-

XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"


Turniej
Nazwa turnieju, organizator i obsługa turnieju
Protokół Klasyfikacyjny
Wyniki zbiorcze
Wyniki SENIOR

Klasy/kategorie i style
14-15 C CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
14-15 C SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
14-15 C RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
14-15 C PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
14-15 C JIVE ---  Wyniki   Tabela 
14-15 C WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
14-15 C TANGO ---  Wyniki   Tabela 
14-15 C WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
14-15 C FOKSTROT ---  Wyniki   Tabela 
14-15 C QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
14-15 D CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
14-15 D SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
14-15 D RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
14-15 D PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
14-15 D JIVE ---  Wyniki   Tabela 
14-15 D WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
14-15 D TANGO ---  Wyniki   Tabela 
14-15 D WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
14-15 D FOKSTROT ---  Wyniki   Tabela 
14-15 D QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
14-15 E WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
14-15 E TANGO ---  Wyniki   Tabela 
14-15 E WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
14-15 E QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
14-15 E CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
14-15 E SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
14-15 E RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
14-15 E JIVE ---  Wyniki   Tabela 
14-15 F WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
14-15 F WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
14-15 F QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
14-15 F CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
14-15 F SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
14-15 F JIVE ---  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow.15 F SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F JIVE ---  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow.15 F WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
Pow.15 F QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S JIVE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S TANGO ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S FOKSTROT ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 S QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A JIVE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A TANGO ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A FOKSTROT ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 A QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B JIVE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B TANGO ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B FOKSTROT ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 B QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C JIVE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C TANGO ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C FOKSTROT ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 C QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D JIVE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D TANGO ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D FOKSTROT ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 D QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E SAMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E RUMBA ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E JIVE ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E TANGO ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela 
Pow. 15 E QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela 

_Na początek ----- NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- | | | Nazwa turnieju: XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego | | "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego" | | | | Miejsce i data: Kraków, 10-11 Grudzień 2016 r. | | | | Organizator: Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT, Zarząd Główny PTT | | | | Kierownik organizacyjny turnieju: | | Janusz Biały, Dariusz Dragan | | | | Kierownik artystyczny turnieju: | | Maria Nowak | | | | Obsługa muzyczna: | | | | | | Konferansjer: Alicja Górska, Grzegorz Szymański, Sylwester Homoncik | | | |------------------------------------------------------------------------------| | | | Program komputerowy: | | Skating System '2009 ver. 7.11 | | AWM Soft Mirosław Wolak | | 31-523 Kraków, ul. St. Moniuszki 36/2 | | tel. kom. 0606 880 742 | | tel. do pracy (0-12) 634-16-16, 634-07-70 | | e-mail mwolak@taniec.krakow.pl | | | -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- PROTOKÓŁ KLASYFIKACYJNY ----- -------------------------------------------------------------------------------- | | | | | P R O T O K Ó Ł K L A S Y F I K A C Y J N Y | | | | | | 1. Nazwa turnieju: | | | | XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego | | "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego" | | ...................................................................... | | | | 2. Miejsce i data rozgrywania turnieju: | | | | Kraków, 10-11 Grudzień 2016 r. | | | | 3. Na turnieju nadano nowe klasy taneczne następującym parom: | | | | Nr pary Para Klub/Miejscowość | | | | 71 Daniel Myślicki DANCECLUB | | Natalia Koss Szczecin | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 75 Daniel Szczygieł DŻET | | Kinga Krystek Rzeszów-Boguch. | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 90 Bartosz Koścień SUKCES | | Alicja Hanulak Częstochowa | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 62 Mateusz Gralak ALFA-ASTRA | | Julia Skrzypczyńska Stargard | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 71 Daniel Myślicki DANCECLUB | | Natalia Koss Szczecin | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 75 Daniel Szczygieł DŻET | | Kinga Krystek Rzeszów-Boguch. | | para kategorii/klasy: 14-15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 30 Norbert Głogosz ETIUDA | | Klaudia Zielińska Radomsko | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 47 Filip Wiśniewski GRACJA | | Aleksandra Pawłowska Zielona Góra | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 57 Michał Laskowski LIDER | | Magdalena Wadowska Lublin | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 29 Adam Gilek ASTRA | | Emilia Mróz Szczecin | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 30 Norbert Głogosz ETIUDA | | Klaudia Zielińska Radomsko | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 32 Jakub Ligenza KIEPURA | | Natalia Makiejewska Sosnowiec | | para kategorii/klasy: 14-15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 13 Szymon Kwiatkowski MASTER DANCE | | Agata Masarczyk Gliwice | | para kategorii/klasy: 14-15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 14 Mateusz Majcher MAGIC DANCE | | Estera Gromaszek Lublin | | para kategorii/klasy: 14-15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 19 Jakub Pokora ETIUDA | | Wiktoria Bielas Radomsko | | para kategorii/klasy: 14-15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 1 Błażej Brudny LORDANCE | | Zofia Chlebik Wodzisław Śl. | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 5 Szymon Musioł LORDANCE | | Wiktoria Krumpietz Wodzisław Śl. | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 6 Patryk Studnicki ST ZIELIŃSKA HANNA | | Laura Machnik Ząbkowice | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 102 Mikołaj Manusch FORUM | | Agata Wazia Zabrze | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | | 103 Maciej Małochleb SzT eMiKa | | Weronika Peroń Tarnów | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | | 110 Waldemar Politański DANCE CENTER | | Joanna Cooper Poznań | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: LATIN | | | | 100 Maciej Młynarski IGLICA | | Katarzyna Rybińska Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD | | | | 102 Mikołaj Manusch FORUM | | Agata Wazia Zabrze | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD | | | | 103 Maciej Małochleb SzT eMiKa | | Weronika Peroń Tarnów | | para kategorii/klasy: Pow.15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD | | | | 32 Robert Duda IDEA | | Natalia Gąsior Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN | | | | 44 Oskar Litorowicz IGLICA | | Oliwia Kwietniowska Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN | | | | 51 Kamil Pawlak CORTE TOP DANCE | | Klaudia Rafińska Warszawa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN | | | | 221 Michał Repecki MYKA | | Oliwia Tracz Zamość | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN | | | | 225 Paweł Ujczak IGLICA | | Aleksandra Drobna Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: LATIN | | | | 21 Daniel Mrozek LATINA | | Maja Olbińska Wolsztyn | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD | | | | 23 Kamil Sokołowski CHAMPION TEAM | | Maria Lytvynenko Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD | | | | 248 Kamil Pieczyrak KIEPURA | | Sandra Polewska Sosnowiec | | para kategorii/klasy: Pow. 15 A | | OTRZYMUJE KLASĘ: S W STYLU: STANDARD | | | | 180 Jakub Aftanasiuk CENTRUM TRÓJMIASTO | | Marta Ejsmont Gdańsk | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: LATIN | | | | 184 Hubert Ciurko AKSEL | | Jagienka Preisner Rzeszów | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: LATIN | | | | 234 Michał Hawro IGLICA | | Paulina Toczek Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: LATIN | | | | 239 Kacper Kasprzyk IGLICA | | Małgorzata Anna Budzińska Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: LATIN | | | | 247 Mateusz Oleksik MARENGO | | Agata Skrolecka DąbrowaGórnicza | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: LATIN | | | | 250 Kamil Polewski ZORBA | | Marta Jankowska Mykanów | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: LATIN | | | | 185 Amadeusz Frodyma GRACJA | | Wiktoria Krynicka Zielona Góra | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 215 Michał Mierzwa DŻET | | Jagoda Sobczyk Rzeszów-Boguch. | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 221 Michał Repecki MYKA | | Oliwia Tracz Zamość | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 225 Paweł Ujczak IGLICA | | Aleksandra Drobna Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 226 Szymon Zakrzewski MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA | | Julia Giesek Mława | | para kategorii/klasy: Pow. 15 B | | OTRZYMUJE KLASĘ: A W STYLU: STANDARD | | | | 104 Michał Bolek IGLICA | | Joanna Iskra Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 114 Michał Skarka MASTER DANCE | | Ivetta Stolarska Gliwice | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 152 Bartosz Gryboś KIEPURA | | Zuzanna Kudzielko Sosnowiec | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 161 Bartosz Nabiałczyk ST DOBROWOLSCY | | Natalia Kaliściak Częstochowa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 173 Miłosz Jakub Weronowski RESPECT DANCE | | Amelia Rut Skarżysko-Kam. | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: LATIN | | | | 104 Michał Bolek IGLICA | | Joanna Iskra Wrocław | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 106 Wojciech Grabowski MAKO | | Marta Lipiec Sulejówek | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 115 Szymon Stolarczyk ALFA-ASTRA | | Natalia Pszczoła Stargard | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 119 Mateusz Zając BRASIL | | Natalia Niziołek Warszawa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 143 Sandro Tchórzewski LATINA | | Oliwia Radwan Wolsztyn | | para kategorii/klasy: Pow. 15 C | | OTRZYMUJE KLASĘ: B W STYLU: STANDARD | | | | 44 Kamil Mikulski DANCECLUB | | Viktoria Karczewska-May Szczecin | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 73 Wojciech Cieślak ROYAL DANCE STUDIO | | Kamila Mikusek Warszawa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 74 Michał Domiański Centrum Tańca FIESTA | | Julia Kolińska KędzierzynKoźle | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 79 Mateusz Jóźwiak ROYAL DANCE STUDIO | | Katarzyna Krzyczkowska WARSZAWA | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 42 Damian Kowalik ST DOBROWOLSCY | | Olga Gwiazdowicz Częstochowa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 44 Kamil Mikulski DANCECLUB | | Viktoria Karczewska-May Szczecin | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 49 Miłosz Serafin ASTRA | | Anna Bukiel Szczecin | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 68 Michał Szuba CENTRUM TAŃCA | | Justyna Gmochowska Warszawa | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 125 Szyrwiński Bogdan, Wołosz Anna ASTRA-Szczecin | | para kategorii/klasy: SENIOR 1 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D w stylu STANDARD | | | | 122 Frydrych Piotr, Wieczorek-Stawicka Marta CORTE TOP DANCE | | para kategorii/klasy: SENIOR 1 E Warszawa | | OTRZYMUJE KLASĘ: D w stylu LATIN | | | | 143 Dziok Rafał, Matuszczak-Dziok Aleksandra GRACJA | | para kategorii/klasy: SENIOR 2 E Zielona Góra | | OTRZYMUJE KLASĘ: D w stylu STANDARD | | | | 136 Bieżański Szymon, Bieżańska Alicja AKADEMIA TAŃCA | | para kategorii/klasy: SENIOR 2 E Warszawa | | OTRZYMUJE KLASĘ: D w stylu LATIN | | | | 160 Szczegielniak Paweł, Szczegielniak Grażyna ST. TAŃCA JANKOWSKI | | para kategorii/klasy: SENIOR 3 E Łódź | | OTRZYMUJE KLASĘ: D w stylu STANDARD | | | | 158 Żołądziejewski Zbigniew, Ganecka Małgorzata GRACJA | | para kategorii/klasy: SENIOR 3 E Zielona Góra | | OTRZYMUJE KLASĘ: D w stylu LATIN | | | | 168 Stańczyk Jerzy, Stańczyk Anna NDK | | para kategorii/klasy: SENIOR 3 F Nowa Sól | | OTRZYMUJE KLASĘ: C w stylu LATIN | | | | 168 Stańczyk Jerzy, Stańczyk Anna NDK | | para kategorii/klasy: SENIOR 3 C Nowa Sól | | OTRZYMUJE KLASĘ: B w stylu STANDARD | | | | 146 Jaworek Tomasz, Tarnowska Jaworek Anna Kuźnia Tańca | | para kategorii/klasy: SENIOR 1 D Kraków | | OTRZYMUJE KLASĘ: C w stylu LATIN | | | | 176 Kazimirski Jan, Sowińska Joanna AKADEMIA TAŃCA | | para kategorii/klasy: SENIOR 1 D Warszawa | | OTRZYMUJE KLASĘ: C w stylu LATIN | | | -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 C LATIN Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Tadeusz Piątkowski | | Sędzia B | Anna Jabczyńska | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | | Sędzia D | Grzegorz Rybicki | | Sędzia E | Maria Sielicka | | Sędzia F | Krzysztof Kociński | | Sędzia G | Marek Parasiewicz | | Sędzia H | Adrian Stryjczak | | Sędzia I | Kazimierz Kopaczyński | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 90 |Bartosz Koścień |SUKCES | | | | |Alicja Hanulak |Częstochowa | | 2 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 3 | F | 93 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |Warszawa | | 4 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 5 | F | 92 |Wiktor Purczyński |GRACJA | | | | |Alicja Staśkiewicz |Zielona Góra | | 6 | F | 85 |Mateusz Adamczyk |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 7 | 1/2 F | 91 |Maciej Malinowski |START | | | | |Paulina Rajkowska |Płońsk | | 8-10 | 1/2 F | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 8-10 | 1/2 F | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 8-10 | 1/2 F | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 11-12 | 1/2 F | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 11-12 | 1/2 F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 13-15 | 1/2 F | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 13-15 | 1/2 F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 13-15 | 1/2 F | 95 |Jacek Wojtasiewicz |PERFECT | | | | |Zuzanna Wolska |Będzin | | 16-18 | 1/4 B | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 16-18 | 1/4 B | 86 |Jacek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 16-18 | 1/4 B | 89 |Karol Jagielski |IMAGE | | | | |Milena Kowalczyk |Wyszków | | 19-20 | 1/4 B | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 19-20 | 1/4 B | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 21-22 | 1/4 B | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 21-22 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 23-25 | 1/4 B | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 23-25 | 1/4 B | 88 |Jakub Busiek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Oliwia Jeżyna |Radom | | 23-25 | 1/4 B | 94 |Emanuel Skrobisz |ZORBA | | | | |Małgorzata Zagórska |Mykanów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| XXX X 4| 4 6-7 !| 59| | 60| X 1| 1 15-19 | 60| | 62|X X 2| 2 11-14 | 62| | 63| X X 2| 2 11-14 | 63| | 64| X XX 3| 3 8-10 | 64| | 65| 0| 0 20-25 | 65| | 66|X X 2| 2 11-14 | 66| | 67| XX XX 4| 4 6-7 !| 67| | 69| 0| 0 20-25 | 69| | 70| X X 2| 2 11-14 | 70| | 71|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 71| | 72| X 1| 1 15-19 | 72| | 73| X 1| 1 15-19 | 73| | 74| 0| 0 20-25 | 74| | 75|XXXXXX X 7| 7 2-3 !| 75| | 85| X 1| 1 15-19 | 85| | 86| 0| 0 20-25 | 86| | 88| 0| 0 20-25 | 88| | 89|X X X 3| 3 8-10 | 89| | 90|XXXXXX 6| 6 4 !| 90| | 91| XX X 3| 3 8-10 | 91| | 92|XXXXX XX 7| 7 2-3 !| 92| | 93| XXX XX 5| 5 5 !| 93| | 94| 0| 0 20-25 | 94| | 95| X 1| 1 15-19 | 95| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 60|XXX XX X 6| 6 1-3 !| 60| | 62|XX X XXX 6| 6 1-3 !| 62| | 63| X 1| 1 14-15 | 63| | 64| X X X 3| 3 9-11 | 64| | 65| 0| 0 16-18 | 65| | 66|X X XX 4| 4 5-8 !| 66| | 69|XX XX 4| 4 5-8 !| 69| | 70|X X XX X 5| 5 4 !| 70| | 72| XX 2| 2 12-13 | 72| | 73| X X 2| 2 12-13 | 73| | 74| X 1| 1 14-15 | 74| | 85| XXX X 4| 4 5-8 !| 85| | 86| X XX 3| 3 9-11 | 86| | 88| 0| 0 16-18 | 88| | 89| X XX 3| 3 9-11 | 89| | 91| X XXXXX 6| 6 1-3 !| 91| | 94| 0| 0 16-18 | 94| | 95|X XXX 4| 4 5-8 !| 95| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X X 2| 2 8-10 | 59| | 60|X 1| 1 11-12 | 60| | 62| XX 2| 2 8-10 | 62| | 66| X X 2| 2 8-10 | 66| | 67| X 1| 1 11-12 | 67| | 69| 0| 0 13-15 | 69| | 70| 0| 0 13-15 | 70| | 71|XXXXXX XX 8| 8 1-4 !| 71| | 75| XXXXXX X 7| 7 5 !| 75| | 85|XXXX 4| 4 6 !| 85| | 90|XXXXXX XX 8| 8 1-4 !| 90| | 91| X XX 3| 3 7 | 91| | 92|XX XXXXXX 8| 8 1-4 !| 92| | 93|XXXXXXX X 8| 8 1-4 !| 93| | 95| 0| 0 13-15 | 95| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 71|123332511 2.0| 2.0 2 | 71| | 75|254225464 4.0| 4.0 4 | 75| | 85|645666656 6.0| 6.0 6 | 85| | 90|411111233 1.0| 1.0 1 | 90| | 92|566453122 5.0| 5.0 5 | 92| | 93|332544345 3.0| 3.0 3 | 93| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 90 |Bartosz Koścień |SUKCES | | | | |Alicja Hanulak |Częstochowa | | 2 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 3 | F | 92 |Wiktor Purczyński |GRACJA | | | | |Alicja Staśkiewicz |Zielona Góra | | 4 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 5 | F | 93 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |Warszawa | | 6 | F | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 7 | F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 8 | 1/2 F | 91 |Maciej Malinowski |START | | | | |Paulina Rajkowska |Płońsk | | 9-10 | 1/2 F | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 9-10 | 1/2 F | 89 |Karol Jagielski |IMAGE | | | | |Milena Kowalczyk |Wyszków | | 11 | 1/2 F | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 12-13 | 1/2 F | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 12-13 | 1/2 F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 14-18 | 1/4 B | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 14-18 | 1/4 B | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 14-18 | 1/4 B | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 14-18 | 1/4 B | 85 |Mateusz Adamczyk |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 14-18 | 1/4 B | 94 |Emanuel Skrobisz |ZORBA | | | | |Małgorzata Zagórska |Mykanów | | 19-20 | 1/4 B | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 19-20 | 1/4 B | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 21-24 | 1/4 B | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 21-24 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 21-24 | 1/4 B | 86 |Jacek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 21-24 | 1/4 B | 95 |Jacek Wojtasiewicz |PERFECT | | | | |Zuzanna Wolska |Będzin | | 25 | 1/4 B | 88 |Jakub Busiek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Oliwia Jeżyna |Radom | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| XX 2| 2 11-14 | 59| | 60|X X 2| 2 11-14 | 60| | 62| 0| 0 18-25 | 62| | 63| 0| 0 18-25 | 63| | 64| X X X 3| 3 8-10 | 64| | 65| 0| 0 18-25 | 65| | 66|X XX X 4| 4 7 !| 66| | 67| X XX 3| 3 8-10 | 67| | 69|X 1| 1 15-17 | 69| | 70| 0| 0 18-25 | 70| | 71|X XXX XX 6| 6 4-6 !| 71| | 72| X X 2| 2 11-14 | 72| | 73| 0| 0 18-25 | 73| | 74| X 1| 1 15-17 | 74| | 75|XX XXXXX 7| 7 1-3 !| 75| | 85| XX X 3| 3 8-10 | 85| | 86| X 1| 1 15-17 | 86| | 88| 0| 0 18-25 | 88| | 89|XXX XXX 6| 6 4-6 !| 89| | 90|XXXXXX X 7| 7 1-3 !| 90| | 91| X X 2| 2 11-14 | 91| | 92| XXXXXXX 7| 7 1-3 !| 92| | 93| X XXX XX 6| 6 4-6 !| 93| | 94| 0| 0 18-25 | 94| | 95| 0| 0 18-25 | 95| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59|X XXXXX 6| 6 2 !| 59| | 60| XXXXXXXX 8| 8 1 !| 60| | 62| X XX 3| 3 7-11 | 62| | 63| X 1| 1 14-17 | 63| | 64| XXX X 4| 4 4-6 !| 64| | 65| X X 2| 2 12-13 | 65| | 67| XX XX 4| 4 4-6 !| 67| | 69|X X 2| 2 12-13 | 69| | 70|X X X X 4| 4 4-6 !| 70| | 72| X XX 3| 3 7-11 | 72| | 73| XX X 3| 3 7-11 | 73| | 74| X 1| 1 14-17 | 74| | 85| XXX 3| 3 7-11 | 85| | 86|X 1| 1 14-17 | 86| | 88| 0| 0 18 | 88| | 91|X X X XX 5| 5 3 !| 91| | 94|XX X 3| 3 7-11 | 94| | 95| X 1| 1 14-17 | 95| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X 1| 1 11 | 59| | 60|X X 2| 2 9-10 | 60| | 64| 0| 0 12-13 | 64| | 66| X X X X 4| 4 6-7 !| 66| | 67| XXXX 4| 4 6-7 !| 67| | 70| 0| 0 12-13 | 70| | 71|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 71| | 75|XXXXXXX X 8| 8 2-4 !| 75| | 89| X X 2| 2 9-10 | 89| | 90| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 90| | 91|XX X 3| 3 8 | 91| | 92|XXX XXXXX 8| 8 2-4 !| 92| | 93|X XXX X 5| 5 5 !| 93| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 66|677767655 6.0| 6.0 6 | 66| | 67|766476777 7.0| 7.0 7 | 67| | 71|143332312 2.0| 2.0 2 | 71| | 75|354215264 4.0| 4.0 4 | 75| | 90|411121433 1.0| 1.0 1 | 90| | 92|235654121 3.0| 3.0 3 | 92| | 93|522543546 5.0| 5.0 5 | 93| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 90 |Bartosz Koścień |SUKCES | | | | |Alicja Hanulak |Częstochowa | | 2 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 3 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 4 | F | 92 |Wiktor Purczyński |GRACJA | | | | |Alicja Staśkiewicz |Zielona Góra | | 5 | F | 93 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |Warszawa | | 6 | F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 7 | 1/2 F | 85 |Mateusz Adamczyk |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 8-9 | 1/2 F | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 8-9 | 1/2 F | 89 |Karol Jagielski |IMAGE | | | | |Milena Kowalczyk |Wyszków | | 10-12 | 1/2 F | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 10-12 | 1/2 F | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 10-12 | 1/2 F | 91 |Maciej Malinowski |START | | | | |Paulina Rajkowska |Płońsk | | 13 | 1/2 F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 14-17 | 1/4 B | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 14-17 | 1/4 B | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 14-17 | 1/4 B | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 14-17 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 18 | 1/4 B | 94 |Emanuel Skrobisz |ZORBA | | | | |Małgorzata Zagórska |Mykanów | | 19-22 | 1/4 B | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 19-22 | 1/4 B | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 19-22 | 1/4 B | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 19-22 | 1/4 B | 95 |Jacek Wojtasiewicz |PERFECT | | | | |Zuzanna Wolska |Będzin | | 23-25 | 1/4 B | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 23-25 | 1/4 B | 86 |Jacek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 23-25 | 1/4 B | 88 |Jakub Busiek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Oliwia Jeżyna |Radom | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| XXX 3| 3 7-9 !| 59| | 60| XX XX X 5| 5 5 !| 60| | 62| X X XX 4| 4 6 !| 62| | 63| 0| 0 20-25 | 63| | 64| X X 2| 2 10-14 | 64| | 65| 0| 0 20-25 | 65| | 66| X 1| 1 15-19 | 66| | 67|X X 2| 2 10-14 | 67| | 69| X 1| 1 15-19 | 69| | 70|X X 2| 2 10-14 | 70| | 71|XXXXX XX 7| 7 3 !| 71| | 72| X 1| 1 15-19 | 72| | 73| X 1| 1 15-19 | 73| | 74| 0| 0 20-25 | 74| | 75|XXXXXXXX 8| 8 2 !| 75| | 85| XXX 3| 3 7-9 !| 85| | 86| 0| 0 20-25 | 86| | 88| 0| 0 20-25 | 88| | 89| XX 2| 2 10-14 | 89| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 90| | 91|XX X 3| 3 7-9 !| 91| | 92|X X XX XX 6| 6 4 !| 92| | 93| X X 2| 2 10-14 | 93| | 94| 0| 0 20-25 | 94| | 95| X 1| 1 15-19 | 95| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 63| X 1| 1 10-13 | 63| | 64| X X X 3| 3 5-8 | 64| | 65| 0| 0 14-16 | 65| | 66|X X X 3| 3 5-8 | 66| | 67| X X X X 4| 4 2-4 !| 67| | 69|XXX 3| 3 5-8 | 69| | 70|XX X X 4| 4 2-4 !| 70| | 72| X 1| 1 10-13 | 72| | 73| X 1| 1 10-13 | 73| | 74| X XX 3| 3 5-8 | 74| | 86| 0| 0 14-16 | 86| | 88| 0| 0 14-16 | 88| | 89| X XXX 4| 4 2-4 !| 89| | 93|X XXX XX 6| 6 1 !| 93| | 94| XX 2| 2 9 | 94| | 95| X 1| 1 10-13 | 95| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59|X 1| 1 10-12 | 59| | 60|X 1| 1 10-12 | 60| | 62| XX 2| 2 8-9 | 62| | 67| XXXX 4| 4 6 !| 67| | 70| 0| 0 13 | 70| | 71|X XXXXXXX 8| 8 3 !| 71| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 75| | 85| XXX 3| 3 7 | 85| | 89| X X 2| 2 8-9 | 89| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 90| | 91| X 1| 1 10-12 | 91| | 92| X XXXXXX 7| 7 4-5 !| 92| | 93|XXXXXX X 7| 7 4-5 !| 93| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 67|666566665 6.0| 6.0 6 | 67| | 71|123333412 2.0| 2.0 2 | 71| | 75|234112354 3.0| 3.0 3 | 75| | 90|411221131 1.0| 1.0 1 | 90| | 92|345444223 4.0| 4.0 4 | 92| | 93|552655546 5.0| 5.0 5 | 93| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 90 |Bartosz Koścień |SUKCES | | | | |Alicja Hanulak |Częstochowa | | 2 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 3 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 4 | F | 92 |Wiktor Purczyński |GRACJA | | | | |Alicja Staśkiewicz |Zielona Góra | | 5 | F | 93 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |Warszawa | | 6 | F | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 7 | F | 85 |Mateusz Adamczyk |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 8 | 1/2 F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 9-10 | 1/2 F | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 9-10 | 1/2 F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 11-13 | 1/2 F | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 11-13 | 1/2 F | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 11-13 | 1/2 F | 95 |Jacek Wojtasiewicz |PERFECT | | | | |Zuzanna Wolska |Będzin | | 14-15 | 1/4 B | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 14-15 | 1/4 B | 89 |Karol Jagielski |IMAGE | | | | |Milena Kowalczyk |Wyszków | | 16-17 | 1/4 B | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 16-17 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 18-21 | 1/4 B | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 18-21 | 1/4 B | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 18-21 | 1/4 B | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 18-21 | 1/4 B | 86 |Jacek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 22-25 | 1/4 B | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 22-25 | 1/4 B | 88 |Jakub Busiek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Oliwia Jeżyna |Radom | | 22-25 | 1/4 B | 91 |Maciej Malinowski |START | | | | |Paulina Rajkowska |Płońsk | | 22-25 | 1/4 B | 94 |Emanuel Skrobisz |ZORBA | | | | |Małgorzata Zagórska |Mykanów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X X 2| 2 11-15 | 59| | 60| X 1| 1 16-18 | 60| | 62| X XX 3| 3 7-10 !| 62| | 63| 0| 0 19-25 | 63| | 64| X 1| 1 16-18 | 64| | 65| 0| 0 19-25 | 65| | 66|X XXXX 5| 5 4-5 !| 66| | 67| X X X 3| 3 7-10 !| 67| | 69|X X X 3| 3 7-10 !| 69| | 70|X X X 3| 3 7-10 !| 70| | 71|XX XX X 5| 5 4-5 !| 71| | 72| X X 2| 2 11-15 | 72| | 73| 0| 0 19-25 | 73| | 74| 0| 0 19-25 | 74| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 75| | 85| XX 2| 2 11-15 | 85| | 86| X X 2| 2 11-15 | 86| | 88| 0| 0 19-25 | 88| | 89| X 1| 1 16-18 | 89| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 90| | 91| X X 2| 2 11-15 | 91| | 92|X XXXXX 6| 6 3 !| 92| | 93| XX X X 4| 4 6 !| 93| | 94| 0| 0 19-25 | 94| | 95| 0| 0 19-25 | 95| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X XXX 4| 4 2-3 !| 59| | 60| X X X 3| 3 4-5 | 60| | 63| X X 2| 2 6-7 | 63| | 64| X 1| 1 8-11 | 64| | 65| 0| 0 12-15 | 65| | 72| X 1| 1 8-11 | 72| | 73| X 1| 1 8-11 | 73| | 74| XX 2| 2 6-7 | 74| | 85|XXXX X 5| 5 1 !| 85| | 86| X 1| 1 8-11 | 86| | 88| 0| 0 12-15 | 88| | 89|X X X 3| 3 4-5 | 89| | 91| 0| 0 12-15 | 91| | 94| 0| 0 12-15 | 94| | 95|X XXX 4| 4 2-3 !| 95| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| 0| 0 11-13 | 59| | 62| 0| 0 11-13 | 62| | 66|X XXX 4| 4 6-7 !| 66| | 67| X XX 3| 3 8 | 67| | 69| X 1| 1 9-10 | 69| | 70| X 1| 1 9-10 | 70| | 71|XXXX XXXX 8| 8 4 !| 71| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 75| | 85| XX XX 4| 4 6-7 !| 85| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 90| | 92|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 92| | 93|XXXXX X 6| 6 5 !| 93| | 95| 0| 0 11-13 | 95| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C PASODOBLE ---------------------------------- | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 66|777445566 6.0| 6.0 6 | 66| | 71|134233212 2.0| 2.0 2 | 71| | 75|263322354 3.0| 3.0 3 | 75| | 85|525676777 7.0| 7.0 7 | 85| | 90|311111133 1.0| 1.0 1 | 90| | 92|456557421 4.0| 4.0 4 | 92| | 93|642764645 5.0| 5.0 5 | 93| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C JIVE Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 90 |Bartosz Koścień |SUKCES | | | | |Alicja Hanulak |Częstochowa | | 2 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 3 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 4 | F | 92 |Wiktor Purczyński |GRACJA | | | | |Alicja Staśkiewicz |Zielona Góra | | 5 | F | 85 |Mateusz Adamczyk |GASIEK | | | | |Paula Kamińska |Rzeszów | | 6 | F | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 7 | 1/2 F | 95 |Jacek Wojtasiewicz |PERFECT | | | | |Zuzanna Wolska |Będzin | | 8-11 | 1/2 F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 8-11 | 1/2 F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 8-11 | 1/2 F | 91 |Maciej Malinowski |START | | | | |Paulina Rajkowska |Płońsk | | 8-11 | 1/2 F | 93 |Jakub Rembelski |STUDIO TAŃCA WOLF | | | | |Oliwia Bala |Warszawa | | 12-13 | 1/2 F | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 12-13 | 1/2 F | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 14-17 | 1/4 B | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 14-17 | 1/4 B | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 14-17 | 1/4 B | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 14-17 | 1/4 B | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 18-20 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 18-20 | 1/4 B | 86 |Jacek Andruszko |EVOLUTION | | | | |Klaudia Madaj |Kraków | | 18-20 | 1/4 B | 94 |Emanuel Skrobisz |ZORBA | | | | |Małgorzata Zagórska |Mykanów | | 21-22 | 1/4 B | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 21-22 | 1/4 B | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 23-25 | 1/4 B | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 23-25 | 1/4 B | 88 |Jakub Busiek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Oliwia Jeżyna |Radom | | 23-25 | 1/4 B | 89 |Karol Jagielski |IMAGE | | | | |Milena Kowalczyk |Wyszków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C JIVE Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X XX 3| 3 8-11 | 59| | 60|XXX XX X 6| 6 3 !| 60| | 62| XX 2| 2 12-13 | 62| | 63| 0| 0 20-25 | 63| | 64| 0| 0 20-25 | 64| | 65| 0| 0 20-25 | 65| | 66|X XXX X 5| 5 4-5 !| 66| | 67|XX X 3| 3 8-11 | 67| | 69| X 1| 1 14-19 | 69| | 70| X X X 3| 3 8-11 | 70| | 71|X X XX 4| 4 6-7 !| 71| | 72| X XX 3| 3 8-11 | 72| | 73| X 1| 1 14-19 | 73| | 74| X 1| 1 14-19 | 74| | 75|XXXXXXX X 8| 8 2 !| 75| | 85| XX 2| 2 12-13 | 85| | 86| X 1| 1 14-19 | 86| | 88| 0| 0 20-25 | 88| | 89| X 1| 1 14-19 | 89| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 90| | 91| 0| 0 20-25 | 91| | 92|X XXX 4| 4 6-7 !| 92| | 93| X XXX X 5| 5 4-5 !| 93| | 94| 0| 0 20-25 | 94| | 95| X 1| 1 14-19 | 95| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| XXXX 4| 4 4-6 !| 59| | 62| X XX 3| 3 7-10 | 62| | 63| X 1| 1 14-15 | 63| | 64| X 1| 1 14-15 | 64| | 65| 0| 0 16-18 | 65| | 67|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 67| | 69|X XX 3| 3 7-10 | 69| | 70|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 70| | 72|X X X 3| 3 7-10 | 72| | 73|XX X 3| 3 7-10 | 73| | 74| XX 2| 2 11-13 | 74| | 85| XXXX 4| 4 4-6 !| 85| | 86| XX 2| 2 11-13 | 86| | 88| 0| 0 16-18 | 88| | 89| 0| 0 16-18 | 89| | 91| XX XX 4| 4 4-6 !| 91| | 94| X X 2| 2 11-13 | 94| | 95|X X XXX X 6| 6 3 !| 95| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X 1| 1 12-13 | 59| | 60| X 1| 1 12-13 | 60| | 66| XXXX 4| 4 6 !| 66| | 67| XX 2| 2 8-11 | 67| | 70| X X 2| 2 8-11 | 70| | 71|XX XXXXXX 8| 8 3 !| 71| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 75| | 85|XXXX X 5| 5 5 !| 85| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 90| | 91| X X 2| 2 8-11 | 91| | 92|XX XXXX 6| 6 4 !| 92| | 93|XX 2| 2 8-11 | 93| | 95| X XX 3| 3 7 | 95| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 66|664443656 6.0| 6.0 6 | 66| | 71|156236323 3.0| 3.0 3 | 71| | 75|322322244 2.0| 2.0 2 | 75| | 85|543565565 5.0| 5.0 5 | 85| | 90|211111131 1.0| 1.0 1 | 90| | 92|435654412 4.0| 4.0 4 | 92| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 C STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Marek Parasiewicz | | Sędzia B | Sławomir Haczek | | Sędzia C | Henryk Kosubek | | Sędzia D | Waldemar Dudek | | Sędzia E | Łukasz Stawiński | | Sędzia F | Małgorzata Smoroń-Krawczyk | | Sędzia G | Waldemar Ziomek | | Sędzia H | Grzegorz Rybicki | | Sędzia I | Joanna Ziomek | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 2 | F | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 3 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 4 | F | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 5 | F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 6 | F | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 7 | F | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 8-9 | 1/2 F | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 8-9 | 1/2 F | 80 |Adam Mohana |ETIUDA | | | | |Marcelina Siwko |Radomsko | | 10-11 | 1/2 F | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 10-11 | 1/2 F | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 12-14 | 1/2 F | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 12-14 | 1/2 F | 79 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 12-14 | 1/2 F | 83 |Arkadiusz Ryba |LORDANCE | | | | |Martyna Smusz |Wodzisław Śl. | | 15-17 | 1/4 B | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 15-17 | 1/4 B | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 15-17 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 18-19 | 1/4 B | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 18-19 | 1/4 B | 82 |Mateusz Pyrzyński |LORDANCE | | | | |Wiktoria Murawska |Wodzisław Śl. | | 20-24 | 1/4 B | 76 |Michał Czabator |GRACJA | | | | |Emilia Dubicka |Zielona Góra | | 20-24 | 1/4 B | 77 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 20-24 | 1/4 B | 78 |Bogdan Macura |RYTM | | | | |Alicja Kogut |Żory | | 20-24 | 1/4 B | 81 |Kacper Powichrowski |KIEPURA | | | | |Julia Frankiewicz |Sosnowiec | | 20-24 | 1/4 B | 84 |Artur Szumacher |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Katarzyna Welenc |Mława | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI Liczba par: 24 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X 1| 1 14-19 | 59| | 60|XX XX X 5| 5 3 !| 60| | 62|X XXX XX 6| 6 2 !| 62| | 63| XX XX 4| 4 4-5 !| 63| | 64| 0| 0 20-24 | 64| | 65| XXX X 4| 4 4-5 !| 65| | 66| X XX 3| 3 6-11 !| 66| | 67|X X 2| 2 12-13 | 67| | 69| X 1| 1 14-19 | 69| | 70|X X X 3| 3 6-11 !| 70| | 71| X X X 3| 3 6-11 !| 71| | 72| XX X 3| 3 6-11 !| 72| | 73| 0| 0 20-24 | 73| | 74| X 1| 1 14-19 | 74| | 75| XXX XXXX 7| 7 1 !| 75| | 76| X X 2| 2 12-13 | 76| | 77| 0| 0 20-24 | 77| | 78| 0| 0 20-24 | 78| | 79|X X X 3| 3 6-11 !| 79| | 80| X 1| 1 14-19 | 80| | 81| 0| 0 20-24 | 81| | 82| X 1| 1 14-19 | 82| | 83|X X X 3| 3 6-11 !| 83| | 84| X 1| 1 14-19 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X 1| 1 7-8 | 59| | 64| XX X 3| 3 2-3 !| 64| | 67| XX 2| 2 4-6 | 67| | 69|X X XX 4| 4 1 !| 69| | 73| X X 2| 2 4-6 | 73| | 74|X X 2| 2 4-6 | 74| | 76| 0| 0 9-13 | 76| | 77| 0| 0 9-13 | 77| | 78| 0| 0 9-13 | 78| | 80| X XX 3| 3 2-3 !| 80| | 81| 0| 0 9-13 | 81| | 82| X 1| 1 7-8 | 82| | 84| 0| 0 9-13 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 60|X XX XX 5| 5 4-7 !| 60| | 62|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 62| | 63| XXXXXX 6| 6 3 !| 63| | 64| X 1| 1 12-14 | 64| | 65| X X 2| 2 10-11 | 65| | 66|XX X 3| 3 8-9 | 66| | 69| XX 2| 2 10-11 | 69| | 70| XX X XX 5| 5 4-7 !| 70| | 71| XX X XX 5| 5 4-7 !| 71| | 72|XX X XX 5| 5 4-7 !| 72| | 75|XXXX XX X 7| 7 2 !| 75| | 79| X 1| 1 12-14 | 79| | 80| XX X 3| 3 8-9 | 80| | 83|X 1| 1 12-14 | 83| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 60|375177437 6.0| 6.0 6 | 60| | 62|233712112 2.0| 2.0 2 | 62| | 63|462435574 4.0| 4.0 4 | 63| | 70|546264755 5.0| 5.0 5 | 70| | 71|654353641 3.0| 3.0 3 | 71| | 72|727546366 7.0| 7.0 7 | 72| | 75|111621223 1.0| 1.0 1 | 75| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C TANGO Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 2 | F | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 3 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 4 | F | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 5 | F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 6 | F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 7-8 | 1/2 F | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 7-8 | 1/2 F | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 9 | 1/2 F | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 10-14 | 1/2 F | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 10-14 | 1/2 F | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 10-14 | 1/2 F | 79 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 10-14 | 1/2 F | 80 |Adam Mohana |ETIUDA | | | | |Marcelina Siwko |Radomsko | | 10-14 | 1/2 F | 82 |Mateusz Pyrzyński |LORDANCE | | | | |Wiktoria Murawska |Wodzisław Śl. | | 15 | 1/2 F | 84 |Artur Szumacher |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Katarzyna Welenc |Mława | | 16-17 | 1/4 B | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 16-17 | 1/4 B | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 18-20 | 1/4 B | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 18-20 | 1/4 B | 76 |Michał Czabator |GRACJA | | | | |Emilia Dubicka |Zielona Góra | | 18-20 | 1/4 B | 83 |Arkadiusz Ryba |LORDANCE | | | | |Martyna Smusz |Wodzisław Śl. | | 21-22 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 21-22 | 1/4 B | 78 |Bogdan Macura |RYTM | | | | |Alicja Kogut |Żory | | 23-24 | 1/4 B | 77 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 23-24 | 1/4 B | 81 |Kacper Powichrowski |KIEPURA | | | | |Julia Frankiewicz |Sosnowiec | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C TANGO Liczba par: 24 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| 0| 0 20-24 | 59| | 60| X 1| 1 14-19 | 60| | 62|X X X XXX 6| 6 3 !| 62| | 63| X 1| 1 14-19 | 63| | 64| X 1| 1 14-19 | 64| | 65| X X X 3| 3 5-6 !| 65| | 66| X 1| 1 14-19 | 66| | 67|X X 2| 2 7-13 | 67| | 69|X X 2| 2 7-13 | 69| | 70|XXXXXXX X 8| 8 2 !| 70| | 71|XX XX X 5| 5 4 !| 71| | 72| X X X 3| 3 5-6 !| 72| | 73| X 1| 1 14-19 | 73| | 74| 0| 0 20-24 | 74| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 75| | 76| X X 2| 2 7-13 | 76| | 77| 0| 0 20-24 | 77| | 78| X 1| 1 14-19 | 78| | 79| X X 2| 2 7-13 | 79| | 80| XX 2| 2 7-13 | 80| | 81| 0| 0 20-24 | 81| | 82| X X 2| 2 7-13 | 82| | 83| X X 2| 2 7-13 | 83| | 84| 0| 0 20-24 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59|XX X X 4| 4 4-9 !| 59| | 60| X XX 3| 3 10-11 | 60| | 63| XXXXXX 6| 6 1 !| 63| | 64|XX XX 4| 4 4-9 !| 64| | 66| X XX 3| 3 10-11 | 66| | 67|XXX X X 5| 5 2-3 !| 67| | 69|X X XX X 5| 5 2-3 !| 69| | 73|X X 2| 2 12-14 | 73| | 74| X 1| 1 15-16 | 74| | 76| X X 2| 2 12-14 | 76| | 77| 0| 0 17-18 | 77| | 78| X 1| 1 15-16 | 78| | 79| XXX X 4| 4 4-9 !| 79| | 80| X XX X 4| 4 4-9 !| 80| | 81| 0| 0 17-18 | 81| | 82|X XX X 4| 4 4-9 !| 82| | 83| X X 2| 2 12-14 | 83| | 84| XXX X 4| 4 4-9 !| 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X 1| 1 10-14 | 59| | 62|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 62| | 63| XXXXX X 6| 6 4 !| 63| | 64|X 1| 1 10-14 | 64| | 65| X X 2| 2 9 | 65| | 67|XXX X X 5| 5 5-6 !| 67| | 69|XX X 3| 3 7-8 | 69| | 70|X X X XX 5| 5 5-6 !| 70| | 71| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 71| | 72| X X X 3| 3 7-8 | 72| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 75| | 79| X 1| 1 10-14 | 79| | 80| X 1| 1 10-14 | 80| | 82| X 1| 1 10-14 | 82| | 84| 0| 0 15 | 84| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 62|132613113 2.0| 2.0 2 | 62| | 63|364345456 4.0| 4.0 4 | 63| | 67|455466664 6.0| 6.0 6 | 67| | 70|526554545 5.0| 5.0 5 | 70| | 71|643122231 3.0| 3.0 3 | 71| | 75|211231322 1.0| 1.0 1 | 75| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 2 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 3 | F | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 4 | F | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 5 | F | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 6 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 7 | 1/2 F | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 8-9 | 1/2 F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 8-9 | 1/2 F | 80 |Adam Mohana |ETIUDA | | | | |Marcelina Siwko |Radomsko | | 10-11 | 1/2 F | 82 |Mateusz Pyrzyński |LORDANCE | | | | |Wiktoria Murawska |Wodzisław Śl. | | 10-11 | 1/2 F | 84 |Artur Szumacher |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Katarzyna Welenc |Mława | | 12 | 1/2 F | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 13-16 | 1/4 B | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 13-16 | 1/4 B | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 13-16 | 1/4 B | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 13-16 | 1/4 B | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 17-19 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 17-19 | 1/4 B | 76 |Michał Czabator |GRACJA | | | | |Emilia Dubicka |Zielona Góra | | 17-19 | 1/4 B | 77 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 20-22 | 1/4 B | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 20-22 | 1/4 B | 78 |Bogdan Macura |RYTM | | | | |Alicja Kogut |Żory | | 20-22 | 1/4 B | 83 |Arkadiusz Ryba |LORDANCE | | | | |Martyna Smusz |Wodzisław Śl. | | 23-24 | 1/4 B | 79 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 23-24 | 1/4 B | 81 |Kacper Powichrowski |KIEPURA | | | | |Julia Frankiewicz |Sosnowiec | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 24 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X 1| 1 13-19 | 59| | 60|X XXX XX 6| 6 2 !| 60| | 62|XX XXX 5| 5 3-5 !| 62| | 63| XXX X X 5| 5 3-5 !| 63| | 64| X XX 3| 3 8 | 64| | 65| 0| 0 20-24 | 65| | 66| X 1| 1 13-19 | 66| | 67|X 1| 1 13-19 | 67| | 69|X X 2| 2 9-12 | 69| | 70| 0| 0 20-24 | 70| | 71| X X 2| 2 9-12 | 71| | 72|X XX XX 5| 5 3-5 !| 72| | 73| X X 2| 2 9-12 | 73| | 74| X 1| 1 13-19 | 74| | 75| XXXXXXX 7| 7 1 !| 75| | 76| X 1| 1 13-19 | 76| | 77| 0| 0 20-24 | 77| | 78| 0| 0 20-24 | 78| | 79| 0| 0 20-24 | 79| | 80| XXX X 4| 4 6-7 !| 80| | 81| X 1| 1 13-19 | 81| | 82|XX X X 4| 4 6-7 !| 82| | 83| X 1| 1 13-19 | 83| | 84| X X 2| 2 9-12 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59|XXX X XX 6| 6 1-2 !| 59| | 64|XX X 3| 3 6-9 | 64| | 65| X 1| 1 13-15 | 65| | 66| X X X 3| 3 6-9 | 66| | 67|X XX X 4| 4 3-5 !| 67| | 69| XX X 3| 3 6-9 | 69| | 70| X XX 3| 3 6-9 | 70| | 71| XX XXXX 6| 6 1-2 !| 71| | 73|X X X X 4| 4 3-5 !| 73| | 74|X X 2| 2 10-12 | 74| | 76| X X 2| 2 10-12 | 76| | 77| XX 2| 2 10-12 | 77| | 78| X 1| 1 13-15 | 78| | 79| 0| 0 16-17 | 79| | 81| 0| 0 16-17 | 81| | 83| X 1| 1 13-15 | 83| | 84| X X X X 4| 4 3-5 !| 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| 0| 0 12 | 59| | 60|XX XXX 5| 5 6 !| 60| | 62|XX XXXXX 7| 7 2-3 !| 62| | 63| XXXXXXX 7| 7 2-3 !| 63| | 67|X X X 3| 3 8-9 | 67| | 71|X XX X XX 6| 6 4-5 !| 71| | 72|XXX X XX 6| 6 4-5 !| 72| | 73| XXX X 4| 4 7 | 73| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 75| | 80| X XX 3| 3 8-9 | 80| | 82| X X 2| 2 10-11 | 82| | 84| XX 2| 2 10-11 | 84| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 60|546354436 5.0| 5.0 5 | 60| | 62|134412111 1.0| 1.0 1 | 62| | 63|461235563 3.0| 3.0 3 | 63| | 71|653663644 6.0| 6.0 6 | 71| | 72|325546352 4.0| 4.0 4 | 72| | 75|212121225 2.0| 2.0 2 | 75| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 2 | F | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 3 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 4 | F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 5 | F | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 6 | F | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 7 | 1/2 F | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 8-10 | 1/2 F | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 8-10 | 1/2 F | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 8-10 | 1/2 F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 11 | 1/2 F | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 12 | 1/2 F | 78 |Bogdan Macura |RYTM | | | | |Alicja Kogut |Żory | | 13-14 | 1/2 F | 80 |Adam Mohana |ETIUDA | | | | |Marcelina Siwko |Radomsko | | 13-14 | 1/2 F | 82 |Mateusz Pyrzyński |LORDANCE | | | | |Wiktoria Murawska |Wodzisław Śl. | | 15-19 | 1/4 B | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 15-19 | 1/4 B | 76 |Michał Czabator |GRACJA | | | | |Emilia Dubicka |Zielona Góra | | 15-19 | 1/4 B | 79 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 15-19 | 1/4 B | 81 |Kacper Powichrowski |KIEPURA | | | | |Julia Frankiewicz |Sosnowiec | | 15-19 | 1/4 B | 83 |Arkadiusz Ryba |LORDANCE | | | | |Martyna Smusz |Wodzisław Śl. | | 20-23 | 1/4 B | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 20-23 | 1/4 B | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 20-23 | 1/4 B | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 20-23 | 1/4 B | 84 |Artur Szumacher |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Katarzyna Welenc |Mława | | 24 | 1/4 B | 77 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT Liczba par: 24 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| 0| 0 20-24 | 59| | 60| X XX 3| 3 7-11 | 60| | 62|X X XXX 5| 5 2-3 !| 62| | 63| X X X XX 5| 5 2-3 !| 63| | 64| X 1| 1 15-19 | 64| | 65| 0| 0 20-24 | 65| | 66|XX X X 4| 4 4-6 !| 66| | 67|X X 2| 2 12-14 | 67| | 69|X X XX 4| 4 4-6 !| 69| | 70|X X X 3| 3 7-11 | 70| | 71| XXX XX X 6| 6 1 !| 71| | 72|XX X 3| 3 7-11 | 72| | 73| X 1| 1 15-19 | 73| | 74| X X 2| 2 12-14 | 74| | 75| XXXX 4| 4 4-6 !| 75| | 76| X 1| 1 15-19 | 76| | 77| 0| 0 20-24 | 77| | 78| 0| 0 20-24 | 78| | 79| XX 2| 2 12-14 | 79| | 80| X X X 3| 3 7-11 | 80| | 81| 0| 0 20-24 | 81| | 82| X 1| 1 15-19 | 82| | 83| X 1| 1 15-19 | 83| | 84| X X X 3| 3 7-11 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X X 2| 2 9-13 | 59| | 60| X XXXXXX 7| 7 3 !| 60| | 64| X 1| 1 14-17 | 64| | 65| X 1| 1 14-17 | 65| | 67| X XX 3| 3 5-8 !| 67| | 70|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 70| | 72|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 72| | 73|X X X 3| 3 5-8 !| 73| | 74| X 1| 1 14-17 | 74| | 76|X X 2| 2 9-13 | 76| | 77| 0| 0 18 | 77| | 78|X X X 3| 3 5-8 !| 78| | 79| XX 2| 2 9-13 | 79| | 80| X XXX 4| 4 4 !| 80| | 81| X X 2| 2 9-13 | 81| | 82| X X X 3| 3 5-8 !| 82| | 83|X X 2| 2 9-13 | 83| | 84| X 1| 1 14-17 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 60|X X X 3| 3 8-10 | 60| | 62|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 62| | 63| XX XX X 5| 5 4-6 !| 63| | 66| X XX 3| 3 8-10 | 66| | 67|X XX 3| 3 8-10 | 67| | 69| XX XX 4| 4 7 | 69| | 70| X X X XX 5| 5 4-6 !| 70| | 71| XX XXXX 6| 6 3 !| 71| | 72|XX XX X 5| 5 4-6 !| 72| | 73| X X 2| 2 11 | 73| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 75| | 78|X 1| 1 12 | 78| | 80| 0| 0 13-14 | 80| | 82| 0| 0 13-14 | 82| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C FOKSTROT ---------------------------------- | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 62|253613311 2.0| 2.0 2 | 62| | 63|562235563 5.0| 5.0 5 | 63| | 70|336446645 4.0| 4.0 4 | 70| | 71|444562434 3.0| 3.0 3 | 71| | 72|625354256 6.0| 6.0 6 | 72| | 75|111121122 1.0| 1.0 1 | 75| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 24, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 75 |Daniel Szczygieł |DŻET | | | | |Kinga Krystek |Rzeszów-Boguch. | | 2 | F | 62 |Mateusz Gralak |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Skrzypczyńska |Stargard | | 3 | F | 71 |Daniel Myślicki |DANCECLUB | | | | |Natalia Koss |Szczecin | | 4 | F | 69 |Jakub Martin |ASTRA | | | | |Olga Pluskota |Szczecin | | 5 | F | 70 |Mateusz Mroziński |GRACJA | | | | |Olivia Protasiewicz |Zielona Góra | | 6 | F | 63 |Michał Jaskulski |ASTRA | | | | |Aleksandra Rożek |Szczecin | | 7 | F | 72 |Kacper Niemczyk |GRACJA | | | | |Wiktoria Pańtak |Zielona Góra | | 8 | 1/2 F | 60 |Tomasz Drożdżyński |FILEMON | | | | |Paulina Kurowska |Szamotuły | | 9-10 | 1/2 F | 74 |Hubert Stopyra |MERENGUE | | | | |Nikola Martyna |Stalowa Wola | | 9-10 | 1/2 F | 82 |Mateusz Pyrzyński |LORDANCE | | | | |Wiktoria Murawska |Wodzisław Śl. | | 11-13 | 1/2 F | 66 |Miłosz Konczalski |ASTRA | | | | |Zuzanna Ustianowska |Szczecin | | 11-13 | 1/2 F | 67 |Wojciech Lipnicki |KIEPURA | | | | |Marta Gryczka |Sosnowiec | | 11-13 | 1/2 F | 80 |Adam Mohana |ETIUDA | | | | |Marcelina Siwko |Radomsko | | 14-15 | 1/4 B | 79 |Dawid Małecki |RYTM | | | | |Sara Cwalina |Żory | | 14-15 | 1/4 B | 84 |Artur Szumacher |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Katarzyna Welenc |Mława | | 16 | 1/4 B | 73 |Jakub Roman |Kuźnia Tańca | | | | |Dominika Dorycka |Kraków | | 17-22 | 1/4 B | 59 |Hubert Barłóg |DANCE ACADEMY | | | | |Marcelina Lewandowska |Bydgoszcz | | 17-22 | 1/4 B | 64 |Jakub Jaworski |RESPECT DANCE | | | | |Daria Wrzesień |Skarżysko-Kam. | | 17-22 | 1/4 B | 65 |Kajetan Knaś |Kuźnia Tańca | | | | |Kinga Biskup |Kraków | | 17-22 | 1/4 B | 76 |Michał Czabator |GRACJA | | | | |Emilia Dubicka |Zielona Góra | | 17-22 | 1/4 B | 78 |Bogdan Macura |RYTM | | | | |Alicja Kogut |Żory | | 17-22 | 1/4 B | 83 |Arkadiusz Ryba |LORDANCE | | | | |Martyna Smusz |Wodzisław Śl. | | 23-24 | 1/4 B | 77 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 23-24 | 1/4 B | 81 |Kacper Powichrowski |KIEPURA | | | | |Julia Frankiewicz |Sosnowiec | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP Liczba par: 24 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| 0| 0 18-24 | 59| | 60|X X X X 4| 4 6-7 !| 60| | 62| XXXXXX 6| 6 2-3 !| 62| | 63|XXX X X 5| 5 4-5 !| 63| | 64| X 1| 1 12-17 | 64| | 65| 0| 0 18-24 | 65| | 66|XXX X XX 6| 6 2-3 !| 66| | 67|X X 2| 2 10-11 | 67| | 69| X XX 3| 3 8-9 | 69| | 70| XX XX X 5| 5 4-5 !| 70| | 71| XX X X 4| 4 6-7 !| 71| | 72| X XX 3| 3 8-9 | 72| | 73| XX 2| 2 10-11 | 73| | 74| X 1| 1 12-17 | 74| | 75|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 75| | 76| 0| 0 18-24 | 76| | 77| 0| 0 18-24 | 77| | 78|X 1| 1 12-17 | 78| | 79| 0| 0 18-24 | 79| | 80| X 1| 1 12-17 | 80| | 81| 0| 0 18-24 | 81| | 82| X 1| 1 12-17 | 82| | 83| 0| 0 18-24 | 83| | 84| X 1| 1 12-17 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 59| X 1| 1 10-15 | 59| | 64| X 1| 1 10-15 | 64| | 65| X 1| 1 10-15 | 65| | 67|XXX X X 5| 5 3 !| 67| | 69|X XXX 4| 4 4-6 !| 69| | 72|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 72| | 73| X X 2| 2 9 | 73| | 74|X X X X 4| 4 4-6 !| 74| | 76| X 1| 1 10-15 | 76| | 77| 0| 0 16-17 | 77| | 78| X 1| 1 10-15 | 78| | 79|XX X 3| 3 7-8 | 79| | 80| XXXXXX 6| 6 2 !| 80| | 81| 0| 0 16-17 | 81| | 82| XXX X 4| 4 4-6 !| 82| | 83| X 1| 1 10-15 | 83| | 84| X XX 3| 3 7-8 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 60|X XXX 4| 4 8 | 60| | 62|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 62| | 63|X XXX X X 6| 6 4-7 !| 63| | 66| 0| 0 11-13 | 66| | 67| 0| 0 11-13 | 67| | 69| XXXXX XX 7| 7 3 !| 69| | 70| X XXX XX 6| 6 4-7 !| 70| | 71|XXX XX X 6| 6 4-7 !| 71| | 72|XX XX XX 6| 6 4-7 !| 72| | 74| X 1| 1 9-10 | 74| | 75|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 75| | 80| 0| 0 11-13 | 80| | 82| X 1| 1 9-10 | 82| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 C QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 62|253223113 2.0| 2.0 2 | 62| | 63|372356476 6.0| 6.0 6 | 63| | 69|545464754 4.0| 4.0 4 | 69| | 70|627575535 5.0| 5.0 5 | 70| | 71|464632642 3.0| 3.0 3 | 71| | 72|736747367 7.0| 7.0 7 | 72| | 75|111111221 1.0| 1.0 1 | 75| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 D LATIN Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Tadeusz Piątkowski | | Sędzia B | Anna Jabczyńska | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | | Sędzia D | Grzegorz Rybicki | | Sędzia E | Maria Sielicka | | Sędzia F | Krzysztof Kociński | | Sędzia G | Marek Parasiewicz | | Sędzia H | Adrian Stryjczak | | Sędzia I | Kazimierz Kopaczyński | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 2 | F | 57 |Michał Laskowski |LIDER | | | | |Magdalena Wadowska |Lublin | | 3 | F | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 4 | F | 58 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 5 | F | 56 |Damian Jędrycha |MARENGO | | | | |Nicole Morawska |DąbrowaGórnicza | | 6 | F | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 7 | F | 55 |Michał Jarosz |ATHINA | | | | |Katarzyna Miszczak |Oława | | 8-9 | 1/2 F | 53 |Mateusz Dzierwa |KLASA | | | | |Emilia Soja |Tarnów | | 8-9 | 1/2 F | 54 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 10 | 1/2 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 11 | 1/4 F | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 12-15 | 1/4 F | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 12-15 | 1/4 F | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 12-15 | 1/4 F | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 12-15 | 1/4 F | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 16 | 1/4 F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 17-18 | 1/4 F | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 17-18 | 1/4 F | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 19 | 1/8 B | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 20 | 1/8 B | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 21-27 | 1/8 B | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 21-27 | 1/8 B | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 21-27 | 1/8 B | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 21-27 | 1/8 B | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 21-27 | 1/8 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 21-27 | 1/8 B | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 21-27 | 1/8 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | | 28-30 | 1/8 B | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 28-30 | 1/8 B | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | | 28-30 | 1/8 B | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| 0| 0 24-30 | 25| | 26| 0| 0 24-30 | 26| | 29| X 1| 1 17-23 | 29| | 30|X XX XX X 6| 6 2-3 !| 30| | 31|X 1| 1 17-23 | 31| | 33| X X 2| 2 13-16 | 33| | 34| X 1| 1 17-23 | 34| | 35|X X 2| 2 13-16 | 35| | 36| 0| 0 24-30 | 36| | 38| X 1| 1 17-23 | 38| | 39| 0| 0 24-30 | 39| | 40| X 1| 1 17-23 | 40| | 41| XX XXX 5| 5 4-6 !| 41| | 42| X XX 3| 3 12 | 42| | 43| X XXX X 5| 5 4-6 !| 43| | 44| 0| 0 24-30 | 44| | 45| 0| 0 24-30 | 45| | 46| X 1| 1 17-23 | 46| | 47|X XXXXX 6| 6 2-3 !| 47| | 48| X 1| 1 17-23 | 48| | 49|X X X X 4| 4 7-11 !| 49| | 50| X X X X 4| 4 7-11 !| 50| | 53| XXXX 4| 4 7-11 !| 53| | 54| X X 2| 2 13-16 | 54| | 55|XXXX 4| 4 7-11 !| 55| | 56| XXX XXXX 7| 7 1 !| 56| | 57|X XXX 4| 4 7-11 !| 57| | 58|XXXX X 5| 5 4-6 !| 58| | 98| 0| 0 24-30 | 98| |119| X X 2| 2 13-16 |119| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X 1| 1 10-16 | 25| | 26| X 1| 1 10-16 | 26| | 29|XX XX X 5| 5 2-4 !| 29| | 31|X X X X 4| 4 5-7 !| 31| | 33|XX X 3| 3 8 | 33| | 34| 0| 0 17-19 | 34| | 35|XX XXX 5| 5 2-4 !| 35| | 36|X X X XX 5| 5 2-4 !| 36| | 38| XX XX 4| 4 5-7 !| 38| | 39| X 1| 1 10-16 | 39| | 40| X 1| 1 10-16 | 40| | 42| XX 2| 2 9 | 42| | 44| X 1| 1 10-16 | 44| | 45| 0| 0 17-19 | 45| | 46| XX XX 4| 4 5-7 !| 46| | 48| 0| 0 17-19 | 48| | 54| XX XXXX 6| 6 1 !| 54| | 98| X 1| 1 10-16 | 98| |119| X 1| 1 10-16 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 29| X X 2| 2 16 | 29| | 30|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 30| | 31|X XXX 4| 4 11 | 31| | 35|XX XXXX X 7| 7 4-7 !| 35| | 36| X X X 3| 3 12-15 | 36| | 38| XXX 3| 3 12-15 | 38| | 41| X 1| 1 17-18 | 41| | 43|XX XXX XX 7| 7 4-7 !| 43| | 46| X 1| 1 17-18 | 46| | 47|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 47| | 49| X X X 3| 3 12-15 | 49| | 50|X XX 3| 3 12-15 | 50| | 53|XXX XXX 6| 6 8-9 !| 53| | 54| XX XX X 5| 5 10 !| 54| | 55|XXXXXX X 7| 7 4-7 !| 55| | 56| XXX XX X 6| 6 8-9 !| 56| | 57|XXXXX XX 7| 7 4-7 !| 57| | 58|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 58| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 30|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 30| | 35| XXXX 4| 4 6-7 !| 35| | 43| X X 2| 2 10 | 43| | 47|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 47| | 53| X XX 3| 3 8-9 | 53| | 54|X X X 3| 3 8-9 | 54| | 55|XXX X 4| 4 6-7 !| 55| | 56| XXX XX X 6| 6 5 !| 56| | 57|X XXXXXXX 8| 8 2-3 !| 57| | 58|XXXXX XX 7| 7 4 !| 58| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 30|723212116 1.0| 1.0 1 | 30| | 35|677624572 6.0| 6.0 6 | 35| | 47|212446341 3.0| 3.0 3 | 47| | 55|564765757 7.0| 7.0 7 | 55| | 56|451571464 5.0| 5.0 5 | 56| | 57|145333235 2.0| 2.0 2 | 57| | 58|336157623 4.0| 4.0 4 | 58| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 57 |Michał Laskowski |LIDER | | | | |Magdalena Wadowska |Lublin | | 2 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 3 | F | 58 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 4 | F | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 5 | F | 56 |Damian Jędrycha |MARENGO | | | | |Nicole Morawska |DąbrowaGórnicza | | 6 | F | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 7 | F | 55 |Michał Jarosz |ATHINA | | | | |Katarzyna Miszczak |Oława | | 8 | 1/2 F | 53 |Mateusz Dzierwa |KLASA | | | | |Emilia Soja |Tarnów | | 9 | 1/2 F | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 10 | 1/2 F | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 11-12 | 1/4 F | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 11-12 | 1/4 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 13-15 | 1/4 F | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 13-15 | 1/4 F | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 13-15 | 1/4 F | 54 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 16-18 | 1/4 F | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 16-18 | 1/4 F | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 16-18 | 1/4 F | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 19-20 | 1/4 F | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 19-20 | 1/4 F | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 21-26 | 1/8 B | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 21-26 | 1/8 B | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 21-26 | 1/8 B | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 21-26 | 1/8 B | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 21-26 | 1/8 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 21-26 | 1/8 B | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 27-29 | 1/8 B | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 27-29 | 1/8 B | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 27-29 | 1/8 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | | 30 | 1/8 B | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| 0| 0 21-30 | 25| | 26| 0| 0 21-30 | 26| | 29| XX X 3| 3 9-12 | 29| | 30| XXXXXXX 7| 7 3 !| 30| | 31| X X 2| 2 13-19 | 31| | 33|XX XX 4| 4 5-8 !| 33| | 34| 0| 0 21-30 | 34| | 35|XXX X X 5| 5 4 !| 35| | 36| X 1| 1 20 | 36| | 38| X X 2| 2 13-19 | 38| | 39| 0| 0 21-30 | 39| | 40|X XX X 4| 4 5-8 !| 40| | 41|X X 2| 2 13-19 | 41| | 42| X X X 3| 3 9-12 | 42| | 43| XX 2| 2 13-19 | 43| | 44| 0| 0 21-30 | 44| | 45| 0| 0 21-30 | 45| | 46| 0| 0 21-30 | 46| | 47| XX X X 4| 4 5-8 !| 47| | 48| 0| 0 21-30 | 48| | 49| X X 2| 2 13-19 | 49| | 50| X X 2| 2 13-19 | 50| | 53|X XX 3| 3 9-12 | 53| | 54|X X X 3| 3 9-12 | 54| | 55| X X 2| 2 13-19 | 55| | 56| XX XX 4| 4 5-8 !| 56| | 57|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 57| | 58|XX XXXXXX 8| 8 2 !| 58| | 98| 0| 0 21-30 | 98| |119| 0| 0 21-30 |119| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X X X 3| 3 8-12 !| 25| | 26| XX 2| 2 13-18 | 26| | 29|X 1| 1 19-21 | 29| | 31|X XX X 4| 4 7 !| 31| | 34| X 1| 1 19-21 | 34| | 36| X X 2| 2 13-18 | 36| | 38| XX 2| 2 13-18 | 38| | 39| XX 2| 2 13-18 | 39| | 41|XX XX X 5| 5 5-6 !| 41| | 42| XX XXX 5| 5 5-6 !| 42| | 43| X XXXXXX 7| 7 1-4 !| 43| | 44| X X 2| 2 13-18 | 44| | 45| 0| 0 22 | 45| | 46| X XX 3| 3 8-12 !| 46| | 48| X X 2| 2 13-18 | 48| | 49| X XX 3| 3 8-12 !| 49| | 50|X X X 3| 3 8-12 !| 50| | 53|XXX XXX X 7| 7 1-4 !| 53| | 54|XXXX XXX 7| 7 1-4 !| 54| | 55|XXX XXXX 7| 7 1-4 !| 55| | 98|X X X 3| 3 8-12 !| 98| |119| X 1| 1 19-21 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25|X 1| 1 16-18 | 25| | 30|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 30| | 31|X XX 3| 3 13-15 | 31| | 33| X X XXX 5| 5 9-10 !| 33| | 35|XXXX XX 6| 6 6-8 !| 35| | 40| XX X X 4| 4 11-12 | 40| | 41| X X X 3| 3 13-15 | 41| | 42|X X XXXX 6| 6 6-8 !| 42| | 43| XXX X 4| 4 11-12 | 43| | 46| X 1| 1 16-18 | 46| | 47|XXXXXXX X 8| 8 4 !| 47| | 49| 0| 0 19-20 | 49| | 50| X 1| 1 16-18 | 50| | 53|XXX XXX X 7| 7 5 !| 53| | 54| XXX 3| 3 13-15 | 54| | 55|XXX XX X 6| 6 6-8 !| 55| | 56| XX XX X 5| 5 9-10 !| 56| | 57|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 57| | 58|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 58| | 98| 0| 0 19-20 | 98| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 30| XXXXXXXX 8| 8 2 !| 30| | 33| 0| 0 10 | 33| | 35| XXXXX 5| 5 6-7 !| 35| | 42|X X 2| 2 9 | 42| | 47| XXXX XXX 7| 7 3-5 !| 47| | 53|XX X X 4| 4 8 | 53| | 55|XXX X X 5| 5 6-7 !| 55| | 56|XXXX XX X 7| 7 3-5 !| 56| | 57|X XXXX XX 7| 7 3-5 !| 57| | 58|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 58| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 30|623322125 2.0| 2.0 2 | 30| | 35|266537576 6.0| 6.0 6 | 35| | 47|332646453 4.0| 4.0 4 | 47| | 55|575764747 7.0| 7.0 7 | 55| | 56|751471662 5.0| 5.0 5 | 56| | 57|144213231 1.0| 1.0 1 | 57| | 58|417155314 3.0| 3.0 3 | 58| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 2 | F | 57 |Michał Laskowski |LIDER | | | | |Magdalena Wadowska |Lublin | | 3 | F | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 4 | F | 58 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 5 | F | 53 |Mateusz Dzierwa |KLASA | | | | |Emilia Soja |Tarnów | | 6 | F | 56 |Damian Jędrycha |MARENGO | | | | |Nicole Morawska |DąbrowaGórnicza | | 7 | F | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 8 | 1/2 F | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 9-11 | 1/2 F | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 9-11 | 1/2 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 9-11 | 1/2 F | 55 |Michał Jarosz |ATHINA | | | | |Katarzyna Miszczak |Oława | | 12-14 | 1/4 F | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 12-14 | 1/4 F | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 12-14 | 1/4 F | 54 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 15-17 | 1/4 F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 15-17 | 1/4 F | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 15-17 | 1/4 F | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 18-20 | 1/4 F | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 18-20 | 1/4 F | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 18-20 | 1/4 F | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 21 | 1/4 F | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 22-23 | 1/8 B | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 22-23 | 1/8 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 24 | 1/8 B | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 25-30 | 1/8 B | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 25-30 | 1/8 B | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 25-30 | 1/8 B | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | | 25-30 | 1/8 B | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 25-30 | 1/8 B | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 25-30 | 1/8 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| 0| 0 26-30 | 25| | 26| 0| 0 26-30 | 26| | 29|X X X 3| 3 7-12 !| 29| | 30|X XXXXXXX 8| 8 2 !| 30| | 31| X XX 3| 3 7-12 !| 31| | 33| X 1| 1 14-25 | 33| | 34| X 1| 1 14-25 | 34| | 35|X X 2| 2 13 | 35| | 36| X 1| 1 14-25 | 36| | 38|XX X 3| 3 7-12 !| 38| | 39| X 1| 1 14-25 | 39| | 40|X X X 3| 3 7-12 !| 40| | 41| X X X 3| 3 7-12 !| 41| | 42| X 1| 1 14-25 | 42| | 43| X 1| 1 14-25 | 43| | 44| 0| 0 26-30 | 44| | 45| 0| 0 26-30 | 45| | 46| X 1| 1 14-25 | 46| | 47| XXXX XXX 7| 7 3-4 !| 47| | 48|X 1| 1 14-25 | 48| | 49| X 1| 1 14-25 | 49| | 50| X 1| 1 14-25 | 50| | 53| X XX 3| 3 7-12 !| 53| | 54|XXXX X 5| 5 5 !| 54| | 55| X 1| 1 14-25 | 55| | 56| XXX X 4| 4 6 !| 56| | 57| XXXXXXX 7| 7 3-4 !| 57| | 58|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 58| | 98| X 1| 1 14-25 | 98| |119| 0| 0 26-30 |119| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| 0| 0 13-18 | 25| | 26| XX 2| 2 10-11 | 26| | 33| XXX 3| 3 3-9 !| 33| | 34| 0| 0 13-18 | 34| | 35| X X X 3| 3 3-9 !| 35| | 36| XX X 3| 3 3-9 !| 36| | 39| X 1| 1 12 | 39| | 42|X X X 3| 3 3-9 !| 42| | 43|X XX XX 5| 5 1-2 !| 43| | 44|X X 2| 2 10-11 | 44| | 45| 0| 0 13-18 | 45| | 46| X X X 3| 3 3-9 !| 46| | 48| 0| 0 13-18 | 48| | 49|XX X 3| 3 3-9 !| 49| | 50| 0| 0 13-18 | 50| | 55| XXX XX 5| 5 1-2 !| 55| | 98| X XX 3| 3 3-9 !| 98| |119| 0| 0 13-18 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 29| X XX 3| 3 15-17 | 29| | 30|XXXXX XXX 8| 8 1-4 !| 30| | 31| X XXXXX 6| 6 5-9 !| 31| | 33| X XX 3| 3 15-17 | 33| | 35|XX X XXX 6| 6 5-9 !| 35| | 36|X XXXX 5| 5 10-11 !| 36| | 38| XX X 3| 3 15-17 | 38| | 40|X X X X 4| 4 12-14 | 40| | 41| XX 2| 2 18-20 | 41| | 42|X X 2| 2 18-20 | 42| | 43| X XXX XX 6| 6 5-9 !| 43| | 46| X X 2| 2 18-20 | 46| | 47|XXXXX XXX 8| 8 1-4 !| 47| | 49|XXX X 4| 4 12-14 | 49| | 53|XXX XXX 6| 6 5-9 !| 53| | 54| XX XX 4| 4 12-14 | 54| | 55|XXX X XX 6| 6 5-9 !| 55| | 56| XX XX X 5| 5 10-11 !| 56| | 57|XXXXXX XX 8| 8 1-4 !| 57| | 58|XXXXX XXX 8| 8 1-4 !| 58| | 98| 0| 0 21 | 98| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 30| XXXXXXXX 8| 8 1-4 !| 30| | 31| X X 2| 2 9-11 | 31| | 35| X XXXX 5| 5 5 !| 35| | 36|X X X 3| 3 8 | 36| | 43| X X 2| 2 9-11 | 43| | 47|XXXXXXX X 8| 8 1-4 !| 47| | 53|XX X X 4| 4 6-7 !| 53| | 55|X X 2| 2 9-11 | 55| | 56| XX XX 4| 4 6-7 !| 56| | 57|XX XXXXXX 8| 8 1-4 !| 57| | 58|XXXXX XXX 8| 8 1-4 !| 58| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 30|553112117 1.0| 1.0 1 | 30| | 35|674665754 7.0| 7.0 7 | 35| | 47|322456241 3.0| 3.0 3 | 47| | 53|247734476 5.0| 5.0 5 | 53| | 56|731571563 6.0| 6.0 6 | 56| | 57|165323335 2.0| 2.0 2 | 57| | 58|416247622 4.0| 4.0 4 | 58| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 2 | F | 57 |Michał Laskowski |LIDER | | | | |Magdalena Wadowska |Lublin | | 3 | F | 58 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 4 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 5 | F | 56 |Damian Jędrycha |MARENGO | | | | |Nicole Morawska |DąbrowaGórnicza | | 6 | F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 7-8 | 1/2 F | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 7-8 | 1/2 F | 53 |Mateusz Dzierwa |KLASA | | | | |Emilia Soja |Tarnów | | 9 | 1/2 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 10 | 1/2 F | 55 |Michał Jarosz |ATHINA | | | | |Katarzyna Miszczak |Oława | | 11-13 | 1/2 F | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 11-13 | 1/2 F | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 11-13 | 1/2 F | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 14 | 1/2 F | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 15 | 1/4 F | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 16-17 | 1/4 F | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 16-17 | 1/4 F | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 18 | 1/4 F | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 19-21 | 1/8 B | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 19-21 | 1/8 B | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 19-21 | 1/8 B | 54 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 22-26 | 1/8 B | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 22-26 | 1/8 B | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 22-26 | 1/8 B | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 22-26 | 1/8 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 22-26 | 1/8 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | | 27-28 | 1/8 B | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 27-28 | 1/8 B | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 29-30 | 1/8 B | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 29-30 | 1/8 B | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| 0| 0 23-30 | 25| | 26| XX 2| 2 13-19 | 26| | 29|XXX X 4| 4 6-9 !| 29| | 30| X XXXX 5| 5 4-5 !| 30| | 31| X 1| 1 20-22 | 31| | 33|XX X 3| 3 10-12 | 33| | 34|X X 2| 2 13-19 | 34| | 35| XX X 3| 3 10-12 | 35| | 36| X XX X 4| 4 6-9 !| 36| | 38| X X 2| 2 13-19 | 38| | 39| X 1| 1 20-22 | 39| | 40| X 1| 1 20-22 | 40| | 41| X X 2| 2 13-19 | 41| | 42| 0| 0 23-30 | 42| | 43| X XX 3| 3 10-12 | 43| | 44| 0| 0 23-30 | 44| | 45| 0| 0 23-30 | 45| | 46| XX 2| 2 13-19 | 46| | 47| XXXX XXX 7| 7 1-2 !| 47| | 48| 0| 0 23-30 | 48| | 49|X X 2| 2 13-19 | 49| | 50| XX X X 4| 4 6-9 !| 50| | 53|XX X X 4| 4 6-9 !| 53| | 54| 0| 0 23-30 | 54| | 55| XX 2| 2 13-19 | 55| | 56|XXXX X 5| 5 4-5 !| 56| | 57|X XXX XXX 7| 7 1-2 !| 57| | 58|XX X XXX 6| 6 3 !| 58| | 98| 0| 0 23-30 | 98| |119| 0| 0 23-30 |119| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X X 2| 2 13-17 | 25| | 26| XX 2| 2 13-17 | 26| | 31| X XXX 4| 4 5-9 !| 31| | 33| X X 2| 2 13-17 | 33| | 34| 0| 0 20-21 | 34| | 35|XXXXXXX 7| 7 1 !| 35| | 38|XXX X X 5| 5 2-4 !| 38| | 39|X XXX 4| 4 5-9 !| 39| | 40| X X X 3| 3 10-12 | 40| | 41| X XX X 4| 4 5-9 !| 41| | 42| XX XX 4| 4 5-9 !| 42| | 43| X X X XX 5| 5 2-4 !| 43| | 44| X X 2| 2 13-17 | 44| | 45| 0| 0 20-21 | 45| | 46| XX X 3| 3 10-12 | 46| | 48|X 1| 1 18-19 | 48| | 49|XX X X 4| 4 5-9 !| 49| | 54| XX X 3| 3 10-12 | 54| | 55|X X XX X 5| 5 2-4 !| 55| | 98|X 1| 1 18-19 | 98| |119| X X 2| 2 13-17 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 29|X X XX 4| 4 9-14 !| 29| | 30|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 30| | 31| X X X 3| 3 15 | 31| | 35| X X XXXX 6| 6 6-7 !| 35| | 36| X XX X 4| 4 9-14 !| 36| | 38|XXX XX X 6| 6 6-7 !| 38| | 39| X 1| 1 18 | 39| | 41|XX X X 4| 4 9-14 !| 41| | 42|X X 2| 2 16-17 | 42| | 43|X XX XX 5| 5 8 !| 43| | 47| XXXXXXXX 8| 8 3-4 !| 47| | 49| XX X X 4| 4 9-14 !| 49| | 50| X X 2| 2 16-17 | 50| | 53|XX XX 4| 4 9-14 !| 53| | 55| XX X X 4| 4 9-14 !| 55| | 56|X XXXXX X 7| 7 5 !| 56| | 57|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 57| | 58|XXXXX XXX 8| 8 3-4 !| 58| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 29| XX X X X 5| 5 6 !| 29| | 30| XX XXXX 6| 6 3-5 !| 30| | 35| X XX X 4| 4 7-8 | 35| | 36| X 1| 1 11-13 | 36| | 38| X 1| 1 11-13 | 38| | 41| 0| 0 14 | 41| | 43|X X X 3| 3 9 | 43| | 47|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 47| | 49| X 1| 1 11-13 | 49| | 53|XX XX 4| 4 7-8 | 53| | 55| X X 2| 2 10 | 55| | 56|X XX XX X 6| 6 3-5 !| 56| | 57|XX XXXXX 7| 7 2 !| 57| | 58|X XXX XX 6| 6 3-5 !| 58| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D PASODOBLE ---------------------------------- | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 29|553633566 6.0| 6.0 6 | 29| | 30|635455315 4.0| 4.0 4 | 30| | 47|322244131 1.0| 1.0 1 | 47| | 56|461561653 5.0| 5.0 5 | 56| | 57|144312224 2.0| 2.0 2 | 57| | 58|216126442 3.0| 3.0 3 | 58| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D JIVE Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 2 | F | 57 |Michał Laskowski |LIDER | | | | |Magdalena Wadowska |Lublin | | 3 | F | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 4 | F | 56 |Damian Jędrycha |MARENGO | | | | |Nicole Morawska |DąbrowaGórnicza | | 5 | F | 58 |Oskar Żuczek |GALA | | | | |Emilia Mądry |Mielec | | 6 | F | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 7 | F | 55 |Michał Jarosz |ATHINA | | | | |Katarzyna Miszczak |Oława | | 8 | 1/2 F | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 9-10 | 1/2 F | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 9-10 | 1/2 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 11-12 | 1/4 F | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 11-12 | 1/4 F | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 13-14 | 1/4 F | 53 |Mateusz Dzierwa |KLASA | | | | |Emilia Soja |Tarnów | | 13-14 | 1/4 F | 54 |Maxwell Ignaszewski |MARGO | | | | |Dominika Kicińska |Leszno | | 15-16 | 1/4 F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 15-16 | 1/4 F | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 17-18 | 1/8 B | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 17-18 | 1/8 B | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 19-20 | 1/8 B | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 19-20 | 1/8 B | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 21-29 | 1/8 B | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 21-29 | 1/8 B | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 21-29 | 1/8 B | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 21-29 | 1/8 B | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 21-29 | 1/8 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 21-29 | 1/8 B | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 21-29 | 1/8 B | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 21-29 | 1/8 B | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 21-29 | 1/8 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | | 30 | 1/8 B | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D JIVE Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| 0| 0 24-30 | 25| | 26|X X 2| 2 12-19 | 26| | 29| X X 2| 2 12-19 | 29| | 30| X XXXXX 6| 6 3-4 !| 30| | 31| 0| 0 24-30 | 31| | 33| XX 2| 2 12-19 | 33| | 34| 0| 0 24-30 | 34| | 35| X X X 3| 3 8-11 !| 35| | 36| XXX 3| 3 8-11 !| 36| | 38| X XX 3| 3 8-11 !| 38| | 39| X X 2| 2 12-19 | 39| | 40|X X 2| 2 12-19 | 40| | 41| XX 2| 2 12-19 | 41| | 42| X 1| 1 20-23 | 42| | 43|X 1| 1 20-23 | 43| | 44| XX 2| 2 12-19 | 44| | 45| 0| 0 24-30 | 45| | 46| 0| 0 24-30 | 46| | 47| XX X XXX 6| 6 3-4 !| 47| | 48| X 1| 1 20-23 | 48| | 49|X X 2| 2 12-19 | 49| | 50| 0| 0 24-30 | 50| | 53|XXX X 4| 4 6-7 !| 53| | 54| X X X 3| 3 8-11 !| 54| | 55|X XXXX 5| 5 5 !| 55| | 56| XX X X 4| 4 6-7 !| 56| | 57|XXXXX XX 7| 7 2 !| 57| | 58|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 58| | 98| 0| 0 24-30 | 98| |119| X 1| 1 20-23 |119| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X 1| 1 10-18 | 25| | 26|X X 2| 2 8-9 | 26| | 29|XX X X 4| 4 4-5 !| 29| | 31| XXX 3| 3 6-7 | 31| | 33|XX X XXX 6| 6 2 !| 33| | 34| X 1| 1 10-18 | 34| | 39| X 1| 1 10-18 | 39| | 40| X 1| 1 10-18 | 40| | 41| X X 2| 2 8-9 | 41| | 42| XXX 3| 3 6-7 | 42| | 43|XXXXXX X 7| 7 1 !| 43| | 44| X 1| 1 10-18 | 44| | 45| 0| 0 19 | 45| | 46| XX X X 4| 4 4-5 !| 46| | 48| X 1| 1 10-18 | 48| | 49|XXX XX 5| 5 3 !| 49| | 50| X 1| 1 10-18 | 50| | 98| X 1| 1 10-18 | 98| |119| X 1| 1 10-18 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 29|XX 2| 2 15-16 | 29| | 30| XXXXXXXX 8| 8 4-6 !| 30| | 33|X XXX 4| 4 11-12 | 33| | 35|XX X XX 5| 5 8-10 !| 35| | 36| XXXX X 5| 5 8-10 !| 36| | 38|XXX XXX 6| 6 7 !| 38| | 43|X XXXXXXX 8| 8 4-6 !| 43| | 46| XX X X 4| 4 11-12 | 46| | 47|X XXXXXXX 8| 8 4-6 !| 47| | 49| XX 2| 2 15-16 | 49| | 53|XX X 3| 3 13-14 | 53| | 54| X X X 3| 3 13-14 | 54| | 55| XX XX X 5| 5 8-10 !| 55| | 56|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 56| | 57|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 57| | 58|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 58| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 30|XX XXXXXX 8| 8 1-2 !| 30| | 35| X XXXX 5| 5 5-7 !| 35| | 36| XX X 3| 3 9-10 | 36| | 38|XX XX 4| 4 8 | 38| | 43| X XX 3| 3 9-10 | 43| | 47|X X XXX X 6| 6 4 !| 47| | 55|X XXX X 5| 5 5-7 !| 55| | 56| XXX X X 5| 5 5-7 !| 56| | 57|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 57| | 58|XXXXX XX 7| 7 3 !| 58| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 30|614112324 1.0| 1.0 1 | 30| | 35|732634576 6.0| 6.0 6 | 35| | 47|251445231 3.0| 3.0 3 | 47| | 55|466766757 7.0| 7.0 7 | 55| | 56|543571462 4.0| 4.0 4 | 56| | 57|175323113 2.0| 2.0 2 | 57| | 58|327257645 5.0| 5.0 5 | 58| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 D STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Dariusz Migacz | | Sędzia B | Zenon Gardyańczyk | | Sędzia C | Jarosław Dziedziczak | | Sędzia D | Waldemar Dudek | | Sędzia E | Jolanta Trzemżalska | | Sędzia F | Sławomir Haczek | | Sędzia G | Andrzej Łaszczuk | | Sędzia H | Henryk Kosubek | | Sędzia I | Barbara Pisarska-Gubernat | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Jakub Ligenza |KIEPURA | | | | |Natalia Makiejewska |Sosnowiec | | 2 | F | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 3 | F | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 4 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 5 | F | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 6 | F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 7 | F | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 8 | F | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 9-12 | 1/2 F | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 9-12 | 1/2 F | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 9-12 | 1/2 F | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 9-12 | 1/2 F | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | | 13-14 | 1/2 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 13-14 | 1/2 F | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 15 | 1/2 F | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 16-19 | 1/4 B | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 16-19 | 1/4 B | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 16-19 | 1/4 B | 51 |Jakub Dworczyk |RYTM | | | | |Anna Klenart |Żory | | 16-19 | 1/4 B | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 20-22 | 1/4 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 20-22 | 1/4 B | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 20-22 | 1/4 B | 52 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 23-26 | 1/4 B | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 23-26 | 1/4 B | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 23-26 | 1/4 B | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 23-26 | 1/4 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | | 27 | 1/4 B | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI Liczba par: 27 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X 1| 1 17-24 | 25| | 26| X 1| 1 17-24 | 26| | 29|X X X X 4| 4 4-7 !| 29| | 30| X X 2| 2 12-16 | 30| | 31|X X XXX 5| 5 3 !| 31| | 32| XXX XXX 6| 6 1-2 !| 32| | 33|X X XX 4| 4 4-7 !| 33| | 34| 0| 0 25-27 | 34| | 35| X XX 3| 3 8-11 | 35| | 36| 0| 0 25-27 | 36| | 38| X X 2| 2 12-16 | 38| | 39| X 1| 1 17-24 | 39| | 40| X XX X 4| 4 4-7 !| 40| | 41|X 1| 1 17-24 | 41| | 42| XXXXXX 6| 6 1-2 !| 42| | 43| X X 2| 2 12-16 | 43| | 44|X X 2| 2 12-16 | 44| | 45| XX XX 4| 4 4-7 !| 45| | 46| XX X 3| 3 8-11 | 46| | 47| 0| 0 25-27 | 47| | 48| X X X 3| 3 8-11 | 48| | 49| X 1| 1 17-24 | 49| | 50|XXX 3| 3 8-11 | 50| | 51|X X 2| 2 12-16 | 51| | 52| X 1| 1 17-24 | 52| | 98| X 1| 1 17-24 | 98| |119| X 1| 1 17-24 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X XXXXX 6| 6 2-4 !| 25| | 26|XX X XXXX 7| 7 1 !| 26| | 30| XX XXX X 6| 6 2-4 !| 30| | 34| XXX X 4| 4 5-8 !| 34| | 35|X 1| 1 16-19 | 35| | 36| r X 1| 1 16-19 | 36| | 38| XX X 3| 3 9-12 | 38| | 39| 0| 0 20 | 39| | 41| XXX 3| 3 9-12 | 41| | 43|X X XX 4| 4 5-8 !| 43| | 44|X X 2| 2 13-15 | 44| | 46|XX XXXX 6| 6 2-4 !| 46| | 47| X 1| 1 16-19 | 47| | 48|X X XX 4| 4 5-8 !| 48| | 49| X X 2| 2 13-15 | 49| | 50| XXXX 4| 4 5-8 !| 50| | 51|X X X 3| 3 9-12 | 51| | 52| X X 2| 2 13-15 | 52| | 98| X X X 3| 3 9-12 | 98| |119| X 1| 1 16-19 |119| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X X XX 4| 4 6-8 !| 25| | 26|XX X 3| 3 9-12 | 26| | 29|X X X XX 5| 5 1-5 !| 29| | 30|XXX X X 5| 5 1-5 !| 30| | 31| XX X X 4| 4 6-8 !| 31| | 32|XX XX X 5| 5 1-5 !| 32| | 33| X XX 3| 3 9-12 | 33| | 34| X 1| 1 15 | 34| | 40|XX X X 4| 4 6-8 !| 40| | 42| X XX 3| 3 9-12 | 42| | 43| X X 2| 2 13-14 | 43| | 45| X XX 3| 3 9-12 | 45| | 46| X X 2| 2 13-14 | 46| | 48| XX XXX 5| 5 1-5 !| 48| | 50|XXXX X 5| 5 1-5 !| 50| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 25|522354328 3.0| 3.0 3 | 25| | 29|868242575 6.0| 6.0 6 | 29| | 30|243776134 4.0| 4.0 4 | 30| | 31|354817212 2.0| 2.0 2 | 31| | 32|111121781 1.0| 1.0 1 | 32| | 40|737533466 5.0| 5.0 5 | 40| | 48|476485843 7.0| 7.0 7 | 48| | 50|685668657 8.0| 8.0 8 | 50| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D TANGO Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Jakub Ligenza |KIEPURA | | | | |Natalia Makiejewska |Sosnowiec | | 2 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 3 | F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 4 | F | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 5 | F | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 6 | F | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 7 | 1/2 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 8-11 | 1/2 F | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 8-11 | 1/2 F | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 8-11 | 1/2 F | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 8-11 | 1/2 F | 51 |Jakub Dworczyk |RYTM | | | | |Anna Klenart |Żory | | 12 | 1/2 F | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | | 13 | 1/2 F | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 14 | 1/2 F | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 15 | 1/4 B | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 16-20 | 1/4 B | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 16-20 | 1/4 B | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 16-20 | 1/4 B | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 16-20 | 1/4 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 16-20 | 1/4 B | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 21-22 | 1/4 B | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 21-22 | 1/4 B | 52 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 23-27 | 1/4 B | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 23-27 | 1/4 B | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 23-27 | 1/4 B | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 23-27 | 1/4 B | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 23-27 | 1/4 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D TANGO Liczba par: 27 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| XX 2| 2 12-17 | 25| | 26| XX 2| 2 12-17 | 26| | 29|XX XXX X 6| 6 1 !| 29| | 30| XX X XX 5| 5 2-4 !| 30| | 31| X X X 3| 3 7-11 !| 31| | 32| XX X X 4| 4 5-6 !| 32| | 33|X X 2| 2 12-17 | 33| | 34|X X 2| 2 12-17 | 34| | 35| X XX 3| 3 7-11 !| 35| | 36| X 1| 1 18-24 | 36| | 38| X 1| 1 18-24 | 38| | 39| 0| 0 25-27 | 39| | 40| X X X 3| 3 7-11 !| 40| | 41| X 1| 1 18-24 | 41| | 42|X X X 3| 3 7-11 !| 42| | 43| X 1| 1 18-24 | 43| | 44| 0| 0 25-27 | 44| | 45|X X XX 4| 4 5-6 !| 45| | 46|X X 2| 2 12-17 | 46| | 47| 0| 0 25-27 | 47| | 48| X X X XX 5| 5 2-4 !| 48| | 49| X 1| 1 18-24 | 49| | 50| XX XX X 5| 5 2-4 !| 50| | 51|X X X 3| 3 7-11 !| 51| | 52| X X 2| 2 12-17 | 52| | 98| X 1| 1 18-24 | 98| |119| X 1| 1 18-24 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X X XX 4| 4 1-3 !| 25| | 26| XXXX 4| 4 1-3 !| 26| | 33| 0| 0 12-16 | 33| | 34| X X 2| 2 5-9 | 34| | 36| X X 2| 2 5-9 | 36| | 38| X X 2| 2 5-9 | 38| | 39| 0| 0 12-16 | 39| | 41| X 1| 1 10-11 | 41| | 43|XX XX 4| 4 1-3 !| 43| | 44| XX 2| 2 5-9 | 44| | 46|X X 2| 2 5-9 | 46| | 47| 0| 0 12-16 | 47| | 49|X X X 3| 3 4 | 49| | 52| X 1| 1 10-11 | 52| | 98| 0| 0 12-16 | 98| |119| 0| 0 12-16 |119| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25|XX X XX 5| 5 4-6 !| 25| | 26| X X XXX 5| 5 4-6 !| 26| | 29| XXX XXXX 7| 7 1-2 !| 29| | 30|XX XXX 5| 5 4-6 !| 30| | 31| X XX 3| 3 8-11 | 31| | 32|XXXXXX X 7| 7 1-2 !| 32| | 35| 0| 0 14 | 35| | 40| X XX 3| 3 8-11 | 40| | 42| XX X 3| 3 8-11 | 42| | 43|X XX X 4| 4 7 | 43| | 45|X X 2| 2 12 | 45| | 48| XX XXXX 6| 6 3 !| 48| | 50| X 1| 1 13 | 50| | 51|X X X 3| 3 8-11 | 51| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 25|636435316 4.0| 4.0 4 | 25| | 26|562363552 6.0| 6.0 6 | 26| | 29|444242445 3.0| 3.0 3 | 29| | 30|323626263 2.0| 2.0 2 | 30| | 32|111111131 1.0| 1.0 1 | 32| | 48|255554624 5.0| 5.0 5 | 48| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Jakub Ligenza |KIEPURA | | | | |Natalia Makiejewska |Sosnowiec | | 2 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 3 | F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 4 | F | 51 |Jakub Dworczyk |RYTM | | | | |Anna Klenart |Żory | | 5 | F | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 6 | F | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 7 | F | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 8-11 | 1/2 F | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 8-11 | 1/2 F | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 8-11 | 1/2 F | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 8-11 | 1/2 F | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 12-15 | 1/2 F | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 12-15 | 1/2 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 12-15 | 1/2 F | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 12-15 | 1/2 F | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | | 16 | 1/2 F | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 17-18 | 1/4 B | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 17-18 | 1/4 B | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 19-21 | 1/4 B | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 19-21 | 1/4 B | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 19-21 | 1/4 B | 52 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 22-27 | 1/4 B | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 22-27 | 1/4 B | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 22-27 | 1/4 B | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 22-27 | 1/4 B | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 22-27 | 1/4 B | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 22-27 | 1/4 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 27 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X XXXX 5| 5 2-3 !| 25| | 26| X XX 3| 3 6-11 !| 26| | 29| X X 2| 2 12-17 | 29| | 30| XXXXXX X 7| 7 1 !| 30| | 31| X X 2| 2 12-17 | 31| | 32|XX XXX 5| 5 2-3 !| 32| | 33|X X X X 4| 4 4-5 !| 33| | 34| X 1| 1 18-25 | 34| | 35| X 1| 1 18-25 | 35| | 36| X 1| 1 18-25 | 36| | 38| X 1| 1 18-25 | 38| | 39|X X X 3| 3 6-11 !| 39| | 40| XX X 3| 3 6-11 !| 40| | 41| X X 2| 2 12-17 | 41| | 42| XXX 3| 3 6-11 !| 42| | 43|X X X 3| 3 6-11 !| 43| | 44|X X 2| 2 12-17 | 44| | 45| XX X 3| 3 6-11 !| 45| | 46| X 1| 1 18-25 | 46| | 47| 0| 0 26-27 | 47| | 48| X XX X 4| 4 4-5 !| 48| | 49|X 1| 1 18-25 | 49| | 50|X X 2| 2 12-17 | 50| | 51| X X 2| 2 12-17 | 51| | 52| X 1| 1 18-25 | 52| | 98| X 1| 1 18-25 | 98| |119| 0| 0 26-27 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 29| X XXXXXX 7| 7 1 !| 29| | 31| X X 2| 2 6-7 | 31| | 34| X 1| 1 8-10 | 34| | 35| 0| 0 11-16 | 35| | 36| 0| 0 11-16 | 36| | 38|X X X X 4| 4 2 !| 38| | 41| X X 2| 2 6-7 | 41| | 44|X XX 3| 3 3-5 !| 44| | 46| 0| 0 11-16 | 46| | 47| 0| 0 11-16 | 47| | 49| X 1| 1 8-10 | 49| | 50| XXX 3| 3 3-5 !| 50| | 51|X X X 3| 3 3-5 !| 51| | 52| X 1| 1 8-10 | 52| | 98| 0| 0 11-16 | 98| |119| 0| 0 11-16 |119| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X 1| 1 12-15 | 25| | 26| X X X 3| 3 8-11 | 26| | 29|X XXXX X 6| 6 3-4 !| 29| | 30| X XXXX X 6| 6 3-4 !| 30| | 32|XXX XXXX 7| 7 1-2 !| 32| | 33| XXX 3| 3 8-11 | 33| | 38|X X X 3| 3 8-11 | 38| | 39| 0| 0 16 | 39| | 40| XX X X 4| 4 5-7 !| 40| | 42| X XX 3| 3 8-11 | 42| | 43|X 1| 1 12-15 | 43| | 44| X 1| 1 12-15 | 44| | 45| X 1| 1 12-15 | 45| | 48|XX X XXXX 7| 7 1-2 !| 48| | 50| XX X X 4| 4 5-7 !| 50| | 51|X XX X 4| 4 5-7 !| 51| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 29|536443335 3.0| 3.0 3 | 29| | 30|124367174 2.0| 2.0 2 | 30| | 32|411111242 1.0| 1.0 1 | 32| | 40|747732456 6.0| 6.0 6 | 40| | 48|265574613 5.0| 5.0 5 | 48| | 50|673626527 7.0| 7.0 7 | 50| | 51|352255761 4.0| 4.0 4 | 51| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Jakub Ligenza |KIEPURA | | | | |Natalia Makiejewska |Sosnowiec | | 2 | F | 51 |Jakub Dworczyk |RYTM | | | | |Anna Klenart |Żory | | 3 | F | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 4 | F | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 5 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 6 | F | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 7-8 | 1/2 F | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 7-8 | 1/2 F | 52 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 9-12 | 1/2 F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 9-12 | 1/2 F | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 9-12 | 1/2 F | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 9-12 | 1/2 F | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 13-16 | 1/2 F | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 13-16 | 1/2 F | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 13-16 | 1/2 F | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 13-16 | 1/2 F | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 17-20 | 1/4 B | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 17-20 | 1/4 B | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 17-20 | 1/4 B | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 17-20 | 1/4 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 21-23 | 1/4 B | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 21-23 | 1/4 B | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | | 21-23 | 1/4 B | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 24-27 | 1/4 B | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 24-27 | 1/4 B | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | | 24-27 | 1/4 B | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 24-27 | 1/4 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT Liczba par: 27 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X XXX X 5| 5 2 !| 25| | 26| X X 2| 2 11-19 | 26| | 29| XX 2| 2 11-19 | 29| | 30| X XXX 4| 4 3-6 !| 30| | 31| X X 2| 2 11-19 | 31| | 32|XX XX XX 6| 6 1 !| 32| | 33| X X 2| 2 11-19 | 33| | 34| X 1| 1 20-25 | 34| | 35| X X XX 4| 4 3-6 !| 35| | 36| X X 2| 2 11-19 | 36| | 38|XX X 3| 3 7-10 !| 38| | 39| 0| 0 26-27 | 39| | 40| X X X 3| 3 7-10 !| 40| | 41| XX 2| 2 11-19 | 41| | 42| X 1| 1 20-25 | 42| | 43| X 1| 1 20-25 | 43| | 44| X 1| 1 20-25 | 44| | 45| X 1| 1 20-25 | 45| | 46|X XX X 4| 4 3-6 !| 46| | 47|X X 2| 2 11-19 | 47| | 48| X XX X 4| 4 3-6 !| 48| | 49| X 1| 1 20-25 | 49| | 50| X XX 3| 3 7-10 !| 50| | 51|XX X 3| 3 7-10 !| 51| | 52|X X 2| 2 11-19 | 52| | 98| 0| 0 26-27 | 98| |119|X X 2| 2 11-19 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 26|XXXX X XX 7| 7 1 !| 26| | 29| X XX 3| 3 4-6 !| 29| | 31| X X 2| 2 7-10 | 31| | 33|X X X XX 5| 5 2 !| 33| | 34| X 1| 1 11-13 | 34| | 36| X X 2| 2 7-10 | 36| | 39| 0| 0 14-17 | 39| | 41| X X 2| 2 7-10 | 41| | 42|X X X 3| 3 4-6 !| 42| | 43|XX XX 4| 4 3 !| 43| | 44| XX 2| 2 7-10 | 44| | 45| 0| 0 14-17 | 45| | 47| X 1| 1 11-13 | 47| | 49| 0| 0 14-17 | 49| | 52| XX X 3| 3 4-6 !| 52| | 98| X 1| 1 11-13 | 98| |119| 0| 0 14-17 |119| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X XXXXX 6| 6 3-4 !| 25| | 26|XX X XXX 6| 6 3-4 !| 26| | 29| X X 2| 2 9-12 | 29| | 30|XXX XX XX 7| 7 2 !| 30| | 32|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 32| | 33| X 1| 1 13-16 | 33| | 35|X X 2| 2 9-12 | 35| | 38| X 1| 1 13-16 | 38| | 40| X X 2| 2 9-12 | 40| | 42| XX X 3| 3 7-8 | 42| | 43| X 1| 1 13-16 | 43| | 46| XXX XX 5| 5 5 !| 46| | 48|X X 2| 2 9-12 | 48| | 50| X 1| 1 13-16 | 50| | 51|X XX X 4| 4 6 !| 51| | 52| XX X 3| 3 7-8 | 52| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D FOKSTROT ---------------------------------- | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 25|346422535 3.0| 3.0 3 | 25| | 26|424664613 4.0| 4.0 4 | 26| | 30|253256444 5.0| 5.0 5 | 30| | 32|111111121 1.0| 1.0 1 | 32| | 46|565533356 6.0| 6.0 6 | 46| | 51|632345262 2.0| 2.0 2 | 51| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Jakub Ligenza |KIEPURA | | | | |Natalia Makiejewska |Sosnowiec | | 2 | F | 29 |Adam Gilek |ASTRA | | | | |Emilia Mróz |Szczecin | | 3 | F | 33 |Jakub Mardacz |DŻET | | | | |Gabriela Pietrucha |Rzeszów-Boguch. | | 4 | F | 30 |Norbert Głogosz |ETIUDA | | | | |Klaudia Zielińska |Radomsko | | 5 | F | 46 |Jakub Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Paulina Urbańska |Radom | | 6 | F | 31 |Dominik Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Wiktoria Niedziółka |Warszawa | | 7-10 | 1/2 F | 38 |Jakub Piotrowski |MARENGO | | | | |Natalia Kukulska |DąbrowaGórnicza | | 7-10 | 1/2 F | 41 |Radosław Sadowski |EVOLUTION | | | | |Natalia Wątor |Kraków | | 7-10 | 1/2 F | 48 |Dariusz Wyroślak |LIDER | | | | |Aleksandra Czerwińska |Lublin | | 7-10 | 1/2 F | 51 |Jakub Dworczyk |RYTM | | | | |Anna Klenart |Żory | | 11-13 | 1/2 F | 25 |Jakub Baron |RAGTIME | | | | |Julia Roszak |Kęty | | 11-13 | 1/2 F | 26 |Bartosz Baszczowski |SzT eMiKa | | | | |Lena Kozioł |Tarnów | | 11-13 | 1/2 F | 40 |Szymon Przemieniecki |WIKA | | | | |Justyna Karwacka |Olsztyn | | 14 | 1/2 F | 45 |Filip Ujda |AKSEL | | | | |Karolina Majchrowicz |Rzeszów | | 15 | 1/2 F | 34 |Igor Mateja |FORUM | | | | |Agnieszka Porębska |Zabrze | | 16-19 | 1/4 B | 36 |Jakub Maślak |MARGO | | | | |Marta Sobasik |Leszno | | 16-19 | 1/4 B | 42 |Michał Salwin |IMPULS | | | | |Eliza Kemona |Chorzów | | 16-19 | 1/4 B | 44 |Kamil Tomkowicz |DŻET | | | | |Diana Synoś |Rzeszów-Boguch. | | 16-19 | 1/4 B | 50 |Krzysztof Ślusarczyk |ArtDance | | | | |Marta Gębala |Kraków | | 20-23 | 1/4 B | 35 |Grzegorz Mazur |MARENGO | | | | |Julia Kołosowska |DąbrowaGórnicza | | 20-23 | 1/4 B | 43 |Filip Szewczykowski |DZIUPLA | | | | |Aleksandra Roszkowska |Poznań | | 20-23 | 1/4 B | 49 |Wiktor Ćwiek |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Marta Przybytniak |Warszawa | | 20-23 | 1/4 B | 52 |Mikołaj Włoch |SOKÓŁ | | | | |Katarzyna Kosińska |Myślenice | | 24-26 | 1/4 B | 39 |Jakub Połapski |ArtDance | | | | |Zuzanna Frej |Kraków | | 24-26 | 1/4 B | 98 |Kajetan Dziura |MCT | | | | |Amelia Dziób |Kraków | | 24-26 | 1/4 B | 119 |Kamil Królikowski-Różycki |* | | | | |Kasja Królikowska-Różycka |* | | 27 | 1/4 B | 47 |Filip Wiśniewski |GRACJA | | | | |Aleksandra Pawłowska |Zielona Góra | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP Liczba par: 27 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X X XX 4| 4 5-7 !| 25| | 26| X 1| 1 16-24 | 26| | 29|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 29| | 30| XX XXXX 6| 6 2 !| 30| | 31|X 1| 1 16-24 | 31| | 32|XXX X X 5| 5 3-4 !| 32| | 33|X X 2| 2 10-15 | 33| | 34| X 1| 1 16-24 | 34| | 35| X 1| 1 16-24 | 35| | 36| 0| 0 25-27 | 36| | 38| X X XX 4| 4 5-7 !| 38| | 39| X 1| 1 16-24 | 39| | 40| X X 2| 2 10-15 | 40| | 41|XX X X X 5| 5 3-4 !| 41| | 42| X X 2| 2 10-15 | 42| | 43| X X 2| 2 10-15 | 43| | 44| X X 2| 2 10-15 | 44| | 45| X 1| 1 16-24 | 45| | 46|X X XX 4| 4 5-7 !| 46| | 47| 0| 0 25-27 | 47| | 48| XX X 3| 3 8-9 | 48| | 49| X 1| 1 16-24 | 49| | 50| X 1| 1 16-24 | 50| | 51| X X 2| 2 10-15 | 51| | 52| X 1| 1 16-24 | 52| | 98|X X X 3| 3 8-9 | 98| |119| 0| 0 25-27 |119| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 26| X XX X 4| 4 6-8 !| 26| | 31| X XX X X 5| 5 3-5 !| 31| | 33|XXXXXX X 7| 7 1 !| 33| | 34| X X XXX 5| 5 3-5 !| 34| | 35|X X 2| 2 13-16 | 35| | 36|XX X 3| 3 9-12 | 36| | 39| X 1| 1 17-19 | 39| | 40| X XXX 4| 4 6-8 !| 40| | 42|X X X 3| 3 9-12 | 42| | 43|X X 2| 2 13-16 | 43| | 44|XX X 3| 3 9-12 | 44| | 45| XX XX X 5| 5 3-5 !| 45| | 47| 0| 0 20 | 47| | 48| XXX XXX 6| 6 2 !| 48| | 49| X X 2| 2 13-16 | 49| | 50| X XX 3| 3 9-12 | 50| | 51|X XX X 4| 4 6-8 !| 51| | 52| XX 2| 2 13-16 | 52| | 98| X 1| 1 17-19 | 98| |119| X 1| 1 17-19 |119| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 25| X X 2| 2 11-13 | 25| | 26| X X 2| 2 11-13 | 26| | 29|X XX XX 5| 5 4-6 !| 29| | 30|X XX XXX 6| 6 2-3 !| 30| | 31|XX X X X 5| 5 4-6 !| 31| | 32|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 32| | 33| XXX XX 5| 5 4-6 !| 33| | 34| 0| 0 15 | 34| | 38|X X X 3| 3 7-10 | 38| | 40| X X 2| 2 11-13 | 40| | 41| X X X 3| 3 7-10 | 41| | 45| X 1| 1 14 | 45| | 46| XXX XXX 6| 6 2-3 !| 46| | 48|X X X 3| 3 7-10 | 48| | 51| XX X 3| 3 7-10 | 51| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 D QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 29|665323315 2.0| 2.0 2 | 29| | 30|242655243 4.0| 4.0 4 | 30| | 31|526536454 6.0| 6.0 6 | 31| | 32|111211121 1.0| 1.0 1 | 32| | 33|454142532 3.0| 3.0 3 | 33| | 46|333464666 5.0| 5.0 5 | 46| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 E STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Dariusz Migacz | | Sędzia B | Zenon Gardyańczyk | | Sędzia C | Jarosław Dziedziczak | | Sędzia D | Waldemar Dudek | | Sędzia E | Jolanta Trzemżalska | | Sędzia F | Sławomir Haczek | | Sędzia G | Andrzej Łaszczuk | | Sędzia H | Henryk Kosubek | | Sędzia I | Barbara Pisarska-Gubernat | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 13 |Szymon Kwiatkowski |MASTER DANCE | | | | |Agata Masarczyk |Gliwice | | 2 | F | 21 |Konrad Rak |RAGTIME | | | | |Amelia Chwierut |Kęty | | 3 | F | 19 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 4 | F | 14 |Mateusz Majcher |MAGIC DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 5 | F | 11 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Emilia Stefańska |Kraków | | 6 | F | 24 |Jakub Wieczorek |FANTAZJA | | | | |Gabriela Jamborska |Kraków | | 7-9 | 1/2 B | 18 |Michał Osadziński |GRACJA | | | | |Nina Staszak |Zielona Góra | | 7-9 | 1/2 B | 20 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 7-9 | 1/2 B | 22 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | | 10-12 | 1/2 B | 9 |Szymon Białokryty |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Zuzanna Sztogryn |Ząbkowice | | 10-12 | 1/2 B | 10 |Tomasz Fugiel |SOKÓŁ | | | | |Weronika Markus |Myślenice | | 10-12 | 1/2 B | 16 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów | | 13-14 | 1/2 B | 12 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Jennifer Zemełka |KędzierzynKoźle | | 13-14 | 1/2 B | 15 |Jakub Niedźwiedź |GOLDEN DANCE | | | | |Maja Martowicz |Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| X 1| 1 5-9 | 9| | 10| X 1| 1 5-9 | 10| | 11| 0| 0 10-14 | 11| | 12| 0| 0 10-14 | 12| | 13| XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 13| | 14|X X X X 4| 4 3-4 !| 14| | 15| 0| 0 10-14 | 15| | 16| 0| 0 10-14 | 16| | 18| X 1| 1 5-9 | 18| | 19|X XX X 4| 4 3-4 !| 19| | 20| X 1| 1 5-9 | 20| | 21|XXX XXXX 7| 7 1-2 !| 21| | 22| 0| 0 10-14 | 22| | 24| X 1| 1 5-9 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| X 1| 1 6-8 | 9| | 10| X 1| 1 6-8 | 10| | 11| X XX 3| 3 2 !| 11| | 12| 0| 0 9-10 | 12| | 15| 0| 0 9-10 | 15| | 16| X 1| 1 6-8 | 16| | 18| X X 2| 2 3-5 | 18| | 20| X X 2| 2 3-5 | 20| | 22|X X 2| 2 3-5 | 22| | 24|XX XXXX 6| 6 1 !| 24| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 11|644545245 5.0| 5.0 5 | 11| | 13|111151311 1.0| 1.0 1 | 13| | 14|426366436 4.0| 4.0 4 | 14| | 19|333234162 3.0| 3.0 3 | 19| | 21|252412523 2.0| 2.0 2 | 21| | 24|565623654 6.0| 6.0 6 | 24| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E TANGO Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 13 |Szymon Kwiatkowski |MASTER DANCE | | | | |Agata Masarczyk |Gliwice | | 2 | F | 19 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 3 | F | 21 |Konrad Rak |RAGTIME | | | | |Amelia Chwierut |Kęty | | 4 | F | 11 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Emilia Stefańska |Kraków | | 5 | F | 10 |Tomasz Fugiel |SOKÓŁ | | | | |Weronika Markus |Myślenice | | 6 | F | 14 |Mateusz Majcher |MAGIC DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 7 | F | 20 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 8 | F | 12 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Jennifer Zemełka |KędzierzynKoźle | | 9-11 | 1/2 B | 18 |Michał Osadziński |GRACJA | | | | |Nina Staszak |Zielona Góra | | 9-11 | 1/2 B | 22 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | | 9-11 | 1/2 B | 24 |Jakub Wieczorek |FANTAZJA | | | | |Gabriela Jamborska |Kraków | | 12 | 1/2 B | 16 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów | | 13-14 | 1/2 B | 9 |Szymon Białokryty |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Zuzanna Sztogryn |Ząbkowice | | 13-14 | 1/2 B | 15 |Jakub Niedźwiedź |GOLDEN DANCE | | | | |Maja Martowicz |Przemyśl | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E TANGO Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 10-14 | 9| | 10| XXX 3| 3 5 | 10| | 11|XX X X X 5| 5 1-3 !| 11| | 12| X 1| 1 7-9 | 12| | 13| XXXXX 5| 5 1-3 !| 13| | 14| 0| 0 10-14 | 14| | 15| 0| 0 10-14 | 15| | 16| X 1| 1 7-9 | 16| | 18| 0| 0 10-14 | 18| | 19|X XXXX 5| 5 1-3 !| 19| | 20| X X 2| 2 6 | 20| | 21|XX X X 4| 4 4 | 21| | 22| 0| 0 10-14 | 22| | 24| X 1| 1 7-9 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 10-11 | 9| | 10| XXX XX X 6| 6 1 !| 10| | 12| X XX 3| 3 3-5 !| 12| | 14| X XX 3| 3 3-5 !| 14| | 15| 0| 0 10-11 | 15| | 16| X 1| 1 9 | 16| | 18|X X 2| 2 6-8 | 18| | 20| XX X 3| 3 3-5 !| 20| | 21|XX X XX 5| 5 2 !| 21| | 22|X X 2| 2 6-8 | 22| | 24| X X 2| 2 6-8 | 24| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 10|657563463 5.0| 5.0 5 | 10| | 11|342345256 4.0| 4.0 4 | 11| | 12|476786888 8.0| 8.0 8 | 12| | 13|211231311 1.0| 1.0 1 | 13| | 14|568658677 6.0| 6.0 6 | 14| | 19|735124122 2.0| 2.0 2 | 19| | 20|883877535 7.0| 7.0 7 | 20| | 21|124412744 3.0| 3.0 3 | 21| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 13 |Szymon Kwiatkowski |MASTER DANCE | | | | |Agata Masarczyk |Gliwice | | 2 | F | 19 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 3 | F | 21 |Konrad Rak |RAGTIME | | | | |Amelia Chwierut |Kęty | | 4 | F | 14 |Mateusz Majcher |MAGIC DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 5 | F | 16 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów | | 6 | F | 20 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 7 | F | 11 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Emilia Stefańska |Kraków | | 8-9 | 1/2 B | 10 |Tomasz Fugiel |SOKÓŁ | | | | |Weronika Markus |Myślenice | | 8-9 | 1/2 B | 24 |Jakub Wieczorek |FANTAZJA | | | | |Gabriela Jamborska |Kraków | | 10-12 | 1/2 B | 12 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Jennifer Zemełka |KędzierzynKoźle | | 10-12 | 1/2 B | 15 |Jakub Niedźwiedź |GOLDEN DANCE | | | | |Maja Martowicz |Przemyśl | | 10-12 | 1/2 B | 18 |Michał Osadziński |GRACJA | | | | |Nina Staszak |Zielona Góra | | 13-14 | 1/2 B | 9 |Szymon Białokryty |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Zuzanna Sztogryn |Ząbkowice | | 13-14 | 1/2 B | 22 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9|X 1| 1 7-11 | 9| | 10| X X 2| 2 5-6 | 10| | 11|X 1| 1 7-11 | 11| | 12| X 1| 1 7-11 | 12| | 13| XX XX XX 6| 6 1 !| 13| | 14| X 1| 1 7-11 | 14| | 15| 0| 0 12-14 | 15| | 16| X 1| 1 7-11 | 16| | 18| 0| 0 12-14 | 18| | 19| XX X X 4| 4 3 !| 19| | 20| XXX 3| 3 4 | 20| | 21|XXXX X 5| 5 2 !| 21| | 22| 0| 0 12-14 | 22| | 24| X X 2| 2 5-6 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 10-11 | 9| | 10| X X 2| 2 5-6 | 10| | 11| XX XX 4| 4 3-4 !| 11| | 12| X 1| 1 7-9 | 12| | 14|XX X XX 5| 5 2 !| 14| | 15| X 1| 1 7-9 | 15| | 16|XX X X 4| 4 3-4 !| 16| | 18| X 1| 1 7-9 | 18| | 20|X XX XXXX 7| 7 1 !| 20| | 22| 0| 0 10-11 | 22| | 24| X X 2| 2 5-6 | 24| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 11|575547367 7.0| 7.0 7 | 11| | 13|231152412 1.0| 1.0 1 | 13| | 14|446364546 4.0| 4.0 4 | 14| | 16|727275274 5.0| 5.0 5 | 16| | 19|362723131 2.0| 2.0 2 | 19| | 20|654636723 6.0| 6.0 6 | 20| | 21|113411655 3.0| 3.0 3 | 21| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 13 |Szymon Kwiatkowski |MASTER DANCE | | | | |Agata Masarczyk |Gliwice | | 2 | F | 21 |Konrad Rak |RAGTIME | | | | |Amelia Chwierut |Kęty | | 3 | F | 19 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 4 | F | 20 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 5 | F | 10 |Tomasz Fugiel |SOKÓŁ | | | | |Weronika Markus |Myślenice | | 6 | F | 11 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Emilia Stefańska |Kraków | | 7-8 | 1/2 B | 14 |Mateusz Majcher |MAGIC DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 7-8 | 1/2 B | 24 |Jakub Wieczorek |FANTAZJA | | | | |Gabriela Jamborska |Kraków | | 9 | 1/2 B | 16 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów | | 10-11 | 1/2 B | 12 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Jennifer Zemełka |KędzierzynKoźle | | 10-11 | 1/2 B | 15 |Jakub Niedźwiedź |GOLDEN DANCE | | | | |Maja Martowicz |Przemyśl | | 12-14 | 1/2 B | 9 |Szymon Białokryty |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Zuzanna Sztogryn |Ząbkowice | | 12-14 | 1/2 B | 18 |Michał Osadziński |GRACJA | | | | |Nina Staszak |Zielona Góra | | 12-14 | 1/2 B | 22 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 11-14 | 9| | 10| X X 2| 2 5 | 10| | 11|X 1| 1 6-10 | 11| | 12| 0| 0 11-14 | 12| | 13|XXXXX XX 7| 7 1-2 !| 13| | 14| X 1| 1 6-10 | 14| | 15| X 1| 1 6-10 | 15| | 16| X 1| 1 6-10 | 16| | 18| 0| 0 11-14 | 18| | 19| X X X 3| 3 3-4 !| 19| | 20| X X X 3| 3 3-4 !| 20| | 21|XXXX XXX 7| 7 1-2 !| 21| | 22| 0| 0 11-14 | 22| | 24| X 1| 1 6-10 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 8-10 | 9| | 10|X X X X 4| 4 1-2 !| 10| | 11|X X XX 4| 4 1-2 !| 11| | 12| X 1| 1 6-7 | 12| | 14| XX X 3| 3 3-4 | 14| | 15| X 1| 1 6-7 | 15| | 16| X X 2| 2 5 | 16| | 18| 0| 0 8-10 | 18| | 22| 0| 0 8-10 | 22| | 24| XX X 3| 3 3-4 | 24| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 10|465464653 5.0| 5.0 5 | 10| | 11|346646366 6.0| 6.0 6 | 11| | 13|221121211 1.0| 1.0 1 | 13| | 19|632533142 3.0| 3.0 3 | 19| | 20|554355524 4.0| 4.0 4 | 20| | 21|113212435 2.0| 2.0 2 | 21| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 E LATIN Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Dariusz Migacz | | Sędzia B | Zenon Gardyańczyk | | Sędzia C | Jarosław Dziedziczak | | Sędzia D | Waldemar Dudek | | Sędzia E | Jolanta Trzemżalska | | Sędzia F | Sławomir Haczek | | Sędzia G | Andrzej Łaszczuk | | Sędzia H | Henryk Kosubek | | Sędzia I | Barbara Pisarska-Gubernat | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 16 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów | | 2 | F | 13 |Szymon Kwiatkowski |MASTER DANCE | | | | |Agata Masarczyk |Gliwice | | 3 | F | 19 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 4 | F | 14 |Mateusz Majcher |MAGIC DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 5 | F | 10 |Tomasz Fugiel |SOKÓŁ | | | | |Weronika Markus |Myślenice | | 6 | F | 15 |Jakub Niedźwiedź |GOLDEN DANCE | | | | |Maja Martowicz |Przemyśl | | 7 | F | 11 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Emilia Stefańska |Kraków | | 8-12 | 1/2 B | 9 |Szymon Białokryty |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Zuzanna Sztogryn |Ząbkowice | | 8-12 | 1/2 B | 12 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Jennifer Zemełka |KędzierzynKoźle | | 8-12 | 1/2 B | 18 |Michał Osadziński |GRACJA | | | | |Nina Staszak |Zielona Góra | | 8-12 | 1/2 B | 21 |Konrad Rak |RAGTIME | | | | |Amelia Chwierut |Kęty | | 8-12 | 1/2 B | 24 |Jakub Wieczorek |FANTAZJA | | | | |Gabriela Jamborska |Kraków | | 13-14 | 1/2 B | 20 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 13-14 | 1/2 B | 22 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 10-14 | 9| | 10| X 1| 1 8-9 | 10| | 11|X XX 3| 3 3-6 !| 11| | 12| 0| 0 10-14 | 12| | 13|XXXXX XX 7| 7 1 !| 13| | 14| X X X 3| 3 3-6 !| 14| | 15| XXX 3| 3 3-6 !| 15| | 16| XX X X 4| 4 2 !| 16| | 18| 0| 0 10-14 | 18| | 19| X X X 3| 3 3-6 !| 19| | 20|X X 2| 2 7 | 20| | 21| X 1| 1 8-9 | 21| | 22| 0| 0 10-14 | 22| | 24| 0| 0 10-14 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9|X 1| 1 2-6 | 9| | 10| X X XX 4| 4 1 !| 10| | 12| X 1| 1 2-6 | 12| | 18| X 1| 1 2-6 | 18| | 20| 0| 0 7-8 | 20| | 21| X 1| 1 2-6 | 21| | 22| 0| 0 7-8 | 22| | 24| X 1| 1 2-6 | 24| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 10|752773415 5.0| 5.0 5 | 10| | 11|375254767 7.0| 7.0 7 | 11| | 13|134512636 2.0| 2.0 2 | 13| | 14|561367324 4.0| 4.0 4 | 14| | 15|643636571 6.0| 6.0 6 | 15| | 16|217141252 1.0| 1.0 1 | 16| | 19|426425143 3.0| 3.0 3 | 19| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 16 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów | | 2 | F | 13 |Szymon Kwiatkowski |MASTER DANCE | | | | |Agata Masarczyk |Gliwice | | 3 | F | 14 |Mateusz Majcher |MAGIC DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 4 | F | 12 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Jennifer Zemełka |KędzierzynKoźle | | 5 | F | 21 |Konrad Rak |RAGTIME | | | | |Amelia Chwierut |Kęty | | 6 | F | 11 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Emilia Stefańska |Kraków | | 7-9 | 1/2 B | 10 |Tomasz Fugiel |SOKÓŁ | | | | |Weronika Markus |Myślenice | | 7-9 | 1/2 B | 15 |Jakub Niedźwiedź |GOLDEN DANCE | | | | |Maja Martowicz |Przemyśl | | 7-9 | 1/2 B | 24 |Jakub Wieczorek |FANTAZJA | | | | |Gabriela Jamborska |Kraków | | 10-14 | 1/2 B | 9 |Szymon Białokryty |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Zuzanna Sztogryn |Ząbkowice | | 10-14 | 1/2 B | 18 |Michał Osadziński |GRACJA | | | | |Nina Staszak |Zielona Góra | | 10-14 | 1/2 B | 19 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 10-14 | 1/2 B | 20 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 10-14 | 1/2 B | 22 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| X 1| 1 8-11 | 9| | 10| X 1| 1 8-11 | 10| | 11|X X 2| 2 6-7 | 11| | 12|XX X XX 5| 5 1-2 !| 12| | 13| XXX XX 5| 5 1-2 !| 13| | 14| X X X 3| 3 3-5 !| 14| | 15| 0| 0 12-14 | 15| | 16|X XX 3| 3 3-5 !| 16| | 18| X 1| 1 8-11 | 18| | 19| X X 2| 2 6-7 | 19| | 20| 0| 0 12-14 | 20| | 21| X XX 3| 3 3-5 !| 21| | 22| 0| 0 12-14 | 22| | 24| X 1| 1 8-11 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 5-9 | 9| | 10| X X 2| 2 2-4 | 10| | 11| X XX 3| 3 1 !| 11| | 15| X X 2| 2 2-4 | 15| | 18| 0| 0 5-9 | 18| | 19| 0| 0 5-9 | 19| | 20| 0| 0 5-9 | 20| | 22| 0| 0 5-9 | 22| | 24|X X 2| 2 2-4 | 24| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 11|656336656 6.0| 6.0 6 | 11| | 12|124645125 4.0| 4.0 4 | 12| | 13|543223333 2.0| 2.0 2 | 13| | 14|231464462 3.0| 3.0 3 | 14| | 16|412111211 1.0| 1.0 1 | 16| | 21|365552544 5.0| 5.0 5 | 21| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 16 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów | | 2 | F | 19 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 3 | F | 14 |Mateusz Majcher |MAGIC DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 4 | F | 13 |Szymon Kwiatkowski |MASTER DANCE | | | | |Agata Masarczyk |Gliwice | | 5 | F | 15 |Jakub Niedźwiedź |GOLDEN DANCE | | | | |Maja Martowicz |Przemyśl | | 6 | F | 21 |Konrad Rak |RAGTIME | | | | |Amelia Chwierut |Kęty | | 7 | F | 11 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Emilia Stefańska |Kraków | | 8 | 1/2 F | 10 |Tomasz Fugiel |SOKÓŁ | | | | |Weronika Markus |Myślenice | | 9 | 1/2 F | 9 |Szymon Białokryty |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Zuzanna Sztogryn |Ząbkowice | | 10-11 | 1/4 B | 12 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Jennifer Zemełka |KędzierzynKoźle | | 10-11 | 1/4 B | 18 |Michał Osadziński |GRACJA | | | | |Nina Staszak |Zielona Góra | | 12 | 1/4 B | 20 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 13-14 | 1/4 B | 22 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | | 13-14 | 1/4 B | 24 |Jakub Wieczorek |FANTAZJA | | | | |Gabriela Jamborska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA Liczba par: 14 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 10-14 | 9| | 10| X X 2| 2 6-8 | 10| | 11| 0| 0 10-14 | 11| | 12| X XX 3| 3 4-5 | 12| | 13|XXX X X 5| 5 1-2 !| 13| | 14| X XXXX 5| 5 1-2 !| 14| | 15| 0| 0 10-14 | 15| | 16|X X X X 4| 4 3 !| 16| | 18| 0| 0 10-14 | 18| | 19| XX 2| 2 6-8 | 19| | 20|X XX 3| 3 4-5 | 20| | 21| X X 2| 2 6-8 | 21| | 22| X 1| 1 9 | 22| | 24| 0| 0 10-14 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9|X X X 3| 3 3-6 !| 9| | 10| XX XX 4| 4 2 !| 10| | 11| X XX 3| 3 3-6 !| 11| | 12|X X 2| 2 7-8 | 12| | 15| X X X 3| 3 3-6 !| 15| | 18| X X 2| 2 7-8 | 18| | 19|XXX XX X 6| 6 1 !| 19| | 20| X 1| 1 9 | 20| | 21| X X X 3| 3 3-6 !| 21| | 22| 0| 0 10-11 | 22| | 24| 0| 0 10-11 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| X 1| 1 9 | 9| | 10| X X XX 4| 4 8 | 10| | 11| XXXX XX 6| 6 5-7 !| 11| | 13|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 13| | 14|XXX XX X 6| 6 5-7 !| 14| | 15|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 15| | 16|XXXXXX X 7| 7 3-4 !| 16| | 19|XXXXX XX 7| 7 3-4 !| 19| | 21|X XX XXX 6| 6 5-7 !| 21| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 11|767256577 7.0| 7.0 7 | 11| | 13|325561345 4.0| 4.0 4 | 13| | 14|541147633 3.0| 3.0 3 | 14| | 15|656373451 5.0| 5.0 5 | 15| | 16|113422212 1.0| 1.0 1 | 16| | 19|434715124 2.0| 2.0 2 | 19| | 21|272634766 6.0| 6.0 6 | 21| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 E JIVE Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 14 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 14 |Mateusz Majcher |MAGIC DANCE | | | | |Estera Gromaszek |Lublin | | 2 | F | 16 |Przemysław Nosal |JUMP | | | | |Wiktoria Robak |Janów | | 3 | F | 10 |Tomasz Fugiel |SOKÓŁ | | | | |Weronika Markus |Myślenice | | 4 | F | 19 |Jakub Pokora |ETIUDA | | | | |Wiktoria Bielas |Radomsko | | 5 | F | 15 |Jakub Niedźwiedź |GOLDEN DANCE | | | | |Maja Martowicz |Przemyśl | | 6 | F | 13 |Szymon Kwiatkowski |MASTER DANCE | | | | |Agata Masarczyk |Gliwice | | 7 | 1/2 B | 12 |Eliasz Kubica |UKS CATIA | | | | |Jennifer Zemełka |KędzierzynKoźle | | 8 | 1/2 B | 21 |Konrad Rak |RAGTIME | | | | |Amelia Chwierut |Kęty | | 9-11 | 1/2 B | 9 |Szymon Białokryty |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Zuzanna Sztogryn |Ząbkowice | | 9-11 | 1/2 B | 11 |Krzysztof Gierdziewicz |EVOLUTION | | | | |Emilia Stefańska |Kraków | | 9-11 | 1/2 B | 18 |Michał Osadziński |GRACJA | | | | |Nina Staszak |Zielona Góra | | 12-14 | 1/2 B | 20 |Krzysztof Pyras |WIR | | | | |Marta Kopeć |Mysłowice | | 12-14 | 1/2 B | 22 |Kacper Reng |BALLARE | | | | |Klementyna Reng |Częstochowa | | 12-14 | 1/2 B | 24 |Jakub Wieczorek |FANTAZJA | | | | |Gabriela Jamborska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 E JIVE Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9| 0| 0 12-14 | 9| | 10| X X X 3| 3 3-4 !| 10| | 11|X 1| 1 9-11 | 11| | 12| X X 2| 2 5-8 | 12| | 13|X X X 3| 3 3-4 !| 13| | 14| XX XXXX 6| 6 1 !| 14| | 15|X X 2| 2 5-8 | 15| | 16| X X 2| 2 5-8 | 16| | 18| 0| 0 12-14 | 18| | 19| X X XX 4| 4 2 !| 19| | 20| X 1| 1 9-11 | 20| | 21| X X 2| 2 5-8 | 21| | 22| 0| 0 12-14 | 22| | 24| X 1| 1 9-11 | 24| -------------------------------------- Runda: 1/2 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 9|X 1| 1 5-7 | 9| | 11| X 1| 1 5-7 | 11| | 12|XX X 3| 3 3 | 12| | 15| XXXX 4| 4 2 !| 15| | 16| XXX XX X 6| 6 1 !| 16| | 18| X 1| 1 5-7 | 18| | 20| 0| 0 8-10 | 20| | 21| X X 2| 2 4 | 21| | 22| 0| 0 8-10 | 22| | 24| 0| 0 8-10 | 24| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 E JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 10|543254233 3.0| 3.0 3 | 10| | 13|665362566 6.0| 6.0 6 | 13| | 14|231411312 1.0| 1.0 1 | 14| | 15|354526651 5.0| 5.0 5 | 15| | 16|112143144 2.0| 2.0 2 | 16| | 19|426635425 4.0| 4.0 4 | 19| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 F STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Marek Parasiewicz | | Sędzia B | Sławomir Haczek | | Sędzia C | Henryk Kosubek | | Sędzia D | Waldemar Dudek | | Sędzia E | Łukasz Stawiński | | Sędzia F | Małgorzata Smoroń-Krawczyk | | Sędzia G | Waldemar Ziomek | | Sędzia H | Grzegorz Rybicki | | Sędzia I | Joanna Ziomek | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Patryk Studnicki |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Laura Machnik |Ząbkowice | | 2 | F | 2 |Jakub Jakubski |ST PIERZ | | | | |Julia Śliwieńska |Katowice | | 3 | F | 5 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Wiktoria Krumpietz |Wodzisław Śl. | | 4 | F | 3 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 5 | F | 8 |Ambroży Zychiewicz |Szk. Tańca Gutovskyi| | | | |Zuzanna Liana |Gliwice | | 6 | F | 120 |Dominik Gibas |PLĄS | | | | |Weronika Stasica |Kraków | | 7 | 1/2 F | 1 |Błażej Brudny |LORDANCE | | | | |Zofia Chlebik |Wodzisław Śl. | | 8 | 1/2 F | 7 |Adam Wasylewicz |LATINO | | | | |Klaudia Kapustka |Żabno | | 9 | 1/2 F | 4 |Kacper Kluzik |LATINO | | | | |Weronika Śledź |Żabno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X XXXX 5| 5 7 | 1| | 2|X XXXX XX 7| 7 5 !| 2| | 3|X XXXXXXX 8| 8 1-4 !| 3| | 4| 0| 0 9 | 4| | 5|XXXX XXXX 8| 8 1-4 !| 5| | 6|XXXXX XXX 8| 8 1-4 !| 6| | 7| XXX X 4| 4 8 | 7| | 8|XX XXX X 6| 6 6 !| 8| |120|XXXXX XXX 8| 8 1-4 !|120| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|344131312 2.0| 2.0 2 | 2| | 3|233415526 4.0| 4.0 4 | 3| | 5|512342133 3.0| 3.0 3 | 5| | 6|121224261 1.0| 1.0 1 | 6| | 8|455553444 5.0| 5.0 5 | 8| |120|666666655 6.0| 6.0 6 |120| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 1 |Błażej Brudny |LORDANCE | | | | |Zofia Chlebik |Wodzisław Śl. | | 2 | F | 6 |Patryk Studnicki |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Laura Machnik |Ząbkowice | | 3 | F | 2 |Jakub Jakubski |ST PIERZ | | | | |Julia Śliwieńska |Katowice | | 4 | F | 5 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Wiktoria Krumpietz |Wodzisław Śl. | | 5 | F | 120 |Dominik Gibas |PLĄS | | | | |Weronika Stasica |Kraków | | 6 | F | 3 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 7 | 1/2 F | 8 |Ambroży Zychiewicz |Szk. Tańca Gutovskyi| | | | |Zuzanna Liana |Gliwice | | 8-9 | 1/2 F | 4 |Kacper Kluzik |LATINO | | | | |Weronika Śledź |Żabno | | 8-9 | 1/2 F | 7 |Adam Wasylewicz |LATINO | | | | |Klaudia Kapustka |Żabno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XXX XX XX 7| 7 5-6 !| 1| | 2|XXXXXXXX 8| 8 1-4 !| 2| | 3| XXXXXXXX 8| 8 1-4 !| 3| | 4| X 1| 1 8-9 | 4| | 5|XX XXXXXX 8| 8 1-4 !| 5| | 6|XXXXXXX X 8| 8 1-4 !| 6| | 7| X 1| 1 8-9 | 7| | 8|X X XXXX 6| 6 7 | 8| |120|XXXXX XX 7| 7 5-6 !|120| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|521314121 1.0| 1.0 1 | 1| | 2|143531346 3.0| 3.0 3 | 2| | 3|666626615 6.0| 6.0 6 | 3| | 5|335162264 4.0| 4.0 4 | 5| | 6|214243432 2.0| 2.0 2 | 6| |120|452455553 5.0| 5.0 5 |120| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 2 |Jakub Jakubski |ST PIERZ | | | | |Julia Śliwieńska |Katowice | | 2 | F | 6 |Patryk Studnicki |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Laura Machnik |Ząbkowice | | 3 | F | 1 |Błażej Brudny |LORDANCE | | | | |Zofia Chlebik |Wodzisław Śl. | | 4 | F | 5 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Wiktoria Krumpietz |Wodzisław Śl. | | 5 | F | 8 |Ambroży Zychiewicz |Szk. Tańca Gutovskyi| | | | |Zuzanna Liana |Gliwice | | 6 | F | 3 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 7 | 1/2 F | 120 |Dominik Gibas |PLĄS | | | | |Weronika Stasica |Kraków | | 8 | 1/2 F | 7 |Adam Wasylewicz |LATINO | | | | |Klaudia Kapustka |Żabno | | 9 | 1/2 F | 4 |Kacper Kluzik |LATINO | | | | |Weronika Śledź |Żabno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 1| | 2|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 2| | 3|XXXXX XXX 8| 8 3 !| 3| | 4| 0| 0 9 | 4| | 5|XXX XXXX 7| 7 4-5 !| 5| | 6|XX XXX XX 7| 7 4-5 !| 6| | 7| X X X 3| 3 8 | 7| | 8| XXXXXX 6| 6 6 !| 8| |120|X XX X X 5| 5 7 |120| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|362623223 3.0| 3.0 3 | 1| | 2|123131416 1.0| 1.0 1 | 2| | 3|655516565 6.0| 6.0 6 | 3| | 5|536262144 4.0| 4.0 4 | 5| | 6|211344331 2.0| 2.0 2 | 6| | 8|444455652 5.0| 5.0 5 | 8| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 F STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Marek Parasiewicz | | Sędzia B | Sławomir Haczek | | Sędzia C | Henryk Kosubek | | Sędzia D | Waldemar Dudek | | Sędzia E | Łukasz Stawiński | | Sędzia F | Małgorzata Smoroń-Krawczyk | | Sędzia G | Waldemar Ziomek | | Sędzia H | Grzegorz Rybicki | | Sędzia I | Joanna Ziomek | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 1 |Błażej Brudny |LORDANCE | | | | |Zofia Chlebik |Wodzisław Śl. | | 2 | F | 5 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Wiktoria Krumpietz |Wodzisław Śl. | | 3 | F | 8 |Ambroży Zychiewicz |Szk. Tańca Gutovskyi| | | | |Zuzanna Liana |Gliwice | | 4 | F | 2 |Jakub Jakubski |ST PIERZ | | | | |Julia Śliwieńska |Katowice | | 5 | F | 7 |Adam Wasylewicz |LATINO | | | | |Klaudia Kapustka |Żabno | | 6 | F | 6 |Patryk Studnicki |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Laura Machnik |Ząbkowice | | 7 | 1/2 F | 120 |Dominik Gibas |PLĄS | | | | |Weronika Stasica |Kraków | | 8 | 1/2 F | 3 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 9 | 1/2 F | 4 |Kacper Kluzik |LATINO | | | | |Weronika Śledź |Żabno | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 1| | 2|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 2| | 3| X X X 3| 3 8 | 3| | 4| 0| 0 9 | 4| | 5|XX XXXXXX 8| 8 3-5 !| 5| | 6|XXXXXXX X 8| 8 3-5 !| 6| | 7| X XXXX 5| 5 6 !| 7| | 8|XXX XXXXX 8| 8 3-5 !| 8| |120|X XXX 4| 4 7 |120| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|241112125 1.0| 1.0 1 | 1| | 2|165546343 4.0| 4.0 4 | 2| | 5|516231212 2.0| 2.0 2 | 5| | 6|424653564 6.0| 6.0 6 | 6| | 7|652364436 5.0| 5.0 5 | 7| | 8|333425651 3.0| 3.0 3 | 8| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Patryk Studnicki |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Laura Machnik |Ząbkowice | | 2 | F | 8 |Ambroży Zychiewicz |Szk. Tańca Gutovskyi| | | | |Zuzanna Liana |Gliwice | | 3 | F | 5 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Wiktoria Krumpietz |Wodzisław Śl. | | 4 | F | 2 |Jakub Jakubski |ST PIERZ | | | | |Julia Śliwieńska |Katowice | | 5 | F | 1 |Błażej Brudny |LORDANCE | | | | |Zofia Chlebik |Wodzisław Śl. | | 6 | F | 7 |Adam Wasylewicz |LATINO | | | | |Klaudia Kapustka |Żabno | | 7-8 | 1/2 F | 4 |Kacper Kluzik |LATINO | | | | |Weronika Śledź |Żabno | | 7-8 | 1/2 F | 120 |Dominik Gibas |PLĄS | | | | |Weronika Stasica |Kraków | | 9 | 1/2 F | 3 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 1| | 2|XXXXX XX 7| 7 3 !| 2| | 3| X XX 3| 3 9 | 3| | 4|X XXX 4| 4 7-8 | 4| | 5|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 5| | 6|X XXXX X 6| 6 4-6 !| 6| | 7| XXX X XX 6| 6 4-6 !| 7| | 8|X X XX XX 6| 6 4-6 !| 8| |120| XXX X 4| 4 7-8 |120| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|141615615 5.0| 5.0 5 | 1| | 2|264156334 4.0| 4.0 4 | 2| | 5|525424152 3.0| 3.0 3 | 5| | 6|316242263 1.0| 1.0 1 | 6| | 7|653561426 6.0| 6.0 6 | 7| | 8|432333541 2.0| 2.0 2 | 8| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: 14-15 F JIVE Liczba wszystkich par: 9, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 6 |Patryk Studnicki |ST ZIELIŃSKA HANNA | | | | |Laura Machnik |Ząbkowice | | 2 | F | 5 |Szymon Musioł |LORDANCE | | | | |Wiktoria Krumpietz |Wodzisław Śl. | | 3 | F | 1 |Błażej Brudny |LORDANCE | | | | |Zofia Chlebik |Wodzisław Śl. | | 4 | F | 8 |Ambroży Zychiewicz |Szk. Tańca Gutovskyi| | | | |Zuzanna Liana |Gliwice | | 5 | F | 7 |Adam Wasylewicz |LATINO | | | | |Klaudia Kapustka |Żabno | | 6 | F | 3 |Mateusz Kamień |WIR | | | | |Patrycja Woźniak |Mysłowice | | 7 | F | 4 |Kacper Kluzik |LATINO | | | | |Weronika Śledź |Żabno | | 8-9 | 1/2 F | 2 |Jakub Jakubski |ST PIERZ | | | | |Julia Śliwieńska |Katowice | | 8-9 | 1/2 F | 120 |Dominik Gibas |PLĄS | | | | |Weronika Stasica |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F JIVE Liczba par: 9 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !| 1| | 2|X XXX 4| 4 8-9 | 2| | 3| XXXXXXX 7| 7 3-4 !| 3| | 4|XX X XX 5| 5 6-7 !| 4| | 5|XX XX XX 6| 6 5 !| 5| | 6|XXXXXXX X 8| 8 1-2 !| 6| | 7|X X XXX 5| 5 6-7 !| 7| | 8| XXXXX XX 7| 7 3-4 !| 8| |120| XXXX 4| 4 8-9 |120| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|131143713 3.0| 3.0 3 | 1| | 3|256777426 6.0| 6.0 6 | 3| | 4|667356677 7.0| 7.0 7 | 4| | 5|423421131 2.0| 2.0 2 | 5| | 6|312214252 1.0| 1.0 1 | 6| | 7|775565564 5.0| 5.0 5 | 7| | 8|544632345 4.0| 4.0 4 | 8| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW.15 F LATIN Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Tadeusz Piątkowski | | Sędzia B | Anna Jabczyńska | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | | Sędzia D | Grzegorz Rybicki | | Sędzia E | Maria Sielicka | | Sędzia F | Krzysztof Kociński | | Sędzia G | Marek Parasiewicz | | Sędzia H | Adrian Stryjczak | | Sędzia I | Kazimierz Kopaczyński | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 6, Liczba klubów: 6 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 103 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 2 | F | 110 |Waldemar Politański |DANCE CENTER | | | | |Joanna Cooper |Poznań | | 3 | F | 102 |Mikołaj Manusch |FORUM | | | | |Agata Wazia |Zabrze | | 4 | F | 105 |Mateusz Urbaniak |FINEZJA | | | | |Monika Niedośpiał |Poznań | | 5 | F | 104 |Dominik Prorok |SEMPRE | | | | |Monika Ślęczek |Kraków | | 6 | F | 109 |Hubert Miszewski |CORTE TOP DANCE | | | | |Karolina Wojciechowska |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA Liczba par: 6 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |102|415344411 3.0| 3.0 3 |102| |103|251111122 1.0| 1.0 1 |103| |104|336655656 5.0| 5.0 5 |104| |105|643423344 4.0| 4.0 4 |105| |109|564566565 6.0| 6.0 6 |109| |110|122232233 2.0| 2.0 2 |110| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA Liczba wszystkich par: 6, Liczba klubów: 6 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 103 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 2 | F | 110 |Waldemar Politański |DANCE CENTER | | | | |Joanna Cooper |Poznań | | 3 | F | 102 |Mikołaj Manusch |FORUM | | | | |Agata Wazia |Zabrze | | 4 | F | 105 |Mateusz Urbaniak |FINEZJA | | | | |Monika Niedośpiał |Poznań | | 5 | F | 104 |Dominik Prorok |SEMPRE | | | | |Monika Ślęczek |Kraków | | 6 | F | 109 |Hubert Miszewski |CORTE TOP DANCE | | | | |Karolina Wojciechowska |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA Liczba par: 6 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |102|335554222 3.0| 3.0 3 |102| |103|212112111 1.0| 1.0 1 |103| |104|456645656 5.0| 5.0 5 |104| |105|544323534 4.0| 4.0 4 |105| |109|663466465 6.0| 6.0 6 |109| |110|121231343 2.0| 2.0 2 |110| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW.15 F JIVE Liczba wszystkich par: 6, Liczba klubów: 6 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 103 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 2 | F | 110 |Waldemar Politański |DANCE CENTER | | | | |Joanna Cooper |Poznań | | 3 | F | 102 |Mikołaj Manusch |FORUM | | | | |Agata Wazia |Zabrze | | 4 | F | 105 |Mateusz Urbaniak |FINEZJA | | | | |Monika Niedośpiał |Poznań | | 5 | F | 109 |Hubert Miszewski |CORTE TOP DANCE | | | | |Karolina Wojciechowska |Warszawa | | 6 | F | 104 |Dominik Prorok |SEMPRE | | | | |Monika Ślęczek |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW.15 F JIVE Liczba par: 6 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |102|313444212 3.0| 3.0 3 |102| |103|231112131 1.0| 1.0 1 |103| |104|556665656 6.0| 6.0 6 |104| |105|444323544 4.0| 4.0 4 |105| |109|665556465 5.0| 5.0 5 |109| |110|122231323 2.0| 2.0 2 |110| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW.15 F STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Maria Nowak | | Sędzia A | Tadeusz Piątkowski | | Sędzia B | Anna Jabczyńska | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | | Sędzia D | Grzegorz Rybicki | | Sędzia E | Maria Sielicka | | Sędzia F | Krzysztof Kociński | | Sędzia G | Marek Parasiewicz | | Sędzia H | Adrian Stryjczak | | Sędzia I | Kazimierz Kopaczyński | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 100 |Maciej Młynarski |IGLICA | | | | |Katarzyna Rybińska |Wrocław | | 2 | F | 103 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 3 | F | 102 |Mikołaj Manusch |FORUM | | | | |Agata Wazia |Zabrze | | 4 | F | 101 |Michał Cichoń |CANTINERO | | | | |Julia Michalska |Tomaszów Maz. | | 5 | F | 106 |Łukasz Myśliwiec |SKT AGH | | | | |Aleksandra Kizińska |Kraków | | 6 | F | 104 |Dominik Prorok |SEMPRE | | | | |Monika Ślęczek |Kraków | | 7 | F | 105 |Mateusz Urbaniak |FINEZJA | | | | |Monika Niedośpiał |Poznań | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |100|311111111 1.0| 1.0 1 |100| |101|234246437 4.0| 4.0 4 |101| |102|522422543 3.0| 3.0 3 |102| |103|143353226 2.0| 2.0 2 |103| |104|776535674 6.0| 6.0 6 |104| |105|667667762 7.0| 7.0 7 |105| |106|455774355 5.0| 5.0 5 |106| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 100 |Maciej Młynarski |IGLICA | | | | |Katarzyna Rybińska |Wrocław | | 2 | F | 102 |Mikołaj Manusch |FORUM | | | | |Agata Wazia |Zabrze | | 3 | F | 103 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 4 | F | 101 |Michał Cichoń |CANTINERO | | | | |Julia Michalska |Tomaszów Maz. | | 5 | F | 106 |Łukasz Myśliwiec |SKT AGH | | | | |Aleksandra Kizińska |Kraków | | 6 | F | 104 |Dominik Prorok |SEMPRE | | | | |Monika Ślęczek |Kraków | | 7 | F | 105 |Mateusz Urbaniak |FINEZJA | | | | |Monika Niedośpiał |Poznań | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |100|212211211 1.0| 1.0 1 |100| |101|534145745 4.0| 4.0 4 |101| |102|423423323 2.0| 2.0 2 |102| |103|141372134 3.0| 3.0 3 |103| |104|777556566 6.0| 6.0 6 |104| |105|666767657 7.0| 7.0 7 |105| |106|355634472 5.0| 5.0 5 |106| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 7 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 100 |Maciej Młynarski |IGLICA | | | | |Katarzyna Rybińska |Wrocław | | 2 | F | 102 |Mikołaj Manusch |FORUM | | | | |Agata Wazia |Zabrze | | 3 | F | 103 |Maciej Małochleb |SzT eMiKa | | | | |Weronika Peroń |Tarnów | | 4 | F | 106 |Łukasz Myśliwiec |SKT AGH | | | | |Aleksandra Kizińska |Kraków | | 5 | F | 101 |Michał Cichoń |CANTINERO | | | | |Julia Michalska |Tomaszów Maz. | | 6 | F | 105 |Mateusz Urbaniak |FINEZJA | | | | |Monika Niedośpiał |Poznań | | 7 | F | 104 |Dominik Prorok |SEMPRE | | | | |Monika Ślęczek |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW.15 F QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |100|211111111 1.0| 1.0 1 |100| |101|545247645 5.0| 5.0 5 |101| |102|423322323 2.0| 2.0 2 |102| |103|132453234 3.0| 3.0 3 |103| |104|777776777 7.0| 7.0 7 |104| |105|656665456 6.0| 6.0 6 |105| |106|364534562 4.0| 4.0 4 |106| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 S LATIN Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Andrej Mosejcuk | | Sędzia B | Dariusz Kurzeja | | Sędzia C | Ada Wantuch | | Sędzia D | Anna Smoroń | | Sędzia E | Waldemar Sakowski | | Sędzia F | Irena Stachura | | Sędzia G | Wojciech Jabczyński | | Sędzia H | Waldemar Ziomek | | Sędzia I | Wojciech Przemieniecki | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 118 |Michał Szeliga |CHAMPION TEAM | | | | |Katarzyna Przydział |Wrocław | | 2 | F | 117 |Szymon Harazim |KORDASZEWSCY | | | | |Kinga Harazim |Garwolin | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA Liczba par: 2 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |117|112222222 2.0| 2.0 2 |117| |118|221111111 1.0| 1.0 1 |118| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 118 |Michał Szeliga |CHAMPION TEAM | | | | |Katarzyna Przydział |Wrocław | | 2 | F | 117 |Szymon Harazim |KORDASZEWSCY | | | | |Kinga Harazim |Garwolin | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA Liczba par: 2 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |117|212221112 2.0| 2.0 2 |117| |118|121112221 1.0| 1.0 1 |118| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 117 |Szymon Harazim |KORDASZEWSCY | | | | |Kinga Harazim |Garwolin | | 2 | F | 118 |Michał Szeliga |CHAMPION TEAM | | | | |Katarzyna Przydział |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA Liczba par: 2 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |117|111121111 1.0| 1.0 1 |117| |118|222212222 2.0| 2.0 2 |118| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 117 |Szymon Harazim |KORDASZEWSCY | | | | |Kinga Harazim |Garwolin | | 2 | F | 118 |Michał Szeliga |CHAMPION TEAM | | | | |Katarzyna Przydział |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE Liczba par: 2 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S PASODOBLE ---------------------------------- | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |117|111122111 1.0| 1.0 1 |117| |118|222211222 2.0| 2.0 2 |118| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 117 |Szymon Harazim |KORDASZEWSCY | | | | |Kinga Harazim |Garwolin | | 2 | F | 118 |Michał Szeliga |CHAMPION TEAM | | | | |Katarzyna Przydział |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE Liczba par: 2 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |117|111121111 1.0| 1.0 1 |117| |118|222212222 2.0| 2.0 2 |118| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 S STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Ryszard Piasta | | Sędzia B | Stanisław Smoroń | | Sędzia C | Grzegorz Depta | | Sędzia D | Barbara Jawor | | Sędzia E | Krzysztof Kulig | | Sędzia F | Mariola Szymańska | | Sędzia G | Małgorzata Garlicka-Sudoł | | Sędzia H | Waldemar Sakowski | | Sędzia I | Michał Skawiński | --------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | Dorota Dudek | | | Małgorzata Kocińska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 111 |Miłosz Drzewiecki |LATINA | | | | |Oliwia Telesz |Wolsztyn | | 2 | F | 113 |Piotr Prusak |DŻET | | | | |Adrianna Kaczmarzyk |Rzeszów-Boguch. | | 3 | F | 115 |Tomasz Smutnicki |Dutch Amateur League| | | | |Anna Niedbal-van der Blie| | | 4 | F | 112 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 5 | F | 114 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |111|111121121 1.0| 1.0 1 |111| |112|254445343 4.0| 4.0 4 |112| |113|442212215 2.0| 2.0 2 |113| |114|535554554 5.0| 5.0 5 |114| |115|323333432 3.0| 3.0 3 |115| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 111 |Miłosz Drzewiecki |LATINA | | | | |Oliwia Telesz |Wolsztyn | | 2 | F | 113 |Piotr Prusak |DŻET | | | | |Adrianna Kaczmarzyk |Rzeszów-Boguch. | | 3 | F | 115 |Tomasz Smutnicki |Dutch Amateur League| | | | |Anna Niedbal-van der Blie| | | 4 | F | 112 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 5 | F | 114 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |111|121113111 1.0| 1.0 1 |111| |112|253445342 4.0| 4.0 4 |112| |113|545221224 2.0| 2.0 2 |113| |114|314554553 5.0| 5.0 5 |114| |115|432332435 3.0| 3.0 3 |115| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 111 |Miłosz Drzewiecki |LATINA | | | | |Oliwia Telesz |Wolsztyn | | 2 | F | 113 |Piotr Prusak |DŻET | | | | |Adrianna Kaczmarzyk |Rzeszów-Boguch. | | 3 | F | 115 |Tomasz Smutnicki |Dutch Amateur League| | | | |Anna Niedbal-van der Blie| | | 4 | F | 112 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 5 | F | 114 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |111|131211221 1.0| 1.0 1 |111| |112|222445342 4.0| 4.0 4 |112| |113|344123115 2.0| 2.0 2 |113| |114|415554554 5.0| 5.0 5 |114| |115|553332433 3.0| 3.0 3 |115| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 111 |Miłosz Drzewiecki |LATINA | | | | |Oliwia Telesz |Wolsztyn | | 2 | F | 113 |Piotr Prusak |DŻET | | | | |Adrianna Kaczmarzyk |Rzeszów-Boguch. | | 3 | F | 115 |Tomasz Smutnicki |Dutch Amateur League| | | | |Anna Niedbal-van der Blie| | | 4 | F | 112 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 5 | F | 114 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S FOKSTROT ---------------------------------- | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |111|111122121 1.0| 1.0 1 |111| |112|253435343 4.0| 4.0 4 |112| |113|344213212 2.0| 2.0 2 |113| |114|525554555 5.0| 5.0 5 |114| |115|432341434 3.0| 3.0 3 |115| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 4 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 111 |Miłosz Drzewiecki |LATINA | | | | |Oliwia Telesz |Wolsztyn | | 2 | F | 112 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 3 | F | 113 |Piotr Prusak |DŻET | | | | |Adrianna Kaczmarzyk |Rzeszów-Boguch. | | 4 | F | 115 |Tomasz Smutnicki |Dutch Amateur League| | | | |Anna Niedbal-van der Blie| | | 5 | F | 114 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 S QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |111|121121121 1.0| 1.0 1 |111| |112|332335344 2.0| 2.0 2 |112| |113|555214213 3.0| 3.0 3 |113| |114|414553555 5.0| 5.0 5 |114| |115|243442432 4.0| 4.0 4 |115| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 A LATIN - eliminacje Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Michał Skawiński | | Sędzia B | Dariusz Kurzeja | | Sędzia C | Waldemar Sakowski | | Sędzia D | Bartłomiej Szarżanowicz | | Sędzia E | Mariola Szymańska | | Sędzia F | Marcin Zawiślak | | Sędzia G | Józef Homoncik | | Sędzia H | Dominika Leszczyńska | | Sędzia I | Anna Smoroń | --------------------------------------------------------- ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 A LATIN - finał Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Michał Skawiński | | Sędzia B | Wojciech Przemieniecki | | Sędzia C | Waldemar Sakowski | | Sędzia D | Joanna Ziomek | | Sędzia E | Anna Jabczyńska | | Sędzia F | Marcin Zawiślak | | Sędzia G | Grzegorz Rybicki | | Sędzia H | Dominika Leszczyńska | | Sędzia I | Andrzej Łaszczuk | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 42, Liczba klubów: 34 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Robert Duda |IDEA | | | | |Natalia Gąsior |Kraków | | 2 | F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 3 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 4 | F | 51 |Kamil Pawlak |CORTE TOP DANCE | | | | |Klaudia Rafińska |Warszawa | | 5 | F | 44 |Oskar Litorowicz |IGLICA | | | | |Oliwia Kwietniowska |Wrocław | | 6 | F | 46 |Mateusz Mocek |SŁOŃCE | | | | |Magdalena Mocek |Poznań | | 7 | F | 41 |Szymon Korbanek |DANCECLUB | | | | |Kornelia Korbanek |Szczecin | | 8 | F | 49 |Paweł Nowak |MISTRAL | | | | |Izabela Kmiołek |Tarnowskie Góry | | 9-11 | 1/2 F | 43 |Bartosz Lech |GRACJA | | | | |Kornelia Kopaczyńska |Zielona Góra | | 9-11 | 1/2 F | 55 |Łukasz Szczerbiński |ASTRA | | | | |Elwira Jurczyszyn |Szczecin | | 9-11 | 1/2 F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 12 | 1/2 F | 30 |Marcin Czarny |DANCE TEAM | | | | |Marta Węgrzynowska |Wrocław | | 13-14 | 1/4 F | 7 |Szymon Artelik |DANCE CLUB | | | | |Julia Grabowska |Szczecin | | 13-14 | 1/4 F | 28 |Filip Bedla |CANTINERO | | | | |Weronika Młynarczyk |Tomaszów Maz. | | 15-20 | 1/4 F | 31 |Maciej Duda |IDEA | | | | |Joanna Piwowarczyk |Kraków | | 15-20 | 1/4 F | 34 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 15-20 | 1/4 F | 36 |Adam Gryczka |KIEPURA | | | | |Wiktoria Rytkowska |Sosnowiec | | 15-20 | 1/4 F | 53 |Dawid Rozkuszka |SzT eMiKa | | | | |Izabela Baniak |Tarnów | | 15-20 | 1/4 F | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 15-20 | 1/4 F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 21-23 | 1/4 F | 27 |Filip Bator |ST DOBROWOLSCY | | | | |Alicja Podolska |Częstochowa | | 21-23 | 1/4 F | 35 |Michał Gawlik |CANTINERO | | | | |Karolina Walczyk |Tomaszów Maz. | | 21-23 | 1/4 F | 45 |Robert Mikoś |IMPET | | | | |Klaudia Szpondowska |Warszawa | | 24 | 1/4 F | 59 |Dmytro Zhukov |DI SOMMA | | | | |Dorota Pluta |Raszyn | | 25-30 | 1/8 B | 37 |Dariusz Jabłoński |KADRYL | | | | |Ada Pokorska |Białystok | | 25-30 | 1/8 B | 39 |Dariusz Kierat |ZORBA | | | | |Agnieszka Galewicz |Mykanów | | 25-30 | 1/8 B | 40 |Sebastian Kmita |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 25-30 | 1/8 B | 42 |Oskar Kusztal |DANCE TEAM | | | | |Anna Kulpa |Wrocław | | 25-30 | 1/8 B | 57 |Adam Zając |DUET | | | | |Agnieszka Łysik |Warszawa | | 25-30 | 1/8 B | 60 |Paweł Różycki |MCT | | | | |Klaudia Kmiecik |Wieliczka | | 31-33 | 1/8 B | 1 |Paweł Borówka |PASJA | | | | |Dominika Majorczyk |Lublin | | 31-33 | 1/8 B | 54 |Adrian Stępień |BLUE CLASSIC | | | | |Katarzyna Tyl |Warszawa | | 31-33 | 1/8 B | 56 |Kamil Zajkowski |KADRYL | | | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | | 34-36 | 1/8 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 34-36 | 1/8 B | 8 |Grzegorz Szewczyk |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Monika Cichy |Głogoczów | | 34-36 | 1/8 B | 38 |Tomasz Jędrasek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Karolina Szymańska |Radom | | 37-42 | 1/8 B | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 37-42 | 1/8 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 37-42 | 1/8 B | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 37-42 | 1/8 B | 48 |Artur Nawrat |MASTER DANCE | | | | |Monika Więcław |Gliwice | | 37-42 | 1/8 B | 50 |Maciej Pabis |ST CIEPŁY | | | | |Nikola Półka |Jaworzno | | 37-42 | 1/8 B | 52 |Patryk Piotrowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Mazur |Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA Liczba par: 42 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 41-42 | 1| | 2| X X X 3| 3 19-24 | 2| | 4| X 1| 1 33-40 | 4| | 5| XX 2| 2 25-32 | 5| | 6| X 1| 1 33-40 | 6| | 7|X X 2| 2 25-32 | 7| | 8| X X 2| 2 25-32 | 8| | 27| X X XXX 5| 5 12-13 !| 27| | 28|XXXXXXX 7| 7 2-5 !| 28| | 30|X X XXX 5| 5 12-13 !| 30| | 31|X X X 3| 3 19-24 | 31| | 32|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 32| | 34|X X X 3| 3 19-24 | 34| | 35|X XX X 4| 4 14-18 !| 35| | 36|XXX X X X 6| 6 6-11 !| 36| | 37| X 1| 1 33-40 | 37| | 38| X 1| 1 33-40 | 38| | 39|XXX 3| 3 19-24 | 39| | 40| 0| 0 41-42 | 40| | 41| XXX X 4| 4 14-18 !| 41| | 42|X X X 3| 3 19-24 | 42| | 43| XXXXXXX 7| 7 2-5 !| 43| | 44|XX X XXX 6| 6 6-11 !| 44| | 45| X X 2| 2 25-32 | 45| | 46|X XXXXXX 7| 7 2-5 !| 46| | 48| X 1| 1 33-40 | 48| | 49| X XXX XX 6| 6 6-11 !| 49| | 50| X X 2| 2 25-32 | 50| | 51| X XX XXX 6| 6 6-11 !| 51| | 52| X 1| 1 33-40 | 52| | 53| X X X 3| 3 19-24 | 53| | 54| X X 2| 2 25-32 | 54| | 55|XXX X XX 6| 6 6-11 !| 55| | 56| X 1| 1 33-40 | 56| | 57| X 1| 1 33-40 | 57| | 59| X XXX 4| 4 14-18 !| 59| | 60| X X 2| 2 25-32 | 60| |218|X XX X 4| 4 14-18 !|218| |221|X XXXXX 6| 6 6-11 !|221| |225|XXX X XXX 7| 7 2-5 !|225| |226| X X 2| 2 25-32 |226| |248| X XXX 4| 4 14-18 !|248| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X X 2| 2 13-15 | 1| | 2| 0| 0 19-24 | 2| | 4| 0| 0 19-24 | 4| | 5|X 1| 1 16-18 | 5| | 6| 0| 0 19-24 | 6| | 7|X XXX 4| 4 3-6 !| 7| | 8|X 1| 1 16-18 | 8| | 31| X X XXX 5| 5 2 !| 31| | 34|XXX X 4| 4 3-6 !| 34| | 37| X X X 3| 3 7-12 | 37| | 38| X 1| 1 16-18 | 38| | 39| X X X 3| 3 7-12 | 39| | 40| X XX 3| 3 7-12 | 40| | 42|X X X 3| 3 7-12 | 42| | 45| X X X X 4| 4 3-6 !| 45| | 48| 0| 0 19-24 | 48| | 50| 0| 0 19-24 | 50| | 52| 0| 0 19-24 | 52| | 53|XXX X 4| 4 3-6 !| 53| | 54| X X 2| 2 13-15 | 54| | 56| X X 2| 2 13-15 | 56| | 57| X XX 3| 3 7-12 | 57| | 60| X X X 3| 3 7-12 | 60| |226| XXX XXX 6| 6 1 !|226| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7|X X XX 4| 4 13-14 | 7| | 27| X X 2| 2 21-23 | 27| | 28| XX X X 4| 4 13-14 | 28| | 30|X XX XX 5| 5 9-12 !| 30| | 31| X XX 3| 3 15-20 | 31| | 32|X XXXXXXX 8| 8 2 !| 32| | 34|XX X 3| 3 15-20 | 34| | 35| X X 2| 2 21-23 | 35| | 36|X X X 3| 3 15-20 | 36| | 41| XX XXX X 6| 6 5-8 !| 41| | 43| X XXXX 5| 5 9-12 !| 43| | 44|XXXX X X 6| 6 5-8 !| 44| | 45| X X 2| 2 21-23 | 45| | 46|X XXX X 5| 5 9-12 !| 46| | 49|XX X XXX 6| 6 5-8 !| 49| | 51| XXXXXXX 7| 7 3-4 !| 51| | 53| X XX 3| 3 15-20 | 53| | 55|XXX XXXX 7| 7 3-4 !| 55| | 59| X 1| 1 24 | 59| |218| XX X 3| 3 15-20 |218| |221|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|221| |225|XXXX XX 6| 6 5-8 !|225| |226| XXX XX 5| 5 9-12 !|226| |248|XX X 3| 3 15-20 |248| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 30|X X 2| 2 12 | 30| | 32|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 32| | 41| XX XX 4| 4 6-8 !| 41| | 43| X XX 3| 3 9-11 | 43| | 44|XX X XXX 6| 6 2-4 !| 44| | 46|X XX X 4| 4 6-8 !| 46| | 49|XXX X 4| 4 6-8 !| 49| | 51| XXXXX 5| 5 5 !| 51| | 55| XX X 3| 3 9-11 | 55| |221|XX XXX X 6| 6 2-4 !|221| |225| XXXX X X 6| 6 2-4 !|225| |226| X X X 3| 3 9-11 |226| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 32|132621124 1.0| 1.0 1 | 32| | 41|863858276 7.0| 7.0 7 | 41| | 44|385163655 5.0| 5.0 5 | 44| | 46|578475563 6.0| 6.0 6 | 46| | 49|656787888 8.0| 8.0 8 | 49| | 51|727534412 4.0| 4.0 4 | 51| |221|244342337 3.0| 3.0 3 |221| |225|411216741 2.0| 2.0 2 |225| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA Liczba wszystkich par: 42, Liczba klubów: 34 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Robert Duda |IDEA | | | | |Natalia Gąsior |Kraków | | 2 | F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 3 | F | 44 |Oskar Litorowicz |IGLICA | | | | |Oliwia Kwietniowska |Wrocław | | 4 | F | 51 |Kamil Pawlak |CORTE TOP DANCE | | | | |Klaudia Rafińska |Warszawa | | 5 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 6 | F | 7 |Szymon Artelik |DANCE CLUB | | | | |Julia Grabowska |Szczecin | | 7 | F | 28 |Filip Bedla |CANTINERO | | | | |Weronika Młynarczyk |Tomaszów Maz. | | 8 | F | 46 |Mateusz Mocek |SŁOŃCE | | | | |Magdalena Mocek |Poznań | | 9-11 | 1/2 F | 45 |Robert Mikoś |IMPET | | | | |Klaudia Szpondowska |Warszawa | | 9-11 | 1/2 F | 49 |Paweł Nowak |MISTRAL | | | | |Izabela Kmiołek |Tarnowskie Góry | | 9-11 | 1/2 F | 55 |Łukasz Szczerbiński |ASTRA | | | | |Elwira Jurczyszyn |Szczecin | | 12-13 | 1/2 F | 31 |Maciej Duda |IDEA | | | | |Joanna Piwowarczyk |Kraków | | 12-13 | 1/2 F | 36 |Adam Gryczka |KIEPURA | | | | |Wiktoria Rytkowska |Sosnowiec | | 14-17 | 1/4 F | 30 |Marcin Czarny |DANCE TEAM | | | | |Marta Węgrzynowska |Wrocław | | 14-17 | 1/4 F | 42 |Oskar Kusztal |DANCE TEAM | | | | |Anna Kulpa |Wrocław | | 14-17 | 1/4 F | 43 |Bartosz Lech |GRACJA | | | | |Kornelia Kopaczyńska |Zielona Góra | | 14-17 | 1/4 F | 54 |Adrian Stępień |BLUE CLASSIC | | | | |Katarzyna Tyl |Warszawa | | 18-21 | 1/4 F | 41 |Szymon Korbanek |DANCECLUB | | | | |Kornelia Korbanek |Szczecin | | 18-21 | 1/4 F | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 18-21 | 1/4 F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 18-21 | 1/4 F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 22-24 | 1/4 F | 34 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 22-24 | 1/4 F | 35 |Michał Gawlik |CANTINERO | | | | |Karolina Walczyk |Tomaszów Maz. | | 22-24 | 1/4 F | 53 |Dawid Rozkuszka |SzT eMiKa | | | | |Izabela Baniak |Tarnów | | 25 | 1/4 F | 40 |Sebastian Kmita |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 26-28 | 1/8 B | 1 |Paweł Borówka |PASJA | | | | |Dominika Majorczyk |Lublin | | 26-28 | 1/8 B | 27 |Filip Bator |ST DOBROWOLSCY | | | | |Alicja Podolska |Częstochowa | | 26-28 | 1/8 B | 59 |Dmytro Zhukov |DI SOMMA | | | | |Dorota Pluta |Raszyn | | 29-33 | 1/8 B | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 29-33 | 1/8 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 29-33 | 1/8 B | 8 |Grzegorz Szewczyk |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Monika Cichy |Głogoczów | | 29-33 | 1/8 B | 39 |Dariusz Kierat |ZORBA | | | | |Agnieszka Galewicz |Mykanów | | 29-33 | 1/8 B | 57 |Adam Zając |DUET | | | | |Agnieszka Łysik |Warszawa | | 34-36 | 1/8 B | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 34-36 | 1/8 B | 38 |Tomasz Jędrasek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Karolina Szymańska |Radom | | 34-36 | 1/8 B | 56 |Kamil Zajkowski |KADRYL | | | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | | 37-42 | 1/8 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 37-42 | 1/8 B | 37 |Dariusz Jabłoński |KADRYL | | | | |Ada Pokorska |Białystok | | 37-42 | 1/8 B | 48 |Artur Nawrat |MASTER DANCE | | | | |Monika Więcław |Gliwice | | 37-42 | 1/8 B | 50 |Maciej Pabis |ST CIEPŁY | | | | |Nikola Półka |Jaworzno | | 37-42 | 1/8 B | 52 |Patryk Piotrowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Mazur |Warszawa | | 37-42 | 1/8 B | 60 |Paweł Różycki |MCT | | | | |Klaudia Kmiecik |Wieliczka | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA Liczba par: 42 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X 1| 1 30-38 | 1| | 2| X X 2| 2 26-29 | 2| | 4| 0| 0 39-42 | 4| | 5|X 1| 1 30-38 | 5| | 6| X 1| 1 30-38 | 6| | 7|X X XXX 5| 5 10-16 !| 7| | 8| X 1| 1 30-38 | 8| | 27| XXX 3| 3 23-25 | 27| | 28|X XX X 4| 4 17-22 | 28| | 30|X X XX XX 6| 6 6-9 !| 30| | 31| X X 2| 2 26-29 | 31| | 32|X XX XXXX 7| 7 1-5 !| 32| | 34|XXX X X 5| 5 10-16 !| 34| | 35|XX X X 4| 4 17-22 | 35| | 36|XXXXX X X 7| 7 1-5 !| 36| | 37| X 1| 1 30-38 | 37| | 38| XX X 3| 3 23-25 | 38| | 39| X 1| 1 30-38 | 39| | 40| XXX X 4| 4 17-22 | 40| | 41| X XX X X 5| 5 10-16 !| 41| | 42|X 1| 1 30-38 | 42| | 43|XXX XXXX 7| 7 1-5 !| 43| | 44|XX X X 4| 4 17-22 | 44| | 45| XXXXXXX 7| 7 1-5 !| 45| | 46| X XXX X 5| 5 10-16 !| 46| | 48| 0| 0 39-42 | 48| | 49| XXX X X 5| 5 10-16 !| 49| | 50| 0| 0 39-42 | 50| | 51| X XX XXX 6| 6 6-9 !| 51| | 52| 0| 0 39-42 | 52| | 53|XX XXX 5| 5 10-16 !| 53| | 54|X XXX X 5| 5 10-16 !| 54| | 55|XXXX X X 6| 6 6-9 !| 55| | 56| XX 2| 2 26-29 | 56| | 57| X 1| 1 30-38 | 57| | 59| X 1| 1 30-38 | 59| | 60| X X X 3| 3 23-25 | 60| |218|X XX X 4| 4 17-22 |218| |221|X XXX 4| 4 17-22 |221| |225| XX XXXXX 7| 7 1-5 !|225| |226| XXXXXX 6| 6 6-9 !|226| |248| X X 2| 2 26-29 |248| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X X X 3| 3 10-12 | 1| | 2| XX 2| 2 13-17 | 2| | 4| 0| 0 21-26 | 4| | 5|X X 2| 2 13-17 | 5| | 6| X 1| 1 18-20 | 6| | 8|X X 2| 2 13-17 | 8| | 27|X XX 3| 3 10-12 | 27| | 28|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 28| | 31|XX X XXX 6| 6 3-4 !| 31| | 35| XX X X 4| 4 7-9 !| 35| | 37| 0| 0 21-26 | 37| | 38| X 1| 1 18-20 | 38| | 39| X X 2| 2 13-17 | 39| | 40| X X XX 4| 4 7-9 !| 40| | 42|XX XX X 5| 5 5-6 !| 42| | 44|X XXXX X 6| 6 3-4 !| 44| | 48| 0| 0 21-26 | 48| | 50| 0| 0 21-26 | 50| | 52| 0| 0 21-26 | 52| | 56| X 1| 1 18-20 | 56| | 57| X X 2| 2 13-17 | 57| | 59| XX X 3| 3 10-12 | 59| | 60| 0| 0 21-26 | 60| |218| XXX X 4| 4 7-9 !|218| |221| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !|221| |248| X X XXX 5| 5 5-6 !|248| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7|XXX X XX 6| 6 6-9 !| 7| | 28|X XX X X 5| 5 10-13 !| 28| | 30|X XXX 4| 4 14-17 | 30| | 31|X X X XX 5| 5 10-13 !| 31| | 32|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !| 32| | 34|XX 2| 2 22-24 | 34| | 35| X X 2| 2 22-24 | 35| | 36|XX X XXX 6| 6 6-9 !| 36| | 40| X 1| 1 25 | 40| | 41| X XX 3| 3 18-21 | 41| | 42|XX XX 4| 4 14-17 | 42| | 43| X XXX 4| 4 14-17 | 43| | 44|XX XXX X 6| 6 6-9 !| 44| | 45| XXXXX 5| 5 10-13 !| 45| | 46|X XXX X 5| 5 10-13 !| 46| | 49|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !| 49| | 51| XXXXXXX 7| 7 4-5 !| 51| | 53| X X 2| 2 22-24 | 53| | 54| X X X X 4| 4 14-17 | 54| | 55| XXX X XX 6| 6 6-9 !| 55| |218| XX X 3| 3 18-21 |218| |221|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !|221| |225|XXXXX XX 7| 7 4-5 !|225| |226| XX X 3| 3 18-21 |226| |248| X X X 3| 3 18-21 |248| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7|XXX XX 5| 5 3-5 !| 7| | 28|X X X X 4| 4 6-8 !| 28| | 31|X 1| 1 12-13 | 31| | 32|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 32| | 36| X 1| 1 12-13 | 36| | 44|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 44| | 45| XX X 3| 3 9-11 | 45| | 46| X XXX 4| 4 6-8 !| 46| | 49|XX X 3| 3 9-11 | 49| | 51| X XXXX 5| 5 3-5 !| 51| | 55| X X X 3| 3 9-11 | 55| |221| XX XX X 5| 5 3-5 !|221| |225| XXX X 4| 4 6-8 !|225| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 7|383665775 6.0| 6.0 6 | 7| | 28|655836488 7.0| 7.0 7 | 28| | 32|232321124 1.0| 1.0 1 | 32| | 44|144273556 3.0| 3.0 3 | 44| | 46|478488663 8.0| 8.0 8 | 46| | 51|827557332 4.0| 4.0 4 | 51| |221|566142817 5.0| 5.0 5 |221| |225|711714241 2.0| 2.0 2 |225| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA Liczba wszystkich par: 42, Liczba klubów: 34 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 2 | F | 32 |Robert Duda |IDEA | | | | |Natalia Gąsior |Kraków | | 3 | F | 44 |Oskar Litorowicz |IGLICA | | | | |Oliwia Kwietniowska |Wrocław | | 4 | F | 51 |Kamil Pawlak |CORTE TOP DANCE | | | | |Klaudia Rafińska |Warszawa | | 5 | F | 43 |Bartosz Lech |GRACJA | | | | |Kornelia Kopaczyńska |Zielona Góra | | 6 | F | 30 |Marcin Czarny |DANCE TEAM | | | | |Marta Węgrzynowska |Wrocław | | 7 | 1/2 F | 55 |Łukasz Szczerbiński |ASTRA | | | | |Elwira Jurczyszyn |Szczecin | | 8-9 | 1/2 F | 49 |Paweł Nowak |MISTRAL | | | | |Izabela Kmiołek |Tarnowskie Góry | | 8-9 | 1/2 F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 10-12 | 1/4 F | 28 |Filip Bedla |CANTINERO | | | | |Weronika Młynarczyk |Tomaszów Maz. | | 10-12 | 1/4 F | 45 |Robert Mikoś |IMPET | | | | |Klaudia Szpondowska |Warszawa | | 10-12 | 1/4 F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 13-14 | 1/4 F | 46 |Mateusz Mocek |SŁOŃCE | | | | |Magdalena Mocek |Poznań | | 13-14 | 1/4 F | 59 |Dmytro Zhukov |DI SOMMA | | | | |Dorota Pluta |Raszyn | | 15-16 | 1/8 F | 42 |Oskar Kusztal |DANCE TEAM | | | | |Anna Kulpa |Wrocław | | 15-16 | 1/8 F | 54 |Adrian Stępień |BLUE CLASSIC | | | | |Katarzyna Tyl |Warszawa | | 17-22 | 1/8 F | 7 |Szymon Artelik |DANCE CLUB | | | | |Julia Grabowska |Szczecin | | 17-22 | 1/8 F | 27 |Filip Bator |ST DOBROWOLSCY | | | | |Alicja Podolska |Częstochowa | | 17-22 | 1/8 F | 31 |Maciej Duda |IDEA | | | | |Joanna Piwowarczyk |Kraków | | 17-22 | 1/8 F | 38 |Tomasz Jędrasek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Karolina Szymańska |Radom | | 17-22 | 1/8 F | 41 |Szymon Korbanek |DANCECLUB | | | | |Kornelia Korbanek |Szczecin | | 17-22 | 1/8 F | 53 |Dawid Rozkuszka |SzT eMiKa | | | | |Izabela Baniak |Tarnów | | 23-24 | 1/8 F | 35 |Michał Gawlik |CANTINERO | | | | |Karolina Walczyk |Tomaszów Maz. | | 23-24 | 1/8 F | 36 |Adam Gryczka |KIEPURA | | | | |Wiktoria Rytkowska |Sosnowiec | | 25-28 | 1/8 F | 8 |Grzegorz Szewczyk |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Monika Cichy |Głogoczów | | 25-28 | 1/8 F | 39 |Dariusz Kierat |ZORBA | | | | |Agnieszka Galewicz |Mykanów | | 25-28 | 1/8 F | 40 |Sebastian Kmita |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 25-28 | 1/8 F | 57 |Adam Zając |DUET | | | | |Agnieszka Łysik |Warszawa | | 29-32 |1/16 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 29-32 |1/16 B | 34 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 29-32 |1/16 B | 48 |Artur Nawrat |MASTER DANCE | | | | |Monika Więcław |Gliwice | | 29-32 |1/16 B | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 33-37 |1/16 B | 1 |Paweł Borówka |PASJA | | | | |Dominika Majorczyk |Lublin | | 33-37 |1/16 B | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 33-37 |1/16 B | 37 |Dariusz Jabłoński |KADRYL | | | | |Ada Pokorska |Białystok | | 33-37 |1/16 B | 60 |Paweł Różycki |MCT | | | | |Klaudia Kmiecik |Wieliczka | | 33-37 |1/16 B | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 38-42 |1/16 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 38-42 |1/16 B | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 38-42 |1/16 B | 50 |Maciej Pabis |ST CIEPŁY | | | | |Nikola Półka |Jaworzno | | 38-42 |1/16 B | 52 |Patryk Piotrowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Mazur |Warszawa | | 38-42 |1/16 B | 56 |Kamil Zajkowski |KADRYL | | | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA Liczba par: 42 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X X 2| 2 28-35 | 1| | 2| X XX 3| 3 20-27 | 2| | 4| X X 2| 2 28-35 | 4| | 5|X X 2| 2 28-35 | 5| | 6| X 1| 1 36-40 | 6| | 7|X X X 3| 3 20-27 | 7| | 8| XX 2| 2 28-35 | 8| | 27| X X X 3| 3 20-27 | 27| | 28|X X XX X 5| 5 7-13 !| 28| | 30|X X X 3| 3 20-27 | 30| | 31|XXXXX X 6| 6 4-6 !| 31| | 32|X X XXXX 6| 6 4-6 !| 32| | 34|X X X 3| 3 20-27 | 34| | 35|XXX XX X 6| 6 4-6 !| 35| | 36|X X 2| 2 28-35 | 36| | 37| X 1| 1 36-40 | 37| | 38|X XXXX XX 7| 7 2-3 !| 38| | 39| X X XX 4| 4 14-19 !| 39| | 40| XXX XX 5| 5 7-13 !| 40| | 41| XXXX 4| 4 14-19 !| 41| | 42| X 1| 1 36-40 | 42| | 43|X XXXXXX 7| 7 2-3 !| 43| | 44|XX X X X 5| 5 7-13 !| 44| | 45| X X 2| 2 28-35 | 45| | 46| XXXX 4| 4 14-19 !| 46| | 48| 0| 0 41-42 | 48| | 49| XX X X 4| 4 14-19 !| 49| | 50| 0| 0 41-42 | 50| | 51| XXXXX 5| 5 7-13 !| 51| | 52| X 1| 1 36-40 | 52| | 53|XX XX X 5| 5 7-13 !| 53| | 54| X X 2| 2 28-35 | 54| | 55|X X XX 4| 4 14-19 !| 55| | 56| X 1| 1 36-40 | 56| | 57| X X X 3| 3 20-27 | 57| | 59| XX XXX 5| 5 7-13 !| 59| | 60| X X 2| 2 28-35 | 60| |218| XXX 3| 3 20-27 |218| |221|X X XX 4| 4 14-19 !|221| |225| XXXXXXXX 8| 8 1 !|225| |226| XX XXX 5| 5 7-13 !|226| |248|XX X 3| 3 20-27 |248| -------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X 1| 1 14-18 | 1| | 2| X 1| 1 14-18 | 2| | 4| 0| 0 19-23 | 4| | 5|X X 2| 2 10-13 | 5| | 6| 0| 0 19-23 | 6| | 7|XXX 3| 3 4-9 !| 7| | 8| XX X 3| 3 4-9 !| 8| | 27| X X XX 4| 4 2-3 !| 27| | 30|X XXX XX 6| 6 1 !| 30| | 34|X X 2| 2 10-13 | 34| | 36| XX X 3| 3 4-9 !| 36| | 37| X 1| 1 14-18 | 37| | 42|X X X 3| 3 4-9 !| 42| | 45| X X X X 4| 4 2-3 !| 45| | 48| X X 2| 2 10-13 | 48| | 50| 0| 0 19-23 | 50| | 52| 0| 0 19-23 | 52| | 54| X X X 3| 3 4-9 !| 54| | 56| 0| 0 19-23 | 56| | 57| X X X 3| 3 4-9 !| 57| | 60| X 1| 1 14-18 | 60| |218| X X 2| 2 10-13 |218| |248| X 1| 1 14-18 |248| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7|X X X 3| 3 17-22 | 7| | 8| X 1| 1 25-28 | 8| | 27|X X X 3| 3 17-22 | 27| | 28|X XX XXX 6| 6 8-11 !| 28| | 30|XXX XXXXX 8| 8 1-4 !| 30| | 31| X X X 3| 3 17-22 | 31| | 32|X XXXXXXX 8| 8 1-4 !| 32| | 35| X X 2| 2 23-24 | 35| | 36| X X 2| 2 23-24 | 36| | 38| XX X 3| 3 17-22 | 38| | 39| X 1| 1 25-28 | 39| | 40|X 1| 1 25-28 | 40| | 41| XXX 3| 3 17-22 | 41| | 42|X XX X 4| 4 15-16 | 42| | 43|X X XXXX 6| 6 8-11 !| 43| | 44|X XX X X 5| 5 12-14 !| 44| | 45| X XXXXXX 7| 7 5-7 !| 45| | 46| XXXXXXX 7| 7 5-7 !| 46| | 49|XX XX XX 6| 6 8-11 !| 49| | 51| XX XXXXX 7| 7 5-7 !| 51| | 53| X X X 3| 3 17-22 | 53| | 54|X X X X 4| 4 15-16 | 54| | 55| XXX X XX 6| 6 8-11 !| 55| | 57|X 1| 1 25-28 | 57| | 59| XX XX X 5| 5 12-14 !| 59| |221|XX XXXXXX 8| 8 1-4 !|221| |225|XXXX XXXX 8| 8 1-4 !|225| |226| XXX XX 5| 5 12-14 !|226| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28|X X X 3| 3 10-12 | 28| | 30|XX XX X 5| 5 3-5 !| 30| | 32| X XXX 4| 4 6-9 !| 32| | 43| X XXXX 5| 5 3-5 !| 43| | 44|XX X XXX 6| 6 1-2 !| 44| | 45| X X X 3| 3 10-12 | 45| | 46| X 1| 1 13-14 | 46| | 49|XX X X 4| 4 6-9 !| 49| | 51| X XX X 4| 4 6-9 !| 51| | 55|X X X XX 5| 5 3-5 !| 55| | 59| X 1| 1 13-14 | 59| |221| X XX X 4| 4 6-9 !|221| |225|XXXXX X 6| 6 1-2 !|225| |226| XX X 3| 3 10-12 |226| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 30|XX XXXXXX 8| 8 1-2 !| 30| | 32|X XX XXXX 7| 7 3-6 !| 32| | 43|XXX XXX X 7| 7 3-6 !| 43| | 44|XXXX XXX 7| 7 3-6 !| 44| | 49|XX X 3| 3 8-9 | 49| | 51| X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 51| | 55|X X X X 4| 4 7 | 55| |221| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !|221| |225| XXX 3| 3 8-9 |225| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 30|266266635 6.0| 6.0 6 | 30| | 32|421513153 2.0| 2.0 2 | 32| | 43|354654461 5.0| 5.0 5 | 43| | 44|135141246 3.0| 3.0 3 | 44| | 51|513435324 4.0| 4.0 4 | 51| |221|642322512 1.0| 1.0 1 |221| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE Liczba wszystkich par: 42, Liczba klubów: 34 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Robert Duda |IDEA | | | | |Natalia Gąsior |Kraków | | 2 | F | 43 |Bartosz Lech |GRACJA | | | | |Kornelia Kopaczyńska |Zielona Góra | | 3 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 4 | F | 41 |Szymon Korbanek |DANCECLUB | | | | |Kornelia Korbanek |Szczecin | | 5 | F | 55 |Łukasz Szczerbiński |ASTRA | | | | |Elwira Jurczyszyn |Szczecin | | 6 | F | 7 |Szymon Artelik |DANCE CLUB | | | | |Julia Grabowska |Szczecin | | 7 | 1/2 F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 8-9 | 1/2 F | 30 |Marcin Czarny |DANCE TEAM | | | | |Marta Węgrzynowska |Wrocław | | 8-9 | 1/2 F | 42 |Oskar Kusztal |DANCE TEAM | | | | |Anna Kulpa |Wrocław | | 10-16 | 1/4 F | 31 |Maciej Duda |IDEA | | | | |Joanna Piwowarczyk |Kraków | | 10-16 | 1/4 F | 36 |Adam Gryczka |KIEPURA | | | | |Wiktoria Rytkowska |Sosnowiec | | 10-16 | 1/4 F | 44 |Oskar Litorowicz |IGLICA | | | | |Oliwia Kwietniowska |Wrocław | | 10-16 | 1/4 F | 46 |Mateusz Mocek |SŁOŃCE | | | | |Magdalena Mocek |Poznań | | 10-16 | 1/4 F | 49 |Paweł Nowak |MISTRAL | | | | |Izabela Kmiołek |Tarnowskie Góry | | 10-16 | 1/4 F | 51 |Kamil Pawlak |CORTE TOP DANCE | | | | |Klaudia Rafińska |Warszawa | | 10-16 | 1/4 F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 17 | 1/4 F | 28 |Filip Bedla |CANTINERO | | | | |Weronika Młynarczyk |Tomaszów Maz. | | 18 | 1/8 F | 45 |Robert Mikoś |IMPET | | | | |Klaudia Szpondowska |Warszawa | | 19-24 | 1/8 F | 27 |Filip Bator |ST DOBROWOLSCY | | | | |Alicja Podolska |Częstochowa | | 19-24 | 1/8 F | 34 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 19-24 | 1/8 F | 35 |Michał Gawlik |CANTINERO | | | | |Karolina Walczyk |Tomaszów Maz. | | 19-24 | 1/8 F | 40 |Sebastian Kmita |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 19-24 | 1/8 F | 57 |Adam Zając |DUET | | | | |Agnieszka Łysik |Warszawa | | 19-24 | 1/8 F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 25-28 |1/16 B | 39 |Dariusz Kierat |ZORBA | | | | |Agnieszka Galewicz |Mykanów | | 25-28 |1/16 B | 53 |Dawid Rozkuszka |SzT eMiKa | | | | |Izabela Baniak |Tarnów | | 25-28 |1/16 B | 54 |Adrian Stępień |BLUE CLASSIC | | | | |Katarzyna Tyl |Warszawa | | 25-28 |1/16 B | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 29-31 |1/16 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 29-31 |1/16 B | 8 |Grzegorz Szewczyk |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Monika Cichy |Głogoczów | | 29-31 |1/16 B | 52 |Patryk Piotrowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Mazur |Warszawa | | 32-33 |1/16 B | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 32-33 |1/16 B | 48 |Artur Nawrat |MASTER DANCE | | | | |Monika Więcław |Gliwice | | 34-42 |1/16 B | 1 |Paweł Borówka |PASJA | | | | |Dominika Majorczyk |Lublin | | 34-42 |1/16 B | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 34-42 |1/16 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 34-42 |1/16 B | 37 |Dariusz Jabłoński |KADRYL | | | | |Ada Pokorska |Białystok | | 34-42 |1/16 B | 38 |Tomasz Jędrasek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Karolina Szymańska |Radom | | 34-42 |1/16 B | 50 |Maciej Pabis |ST CIEPŁY | | | | |Nikola Półka |Jaworzno | | 34-42 |1/16 B | 56 |Kamil Zajkowski |KADRYL | | | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | | 34-42 |1/16 B | 59 |Dmytro Zhukov |DI SOMMA | | | | |Dorota Pluta |Raszyn | | 34-42 |1/16 B | 60 |Paweł Różycki |MCT | | | | |Klaudia Kmiecik |Wieliczka | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE Liczba par: 42 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X X 2| 2 26-31 | 1| | 2| X 1| 1 32-40 | 2| | 4| X 1| 1 32-40 | 4| | 5|X 1| 1 32-40 | 5| | 6| X 1| 1 32-40 | 6| | 7|X X XX X 5| 5 9-14 !| 7| | 8| X X 2| 2 26-31 | 8| | 27| X X XX 4| 4 15-19 !| 27| | 28| XXXXX X 6| 6 4-8 !| 28| | 30|X X X X 4| 4 15-19 !| 30| | 31|X XXX X 5| 5 9-14 !| 31| | 32|X XXXXX 6| 6 4-8 !| 32| | 34|XX X X 4| 4 15-19 !| 34| | 35| X X X 3| 3 20-25 | 35| | 36|X X 2| 2 26-31 | 36| | 37| X X 2| 2 26-31 | 37| | 38| X 1| 1 32-40 | 38| | 39|XX 2| 2 26-31 | 39| | 40| X XX 3| 3 20-25 | 40| | 41| XXX X X 5| 5 9-14 !| 41| | 42|X X X 3| 3 20-25 | 42| | 43|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 43| | 44|X XX XX 5| 5 9-14 !| 44| | 45| X 1| 1 32-40 | 45| | 46|X X XX X 5| 5 9-14 !| 46| | 48| 0| 0 41-42 | 48| | 49| XXX XXX 6| 6 4-8 !| 49| | 50| 0| 0 41-42 | 50| | 51| X XXXXX 6| 6 4-8 !| 51| | 52| X 1| 1 32-40 | 52| | 53| X 1| 1 32-40 | 53| | 54| X X 2| 2 26-31 | 54| | 55|XXXX X XX 7| 7 3 !| 55| | 56| X XX 3| 3 20-25 | 56| | 57|XX X X 4| 4 15-19 !| 57| | 59| XXX 3| 3 20-25 | 59| | 60| X 1| 1 32-40 | 60| |218| X XX 3| 3 20-25 |218| |221|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|221| |225| XXXX XX 6| 6 4-8 !|225| |226| XX XX 4| 4 15-19 !|226| |248|X X XXX 5| 5 9-14 !|248| -------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 15-23 | 1| | 2| 0| 0 15-23 | 2| | 4| 0| 0 15-23 | 4| | 5|X X 2| 2 10-12 | 5| | 6| X 1| 1 13-14 | 6| | 8|X X 2| 2 10-12 | 8| | 35|XXX X 4| 4 3-5 !| 35| | 36| X XXX 4| 4 3-5 !| 36| | 37| 0| 0 15-23 | 37| | 38| 0| 0 15-23 | 38| | 39|XX X 3| 3 6-9 | 39| | 40| XX XX 4| 4 3-5 !| 40| | 42|XXX X XX 6| 6 2 !| 42| | 45| X XXXXXX 7| 7 1 !| 45| | 48| X 1| 1 13-14 | 48| | 50| 0| 0 15-23 | 50| | 52| X X 2| 2 10-12 | 52| | 53| X XX 3| 3 6-9 | 53| | 54| X XX 3| 3 6-9 | 54| | 56| 0| 0 15-23 | 56| | 59| 0| 0 15-23 | 59| | 60| 0| 0 15-23 | 60| |218| X X X 3| 3 6-9 |218| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7|XXX X X 5| 5 6-10 !| 7| | 27| X X 2| 2 19-24 | 27| | 28|X XX X 4| 4 11-17 !| 28| | 30|X X XX 4| 4 11-17 !| 30| | 31| XX XXX 5| 5 6-10 !| 31| | 32| XXXXXXXX 8| 8 1-5 !| 32| | 34|XX 2| 2 19-24 | 34| | 35| X X 2| 2 19-24 | 35| | 36|XX X X 4| 4 11-17 !| 36| | 40| X X 2| 2 19-24 | 40| | 41| XX XX 4| 4 11-17 !| 41| | 42|XX XX 4| 4 11-17 !| 42| | 43|XXX XXXXX 8| 8 1-5 !| 43| | 44|X XX X 4| 4 11-17 !| 44| | 45| X XX 3| 3 18 | 45| | 46|X XXX X 5| 5 6-10 !| 46| | 49| X X XXX 5| 5 6-10 !| 49| | 51| XXXXXXXX 8| 8 1-5 !| 51| | 55|XXXX X 5| 5 6-10 !| 55| | 57| X X 2| 2 19-24 | 57| |221|XXXXXXXX 8| 8 1-5 !|221| |225|XXXXX XXX 8| 8 1-5 !|225| |226| XX XX 4| 4 11-17 !|226| |248| X X 2| 2 19-24 |248| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7| XX X 3| 3 6-9 !| 7| | 28| X 1| 1 17 | 28| | 30|X XX X 4| 4 4-5 !| 30| | 31|X X 2| 2 10-16 | 31| | 32|X X XXX 5| 5 3 !| 32| | 36| X X 2| 2 10-16 | 36| | 41| XXXX X X 6| 6 2 !| 41| | 42|XX X X 4| 4 4-5 !| 42| | 43|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 43| | 44| X X 2| 2 10-16 | 44| | 46| XX 2| 2 10-16 | 46| | 49| X X 2| 2 10-16 | 49| | 51| X X 2| 2 10-16 | 51| | 55|XX X 3| 3 6-9 !| 55| |221| X X X 3| 3 6-9 !|221| |225| X X X 3| 3 6-9 !|225| |226| XX 2| 2 10-16 |226| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7|XXXXX X 6| 6 3-6 !| 7| | 30|X XX X 4| 4 8-9 | 30| | 32|XXXX XXXX 8| 8 2 !| 32| | 41| XXXX X X 6| 6 3-6 !| 41| | 42|XX X X 4| 4 8-9 | 42| | 43| X XXXXX 6| 6 3-6 !| 43| | 55|X XX XXX 6| 6 3-6 !| 55| |221|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|221| |225| XXX XX 5| 5 7 |225| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A PASODOBLE ---------------------------------- | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 7|263655562 6.0| 6.0 6 | 7| | 32|111211121 1.0| 1.0 1 | 32| | 41|632536254 4.0| 4.0 4 | 41| | 43|526342333 2.0| 2.0 2 | 43| | 55|454463646 5.0| 5.0 5 | 55| |221|345124415 3.0| 3.0 3 |221| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE Liczba wszystkich par: 42, Liczba klubów: 34 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 32 |Robert Duda |IDEA | | | | |Natalia Gąsior |Kraków | | 2 | F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 3 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 4 | F | 44 |Oskar Litorowicz |IGLICA | | | | |Oliwia Kwietniowska |Wrocław | | 5 | F | 51 |Kamil Pawlak |CORTE TOP DANCE | | | | |Klaudia Rafińska |Warszawa | | 6 | F | 7 |Szymon Artelik |DANCE CLUB | | | | |Julia Grabowska |Szczecin | | 7 | F | 41 |Szymon Korbanek |DANCECLUB | | | | |Kornelia Korbanek |Szczecin | | 8 | F | 36 |Adam Gryczka |KIEPURA | | | | |Wiktoria Rytkowska |Sosnowiec | | 9 | 1/2 F | 43 |Bartosz Lech |GRACJA | | | | |Kornelia Kopaczyńska |Zielona Góra | | 10-11 | 1/2 F | 30 |Marcin Czarny |DANCE TEAM | | | | |Marta Węgrzynowska |Wrocław | | 10-11 | 1/2 F | 46 |Mateusz Mocek |SŁOŃCE | | | | |Magdalena Mocek |Poznań | | 12-14 | 1/2 F | 49 |Paweł Nowak |MISTRAL | | | | |Izabela Kmiołek |Tarnowskie Góry | | 12-14 | 1/2 F | 55 |Łukasz Szczerbiński |ASTRA | | | | |Elwira Jurczyszyn |Szczecin | | 12-14 | 1/2 F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 15 | 1/2 F | 45 |Robert Mikoś |IMPET | | | | |Klaudia Szpondowska |Warszawa | | 16-19 | 1/4 F | 28 |Filip Bedla |CANTINERO | | | | |Weronika Młynarczyk |Tomaszów Maz. | | 16-19 | 1/4 F | 31 |Maciej Duda |IDEA | | | | |Joanna Piwowarczyk |Kraków | | 16-19 | 1/4 F | 42 |Oskar Kusztal |DANCE TEAM | | | | |Anna Kulpa |Wrocław | | 16-19 | 1/4 F | 54 |Adrian Stępień |BLUE CLASSIC | | | | |Katarzyna Tyl |Warszawa | | 20-25 | 1/4 F | 34 |Adrian Foksiński |DANCE TEAM | | | | |Karolina Kastelik |Wrocław | | 20-25 | 1/4 F | 38 |Tomasz Jędrasek |CENTRUM TAŃCA | | | | |Karolina Szymańska |Radom | | 20-25 | 1/4 F | 39 |Dariusz Kierat |ZORBA | | | | |Agnieszka Galewicz |Mykanów | | 20-25 | 1/4 F | 40 |Sebastian Kmita |STYL | | | | |Joanna Chwastowska |Kraków | | 20-25 | 1/4 F | 53 |Dawid Rozkuszka |SzT eMiKa | | | | |Izabela Baniak |Tarnów | | 20-25 | 1/4 F | 57 |Adam Zając |DUET | | | | |Agnieszka Łysik |Warszawa | | 26-27 | 1/4 F | 27 |Filip Bator |ST DOBROWOLSCY | | | | |Alicja Podolska |Częstochowa | | 26-27 | 1/4 F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 28-31 | 1/8 B | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 28-31 | 1/8 B | 35 |Michał Gawlik |CANTINERO | | | | |Karolina Walczyk |Tomaszów Maz. | | 28-31 | 1/8 B | 37 |Dariusz Jabłoński |KADRYL | | | | |Ada Pokorska |Białystok | | 28-31 | 1/8 B | 50 |Maciej Pabis |ST CIEPŁY | | | | |Nikola Półka |Jaworzno | | 32-37 | 1/8 B | 1 |Paweł Borówka |PASJA | | | | |Dominika Majorczyk |Lublin | | 32-37 | 1/8 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 32-37 | 1/8 B | 52 |Patryk Piotrowski |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Anna Mazur |Warszawa | | 32-37 | 1/8 B | 59 |Dmytro Zhukov |DI SOMMA | | | | |Dorota Pluta |Raszyn | | 32-37 | 1/8 B | 60 |Paweł Różycki |MCT | | | | |Klaudia Kmiecik |Wieliczka | | 32-37 | 1/8 B | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 38-42 | 1/8 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 38-42 | 1/8 B | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 38-42 | 1/8 B | 8 |Grzegorz Szewczyk |PROFESSIONAL DANCE | | | | |Monika Cichy |Głogoczów | | 38-42 | 1/8 B | 48 |Artur Nawrat |MASTER DANCE | | | | |Monika Więcław |Gliwice | | 38-42 | 1/8 B | 56 |Kamil Zajkowski |KADRYL | | | | |Karolina Poniatowicz |Białystok | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE Liczba par: 42 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X 1| 1 34-39 | 1| | 2| X 1| 1 34-39 | 2| | 4| X 1| 1 34-39 | 4| | 5|X 1| 1 34-39 | 5| | 6| 0| 0 40-42 | 6| | 7|X X X X X 5| 5 10-12 !| 7| | 8|X X 2| 2 26-33 | 8| | 27| X XX X 4| 4 13-18 !| 27| | 28| XXXXXX X 7| 7 3-5 !| 28| | 30|XX XXXX 6| 6 6-9 !| 30| | 31|X XX X 4| 4 13-18 !| 31| | 32|X XXXXXXX 8| 8 2 !| 32| | 34|XX X X 4| 4 13-18 !| 34| | 35| X X 2| 2 26-33 | 35| | 36| X X X 3| 3 19-25 | 36| | 37| X X 2| 2 26-33 | 37| | 38| X 1| 1 34-39 | 38| | 39| X XX X 4| 4 13-18 !| 39| | 40| XX 2| 2 26-33 | 40| | 41| XXX XXX 6| 6 6-9 !| 41| | 42|XX X X 4| 4 13-18 !| 42| | 43| XXXXXXX 7| 7 3-5 !| 43| | 44|XXXX X XX 7| 7 3-5 !| 44| | 45| XX X 3| 3 19-25 | 45| | 46| XXX 3| 3 19-25 | 46| | 48| 0| 0 40-42 | 48| | 49|X X X 3| 3 19-25 | 49| | 50| X X 2| 2 26-33 | 50| | 51| XXXXX 5| 5 10-12 !| 51| | 52| X X 2| 2 26-33 | 52| | 53|X 1| 1 34-39 | 53| | 54|X X X 3| 3 19-25 | 54| | 55| XXX X XX 6| 6 6-9 !| 55| | 56| X XX 3| 3 19-25 | 56| | 57|XX X X 4| 4 13-18 !| 57| | 59| 0| 0 40-42 | 59| | 60| X X X 3| 3 19-25 | 60| |218| X X 2| 2 26-33 |218| |221|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|221| |225|XXXX X X 6| 6 6-9 !|225| |226|X XX XX 5| 5 10-12 !|226| |248| X X 2| 2 26-33 |248| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X 1| 1 14-19 | 1| | 2| X X 2| 2 10-13 | 2| | 4| 0| 0 20-24 | 4| | 5|X 1| 1 14-19 | 5| | 6| 0| 0 20-24 | 6| | 8| 0| 0 20-24 | 8| | 35| XX 2| 2 10-13 | 35| | 36|XXXX XX 6| 6 1-3 !| 36| | 37| X X 2| 2 10-13 | 37| | 38|X X X 3| 3 6-9 !| 38| | 40| XXX 3| 3 6-9 !| 40| | 45| XX X 3| 3 6-9 !| 45| | 46|X XXX XX 6| 6 1-3 !| 46| | 48| 0| 0 20-24 | 48| | 49| XXX X X 5| 5 4-5 !| 49| | 50| X X 2| 2 10-13 | 50| | 52| X 1| 1 14-19 | 52| | 53|XXX XX X 6| 6 1-3 !| 53| | 54|X X X XX 5| 5 4-5 !| 54| | 56| 0| 0 20-24 | 56| | 59| X 1| 1 14-19 | 59| | 60| X 1| 1 14-19 | 60| |218| X 1| 1 14-19 |218| |248| X X X 3| 3 6-9 !|248| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7|X X XX X 5| 5 8-10 !| 7| | 27| X 1| 1 26-27 | 27| | 28|X XX 3| 3 16-19 | 28| | 30|XX X XXXX 7| 7 2-4 !| 30| | 31| X XX 3| 3 16-19 | 31| | 32|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 32| | 34|XX 2| 2 20-25 | 34| | 36|XXXX 4| 4 11-15 !| 36| | 38| X X 2| 2 20-25 | 38| | 39| X X 2| 2 20-25 | 39| | 40| X X 2| 2 20-25 | 40| | 41| X XX XXX 6| 6 5-7 !| 41| | 42|XX X 3| 3 16-19 | 42| | 43| X XXXXX 6| 6 5-7 !| 43| | 44|X XX XXXX 7| 7 2-4 !| 44| | 45| XX X X 4| 4 11-15 !| 45| | 46| XX XX 4| 4 11-15 !| 46| | 49|XXXXX 5| 5 8-10 !| 49| | 51| X XXXX 5| 5 8-10 !| 51| | 53|XX 2| 2 20-25 | 53| | 54| XXX 3| 3 16-19 | 54| | 55| XX X X 4| 4 11-15 !| 55| | 57| X X 2| 2 20-25 | 57| |221|X XXXXXX 7| 7 2-4 !|221| |225| XXXX XX 6| 6 5-7 !|225| |226| X 1| 1 26-27 |226| |248|XX X X 4| 4 11-15 !|248| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 7|XX XX X 5| 5 5 !| 7| | 30|X X 2| 2 10-11 | 30| | 32|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 32| | 36|XX X X 4| 4 6-8 !| 36| | 41|X X XX 4| 4 6-8 !| 41| | 43| XXX 3| 3 9 | 43| | 44|X XX X XX 6| 6 3-4 !| 44| | 45| 0| 0 15 | 45| | 46| X X 2| 2 10-11 | 46| | 49| X 1| 1 12-14 | 49| | 51| XXXXXXX 7| 7 2 !| 51| | 55| X 1| 1 12-14 | 55| |221| X XXXXX 6| 6 3-4 !|221| |225| XX X X 4| 4 6-8 !|225| |248| X 1| 1 12-14 |248| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 7|244786883 6.0| 6.0 6 | 7| | 32|121111122 1.0| 1.0 1 | 32| | 36|885378478 8.0| 8.0 8 | 36| | 41|473847767 7.0| 7.0 7 | 41| | 44|558263555 4.0| 4.0 4 | 44| | 51|637655336 5.0| 5.0 5 | 51| |221|366532614 3.0| 3.0 3 |221| |225|712424241 2.0| 2.0 2 |225| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 A STANDARD - eliminacje Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Ada Wantuch | | Sędzia B | Małgorzata Garlicka | | Sędzia C | Anna Bocian | | Sędzia D | Krzysztof Kulig | | Sędzia E | Karina Hoffman Zwolińska | | Sędzia F | Andrzej Bieniek | | Sędzia G | Paweł Szajda | | Sędzia H | Wojciech Przemieniecki | | Sędzia I | Andrzej Dominiak | --------------------------------------------------------- ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 A STANDARD - finał Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Paweł De Pourbaix | | Sędzia B | Małgorzata Garlicka | | Sędzia C | Anna Bocian | | Sędzia D | Krzysztof Kulig | | Sędzia E | Karina Hoffman Zwolińska | | Sędzia F | Bartłomiej Szarżanowicz | | Sędzia G | Paweł Szajda | | Sędzia H | Ryszard Piasta | | Sędzia I | Andrzej Dominiak | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 21 |Daniel Mrozek |LATINA | | | | |Maja Olbińska |Wolsztyn | | 2 | F | 23 |Kamil Sokołowski |CHAMPION TEAM | | | | |Maria Lytvynenko |Wrocław | | 3 | F | 19 |Patryk Kurasiński |ST DOBROWOLSCY | | | | |Klaudia Jerzyk |Częstochowa | | 4 | F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 5 | F | 293 |Łukasz Garwacki |DREAM | | | | |Karolina Skrobańska |Poznań | | 6 | F | 280 |Adam Argier |MAESTRO | | | | |Iwona Sapińska |Opole | | 7 | F | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 8-9 | 1/2 F | 24 |Michał Szlachtowski |NOWY STYL | | | | |Klaudia Rąba |Bielsko-Biała | | 8-9 | 1/2 F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 10-11 | 1/2 F | 26 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Wiktoria Wieczorek |Żory | | 10-11 | 1/2 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 12 | 1/2 F | 25 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 13-16 | 1/4 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 13-16 | 1/4 F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 13-16 | 1/4 F | 282 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 13-16 | 1/4 F | 284 |Danila Dudin |DANCE CLUB | | | | |Paulina Malińska |Szczecin | | 17 | 1/4 F | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 18 | 1/4 F | 283 |Bartłomiej Chosta |RONDO | | | | |Monika Wojaczek |Rybnik | | 19-21 | 1/4 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 19-21 | 1/4 F | 281 |Adrian Janas |SUKCES | | | | |Weronika Blukacz |Częstochowa | | 19-21 | 1/4 F | 292 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 22-23 | 1/4 F | 18 |Michał Kudra |ZŁOTA PARA | | | | |Beata Pijar |Dębica | | 22-23 | 1/4 F | 61 |Paweł Baran |STYL | | | | |Kamila Kozik-Lorenc |Kraków | | 24-26 | 1/8 B | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 24-26 | 1/8 B | 290 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA | | | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | | 24-26 | 1/8 B | 291 |Jakub Koguciuk |RYTM | | | | |Olga Brodawka |Chełm | | 27-28 | 1/8 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 27-28 | 1/8 B | 20 |Bartosz Lorek |CHAMPION TEAM | | | | |Barbara Rudkowska |Wrocław | | 29-30 | 1/8 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 29-30 | 1/8 B | 22 |Igor Rosiński |MAKO | | | | |Izabela Rosińska |Sulejówek | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 2| | 4| XX 2| 2 27-28 | 4| | 5| 0| 0 30 | 5| | 6|XXX X 4| 4 17-24 | 6| | 18| X X XX 4| 4 17-24 | 18| | 19| XXXX X X 6| 6 8-11 !| 19| | 20| X XX 3| 3 25-26 | 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 21| | 22|X 1| 1 29 | 22| | 23|XX XX X X 6| 6 8-11 !| 23| | 24| XXXX X 5| 5 12-16 !| 24| | 25|XXXXX 5| 5 12-16 !| 25| | 26|XXXX XXX 7| 7 3-7 !| 26| | 61| XX X XX 5| 5 12-16 !| 61| |228| X XXX 4| 4 17-24 |228| |235| XX 2| 2 27-28 |235| |240|X X X 3| 3 25-26 |240| |242|XXXXXXX 7| 7 3-7 !|242| |244|X X XX 4| 4 17-24 |244| |248| XXXXXX X 7| 7 3-7 !|248| |253|XXXXXXX 7| 7 3-7 !|253| |280| XX XXX 5| 5 12-16 !|280| |281|X X X X 4| 4 17-24 |281| |282|XX XXXXX 7| 7 3-7 !|282| |283|XXX XX X 6| 6 8-11 !|283| |284| XXX XX 5| 5 12-16 !|284| |290| X XX X 4| 4 17-24 |290| |291|X X X X 4| 4 17-24 |291| |292| X X X X 4| 4 17-24 |292| |293|X XXXXX 6| 6 8-11 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 4| X 1| 1 11-12 | 4| | 5| 0| 0 13-14 | 5| | 6| XXXX XX 6| 6 3-4 !| 6| | 18|XX X X X 5| 5 5-7 !| 18| | 20| X 1| 1 11-12 | 20| | 22| 0| 0 13-14 | 22| |228|XX XX XXX 7| 7 2 !|228| |235|XX X X X 5| 5 5-7 !|235| |240| XX X 3| 3 8-10 |240| |244|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|244| |281|X X XXXX 6| 6 3-4 !|281| |290| X XX 3| 3 8-10 |290| |291|X X X 3| 3 8-10 |291| |292| X XX XX 5| 5 5-7 !|292| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| XXXX XX 6| 6 8-10 !| 2| | 6| XX X 3| 3 17 | 6| | 18| 0| 0 22-23 | 18| | 19|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 19| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 21| | 23|XXXXX X X 7| 7 5-7 !| 23| | 24| XXX X X 5| 5 11-12 !| 24| | 25|XX XX X 5| 5 11-12 !| 25| | 26|XX XXXXXX 8| 8 4 !| 26| | 61| 0| 0 22-23 | 61| |228|X XXX 4| 4 13-16 |228| |235| X 1| 1 19-21 |235| |242|X X X X 4| 4 13-16 |242| |244|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|244| |248|X XXXXX 6| 6 8-10 !|248| |253|XXXXX XX 7| 7 5-7 !|253| |280| X XXXXXX 7| 7 5-7 !|280| |281| X 1| 1 19-21 |281| |282|X XX X 4| 4 13-16 |282| |283|X X 2| 2 18 |283| |284| XX XX 4| 4 13-16 |284| |292| X 1| 1 19-21 |292| |293| X XXX XX 6| 6 8-10 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| XX X XX 5| 5 5-6 !| 2| | 19| X X XX X 5| 5 5-6 !| 19| | 21|XX XX XXX 7| 7 2-3 !| 21| | 23|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 23| | 24| X X X 3| 3 8-9 | 24| | 25| X 1| 1 12 | 25| | 26|XX 2| 2 10-11 | 26| |244|X X X 3| 3 8-9 |244| |248|X XXXXXX 7| 7 2-3 !|248| |253|X X 2| 2 10-11 |253| |280| X XX XXX 6| 6 4 !|280| |293| XX XX 4| 4 7 !|293| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|733747657 7.0| 7.0 7 | 2| | 19|657372222 3.0| 3.0 3 | 19| | 21|122413131 1.0| 1.0 1 | 21| | 23|311131543 2.0| 2.0 2 | 23| |248|544564316 4.0| 4.0 4 |248| |280|466256465 6.0| 6.0 6 |280| |293|275625774 5.0| 5.0 5 |293| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 21 |Daniel Mrozek |LATINA | | | | |Maja Olbińska |Wolsztyn | | 2 | F | 23 |Kamil Sokołowski |CHAMPION TEAM | | | | |Maria Lytvynenko |Wrocław | | 3 | F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 4 | F | 19 |Patryk Kurasiński |ST DOBROWOLSCY | | | | |Klaudia Jerzyk |Częstochowa | | 5 | F | 280 |Adam Argier |MAESTRO | | | | |Iwona Sapińska |Opole | | 6 | F | 26 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Wiktoria Wieczorek |Żory | | 7 | F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 8-9 | 1/2 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 8-9 | 1/2 F | 293 |Łukasz Garwacki |DREAM | | | | |Karolina Skrobańska |Poznań | | 10-14 | 1/2 F | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 10-14 | 1/2 F | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 10-14 | 1/2 F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 10-14 | 1/2 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 10-14 | 1/2 F | 282 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 15-16 | 1/2 F | 24 |Michał Szlachtowski |NOWY STYL | | | | |Klaudia Rąba |Bielsko-Biała | | 15-16 | 1/2 F | 284 |Danila Dudin |DANCE CLUB | | | | |Paulina Malińska |Szczecin | | 17-20 | 1/4 F | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 17-20 | 1/4 F | 25 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 17-20 | 1/4 F | 281 |Adrian Janas |SUKCES | | | | |Weronika Blukacz |Częstochowa | | 17-20 | 1/4 F | 283 |Bartłomiej Chosta |RONDO | | | | |Monika Wojaczek |Rybnik | | 21-23 | 1/4 F | 18 |Michał Kudra |ZŁOTA PARA | | | | |Beata Pijar |Dębica | | 21-23 | 1/4 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 21-23 | 1/4 F | 292 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 24 | 1/4 F | 61 |Paweł Baran |STYL | | | | |Kamila Kozik-Lorenc |Kraków | | 25 | 1/4 F | 290 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA | | | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | | 26-27 | 1/8 B | 20 |Bartosz Lorek |CHAMPION TEAM | | | | |Barbara Rudkowska |Wrocław | | 26-27 | 1/8 B | 291 |Jakub Koguciuk |RYTM | | | | |Olga Brodawka |Chełm | | 28-29 | 1/8 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 28-29 | 1/8 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 30 | 1/8 B | 22 |Igor Rosiński |MAKO | | | | |Izabela Rosińska |Sulejówek | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 2| | 4|X XX X 4| 4 19-21 | 4| | 5| 0| 0 29-30 | 5| | 6|XXXX X 5| 5 14-18 !| 6| | 18| X 1| 1 27-28 | 18| | 19| XXX X X 5| 5 14-18 !| 19| | 20|X X 2| 2 26 | 20| | 21|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 21| | 22| X 1| 1 27-28 | 22| | 23| X XXXXXX 7| 7 4-9 !| 23| | 24| X X XXX 5| 5 14-18 !| 24| | 25|X X X 3| 3 22-25 | 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26| | 61|XXX XXXX 7| 7 4-9 !| 61| |228|X XXXXXX 7| 7 4-9 !|228| |235|X X XX 4| 4 19-21 |235| |240| X XX 3| 3 22-25 |240| |242|X XXXX X 6| 6 10-13 !|242| |244|X XXXX X 6| 6 10-13 !|244| |248| XXX XXXX 7| 7 4-9 !|248| |253|XXX XXXX 7| 7 4-9 !|253| |280|XX XX X X 6| 6 10-13 !|280| |281| X XX 3| 3 22-25 |281| |282| XXXXX X 6| 6 10-13 !|282| |283| XX X 3| 3 22-25 |283| |284| XXXXX 5| 5 14-18 !|284| |290| 0| 0 29-30 |290| |291|XX XX 4| 4 19-21 |291| |292|XX XX X 5| 5 14-18 !|292| |293| XXXXXXX 7| 7 4-9 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 4| XX 2| 2 10-11 | 4| | 5| X X 2| 2 10-11 | 5| | 18| XX XX 4| 4 4-7 !| 18| | 20|X X X 3| 3 8-9 | 20| | 22| 0| 0 12 | 22| | 25|XX XXXXX 7| 7 1 !| 25| |235|XX X XX X 6| 6 2-3 !|235| |240| X X XX 4| 4 4-7 !|240| |281|XXX XXX 6| 6 2-3 !|281| |283| XX X X 4| 4 4-7 !|283| |290| XX XX 4| 4 4-7 !|290| |291|X XX 3| 3 8-9 |291| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2|XXX XXXX 7| 7 3-9 !| 2| | 6| XX X 3| 3 17-20 | 6| | 18| X X 2| 2 21-23 | 18| | 19| XXXXXX X 7| 7 3-9 !| 19| | 21| X XXXXXX 7| 7 3-9 !| 21| | 23|XXXXX X X 7| 7 3-9 !| 23| | 24| X X XXXX 6| 6 10-11 !| 24| | 25|X X X 3| 3 17-20 | 25| | 26| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 26| | 61| X 1| 1 24 | 61| |228|X X XX X 5| 5 12 !|228| |235|X X 2| 2 21-23 |235| |240|X X XX 4| 4 13-16 !|240| |242|X X X X 4| 4 13-16 !|242| |244|XXXXXX 6| 6 10-11 !|244| |248|XXXX XXX 7| 7 3-9 !|248| |253|XXXX XXX 7| 7 3-9 !|253| |280| XXXX XXX 7| 7 3-9 !|280| |281| XXX 3| 3 17-20 |281| |282|X XX X 4| 4 13-16 !|282| |283|X X X 3| 3 17-20 |283| |284|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !|284| |290| 0| 0 25 |290| |292| X X 2| 2 21-23 |292| |293| X XX X 4| 4 13-16 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| X X 2| 2 10-14 | 2| | 19| X XX X 4| 4 4-7 !| 19| | 21| X X XX 4| 4 4-7 !| 21| | 23|XXXXX X X 7| 7 2 !| 23| | 24| X 1| 1 15-16 | 24| | 26| XXX X X 5| 5 3 !| 26| |228| X X X 3| 3 8-9 |228| |240| X X 2| 2 10-14 |240| |242|X X XX 4| 4 4-7 !|242| |244|X X 2| 2 10-14 |244| |248|XXXXXXXX 8| 8 1 !|248| |253|X X 2| 2 10-14 |253| |280| X X X X 4| 4 4-7 !|280| |282|X X 2| 2 10-14 |282| |284| X 1| 1 15-16 |284| |293| X X X 3| 3 8-9 |293| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 19|655264333 4.0| 4.0 4 | 19| | 21|132611411 1.0| 1.0 1 | 21| | 23|211123265 2.0| 2.0 2 | 23| | 26|447575642 6.0| 6.0 6 | 26| |242|776757777 7.0| 7.0 7 |242| |248|523332126 3.0| 3.0 3 |248| |280|364446554 5.0| 5.0 5 |280| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 21 |Daniel Mrozek |LATINA | | | | |Maja Olbińska |Wolsztyn | | 2 | F | 23 |Kamil Sokołowski |CHAMPION TEAM | | | | |Maria Lytvynenko |Wrocław | | 3 | F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 4 | F | 19 |Patryk Kurasiński |ST DOBROWOLSCY | | | | |Klaudia Jerzyk |Częstochowa | | 5 | F | 293 |Łukasz Garwacki |DREAM | | | | |Karolina Skrobańska |Poznań | | 6 | F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 7 | F | 280 |Adam Argier |MAESTRO | | | | |Iwona Sapińska |Opole | | 8-10 | 1/2 F | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 8-10 | 1/2 F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 8-10 | 1/2 F | 284 |Danila Dudin |DANCE CLUB | | | | |Paulina Malińska |Szczecin | | 11-13 | 1/2 F | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 11-13 | 1/2 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 11-13 | 1/2 F | 282 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 14-15 | 1/2 F | 24 |Michał Szlachtowski |NOWY STYL | | | | |Klaudia Rąba |Bielsko-Biała | | 14-15 | 1/2 F | 26 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Wiktoria Wieczorek |Żory | | 16 | 1/2 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 17-19 | 1/4 F | 25 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 17-19 | 1/4 F | 61 |Paweł Baran |STYL | | | | |Kamila Kozik-Lorenc |Kraków | | 17-19 | 1/4 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 20 | 1/4 F | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 21 | 1/4 F | 290 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA | | | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | | 22 | 1/4 F | 292 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 23-26 | 1/8 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 23-26 | 1/8 B | 20 |Bartosz Lorek |CHAMPION TEAM | | | | |Barbara Rudkowska |Wrocław | | 23-26 | 1/8 B | 281 |Adrian Janas |SUKCES | | | | |Weronika Blukacz |Częstochowa | | 23-26 | 1/8 B | 283 |Bartłomiej Chosta |RONDO | | | | |Monika Wojaczek |Rybnik | | 27-28 | 1/8 B | 18 |Michał Kudra |ZŁOTA PARA | | | | |Beata Pijar |Dębica | | 27-28 | 1/8 B | 291 |Jakub Koguciuk |RYTM | | | | |Olga Brodawka |Chełm | | 29-30 | 1/8 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 29-30 | 1/8 B | 22 |Igor Rosiński |MAKO | | | | |Izabela Rosińska |Sulejówek | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2|XXX X X X 6| 6 11-14 !| 2| | 4| 0| 0 29-30 | 4| | 5| X 1| 1 27-28 | 5| | 6|XXXX X X 6| 6 11-14 !| 6| | 18| X X 2| 2 24-26 | 18| | 19|XXXXXXX X 8| 8 2-6 !| 19| | 20| X 1| 1 27-28 | 20| | 21| XXXX XX 6| 6 11-14 !| 21| | 22| 0| 0 29-30 | 22| | 23| XXX XXXX 7| 7 7-10 !| 23| | 24| XXX XXXX 7| 7 7-10 !| 24| | 25|XX XXX X 6| 6 11-14 !| 25| | 26|XX XXXXXX 8| 8 2-6 !| 26| | 61| XX 2| 2 24-26 | 61| |228| XX XXX 5| 5 15-17 !|228| |235|X XX 3| 3 20-23 |235| |240| X X XX 4| 4 18-19 |240| |242|X XXXXXXX 8| 8 2-6 !|242| |244| XX X 3| 3 20-23 |244| |248|XXXXX XXX 8| 8 2-6 !|248| |253|XXX XXXX 7| 7 7-10 !|253| |280| X XX X X 5| 5 15-17 !|280| |281|X XXX 4| 4 18-19 |281| |282|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|282| |283|X X X 3| 3 20-23 |283| |284| XXXXXXX 7| 7 7-10 !|284| |290|X X X 3| 3 20-23 |290| |291|X X 2| 2 24-26 |291| |292|XX X XX 5| 5 15-17 !|292| |293|XXXXXX XX 8| 8 2-6 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 4| 0| 0 12-13 | 4| | 5| XX X 3| 3 6-9 | 5| | 18| X X 2| 2 10-11 | 18| | 20| X XX 3| 3 6-9 | 20| | 22| 0| 0 12-13 | 22| | 61|XXX X 4| 4 3-5 !| 61| |235|XXXX XXXX 8| 8 2 !|235| |240| X X XX 4| 4 3-5 !|240| |244|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|244| |281| XXX 3| 3 6-9 |281| |283|X X X 3| 3 6-9 |283| |290| XX XX 4| 4 3-5 !|290| |291|XX 2| 2 10-11 |291| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| XX XXX X 6| 6 8-9 !| 2| | 6| XXX XX 5| 5 10-11 !| 6| | 19| XXX XX 5| 5 10-11 !| 19| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 21| | 23|XXXXXXX X 8| 8 2-4 !| 23| | 24|X XX X 4| 4 12-16 !| 24| | 25| XXX 3| 3 17-19 | 25| | 26|XX XXXXXX 8| 8 2-4 !| 26| | 61|X X X 3| 3 17-19 | 61| |228| XX X 3| 3 17-19 |228| |235|XXX X 4| 4 12-16 !|235| |240| X X 2| 2 20 |240| |242|X X XX XX 6| 6 8-9 !|242| |244|XX XXXXX 7| 7 5-7 !|244| |248|XXXX XXXX 8| 8 2-4 !|248| |253|XXX X 4| 4 12-16 !|253| |280| XXXX XXX 7| 7 5-7 !|280| |282|XX XX 4| 4 12-16 !|282| |284|X XXXXXX 7| 7 5-7 !|284| |290| X 1| 1 21 |290| |292| 0| 0 22 |292| |293| XX XX 4| 4 12-16 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| XX X 3| 3 8-10 | 2| | 6| XX 2| 2 11-13 | 6| | 19| X XX X 4| 4 5-7 !| 19| | 21| X X X X 4| 4 5-7 !| 21| | 23|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 23| | 24| X 1| 1 14-15 | 24| | 26| X 1| 1 14-15 | 26| |235| 0| 0 16 |235| |242|X XX 3| 3 8-10 |242| |244|XX X X X 5| 5 4 !|244| |248|XXXX XX 6| 6 2-3 !|248| |253|X X 2| 2 11-13 |253| |280| XXXXXX 6| 6 2-3 !|280| |282|X X 2| 2 11-13 |282| |284| XX X 3| 3 8-10 |284| |293| XX XX 4| 4 5-7 !|293| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 19|645471533 4.0| 4.0 4 | 19| | 21|122614111 1.0| 1.0 1 | 21| | 23|211132376 2.0| 2.0 2 | 23| |244|757547264 6.0| 6.0 6 |244| |248|333363427 3.0| 3.0 3 |248| |280|566256645 7.0| 7.0 7 |280| |293|474725752 5.0| 5.0 5 |293| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 21 |Daniel Mrozek |LATINA | | | | |Maja Olbińska |Wolsztyn | | 2 | F | 23 |Kamil Sokołowski |CHAMPION TEAM | | | | |Maria Lytvynenko |Wrocław | | 3 | F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 4 | F | 293 |Łukasz Garwacki |DREAM | | | | |Karolina Skrobańska |Poznań | | 5 | F | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 6 | F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 7-8 | 1/2 F | 19 |Patryk Kurasiński |ST DOBROWOLSCY | | | | |Klaudia Jerzyk |Częstochowa | | 7-8 | 1/2 F | 24 |Michał Szlachtowski |NOWY STYL | | | | |Klaudia Rąba |Bielsko-Biała | | 9-11 | 1/2 F | 26 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Wiktoria Wieczorek |Żory | | 9-11 | 1/2 F | 280 |Adam Argier |MAESTRO | | | | |Iwona Sapińska |Opole | | 9-11 | 1/2 F | 284 |Danila Dudin |DANCE CLUB | | | | |Paulina Malińska |Szczecin | | 12-13 | 1/2 F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 12-13 | 1/2 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 14-16 | 1/4 F | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 14-16 | 1/4 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 14-16 | 1/4 F | 281 |Adrian Janas |SUKCES | | | | |Weronika Blukacz |Częstochowa | | 17 | 1/4 F | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 18-20 | 1/4 F | 25 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 18-20 | 1/4 F | 282 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 18-20 | 1/4 F | 292 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 21-23 | 1/4 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 21-23 | 1/4 F | 283 |Bartłomiej Chosta |RONDO | | | | |Monika Wojaczek |Rybnik | | 21-23 | 1/4 F | 291 |Jakub Koguciuk |RYTM | | | | |Olga Brodawka |Chełm | | 24 | 1/4 F | 290 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA | | | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | | 25-28 | 1/8 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 25-28 | 1/8 B | 18 |Michał Kudra |ZŁOTA PARA | | | | |Beata Pijar |Dębica | | 25-28 | 1/8 B | 20 |Bartosz Lorek |CHAMPION TEAM | | | | |Barbara Rudkowska |Wrocław | | 25-28 | 1/8 B | 61 |Paweł Baran |STYL | | | | |Kamila Kozik-Lorenc |Kraków | | 29 | 1/8 B | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 30 | 1/8 B | 22 |Igor Rosiński |MAKO | | | | |Izabela Rosińska |Sulejówek | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2|XXX X XXX 7| 7 5-10 !| 2| | 4| XXX 3| 3 22-23 | 4| | 5| X 1| 1 26-29 | 5| | 6|XXXX 4| 4 17-21 | 6| | 18| X 1| 1 26-29 | 18| | 19| XXXX X X 6| 6 11-15 !| 19| | 20|X X 2| 2 24-25 | 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 21| | 22| 0| 0 30 | 22| | 23| XXXXXX 6| 6 11-15 !| 23| | 24|XX X X X 5| 5 16 !| 24| | 25| X X X X 4| 4 17-21 | 25| | 26|XXXXXXX X 8| 8 2-4 !| 26| | 61| X 1| 1 26-29 | 61| |228|XX XXXX X 7| 7 5-10 !|228| |235| X X 2| 2 24-25 |235| |240| XX X 3| 3 22-23 |240| |242|X XXXX X 6| 6 11-15 !|242| |244|X XXXX X 6| 6 11-15 !|244| |248|XXXXX XX 7| 7 5-10 !|248| |253|XXXXXX X 7| 7 5-10 !|253| |280| XXXX XXX 7| 7 5-10 !|280| |281|X XXX 4| 4 17-21 |281| |282|XXXXXX X 7| 7 5-10 !|282| |283|XX XX XX 6| 6 11-15 !|283| |284| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|284| |290|X X XX 4| 4 17-21 |290| |291|X XXX 4| 4 17-21 |291| |292| X 1| 1 26-29 |292| |293| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 4| X 1| 1 13 | 4| | 5| XX X 3| 3 9-12 | 5| | 6|XXXX XXX 7| 7 1-2 !| 6| | 18| X XX 3| 3 9-12 | 18| | 20|X X X 3| 3 9-12 | 20| | 22| 0| 0 14 | 22| | 25|XXX XXXX 7| 7 1-2 !| 25| | 61|XXX 3| 3 9-12 | 61| |235| X XX X 4| 4 5-8 !|235| |240| XXX X 4| 4 5-8 !|240| |281|X X XXX 5| 5 4 !|281| |290|X XXX XX 6| 6 3 !|290| |291| X XXX 4| 4 5-8 !|291| |292| X XX X 4| 4 5-8 !|292| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| XX X XXX 6| 6 6-11 !| 2| | 6| XX X X 4| 4 14-16 | 6| | 19| X X XXX 5| 5 12-13 !| 19| | 21| XXXX XXX 7| 7 3-5 !| 21| | 23|XXXXX X X 7| 7 3-5 !| 23| | 24|X XXXX X 6| 6 6-11 !| 24| | 25| X X 2| 2 18-20 | 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26| |228|X X X X 4| 4 14-16 |228| |235| X 1| 1 21-23 |235| |240|X XX 3| 3 17 |240| |242|X XXXX X 6| 6 6-11 !|242| |244|XXX XXXX 7| 7 3-5 !|244| |248| XXX XX 5| 5 12-13 !|248| |253| XXXX XX 6| 6 6-11 !|253| |280|XX XXXXXX 8| 8 2 !|280| |281|X XX X 4| 4 14-16 |281| |282| X X 2| 2 18-20 |282| |283| X 1| 1 21-23 |283| |284|X XX XXX 6| 6 6-11 !|284| |290| 0| 0 24 |290| |291| X 1| 1 21-23 |291| |292|X X 2| 2 18-20 |292| |293|XXXXXX 6| 6 6-11 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2|XXX X X 5| 5 4-6 !| 2| | 19| X X X X 4| 4 7-8 | 19| | 21| XX X XXX 6| 6 1-3 !| 21| | 23|XXXXX X 6| 6 1-3 !| 23| | 24|X X XX 4| 4 7-8 | 24| | 26| X XX 3| 3 9-11 | 26| |242| XX 2| 2 12-13 |242| |244|XXX X X 5| 5 4-6 !|244| |248|X XX XXX 6| 6 1-3 !|248| |253|X X 2| 2 12-13 |253| |280| XX X 3| 3 9-11 |280| |284| X XX 3| 3 9-11 |284| |293| XXX XX 5| 5 4-6 !|293| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A FOKSTROT ---------------------------------- | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|655465555 5.0| 5.0 5 | 2| | 21|121216111 1.0| 1.0 1 | 21| | 23|212131463 2.0| 2.0 2 | 23| |244|566544646 6.0| 6.0 6 |244| |248|334352224 3.0| 3.0 3 |248| |293|443623332 4.0| 4.0 4 |293| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 23 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 23 |Kamil Sokołowski |CHAMPION TEAM | | | | |Maria Lytvynenko |Wrocław | | 2 | F | 248 |Kamil Pieczyrak |KIEPURA | | | | |Sandra Polewska |Sosnowiec | | 3 | F | 19 |Patryk Kurasiński |ST DOBROWOLSCY | | | | |Klaudia Jerzyk |Częstochowa | | 4 | F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 5 | F | 280 |Adam Argier |MAESTRO | | | | |Iwona Sapińska |Opole | | 6 | F | 2 |Kamil Chmiel |DŻET | | | | |Joanna Sawuła |Rzeszów-Boguch. | | 7 | F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 8 | 1/2 F | 293 |Łukasz Garwacki |DREAM | | | | |Karolina Skrobańska |Poznań | | 9-13 | 1/2 F | 21 |Daniel Mrozek |LATINA | | | | |Maja Olbińska |Wolsztyn | | 9-13 | 1/2 F | 24 |Michał Szlachtowski |NOWY STYL | | | | |Klaudia Rąba |Bielsko-Biała | | 9-13 | 1/2 F | 26 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Wiktoria Wieczorek |Żory | | 9-13 | 1/2 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 9-13 | 1/2 F | 284 |Danila Dudin |DANCE CLUB | | | | |Paulina Malińska |Szczecin | | 14 | 1/2 F | 281 |Adrian Janas |SUKCES | | | | |Weronika Blukacz |Częstochowa | | 15 | 1/2 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 16 | 1/4 F | 25 |Konrad Tołpa |DANCE TEAM | | | | |Nikola Grzelaczyk |Wrocław | | 17-22 | 1/4 F | 4 |Michał Matuszewski |BRASIL | | | | |Aleksandra Kwiatek |Warszawa | | 17-22 | 1/4 F | 6 |Michał Puszka |LIDER | | | | |Anna Rubacha |Lublin | | 17-22 | 1/4 F | 61 |Paweł Baran |STYL | | | | |Kamila Kozik-Lorenc |Kraków | | 17-22 | 1/4 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 17-22 | 1/4 F | 282 |Łukasz Blacha |BAWINEK | | | | |Beata Szafraniec |Kraków | | 17-22 | 1/4 F | 283 |Bartłomiej Chosta |RONDO | | | | |Monika Wojaczek |Rybnik | | 23 | 1/4 F | 292 |Tomasz Jaglarz |BAWINEK | | | | |Karolina Such |Kraków | | 24-28 | 1/8 B | 5 |Mateusz Maślanka |DANCE TEAM | | | | |Zuzanna Wenerska |Wrocław | | 24-28 | 1/8 B | 18 |Michał Kudra |ZŁOTA PARA | | | | |Beata Pijar |Dębica | | 24-28 | 1/8 B | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 24-28 | 1/8 B | 290 |Marek Kaczmarczyk |FANTAZJA | | | | |Małgorzata Kaczmarczyk |Kraków | | 24-28 | 1/8 B | 291 |Jakub Koguciuk |RYTM | | | | |Olga Brodawka |Chełm | | 29 | 1/8 B | 20 |Bartosz Lorek |CHAMPION TEAM | | | | |Barbara Rudkowska |Wrocław | | 30 | 1/8 B | 22 |Igor Rosiński |MAKO | | | | |Izabela Rosińska |Sulejówek | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| XXXX X 5| 5 15-18 !| 2| | 4|X X X XX 5| 5 15-18 !| 4| | 5|X 1| 1 29-30 | 5| | 6|XXXXX X 6| 6 6-14 !| 6| | 18| X X X 3| 3 20-25 | 18| | 19|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 19| | 20| X X 2| 2 26-28 | 20| | 21| XXXX XX 6| 6 6-14 !| 21| | 22| X 1| 1 29-30 | 22| | 23| XXX XXX 6| 6 6-14 !| 23| | 24| X X X 3| 3 20-25 | 24| | 25|X X X 3| 3 20-25 | 25| | 26|XX X XXXX 7| 7 5 !| 26| | 61|X X XX 4| 4 19 | 61| |228|X XXXX X 6| 6 6-14 !|228| |235|X X 2| 2 26-28 |235| |240|X XX 3| 3 20-25 |240| |242|X XXXX X 6| 6 6-14 !|242| |244|XXXXXX XX 8| 8 2-4 !|244| |248| XXXX X X 6| 6 6-14 !|248| |253| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|253| |280| X XX XXX 6| 6 6-14 !|280| |281|X X XXX 5| 5 15-18 !|281| |282|XX XXX X 6| 6 6-14 !|282| |283| X X X 3| 3 20-25 |283| |284|X XXXXX 6| 6 6-14 !|284| |290| X X X 3| 3 20-25 |290| |291|X X 2| 2 26-28 |291| |292| X X X XX 5| 5 15-18 !|292| |293| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 5|X X 2| 2 6-10 | 5| | 18| X X 2| 2 6-10 | 18| | 20| X 1| 1 11 | 20| | 22| 0| 0 12 | 22| | 24|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 24| | 25|X X XXX 5| 5 2-3 !| 25| | 61|XX X 3| 3 5 !| 61| |235| XXX XX 5| 5 2-3 !|235| |240| X X 2| 2 6-10 |240| |283| XX X X 4| 4 4 !|283| |290| X X 2| 2 6-10 |290| |291| X X 2| 2 6-10 |291| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| XX X XX 5| 5 9-11 !| 2| | 4|X X 2| 2 17-22 | 4| | 6| X X 2| 2 17-22 | 6| | 19| XXXX XXX 7| 7 4-7 !| 19| | 21| X XXXXXX 7| 7 4-7 !| 21| | 23|XXXXX X X 7| 7 4-7 !| 23| | 24|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 24| | 25| X XX 3| 3 16 | 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 26| | 61| X X 2| 2 17-22 | 61| |228| X X XX 4| 4 12-15 !|228| |235|XX X X 4| 4 12-15 !|235| |242|X XXX 4| 4 12-15 !|242| |244|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|244| |248| XX XX 4| 4 12-15 !|248| |253|XX 2| 2 17-22 |253| |280| XXXX XXX 7| 7 4-7 !|280| |281|X XXXX 5| 5 9-11 !|281| |282|X X 2| 2 17-22 |282| |283|X X 2| 2 17-22 |283| |284| XX XXX 5| 5 9-11 !|284| |292| X 1| 1 23 |292| |293|X XXX XX 6| 6 8 !|293| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2|XXX X XXX 7| 7 1-3 !| 2| | 19|XX X X X 5| 5 5 !| 19| | 21| X X 2| 2 9-13 | 21| | 23|XXXXX XX 7| 7 1-3 !| 23| | 24| XX 2| 2 9-13 | 24| | 26| X X 2| 2 9-13 | 26| |228| X X 2| 2 9-13 |228| |235| 0| 0 15 |235| |242| X XX X 4| 4 6-7 !|242| |244|X X X X 4| 4 6-7 !|244| |248|XXXX XXX 7| 7 1-3 !|248| |280|X XXXXX 6| 6 4 !|280| |281| X 1| 1 14 |281| |284| X X 2| 2 9-13 |284| |293| XX X 3| 3 8 |293| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 A QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|754647646 6.0| 6.0 6 | 2| | 19|623252331 3.0| 3.0 3 | 19| | 23|131111272 1.0| 1.0 1 | 23| |242|565776767 7.0| 7.0 7 |242| |244|447535425 4.0| 4.0 4 |244| |248|212323114 2.0| 2.0 2 |248| |280|376464553 5.0| 5.0 5 |280| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 B LATIN - eliminacje Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Grzegorz Depta | | Sędzia B | Barbara Jawor | | Sędzia C | Aleksandra Jelińska | | Sędzia D | Andrzej Mierzejewski | | Sędzia E | Piotr Włodarczyk | | Sędzia F | Piotr Sygiet | | Sędzia G | Jolanta Bechyne | | Sędzia H | Magdalena Kordaszewska | | Sędzia I | Jerzy Oleszczyński | --------------------------------------------------------- ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 B LATIN - finał Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Andrej Mosejcuk | | Sędzia B | Wojciech Przemieniecki | | Sędzia C | Waldemar Sakowski | | Sędzia D | Marcin Zawiślak | | Sędzia E | Joanna Ziomek | | Sędzia F | Krzysztof Byszewski | | Sędzia G | Jakub Rybicki | | Sędzia H | Radosław Hojsan | | Sędzia I | Aleksandra Wojtysiak | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 59, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 239 |Kacper Kasprzyk |IGLICA | | | | |Małgorzata Anna Budzińska |Wrocław | | 2 | F | 234 |Michał Hawro |IGLICA | | | | |Paulina Toczek |Wrocław | | 3 | F | 250 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 4 | F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 5 | F | 264 |Piotr Zyglarski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Warszawa | | 6 | F | 247 |Mateusz Oleksik |MARENGO | | | | |Agata Skrolecka |DąbrowaGórnicza | | 7-8 | 1/2 F | 229 |Paweł Bienert |SŁOŃCE | | | | |Sonia Jankowska |Poznań | | 7-8 | 1/2 F | 249 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Małgorzata Krawczyk |Wrocław | | 9-12 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 9-12 | 1/2 F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 9-12 | 1/2 F | 243 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Sułkowska |Radom | | 9-12 | 1/2 F | 267 |Mateusz Puchała |MCT | | | | |Izabela Książek |Wieliczka | | 13-17 | 1/2 F | 232 |Jakub Grodzki |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Ewa Kosińska |Gdańsk | | 13-17 | 1/2 F | 233 |Piotr Głogowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Wioletta Płaza |Radom | | 13-17 | 1/2 F | 236 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Salamaga |Radom | | 13-17 | 1/2 F | 257 |Mikołaj Talik |KIEPURA | | | | |Weronika Sergiel |Sosnowiec | | 13-17 | 1/2 F | 263 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |DąbrowaGórnicza | | 18-20 | 1/4 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 18-20 | 1/4 F | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 18-20 | 1/4 F | 260 |Robert Zawadzki |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Alina Shkliaruk |Warszawa | | 21-22 | 1/4 F | 230 |Łukasz Cacko |CORTE TOP DANCE | | | | |Katarzyna Bańska |Warszawa | | 21-22 | 1/4 F | 259 |Grzegorz Wrona |CLASSIC | | | | |Aleksandra Ogiela |Tuchów | | 23-28 | 1/4 F | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 23-28 | 1/4 F | 237 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE | | | | |Ewa Sych |Gliwice | | 23-28 | 1/4 F | 252 |Przemysław Rusin |KLASA | | | | |Weronika Stankowska |Tarnów | | 23-28 | 1/4 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 23-28 | 1/4 F | 258 |Szymon Tyburek |LIDER | | | | |Anna Knyś |Lublin | | 23-28 | 1/4 F | 261 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 29-31 | 1/4 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 29-31 | 1/4 F | 231 |Dominik Całka |KORDASZEWSCY | | | | |Iga Banasik |Garwolin | | 29-31 | 1/4 F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 32-40 | 1/8 F | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 32-40 | 1/8 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 32-40 | 1/8 F | 238 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Wiktoria Środa |Częstochowa | | 32-40 | 1/8 F | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 32-40 | 1/8 F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 32-40 | 1/8 F | 254 |Łukasz Skupień |POLISH CLUB | | | | |Anastazja Kulak |Warszawa | | 32-40 | 1/8 F | 262 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 32-40 | 1/8 F | 265 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Paulina Hanusek |Żory | | 32-40 | 1/8 F | 268 |Paweł Majkut |STYL | | | | |Iryna Lopushynska |Kraków | | 41-48 | 1/8 F | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 41-48 | 1/8 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 41-48 | 1/8 F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 41-48 | 1/8 F | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 41-48 | 1/8 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 41-48 | 1/8 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Glica Milena |Tarnobrzeg | | 41-48 | 1/8 F | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 41-48 | 1/8 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 49 | 1/8 F | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 50-52 |1/16 B | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 50-52 |1/16 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 50-52 |1/16 B | 255 |Bartłomiej Szczur |FORUM | | | | |Magdalena Nowak |Zabrze | | 53-54 |1/16 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 53-54 |1/16 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 55-58 |1/16 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 55-58 |1/16 B | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 55-58 |1/16 B | 251 |Adrian Rokosz |AKSEL | | | | |Natasza Kot |Rzeszów | | 55-58 |1/16 B | 256 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 59 |1/16 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA Liczba par: 59 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| 0| 0 56-59 |125| |128| 0| 0 56-59 |128| |130| X XXXX 5| 5 22-32 !|130| |132|XX X 3| 3 43-48 |132| |142| XX X 3| 3 43-48 |142| |145|XXXX XX 6| 6 14-21 !|145| |180|XX XXX XX 7| 7 5-13 !|180| |181| 0| 0 56-59 |181| |182| XXXX X 5| 5 22-32 !|182| |183| XX XX 4| 4 33-42 |183| |184|X XXXXX 6| 6 14-21 !|184| |185| XXXX X 5| 5 22-32 !|185| |186| XXX X 4| 4 33-42 |186| |187| X X 2| 2 49-54 |187| |188|X XX 3| 3 43-48 |188| |189|XX X XXXX 7| 7 5-13 !|189| |190| X X 2| 2 49-54 |190| |191| X XX 3| 3 43-48 |191| |192| 0| 0 56-59 |192| |193| X XX X 4| 4 33-42 |193| |194| XXXXX XX 7| 7 5-13 !|194| |195| X XXXX 5| 5 22-32 !|195| |197| XX X 3| 3 43-48 |197| |228| XX XXX 5| 5 22-32 !|228| |229|XXXXXXX 7| 7 5-13 !|229| |230|XXXXXX X 7| 7 5-13 !|230| |231| XXXXX 5| 5 22-32 !|231| |232| XX XXXXX 7| 7 5-13 !|232| |233|XX XXX X 6| 6 14-21 !|233| |234|XX XXX X 6| 6 14-21 !|234| |235|X XX XX 5| 5 22-32 !|235| |236|X XX XX 5| 5 22-32 !|236| |237|X X X XX 5| 5 22-32 !|237| |238|X X X 3| 3 43-48 |238| |239|XX XXX XX 7| 7 5-13 !|239| |240|XXXX X X 6| 6 14-21 !|240| |242|X X 2| 2 49-54 |242| |243| XXXX XXX 7| 7 5-13 !|243| |244|XX XX 4| 4 33-42 |244| |247|XXXXXXX X 8| 8 2-4 !|247| |249|XX X XXXX 7| 7 5-13 !|249| |250|XXXXXX XX 8| 8 2-4 !|250| |251| X X 2| 2 49-54 |251| |252| XXX X 4| 4 33-42 |252| |253| X 1| 1 55 |253| |254|XX 2| 2 49-54 |254| |255| X X 2| 2 49-54 |255| |256| XX X X 4| 4 33-42 |256| |257| X X XXXX 6| 6 14-21 !|257| |258|XX XX X 5| 5 22-32 !|258| |259|X X XX 4| 4 33-42 |259| |260|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|260| |261|X X XX XX 6| 6 14-21 !|261| |262|XXXX X 5| 5 22-32 !|262| |263| X XX XXX 6| 6 14-21 !|263| |264| X XXX 4| 4 33-42 |264| |265|XXX X 4| 4 33-42 |265| |267|XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|267| |268|X X X X 4| 4 33-42 |268| -------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| X 1| 1 23-26 |125| |128|XXXX X 5| 5 7-11 !|128| |132| X X X 3| 3 18-20 |132| |142| X XXX 4| 4 12-17 !|142| |181| X X 2| 2 21-22 |181| |183| X XX XX 5| 5 7-11 !|183| |186| XX XX 4| 4 12-17 !|186| |187| 0| 0 27 |187| |188| X 1| 1 23-26 |188| |190| X X XXX 5| 5 7-11 !|190| |191|XX X X 4| 4 12-17 !|191| |192|X X 2| 2 21-22 |192| |193| X X X 3| 3 18-20 |193| |197| XX XX 4| 4 12-17 !|197| |238|X XXX XX 6| 6 4-6 !|238| |242|X XX X 4| 4 12-17 !|242| |244| XXXXX X 6| 6 4-6 !|244| |251| X 1| 1 23-26 |251| |252|X X XX 4| 4 12-17 !|252| |253|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|253| |254|XXXXXX X 7| 7 3 !|254| |255| XX X 3| 3 18-20 |255| |256| X 1| 1 23-26 |256| |259|XXX X X 5| 5 7-11 !|259| |264|XXX XXX 6| 6 4-6 !|264| |265|XX X XX 5| 5 7-11 !|265| |268|XXXXXXX X 8| 8 2 !|268| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |128| X X 2| 2 41-48 |128| |130| X XX 3| 3 32-40 |130| |142| X 1| 1 49 |142| |145| XX 2| 2 41-48 |145| |180| XXX X 4| 4 23-31 !|180| |182| XX XXXXX 7| 7 6-12 !|182| |183| XX X X X 5| 5 18-22 !|183| |184| XXX X 4| 4 23-31 !|184| |185| X X 2| 2 41-48 |185| |186| X X 2| 2 41-48 |186| |189|X XX XXX 6| 6 13-17 !|189| |190| X X 2| 2 41-48 |190| |191| X XXX 4| 4 23-31 !|191| |194| XXXXXXXX 8| 8 2-5 !|194| |195| X X 2| 2 41-48 |195| |197| X X 2| 2 41-48 |197| |228| X X 2| 2 41-48 |228| |229|XXXXXX X 7| 7 6-12 !|229| |230|XXXX XX X 7| 7 6-12 !|230| |231|X XX XX 5| 5 18-22 !|231| |232| XXXXXX 6| 6 13-17 !|232| |233| X XX X 4| 4 23-31 !|233| |234|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|234| |235| XXX 3| 3 32-40 |235| |236|X XX X X 5| 5 18-22 !|236| |237|X X XX 4| 4 23-31 !|237| |238|X X X 3| 3 32-40 |238| |239|XX XXXXXX 8| 8 2-5 !|239| |240| X XX 3| 3 32-40 |240| |242|XX X X 4| 4 23-31 !|242| |243|XX XXX XX 7| 7 6-12 !|243| |244|X X X 3| 3 32-40 |244| |247|XX XXXXXX 8| 8 2-5 !|247| |249|X XX X 4| 4 23-31 !|249| |250|XXXX X XX 7| 7 6-12 !|250| |252|XXX XX 5| 5 18-22 !|252| |253|X X XX X 5| 5 18-22 !|253| |254| XX X 3| 3 32-40 |254| |257|XXX X XX 6| 6 13-17 !|257| |258|XXXX X X 6| 6 13-17 !|258| |259|X X XXXX 6| 6 13-17 !|259| |260| X XXXXXX 7| 7 6-12 !|260| |261|X X XX 4| 4 23-31 !|261| |262|X X X 3| 3 32-40 |262| |263|XX XXXXXX 8| 8 2-5 !|263| |264| X X X X 4| 4 23-31 !|264| |265|XXX 3| 3 32-40 |265| |267|XXXXXX X 7| 7 6-12 !|267| |268| X X X 3| 3 32-40 |268| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X XXXX X 6| 6 5-9 !|180| |182|XXXXXXXX 8| 8 2-3 !|182| |183| X 1| 1 29-31 |183| |184| XXXX XX 6| 6 5-9 !|184| |189|XX X X 4| 4 18-20 |189| |191| X X 2| 2 23-28 |191| |194|XX X X 4| 4 18-20 |194| |229|XXX XX 5| 5 10-17 !|229| |230| X X X 3| 3 21-22 |230| |231| X 1| 1 29-31 |231| |232| X XXXXX 6| 6 5-9 !|232| |233| XX X XX 5| 5 10-17 !|233| |234| XXX XX 5| 5 10-17 !|234| |236|XXXX XXX 7| 7 4 !|236| |237|X X 2| 2 23-28 |237| |239| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !|239| |242| X 1| 1 29-31 |242| |243| XXXXX 5| 5 10-17 !|243| |247|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|247| |249|XXXX X 5| 5 10-17 !|249| |250|X XXXXX 6| 6 5-9 !|250| |252|X X 2| 2 23-28 |252| |253|X X 2| 2 23-28 |253| |257|XX X XX 5| 5 10-17 !|257| |258| X X 2| 2 23-28 |258| |259|X X X 3| 3 21-22 |259| |260| XX XX 4| 4 18-20 |260| |261|X X 2| 2 23-28 |261| |263| X XX XXX 6| 6 5-9 !|263| |264| XXX X X 5| 5 10-17 !|264| |267| X XXXX 5| 5 10-17 !|267| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X X 2| 2 9-12 |180| |182| XX 2| 2 9-12 |182| |184| X X XX 4| 4 5-6 !|184| |229| XX X 3| 3 7-8 |229| |232| X 1| 1 13-17 |232| |233| X 1| 1 13-17 |233| |234|X X XXX 5| 5 3-4 !|234| |236| X 1| 1 13-17 |236| |239| XXXXXXXX 8| 8 2 !|239| |243| X X 2| 2 9-12 |243| |247|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|247| |249|X X X 3| 3 7-8 |249| |250| XX X X 4| 4 5-6 !|250| |257|X 1| 1 13-17 |257| |263| X 1| 1 13-17 |263| |264|XXXXX 5| 5 3-4 !|264| |267| XX 2| 2 9-12 |267| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |184|355145425 4.0| 4.0 4 |184| |234|132613336 2.0| 2.0 2 |234| |239|441231112 1.0| 1.0 1 |239| |247|526566643 6.0| 6.0 6 |247| |250|214424551 3.0| 3.0 3 |250| |264|663352264 5.0| 5.0 5 |264| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA Liczba wszystkich par: 59, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 239 |Kacper Kasprzyk |IGLICA | | | | |Małgorzata Anna Budzińska |Wrocław | | 2 | F | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 3 | F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 4 | F | 232 |Jakub Grodzki |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Ewa Kosińska |Gdańsk | | 5 | F | 229 |Paweł Bienert |SŁOŃCE | | | | |Sonia Jankowska |Poznań | | 6 | F | 247 |Mateusz Oleksik |MARENGO | | | | |Agata Skrolecka |DąbrowaGórnicza | | 7 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 8-9 | 1/2 F | 234 |Michał Hawro |IGLICA | | | | |Paulina Toczek |Wrocław | | 8-9 | 1/2 F | 264 |Piotr Zyglarski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Warszawa | | 10 | 1/2 F | 250 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 11-12 | 1/4 F | 238 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Wiktoria Środa |Częstochowa | | 11-12 | 1/4 F | 260 |Robert Zawadzki |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Alina Shkliaruk |Warszawa | | 13-15 | 1/4 F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 13-15 | 1/4 F | 261 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 13-15 | 1/4 F | 262 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 16-17 | 1/4 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 16-17 | 1/4 F | 257 |Mikołaj Talik |KIEPURA | | | | |Weronika Sergiel |Sosnowiec | | 18-24 | 1/8 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 18-24 | 1/8 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 18-24 | 1/8 F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 18-24 | 1/8 F | 230 |Łukasz Cacko |CORTE TOP DANCE | | | | |Katarzyna Bańska |Warszawa | | 18-24 | 1/8 F | 243 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Sułkowska |Radom | | 18-24 | 1/8 F | 263 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |DąbrowaGórnicza | | 18-24 | 1/8 F | 267 |Mateusz Puchała |MCT | | | | |Izabela Książek |Wieliczka | | 25 | 1/8 F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 26 | 1/8 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 27-35 |1/16 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Glica Milena |Tarnobrzeg | | 27-35 |1/16 F | 231 |Dominik Całka |KORDASZEWSCY | | | | |Iga Banasik |Garwolin | | 27-35 |1/16 F | 236 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Salamaga |Radom | | 27-35 |1/16 F | 237 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE | | | | |Ewa Sych |Gliwice | | 27-35 |1/16 F | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 27-35 |1/16 F | 249 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Małgorzata Krawczyk |Wrocław | | 27-35 |1/16 F | 252 |Przemysław Rusin |KLASA | | | | |Weronika Stankowska |Tarnów | | 27-35 |1/16 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 27-35 |1/16 F | 258 |Szymon Tyburek |LIDER | | | | |Anna Knyś |Lublin | | 36-41 |1/16 F | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 36-41 |1/16 F | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 36-41 |1/16 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 36-41 |1/16 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 36-41 |1/16 F | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 36-41 |1/16 F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 42-45 |1/16 F | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 42-45 |1/16 F | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 42-45 |1/16 F | 233 |Piotr Głogowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Wioletta Płaza |Radom | | 42-45 |1/16 F | 268 |Paweł Majkut |STYL | | | | |Iryna Lopushynska |Kraków | | 46 |1/16 F | 265 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Paulina Hanusek |Żory | | 47-50 |1/32 B | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 47-50 |1/32 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 47-50 |1/32 B | 251 |Adrian Rokosz |AKSEL | | | | |Natasza Kot |Rzeszów | | 47-50 |1/32 B | 254 |Łukasz Skupień |POLISH CLUB | | | | |Anastazja Kulak |Warszawa | | 51-55 |1/32 B | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 51-55 |1/32 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 51-55 |1/32 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 51-55 |1/32 B | 256 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 51-55 |1/32 B | 259 |Grzegorz Wrona |CLASSIC | | | | |Aleksandra Ogiela |Tuchów | | 56 |1/32 B | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 57-59 |1/32 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 57-59 |1/32 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | | 57-59 |1/32 B | 255 |Bartłomiej Szczur |FORUM | | | | |Magdalena Nowak |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA Liczba par: 59 Runda: 1/32 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| 0| 0 59 |125| |128| X 1| 1 52-58 |128| |130|X X XX 4| 4 31-37 |130| |132|XXX 3| 3 38-45 |132| |142| X 1| 1 52-58 |142| |145|X XX X 4| 4 31-37 |145| |180| XXXXXXXX 8| 8 3-10 !|180| |181| X X 2| 2 46-51 |181| |182|XX X XXXX 7| 7 11-16 !|182| |183| X XXX X 5| 5 22-30 !|183| |184|XXX XXXX 7| 7 11-16 !|184| |185|XXXXX XXX 8| 8 3-10 !|185| |186|X X 2| 2 46-51 |186| |187| X 1| 1 52-58 |187| |188| X X 2| 2 46-51 |188| |189|XXXXX XXX 8| 8 3-10 !|189| |190|X X X 3| 3 38-45 |190| |191| X X X 3| 3 38-45 |191| |192| X 1| 1 52-58 |192| |193| X 1| 1 52-58 |193| |194|XX XXX XX 7| 7 11-16 !|194| |195|X X XXX 5| 5 22-30 !|195| |197| X X 2| 2 46-51 |197| |228| X XXX 4| 4 31-37 |228| |229|XXXXX X 6| 6 17-21 !|229| |230|XXXXXX XX 8| 8 3-10 !|230| |231|X X XX 4| 4 31-37 |231| |232|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|232| |233|XX XXXX 6| 6 17-21 !|233| |234| XXXXXXXX 8| 8 3-10 !|234| |235|XX XXX 5| 5 22-30 !|235| |236|XXXXX XX 7| 7 11-16 !|236| |237| X X XX 4| 4 31-37 |237| |238|XX XX X 5| 5 22-30 !|238| |239| XX XX XX 6| 6 17-21 !|239| |240| XX X X 4| 4 31-37 |240| |242|XX X 3| 3 38-45 |242| |243|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|243| |244|X XX 3| 3 38-45 |244| |247|XXXX X XX 7| 7 11-16 !|247| |249|XXXX XXXX 8| 8 3-10 !|249| |250|XXXXXXX 7| 7 11-16 !|250| |251| XX 2| 2 46-51 |251| |252| X XXXX 5| 5 22-30 !|252| |253|X X XX X 5| 5 22-30 !|253| |254| X 1| 1 52-58 |254| |255| X 1| 1 52-58 |255| |256| X XX 3| 3 38-45 |256| |257| X X X XX 5| 5 22-30 !|257| |258| X X 2| 2 46-51 |258| |259|X X X 3| 3 38-45 |259| |260|XXXXXX XX 8| 8 3-10 !|260| |261| XX XX XX 6| 6 17-21 !|261| |262| XX XX 4| 4 31-37 |262| |263| XXXXXXXX 8| 8 3-10 !|263| |264|XXX XX 5| 5 22-30 !|264| |265| XXX 3| 3 38-45 |265| |267| XX XXXX 6| 6 17-21 !|267| |268|X X XX X 5| 5 22-30 !|268| -------------------------------------- Runda: 1/32 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| 0| 0 27-29 |125| |128|X 1| 1 26 |128| |130| X X X 3| 3 17-20 |130| |132|XXX X X X 6| 6 8-11 !|132| |142| X X 2| 2 21-25 |142| |145|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|145| |181| X X 2| 2 21-25 |181| |186|X X XX 4| 4 14-16 !|186| |187| 0| 0 27-29 |187| |188| XX XX X 5| 5 12-13 !|188| |190|X XX XX 5| 5 12-13 !|190| |191|XX XXXXXX 8| 8 3-6 !|191| |192| X X 2| 2 21-25 |192| |193| X X X 3| 3 17-20 |193| |197|XXX XXX 6| 6 8-11 !|197| |228|XXXXX XXX 8| 8 3-6 !|228| |231| X XX X 4| 4 14-16 !|231| |237|XX XXX XX 7| 7 7 !|237| |240|XX XXXXXX 8| 8 3-6 !|240| |242|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|242| |244| XX XX XX 6| 6 8-11 !|244| |251| XX X 3| 3 17-20 |251| |254| X X X 3| 3 17-20 |254| |255| 0| 0 27-29 |255| |256| XX 2| 2 21-25 |256| |258|XXX XXXXX 8| 8 3-6 !|258| |259| X X 2| 2 21-25 |259| |262|X XXXXX 6| 6 8-11 !|262| |265|XX X X 4| 4 14-16 !|265| -------------------------------------- Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |132| X 1| 1 42-45 |132| |145| XX XX X 5| 5 17-21 !|145| |180|X X XXXXX 7| 7 7-14 !|180| |182|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|182| |183| X XX X 4| 4 22-26 !|183| |184|XXXX XXXX 8| 8 4-6 !|184| |185|XXX X XXX 7| 7 7-14 !|185| |186| X X 2| 2 36-41 |186| |188|X X 2| 2 36-41 |188| |189|X X 2| 2 36-41 |189| |190| X X 2| 2 36-41 |190| |191| X 1| 1 42-45 |191| |194| XXXXXXX 7| 7 7-14 !|194| |195| X X X 3| 3 27-35 |195| |197| XX 2| 2 36-41 |197| |228|X X XX 4| 4 22-26 !|228| |229| XXXXXXX 7| 7 7-14 !|229| |230| XX X X 4| 4 22-26 !|230| |231| XX X 3| 3 27-35 |231| |232|XX XXXXXX 8| 8 4-6 !|232| |233| X 1| 1 42-45 |233| |234|XXXXXX XX 8| 8 4-6 !|234| |235| XXX X X 5| 5 17-21 !|235| |236|X X X 3| 3 27-35 |236| |237| X XX 3| 3 27-35 |237| |238|XXX XXX 6| 6 15-16 !|238| |239|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|239| |240|X XX 3| 3 27-35 |240| |242| XXXX 4| 4 22-26 !|242| |243|XXXX XXX 7| 7 7-14 !|243| |244| XX 2| 2 36-41 |244| |247|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|247| |249| X X X 3| 3 27-35 |249| |250| XX XXXXX 7| 7 7-14 !|250| |252| XX X 3| 3 27-35 |252| |253|X X X 3| 3 27-35 |253| |257|X XX XXX 6| 6 15-16 !|257| |258| X X X 3| 3 27-35 |258| |260| XXXXXXX 7| 7 7-14 !|260| |261|XX X XX 5| 5 17-21 !|261| |262|XX X X 4| 4 22-26 !|262| |263|XX XX XXX 7| 7 7-14 !|263| |264|XXXX X 5| 5 17-21 !|264| |265| 0| 0 46 |265| |267|X X XXX 5| 5 17-21 !|267| |268|X 1| 1 42-45 |268| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |145|X XX 3| 3 18-24 |145| |180|X X XX X 5| 5 5-9 !|180| |182|X XXXX X 6| 6 3-4 !|182| |183| X X X 3| 3 18-24 |183| |184| X XXX 4| 4 10-17 !|184| |185| X XX 3| 3 18-24 |185| |194| XXXX 4| 4 10-17 !|194| |228| XX X X 4| 4 10-17 !|228| |229|XXX X 4| 4 10-17 !|229| |230|XX X 3| 3 18-24 |230| |232| XX X X 4| 4 10-17 !|232| |234|X XXXX X 6| 6 3-4 !|234| |235| X 1| 1 26 |235| |238| XX XXX 5| 5 5-9 !|238| |239| XXXXXXXX 8| 8 1 !|239| |242| X X 2| 2 25 |242| |243|XX X 3| 3 18-24 |243| |247|X XX XXXX 7| 7 2 !|247| |250| XXX XX 5| 5 5-9 !|250| |257|XX X X 4| 4 10-17 !|257| |260| XXX X 4| 4 10-17 !|260| |261|XX X X X 5| 5 5-9 !|261| |262|XXX X 4| 4 10-17 !|262| |263| X XX 3| 3 18-24 |263| |264|XXXX X 5| 5 5-9 !|264| |267| X XX 3| 3 18-24 |267| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|XXXX X XX 7| 7 1 !|180| |182| X 1| 1 13-15 |182| |184|X X X XX 5| 5 2-5 !|184| |194|X X XX 4| 4 6-10 !|194| |228| 0| 0 16-17 |228| |229|XXX X 4| 4 6-10 !|229| |232| XX XXX 5| 5 2-5 !|232| |234| XXX X 4| 4 6-10 !|234| |238|X X 2| 2 11-12 |238| |239| X XX XX 5| 5 2-5 !|239| |247| XXX XX 5| 5 2-5 !|247| |250| XXX X 4| 4 6-10 !|250| |257| 0| 0 16-17 |257| |260| X X 2| 2 11-12 |260| |261|X 1| 1 13-15 |261| |262| X 1| 1 13-15 |262| |264| X XX X 4| 4 6-10 !|264| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X XX XX 5| 5 7 |180| |184|X X XXXX 6| 6 3-6 !|184| |194|XX XXXX 6| 6 3-6 !|194| |229|XXXXX X 6| 6 3-6 !|229| |232| XX XXXX 6| 6 3-6 !|232| |234| XXX X 4| 4 8-9 |234| |239|XXXXXX XX 8| 8 1 !|239| |247| XXXX XXX 7| 7 2 !|247| |250| X X 2| 2 10 |250| |264|XXX X 4| 4 8-9 |264| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |184|263352525 3.0| 3.0 3 |184| |194|132124636 2.0| 2.0 2 |194| |229|456436463 5.0| 5.0 5 |229| |232|624513354 4.0| 4.0 4 |232| |239|341241112 1.0| 1.0 1 |239| |247|515665241 6.0| 6.0 6 |247| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA Liczba wszystkich par: 59, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 257 |Mikołaj Talik |KIEPURA | | | | |Weronika Sergiel |Sosnowiec | | 2 | F | 234 |Michał Hawro |IGLICA | | | | |Paulina Toczek |Wrocław | | 3 | F | 239 |Kacper Kasprzyk |IGLICA | | | | |Małgorzata Anna Budzińska |Wrocław | | 4 | F | 247 |Mateusz Oleksik |MARENGO | | | | |Agata Skrolecka |DąbrowaGórnicza | | 5 | F | 263 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |DąbrowaGórnicza | | 6 | F | 243 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Sułkowska |Radom | | 7-8 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 7-8 | 1/2 F | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 9-10 | 1/2 F | 250 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 9-10 | 1/2 F | 264 |Piotr Zyglarski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Warszawa | | 11-12 | 1/2 F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 11-12 | 1/2 F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 13-14 | 1/2 F | 232 |Jakub Grodzki |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Ewa Kosińska |Gdańsk | | 13-14 | 1/2 F | 236 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Salamaga |Radom | | 15-16 | 1/4 F | 229 |Paweł Bienert |SŁOŃCE | | | | |Sonia Jankowska |Poznań | | 15-16 | 1/4 F | 261 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 17 | 1/4 F | 260 |Robert Zawadzki |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Alina Shkliaruk |Warszawa | | 18-24 | 1/4 F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 18-24 | 1/4 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 18-24 | 1/4 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 18-24 | 1/4 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 18-24 | 1/4 F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 18-24 | 1/4 F | 249 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Małgorzata Krawczyk |Wrocław | | 18-24 | 1/4 F | 262 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 25-27 | 1/4 F | 230 |Łukasz Cacko |CORTE TOP DANCE | | | | |Katarzyna Bańska |Warszawa | | 25-27 | 1/4 F | 252 |Przemysław Rusin |KLASA | | | | |Weronika Stankowska |Tarnów | | 25-27 | 1/4 F | 259 |Grzegorz Wrona |CLASSIC | | | | |Aleksandra Ogiela |Tuchów | | 28-31 | 1/4 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 28-31 | 1/4 F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 28-31 | 1/4 F | 258 |Szymon Tyburek |LIDER | | | | |Anna Knyś |Lublin | | 28-31 | 1/4 F | 267 |Mateusz Puchała |MCT | | | | |Izabela Książek |Wieliczka | | 32-37 | 1/8 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 32-37 | 1/8 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 32-37 | 1/8 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Glica Milena |Tarnobrzeg | | 32-37 | 1/8 F | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 32-37 | 1/8 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 32-37 | 1/8 F | 254 |Łukasz Skupień |POLISH CLUB | | | | |Anastazja Kulak |Warszawa | | 38-42 | 1/8 F | 231 |Dominik Całka |KORDASZEWSCY | | | | |Iga Banasik |Garwolin | | 38-42 | 1/8 F | 233 |Piotr Głogowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Wioletta Płaza |Radom | | 38-42 | 1/8 F | 237 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE | | | | |Ewa Sych |Gliwice | | 38-42 | 1/8 F | 238 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Wiktoria Środa |Częstochowa | | 38-42 | 1/8 F | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 43-46 | 1/8 F | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 43-46 | 1/8 F | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 43-46 | 1/8 F | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 43-46 | 1/8 F | 268 |Paweł Majkut |STYL | | | | |Iryna Lopushynska |Kraków | | 47-51 |1/16 B | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 47-51 |1/16 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 47-51 |1/16 B | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 47-51 |1/16 B | 255 |Bartłomiej Szczur |FORUM | | | | |Magdalena Nowak |Zabrze | | 47-51 |1/16 B | 265 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Paulina Hanusek |Żory | | 52-53 |1/16 B | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 52-53 |1/16 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 54-57 |1/16 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 54-57 |1/16 B | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 54-57 |1/16 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 54-57 |1/16 B | 256 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 58-59 |1/16 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | | 58-59 |1/16 B | 251 |Adrian Rokosz |AKSEL | | | | |Natasza Kot |Rzeszów | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA Liczba par: 59 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| 0| 0 57-59 |125| |128|XX 2| 2 50-51 |128| |130|X X XX 4| 4 32-39 |130| |132| X X X 3| 3 40-49 |132| |142| X 1| 1 52-56 |142| |145| X XX 3| 3 40-49 |145| |180| X XXXX 5| 5 21-31 !|180| |181| X 1| 1 52-56 |181| |182|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|182| |183| X XXX X 5| 5 21-31 !|183| |184|X XX XX 5| 5 21-31 !|184| |185|XX X X 4| 4 32-39 |185| |186| XX X 3| 3 40-49 |186| |187| X 1| 1 52-56 |187| |188| 0| 0 57-59 |188| |189|XX XXXX 6| 6 13-20 !|189| |190| XXX 3| 3 40-49 |190| |191| X 1| 1 52-56 |191| |192| XX 2| 2 50-51 |192| |193| X X X 3| 3 40-49 |193| |194|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|194| |195|X XX XXXX 7| 7 8-12 !|195| |197| X 1| 1 52-56 |197| |228| X XX XX 5| 5 21-31 !|228| |229|XXXXX XX 7| 7 8-12 !|229| |230|XXX X X 5| 5 21-31 !|230| |231| XX XX 4| 4 32-39 |231| |232| X X X 3| 3 40-49 |232| |233| XX XXXXX 7| 7 8-12 !|233| |234|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|234| |235| XX XXX 5| 5 21-31 !|235| |236|XX X 3| 3 40-49 |236| |237|X XX X 4| 4 32-39 |237| |238|X X X XX 5| 5 21-31 !|238| |239|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|239| |240| X XX X 4| 4 32-39 |240| |242|X XXXX X 6| 6 13-20 !|242| |243| X XXXXX 6| 6 13-20 !|243| |244| XXXX X 5| 5 21-31 !|244| |247|XXXXXXX X 8| 8 6-7 !|247| |249|XXXXXX X 7| 7 8-12 !|249| |250|XXXX X X 6| 6 13-20 !|250| |251| 0| 0 57-59 |251| |252| X XXXXX 6| 6 13-20 !|252| |253|XXX XXX 6| 6 13-20 !|253| |254|X XX X X 5| 5 21-31 !|254| |255| X XXX 4| 4 32-39 |255| |256| XX X 3| 3 40-49 |256| |257|XXXX X X 6| 6 13-20 !|257| |258| XX XXX 5| 5 21-31 !|258| |259| XX X 3| 3 40-49 |259| |260|XXXXXXXXX 9| 9 1-5 !|260| |261|XX XX XX 6| 6 13-20 !|261| |262|X X X X 4| 4 32-39 |262| |263|XX XX XXX 7| 7 8-12 !|263| |264|XX XX 4| 4 32-39 |264| |265|X XX 3| 3 40-49 |265| |267|XXXXXXXX 8| 8 6-7 !|267| |268|XXXXX 5| 5 21-31 !|268| -------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| X 1| 1 23-26 |125| |128|XX XXX 5| 5 10-12 !|128| |130| XXX X 4| 4 13-15 !|130| |132| XXX 3| 3 16-20 |132| |142| X 1| 1 23-26 |142| |145| XX X X 4| 4 13-15 !|145| |181|X X X 3| 3 16-20 |181| |185|XX X XX 5| 5 10-12 !|185| |186| X XX 3| 3 16-20 |186| |187| 0| 0 27-28 |187| |188|X X X XX 5| 5 10-12 !|188| |190| XX XXXXX 7| 7 6 !|190| |191| X X 2| 2 21-22 |191| |192| X 1| 1 23-26 |192| |193| X X 2| 2 21-22 |193| |197| XXX X 4| 4 13-15 !|197| |231|X XXXXX 6| 6 7-9 !|231| |232|XX XXXXXX 8| 8 3-5 !|232| |236|XXXXX XXX 8| 8 3-5 !|236| |237|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|237| |240|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|240| |251| 0| 0 27-28 |251| |255| X X X 3| 3 16-20 |255| |256| X 1| 1 23-26 |256| |259|XXX XXX 6| 6 7-9 !|259| |262|XXXX XX 6| 6 7-9 !|262| |264|XXXXXX XX 8| 8 3-5 !|264| |265|X X X 3| 3 16-20 |265| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |128| X 1| 1 43-46 |128| |130| X 1| 1 43-46 |130| |145| XX X 3| 3 32-37 |145| |180|X XXXXXX 7| 7 3-12 !|180| |182| XXXXXXX 7| 7 3-12 !|182| |183| X X X 3| 3 32-37 |183| |184|X XXXX XX 7| 7 3-12 !|184| |185| X X X X 4| 4 21-31 !|185| |188| X 1| 1 43-46 |188| |189|XX XX X X 6| 6 13-16 !|189| |190|X XX X 4| 4 21-31 !|190| |194| XX XXXXX 7| 7 3-12 !|194| |195| X X X 3| 3 32-37 |195| |197|X X X 3| 3 32-37 |197| |228| XXXX 4| 4 21-31 !|228| |229|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|229| |230|X X X X X 5| 5 17-20 !|230| |231| X X 2| 2 38-42 |231| |232| X XXXX 5| 5 17-20 !|232| |233| X X 2| 2 38-42 |233| |234| XXXXXX X 7| 7 3-12 !|234| |235|XX X X 4| 4 21-31 !|235| |236|XXXXX X X 7| 7 3-12 !|236| |237| X X 2| 2 38-42 |237| |238|X X 2| 2 38-42 |238| |239|XX XXXXXX 8| 8 2 !|239| |240| X X 2| 2 38-42 |240| |242|X X X X 4| 4 21-31 !|242| |243|X XXXXXX 7| 7 3-12 !|243| |244|XXX XX X 6| 6 13-16 !|244| |247| X X XXXX 6| 6 13-16 !|247| |249| X XXX X 5| 5 17-20 !|249| |250| X X X X 4| 4 21-31 !|250| |252|X X X X 4| 4 21-31 !|252| |253|X X X 3| 3 32-37 |253| |254|XX X 3| 3 32-37 |254| |257|XX XX XXX 7| 7 3-12 !|257| |258| X X XX 4| 4 21-31 !|258| |259|X XXX 4| 4 21-31 !|259| |260|X XXXX XX 7| 7 3-12 !|260| |261|X XX X 4| 4 21-31 !|261| |262|X X XXXX 6| 6 13-16 !|262| |263| XXXXX XX 7| 7 3-12 !|263| |264|XXXX X 5| 5 17-20 !|264| |267| X XXX 4| 4 21-31 !|267| |268| X 1| 1 43-46 |268| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|XXX X XX 6| 6 6-14 !|180| |182| XX XXXX 6| 6 6-14 !|182| |184| X XXXXX 6| 6 6-14 !|184| |185| XX X 3| 3 18-24 |185| |189| XXX 3| 3 18-24 |189| |190| X 1| 1 28-31 |190| |194|X X XXXX 6| 6 6-14 !|194| |228|XXX 3| 3 18-24 |228| |229| XXXX X 5| 5 15-16 |229| |230| X X 2| 2 25-27 |230| |232|XXX X XXX 7| 7 2-5 !|232| |234|X XXXXXX 7| 7 2-5 !|234| |235|XX X 3| 3 18-24 |235| |236|XXXX X X 6| 6 6-14 !|236| |239| XXXXXXXX 8| 8 1 !|239| |242| X 1| 1 28-31 |242| |243| XX XXXX 6| 6 6-14 !|243| |244| X XX 3| 3 18-24 |244| |247| X XXXXXX 7| 7 2-5 !|247| |249|X X X 3| 3 18-24 |249| |250| X XXX XX 6| 6 6-14 !|250| |252|XX 2| 2 25-27 |252| |257|XX X X XX 6| 6 6-14 !|257| |258| X 1| 1 28-31 |258| |259|X X 2| 2 25-27 |259| |260| XX XX 4| 4 17 |260| |261|X X XX X 5| 5 15-16 |261| |262|X XX 3| 3 18-24 |262| |263|XXX X XXX 7| 7 2-5 !|263| |264|X XX XXX 6| 6 6-14 !|264| |267| X 1| 1 28-31 |267| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X X X X 4| 4 7-8 |180| |182| XX 2| 2 11-12 |182| |184| XX 2| 2 11-12 |184| |194| X XXX 4| 4 7-8 |194| |232| X 1| 1 13-14 |232| |234| XXXXX X 6| 6 2-3 !|234| |236| X 1| 1 13-14 |236| |239|XX XXX XX 7| 7 1 !|239| |243|X X XXX 5| 5 4-6 !|243| |247| XX X XXX 6| 6 2-3 !|247| |250| XX X 3| 3 9-10 |250| |257|XX X XX 5| 5 4-6 !|257| |263|XXX X X 5| 5 4-6 !|263| |264|XXX 3| 3 9-10 |264| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |234|223223433 2.0| 2.0 2 |234| |239|341445112 3.0| 3.0 3 |239| |243|634664666 6.0| 6.0 6 |243| |247|416536351 4.0| 4.0 4 |247| |257|165112224 1.0| 1.0 1 |257| |263|552351545 5.0| 5.0 5 |263| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE Liczba wszystkich par: 59, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 239 |Kacper Kasprzyk |IGLICA | | | | |Małgorzata Anna Budzińska |Wrocław | | 2 | F | 234 |Michał Hawro |IGLICA | | | | |Paulina Toczek |Wrocław | | 3 | F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 4 | F | 250 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 5 | F | 247 |Mateusz Oleksik |MARENGO | | | | |Agata Skrolecka |DąbrowaGórnicza | | 6 | F | 229 |Paweł Bienert |SŁOŃCE | | | | |Sonia Jankowska |Poznań | | 7-8 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 7-8 | 1/2 F | 243 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Sułkowska |Radom | | 9-12 | 1/2 F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 9-12 | 1/2 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 9-12 | 1/2 F | 257 |Mikołaj Talik |KIEPURA | | | | |Weronika Sergiel |Sosnowiec | | 9-12 | 1/2 F | 260 |Robert Zawadzki |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Alina Shkliaruk |Warszawa | | 13 | 1/2 F | 264 |Piotr Zyglarski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Warszawa | | 14-15 | 1/4 F | 233 |Piotr Głogowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Wioletta Płaza |Radom | | 14-15 | 1/4 F | 263 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |DąbrowaGórnicza | | 16-21 | 1/4 F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 16-21 | 1/4 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 16-21 | 1/4 F | 232 |Jakub Grodzki |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Ewa Kosińska |Gdańsk | | 16-21 | 1/4 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 16-21 | 1/4 F | 252 |Przemysław Rusin |KLASA | | | | |Weronika Stankowska |Tarnów | | 16-21 | 1/4 F | 268 |Paweł Majkut |STYL | | | | |Iryna Lopushynska |Kraków | | 22-24 | 1/4 F | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 22-24 | 1/4 F | 230 |Łukasz Cacko |CORTE TOP DANCE | | | | |Katarzyna Bańska |Warszawa | | 22-24 | 1/4 F | 249 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Małgorzata Krawczyk |Wrocław | | 25-28 | 1/4 F | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 25-28 | 1/4 F | 231 |Dominik Całka |KORDASZEWSCY | | | | |Iga Banasik |Garwolin | | 25-28 | 1/4 F | 236 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Salamaga |Radom | | 25-28 | 1/4 F | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 29 | 1/4 F | 237 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE | | | | |Ewa Sych |Gliwice | | 30 | 1/4 F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 31-38 | 1/8 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Glica Milena |Tarnobrzeg | | 31-38 | 1/8 F | 238 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Wiktoria Środa |Częstochowa | | 31-38 | 1/8 F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 31-38 | 1/8 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 31-38 | 1/8 F | 258 |Szymon Tyburek |LIDER | | | | |Anna Knyś |Lublin | | 31-38 | 1/8 F | 259 |Grzegorz Wrona |CLASSIC | | | | |Aleksandra Ogiela |Tuchów | | 31-38 | 1/8 F | 261 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 31-38 | 1/8 F | 265 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Paulina Hanusek |Żory | | 39-44 | 1/8 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 39-44 | 1/8 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 39-44 | 1/8 F | 254 |Łukasz Skupień |POLISH CLUB | | | | |Anastazja Kulak |Warszawa | | 39-44 | 1/8 F | 255 |Bartłomiej Szczur |FORUM | | | | |Magdalena Nowak |Zabrze | | 39-44 | 1/8 F | 262 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 39-44 | 1/8 F | 267 |Mateusz Puchała |MCT | | | | |Izabela Książek |Wieliczka | | 45-47 | 1/8 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 45-47 | 1/8 F | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 45-47 | 1/8 F | 256 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 48-50 |1/16 B | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 48-50 |1/16 B | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 48-50 |1/16 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 51-55 |1/16 B | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 51-55 |1/16 B | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 51-55 |1/16 B | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 51-55 |1/16 B | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 51-55 |1/16 B | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 56-58 |1/16 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 56-58 |1/16 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | | 56-58 |1/16 B | 251 |Adrian Rokosz |AKSEL | | | | |Natasza Kot |Rzeszów | | 59 |1/16 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE Liczba par: 59 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| X 1| 1 51-54 |125| |128| X X 2| 2 46-50 |128| |130| X 1| 1 51-54 |130| |132| X X 2| 2 46-50 |132| |142| 0| 0 55-59 |142| |145| X X X 3| 3 39-45 |145| |180|XX XXXX 6| 6 18-21 !|180| |181| X X 2| 2 46-50 |181| |182|XX XXXXXX 8| 8 3-11 !|182| |183| X XXX X 5| 5 22-32 !|183| |184|X X XX X 5| 5 22-32 !|184| |185| XXX XX 5| 5 22-32 !|185| |186| XX X 3| 3 39-45 |186| |187| 0| 0 55-59 |187| |188| 0| 0 55-59 |188| |189|XXXXXX X 7| 7 12-17 !|189| |190| XXXXX X 6| 6 18-21 !|190| |191| X 1| 1 51-54 |191| |192| 0| 0 55-59 |192| |193| XX 2| 2 46-50 |193| |194| XXXXXXXX 8| 8 3-11 !|194| |195| X XX 3| 3 39-45 |195| |197| X 1| 1 51-54 |197| |228|X X X 3| 3 39-45 |228| |229|XXXXXXXX 8| 8 3-11 !|229| |230|XXXXXX X 7| 7 12-17 !|230| |231| X XX X 4| 4 33-38 |231| |232|XXXXXXXX 8| 8 3-11 !|232| |233|X X XX 4| 4 33-38 |233| |234|XXXXXX XX 8| 8 3-11 !|234| |235|X XX X X 5| 5 22-32 !|235| |236|XX X X X 5| 5 22-32 !|236| |237|X XX X 4| 4 33-38 |237| |238|X XXX XX 6| 6 18-21 !|238| |239|XXXXXX XX 8| 8 3-11 !|239| |240| X X XX 4| 4 33-38 |240| |242|X X XXXXX 7| 7 12-17 !|242| |243|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|243| |244| XX X X X 5| 5 22-32 !|244| |247|XX XX X 5| 5 22-32 !|247| |249|XXXX XXXX 8| 8 3-11 !|249| |250|XXXX XX X 7| 7 12-17 !|250| |251| 0| 0 55-59 |251| |252|X X XXX 5| 5 22-32 !|252| |253|XXXX XXX 7| 7 12-17 !|253| |254| X X 2| 2 46-50 |254| |255|X XX X 4| 4 33-38 |255| |256| X XXX X 5| 5 22-32 !|256| |257| X XX XX 5| 5 22-32 !|257| |258|X XX XX 5| 5 22-32 !|258| |259|X X X 3| 3 39-45 |259| |260|XXXXX XXX 8| 8 3-11 !|260| |261|XX XXXX 6| 6 18-21 !|261| |262|X X X 3| 3 39-45 |262| |263| XXXXXXXX 8| 8 3-11 !|263| |264|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|264| |265| X XX 3| 3 39-45 |265| |267| XX XX 4| 4 33-38 |267| |268|XX XX XXX 7| 7 12-17 !|268| -------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| X 1| 1 24-26 |125| |128| X X 2| 2 19-23 |128| |130| X X X 3| 3 16-18 |130| |132| X X 2| 2 19-23 |132| |142| XX X 3| 3 16-18 |142| |145|X X XXXX 6| 6 7 !|145| |181| 0| 0 27 |181| |186| X X 2| 2 19-23 |186| |187| X 1| 1 24-26 |187| |188| XX 2| 2 19-23 |188| |191| X X 2| 2 19-23 |191| |192| XX XX 4| 4 11-15 !|192| |193| X X X 3| 3 16-18 |193| |195|X XXXX XX 7| 7 4-6 !|195| |197| XX XX 4| 4 11-15 !|197| |228|XXX XX 5| 5 8-10 !|228| |231|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !|231| |233|XXX X XXX 7| 7 4-6 !|233| |237|X X X X 4| 4 11-15 !|237| |240|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|240| |251| X 1| 1 24-26 |251| |254|XX XX 4| 4 11-15 !|254| |255| X XXXX 5| 5 8-10 !|255| |259|X X XXX 5| 5 8-10 !|259| |262|XXXX XXX 7| 7 4-6 !|262| |265|XX X X 4| 4 11-15 !|265| |267|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !|267| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |145| XX 2| 2 39-44 |145| |180|XX XX XXX 7| 7 7-9 !|180| |182|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|182| |183| X 1| 1 45-47 |183| |184| XXXXX XX 7| 7 7-9 !|184| |185| XXXX XX 6| 6 10-16 !|185| |189|XX XX X X 6| 6 10-16 !|189| |190| X X 2| 2 39-44 |190| |192| X 1| 1 45-47 |192| |194| X X XX 4| 4 24-30 !|194| |195| XX X 3| 3 31-38 |195| |197|XX X XXX 6| 6 10-16 !|197| |228| XX X X 4| 4 24-30 !|228| |229|XXXX XX 6| 6 10-16 !|229| |230| XXXX X 5| 5 17-23 !|230| |231| XXXX 4| 4 24-30 !|231| |232|XXXXXX XX 8| 8 4-6 !|232| |233|X X X X 4| 4 24-30 !|233| |234|X XXX XX 6| 6 10-16 !|234| |235| XXX XX 5| 5 17-23 !|235| |236|XX X XX 5| 5 17-23 !|236| |237| X XXX X 5| 5 17-23 !|237| |238| XX X 3| 3 31-38 |238| |239|XX XXX XX 7| 7 7-9 !|239| |240| XX XXX 5| 5 17-23 !|240| |242| XX X X 4| 4 24-30 !|242| |243|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|243| |244|X X X 3| 3 31-38 |244| |247|X XXXXXXX 8| 8 4-6 !|247| |249|XX X X X 5| 5 17-23 !|249| |250| XXXXXXXX 8| 8 4-6 !|250| |252|X X XX 4| 4 24-30 !|252| |253|X X X 3| 3 31-38 |253| |254| XX 2| 2 39-44 |254| |255| XX 2| 2 39-44 |255| |256| X 1| 1 45-47 |256| |257| X XXXXX 6| 6 10-16 !|257| |258| XX X 3| 3 31-38 |258| |259|X XX 3| 3 31-38 |259| |260|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|260| |261|X X X 3| 3 31-38 |261| |262|X X 2| 2 39-44 |262| |263|XXX X XX 6| 6 10-16 !|263| |264| XXX X X 5| 5 17-23 !|264| |265|X XX 3| 3 31-38 |265| |267|X X 2| 2 39-44 |267| |268|X X XX 4| 4 24-30 !|268| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X XXXX X 6| 6 5-13 !|180| |182| XXXXX X 6| 6 5-13 !|182| |184|X X XXXX 6| 6 5-13 !|184| |185| X X XX 4| 4 16-21 |185| |189|XX X X 4| 4 16-21 |189| |194| X X X 3| 3 22-24 |194| |197| X X 2| 2 25-28 |197| |228| XXXXXX 6| 6 5-13 !|228| |229| XXXXXX 6| 6 5-13 !|229| |230|X X X 3| 3 22-24 |230| |231| X X 2| 2 25-28 |231| |232| X X XX 4| 4 16-21 |232| |233|XXX X X 5| 5 14-15 |233| |234|X XXXX X 6| 6 5-13 !|234| |235| XX XX 4| 4 16-21 |235| |236| XX 2| 2 25-28 |236| |237|X 1| 1 29 |237| |239| X XXX XX 6| 6 5-13 !|239| |240| X X 2| 2 25-28 |240| |242| 0| 0 30 |242| |243|X X XXXXX 7| 7 2-4 !|243| |247|XX XXXXXX 8| 8 1 !|247| |249| XXX 3| 3 22-24 |249| |250|X XXX XXX 7| 7 2-4 !|250| |252|XX X X 4| 4 16-21 |252| |257|XX XXXX 6| 6 5-13 !|257| |260|XXXX XX 6| 6 5-13 !|260| |263| X X XXX 5| 5 14-15 |263| |264|XXXX XXX 7| 7 2-4 !|264| |268|X X XX 4| 4 16-21 |268| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X X XX 4| 4 7-8 |180| |182| XX X 3| 3 9-12 |182| |184| X X XXX 5| 5 2-6 !|184| |228| XXX 3| 3 9-12 |228| |229|XXXXX 5| 5 2-6 !|229| |234|X XXXX 5| 5 2-6 !|234| |239|XX XX X 5| 5 2-6 !|239| |243| X X XX 4| 4 7-8 |243| |247|XXX XXXX 7| 7 1 !|247| |250| XXX X X 5| 5 2-6 !|250| |257|XX X 3| 3 9-12 |257| |260| X X X 3| 3 9-12 |260| |264| XX 2| 2 13 |264| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B PASODOBLE ---------------------------------- | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |184|354451424 3.0| 3.0 3 |184| |229|645336546 6.0| 6.0 6 |229| |234|122113335 2.0| 2.0 2 |234| |239|461222212 1.0| 1.0 1 |239| |247|516645151 5.0| 5.0 5 |247| |250|233564663 4.0| 4.0 4 |250| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE Liczba wszystkich par: 59, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 239 |Kacper Kasprzyk |IGLICA | | | | |Małgorzata Anna Budzińska |Wrocław | | 2 | F | 234 |Michał Hawro |IGLICA | | | | |Paulina Toczek |Wrocław | | 3 | F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 4 | F | 247 |Mateusz Oleksik |MARENGO | | | | |Agata Skrolecka |DąbrowaGórnicza | | 5 | F | 229 |Paweł Bienert |SŁOŃCE | | | | |Sonia Jankowska |Poznań | | 6 | F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 7 | F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 8 | F | 243 |Damian Machnio |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Sułkowska |Radom | | 9 | 1/2 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Glica Milena |Tarnobrzeg | | 10-13 | 1/2 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 10-13 | 1/2 F | 232 |Jakub Grodzki |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Ewa Kosińska |Gdańsk | | 10-13 | 1/2 F | 250 |Kamil Polewski |ZORBA | | | | |Marta Jankowska |Mykanów | | 10-13 | 1/2 F | 263 |Aleksander Ziuziański |MARENGO | | | | |Weronika Junak |DąbrowaGórnicza | | 14-16 | 1/4 F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 14-16 | 1/4 F | 236 |Kacper Kacprzak |CENTRUM TAŃCA | | | | |Julia Salamaga |Radom | | 14-16 | 1/4 F | 264 |Piotr Zyglarski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Weronika Lato |Warszawa | | 17-19 | 1/4 F | 228 |Jakub Adamcewicz |GRACJA | | | | |Aleksandra Filinowicz |Zielona Góra | | 17-19 | 1/4 F | 230 |Łukasz Cacko |CORTE TOP DANCE | | | | |Katarzyna Bańska |Warszawa | | 17-19 | 1/4 F | 257 |Mikołaj Talik |KIEPURA | | | | |Weronika Sergiel |Sosnowiec | | 20-22 | 1/4 F | 231 |Dominik Całka |KORDASZEWSCY | | | | |Iga Banasik |Garwolin | | 20-22 | 1/4 F | 259 |Grzegorz Wrona |CLASSIC | | | | |Aleksandra Ogiela |Tuchów | | 20-22 | 1/4 F | 267 |Mateusz Puchała |MCT | | | | |Izabela Książek |Wieliczka | | 23 | 1/4 F | 233 |Piotr Głogowski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Wioletta Płaza |Radom | | 24-28 | 1/8 F | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 24-28 | 1/8 F | 238 |Adrian Karczewicz |ST DOBROWOLSCY | | | | |Wiktoria Środa |Częstochowa | | 24-28 | 1/8 F | 249 |Wojciech Piotrowski |CHAMPION TEAM | | | | |Małgorzata Krawczyk |Wrocław | | 24-28 | 1/8 F | 260 |Robert Zawadzki |AKADEMIA TAŃCA | | | | |Alina Shkliaruk |Warszawa | | 24-28 | 1/8 F | 262 |Kamil Zawistowski |CHAMPION TEAM | | | | |Kinga Szemiel |Wrocław | | 29-36 | 1/8 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 29-36 | 1/8 F | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 29-36 | 1/8 F | 235 |Mateusz Iwaszuk |ST JABCZYŃSKA | | | | |Anna Korzeniowska |Wrocław | | 29-36 | 1/8 F | 237 |Cyprian Kapitan |MASTER DANCE | | | | |Ewa Sych |Gliwice | | 29-36 | 1/8 F | 240 |Damian Kramski |GRACJA | | | | |Alicja Skorupka |Zielona Góra | | 29-36 | 1/8 F | 244 |Piotr Matuszewski |BRASIL | | | | |Agnieszka Komosa |Warszawa | | 29-36 | 1/8 F | 253 |Rafał Rydz |LIDER | | | | |Natalia Palak |Lublin | | 29-36 | 1/8 F | 268 |Paweł Majkut |STYL | | | | |Iryna Lopushynska |Kraków | | 37-42 | 1/8 F | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 37-42 | 1/8 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 37-42 | 1/8 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 37-42 | 1/8 F | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 37-42 | 1/8 F | 254 |Łukasz Skupień |POLISH CLUB | | | | |Anastazja Kulak |Warszawa | | 37-42 | 1/8 F | 261 |Borys Zawierucha |RYTM | | | | |Martyna Mach |Żory | | 43-44 | 1/8 F | 242 |Marcin Kłosowski |ST CIEPŁY | | | | |Kamila Łaźnia |Jaworzno | | 43-44 | 1/8 F | 258 |Szymon Tyburek |LIDER | | | | |Anna Knyś |Lublin | | 45-46 | 1/8 F | 252 |Przemysław Rusin |KLASA | | | | |Weronika Stankowska |Tarnów | | 45-46 | 1/8 F | 256 |Maciej Słodownik |PROJEKT NM | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 47-52 |1/16 B | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 47-52 |1/16 B | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 47-52 |1/16 B | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 47-52 |1/16 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 47-52 |1/16 B | 255 |Bartłomiej Szczur |FORUM | | | | |Magdalena Nowak |Zabrze | | 47-52 |1/16 B | 265 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Paulina Hanusek |Żory | | 53-56 |1/16 B | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 53-56 |1/16 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 53-56 |1/16 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 53-56 |1/16 B | 251 |Adrian Rokosz |AKSEL | | | | |Natasza Kot |Rzeszów | | 57-59 |1/16 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 57-59 |1/16 B | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 57-59 |1/16 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE Liczba par: 59 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| X 1| 1 55-56 |125| |128| XX 2| 2 49-54 |128| |130|X X XXX 5| 5 20-34 !|130| |132|X X X 3| 3 44-48 |132| |142| 0| 0 57-59 |142| |145| XXX X 4| 4 35-43 |145| |180| XXX XX 5| 5 20-34 !|180| |181| X X 2| 2 49-54 |181| |182|XXXXX XXX 8| 8 2-5 !|182| |183| XXXXX X 6| 6 11-19 !|183| |184|X XX XX 5| 5 20-34 !|184| |185| XXXX XX 6| 6 11-19 !|185| |186| XXX XX 5| 5 20-34 !|186| |187| 0| 0 57-59 |187| |188| X X 2| 2 49-54 |188| |189|XXXX XXX 7| 7 6-10 !|189| |190| XX X XX 5| 5 20-34 !|190| |191| X X 2| 2 49-54 |191| |192| X X 2| 2 49-54 |192| |193| XXX 3| 3 44-48 |193| |194|X XXXXXXX 8| 8 2-5 !|194| |195|XX X X X 5| 5 20-34 !|195| |197| XX XX 4| 4 35-43 |197| |228| X XX XX 5| 5 20-34 !|228| |229|XXXXXXX 7| 7 6-10 !|229| |230| XXX X 4| 4 35-43 |230| |231| XXXX XX 6| 6 11-19 !|231| |232| XXXXXXXX 8| 8 2-5 !|232| |233| XX X X 4| 4 35-43 |233| |234| XXXXXX X 7| 7 6-10 !|234| |235|X X XXX 5| 5 20-34 !|235| |236| XXX X X 5| 5 20-34 !|236| |237|XX X X X 5| 5 20-34 !|237| |238|XXX XXX 6| 6 11-19 !|238| |239|X XXXXX 6| 6 11-19 !|239| |240| XXXXX 5| 5 20-34 !|240| |242|X XX 3| 3 44-48 |242| |243|XX XXX X 6| 6 11-19 !|243| |244|X XXXXXX 7| 7 6-10 !|244| |247|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|247| |249|XXX X XX 6| 6 11-19 !|249| |250|XXX XXXXX 8| 8 2-5 !|250| |251| 0| 0 57-59 |251| |252|X XX X 4| 4 35-43 |252| |253|X XXX 4| 4 35-43 |253| |254|X X XX 4| 4 35-43 |254| |255|X XX 3| 3 44-48 |255| |256| XX 2| 2 49-54 |256| |257|XX X XX 5| 5 20-34 !|257| |258|XX X X X 5| 5 20-34 !|258| |259|XX XX 4| 4 35-43 |259| |260|X X X XX 5| 5 20-34 !|260| |261|XXXX XX 6| 6 11-19 !|261| |262|XX X 3| 3 44-48 |262| |263| XX XXX 5| 5 20-34 !|263| |264|XXXX XX 6| 6 11-19 !|264| |265| X 1| 1 55-56 |265| |267|X X XXXXX 7| 7 6-10 !|267| |268| XXX X 4| 4 35-43 |268| -------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |125| 0| 0 23-25 |125| |128| X X X 3| 3 13-18 |128| |132| X 1| 1 19-22 |132| |142| 0| 0 23-25 |142| |145|X XXX XX 6| 6 4-8 !|145| |181| X 1| 1 19-22 |181| |187| 0| 0 23-25 |187| |188| XXX 3| 3 13-18 |188| |191| X X X 3| 3 13-18 |191| |192| X 1| 1 19-22 |192| |193| XXX 3| 3 13-18 |193| |197| XXXXXX 6| 6 4-8 !|197| |230|XXXXXX X 7| 7 1-3 !|230| |233| XXXXX XX 7| 7 1-3 !|233| |242|XX XX XX 6| 6 4-8 !|242| |251| X 1| 1 19-22 |251| |252|XXXXX XX 7| 7 1-3 !|252| |253|X XXXXX 6| 6 4-8 !|253| |254|XXX X 4| 4 10-12 !|254| |255|X X X 3| 3 13-18 |255| |256| XX X X 4| 4 10-12 !|256| |259| X XX X 4| 4 10-12 !|259| |262|XXXX X X 6| 6 4-8 !|262| |265|X XX 3| 3 13-18 |265| |268|XX XX X 5| 5 9 !|268| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |130| X X 2| 2 37-42 |130| |145| X X X 3| 3 29-36 |145| |180|XXX X XXX 7| 7 7-11 !|180| |182|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|182| |183| X X 2| 2 37-42 |183| |184|XXXXXX XX 8| 8 2-6 !|184| |185|XXXXX XXX 8| 8 2-6 !|185| |186| X X X 3| 3 29-36 |186| |189| XXXX XX 6| 6 12-16 !|189| |190| XX 2| 2 37-42 |190| |194| X X 2| 2 37-42 |194| |195| X X XXX 5| 5 17-23 !|195| |197| XX XX 4| 4 24-28 |197| |228| X XXXX 5| 5 17-23 !|228| |229|XXXXXXX 7| 7 7-11 !|229| |230|XX XXX X 6| 6 12-16 !|230| |231| X XXX XX 6| 6 12-16 !|231| |232|XXXXXXXX 8| 8 2-6 !|232| |233| X X XXX 5| 5 17-23 !|233| |234|XXXXX XXX 8| 8 2-6 !|234| |235| XX X 3| 3 29-36 |235| |236|XXXX X X 6| 6 12-16 !|236| |237|X XX 3| 3 29-36 |237| |238| X X X X 4| 4 24-28 |238| |239|XX XXX X 6| 6 12-16 !|239| |240|X X X 3| 3 29-36 |240| |242| X 1| 1 43-44 |242| |243|XXX XX XX 7| 7 7-11 !|243| |244| X XX 3| 3 29-36 |244| |247| XXX XXXX 7| 7 7-11 !|247| |249|X X X X 4| 4 24-28 |249| |250|XXXXXX XX 8| 8 2-6 !|250| |252| 0| 0 45-46 |252| |253|X X X 3| 3 29-36 |253| |254|X X 2| 2 37-42 |254| |256| 0| 0 45-46 |256| |257|XXX XXXX 7| 7 7-11 !|257| |258| X 1| 1 43-44 |258| |259|X X XXX 5| 5 17-23 !|259| |260| X XXX 4| 4 24-28 |260| |261| X X 2| 2 37-42 |261| |262|X XXX 4| 4 24-28 |262| |263|X XXX X 5| 5 17-23 !|263| |264| X X XXX 5| 5 17-23 !|264| |267|X XX XX 5| 5 17-23 !|267| |268|XX X 3| 3 29-36 |268| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|XXX XX X 6| 6 4-10 !|180| |182| XXXXX X 6| 6 4-10 !|182| |184|XX X XXX 6| 6 4-10 !|184| |185| X X X X 4| 4 14-16 |185| |189| XX XX X 5| 5 11-13 !|189| |195|X XX X X 5| 5 11-13 !|195| |228| X X X 3| 3 17-19 |228| |229|XXXXXXX 7| 7 2-3 !|229| |230|XX X 3| 3 17-19 |230| |231| XX 2| 2 20-22 |231| |232|X X XXX X 6| 6 4-10 !|232| |233| X 1| 1 23 |233| |234|XXXXX XX 7| 7 2-3 !|234| |236|XX X X 4| 4 14-16 |236| |239| X XXX XX 6| 6 4-10 !|239| |243| X XXX X 5| 5 11-13 !|243| |247|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|247| |250| XXXX XX 6| 6 4-10 !|250| |257|X XX 3| 3 17-19 |257| |259| X X 2| 2 20-22 |259| |263|X XX XXX 6| 6 4-10 !|263| |264| X X XX 4| 4 14-16 |264| |267|X X 2| 2 20-22 |267| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X X XX 4| 4 6-8 !|180| |182| XXXXXX X 7| 7 1-2 !|182| |184|XX XX XX 6| 6 3-4 !|184| |189| X X 2| 2 10-13 |189| |195|X X X 3| 3 9 |195| |229|XXX X 4| 4 6-8 !|229| |232| XX 2| 2 10-13 |232| |234| XXX X 4| 4 6-8 !|234| |239| XXX XX 5| 5 5 !|239| |243| XX XX XX 6| 6 3-4 !|243| |247|XXXX XXX 7| 7 1-2 !|247| |250| XX 2| 2 10-13 |250| |263|X X 2| 2 10-13 |263| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |180|433443244 3.0| 3.0 3 |180| |182|755885568 7.0| 7.0 7 |182| |184|374578736 6.0| 6.0 6 |184| |229|626737453 5.0| 5.0 5 |229| |234|242311625 2.0| 2.0 2 |234| |239|181122112 1.0| 1.0 1 |239| |243|867264887 8.0| 8.0 8 |243| |247|518656371 4.0| 4.0 4 |247| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 B STANDARD - eliminacje Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Marcin Zawiślak | | Sędzia B | Sławomir Grzybek | | Sędzia C | Małgorzata Jabłońska | | Sędzia D | Magdalena Kordaszewska | | Sędzia E | Monika Heinze | | Sędzia F | Dominika Leszczyńska | | Sędzia G | Piotr Nawara | | Sędzia H | Jerzy Oleszczyński | | Sędzia I | Anna Smoroń | --------------------------------------------------------- ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 B STANDARD - finał Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Ada Wantuch | | Sędzia B | Beata Rumin-Gebel | | Sędzia C | Dariusz Kurzeja | | Sędzia D | Anna Bocian | | Sędzia E | Barbara Pisarska-Gubernat | | Sędzia F | Janusz Narajewski | | Sędzia G | Danuta Trylska | | Sędzia H | Jacek Fidurski | | Sędzia I | Henryk Kosubek | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 49, Liczba klubów: 36 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 2 | F | 208 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Baranowska |Tarnowskie Góry | | 3 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 4 | F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 5 | F | 204 |Wiktor Grzywaczewski |SUKCES | | | | |Maja Kosińska |Częstochowa | | 6 | F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 7 | F | 215 |Michał Mierzwa |DŻET | | | | |Jagoda Sobczyk |Rzeszów-Boguch. | | 8 | F | 199 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Polskae | | 9-10 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 9-10 | 1/2 F | 219 |Filip Pluta |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 11-12 | 1/2 F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 11-12 | 1/2 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 13-17 | 1/2 F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 13-17 | 1/2 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Milena Glica |Tarnobrzeg | | 13-17 | 1/2 F | 200 |Łukasz Bieńko |BAWINEK | | | | |Natalia Gancarz |Kraków | | 13-17 | 1/2 F | 201 |Sebastian Bomba |SzT eMiKa | | | | |Magdalena Jakus |Tarnów | | 13-17 | 1/2 F | 214 |Krystian Michalak |BRASIL | | | | |Monika Syzdoł |WARSZAWA | | 18 | 1/2 F | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 19-21 | 1/4 F | 216 |Mateusz Łukasz Myśliński |ST. KREACJI TAŃCA | | | | |Kaja Słomczyńska |Bydgoszcz | | 19-21 | 1/4 F | 217 |Michał Niegowski |DUET | | | | |Katarzyna Rychlica |Warszawa | | 19-21 | 1/4 F | 220 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 22 | 1/4 F | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 23-25 | 1/4 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 23-25 | 1/4 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 23-25 | 1/4 F | 207 |Dawid Janas |SUKCES | | | | |Dominika Koza |Częstochowa | | 26-27 | 1/4 F | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 26-27 | 1/4 F | 209 |Karol Jasiewicz |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 28 | 1/8 B | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 29-32 | 1/8 B | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 29-32 | 1/8 B | 210 |Konrad Kasza |GALA | | | | |Wiktoria Sandra Skiba |Mielec | | 29-32 | 1/8 B | 212 |Piotr Mandla |NOWY STYL | | | | |Klaudia Gabryś |Bielsko-Biała | | 29-32 | 1/8 B | 227 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Aleksandra Domin |Żory | | 33-39 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 33-39 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 33-39 | 1/8 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | | 33-39 | 1/8 B | 202 |Kacper Cinal |RAGTIME | | | | |Anna Baszczowska |Kęty | | 33-39 | 1/8 B | 203 |Tobiasz Czyrnia |MAESTRO | | | | |Małgorzata Idzik |Opole | | 33-39 | 1/8 B | 211 |Marcin Kołodziej |MIX | | | | |Magdalena Wojaczek |Rybnik | | 33-39 | 1/8 B | 224 |Jakub Srebro |SzT eMiKa | | | | |Klaudia Kawa |Tarnów | | 40-49 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 40-49 | 1/8 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 40-49 | 1/8 B | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 40-49 | 1/8 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 40-49 | 1/8 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 40-49 | 1/8 B | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 40-49 | 1/8 B | 198 |Mateusz Bernad |WIKA | | | | |Agata Lesińska |Olsztyn | | 40-49 | 1/8 B | 206 |Maciej Jagoda |AKTAN | | | | |Wiktoria Jaworska |Wrocław | | 40-49 | 1/8 B | 222 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 40-49 | 1/8 B | 223 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Katarzyna Maria Lorencik |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI Liczba par: 49 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151|X X X X 4| 4 17-20 !|151| |154| 0| 0 44-49 |154| |169| X X 2| 2 29-35 |169| |174| X 1| 1 36-43 |174| |180|XXXXXX X 7| 7 4-7 !|180| |181| X X 2| 2 29-35 |181| |182|XX XXXX X 7| 7 4-7 !|182| |183|XX X XX 5| 5 11-16 !|183| |184| XXX 3| 3 21-28 |184| |185|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !|185| |186| 0| 0 44-49 |186| |187| X 1| 1 36-43 |187| |188| XXX X X 5| 5 11-16 !|188| |189|XX X XX 5| 5 11-16 !|189| |190|X XXXX 5| 5 11-16 !|190| |191| X 1| 1 36-43 |191| |192| 0| 0 44-49 |192| |193|X X 2| 2 29-35 |193| |194|X X X 3| 3 21-28 |194| |195| X X XX 4| 4 17-20 !|195| |197| 0| 0 44-49 |197| |198| 0| 0 44-49 |198| |199| X XXXX X 6| 6 8-10 !|199| |200| XX X X 4| 4 17-20 !|200| |201|X XXXXX 6| 6 8-10 !|201| |202| X 1| 1 36-43 |202| |203| X X X 3| 3 21-28 |203| |204|XXX X XX 6| 6 8-10 !|204| |206| X X X 3| 3 21-28 |206| |207| X X 2| 2 29-35 |207| |208|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !|208| |209| X X 2| 2 29-35 |209| |210|X X X 3| 3 21-28 |210| |211| 0| 0 44-49 |211| |212| XX 2| 2 29-35 |212| |214| X XX 3| 3 21-28 |214| |215| XXX X 4| 4 17-20 !|215| |216|X XX X X 5| 5 11-16 !|216| |217| X 1| 1 36-43 |217| |218| X X X 3| 3 21-28 |218| |219|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|219| |220| X X 2| 2 29-35 |220| |221|XXXXX XX 7| 7 4-7 !|221| |222| X 1| 1 36-43 |222| |223| X 1| 1 36-43 |223| |224| XX X 3| 3 21-28 |224| |225|XXXXXXX 7| 7 4-7 !|225| |226|X XX X X 5| 5 11-16 !|226| |227| X 1| 1 36-43 |227| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |154| X 1| 1 13-19 |154| |169| X 1| 1 13-19 |169| |174| 0| 0 20-29 |174| |181| 0| 0 20-29 |181| |184|XXXXXX X 7| 7 1 !|184| |186| X XX 3| 3 8 |186| |187| X 1| 1 13-19 |187| |191| 0| 0 20-29 |191| |192| 0| 0 20-29 |192| |193| 0| 0 20-29 |193| |194| X X 2| 2 9-12 |194| |197| 0| 0 20-29 |197| |198| 0| 0 20-29 |198| |202| X 1| 1 13-19 |202| |203|X 1| 1 13-19 |203| |206| 0| 0 20-29 |206| |207| XX X XX 5| 5 3-5 !|207| |209| XX X X 4| 4 6-7 !|209| |210|X X 2| 2 9-12 |210| |211| X 1| 1 13-19 |211| |212|X X 2| 2 9-12 |212| |214|X XXXXX 6| 6 2 !|214| |217| XXX X X 5| 5 3-5 !|217| |218| XX X X 4| 4 6-7 !|218| |220|X XX XX 5| 5 3-5 !|220| |222| 0| 0 20-29 |222| |223| 0| 0 20-29 |223| |224| X 1| 1 13-19 |224| |227| X X 2| 2 9-12 |227| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151|XX XX 4| 4 14-18 !|151| |180|XXXXXXX X 8| 8 2-6 !|180| |182| XXXXXX X 7| 7 7-9 !|182| |183| X XXX 4| 4 14-18 !|183| |184|X X XXX 5| 5 12-13 !|184| |185|XX XXXXXX 8| 8 2-6 !|185| |188| 0| 0 26-27 |188| |189| X 1| 1 23-25 |189| |190|X 1| 1 23-25 |190| |195|X X X X 4| 4 14-18 !|195| |199|X X XX XX 6| 6 10-11 !|199| |200|XX X X 4| 4 14-18 !|200| |201| XX X X 4| 4 14-18 !|201| |204|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|204| |207| X 1| 1 23-25 |207| |208|XXXX X XX 7| 7 7-9 !|208| |209| 0| 0 26-27 |209| |214|X X X XX 5| 5 12-13 !|214| |215|XXXXXXXX 8| 8 2-6 !|215| |216| X X X 3| 3 19-21 |216| |217| XX X 3| 3 19-21 |217| |218| XX 2| 2 22 |218| |219| XXXXX X 6| 6 10-11 !|219| |220| X X X 3| 3 19-21 |220| |221| XXXXXXX 7| 7 7-9 !|221| |225|XXXXXXX X 8| 8 2-6 !|225| |226|X XXXXXXX 8| 8 2-6 !|226| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| 0| 0 18 |151| |180| X X X 3| 3 9-10 |180| |182| XX 2| 2 11-12 |182| |183| X X 2| 2 11-12 |183| |184|X 1| 1 13-17 |184| |185|XXX XX 5| 5 3-5 !|185| |195| X 1| 1 13-17 |195| |199| XX XX 4| 4 6-8 !|199| |200| X 1| 1 13-17 |200| |201| X 1| 1 13-17 |201| |204| XX X X 4| 4 6-8 !|204| |208|XXX X X 5| 5 3-5 !|208| |214|X 1| 1 13-17 |214| |215|XX X XX 5| 5 3-5 !|215| |219| XXX 3| 3 9-10 |219| |221| XX XXXX 6| 6 1-2 !|221| |225|XXXXXX 6| 6 1-2 !|225| |226| X XXX 4| 4 6-8 !|226| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |185|428617162 4.0| 4.0 4 |185| |199|876488776 8.0| 8.0 8 |199| |204|565542548 5.0| 5.0 5 |204| |208|743723213 2.0| 2.0 2 |208| |215|651176635 7.0| 7.0 7 |215| |221|217364354 3.0| 3.0 3 |221| |225|134831821 1.0| 1.0 1 |225| |226|382255487 6.0| 6.0 6 |226| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO Liczba wszystkich par: 49, Liczba klubów: 36 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 2 | F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 3 | F | 215 |Michał Mierzwa |DŻET | | | | |Jagoda Sobczyk |Rzeszów-Boguch. | | 4 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 5 | F | 204 |Wiktor Grzywaczewski |SUKCES | | | | |Maja Kosińska |Częstochowa | | 6 | F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 7 | F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 8 | 1/2 F | 199 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Polskae | | 9-11 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 9-11 | 1/2 F | 201 |Sebastian Bomba |SzT eMiKa | | | | |Magdalena Jakus |Tarnów | | 9-11 | 1/2 F | 214 |Krystian Michalak |BRASIL | | | | |Monika Syzdoł |WARSZAWA | | 12-13 | 1/2 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 12-13 | 1/2 F | 219 |Filip Pluta |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 14 | 1/2 F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 15-17 | 1/4 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Milena Glica |Tarnobrzeg | | 15-17 | 1/4 F | 208 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Baranowska |Tarnowskie Góry | | 15-17 | 1/4 F | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 18-21 | 1/4 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 18-21 | 1/4 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 18-21 | 1/4 F | 200 |Łukasz Bieńko |BAWINEK | | | | |Natalia Gancarz |Kraków | | 18-21 | 1/4 F | 217 |Michał Niegowski |DUET | | | | |Katarzyna Rychlica |Warszawa | | 22-24 | 1/4 F | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 22-24 | 1/4 F | 216 |Mateusz Łukasz Myśliński |ST. KREACJI TAŃCA | | | | |Kaja Słomczyńska |Bydgoszcz | | 22-24 | 1/4 F | 224 |Jakub Srebro |SzT eMiKa | | | | |Klaudia Kawa |Tarnów | | 25-26 | 1/4 F | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 25-26 | 1/4 F | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 27-28 | 1/4 F | 207 |Dawid Janas |SUKCES | | | | |Dominika Koza |Częstochowa | | 27-28 | 1/4 F | 209 |Karol Jasiewicz |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 29-32 | 1/8 B | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 29-32 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 29-32 | 1/8 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 29-32 | 1/8 B | 227 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Aleksandra Domin |Żory | | 33-39 | 1/8 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 33-39 | 1/8 B | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 33-39 | 1/8 B | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 33-39 | 1/8 B | 203 |Tobiasz Czyrnia |MAESTRO | | | | |Małgorzata Idzik |Opole | | 33-39 | 1/8 B | 210 |Konrad Kasza |GALA | | | | |Wiktoria Sandra Skiba |Mielec | | 33-39 | 1/8 B | 211 |Marcin Kołodziej |MIX | | | | |Magdalena Wojaczek |Rybnik | | 33-39 | 1/8 B | 220 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 40-49 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 40-49 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 40-49 | 1/8 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | | 40-49 | 1/8 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 40-49 | 1/8 B | 198 |Mateusz Bernad |WIKA | | | | |Agata Lesińska |Olsztyn | | 40-49 | 1/8 B | 202 |Kacper Cinal |RAGTIME | | | | |Anna Baszczowska |Kęty | | 40-49 | 1/8 B | 206 |Maciej Jagoda |AKTAN | | | | |Wiktoria Jaworska |Wrocław | | 40-49 | 1/8 B | 212 |Piotr Mandla |NOWY STYL | | | | |Klaudia Gabryś |Bielsko-Biała | | 40-49 | 1/8 B | 222 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 40-49 | 1/8 B | 223 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Katarzyna Maria Lorencik |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO Liczba par: 49 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| 0| 0 42-49 |151| |154| 0| 0 42-49 |154| |169| X XX 3| 3 23-26 |169| |174| XX 2| 2 27-30 |174| |180|X XXXX X 6| 6 8-12 !|180| |181| X 1| 1 31-41 |181| |182| XXXXXXXX 8| 8 3-6 !|182| |183| X XXX 4| 4 17-22 !|183| |184|XX XXX 5| 5 13-16 !|184| |185|XXXXXXX X 8| 8 3-6 !|185| |186| X 1| 1 31-41 |186| |187| 0| 0 42-49 |187| |188|XX X 3| 3 23-26 |188| |189|XX XX XX 6| 6 8-12 !|189| |190|X XXX X 5| 5 13-16 !|190| |191| X X 2| 2 27-30 |191| |192| 0| 0 42-49 |192| |193| 0| 0 42-49 |193| |194| X X X 3| 3 23-26 |194| |195| X X X X 4| 4 17-22 !|195| |197| 0| 0 42-49 |197| |198| XX 2| 2 27-30 |198| |199|XX XX XX 6| 6 8-12 !|199| |200| X 1| 1 31-41 |200| |201|X XX X 4| 4 17-22 !|201| |202| X 1| 1 31-41 |202| |203| X 1| 1 31-41 |203| |204| XX XX 4| 4 17-22 !|204| |206| X 1| 1 31-41 |206| |207| X 1| 1 31-41 |207| |208|X XX X XX 6| 6 8-12 !|208| |209| X XX X 4| 4 17-22 !|209| |210|X 1| 1 31-41 |210| |211| X 1| 1 31-41 |211| |212| X 1| 1 31-41 |212| |214|X X XXX 5| 5 13-16 !|214| |215|XXXXXXXX 8| 8 3-6 !|215| |216|X XX XX X 6| 6 8-12 !|216| |217| XX XX 4| 4 17-22 !|217| |218| XX X 3| 3 23-26 |218| |219|XXXXX XXX 8| 8 3-6 !|219| |220| X X 2| 2 27-30 |220| |221|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|221| |222| 0| 0 42-49 |222| |223| 0| 0 42-49 |223| |224|XXXX X 5| 5 13-16 !|224| |225|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|225| |226|X XXXXXX 7| 7 7 !|226| |227| X 1| 1 31-41 |227| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| XX 2| 2 7-10 |151| |154| 0| 0 18-27 |154| |169| X X 2| 2 7-10 |169| |174| 0| 0 18-27 |174| |181| X 1| 1 11-17 |181| |186| X 1| 1 11-17 |186| |187| 0| 0 18-27 |187| |188|XXX 3| 3 4-6 !|188| |191|X X X 3| 3 4-6 !|191| |192| 0| 0 18-27 |192| |193|X X 2| 2 7-10 |193| |194| XX XX 4| 4 1-3 !|194| |197| X 1| 1 11-17 |197| |198| 0| 0 18-27 |198| |200|XX X X 4| 4 1-3 !|200| |202| 0| 0 18-27 |202| |203| X 1| 1 11-17 |203| |206| 0| 0 18-27 |206| |207| XXX X 4| 4 1-3 !|207| |210| X 1| 1 11-17 |210| |211| X 1| 1 11-17 |211| |212| 0| 0 18-27 |212| |218| X X X 3| 3 4-6 !|218| |220| X 1| 1 11-17 |220| |222| 0| 0 18-27 |222| |223| 0| 0 18-27 |223| |227| XX 2| 2 7-10 |227| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X XXXX 5| 5 11-14 !|180| |182| XXXXX XX 7| 7 6-8 !|182| |183| X X XXX 5| 5 11-14 !|183| |184|XX X XX 5| 5 11-14 !|184| |185|XXXXXX X 7| 7 6-8 !|185| |188| X 1| 1 25-26 |188| |189|X XX 3| 3 18-21 |189| |190|X XX 3| 3 18-21 |190| |191| X 1| 1 25-26 |191| |194| XX 2| 2 22-24 |194| |195| X XX X 4| 4 15-17 |195| |199|XX XXX XX 7| 7 6-8 !|199| |200| X X X 3| 3 18-21 |200| |201|X XXX X X 6| 6 9-10 !|201| |204| XXXX XX 6| 6 9-10 !|204| |207| 0| 0 27-28 |207| |208|X X X X 4| 4 15-17 |208| |209| 0| 0 27-28 |209| |214|X X XXX 5| 5 11-14 !|214| |215|XXXXXXXX 8| 8 2-5 !|215| |216| X X 2| 2 22-24 |216| |217| X X X 3| 3 18-21 |217| |218| XX X X 4| 4 15-17 |218| |219|XXXXXXXX 8| 8 2-5 !|219| |221| XXXXXXXX 8| 8 2-5 !|221| |224|XX 2| 2 22-24 |224| |225|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|225| |226|XXXXXXXX 8| 8 2-5 !|226| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|X X 2| 2 9-11 |180| |182| X XXX X 5| 5 5-6 !|182| |183| X 1| 1 12-13 |183| |184| 0| 0 14 |184| |185|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|185| |199| XX X 3| 3 8 |199| |201| X X 2| 2 9-11 |201| |204| XX X XX 5| 5 5-6 !|204| |214|X X 2| 2 9-11 |214| |215|X X XX 4| 4 7 !|215| |219| X 1| 1 12-13 |219| |221|X XXXXXXX 8| 8 2 !|221| |225|XXXXX X 6| 6 3-4 !|225| |226| XXX XXX 6| 6 3-4 !|226| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |182|575516276 7.0| 7.0 7 |182| |185|424327144 2.0| 2.0 2 |185| |204|367642337 5.0| 5.0 5 |204| |215|651165412 3.0| 3.0 3 |215| |221|216234565 4.0| 4.0 4 |221| |225|142771721 1.0| 1.0 1 |225| |226|733453653 6.0| 6.0 6 |226| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 49, Liczba klubów: 36 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 2 | F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 3 | F | 208 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Baranowska |Tarnowskie Góry | | 4 | F | 215 |Michał Mierzwa |DŻET | | | | |Jagoda Sobczyk |Rzeszów-Boguch. | | 5 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 6 | F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 7-11 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 7-11 | 1/2 F | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 7-11 | 1/2 F | 199 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Polskae | | 7-11 | 1/2 F | 204 |Wiktor Grzywaczewski |SUKCES | | | | |Maja Kosińska |Częstochowa | | 7-11 | 1/2 F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 12 | 1/2 F | 219 |Filip Pluta |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 13 | 1/2 F | 214 |Krystian Michalak |BRASIL | | | | |Monika Syzdoł |WARSZAWA | | 14-15 | 1/2 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 14-15 | 1/2 F | 224 |Jakub Srebro |SzT eMiKa | | | | |Klaudia Kawa |Tarnów | | 16-17 | 1/4 F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 16-17 | 1/4 F | 201 |Sebastian Bomba |SzT eMiKa | | | | |Magdalena Jakus |Tarnów | | 18-24 | 1/4 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 18-24 | 1/4 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Milena Glica |Tarnobrzeg | | 18-24 | 1/4 F | 200 |Łukasz Bieńko |BAWINEK | | | | |Natalia Gancarz |Kraków | | 18-24 | 1/4 F | 207 |Dawid Janas |SUKCES | | | | |Dominika Koza |Częstochowa | | 18-24 | 1/4 F | 216 |Mateusz Łukasz Myśliński |ST. KREACJI TAŃCA | | | | |Kaja Słomczyńska |Bydgoszcz | | 18-24 | 1/4 F | 217 |Michał Niegowski |DUET | | | | |Katarzyna Rychlica |Warszawa | | 18-24 | 1/4 F | 227 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Aleksandra Domin |Żory | | 25 | 1/4 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 26-28 | 1/4 F | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 26-28 | 1/4 F | 203 |Tobiasz Czyrnia |MAESTRO | | | | |Małgorzata Idzik |Opole | | 26-28 | 1/4 F | 220 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 29 | 1/4 F | 212 |Piotr Mandla |NOWY STYL | | | | |Klaudia Gabryś |Bielsko-Biała | | 30-34 | 1/8 B | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 30-34 | 1/8 B | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 30-34 | 1/8 B | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 30-34 | 1/8 B | 206 |Maciej Jagoda |AKTAN | | | | |Wiktoria Jaworska |Wrocław | | 30-34 | 1/8 B | 223 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Katarzyna Maria Lorencik |Kraków | | 35-41 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 35-41 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 35-41 | 1/8 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 35-41 | 1/8 B | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 35-41 | 1/8 B | 209 |Karol Jasiewicz |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 35-41 | 1/8 B | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 35-41 | 1/8 B | 222 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 42-49 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 42-49 | 1/8 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 42-49 | 1/8 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | | 42-49 | 1/8 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 42-49 | 1/8 B | 198 |Mateusz Bernad |WIKA | | | | |Agata Lesińska |Olsztyn | | 42-49 | 1/8 B | 202 |Kacper Cinal |RAGTIME | | | | |Anna Baszczowska |Kęty | | 42-49 | 1/8 B | 210 |Konrad Kasza |GALA | | | | |Wiktoria Sandra Skiba |Mielec | | 42-49 | 1/8 B | 211 |Marcin Kołodziej |MIX | | | | |Magdalena Wojaczek |Rybnik | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 49 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| X X 2| 2 26-32 |151| |154| X 1| 1 33-42 |154| |169| X 1| 1 33-42 |169| |174| X 1| 1 33-42 |174| |180|X XX X 4| 4 17-24 !|180| |181| 0| 0 43-49 |181| |182| XXX XXX 6| 6 6-11 !|182| |183| XX XX 4| 4 17-24 !|183| |184| XX XX X 5| 5 12-16 !|184| |185|X XXXXXXX 8| 8 4 !|185| |186| 0| 0 43-49 |186| |187| X 1| 1 33-42 |187| |188| XXXX 4| 4 17-24 !|188| |189|XX X XX 5| 5 12-16 !|189| |190|XX XXXX 6| 6 6-11 !|190| |191| X 1| 1 33-42 |191| |192| 0| 0 43-49 |192| |193|X 1| 1 33-42 |193| |194| XX 2| 2 26-32 |194| |195|XX X X 4| 4 17-24 !|195| |197| X 1| 1 33-42 |197| |198| 0| 0 43-49 |198| |199|XX XX XX 6| 6 6-11 !|199| |200|XX X X X 5| 5 12-16 !|200| |201|X XX X 4| 4 17-24 !|201| |202| 0| 0 43-49 |202| |203| X 1| 1 33-42 |203| |204|XXX X X 5| 5 12-16 !|204| |206| XX 2| 2 26-32 |206| |207|X X X X 4| 4 17-24 !|207| |208|XX X X XX 6| 6 6-11 !|208| |209| XX 2| 2 26-32 |209| |210| 0| 0 43-49 |210| |211| 0| 0 43-49 |211| |212| X 1| 1 33-42 |212| |214| XXXXX 5| 5 12-16 !|214| |215|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|215| |216|XXX XXX 6| 6 6-11 !|216| |217| XX X X 4| 4 17-24 !|217| |218| X X 2| 2 26-32 |218| |219| X X XXXX 6| 6 6-11 !|219| |220| XX 2| 2 26-32 |220| |221| XXXXXXX 7| 7 5 !|221| |222| X 1| 1 33-42 |222| |223|X X 2| 2 26-32 |223| |224| X XXX 4| 4 17-24 !|224| |225|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|225| |226|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|226| |227|X XX 3| 3 25 |227| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| XX 2| 2 6-10 |151| |154| X 1| 1 11-17 |154| |169| 0| 0 18-25 |169| |174| X 1| 1 11-17 |174| |181| 0| 0 18-25 |181| |186| XX 2| 2 6-10 |186| |187| 0| 0 18-25 |187| |191| XX 2| 2 6-10 |191| |192| 0| 0 18-25 |192| |193| X 1| 1 11-17 |193| |194| XX X 3| 3 3-5 !|194| |197| X 1| 1 11-17 |197| |198| 0| 0 18-25 |198| |202| 0| 0 18-25 |202| |203|X X X 3| 3 3-5 !|203| |206| X X 2| 2 6-10 |206| |209|X 1| 1 11-17 |209| |210| 0| 0 18-25 |210| |211| 0| 0 18-25 |211| |212|XX X 3| 3 3-5 !|212| |218| X 1| 1 11-17 |218| |220| XXXXXX 6| 6 1 !|220| |222| X 1| 1 11-17 |222| |223| XX 2| 2 6-10 |223| |227|XX XX 4| 4 2 !|227| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180|XXXXXXX X 8| 8 2-4 !|180| |182| XXXX XX 6| 6 9-13 !|182| |183| X XX 3| 3 18-24 |183| |184|XX X X 4| 4 16-17 |184| |185|X XXXXXXX 8| 8 2-4 !|185| |188|XX XXX X 6| 6 9-13 !|188| |189|X X 2| 2 25 |189| |190|X X XXX 5| 5 14-15 !|190| |194| X 1| 1 26-28 |194| |195| X XX 3| 3 18-24 |195| |199|XX XXXX 6| 6 9-13 !|199| |200| X X X 3| 3 18-24 |200| |201|X XX X 4| 4 16-17 |201| |203| X 1| 1 26-28 |203| |204| XXXXX X 6| 6 9-13 !|204| |207| X X X 3| 3 18-24 |207| |208|X XXXX XX 7| 7 5-8 !|208| |212| 0| 0 29 |212| |214|XXX X XXX 7| 7 5-8 !|214| |215|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|215| |216| X XX 3| 3 18-24 |216| |217| XXX 3| 3 18-24 |217| |219|X XXXXXXX 8| 8 2-4 !|219| |220| X 1| 1 26-28 |220| |221|X XXXXXX 7| 7 5-8 !|221| |224|X XX X X 5| 5 14-15 !|224| |225| XXXXX XX 7| 7 5-8 !|225| |226| XXXXXX 6| 6 9-13 !|226| |227|X XX 3| 3 18-24 |227| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180| X X X 3| 3 7-11 |180| |182| XX XX 4| 4 6 !|182| |185|XXX XX X 6| 6 3-4 !|185| |188|XX X 3| 3 7-11 |188| |190| 0| 0 14-15 |190| |199|X X X 3| 3 7-11 |199| |204| XX X 3| 3 7-11 |204| |208| XXXXX XX 7| 7 2 !|208| |214|X 1| 1 13 |214| |215|XX X XXX 6| 6 3-4 !|215| |219| X X 2| 2 12 |219| |221|X XXXXXXX 8| 8 1 !|221| |224| 0| 0 14-15 |224| |225| XXXX X 5| 5 5 !|225| |226| X XX 3| 3 7-11 |226| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |182|566656153 6.0| 6.0 6 |182| |185|311231212 1.0| 1.0 1 |185| |208|433413346 3.0| 3.0 3 |208| |215|642164434 4.0| 4.0 4 |215| |221|225545565 5.0| 5.0 5 |221| |225|154322621 2.0| 2.0 2 |225| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT Liczba wszystkich par: 49, Liczba klubów: 36 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 2 | F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 3 | F | 215 |Michał Mierzwa |DŻET | | | | |Jagoda Sobczyk |Rzeszów-Boguch. | | 4 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 5 | F | 204 |Wiktor Grzywaczewski |SUKCES | | | | |Maja Kosińska |Częstochowa | | 6 | F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 7-11 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 7-11 | 1/2 F | 201 |Sebastian Bomba |SzT eMiKa | | | | |Magdalena Jakus |Tarnów | | 7-11 | 1/2 F | 208 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Baranowska |Tarnowskie Góry | | 7-11 | 1/2 F | 219 |Filip Pluta |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 7-11 | 1/2 F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 12 | 1/2 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 13-14 | 1/2 F | 199 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Polskae | | 13-14 | 1/2 F | 214 |Krystian Michalak |BRASIL | | | | |Monika Syzdoł |WARSZAWA | | 15-16 | 1/4 F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 15-16 | 1/4 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 17-18 | 1/4 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Milena Glica |Tarnobrzeg | | 17-18 | 1/4 F | 212 |Piotr Mandla |NOWY STYL | | | | |Klaudia Gabryś |Bielsko-Biała | | 19-25 | 1/4 F | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 19-25 | 1/4 F | 200 |Łukasz Bieńko |BAWINEK | | | | |Natalia Gancarz |Kraków | | 19-25 | 1/4 F | 207 |Dawid Janas |SUKCES | | | | |Dominika Koza |Częstochowa | | 19-25 | 1/4 F | 216 |Mateusz Łukasz Myśliński |ST. KREACJI TAŃCA | | | | |Kaja Słomczyńska |Bydgoszcz | | 19-25 | 1/4 F | 217 |Michał Niegowski |DUET | | | | |Katarzyna Rychlica |Warszawa | | 19-25 | 1/4 F | 224 |Jakub Srebro |SzT eMiKa | | | | |Klaudia Kawa |Tarnów | | 19-25 | 1/4 F | 227 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Aleksandra Domin |Żory | | 26-28 | 1/4 F | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 26-28 | 1/4 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 26-28 | 1/4 F | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 29-32 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 29-32 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 29-32 | 1/8 B | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 29-32 | 1/8 B | 198 |Mateusz Bernad |WIKA | | | | |Agata Lesińska |Olsztyn | | 33-40 | 1/8 B | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 33-40 | 1/8 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 33-40 | 1/8 B | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 33-40 | 1/8 B | 203 |Tobiasz Czyrnia |MAESTRO | | | | |Małgorzata Idzik |Opole | | 33-40 | 1/8 B | 206 |Maciej Jagoda |AKTAN | | | | |Wiktoria Jaworska |Wrocław | | 33-40 | 1/8 B | 209 |Karol Jasiewicz |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 33-40 | 1/8 B | 210 |Konrad Kasza |GALA | | | | |Wiktoria Sandra Skiba |Mielec | | 33-40 | 1/8 B | 223 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Katarzyna Maria Lorencik |Kraków | | 41-49 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 41-49 | 1/8 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 41-49 | 1/8 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | | 41-49 | 1/8 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 41-49 | 1/8 B | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 41-49 | 1/8 B | 202 |Kacper Cinal |RAGTIME | | | | |Anna Baszczowska |Kęty | | 41-49 | 1/8 B | 211 |Marcin Kołodziej |MIX | | | | |Magdalena Wojaczek |Rybnik | | 41-49 | 1/8 B | 220 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 41-49 | 1/8 B | 222 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT Liczba par: 49 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| X XX 3| 3 22-30 |151| |154| 0| 0 39-49 |154| |169| 0| 0 39-49 |169| |174| 0| 0 39-49 |174| |180|X XXXX 5| 5 11-17 !|180| |181| X 1| 1 34-38 |181| |182| XXX XXX 6| 6 7-10 !|182| |183| X X XXX 5| 5 11-17 !|183| |184|XXX X X 5| 5 11-17 !|184| |185|X XXXX X 6| 6 7-10 !|185| |186|X X X 3| 3 22-30 |186| |187| 0| 0 39-49 |187| |188| XXX XX 5| 5 11-17 !|188| |189| X 1| 1 34-38 |189| |190|XX XX X 5| 5 11-17 !|190| |191| 0| 0 39-49 |191| |192| 0| 0 39-49 |192| |193| X XX 3| 3 22-30 |193| |194| X XX 3| 3 22-30 |194| |195|X XX X 4| 4 18-21 !|195| |197| 0| 0 39-49 |197| |198| 0| 0 39-49 |198| |199| X XX X 4| 4 18-21 !|199| |200|XX XX X 5| 5 11-17 !|200| |201|X XX 3| 3 22-30 |201| |202| 0| 0 39-49 |202| |203| X 1| 1 34-38 |203| |204|XXXXXX XX 8| 8 3-5 !|204| |206|X 1| 1 34-38 |206| |207| X X 2| 2 31-33 |207| |208|XXXX XXXX 8| 8 3-5 !|208| |209| XX X 3| 3 22-30 |209| |210| X 1| 1 34-38 |210| |211| X XX 3| 3 22-30 |211| |212|XX XX 4| 4 18-21 !|212| |214|X X XXX 5| 5 11-17 !|214| |215|XXXX XXXX 8| 8 3-5 !|215| |216|XX X X 4| 4 18-21 !|216| |217| XX X 3| 3 22-30 |217| |218| X XX 3| 3 22-30 |218| |219| XXXXXX 6| 6 7-10 !|219| |220| XX 2| 2 31-33 |220| |221|X XXXXXX 7| 7 6 !|221| |222| 0| 0 39-49 |222| |223| 0| 0 39-49 |223| |224| XXX XXX 6| 6 7-10 !|224| |225|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|225| |226|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|226| |227| XX 2| 2 31-33 |227| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| X XX 3| 3 5-7 !|151| |154| 0| 0 20-28 |154| |169| XX 2| 2 8-11 |169| |174| XX 2| 2 8-11 |174| |181| 0| 0 20-28 |181| |186| X X 2| 2 8-11 |186| |187| 0| 0 20-28 |187| |189|X X XX X 5| 5 2-3 !|189| |191| X 1| 1 12-19 |191| |192| 0| 0 20-28 |192| |193| X 1| 1 12-19 |193| |194| X 1| 1 12-19 |194| |197| 0| 0 20-28 |197| |198| X X 2| 2 8-11 |198| |201|X XXXX X 6| 6 1 !|201| |202| 0| 0 20-28 |202| |203| X 1| 1 12-19 |203| |206| X 1| 1 12-19 |206| |207|X X X 3| 3 5-7 !|207| |209| X 1| 1 12-19 |209| |210| X 1| 1 12-19 |210| |211| 0| 0 20-28 |211| |217| X XX X 4| 4 4 !|217| |218| XX X XX 5| 5 2-3 !|218| |220| 0| 0 20-28 |220| |222| 0| 0 20-28 |222| |223|X 1| 1 12-19 |223| |227|X XX 3| 3 5-7 !|227| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| X X 2| 2 19-25 |151| |180|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|180| |182| XXXXXXXX 8| 8 3-6 !|182| |183| X X XXX 5| 5 10-14 !|183| |184| XX XX 4| 4 15-16 |184| |185|XXXXXXXX 8| 8 3-6 !|185| |188| X 1| 1 26-28 |188| |189|X 1| 1 26-28 |189| |190|X X X X 4| 4 15-16 |190| |195| X X X 3| 3 17-18 |195| |199|XX XX X 5| 5 10-14 !|199| |200| X X 2| 2 19-25 |200| |201| XXX XXX 6| 6 9 !|201| |204| XXXXX XX 7| 7 7-8 !|204| |207| X X 2| 2 19-25 |207| |208|XXXXXX X 7| 7 7-8 !|208| |212|X XX 3| 3 17-18 |212| |214|XX X XX 5| 5 10-14 !|214| |215|XXXX XXXX 8| 8 3-6 !|215| |216| XX 2| 2 19-25 |216| |217|X X 2| 2 19-25 |217| |218| X 1| 1 26-28 |218| |219| XXXXX 5| 5 10-14 !|219| |221|XXXXXXXX 8| 8 3-6 !|221| |224|X X 2| 2 19-25 |224| |225|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|225| |226| XX XXX 5| 5 10-14 !|226| |227|X X 2| 2 19-25 |227| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180| XX X 3| 3 7-11 |180| |182| X XXX 4| 4 6 !|182| |183| X X 2| 2 12 |183| |185|X X XXXX 6| 6 3-4 !|185| |199| X 1| 1 13-14 |199| |201|X X X 3| 3 7-11 |201| |204| X XX XX 5| 5 5 !|204| |208| X X X 3| 3 7-11 |208| |214|X 1| 1 13-14 |214| |215|XXXXX X 6| 6 3-4 !|215| |219| X XX 3| 3 7-11 |219| |221|XXXX XXX 7| 7 1-2 !|221| |225|XXXXXX X 7| 7 1-2 !|225| |226| X X X 3| 3 7-11 |226| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B FOKSTROT ---------------------------------- | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |182|666645254 6.0| 6.0 6 |182| |185|212212121 1.0| 1.0 1 |185| |204|555564336 5.0| 5.0 5 |204| |215|441153543 3.0| 3.0 3 |215| |221|124436665 4.0| 4.0 4 |221| |225|333321412 2.0| 2.0 2 |225| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 49, Liczba klubów: 36 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 185 |Amadeusz Frodyma |GRACJA | | | | |Wiktoria Krynicka |Zielona Góra | | 2 | F | 225 |Paweł Ujczak |IGLICA | | | | |Aleksandra Drobna |Wrocław | | 3 | F | 215 |Michał Mierzwa |DŻET | | | | |Jagoda Sobczyk |Rzeszów-Boguch. | | 4 | F | 226 |Szymon Zakrzewski |MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA| | | | |Julia Giesek |Mława | | 5 | F | 208 |Dawid Jaruszewski |MISTRAL | | | | |Wiktoria Baranowska |Tarnowskie Góry | | 6 | F | 221 |Michał Repecki |MYKA | | | | |Oliwia Tracz |Zamość | | 7 | F | 182 |Aleksander Chmurzyński |Kuźnia Tańca | | | | |Karolina Półtorak |Kraków | | 8-9 | 1/2 F | 216 |Mateusz Łukasz Myśliński |ST. KREACJI TAŃCA | | | | |Kaja Słomczyńska |Bydgoszcz | | 8-9 | 1/2 F | 219 |Filip Pluta |DANCECLUB | | | | |Marika Zawadzka |Szczecin | | 10-12 | 1/2 F | 199 |Jakub Bielecki |EM STUDIO | | | | |Katarzyna Winiarska |Opole Polskae | | 10-12 | 1/2 F | 201 |Sebastian Bomba |SzT eMiKa | | | | |Magdalena Jakus |Tarnów | | 10-12 | 1/2 F | 204 |Wiktor Grzywaczewski |SUKCES | | | | |Maja Kosińska |Częstochowa | | 13-15 | 1/2 F | 180 |Jakub Aftanasiuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Marta Ejsmont |Gdańsk | | 13-15 | 1/2 F | 190 |Patryk Kujawiński |GRACJA | | | | |Michalina Kanclerz |Zielona Góra | | 13-15 | 1/2 F | 217 |Michał Niegowski |DUET | | | | |Katarzyna Rychlica |Warszawa | | 16 | 1/2 F | 183 |Michał Ciok |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Katarzyna Mitka |Warszawa | | 17-20 | 1/4 F | 188 |Paweł Klecha |ZORBA | | | | |Julia Kazimierczak |Mykanów | | 17-20 | 1/4 F | 195 |Hubert Wdowiak |SAMBA | | | | |Milena Glica |Tarnobrzeg | | 17-20 | 1/4 F | 200 |Łukasz Bieńko |BAWINEK | | | | |Natalia Gancarz |Kraków | | 17-20 | 1/4 F | 214 |Krystian Michalak |BRASIL | | | | |Monika Syzdoł |WARSZAWA | | 21 | 1/4 F | 184 |Hubert Ciurko |AKSEL | | | | |Jagienka Preisner |Rzeszów | | 22-24 | 1/4 F | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 22-24 | 1/4 F | 189 |Mateusz Kramski |GRACJA | | | | |Marta Szkalińska |Zielona Góra | | 22-24 | 1/4 F | 218 |Damian Pik |ESKADRA | | | | |Aleksandra Czerczak |Pabianice | | 25-28 | 1/4 F | 191 |Jan Krzysztof Marcinkowski |MARGO | | | | |Julia Bunikowska |Leszno | | 25-28 | 1/4 F | 206 |Maciej Jagoda |AKTAN | | | | |Wiktoria Jaworska |Wrocław | | 25-28 | 1/4 F | 209 |Karol Jasiewicz |AKSEL | | | | |Klaudia Wilk |Rzeszów | | 25-28 | 1/4 F | 224 |Jakub Srebro |SzT eMiKa | | | | |Klaudia Kawa |Tarnów | | 29-30 | 1/4 F | 186 |Mateusz Stanis Kaleta |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Kaleta |Kraków | | 29-30 | 1/4 F | 203 |Tobiasz Czyrnia |MAESTRO | | | | |Małgorzata Idzik |Opole | | 31-34 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 31-34 | 1/8 B | 193 |Konrad Orwat |GRACJA | | | | |Anna Halat |Zielona Góra | | 31-34 | 1/8 B | 194 |Sebastian Trochymiuk |ZAMEK | | | | |Agata Stanilewicz |Biała Podlaska | | 31-34 | 1/8 B | 227 |Wiktor Łądka |RYTM | | | | |Aleksandra Domin |Żory | | 35-40 | 1/8 B | 181 |Dawid Będkowski |MARENGO | | | | |Anna Łopata |DąbrowaGórnicza | | 35-40 | 1/8 B | 197 |Jan Zagórski |ZORBA | | | | |Ewelina Woźniak |Mykanów | | 35-40 | 1/8 B | 198 |Mateusz Bernad |WIKA | | | | |Agata Lesińska |Olsztyn | | 35-40 | 1/8 B | 207 |Dawid Janas |SUKCES | | | | |Dominika Koza |Częstochowa | | 35-40 | 1/8 B | 212 |Piotr Mandla |NOWY STYL | | | | |Klaudia Gabryś |Bielsko-Biała | | 35-40 | 1/8 B | 220 |Szymon Polaczkiewicz |SUKCES | | | | |Laura Nicpoń |Częstochowa | | 41-49 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 41-49 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 41-49 | 1/8 B | 187 |Kamil Karliński |EVOLUTION | | | | |Agnieszka Karczmarz |Kraków | | 41-49 | 1/8 B | 192 |Michał Orczyk |KLASA | | | | |Aleksandra Kardaś |Tarnów | | 41-49 | 1/8 B | 202 |Kacper Cinal |RAGTIME | | | | |Anna Baszczowska |Kęty | | 41-49 | 1/8 B | 210 |Konrad Kasza |GALA | | | | |Wiktoria Sandra Skiba |Mielec | | 41-49 | 1/8 B | 211 |Marcin Kołodziej |MIX | | | | |Magdalena Wojaczek |Rybnik | | 41-49 | 1/8 B | 222 |Jarosław Rylewicz |BAWINEK | | | | |Monika Grunwald |Kraków | | 41-49 | 1/8 B | 223 |Daniel Seweryn |BAWINEK | | | | |Katarzyna Maria Lorencik |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP Liczba par: 49 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151|XX XX 4| 4 18-24 !|151| |154| 0| 0 42-49 |154| |169| XX X 3| 3 25-27 |169| |174| X 1| 1 33-41 |174| |180| XXXXXXX 7| 7 4-7 !|180| |181| 0| 0 42-49 |181| |182| XX XX XX 6| 6 8-10 !|182| |183| XX XX 4| 4 18-24 !|183| |184|X X XX X 5| 5 11-17 !|184| |185|X XXXXXX 7| 7 4-7 !|185| |186|X X XX 4| 4 18-24 !|186| |187| 0| 0 42-49 |187| |188|XXXX X 5| 5 11-17 !|188| |189|X X XXX 5| 5 11-17 !|189| |190|X X XX 4| 4 18-24 !|190| |191| 0| 0 42-49 |191| |192| 0| 0 42-49 |192| |193|X 1| 1 33-41 |193| |194|X X 2| 2 28-32 |194| |195| X X X 3| 3 25-27 |195| |197| X 1| 1 33-41 |197| |198| X 1| 1 33-41 |198| |199|XX X XX 5| 5 11-17 !|199| |200|XX X X X 5| 5 11-17 !|200| |201|X XX X 4| 4 18-24 !|201| |202| 0| 0 42-49 |202| |203| XX 2| 2 28-32 |203| |204|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !|204| |206| X 1| 1 33-41 |206| |207| XX X 3| 3 25-27 |207| |208|X XX XXX 6| 6 8-10 !|208| |209| X X 2| 2 28-32 |209| |210| 0| 0 42-49 |210| |211| X X 2| 2 28-32 |211| |212|X 1| 1 33-41 |212| |214| X XX XX 5| 5 11-17 !|214| |215|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|215| |216| X X XX 4| 4 18-24 !|216| |217| XX XXX 5| 5 11-17 !|217| |218| X X 2| 2 28-32 |218| |219| XXXXrXX 6| 6 8-10 !|219| |220| X 1| 1 33-41 |220| |221|X XXXXXX 7| 7 4-7 !|221| |222| 0| 0 42-49 |222| |223| X 1| 1 33-41 |223| |224| XXX X 4| 4 18-24 !|224| |225|XXXXXXX X 8| 8 2-3 !|225| |226| XXX XXXX 7| 7 4-7 !|226| |227| X 1| 1 33-41 |227| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |154| 0| 0 17-25 |154| |169| XX 2| 2 7-10 |169| |174| 0| 0 17-25 |174| |181| X 1| 1 11-16 |181| |187| 0| 0 17-25 |187| |191|X X X 3| 3 3-6 !|191| |192| 0| 0 17-25 |192| |193|XX 2| 2 7-10 |193| |194| X X 2| 2 7-10 |194| |195|X XXX X 5| 5 1-2 !|195| |197| X 1| 1 11-16 |197| |198|X 1| 1 11-16 |198| |202| 0| 0 17-25 |202| |203| X X X 3| 3 3-6 !|203| |206| X XX 3| 3 3-6 !|206| |207| X 1| 1 11-16 |207| |209| XX X 3| 3 3-6 !|209| |210| 0| 0 17-25 |210| |211| 0| 0 17-25 |211| |212| X 1| 1 11-16 |212| |218| XXX XX 5| 5 1-2 !|218| |220| X 1| 1 11-16 |220| |222| 0| 0 17-25 |222| |223| 0| 0 17-25 |223| |227| XX 2| 2 7-10 |227| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |151| X X 2| 2 22-24 |151| |180|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|180| |182| XXXXXXXX 8| 8 3-5 !|182| |183| X XX XX 5| 5 14-16 !|183| |184|X X X 3| 3 21 |184| |185|X XXXXXXX 8| 8 3-5 !|185| |186| 0| 0 29-30 |186| |188|XX X X 4| 4 17-20 |188| |189| X X 2| 2 22-24 |189| |190|XXX X XX 6| 6 7-13 !|190| |191| X 1| 1 25-28 |191| |195| X XXX 4| 4 17-20 |195| |199|XX X XX 5| 5 14-16 !|199| |200|XX X X 4| 4 17-20 |200| |201|XX XX X X 6| 6 7-13 !|201| |203| 0| 0 29-30 |203| |204| XXX X XX 6| 6 7-13 !|204| |206| X 1| 1 25-28 |206| |208|XXXXXX X 7| 7 6 !|208| |209| X 1| 1 25-28 |209| |214|XX X X 4| 4 17-20 |214| |215|XX X XXX 6| 6 7-13 !|215| |216|X XX X X 5| 5 14-16 !|216| |217|X X XXXX 6| 6 7-13 !|217| |218| X X 2| 2 22-24 |218| |219| XXXXXX 6| 6 7-13 !|219| |221| XXXXXX 6| 6 7-13 !|221| |224| X 1| 1 25-28 |224| |225|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !|225| |226|XXXXXXXX 8| 8 3-5 !|226| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |180| X 1| 1 13-15 |180| |182| XX XXX 5| 5 5 !|182| |183| 0| 0 16 |183| |185|X X XXXX 6| 6 3-4 !|185| |190|X 1| 1 13-15 |190| |199| X X 2| 2 10-12 |199| |201| X X 2| 2 10-12 |201| |204| X X 2| 2 10-12 |204| |208|XXXX X XX 7| 7 1-2 !|208| |215|XX X X 4| 4 6-7 !|215| |216|XX X 3| 3 8-9 |216| |217| X 1| 1 13-15 |217| |219| X XX 3| 3 8-9 |219| |221|XXXX XX 6| 6 3-4 !|221| |225| XXXXX XX 7| 7 1-2 !|225| |226| X XX X 4| 4 6-7 !|226| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 B QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |182|677777273 7.0| 7.0 7 |182| |185|211162131 1.0| 1.0 1 |185| |208|564655327 5.0| 5.0 5 |208| |215|453243455 3.0| 3.0 3 |215| |221|326516646 6.0| 6.0 6 |221| |225|132321512 2.0| 2.0 2 |225| |226|745434764 4.0| 4.0 4 |226| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 C LATIN - finał Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Jakub Rybicki | | Sędzia B | Nadieżda Martynenko | | Sędzia C | Aleksandra Wojtysiak Westerveen | | Sędzia D | Monika Heinze | | Sędzia E | Janusz Narajewski | | Sędzia F | Ryszard Piasta | | Sędzia G | Wojciech Kowalski | | Sędzia H | Anna Andruszkiewicz | | Sędzia I | Piotr Kordaszewski | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 173 |Miłosz Jakub Weronowski |RESPECT DANCE | | | | |Amelia Rut |Skarżysko-Kam. | | 2 | F | 152 |Bartosz Gryboś |KIEPURA | | | | |Zuzanna Kudzielko |Sosnowiec | | 3 | F | 160 |Karol Mędak |FINEZJA | | | | |Klaudia Stawna |Poznań | | 4 | F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 5 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 6 | F | 172 |Robert Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Kamila Woźniak |Radom | | 7-8 | 1/2 F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 7-8 | 1/2 F | 161 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 9-11 | 1/2 F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 9-11 | 1/2 F | 165 |Bartosz Polański |STACCATO | | | | |Kinga Janiuk |Bystrzyca Kł. | | 9-11 | 1/2 F | 168 |Mikołaj Sygitowicz |CANTINERO | | | | |Wiktoria Misztela |Tomaszów Maz. | | 12 | 1/2 F | 170 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Julia Fajkis |Bielsko-Biała | | 13-18 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 13-18 | 1/4 F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 13-18 | 1/4 F | 153 |Jerzy Górniak |NOWY STYL | | | | |Lidia Struzik |Bielsko-Biała | | 13-18 | 1/4 F | 156 |Kamil Kurek |EVOLUTION | | | | |Paulina Rosik |Kraków | | 13-18 | 1/4 F | 166 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | | 13-18 | 1/4 F | 175 |Dorian Zakrzewski |FORUM | | | | |Beata Zielińska |Zabrze | | 19-22 | 1/4 F | 118 |Mateusz Wójcik |SKT AGH | | | | |Karolina Bujas |Kraków | | 19-22 | 1/4 F | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 19-22 | 1/4 F | 162 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 19-22 | 1/4 F | 171 |Konrad Tułak |MARENGO | | | | |Karolina Drabczyk |DąbrowaGórnicza | | 23-24 | 1/4 F | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 23-24 | 1/4 F | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 25 | 1/4 F | 150 |Janusz Gazda |LIDER | | | | |Natalia Broniecka |Lublin | | 26-29 | 1/8 B | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 26-29 | 1/8 B | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 26-29 | 1/8 B | 148 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 26-29 | 1/8 B | 157 |Grzegorz Lesiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Milena Woźny |Warszawa | | 30-35 | 1/8 B | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 30-35 | 1/8 B | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 30-35 | 1/8 B | 120 |Dennis Zemełka |UKS CATIA | | | | |Aleksandra Czerner |KędzierzynKoźle | | 30-35 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 30-35 | 1/8 B | 159 |Mateusz Miszczuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Agnieszka Lewucha |Gdańsk | | 30-35 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 36-48 | 1/8 B | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 36-48 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 36-48 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Izabela Hejmo |Kraków | | 36-48 | 1/8 B | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 36-48 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 36-48 | 1/8 B | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 36-48 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 36-48 | 1/8 B | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 36-48 | 1/8 B | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 36-48 | 1/8 B | 158 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | |Natalia Bauer |Kraków | | 36-48 | 1/8 B | 164 |Michał Piskorek |RAGTIME | | | | |Jolanta Liszkowska |Kęty | | 36-48 | 1/8 B | 167 |Piotr Sulawa |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Krysta |Bielsko-Biała | | 36-48 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| X 1| 1 33-44 | 58| | 61| 0| 0 45-48 | 61| | 63| 0| 0 45-48 | 63| |101| X 1| 1 33-44 |101| |102| XXX X X 5| 5 13-17 !|102| |103| X 1| 1 33-44 |103| |104| XXXXX X 6| 6 6-12 !|104| |105| X 1| 1 33-44 |105| |106|X X X X 4| 4 18-22 !|106| |107| X X 2| 2 28-32 |107| |108| X 1| 1 33-44 |108| |109| 0| 0 45-48 |109| |110| XXX 3| 3 23-27 |110| |111| X 1| 1 33-44 |111| |112| XXX 3| 3 23-27 |112| |113|X X X 3| 3 23-27 |113| |114| XXXX X 5| 5 13-17 !|114| |115| X X X XX 5| 5 13-17 !|115| |116| X 1| 1 33-44 |116| |117| XXX X 4| 4 18-22 !|117| |118| XXX X 4| 4 18-22 !|118| |119|X XX XX 5| 5 13-17 !|119| |120| X X 2| 2 28-32 |120| |148|XX 2| 2 28-32 |148| |150|X XXX X 5| 5 13-17 !|150| |151|XXXX X X 6| 6 6-12 !|151| |152|XX X XXX 6| 6 6-12 !|152| |153|XXX XXX 6| 6 6-12 !|153| |154| X 1| 1 33-44 |154| |156| X X XX 4| 4 18-22 !|156| |157|X X 2| 2 28-32 |157| |158| 0| 0 45-48 |158| |159| X 1| 1 33-44 |159| |160|XX XX XX 6| 6 6-12 !|160| |161|XX X XXXX 7| 7 3-5 !|161| |162| XXX X 4| 4 18-22 !|162| |164| X 1| 1 33-44 |164| |165|X XXXXX 6| 6 6-12 !|165| |166|X X XXX X 6| 6 6-12 !|166| |167| X 1| 1 33-44 |167| |168|XXXX X XX 7| 7 3-5 !|168| |169| X 1| 1 33-44 |169| |170|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|170| |171|X X X 3| 3 23-27 |171| |172|XXXXX XXX 8| 8 2 !|172| |173|X XXXX XX 7| 7 3-5 !|173| |174| XX 2| 2 28-32 |174| |175| X X X 3| 3 23-27 |175| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| 0| 0 14-26 | 58| | 61| 0| 0 14-26 | 61| | 63| 0| 0 14-26 | 63| |101| 0| 0 14-26 |101| |103| 0| 0 14-26 |103| |105|XX 2| 2 4-7 |105| |107| X 1| 1 8-13 |107| |108| X X 2| 2 4-7 |108| |109| 0| 0 14-26 |109| |110| X XX 3| 3 3 !|110| |111| 0| 0 14-26 |111| |112| X 1| 1 8-13 |112| |113| 0| 0 14-26 |113| |116| 0| 0 14-26 |116| |120| X 1| 1 8-13 |120| |148|X X 2| 2 4-7 |148| |154| X 1| 1 8-13 |154| |157| XX 2| 2 4-7 |157| |158| 0| 0 14-26 |158| |159| X 1| 1 8-13 |159| |164| 0| 0 14-26 |164| |167| 0| 0 14-26 |167| |169| 0| 0 14-26 |169| |171| X X XX 4| 4 2 !|171| |174|X 1| 1 8-13 |174| |175| XXX X XX 6| 6 1 !|175| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |102| X X X 3| 3 13-18 |102| |104|X XXX XX 6| 6 6-11 !|104| |106| XXX 3| 3 13-18 |106| |110| X 1| 1 23-24 |110| |114|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !|114| |115|X XXX X 5| 5 12 !|115| |117| X 1| 1 23-24 |117| |118| XX 2| 2 19-22 |118| |119|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|119| |150| 0| 0 25 |150| |151| X X 2| 2 19-22 |151| |152|XXXX XX X 7| 7 4-5 !|152| |153|XX X 3| 3 13-18 |153| |156| X X X 3| 3 13-18 |156| |160|XXXX XX 6| 6 6-11 !|160| |161|XX XXXXXX 8| 8 2-3 !|161| |162| X X 2| 2 19-22 |162| |165| X X XXXX 6| 6 6-11 !|165| |166| XXX 3| 3 13-18 |166| |168|XXXX X X 6| 6 6-11 !|168| |170|XXX XXX 6| 6 6-11 !|170| |171| X X 2| 2 19-22 |171| |172|XX XX X X 6| 6 6-11 !|172| |173|X XXXXX X 7| 7 4-5 !|173| |175| XX X 3| 3 13-18 |175| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104| XXXX X 5| 5 4-6 !|104| |114|XXXX XXX 7| 7 1-2 !|114| |115|X XXX 4| 4 7-8 |115| |119| X X X 3| 3 9-11 |119| |152|X XX X X 5| 5 4-6 !|152| |160| XXXX XX 6| 6 3 !|160| |161| XXX X 4| 4 7-8 |161| |165| XXX 3| 3 9-11 |165| |168|XX X 3| 3 9-11 |168| |170| XX 2| 2 12 |170| |172|XX X XX 5| 5 4-6 !|172| |173|XXX XXX X 7| 7 1-2 !|173| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|635611525 5.0| 5.0 5 |104| |114|353463413 4.0| 4.0 4 |114| |152|164244232 2.0| 2.0 2 |152| |160|522525351 3.0| 3.0 3 |160| |172|216356646 6.0| 6.0 6 |172| |173|441132164 1.0| 1.0 1 |173| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 173 |Miłosz Jakub Weronowski |RESPECT DANCE | | | | |Amelia Rut |Skarżysko-Kam. | | 2 | F | 160 |Karol Mędak |FINEZJA | | | | |Klaudia Stawna |Poznań | | 3 | F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 4 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 5 | F | 161 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 6 | F | 168 |Mikołaj Sygitowicz |CANTINERO | | | | |Wiktoria Misztela |Tomaszów Maz. | | 7 | F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 8 | 1/2 F | 172 |Robert Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Kamila Woźniak |Radom | | 9 | 1/2 F | 152 |Bartosz Gryboś |KIEPURA | | | | |Zuzanna Kudzielko |Sosnowiec | | 10-11 | 1/2 F | 153 |Jerzy Górniak |NOWY STYL | | | | |Lidia Struzik |Bielsko-Biała | | 10-11 | 1/2 F | 165 |Bartosz Polański |STACCATO | | | | |Kinga Janiuk |Bystrzyca Kł. | | 12-13 | 1/2 F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 12-13 | 1/2 F | 170 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Julia Fajkis |Bielsko-Biała | | 14 | 1/2 F | 175 |Dorian Zakrzewski |FORUM | | | | |Beata Zielińska |Zabrze | | 15-19 | 1/4 F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 15-19 | 1/4 F | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 15-19 | 1/4 F | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 15-19 | 1/4 F | 157 |Grzegorz Lesiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Milena Woźny |Warszawa | | 15-19 | 1/4 F | 162 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 20-23 | 1/4 F | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 20-23 | 1/4 F | 159 |Mateusz Miszczuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Agnieszka Lewucha |Gdańsk | | 20-23 | 1/4 F | 166 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | | 20-23 | 1/4 F | 171 |Konrad Tułak |MARENGO | | | | |Karolina Drabczyk |DąbrowaGórnicza | | 24-25 | 1/4 F | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 24-25 | 1/4 F | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 26-27 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 26-27 | 1/4 F | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 28-31 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 28-31 | 1/8 B | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 28-31 | 1/8 B | 120 |Dennis Zemełka |UKS CATIA | | | | |Aleksandra Czerner |KędzierzynKoźle | | 28-31 | 1/8 B | 156 |Kamil Kurek |EVOLUTION | | | | |Paulina Rosik |Kraków | | 32-35 | 1/8 B | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 32-35 | 1/8 B | 118 |Mateusz Wójcik |SKT AGH | | | | |Karolina Bujas |Kraków | | 32-35 | 1/8 B | 150 |Janusz Gazda |LIDER | | | | |Natalia Broniecka |Lublin | | 32-35 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 36-41 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 36-41 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Izabela Hejmo |Kraków | | 36-41 | 1/8 B | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 36-41 | 1/8 B | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 36-41 | 1/8 B | 167 |Piotr Sulawa |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Krysta |Bielsko-Biała | | 36-41 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 42-48 | 1/8 B | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 42-48 | 1/8 B | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 42-48 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 42-48 | 1/8 B | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 42-48 | 1/8 B | 148 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 42-48 | 1/8 B | 158 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | |Natalia Bauer |Kraków | | 42-48 | 1/8 B | 164 |Michał Piskorek |RAGTIME | | | | |Jolanta Liszkowska |Kęty | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| 0| 0 41-48 | 58| | 61| X 1| 1 32-40 | 61| | 63| 0| 0 41-48 | 63| |101| 0| 0 41-48 |101| |102| X XXX 4| 4 18-21 !|102| |103| 0| 0 41-48 |103| |104| XXXXX XX 7| 7 6-10 !|104| |105| X 1| 1 32-40 |105| |106| X X XX 4| 4 18-21 !|106| |107| X 1| 1 32-40 |107| |108| X X 2| 2 26-31 |108| |109|X XX 3| 3 22-25 |109| |110|X X 2| 2 26-31 |110| |111| 0| 0 41-48 |111| |112| X X 2| 2 26-31 |112| |113|X XX 3| 3 22-25 |113| |114|XXX XX 5| 5 14-17 !|114| |115|XXX XXX 6| 6 11-13 !|115| |116| XX 2| 2 26-31 |116| |117|X XXXX 5| 5 14-17 !|117| |118| 0| 0 41-48 |118| |119| XXXXXXX 7| 7 6-10 !|119| |120| X 1| 1 32-40 |120| |148| 0| 0 41-48 |148| |150| X X 2| 2 26-31 |150| |151| XXXX X 5| 5 14-17 !|151| |152|XX XX XXX 7| 7 6-10 !|152| |153|XXXX X X 6| 6 11-13 !|153| |154| X X X 3| 3 22-25 |154| |156| X X X 3| 3 22-25 |156| |157| X 1| 1 32-40 |157| |158| 0| 0 41-48 |158| |159| X XXX 4| 4 18-21 !|159| |160|XX XXXXXX 8| 8 1-5 !|160| |161|XXXXXX XX 8| 8 1-5 !|161| |162| XXXX X 5| 5 14-17 !|162| |164| X 1| 1 32-40 |164| |165|XX XXX XX 7| 7 6-10 !|165| |166|X XXX 4| 4 18-21 !|166| |167| X 1| 1 32-40 |167| |168|XXXX XXXX 8| 8 1-5 !|168| |169| X 1| 1 32-40 |169| |170|XXXXX XXX 8| 8 1-5 !|170| |171|XX 2| 2 26-31 |171| |172|XXXX X XX 7| 7 6-10 !|172| |173|XXXXX XXX 8| 8 1-5 !|173| |174| X 1| 1 32-40 |174| |175|XXXX X X 6| 6 11-13 !|175| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| 0| 0 21-27 | 58| | 61| X 1| 1 15-20 | 61| | 63| X 1| 1 15-20 | 63| |101| 0| 0 21-27 |101| |103| 0| 0 21-27 |103| |105|XX 2| 2 11-14 |105| |107| X 1| 1 15-20 |107| |108| X 1| 1 15-20 |108| |109| 0| 0 21-27 |109| |110|X XX X 4| 4 3-6 !|110| |111| X X X 3| 3 7-10 |111| |112| XX XX 4| 4 3-6 !|112| |113| X XX 3| 3 7-10 |113| |116|X X X X 4| 4 3-6 !|116| |118| X X 2| 2 11-14 |118| |120|X X X 3| 3 7-10 |120| |148| 0| 0 21-27 |148| |150|X X 2| 2 11-14 |150| |154| XXXX X 5| 5 2 !|154| |156| X X X 3| 3 7-10 |156| |157| X XXX 4| 4 3-6 !|157| |158| 0| 0 21-27 |158| |164| 0| 0 21-27 |164| |167| X 1| 1 15-20 |167| |169| X 1| 1 15-20 |169| |171|XXXXX XX 7| 7 1 !|171| |174| X X 2| 2 11-14 |174| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |102| 0| 0 26-27 |102| |104| XXXXX X 6| 6 6-10 !|104| |106| X XX 3| 3 15-19 |106| |110| 0| 0 26-27 |110| |112| X 1| 1 24-25 |112| |114| XXXXX XX 7| 7 2-5 !|114| |115|X XXX 4| 4 12-14 !|115| |116| X X 2| 2 20-23 |116| |117| XXX 3| 3 15-19 |117| |119|X X XXXX 6| 6 6-10 !|119| |151| XXX 3| 3 15-19 |151| |152|XX X XXXX 7| 7 2-5 !|152| |153|XXXX XX 6| 6 6-10 !|153| |154| X 1| 1 24-25 |154| |157| XXX 3| 3 15-19 |157| |159| X X 2| 2 20-23 |159| |160|XXXX X X 6| 6 6-10 !|160| |161|XX XXXXXX 8| 8 1 !|161| |162|XX X 3| 3 15-19 |162| |165| XX XX 4| 4 12-14 !|165| |166|X X 2| 2 20-23 |166| |168|XXXX X XX 7| 7 2-5 !|168| |170|XXX X 4| 4 12-14 !|170| |171| XX 2| 2 20-23 |171| |172|XXXX X X 6| 6 6-10 !|172| |173|XXX XX XX 7| 7 2-5 !|173| |175| XXX XX 5| 5 11 !|175| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104| XXXXX X 6| 6 3-4 !|104| |114| XXXX XX 6| 6 3-4 !|114| |115|XX XXX 5| 5 5-7 !|115| |119| X 1| 1 12-13 |119| |152|X X X 3| 3 9 |152| |153|X X 2| 2 10-11 |153| |160| XX X XX 5| 5 5-7 !|160| |161| X XXXXXX 7| 7 1-2 !|161| |165| XX 2| 2 10-11 |165| |168|XX X X X 5| 5 5-7 !|168| |170| X 1| 1 12-13 |170| |172|X XX X 4| 4 8 |172| |173|X XX XXXX 7| 7 1-2 !|173| |175| 0| 0 14 |175| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|447311426 4.0| 4.0 4 |104| |114|132656335 3.0| 3.0 3 |114| |115|666767167 7.0| 7.0 7 |115| |160|753125712 2.0| 2.0 2 |160| |161|574442241 5.0| 5.0 5 |161| |168|325574573 6.0| 6.0 6 |168| |173|211233654 1.0| 1.0 1 |173| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 173 |Miłosz Jakub Weronowski |RESPECT DANCE | | | | |Amelia Rut |Skarżysko-Kam. | | 2 | F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 3 | F | 161 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 4 | F | 168 |Mikołaj Sygitowicz |CANTINERO | | | | |Wiktoria Misztela |Tomaszów Maz. | | 5 | F | 172 |Robert Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Kamila Woźniak |Radom | | 6 | F | 152 |Bartosz Gryboś |KIEPURA | | | | |Zuzanna Kudzielko |Sosnowiec | | 7-8 | 1/2 F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 7-8 | 1/2 F | 160 |Karol Mędak |FINEZJA | | | | |Klaudia Stawna |Poznań | | 9-10 | 1/2 F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 9-10 | 1/2 F | 162 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 11-12 | 1/2 F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 11-12 | 1/2 F | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 13-14 | 1/2 F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 13-14 | 1/2 F | 166 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | | 15-16 | 1/2 F | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 15-16 | 1/2 F | 175 |Dorian Zakrzewski |FORUM | | | | |Beata Zielińska |Zabrze | | 17-20 | 1/4 F | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 17-20 | 1/4 F | 153 |Jerzy Górniak |NOWY STYL | | | | |Lidia Struzik |Bielsko-Biała | | 17-20 | 1/4 F | 165 |Bartosz Polański |STACCATO | | | | |Kinga Janiuk |Bystrzyca Kł. | | 17-20 | 1/4 F | 170 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Julia Fajkis |Bielsko-Biała | | 21-22 | 1/4 F | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 21-22 | 1/4 F | 150 |Janusz Gazda |LIDER | | | | |Natalia Broniecka |Lublin | | 23-24 | 1/4 F | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 23-24 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 25-28 | 1/8 B | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 25-28 | 1/8 B | 120 |Dennis Zemełka |UKS CATIA | | | | |Aleksandra Czerner |KędzierzynKoźle | | 25-28 | 1/8 B | 159 |Mateusz Miszczuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Agnieszka Lewucha |Gdańsk | | 25-28 | 1/8 B | 171 |Konrad Tułak |MARENGO | | | | |Karolina Drabczyk |DąbrowaGórnicza | | 29-35 | 1/8 B | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 29-35 | 1/8 B | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 29-35 | 1/8 B | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 29-35 | 1/8 B | 118 |Mateusz Wójcik |SKT AGH | | | | |Karolina Bujas |Kraków | | 29-35 | 1/8 B | 156 |Kamil Kurek |EVOLUTION | | | | |Paulina Rosik |Kraków | | 29-35 | 1/8 B | 157 |Grzegorz Lesiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Milena Woźny |Warszawa | | 29-35 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 36-37 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 36-37 | 1/8 B | 164 |Michał Piskorek |RAGTIME | | | | |Jolanta Liszkowska |Kęty | | 38-48 | 1/8 B | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 38-48 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 38-48 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Izabela Hejmo |Kraków | | 38-48 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 38-48 | 1/8 B | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 38-48 | 1/8 B | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 38-48 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 38-48 | 1/8 B | 148 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 38-48 | 1/8 B | 158 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | |Natalia Bauer |Kraków | | 38-48 | 1/8 B | 167 |Piotr Sulawa |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Krysta |Bielsko-Biała | | 38-48 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| 0| 0 43-48 | 58| | 61| X 1| 1 31-42 | 61| | 63| X 1| 1 31-42 | 63| |101| X 1| 1 31-42 |101| |102|XXX XXX 6| 6 11-14 !|102| |103| X 1| 1 31-42 |103| |104| XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|104| |105| 0| 0 43-48 |105| |106| XXX 3| 3 21-25 |106| |107| X 1| 1 31-42 |107| |108| 0| 0 43-48 |108| |109| 0| 0 43-48 |109| |110| X X 2| 2 26-30 |110| |111| X 1| 1 31-42 |111| |112| XX XX 4| 4 19-20 |112| |113|X XX 3| 3 21-25 |113| |114|XXXXXX X 7| 7 4-10 !|114| |115|X XXXXXX 7| 7 4-10 !|115| |116| X X 2| 2 26-30 |116| |117| X X 2| 2 26-30 |117| |118| X 1| 1 31-42 |118| |119|X XXXX XX 7| 7 4-10 !|119| |120|XX XX 4| 4 19-20 |120| |148| 0| 0 43-48 |148| |150| XX 2| 2 26-30 |150| |151| X XXX X 5| 5 15-18 !|151| |152|XXX X X 5| 5 15-18 !|152| |153|XXXX X 5| 5 15-18 !|153| |154| X 1| 1 31-42 |154| |156| XX X 3| 3 21-25 |156| |157|X 1| 1 31-42 |157| |158| X 1| 1 31-42 |158| |159| X XX 3| 3 21-25 |159| |160|XXXX X X 6| 6 11-14 !|160| |161|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|161| |162| XXXXXXX 7| 7 4-10 !|162| |164| 0| 0 43-48 |164| |165| X XX XXX 6| 6 11-14 !|165| |166|X XXXX X 6| 6 11-14 !|166| |167| X 1| 1 31-42 |167| |168|XXXX XX X 7| 7 4-10 !|168| |169| X X X 3| 3 21-25 |169| |170|XXXXX XX 7| 7 4-10 !|170| |171| X X 2| 2 26-30 |171| |172|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !|172| |173|XXX XXXX 7| 7 4-10 !|173| |174|X 1| 1 31-42 |174| |175|XXX XX 5| 5 15-18 !|175| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| 0| 0 20-30 | 58| | 61| 0| 0 20-30 | 61| | 63| 0| 0 20-30 | 63| |101|XX XX X 5| 5 1-2 !|101| |103| 0| 0 20-30 |103| |105| 0| 0 20-30 |105| |106| X X XX 4| 4 3-6 !|106| |107|X X 2| 2 11-17 |107| |108| X X 2| 2 11-17 |108| |109| 0| 0 20-30 |109| |110|X X X 3| 3 7-10 |110| |111| 0| 0 20-30 |111| |112| X XXX 4| 4 3-6 !|112| |113|XXXX X 5| 5 1-2 !|113| |116|X X X X 4| 4 3-6 !|116| |117| X X 2| 2 11-17 |117| |118| X X 2| 2 11-17 |118| |120|X X X 3| 3 7-10 |120| |148| 0| 0 20-30 |148| |150| X XX X 4| 4 3-6 !|150| |154| X 1| 1 18-19 |154| |156| X X 2| 2 11-17 |156| |157| XX 2| 2 11-17 |157| |158| 0| 0 20-30 |158| |159| X X X 3| 3 7-10 |159| |164| X 1| 1 18-19 |164| |167| 0| 0 20-30 |167| |169| X X 2| 2 11-17 |169| |171| XX X 3| 3 7-10 |171| |174| 0| 0 20-30 |174| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |101| X 1| 1 23-24 |101| |102| X 1| 1 23-24 |102| |104|XXXXX 5| 5 8-11 !|104| |106| XXXX X 5| 5 8-11 !|106| |112| XXX 3| 3 17-20 |112| |113| XXXX 4| 4 12-16 !|113| |114| XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|114| |115|X XXX 4| 4 12-16 !|115| |116| X X 2| 2 21-22 |116| |119|X X XXXX 6| 6 6-7 !|119| |150| X X 2| 2 21-22 |150| |151| XX XX 4| 4 12-16 !|151| |152|XXXX X XX 7| 7 4-5 !|152| |153|XX X 3| 3 17-20 |153| |160| XXX XX 5| 5 8-11 !|160| |161|X XXXXX X 7| 7 4-5 !|161| |162|XX XXX 5| 5 8-11 !|162| |165| X XX 3| 3 17-20 |165| |166|X XXX 4| 4 12-16 !|166| |168|XXXX X X 6| 6 6-7 !|168| |170|X X X 3| 3 17-20 |170| |172|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|172| |173|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !|173| |175| X X XX 4| 4 12-16 !|175| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104| XX X 3| 3 9-10 |104| |106| X 1| 1 13-14 |106| |113| 0| 0 15-16 |113| |114|X X XXX 5| 5 4-6 !|114| |115| XX X X 4| 4 7-8 |115| |119| XX 2| 2 11-12 |119| |151| X X 2| 2 11-12 |151| |152|XX XX X 5| 5 4-6 !|152| |160| XX X X 4| 4 7-8 |160| |161|XX XXXX X 7| 7 1 !|161| |162| X XX 3| 3 9-10 |162| |166| X 1| 1 13-14 |166| |168|XXXX X 5| 5 4-6 !|168| |172|XX X XXX 6| 6 2-3 !|172| |173|X XXXX X 6| 6 2-3 !|173| |175| 0| 0 15-16 |175| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |114|552222135 2.0| 2.0 2 |114| |152|345535654 6.0| 6.0 6 |152| |161|664613321 3.0| 3.0 3 |161| |168|233464563 4.0| 4.0 4 |168| |172|126356446 5.0| 5.0 5 |172| |173|411141212 1.0| 1.0 1 |173| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 2 | F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 3 | F | 173 |Miłosz Jakub Weronowski |RESPECT DANCE | | | | |Amelia Rut |Skarżysko-Kam. | | 4 | F | 161 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 5 | F | 152 |Bartosz Gryboś |KIEPURA | | | | |Zuzanna Kudzielko |Sosnowiec | | 6 | F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 7 | 1/2 F | 168 |Mikołaj Sygitowicz |CANTINERO | | | | |Wiktoria Misztela |Tomaszów Maz. | | 8-10 | 1/2 F | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 8-10 | 1/2 F | 153 |Jerzy Górniak |NOWY STYL | | | | |Lidia Struzik |Bielsko-Biała | | 8-10 | 1/2 F | 172 |Robert Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Kamila Woźniak |Radom | | 11-12 | 1/2 F | 162 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 11-12 | 1/2 F | 165 |Bartosz Polański |STACCATO | | | | |Kinga Janiuk |Bystrzyca Kł. | | 13-16 | 1/4 F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 13-16 | 1/4 F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 13-16 | 1/4 F | 159 |Mateusz Miszczuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Agnieszka Lewucha |Gdańsk | | 13-16 | 1/4 F | 170 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Julia Fajkis |Bielsko-Biała | | 17 | 1/4 F | 160 |Karol Mędak |FINEZJA | | | | |Klaudia Stawna |Poznań | | 18-20 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 18-20 | 1/4 F | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 18-20 | 1/4 F | 166 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | | 21-25 | 1/4 F | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 21-25 | 1/4 F | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 21-25 | 1/4 F | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 21-25 | 1/4 F | 156 |Kamil Kurek |EVOLUTION | | | | |Paulina Rosik |Kraków | | 21-25 | 1/4 F | 175 |Dorian Zakrzewski |FORUM | | | | |Beata Zielińska |Zabrze | | 26-33 | 1/4 F | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 26-33 | 1/4 F | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 26-33 | 1/4 F | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 26-33 | 1/4 F | 118 |Mateusz Wójcik |SKT AGH | | | | |Karolina Bujas |Kraków | | 26-33 | 1/4 F | 120 |Dennis Zemełka |UKS CATIA | | | | |Aleksandra Czerner |KędzierzynKoźle | | 26-33 | 1/4 F | 148 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 26-33 | 1/4 F | 150 |Janusz Gazda |LIDER | | | | |Natalia Broniecka |Lublin | | 26-33 | 1/4 F | 171 |Konrad Tułak |MARENGO | | | | |Karolina Drabczyk |DąbrowaGórnicza | | 34-41 | 1/8 B | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 34-41 | 1/8 B | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 34-41 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 34-41 | 1/8 B | 157 |Grzegorz Lesiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Milena Woźny |Warszawa | | 34-41 | 1/8 B | 164 |Michał Piskorek |RAGTIME | | | | |Jolanta Liszkowska |Kęty | | 34-41 | 1/8 B | 167 |Piotr Sulawa |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Krysta |Bielsko-Biała | | 34-41 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 34-41 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 42-48 | 1/8 B | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 42-48 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 42-48 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Izabela Hejmo |Kraków | | 42-48 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 42-48 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 42-48 | 1/8 B | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 42-48 | 1/8 B | 158 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | |Natalia Bauer |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| 0| 0 39-48 | 58| | 61| 0| 0 39-48 | 61| | 63| 0| 0 39-48 | 63| |101| X 1| 1 33-38 |101| |102|X X X 3| 3 21-26 |102| |103| 0| 0 39-48 |103| |104|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|104| |105| X 1| 1 33-38 |105| |106| X XXX 4| 4 18-20 !|106| |107| X 1| 1 33-38 |107| |108| X XX 3| 3 21-26 |108| |109| 0| 0 39-48 |109| |110| X X 2| 2 27-32 |110| |111| X X 2| 2 27-32 |111| |112| X 1| 1 33-38 |112| |113| X X X 3| 3 21-26 |113| |114| XX XXXX 6| 6 10-14 !|114| |115|X XXXXXXX 8| 8 2-5 !|115| |116| 0| 0 39-48 |116| |117| X 1| 1 33-38 |117| |118| X X 2| 2 27-32 |118| |119|X XXXX XX 7| 7 6-9 !|119| |120|XXX XX 5| 5 15-17 !|120| |148| X X 2| 2 27-32 |148| |150| 0| 0 39-48 |150| |151| XX XXXX 6| 6 10-14 !|151| |152|XXXXXX XX 8| 8 2-5 !|152| |153|XX X X 4| 4 18-20 !|153| |154| X X 2| 2 27-32 |154| |156| XX X 3| 3 21-26 |156| |157| XXX 3| 3 21-26 |157| |158|X X 2| 2 27-32 |158| |159| X XX 3| 3 21-26 |159| |160|XXXXXX X 7| 7 6-9 !|160| |161|XX XXXXXX 8| 8 2-5 !|161| |162| XXXX X X 6| 6 10-14 !|162| |164| 0| 0 39-48 |164| |165|XXXXX XXX 8| 8 2-5 !|165| |166|X XXXX 5| 5 15-17 !|166| |167| 0| 0 39-48 |167| |168|XXXX XX X 7| 7 6-9 !|168| |169| X 1| 1 33-38 |169| |170|XXX XX 5| 5 15-17 !|170| |171|XX X X 4| 4 18-20 !|171| |172|XXXXX X X 7| 7 6-9 !|172| |173|XXX XX X 6| 6 10-14 !|173| |174| 0| 0 39-48 |174| |175|XXXX X X 6| 6 10-14 !|175| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| 0| 0 22-28 | 58| | 61| 0| 0 22-28 | 61| | 63| 0| 0 22-28 | 63| |101| XX 2| 2 3-13 !|101| |102| X X 2| 2 3-13 !|102| |103| 0| 0 22-28 |103| |105|XX 2| 2 3-13 !|105| |107| X X X 3| 3 1-2 !|107| |108|X X 2| 2 3-13 !|108| |109| X 1| 1 14-21 |109| |110| X X 2| 2 3-13 !|110| |111| 0| 0 22-28 |111| |112| X X 2| 2 3-13 !|112| |113| X 1| 1 14-21 |113| |116| X X 2| 2 3-13 !|116| |117| 0| 0 22-28 |117| |118| X X 2| 2 3-13 !|118| |148| X X 2| 2 3-13 !|148| |150|X X 2| 2 3-13 !|150| |154| X 1| 1 14-21 |154| |156| XX 2| 2 3-13 !|156| |157| X 1| 1 14-21 |157| |158| 0| 0 22-28 |158| |159|X X X 3| 3 1-2 !|159| |164| X 1| 1 14-21 |164| |167| X 1| 1 14-21 |167| |169| X 1| 1 14-21 |169| |174| X 1| 1 14-21 |174| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |101| 0| 0 26-33 |101| |102|X X 2| 2 18-20 |102| |104| X XXX X 5| 5 10-12 !|104| |105| X 1| 1 21-25 |105| |106| X XXX 4| 4 13-16 |106| |107| 0| 0 26-33 |107| |108| X 1| 1 21-25 |108| |110| X X 2| 2 18-20 |110| |112| X 1| 1 21-25 |112| |114|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !|114| |115|X X XXXXX 7| 7 4-6 !|115| |116| 0| 0 26-33 |116| |118| 0| 0 26-33 |118| |119| XXXX 4| 4 13-16 |119| |120| 0| 0 26-33 |120| |148| 0| 0 26-33 |148| |150| 0| 0 26-33 |150| |151| XXX XXX 6| 6 7-9 !|151| |152|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|152| |153|XXXXX X 6| 6 7-9 !|153| |156| X 1| 1 21-25 |156| |159|X XX X 4| 4 13-16 |159| |160| X X X 3| 3 17 |160| |161|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|161| |162|XXXXX 5| 5 10-12 !|162| |165| X XXXXXX 7| 7 4-6 !|165| |166| X X 2| 2 18-20 |166| |168|XXXX X 5| 5 10-12 !|168| |170|XXX X 4| 4 13-16 |170| |171| 0| 0 26-33 |171| |172|XXXXX X X 7| 7 4-6 !|172| |173|X X XXXX 6| 6 7-9 !|173| |175| X 1| 1 21-25 |175| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104| XXXXXXX 7| 7 2 !|104| |114|X XX XXX 6| 6 3-4 !|114| |115| XX XXX X 6| 6 3-4 !|115| |151| X X X 3| 3 8-10 |151| |152|XX X XX 5| 5 5-6 !|152| |153| X XX 3| 3 8-10 |153| |161|X XXXXXXX 8| 8 1 !|161| |162| X X 2| 2 11-12 |162| |165| X X 2| 2 11-12 |165| |168|XX X X 4| 4 7 |168| |172|X X X 3| 3 8-10 |172| |173|X X XX X 5| 5 5-6 !|173| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C PASODOBLE ---------------------------------- | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|646111116 1.0| 1.0 1 |104| |114|432334233 2.0| 2.0 2 |114| |115|555655365 6.0| 6.0 6 |115| |152|123446624 5.0| 5.0 5 |152| |161|264522441 4.0| 4.0 4 |161| |173|311263552 3.0| 3.0 3 |173| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE Liczba wszystkich par: 48, Liczba klubów: 38 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 160 |Karol Mędak |FINEZJA | | | | |Klaudia Stawna |Poznań | | 2 | F | 161 |Bartosz Nabiałczyk |ST DOBROWOLSCY | | | | |Natalia Kaliściak |Częstochowa | | 3 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 4 | F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 5 | F | 168 |Mikołaj Sygitowicz |CANTINERO | | | | |Wiktoria Misztela |Tomaszów Maz. | | 6 | F | 152 |Bartosz Gryboś |KIEPURA | | | | |Zuzanna Kudzielko |Sosnowiec | | 7-9 | 1/2 F | 153 |Jerzy Górniak |NOWY STYL | | | | |Lidia Struzik |Bielsko-Biała | | 7-9 | 1/2 F | 173 |Miłosz Jakub Weronowski |RESPECT DANCE | | | | |Amelia Rut |Skarżysko-Kam. | | 7-9 | 1/2 F | 175 |Dorian Zakrzewski |FORUM | | | | |Beata Zielińska |Zabrze | | 10 | 1/2 F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 11 | 1/2 F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 12 | 1/2 F | 162 |Mariusz Noworyta |BAWINEK | | | | |Justyna Fatyga |Kraków | | 13-15 | 1/4 F | 120 |Dennis Zemełka |UKS CATIA | | | | |Aleksandra Czerner |KędzierzynKoźle | | 13-15 | 1/4 F | 170 |Kamil Talik |NOWY STYL | | | | |Julia Fajkis |Bielsko-Biała | | 13-15 | 1/4 F | 172 |Robert Urbański |CENTRUM TAŃCA | | | | |Kamila Woźniak |Radom | | 16-17 | 1/4 F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 16-17 | 1/4 F | 157 |Grzegorz Lesiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Milena Woźny |Warszawa | | 18 | 1/4 F | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 19-23 | 1/4 F | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 19-23 | 1/4 F | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 19-23 | 1/4 F | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 19-23 | 1/4 F | 159 |Mateusz Miszczuk |CENTRUM TRÓJMIASTO | | | | |Agnieszka Lewucha |Gdańsk | | 19-23 | 1/4 F | 164 |Michał Piskorek |RAGTIME | | | | |Jolanta Liszkowska |Kęty | | 24-26 | 1/4 F | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 24-26 | 1/4 F | 158 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | |Natalia Bauer |Kraków | | 24-26 | 1/4 F | 171 |Konrad Tułak |MARENGO | | | | |Karolina Drabczyk |DąbrowaGórnicza | | 27-30 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Izabela Hejmo |Kraków | | 27-30 | 1/8 B | 151 |Gabriel Gorczak |ASTRA | | | | |Natalia Gierszewska |Szczecin | | 27-30 | 1/8 B | 166 |Maciej Sikora |DANCE TEAM | | | | |Maria Siemieniec |Wrocław | | 27-30 | 1/8 B | 167 |Piotr Sulawa |NOWY STYL | | | | |Agnieszka Krysta |Bielsko-Biała | | 31-42 | 1/8 B | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 31-42 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 31-42 | 1/8 B | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 31-42 | 1/8 B | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 31-42 | 1/8 B | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 31-42 | 1/8 B | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 31-42 | 1/8 B | 118 |Mateusz Wójcik |SKT AGH | | | | |Karolina Bujas |Kraków | | 31-42 | 1/8 B | 148 |Grzegorz Cichoński |KADRYL | | | | |Ewa Sliżewska |Białystok | | 31-42 | 1/8 B | 150 |Janusz Gazda |LIDER | | | | |Natalia Broniecka |Lublin | | 31-42 | 1/8 B | 154 |Jerzy Krzeszowiak |EVOLUTION | | | | |Karolina Schmidt |Kraków | | 31-42 | 1/8 B | 169 |Emanuel Słociński |RYTM | | | | |Klaudia Benisz |Żory | | 31-42 | 1/8 B | 174 |Adam Wiernicki |RONDO | | | | |Adrianna Belka |Rybnik | | 43-48 | 1/8 B | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 43-48 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 43-48 | 1/8 B | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 43-48 | 1/8 B | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 43-48 | 1/8 B | 156 |Kamil Kurek |EVOLUTION | | | | |Paulina Rosik |Kraków | | 43-48 | 1/8 B | 165 |Bartosz Polański |STACCATO | | | | |Kinga Janiuk |Bystrzyca Kł. | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE Liczba par: 48 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| 0| 0 41-48 | 58| | 61| 0| 0 41-48 | 61| | 63| X XX 3| 3 20-28 | 63| |101| X XXX 4| 4 16-19 !|101| |102|X X X 3| 3 20-28 |102| |103| 0| 0 41-48 |103| |104| XXXXXX 6| 6 10-12 !|104| |105| 0| 0 41-48 |105| |106| X X XX X 5| 5 13-15 !|106| |107| X 1| 1 34-40 |107| |108| X 1| 1 34-40 |108| |109| 0| 0 41-48 |109| |110| X X X 3| 3 20-28 |110| |111| 0| 0 41-48 |111| |112| 0| 0 41-48 |112| |113| 0| 0 41-48 |113| |114|XXXX XXX 7| 7 7-9 !|114| |115|XXXXXXX X 8| 8 1-6 !|115| |116| X XX 3| 3 20-28 |116| |117| X 1| 1 34-40 |117| |118| X XX 3| 3 20-28 |118| |119|X X XX 4| 4 16-19 !|119| |120|X X X X 4| 4 16-19 !|120| |148|XX X 3| 3 20-28 |148| |150| X X X 3| 3 20-28 |150| |151| XX X 3| 3 20-28 |151| |152|XXXXXXX X 8| 8 1-6 !|152| |153|XXXX XX X 7| 7 7-9 !|153| |154| X X 2| 2 29-33 |154| |156| X 1| 1 34-40 |156| |157| X X XXX 5| 5 13-15 !|157| |158| X 1| 1 34-40 |158| |159| X X 2| 2 29-33 |159| |160|XXXXX XX 7| 7 7-9 !|160| |161|X XXXXXXX 8| 8 1-6 !|161| |162|XX XXXXXX 8| 8 1-6 !|162| |164| XXX X 4| 4 16-19 !|164| |165|X X X 3| 3 20-28 |165| |166|X X 2| 2 29-33 |166| |167| X 1| 1 34-40 |167| |168|XXXX XXXX 8| 8 1-6 !|168| |169| X X 2| 2 29-33 |169| |170|X XX XXX 6| 6 10-12 !|170| |171| X 1| 1 34-40 |171| |172|XXXXX XXX 8| 8 1-6 !|172| |173|XXXX X 5| 5 13-15 !|173| |174| X X 2| 2 29-33 |174| |175|X XX XXX 6| 6 10-12 !|175| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 58| X 1| 1 12-23 | 58| | 61| X 1| 1 12-23 | 61| | 63| X X 2| 2 8-11 | 63| |102| 0| 0 24-29 |102| |103| 0| 0 24-29 |103| |105| 0| 0 24-29 |105| |107| X 1| 1 12-23 |107| |108| X 1| 1 12-23 |108| |109| X XXXX 5| 5 1-2 !|109| |110|X XX XX 5| 5 1-2 !|110| |111| X X X 3| 3 3-7 !|111| |112| 0| 0 24-29 |112| |113| X 1| 1 12-23 |113| |116| X 1| 1 12-23 |116| |117|X X X 3| 3 3-7 !|117| |118| X 1| 1 12-23 |118| |148| X 1| 1 12-23 |148| |150| X 1| 1 12-23 |150| |151| X X 2| 2 8-11 |151| |154| X 1| 1 12-23 |154| |156| 0| 0 24-29 |156| |158| X XX 3| 3 3-7 !|158| |159|X X X 3| 3 3-7 !|159| |165| 0| 0 24-29 |165| |166|X X 2| 2 8-11 |166| |167|XX 2| 2 8-11 |167| |169| X 1| 1 12-23 |169| |171| X X X 3| 3 3-7 !|171| |174| X 1| 1 12-23 |174| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |101| X X 2| 2 18 |101| |104| X XXX XX 6| 6 6-11 !|104| |106| X XX 3| 3 16-17 |106| |109| X 1| 1 19-23 |109| |110| X 1| 1 19-23 |110| |111| 0| 0 24-26 |111| |114|XXXXX XXX 8| 8 4 !|114| |115|X XXX X 5| 5 12 !|115| |117| X 1| 1 19-23 |117| |119|X X XXXX 6| 6 6-11 !|119| |120|XXX X 4| 4 13-15 |120| |152|XX X X XX 6| 6 6-11 !|152| |153|XXXX X X 6| 6 6-11 !|153| |157| XXX 3| 3 16-17 |157| |158| 0| 0 24-26 |158| |159| X 1| 1 19-23 |159| |160|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|160| |161|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|161| |162|X XXXXX 6| 6 6-11 !|162| |164| X 1| 1 19-23 |164| |168|XXXXXX X 7| 7 5 !|168| |170| XXXX 4| 4 13-15 |170| |171| 0| 0 24-26 |171| |172|XXX X 4| 4 13-15 |172| |173|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !|173| |175| XXX XXX 6| 6 6-11 !|175| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104| XXXXX 5| 5 4-6 !|104| |114| XXX X X 5| 5 4-6 !|114| |115| XX 2| 2 11 |115| |119|X X X 3| 3 10 |119| |152|XX XX XXX 7| 7 2 !|152| |153|XXX X 4| 4 7-9 |153| |160| XX X X X 5| 5 4-6 !|160| |161|X XXXXX 6| 6 3 !|161| |162| X 1| 1 12 |162| |168|XXXXXX XX 8| 8 1 !|168| |173|XXXX 4| 4 7-9 |173| |175| XX XX 4| 4 7-9 |175| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|666311116 3.0| 3.0 3 |104| |114|541166244 4.0| 4.0 4 |114| |152|352545455 6.0| 6.0 6 |152| |160|423222622 1.0| 1.0 1 |160| |161|234633331 2.0| 2.0 2 |161| |168|115454563 5.0| 5.0 5 |168| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 C STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Janusz Narajewski | | Sędzia B | Ryszard Piasta | | Sędzia C | Marcin Politowski | | Sędzia D | Paweł de Pourbaix | | Sędzia E | Stanisław Smoroń | | Sędzia F | Wojciech Kowalski | | Sędzia G | Paweł Włodzimierz | | Sędzia H | Anna Andruszkiewicz | | Sędzia I | Piotr Kordaszewski | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 46, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 2 | F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 3 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 4 | F | 143 |Sandro Tchórzewski |LATINA | | | | |Oliwia Radwan |Wolsztyn | | 5 | F | 129 |Jakub Markowiak |ALFA-ASTRA | | | | |Anna Kałuża |Stargard | | 6 | F | 126 |Kajetan Juszczyk |GASIEK | | | | |Gabriela Chwajta |Rzeszów | | 7-8 | 1/2 F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 7-8 | 1/2 F | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 9 | 1/2 F | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 10-12 | 1/2 F | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 10-12 | 1/2 F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 10-12 | 1/2 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 13-15 | 1/2 F | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 13-15 | 1/2 F | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 13-15 | 1/2 F | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 16-18 | 1/4 F | 133 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 16-18 | 1/4 F | 134 |Kornel Pawłowski |MERENGUE | | | | |Kamila Kapuścińska |Stalowa Wola | | 16-18 | 1/4 F | 135 |Konrad Piechota |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Mysiorek |Stargard | | 19-22 | 1/4 F | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 19-22 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 19-22 | 1/4 F | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 19-22 | 1/4 F | 147 |Łukasz Łapiński |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 23 | 1/4 F | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 24 | 1/4 F | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 25-27 | 1/8 B | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 25-27 | 1/8 B | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 25-27 | 1/8 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 28-32 | 1/8 B | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 28-32 | 1/8 B | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 28-32 | 1/8 B | 127 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 28-32 | 1/8 B | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 28-32 | 1/8 B | 146 |Michał Zdebski |SEMPRE | | | | |Agnieszka Niechciał |Kraków | | 33-39 | 1/8 B | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 33-39 | 1/8 B | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 33-39 | 1/8 B | 124 |Paweł Halama |BAWINEK | | | | |Iwona Cieślik |Kraków | | 33-39 | 1/8 B | 131 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 33-39 | 1/8 B | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 33-39 | 1/8 B | 140 |Wojciech Szymaniec |RONDO | | | | |Aneta Wojak |Rybnik | | 33-39 | 1/8 B | 285 |Jarosław Jastrzębski |SEMPRE | | | | |Katarzyna Maria Róg |Kraków | | 40-46 | 1/8 B | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 40-46 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 40-46 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 40-46 | 1/8 B | 123 |Marek Grzybowski |BAWINEK | | | | |Aleksandra Kanas |Kraków | | 40-46 | 1/8 B | 136 |Marcin Zbigniew Rapacz |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 40-46 | 1/8 B | 138 |Daniel Skowron |BAWINEK | | | | |Barbara Joanna Dębowska |Kraków | | 40-46 | 1/8 B | 256 |Maciej Słodownik |PROJECT N. M. | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI Liczba par: 46 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| 0| 0 40-46 | 71| | 72|XX XXXX 6| 6 7-11 !| 72| | 74| X XX 3| 3 22-30 | 74| | 78| XXXXX 5| 5 12-18 !| 78| | 82| X X 2| 2 31-35 | 82| |101| 0| 0 40-46 |101| |102| X XX 3| 3 22-30 |102| |103| X X 2| 2 31-35 |103| |104|XXXXX XX 7| 7 3-6 !|104| |105|X XXXX X 6| 6 7-11 !|105| |106| XXX XX X 6| 6 7-11 !|106| |107|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !|107| |108|XX X XX 5| 5 12-18 !|108| |109| XX 2| 2 31-35 |109| |110|XXX X 4| 4 19-21 |110| |111|XX X 3| 3 22-30 |111| |112|XXXXXXX 7| 7 3-6 !|112| |113| X X 2| 2 31-35 |113| |114| XX XX X 5| 5 12-18 !|114| |115|X XXX XXX 7| 7 3-6 !|115| |116|XX X 3| 3 22-30 |116| |117|X 1| 1 36-39 |117| |119|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !|119| |123| 0| 0 40-46 |123| |124| X 1| 1 36-39 |124| |125| XX X 3| 3 22-30 |125| |126| X XX X X 5| 5 12-18 !|126| |127|X 1| 1 36-39 |127| |128| X XX 3| 3 22-30 |128| |129|X X XXXXX 7| 7 3-6 !|129| |130|X X X 3| 3 22-30 |130| |131| X X 2| 2 31-35 |131| |132|XX X 3| 3 22-30 |132| |133| XX X 3| 3 22-30 |133| |134| XXX X 4| 4 19-21 |134| |135| XXX XX 5| 5 12-18 !|135| |136| 0| 0 40-46 |136| |138| 0| 0 40-46 |138| |140| X 1| 1 36-39 |140| |142| XXXX XX 6| 6 7-11 !|142| |143| XXX X XX 6| 6 7-11 !|143| |145|XXXX X 5| 5 12-18 !|145| |146| XX X X 4| 4 19-21 |146| |147|XXXX X 5| 5 12-18 !|147| |256| 0| 0 40-46 |256| |285| 0| 0 40-46 |285| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| 0| 0 22-28 | 71| | 74| X 1| 1 15-21 | 74| | 82| X 1| 1 15-21 | 82| |101| XX 2| 2 10-14 |101| |102| XX XX 4| 4 3-6 !|102| |103| 0| 0 22-28 |103| |109|X X 2| 2 10-14 |109| |110| X X XX 4| 4 3-6 !|110| |111| 0| 0 22-28 |111| |113|X XX 3| 3 7-9 |113| |116| XXX 3| 3 7-9 |116| |117| XX XXXX 6| 6 1-2 !|117| |123| 0| 0 22-28 |123| |124| X 1| 1 15-21 |124| |125| X X X 3| 3 7-9 |125| |127| XX 2| 2 10-14 |127| |128| XX XX 4| 4 3-6 !|128| |130|X X 2| 2 10-14 |130| |131| X 1| 1 15-21 |131| |132|X 1| 1 15-21 |132| |133|X XX X 4| 4 3-6 !|133| |134|X XX XX X 6| 6 1-2 !|134| |136| 0| 0 22-28 |136| |138| 0| 0 22-28 |138| |140| X 1| 1 15-21 |140| |146| X X 2| 2 10-14 |146| |256| 0| 0 22-28 |256| |285| X 1| 1 15-21 |285| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 72|XX XX 4| 4 12-15 !| 72| | 78| XX 2| 2 19-22 | 78| |102| XX 2| 2 19-22 |102| |104|X XX X 4| 4 12-15 !|104| |105| X 1| 1 23 |105| |106| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !|106| |107|XX X X 4| 4 12-15 !|107| |108| 0| 0 24 |108| |110|X X 2| 2 19-22 |110| |112| XXXXXX 6| 6 8 !|112| |114|XXX XXX X 7| 7 4-7 !|114| |115|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|115| |117| X XXX X 5| 5 9-11 !|117| |119|X XX XXXX 7| 7 4-7 !|119| |126|XX XX XXX 7| 7 4-7 !|126| |128| XXXX X 5| 5 9-11 !|128| |129|XXXXXXXX 8| 8 2-3 !|129| |133| XX X 3| 3 16-18 |133| |134| X X X 3| 3 16-18 |134| |135|X XX 3| 3 16-18 |135| |142|XX XX X 5| 5 9-11 !|142| |143|XXXX X XX 7| 7 4-7 !|143| |145| XX X X 4| 4 12-15 !|145| |147| XX 2| 2 19-22 |147| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 72| 0| 0 13-15 | 72| |104|XXX XX 5| 5 5-6 !|104| |106| XXXX XXX 7| 7 1-3 !|106| |107| X X 2| 2 10-12 |107| |112| XXX 3| 3 9 |112| |114| X X 2| 2 10-12 |114| |115|XXX XXXX 7| 7 1-3 !|115| |117| 0| 0 13-15 |117| |119|X XXX 4| 4 7-8 |119| |126|XX XX XXX 7| 7 1-3 !|126| |128| 0| 0 13-15 |128| |129|XXXXXX 6| 6 4 !|129| |142| X X XX 4| 4 7-8 |142| |143|XXX X X 5| 5 5-6 !|143| |145| X X 2| 2 10-12 |145| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|134664133 3.0| 3.0 3 |104| |106|552355221 2.0| 2.0 2 |106| |115|413511312 1.0| 1.0 1 |115| |126|666136465 6.0| 6.0 6 |126| |129|245223656 5.0| 5.0 5 |129| |143|321442544 4.0| 4.0 4 |143| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO Liczba wszystkich par: 46, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 2 | F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 3 | F | 143 |Sandro Tchórzewski |LATINA | | | | |Oliwia Radwan |Wolsztyn | | 4 | F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 5 | F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 6 | F | 129 |Jakub Markowiak |ALFA-ASTRA | | | | |Anna Kałuża |Stargard | | 7 | F | 133 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 8-11 | 1/2 F | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 8-11 | 1/2 F | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 8-11 | 1/2 F | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 8-11 | 1/2 F | 126 |Kajetan Juszczyk |GASIEK | | | | |Gabriela Chwajta |Rzeszów | | 12-13 | 1/2 F | 135 |Konrad Piechota |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Mysiorek |Stargard | | 12-13 | 1/2 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 14 | 1/2 F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 15-19 | 1/4 F | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 15-19 | 1/4 F | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 15-19 | 1/4 F | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 15-19 | 1/4 F | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 15-19 | 1/4 F | 147 |Łukasz Łapiński |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 20-21 | 1/4 F | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 20-21 | 1/4 F | 134 |Kornel Pawłowski |MERENGUE | | | | |Kamila Kapuścińska |Stalowa Wola | | 22-28 | 1/4 F | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 22-28 | 1/4 F | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 22-28 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 22-28 | 1/4 F | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 22-28 | 1/4 F | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 22-28 | 1/4 F | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 22-28 | 1/4 F | 131 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 29-32 | 1/4 F | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 29-32 | 1/4 F | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 29-32 | 1/4 F | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 29-32 | 1/4 F | 146 |Michał Zdebski |SEMPRE | | | | |Agnieszka Niechciał |Kraków | | 33-34 | 1/8 B | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 33-34 | 1/8 B | 138 |Daniel Skowron |BAWINEK | | | | |Barbara Joanna Dębowska |Kraków | | 35-39 | 1/8 B | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 35-39 | 1/8 B | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 35-39 | 1/8 B | 123 |Marek Grzybowski |BAWINEK | | | | |Aleksandra Kanas |Kraków | | 35-39 | 1/8 B | 124 |Paweł Halama |BAWINEK | | | | |Iwona Cieślik |Kraków | | 35-39 | 1/8 B | 136 |Marcin Zbigniew Rapacz |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 40-46 | 1/8 B | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 40-46 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 40-46 | 1/8 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 40-46 | 1/8 B | 127 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 40-46 | 1/8 B | 140 |Wojciech Szymaniec |RONDO | | | | |Aneta Wojak |Rybnik | | 40-46 | 1/8 B | 256 |Maciej Słodownik |PROJECT N. M. | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 40-46 | 1/8 B | 285 |Jarosław Jastrzębski |SEMPRE | | | | |Katarzyna Maria Róg |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO Liczba par: 46 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| X X 2| 2 27-39 | 71| | 72|XX XX 4| 4 15-20 !| 72| | 74|X X 2| 2 27-39 | 74| | 78| X XX 3| 3 21-26 | 78| | 82| XX 2| 2 27-39 | 82| |101| X X 2| 2 27-39 |101| |102|XX X 3| 3 21-26 |102| |103| XXXX 4| 4 15-20 !|103| |104|X X XXX 5| 5 11-14 !|104| |105| X X 2| 2 27-39 |105| |106|XXXX XX X 7| 7 4-8 !|106| |107| XX X X 4| 4 15-20 !|107| |108|X X 2| 2 27-39 |108| |109| XX X 3| 3 21-26 |109| |110|XX X X 4| 4 15-20 !|110| |111|X X X 3| 3 21-26 |111| |112| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !|112| |113|X X X XX 5| 5 11-14 !|113| |114| XXXX XX 6| 6 9-10 !|114| |115|X X XXXX 6| 6 9-10 !|115| |116| X X 2| 2 27-39 |116| |117|X X 2| 2 27-39 |117| |119|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !|119| |123| 0| 0 42-46 |123| |124| X 1| 1 40-41 |124| |125| X 1| 1 40-41 |125| |126| XXXX XXX 7| 7 4-8 !|126| |127| X X 2| 2 27-39 |127| |128|XXXXX XX 7| 7 4-8 !|128| |129| XXXXXXX 7| 7 4-8 !|129| |130| X X 2| 2 27-39 |130| |131|X XX 3| 3 21-26 |131| |132| X X 2| 2 27-39 |132| |133| XX X X 4| 4 15-20 !|133| |134| XX X 3| 3 21-26 |134| |135|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|135| |136| 0| 0 42-46 |136| |138| 0| 0 42-46 |138| |140| 0| 0 42-46 |140| |142| X X XXX 5| 5 11-14 !|142| |143|XXXX X 5| 5 11-14 !|143| |145|X XXXXXX 7| 7 4-8 !|145| |146| XX 2| 2 27-39 |146| |147|XXXX 4| 4 15-20 !|147| |256| 0| 0 42-46 |256| |285| X X 2| 2 27-39 |285| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| X 1| 1 15-19 | 71| | 74| X X X 3| 3 5-12 !| 74| | 78|X XX 3| 3 5-12 !| 78| | 82| X 1| 1 15-19 | 82| |101| 0| 0 20-26 |101| |102| X X XX 4| 4 4 !|102| |105|X XXX XX 6| 6 1-2 !|105| |108|X X X 3| 3 5-12 !|108| |109| X XX XX 5| 5 3 !|109| |111| 0| 0 20-26 |111| |116|X X X 3| 3 5-12 !|116| |117| XX X 3| 3 5-12 !|117| |123| X 1| 1 15-19 |123| |124| X 1| 1 15-19 |124| |125| 0| 0 20-26 |125| |127| 0| 0 20-26 |127| |130| X X X 3| 3 5-12 !|130| |131| X X X 3| 3 5-12 !|131| |132| XX 2| 2 13-14 |132| |134| XX XXX X 6| 6 1-2 !|134| |136|X 1| 1 15-19 |136| |138| XX 2| 2 13-14 |138| |140| 0| 0 20-26 |140| |146|XX X 3| 3 5-12 !|146| |256| 0| 0 20-26 |256| |285| 0| 0 20-26 |285| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 72| 0| 0 29-32 | 72| | 74| X 1| 1 22-28 | 74| | 78| X 1| 1 22-28 | 78| |102| X 1| 1 22-28 |102| |103| 0| 0 29-32 |103| |104|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !|104| |105| XXXX 4| 4 12-14 !|105| |106| XXX XXX 6| 6 6-8 !|106| |107| X X X 3| 3 15-19 |107| |108| X 1| 1 22-28 |108| |109|X XX 3| 3 15-19 |109| |110| X 1| 1 22-28 |110| |112|X XXX XX 6| 6 6-8 !|112| |113|X X 2| 2 20-21 |113| |114| X XX X 4| 4 12-14 !|114| |115|XXXX XX X 7| 7 3-5 !|115| |116|X XX X 4| 4 12-14 !|116| |117| X 1| 1 22-28 |117| |119|XXXXX XXX 8| 8 1-2 !|119| |126|XXXX XXX 7| 7 3-5 !|126| |128| XX X 3| 3 15-19 |128| |129|X XX XX 5| 5 9-11 !|129| |130| 0| 0 29-32 |130| |131| X 1| 1 22-28 |131| |133| XXX XXXX 7| 7 3-5 !|133| |134| X X 2| 2 20-21 |134| |135|X XXX X 5| 5 9-11 !|135| |142| XX X 3| 3 15-19 |142| |143|XXXX XX 6| 6 6-8 !|143| |145|X X XXX 5| 5 9-11 !|145| |146| 0| 0 29-32 |146| |147| XXX 3| 3 15-19 |147| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104|XXX XXXX 7| 7 1 !|104| |105| XXX 3| 3 8-11 |105| |106| XXX X X 5| 5 4-5 !|106| |112|X XX 3| 3 8-11 |112| |114| X 1| 1 14 |114| |115|X X XXXX 6| 6 2-3 !|115| |116|X XX 3| 3 8-11 |116| |119| XXXX XX 6| 6 2-3 !|119| |126| X X X 3| 3 8-11 |126| |129|XXX X X 5| 5 4-5 !|129| |133| XX XX 4| 4 6-7 !|133| |135| XX 2| 2 12-13 |135| |143|XXX X 4| 4 6-7 !|143| |145| X X 2| 2 12-13 |145| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|117671132 1.0| 1.0 1 |104| |106|762267313 2.0| 2.0 2 |106| |115|554713461 5.0| 5.0 5 |115| |119|643436226 4.0| 4.0 4 |119| |129|226144657 6.0| 6.0 6 |129| |133|471355575 7.0| 7.0 7 |133| |143|335522744 3.0| 3.0 3 |143| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 46, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 2 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 3 | F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 4 | F | 143 |Sandro Tchórzewski |LATINA | | | | |Oliwia Radwan |Wolsztyn | | 5 | F | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 6 | F | 133 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 7 | 1/2 F | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 8-11 | 1/2 F | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 8-11 | 1/2 F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 8-11 | 1/2 F | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 8-11 | 1/2 F | 126 |Kajetan Juszczyk |GASIEK | | | | |Gabriela Chwajta |Rzeszów | | 12 | 1/2 F | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 13-17 | 1/4 F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 13-17 | 1/4 F | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 13-17 | 1/4 F | 129 |Jakub Markowiak |ALFA-ASTRA | | | | |Anna Kałuża |Stargard | | 13-17 | 1/4 F | 135 |Konrad Piechota |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Mysiorek |Stargard | | 13-17 | 1/4 F | 147 |Łukasz Łapiński |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 18 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 19-22 | 1/4 F | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 19-22 | 1/4 F | 134 |Kornel Pawłowski |MERENGUE | | | | |Kamila Kapuścińska |Stalowa Wola | | 19-22 | 1/4 F | 140 |Wojciech Szymaniec |RONDO | | | | |Aneta Wojak |Rybnik | | 19-22 | 1/4 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 23-26 | 1/4 F | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 23-26 | 1/4 F | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 23-26 | 1/4 F | 127 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 23-26 | 1/4 F | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 27 | 1/4 F | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 28-33 | 1/8 B | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 28-33 | 1/8 B | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 28-33 | 1/8 B | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 28-33 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 28-33 | 1/8 B | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 28-33 | 1/8 B | 138 |Daniel Skowron |BAWINEK | | | | |Barbara Joanna Dębowska |Kraków | | 34 | 1/8 B | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 35-46 | 1/8 B | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 35-46 | 1/8 B | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 35-46 | 1/8 B | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 35-46 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 35-46 | 1/8 B | 123 |Marek Grzybowski |BAWINEK | | | | |Aleksandra Kanas |Kraków | | 35-46 | 1/8 B | 124 |Paweł Halama |BAWINEK | | | | |Iwona Cieślik |Kraków | | 35-46 | 1/8 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 35-46 | 1/8 B | 131 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 35-46 | 1/8 B | 136 |Marcin Zbigniew Rapacz |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 35-46 | 1/8 B | 146 |Michał Zdebski |SEMPRE | | | | |Agnieszka Niechciał |Kraków | | 35-46 | 1/8 B | 256 |Maciej Słodownik |PROJECT N. M. | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 35-46 | 1/8 B | 285 |Jarosław Jastrzębski |SEMPRE | | | | |Katarzyna Maria Róg |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 46 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| X 1| 1 34-44 | 71| | 72|XX XX X 5| 5 12-16 !| 72| | 74| X X 2| 2 27-33 | 74| | 78| X X 2| 2 27-33 | 78| | 82|XX X 3| 3 24-26 | 82| |101| X 1| 1 34-44 |101| |102|X XX X 4| 4 17-23 !|102| |103| X X 2| 2 27-33 |103| |104|XX XXX 5| 5 12-16 !|104| |105| XX 2| 2 27-33 |105| |106| XX X X 4| 4 17-23 !|106| |107| XXX X XX 6| 6 7-11 !|107| |108|X X X 3| 3 24-26 |108| |109|XX X X 4| 4 17-23 !|109| |110|X X X 3| 3 24-26 |110| |111| X 1| 1 34-44 |111| |112| XXXXXX 6| 6 7-11 !|112| |113| X 1| 1 34-44 |113| |114| XX X X X 5| 5 12-16 !|114| |115| XX XXXX 6| 6 7-11 !|115| |116|X X X X 4| 4 17-23 !|116| |117|XX X XX 5| 5 12-16 !|117| |119|XXX XXXX 7| 7 4-6 !|119| |123| X 1| 1 34-44 |123| |124| 0| 0 45-46 |124| |125| X X 2| 2 27-33 |125| |126| XXX XXXX 7| 7 4-6 !|126| |127|X X X X 4| 4 17-23 !|127| |128| XXX X X 5| 5 12-16 !|128| |129|XX XX XX 6| 6 7-11 !|129| |130|XX X X 4| 4 17-23 !|130| |131| 0| 0 45-46 |131| |132| X 1| 1 34-44 |132| |133|X XXXXX 6| 6 7-11 !|133| |134|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !|134| |135| XX 2| 2 27-33 |135| |136| X 1| 1 34-44 |136| |138| X 1| 1 34-44 |138| |140| X 1| 1 34-44 |140| |142|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !|142| |143|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|143| |145|X XX XXXX 7| 7 4-6 !|145| |146| X 1| 1 34-44 |146| |147| XXX X 4| 4 17-23 !|147| |256| X 1| 1 34-44 |256| |285| XX 2| 2 27-33 |285| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| 0| 0 12-23 | 71| | 74| 0| 0 12-23 | 74| | 78| XX 2| 2 5-10 | 78| | 82| 0| 0 12-23 | 82| |101|X X 2| 2 5-10 |101| |103| 0| 0 12-23 |103| |105| X X 2| 2 5-10 |105| |108| X XX 3| 3 3-4 !|108| |110| X 1| 1 11 |110| |111| XX 2| 2 5-10 |111| |113| X X 2| 2 5-10 |113| |123| 0| 0 12-23 |123| |124| 0| 0 12-23 |124| |125| 0| 0 12-23 |125| |131| 0| 0 12-23 |131| |132| XXX 3| 3 3-4 !|132| |135|XX X X 4| 4 1-2 !|135| |136| 0| 0 12-23 |136| |138| X X 2| 2 5-10 |138| |140|X X XX 4| 4 1-2 !|140| |146| 0| 0 12-23 |146| |256| 0| 0 12-23 |256| |285| 0| 0 12-23 |285| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 72| X 1| 1 23-26 | 72| |102| X XX 3| 3 18 |102| |104|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !|104| |106| XXX XXX 6| 6 5-7 !|106| |107|X X X XX 5| 5 8-12 !|107| |108| X 1| 1 23-26 |108| |109|XXXXXX X 7| 7 3-4 !|109| |112|X XXX XX 6| 6 5-7 !|112| |114| X XX X 4| 4 13-17 |114| |115|X XXXX 5| 5 8-12 !|115| |116|X X 2| 2 19-22 |116| |117| X XX X X 5| 5 8-12 !|117| |119|XXXX XX X 7| 7 3-4 !|119| |126| X X XX X 5| 5 8-12 !|126| |127| X 1| 1 23-26 |127| |128| XX XX 4| 4 13-17 |128| |129|X XXX 4| 4 13-17 |129| |130| X 1| 1 23-26 |130| |132| 0| 0 27 |132| |133|XXX X X 5| 5 8-12 !|133| |134| X X 2| 2 19-22 |134| |135|X XXX 4| 4 13-17 |135| |140| XX 2| 2 19-22 |140| |142|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !|142| |143|XXX XX X 6| 6 5-7 !|143| |145| X X 2| 2 19-22 |145| |147| XXX X 4| 4 13-17 |147| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104|XX XXX 5| 5 5-6 !|104| |106|X XXX XXX 7| 7 1-3 !|106| |107|XXX X XX 6| 6 4 !|107| |109|X 1| 1 12 |109| |112| XX X 3| 3 8-11 |112| |115| X X X 3| 3 8-11 |115| |117| XX X 3| 3 8-11 |117| |119| XXXXXX X 7| 7 1-3 !|119| |126| X X X 3| 3 8-11 |126| |133|XXX X X 5| 5 5-6 !|133| |142| XX X X 4| 4 7 |142| |143|XXXXXX X 7| 7 1-3 !|143| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|116563134 2.0| 2.0 2 |104| |106|242114221 1.0| 1.0 1 |106| |107|664635412 5.0| 5.0 5 |107| |119|435242345 3.0| 3.0 3 |119| |133|351326566 6.0| 6.0 6 |133| |143|523451653 4.0| 4.0 4 |143| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT Liczba wszystkich par: 46, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 2 | F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 3 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 4 | F | 143 |Sandro Tchórzewski |LATINA | | | | |Oliwia Radwan |Wolsztyn | | 5 | F | 129 |Jakub Markowiak |ALFA-ASTRA | | | | |Anna Kałuża |Stargard | | 6 | F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 7 | F | 126 |Kajetan Juszczyk |GASIEK | | | | |Gabriela Chwajta |Rzeszów | | 8-9 | 1/2 F | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 8-9 | 1/2 F | 135 |Konrad Piechota |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Mysiorek |Stargard | | 10-12 | 1/2 F | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 10-12 | 1/2 F | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 10-12 | 1/2 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 13-15 | 1/2 F | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 13-15 | 1/2 F | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 13-15 | 1/2 F | 134 |Kornel Pawłowski |MERENGUE | | | | |Kamila Kapuścińska |Stalowa Wola | | 16-21 | 1/4 F | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 16-21 | 1/4 F | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 16-21 | 1/4 F | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 16-21 | 1/4 F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 16-21 | 1/4 F | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 16-21 | 1/4 F | 147 |Łukasz Łapiński |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 22 | 1/4 F | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 23-25 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 23-25 | 1/4 F | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 23-25 | 1/4 F | 146 |Michał Zdebski |SEMPRE | | | | |Agnieszka Niechciał |Kraków | | 26-28 | 1/4 F | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 26-28 | 1/4 F | 127 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 26-28 | 1/4 F | 138 |Daniel Skowron |BAWINEK | | | | |Barbara Joanna Dębowska |Kraków | | 29-34 | 1/8 B | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 29-34 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 29-34 | 1/8 B | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 29-34 | 1/8 B | 124 |Paweł Halama |BAWINEK | | | | |Iwona Cieślik |Kraków | | 29-34 | 1/8 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 29-34 | 1/8 B | 133 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 35-40 | 1/8 B | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 35-40 | 1/8 B | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 35-40 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 35-40 | 1/8 B | 131 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 35-40 | 1/8 B | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 35-40 | 1/8 B | 140 |Wojciech Szymaniec |RONDO | | | | |Aneta Wojak |Rybnik | | 41-46 | 1/8 B | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 41-46 | 1/8 B | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 41-46 | 1/8 B | 123 |Marek Grzybowski |BAWINEK | | | | |Aleksandra Kanas |Kraków | | 41-46 | 1/8 B | 136 |Marcin Zbigniew Rapacz |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 41-46 | 1/8 B | 256 |Maciej Słodownik |PROJECT N. M. | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 41-46 | 1/8 B | 285 |Jarosław Jastrzębski |SEMPRE | | | | |Katarzyna Maria Róg |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT Liczba par: 46 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| 0| 0 43-46 | 71| | 72|X XX 3| 3 22-25 | 72| | 74| X X 2| 2 26-33 | 74| | 78| X 1| 1 34-42 | 78| | 82| X X X 3| 3 22-25 | 82| |101| XX 2| 2 26-33 |101| |102| XXX XX 5| 5 13-16 !|102| |103| X X 2| 2 26-33 |103| |104|X X XX X 5| 5 13-16 !|104| |105| X 1| 1 34-42 |105| |106|XXXX XXX 7| 7 4-9 !|106| |107| XXXXXXX 7| 7 4-9 !|107| |108|XX X X 4| 4 17-21 !|108| |109| X 1| 1 34-42 |109| |110|XX XXXXX 7| 7 4-9 !|110| |111|X X 2| 2 26-33 |111| |112|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|112| |113|XXX X X 5| 5 13-16 !|113| |114| X X X 3| 3 22-25 |114| |115|X X XXXXX 7| 7 4-9 !|115| |116| X 1| 1 34-42 |116| |117|XXX X XX 6| 6 10-12 !|117| |119|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !|119| |123| X 1| 1 34-42 |123| |124| XX 2| 2 26-33 |124| |125| X X 2| 2 26-33 |125| |126| X X 2| 2 26-33 |126| |127| X X 2| 2 26-33 |127| |128|X XXXXX 6| 6 10-12 !|128| |129| XXX XXXX 7| 7 4-9 !|129| |130| X XX X 4| 4 17-21 !|130| |131| X 1| 1 34-42 |131| |132| 0| 0 43-46 |132| |133|X X X 3| 3 22-25 |133| |134| X X XX 4| 4 17-21 !|134| |135|X XX X 4| 4 17-21 !|135| |136| 0| 0 43-46 |136| |138| X 1| 1 34-42 |138| |140| X 1| 1 34-42 |140| |142|XXXXX X X 7| 7 4-9 !|142| |143|XXX X XX 6| 6 10-12 !|143| |145|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !|145| |146| XXXX X 5| 5 13-16 !|146| |147|X XX X 4| 4 17-21 !|147| |256| 0| 0 43-46 |256| |285| X 1| 1 34-42 |285| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| 0| 0 20-25 | 71| | 72|XX XX 4| 4 3-4 !| 72| | 74|X 1| 1 14-19 | 74| | 78| X X 2| 2 8-13 | 78| | 82| X 1| 1 14-19 | 82| |101| 0| 0 20-25 |101| |103| X X 2| 2 8-13 |103| |105| XX X 3| 3 5-7 !|105| |109| X XXX 4| 4 3-4 !|109| |111| X 1| 1 14-19 |111| |114|X XXX X 5| 5 1-2 !|114| |116|X X 2| 2 8-13 |116| |123| 0| 0 20-25 |123| |124|X X 2| 2 8-13 |124| |125| XX 2| 2 8-13 |125| |126| XX XXX 5| 5 1-2 !|126| |127| X X X 3| 3 5-7 !|127| |131| X 1| 1 14-19 |131| |132| X 1| 1 14-19 |132| |133| XX 2| 2 8-13 |133| |136| 0| 0 20-25 |136| |138| XX X 3| 3 5-7 !|138| |140| X 1| 1 14-19 |140| |256| 0| 0 20-25 |256| |285| 0| 0 20-25 |285| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 72| 0| 0 26-28 | 72| |102| X 1| 1 23-25 |102| |104|X X X XXX 6| 6 5-8 !|104| |105| X XXX 4| 4 11-15 !|105| |106| XX X X 4| 4 11-15 !|106| |107|X XX XX 5| 5 9-10 !|107| |108| X 1| 1 23-25 |108| |109|XX X 3| 3 16-21 |109| |110| X XX 3| 3 16-21 |110| |112|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|112| |113|XX X 3| 3 16-21 |113| |114| X X X 3| 3 16-21 |114| |115|XX X XXX 6| 6 5-8 !|115| |117|X XX X 4| 4 11-15 !|117| |119|XXXX X X 6| 6 5-8 !|119| |126|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !|126| |127| 0| 0 26-28 |127| |128| XX 2| 2 22 |128| |129|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !|129| |130| X XX 3| 3 16-21 |130| |134| X XX X 4| 4 11-15 !|134| |135| XXXX XX 6| 6 5-8 !|135| |138| 0| 0 26-28 |138| |142|X XXXX XX 7| 7 4 !|142| |143|XXX XX 5| 5 9-10 !|143| |145| XX X X 4| 4 11-15 !|145| |146| X 1| 1 23-25 |146| |147| XXX 3| 3 16-21 |147| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104|X X XX 4| 4 6-7 !|104| |105| X 1| 1 13-15 |105| |106| XXXXX X 6| 6 3 !|106| |107|XX X 3| 3 8-9 |107| |112|X X 2| 2 10-12 |112| |115|XXX XXXXX 8| 8 1 !|115| |117| X 1| 1 13-15 |117| |119| XXXX X 5| 5 4-5 !|119| |126| X X XX 4| 4 6-7 !|126| |129|XXXXXX X 7| 7 2 !|129| |134| X 1| 1 13-15 |134| |135| X X X 3| 3 8-9 |135| |142| X X 2| 2 10-12 |142| |143|XXX X X 5| 5 4-5 !|143| |145| X X 2| 2 10-12 |145| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C FOKSTROT ---------------------------------- | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|166547233 3.0| 3.0 3 |104| |106|351215111 1.0| 1.0 1 |106| |115|413731322 2.0| 2.0 2 |115| |119|735353465 6.0| 6.0 6 |119| |126|677176646 7.0| 7.0 7 |126| |129|242464577 5.0| 5.0 5 |129| |143|524622754 4.0| 4.0 4 |143| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 46, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 115 |Szymon Stolarczyk |ALFA-ASTRA | | | | |Natalia Pszczoła |Stargard | | 2 | F | 106 |Wojciech Grabowski |MAKO | | | | |Marta Lipiec |Sulejówek | | 3 | F | 142 |Paweł Tadla |DŻET | | | | |Monika Jurewicz |Rzeszów-Boguch. | | 4 | F | 104 |Michał Bolek |IGLICA | | | | |Joanna Iskra |Wrocław | | 5 | F | 129 |Jakub Markowiak |ALFA-ASTRA | | | | |Anna Kałuża |Stargard | | 6 | F | 119 |Mateusz Zając |BRASIL | | | | |Natalia Niziołek |Warszawa | | 7-8 | 1/2 F | 126 |Kajetan Juszczyk |GASIEK | | | | |Gabriela Chwajta |Rzeszów | | 7-8 | 1/2 F | 143 |Sandro Tchórzewski |LATINA | | | | |Oliwia Radwan |Wolsztyn | | 9-10 | 1/2 F | 134 |Kornel Pawłowski |MERENGUE | | | | |Kamila Kapuścińska |Stalowa Wola | | 9-10 | 1/2 F | 147 |Łukasz Łapiński |EMKA DANCE ACADEMY | | | | |Kamila Tębłowska |Warszawa | | 11 | 1/2 F | 112 |Tomasz Nowosiad |BAWINEK | | | | |Barbara Burtan |Kraków | | 12-13 | 1/2 F | 107 |Dawid Grzelczak |ESKADRA | | | | |Dominika Kowalczyk |Pabianice | | 12-13 | 1/2 F | 133 |Sebastian Okon |IMPRESSIONANTE | | | | |Agata Smolarek |Wrocław | | 14-15 | 1/4 F | 113 |Adam Orawski |FORUM | | | | |Żaneta Kurpas |Zabrze | | 14-15 | 1/4 F | 145 |Michał Wesołowski |DANCE TEAM | | | | |Karolina Morawicka |Wrocław | | 16-17 | 1/4 F | 117 |Szymon Szemiczek |FALLAWAY | | | | |Ewa Polesińska |Opole | | 16-17 | 1/4 F | 135 |Konrad Piechota |ALFA-ASTRA | | | | |Julia Mysiorek |Stargard | | 18-22 | 1/4 F | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 18-22 | 1/4 F | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 18-22 | 1/4 F | 102 |Krystian Bendinger |JEDYNKA | | | | |Adrianna Rakowiecka |Łódź | | 18-22 | 1/4 F | 105 |Bartosz Chabowski |KIEPURA | | | | |Patrycja Trząska |Sosnowiec | | 18-22 | 1/4 F | 114 |Michał Skarka |MASTER DANCE | | | | |Ivetta Stolarska |Gliwice | | 23 | 1/4 F | 109 |Krzysztof Kaliński |Kuźnia Tańca | | | | |Anna Zawadzka |Kraków | | 24 | 1/4 F | 128 |Konrad Kwiecień |BAWINEK | | | | |Magdalena Rachwał |Kraków | | 25-26 | 1/8 B | 116 |Adam Szczypczyk |ArtDance | | | | |Aleksandra Bólad |Kraków | | 25-26 | 1/8 B | 130 |Jakub Mazur |GASIEK | | | | |Aleksandra Janiga |Rzeszów | | 27-31 | 1/8 B | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 27-31 | 1/8 B | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 27-31 | 1/8 B | 108 |Miron Kahl |MARGO | | | | |Kasandra Adamczyk |Leszno | | 27-31 | 1/8 B | 110 |Szymon Kieresz |MARGO | | | | |Olga Krajka |Leszno | | 27-31 | 1/8 B | 132 |Paweł Nowak |BAWINEK | | | | |Monika Ewelina Tenerowicz |Kraków | | 32-38 | 1/8 B | 101 |Krzysztof Banaszkiewicz |BAWINEK | | | | |Adrianna Ewa Napiórkowska |Kraków | | 32-38 | 1/8 B | 111 |Filip Mąkowski |GRACJA | | | | |Wiktoria Barylak |Zielona Góra | | 32-38 | 1/8 B | 124 |Paweł Halama |BAWINEK | | | | |Iwona Cieślik |Kraków | | 32-38 | 1/8 B | 131 |Paweł Mertuszka |BAWINEK | | | | |Monika Iwona Łuc |Kraków | | 32-38 | 1/8 B | 140 |Wojciech Szymaniec |RONDO | | | | |Aneta Wojak |Rybnik | | 32-38 | 1/8 B | 256 |Maciej Słodownik |PROJECT N. M. | | | | |Klaudia Kozinoga |Słubice | | 32-38 | 1/8 B | 285 |Jarosław Jastrzębski |SEMPRE | | | | |Katarzyna Maria Róg |Kraków | | 39-46 | 1/8 B | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 39-46 | 1/8 B | 103 |Kamil Bilski |CENTRUM TAŃCA | | | | |Urszula Oczkowska |Radom | | 39-46 | 1/8 B | 123 |Marek Grzybowski |BAWINEK | | | | |Aleksandra Kanas |Kraków | | 39-46 | 1/8 B | 125 |Michał Halicki |KADRYL | | | | |Julia Ziembińska |Białystok | | 39-46 | 1/8 B | 127 |Emil Karwas |JEDYNKA | | | | |Klaudia Janik |Łódź | | 39-46 | 1/8 B | 136 |Marcin Zbigniew Rapacz |BAWINEK | | | | |Paulina Topolska |Kraków | | 39-46 | 1/8 B | 138 |Daniel Skowron |BAWINEK | | | | |Barbara Joanna Dębowska |Kraków | | 39-46 | 1/8 B | 146 |Michał Zdebski |SEMPRE | | | | |Agnieszka Niechciał |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP Liczba par: 46 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| 0| 0 42-46 | 71| | 72|XXX XXX 6| 6 7-12 !| 72| | 74|XX XX X 5| 5 13-19 !| 74| | 78| X X 2| 2 29-30 | 78| | 82| X 1| 1 31-41 | 82| |101| X 1| 1 31-41 |101| |102| X X X X 4| 4 20-24 |102| |103| X 1| 1 31-41 |103| |104|X X XX X 5| 5 13-19 !|104| |105| X 1| 1 31-41 |105| |106| XXX XXX 6| 6 7-12 !|106| |107| XXX XXX 6| 6 7-12 !|107| |108|X X X 3| 3 25-28 |108| |109|X X XXX 5| 5 13-19 !|109| |110| XX XX 4| 4 20-24 |110| |111| X 1| 1 31-41 |111| |112|XXXXXX 6| 6 7-12 !|112| |113|X X XXX 5| 5 13-19 !|113| |114| XX XX 4| 4 20-24 |114| |115| XXX XXXX 7| 7 2-6 !|115| |116| 0| 0 42-46 |116| |117| X XXX X 5| 5 13-19 !|117| |119|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|119| |123| 0| 0 42-46 |123| |124| X 1| 1 31-41 |124| |125| X XX 3| 3 25-28 |125| |126| X XX X X 5| 5 13-19 !|126| |127|X 1| 1 31-41 |127| |128| X X XX 4| 4 20-24 |128| |129|X X XXXXX 7| 7 2-6 !|129| |130| X X X 3| 3 25-28 |130| |131| X XX 3| 3 25-28 |131| |132|X 1| 1 31-41 |132| |133|XX X XXX 6| 6 7-12 !|133| |134|X XX X 4| 4 20-24 |134| |135|XXXXXXX 7| 7 2-6 !|135| |136| X X 2| 2 29-30 |136| |138| X 1| 1 31-41 |138| |140| 0| 0 42-46 |140| |142|XXXX XXX 7| 7 2-6 !|142| |143|X X XXXX 6| 6 7-12 !|143| |145|XX XXX XX 7| 7 2-6 !|145| |146| X 1| 1 31-41 |146| |147|X XX XX 5| 5 13-19 !|147| |256| 0| 0 42-46 |256| |285| X 1| 1 31-41 |285| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 71| 0| 0 20-27 | 71| | 78| X X 2| 2 8-12 | 78| | 82| XX 2| 2 8-12 | 82| |101| X 1| 1 13-19 |101| |102|X XX XX 5| 5 1-2 !|102| |103| 0| 0 20-27 |103| |105| XXX X 4| 4 3-5 !|105| |108|X X 2| 2 8-12 |108| |110| X X 2| 2 8-12 |110| |111| X 1| 1 13-19 |111| |114|XX X X 4| 4 3-5 !|114| |116|X X X 3| 3 6-7 |116| |123| 0| 0 20-27 |123| |124| X 1| 1 13-19 |124| |125| 0| 0 20-27 |125| |127| 0| 0 20-27 |127| |128| XXX XX 5| 5 1-2 !|128| |130| XX X 3| 3 6-7 |130| |131| X 1| 1 13-19 |131| |132| X X 2| 2 8-12 |132| |134|XXX X 4| 4 3-5 !|134| |136| 0| 0 20-27 |136| |138| 0| 0 20-27 |138| |140| X 1| 1 13-19 |140| |146| 0| 0 20-27 |146| |256| X 1| 1 13-19 |256| |285| X 1| 1 13-19 |285| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 72|XX 2| 2 18-22 | 72| | 74| X X 2| 2 18-22 | 74| |102| XX 2| 2 18-22 |102| |104|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !|104| |105| X X 2| 2 18-22 |105| |106|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|106| |107| XXX X XX 6| 6 6-9 !|107| |109| X 1| 1 23 |109| |112|X XXXXXX 7| 7 4-5 !|112| |113|XX X X 4| 4 14-15 |113| |114| X X 2| 2 18-22 |114| |115|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !|115| |117|XX X 3| 3 16-17 |117| |119|X XXX X 5| 5 10-13 !|119| |126| XXX XX 5| 5 10-13 !|126| |128| 0| 0 24 |128| |129|XXX XX X 6| 6 6-9 !|129| |133|XXX XXX 6| 6 6-9 !|133| |134| XX XX X 5| 5 10-13 !|134| |135| X XX 3| 3 16-17 |135| |142| XXXXXX X 7| 7 4-5 !|142| |143|X XX XXX 6| 6 6-9 !|143| |145| X XX X 4| 4 14-15 |145| |147|X XX XX 5| 5 10-13 !|147| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| |104|XX XXXX 6| 6 4 !|104| |106| XXXX XXX 7| 7 2-3 !|106| |107| 0| 0 12-13 |107| |112| XX 2| 2 11 |112| |115|XX XXXXXX 8| 8 1 !|115| |119|XXXXX X X 7| 7 2-3 !|119| |126| XX X X 4| 4 7-8 |126| |129|XXX X X 5| 5 5-6 !|129| |133| 0| 0 12-13 |133| |134|XX X 3| 3 9-10 |134| |142| XX XXX 5| 5 5-6 !|142| |143|X X X X 4| 4 7-8 |143| |147| XX X 3| 3 9-10 |147| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 C QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| |104|156641224 4.0| 4.0 4 |104| |106|331156311 2.0| 2.0 2 |106| |115|224524142 1.0| 1.0 1 |115| |119|515215465 6.0| 6.0 6 |119| |129|442432556 5.0| 5.0 5 |129| |142|663363633 3.0| 3.0 3 |142| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 D LATIN Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Danuta Trylska | | Sędzia B | Irena Stachura | | Sędzia C | Jacek Jelinek | | Sędzia D | Katarzyna Fiszer | | Sędzia E | Dawid Fiszer | | Sędzia F | Andrzej Mierzejewski | | Sędzia G | Piotr Włodarczyk | | Sędzia H | Ryszard Piasta | | Sędzia I | Stanisław Smoroń | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 2 | F | 21 |Paweł Berdzik |INES | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 3 | F | 73 |Wojciech Cieślak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Kamila Mikusek |Warszawa | | 4 | F | 278 |Mateusz Rusin |KUŹNIA TAŃCA | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | 5 | F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 6 | F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 7 | F | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 8-9 | 1/2 F | 75 |Daniel Drzazga |SEMPRE | | | | |Aleksandra Sendecka |Kraków | | 8-9 | 1/2 F | 79 |Mateusz Jóźwiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Katarzyna Krzyczkowska |WARSZAWA | | 10-11 | 1/2 F | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 10-11 | 1/2 F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 12 | 1/2 F | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 13-15 | 1/4 F | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 13-15 | 1/4 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 13-15 | 1/4 F | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 16-19 | 1/4 F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 16-19 | 1/4 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 16-19 | 1/4 F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 16-19 | 1/4 F | 84 |Marcin Kuźlak |ST ART DANCE | | | | |Weronika Kosicka |Sady | | 20-22 | 1/4 F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 20-22 | 1/4 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 20-22 | 1/4 F | 77 |Tomasz Grochalski |FRASZKA | | | | |Agata Homoncik |Kamienna Góra | | 23-24 | 1/4 F | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | |Helena Warchał |Kraków | | 23-24 | 1/4 F | 81 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | 25 | 1/4 F | 83 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice Śl | | 26-31 | 1/8 B | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 26-31 | 1/8 B | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 26-31 | 1/8 B | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | | 26-31 | 1/8 B | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 26-31 | 1/8 B | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 26-31 | 1/8 B | 86 |Dawid Zieliński |EVOLUTION | | | | |Karolina Łokas |Kraków | | 32-36 | 1/8 B | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 32-36 | 1/8 B | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 32-36 | 1/8 B | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 32-36 | 1/8 B | 80 |Dariusz Kasprzycki |BAWINEK | | | | |Katarzyna Wiklańska |Kraków | | 32-36 | 1/8 B | 85 |Alan Rogowski |SŁOŃCE | | | | |Maria Kownacka |Poznań | | 37-38 | 1/8 B | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 37-38 | 1/8 B | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| XX XXXXX 7| 7 3-7 !| 21| | 27| X X XX X 5| 5 11-18 !| 27| | 39| X X X 3| 3 23-31 | 39| | 40|X X X 3| 3 23-31 | 40| | 41| X 1| 1 35-37 | 41| | 42| XX XX 4| 4 19-22 | 42| | 43|X X X 3| 3 23-31 | 43| | 44| XXX 3| 3 23-31 | 44| | 45|X X X 3| 3 23-31 | 45| | 46|XXXX XX X 7| 7 3-7 !| 46| | 47|XX X 3| 3 23-31 | 47| | 48|XX 2| 2 32-34 | 48| | 49|XX X 3| 3 23-31 | 49| | 50| X X XX 4| 4 19-22 | 50| | 51| XXXXXXX 7| 7 3-7 !| 51| | 52|XX XXX XX 7| 7 3-7 !| 52| | 53| XXX X 4| 4 19-22 | 53| | 54|X 1| 1 35-37 | 54| | 55|X XX X XX 6| 6 8-10 !| 55| | 56| X XXXXX 6| 6 8-10 !| 56| | 71| X XX 3| 3 23-31 | 71| | 72|XX X 3| 3 23-31 | 72| | 73| X XXXX 5| 5 11-18 !| 73| | 74|XX X XX 5| 5 11-18 !| 74| | 75| XXXXXXXX 8| 8 2 !| 75| | 77|XXXX XXX 7| 7 3-7 !| 77| | 78| XX 2| 2 32-34 | 78| | 79| X X XXX 5| 5 11-18 !| 79| | 80|X X 2| 2 32-34 | 80| | 81|X X X XX 5| 5 11-18 !| 81| | 82| XXXXX 5| 5 11-18 !| 82| | 83|X X XXX 5| 5 11-18 !| 83| | 84| X 1| 1 35-37 | 84| | 85| 0| 0 38 | 85| | 86|X XXX 4| 4 19-22 | 86| | 87| XX XXX 5| 5 11-18 !| 87| |277| XXXXXX 6| 6 8-10 !|277| |278|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|278| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 39|X X 2| 2 8-13 | 39| | 40| X X 2| 2 8-13 | 40| | 41| X XX X 4| 4 6-7 !| 41| | 42|XXXXXX X 7| 7 1 !| 42| | 43| X 1| 1 14-18 | 43| | 44| X XX X X 5| 5 4-5 !| 44| | 45| 0| 0 19-20 | 45| | 47|XX XXX X 6| 6 2-3 !| 47| | 48| 0| 0 19-20 | 48| | 49|XX XXX 5| 5 4-5 !| 49| | 50| XXX XXX 6| 6 2-3 !| 50| | 53| X 1| 1 14-18 | 53| | 54|X X 2| 2 8-13 | 54| | 71| X 1| 1 14-18 | 71| | 72| X X 2| 2 8-13 | 72| | 78| X X 2| 2 8-13 | 78| | 80| X 1| 1 14-18 | 80| | 84|X XX X 4| 4 6-7 !| 84| | 85| X 1| 1 14-18 | 85| | 86| X X 2| 2 8-13 | 86| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| X XXXXX 6| 6 6-10 !| 21| | 27| X 1| 1 23-24 | 27| | 41| X X 2| 2 20-22 | 41| | 42|XXXXX X 6| 6 6-10 !| 42| | 44|XX XXXX X 7| 7 2-5 !| 44| | 46| XXXXXXX 7| 7 2-5 !| 46| | 47| X XX XX 5| 5 11-12 !| 47| | 49| X X X 3| 3 16-19 | 49| | 50| XX X 3| 3 16-19 | 50| | 51|X X X X 4| 4 13-15 | 51| | 52|X XXX 4| 4 13-15 | 52| | 55| X X 2| 2 20-22 | 55| | 56| XX X 3| 3 16-19 | 56| | 73| X XXXXX 6| 6 6-10 !| 73| | 74|XXX X 4| 4 13-15 | 74| | 75|XXXX X X 6| 6 6-10 !| 75| | 77| XX 2| 2 20-22 | 77| | 79|X XX XXX 6| 6 6-10 !| 79| | 81|X 1| 1 23-24 | 81| | 82|X X XXXXX 7| 7 2-5 !| 82| | 83| 0| 0 25 | 83| | 84| XXX 3| 3 16-19 | 84| | 87|X X X XX 5| 5 11-12 !| 87| |277|XXXXXX XX 8| 8 1 !|277| |278|XXXX XXX 7| 7 2-5 !|278| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21|XX XXX X 6| 6 1-3 !| 21| | 42|X XX XX 5| 5 4-7 !| 42| | 44| X XXXX 5| 5 4-7 !| 44| | 46|X XX XX X 6| 6 1-3 !| 46| | 47| X X X 3| 3 10-11 | 47| | 73| XXXXX 5| 5 4-7 !| 73| | 75|XX X X 4| 4 8-9 | 75| | 79| XXX X 4| 4 8-9 | 79| | 82|XXX XX 5| 5 4-7 !| 82| | 87| X X 2| 2 12 | 87| |277| X X X 3| 3 10-11 |277| |278|XX XXX X 6| 6 1-3 !|278| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 21|136164233 2.0| 2.0 2 | 21| | 42|374257745 5.0| 5.0 5 | 42| | 44|721313572 1.0| 1.0 1 | 44| | 46|457671357 6.0| 6.0 6 | 46| | 73|245436111 3.0| 3.0 3 | 73| | 82|562545666 7.0| 7.0 7 | 82| |278|613722424 4.0| 4.0 4 |278| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 73 |Wojciech Cieślak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Kamila Mikusek |Warszawa | | 2 | F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 3 | F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 4 | F | 79 |Mateusz Jóźwiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Katarzyna Krzyczkowska |WARSZAWA | | 5 | F | 75 |Daniel Drzazga |SEMPRE | | | | |Aleksandra Sendecka |Kraków | | 6 | F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 7-11 | 1/2 F | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 7-11 | 1/2 F | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 7-11 | 1/2 F | 77 |Tomasz Grochalski |FRASZKA | | | | |Agata Homoncik |Kamienna Góra | | 7-11 | 1/2 F | 86 |Dawid Zieliński |EVOLUTION | | | | |Karolina Łokas |Kraków | | 7-11 | 1/2 F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 12-14 | 1/2 F | 21 |Paweł Berdzik |INES | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 12-14 | 1/2 F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 12-14 | 1/2 F | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 15-16 | 1/2 F | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 15-16 | 1/2 F | 81 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | 17-18 | 1/2 F | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 17-18 | 1/2 F | 83 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice Śl | | 19-22 | 1/4 F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 19-22 | 1/4 F | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 19-22 | 1/4 F | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 19-22 | 1/4 F | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 23-25 | 1/4 F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 23-25 | 1/4 F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 23-25 | 1/4 F | 85 |Alan Rogowski |SŁOŃCE | | | | |Maria Kownacka |Poznań | | 26 | 1/4 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 27-29 | 1/8 B | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | |Helena Warchał |Kraków | | 27-29 | 1/8 B | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 27-29 | 1/8 B | 84 |Marcin Kuźlak |ST ART DANCE | | | | |Weronika Kosicka |Sady | | 30-34 | 1/8 B | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 30-34 | 1/8 B | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 30-34 | 1/8 B | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 30-34 | 1/8 B | 80 |Dariusz Kasprzycki |BAWINEK | | | | |Katarzyna Wiklańska |Kraków | | 30-34 | 1/8 B | 278 |Mateusz Rusin |KUŹNIA TAŃCA | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | 35-38 | 1/8 B | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 35-38 | 1/8 B | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 35-38 | 1/8 B | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 35-38 | 1/8 B | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| XXXXX XX 7| 7 5-7 !| 21| | 27|X X 2| 2 28-35 | 27| | 39|XXX XX X 6| 6 8-13 !| 39| | 40|X 1| 1 36-37 | 40| | 41| X XXX 4| 4 17-22 !| 41| | 42|XX X XXX 6| 6 8-13 !| 42| | 43| X X XX 4| 4 17-22 !| 43| | 44| X X 2| 2 28-35 | 44| | 45| X X 2| 2 28-35 | 45| | 46| X 1| 1 36-37 | 46| | 47|XXX X X 5| 5 14-16 !| 47| | 48|X X 2| 2 28-35 | 48| | 49|X XX 3| 3 23-27 | 49| | 50| X XX 3| 3 23-27 | 50| | 51| X X X 3| 3 23-27 | 51| | 52| XXXXX X 6| 6 8-13 !| 52| | 53|X XX X 4| 4 17-22 !| 53| | 54| X X 2| 2 28-35 | 54| | 55| X X X 3| 3 23-27 | 55| | 56|XXX XXXX 7| 7 5-7 !| 56| | 71|X XXX X X 6| 6 8-13 !| 71| | 72| X X 2| 2 28-35 | 72| | 73|XXX XX XX 7| 7 5-7 !| 73| | 74|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 74| | 75|XXXX X 5| 5 14-16 !| 75| | 77| X XXX 4| 4 17-22 !| 77| | 78|XX XX XX 6| 6 8-13 !| 78| | 79| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 79| | 80| 0| 0 38 | 80| | 81| XXX XX 5| 5 14-16 !| 81| | 82|XXXXXXX X 8| 8 2-4 !| 82| | 83|XX XX 4| 4 17-22 !| 83| | 84|XX 2| 2 28-35 | 84| | 85|X XXXXX 6| 6 8-13 !| 85| | 86| XX XX 4| 4 17-22 !| 86| | 87| XXX 3| 3 23-27 | 87| |277| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !|277| |278| X X 2| 2 28-35 |278| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 27| X X 2| 2 5-7 | 27| | 40| 0| 0 13-16 | 40| | 44| XXXXX 5| 5 1-2 !| 44| | 45|X X 2| 2 5-7 | 45| | 46| X 1| 1 8-12 | 46| | 48| 0| 0 13-16 | 48| | 49|XX XXX 5| 5 1-2 !| 49| | 50| XX X 3| 3 3-4 !| 50| | 51| 0| 0 13-16 | 51| | 54| 0| 0 13-16 | 54| | 55| X 1| 1 8-12 | 55| | 72| X 1| 1 8-12 | 72| | 80| X 1| 1 8-12 | 80| | 84|X X 2| 2 5-7 | 84| | 87| X X X 3| 3 3-4 !| 87| |278| X 1| 1 8-12 |278| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| XXXX 4| 4 8-18 !| 21| | 39|XX X X XX 6| 6 4-5 !| 39| | 41|X X X 3| 3 19-22 | 41| | 42|X X 2| 2 23-25 | 42| | 43| XXX X 4| 4 8-18 !| 43| | 44|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 44| | 47|XXX X 4| 4 8-18 !| 47| | 49| XX 2| 2 23-25 | 49| | 50| X 1| 1 26 | 50| | 52| XXXXX 5| 5 6-7 !| 52| | 53| XX X 3| 3 19-22 | 53| | 56|X X XXXX 6| 6 4-5 !| 56| | 71| XXX 3| 3 19-22 | 71| | 73| XXXX XXX 7| 7 2-3 !| 73| | 74| X X XX 4| 4 8-18 !| 74| | 75|X XX X 4| 4 8-18 !| 75| | 77|X XX X 4| 4 8-18 !| 77| | 78| XXX 3| 3 19-22 | 78| | 79|XX X XX 5| 5 6-7 !| 79| | 81| X X X X 4| 4 8-18 !| 81| | 82| X X XX 4| 4 8-18 !| 82| | 83| X X XX 4| 4 8-18 !| 83| | 85| X X 2| 2 23-25 | 85| | 86|XX X X 4| 4 8-18 !| 86| | 87|X XX X 4| 4 8-18 !| 87| |277|X XXXXXX 7| 7 2-3 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| X X 2| 2 12-14 | 21| | 39|X X 2| 2 12-14 | 39| | 43| X 1| 1 15-16 | 43| | 44| XXXXXX X 7| 7 1 !| 44| | 47| X X X 3| 3 7-11 | 47| | 52| XXXXX 5| 5 3-4 !| 52| | 56|X X X X 4| 4 5-6 !| 56| | 73|XX X XXX 6| 6 2 !| 73| | 74|X X X 3| 3 7-11 | 74| | 75|XX X X 4| 4 5-6 !| 75| | 77|X XX 3| 3 7-11 | 77| | 79| X XX XX 5| 5 3-4 !| 79| | 81| X 1| 1 15-16 | 81| | 82| 0| 0 17-18 | 82| | 83| 0| 0 17-18 | 83| | 86| X XX 3| 3 7-11 | 86| | 87| X X 2| 2 12-14 | 87| |277| X XX 3| 3 7-11 |277| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 44|644313261 3.0| 3.0 3 | 44| | 52|415152645 6.0| 6.0 6 | 52| | 56|261661326 2.0| 2.0 2 | 56| | 73|122536112 1.0| 1.0 1 | 73| | 75|356244454 5.0| 5.0 5 | 75| | 79|533425533 4.0| 4.0 4 | 79| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 73 |Wojciech Cieślak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Kamila Mikusek |Warszawa | | 2 | F | 278 |Mateusz Rusin |KUŹNIA TAŃCA | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | 3 | F | 86 |Dawid Zieliński |EVOLUTION | | | | |Karolina Łokas |Kraków | | 4 | F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 5 | F | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 6 | F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 7-9 | 1/2 F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 7-9 | 1/2 F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 7-9 | 1/2 F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 10-11 | 1/2 F | 21 |Paweł Berdzik |INES | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 10-11 | 1/2 F | 75 |Daniel Drzazga |SEMPRE | | | | |Aleksandra Sendecka |Kraków | | 12 | 1/2 F | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 13-14 | 1/4 F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 13-14 | 1/4 F | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 15-20 | 1/4 F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 15-20 | 1/4 F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 15-20 | 1/4 F | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 15-20 | 1/4 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 15-20 | 1/4 F | 79 |Mateusz Jóźwiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Katarzyna Krzyczkowska |WARSZAWA | | 15-20 | 1/4 F | 80 |Dariusz Kasprzycki |BAWINEK | | | | |Katarzyna Wiklańska |Kraków | | 21-27 | 1/4 F | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 21-27 | 1/4 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 21-27 | 1/4 F | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 21-27 | 1/4 F | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 21-27 | 1/4 F | 81 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | 21-27 | 1/4 F | 85 |Alan Rogowski |SŁOŃCE | | | | |Maria Kownacka |Poznań | | 21-27 | 1/4 F | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 28-30 | 1/4 F | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 28-30 | 1/4 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 28-30 | 1/4 F | 84 |Marcin Kuźlak |ST ART DANCE | | | | |Weronika Kosicka |Sady | | 31-33 | 1/8 B | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 31-33 | 1/8 B | 77 |Tomasz Grochalski |FRASZKA | | | | |Agata Homoncik |Kamienna Góra | | 31-33 | 1/8 B | 83 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice Śl | | 34-37 | 1/8 B | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | |Helena Warchał |Kraków | | 34-37 | 1/8 B | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 34-37 | 1/8 B | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 34-37 | 1/8 B | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 38 | 1/8 B | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| XX X 3| 3 26-30 | 21| | 27| X 1| 1 38 | 27| | 39|XX XX 4| 4 16-25 !| 39| | 40| X X 2| 2 31-37 | 40| | 41| X X X 3| 3 26-30 | 41| | 42| XXX X X 5| 5 12-15 !| 42| | 43| X X 2| 2 31-37 | 43| | 44|XXXXXX X 7| 7 2-5 !| 44| | 45|X X 2| 2 31-37 | 45| | 46|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 46| | 47|XX X X X 5| 5 12-15 !| 47| | 48| XXX X 4| 4 16-25 !| 48| | 49|XXX X 4| 4 16-25 !| 49| | 50|X XX XXX 6| 6 6-11 !| 50| | 51|XX XXXXX 7| 7 2-5 !| 51| | 52| X XXX 4| 4 16-25 !| 52| | 53| XX X 3| 3 26-30 | 53| | 54| X XX 3| 3 26-30 | 54| | 55| XX X X 4| 4 16-25 !| 55| | 56| XXX XXX 6| 6 6-11 !| 56| | 71|XX XXXX X 7| 7 2-5 !| 71| | 72| XX XX 4| 4 16-25 !| 72| | 73| X X XXXX 6| 6 6-11 !| 73| | 74|X X 2| 2 31-37 | 74| | 75|X X XX 4| 4 16-25 !| 75| | 77| X X 2| 2 31-37 | 77| | 78| XX X X 4| 4 16-25 !| 78| | 79| X X 2| 2 31-37 | 79| | 80|X XX X 4| 4 16-25 !| 80| | 81|XXXX XX X 7| 7 2-5 !| 81| | 82|X X X XXX 6| 6 6-11 !| 82| | 83| X X X 3| 3 26-30 | 83| | 84| X XX X 4| 4 16-25 !| 84| | 85| XX 2| 2 31-37 | 85| | 86|X XX XX 5| 5 12-15 !| 86| | 87|X X XXXX 6| 6 6-11 !| 87| |277|XXX X X 5| 5 12-15 !|277| |278|XX XXXX 6| 6 6-11 !|278| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| XXXX 4| 4 1-2 !| 21| | 27| X 1| 1 9-12 | 27| | 40| X 1| 1 9-12 | 40| | 41| X XX 3| 3 3-5 !| 41| | 43| X 1| 1 9-12 | 43| | 45| X 1| 1 9-12 | 45| | 53| X X 2| 2 6-8 | 53| | 54| 0| 0 13 | 54| | 74|XX X 3| 3 3-5 !| 74| | 77| XX 2| 2 6-8 | 77| | 79|XX XX 4| 4 1-2 !| 79| | 83| X X 2| 2 6-8 | 83| | 85|XX X 3| 3 3-5 !| 85| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| X XXXXX 6| 6 2-4 !| 21| | 39|X X X 3| 3 15-20 | 39| | 41| X X X 3| 3 15-20 | 41| | 42| XXX X 4| 4 13-14 | 42| | 44| X XXXX X 6| 6 2-4 !| 44| | 46| XXX XX 5| 5 5-12 !| 46| | 47| X X 2| 2 21-27 | 47| | 48| X 1| 1 28-30 | 48| | 49|X X XXX 5| 5 5-12 !| 49| | 50| X 1| 1 28-30 | 50| | 51|X X X 3| 3 15-20 | 51| | 52| X X 2| 2 21-27 | 52| | 55| X XX 3| 3 15-20 | 55| | 56|X X XXX 5| 5 5-12 !| 56| | 71| X X 2| 2 21-27 | 71| | 72|X X 2| 2 21-27 | 72| | 73|XXXX XX 6| 6 2-4 !| 73| | 74|XX XX 4| 4 13-14 | 74| | 75|X XX XX 5| 5 5-12 !| 75| | 78|XX X XX 5| 5 5-12 !| 78| | 79| XX X 3| 3 15-20 | 79| | 80| XX X 3| 3 15-20 | 80| | 81| X X 2| 2 21-27 | 81| | 82| XXXXXXX 7| 7 1 !| 82| | 84|X 1| 1 28-30 | 84| | 85| X X 2| 2 21-27 | 85| | 86|XX XX X 5| 5 5-12 !| 86| | 87| XX 2| 2 21-27 | 87| |277|X XXX X 5| 5 5-12 !|277| |278| XX XX X 5| 5 5-12 !|278| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| X X X 3| 3 10-11 | 21| | 44| XXXX X 5| 5 4-6 !| 44| | 46| X XX X 4| 4 7-9 | 46| | 49|XX XX 4| 4 7-9 | 49| | 56|X X X XX 5| 5 4-6 !| 56| | 73|X XX XXX 6| 6 2-3 !| 73| | 75|X X X 3| 3 10-11 | 75| | 78| XXXX X 5| 5 4-6 !| 78| | 82| X X 2| 2 12 | 82| | 86|XX XX XX 6| 6 2-3 !| 86| |277| XXX X 4| 4 7-9 |277| |278|XXX XXXX 7| 7 1 !|278| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 44|542214461 4.0| 4.0 4 | 44| | 56|466562635 6.0| 6.0 6 | 56| | 73|111145112 1.0| 1.0 1 | 73| | 78|624336556 5.0| 5.0 5 | 78| | 86|253453343 3.0| 3.0 3 | 86| |278|335621224 2.0| 2.0 2 |278| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 2 | F | 73 |Wojciech Cieślak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Kamila Mikusek |Warszawa | | 3 | F | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 4 | F | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 5 | F | 86 |Dawid Zieliński |EVOLUTION | | | | |Karolina Łokas |Kraków | | 6 | F | 83 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice Śl | | 7-11 | 1/2 F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 7-11 | 1/2 F | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 7-11 | 1/2 F | 79 |Mateusz Jóźwiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Katarzyna Krzyczkowska |WARSZAWA | | 7-11 | 1/2 F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 7-11 | 1/2 F | 278 |Mateusz Rusin |KUŹNIA TAŃCA | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | 12-14 | 1/2 F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 12-14 | 1/2 F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 12-14 | 1/2 F | 75 |Daniel Drzazga |SEMPRE | | | | |Aleksandra Sendecka |Kraków | | 15-18 | 1/2 F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 15-18 | 1/2 F | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 15-18 | 1/2 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 15-18 | 1/2 F | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 19-21 | 1/4 F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 19-21 | 1/4 F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 19-21 | 1/4 F | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 22-26 | 1/4 F | 21 |Paweł Berdzik |INES | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 22-26 | 1/4 F | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | |Helena Warchał |Kraków | | 22-26 | 1/4 F | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 22-26 | 1/4 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 22-26 | 1/4 F | 84 |Marcin Kuźlak |ST ART DANCE | | | | |Weronika Kosicka |Sady | | 27 | 1/4 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 28-29 | 1/8 B | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 28-29 | 1/8 B | 80 |Dariusz Kasprzycki |BAWINEK | | | | |Katarzyna Wiklańska |Kraków | | 30-35 | 1/8 B | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 30-35 | 1/8 B | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 30-35 | 1/8 B | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 30-35 | 1/8 B | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 30-35 | 1/8 B | 77 |Tomasz Grochalski |FRASZKA | | | | |Agata Homoncik |Kamienna Góra | | 30-35 | 1/8 B | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 36-38 | 1/8 B | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | | 36-38 | 1/8 B | 81 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | 36-38 | 1/8 B | 85 |Alan Rogowski |SŁOŃCE | | | | |Maria Kownacka |Poznań | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| XXXX X 5| 5 17-20 !| 21| | 27| XX XX 4| 4 21-23 | 27| | 39| X XXXX 5| 5 17-20 !| 39| | 40| 0| 0 36-38 | 40| | 41| XXX XX X 6| 6 6-16 !| 41| | 42|XXX XXX 6| 6 6-16 !| 42| | 43| X X 2| 2 28-33 | 43| | 44|XXXXX X X 7| 7 3-5 !| 44| | 45| XX X 3| 3 24-27 | 45| | 46| XX X 3| 3 24-27 | 46| | 47|XXXX X X 6| 6 6-16 !| 47| | 48|X XXXX X 6| 6 6-16 !| 48| | 49| XXXXXX 6| 6 6-16 !| 49| | 50|XXX XXX 6| 6 6-16 !| 50| | 51|XXX X XX 6| 6 6-16 !| 51| | 52|XX XXXX 6| 6 6-16 !| 52| | 53| X 1| 1 34-35 | 53| | 54| 0| 0 36-38 | 54| | 55|X XXXX X 6| 6 6-16 !| 55| | 56|XXXXX XXX 8| 8 2 !| 56| | 71| X X 2| 2 28-33 | 71| | 72|XX XXXX X 7| 7 3-5 !| 72| | 73|X X XX X 5| 5 17-20 !| 73| | 74|X X 2| 2 28-33 | 74| | 75| X X XXX 5| 5 17-20 !| 75| | 77|X 1| 1 34-35 | 77| | 78|XX X X 4| 4 21-23 | 78| | 79|X X XX 4| 4 21-23 | 79| | 80| X X 2| 2 28-33 | 80| | 81| 0| 0 36-38 | 81| | 82| XXXXXX 6| 6 6-16 !| 82| | 83| X XXXX X 6| 6 6-16 !| 83| | 84| X X 2| 2 28-33 | 84| | 85| X X 2| 2 28-33 | 85| | 86|XX XXXXX 7| 7 3-5 !| 86| | 87| X XX 3| 3 24-27 | 87| |277|X X X 3| 3 24-27 |277| |278|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|278| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 27| X XX 3| 3 3-7 !| 27| | 40| X 1| 1 10-15 | 40| | 43| X 1| 1 10-15 | 43| | 45| X 1| 1 10-15 | 45| | 46| XXX 3| 3 3-7 !| 46| | 53| X X 2| 2 8-9 | 53| | 54| 0| 0 16-18 | 54| | 71| X 1| 1 10-15 | 71| | 74|X XX 3| 3 3-7 !| 74| | 77|X 1| 1 10-15 | 77| | 78|XXX XXXX 7| 7 1 !| 78| | 79| XXX 3| 3 3-7 !| 79| | 80| X X 2| 2 8-9 | 80| | 81| 0| 0 16-18 | 81| | 84|XX X 3| 3 3-7 !| 84| | 85| 0| 0 16-18 | 85| | 87| X 1| 1 10-15 | 87| |277| XXX X 4| 4 2 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| X X 2| 2 22-26 | 21| | 27| X X 2| 2 22-26 | 27| | 39|X X XX X 5| 5 4-11 !| 39| | 41|X XX 3| 3 19-21 | 41| | 42| XX XX 4| 4 12-18 !| 42| | 44| X XXXX X 6| 6 2-3 !| 44| | 46| XXX 3| 3 19-21 | 46| | 47|X XX XX 5| 5 4-11 !| 47| | 48| XX 2| 2 22-26 | 48| | 49| X XX X 4| 4 12-18 !| 49| | 50| XX XX 4| 4 12-18 !| 50| | 51| XX X 3| 3 19-21 | 51| | 52| X X 2| 2 22-26 | 52| | 55| X 1| 1 27 | 55| | 56|XXXX X 5| 5 4-11 !| 56| | 72| X XX X 4| 4 12-18 !| 72| | 73| X X XX 4| 4 12-18 !| 73| | 74|X XX XXX 6| 6 2-3 !| 74| | 75|XX X X X 5| 5 4-11 !| 75| | 78| X XX XX 5| 5 4-11 !| 78| | 79|X XX XX 5| 5 4-11 !| 79| | 82| X X XX 4| 4 12-18 !| 82| | 83|XXX XX 5| 5 4-11 !| 83| | 84|X X 2| 2 22-26 | 84| | 86|X X XX 4| 4 12-18 !| 86| |277|XXXXXX XX 8| 8 1 !|277| |278|XXX XX 5| 5 4-11 !|278| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 39|X X X 3| 3 7-11 | 39| | 42| X 1| 1 15-18 | 42| | 44| X X 2| 2 12-14 | 44| | 47| X 1| 1 15-18 | 47| | 49|XX XXX 5| 5 2-3 !| 49| | 50| X 1| 1 15-18 | 50| | 56|X X 2| 2 12-14 | 56| | 72| XXX 3| 3 7-11 | 72| | 73| XXXX 4| 4 4-6 !| 73| | 74|XX X X X 5| 5 2-3 !| 74| | 75|X X 2| 2 12-14 | 75| | 78| XXXXXXX 7| 7 1 !| 78| | 79| X XX 3| 3 7-11 | 79| | 82| X 1| 1 15-18 | 82| | 83| X XX X 4| 4 4-6 !| 83| | 86| XXXX 4| 4 4-6 !| 86| |277| XX X 3| 3 7-11 |277| |278|X X X 3| 3 7-11 |278| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE ---------------------------------- | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 49|524121154 1.0| 1.0 1 | 49| | 73|152546211 2.0| 2.0 2 | 73| | 74|313362532 3.0| 3.0 3 | 74| | 78|641215623 4.0| 4.0 4 | 78| | 83|435654466 6.0| 6.0 6 | 83| | 86|266433345 5.0| 5.0 5 | 86| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 73 |Wojciech Cieślak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Kamila Mikusek |Warszawa | | 2 | F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 3 | F | 78 |Dawid Grygiel |MARGO | | | | |Agata Włodarczyk |Leszno | | 4 | F | 74 |Michał Domiański |Centrum Tańca FIESTA| | | | |Julia Kolińska |KędzierzynKoźle | | 5 | F | 79 |Mateusz Jóźwiak |ROYAL DANCE STUDIO | | | | |Katarzyna Krzyczkowska |WARSZAWA | | 6 | F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 7-9 | 1/2 F | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | |Helena Warchał |Kraków | | 7-9 | 1/2 F | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 7-9 | 1/2 F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 10 | 1/2 F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 11-12 | 1/2 F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 11-12 | 1/2 F | 75 |Daniel Drzazga |SEMPRE | | | | |Aleksandra Sendecka |Kraków | | 13 | 1/2 F | 85 |Alan Rogowski |SŁOŃCE | | | | |Maria Kownacka |Poznań | | 14-15 | 1/4 F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 14-15 | 1/4 F | 82 |Marcin Kosek |FALLAWAY | | | | |Julia Szaporów |Opole | | 16-18 | 1/4 F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 16-18 | 1/4 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 16-18 | 1/4 F | 278 |Mateusz Rusin |KUŹNIA TAŃCA | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | 19-21 | 1/4 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 19-21 | 1/4 F | 81 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | 19-21 | 1/4 F | 86 |Dawid Zieliński |EVOLUTION | | | | |Karolina Łokas |Kraków | | 22-24 | 1/4 F | 21 |Paweł Berdzik |INES | | | | |Ewelina Ceglarska |Wrocław | | 22-24 | 1/4 F | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 22-24 | 1/4 F | 71 |Ernest Biela |BAWINEK | | | | |Dorota Zajda |Kraków | | 25-28 | 1/8 B | 72 |Dawid Błach |UKS CATIA | | | | |Wiktoria Kainka |KędzierzynKoźle | | 25-28 | 1/8 B | 77 |Tomasz Grochalski |FRASZKA | | | | |Agata Homoncik |Kamienna Góra | | 25-28 | 1/8 B | 83 |Grzegorz Krzemiński |FLAMENCO | | | | |Weronika Klebach |Siemianowice Śl | | 25-28 | 1/8 B | 84 |Marcin Kuźlak |ST ART DANCE | | | | |Weronika Kosicka |Sady | | 29-34 | 1/8 B | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 29-34 | 1/8 B | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 29-34 | 1/8 B | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 29-34 | 1/8 B | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 29-34 | 1/8 B | 80 |Dariusz Kasprzycki |BAWINEK | | | | |Katarzyna Wiklańska |Kraków | | 29-34 | 1/8 B | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 35-37 | 1/8 B | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 35-37 | 1/8 B | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 35-37 | 1/8 B | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | | 38 | 1/8 B | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| XXXXXXX 7| 7 3-9 !| 21| | 27| X X 2| 2 32 | 27| | 39|XXXX X XX 7| 7 3-9 !| 39| | 40| X X XX 4| 4 19-21 | 40| | 41| X XX 3| 3 22-31 | 41| | 42|X XXX XX 6| 6 10-12 !| 42| | 43| X X X 3| 3 22-31 | 43| | 44| XXXX 4| 4 19-21 | 44| | 45| X X X 3| 3 22-31 | 45| | 46|XXX XX XX 7| 7 3-9 !| 46| | 47|XX XXXXXX 8| 8 1-2 !| 47| | 48| X 1| 1 33-37 | 48| | 49|X XX 3| 3 22-31 | 49| | 50| 0| 0 38 | 50| | 51| X XX 3| 3 22-31 | 51| | 52| XXXXX XX 7| 7 3-9 !| 52| | 53| X 1| 1 33-37 | 53| | 54| X 1| 1 33-37 | 54| | 55| X XXXX 5| 5 13-18 !| 55| | 56|X X XXX 5| 5 13-18 !| 56| | 71|X XXXXX X 7| 7 3-9 !| 71| | 72|X X X 3| 3 22-31 | 72| | 73|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 73| | 74|XXX X X 5| 5 13-18 !| 74| | 75|X X XXXX 6| 6 10-12 !| 75| | 77|XX X 3| 3 22-31 | 77| | 78|X XXX 4| 4 19-21 | 78| | 79|XXXXXX X 7| 7 3-9 !| 79| | 80| X 1| 1 33-37 | 80| | 81| X XXXXX 6| 6 10-12 !| 81| | 82| XXXXX 5| 5 13-18 !| 82| | 83| X X X 3| 3 22-31 | 83| | 84| X X X 3| 3 22-31 | 84| | 85|XX X 3| 3 22-31 | 85| | 86|X X XXX 5| 5 13-18 !| 86| | 87|X 1| 1 33-37 | 87| |277| XXXX X 5| 5 13-18 !|277| |278|X XXXXXX 7| 7 3-9 !|278| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 27|X X X X 4| 4 4-6 !| 27| | 40| X X 2| 2 11-16 | 40| | 41|X X XX X 5| 5 1-3 !| 41| | 43| XX X X 4| 4 4-6 !| 43| | 44|XX X X X 5| 5 1-3 !| 44| | 45| X X 2| 2 11-16 | 45| | 48|X 1| 1 17-19 | 48| | 49| X X 2| 2 11-16 | 49| | 50| 0| 0 20 | 50| | 51| XX 2| 2 11-16 | 51| | 53| X 1| 1 17-19 | 53| | 54| X 1| 1 17-19 | 54| | 72| X XX 3| 3 7-10 | 72| | 77| X XX 3| 3 7-10 | 77| | 78| X XXXX 5| 5 1-3 !| 78| | 80| X X 2| 2 11-16 | 80| | 83|XXX 3| 3 7-10 | 83| | 84| XX X 3| 3 7-10 | 84| | 85| X X X X 4| 4 4-6 !| 85| | 87|X X 2| 2 11-16 | 87| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 21| X 1| 1 22-24 | 21| | 27|X X X XX 5| 5 10-13 !| 27| | 39|XXXXXX X 7| 7 3-5 !| 39| | 41|XXX XXX 6| 6 6-9 !| 41| | 42|X XX X 4| 4 14-15 | 42| | 43| X 1| 1 22-24 | 43| | 44| X X X 3| 3 16-18 | 44| | 46| XXXXXX 6| 6 6-9 !| 46| | 47| X XX XX 5| 5 10-13 !| 47| | 52| XX 2| 2 19-21 | 52| | 55| X XX 3| 3 16-18 | 55| | 56| X XXXXXX 7| 7 3-5 !| 56| | 71| X 1| 1 22-24 | 71| | 73|X XXXX X 6| 6 6-9 !| 73| | 74|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 74| | 75|XXXXXX X 7| 7 3-5 !| 75| | 78|XXXXXXXX 8| 8 2 !| 78| | 79| X XX XX 5| 5 10-13 !| 79| | 81| XX 2| 2 19-21 | 81| | 82|X X X X 4| 4 14-15 | 82| | 85|XXXX XX 6| 6 6-9 !| 85| | 86| X X 2| 2 19-21 | 86| |277|X X XXX 5| 5 10-13 !|277| |278|X X X 3| 3 16-18 |278| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 27|XX X X 4| 4 7-9 | 27| | 39|XXXXX XX 7| 7 1 !| 39| | 41| XX XXX 5| 5 5-6 !| 41| | 46| X X 2| 2 11-12 | 46| | 47| XX XX 4| 4 7-9 | 47| | 56|X X X X 4| 4 7-9 | 56| | 73|XXX XXX 6| 6 2-4 !| 73| | 74|XX XXXX 6| 6 2-4 !| 74| | 75|X X 2| 2 11-12 | 75| | 78| XXXXXX 6| 6 2-4 !| 78| | 79| XXX X X 5| 5 5-6 !| 79| | 85| 0| 0 13 | 85| |277| X X X 3| 3 10 |277| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 39|256523566 6.0| 6.0 6 | 39| | 41|623151155 2.0| 2.0 2 | 41| | 73|142666311 1.0| 1.0 1 | 73| | 74|515342633 4.0| 4.0 4 | 74| | 78|364235224 3.0| 3.0 3 | 78| | 79|431414442 5.0| 5.0 5 | 79| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 D STANDARD Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | |-------------------------------------------------------- | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | Sędzia A | Jacek Fidurski | | Sędzia B | Beata Rumin-Gebel | | Sędzia C | Radosław Hojsan | | Sędzia D | Krzysztof Byszewski | | Sędzia E | Antoni Żaliński | | Sędzia F | Piotr Andruszkiewicz | | Sędzia G | Jacek Walkowiak | | Sędzia H | Wojciech Górnikiewicz | | Sędzia I | Agnieszka Pomorska | --------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 31 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 68 |Michał Szuba |CENTRUM TAŃCA | | | | |Justyna Gmochowska |Warszawa | | 2 | F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 3 | F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 4 | F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 5 | F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | 6 | F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 7-10 | 1/2 F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 7-10 | 1/2 F | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 7-10 | 1/2 F | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 7-10 | 1/2 F | 275 |Michał Płochacz |MYKA | | | | |Magdalena Bożek |Zamość | | 11-12 | 1/2 F | 60 |Albert Gałek |SEMPRE | | | | |Agnieszka Wcisło |Kraków | | 11-12 | 1/2 F | 65 |Andrzej Mickiewicz |AMETYST | | | | |Natalia Orłowska |Lubań | | 13 | 1/2 F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 14 | 1/2 F | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 15 | 1/4 F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 16-18 | 1/4 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 16-18 | 1/4 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 16-18 | 1/4 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 19-24 | 1/4 F | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | 19-24 | 1/4 F | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 19-24 | 1/4 F | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 19-24 | 1/4 F | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 19-24 | 1/4 F | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 19-24 | 1/4 F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 25 | 1/4 F | 64 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 26 | 1/4 F | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | 27-29 | 1/8 B | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 27-29 | 1/8 B | 70 |Grzegorz Maria Zając |BAWINEK | | | | |Marta Jakubas |Kraków | | 27-29 | 1/8 B | 276 |Kacper Kumorek |NOWY STYL | | | | |Izabela Plata |Bielsko-Biała | | 30-32 | 1/8 B | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 30-32 | 1/8 B | 57 |Sebastian Bijak |DANCE TEAM | | | | |Agnieszka Bijak-Dobrowolska |Wrocław | | 30-32 | 1/8 B | 66 |Wiktor Pobidyński |GOLDEN DANCE | | | | |Wiktoria Turczak |Przemyśl | | 33-35 | 1/8 B | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | 33-35 | 1/8 B | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | | 33-35 | 1/8 B | 59 |Grzegorz Roman Cybułka |BAWINEK | | | | |Katarzyna Rębisz |Kraków | | 36-38 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 36-38 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | 36-38 | 1/8 B | 67 |Krzysztof Szczepaniec |BAWINEK | | | | |Natalia Karolin Madejska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| X XX 3| 3 25-26 | 28| | 29| X 1| 1 29-35 | 29| | 33|XXX XXXXX 8| 8 2-3 !| 33| | 37| X 1| 1 29-35 | 37| | 39| XXXXX X 6| 6 10-15 !| 39| | 40|XXXX XXXX 8| 8 2-3 !| 40| | 41|X X X X 4| 4 22-24 | 41| | 42|XXX XX 5| 5 16-21 !| 42| | 43|X XXXXX X 7| 7 4-9 !| 43| | 44|XXX XXX 6| 6 10-15 !| 44| | 45|X XXXXX X 7| 7 4-9 !| 45| | 46|X XXXXX 6| 6 10-15 !| 46| | 47| XX X 3| 3 25-26 | 47| | 48|X X XXX 5| 5 16-21 !| 48| | 49| XX XXX 5| 5 16-21 !| 49| | 50|XX X XXXX 7| 7 4-9 !| 50| | 51| X X 2| 2 27-28 | 51| | 52| X XXX X 5| 5 16-21 !| 52| | 53|XX X X X 5| 5 16-21 !| 53| | 54| X 1| 1 29-35 | 54| | 55|XX XXX XX 7| 7 4-9 !| 55| | 56|X XXX XX 6| 6 10-15 !| 56| | 57| X 1| 1 29-35 | 57| | 58| X 1| 1 29-35 | 58| | 59| 0| 0 36-38 | 59| | 60| XX XXXX 6| 6 10-15 !| 60| | 61| 0| 0 36-38 | 61| | 63| 0| 0 36-38 | 63| | 64| X XX XX 5| 5 16-21 !| 64| | 65| XXX XXXX 7| 7 4-9 !| 65| | 66| X 1| 1 29-35 | 66| | 67| X 1| 1 29-35 | 67| | 68|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 68| | 70|XX X X 4| 4 22-24 | 70| | 87|X XXX 4| 4 22-24 | 87| |275|X XXXXXX 7| 7 4-9 !|275| |276| X X 2| 2 27-28 |276| |277|XXXXX X 6| 6 10-15 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| X X XX 4| 4 4-5 !| 28| | 29| X 1| 1 12-14 | 29| | 37|X XX XX 5| 5 3 !| 37| | 41|XX XX XX 6| 6 2 !| 41| | 47|XXX X 4| 4 4-5 !| 47| | 51| X X 2| 2 9-11 | 51| | 54| X 1| 1 12-14 | 54| | 57| X X 2| 2 9-11 | 57| | 58| X X X 3| 3 6-8 | 58| | 59| X 1| 1 12-14 | 59| | 61| 0| 0 15-17 | 61| | 63| 0| 0 15-17 | 63| | 66|X X 2| 2 9-11 | 66| | 67| 0| 0 15-17 | 67| | 70| XX X 3| 3 6-8 | 70| | 87|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 87| |276| XXX 3| 3 6-8 |276| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| X X 2| 2 19-24 | 28| | 33|X X XX XX 6| 6 4-6 !| 33| | 37| 0| 0 26 | 37| | 39|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 39| | 40|X X 2| 2 19-24 | 40| | 41|XX X X X 5| 5 7-14 !| 41| | 42|XX XX X 5| 5 7-14 !| 42| | 43|X X XXX 5| 5 7-14 !| 43| | 44|X XX X X 5| 5 7-14 !| 44| | 45| X X 2| 2 19-24 | 45| | 46|X X X X 4| 4 15 | 46| | 47| X X 2| 2 19-24 | 47| | 48|XXXXXXXX 8| 8 2 !| 48| | 49|XXXXX X 6| 6 4-6 !| 49| | 50| X X X 3| 3 16-18 | 50| | 52| X X X 3| 3 16-18 | 52| | 53| X X 2| 2 19-24 | 53| | 55| XX X 3| 3 16-18 | 55| | 56| X X 2| 2 19-24 | 56| | 60| XX XXX 5| 5 7-14 !| 60| | 64| X 1| 1 25 | 64| | 65| X XXXX 5| 5 7-14 !| 65| | 68|X XX XX X 6| 6 4-6 !| 68| | 87|XXX XXX X 7| 7 3 !| 87| |275| XXXX X 5| 5 7-14 !|275| |277| X XXX X 5| 5 7-14 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 33| X XXXXX 6| 6 3-4 !| 33| | 39| X XX 3| 3 7-10 | 39| | 41| X 1| 1 13 | 41| | 42|XXXXX XX 7| 7 2 !| 42| | 43| 0| 0 14 | 43| | 44|X X X XX 5| 5 5-6 !| 44| | 48|XX X 3| 3 7-10 | 48| | 49|XXX X XX 6| 6 3-4 !| 49| | 60| X X 2| 2 11-12 | 60| | 65| X X 2| 2 11-12 | 65| | 68|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 68| | 87|X X X 3| 3 7-10 | 87| |275| X XX 3| 3 7-10 |275| |277| XXXX X 5| 5 5-6 !|277| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 33|465423556 5.0| 5.0 5 | 33| | 42|353635332 4.0| 4.0 4 | 42| | 44|232514421 2.0| 2.0 2 | 44| | 49|516252215 3.0| 3.0 3 | 49| | 68|121341143 1.0| 1.0 1 | 68| |277|644166664 6.0| 6.0 6 |277| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 31 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 68 |Michał Szuba |CENTRUM TAŃCA | | | | |Justyna Gmochowska |Warszawa | | 2 | F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 3 | F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 4 | F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 5 | F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 6 | F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | 7 | F | 60 |Albert Gałek |SEMPRE | | | | |Agnieszka Wcisło |Kraków | | 8 | F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 9-11 | 1/2 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 9-11 | 1/2 F | 64 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 9-11 | 1/2 F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 12 | 1/2 F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 13-16 | 1/4 F | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 13-16 | 1/4 F | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 13-16 | 1/4 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 13-16 | 1/4 F | 276 |Kacper Kumorek |NOWY STYL | | | | |Izabela Plata |Bielsko-Biała | | 17-20 | 1/4 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 17-20 | 1/4 F | 65 |Andrzej Mickiewicz |AMETYST | | | | |Natalia Orłowska |Lubań | | 17-20 | 1/4 F | 70 |Grzegorz Maria Zając |BAWINEK | | | | |Marta Jakubas |Kraków | | 17-20 | 1/4 F | 275 |Michał Płochacz |MYKA | | | | |Magdalena Bożek |Zamość | | 21-23 | 1/4 F | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 21-23 | 1/4 F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 21-23 | 1/4 F | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 24 | 1/4 F | 67 |Krzysztof Szczepaniec |BAWINEK | | | | |Natalia Karolin Madejska |Kraków | | 25-26 | 1/4 F | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 25-26 | 1/4 F | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | 27-28 | 1/8 B | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 27-28 | 1/8 B | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 29-31 | 1/8 B | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | 29-31 | 1/8 B | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 29-31 | 1/8 B | 59 |Grzegorz Roman Cybułka |BAWINEK | | | | |Katarzyna Rębisz |Kraków | | 32-33 | 1/8 B | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 32-33 | 1/8 B | 66 |Wiktor Pobidyński |GOLDEN DANCE | | | | |Wiktoria Turczak |Przemyśl | | 34-38 | 1/8 B | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | 34-38 | 1/8 B | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | 34-38 | 1/8 B | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | | 34-38 | 1/8 B | 57 |Sebastian Bijak |DANCE TEAM | | | | |Agnieszka Bijak-Dobrowolska |Wrocław | | 34-38 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| XX 2| 2 30-33 | 28| | 29| X 1| 1 34-35 | 29| | 33| XXXXXXX 7| 7 3-6 !| 33| | 37| X 1| 1 34-35 | 37| | 39|XXX XX 5| 5 11-20 !| 39| | 40|X XX XX 5| 5 11-20 !| 40| | 41| XXXX 4| 4 21-26 | 41| | 42|XXXXX XX 7| 7 3-6 !| 42| | 43| XXX X 4| 4 21-26 | 43| | 44|XXX XX X 6| 6 7-10 !| 44| | 45|X X X 3| 3 27-29 | 45| | 46|X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 46| | 47|XXX X 4| 4 21-26 | 47| | 48|X X XXX 5| 5 11-20 !| 48| | 49|X XX XX 5| 5 11-20 !| 49| | 50|XXX XXXX 7| 7 3-6 !| 50| | 51| XXXXX X 6| 6 7-10 !| 51| | 52|X XX X 4| 4 21-26 | 52| | 53| X X 2| 2 30-33 | 53| | 54|XX 2| 2 30-33 | 54| | 55|X XXX XX 6| 6 7-10 !| 55| | 56|X XX XX X 6| 6 7-10 !| 56| | 57| 0| 0 36-38 | 57| | 58| X XXXX 5| 5 11-20 !| 58| | 59| X X 2| 2 30-33 | 59| | 60| X XX X 4| 4 21-26 | 60| | 61| 0| 0 36-38 | 61| | 63| XXXX X 5| 5 11-20 !| 63| | 64| XX X XX 5| 5 11-20 !| 64| | 65| X XX X 4| 4 21-26 | 65| | 66| 0| 0 36-38 | 66| | 67|X X XXX 5| 5 11-20 !| 67| | 68|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 68| | 70|XXX X X 5| 5 11-20 !| 70| | 87| XXX 3| 3 27-29 | 87| |275|X XXXXXXX 8| 8 2 !|275| |276| XXXX X 5| 5 11-20 !|276| |277| X XX 3| 3 27-29 |277| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| X X 2| 2 9-11 | 28| | 29| 0| 0 14-18 | 29| | 37| 0| 0 14-18 | 37| | 41|XXX X X 5| 5 3-4 !| 41| | 43|XXX XXX 6| 6 2 !| 43| | 45| X 1| 1 12-13 | 45| | 47|X X X 3| 3 7-8 | 47| | 52|X XXX X 5| 5 3-4 !| 52| | 53| X X 2| 2 9-11 | 53| | 54| 0| 0 14-18 | 54| | 57| 0| 0 14-18 | 57| | 59| X X 2| 2 9-11 | 59| | 60| X X XX 4| 4 5-6 !| 60| | 61| 0| 0 14-18 | 61| | 65| XXXX 4| 4 5-6 !| 65| | 66| X 1| 1 12-13 | 66| | 87| XX X 3| 3 7-8 | 87| |277|XXXXX XX 7| 7 1 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 33|XXX XXXXX 8| 8 1-2 !| 33| | 39|XX X X X 5| 5 7-12 !| 39| | 40| X X 2| 2 21-23 | 40| | 41| XXX X X 5| 5 7-12 !| 41| | 42|XX XXXXX 7| 7 3-5 !| 42| | 43|X XXX 4| 4 13-16 | 43| | 44|X XX XXXX 7| 7 3-5 !| 44| | 46|XXXXXX XX 8| 8 1-2 !| 46| | 48|X X XX 4| 4 13-16 | 48| | 49|X XXXX XX 7| 7 3-5 !| 49| | 50| XXXX X 5| 5 7-12 !| 50| | 51| 0| 0 25-26 | 51| | 52| XX X X 4| 4 13-16 | 52| | 55|X X X 3| 3 17-20 | 55| | 56| X X 2| 2 21-23 | 56| | 58| X X 2| 2 21-23 | 58| | 60|XXXX X 5| 5 7-12 !| 60| | 63| 0| 0 25-26 | 63| | 64| XXXXX 5| 5 7-12 !| 64| | 65| XX X 3| 3 17-20 | 65| | 67|X 1| 1 24 | 67| | 68|XXX XXX 6| 6 6 !| 68| | 70| X XX 3| 3 17-20 | 70| |275| X XX 3| 3 17-20 |275| |276| XX XX 4| 4 13-16 |276| |277| X XXXX 5| 5 7-12 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 33| X XXX 4| 4 5-8 !| 33| | 39| X 1| 1 12 | 39| | 41|X X XX 4| 4 5-8 !| 41| | 42|XXX XX XX 7| 7 2-3 !| 42| | 44|X X XX XX 6| 6 4 !| 44| | 46|X XX X 4| 4 5-8 !| 46| | 49|XX XXXXX 7| 7 2-3 !| 49| | 50| X X X 3| 3 9-11 | 50| | 60| XXXX 4| 4 5-8 !| 60| | 64| XXX 3| 3 9-11 | 64| | 68|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 68| |277| X XX 3| 3 9-11 |277| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 33|565467257 6.0| 6.0 6 | 33| | 41|887586885 8.0| 8.0 8 | 41| | 42|273858542 5.0| 5.0 5 | 42| | 44|112714423 2.0| 2.0 2 | 44| | 46|424333664 4.0| 4.0 4 | 46| | 49|646121316 3.0| 3.0 3 | 49| | 60|758675778 7.0| 7.0 7 | 60| | 68|331242131 1.0| 1.0 1 | 68| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 31 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 68 |Michał Szuba |CENTRUM TAŃCA | | | | |Justyna Gmochowska |Warszawa | | 2 | F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 3 | F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 4 | F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 5 | F | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 6 | F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 7 | F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | 8-9 | 1/2 F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 8-9 | 1/2 F | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 10-11 | 1/2 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 10-11 | 1/2 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 12-14 | 1/2 F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 12-14 | 1/2 F | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 12-14 | 1/2 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 15-16 | 1/2 F | 64 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 15-16 | 1/2 F | 275 |Michał Płochacz |MYKA | | | | |Magdalena Bożek |Zamość | | 17 | 1/4 F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 18-23 | 1/4 F | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | 18-23 | 1/4 F | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 18-23 | 1/4 F | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 18-23 | 1/4 F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 18-23 | 1/4 F | 65 |Andrzej Mickiewicz |AMETYST | | | | |Natalia Orłowska |Lubań | | 18-23 | 1/4 F | 70 |Grzegorz Maria Zając |BAWINEK | | | | |Marta Jakubas |Kraków | | 24 | 1/4 F | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | | 25-29 | 1/8 B | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | 25-29 | 1/8 B | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 25-29 | 1/8 B | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 25-29 | 1/8 B | 60 |Albert Gałek |SEMPRE | | | | |Agnieszka Wcisło |Kraków | | 25-29 | 1/8 B | 276 |Kacper Kumorek |NOWY STYL | | | | |Izabela Plata |Bielsko-Biała | | 30 | 1/8 B | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 31-35 | 1/8 B | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | 31-35 | 1/8 B | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 31-35 | 1/8 B | 59 |Grzegorz Roman Cybułka |BAWINEK | | | | |Katarzyna Rębisz |Kraków | | 31-35 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | 31-35 | 1/8 B | 66 |Wiktor Pobidyński |GOLDEN DANCE | | | | |Wiktoria Turczak |Przemyśl | | 36-38 | 1/8 B | 57 |Sebastian Bijak |DANCE TEAM | | | | |Agnieszka Bijak-Dobrowolska |Wrocław | | 36-38 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 36-38 | 1/8 B | 67 |Krzysztof Szczepaniec |BAWINEK | | | | |Natalia Karolin Madejska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| XX XXX 5| 5 15-18 !| 28| | 29| X 1| 1 32-36 | 29| | 33|XX XXX X 6| 6 10-14 !| 33| | 37| XX 2| 2 30-31 | 37| | 39|XXX XXXX 7| 7 3-9 !| 39| | 40|X XX 3| 3 24-29 | 40| | 41| X X XXX 5| 5 15-18 !| 41| | 42|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 42| | 43| XXXXXXX 7| 7 3-9 !| 43| | 44|XXXX X 5| 5 15-18 !| 44| | 45|X X X 3| 3 24-29 | 45| | 46|XX XXXXX 7| 7 3-9 !| 46| | 47| X XXX 4| 4 19-23 | 47| | 48|XXXX XXX 7| 7 3-9 !| 48| | 49|XXXXX XX 7| 7 3-9 !| 49| | 50|XXX XX XX 7| 7 3-9 !| 50| | 51| XXX 3| 3 24-29 | 51| | 52| XX X 3| 3 24-29 | 52| | 53| X X XXXX 6| 6 10-14 !| 53| | 54| X XXXX X 6| 6 10-14 !| 54| | 55|X XX XX 5| 5 15-18 !| 55| | 56| XX XXX X 6| 6 10-14 !| 56| | 57| 0| 0 37-38 | 57| | 58|XX X X 4| 4 19-23 | 58| | 59| X 1| 1 32-36 | 59| | 60|XXX X 4| 4 19-23 | 60| | 61| 0| 0 37-38 | 61| | 63| X 1| 1 32-36 | 63| | 64| XX XX 4| 4 19-23 | 64| | 65| X 1| 1 32-36 | 65| | 66|X X 2| 2 30-31 | 66| | 67|X X X 3| 3 24-29 | 67| | 68|XXXX XXXX 8| 8 1-2 !| 68| | 70|X X X 3| 3 24-29 | 70| | 87|XXXXX X X 7| 7 3-9 !| 87| |275| XXXX XX 6| 6 10-14 !|275| |276| X XX X 4| 4 19-23 |276| |277| X 1| 1 32-36 |277| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 29| X 1| 1 13-17 | 29| | 37|X X X 3| 3 7-11 | 37| | 40|X X X 3| 3 7-11 | 40| | 45|X XXX 4| 4 4-6 !| 45| | 47|X X X 3| 3 7-11 | 47| | 51| X 1| 1 13-17 | 51| | 52| XXXX X 5| 5 3 !| 52| | 57| 0| 0 18-20 | 57| | 58| X X 2| 2 12 | 58| | 59| X 1| 1 13-17 | 59| | 60| XX X 3| 3 7-11 | 60| | 61| 0| 0 18-20 | 61| | 63| X 1| 1 13-17 | 63| | 64| X XXXXX 6| 6 2 !| 64| | 65| XXX X 4| 4 4-6 !| 65| | 66| X 1| 1 13-17 | 66| | 67| 0| 0 18-20 | 67| | 70|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 70| |276| X X X 3| 3 7-11 |276| |277|XX X X 4| 4 4-6 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| X X 2| 2 18-23 | 28| | 33|XXXXXX X 7| 7 4-7 !| 33| | 39|XX XXXXXX 8| 8 2-3 !| 39| | 41|X XXX XXX 7| 7 4-7 !| 41| | 42|X XX XX 5| 5 9-10 !| 42| | 43|XX 2| 2 18-23 | 43| | 44|X X XX 4| 4 11-16 !| 44| | 45| X X 2| 2 18-23 | 45| | 46|XXXX X XX 7| 7 4-7 !| 46| | 48|X XXX 4| 4 11-16 !| 48| | 49|XX XXXXXX 8| 8 2-3 !| 49| | 50| XXX X X 5| 5 9-10 !| 50| | 52| XX X X 4| 4 11-16 !| 52| | 53| XX X X 4| 4 11-16 !| 53| | 54| 0| 0 24 | 54| | 55|XX XX XXX 7| 7 4-7 !| 55| | 56| X X 2| 2 18-23 | 56| | 64| X XX X 4| 4 11-16 !| 64| | 65| X X 2| 2 18-23 | 65| | 68|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 68| | 70| X X 2| 2 18-23 | 70| | 87|X XXXXX 6| 6 8 !| 87| |275| XX X X 4| 4 11-16 !|275| |277| X X X 3| 3 17 |277| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 33| X X X X 4| 4 5-7 !| 33| | 39| X X X 3| 3 8-9 | 39| | 41| X 1| 1 12-14 | 41| | 42|X X X X 4| 4 5-7 !| 42| | 44|X X XXXX 6| 6 3-4 !| 44| | 46|XXXX XX 6| 6 3-4 !| 46| | 48|XX XX 4| 4 5-7 !| 48| | 49|XX XXXXXX 8| 8 2 !| 49| | 50| X X 2| 2 10-11 | 50| | 52| X X 2| 2 10-11 | 52| | 53| X 1| 1 12-14 | 53| | 55| X 1| 1 12-14 | 55| | 64| 0| 0 15-16 | 64| | 68|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 68| | 87| XXX 3| 3 8-9 | 87| |275| 0| 0 15-16 |275| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 33|656776537 7.0| 7.0 7 | 33| | 42|445654766 6.0| 6.0 6 | 42| | 44|372523445 4.0| 4.0 4 | 44| | 46|223337354 3.0| 3.0 3 | 46| | 48|764465623 5.0| 5.0 5 | 48| | 49|517111272 2.0| 2.0 2 | 49| | 68|131242111 1.0| 1.0 1 | 68| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 31 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 68 |Michał Szuba |CENTRUM TAŃCA | | | | |Justyna Gmochowska |Warszawa | | 2 | F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 3 | F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 4 | F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 5 | F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 6 | F | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 7 | F | 65 |Andrzej Mickiewicz |AMETYST | | | | |Natalia Orłowska |Lubań | | 8 | 1/2 F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 9-13 | 1/2 F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | 9-13 | 1/2 F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 9-13 | 1/2 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 9-13 | 1/2 F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 9-13 | 1/2 F | 275 |Michał Płochacz |MYKA | | | | |Magdalena Bożek |Zamość | | 14-16 | 1/2 F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 14-16 | 1/2 F | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 14-16 | 1/2 F | 64 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | | 17-19 | 1/2 F | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | 17-19 | 1/2 F | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 17-19 | 1/2 F | 60 |Albert Gałek |SEMPRE | | | | |Agnieszka Wcisło |Kraków | | 20-22 | 1/4 F | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 20-22 | 1/4 F | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 20-22 | 1/4 F | 70 |Grzegorz Maria Zając |BAWINEK | | | | |Marta Jakubas |Kraków | | 23-24 | 1/4 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 23-24 | 1/4 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 25 | 1/4 F | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | | 26-29 | 1/8 B | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | 26-29 | 1/8 B | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 26-29 | 1/8 B | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 26-29 | 1/8 B | 276 |Kacper Kumorek |NOWY STYL | | | | |Izabela Plata |Bielsko-Biała | | 30 | 1/8 B | 59 |Grzegorz Roman Cybułka |BAWINEK | | | | |Katarzyna Rębisz |Kraków | | 31-33 | 1/8 B | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | 31-33 | 1/8 B | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 31-33 | 1/8 B | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 34-38 | 1/8 B | 57 |Sebastian Bijak |DANCE TEAM | | | | |Agnieszka Bijak-Dobrowolska |Wrocław | | 34-38 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 34-38 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | 34-38 | 1/8 B | 66 |Wiktor Pobidyński |GOLDEN DANCE | | | | |Wiktoria Turczak |Przemyśl | | 34-38 | 1/8 B | 67 |Krzysztof Szczepaniec |BAWINEK | | | | |Natalia Karolin Madejska |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28|XX X 3| 3 26-30 | 28| | 29| 0| 0 35-38 | 29| | 33| XX XX X 5| 5 12-19 !| 33| | 37|X X X 3| 3 26-30 | 37| | 39| X XXX 4| 4 20-25 | 39| | 40|X XX X 4| 4 20-25 | 40| | 41|XXXX X X 6| 6 8-11 !| 41| | 42|XXX XX X 6| 6 8-11 !| 42| | 43| XX XXX 5| 5 12-19 !| 43| | 44|X XX XXXX 7| 7 3-7 !| 44| | 45|X XX X 4| 4 20-25 | 45| | 46|XXXX X X 6| 6 8-11 !| 46| | 47|XXXX X XX 7| 7 3-7 !| 47| | 48| X X XXXX 6| 6 8-11 !| 48| | 49| X XXXX 5| 5 12-19 !| 49| | 50|XX X X 4| 4 20-25 | 50| | 51| X X 2| 2 31-32 | 51| | 52| XXX X X 5| 5 12-19 !| 52| | 53|X XX X 4| 4 20-25 | 53| | 54| XXXX X 5| 5 12-19 !| 54| | 55|X XXXXXX 7| 7 3-7 !| 55| | 56|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 56| | 57| 0| 0 35-38 | 57| | 58| X XX 3| 3 26-30 | 58| | 59| 0| 0 35-38 | 59| | 60| XX X 3| 3 26-30 | 60| | 61| X 1| 1 33-34 | 61| | 63| 0| 0 35-38 | 63| | 64| XX XX X 5| 5 12-19 !| 64| | 65|XX XX XXX 7| 7 3-7 !| 65| | 66| X 1| 1 33-34 | 66| | 67|X X 2| 2 31-32 | 67| | 68|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 68| | 70| XX XX X 5| 5 12-19 !| 70| | 87| X XX 3| 3 26-30 | 87| |275|X XXXX XX 7| 7 3-7 !|275| |276|XX X X 4| 4 20-25 |276| |277| XXXX X 5| 5 12-19 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| X X X 3| 3 7-10 | 28| | 29| X 1| 1 12-14 | 29| | 37| X X X X 4| 4 4-6 !| 37| | 39|XXXX X X 6| 6 1 !| 39| | 40|X X X X 4| 4 4-6 !| 40| | 45| X 1| 1 12-14 | 45| | 50|XXX XX 5| 5 2-3 !| 50| | 51| X 1| 1 12-14 | 51| | 53| XX X 3| 3 7-10 | 53| | 57| 0| 0 15-19 | 57| | 58| XX X 3| 3 7-10 | 58| | 59| XX 2| 2 11 | 59| | 60|XXX XX 5| 5 2-3 !| 60| | 61| 0| 0 15-19 | 61| | 63| 0| 0 15-19 | 63| | 66| 0| 0 15-19 | 66| | 67| 0| 0 15-19 | 67| | 87|XX X X 4| 4 4-6 !| 87| |276| XX X 3| 3 7-10 |276| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 33|X XXX 4| 4 10-19 !| 33| | 37|X XX X 4| 4 10-19 !| 37| | 39| XXX XX 5| 5 8-9 !| 39| | 40| X XX 3| 3 20-22 | 40| | 41| XXXX 4| 4 10-19 !| 41| | 42|XX XXXXX 7| 7 1-3 !| 42| | 43|XX X X 4| 4 10-19 !| 43| | 44|X XX X XX 6| 6 4-7 !| 44| | 46|X XXXX X 6| 6 4-7 !| 46| | 47| X X XX 4| 4 10-19 !| 47| | 48|X X X 3| 3 20-22 | 48| | 49|XXXXXX 6| 6 4-7 !| 49| | 50| X X 2| 2 23-24 | 50| | 52| XX 2| 2 23-24 | 52| | 54| 0| 0 25 | 54| | 55|X XX X 4| 4 10-19 !| 55| | 56| XX XX 4| 4 10-19 !| 56| | 60| XX X X X 5| 5 8-9 !| 60| | 64|XX X X 4| 4 10-19 !| 64| | 65| XX X X 4| 4 10-19 !| 65| | 68| XXX XXXX 7| 7 1-3 !| 68| | 70| X X X 3| 3 20-22 | 70| | 87|X X XXXXX 7| 7 1-3 !| 87| |275| XX XX 4| 4 10-19 !|275| |277|XXXXX X 6| 6 4-7 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 33| X X 2| 2 9-13 | 33| | 37| 0| 0 17-19 | 37| | 39|X X 2| 2 9-13 | 39| | 41| X 1| 1 14-16 | 41| | 42|X X X XX 5| 5 3-5 !| 42| | 43| 0| 0 17-19 | 43| | 44|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 44| | 46|X X XXX X 6| 6 2 !| 46| | 47| X 1| 1 14-16 | 47| | 49|XX X XX 5| 5 3-5 !| 49| | 55| X X 2| 2 9-13 | 55| | 56| X X 2| 2 9-13 | 56| | 60| 0| 0 17-19 | 60| | 64| X 1| 1 14-16 | 64| | 65| X XX X 4| 4 6-7 !| 65| | 68| XX XX X 5| 5 3-5 !| 68| | 87|X X X X 4| 4 6-7 !| 87| |275| X X 2| 2 9-13 |275| |277| X XX 3| 3 8 |277| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT ---------------------------------- | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 42|344666725 5.0| 5.0 5 | 42| | 44|461413431 3.0| 3.0 3 | 44| | 46|213545356 4.0| 4.0 4 | 46| | 49|625121263 2.0| 2.0 2 | 49| | 65|776377572 7.0| 7.0 7 | 65| | 68|132234114 1.0| 1.0 1 | 68| | 87|557752647 6.0| 6.0 6 | 87| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 38, Liczba klubów: 31 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 68 |Michał Szuba |CENTRUM TAŃCA | | | | |Justyna Gmochowska |Warszawa | | 2 | F | 46 |Piotr Otfinowski |BAWINEK | | | | |Anna Marzec |Kraków | | 3 | F | 44 |Kamil Mikulski |DANCECLUB | | | | |Viktoria Karczewska-May |Szczecin | | 4 | F | 277 |Bartosz Purta |KADRYL | | | | |Dominika Bielawska |Białystok | | 5 | F | 49 |Miłosz Serafin |ASTRA | | | | |Anna Bukiel |Szczecin | | 6 | F | 42 |Damian Kowalik |ST DOBROWOLSCY | | | | |Olga Gwiazdowicz |Częstochowa | | 7 | 1/2 F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | 8 | 1/2 F | 40 |Marcin Koguciuk |RYTM | | | | |Julia Gajewska |Chełm | | 9-10 | 1/2 F | 39 |Przemysław Galik |AKTAN | | | | |Weronika Orzech |Wrocław | | 9-10 | 1/2 F | 87 |Maksymilian Fryc |MCT | | | | |Ewa Łukasiewicz |Wieliczka | | 11 | 1/2 F | 41 |Dawid Kowalewski |ST JABCZYŃSKA | | | | |Klara Guettner |Wrocław | | 12 | 1/2 F | 60 |Albert Gałek |SEMPRE | | | | |Agnieszka Wcisło |Kraków | | 13-15 | 1/4 F | 45 |Mariusz Mnich |PERFECT DANCE | | | | |Beata Sypek |Kraków | | 13-15 | 1/4 F | 58 |Dawid Citko |KADRYL | | | | |Angelika Tworkowska |Białystok | | 13-15 | 1/4 F | 275 |Michał Płochacz |MYKA | | | | |Magdalena Bożek |Zamość | | 16-20 | 1/4 F | 48 |Mateusz Rosłonkiewicz |GRACJA | | | | |Wiktoria Dydak |Zielona Góra | | 16-20 | 1/4 F | 50 |Mariusz Stanik |BALLARE | | | | |Maja Dobrakowska |Częstochowa | | 16-20 | 1/4 F | 52 |Piotr Trząski |MARENGO | | | | |Dominika Nuckowska |DąbrowaGórnicza | | 16-20 | 1/4 F | 55 |Maciej Zając |EVOLUTION | | | | |Dominika Marek |Kraków | | 16-20 | 1/4 F | 65 |Andrzej Mickiewicz |AMETYST | | | | |Natalia Orłowska |Lubań | | 21-24 | 1/4 F | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | 21-24 | 1/4 F | 47 |Mateusz Raszyński |FINEZJA | | | | |Olga Pilor |Poznań | | 21-24 | 1/4 F | 56 |Mikołaj Marek Żurek |MARGO | | | | |Wiktoria Michałowicz |Leszno | | 21-24 | 1/4 F | 70 |Grzegorz Maria Zając |BAWINEK | | | | |Marta Jakubas |Kraków | | 25-27 | 1/4 F | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | 25-27 | 1/4 F | 43 |Mateusz Kuźma |SKT AGH | | | | |Katarzyna Piela |Kraków | | 25-27 | 1/4 F | 67 |Krzysztof Szczepaniec |BAWINEK | | | | |Natalia Karolin Madejska |Kraków | | 28-30 | 1/8 B | 51 |Krzysztof Stryjniak |MARENGO | | | | |Emilia Hyży |DąbrowaGórnicza | | 28-30 | 1/8 B | 66 |Wiktor Pobidyński |GOLDEN DANCE | | | | |Wiktoria Turczak |Przemyśl | | 28-30 | 1/8 B | 276 |Kacper Kumorek |NOWY STYL | | | | |Izabela Plata |Bielsko-Biała | | 31-32 | 1/8 B | 53 |Adrian Wodowski |SKT AGH | | | | |Magdalena Duda |Kraków | | 31-32 | 1/8 B | 59 |Grzegorz Roman Cybułka |BAWINEK | | | | |Katarzyna Rębisz |Kraków | | 33-34 | 1/8 B | 54 |Mariusz Wójtowicz |SOKÓŁ | | | | |Klaudia Szyrszeń |Myślenice | | 33-34 | 1/8 B | 57 |Sebastian Bijak |DANCE TEAM | | | | |Agnieszka Bijak-Dobrowolska |Wrocław | | 35-38 | 1/8 B | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | 35-38 | 1/8 B | 61 |Piotr Górski |WIR | | | | |Natalia Dziewulska |Mysłowice | | 35-38 | 1/8 B | 63 |Jan Maciejczyk |NARCYZ | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | 35-38 | 1/8 B | 64 |Wojciech Michalik |FORUM | | | | |Julia Pfajfer |Zabrze | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP Liczba par: 38 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| X XXX 4| 4 18-24 !| 28| | 29| X X X 3| 3 25-32 | 29| | 33|XXXX XX 6| 6 6-11 !| 33| | 37| X XXX 4| 4 18-24 !| 37| | 39| XX X XX 5| 5 12-17 !| 39| | 40|XX X X 4| 4 18-24 !| 40| | 41|X X XX X 5| 5 12-17 !| 41| | 42|XXXXXXXX 8| 8 2 !| 42| | 43|X XX XXX 6| 6 6-11 !| 43| | 44|XXXX X XX 7| 7 3-5 !| 44| | 45| X X X 3| 3 25-32 | 45| | 46|XXX XX X 6| 6 6-11 !| 46| | 47|X X X 3| 3 25-32 | 47| | 48|X XXXXXX 7| 7 3-5 !| 48| | 49|X XXX X 5| 5 12-17 !| 49| | 50|XXX XX XX 7| 7 3-5 !| 50| | 51| X XX 3| 3 25-32 | 51| | 52| XX X X 4| 4 18-24 !| 52| | 53| X X X 3| 3 25-32 | 53| | 54| X X 2| 2 33-34 | 54| | 55|X X XX 4| 4 18-24 !| 55| | 56| X XXXX 5| 5 12-17 !| 56| | 57| X X X 3| 3 25-32 | 57| | 58|XXX X 4| 4 18-24 !| 58| | 59| X 1| 1 35-36 | 59| | 60|XXX 3| 3 25-32 | 60| | 61| 0| 0 37-38 | 61| | 63| 0| 0 37-38 | 63| | 64| X X 2| 2 33-34 | 64| | 65| XXXXXX 6| 6 6-11 !| 65| | 66| X 1| 1 35-36 | 66| | 67| X X XX X 5| 5 12-17 !| 67| | 68|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 68| | 70|XX X X 4| 4 18-24 !| 70| | 87|X X XX XX 6| 6 6-11 !| 87| |275|XXX XX X 6| 6 6-11 !|275| |276| XX X 3| 3 25-32 |276| |277| X XXX X 5| 5 12-17 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 29| 0| 0 11-14 | 29| | 45|X X XX 4| 4 1-3 !| 45| | 47|X X XX 4| 4 1-3 !| 47| | 51| X X X 3| 3 4-6 | 51| | 53| X X 2| 2 7-8 | 53| | 54| X 1| 1 9-10 | 54| | 57| X 1| 1 9-10 | 57| | 59|X X 2| 2 7-8 | 59| | 60| XX XX 4| 4 1-3 !| 60| | 61| 0| 0 11-14 | 61| | 63| 0| 0 11-14 | 63| | 64| 0| 0 11-14 | 64| | 66| X XX 3| 3 4-6 | 66| |276| XX X 3| 3 4-6 |276| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 28| X X 2| 2 21-24 | 28| | 33|X XX XXX 6| 6 5-6 !| 33| | 37| X 1| 1 25-27 | 37| | 39|XX X XXXX 7| 7 1-4 !| 39| | 40|XX X X X 5| 5 7-12 !| 40| | 41| XX XXX 5| 5 7-12 !| 41| | 42|X XX X X 5| 5 7-12 !| 42| | 43|X 1| 1 25-27 | 43| | 44|X XXXX XX 7| 7 1-4 !| 44| | 45| XXX X 4| 4 13-15 | 45| | 46|X XXXX XX 7| 7 1-4 !| 46| | 47| X X 2| 2 21-24 | 47| | 48|XX X 3| 3 16-20 | 48| | 49|XX XXX X 6| 6 5-6 !| 49| | 50| X XX 3| 3 16-20 | 50| | 52| X XX 3| 3 16-20 | 52| | 55|X X X 3| 3 16-20 | 55| | 56| X X 2| 2 21-24 | 56| | 58| XXX X 4| 4 13-15 | 58| | 60| XXXXX 5| 5 7-12 !| 60| | 65| X X X 3| 3 16-20 | 65| | 67| X 1| 1 25-27 | 67| | 68|XXXX XXX 7| 7 1-4 !| 68| | 70| X X 2| 2 21-24 | 70| | 87|X XXX X 5| 5 7-12 !| 87| |275| XXX X 4| 4 13-15 |275| |277| XXXX X 5| 5 7-12 !|277| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 33| XX XXX 5| 5 7 | 33| | 39| X X 2| 2 9-10 | 39| | 40|X XX X 4| 4 8 | 40| | 41| X 1| 1 11 | 41| | 42|XXX XX XX 7| 7 2-3 !| 42| | 44|XXX XX X 6| 6 4-6 !| 44| | 46|X XXX X X 6| 6 4-6 !| 46| | 49|XX X XXXX 7| 7 2-3 !| 49| | 60| 0| 0 12 | 60| | 68|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 68| | 87| XX 2| 2 9-10 | 87| |277| XXXXX X 6| 6 4-6 !|277| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 42|365655524 6.0| 6.0 6 | 42| | 44|141314442 3.0| 3.0 3 | 44| | 46|233223355 2.0| 2.0 2 | 46| | 49|556541236 5.0| 5.0 5 | 49| | 68|412462111 1.0| 1.0 1 | 68| |277|624136663 4.0| 4.0 4 |277| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA, POW. 15 E SAMBA, POW. 15 E RUMBA, POW. Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | | Sędzia A | Zenon Gardyańczyk | | | Sędzia B | Andrzej Mierzejewski | | | Sędzia C | Łukasz Stawiński | | | Sędzia D | Piotr Nawara | | | Sędzia E | Waldemar Dudek | | | Sędzia F | Marcin Kiszteliński | | | Sędzia G | Nadieżda Martynienko | | | Sędzia H | Marek Parasiewicz | | | Sędzia I | Józef Homoncik | | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | | Maryla Kowalik | | | | Dorota Dudek | | | | Małgorzata Kocińska | | | | Agnieszka Bajda | | | | Katarzyna Kozłowska | | | | Dominika Górska | | | | Mirosław Wolak | | | | Artur Drąg | | | | Artur Szymanowski | | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 16 ------------------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------| | 1 | F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | | 2 | F | 12 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | | 3 | F | 14 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | | |Emilia Artiuchow |Słubice | | | 4 | F | 132 |Michał Cichoń |CANTINERO | | | | | |Julia Michalska |Tomaszów Maz. | | | 5 | F | 20 |Mikołaj Zygmunt |MYKA | | | | | |Aleksandra Płonka |Zamość | | | 6 | F | 30 |Krzysztof Drzazga |SEMPRE | | | | | |Katarzyna Smoleń |Kraków | | | 7 | F | 131 |Rafał Frankowwski |GOLD TEAM | | | | | |Magdalena Magdziarz |Warszawa | | | 8-9 | 1/2 F | 15 |Kamil Koterba |SŁOŃCE | | | | | |Bogumiła Kamila Kwiatkowska |Poznań | | | 8-9 | 1/2 F | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | | 10-11 | 1/2 F | 17 |Kamil Safin |BAWINEK | | | | | |Joanna Fudali |Kraków | | | 10-11 | 1/2 F | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | | 12-14 | 1/2 F | 13 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | | 12-14 | 1/2 F | 32 |Maciej Goral |JUMP | | | | | |Anna Oleszczak |Janów | | | 12-14 | 1/2 F | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | | 15-16 | 1/4 B | 16 |Michał Krużołek |Kuźnia Tańca | | | | | |Aneta Boryło |Kraków | | | 15-16 | 1/4 B | 18 |Mateusz Walczyna |JUMP | | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów | | | 17 | 1/4 B | 19 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | | |Marta Katarzyna Muszkieta |Leszno | | | 18 | 1/4 B | 34 |Artur Kic |NARCYZ | | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | ------------------------------------------------------------------------------------------------ _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA Liczba par: 18 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|X XXXXX 6| 6 4-7 !| 12| | 13|X X XXX X 6| 6 4-7 !| 13| | 14|XXX X X X 6| 6 4-7 !| 14| | 15| XXXXXXX 7| 7 2-3 !| 15| | 16| 0| 0 17-18 | 16| | 17| XX 2| 2 12-15 | 17| | 18|X X 2| 2 12-15 | 18| | 19| X X 2| 2 12-15 | 19| | 20|X X XX 4| 4 9-11 | 20| | 28| XXX X 4| 4 9-11 | 28| | 29| X X 2| 2 12-15 | 29| | 30| XXXXX X 6| 6 4-7 !| 30| | 32|XX X X 4| 4 9-11 | 32| | 33|XXX XXXXX 8| 8 1 !| 33| | 34| 0| 0 17-18 | 34| | 37|X 1| 1 16 | 37| |131| X X XXX 5| 5 8 !|131| |132| XXXXXXX 7| 7 2-3 !|132| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 16| XX 2| 2 7-8 | 16| | 17|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 17| | 18| X X 2| 2 7-8 | 18| | 19| X 1| 1 9 | 19| | 20|X XXX XXX 7| 7 2-3 !| 20| | 28| XXXXXXX 7| 7 2-3 !| 28| | 29| X X X 3| 3 4-6 !| 29| | 32|XX X 3| 3 4-6 !| 32| | 34| 0| 0 10 | 34| | 37|X X X 3| 3 4-6 !| 37| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 12| | 13|X 1| 1 12-14 | 13| | 14|XXXX XXX 7| 7 2-3 !| 14| | 15| X X X 3| 3 8-9 | 15| | 17|X X 2| 2 10-11 | 17| | 20| X X XX 4| 4 6-7 !| 20| | 28| X XX 3| 3 8-9 | 28| | 29| XX 2| 2 10-11 | 29| | 30|XXXXXX 6| 6 4 !| 30| | 32| X 1| 1 12-14 | 32| | 33|XXXX XXX 7| 7 2-3 !| 33| | 37| X 1| 1 12-14 | 37| |131| XXXX 4| 4 6-7 !|131| |132| X XXXX 5| 5 5 !|132| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 12|142452631 2.0| 2.0 2 | 12| | 14|373317552 3.0| 3.0 3 | 14| | 20|765236415 5.0| 5.0 5 | 20| | 30|416575727 6.0| 6.0 6 | 30| | 33|231121143 1.0| 1.0 1 | 33| |131|557764364 7.0| 7.0 7 |131| |132|624643276 4.0| 4.0 4 |132| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 16 ------------------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------| | 1 | F | 132 |Michał Cichoń |CANTINERO | | | | | |Julia Michalska |Tomaszów Maz. | | | 2 | F | 14 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | | |Emilia Artiuchow |Słubice | | | 3 | F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | | 4 | F | 12 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | | 5 | F | 30 |Krzysztof Drzazga |SEMPRE | | | | | |Katarzyna Smoleń |Kraków | | | 6 | F | 131 |Rafał Frankowwski |GOLD TEAM | | | | | |Magdalena Magdziarz |Warszawa | | | 7 | F | 17 |Kamil Safin |BAWINEK | | | | | |Joanna Fudali |Kraków | | | 8-9 | 1/2 F | 15 |Kamil Koterba |SŁOŃCE | | | | | |Bogumiła Kamila Kwiatkowska |Poznań | | | 8-9 | 1/2 F | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | | 10-11 | 1/2 F | 13 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | | 10-11 | 1/2 F | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | | 12-14 | 1/2 F | 18 |Mateusz Walczyna |JUMP | | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów | | | 12-14 | 1/2 F | 19 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | | |Marta Katarzyna Muszkieta |Leszno | | | 12-14 | 1/2 F | 20 |Mikołaj Zygmunt |MYKA | | | | | |Aleksandra Płonka |Zamość | | | 15 | 1/4 B | 32 |Maciej Goral |JUMP | | | | | |Anna Oleszczak |Janów | | | 16 | 1/4 B | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | | 17-18 | 1/4 B | 16 |Michał Krużołek |Kuźnia Tańca | | | | | |Aneta Boryło |Kraków | | | 17-18 | 1/4 B | 34 |Artur Kic |NARCYZ | | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | ------------------------------------------------------------------------------------------------ _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA Liczba par: 18 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !| 12| | 13| XX X 3| 3 10-13 | 13| | 14|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !| 14| | 15| X XX 3| 3 10-13 | 15| | 16| 0| 0 17-18 | 16| | 17| X 1| 1 15-16 | 17| | 18| XXX XX 5| 5 6-8 !| 18| | 19|XX X 3| 3 10-13 | 19| | 20|XXX XX 5| 5 6-8 !| 20| | 28|X XXXX X 6| 6 5 !| 28| | 29| XX 2| 2 14 | 29| | 30|X XXXX 5| 5 6-8 !| 30| | 32| XXX 3| 3 10-13 | 32| | 33|XXX XXXXX 8| 8 1-3 !| 33| | 34| 0| 0 17-18 | 34| | 37| X 1| 1 15-16 | 37| |131|X rXXX 4| 4 9 |131| |132| XXXXXXX 7| 7 4 !|132| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 13|X XXXXX 6| 6 2-3 !| 13| | 15|XXXXX X X 7| 7 1 !| 15| | 16| 0| 0 9-10 | 16| | 17|X X X X 4| 4 4-6 !| 17| | 19| XXX X 4| 4 4-6 !| 19| | 29| X XX X 4| 4 4-6 !| 29| | 32|XX X 3| 3 7 | 32| | 34| 0| 0 9-10 | 34| | 37| X X 2| 2 8 | 37| |131| XX XXXX 6| 6 2-3 !|131| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|XXXXXX X 7| 7 2-3 !| 12| | 13|X X 2| 2 10-11 | 13| | 14| XXX XX 5| 5 4-6 !| 14| | 15| XX X 3| 3 8-9 | 15| | 17|XX X XX 5| 5 4-6 !| 17| | 18| X 1| 1 12-14 | 18| | 19| X 1| 1 12-14 | 19| | 20| X 1| 1 12-14 | 20| | 28| X X 2| 2 10-11 | 28| | 29| XX X 3| 3 8-9 | 29| | 30|XXXXXXX 7| 7 2-3 !| 30| | 33|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 33| |131|X X XX 4| 4 7 !|131| |132| XXXXX 5| 5 4-6 !|132| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 12|152443642 4.0| 4.0 4 | 12| | 14|331316131 2.0| 2.0 2 | 14| | 17|777667757 7.0| 7.0 7 | 17| | 30|464735426 5.0| 5.0 5 | 30| | 33|213171363 3.0| 3.0 3 | 33| |131|646554514 6.0| 6.0 6 |131| |132|525222275 1.0| 1.0 1 |132| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 16 ------------------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------| | 1 | F | 14 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | | |Emilia Artiuchow |Słubice | | | 2 | F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | | 3 | F | 12 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | | 4 | F | 30 |Krzysztof Drzazga |SEMPRE | | | | | |Katarzyna Smoleń |Kraków | | | 5 | F | 132 |Michał Cichoń |CANTINERO | | | | | |Julia Michalska |Tomaszów Maz. | | | 6 | F | 17 |Kamil Safin |BAWINEK | | | | | |Joanna Fudali |Kraków | | | 7 | F | 131 |Rafał Frankowwski |GOLD TEAM | | | | | |Magdalena Magdziarz |Warszawa | | | 8 | 1/2 F | 13 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | | 9-11 | 1/2 F | 15 |Kamil Koterba |SŁOŃCE | | | | | |Bogumiła Kamila Kwiatkowska |Poznań | | | 9-11 | 1/2 F | 20 |Mikołaj Zygmunt |MYKA | | | | | |Aleksandra Płonka |Zamość | | | 9-11 | 1/2 F | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | | 12 | 1/2 F | 18 |Mateusz Walczyna |JUMP | | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów | | | 13-16 | 1/4 B | 19 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | | |Marta Katarzyna Muszkieta |Leszno | | | 13-16 | 1/4 B | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | | 13-16 | 1/4 B | 32 |Maciej Goral |JUMP | | | | | |Anna Oleszczak |Janów | | | 13-16 | 1/4 B | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | | 17-18 | 1/4 B | 16 |Michał Krużołek |Kuźnia Tańca | | | | | |Aneta Boryło |Kraków | | | 17-18 | 1/4 B | 34 |Artur Kic |NARCYZ | | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | ------------------------------------------------------------------------------------------------ _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA Liczba par: 18 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|XXXXXX XX 8| 8 2-4 !| 12| | 13| X X X 3| 3 9-14 | 13| | 14|XXXXX XXX 8| 8 2-4 !| 14| | 15| X 1| 1 15 | 15| | 16| 0| 0 16-18 | 16| | 17|XX X 3| 3 9-14 | 17| | 18|X XX X 4| 4 7-8 !| 18| | 19| X XX 3| 3 9-14 | 19| | 20|XXXXX 5| 5 6 !| 20| | 28| XXXX 4| 4 7-8 !| 28| | 29| X X X 3| 3 9-14 | 29| | 30|XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 30| | 32| 0| 0 16-18 | 32| | 33|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 33| | 34| 0| 0 16-18 | 34| | 37|X X X 3| 3 9-14 | 37| |131| X XX 3| 3 9-14 |131| |132| XXXXXX X 7| 7 5 !|132| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 13|X XXXXX X 7| 7 2-3 !| 13| | 15| X X XXX 5| 5 4 !| 15| | 16| 0| 0 9-10 | 16| | 17|XXXXXX X 7| 7 2-3 !| 17| | 19| X X 2| 2 5-8 | 19| | 29| X X 2| 2 5-8 | 29| | 32|X X 2| 2 5-8 | 32| | 34| 0| 0 9-10 | 34| | 37| XX 2| 2 5-8 | 37| |131|XXXXXXXXX 9| 9 1 !|131| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|X XX X XX 6| 6 2-6 !| 12| | 13|X XXX 4| 4 8 | 13| | 14|XXXX XX 6| 6 2-6 !| 14| | 15| X X 2| 2 9-11 | 15| | 17|X XX XXX 6| 6 2-6 !| 17| | 18| X 1| 1 12 | 18| | 20| XX 2| 2 9-11 | 20| | 28| X X 2| 2 9-11 | 28| | 30|XXX XXX 6| 6 2-6 !| 30| | 33|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 33| |131| X XX XX 5| 5 7 !|131| |132| XXXXXX 6| 6 2-6 !|132| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 12|142447622 3.0| 3.0 3 | 12| | 14|371516111 1.0| 1.0 1 | 14| | 17|765632557 6.0| 6.0 6 | 17| | 30|416174466 4.0| 4.0 4 | 30| | 33|233221343 2.0| 2.0 2 | 33| |131|627765734 7.0| 7.0 7 |131| |132|554353275 5.0| 5.0 5 |132| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE Liczba wszystkich par: 18, Liczba klubów: 16 ------------------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------| | 1 | F | 33 |Bartosz Jędrzejczak |ELITE DANCE | | | | | |Katarzyna Sołowiej |Warszawa | | | 2 | F | 132 |Michał Cichoń |CANTINERO | | | | | |Julia Michalska |Tomaszów Maz. | | | 3 | F | 12 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | | 4 | F | 30 |Krzysztof Drzazga |SEMPRE | | | | | |Katarzyna Smoleń |Kraków | | | 5 | F | 14 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | | |Emilia Artiuchow |Słubice | | | 6 | F | 131 |Rafał Frankowwski |GOLD TEAM | | | | | |Magdalena Magdziarz |Warszawa | | | 7-8 | 1/2 F | 13 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | | 7-8 | 1/2 F | 17 |Kamil Safin |BAWINEK | | | | | |Joanna Fudali |Kraków | | | 9-11 | 1/2 F | 18 |Mateusz Walczyna |JUMP | | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów | | | 9-11 | 1/2 F | 20 |Mikołaj Zygmunt |MYKA | | | | | |Aleksandra Płonka |Zamość | | | 9-11 | 1/2 F | 32 |Maciej Goral |JUMP | | | | | |Anna Oleszczak |Janów | | | 12 | 1/2 F | 15 |Kamil Koterba |SŁOŃCE | | | | | |Bogumiła Kamila Kwiatkowska |Poznań | | | 13-14 | 1/2 F | 19 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | | |Marta Katarzyna Muszkieta |Leszno | | | 13-14 | 1/2 F | 28 |Patryk Balicki |UKS CATIA | | | | | |Dominika Karpińska |KędzierzynKoźle | | | 15 | 1/4 B | 16 |Michał Krużołek |Kuźnia Tańca | | | | | |Aneta Boryło |Kraków | | | 16 | 1/4 B | 29 |Bogusław Baran |SEMPRE | | | | | |Justyna Wróblewska |Kraków | | | 17-18 | 1/4 B | 34 |Artur Kic |NARCYZ | | | | | |Dorota Ciosmak |Kraków | | | 17-18 | 1/4 B | 37 |Michał Mroczek |ST CIEPŁY | | | | | |Martyna Jasińska |Jaworzno | | ------------------------------------------------------------------------------------------------ _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE Liczba par: 18 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|XXXXXX XX 8| 8 1 !| 12| | 13| XXXX X 5| 5 7-8 !| 13| | 14|X X X XXX 6| 6 3-6 !| 14| | 15| XXX X 4| 4 9-10 | 15| | 16| 0| 0 17-18 | 16| | 17|XX XXX X 6| 6 3-6 !| 17| | 18| X X X 3| 3 11-14 | 18| | 19|XX X 3| 3 11-14 | 19| | 20| XX X 3| 3 11-14 | 20| | 28| XXX 3| 3 11-14 | 28| | 29| X 1| 1 16 | 29| | 30|X XXX X X 6| 6 3-6 !| 30| | 32| XX XX X 5| 5 7-8 !| 32| | 33|X XXXXX 6| 6 3-6 !| 33| | 34| 0| 0 17-18 | 34| | 37|XX 2| 2 15 | 37| |131|X XXX 4| 4 9-10 |131| |132| XXXXXX X 7| 7 2 !|132| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 15| XXXX XXX 7| 7 1-2 !| 15| | 16|XX X 3| 3 7 | 16| | 18|XX XX X 5| 5 3 !| 18| | 19| XX XX 4| 4 4-6 !| 19| | 20|XX XX 4| 4 4-6 !| 20| | 28| XX XX 4| 4 4-6 !| 28| | 29| XX 2| 2 8 | 29| | 34| 0| 0 9-10 | 34| | 37| 0| 0 9-10 | 37| |131|X XXXX XX 7| 7 1-2 !|131| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|XXXX X X 6| 6 3-5 !| 12| | 13|X X XX 4| 4 7-8 | 13| | 14|X XX X X 5| 5 6 !| 14| | 15| X 1| 1 12 | 15| | 17| XX XX 4| 4 7-8 | 17| | 18| X X 2| 2 9-11 | 18| | 19| 0| 0 13-14 | 19| | 20| XX 2| 2 9-11 | 20| | 28| 0| 0 13-14 | 28| | 30|XXXXXX X 7| 7 2 !| 30| | 32|XX 2| 2 9-11 | 32| | 33|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 33| |131| X XXXXX 6| 6 3-5 !|131| |132| XXXXX X 6| 6 3-5 !|132| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 12|341354541 3.0| 3.0 3 | 12| | 14|164666232 5.0| 5.0 5 | 14| | 30|216512456 4.0| 4.0 4 | 30| | 33|452233314 1.0| 1.0 1 | 33| |131|535425623 6.0| 6.0 6 |131| |132|623141165 2.0| 2.0 2 |132| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI, POW. 15 E TANGO, POW. 15 E WALC WIE Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | | | Sędzia A | Jakub Rybicki | | | Sędzia B | Nadieżda Martynienko | | | Sędzia C | Aleksandra Wojtysiak | | | Sędzia D | Anna Andruszkiewicz | | | Sędzia E | Aleksandra Jelińska | | | Sędzia F | Krzysztof Kociński | | | Sędzia G | Katarzyna Fiszer | | | Sędzia H | Dawid Fiszer | | | Sędzia I | Katarzyna Smoroń-Krawczyk | | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | | | | Maryla Kowalik | | | | Dorota Dudek | | | | Małgorzata Kocińska | | | | Agnieszka Bajda | | | | Katarzyna Kozłowska | | | | Dominika Górska | | | | Mirosław Wolak | | | | Artur Drąg | | | | Artur Szymanowski | | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 15 ------------------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------| | 1 | F | 26 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca | | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | | 2 | F | 20 |Mikołaj Zygmunt |MYKA | | | | | |Aleksandra Płonka |Zamość | | | 3 | F | 13 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | | 4 | F | 23 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | | 5 | F | 24 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | | |Natalia Bauer |Kraków | | | 6 | F | 25 |Leszek Pawlicki |AKADEMIA TAŃCA | | | | | |Ada Mazurkiewicz |Warszawa | | | 7 | F | 15 |Kamil Koterba |SŁOŃCE | | | | | |Bogumiła Kamila Kwiatkowska |Poznań | | | 8 | 1/2 F | 17 |Kamil Safin |BAWINEK | | | | | |Joanna Fudali |Kraków | | | 9-10 | 1/2 F | 12 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | | 9-10 | 1/2 F | 22 |Dawid Bogdziewicz |KTT REWIA | | | | | |Magda Jureczko |Racibórz | | | 11-12 | 1/2 F | 14 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | | |Emilia Artiuchow |Słubice | | | 11-12 | 1/2 F | 18 |Mateusz Walczyna |JUMP | | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów | | | 13-14 | 1/4 B | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | | |Helena Warchał |Kraków | | | 13-14 | 1/4 B | 131 |Rafał Frankowwski |GOLD TEAM | | | | | |Magdalena Magdziarz |Warszawa | | | 15-16 | 1/4 B | 16 |Michał Krużołek |Kuźnia Tańca | | | | | |Aneta Boryło |Kraków | | | 15-16 | 1/4 B | 19 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | | |Marta Katarzyna Muszkieta |Leszno | | ------------------------------------------------------------------------------------------------ _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12| X XXXXX 6| 6 3-6 !| 12| | 13| X XX X 4| 4 8-10 !| 13| | 14|XX XX 4| 4 8-10 !| 14| | 15| XXX X 4| 4 8-10 !| 15| | 16| X 1| 1 15 | 16| | 17| X X X 3| 3 11-14 | 17| | 18|X X X 3| 3 11-14 | 18| | 19| X XX 3| 3 11-14 | 19| | 20|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 20| | 22| XXX XX 5| 5 7 !| 22| | 23|X X X XXX 6| 6 3-6 !| 23| | 24|XXXXX X 6| 6 3-6 !| 24| | 25|XX XXXX 6| 6 3-6 !| 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 26| | 27| 0| 0 16 | 27| |131|X X X 3| 3 11-14 |131| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 16| X 1| 1 5-6 | 16| | 17|XX XXXXXX 8| 8 1 !| 17| | 18|XXX X 4| 4 2 !| 18| | 19| X 1| 1 5-6 | 19| | 27| X X 2| 2 3-4 | 27| |131| X X 2| 2 3-4 |131| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|X X 2| 2 9-10 | 12| | 13| XXX XX X 6| 6 5 !| 13| | 14| X 1| 1 11-12 | 14| | 15|X XX X 4| 4 6-7 !| 15| | 17| XX X 3| 3 8 | 17| | 18| X 1| 1 11-12 | 18| | 20|XX XXXXX 7| 7 3-4 !| 20| | 22| XX 2| 2 9-10 | 22| | 23|X XX XXXX 7| 7 3-4 !| 23| | 24|XXXX XXXX 8| 8 2 !| 24| | 25| X X XX 4| 4 6-7 !| 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 13|751274262 3.0| 3.0 3 | 13| | 15|667636456 7.0| 7.0 7 | 15| | 20|225723523 2.0| 2.0 2 | 20| | 23|373542635 4.0| 4.0 4 | 23| | 24|442367774 5.0| 5.0 5 | 24| | 25|536455347 6.0| 6.0 6 | 25| | 26|114111111 1.0| 1.0 1 | 26| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 15 ------------------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------| | 1 | F | 26 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca | | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | | 2 | F | 23 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | | 3 | F | 20 |Mikołaj Zygmunt |MYKA | | | | | |Aleksandra Płonka |Zamość | | | 4 | F | 13 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | | 5 | F | 25 |Leszek Pawlicki |AKADEMIA TAŃCA | | | | | |Ada Mazurkiewicz |Warszawa | | | 6 | F | 24 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | | |Natalia Bauer |Kraków | | | 7 | F | 12 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | | 8 | F | 131 |Rafał Frankowwski |GOLD TEAM | | | | | |Magdalena Magdziarz |Warszawa | | | 9 | 1/2 F | 17 |Kamil Safin |BAWINEK | | | | | |Joanna Fudali |Kraków | | | 10-12 | 1/2 F | 14 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | | |Emilia Artiuchow |Słubice | | | 10-12 | 1/2 F | 19 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | | |Marta Katarzyna Muszkieta |Leszno | | | 10-12 | 1/2 F | 22 |Dawid Bogdziewicz |KTT REWIA | | | | | |Magda Jureczko |Racibórz | | | 13-14 | 1/4 B | 15 |Kamil Koterba |SŁOŃCE | | | | | |Bogumiła Kamila Kwiatkowska |Poznań | | | 13-14 | 1/4 B | 18 |Mateusz Walczyna |JUMP | | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów | | | 15 | 1/4 B | 16 |Michał Krużołek |Kuźnia Tańca | | | | | |Aneta Boryło |Kraków | | | 16 | 1/4 B | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | | |Helena Warchał |Kraków | | ------------------------------------------------------------------------------------------------ _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|X XX X 4| 4 8-12 | 12| | 13| X XXX X 5| 5 5-7 !| 13| | 14| X X X 3| 3 13 | 14| | 15|XX X X 4| 4 8-12 | 15| | 16| X X 2| 2 14-15 | 16| | 17| X XXX X 5| 5 5-7 !| 17| | 18| X X XX 4| 4 8-12 | 18| | 19|X XX XX 5| 5 5-7 !| 19| | 20|XXX XXXX 7| 7 2-4 !| 20| | 22| X X 2| 2 14-15 | 22| | 23|X XXXX XX 7| 7 2-4 !| 23| | 24|XXXX XX X 7| 7 2-4 !| 24| | 25|X X XX 4| 4 8-12 | 25| | 26|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 26| | 27| X XX X 4| 4 8-12 | 27| |131| X 1| 1 16 |131| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|X XXXXXXX 8| 8 1 !| 12| | 14|X XXXXX 6| 6 2-5 !| 14| | 15| X X XX X 5| 5 6-7 | 15| | 16| XX 2| 2 8 | 16| | 18|XXXXX 5| 5 6-7 | 18| | 22| XX XXXX 6| 6 2-5 !| 22| | 25|XXXX XX 6| 6 2-5 !| 25| | 27|X 1| 1 9 | 27| |131| XX XX XX 6| 6 2-5 !|131| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|X XXX X 5| 5 4-8 !| 12| | 13| XXX X X 5| 5 4-8 !| 13| | 14| X 1| 1 10-12 | 14| | 17|X XXX 4| 4 9 | 17| | 19| X 1| 1 10-12 | 19| | 20| XX XXXX 6| 6 3 !| 20| | 22| X 1| 1 10-12 | 22| | 23|XX XXX XX 7| 7 2 !| 23| | 24|XXX X X 5| 5 4-8 !| 24| | 25| XXX XX 5| 5 4-8 !| 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26| |131|XX XX X 5| 5 4-8 !|131| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 12|688626566 7.0| 7.0 7 | 12| | 13|871374372 4.0| 4.0 4 | 13| | 20|223883434 3.0| 3.0 3 | 20| | 23|452262623 2.0| 2.0 2 | 23| | 24|335737785 6.0| 6.0 6 | 24| | 25|547448248 5.0| 5.0 5 | 25| | 26|114111111 1.0| 1.0 1 | 26| |131|766555857 8.0| 8.0 8 |131| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 15 ------------------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------| | 1 | F | 26 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca | | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | | 2 | F | 17 |Kamil Safin |BAWINEK | | | | | |Joanna Fudali |Kraków | | | 3 | F | 20 |Mikołaj Zygmunt |MYKA | | | | | |Aleksandra Płonka |Zamość | | | 4 | F | 15 |Kamil Koterba |SŁOŃCE | | | | | |Bogumiła Kamila Kwiatkowska |Poznań | | | 5 | F | 13 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | | 6 | F | 23 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | | 7-8 | 1/2 F | 24 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | | |Natalia Bauer |Kraków | | | 7-8 | 1/2 F | 25 |Leszek Pawlicki |AKADEMIA TAŃCA | | | | | |Ada Mazurkiewicz |Warszawa | | | 9-11 | 1/2 F | 12 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | | 9-11 | 1/2 F | 18 |Mateusz Walczyna |JUMP | | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów | | | 9-11 | 1/2 F | 19 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | | |Marta Katarzyna Muszkieta |Leszno | | | 12-13 | 1/2 F | 14 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | | |Emilia Artiuchow |Słubice | | | 12-13 | 1/2 F | 131 |Rafał Frankowwski |GOLD TEAM | | | | | |Magdalena Magdziarz |Warszawa | | | 14-16 | 1/4 B | 16 |Michał Krużołek |Kuźnia Tańca | | | | | |Aneta Boryło |Kraków | | | 14-16 | 1/4 B | 22 |Dawid Bogdziewicz |KTT REWIA | | | | | |Magda Jureczko |Racibórz | | | 14-16 | 1/4 B | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | | |Helena Warchał |Kraków | | ------------------------------------------------------------------------------------------------ _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|X XXX XX 6| 6 4-6 !| 12| | 13| X X X 3| 3 12 | 13| | 14| XXX X 4| 4 9-11 | 14| | 15| X X XX 4| 4 9-11 | 15| | 16| X X 2| 2 13-14 | 16| | 17|X XXXXX 6| 6 4-6 !| 17| | 18| X XXX 4| 4 9-11 | 18| | 19| X X 2| 2 13-14 | 19| | 20|XXXX XX 6| 6 4-6 !| 20| | 22| X 1| 1 15 | 22| | 23|XXXX XX X 7| 7 3 !| 23| | 24|XX XXXXXX 8| 8 2 !| 24| | 25|XXX X X 5| 5 7-8 !| 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26| | 27| 0| 0 16 | 27| |131|XX XX X 5| 5 7-8 !|131| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 13| XXXXXX X 7| 7 1-2 !| 13| | 14|X X XX 4| 4 4-5 !| 14| | 15|XX XX XXX 7| 7 1-2 !| 15| | 16| XX X 3| 3 6-8 | 16| | 18|XXXX X 5| 5 3 !| 18| | 19|X X XX 4| 4 4-5 !| 19| | 22| XX X 3| 3 6-8 | 22| | 27| XXX 3| 3 6-8 | 27| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12| XX 2| 2 9-11 | 12| | 13| XXX X X 5| 5 4-6 !| 13| | 14| X 1| 1 12-13 | 14| | 15| X XX XX 5| 5 4-6 !| 15| | 17| XXXXXXX 7| 7 2-3 !| 17| | 18|X X 2| 2 9-11 | 18| | 19| X X 2| 2 9-11 | 19| | 20|X X XXXXX 7| 7 2-3 !| 20| | 23|XXX X X 5| 5 4-6 !| 23| | 24|XX X X 4| 4 7-8 | 24| | 25|XX X X 4| 4 7-8 | 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26| |131| X 1| 1 12-13 |131| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 13|641355551 5.0| 5.0 5 | 13| | 15|536426346 4.0| 4.0 4 | 15| | 17|365232235 2.0| 2.0 2 | 17| | 20|214643423 3.0| 3.0 3 | 20| | 23|452564664 6.0| 6.0 6 | 23| | 26|123111112 1.0| 1.0 1 | 26| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 15 ------------------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | Kraj | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------|------------| | 1 | F | 26 |Mateusz Rusin |Kuźnia Tańca | | | | | |Angelika Klimas |Kraków | | | 2 | F | 20 |Mikołaj Zygmunt |MYKA | | | | | |Aleksandra Płonka |Zamość | | | 3 | F | 17 |Kamil Safin |BAWINEK | | | | | |Joanna Fudali |Kraków | | | 4 | F | 24 |Antoni Migała |SEMPRE | | | | | |Natalia Bauer |Kraków | | | 5 | F | 13 |Krystian Cisiński-Nguyen |ELIDA | | | | | |Aleksandra Brzezińska |Mielec | | | 6 | F | 23 |Piotr Korlatowicz |EVOLUTION | | | | | |Magdalena Michalska |Kraków | | | 7-8 | 1/2 F | 25 |Leszek Pawlicki |AKADEMIA TAŃCA | | | | | |Ada Mazurkiewicz |Warszawa | | | 7-8 | 1/2 F | 131 |Rafał Frankowwski |GOLD TEAM | | | | | |Magdalena Magdziarz |Warszawa | | | 9 | 1/2 F | 15 |Kamil Koterba |SŁOŃCE | | | | | |Bogumiła Kamila Kwiatkowska |Poznań | | | 10 | 1/2 F | 12 |Marcin Cieśla |CHAMPION TEAM | | | | | |Zuzanna Budkiewicz |Wrocław | | | 11-12 | 1/2 F | 18 |Mateusz Walczyna |JUMP | | | | | |Agnieszka Gozdalska |Janów | | | 11-12 | 1/2 F | 19 |Wiktor Zborowski |MARGO | | | | | |Marta Katarzyna Muszkieta |Leszno | | | 13 | 1/2 F | 14 |Jan Jędrzejewski |PROJEKT NM | | | | | |Emilia Artiuchow |Słubice | | | 14-15 | 1/4 B | 22 |Dawid Bogdziewicz |KTT REWIA | | | | | |Magda Jureczko |Racibórz | | | 14-15 | 1/4 B | 27 |Jan Uthke |RYTM | | | | | |Helena Warchał |Kraków | | | 16 | 1/4 B | 16 |Michał Krużołek |Kuźnia Tańca | | | | | |Aneta Boryło |Kraków | | ------------------------------------------------------------------------------------------------ _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 12| | 13| XXXX X 5| 5 5-7 !| 13| | 14| XX 2| 2 15 | 14| | 15| X XX X 4| 4 8-10 !| 15| | 16| 0| 0 16 | 16| | 17|XX X XX 5| 5 5-7 !| 17| | 18|X X X 3| 3 11-14 | 18| | 19| X X XX 4| 4 8-10 !| 19| | 20|X XXXXXX 7| 7 3 !| 20| | 22| X XX 3| 3 11-14 | 22| | 23|X X XX 4| 4 8-10 !| 23| | 24| X XX X X 5| 5 5-7 !| 24| | 25|XXX X XX 6| 6 4 !| 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 26| | 27| XXX 3| 3 11-14 | 27| |131|XX X 3| 3 11-14 |131| -------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 14| X XX 3| 3 2-3 !| 14| | 16| X 1| 1 6 | 16| | 18| X X X 3| 3 2-3 !| 18| | 22|X X 2| 2 4-5 | 22| | 27| XX 2| 2 4-5 | 27| |131|XXXX XXX 7| 7 1 !|131| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 12|X X 2| 2 10 | 12| | 13| XXX X X 5| 5 6 !| 13| | 14| 0| 0 13 | 14| | 15| XX X 3| 3 9 | 15| | 17| XX XXXX 6| 6 3-5 !| 17| | 18|X 1| 1 11-12 | 18| | 19| X 1| 1 11-12 | 19| | 20| XX XXXXX 7| 7 2 !| 20| | 23|XX XXXX 6| 6 3-5 !| 23| | 24|XXXX X X 6| 6 3-5 !| 24| | 25| XXXX 4| 4 7-8 | 25| | 26|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 26| |131|XX XX 4| 4 7-8 |131| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 13|661444553 5.0| 5.0 5 | 13| | 17|356222335 3.0| 3.0 3 | 17| | 20|214653222 2.0| 2.0 2 | 20| | 23|523565664 6.0| 6.0 6 | 23| | 24|445336446 4.0| 4.0 4 | 24| | 26|132111111 1.0| 1.0 1 | 26| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek

Lista klubów -------------------------------------- Lp. Klub L.start. -------------------------------------- 1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 2 AKSEL-Rzeszów 5 3 ASTRA-Koszalin 2 4 ASTRA-Szczecin 2 5 BALANS-Lublin 4 6 BAWINEK Kraków 1 7 CORTE TOP DANCE-Warszawa 2 8 DANCE TEAM-Wrocław 1 9 DI SOMMA-Raszyn 2 10 ESENS Wrocław 1 11 FANTAZJA-Kraków 4 12 FRASZKA-Kamienna Góra 2 13 GRACJA-Zielona Góra 8 14 IMPRESSIONANTE-Wrocław 1 15 JEDYNKA - Łódź 2 16 Kuźnia Tańca Kraków Kraków 2 17 LEW-Legnica 2 18 MARGO Leszno 1 19 MASTER DANCE-Gliwice 2 20 MYKA-Zamość 1 21 NDK-Nowa Sól 2 22 NOWY STYL Bielsko-Biała 1 23 PIETRZYK-Wrocław 2 25 PODKARPACIE-Jasło 4 26 RAGTIME-Kęty 2 27 S.T. Krystian Krzemiński 2 28 ST. KREACJI TAŃCA-Bydgoszcz 1 29 STUDIO DANCE CLUB-Zielona G. 3 30 STUDIO TAŃCA JANKOWSKI-Łódź 1 31 SzT eMiKa-Tarnów 2 32 TAKT-Legnica 1 33 WIR Mysłowice 2 -------------------------------------- Na początek Lista sędziów Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4 --------------------------------------------------------------------------------------------- Symbol Nazwisko i Imię Kategoria Miejscowość Kraj --------------------------------------------------------------------------------------------- Główny Nowak Maria I Kraków A Pisarska-Gubernat Barbara I Wrocław B Ziomek Waldemar I Poznań C Ziomek Joanna I Poznań D Piątkowski Tadeusz I Kraków E Jabczyński Wojciech I Wrocław F Rybicki Grzegorz I Tomaszów Mazowiecki G Parasiewicz Marek II Opole H Żaliński Antoni I Warszawa I Byszewski Krzysztof I Białystok --------------------------------------------------------------------------------------------- Lista sędziów skrutinerów --------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Łyczko Paweł I Kraków 2 Engler-Dudek Dorota I Jastrzębie Zdrój 3 Kocińska Małgorzata I Zielona Góra --------------------------------------------------------------------------------------------- Końcowa klasyfikacja Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: