16 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
| 28-35 |1/16 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA |
| | | |Klaudia Janik |Łódź |
| 28-35 |1/16 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 36-37 |1/16 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 36-37 |1/16 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków|
| | | |Anna Suder | |
| 38-41 |1/16 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 38-41 |1/16 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 38-41 |1/16 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka |
| | | |Gabriela Pastuch | |
| 38-41 |1/16 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
Liczba par: 41
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| XXX X 4| 4 19-24 | 55|
| 80| X X 2| 2 27-30 | 80|
| 81| X 1| 1 31-37 | 81|
| 87| X 1| 1 31-37 | 87|
| 89|XX X X 4| 4 19-24 | 89|
| 90| X XX XX X 6| 6 8-13 !| 90|
| 92| 0| 0 38-41 | 92|
|103|XX XX XXX 7| 7 6-7 !|103|
|104| X 1| 1 31-37 |104|
|105| 0| 0 38-41 |105|
|106| X 1| 1 31-37 |106|
|107| X X X 3| 3 25-26 |107|
|108| X 1| 1 31-37 |108|
|109| 0| 0 38-41 |109|
|111|X X XX XX 6| 6 8-13 !|111|
|112|XXX XX 5| 5 14-18 |112|
|114| X 1| 1 31-37 |114|
|124| X XXX X 5| 5 14-18 |124|
|131|X X XXXXXX 8| 8 4-5 !|131|
|132|XX X X X X 6| 6 8-13 !|132|
|133| XX 2| 2 27-30 |133|
|134|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !|134|
|135|X XX X XX 6| 6 8-13 !|135|
|136| X 1| 1 31-37 |136|
|137| XX X X 4| 4 19-24 |137|
|138|XXXX 4| 4 19-24 |138|
|139| XXX XX 5| 5 14-18 |139|
|140| X X X X 4| 4 19-24 |140|
|141| X X XX 4| 4 19-24 |141|
|142| X X 2| 2 27-30 |142|
|143| 0| 0 38-41 |143|
|144| XXXX X X 6| 6 8-13 !|144|
|145|XXX X X X 6| 6 8-13 !|145|
|146| X X 2| 2 27-30 |146|
|147|X X XX X 5| 5 14-18 |147|
|148|XX X X XXX 7| 7 6-7 !|148|
|149|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !|149|
|150|X XX 3| 3 25-26 |150|
|151|X X X X X 5| 5 14-18 |151|
|152| XXXX XXXXX 9| 9 3 !|152|
|153| XXXX XXX X 8| 8 4-5 !|153|
----------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|XXXXXXX X 8| 8 1-4 !| 55|
| 80|X X X XX X 6| 6 9 !| 80|
| 81| X X 2| 2 15-22 | 81|
| 87| X X X 3| 3 10-14 !| 87|
| 89| 0| 0 25-28 | 89|
| 92| 0| 0 25-28 | 92|
|104| X 1| 1 23-24 |104|
|105|X X 2| 2 15-22 |105|
|106| 0| 0 25-28 |106|
|107|X X 2| 2 15-22 |107|
|108| X X 2| 2 15-22 |108|
|109| 0| 0 25-28 |109|
|112| XX 2| 2 15-22 |112|
|114| X X 2| 2 15-22 |114|
|124| XXXXXXXX 8| 8 1-4 !|124|
|133| X XX 3| 3 10-14 !|133|
|136|X X X 3| 3 10-14 !|136|
|137| X X 2| 2 15-22 |137|
|138| X X 2| 2 15-22 |138|
|139| X XXX XXX 7| 7 5-8 !|139|
|140| XXXXXXX X 8| 8 1-4 !|140|
|141| X 1| 1 23-24 |141|
|142| X XX 3| 3 10-14 !|142|
|143|X XXXX XXX 8| 8 1-4 !|143|
|146|XX X 3| 3 10-14 !|146|
|147|X XXX XX X 7| 7 5-8 !|147|
|150|XXXX X XX 7| 7 5-8 !|150|
|151| XXXX XXX 7| 7 5-8 !|151|
----------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X XXX 4| 4 18-20 | 55|
| 80| XXX X X 5| 5 11-17 !| 80|
| 87| X 1| 1 25 | 87|
| 90|X X X X 4| 4 18-20 | 90|
|103|XXX XXX 6| 6 7-10 !|103|
|111| X XXX X 5| 5 11-17 !|111|
|124| XX X X 4| 4 18-20 |124|
|131| XX XX XXX 7| 7 4-6 !|131|
|132| XXX XXX X 7| 7 4-6 !|132|
|133|X X X X X 5| 5 11-17 !|133|
|134|X X XXXX 6| 6 7-10 !|134|
|135| X X X 3| 3 21-23 |135|
|136| X X X 3| 3 21-23 |136|
|139|X XX X X 5| 5 11-17 !|139|
|140|XX XXX X 6| 6 7-10 !|140|
|142| 0| 0 26-27 |142|
|143| X X XXXXX 7| 7 4-6 !|143|
|144|XXXX X XXXX 9| 9 2-3 !|144|
|145| X X 2| 2 24 |145|
|146| XX XXX 5| 5 11-17 !|146|
|147| X X X 3| 3 21-23 |147|
|148|XXXX XX 6| 6 7-10 !|148|
|149|XXXXX XXXX 9| 9 2-3 !|149|
|150| 0| 0 26-27 |150|
|151| XXXX X 5| 5 11-17 !|151|
|152|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|152|
|153|XXX XX 5| 5 11-17 !|153|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 80| X XX 3| 3 15-17 | 80|
|103| XX XXX XX 7| 7 7 !|103|
|111|X XX XXX XX 8| 8 5-6 !|111|
|131|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !|131|
|132|XX X 3| 3 15-17 |132|
|133| X X X 3| 3 15-17 |133|
|134| XX XXX X 6| 6 8-12 !|134|
|139|XXXXX XXXXX 10| 10 1-3 !|139|
|140|XX X XXXXXX 9| 9 4 !|140|
|143|XX XXX X 6| 6 8-12 !|143|
|144|XXXXXXXX XX 10| 10 1-3 !|144|
|146| XX X XXX 6| 6 8-12 !|146|
|148|XXXXX XXX 8| 8 5-6 !|148|
|149|XXX XX X 6| 6 8-12 !|149|
|151| X X XX 4| 4 14 |151|
|152|X X XX X X 6| 6 8-12 !|152|
|153| XXXXX 5| 5 13 |153|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103| XX X X 4| 4 8-9 |103|
|111|X X XX XX 6| 6 5-7 !|111|
|131| X XXXXXXX 8| 8 2-3 !|131|
|134|X X 2| 2 12 |134|
|139|X XX XXX X 7| 7 4 !|139|
|140|XX XXXXXXX 9| 9 1 !|140|
|143|X X XX 4| 4 8-9 |143|
|144| XXXXX X 6| 6 5-7 !|144|
|146| X X X 3| 3 10-11 |146|
|148| XX X 3| 3 10-11 |148|
|149| XX XX XX 6| 6 5-7 !|149|
|152|X XXXXX XX 8| 8 2-3 !|152|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|111|77524727475 7.0| 7.0 7 |111|
|131|42256176734 4.0| 4.0 4 |131|
|139|21711241612 1.0| 1.0 1 |139|
|140|56637633347 6.0| 6.0 6 |140|
|144|65445555523 5.0| 5.0 5 |144|
|149|34362462256 3.0| 3.0 3 |149|
|152|13173314161 2.0| 2.0 2 |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO |
| | | |Maria Baryliszyn |Opole |
| 2 | F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Oliwia Szarek | |
| 3 | F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa |
| 4 | F | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko |
| 5 | F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko |
| 6 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA |
| | | |Magdalena Sadowska |Wrocław |
| 7 | F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Klara Guettner | |
| 8 | 1/2 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |
| | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów |
| 9-12 | 1/2 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 9-12 | 1/2 F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 9-12 | 1/2 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO |
| | | |Joanna Stanowska |Oława |
| 9-12 | 1/2 F | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO |
| | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA |
| 13 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 14-15 | 1/4 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 14-15 | 1/4 F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA |
| | | |Angelika Włoch |Kraków |
| 16-20 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 16-20 | 1/4 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY |
| | | |Kamila Tębłowska |Warszawa |
| 16-20 | 1/4 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER |
| | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork |
| 16-20 | 1/4 F | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży|
| | | |Kinga Ziębora | |
| 16-20 | 1/4 F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec |
| 21-22 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 21-22 | 1/4 F | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz | |
| 23 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 24 | 1/4 F | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 25-26 | 1/8 B | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 25-26 | 1/8 B | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 27-30 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 27-30 | 1/8 B | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław |
| 27-30 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 27-30 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 31-34 | 1/8 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz |
| 31-34 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 31-34 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 31-34 | 1/8 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA |
| | | |Klaudia Janik |Łódź |
| 35-39 | 1/8 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 35-39 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 35-39 | 1/8 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 35-39 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
| 35-39 | 1/8 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków|
| | | |Anna Suder | |
| 40-41 | 1/8 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka |
| | | |Gabriela Pastuch | |
| 40-41 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
Liczba par: 41
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| X XXX 4| 4 19-23 | 55|
| 80|X X 2| 2 25-30 | 80|
| 81| X X 2| 2 25-30 | 81|
| 87| X XX 3| 3 24 | 87|
| 89|X 1| 1 31-37 | 89|
| 90| XXXXXX X 7| 7 5-11 !| 90|
| 92| X 1| 1 31-37 | 92|
|103|X X XX X 5| 5 16-18 |103|
|104| 0| 0 38-41 |104|
|105| X 1| 1 31-37 |105|
|106| X 1| 1 31-37 |106|
|107| X X 2| 2 25-30 |107|
|108| X X 2| 2 25-30 |108|
|109| 0| 0 38-41 |109|
|111|X X XXX X X 7| 7 5-11 !|111|
|112|XX XXXXXX 8| 8 3-4 !|112|
|114| 0| 0 38-41 |114|
|124| XX X X XXX 7| 7 5-11 !|124|
|131|X X XXXX X 7| 7 5-11 !|131|
|132| X XXX X X 6| 6 12-15 !|132|
|133| X X 2| 2 25-30 |133|
|134| XXXXXXXXX 9| 9 2 !|134|
|135|X XXXXX 6| 6 12-15 !|135|
|136| 0| 0 38-41 |136|
|137| X X 2| 2 25-30 |137|
|138| X 1| 1 31-37 |138|
|139| X X XX 4| 4 19-23 |139|
|140| X XX X 4| 4 19-23 |140|
|141| X 1| 1 31-37 |141|
|142|X X XX X X 6| 6 12-15 !|142|
|143| X X XX XXX 7| 7 5-11 !|143|
|144| XXXX XX X 7| 7 5-11 !|144|
|145|X XX X X 5| 5 16-18 |145|
|146| X 1| 1 31-37 |146|
|147|X XXX X X 6| 6 12-15 !|147|
|148| X XX X 4| 4 19-23 |148|
|149|X XXXXXXX 8| 8 3-4 !|149|
|150|XX XX X 5| 5 16-18 |150|
|151|XXX X 4| 4 19-23 |151|
|152|XX XXX X X 7| 7 5-11 !|152|
|153|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|153|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X XX X X X 6| 6 7-9 !| 55|
| 80|X XXXX XX 7| 7 4-6 !| 80|
| 81| X X 2| 2 16-19 | 81|
| 87| X XX 3| 3 12-15 | 87|
| 89| X 1| 1 20-24 | 89|
| 92| X X 2| 2 16-19 | 92|
|103|X XX X 4| 4 10-11 |103|
|104| X 1| 1 20-24 |104|
|105| X 1| 1 20-24 |105|
|106| 0| 0 25-26 |106|
|107|XXX X X X 6| 6 7-9 !|107|
|108| X X 2| 2 16-19 |108|
|109| 0| 0 25-26 |109|
|114| X 1| 1 20-24 |114|
|133| XX X 3| 3 12-15 |133|
|136|X X X 3| 3 12-15 |136|
|137|X X 2| 2 16-19 |137|
|138| X X X 3| 3 12-15 |138|
|139| X XXXXXX 7| 7 4-6 !|139|
|140|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|140|
|141| X 1| 1 20-24 |141|
|145|X X X X 4| 4 10-11 |145|
|146| X X XXX X 6| 6 7-9 !|146|
|148| X XXX XXX 7| 7 4-6 !|148|
|150|XXXX XX XX 8| 8 2-3 !|150|
|151| X XXXXXX X 8| 8 2-3 !|151|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X XX X X 5| 5 14-15 | 55|
| 80| XXX X 4| 4 16-20 | 80|
| 90|XXXX XXXXX 9| 9 1-3 !| 90|
|107|X X X 3| 3 21-22 |107|
|111| X XXXXX 6| 6 10-13 !|111|
|112| X X X 3| 3 21-22 |112|
|124| XX XX XXX 7| 7 6-9 !|124|
|131| X X XXXX 6| 6 10-13 !|131|
|132|X X X X 4| 4 16-20 |132|
|134|X XXX X 5| 5 14-15 |134|
|135| X X XX 4| 4 16-20 |135|
|139|XX XX XXX X 8| 8 4-5 !|139|
|140|XXXXXX X XX 9| 9 1-3 !|140|
|142| 0| 0 24 |142|
|143| X XXX X X 6| 6 10-13 !|143|
|144|XXX XX X 6| 6 10-13 !|144|
|146| XX XX 4| 4 16-20 |146|
|147|XX X XX XX 7| 7 6-9 !|147|
|148| XXXX XXX 7| 7 6-9 !|148|
|149|XXXXXXX X 8| 8 4-5 !|149|
|150| X 1| 1 23 |150|
|151|X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !|151|
|152| XX XX 4| 4 16-20 |152|
|153|XXX XXX X 7| 7 6-9 !|153|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 90| X 1| 1 13 | 90|
|111| X X X 3| 3 9-12 |111|
|124| X X X 3| 3 9-12 |124|
|131| XXX XXX 6| 6 4-5 !|131|
|139|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|139|
|140|XXX XXXXX X 9| 9 2 !|140|
|143|X XX X 4| 4 8 |143|
|144| XXX X X 5| 5 6-7 !|144|
|147| X X X 3| 3 9-12 |147|
|148|XXXX XXXX 8| 8 3 !|148|
|149|XXXXX X 6| 6 4-5 !|149|
|151| X X X 3| 3 9-12 |151|
|153|X XXXX 5| 5 6-7 !|153|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|131|53346577514 5.0| 5.0 5 |131|
|139|21212441252 1.0| 1.0 1 |139|
|140|67724756423 6.0| 6.0 6 |140|
|144|76661663637 7.0| 7.0 7 |144|
|148|14455235375 4.0| 4.0 4 |148|
|149|32133324166 2.0| 2.0 2 |149|
|153|45577112741 3.0| 3.0 3 |153|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec |
| 2 | F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Oliwia Szarek | |
| 3 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO |
| | | |Maria Baryliszyn |Opole |
| 4 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA |
| | | |Magdalena Sadowska |Wrocław |
| 5 | F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko |
| 6 | F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA |
| | | |Angelika Włoch |Kraków |
| 7 | F | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław |
| 8-11 | 1/2 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 8-11 | 1/2 F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 8-11 | 1/2 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY |
| | | |Kamila Tębłowska |Warszawa |
| 8-11 | 1/2 F | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO |
| | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA |
| 12 | 1/2 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 13 | 1/4 F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Klara Guettner | |
| 14-19 | 1/4 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 14-19 | 1/4 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 14-19 | 1/4 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 14-19 | 1/4 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |
| | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów |
| 14-19 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 14-19 | 1/4 F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa |
| 20-23 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 20-23 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 20-23 | 1/4 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 20-23 | 1/4 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO |
| | | |Joanna Stanowska |Oława |
| 24 | 1/4 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER |
| | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork |
| 25-29 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 25-29 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz | |
| 25-29 | 1/8 B | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 25-29 | 1/8 B | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży|
| | | |Kinga Ziębora | |
| 25-29 | 1/8 B | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko |
| 30-31 | 1/8 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz |
| 30-31 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 32-33 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 32-33 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
| 34-38 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 34-38 | 1/8 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 34-38 | 1/8 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka |
| | | |Gabriela Pastuch | |
| 34-38 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 34-38 | 1/8 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA |
| | | |Klaudia Janik |Łódź |
| 39-41 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
| 39-41 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 39-41 | 1/8 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków|
| | | |Anna Suder | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
Liczba par: 41
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| X X 2| 2 25-32 | 55|
| 80| X 1| 1 33-34 | 80|
| 81| X X 2| 2 25-32 | 81|
| 87| XX X 3| 3 20-24 | 87|
| 89|X X 2| 2 25-32 | 89|
| 90|X XX X XX 6| 6 9-15 !| 90|
| 92| 0| 0 35-41 | 92|
|103|X X XX XX 6| 6 9-15 !|103|
|104| 0| 0 35-41 |104|
|105| X X 2| 2 25-32 |105|
|106| 0| 0 35-41 |106|
|107| X 1| 1 33-34 |107|
|108| 0| 0 35-41 |108|
|109| 0| 0 35-41 |109|
|111| X XXXX 5| 5 16-17 |111|
|112| XX 2| 2 25-32 |112|
|114| 0| 0 35-41 |114|
|124|XXXXXXX XX 9| 9 4-6 !|124|
|131|X X X XX X 6| 6 9-15 !|131|
|132|XX XXX X X 7| 7 7-8 !|132|
|133| X X XX 4| 4 18-19 |133|
|134|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|134|
|135|X XXXX X 6| 6 9-15 !|135|
|136| X X 2| 2 25-32 |136|
|137| X X X 3| 3 20-24 |137|
|138|X X 2| 2 25-32 |138|
|139| X X X 3| 3 20-24 |139|
|140|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|140|
|141| 0| 0 35-41 |141|
|142| XXX 3| 3 20-24 |142|
|143|X XX XX X 6| 6 9-15 !|143|
|144|XXXXX X X 7| 7 7-8 !|144|
|145|X X X XX 5| 5 16-17 |145|
|146| X X 2| 2 25-32 |146|
|147| XXXX X X 6| 6 9-15 !|147|
|148| XXX 3| 3 20-24 |148|
|149|XXXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|149|
|150|XXX X XX 6| 6 9-15 !|150|
|151| X XX X 4| 4 18-19 |151|
|152| XXXXXXXXX 9| 9 4-6 !|152|
|153| XXXXXXXXX 9| 9 4-6 !|153|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|XXX X X X 6| 6 3-9 !| 55|
| 80|XX XX XX 6| 6 3-9 !| 80|
| 81| XXX 3| 3 15-16 | 81|
| 87| X XX 3| 3 15-16 | 87|
| 89|XX X X XX 6| 6 3-9 !| 89|
| 92| X X 2| 2 17-18 | 92|
|104| X 1| 1 19-23 |104|
|105| X 1| 1 19-23 |105|
|106| X 1| 1 19-23 |106|
|107|X X XXXXX X 8| 8 2 !|107|
|108|X X X XX 5| 5 10-14 |108|
|109| XX 2| 2 17-18 |109|
|111|X X XX XX 6| 6 3-9 !|111|
|112| XXXXX 5| 5 10-14 |112|
|114| 0| 0 24-26 |114|
|133| XX X XXX 6| 6 3-9 !|133|
|136| X 1| 1 19-23 |136|
|137| X 1| 1 19-23 |137|
|138| 0| 0 24-26 |138|
|139| X X XXXX 6| 6 3-9 !|139|
|141| 0| 0 24-26 |141|
|142|X XX XX 5| 5 10-14 |142|
|145|X XXXX XXXX 9| 9 1 !|145|
|146|XX XX X 5| 5 10-14 |146|
|148| X X X X X 5| 5 10-14 |148|
|151| X X X XXX 6| 6 3-9 !|151|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X XXX 4| 4 14-19 | 55|
| 80|X X X 3| 3 20-23 | 80|
| 89|XXXX XX X 7| 7 5-9 !| 89|
| 90|X X X X 4| 4 14-19 | 90|
|103| XX X X 4| 4 14-19 |103|
|107| XXX 3| 3 20-23 |107|
|111| XX XX XX 6| 6 10-12 !|111|
|124| X XXX X X 6| 6 10-12 !|124|
|131| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|131|
|132|X XXX X XX 7| 7 5-9 !|132|
|133|XX X X XXXX 8| 8 3-4 !|133|
|134|XX X XXXXX 8| 8 3-4 !|134|
|135| X X 2| 2 24 |135|
|139|X XXXXXX 7| 7 5-9 !|139|
|140|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !|140|
|143|XX X X 4| 4 14-19 |143|
|144| XX X XX 5| 5 13 |144|
|145| XX X 3| 3 20-23 |145|
|147|X X X 3| 3 20-23 |147|
|149| XX XX XXX 7| 7 5-9 !|149|
|150| X X XX 4| 4 14-19 |150|
|151|X X XXXXX 7| 7 5-9 !|151|
|152| XXXX XX 6| 6 10-12 !|152|
|153| XX XX 4| 4 14-19 |153|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 89| XX X X 4| 4 8-11 | 89|
|111| X X 2| 2 12 |111|
|124|X XX X 4| 4 8-11 |124|
|131| XXXX XX 6| 6 3-7 !|131|
|132|X X XX 4| 4 8-11 |132|
|133| XXX X X X 6| 6 3-7 !|133|
|134|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|134|
|139|XXXXX XX X 8| 8 2 !|139|
|140|XX XXX X 6| 6 3-7 !|140|
|149| XXXX X X 6| 6 3-7 !|149|
|151| X XX X 4| 4 8-11 |151|
|152|XXX X X X 6| 6 3-7 !|152|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|131|14365277716 5.0| 5.0 5 |131|
|133|77756754467 7.0| 7.0 7 |133|
|134|56277646632 6.0| 6.0 6 |134|
|139|41522423525 3.0| 3.0 3 |139|
|140|65611535143 4.0| 4.0 4 |140|
|149|32134362354 2.0| 2.0 2 |149|
|152|23443111271 1.0| 1.0 1 |152|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec |
| 2 | F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa |
| 3 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO |
| | | |Maria Baryliszyn |Opole |
| 4 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA |
| | | |Magdalena Sadowska |Wrocław |
| 5 | F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Klara Guettner | |
| 6 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 7 | 1/2 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |
| | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów |
| 8-11 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 8-11 | 1/2 F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko |
| 8-11 | 1/2 F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA |
| | | |Angelika Włoch |Kraków |
| 8-11 | 1/2 F | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży|
| | | |Kinga Ziębora | |
| 12 | 1/2 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 13 | 1/2 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY |
| | | |Kamila Tębłowska |Warszawa |
| 14-16 | 1/4 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 14-16 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 14-16 | 1/4 F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Oliwia Szarek | |
| 17-18 | 1/4 F | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko |
| 17-18 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 19-22 | 1/4 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 19-22 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 19-22 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 19-22 | 1/4 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER |
| | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork |
| 23-24 | 1/4 F | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 23-24 | 1/4 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO |
| | | |Joanna Stanowska |Oława |
| 25 | 1/8 B | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO |
| | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA |
| 26-28 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz | |
| 26-28 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 26-28 | 1/8 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA |
| | | |Klaudia Janik |Łódź |
| 29-32 | 1/8 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz |
| 29-32 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 29-32 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 29-32 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 33-36 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 33-36 | 1/8 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka |
| | | |Gabriela Pastuch | |
| 33-36 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
| 33-36 | 1/8 B | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław |
| 37-41 | 1/8 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 37-41 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 37-41 | 1/8 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 37-41 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
| 37-41 | 1/8 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków|
| | | |Anna Suder | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
Liczba par: 41
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| X XX 3| 3 24-25 | 55|
| 80| X X 2| 2 26-31 | 80|
| 81| XX 2| 2 26-31 | 81|
| 87| X X XX 4| 4 19-23 | 87|
| 89| X 1| 1 32-36 | 89|
| 90| XX XXX 5| 5 13-18 !| 90|
| 92| 0| 0 37-41 | 92|
|103|X XXX X 5| 5 13-18 !|103|
|104| 0| 0 37-41 |104|
|105| X 1| 1 32-36 |105|
|106| X 1| 1 32-36 |106|
|107| X 1| 1 32-36 |107|
|108| 0| 0 37-41 |108|
|109| 0| 0 37-41 |109|
|111|X X XXX 5| 5 13-18 !|111|
|112|X X 2| 2 26-31 |112|
|114| 0| 0 37-41 |114|
|124| XXXX X XXX 8| 8 4-7 !|124|
|131|X X XXXX X 7| 7 8-10 !|131|
|132|XX XX X XX 7| 7 8-10 !|132|
|133| X XX X 4| 4 19-23 |133|
|134| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|134|
|135| XXXX X 5| 5 13-18 !|135|
|136| X X 2| 2 26-31 |136|
|137|X X 2| 2 26-31 |137|
|138| X X 2| 2 26-31 |138|
|139| XXX XXXX 7| 7 8-10 !|139|
|140|XX XXXX XX 8| 8 4-7 !|140|
|141| X 1| 1 32-36 |141|
|142|X X X 3| 3 24-25 |142|
|143|X XX X X 5| 5 13-18 !|143|
|144| XXXXXXX X 8| 8 4-7 !|144|
|145|X X XX 4| 4 19-23 |145|
|146|X X XXXX 6| 6 11-12 !|146|
|147|XXXX X 5| 5 13-18 !|147|
|148| X X X X 4| 4 19-23 |148|
|149|XXXX X XXX 8| 8 4-7 !|149|
|150|XXX X XX 6| 6 11-12 !|150|
|151| X XX X 4| 4 19-23 |151|
|152|X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !|152|
|153| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|153|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 55|
| 80| XX XXX X 6| 6 4-5 !| 80|
| 81| X X 2| 2 11-14 | 81|
| 87| X X 2| 2 11-14 | 87|
| 89| 0| 0 19-23 | 89|
| 92| 0| 0 19-23 | 92|
|104| X 1| 1 15-18 |104|
|105| 0| 0 19-23 |105|
|106| X 1| 1 15-18 |106|
|107|X XXX X 5| 5 6 !|107|
|108| X X 2| 2 11-14 |108|
|109| 0| 0 19-23 |109|
|112| XX X 3| 3 8-10 |112|
|114| X 1| 1 15-18 |114|
|133| X 1| 1 15-18 |133|
|136|XX X 3| 3 8-10 |136|
|137|X X X 3| 3 8-10 |137|
|138| X X 2| 2 11-14 |138|
|141| 0| 0 19-23 |141|
|142|X X XX XX 6| 6 4-5 !|142|
|145|X XX XXX X 7| 7 3 !|145|
|148| XXX X XXXX 8| 8 2 !|148|
|151|X X XX 4| 4 7 |151|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|X XX 3| 3 19-22 | 55|
| 80| XX X 3| 3 19-22 | 80|
| 90|XXXX X XX 7| 7 5-8 !| 90|
|103| XX X X X 5| 5 14-16 |103|
|107| XXX 3| 3 19-22 |107|
|111| X XX XX 5| 5 14-16 |111|
|124| XXX XX X 6| 6 9-13 !|124|
|131| X XXXXXXX 8| 8 3-4 !|131|
|132|XX XX X X 6| 6 9-13 !|132|
|134|X X XXX X 6| 6 9-13 !|134|
|135| X X X 3| 3 19-22 |135|
|139|X XXXXXX X 8| 8 3-4 !|139|
|140|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|140|
|142| X 1| 1 23-24 |142|
|143| XX X XX X 6| 6 9-13 !|143|
|144|XXXXXXXX XX 10| 10 2 !|144|
|145| XX X XXX 6| 6 9-13 !|145|
|146|XXX XX XX 7| 7 5-8 !|146|
|147| X 1| 1 23-24 |147|
|148|X XX X 4| 4 17-18 |148|
|149|XXX X X 5| 5 14-16 |149|
|150| XX X X 4| 4 17-18 |150|
|152|X X XXX XX 7| 7 5-8 !|152|
|153|X XXX XXX 7| 7 5-8 !|153|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 90|X X X X 4| 4 8-11 | 90|
|124| X XXX XX 6| 6 3-6 !|124|
|131| XX X X 4| 4 8-11 |131|
|132|X X 2| 2 13 |132|
|134| X X X X 4| 4 8-11 |134|
|139|XXXXX XXX X 9| 9 1 !|139|
|140| X XX XXX 6| 6 3-6 !|140|
|143| X XXX X 5| 5 7 |143|
|144| XXX X X XX 7| 7 2 !|144|
|145|XXX 3| 3 12 |145|
|146| XXX X 4| 4 8-11 |146|
|152|X XXX XX 6| 6 3-6 !|152|
|153|X XXXXX 6| 6 3-6 !|153|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|124|63463664466 6.0| 6.0 6 |124|
|139|31644222334 3.0| 3.0 3 |139|
|140|46312535255 4.0| 4.0 4 |140|
|144|55256446513 5.0| 5.0 5 |144|
|152|12521151141 1.0| 1.0 1 |152|
|153|24135313622 2.0| 2.0 2 |153|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
Liczba wszystkich par: 41, Liczba klubów: 33
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 139 |Jakub Kubicz |MAESTRO |
| | | |Maria Baryliszyn |Opole |
| 2 | F | 149 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Oliwia Szarek | |
| 3 | F | 134 |Marcin Danak |SKT PASJA |
| | | |Angelika Włoch |Kraków |
| 4 | F | 148 |Jakub Pokora |ETIUDA |
| | | |Wiktoria Bielas |Radomsko |
| 5 | F | 131 |Adrian Brzozowski |ETIUDA |
| | | |Natalia Smużyńska |Radomsko |
| 6 | F | 140 |Damian Kucharski |IGLICA |
| | | |Magdalena Sadowska |Wrocław |
| 7 | F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 8 | F | 144 |Maciej Młynarski |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Klara Guettner | |
| 9-10 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 9-10 | 1/2 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 11-12 | 1/2 F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 11-12 | 1/2 F | 152 |Szymon Zużałek |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Oliwia Lenarczyk |Sosnowiec |
| 13 | 1/2 F | 143 |Grzegorz Matuszek |AKSEL |
| | | |Aleksandra Wysocka |Rzeszów |
| 14-20 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 14-20 | 1/4 F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 14-20 | 1/4 F | 132 |Łukasz Błaszczyk |EMKA DANCE ACADEMY |
| | | |Kamila Tębłowska |Warszawa |
| 14-20 | 1/4 F | 145 |Ignacy Nowakowski |GRACJA |
| | | |Barbara Karnecka |Zielona Góra |
| 14-20 | 1/4 F | 147 |Mateusz Październik |ARTS STUDIO |
| | | |Joanna Stanowska |Oława |
| 14-20 | 1/4 F | 150 |Kacper Starski |ALFA-ASTRA |
| | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard |
| 14-20 | 1/4 F | 153 |Marcin Świniarski |POLISH CLUB |
| | | |Monika Snopkowska |Warszawa |
| 21-22 | 1/4 F | 135 |Wojciech Ilnicki |DANCE CENTER |
| | | |Anna Kaczmarek |Kluczbork |
| 21-22 | 1/4 F | 151 |Artur Szumacher |ROYAL DANCE STUDIO |
| | | |Aleksandra Walczak |WARSZAWA |
| 23 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 24-25 | 1/4 F | 142 |Jakub Mardacz |DŻET |
| | | |Ewelina Dec |Rzeszów-Boguchw |
| 24-25 | 1/4 F | 146 |Jakub Ogonowski |RESPECT DANCE Skarży|
| | | |Kinga Ziębora | |
| 26-28 | 1/8 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 26-28 | 1/8 B | 106 |Arkadiusz Michaniak |MCT Wieliczka |
| | | |Gabriela Pastuch | |
| 26-28 | 1/8 B | 136 |Krzysztof Kaliński |ArtDance |
| | | |Anna Zawadzka |Kraków |
| 29-30 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 29-30 | 1/8 B | 133 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM |
| | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław |
| 31-34 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 31-34 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz | |
| 31-34 | 1/8 B | 137 |Emil Karwas |JEDYNKA |
| | | |Klaudia Janik |Łódź |
| 31-34 | 1/8 B | 138 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO |
| | | |Weronika Klebach |Siemianowice |
| 35-39 | 1/8 B | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska |Nowy Sącz |
| 35-39 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 35-39 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 35-39 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
| 35-39 | 1/8 B | 141 |Jan Maciejczyk |EUFORIA Dance Kraków|
| | | |Anna Suder | |
| 40-41 | 1/8 B | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 40-41 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
Liczba par: 41
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|XXXXX XX 7| 7 8-11 !| 55|
| 80|X X XX 4| 4 17-21 | 80|
| 81| X X 2| 2 27-32 | 81|
| 87| X X 2| 2 27-32 | 87|
| 89|XXX 3| 3 22-26 | 89|
| 90| X X XXX 5| 5 13-16 !| 90|
| 92| 0| 0 36-41 | 92|
|103|X XX X 4| 4 17-21 |103|
|104| 0| 0 36-41 |104|
|105| 0| 0 36-41 |105|
|106| X 1| 1 33-35 |106|
|107| X XX X 4| 4 17-21 |107|
|108| X 1| 1 33-35 |108|
|109| X 1| 1 33-35 |109|
|111| X X 2| 2 27-32 |111|
|112| XX 2| 2 27-32 |112|
|114| 0| 0 36-41 |114|
|124| XXXX X XX 7| 7 8-11 !|124|
|131|XXX X XXXX 8| 8 5-7 !|131|
|132|XX XX X XX 7| 7 8-11 !|132|
|133| X X 2| 2 27-32 |133|
|134|X XXXXXXX X 9| 9 2-4 !|134|
|135| XXXX XXX 7| 7 8-11 !|135|
|136| XX X 3| 3 22-26 |136|
|137|X X X 3| 3 22-26 |137|
|138| 0| 0 36-41 |138|
|139| XXXXX XXX 8| 8 5-7 !|139|
|140|XXXX XXX X 8| 8 5-7 !|140|
|141| 0| 0 36-41 |141|
|142|X XX X X 5| 5 13-16 !|142|
|143|X XX X 4| 4 17-21 |143|
|144| XXXX XX 6| 6 12 !|144|
|145|X X X X X 5| 5 13-16 !|145|
|146| X X 2| 2 27-32 |146|
|147|X X X X X 5| 5 13-16 !|147|
|148| X XX X 4| 4 17-21 |148|
|149|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|149|
|150|XX X 3| 3 22-26 |150|
|151| XX X 3| 3 22-26 |151|
|152| X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|152|
|153| X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|153|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 80| XXXX X XX 7| 7 2-5 !| 80|
| 81|X 1| 1 19-23 | 81|
| 87| X XX 3| 3 13-14 | 87|
| 89|XX X X 4| 4 10-12 | 89|
| 92| X 1| 1 19-23 | 92|
|103| X XXXX 5| 5 7-9 !|103|
|104| X 1| 1 19-23 |104|
|105| 0| 0 24-25 |105|
|106| XXX X 4| 4 10-12 |106|
|107| XX XXXXX X 8| 8 1 !|107|
|108| X X 2| 2 15-18 |108|
|109| 0| 0 24-25 |109|
|111|X X XXX X 6| 6 6 !|111|
|112| X X 2| 2 15-18 |112|
|114| X 1| 1 19-23 |114|
|133| X XX 3| 3 13-14 |133|
|136| XX XX 4| 4 10-12 |136|
|137| X X 2| 2 15-18 |137|
|138| X X 2| 2 15-18 |138|
|141| X 1| 1 19-23 |141|
|143|XX XXX XX 7| 7 2-5 !|143|
|146|X X XX X 5| 5 7-9 !|146|
|148|X XXX XX X 7| 7 2-5 !|148|
|150|XX X XX 5| 5 7-9 !|150|
|151|X XXXX XX 7| 7 2-5 !|151|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55|XX XXXX 6| 6 7-13 !| 55|
| 80|XX 2| 2 23 | 80|
| 90| XX XX XX 6| 6 7-13 !| 90|
|103|XXXX X X 6| 6 7-13 !|103|
|107|X X X X 4| 4 14-20 |107|
|111|X XX XXXXXX 9| 9 2-4 !|111|
|124| XX X X 4| 4 14-20 |124|
|131|X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|131|
|132|X XX X 4| 4 14-20 |132|
|134| XX X XXX 6| 6 7-13 !|134|
|135| XX X 3| 3 21-22 |135|
|139|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !|139|
|140|XX XXXXXX X 9| 9 2-4 !|140|
|142| X 1| 1 24-25 |142|
|143|XX X XX X 6| 6 7-13 !|143|
|144| XXX X XX 6| 6 7-13 !|144|
|145| XX XX 4| 4 14-20 |145|
|146| X 1| 1 24-25 |146|
|147| XX X X 4| 4 14-20 |147|
|148|XXXXX XXX 8| 8 5 !|148|
|149| XX XX XX 6| 6 7-13 !|149|
|150| XXX X 4| 4 14-20 |150|
|151| X XX 3| 3 21-22 |151|
|152|XXX XX X X 7| 7 6 !|152|
|153| X XXX 4| 4 14-20 |153|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 55| XX X 3| 3 11-12 | 55|
| 90|X X X X 4| 4 9-10 | 90|
|103|XXX X X 5| 5 5-8 !|103|
|111| X X X X 4| 4 9-10 |111|
|131| XX XX XX 6| 6 4 !|131|
|134| X X XXX 5| 5 5-8 !|134|
|139|XXX XXXXX X 9| 9 1 !|139|
|140| X X XXXX X 7| 7 3 !|140|
|143| X X 2| 2 13 |143|
|144|X X X X X 5| 5 5-8 !|144|
|148| X X XXX 5| 5 5-8 !|148|
|149|XXXXXXX X 8| 8 2 !|149|
|152|X X X 3| 3 11-12 |152|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|103|65886658574 7.0| 7.0 7 |103|
|131|43337487715 5.0| 5.0 5 |131|
|134|54475342631 3.0| 3.0 3 |134|
|139|21212231222 1.0| 1.0 1 |139|
|140|88643726456 6.0| 6.0 6 |140|
|144|76758575848 8.0| 8.0 8 |144|
|148|17524164367 4.0| 4.0 4 |148|
|149|32161813183 2.0| 2.0 2 |149|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 2 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA |
| | | |Emilia Mądry |Mielec |
| 3 | F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 4 | F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa |
| 5 | F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z |
| | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl |
| 6 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 7 | F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 8 | F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION |
| | | |Dominika Marek |Kraków |
| 9-10 | 1/2 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 9-10 | 1/2 F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 11 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 12 | 1/2 F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 13-14 | 1/4 F | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
| 13-14 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 15-16 | 1/4 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Natalia Wątor | |
| 15-16 | 1/4 F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław |
| 17 | 1/4 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów |
| 18 | 1/4 F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 19-20 | 1/4 F | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 19-20 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR |
| | | |Marta Kopeć |Mysłowice |
| 21-22 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz |Liszki |
| 21-22 | 1/8 B | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 23 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 24-27 | 1/8 B | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 24-27 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 24-27 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
| 24-27 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 28 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| XXX X X X 6| 6 14-15 !| 97|
| 98| X X X 3| 3 25-26 | 98|
|102|X X 2| 2 27-28 |102|
|103| XXXX X XX 7| 7 9-13 !|103|
|104|XX X X 4| 4 18-24 |104|
|105| XX XXXX X 7| 7 9-13 !|105|
|107|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !|107|
|108|X X X X 4| 4 18-24 |108|
|109| X X XXX XX 7| 7 9-13 !|109|
|110|XXXXXXX X X 9| 9 3-4 !|110|
|111|X X XX 4| 4 18-24 |111|
|112| XX X X X 5| 5 16-17 |112|
|114|X X X X 4| 4 18-24 |114|
|115| X XXX 4| 4 18-24 |115|
|116| XXXXXX XX 8| 8 5-8 !|116|
|118|XXXX XX 6| 6 14-15 !|118|
|119|X X 2| 2 27-28 |119|
|120| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|120|
|121|XXX X XXX 7| 7 9-13 !|121|
|122| X X X 3| 3 25-26 |122|
|123|X XXX 4| 4 18-24 |123|
|124|XX XX X XXX 8| 8 5-8 !|124|
|125|XX XXXXXX 8| 8 5-8 !|125|
|126|X X XXXXXX 8| 8 5-8 !|126|
|127| X XXXX 5| 5 16-17 |127|
|128| XXXXXXXXX 9| 9 3-4 !|128|
|129|XXX XX XX 7| 7 9-13 !|129|
|130| X XX X 4| 4 18-24 |130|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 98| X 1| 1 9-12 | 98|
|102| X X X XX 5| 5 5 !|102|
|104| X 1| 1 9-12 |104|
|108| X X X 3| 3 8 |108|
|111| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|111|
|112|XX X X 4| 4 6-7 |112|
|114| 0| 0 13 |114|
|115|XXXX X XXXX 9| 9 1-3 !|115|
|119| X 1| 1 9-12 |119|
|122| XX X X 4| 4 6-7 |122|
|123|X 1| 1 9-12 |123|
|127|XXX XXXXXX 9| 9 1-3 !|127|
|130|X X XXXXX X 8| 8 4 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| X 1| 1 19-20 | 97|
|102| X X 2| 2 18 |102|
|103|XXXX XX XX 8| 8 6-9 !|103|
|105|XXXXXXX XXX 10| 10 1-4 !|105|
|107|XXXXX X XX 8| 8 6-9 !|107|
|109|XX XX X X 6| 6 13-14 |109|
|110|X X XX XXX 7| 7 10-12 !|110|
|111|XXXX X X 6| 6 13-14 |111|
|115|X XX X 4| 4 17 |115|
|116|XXX X X XXX 8| 8 6-9 !|116|
|118| XX XXXXXXX 9| 9 5 !|118|
|120|X XXXXXXXXX 10| 10 1-4 !|120|
|121| X XXX X XX 7| 7 10-12 !|121|
|124|XXXXXXXXX X 10| 10 1-4 !|124|
|125| X 1| 1 19-20 |125|
|126| XXXXX 5| 5 15-16 |126|
|127|XXXXXXXXXX 10| 10 1-4 !|127|
|128| XXX X XXX 7| 7 10-12 !|128|
|129| XXXXXXXX 8| 8 6-9 !|129|
|130|X X XX X 5| 5 15-16 |130|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|X X X 3| 3 11 |103|
|105| X X 2| 2 12 |105|
|107|XX XX X 5| 5 6-8 !|107|
|110|XXX X 4| 4 9-10 |110|
|116| XX XX X 5| 5 6-8 !|116|
|118| X XXX XXX 7| 7 4 !|118|
|120|XXXXXX XXX 9| 9 1 !|120|
|121| X X X X 4| 4 9-10 |121|
|124|XX XXXXX X 8| 8 2-3 !|124|
|127|X X XXX 5| 5 6-8 !|127|
|128| XXX XX X 6| 6 5 !|128|
|129| XX XXXXXX 8| 8 2-3 !|129|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|37722464522 3.0| 3.0 3 |107|
|116|72446551356 4.0| 4.0 4 |116|
|118|83385876687 7.0| 7.0 7 |118|
|120|25151217113 1.0| 1.0 1 |120|
|124|64564133775 6.0| 6.0 6 |124|
|127|51637645461 5.0| 5.0 5 |127|
|128|18878788848 8.0| 8.0 8 |128|
|129|46213322234 2.0| 2.0 2 |129|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA |
| | | |Emilia Mądry |Mielec |
| 2 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 3 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 4 | F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 5 | F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław |
| 6 | F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 7 | F | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 8 | F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 9-11 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 9-11 | 1/2 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów |
| 9-11 | 1/2 F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION |
| | | |Dominika Marek |Kraków |
| 12 | 1/2 F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa |
| 13-15 | 1/4 F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 13-15 | 1/4 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 13-15 | 1/4 F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z |
| | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl |
| 16 | 1/4 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Natalia Wątor | |
| 17-18 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 17-18 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR |
| | | |Marta Kopeć |Mysłowice |
| 19 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 20 | 1/4 F | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 21-23 | 1/8 B | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 21-23 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 21-23 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 24 | 1/8 B | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
| 25-26 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
| 25-26 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 27-28 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz |Liszki |
| 27-28 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| X X 2| 2 26 | 97|
| 98| XXX 3| 3 22-25 | 98|
|102|X XX X 4| 4 20-21 |102|
|103| XX X XXXX 7| 7 9-14 !|103|
|104|X X X X X 5| 5 17-19 |104|
|105|XXX XX X 6| 6 15-16 !|105|
|107|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|107|
|108| X X X 3| 3 22-25 |108|
|109| X XX X 4| 4 20-21 |109|
|110| XXXXXXXX X 9| 9 3-6 !|110|
|111|X X XX X 5| 5 17-19 |111|
|112| 0| 0 28 |112|
|114|X X X 3| 3 22-25 |114|
|115|XX X X XXX 7| 7 9-14 !|115|
|116|XXX X XXX 7| 7 9-14 !|116|
|118| X XXXXX XX 8| 8 7-8 !|118|
|119| X X X 3| 3 22-25 |119|
|120|XX X XXXX 7| 7 9-14 !|120|
|121|X XXXXX XXX 9| 9 3-6 !|121|
|122|X X X XX 5| 5 17-19 |122|
|123| X 1| 1 27 |123|
|124| X XX XXXXX 8| 8 7-8 !|124|
|125|XXXXXXX XX 9| 9 3-6 !|125|
|126| X XXXXX X 7| 7 9-14 !|126|
|127|X XXX XXX 7| 7 9-14 !|127|
|128|XXXX XXXXXX 10| 10 2 !|128|
|129| XXXXXXXX X 9| 9 3-6 !|129|
|130|X XXXX X 6| 6 15-16 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|X XX X X 5| 5 3-4 !| 97|
| 98| XXX XX 5| 5 3-4 !| 98|
|102|X X X X 4| 4 5-7 |102|
|104| X XXX 4| 4 5-7 |104|
|108| X X X X 4| 4 5-7 |108|
|109| X X X 3| 3 8 |109|
|111|XXX XXXXX 8| 8 1 !|111|
|112| 0| 0 11-12 |112|
|114| XX 2| 2 9-10 |114|
|119| 0| 0 11-12 |119|
|122| X XXX XXX 7| 7 2 !|122|
|123|XX 2| 2 9-10 |123|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| X 1| 1 20 | 97|
| 98| X X X X 4| 4 17-18 | 98|
|103|XX XXXXXXX 9| 9 2-6 !|103|
|105| X X XXX X 6| 6 13-15 |105|
|107|X XX X X X 6| 6 13-15 |107|
|110| XXXX XXX 7| 7 7-12 !|110|
|111| XX X 3| 3 19 |111|
|115| XXX X XXX 7| 7 7-12 !|115|
|116|XX X XXXX 7| 7 7-12 !|116|
|118|XXX XXXXXX 9| 9 2-6 !|118|
|120|XXXXXXXXX 9| 9 2-6 !|120|
|121|XX XX X XX 7| 7 7-12 !|121|
|122|XX X XXXXXX 9| 9 2-6 !|122|
|124|XX X XXXXXX 9| 9 2-6 !|124|
|125| XXX X 4| 4 17-18 |125|
|126|X X XXX 5| 5 16 |126|
|127|X X XX X X 6| 6 13-15 |127|
|128| XXXX X XX 7| 7 7-12 !|128|
|129|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !|129|
|130|XX XX XX X 7| 7 7-12 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|X X XX 4| 4 9-11 |103|
|110|XX XX X 5| 5 6-8 !|110|
|115| X XX X 4| 4 9-11 |115|
|116|X X X 3| 3 12 |116|
|118| XX X XXX 6| 6 4-5 !|118|
|120|XXXXX X XX 8| 8 2 !|120|
|121|XX XX X X 6| 6 4-5 !|121|
|122| XXXXX 5| 5 6-8 !|122|
|124|X XXX X 5| 5 6-8 !|124|
|128| XX X X 4| 4 9-11 |128|
|129| XXXXXXXX X 9| 9 1 !|129|
|130| XXXX XX X 7| 7 3 !|130|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|110|67883634738 6.0| 6.0 6 |110|
|118|74474775677 8.0| 8.0 8 |118|
|120|25342112315 2.0| 2.0 2 |120|
|121|81536486422 4.0| 4.0 4 |121|
|122|58767867256 7.0| 7.0 7 |122|
|124|33225253861 3.0| 3.0 3 |124|
|129|12111321143 1.0| 1.0 1 |129|
|130|46658548584 5.0| 5.0 5 |130|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA |
| | | |Emilia Mądry |Mielec |
| 2 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 3 | F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z |
| | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl |
| 4 | F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 5 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 6 | F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 7-11 | 1/2 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 7-11 | 1/2 F | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
| 7-11 | 1/2 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 7-11 | 1/2 F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 7-11 | 1/2 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Natalia Wątor | |
| 12 | 1/2 F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa |
| 13-14 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 13-14 | 1/2 F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław |
| 15 | 1/2 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów |
| 16-17 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 16-17 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR |
| | | |Marta Kopeć |Mysłowice |
| 18 | 1/4 F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION |
| | | |Dominika Marek |Kraków |
| 19 | 1/4 F | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 20 | 1/4 F | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 21 | 1/8 B | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 22 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz |Liszki |
| 23 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 24-26 | 1/8 B | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 24-26 | 1/8 B | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 24-26 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
| 27 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 28 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|X X X X 4| 4 19-20 | 97|
| 98| XX 2| 2 24-27 | 98|
|102| X XX 3| 3 21-23 |102|
|103|XX XXX X X 7| 7 11-14 !|103|
|104| XX X 3| 3 21-23 |104|
|105|XX XXXXX 7| 7 11-14 !|105|
|107|XXXXXXX XXX 10| 10 1-3 !|107|
|108|X X X XXXX 7| 7 11-14 !|108|
|109| X X X 3| 3 21-23 |109|
|110| XXXX XX X 7| 7 11-14 !|110|
|111|X X X X X 5| 5 17-18 |111|
|112| X X 2| 2 24-27 |112|
|114| XX X X 4| 4 19-20 |114|
|115| X X XX X 5| 5 17-18 |115|
|116|XXXXXX XX 8| 8 8-10 !|116|
|118|XX X XXX 6| 6 15-16 !|118|
|119| XX 2| 2 24-27 |119|
|120|XX XX XXXXX 9| 9 4-7 !|120|
|121|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !|121|
|122| X X 2| 2 24-27 |122|
|123| 0| 0 28 |123|
|124| XXX XXX XX 8| 8 8-10 !|124|
|125|XX XXXXXXX 9| 9 4-7 !|125|
|126|XXX XXXXXX 9| 9 4-7 !|126|
|127|XX X XXX 6| 6 15-16 !|127|
|128|XXXXX XX X 8| 8 8-10 !|128|
|129|XXXXX XXXXX 10| 10 1-3 !|129|
|130| XXXXXXXXX 9| 9 4-7 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| XXX XX X 6| 6 2-4 !| 97|
| 98| X X 2| 2 8-10 | 98|
|102| X X 2| 2 8-10 |102|
|104| X X X 3| 3 7 |104|
|109|X XX X XX 6| 6 2-4 !|109|
|111| X XXXX X 6| 6 2-4 !|111|
|112|X XX X 4| 4 6 |112|
|114| X X 2| 2 8-10 |114|
|115|XXX XXX X 7| 7 1 !|115|
|119| 0| 0 12 |119|
|122| XX X X X 5| 5 5 |122|
|123|X 1| 1 11 |123|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| X 1| 1 20 | 97|
|103| XXXXXXXX 8| 8 5-8 !|103|
|105| XXXXXXXX 8| 8 5-8 !|105|
|107|X X X XXX 6| 6 12-15 !|107|
|108| X XX 3| 3 19 |108|
|109|XXX XXX X 7| 7 9-11 !|109|
|110|XXX X X XX 7| 7 9-11 !|110|
|111| XXX X X 5| 5 16-17 |111|
|115| XXX X X X 6| 6 12-15 !|115|
|116|XXXXXX XXX 9| 9 2-4 !|116|
|118|X XXX XXXXX 9| 9 2-4 !|118|
|120|X XXXXX 6| 6 12-15 !|120|
|121|XXX X X X 6| 6 12-15 !|121|
|124|X XXXXXXXX 9| 9 2-4 !|124|
|125| X X X X X 5| 5 16-17 |125|
|126|X XXXXX XX 8| 8 5-8 !|126|
|127|XX X XXXX 7| 7 9-11 !|127|
|128|X X XX 4| 4 18 |128|
|129|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !|129|
|130| XXXXXXX X 8| 8 5-8 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|X X 2| 2 13-14 |103|
|105| XX XXX 5| 5 3-6 !|105|
|107|XX X X 4| 4 7-11 |107|
|109|X X XX 4| 4 7-11 |109|
|110|X X XX 4| 4 7-11 |110|
|115| 0| 0 15 |115|
|116| X X X 3| 3 12 |116|
|118| X X X X 4| 4 7-11 |118|
|120| XX XXX 5| 5 3-6 !|120|
|121|X XX XX 5| 5 3-6 !|121|
|124| X XXXXXXX 8| 8 2 !|124|
|126| XX X X 4| 4 7-11 |126|
|127| X XX XX 5| 5 3-6 !|127|
|129|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|129|
|130| XX 2| 2 13-14 |130|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|105|42334545114 4.0| 4.0 4 |105|
|120|13462124235 2.0| 2.0 2 |120|
|121|64656466443 6.0| 6.0 6 |121|
|124|56245253666 5.0| 5.0 5 |124|
|127|31523632551 3.0| 3.0 3 |127|
|129|25111311322 1.0| 1.0 1 |129|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA |
| | | |Emilia Mądry |Mielec |
| 2 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 3 | F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 4 | F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 5 | F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław |
| 6 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 7 | F | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 8-9 | 1/2 F | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 8-9 | 1/2 F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z |
| | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl |
| 10-13 | 1/2 F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 10-13 | 1/2 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 10-13 | 1/2 F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa |
| 10-13 | 1/2 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Natalia Wątor | |
| 14 | 1/2 F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 15 | 1/2 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 16-18 | 1/4 F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 16-18 | 1/4 F | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
| 16-18 | 1/4 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów |
| 19 | 1/4 F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION |
| | | |Dominika Marek |Kraków |
| 20 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR |
| | | |Marta Kopeć |Mysłowice |
| 21 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 22-26 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 22-26 | 1/8 B | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 22-26 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 22-26 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz |Liszki |
| 22-26 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 27 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
| 28 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| X 1| 1 28 | 97|
| 98|X XX 3| 3 22-23 | 98|
|102| XX 2| 2 24-27 |102|
|103|XXX X XX 6| 6 14-16 !|103|
|104| XX 2| 2 24-27 |104|
|105|XXX XXX XX 8| 8 7-10 !|105|
|107| XXXXX XXXX 9| 9 2-6 !|107|
|108| XXXX X 5| 5 17-19 |108|
|109| X XX 3| 3 22-23 |109|
|110| X X XX X 5| 5 17-19 |110|
|111|X X XX X X 6| 6 14-16 !|111|
|112| XXXX 4| 4 20-21 |112|
|114| XX X X 4| 4 20-21 |114|
|115|XXXX XXXXX 9| 9 2-6 !|115|
|116|XXXXXXX XX 9| 9 2-6 !|116|
|118| XX X XXXXX 8| 8 7-10 !|118|
|119|X X 2| 2 24-27 |119|
|120| X XX XXXXX 8| 8 7-10 !|120|
|121|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|121|
|122|XX X X XX 6| 6 14-16 !|122|
|123|X X 2| 2 24-27 |123|
|124| XXXXX XX 7| 7 11-13 !|124|
|125|XXXXXX XXX 9| 9 2-6 !|125|
|126|XXX XXX XX 8| 8 7-10 !|126|
|127|XXXXXX XX X 9| 9 2-6 !|127|
|128|X XXXX XX 7| 7 11-13 !|128|
|129| XXXX XX X 7| 7 11-13 !|129|
|130|XXX X X 5| 5 17-19 |130|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97| XX X 3| 3 6-10 | 97|
| 98|XXX X 4| 4 3-5 !| 98|
|102|X X X 3| 3 6-10 |102|
|104| X X X 3| 3 6-10 |104|
|108| XXXXXX X 7| 7 2 !|108|
|109| XX X X 4| 4 3-5 !|109|
|110| X X XX 4| 4 3-5 !|110|
|112| X X X 3| 3 6-10 |112|
|114| 0| 0 12 |114|
|119| X X 2| 2 11 |119|
|123|X X X 3| 3 6-10 |123|
|130|X X X XXXXX 8| 8 1 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 98| X 1| 1 21 | 98|
|103|XX X X XXXX 8| 8 3-6 !|103|
|105| X X X XX 5| 5 16-18 |105|
|107|XX XX X X 6| 6 11-15 !|107|
|108|X X XXX X 6| 6 11-15 !|108|
|109|X X XX X 5| 5 16-18 |109|
|110|XXX XXXXX 8| 8 3-6 !|110|
|111| XX XX XX 6| 6 11-15 !|111|
|115| X XX X X 5| 5 16-18 |115|
|116|XX XX XXX 7| 7 7-10 !|116|
|118| XXX XXXXX 8| 8 3-6 !|118|
|120|XXXXXXXXX 9| 9 2 !|120|
|121| XXX X X XX 7| 7 7-10 !|121|
|122|XXX X XX 6| 6 11-15 !|122|
|124| X XXXX X X 7| 7 7-10 !|124|
|125| XX X 3| 3 20 |125|
|126|XX XX XX 6| 6 11-15 !|126|
|127|XX XXX X X 7| 7 7-10 !|127|
|128| XX XX 4| 4 19 |128|
|129|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|129|
|130|X XX XXXX X 8| 8 3-6 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|XX X 3| 3 10-13 |103|
|107|XXXX X X 6| 6 4-5 !|107|
|108| X X XX 4| 4 8-9 |108|
|110|X X X 3| 3 10-13 |110|
|111| 0| 0 15 |111|
|116| X X X 3| 3 10-13 |116|
|118| XXXXX XXX 8| 8 1 !|118|
|120| X X XXX 5| 5 6-7 !|120|
|121| X X 2| 2 14 |121|
|122| X XX XX 5| 5 6-7 !|122|
|124|XX XXXXX 7| 7 2-3 !|124|
|126|X X X 3| 3 10-13 |126|
|127| XX XX 4| 4 8-9 |127|
|129|XXXX XX X 7| 7 2-3 !|129|
|130| XXX XXX 6| 6 4-5 !|130|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|107|43522232411 3.0| 3.0 3 |107|
|118|72474444566 4.0| 4.0 4 |118|
|120|14261126134 2.0| 2.0 2 |120|
|122|66757657745 7.0| 7.0 7 |122|
|124|37646363377 6.0| 6.0 6 |124|
|129|21113711223 1.0| 1.0 1 |129|
|130|55335575652 5.0| 5.0 5 |130|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 24
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 120 |Jeremiasz Fronc |ArtDance |
| | | |Karolina Drabczyk |Kraków |
| 2 | F | 129 |Oskar Żuczek |GALA |
| | | |Emilia Mądry |Mielec |
| 3 | F | 127 |Piotr Starnawski |A-Z |
| | | |Katarzyna Dąbek |Przemyśl |
| 4 | F | 118 |Grzegorz Cichoński |KADRYL |
| | | |Ewa Sliżewska |Białystok |
| 5 | F | 116 |Filip Bilski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Karolina Biesiekierska |Warszawa |
| 6 | F | 121 |Maxwell Ignaszewski |MARGO |
| | | |Agata Włodarczyk |Leszno |
| 7 | F | 103 |Mikołaj Federowicz |AKADEMIA TAŃCA AS |
| | | |Emilia Hyży |Sosnowiec |
| 8 | F | 124 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM |
| | | |Natalia Rasz |Wrocław |
| 9 | 1/2 F | 107 |Kamil Mikulski |DANCECLUB |
| | | |Aleksandra Wojniusz |Szczecin |
| 10 | 1/2 F | 110 |Jakub Piotrowski |MARENGO |
| | | |Julia Kołosowska |Dąbrowa Górnicz |
| 11-12 | 1/2 F | 115 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa |
| | | |Lena Kozioł |Tarnów |
| 11-12 | 1/2 F | 130 |Mikołaj Żurek |IGLICA |
| | | |Aleksandra Mykicka |Wrocław |
| 13-15 | 1/4 F | 109 |Olaf Olejnik |IMPRESS |
| | | |Victoria Stelmach |Dzierżoniów |
| 13-15 | 1/4 F | 126 |Radosław Sadowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Natalia Wątor | |
| 13-15 | 1/4 F | 128 |Maciej Zając |EVOLUTION |
| | | |Dominika Marek |Kraków |
| 16 | 1/4 F | 105 |Grzegorz Mazur |BALLARE |
| | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa |
| 17 | 1/4 F | 111 |Szymon Przemieniecki |WIKA |
| | | |Justyna Karwacka |Olsztyn |
| 18 | 1/4 F | 125 |Krzysztof Pyras |WIR |
| | | |Marta Kopeć |Mysłowice |
| 19-20 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 19-20 | 1/4 F | 122 |Miron Kahl |MARGO |
| | | |Kasandra Adamczyk |Leszno |
| 21-22 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 21-22 | 1/8 B | 108 |Mikołaj Olejniczak |MARGO |
| | | |Oliwia Stam |Leszno |
| 23-25 | 1/8 B | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 23-25 | 1/8 B | 104 |Przemysław Galik |AKTAN |
| | | |Weronika Orzech |Wrocław |
| 23-25 | 1/8 B | 123 |Mariusz Kawecki |BAWINEK |
| | | |Justyna Fatyga |Kraków |
| 26 | 1/8 B | 112 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Milena Ślósarz |Liszki |
| 27 | 1/8 B | 119 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA |
| | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec |
| 28 | 1/8 B | 114 |Adrian Wodowski |SKT AGH |
| | | |Magdalena Duda |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
Liczba par: 28
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|X X X 3| 3 19-21 | 97|
| 98| XX 2| 2 22-26 | 98|
|102|X X 2| 2 22-26 |102|
|103| XXX X X X 6| 6 16-17 |103|
|104| X X 2| 2 22-26 |104|
|105|XXX XXXX 7| 7 15 !|105|
|107|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|107|
|108| XX X 3| 3 19-21 |108|
|109| X X X 3| 3 19-21 |109|
|110| XXXX XX XX 8| 8 6-14 !|110|
|111|X X XX X X 6| 6 16-17 |111|
|112| XX 2| 2 22-26 |112|
|114| X 1| 1 27-28 |114|
|115|XXXXX XXXXX 10| 10 2 !|115|
|116|XXX XXX XX 8| 8 6-14 !|116|
|118| XXXXXXXX X 9| 9 3-5 !|118|
|119| X X 2| 2 22-26 |119|
|120|XX XX XXXX 8| 8 6-14 !|120|
|121| X XX XXXXX 8| 8 6-14 !|121|
|122|X X X XX 5| 5 18 |122|
|123|X 1| 1 27-28 |123|
|124| XXXXXXXX 8| 8 6-14 !|124|
|125|XXX XX XXX 8| 8 6-14 !|125|
|126|XXX XXXXXX 9| 9 3-5 !|126|
|127|XXXXX XXX 8| 8 6-14 !|127|
|128|XXXXX XXX X 9| 9 3-5 !|128|
|129|XXX X XXX X 8| 8 6-14 !|129|
|130| XXXXXXX X 8| 8 6-14 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 97|X XX X 4| 4 6-7 | 97|
| 98| XXX X X X 6| 6 3-5 !| 98|
|102| XX X 3| 3 8-10 |102|
|103|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|103|
|104|X X X 3| 3 8-10 |104|
|108| X XXX 4| 4 6-7 |108|
|109|XXX X XX 6| 6 3-5 !|109|
|111|X XXXXXX 7| 7 2 !|111|
|112| X X 2| 2 11 |112|
|114| 0| 0 13 |114|
|119| X 1| 1 12 |119|
|122| X X XXXX 6| 6 3-5 !|122|
|123| X XX 3| 3 8-10 |123|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 98|X X 2| 2 19-20 | 98|
|103|XXXXXX X 7| 7 9-12 !|103|
|105| X XXX X 5| 5 16 |105|
|107|X XX XX XXX 8| 8 5-8 !|107|
|109|XX XXXX 6| 6 13-15 |109|
|110|XXXXXX X 7| 7 9-12 !|110|
|111| X X X X 4| 4 17 |111|
|115| XX XXXXX 7| 7 9-12 !|115|
|116|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|116|
|118|X XXXXX XXX 9| 9 3-4 !|118|
|120|XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|120|
|121|XXX XX XX X 8| 8 5-8 !|121|
|122| X X 2| 2 19-20 |122|
|124| X X XXXX X 7| 7 9-12 !|124|
|125| XX X 3| 3 18 |125|
|126| X X XXXX 6| 6 13-15 |126|
|127|XXX XX XXX 8| 8 5-8 !|127|
|128| X X XXXX 6| 6 13-15 |128|
|129|XX X XXXXXX 9| 9 3-4 !|129|
|130|X XXXXXX X 8| 8 5-8 !|130|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
|103|XXXX X 5| 5 6-8 !|103|
|107|XX XX 4| 4 9 |107|
|110|X X X 3| 3 10 |110|
|115| X X 2| 2 11-12 |115|
|116|XX XXX XX X 8| 8 3 !|116|
|118| XXXXXXXXX 9| 9 2 !|118|
|120| XX XXXX 6| 6 5 !|120|
|121| X X X XX 5| 5 6-8 !|121|
|124| XXXXX 5| 5 6-8 !|124|
|127|XXX XX XX 7| 7 4 !|127|
|129|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|129|
|130| X X 2| 2 11-12 |130|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|103|25428746885 7.0| 7.0 7 |103|
|116|76335551553 5.0| 5.0 5 |116|
|118|62873164624 4.0| 4.0 4 |118|
|120|18182218317 1.0| 1.0 1 |120|
|121|54556477146 6.0| 6.0 6 |121|
|124|47667385738 8.0| 8.0 8 |124|
|127|81744832462 3.0| 3.0 3 |127|
|129|33211623271 2.0| 2.0 2 |129|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 2 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 3 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA |
| | | |Emiliana Haremska |Poznań |
| 4 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 5 | F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 6 | F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 7 | F | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE |
| | | |Wiktoria Mondel |Gliwice |
| 8-9 | 1/2 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE |
| | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. |
| 8-9 | 1/2 F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE |
| | | |Karolina Sobolewska |Warszawa |
| 10-11 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 10-11 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 12-14 | 1/4 F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 12-14 | 1/4 F | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 12-14 | 1/4 F | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Grodzińska | |
| 15-17 | 1/8 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 15-17 | 1/8 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 15-17 | 1/8 F | 93 |Damian Brocławik |AKSEL |
| | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów |
| 18-19 | 1/8 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 18-19 | 1/8 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Halina Borcz | |
| 20-22 | 1/8 F | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 20-22 | 1/8 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 20-22 | 1/8 F | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION |
| | | |Joanna Szylar |Kraków |
| 23-25 |1/16 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
| 23-25 |1/16 B | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 23-25 |1/16 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 26 |1/16 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 27 |1/16 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
Liczba par: 27
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXXXXrXXXXX 10| 10 1-2 !| 42|
| 44| X XX 3| 3 21-23 | 44|
| 46| XX XX X X 6| 6 10-13 !| 46|
| 52|XX X XX X 6| 6 10-13 !| 52|
| 67|X X XX 4| 4 17-20 | 67|
| 68| XX XX 4| 4 17-20 | 68|
| 69| 0| 0 27 | 69|
| 70|X X XX 4| 4 17-20 | 70|
| 71| X XXX X 5| 5 14-16 | 71|
| 72| X X 2| 2 24-25 | 72|
| 73| XXXX XX X 7| 7 6-9 !| 73|
| 74| X XXX 4| 4 17-20 | 74|
| 75|XXXX XXX X 8| 8 5 !| 75|
| 76|XXXXXX XXX 9| 9 3-4 !| 76|
| 77|X X XXXX X 7| 7 6-9 !| 77|
| 78| X 1| 1 26 | 78|
| 79| XX 2| 2 24-25 | 79|
| 93| XX XXX 5| 5 14-16 | 93|
| 94|XXXX XXXXXX 10| 10 1-2 !| 94|
| 96|X XXXXX X 7| 7 6-9 !| 96|
| 97| X XX 3| 3 21-23 | 97|
| 98|XX X 3| 3 21-23 | 98|
| 99| X XXX XX 6| 6 10-13 !| 99|
|100|X X X X XXX 7| 7 6-9 !|100|
|101| X XXX X 5| 5 14-16 |101|
|102|XXXXX X 6| 6 10-13 !|102|
|279|XXX XXXX XX 9| 9 3-4 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44|XX X XXX 6| 6 5-6 !| 44|
| 67|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !| 67|
| 68| X X XX 4| 4 10-12 | 68|
| 69| XX XX X 5| 5 7-9 !| 69|
| 70| X XX XX 5| 5 7-9 !| 70|
| 71|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !| 71|
| 72| X X X 3| 3 13 | 72|
| 74|XXXX XXXX 8| 8 3 !| 74|
| 78| 0| 0 14 | 78|
| 79|X X XX 4| 4 10-12 | 79|
| 93|XX X X X 5| 5 7-9 !| 93|
| 97| XX X X 4| 4 10-12 | 97|
| 98| XXXX XX X 7| 7 4 !| 98|
|101|X X XX XX 6| 6 5-6 !|101|
----------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXX X XXrXX 8| 8 4 !| 42|
| 44|X X X 3| 3 20-22 | 44|
| 46| XX XX X 5| 5 15-17 | 46|
| 52|X XX X 4| 4 18-19 | 52|
| 67| XXX XXX X 7| 7 5-9 !| 67|
| 69| XXX XXX 6| 6 10-14 !| 69|
| 70| XX X 3| 3 20-22 | 70|
| 71|X XXX XX X 7| 7 5-9 !| 71|
| 73|XX XX X X 6| 6 10-14 !| 73|
| 74|XX X X X 5| 5 15-17 | 74|
| 75| XXXXXX X 7| 7 5-9 !| 75|
| 76| XXXXX XX 7| 7 5-9 !| 76|
| 77|XXX XXXXXX 9| 9 1-3 !| 77|
| 93| XXX X X 5| 5 15-17 | 93|
| 94|XX XX 4| 4 18-19 | 94|
| 96| XX XX XXX 7| 7 5-9 !| 96|
| 98| XX XX XX 6| 6 10-14 !| 98|
| 99|X X X 3| 3 20-22 | 99|
|100| X XXXX X 6| 6 10-14 !|100|
|101|XXX X XXXXX 9| 9 1-3 !|101|
|102|X XX XXX 6| 6 10-14 !|102|
|279|X XXXXXX XX 9| 9 1-3 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X XXX 4| 4 6-9 !| 42|
| 67| X 1| 1 12-14 | 67|
| 69|X 1| 1 12-14 | 69|
| 71|X X XX XX 6| 6 4-5 !| 71|
| 73|X XXXXX XXX 9| 9 3 !| 73|
| 75| X X XX 4| 4 6-9 !| 75|
| 76| X X X 3| 3 10-11 | 76|
| 77|XX XX XX 6| 6 4-5 !| 77|
| 96|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 96|
| 98| XX X 3| 3 10-11 | 98|
|100| X 1| 1 12-14 |100|
|101| X XX X 4| 4 6-9 !|101|
|102| XX X X 4| 4 6-9 !|102|
|279| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X X XXX r X 6| 6 6-7 !| 42|
| 71|XX XXXXX XX 9| 9 2-5 !| 71|
| 73|XXXXX XXXX 9| 9 2-5 !| 73|
| 75| X X XX 4| 4 8-9 | 75|
| 77|XX XXXX XXX 9| 9 2-5 !| 77|
| 96|X X X X 4| 4 8-9 | 96|
|101| XXX XXXXXX 9| 9 2-5 !|101|
|102| XX XX XX 6| 6 6-7 !|102|
|279|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|279|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 42|21151311311 1.0| 1.0 1 | 42|
| 71|35725547743 5.0| 5.0 5 | 71|
| 73|12644253466 4.0| 4.0 4 | 73|
| 77|43516125132 2.0| 2.0 2 | 77|
|101|76467674677 7.0| 7.0 7 |101|
|102|57373736525 6.0| 6.0 6 |102|
|279|64232462254 3.0| 3.0 3 |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 2 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA |
| | | |Emiliana Haremska |Poznań |
| 3 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 4 | F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 5 | F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 6 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 7 | F | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Grodzińska | |
| 8 | 1/2 F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 9-10 | 1/2 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 9-10 | 1/2 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Halina Borcz | |
| 11 | 1/2 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 12 | 1/4 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE |
| | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. |
| 13 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 14-15 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 14-15 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 16 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 17 | 1/8 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 18 | 1/8 F | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION |
| | | |Joanna Szylar |Kraków |
| 19-20 | 1/8 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
| 19-20 | 1/8 F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE |
| | | |Karolina Sobolewska |Warszawa |
| 21-22 |1/16 B | 93 |Damian Brocławik |AKSEL |
| | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów |
| 21-22 |1/16 B | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE |
| | | |Wiktoria Mondel |Gliwice |
| 23 |1/16 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 24-25 |1/16 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 24-25 |1/16 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 26-27 |1/16 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 26-27 |1/16 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
Liczba par: 27
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42| XXXXX XXX 8| 8 4-6 !| 42|
| 44| X X X 3| 3 21 | 44|
| 46|XXXXXX X 7| 7 7-9 !| 46|
| 52|XXXXX XXX 8| 8 4-6 !| 52|
| 67|XXX XXXX X 8| 8 4-6 !| 67|
| 68| X XXX XX 6| 6 10-13 !| 68|
| 69| X 1| 1 24-27 | 69|
| 70| X 1| 1 24-27 | 70|
| 71|XX XX XXX 7| 7 7-9 !| 71|
| 72| XX XX X 5| 5 14-19 | 72|
| 73| XX X X X 5| 5 14-19 | 73|
| 74| X X XXXX 6| 6 10-13 !| 74|
| 75|X X X X 4| 4 20 | 75|
| 76|XX XXX XXXX 9| 9 2-3 !| 76|
| 77|XX X XXXXXX 9| 9 2-3 !| 77|
| 78| X 1| 1 24-27 | 78|
| 79| X X 2| 2 22-23 | 79|
| 93| X 1| 1 24-27 | 93|
| 94|XX XX X X 6| 6 10-13 !| 94|
| 96|X X XX X 5| 5 14-19 | 96|
| 97| X X 2| 2 22-23 | 97|
| 98|X X r X XX 5| 5 14-19 | 98|
| 99| XX X XX X 6| 6 10-13 !| 99|
|100| XXX XX 5| 5 14-19 |100|
|101|XX X X X 5| 5 14-19 |101|
|102|XX XXXX X 7| 7 7-9 !|102|
|279|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44|XX XX X 5| 5 10 | 44|
| 69| X X X 3| 3 11-12 | 69|
| 70|X XXX XXX 7| 7 3-7 !| 70|
| 72| X 1| 1 13-14 | 72|
| 73| XX X XXXX 7| 7 3-7 !| 73|
| 75|XX XX XX X 7| 7 3-7 !| 75|
| 78| X 1| 1 13-14 | 78|
| 79| XXX XXXXX 8| 8 2 !| 79|
| 93| XX XXXX 6| 6 8-9 | 93|
| 96|XXXXXXXX X 9| 9 1 !| 96|
| 97| X XX 3| 3 11-12 | 97|
| 98|X XXXX X X 7| 7 3-7 !| 98|
|100|XX XXXXX 7| 7 3-7 !|100|
|101|X XX XXX 6| 6 8-9 |101|
----------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XX XX XXrXX 8| 8 5-8 !| 42|
| 46| XX X XX 5| 5 17 | 46|
| 52|XX XXX XXX 8| 8 5-8 !| 52|
| 67|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !| 67|
| 68| X X 2| 2 19-20 | 68|
| 70|X XX XXX 6| 6 10-16 !| 70|
| 71|X X XXX X 6| 6 10-16 !| 71|
| 73| XXXXXXXX X 9| 9 3-4 !| 73|
| 74| X XXXX X 6| 6 10-16 !| 74|
| 75|XXXXXX XXXX 10| 10 1-2 !| 75|
| 76| XXXX XX 6| 6 10-16 !| 76|
| 77| XX XXX XX 7| 7 9 !| 77|
| 79|X X XXXX 6| 6 10-16 !| 79|
| 94|XXX XXXXX 8| 8 5-8 !| 94|
| 96| X X 2| 2 19-20 | 96|
| 98|XXX XXr X 6| 6 10-16 !| 98|
| 99|X X XX 4| 4 18 | 99|
|100| X XXX XX 6| 6 10-16 !|100|
|102|X XXXX XXX 8| 8 5-8 !|102|
|279|XXXX XX XXX 9| 9 3-4 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X XX XX XX 7| 7 6-11 !| 42|
| 52|XX XXX XXX 8| 8 5 !| 52|
| 67|XX X XXXX 7| 7 6-11 !| 67|
| 70| XX X XX 5| 5 13 | 70|
| 71|XX XXXXX XX 9| 9 3-4 !| 71|
| 73|XXXXXX XX X 9| 9 3-4 !| 73|
| 74| X X X 3| 3 16 | 74|
| 75| XXXX X X 6| 6 12 | 75|
| 76| X X X X 4| 4 14-15 | 76|
| 77|X X XXX XX 7| 7 6-11 !| 77|
| 79|XX XX XXX 7| 7 6-11 !| 79|
| 94|XX XXX X X 7| 7 6-11 !| 94|
| 98| XXX X 4| 4 14-15 | 98|
|100|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !|100|
|102|X XX XXXX 7| 7 6-11 !|102|
|279| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X XXX XX 6| 6 5-7 !| 42|
| 52|X X XXX X 6| 6 5-7 !| 52|
| 67| XXX XX 5| 5 8 | 67|
| 71|X XX X 4| 4 9-10 | 71|
| 73|X XXX XXXX 8| 8 2-3 !| 73|
| 77|XXX XXX XX 8| 8 2-3 !| 77|
| 79| X X 2| 2 11 | 79|
| 94| X X X X 4| 4 9-10 | 94|
|100| XX X XXX 6| 6 5-7 !|100|
|102| XXXXX XX 7| 7 4 !|102|
|279|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|279|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 42|42261116421 1.0| 1.0 1 | 42|
| 52|15437525555 5.0| 5.0 5 | 52|
| 73|51656451167 6.0| 6.0 6 | 73|
| 77|23524267213 3.0| 3.0 3 | 77|
|100|76775774774 7.0| 7.0 7 |100|
|102|37342633636 4.0| 4.0 4 |102|
|279|64113342342 2.0| 2.0 2 |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA |
| | | |Emiliana Haremska |Poznań |
| 2 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 3 | F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 4 | F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE |
| | | |Karolina Sobolewska |Warszawa |
| 5 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 6 | F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 7-10 | 1/2 F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 7-10 | 1/2 F | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Grodzińska | |
| 7-10 | 1/2 F | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE |
| | | |Wiktoria Mondel |Gliwice |
| 7-10 | 1/2 F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 11-12 | 1/2 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
| 11-12 | 1/2 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 13 | 1/2 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE |
| | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. |
| 14-17 | 1/4 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 14-17 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 14-17 | 1/4 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 14-17 | 1/4 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Halina Borcz | |
| 18-19 | 1/4 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 18-19 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 20 | 1/4 F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 21 | 1/8 B | 93 |Damian Brocławik |AKSEL |
| | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów |
| 22-24 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 22-24 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 22-24 | 1/8 B | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION |
| | | |Joanna Szylar |Kraków |
| 25-26 | 1/8 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 25-26 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 27 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
Liczba par: 27
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXXXX X XXX 9| 9 1-3 !| 42|
| 44| XXX 3| 3 22 | 44|
| 46|X XX X XX 6| 6 10-16 !| 46|
| 52|XXX XX X X 7| 7 6-9 !| 52|
| 67|X X XXX X 6| 6 10-16 !| 67|
| 68| X 1| 1 24-26 | 68|
| 69| X 1| 1 24-26 | 69|
| 70|X XXX XX 6| 6 10-16 !| 70|
| 71| X X XXXX 6| 6 10-16 !| 71|
| 72| X 1| 1 24-26 | 72|
| 73|XXXXXX XXX 9| 9 1-3 !| 73|
| 74| X XXX 4| 4 19-21 | 74|
| 75|XXXX XX XX 8| 8 4-5 !| 75|
| 76|XX XXXXX 7| 7 6-9 !| 76|
| 77|X X XXXX X 7| 7 6-9 !| 77|
| 78| 0| 0 27 | 78|
| 79|XXX XX X X 7| 7 6-9 !| 79|
| 93| XXXXX 5| 5 17-18 | 93|
| 94|X XXX X 5| 5 17-18 | 94|
| 96|XXXX XX 6| 6 10-16 !| 96|
| 97| X X XX 4| 4 19-21 | 97|
| 98| X X 2| 2 23 | 98|
| 99| X X X X 4| 4 19-21 | 99|
|100| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|100|
|101| XX XX X X 6| 6 10-16 !|101|
|102|XX XX X X 6| 6 10-16 !|102|
|279| XXX XXX XX 8| 8 4-5 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44| X 1| 1 9-10 | 44|
| 68|X X XX X 5| 5 4 !| 68|
| 69| X X X 3| 3 6-8 | 69|
| 72| X 1| 1 9-10 | 72|
| 74|XX X XXXXX 8| 8 2 !| 74|
| 78| 0| 0 11 | 78|
| 93| X X XX 4| 4 5 | 93|
| 94|XXXXXX XXXX 10| 10 1 !| 94|
| 97| XX X 3| 3 6-8 | 97|
| 98|X XXX X X 6| 6 3 !| 98|
| 99| X X X 3| 3 6-8 | 99|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X XXXX X XX 8| 8 5-9 !| 42|
| 46|XXX X XX XX 8| 8 5-9 !| 46|
| 52| X XXX X 5| 5 14-17 | 52|
| 67|X XXXXXX X 8| 8 5-9 !| 67|
| 68| XX XXXX 6| 6 11-13 !| 68|
| 70| XXX XX 5| 5 14-17 | 70|
| 71| XX XX 4| 4 18-19 | 71|
| 73|X XXX XXXXX 9| 9 2-4 !| 73|
| 74|XX XX X X 6| 6 11-13 !| 74|
| 75| XXX X XX 6| 6 11-13 !| 75|
| 76| XX X X 4| 4 18-19 | 76|
| 77|XX X XX XX 7| 7 10 !| 77|
| 79|X XX XX 5| 5 14-17 | 79|
| 94| X XXX X 5| 5 14-17 | 94|
| 96|XX X XXXXXX 9| 9 2-4 !| 96|
| 98|X X r 2| 2 20 | 98|
|100|X X XX XXXX 8| 8 5-9 !|100|
|101| XX XXXXX X 8| 8 5-9 !|101|
|102|XXXXXXXX XX 10| 10 1 !|102|
|279|XXXX X XXXX 9| 9 2-4 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X X X X 4| 4 7-10 | 42|
| 46|XXX XXX XXX 9| 9 2 !| 46|
| 67| XXX X X 5| 5 6 !| 67|
| 68| XX X 3| 3 11-12 | 68|
| 73| XX XXXX 6| 6 3-5 !| 73|
| 74| X X X 3| 3 11-12 | 74|
| 75| XX 2| 2 13 | 75|
| 77|XX XX X X 6| 6 3-5 !| 77|
| 96|X X XXX X 6| 6 3-5 !| 96|
|100|XX XX 4| 4 7-10 |100|
|101| X X XX 4| 4 7-10 |101|
|102| XX X X 4| 4 7-10 |102|
|279|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|279|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 46|32552521642 3.0| 3.0 3 | 46|
| 67|56365644515 6.0| 6.0 6 | 67|
| 73|14426365456 5.0| 5.0 5 | 73|
| 77|23631136224 2.0| 2.0 2 | 77|
| 96|65243453331 4.0| 4.0 4 | 96|
|279|41114212163 1.0| 1.0 1 |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 2 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA |
| | | |Emiliana Haremska |Poznań |
| 3 | F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 4 | F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 5 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 6 | F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE |
| | | |Karolina Sobolewska |Warszawa |
| 7-8 | 1/2 F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 7-8 | 1/2 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 9-10 | 1/2 F | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Grodzińska | |
| 9-10 | 1/2 F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 11-13 | 1/2 F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 11-13 | 1/2 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE |
| | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. |
| 11-13 | 1/2 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Halina Borcz | |
| 14-15 | 1/2 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 14-15 | 1/2 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 16 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 17-19 | 1/4 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
| 17-19 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 17-19 | 1/4 F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 20 | 1/4 F | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION |
| | | |Joanna Szylar |Kraków |
| 21-22 | 1/8 B | 93 |Damian Brocławik |AKSEL |
| | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów |
| 21-22 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 23-24 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 23-24 | 1/8 B | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE |
| | | |Wiktoria Mondel |Gliwice |
| 25-27 | 1/8 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 25-27 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 25-27 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
Liczba par: 27
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !| 42|
| 44| 0| 0 26-27 | 44|
| 46|X XXXXXXX X 9| 9 3-4 !| 46|
| 52| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 52|
| 67|X XXX XX 6| 6 13 !| 67|
| 68| X X 2| 2 23 | 68|
| 69| 0| 0 26-27 | 69|
| 70|X XXX XX X 7| 7 9-12 !| 70|
| 71| X X XXX 5| 5 14-16 | 71|
| 72| X X X 3| 3 19-22 | 72|
| 73| XXXXXXX X 8| 8 5-8 !| 73|
| 74| X XXXX 5| 5 14-16 | 74|
| 75|XX X XXXX 7| 7 9-12 !| 75|
| 76|XX X 3| 3 19-22 | 76|
| 77|XX XX XX X 7| 7 9-12 !| 77|
| 78| X 1| 1 24-25 | 78|
| 79| X X X 3| 3 19-22 | 79|
| 93| X XXX 4| 4 17-18 | 93|
| 94|XXXXXXX X 8| 8 5-8 !| 94|
| 96|XXXX XX X 7| 7 9-12 !| 96|
| 97| X 1| 1 24-25 | 97|
| 98|X X XX X 5| 5 14-16 | 98|
| 99| X X X 3| 3 19-22 | 99|
|100|X XXXXX X X 8| 8 5-8 !|100|
|101| X XX X 4| 4 17-18 |101|
|102|XXXXXXXXX 9| 9 3-4 !|102|
|279|XX XX XXXX 8| 8 5-8 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44|X 1| 1 12-14 | 44|
| 68|X XX X XX 6| 6 6-7 !| 68|
| 69| XX X X 4| 4 10-11 | 69|
| 71|X XXXXXXXX 9| 9 2-3 !| 71|
| 72| X 1| 1 12-14 | 72|
| 74|XX XX XXX 7| 7 5 !| 74|
| 76| XXX XXX 6| 6 6-7 !| 76|
| 78| X 1| 1 12-14 | 78|
| 79|XX XXXX XX 8| 8 4 !| 79|
| 93| X X XXX 5| 5 8-9 | 93|
| 97| XX X X X 5| 5 8-9 | 97|
| 98|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 98|
| 99| XXXXX XXXX 9| 9 2-3 !| 99|
|101|X X XX 4| 4 10-11 |101|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 42|
| 46|X XX XXXXX 8| 8 5-8 !| 46|
| 52|XX XXXX 6| 6 10-15 !| 52|
| 67|XX X XXX 6| 6 10-15 !| 67|
| 68| X XX X 4| 4 17-19 | 68|
| 70| XXXX X 5| 5 16 | 70|
| 71|X XXXXX XX 8| 8 5-8 !| 71|
| 73|X XX XX X 6| 6 10-15 !| 73|
| 74|XX X XX X 6| 6 10-15 !| 74|
| 75| XXX XXX 6| 6 10-15 !| 75|
| 76| XX XX 4| 4 17-19 | 76|
| 77| XX X X 4| 4 17-19 | 77|
| 79| X XXX XXX 7| 7 9 !| 79|
| 94| X XXX X X 6| 6 10-15 !| 94|
| 96|XXX XXXXXX 9| 9 4 !| 96|
| 98|XXXXXXXX XX 10| 10 1-3 !| 98|
| 99| X 1| 1 20 | 99|
|100|XXX XXX XX 8| 8 5-8 !|100|
|102|X XX XXXXX 8| 8 5-8 !|102|
|279|XXXXXXXXX X 10| 10 1-3 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
----------------------------------------
| Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X XX X 4| 4 7-8 | 42|
| 46|XXXX XXX XX 9| 9 1-2 !| 46|
| 52|X XX X 4| 4 7-8 | 52|
| 67| X X 2| 2 11-13 | 67|
| 71|X X XX XX 6| 6 5 !| 71|
| 73| XXX XXXX 7| 7 4 !| 73|
| 74| X 1| 1 14-15 | 74|
| 75| X X 2| 2 11-13 | 75|
| 79| X 1| 1 14-15 | 79|
| 94| X X 2| 2 11-13 | 94|
| 96|XX X X X 5| 5 6 !| 96|
| 98| XXXXXXXX 8| 8 3 !| 98|
|100| XX X 3| 3 9-10 |100|
|102| X X X 3| 3 9-10 |102|
|279|XXXX XXXX X 9| 9 1-2 !|279|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 46|12221241411 1.0| 1.0 1 | 46|
| 71|33636366634 4.0| 4.0 4 | 71|
| 73|54364454366 5.0| 5.0 5 | 73|
| 96|66555625253 6.0| 6.0 6 | 96|
| 98|25443512545 3.0| 3.0 3 | 98|
|279|41112133122 2.0| 2.0 2 |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 2 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 3 | F | 279 |Jacek Jędro |FINEZJA |
| | | |Emiliana Haremska |Poznań |
| 4 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 5 | F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 6 | F | 93 |Damian Brocławik |AKSEL |
| | | |Katarzyna Dobrowolska |Rzeszów |
| 7 | F | 101 |Jakub Narloch |MASTER DANCE |
| | | |Wiktoria Mondel |Gliwice |
| 8 | F | 98 |Filip Klimek |DANCELOOK |
| | | |Karolina Kajzer |Gliwice |
| 9 | 1/2 F | 99 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION |
| | | |Joanna Szylar |Kraków |
| 10-12 | 1/2 F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 10-12 | 1/2 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 10-12 | 1/2 F | 96 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE |
| | | |Karolina Sobolewska |Warszawa |
| 13 | 1/2 F | 75 |Szymon Musioł |LORDANCE |
| | | |Julia Śliwieńska |Wodzisław Śl. |
| 14 | 1/4 F | 94 |Dariusz Ciechanowski |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Halina Borcz | |
| 15-17 | 1/4 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 15-17 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 15-17 | 1/4 F | 102 |Piotr Radziszewski |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Anna Woźniak |Warszawa |
| 18 | 1/4 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
| 19 | 1/4 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 20 | 1/4 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 21 | 1/8 B | 100 |Bartosz Kotek |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Dominika Grodzińska | |
| 22-23 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 22-23 | 1/8 B | 97 |Radosław Kasprzycki |STYL |
| | | |Justyna Zwolińska |Kraków |
| 24 | 1/8 B | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 25 | 1/8 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 26-27 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 26-27 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
Liczba par: 27
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XXXXX XXXXX 10| 10 2-3 !| 42|
| 44| X X 2| 2 23-25 | 44|
| 46|X XX X X 5| 5 14-17 | 46|
| 52|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 52|
| 67|XXX X XX 6| 6 11-13 !| 67|
| 68| X X 2| 2 23-25 | 68|
| 69| X X XX 4| 4 18-20 | 69|
| 70| XX X 3| 3 21-22 | 70|
| 71| XX XX X 5| 5 14-17 | 71|
| 72| X 1| 1 26 | 72|
| 73| XXXXXX X 7| 7 4-10 !| 73|
| 74| X XXX X 5| 5 14-17 | 74|
| 75|XX X X X 5| 5 14-17 | 75|
| 76|XX XXXXX 7| 7 4-10 !| 76|
| 77|X X XXX XX 7| 7 4-10 !| 77|
| 78| 0| 0 27 | 78|
| 79|XXX X X XX 7| 7 4-10 !| 79|
| 93| X X X 3| 3 21-22 | 93|
| 94|XXXXXXXXX X 10| 10 2-3 !| 94|
| 96|X XXX X XX 7| 7 4-10 !| 96|
| 97| XX 2| 2 23-25 | 97|
| 98|XXX XX X 6| 6 11-13 !| 98|
| 99| X X X XXX 6| 6 11-13 !| 99|
|100| X XX X 4| 4 18-20 |100|
|101| XX X X 4| 4 18-20 |101|
|102|X X XXXXX 7| 7 4-10 !|102|
|279|XXXX X XX 7| 7 4-10 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 44| X X 2| 2 12 | 44|
| 46|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 46|
| 68| XXX X XXX 7| 7 5-7 !| 68|
| 69| X X XX 4| 4 9-10 | 69|
| 70|X X X 3| 3 11 | 70|
| 71|X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 71|
| 72| X 1| 1 13-14 | 72|
| 74|XX XXXXX 7| 7 5-7 !| 74|
| 75|XXXXXX X X 8| 8 4 !| 75|
| 78| X 1| 1 13-14 | 78|
| 93| XX X XXXX 7| 7 5-7 !| 93|
| 97| XX X X 4| 4 9-10 | 97|
|100|X XXXXX 6| 6 8 |100|
|101|X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !|101|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|XX XXXX XX 8| 8 4-6 !| 42|
| 46| X X 2| 2 20 | 46|
| 52|XX XX X 5| 5 15-17 | 52|
| 67|XXX XXXX 7| 7 7-13 !| 67|
| 68| XX X X 4| 4 18 | 68|
| 71|X XXXX XX 7| 7 7-13 !| 71|
| 73|X XXX XX X 7| 7 7-13 !| 73|
| 74|X XX X X 5| 5 15-17 | 74|
| 75| XXXX XX X 7| 7 7-13 !| 75|
| 76| XXX X XXX 7| 7 7-13 !| 76|
| 77|X XX XX XX 7| 7 7-13 !| 77|
| 79| XXX 3| 3 19 | 79|
| 93| XXXXXXXXX 9| 9 2-3 !| 93|
| 94|XX XXX X 6| 6 14 | 94|
| 96|XX X X XXX 7| 7 7-13 !| 96|
| 98|XXXX XXXXX 9| 9 2-3 !| 98|
| 99|XX XX XXX X 8| 8 4-6 !| 99|
|101|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|101|
|102| XX XXX 5| 5 15-17 |102|
|279| XXX XXXX X 8| 8 4-6 !|279|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 42|X XX X XX 6| 6 4-5 !| 42|
| 67|XX X 3| 3 10-12 | 67|
| 71| XXXX X XX 7| 7 2-3 !| 71|
| 73|X XXX XXX 7| 7 2-3 !| 73|
| 75| X X 2| 2 13 | 75|
| 76| X X X 3| 3 10-12 | 76|
| 77|XX XXX X 6| 6 4-5 !| 77|
| 93| X X XXX 5| 5 6-8 !| 93|
| 96| X X X 3| 3 10-12 | 96|
| 98|X X XXX 5| 5 6-8 !| 98|
| 99| XXXX 4| 4 9 | 99|
|101|XXXX XXXXXX 10| 10 1 !|101|
|279| XX XXX 5| 5 6-8 !|279|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 42|24221223211 1.0| 1.0 1 | 42|
| 71|61846566625 5.0| 5.0 5 | 71|
| 73|53555474466 4.0| 4.0 4 | 73|
| 77|12432318132 2.0| 2.0 2 | 77|
| 93|86667755873 6.0| 6.0 6 | 93|
| 98|78783887548 8.0| 8.0 8 | 98|
|101|47378631787 7.0| 7.0 7 |101|
|279|35114142354 3.0| 3.0 3 |279|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków |
| 2 | F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 3 | F | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 4 | F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska | |
| 5 | F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA |
| 6 | F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 7 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 8 | 1/2 F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 9-13 | 1/2 F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 9-13 | 1/2 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 9-13 | 1/2 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 9-13 | 1/2 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA |
| | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław |
| 9-13 | 1/2 F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa |
| | | |Weronika Peroń |Tarnów |
| 14 | 1/2 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE |
| | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. |
| 15 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 16-18 | 1/4 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 16-18 | 1/4 F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA |
| | | |Paulina Mrowicka |Łódź |
| 16-18 | 1/4 F | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 19-20 | 1/4 F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 19-20 | 1/4 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 21 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 22 | 1/4 F | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 23-24 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 23-24 | 1/8 B | 88 |Wojciech Michalik |FORUM |
| | | |Julia Pfajfer |Zabrze |
| 25-28 | 1/8 B | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków |
| 25-28 | 1/8 B | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 25-28 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
| 25-28 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 29 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 30 | 1/8 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
Liczba par: 30
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| X 1| 1 29-30 | 24|
| 58| X XX X 4| 4 21-25 | 58|
| 59|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !| 59|
| 62|X XX 3| 3 26 | 62|
| 64| X X X X 4| 4 21-25 | 64|
| 67|XXXX X 5| 5 14-20 | 67|
| 68| X X 2| 2 27-28 | 68|
| 69|X X XX 4| 4 21-25 | 69|
| 70| XX XXXXX 7| 7 8-11 !| 70|
| 71|X X XXX 5| 5 14-20 | 71|
| 72|X 1| 1 29-30 | 72|
| 73| X XXXX X 6| 6 12-13 !| 73|
| 74| XX XX X 5| 5 14-20 | 74|
| 76| XXXXXXXXX 9| 9 2-4 !| 76|
| 77| XX XXXX X 7| 7 8-11 !| 77|
| 78| X X 2| 2 27-28 | 78|
| 79| XXX X 4| 4 21-25 | 79|
| 80| XXXX X 5| 5 14-20 | 80|
| 81|XXXXX X X X 8| 8 5-7 !| 81|
| 82| X XX X X 5| 5 14-20 | 82|
| 83|XX XX XXXXX 9| 9 2-4 !| 83|
| 84|XXXXX XXXX 9| 9 2-4 !| 84|
| 85|X XXXXXXX 8| 8 5-7 !| 85|
| 86| X XX XXXX 7| 7 8-11 !| 86|
| 87| XX XXX 5| 5 14-20 | 87|
| 88|X XXX X 5| 5 14-20 | 88|
| 89|X X X X 4| 4 21-25 | 89|
| 90|XXXXXX XX 8| 8 5-7 !| 90|
| 91|X XX X X XX 7| 7 8-11 !| 91|
| 92|XX X XXX 6| 6 12-13 !| 92|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|X X X 3| 3 12-15 | 24|
| 58| XXX X X 5| 5 7-9 !| 58|
| 62|XX X X 4| 4 10-11 | 62|
| 64|XX X XX X X 7| 7 1-3 !| 64|
| 67| XXX X XX 6| 6 4-6 !| 67|
| 68| X 1| 1 17 | 68|
| 69|X XX X X 5| 5 7-9 !| 69|
| 71| X XX 3| 3 12-15 | 71|
| 72| X X 2| 2 16 | 72|
| 74|X XX XX XX 7| 7 1-3 !| 74|
| 78| XX X 3| 3 12-15 | 78|
| 79| XX X X XX 6| 6 4-6 !| 79|
| 80| XXXX X X 6| 6 4-6 !| 80|
| 82| XX XXXXX 7| 7 1-3 !| 82|
| 87| X XX 3| 3 12-15 | 87|
| 88|XX XX 4| 4 10-11 | 88|
| 89|XX X X X 5| 5 7-9 !| 89|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 58|X X XXXXXXX 9| 9 3 !| 58|
| 59| X XX XXX X 7| 7 7-10 !| 59|
| 64|X X X 3| 3 19-20 | 64|
| 67|XXXX X XXX 8| 8 4-6 !| 67|
| 69| 0| 0 22 | 69|
| 70| X XXX XX 6| 6 11-15 !| 70|
| 73| X XXX X X 6| 6 11-15 !| 73|
| 74|XXX X XX X 7| 7 7-10 !| 74|
| 76|X X XX XXXX 8| 8 4-6 !| 76|
| 77|XXXX XX XX 8| 8 4-6 !| 77|
| 79| X X XX 4| 4 16-18 | 79|
| 80| XX 2| 2 21 | 80|
| 81|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 81|
| 82|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !| 82|
| 83| XXX X 4| 4 16-18 | 83|
| 84|X X XX X X 6| 6 11-15 !| 84|
| 85|XX XXXXX 7| 7 7-10 !| 85|
| 86|XX XX XX 6| 6 11-15 !| 86|
| 89| X X X 3| 3 19-20 | 89|
| 90|XXXX XXX 7| 7 7-10 !| 90|
| 91| X XX XXX 6| 6 11-15 !| 91|
| 92| X XX X 4| 4 16-18 | 92|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 58| X XXX XX 6| 6 3-7 !| 58|
| 59| X XX 3| 3 9-13 | 59|
| 67|XXX X X X 6| 6 3-7 !| 67|
| 70|XXX X X X 6| 6 3-7 !| 70|
| 73| XX XX X XX 7| 7 2 !| 73|
| 74|XX X 3| 3 9-13 | 74|
| 76|X X X 3| 3 9-13 | 76|
| 77| X XX X 4| 4 8 | 77|
| 81|XX XX X X 6| 6 3-7 !| 81|
| 82| X 1| 1 14 | 82|
| 84| XXX XX X 6| 6 3-7 !| 84|
| 85|X X X 3| 3 9-13 | 85|
| 86| XXX 3| 3 9-13 | 86|
| 90| 0| 0 15 | 90|
| 91| XXXXXXXX X 9| 9 1 !| 91|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 58|34334633244 3.0| 3.0 3 | 58|
| 67|22655324152 2.0| 2.0 2 | 67|
| 70|43742565667 6.0| 6.0 6 | 70|
| 73|77467247475 7.0| 7.0 7 | 73|
| 81|65226451326 4.0| 4.0 4 | 81|
| 84|16571716733 5.0| 5.0 5 | 84|
| 91|51113172511 1.0| 1.0 1 | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków |
| 2 | F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 3 | F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 4 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 5 | F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa |
| | | |Weronika Peroń |Tarnów |
| 6 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 7 | 1/2 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA |
| | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław |
| 8-9 | 1/2 F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA |
| | | |Paulina Mrowicka |Łódź |
| 8-9 | 1/2 F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA |
| 10 | 1/4 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE |
| | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. |
| 11-13 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 11-13 | 1/4 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 11-13 | 1/4 F | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 14-16 | 1/8 F | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 14-16 | 1/8 F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska | |
| 14-16 | 1/8 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 17-20 | 1/8 F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 17-20 | 1/8 F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 17-20 | 1/8 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 17-20 | 1/8 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 21 | 1/8 F | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków |
| 22-23 | 1/8 F | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
| 22-23 | 1/8 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 24-27 |1/16 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 24-27 |1/16 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 24-27 |1/16 B | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 24-27 |1/16 B | 88 |Wojciech Michalik |FORUM |
| | | |Julia Pfajfer |Zabrze |
| 28-29 |1/16 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 28-29 |1/16 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 30 |1/16 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
Liczba par: 30
Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| X X 2| 2 25-26 | 24|
| 58| X X 2| 2 25-26 | 58|
| 59|XXXX XX X 7| 7 7-14 !| 59|
| 62| X 1| 1 27-30 | 62|
| 64|X XX X 4| 4 20-23 | 64|
| 67|XXXXX XX X 8| 8 5-6 !| 67|
| 68| X 1| 1 27-30 | 68|
| 69| XX X X 4| 4 20-23 | 69|
| 70|XXXX XX X 7| 7 7-14 !| 70|
| 71|X XXXX 5| 5 18-19 | 71|
| 72|X 1| 1 27-30 | 72|
| 73|X XXXXXX X 8| 8 5-6 !| 73|
| 74| XX XXXX X 7| 7 7-14 !| 74|
| 76| XX XXXX X 7| 7 7-14 !| 76|
| 77| XX X X XX 6| 6 15-17 | 77|
| 78| X 1| 1 27-30 | 78|
| 79| X XX X 4| 4 20-23 | 79|
| 80|X XX 3| 3 24 | 80|
| 81| XXXX XXX 7| 7 7-14 !| 81|
| 82|XXX XX X 6| 6 15-17 | 82|
| 83|XXXX XX XXX 9| 9 2-4 !| 83|
| 84| X XXXX XX 7| 7 7-14 !| 84|
| 85|X X X XXX X 7| 7 7-14 !| 85|
| 86|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 86|
| 87| XXXX XX 6| 6 15-17 | 87|
| 88| X X X X 4| 4 20-23 | 88|
| 89|XXX X XXX 7| 7 7-14 !| 89|
| 90|X XX XXXXXX 9| 9 2-4 !| 90|
| 91|X XXXXXX XX 9| 9 2-4 !| 91|
| 92| X X X XX 5| 5 18-19 | 92|
----------------------------------------
Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|XX X X X 5| 5 3-9 !| 24|
| 58| XXXX X 5| 5 3-9 !| 58|
| 62| X XXX 4| 4 10-13 | 62|
| 64|X XX XXX X 7| 7 1 !| 64|
| 68|XX XX X 5| 5 3-9 !| 68|
| 69| XXX X 4| 4 10-13 | 69|
| 71|X XXXX 5| 5 3-9 !| 71|
| 72| X 1| 1 14-15 | 72|
| 77| XXX X X X 6| 6 2 !| 77|
| 78| 0| 0 16 | 78|
| 79|X X XX 4| 4 10-13 | 79|
| 80|XXX X X 5| 5 3-9 !| 80|
| 82| X X X XX 5| 5 3-9 !| 82|
| 87| X 1| 1 14-15 | 87|
| 88| X XX X 4| 4 10-13 | 88|
| 92| XX XXX 5| 5 3-9 !| 92|
----------------------------------------
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| X X 2| 2 21 | 24|
| 58|X X X XX 5| 5 14-16 | 58|
| 59| XX XX 4| 4 17-20 | 59|
| 64|X X XX 4| 4 17-20 | 64|
| 67|XX X XXXXXX 9| 9 2 !| 67|
| 68| X 1| 1 22-23 | 68|
| 70|XX X X 4| 4 17-20 | 70|
| 71| X X X X 4| 4 17-20 | 71|
| 73|XXX XX X X 7| 7 7-9 !| 73|
| 74|X XXX XX 6| 6 10-13 !| 74|
| 76|XXX XX XXX 8| 8 3-6 !| 76|
| 77| XXXX X X 6| 6 10-13 !| 77|
| 80| X 1| 1 22-23 | 80|
| 81| X X XX X 5| 5 14-16 | 81|
| 82|XXXXX XXX 8| 8 3-6 !| 82|
| 83|X XXX XXX 7| 7 7-9 !| 83|
| 84|X XXXXXXX 8| 8 3-6 !| 84|
| 85|XXXXX XX X 8| 8 3-6 !| 85|
| 86| XXX XXX 6| 6 10-13 !| 86|
| 89| X X XX X 5| 5 14-16 | 89|
| 90| XXX XXX 6| 6 10-13 !| 90|
| 91|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 91|
| 92| X XXXXX X 7| 7 7-9 !| 92|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 67|XXX XXXXXX 9| 9 2 !| 67|
| 73| XXXX XX 6| 6 5 !| 73|
| 74|X X 2| 2 11-13 | 74|
| 76|X X X X 4| 4 6-9 !| 76|
| 77| X X XX 4| 4 6-9 !| 77|
| 82| X XX 3| 3 10 | 82|
| 83| XXXX XXXX 8| 8 3-4 !| 83|
| 84|XXXXXXX X 8| 8 3-4 !| 84|
| 85|XX X X 4| 4 6-9 !| 85|
| 86| X X X X 4| 4 6-9 !| 86|
| 90| X X 2| 2 11-13 | 90|
| 91|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !| 91|
| 92| X X 2| 2 11-13 | 92|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 67|XX X XXXXXX 9| 9 2 !| 67|
| 73|X XXXXXX X 8| 8 3-5 !| 73|
| 76|XX XXX XX X 8| 8 3-5 !| 76|
| 77| XXXX XX XX 8| 8 3-5 !| 77|
| 83| X X XXX 5| 5 8-9 | 83|
| 84|X X XX X 5| 5 8-9 | 84|
| 85|X XX X X X 6| 6 7 | 85|
| 86| XX XX XXX 7| 7 6 !| 86|
| 91|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 91|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 67|34363412333 3.0| 3.0 3 | 67|
| 73|16455565666 6.0| 6.0 6 | 73|
| 76|51221231422 2.0| 2.0 2 | 76|
| 77|22634624545 4.0| 4.0 4 | 77|
| 86|43546346254 5.0| 5.0 5 | 86|
| 91|65112153111 1.0| 1.0 1 | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 2 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków |
| 3 | F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA |
| | | |Paulina Mrowicka |Łódź |
| 4 | F | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 5 | F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 6 | F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska | |
| 7 | F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA |
| 8 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 9 | 1/2 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 10 | 1/2 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA |
| | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław |
| 11-13 | 1/2 F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 11-13 | 1/2 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE |
| | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. |
| 11-13 | 1/2 F | 88 |Wojciech Michalik |FORUM |
| | | |Julia Pfajfer |Zabrze |
| 14-15 | 1/4 F | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 14-15 | 1/4 F | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 16-19 | 1/4 F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 16-19 | 1/4 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 16-19 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 16-19 | 1/4 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 20-21 | 1/4 F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa |
| | | |Weronika Peroń |Tarnów |
| 20-21 | 1/4 F | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 22 | 1/4 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 23 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 24-25 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
| 24-25 | 1/8 B | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 26-27 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 26-27 | 1/8 B | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 28 | 1/8 B | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków |
| 29-30 | 1/8 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
| 29-30 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 30
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| X 1| 1 27-29 | 24|
| 58| X X 2| 2 26 | 58|
| 59|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 59|
| 62| X X X 3| 3 23-25 | 62|
| 64| XXXX X 5| 5 17-21 | 64|
| 67| X X XX XX 6| 6 14-16 !| 67|
| 68| 0| 0 30 | 68|
| 69| X X X X 4| 4 22 | 69|
| 70| XXXXX X X 7| 7 9-13 !| 70|
| 71|X X XXX 5| 5 17-21 | 71|
| 72| X 1| 1 27-29 | 72|
| 73|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !| 73|
| 74|XXX X X XX 7| 7 9-13 !| 74|
| 76|XXX XXXX 7| 7 9-13 !| 76|
| 77| X X XXX X 6| 6 14-16 !| 77|
| 78| X X XXX 5| 5 17-21 | 78|
| 79|XXX XXXX X 8| 8 3-8 !| 79|
| 80| XX X 3| 3 23-25 | 80|
| 81|XXXXX X X X 8| 8 3-8 !| 81|
| 82| XXXX XXX 7| 7 9-13 !| 82|
| 83|X X XX XXXX 8| 8 3-8 !| 83|
| 84| XX X XXXXX 8| 8 3-8 !| 84|
| 85|X X XXX 5| 5 17-21 | 85|
| 86|XX XXXX XX 8| 8 3-8 !| 86|
| 87|X 1| 1 27-29 | 87|
| 88|XX X XXX X 7| 7 9-13 !| 88|
| 89|X X X 3| 3 23-25 | 89|
| 90|X XXXX X 6| 6 14-16 !| 90|
| 91| XXXXXX XX 8| 8 3-8 !| 91|
| 92|X XXXX 5| 5 17-21 | 92|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| X 1| 1 12 | 24|
| 58| XXX X 4| 4 4-7 !| 58|
| 62|X X X X 4| 4 4-7 !| 62|
| 64|XX XX XX X 7| 7 1 !| 64|
| 68| 0| 0 13-14 | 68|
| 69| X X 2| 2 10-11 | 69|
| 71|X XX XX 5| 5 2-3 !| 71|
| 72| 0| 0 13-14 | 72|
| 78| X X X 3| 3 8-9 | 78|
| 80| X X 2| 2 10-11 | 80|
| 85|XXX X X 5| 5 2-3 !| 85|
| 87| XX X 3| 3 8-9 | 87|
| 89| XX X X 4| 4 4-7 !| 89|
| 92| X XXX 4| 4 4-7 !| 92|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 58|XXX XXX X X 8| 8 4-6 !| 58|
| 59| X XXXXXXXX 9| 9 3 !| 59|
| 62| XX XXX 5| 5 14-15 | 62|
| 64|XX XXX X 6| 6 10-13 !| 64|
| 67|XXX X 4| 4 16-19 | 67|
| 70| 0| 0 23 | 70|
| 71|X X X X 4| 4 16-19 | 71|
| 73| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 73|
| 74|X X X X 4| 4 16-19 | 74|
| 76|X XX XXXX 7| 7 7-9 !| 76|
| 77| XXX XXX X 7| 7 7-9 !| 77|
| 79| XX X XX 5| 5 14-15 | 79|
| 81|XX X X X X 6| 6 10-13 !| 81|
| 82| X XXXXX 6| 6 10-13 !| 82|
| 83|X XXX XXXX 8| 8 4-6 !| 83|
| 84|XXX X XX X 7| 7 7-9 !| 84|
| 85|XX X X X X 6| 6 10-13 !| 85|
| 86| X X X 3| 3 20-21 | 86|
| 88| XXXXXXX X 8| 8 4-6 !| 88|
| 89|X X X X 4| 4 16-19 | 89|
| 90| X X 2| 2 22 | 90|
| 91|XXXXXXXXX X 10| 10 1-2 !| 91|
| 92| X XX 3| 3 20-21 | 92|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 58|XXX XX XX 7| 7 3-4 !| 58|
| 59| XX XXXXX 7| 7 3-4 !| 59|
| 64|X XXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 64|
| 73| X X 2| 2 11-13 | 73|
| 76|X XX X 4| 4 9 | 76|
| 77| X X XX X 5| 5 6-8 !| 77|
| 81| XXXX X 5| 5 6-8 !| 81|
| 82| X X 2| 2 11-13 | 82|
| 83| X X XXX X 6| 6 5 !| 83|
| 84|X X XX X 5| 5 6-8 !| 84|
| 85|X X X 3| 3 10 | 85|
| 88| X X 2| 2 11-13 | 88|
| 91|XXXXXX XX X 9| 9 1-2 !| 91|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 58|48633332646 4.0| 4.0 4 | 58|
| 59|22411115728 1.0| 1.0 1 | 59|
| 64|86375528165 5.0| 5.0 5 | 64|
| 77|14888747857 8.0| 8.0 8 | 77|
| 81|65746651473 6.0| 6.0 6 | 81|
| 83|51154464282 3.0| 3.0 3 | 83|
| 84|37562876534 7.0| 7.0 7 | 84|
| 91|73227283311 2.0| 2.0 2 | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków |
| 2 | F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 3 | F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA |
| | | |Paulina Mrowicka |Łódź |
| 4 | F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 5 | F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 6 | F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska | |
| 7 | 1/2 F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 8-9 | 1/2 F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA |
| 8-9 | 1/2 F | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 10-11 | 1/2 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 10-11 | 1/2 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE |
| | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. |
| 12 | 1/2 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 13-15 | 1/4 F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 13-15 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 13-15 | 1/4 F | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 16-18 | 1/4 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 16-18 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 16-18 | 1/4 F | 88 |Wojciech Michalik |FORUM |
| | | |Julia Pfajfer |Zabrze |
| 19 | 1/4 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 20-21 | 1/4 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA |
| | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław |
| 20-21 | 1/4 F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa |
| | | |Weronika Peroń |Tarnów |
| 22-24 | 1/8 B | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków |
| 22-24 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 22-24 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
| 25-29 | 1/8 B | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 25-29 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 25-29 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 25-29 | 1/8 B | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 25-29 | 1/8 B | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 30 | 1/8 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
Liczba par: 30
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|X X 2| 2 26-28 | 24|
| 58|XX X X 4| 4 18-23 | 58|
| 59|XXXXXXXX XX 10| 10 3 !| 59|
| 62|X XX X 4| 4 18-23 | 62|
| 64| XXX X X 5| 5 13-17 !| 64|
| 67|XXXX XXXX X 9| 9 4-6 !| 67|
| 68| X 1| 1 29-30 | 68|
| 69| X X X 3| 3 24-25 | 69|
| 70| X X XX 4| 4 18-23 | 70|
| 71| XX 2| 2 26-28 | 71|
| 72| X 1| 1 29-30 | 72|
| 73|X X XXXXXXX 9| 9 4-6 !| 73|
| 74|X X X X X 5| 5 13-17 !| 74|
| 76| XXXXX X XX 8| 8 7-8 !| 76|
| 77| X XXXX XX 7| 7 9-11 !| 77|
| 78|X X 2| 2 26-28 | 78|
| 79| X XX 3| 3 24-25 | 79|
| 80| XX X X X 5| 5 13-17 !| 80|
| 81| XX X X XXX 7| 7 9-11 !| 81|
| 82|rXXXXX XXXX 9| 9 4-6 !| 82|
| 83|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 83|
| 84| X XX X 4| 4 18-23 | 84|
| 85|XXXXX X X 7| 7 9-11 !| 85|
| 86|X XXX XX XX 8| 8 7-8 !| 86|
| 87| XX XX X 5| 5 13-17 !| 87|
| 88|XX XX 4| 4 18-23 | 88|
| 89|XX X X 4| 4 18-23 | 89|
| 90|X X XXX X 6| 6 12 !| 90|
| 91|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 91|
| 92| X XX X X 5| 5 13-17 !| 92|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| XX X 3| 3 5-7 | 24|
| 58| X 1| 1 8-12 | 58|
| 62| X 1| 1 8-12 | 62|
| 68| 0| 0 13 | 68|
| 69| X X X 3| 3 5-7 | 69|
| 70| XXX X 4| 4 2-4 !| 70|
| 71|X XXX 4| 4 2-4 !| 71|
| 72|X 1| 1 8-12 | 72|
| 78|X X X 3| 3 5-7 | 78|
| 79| X 1| 1 8-12 | 79|
| 84| X X XXXXX 7| 7 1 !| 84|
| 88| XX X X 4| 4 2-4 !| 88|
| 89| X 1| 1 8-12 | 89|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !| 59|
| 64|XX XXX 5| 5 13-15 | 64|
| 67|XX X XXXXX 8| 8 7-9 !| 67|
| 70| X X X 3| 3 19 | 70|
| 71| XXX X X X 6| 6 11-12 !| 71|
| 73|XXXX XXX XX 9| 9 2-6 !| 73|
| 74|XX X X 4| 4 16-18 | 74|
| 76|XX X X 4| 4 16-18 | 76|
| 77| XX XXXX XX 8| 8 7-9 !| 77|
| 80|X XX XX 5| 5 13-15 | 80|
| 81|X XXXXXXX X 9| 9 2-6 !| 81|
| 82| X XXXXX 6| 6 11-12 !| 82|
| 83| XXXXXXXXX 9| 9 2-6 !| 83|
| 84|X X XXXX XX 8| 8 7-9 !| 84|
| 85|X X 2| 2 20-21 | 85|
| 86| X X 2| 2 20-21 | 86|
| 87| XXXXX XXXX 9| 9 2-6 !| 87|
| 88| XXXX 4| 4 16-18 | 88|
| 90|X XXX XXX 7| 7 10 !| 90|
| 91|XX XX XXXXX 9| 9 2-6 !| 91|
| 92| X X XXX 5| 5 13-15 | 92|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
----------------------------------------
| Nr|F |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 59|XX XXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 59|
| 67|X XX XX XXX 8| 8 3-4 !| 67|
| 71| X X 2| 2 10-11 | 71|
| 73| XXX X X 5| 5 7 | 73|
| 77| XXXX X X 6| 6 5-6 !| 77|
| 81|XX XXXX XX 8| 8 3-4 !| 81|
| 82|X X 2| 2 10-11 | 82|
| 83| XXXXXX 6| 6 5-6 !| 83|
| 84|X X XX 4| 4 8-9 | 84|
| 87| X X X X 4| 4 8-9 | 87|
| 90| X 1| 1 12 | 90|
| 91|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !| 91|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 59|46441144123 2.0| 2.0 2 | 59|
| 67|61532532555 5.0| 5.0 5 | 67|
| 77|34655456332 4.0| 4.0 4 | 77|
| 81|53226621666 6.0| 6.0 6 | 81|
| 83|12364365244 3.0| 3.0 3 | 83|
| 91|25113213411 1.0| 1.0 1 | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 22
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 91 |Grzegorz Szewczyk |ArtDance |
| | | |Angelika Dobosz |Kraków |
| 2 | F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 3 | F | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 4 | F | 67 |Michał Baran |START |
| | | |Izabela Wydurska |Płońsk |
| 5 | F | 81 |Dawid Bodziony |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Dębowska | |
| 6 | F | 73 |Eliasz Kubica |UKS CATIA |
| | | |Natalia Franik |Kędzierzyn-Koźl |
| 7 | 1/2 F | 77 |Sebastian Pycio |ESKADRA |
| | | |Vanessa Kosecka |Pabianice |
| 8-11 | 1/2 F | 70 |Łukasz Cieślik |DANCELOOK |
| | | |Magdalena Kocot |Gliwice |
| 8-11 | 1/2 F | 83 |Adam Daraż |JEDYNKA |
| | | |Paulina Mrowicka |Łódź |
| 8-11 | 1/2 F | 85 |Dawid Kowalewski |IGLICA |
| | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław |
| 8-11 | 1/2 F | 88 |Wojciech Michalik |FORUM |
| | | |Julia Pfajfer |Zabrze |
| 12 | 1/2 F | 74 |Grzegorz Masłowski |JUMP |
| | | |Agnieszka Gozdalska |Janów Lubelski |
| 13 | 1/2 F | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków |
| 14 | 1/4 F | 87 |Jakub Maślak |MARGO |
| | | |Agata Matusiak |Leszno |
| 15-16 | 1/4 F | 71 |Dawid Kaszuba |ST CIEPŁY |
| | | |Paulina Kwadrans |Jaworzno |
| 15-16 | 1/4 F | 86 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa |
| | | |Weronika Peroń |Tarnów |
| 17-19 | 1/4 F | 76 |Filip Oślizło |RONDO |
| | | |Nicole Chluba |Rybnik |
| 17-19 | 1/4 F | 84 |Mateusz Gmochowski |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Aleksandra Lewicka | WARSZAWA |
| 17-19 | 1/4 F | 90 |Jarosław Stępień |ArtDance |
| | | |Wiktoria Dybała - Chmaj |Kraków |
| 20-21 | 1/4 F | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 20-21 | 1/4 F | 82 |Jakub Cnota |LORDANCE |
| | | |Wiktoria Gensty |Wodzisław Śl. |
| 22-23 | 1/4 F | 80 |Jacek Andruszko |SKT PASJA |
| | | |Klaudia Madaj |Kraków |
| 22-23 | 1/4 F | 89 |Przemysław Nosal |JUMP |
| | | |Wiktoria Robak |Janów Lubelski |
| 24-25 | 1/8 B | 69 |Ernest Biela |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Falfasińska |Kraków |
| 24-25 | 1/8 B | 79 |Wiktor Zborowski |MARGO |
| | | |Julia Biegała |Leszno |
| 26-27 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 26-27 | 1/8 B | 92 |Tomasz Winiarek |BRASIL |
| | | |Weronika Grzybowska |WARSZAWA |
| 28 | 1/8 B | 78 |Rafał Tkacz |FORUM |
| | | |Jolanta Andrusiak |Zabrze |
| 29 | 1/8 B | 72 |Dmytro Kondratyuk |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Agnieszka Kolasińska |Warszawa |
| 30 | 1/8 B | 68 |Mikołaj Biały |POEZJA |
| | | |Julia Wojdowska |Kościan |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP
Liczba par: 30
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| X 1| 1 28-30 | 24|
| 58| XX X X 4| 4 19-23 | 58|
| 59|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 59|
| 62| X 1| 1 28-30 | 62|
| 64| X XX X X 5| 5 14-18 | 64|
| 67|XXXX XX X X 8| 8 6-9 !| 67|
| 68| X 1| 1 28-30 | 68|
| 69|X X X 3| 3 24 | 69|
| 70|XXXXXX XX X 9| 9 4-5 !| 70|
| 71|X X XX 4| 4 19-23 | 71|
| 72| XX 2| 2 25-27 | 72|
| 73|XXX XXXXXX 9| 9 4-5 !| 73|
| 74|XXX X X X 6| 6 13 !| 74|
| 76| XXX XXXXX 8| 8 6-9 !| 76|
| 77|XX XXXX X 7| 7 10-12 !| 77|
| 78| X X 2| 2 25-27 | 78|
| 79|X XX X X 5| 5 14-18 | 79|
| 80| X X X X 4| 4 19-23 | 80|
| 81|X X X X XXX 7| 7 10-12 !| 81|
| 82|XXX XX X XX 8| 8 6-9 !| 82|
| 83|XXX XXXXXXX 10| 10 2-3 !| 83|
| 84| X XX XX 5| 5 14-18 | 84|
| 85| X XXX X 5| 5 14-18 | 85|
| 86|XX XXXXXXXX 10| 10 2-3 !| 86|
| 87| X X X XX 5| 5 14-18 | 87|
| 88| X X XX 4| 4 19-23 | 88|
| 89|X X 2| 2 25-27 | 89|
| 90|XXX XX XX 7| 7 10-12 !| 90|
| 91| XXXXXXXX 8| 8 6-9 !| 91|
| 92| X X XX 4| 4 19-23 | 92|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24|X XX X X 5| 5 6-10 !| 24|
| 58| XXXX X X 6| 6 4-5 !| 58|
| 62| X X X 3| 3 13-14 | 62|
| 64| X XXXX 5| 5 6-10 !| 64|
| 68| 0| 0 17 | 68|
| 69| XX X X 4| 4 11-12 | 69|
| 71|X X XXX 5| 5 6-10 !| 71|
| 72| X 1| 1 16 | 72|
| 78| X X 2| 2 15 | 78|
| 79|X X XX 4| 4 11-12 | 79|
| 80|XX XX XX 6| 6 4-5 !| 80|
| 84|XXX X XXXX 8| 8 1-2 !| 84|
| 85|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 85|
| 87|X X X XXXX 7| 7 3 !| 87|
| 88| X X XX X 5| 5 6-10 !| 88|
| 89| X XX X X 5| 5 6-10 !| 89|
| 92| XX X 3| 3 13-14 | 92|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| XXXX XX X 7| 7 2-13 !| 24|
| 58|XXXX X X X 7| 7 2-13 !| 58|
| 59|XXX XX XX 7| 7 2-13 !| 59|
| 64|X X X 3| 3 20-21 | 64|
| 67|XXX XXX X 7| 7 2-13 !| 67|
| 70| X XXXXX X 7| 7 2-13 !| 70|
| 71|X XX X X 5| 5 15-16 | 71|
| 73| X XXXX XX 7| 7 2-13 !| 73|
| 74|X XXXX XX 7| 7 2-13 !| 74|
| 76|XXX X 4| 4 17-19 | 76|
| 77| XXX X X XX 7| 7 2-13 !| 77|
| 80| X X 2| 2 22-23 | 80|
| 81|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 81|
| 82| X XX 3| 3 20-21 | 82|
| 83| XX XXXXX 7| 7 2-13 !| 83|
| 84| X X XX 4| 4 17-19 | 84|
| 85|XX X XXXX 7| 7 2-13 !| 85|
| 86| X X XXX 5| 5 15-16 | 86|
| 87|XX XX XX 6| 6 14 | 87|
| 88|XXX XX X X 7| 7 2-13 !| 88|
| 89| X X 2| 2 22-23 | 89|
| 90| XXX X 4| 4 17-19 | 90|
| 91|X XXXX X X 7| 7 2-13 !| 91|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 24| 0| 0 13 | 24|
| 58|X X XX XXXX 8| 8 1-3 !| 58|
| 59| XXXXXX 6| 6 5-6 !| 59|
| 67|XXXX XX X 7| 7 4 !| 67|
| 70| X X XX 4| 4 8-11 | 70|
| 73| XX XXXX XX 8| 8 1-3 !| 73|
| 74|X X 2| 2 12 | 74|
| 77| XXX X X 5| 5 7 | 77|
| 81|XX XXXX 6| 6 5-6 !| 81|
| 83| XXXX 4| 4 8-11 | 83|
| 85|X X X X 4| 4 8-11 | 85|
| 88| X X X X 4| 4 8-11 | 88|
| 91|XXXXX X X X 8| 8 1-3 !| 91|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 58|36632322444 3.0| 3.0 3 | 58|
| 59|22244433125 2.0| 2.0 2 | 59|
| 67|51551245631 4.0| 4.0 4 | 67|
| 73|45463664266 6.0| 6.0 6 | 73|
| 81|63316551553 5.0| 5.0 5 | 81|
| 91|14125116312 1.0| 1.0 1 | 91|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 63 |Kamil Pytlik |LORDANCE |
| | | |Anna Głażewska |Wodzisław Śl. |
| 2 | F | 66 |Jakub Zwoliński |STUDIO CHILLOUT |
| | | |Aurelia Starzyńska |Przemyśl |
| 3 | F | 65 |Mateusz Skoczek |SKT AGH |
| | | |Małgorzata Sołtys |Kraków |
| 4 | F | 19 |Jonasz Zgodzaj |MASTER DANCE |
| | | |Monika Rudzka |Gliwice |
| 5 | F | 33 |Eryk Miałkas |LATINA |
| | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn |
| 6 | F | 16 |Grzegorz Oleksy |INSPIRACJA |
| | | |Patrycja Klisz |Wrocław |
| 7-9 | 1/2 F | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA |
| | | |Monika Piechel |Kościan |
| 7-9 | 1/2 F | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Ojczyk | |
| 7-9 | 1/2 F | 57 |Paweł Halama |BAWINEK |
| | | |Natalia Robak |Kraków |
| 10-11 | 1/4 F | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO |
| | | |Klaudia Kapustka |Żabno |
| 10-11 | 1/4 F | 56 |Wiktor Banaś |STUDIO CHILLOUT |
| | | |Anita Obłąk |Przemyśl |
| 12 | 1/4 F | 13 |Kamil Bonar |SEMPRE |
| | | |Magdalena Kuleta |Kraków |
| 13-14 | 1/8 B | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 13-14 | 1/8 B | 60 |Sebastian Lasocki |RONDO |
| | | |Magda Rzeszowska |Rybnik |
| 15 | 1/8 B | 30 |Daniel Frącz |AKSEL |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów |
| 16-21 | 1/8 B | 28 |Jakub Bodył |FORUM |
| | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze |
| 16-21 | 1/8 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |
| | | |Julia Dębińska |Słubice |
| 16-21 | 1/8 B | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 16-21 | 1/8 B | 61 |Mikołaj Manusch |FORUM |
| | | |Katarzyna Pyszka |Zabrze |
| 16-21 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 16-21 | 1/8 B | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 22-26 | 1/8 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice |
| 22-26 | 1/8 B | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM |
| | | |Wiktoria Rajda |Zabrze |
| 22-26 | 1/8 B | 35 |Kacper Reng |BALLARE |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa |
| 22-26 | 1/8 B | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa |
| 22-26 | 1/8 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
Liczba par: 26
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 13|X X XX X 5| 5 8-9 !| 13|
| 16| XXX X 4| 4 10-11 | 16|
| 19| XX X 3| 3 12-15 | 19|
| 28|X 1| 1 20-22 | 28|
| 29| 0| 0 23-26 | 29|
| 30| 0| 0 23-26 | 30|
| 31| 0| 0 23-26 | 31|
| 32|X X 2| 2 16-19 | 32|
| 33|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 33|
| 34|X X XXX X 6| 6 4-7 !| 34|
| 35| XX 2| 2 16-19 | 35|
| 36|X X 2| 2 16-19 | 36|
| 37| XXXX X X 6| 6 4-7 !| 37|
| 38| 0| 0 23-26 | 38|
| 40| XXX X XX 6| 6 4-7 !| 40|
| 56|XXX XX XX 7| 7 3 !| 56|
| 57| XX XX 4| 4 10-11 | 57|
| 58| rX 1| 1 20-22 | 58|
| 59| XX X 3| 3 12-15 | 59|
| 60| X X 2| 2 16-19 | 60|
| 61| X XX 3| 3 12-15 | 61|
| 62| XX X 3| 3 12-15 | 62|
| 63|XX XXXXX X 8| 8 1-2 !| 63|
| 64| X 1| 1 20-22 | 64|
| 65| X XXXX 5| 5 8-9 !| 65|
| 66| XXX X XX 6| 6 4-7 !| 66|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 16| XXXXXXXX X 9| 9 1 !| 16|
| 19| X X XXX 5| 5 2-3 !| 19|
| 28|X 1| 1 7-12 | 28|
| 29| 0| 0 13-17 | 29|
| 30| X X 2| 2 6 | 30|
| 31|X 1| 1 7-12 | 31|
| 32| 0| 0 13-17 | 32|
| 35| 0| 0 13-17 | 35|
| 36| 0| 0 13-17 | 36|
| 38| 0| 0 13-17 | 38|
| 57| X XX XX 5| 5 2-3 !| 57|
| 58| X 1| 1 7-12 | 58|
| 59| X X X 3| 3 4-5 | 59|
| 60| X X X 3| 3 4-5 | 60|
| 61|X 1| 1 7-12 | 61|
| 62| X 1| 1 7-12 | 62|
| 64| X 1| 1 7-12 | 64|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 13|X X 2| 2 12 | 13|
| 16| XXX XXXXX 8| 8 3 !| 16|
| 19| XX X XX X 6| 6 4-5 !| 19|
| 33|XXX X XX 6| 6 4-5 !| 33|
| 34|XX X XX 5| 5 6-9 !| 34|
| 37| X XX XX 5| 5 6-9 !| 37|
| 40| X X X 3| 3 10-11 | 40|
| 56| X X X 3| 3 10-11 | 56|
| 57| XXX XX 5| 5 6-9 !| 57|
| 63|XXX XXXX XX 9| 9 1-2 !| 63|
| 65|X X XX X 5| 5 6-9 !| 65|
| 66|XXXXX XX XX 9| 9 1-2 !| 66|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 16|X XX XXXXX 8| 8 4-5 !| 16|
| 19|XXX X XXXX 8| 8 4-5 !| 19|
| 33|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 33|
| 34|XX X XX 5| 5 7-9 | 34|
| 37| X XXX X 5| 5 7-9 | 37|
| 57|X XXX X 5| 5 7-9 | 57|
| 63| XX XXXXXXX 9| 9 2-3 !| 63|
| 65|X X XXX XX 7| 7 6 !| 65|
| 66| XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !| 66|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 16|65446455551 6.0| 6.0 6 | 16|
| 19|24663226426 4.0| 4.0 4 | 19|
| 33|33355561635 5.0| 5.0 5 | 33|
| 63|12111112162 1.0| 1.0 1 | 63|
| 65|56524333243 3.0| 3.0 3 | 65|
| 66|41232644314 2.0| 2.0 2 | 66|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 63 |Kamil Pytlik |LORDANCE |
| | | |Anna Głażewska |Wodzisław Śl. |
| 2 | F | 33 |Eryk Miałkas |LATINA |
| | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn |
| 3 | F | 66 |Jakub Zwoliński |STUDIO CHILLOUT |
| | | |Aurelia Starzyńska |Przemyśl |
| 4 | F | 19 |Jonasz Zgodzaj |MASTER DANCE |
| | | |Monika Rudzka |Gliwice |
| 5 | F | 16 |Grzegorz Oleksy |INSPIRACJA |
| | | |Patrycja Klisz |Wrocław |
| 6 | F | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Ojczyk | |
| 7 | F | 60 |Sebastian Lasocki |RONDO |
| | | |Magda Rzeszowska |Rybnik |
| 8 | F | 57 |Paweł Halama |BAWINEK |
| | | |Natalia Robak |Kraków |
| 9 | 1/2 F | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO |
| | | |Klaudia Kapustka |Żabno |
| 10 | 1/4 F | 56 |Wiktor Banaś |STUDIO CHILLOUT |
| | | |Anita Obłąk |Przemyśl |
| 11 | 1/4 F | 61 |Mikołaj Manusch |FORUM |
| | | |Katarzyna Pyszka |Zabrze |
| 12 | 1/4 F | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 13-15 | 1/8 B | 28 |Jakub Bodył |FORUM |
| | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze |
| 13-15 | 1/8 B | 30 |Daniel Frącz |AKSEL |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów |
| 13-15 | 1/8 B | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 16 | 1/8 B | 13 |Kamil Bonar |SEMPRE |
| | | |Magdalena Kuleta |Kraków |
| 17-18 | 1/8 B | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA |
| | | |Monika Piechel |Kościan |
| 17-18 | 1/8 B | 35 |Kacper Reng |BALLARE |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa |
| 19-22 | 1/8 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |
| | | |Julia Dębińska |Słubice |
| 19-22 | 1/8 B | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 19-22 | 1/8 B | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 19-22 | 1/8 B | 65 |Mateusz Skoczek |SKT AGH |
| | | |Małgorzata Sołtys |Kraków |
| 23-26 | 1/8 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice |
| 23-26 | 1/8 B | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM |
| | | |Wiktoria Rajda |Zabrze |
| 23-26 | 1/8 B | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa |
| 23-26 | 1/8 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
Liczba par: 26
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 13| X XXX 4| 4 9-12 | 13|
| 16|XXXX XXX X 8| 8 2 !| 16|
| 19| XXX X X X 6| 6 4-6 !| 19|
| 28|X X X 3| 3 13-16 | 28|
| 29| X 1| 1 19-22 | 29|
| 30| X XX 3| 3 13-16 | 30|
| 31| 0| 0 23-26 | 31|
| 32|X XX 3| 3 13-16 | 32|
| 33| XXXX XX 6| 6 4-6 !| 33|
| 34| 0| 0 23-26 | 34|
| 35|X 1| 1 19-22 | 35|
| 36| 0| 0 23-26 | 36|
| 37| X X X X 4| 4 9-12 | 37|
| 38| X 1| 1 19-22 | 38|
| 40|XX X X X 5| 5 7-8 !| 40|
| 56| X XX XX 5| 5 7-8 !| 56|
| 57|XXXX XX X 7| 7 3 !| 57|
| 58| X X XX 4| 4 9-12 | 58|
| 59| X X 2| 2 17-18 | 59|
| 60| X X X X 4| 4 9-12 | 60|
| 61|X 1| 1 19-22 | 61|
| 62| XX X 3| 3 13-16 | 62|
| 63| XXXX XX 6| 6 4-6 !| 63|
| 64| 0| 0 23-26 | 64|
| 65| XX 2| 2 17-18 | 65|
| 66|XX XXXXX XX 9| 9 1 !| 66|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 13| X X X 3| 3 8 | 13|
| 28|X X X X 4| 4 5-7 | 28|
| 29| 0| 0 15-18 | 29|
| 30| XX X X 4| 4 5-7 | 30|
| 31| X 1| 1 11-14 | 31|
| 32| 0| 0 15-18 | 32|
| 34| X X 2| 2 9-10 | 34|
| 35| XX 2| 2 9-10 | 35|
| 36| 0| 0 15-18 | 36|
| 37| X X XX X 5| 5 2-4 !| 37|
| 38| 0| 0 15-18 | 38|
| 58| XXX XX 5| 5 2-4 !| 58|
| 59| X 1| 1 11-14 | 59|
| 60|X X X XX 5| 5 2-4 !| 60|
| 61|X XXX X X 6| 6 1 !| 61|
| 62| X XX X 4| 4 5-7 | 62|
| 64|X 1| 1 11-14 | 64|
| 65| X 1| 1 11-14 | 65|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 16|XXXX X X 6| 6 3-5 !| 16|
| 19| X XXXX X 6| 6 3-5 !| 19|
| 33|XXX X XX 6| 6 3-5 !| 33|
| 37| X XX XX 5| 5 6-9 !| 37|
| 40|X XX XX 5| 5 6-9 !| 40|
| 56|XX XX 4| 4 10 | 56|
| 57| X X XXX 5| 5 6-9 !| 57|
| 58| X X 2| 2 12 | 58|
| 60| XXXX X 5| 5 6-9 !| 60|
| 61|X X X 3| 3 11 | 61|
| 63|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !| 63|
| 66| XXXXXXXXX 9| 9 2 !| 66|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 16|XX X X X X 6| 6 6-8 !| 16|
| 19|XX X XXXXX 8| 8 3-5 !| 19|
| 33|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !| 33|
| 37|XX XX XXXX 8| 8 3-5 !| 37|
| 40|X X X X 4| 4 9 | 40|
| 57|X XXX X X 6| 6 6-8 !| 57|
| 60| X XXXX X 6| 6 6-8 !| 60|
| 63| XX XXXX XX 8| 8 3-5 !| 63|
| 66| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 66|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 16|75428552334 5.0| 5.0 5 | 16|
| 19|14575263843 4.0| 4.0 4 | 19|
| 33|31136731717 2.0| 2.0 2 | 33|
| 37|56764376276 6.0| 6.0 6 | 37|
| 57|48853888588 8.0| 8.0 8 | 57|
| 60|87687445462 7.0| 7.0 7 | 60|
| 63|23211114155 1.0| 1.0 1 | 63|
| 66|62342627621 3.0| 3.0 3 | 66|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 63 |Kamil Pytlik |LORDANCE |
| | | |Anna Głażewska |Wodzisław Śl. |
| 2 | F | 66 |Jakub Zwoliński |STUDIO CHILLOUT |
| | | |Aurelia Starzyńska |Przemyśl |
| 3 | F | 65 |Mateusz Skoczek |SKT AGH |
| | | |Małgorzata Sołtys |Kraków |
| 4 | F | 33 |Eryk Miałkas |LATINA |
| | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn |
| 5 | F | 16 |Grzegorz Oleksy |INSPIRACJA |
| | | |Patrycja Klisz |Wrocław |
| 6 | F | 19 |Jonasz Zgodzaj |MASTER DANCE |
| | | |Monika Rudzka |Gliwice |
| 7 | F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 8 | 1/2 F | 28 |Jakub Bodył |FORUM |
| | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze |
| 9-10 | 1/2 F | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Ojczyk | |
| 9-10 | 1/2 F | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 11 | 1/2 F | 57 |Paweł Halama |BAWINEK |
| | | |Natalia Robak |Kraków |
| 12 | 1/2 F | 60 |Sebastian Lasocki |RONDO |
| | | |Magda Rzeszowska |Rybnik |
| 13-15 | 1/4 B | 13 |Kamil Bonar |SEMPRE |
| | | |Magdalena Kuleta |Kraków |
| 13-15 | 1/4 B | 61 |Mikołaj Manusch |FORUM |
| | | |Katarzyna Pyszka |Zabrze |
| 13-15 | 1/4 B | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 16-17 | 1/4 B | 56 |Wiktor Banaś |STUDIO CHILLOUT |
| | | |Anita Obłąk |Przemyśl |
| 16-17 | 1/4 B | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 18 | 1/4 B | 30 |Daniel Frącz |AKSEL |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów |
| 19-25 | 1/4 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice |
| 19-25 | 1/4 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |
| | | |Julia Dębińska |Słubice |
| 19-25 | 1/4 B | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM |
| | | |Wiktoria Rajda |Zabrze |
| 19-25 | 1/4 B | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA |
| | | |Monika Piechel |Kościan |
| 19-25 | 1/4 B | 35 |Kacper Reng |BALLARE |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa |
| 19-25 | 1/4 B | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa |
| 19-25 | 1/4 B | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO |
| | | |Klaudia Kapustka |Żabno |
| 26 | 1/4 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
Liczba par: 26
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 13| X X X 3| 3 12-14 | 13|
| 16|XXXXX X X X 8| 8 2 !| 16|
| 19| XX XXXXX 7| 7 3 !| 19|
| 28|X X X 3| 3 12-14 | 28|
| 29| 0| 0 24-26 | 29|
| 30| X X 2| 2 15-21 | 30|
| 31| X 1| 1 22-23 | 31|
| 32|X X 2| 2 15-21 | 32|
| 33|X XXX XX 6| 6 4-6 !| 33|
| 34| X X XX 4| 4 8-11 | 34|
| 35| X X 2| 2 15-21 | 35|
| 36| 0| 0 24-26 | 36|
| 37| X X XX X 5| 5 7 !| 37|
| 38| 0| 0 24-26 | 38|
| 40| X X 2| 2 15-21 | 40|
| 56| XX 2| 2 15-21 | 56|
| 57| X XXX 4| 4 8-11 | 57|
| 58| X r 1| 1 22-23 | 58|
| 59| XX 2| 2 15-21 | 59|
| 60| X X X 3| 3 12-14 | 60|
| 61|X X 2| 2 15-21 | 61|
| 62| X XX X 4| 4 8-11 | 62|
| 63|XXX XXXX XX 9| 9 1 !| 63|
| 64|XX XX 4| 4 8-11 | 64|
| 65|X XXXX X 6| 6 4-6 !| 65|
| 66| X XX X XX 6| 6 4-6 !| 66|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 13| XX XX 4| 4 6-8 | 13|
| 28|XXX XX 5| 5 3-5 !| 28|
| 29|X 1| 1 12-18 | 29|
| 30| X X 2| 2 11 | 30|
| 31| X 1| 1 12-18 | 31|
| 32| X 1| 1 12-18 | 32|
| 34| X 1| 1 12-18 | 34|
| 35| X 1| 1 12-18 | 35|
| 36| X 1| 1 12-18 | 36|
| 38| 0| 0 19 | 38|
| 40| X r 1| 1 12-18 | 40|
| 56| X X X 3| 3 9-10 | 56|
| 57| X X XXX 5| 5 3-5 !| 57|
| 58| XX X r r 3| 3 9-10 | 58|
| 59|X XXX X X 6| 6 2 !| 59|
| 60| XX X XX 5| 5 3-5 !| 60|
| 61|XX XX 4| 4 6-8 | 61|
| 62| XX XXX XX 7| 7 1 !| 62|
| 64|X X X X 4| 4 6-8 | 64|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
----------------------------------------
| Nr|R |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 16|XX X XX X 6| 6 4-7 !| 16|
| 19|X XX XX X 6| 6 4-7 !| 19|
| 28|XXX X X 5| 5 8 | 28|
| 33| X X X XXX 6| 6 4-7 !| 33|
| 37| X XX X 4| 4 9-10 | 37|
| 57|X X X 3| 3 11 | 57|
| 59|XX X XX X 6| 6 4-7 !| 59|
| 60| X X 2| 2 12 | 60|
| 62| XX X X 4| 4 9-10 | 62|
| 63| XX XXXX XX 8| 8 2 !| 63|
| 65|X XXXX X X 7| 7 3 !| 65|
| 66| XXXXXXX XX 9| 9 1 !| 66|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 16|65435654611 5.0| 5.0 5 | 16|
| 19|27766226464 6.0| 6.0 6 | 19|
| 33|42242571735 4.0| 4.0 4 | 33|
| 59|76654767256 7.0| 7.0 7 | 59|
| 63|34311143373 1.0| 1.0 1 | 63|
| 65|11527432147 3.0| 3.0 3 | 65|
| 66|53173315522 2.0| 2.0 2 | 66|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
Liczba wszystkich par: 26, Liczba klubów: 20
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 63 |Kamil Pytlik |LORDANCE |
| | | |Anna Głażewska |Wodzisław Śl. |
| 2 | F | 57 |Paweł Halama |BAWINEK |
| | | |Natalia Robak |Kraków |
| 3 | F | 66 |Jakub Zwoliński |STUDIO CHILLOUT |
| | | |Aurelia Starzyńska |Przemyśl |
| 4 | F | 62 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY |
| | | |Weronika Zygmunt |Jaworzno |
| 5 | F | 19 |Jonasz Zgodzaj |MASTER DANCE |
| | | |Monika Rudzka |Gliwice |
| 6 | F | 59 |Jakub Kuraś |JEDYNKA |
| | | |Daria Banasiak |Łódź |
| 7-9 | 1/2 F | 13 |Kamil Bonar |SEMPRE |
| | | |Magdalena Kuleta |Kraków |
| 7-9 | 1/2 F | 16 |Grzegorz Oleksy |INSPIRACJA |
| | | |Patrycja Klisz |Wrocław |
| 7-9 | 1/2 F | 56 |Wiktor Banaś |STUDIO CHILLOUT |
| | | |Anita Obłąk |Przemyśl |
| 10 | 1/2 F | 28 |Jakub Bodył |FORUM |
| | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze |
| 11-13 | 1/2 F | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO |
| | | |Klaudia Kapustka |Żabno |
| 11-13 | 1/2 F | 60 |Sebastian Lasocki |RONDO |
| | | |Magda Rzeszowska |Rybnik |
| 11-13 | 1/2 F | 61 |Mikołaj Manusch |FORUM |
| | | |Katarzyna Pyszka |Zabrze |
| 14-16 | 1/4 B | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA |
| | | |Monika Piechel |Kościan |
| 14-16 | 1/4 B | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Ojczyk | |
| 14-16 | 1/4 B | 58 |Mateusz Kamień |WIR |
| | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice |
| 17-20 | 1/4 B | 30 |Daniel Frącz |AKSEL |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów |
| 17-20 | 1/4 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |
| | | |Julia Dębińska |Słubice |
| 17-20 | 1/4 B | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa |
| 17-20 | 1/4 B | 64 |Wojciech Rachfalski |FORUM |
| | | |Barbara Bocheńczak |Zabrze |
| 21-26 | 1/4 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice |
| 21-26 | 1/4 B | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM |
| | | |Wiktoria Rajda |Zabrze |
| 21-26 | 1/4 B | 33 |Eryk Miałkas |LATINA |
| | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn |
| 21-26 | 1/4 B | 35 |Kacper Reng |BALLARE |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa |
| 21-26 | 1/4 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice |
| 21-26 | 1/4 B | 65 |Mateusz Skoczek |SKT AGH |
| | | |Małgorzata Sołtys |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
Liczba par: 26
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 13|XX XXX 5| 5 6-10 !| 13|
| 16|X XX X X 5| 5 6-10 !| 16|
| 19|X XX X X 5| 5 6-10 !| 19|
| 28|X X X 3| 3 13-17 | 28|
| 29| X 1| 1 20-24 | 29|
| 30| X 1| 1 20-24 | 30|
| 31| X 1| 1 20-24 | 31|
| 32| X X X 3| 3 13-17 | 32|
| 33| XX X 3| 3 13-17 | 33|
| 34| X 1| 1 20-24 | 34|
| 35| 0| 0 25-26 | 35|
| 36| X 1| 1 20-24 | 36|
| 37| X X 2| 2 18-19 | 37|
| 38| 0| 0 25-26 | 38|
| 40| X XXXX X 6| 6 2-5 !| 40|
| 56|X X XX 4| 4 11-12 | 56|
| 57| XX XXX 5| 5 6-10 !| 57|
| 58| X X X 3| 3 13-17 | 58|
| 59| X XXX X 5| 5 6-10 !| 59|
| 60| XXXXX X 6| 6 2-5 !| 60|
| 61|X XXX 4| 4 11-12 | 61|
| 62|X XX X X X 6| 6 2-5 !| 62|
| 63| X XXXX X 6| 6 2-5 !| 63|
| 64|X X X 3| 3 13-17 | 64|
| 65| X X 2| 2 18-19 | 65|
| 66| X XX XX XX 7| 7 1 !| 66|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 28|X X X 3| 3 2-3 !| 28|
| 29| 0| 0 11-16 | 29|
| 30| X 1| 1 7-10 | 30|
| 31|X 1| 1 7-10 | 31|
| 32| 0| 0 11-16 | 32|
| 33| 0| 0 11-16 | 33|
| 34| X X 2| 2 4-6 | 34|
| 35| 0| 0 11-16 | 35|
| 36| X 1| 1 7-10 | 36|
| 37| X X 2| 2 4-6 | 37|
| 38| 0| 0 11-16 | 38|
| 56| X XXXX X 6| 6 1 !| 56|
| 58| X X 2| 2 4-6 | 58|
| 61| X X X 3| 3 2-3 !| 61|
| 64| X 1| 1 7-10 | 64|
| 65| 0| 0 11-16 | 65|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 13|X XX X X 5| 5 7-9 | 13|
| 16| X X XXX 5| 5 7-9 | 16|
| 19|X X XXX X 6| 6 5-6 !| 19|
| 28|XX X 3| 3 10 | 28|
| 40| X X 2| 2 11-13 | 40|
| 56|XXXX X 5| 5 7-9 | 56|
| 57|XXXXXX X 7| 7 3-4 !| 57|
| 59| X XXX XXX 7| 7 3-4 !| 59|
| 60| X X 2| 2 11-13 | 60|
| 61|X X 2| 2 11-13 | 61|
| 62| XXX XX X 6| 6 5-6 !| 62|
| 63| XX XXXX XX 8| 8 1-2 !| 63|
| 66| X XXXXX XX 8| 8 1-2 !| 66|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 19|22635343555 5.0| 5.0 5 | 19|
| 57|31321261324 2.0| 2.0 2 | 57|
| 59|66456652642 6.0| 6.0 6 | 59|
| 62|54563536231 4.0| 4.0 4 | 62|
| 63|15212124163 1.0| 1.0 1 | 63|
| 66|43144415416 3.0| 3.0 3 | 66|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 29, Liczba klubów: 21
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 54 |Mieszko Tokarski |WIR |
| | | |Dominika Wojtych |Mysłowice |
| 2 | F | 43 |Patryk Gajewski |BAWINEK |
| | | |Alicja Kapusta |Kraków |
| 3 | F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 4 | F | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO |
| | | |Klaudia Kapustka |Żabno |
| 5 | F | 41 |Paweł Bajorek |IGLICA |
| | | |Paulina Strumińska |Wrocław |
| 6 | F | 33 |Eryk Miałkas |LATINA |
| | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn |
| 7 | F | 21 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |
| | | |Sylwia Dul |Kraków |
| 8 | 1/2 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 9 | 1/2 F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 10-11 | 1/2 F | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM |
| | | |Wiktoria Rajda |Zabrze |
| 10-11 | 1/2 F | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa |
| 12 | 1/2 F | 28 |Jakub Bodył |FORUM |
| | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze |
| 13-16 | 1/4 F | 35 |Kacper Reng |BALLARE |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa |
| 13-16 | 1/4 F | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Ojczyk |Kraków |
| 13-16 | 1/4 F | 49 |Kamil Koterba |CT BLANKA WINIARSKA |
| | | |Bogumiła Kwiatkowska |Poznań |
| 13-16 | 1/4 F | 50 |Sebastian Kwarciński |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Kornelia Dudek | |
| 17 | 1/4 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 18 | 1/4 F | 30 |Daniel Frącz |AKSEL |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów |
| 19-20 | 1/4 F | 25 |Michał Martusewicz |PIETRZYK |
| | | |Karolina Szmigulan |Wrocław |
| 19-20 | 1/4 F | 48 |Krystian Kopieniak |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Agnieszka Najman | |
| 21-24 | 1/8 B | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA |
| | | |Monika Piechel |Kościan |
| 21-24 | 1/8 B | 45 |Karol Gryń |SEMPRE |
| | | |Joanna Łaszczyk |Kraków |
| 21-24 | 1/8 B | 47 |Wiktor Karasiński |SKTT ISKRA PWr- Wr|
| | | |Katarzyna Snopkowska | |
| 21-24 | 1/8 B | 53 |Michał Pukajczyk |BAWINEK |
| | | |Justyna Wróblewska |Kraków |
| 25-27 | 1/8 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice |
| 25-27 | 1/8 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice |
| 25-27 | 1/8 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 28-29 | 1/8 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |
| | | |Julia Dębińska |Słubice |
| 28-29 | 1/8 B | 51 |Piotr Liszka |BAWINEK |
| | | |Anastazja Maria Niedzielska-Pitera |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
Liczba par: 29
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|XXXXXXXXX X 10| 10 1-3 !| 21|
| 25| X XX XXX 6| 6 12-15 !| 25|
| 28|X XXXXXX XX 9| 9 4-5 !| 28|
| 29| X X 2| 2 26-28 | 29|
| 30| XXXXXX X 7| 7 10-11 !| 30|
| 31| X X 2| 2 26-28 | 31|
| 32| X X X 3| 3 22-25 | 32|
| 33|XX XX XXX 7| 7 10-11 !| 33|
| 34|XX X 3| 3 22-25 | 34|
| 35| XXX XX 5| 5 16-19 | 35|
| 36|XXX X XX 6| 6 12-15 !| 36|
| 37|X XXXXX X X 8| 8 6-9 !| 37|
| 38| X 1| 1 29 | 38|
| 40|XXXXX XXX 8| 8 6-9 !| 40|
| 41| XXXX XXX X 8| 8 6-9 !| 41|
| 42|XX X XX 5| 5 16-19 | 42|
| 43|XXXXX XX XX 9| 9 4-5 !| 43|
| 44| X X 2| 2 26-28 | 44|
| 45|X XX X X 5| 5 16-19 | 45|
| 46|XX X X X 5| 5 16-19 | 46|
| 47| XXX X 4| 4 20-21 | 47|
| 48| X XXXX X 6| 6 12-15 !| 48|
| 49|XX X X XX 6| 6 12-15 !| 49|
| 50| XX X X 4| 4 20-21 | 50|
| 51| X X X 3| 3 22-25 | 51|
| 52|XXXX X XXX 8| 8 6-9 !| 52|
| 53| X X X 3| 3 22-25 | 53|
| 54|XXXXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 54|
| 55|XXXX XXXXXX 10| 10 1-3 !| 55|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 29| X 1| 1 10-12 | 29|
| 31| 0| 0 13-14 | 31|
| 32|X X XXXXX 7| 7 3-4 !| 32|
| 34| XX X X 4| 4 6-9 | 34|
| 35|XXXX X XXX 8| 8 1-2 !| 35|
| 38| X 1| 1 10-12 | 38|
| 42|XX XXXX XX 8| 8 1-2 !| 42|
| 44| X 1| 1 10-12 | 44|
| 45| X X X X 4| 4 6-9 | 45|
| 46|X XX XX XX 7| 7 3-4 !| 46|
| 47| X XXX 4| 4 6-9 | 47|
| 50| XXXX X X 6| 6 5 !| 50|
| 51| 0| 0 13-14 | 51|
| 53|X X X X 4| 4 6-9 | 53|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|XXXXXXX XXX 10| 10 1-3 !| 21|
| 25| X X 2| 2 19-20 | 25|
| 28|XXX XXXX X 8| 8 7-10 !| 28|
| 30|XX X 3| 3 18 | 30|
| 32|XXX XXXXXXX 10| 10 1-3 !| 32|
| 33|XXX XX XXX 8| 8 7-10 !| 33|
| 35| X XX X X 5| 5 13-16 | 35|
| 36|XXXXX X 6| 6 11-12 !| 36|
| 37| X XXX X 5| 5 13-16 | 37|
| 40| XXX XXXXXX 9| 9 4-6 !| 40|
| 41|X X XXXXXX 8| 8 7-10 !| 41|
| 42|X X XXXX 6| 6 11-12 !| 42|
| 43|XXXXXXX XX 9| 9 4-6 !| 43|
| 46| XX X X 4| 4 17 | 46|
| 48| X X 2| 2 19-20 | 48|
| 49|XX X X X 5| 5 13-16 | 49|
| 50| XX X X X 5| 5 13-16 | 50|
| 52| XXX XXXXXX 9| 9 4-6 !| 52|
| 54|XX XXXXXXXX 10| 10 1-3 !| 54|
| 55|X XXXXXXX 8| 8 7-10 !| 55|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|XX X XX X 6| 6 6-7 !| 21|
| 28| X 1| 1 12 | 28|
| 32| X X 2| 2 10-11 | 32|
| 33|XXXXXXX X X 9| 9 2-3 !| 33|
| 36| X X 2| 2 10-11 | 36|
| 40| X XXXXX X 7| 7 4-5 !| 40|
| 41|X X X XXX 6| 6 6-7 !| 41|
| 42| X X X 3| 3 9 | 42|
| 43|XXXXXX X XX 9| 9 2-3 !| 43|
| 52| X XX X 4| 4 8 | 52|
| 54|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 54|
| 55|X XXXXX X 7| 7 4-5 !| 55|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 21|37747667446 7.0| 7.0 7 | 21|
| 33|74663536737 6.0| 6.0 6 | 33|
| 40|56424354574 4.0| 4.0 4 | 40|
| 41|45575475651 5.0| 5.0 5 | 41|
| 43|12236223325 2.0| 2.0 2 | 43|
| 54|61112112112 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|23351741263 3.0| 3.0 3 | 55|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
Liczba wszystkich par: 29, Liczba klubów: 21
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 54 |Mieszko Tokarski |WIR |
| | | |Dominika Wojtych |Mysłowice |
| 2 | F | 33 |Eryk Miałkas |LATINA |
| | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn |
| 3 | F | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO |
| | | |Klaudia Kapustka |Żabno |
| 4 | F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 5 | F | 41 |Paweł Bajorek |IGLICA |
| | | |Paulina Strumińska |Wrocław |
| 6 | F | 21 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |
| | | |Sylwia Dul |Kraków |
| 7-9 | 1/2 F | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Ojczyk |Kraków |
| 7-9 | 1/2 F | 43 |Patryk Gajewski |BAWINEK |
| | | |Alicja Kapusta |Kraków |
| 7-9 | 1/2 F | 50 |Sebastian Kwarciński |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Kornelia Dudek | |
| 10-11 | 1/2 F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 10-11 | 1/2 F | 47 |Wiktor Karasiński |SKTT ISKRA PWr- Wr|
| | | |Katarzyna Snopkowska | |
| 12 | 1/2 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 13-17 | 1/4 F | 28 |Jakub Bodył |FORUM |
| | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze |
| 13-17 | 1/4 F | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM |
| | | |Wiktoria Rajda |Zabrze |
| 13-17 | 1/4 F | 35 |Kacper Reng |BALLARE |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa |
| 13-17 | 1/4 F | 48 |Krystian Kopieniak |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Agnieszka Najman | |
| 13-17 | 1/4 F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 18-19 | 1/4 F | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa |
| 18-19 | 1/4 F | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 20 | 1/4 F | 53 |Michał Pukajczyk |BAWINEK |
| | | |Justyna Wróblewska |Kraków |
| 21 | 1/8 B | 49 |Kamil Koterba |CT BLANKA WINIARSKA |
| | | |Bogumiła Kwiatkowska |Poznań |
| 22 | 1/8 B | 30 |Daniel Frącz |AKSEL |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów |
| 23 | 1/8 B | 45 |Karol Gryń |SEMPRE |
| | | |Joanna Łaszczyk |Kraków |
| 24-25 | 1/8 B | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA |
| | | |Monika Piechel |Kościan |
| 24-25 | 1/8 B | 51 |Piotr Liszka |BAWINEK |
| | | |Anastazja Maria Niedzielska-Pitera |Kraków |
| 26-29 | 1/8 B | 25 |Michał Martusewicz |PIETRZYK |
| | | |Karolina Szmigulan |Wrocław |
| 26-29 | 1/8 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice |
| 26-29 | 1/8 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |
| | | |Julia Dębińska |Słubice |
| 26-29 | 1/8 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
Liczba par: 29
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|X X X XXX 6| 6 11-16 !| 21|
| 25|X 1| 1 26-27 | 25|
| 28| XXX X XX 6| 6 11-16 !| 28|
| 29| 0| 0 28-29 | 29|
| 30| XX X X 4| 4 22 | 30|
| 31| X 1| 1 26-27 | 31|
| 32|X XXXX 5| 5 17-21 | 32|
| 33|XX XXXXXXX 9| 9 4-7 !| 33|
| 34| X X X 3| 3 23 | 34|
| 35|XXXXXXXXX X 10| 10 2-3 !| 35|
| 36|X X XX X X 6| 6 11-16 !| 36|
| 37| X X XXX 5| 5 17-21 | 37|
| 38| 0| 0 28-29 | 38|
| 40|XX XXXXXXX 9| 9 4-7 !| 40|
| 41|X XXXX XXX 8| 8 8-10 !| 41|
| 42| XXXXXXXX 8| 8 8-10 !| 42|
| 43|X XX X X 5| 5 17-21 | 43|
| 44| XXX X XX 6| 6 11-16 !| 44|
| 45| X X 2| 2 24-25 | 45|
| 46| XXX XX 5| 5 17-21 | 46|
| 47|XX XX XXXXX 9| 9 4-7 !| 47|
| 48|X X XX X X 6| 6 11-16 !| 48|
| 49| X X X XX 5| 5 17-21 | 49|
| 50|X XXXXXX XX 9| 9 4-7 !| 50|
| 51| X X 2| 2 24-25 | 51|
| 52|XXXXX X XX 8| 8 8-10 !| 52|
| 53|XX XX X X 6| 6 11-16 !| 53|
| 54| XXXXXXXXXX 10| 10 2-3 !| 54|
| 55|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 55|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 25| 0| 0 10-13 | 25|
| 29| 0| 0 10-13 | 29|
| 30| XX X X 4| 4 6 | 30|
| 31| 0| 0 10-13 | 31|
| 32| XXXXXXX 7| 7 3 !| 32|
| 34| X 1| 1 8-9 | 34|
| 37|XXX X XXX X 8| 8 2 !| 37|
| 38| 0| 0 10-13 | 38|
| 43|XXXXXXX XX 9| 9 1 !| 43|
| 45|X XX 3| 3 7 | 45|
| 46|X X XXXX 6| 6 4 !| 46|
| 49| XXX X X 5| 5 5 | 49|
| 51| X 1| 1 8-9 | 51|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|XXXX X XXX 8| 8 5-8 !| 21|
| 28|X XX XX 5| 5 13-17 | 28|
| 32| XXXXX 5| 5 13-17 | 32|
| 33|XXX X X XXX 8| 8 5-8 !| 33|
| 35| XXX XX 5| 5 13-17 | 35|
| 36|X X X X 4| 4 18-19 | 36|
| 37|XXX XXX 6| 6 11-12 !| 37|
| 40|X XXXXXXX X 9| 9 2-4 !| 40|
| 41|XX X XXXXXX 9| 9 2-4 !| 41|
| 42|XX X XX X X 7| 7 9-10 !| 42|
| 43|XX XXXX XX 8| 8 5-8 !| 43|
| 44| XXX X 4| 4 18-19 | 44|
| 46| X X XXXX 6| 6 11-12 !| 46|
| 47| XXX XXX X 7| 7 9-10 !| 47|
| 48| XXXXX 5| 5 13-17 | 48|
| 50| XXXXXX XX 8| 8 5-8 !| 50|
| 52|X X X XX 5| 5 13-17 | 52|
| 53| X X X 3| 3 20 | 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 54|
| 55|XXXXXXX XX 9| 9 2-4 !| 55|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
----------------------------------------
| Nr|T |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|XX XXXXX XX 9| 9 2-4 !| 21|
| 33| XXXX XXXXX 9| 9 2-4 !| 33|
| 37|X X XX 4| 4 7-9 | 37|
| 40| X XX XX 5| 5 5-6 !| 40|
| 41|X X X XX 5| 5 5-6 !| 41|
| 42|X X X 3| 3 10-11 | 42|
| 43| XX X X 4| 4 7-9 | 43|
| 46| 0| 0 12 | 46|
| 47| X X X 3| 3 10-11 | 47|
| 50| X XXX 4| 4 7-9 | 50|
| 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 54|
| 55|XXXXX XXX X 9| 9 2-4 !| 55|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 21|66555236226 6.0| 6.0 6 | 21|
| 33|34633153635 2.0| 2.0 2 | 33|
| 40|23346442444 3.0| 3.0 3 | 40|
| 41|55424525562 5.0| 5.0 5 | 41|
| 54|11212311111 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|42161664353 4.0| 4.0 4 | 55|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 29, Liczba klubów: 21
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 54 |Mieszko Tokarski |WIR |
| | | |Dominika Wojtych |Mysłowice |
| 2 | F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 3 | F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 4 | F | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO |
| | | |Klaudia Kapustka |Żabno |
| 5 | F | 21 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |
| | | |Sylwia Dul |Kraków |
| 6 | F | 49 |Kamil Koterba |CT BLANKA WINIARSKA |
| | | |Bogumiła Kwiatkowska |Poznań |
| 7 | 1/2 F | 33 |Eryk Miałkas |LATINA |
| | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn |
| 8-9 | 1/2 F | 41 |Paweł Bajorek |IGLICA |
| | | |Paulina Strumińska |Wrocław |
| 8-9 | 1/2 F | 43 |Patryk Gajewski |BAWINEK |
| | | |Alicja Kapusta |Kraków |
| 10-11 | 1/2 F | 35 |Kacper Reng |BALLARE |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa |
| 10-11 | 1/2 F | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Ojczyk |Kraków |
| 12 | 1/2 F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 13-14 | 1/4 F | 47 |Wiktor Karasiński |SKTT ISKRA PWr- Wr|
| | | |Katarzyna Snopkowska | |
| 13-14 | 1/4 F | 50 |Sebastian Kwarciński |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Kornelia Dudek | |
| 15 | 1/4 F | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM |
| | | |Wiktoria Rajda |Zabrze |
| 16-18 | 1/4 F | 30 |Daniel Frącz |AKSEL |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów |
| 16-18 | 1/4 F | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 16-18 | 1/4 F | 53 |Michał Pukajczyk |BAWINEK |
| | | |Justyna Wróblewska |Kraków |
| 19-20 | 1/4 F | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa |
| 19-20 | 1/4 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 21 | 1/8 B | 28 |Jakub Bodył |FORUM |
| | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze |
| 22 | 1/8 B | 51 |Piotr Liszka |BAWINEK |
| | | |Anastazja Maria Niedzielska-Pitera |Kraków |
| 23-25 | 1/8 B | 25 |Michał Martusewicz |PIETRZYK |
| | | |Karolina Szmigulan |Wrocław |
| 23-25 | 1/8 B | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA |
| | | |Monika Piechel |Kościan |
| 23-25 | 1/8 B | 48 |Krystian Kopieniak |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Agnieszka Najman | |
| 26 | 1/8 B | 45 |Karol Gryń |SEMPRE |
| | | |Joanna Łaszczyk |Kraków |
| 27-29 | 1/8 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice |
| 27-29 | 1/8 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |
| | | |Julia Dębińska |Słubice |
| 27-29 | 1/8 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 29
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|XXXXXXXX XX 10| 10 2-4 !| 21|
| 25| X X 2| 2 24-25 | 25|
| 28|XX 2| 2 24-25 | 28|
| 29| X 1| 1 26-28 | 29|
| 30|XXX XX 5| 5 16-20 | 30|
| 31| X 1| 1 26-28 | 31|
| 32|XX XXX XX 7| 7 11-12 !| 32|
| 33|X XXXXXXXXX 10| 10 2-4 !| 33|
| 34| X 1| 1 26-28 | 34|
| 35|X X XX X 5| 5 16-20 | 35|
| 36| XX X 3| 3 23 | 36|
| 37| XX XX X X 6| 6 13-15 !| 37|
| 38| 0| 0 29 | 38|
| 40|XXX XXXX X 8| 8 6-10 !| 40|
| 41| X X X XX 5| 5 16-20 | 41|
| 42| XXX XXXX 7| 7 11-12 !| 42|
| 43|XXXXXXX XXX 10| 10 2-4 !| 43|
| 44| X X X X X 5| 5 16-20 | 44|
| 45| X X X X 4| 4 21-22 | 45|
| 46|X XXX XX XX 8| 8 6-10 !| 46|
| 47| X XXXXX 6| 6 13-15 !| 47|
| 48|XXX X X 5| 5 16-20 | 48|
| 49|X XXX XXXX 8| 8 6-10 !| 49|
| 50|XXXX X XXX 8| 8 6-10 !| 50|
| 51|X XX X 4| 4 21-22 | 51|
| 52|X XX XX XXX 8| 8 6-10 !| 52|
| 53| X XXX XX 6| 6 13-15 !| 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 54|
| 55| XXXX XXXXX 9| 9 5 !| 55|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 25| XX X 3| 3 8-10 | 25|
| 28| XXX X X 5| 5 6 | 28|
| 29| 0| 0 12-14 | 29|
| 30|XXXXXX X X 8| 8 1-2 !| 30|
| 31| 0| 0 12-14 | 31|
| 34| X X X 3| 3 8-10 | 34|
| 35|XXX XXX X X 8| 8 1-2 !| 35|
| 36|X XXX XXX 7| 7 3-4 !| 36|
| 38| 0| 0 12-14 | 38|
| 41|XXX X XXX 7| 7 3-4 !| 41|
| 44| X XXXXX 6| 6 5 !| 44|
| 45| X 1| 1 11 | 45|
| 48|X X X 3| 3 8-10 | 48|
| 51| XX X X 4| 4 7 | 51|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|XXXXXXXXXX 10| 10 3-5 !| 21|
| 30| X X X 3| 3 16-18 | 30|
| 32| X XX X 4| 4 15 | 32|
| 33|XXXXXXXXX X 10| 10 3-5 !| 33|
| 35|XXXXXXX XXX 10| 10 3-5 !| 35|
| 36| X X 2| 2 19-20 | 36|
| 37|XXXX XXXXX 9| 9 6-7 !| 37|
| 40|XX XXX XXX 8| 8 8-9 !| 40|
| 41|X XXX XXX X 8| 8 8-9 !| 41|
| 42|X XX X XX 6| 6 11-12 !| 42|
| 43|XXXXX X X 7| 7 10 !| 43|
| 44| X X X 3| 3 16-18 | 44|
| 46| X X 2| 2 19-20 | 46|
| 47| XX X XX 5| 5 13-14 | 47|
| 49| XXXXXXXX X 9| 9 6-7 !| 49|
| 50| XX XX X 5| 5 13-14 | 50|
| 52|X XX XXX 6| 6 11-12 !| 52|
| 53|X X X 3| 3 16-18 | 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 54|
| 55|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 55|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|X X XXXXXX 8| 8 2-3 !| 21|
| 33| XXXX X 5| 5 7 | 33|
| 35| XX X 3| 3 10-11 | 35|
| 37| XX X 3| 3 10-11 | 37|
| 40|X XXXX X 6| 6 4-6 !| 40|
| 41|X X XX 4| 4 8-9 | 41|
| 42| X X 2| 2 12 | 42|
| 43| X X X X 4| 4 8-9 | 43|
| 49|X XXX X X 6| 6 4-6 !| 49|
| 52| XX X XXX 6| 6 4-6 !| 52|
| 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 54|
| 55|XXXXX X X X 8| 8 2-3 !| 55|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 21|66555355425 5.0| 5.0 5 | 21|
| 40|35434642333 4.0| 4.0 4 | 40|
| 49|54666126656 6.0| 6.0 6 | 49|
| 52|13323464561 3.0| 3.0 3 | 52|
| 54|42212211112 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|21141533244 2.0| 2.0 2 | 55|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 29, Liczba klubów: 21
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 54 |Mieszko Tokarski |WIR |
| | | |Dominika Wojtych |Mysłowice |
| 2 | F | 55 |Wiktor Ćwiek |Dancers United |
| | | |Justyna Zejmowicz |WARSZAWA |
| 3 | F | 33 |Eryk Miałkas |LATINA |
| | | |Oliwia Drzymała |Wolsztyn |
| 4 | F | 52 |Mikołaj Pawlik |Mistrzowska Akademia|
| | | |Karolina Kucia |Zabrze |
| 5 | F | 40 |Adam Wasylewicz |LATINO |
| | | |Klaudia Kapustka |Żabno |
| 6 | F | 41 |Paweł Bajorek |IGLICA |
| | | |Paulina Strumińska |Wrocław |
| 7-9 | 1/2 F | 21 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |
| | | |Sylwia Dul |Kraków |
| 7-9 | 1/2 F | 47 |Wiktor Karasiński |SKTT ISKRA PWr- Wr|
| | | |Katarzyna Snopkowska | |
| 7-9 | 1/2 F | 50 |Sebastian Kwarciński |ST MAJEWSKI Krzyszto|
| | | |Kornelia Dudek | |
| 10 | 1/2 F | 49 |Kamil Koterba |CT BLANKA WINIARSKA |
| | | |Bogumiła Kwiatkowska |Poznań |
| 11-13 | 1/2 F | 37 |Artur Strózik |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Patrycja Ojczyk |Kraków |
| 11-13 | 1/2 F | 42 |Michał Bińkowski |ArtDance |
| | | |Dominika Pajerska |Kraków |
| 11-13 | 1/2 F | 43 |Patryk Gajewski |BAWINEK |
| | | |Alicja Kapusta |Kraków |
| 14 | 1/4 F | 35 |Kacper Reng |BALLARE |
| | | |Klementyna Reng |Częstochowa |
| 15-17 | 1/4 F | 32 |Rafał Kowalczyk |FORUM |
| | | |Wiktoria Rajda |Zabrze |
| 15-17 | 1/4 F | 48 |Krystian Kopieniak |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Agnieszka Najman | |
| 15-17 | 1/4 F | 53 |Michał Pukajczyk |BAWINEK |
| | | |Justyna Wróblewska |Kraków |
| 18-21 | 1/4 F | 28 |Jakub Bodył |FORUM |
| | | |Magdalena Kądziołka |Zabrze |
| 18-21 | 1/4 F | 30 |Daniel Frącz |AKSEL |
| | | |Jadwiga Galos |Rzeszów |
| 18-21 | 1/4 F | 36 |Bartosz Stobiecki |AKADEMIA TAŃCA |
| | | |Zuzanna Kotarba |Warszawa |
| 18-21 | 1/4 F | 46 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM |
| | | |Emila Artiuchow |Słubice |
| 22-25 | 1/8 B | 29 |Bartłomiej Dudziak |PROJEKT NM |
| | | |Natalia Mrawczak |Słubice |
| 22-25 | 1/8 B | 34 |Jakub Plackowski |POEZJA |
| | | |Monika Piechel |Kościan |
| 22-25 | 1/8 B | 44 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION |
| | | |Kamila Zaręba |Kraków |
| 22-25 | 1/8 B | 45 |Karol Gryń |SEMPRE |
| | | |Joanna Łaszczyk |Kraków |
| 26-27 | 1/8 B | 25 |Michał Martusewicz |PIETRZYK |
| | | |Karolina Szmigulan |Wrocław |
| 26-27 | 1/8 B | 51 |Piotr Liszka |BAWINEK |
| | | |Anastazja Maria Niedzielska-Pitera |Kraków |
| 28-29 | 1/8 B | 31 |Maciej Jakubiak |PROJEKT NM |
| | | |Julia Dębińska |Słubice |
| 28-29 | 1/8 B | 38 |Maksymilian Słodownik |PROJEKT NM |
| | | |Yuliya Kozova |Słubice |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
Liczba par: 29
Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21| X XXXXXXXX 9| 9 3-7 !| 21|
| 25| X X X 3| 3 22-24 | 25|
| 28| XXXXXX X X 8| 8 8-11 !| 28|
| 29| 0| 0 27-29 | 29|
| 30|XX X X 4| 4 20-21 | 30|
| 31| 0| 0 27-29 | 31|
| 32|XX XXX X 6| 6 14-16 !| 32|
| 33|XXXX XXXXXX 10| 10 2 !| 33|
| 34| X X X 3| 3 22-24 | 34|
| 35|X X XX XXXX 8| 8 8-11 !| 35|
| 36|X XX XX X 6| 6 14-16 !| 36|
| 37|X XXX XXX X 8| 8 8-11 !| 37|
| 38| 0| 0 27-29 | 38|
| 40|X XXXXXXX 8| 8 8-11 !| 40|
| 41|X XXXXXXXX 9| 9 3-7 !| 41|
| 42|X X XXXX 6| 6 14-16 !| 42|
| 43|XXXXX X XXX 9| 9 3-7 !| 43|
| 44| X X X X X 5| 5 17-19 | 44|
| 45| X X 2| 2 25 | 45|
| 46|X XXX XXX 7| 7 12-13 !| 46|
| 47| X X XXX 5| 5 17-19 | 47|
| 48| X 1| 1 26 | 48|
| 49|X XX XX 5| 5 17-19 | 49|
| 50| XX XXX XX 7| 7 12-13 !| 50|
| 51| X X X 3| 3 22-24 | 51|
| 52|X X XXXXXXX 9| 9 3-7 !| 52|
| 53| X X X X 4| 4 20-21 | 53|
| 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 54|
| 55|X XX XXXXXX 9| 9 3-7 !| 55|
----------------------------------------
Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 25| X 1| 1 10-11 | 25|
| 29| X X 2| 2 6-9 | 29|
| 30|X X X X 4| 4 4-5 !| 30|
| 31| 0| 0 12-13 | 31|
| 34| X X 2| 2 6-9 | 34|
| 38| 0| 0 12-13 | 38|
| 44| XX 2| 2 6-9 | 44|
| 45| X X 2| 2 6-9 | 45|
| 47| XXXXXXXXXX 10| 10 1 !| 47|
| 48|XX X X 4| 4 4-5 !| 48|
| 49|XXXX XX XX 8| 8 2-3 !| 49|
| 51| X 1| 1 10-11 | 51|
| 53|XXX XXX X X 8| 8 2-3 !| 53|
----------------------------------------
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|X X XX XXX 7| 7 8-9 !| 21|
| 28|X X X 3| 3 18-21 | 28|
| 30| X X X 3| 3 18-21 | 30|
| 32| X X X X 4| 4 15-17 | 32|
| 33|XXXXXXXXX X 10| 10 2-4 !| 33|
| 35|XX X X X 5| 5 14 | 35|
| 36|XX X 3| 3 18-21 | 36|
| 37|X X XXXXXX 8| 8 5-7 !| 37|
| 40| XXXXXXX X 8| 8 5-7 !| 40|
| 41|X XX XXX 6| 6 10-13 !| 41|
| 42|XXX X X X 6| 6 10-13 !| 42|
| 43|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 43|
| 46| XX X 3| 3 18-21 | 46|
| 47| XXX XXX 6| 6 10-13 !| 47|
| 48| X XX X 4| 4 15-17 | 48|
| 49|X XX X X X 6| 6 10-13 !| 49|
| 50| XX XXXX X 7| 7 8-9 !| 50|
| 52| XXX XXXX X 8| 8 5-7 !| 52|
| 53|XX X X 4| 4 15-17 | 53|
| 54| XXXXXXXXXX 10| 10 2-4 !| 54|
| 55|X XXXXXXXXX 10| 10 2-4 !| 55|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 21|X X XX 4| 4 7-9 | 21|
| 33|XXXXXX X 7| 7 4 !| 33|
| 37| X X 2| 2 11-13 | 37|
| 40| XX XX X 5| 5 5-6 !| 40|
| 41|X X X XX 5| 5 5-6 !| 41|
| 42| XX 2| 2 11-13 | 42|
| 43| X X 2| 2 11-13 | 43|
| 47| X X XX 4| 4 7-9 | 47|
| 49| X X X 3| 3 10 | 49|
| 50| XXX X 4| 4 7-9 | 50|
| 52|X X XXXXXXX 9| 9 2-3 !| 52|
| 54|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 54|
| 55|XXXX XXXX X 9| 9 2-3 !| 55|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 33|44443264346 3.0| 3.0 3 | 33|
| 40|53665342422 5.0| 5.0 5 | 40|
| 41|66536656663 6.0| 6.0 6 | 41|
| 52|15314425554 4.0| 4.0 4 | 52|
| 54|32221111111 1.0| 1.0 1 | 54|
| 55|21152533235 2.0| 2.0 2 | 55|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 19, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 1 |Adrian Batkiewicz |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Kolenda |Gliwice |
| 2 | F | 6 |Marek Ogrodnik |RÓŻA |
| | | |Kamila Ogrodnik |Olesno |
| 3 | F | 7 |Krzysztof Owczarek |ETIUDA |
| | | |Aleksandra Malej |Radomsko |
| 4 | F | 9 |Bruno Sarnowski |A-Z |
| | | |Amelia Nowiczuk |Przemyśl |
| 5 | F | 10 |Karol Słota |DANCECLUB |
| | | |Michele Tadevosyan |Szczecin |
| 6 | F | 5 |Dawid Lisowski |SEMPRE |
| | | |Barbara Maj |Kraków |
| 7 | F | 8 |Piotr Pabian |SKT AGH |
| | | |Marzena Machnik |Kraków |
| 8-9 | 1/2 F | 21 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |
| | | |Sylwia Dul |Kraków |
| 8-9 | 1/2 F | 22 |Jakub Kaczyński |ArtDance |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków |
| 10 | 1/2 F | 20 |Maciej Goral |JUMP |
| | | |Patrycja Baran |Janów Lubelski |
| 11-12 | 1/2 F | 26 |Mateusz Sekuła |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Ewa Kwiatkowska |Radom |
| 11-12 | 1/2 F | 27 |Maciej Sroka |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Szopa |Kraków |
| 13-14 | 1/2 F | 4 |Krzysztof Kluczka |FORUM |
| | | |Julia Radziewska |Zabrze |
| 13-14 | 1/2 F | 25 |Michał Martusewicz |PIETRZYK |
| | | |Karolina Szmigulan |Wrocław |
| 15-16 | 1/4 B | 11 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |
| | | |Zofia Szlafka |Kościan |
| 15-16 | 1/4 B | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków |
| 17-18 | 1/4 B | 3 |Marcin Data |SEMPRE |
| | | |Natalia Muszalska |Kraków |
| 17-18 | 1/4 B | 23 |Tomasz Kapusta |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Sara Bojek | |
| 19 | 1/4 B | 2 |Jan Chatłas |DANCE POINT Kraków |
| | | |Barbara Trzyna | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
Liczba par: 19
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !| 1|
| 2| X 1| 1 16-19 | 2|
| 3| X X 2| 2 14-15 | 3|
| 4|XX X X 4| 4 11 | 4|
| 5|X X X 3| 3 12-13 | 5|
| 6|XXX XXX XX 8| 8 3-8 !| 6|
| 7|XX XX XXX X 8| 8 3-8 !| 7|
| 8|XXX XXX X X 8| 8 3-8 !| 8|
| 9| X XXXXXXX 8| 8 3-8 !| 9|
| 10|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 10|
| 11| X 1| 1 16-19 | 11|
| 20|XX XX X XXX 8| 8 3-8 !| 20|
| 21| XX X 3| 3 12-13 | 21|
| 22| X XX XXX 6| 6 9-10 !| 22|
| 23| X 1| 1 16-19 | 23|
| 24|X X 2| 2 14-15 | 24|
| 25| X 1| 1 16-19 | 25|
| 26| XXX XXX 6| 6 9-10 !| 26|
| 27| XXXXXXXX 8| 8 3-8 !| 27|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 2| 0| 0 9 | 2|
| 3| X 1| 1 7-8 | 3|
| 4|XX X X 4| 4 1-4 !| 4|
| 5| XXX X 4| 4 1-4 !| 5|
| 11| X X 2| 2 5-6 | 11|
| 21| X X XX 4| 4 1-4 !| 21|
| 23| X 1| 1 7-8 | 23|
| 24|X X 2| 2 5-6 | 24|
| 25| X X XX 4| 4 1-4 !| 25|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
----------------------------------------
| Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|XX XXXX XX 8| 8 2 !| 1|
| 4| X 1| 1 13-14 | 4|
| 5|XX X XXX X 7| 7 3-5 !| 5|
| 6|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !| 6|
| 7| XX XXX 5| 5 6-7 !| 7|
| 8| X XXXXX X 7| 7 3-5 !| 8|
| 9| XXXXX X X 7| 7 3-5 !| 9|
| 10|XX XX X 5| 5 6-7 !| 10|
| 20|X X X 3| 3 10 | 20|
| 21| X X XX 4| 4 8-9 | 21|
| 22| XX XX 4| 4 8-9 | 22|
| 25| X 1| 1 13-14 | 25|
| 26| X X 2| 2 11-12 | 26|
| 27|X X 2| 2 11-12 | 27|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 1|42113132131 1.0| 1.0 1 | 1|
| 5|26754467643 6.0| 6.0 6 | 5|
| 6|15322544317 2.0| 2.0 2 | 6|
| 7|57231225754 3.0| 3.0 3 | 7|
| 8|73666316476 7.0| 7.0 7 | 8|
| 9|31545651265 4.0| 4.0 4 | 9|
| 10|64477773522 5.0| 5.0 5 | 10|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
Liczba wszystkich par: 19, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 1 |Adrian Batkiewicz |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Kolenda |Gliwice |
| 2 | F | 9 |Bruno Sarnowski |A-Z |
| | | |Amelia Nowiczuk |Przemyśl |
| 3 | F | 5 |Dawid Lisowski |SEMPRE |
| | | |Barbara Maj |Kraków |
| 4 | F | 8 |Piotr Pabian |SKT AGH |
| | | |Marzena Machnik |Kraków |
| 5 | F | 21 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |
| | | |Sylwia Dul |Kraków |
| 6 | F | 27 |Maciej Sroka |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Szopa |Kraków |
| 7 | F | 10 |Karol Słota |DANCECLUB |
| | | |Michele Tadevosyan |Szczecin |
| 8-12 | 1/2 F | 6 |Marek Ogrodnik |RÓŻA |
| | | |Kamila Ogrodnik |Olesno |
| 8-12 | 1/2 F | 7 |Krzysztof Owczarek |ETIUDA |
| | | |Aleksandra Malej |Radomsko |
| 8-12 | 1/2 F | 11 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |
| | | |Zofia Szlafka |Kościan |
| 8-12 | 1/2 F | 20 |Maciej Goral |JUMP |
| | | |Patrycja Baran |Janów Lubelski |
| 8-12 | 1/2 F | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków |
| 13 | 1/2 F | 26 |Mateusz Sekuła |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Ewa Kwiatkowska |Radom |
| 14-15 | 1/4 B | 4 |Krzysztof Kluczka |FORUM |
| | | |Julia Radziewska |Zabrze |
| 14-15 | 1/4 B | 22 |Jakub Kaczyński |ArtDance |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków |
| 16-18 | 1/4 B | 2 |Jan Chatłas |DANCE POINT Kraków |
| | | |Barbara Trzyna | |
| 16-18 | 1/4 B | 3 |Marcin Data |SEMPRE |
| | | |Natalia Muszalska |Kraków |
| 16-18 | 1/4 B | 23 |Tomasz Kapusta |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Sara Bojek | |
| 19 | 1/4 B | 25 |Michał Martusewicz |PIETRZYK |
| | | |Karolina Szmigulan |Wrocław |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
Liczba par: 19
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|XXXXX XX X 8| 8 3-4 !| 1|
| 2| X X 2| 2 16-18 | 2|
| 3| 0| 0 19 | 3|
| 4|X X X 3| 3 14-15 | 4|
| 5|X X X X X 5| 5 11-12 | 5|
| 6| XXXXX XX 7| 7 5-7 !| 6|
| 7|X X XXX 5| 5 11-12 | 7|
| 8| XXXXX X X 7| 7 5-7 !| 8|
| 9| X XX XXXX 7| 7 5-7 !| 9|
| 10|XXX X XXXXX 9| 9 1-2 !| 10|
| 11| XX XX XX 6| 6 8-10 !| 11|
| 20|XXXXX X XXX 9| 9 1-2 !| 20|
| 21| X XXXXX 6| 6 8-10 !| 21|
| 22|X XX 3| 3 14-15 | 22|
| 23| X X 2| 2 16-18 | 23|
| 24|X X XX 4| 4 13 | 24|
| 25| X X 2| 2 16-18 | 25|
| 26|XXXX XX XX 8| 8 3-4 !| 26|
| 27| X X XXXX 6| 6 8-10 !| 27|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 2| X 1| 1 6-8 | 2|
| 3| X 1| 1 6-8 | 3|
| 4| X X 2| 2 4-5 | 4|
| 5| X X XX 4| 4 2-3 !| 5|
| 7|XX X XXX X 7| 7 1 !| 7|
| 22| X X 2| 2 4-5 | 22|
| 23|X 1| 1 6-8 | 23|
| 24| XX XX 4| 4 2-3 !| 24|
| 25| 0| 0 9 | 25|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
----------------------------------------
| Nr|S |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|XX XX X XX 7| 7 2-3 !| 1|
| 5|XXX XX X 6| 6 4 !| 5|
| 6| X XX X 4| 4 8-12 | 6|
| 7|X X XX 4| 4 8-12 | 7|
| 8|XXXXXXXX X 9| 9 1 !| 8|
| 9| XXXX XXX 7| 7 2-3 !| 9|
| 10| XXX X X 5| 5 5-7 !| 10|
| 11|XX X X 4| 4 8-12 | 11|
| 20| X XX X 4| 4 8-12 | 20|
| 21| X X XX X 5| 5 5-7 !| 21|
| 24| XX X X 4| 4 8-12 | 24|
| 26| XX 2| 2 13 | 26|
| 27|X XXXX 5| 5 5-7 !| 27|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 1|64123512217 1.0| 1.0 1 | 1|
| 5|35331255422 3.0| 3.0 3 | 5|
| 8|52742423563 4.0| 4.0 4 | 8|
| 9|11516331155 2.0| 2.0 2 | 9|
| 10|73477774641 7.0| 7.0 7 | 10|
| 21|46254166736 5.0| 5.0 5 | 21|
| 27|27665647374 6.0| 6.0 6 | 27|
|---|---------------|----------|---|
| 1| r | 1/1 | 1|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
Liczba wszystkich par: 19, Liczba klubów: 16
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 6 |Marek Ogrodnik |RÓŻA |
| | | |Kamila Ogrodnik |Olesno |
| 2 | F | 7 |Krzysztof Owczarek |ETIUDA |
| | | |Aleksandra Malej |Radomsko |
| 3 | F | 8 |Piotr Pabian |SKT AGH |
| | | |Marzena Machnik |Kraków |
| 4 | F | 9 |Bruno Sarnowski |A-Z |
| | | |Amelia Nowiczuk |Przemyśl |
| 5 | F | 24 |Zbigniew Machnik |BAWINEK |
| | | |Magdalena Witkowska |Kraków |
| 6 | F | 11 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |
| | | |Zofia Szlafka |Kościan |
| 7 | 1/2 F | 1 |Adrian Batkiewicz |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Kolenda |Gliwice |
| 8-9 | 1/2 F | 20 |Maciej Goral |JUMP |
| | | |Patrycja Baran |Janów Lubelski |
| 8-9 | 1/2 F | 26 |Mateusz Sekuła |CENTRUM TAŃCA |
| | | |Ewa Kwiatkowska |Radom |
| 10-11 | 1/2 F | 10 |Karol Słota |DANCECLUB |
| | | |Michele Tadevosyan |Szczecin |
| 10-11 | 1/2 F | 21 |Mariusz Grabowski |BAWINEK |
| | | |Sylwia Dul |Kraków |
| 12 | 1/2 F | 5 |Dawid Lisowski |SEMPRE |
| | | |Barbara Maj |Kraków |
| 13 | 1/4 B | 22 |Jakub Kaczyński |ArtDance |
| | | |Aleksandra Węgrzycka |Kraków |
| 14 | 1/4 B | 25 |Michał Martusewicz |PIETRZYK |
| | | |Karolina Szmigulan |Wrocław |
| 15-17 | 1/4 B | 2 |Jan Chatłas |DANCE POINT Kraków |
| | | |Barbara Trzyna | |
| 15-17 | 1/4 B | 23 |Tomasz Kapusta |Kuźnia Tańca Kraków |
| | | |Sara Bojek | |
| 15-17 | 1/4 B | 27 |Maciej Sroka |BAWINEK |
| | | |Aleksandra Szopa |Kraków |
| 18 | 1/4 B | 4 |Krzysztof Kluczka |FORUM |
| | | |Julia Radziewska |Zabrze |
| 19 | 1/4 B | 3 |Marcin Data |SEMPRE |
| | | |Natalia Muszalska |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
Liczba par: 19
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 1|
| 2| 0| 0 18-19 | 2|
| 3| 0| 0 18-19 | 3|
| 4| X X X 3| 3 13-14 | 4|
| 5| XX X XXX X 7| 7 6-8 !| 5|
| 6|XXXXXXXXX X 10| 10 2-3 !| 6|
| 7|XX X XX 5| 5 10-11 | 7|
| 8|X XX XX XXX 8| 8 4-5 !| 8|
| 9|XXX XX X XX 8| 8 4-5 !| 9|
| 10| X XX X X 5| 5 10-11 | 10|
| 11|X XX X XX X 7| 7 6-8 !| 11|
| 20|XXXXX XXXXX 10| 10 2-3 !| 20|
| 21| XX 2| 2 15-16 | 21|
| 22| XX X 3| 3 13-14 | 22|
| 23| X 1| 1 17 | 23|
| 24|XX X X XX 6| 6 9 !| 24|
| 25| X X XX 4| 4 12 | 25|
| 26| XXXX X X X 7| 7 6-8 !| 26|
| 27|X X 2| 2 15-16 | 27|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 2| X X 2| 2 6-8 | 2|
| 3| 0| 0 10 | 3|
| 4| X 1| 1 9 | 4|
| 7|XX X XXXXX 8| 8 1 !| 7|
| 10| XXXXX X 6| 6 2 !| 10|
| 21|XXX X X 5| 5 3 !| 21|
| 22| X XX X 4| 4 4 | 22|
| 23|X X 2| 2 6-8 | 23|
| 25| X X X 3| 3 5 | 25|
| 27| X X 2| 2 6-8 | 27|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
----------------------------------------
| Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|X X XXX 5| 5 7 | 1|
| 5|X 1| 1 12 | 5|
| 6|XXXXXXXXXX 10| 10 2 !| 6|
| 7|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 7|
| 8| XXX XX X 6| 6 6 !| 8|
| 9| XXXXX XXXX 9| 9 3 !| 9|
| 10| X X 2| 2 10-11 | 10|
| 11|XXX XXX X 7| 7 4-5 !| 11|
| 20| X X X 3| 3 8-9 | 20|
| 21| XX 2| 2 10-11 | 21|
| 24| X XXXX XX 7| 7 4-5 !| 24|
| 26|XX X 3| 3 8-9 | 26|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 6|12234233211 1.0| 1.0 1 | 6|
| 7|66343144322 2.0| 2.0 2 | 7|
| 8|33426626454 3.0| 3.0 3 | 8|
| 9|21515461165 4.0| 4.0 4 | 9|
| 11|54652315536 6.0| 6.0 6 | 11|
| 24|45161552643 5.0| 5.0 5 | 24|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 14
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 6 |Marek Ogrodnik |RÓŻA |
| | | |Kamila Ogrodnik |Olesno |
| 2 | F | 10 |Karol Słota |DANCECLUB |
| | | |Michele Tadevosyan |Szczecin |
| 3 | F | 7 |Krzysztof Owczarek |ETIUDA |
| | | |Aleksandra Malej |Radomsko |
| 4 | F | 19 |Grzegorz Oleksy |INSPIRACJA |
| | | |Patrycja Klisz |Wrocław |
| 5 | F | 5 |Dawid Lisowski |SEMPRE |
| | | |Barbara Maj |Kraków |
| 6 | F | 11 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |
| | | |Zofia Szlafka |Kościan |
| 7 | 1/2 F | 18 |Krzysztof Tomala |LORDANCE |
| | | |Aleksandra Fojcik |Wodzisław Śl. |
| 8-10 | 1/2 F | 13 |Kamil Bonar |SEMPRE |
| | | |Magdalena Kuleta |Kraków |
| 8-10 | 1/2 F | 15 |Tomasz Krawczyk |BAWINEK |
| | | |Maria Lelek |Kraków |
| 8-10 | 1/2 F | 16 |Jonasz Zgodzaj |MASTER DANCE |
| | | |Monika Rudzka |Gliwice |
| 11 | 1/2 F | 1 |Adrian Batkiewicz |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Kolenda |Gliwice |
| 12 | 1/2 F | 8 |Piotr Pabian |SKT AGH |
| | | |Marzena Machnik |Kraków |
| 13 | 1/2 F | 14 |Konrad Kaliński |SEMPRE |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków |
| 14-16 | 1/4 B | 4 |Krzysztof Kluczka |FORUM |
| | | |Julia Radziewska |Zabrze |
| 14-16 | 1/4 B | 9 |Bruno Sarnowski |A-Z |
| | | |Amelia Nowiczuk |Przemyśl |
| 14-16 | 1/4 B | 12 |Maciej Bassara |BAWINEK |
| | | |Anna Witek |Kraków |
| 17-18 | 1/4 B | 2 |Jan Chatłas |DANCE POINT Kraków |
| | | |Barbara Trzyna | |
| 17-18 | 1/4 B | 3 |Marcin Data |SEMPRE |
| | | |Natalia Muszalska |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
Liczba par: 18
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|XX XX X X 6| 6 8-9 !| 1|
| 2| 0| 0 18 | 2|
| 3| X X 2| 2 16 | 3|
| 4| X X X X 4| 4 13-14 | 4|
| 5| XX X XX 5| 5 10-12 | 5|
| 6| XXXXX X XX 8| 8 3-7 !| 6|
| 7|XX XXX XXX 8| 8 3-7 !| 7|
| 8|XX X X X 5| 5 10-12 | 8|
| 9| X 1| 1 17 | 9|
| 10|XXX XXXXX X 9| 9 1-2 !| 10|
| 11|XXXXXX XX X 9| 9 1-2 !| 11|
| 12| XX X 3| 3 15 | 12|
| 13|X XXX X XXX 8| 8 3-7 !| 13|
| 14|X X X X 4| 4 13-14 | 14|
| 15|XX X X X 5| 5 10-12 | 15|
| 16| XXXXXXXX 8| 8 3-7 !| 16|
| 18| XXXXXX 6| 6 8-9 !| 18|
| 19|X X XXXXXX 8| 8 3-7 !| 19|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 2| 0| 0 8-9 | 2|
| 3| 0| 0 8-9 | 3|
| 4| X XX 3| 3 5-7 | 4|
| 5|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 5|
| 8|X XXX X 5| 5 2 !| 8|
| 9| X XX 3| 3 5-7 | 9|
| 12| XX X 3| 3 5-7 | 12|
| 14|X X X X 4| 4 3-4 !| 14|
| 15| X XX X 4| 4 3-4 !| 15|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
----------------------------------------
| Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|X X 2| 2 11 | 1|
| 5|XXX XXXXXX 9| 9 1 !| 5|
| 6| XX XXXX XX 8| 8 2-4 !| 6|
| 7|X X XX XXXX 8| 8 2-4 !| 7|
| 8|X 1| 1 12 | 8|
| 10| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 10|
| 11| X X XX X X 6| 6 6 !| 11|
| 13| XX X X 4| 4 8-10 | 13|
| 14| 0| 0 13 | 14|
| 15| X X X X 4| 4 8-10 | 15|
| 16| X X X X 4| 4 8-10 | 16|
| 18|XXX X X 5| 5 7 | 18|
| 19|X XX XXXX 7| 7 5 !| 19|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 5|15555346354 5.0| 5.0 5 | 5|
| 6|66231211222 1.0| 1.0 1 | 6|
| 7|31163524541 3.0| 3.0 3 | 7|
| 10|24424133113 2.0| 2.0 2 | 10|
| 11|43646662465 6.0| 6.0 6 | 11|
| 19|52312455636 4.0| 4.0 4 | 19|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 14
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 6 |Marek Ogrodnik |RÓŻA |
| | | |Kamila Ogrodnik |Olesno |
| 2 | F | 7 |Krzysztof Owczarek |ETIUDA |
| | | |Aleksandra Malej |Radomsko |
| 3 | F | 10 |Karol Słota |DANCECLUB |
| | | |Michele Tadevosyan |Szczecin |
| 4 | F | 5 |Dawid Lisowski |SEMPRE |
| | | |Barbara Maj |Kraków |
| 5 | F | 19 |Grzegorz Oleksy |INSPIRACJA |
| | | |Patrycja Klisz |Wrocław |
| 6 | F | 11 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |
| | | |Zofia Szlafka |Kościan |
| 7 | 1/2 F | 13 |Kamil Bonar |SEMPRE |
| | | |Magdalena Kuleta |Kraków |
| 8 | 1/2 F | 16 |Jonasz Zgodzaj |MASTER DANCE |
| | | |Monika Rudzka |Gliwice |
| 9 | 1/2 F | 18 |Krzysztof Tomala |LORDANCE |
| | | |Aleksandra Fojcik |Wodzisław Śl. |
| 10-11 | 1/2 F | 12 |Maciej Bassara |BAWINEK |
| | | |Anna Witek |Kraków |
| 10-11 | 1/2 F | 15 |Tomasz Krawczyk |BAWINEK |
| | | |Maria Lelek |Kraków |
| 12-13 | 1/2 F | 9 |Bruno Sarnowski |A-Z |
| | | |Amelia Nowiczuk |Przemyśl |
| 12-13 | 1/2 F | 14 |Konrad Kaliński |SEMPRE |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków |
| 14 | 1/4 B | 1 |Adrian Batkiewicz |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Kolenda |Gliwice |
| 15-16 | 1/4 B | 4 |Krzysztof Kluczka |FORUM |
| | | |Julia Radziewska |Zabrze |
| 15-16 | 1/4 B | 8 |Piotr Pabian |SKT AGH |
| | | |Marzena Machnik |Kraków |
| 17 | 1/4 B | 3 |Marcin Data |SEMPRE |
| | | |Natalia Muszalska |Kraków |
| 18 | 1/4 B | 2 |Jan Chatłas |DANCE POINT Kraków |
| | | |Barbara Trzyna | |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 18
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|X X 2| 2 13-15 | 1|
| 2| 0| 0 16-18 | 2|
| 3| 0| 0 16-18 | 3|
| 4| XX 2| 2 13-15 | 4|
| 5| XXX XXXXXX 9| 9 5 !| 5|
| 6|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 6|
| 7|XX XXXXX 7| 7 8-9 !| 7|
| 8|X XX 3| 3 11-12 | 8|
| 9| 0| 0 16-18 | 9|
| 10| XXXXXXXXXX 10| 10 3-4 !| 10|
| 11| X X 2| 2 13-15 | 11|
| 12| X X X 3| 3 11-12 | 12|
| 13|X XXXXXXXXX 10| 10 3-4 !| 13|
| 14|X X X X X X 6| 6 10 | 14|
| 15|XX XXX XXX 8| 8 6-7 !| 15|
| 16|XX X XXX X 7| 7 8-9 !| 16|
| 18| XXX XXXXX 8| 8 6-7 !| 18|
| 19|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 19|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|X XXX 4| 4 5 | 1|
| 2| 0| 0 9 | 2|
| 3| XX 2| 2 8 | 3|
| 4| X X X 3| 3 6-7 | 4|
| 8|X X X 3| 3 6-7 | 8|
| 9| X XXXX 5| 5 2-4 !| 9|
| 11|XX XX X 5| 5 2-4 !| 11|
| 12| XX X XX X 6| 6 1 !| 12|
| 14| X X XXX 5| 5 2-4 !| 14|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
----------------------------------------
| Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 5|XX XXXXX X 8| 8 4 !| 5|
| 6| XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !| 6|
| 7|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 7|
| 9| 0| 0 12-13 | 9|
| 10|X XXXXXX 7| 7 5-6 !| 10|
| 11|XX XX XXX 7| 7 5-6 !| 11|
| 12| X 1| 1 10-11 | 12|
| 13| X X XXXX 6| 6 7 | 13|
| 14| 0| 0 12-13 | 14|
| 15| X 1| 1 10-11 | 15|
| 16|XX X X X 5| 5 8 | 16|
| 18| XX X 3| 3 9 | 18|
| 19|XXX XXXXXX 9| 9 2-3 !| 19|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 5|43443256254 4.0| 4.0 4 | 5|
| 6|56111112111 1.0| 1.0 1 | 6|
| 7|12362533333 2.0| 2.0 2 | 7|
| 10|25234321425 3.0| 3.0 3 | 10|
| 11|64555645562 6.0| 6.0 6 | 11|
| 19|31626464646 5.0| 5.0 5 | 19|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 14
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 6 |Marek Ogrodnik |RÓŻA |
| | | |Kamila Ogrodnik |Olesno |
| 2 | F | 7 |Krzysztof Owczarek |ETIUDA |
| | | |Aleksandra Malej |Radomsko |
| 3 | F | 10 |Karol Słota |DANCECLUB |
| | | |Michele Tadevosyan |Szczecin |
| 4 | F | 19 |Grzegorz Oleksy |INSPIRACJA |
| | | |Patrycja Klisz |Wrocław |
| 5 | F | 11 |Kacper Łukaszewski |POEZJA |
| | | |Zofia Szlafka |Kościan |
| 6 | F | 5 |Dawid Lisowski |SEMPRE |
| | | |Barbara Maj |Kraków |
| 7 | F | 13 |Kamil Bonar |SEMPRE |
| | | |Magdalena Kuleta |Kraków |
| 8 | 1/2 F | 18 |Krzysztof Tomala |LORDANCE |
| | | |Aleksandra Fojcik |Wodzisław Śl. |
| 9 | 1/2 F | 16 |Jonasz Zgodzaj |MASTER DANCE |
| | | |Monika Rudzka |Gliwice |
| 10 | 1/2 F | 15 |Tomasz Krawczyk |BAWINEK |
| | | |Maria Lelek |Kraków |
| 11 | 1/2 F | 8 |Piotr Pabian |SKT AGH |
| | | |Marzena Machnik |Kraków |
| 12 | 1/2 F | 12 |Maciej Bassara |BAWINEK |
| | | |Anna Witek |Kraków |
| 13 | 1/4 B | 1 |Adrian Batkiewicz |DANCELOOK |
| | | |Agnieszka Kolenda |Gliwice |
| 14-15 | 1/4 B | 9 |Bruno Sarnowski |A-Z |
| | | |Amelia Nowiczuk |Przemyśl |
| 14-15 | 1/4 B | 14 |Konrad Kaliński |SEMPRE |
| | | |Natalia Mogiłka |Kraków |
| 16 | 1/4 B | 4 |Krzysztof Kluczka |FORUM |
| | | |Julia Radziewska |Zabrze |
| 17-18 | 1/4 B | 2 |Jan Chatłas |DANCE POINT Kraków |
| | | |Barbara Trzyna | |
| 17-18 | 1/4 B | 3 |Marcin Data |SEMPRE |
| | | |Natalia Muszalska |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
Liczba par: 18
Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1| XXX X 4| 4 12-13 | 1|
| 2| 0| 0 16-18 | 2|
| 3| 0| 0 16-18 | 3|
| 4| X X 2| 2 15 | 4|
| 5| XX XXXXXX 8| 8 6-7 !| 5|
| 6|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !| 6|
| 7|XXXXXX X X 8| 8 6-7 !| 7|
| 8|XX XXX 5| 5 10-11 | 8|
| 9| 0| 0 16-18 | 9|
| 10|X X XXXXXXX 9| 9 3-5 !| 10|
| 11| X XX X X 5| 5 10-11 | 11|
| 12|X XX X 4| 4 12-13 | 12|
| 13|XXXX XXXXXX 10| 10 1-2 !| 13|
| 14|X X X 3| 3 14 | 14|
| 15| X XX X XX 6| 6 9 !| 15|
| 16|XXXXXXXX X 9| 9 3-5 !| 16|
| 18| XX XXXXX 7| 7 8 !| 18|
| 19|X XX XXXXXX 9| 9 3-5 !| 19|
----------------------------------------
Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 1|XX X X X 5| 5 4 | 1|
| 2| 0| 0 8-9 | 2|
| 3| 0| 0 8-9 | 3|
| 4| X 1| 1 7 | 4|
| 8|X XXXXX XX 8| 8 2 !| 8|
| 9| X X 2| 2 5-6 | 9|
| 11| X X XXXX 6| 6 3 !| 11|
| 12|X XXXXXXX X 9| 9 1 !| 12|
| 14| X X 2| 2 5-6 | 14|
----------------------------------------
Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
----------------------------------------
| Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr|
|par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par|
|---|--------------|---------------|---|
| 5|XX XXXXX X 8| 8 2-3 !| 5|
| 6| XX XXXX XX 8| 8 2-3 !| 6|
| 7|X X XXX X 6| 6 5-7 !| 7|
| 8|X X 2| 2 11 | 8|
| 10| XXXXXX X 7| 7 4 !| 10|
| 11|XX X XX X 6| 6 5-7 !| 11|
| 12| X 1| 1 12 | 12|
| 13| XXX XX X 6| 6 5-7 !| 13|
| 15| XXX 3| 3 10 | 15|
| 16| X X X X 4| 4 9 | 16|
| 18|X X XXX 5| 5 8 | 18|
| 19|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !| 19|
----------------------------------------
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
| 5|44642356566 6.0| 6.0 6 | 5|
| 6|36211111123 1.0| 1.0 1 | 6|
| 7|21373724431 2.0| 2.0 2 | 7|
| 10|13154237247 3.0| 3.0 3 | 10|
| 11|55436543354 5.0| 5.0 5 | 11|
| 13|77565665675 7.0| 7.0 7 | 13|
| 19|62727472712 4.0| 4.0 4 | 19|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 284 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa |
| 2 | F | 281 |Lorenzo Izzo |LIDER |
| | | |Magdalena Lubaszewska |Lublin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA
------------------------------------
| Nr|CC | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|281|21222211211 2.0| 2.0 2 |281|
|284|12111122122 1.0| 1.0 1 |284|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 284 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa |
| 2 | F | 281 |Lorenzo Izzo |LIDER |
| | | |Magdalena Lubaszewska |Lublin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA
------------------------------------
| Nr|S | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|281|21222121211 2.0| 2.0 2 |281|
|284|12111212122 1.0| 1.0 1 |284|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 284 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa |
| 2 | F | 281 |Lorenzo Izzo |LIDER |
| | | |Magdalena Lubaszewska |Lublin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA
------------------------------------
| Nr|R | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|281|22222221222 2.0| 2.0 2 |281|
|284|11111112111 1.0| 1.0 1 |284|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 284 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa |
| 2 | F | 281 |Lorenzo Izzo |LIDER |
| | | |Magdalena Lubaszewska |Lublin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE
------------------------------------
| Nr|PD | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|281|22112221222 2.0| 2.0 2 |281|
|284|11221112111 1.0| 1.0 1 |284|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 284 |Szymon Harazim |POLISH CLUB |
| | | |Kinga Harazim |Warszawa |
| 2 | F | 281 |Lorenzo Izzo |LIDER |
| | | |Magdalena Lubaszewska |Lublin |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE
------------------------------------
| Nr|JV | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|281|22222111222 2.0| 2.0 2 |281|
|284|11111222111 1.0| 1.0 1 |284|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 276 |Patryk Dębski |JEDYNKA |
| | | |Justyna - Klepczarek |Łódź |
| 2 | F | 277 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI
------------------------------------
| Nr|WA | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|276|11111111111 1.0| 1.0 1 |276|
|277|22222222222 2.0| 2.0 2 |277|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 276 |Patryk Dębski |JEDYNKA |
| | | |Justyna - Klepczarek |Łódź |
| 2 | F | 277 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO
------------------------------------
| Nr|T | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|276|11111111111 1.0| 1.0 1 |276|
|277|22222222222 2.0| 2.0 2 |277|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 276 |Patryk Dębski |JEDYNKA |
| | | |Justyna - Klepczarek |Łódź |
| 2 | F | 277 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI
------------------------------------
| Nr|WW | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|276|11111111111 1.0| 1.0 1 |276|
|277|22222222222 2.0| 2.0 2 |277|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 276 |Patryk Dębski |JEDYNKA |
| | | |Justyna - Klepczarek |Łódź |
| 2 | F | 277 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT
------------------------------------
| Nr|F | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|276|11111111111 1.0| 1.0 1 |276|
|277|22222222222 2.0| 2.0 2 |277|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
_Na początek
----- WYNIKI TURNIEJU -----
Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP
Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2
-----------------------------------------------------------------------------------
| Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość |
|-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|
| 1 | F | 276 |Patryk Dębski |JEDYNKA |
| | | |Justyna - Klepczarek |Łódź |
| 2 | F | 277 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA |
| | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków |
-----------------------------------------------------------------------------------
_Na początek
----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH -----
Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP
Liczba par: 2
Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP
------------------------------------
| Nr|Q | Suma Lok |Nr |
|par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par|
|---|---------------|----------|---|
|276|11111121111 1.0| 1.0 1 |276|
|277|22222212222 2.0| 2.0 2 |277|
------------------------------------
X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar
|