-

XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego"


Uwaga: po kategorii Pow. 18 Open są zestawienia zbiorcze w każdej kategorii. Uwaga: wyniki Seniorów i ProAm zaktualizowane.


Nazwa turnieju, organizator i obsługa turnieju
Protokół Klasyfikacyjny

Klasy/kategorie i style
10-11 Open CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
10-11 Open SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
10-11 Open RUMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
10-11 Open JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
10-11 Open WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
10-11 Open TANGO --- ---  Tabela   Lokaty 
10-11 Open WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
10-11 Open QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open RUMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open PASODOBLE --- ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open TANGO --- ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open FOKSTROT --- ---  Tabela   Lokaty 
12-13 Open QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 F WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
14-15 F WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 F QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 F CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
14-15 F SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 F JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open RUMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open PASODOBLE --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open TANGO --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open FOKSTROT --- ---  Tabela   Lokaty 
14-15 Open QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open RUMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open PASODOBLE --- ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open TANGO --- ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open FOKSTROT --- ---  Tabela   Lokaty 
16-18 Open QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open RUMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open PASODOBLE --- ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open TANGO --- ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open FOKSTROT --- ---  Tabela   Lokaty 
16-20 Open QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D RUMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D PASODOBLE --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D TANGO --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D FOKSTROT --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 D QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 E CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 E SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 E RUMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 E JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 E WALC ANGIELSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 E TANGO  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 15 E QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open CHA CHA CHA  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open SAMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open RUMBA --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open PASODOBLE --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open JIVE --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska  ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open TANGO --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open WALC WIEDEŃSKI --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open FOKSTROT --- ---  Tabela   Lokaty 
Pow. 18 Open QUICKSTEP --- ---  Tabela   Lokaty 
ZESTAWIENIA ZBIORCZE --- ---  Tabele 
DOROSLI_2 Latin  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
DOROSLI_2 Standard  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 1 A+B+S STANDARD  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 1 C+D LATIN  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 1 C+D STANDARD  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 1 E STANDARD-4  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 1 Open LATIN  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 1 Open STANDARD  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 2 C+D STANDARD  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 2 E LATIN-4  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 2 E STANDARD-4  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 2 Open LATIN  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 2 Open STANDARD  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 3+4 E LATIN-4  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 3+4 Open LATIN  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Senior 3+4 Open STANDARD  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Scholarship.B Latin  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
Scholarship.B Standard  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_A CHA-CHA  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_A SAMBA ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_A RUMBA ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_A PASODOBLE ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_A JIVE ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_B WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_B TANGO ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_B WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_B SLOWFOX ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.Gold_B QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.SilverB WALC ANGIELSKI  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---
SingleD.SilverB TANGO ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.SilverB WALC WIEDEŃSKI ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.SilverB SLOWFOX ---  Wyniki   Tabela  ---
SingleD.SilverB QUICKSTEP ---  Wyniki   Tabela  ---
2_DANCE Komb.2Dance  Komisja Sędziowska   Wyniki   Tabela  ---

_Na początek ----- NAZWA TURNIEJU, ORGANIZATOR I OBSŁUGA TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- | | | Nazwa turnieju: XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego | | "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego" | | | | Miejsce i data: Kraków, 19-20 Grudzień 2015 r. | | | | Organizator: Okręg Małopolski PTT | | | | Kierownik organizacyjny turnieju: | | Janusz Biały | | | | Kierownik artystyczny turnieju: | | Andrzej Gąsiorowski | | | | Obsługa muzyczna: | | Studio 81 Marcin Klekotko | | | | Konferansjer: Alicja Górska, Grzegorz Szymański, Sylwester Homoncik | | | |------------------------------------------------------------------------------| | | | Program komputerowy: | | Skating System '2009 ver. 7.11 | | AWM Soft Mirosław Wolak | | 31-523 Kraków, ul. St. Moniuszki 36/2 | | tel. kom. 0606 880 742 | | tel. do pracy (0-12) 634-16-16, 634-07-70 | | e-mail mwolak@taniec.krakow.pl | | | -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- PROTOKÓŁ KLASYFIKACYJNY ----- -------------------------------------------------------------------------------- | | | | | P R O T O K Ó Ł K L A S Y F I K A C Y J N Y | | | | | | 1. Nazwa turnieju: | | | | XLII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego | | "O Puchar Prof. Mariana Wieczystego" | | ...................................................................... | | | | 2. Miejsce i data rozgrywania turnieju: | | | | Kraków, 19-20 Grudzień 2015 r. | | | | 3. Na turnieju nadano nowe klasy taneczne następującym parom: | | | | Nr pary Para Klub/Miejscowość | | | | 1 Dawid Kaszuba ST CIEPŁY | | Aleksandra Warchoł Jaworzno | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 2 Kamil Królikowski-Różycki AKADEMIA TAŃCA | | Justyna Gmochowska Warszawa | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 3 Wojciech Michalik FORUM | | Julia Pfajfer Zabrze | | para kategorii/klasy: 14-15 F | | OTRZYMUJE KLASĘ: E W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 62 Damian Machnio CENTRUM TAŃCA | | Weronika Sułkowska Radom | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 65 Mariusz Noworyta BAWINEK | | Justyna Fatyga Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 68 Michał Piskorek RAGTIME | | Jolanta Liszkowska Kęty | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 81 Mateusz Wójcik SKT AGH | | Karolina Bujas Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 76 Wojciech Szymaniec RONDO | | Aneta Wojak Rybnik | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 86 Piotr Korzępa PARADIS | | Aleksandra Oleksińska Kłodzko | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 90 Wiktor Łądka RYTM | | Aleksandra Domin Żory | | para kategorii/klasy: Pow. 15 D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD | | | | 20 Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA | | Maria Kownacka Poznań | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN | | | | 21 Mateusz Rusin FANTAZJA | | Angelika Klimas Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN | | | | 23 Damian Smużyński ETIUDA | | Natalia Smużyńska Radomsko | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN | | | | 11 Krystian Kopieniak SEMPRE | | Natalia Wokulska Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD | | | | 17 Krzysztof Pasierbek MIX | | Olga Pilor Rybnik | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD | | | | 32 Jeremiasz Fronc KARISMA | | Milena Ślósarz Kraków | | para kategorii/klasy: Pow. 15 E | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD | | | | 203 Zbigniew Such AKSEL | | Joanna Czarnecka-Such Rzeszów | | para kategorii/klasy: Senior 2 C+D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: LATIN | | | | 205 Zenon Hołota ASTRA | | Barbara Hołota Szczecin | | para kategorii/klasy: Senior 2 C+D | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 212 Roman Michał Romański BAWINEK | | Ewa Teresa Romańska Kraków | | para kategorii/klasy: Senior 2 C+D | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD/LATIN | | | | 213 Jarosław Martusewicz IGLICA | | Grażyna Martusewicz Wrocław | | para kategorii/klasy: Senior 2 C+D | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: STANDARD | | | | 215 Wojciech Bajer eMiKa | | Barbara Jagiełło-Bajer Tarnów | | para kategorii/klasy: Senior 2 C+D | | OTRZYMUJE KLASĘ: D W STYLU: LATIN | | | | 261 Janusz Krukar PODKARPACIE | | Agata Skiba Jasło | | para kategorii/klasy: Senior 2 C+D | | OTRZYMUJE KLASĘ: C W STYLU: STANDARD/LATIN | | | -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN CHA CHA CHA, 10-11 OPEN SAMBA, 10-11 OPEN RUMBA, 1 Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Anna Jabczyńska | Wrocław | | Sędzia B | Przemysław Łowicki | Warszawa | | Sędzia C | Gabriel Skiba | Tarnów | | Sędzia D | Andrzej Orszulak | Krosno | | Sędzia E | Michał Skawiński | Wrocław | | Sędzia F | Anna Smoroń | Kraków | | Sędzia G | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia H | Ada Wantuch | Kraków | | Sędzia I | Wojciech Wójtowicz | Rzeszów | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN CHA CHA CHA Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 10-11 OPEN CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 11-14 | 1| | 2|XX XXXXX 7| 7 5 !| 2| | 3| 0| 0 11-14 | 3| | 4| 0| 0 11-14 | 4| | 5| X X 2| 2 8 | 5| | 7| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 7| | 8|XXXX X 5| 5 6-7 !| 8| | 9|X X XXX 5| 5 6-7 !| 9| | 10|X XXXXXXX 8| 8 2-4 !| 10| | 12|X XXXXXXX 8| 8 2-4 !| 12| | 13| X 1| 1 9-10 | 13| | 14| 0| 0 11-14 | 14| | 15|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 15| | 17| X 1| 1 9-10 | 17| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 10-11 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|457352445 3.0| 3.0 3 | 2| | 7|111111122 1.0| 1.0 1 | 7| | 8|723664376 7.0| 7.0 7 | 8| | 9|564577754 5.0| 5.0 5 | 9| | 10|375736533 4.0| 4.0 4 | 10| | 12|232223211 2.0| 2.0 2 | 12| | 15|646445667 6.0| 6.0 6 | 15| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Maksymilian Prażak MARGO Polska Aleksandra Staducka Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/14 Para: Michał Kamiński GASIEK Polska Weronika Płodzień Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Mikołaj Wojtusik FANTAZJA Polska Aleksandra Siwek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Jakub Ciesielski LORDANCE Polska Julia Pacharzyna Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/14 Para: Rafał Kucza LORDANCE Polska Kinga Tokarczyk Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/14 Para: Tomasz Ruszkowski PROGRESS Polska Julia Mozdyniewicz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/14 Para: Kamil Tarach PROGRESS Polska Michalina Buczyńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/14 Para: Norbert Ligus ZORBA Polska Maja Brol Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/14 Para: Franciszek Stadler SUKCES Polska Nikola Radziwoniuk Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/14 Para: Wojciech Kuźma SUKCES Polska Daria Nowak Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/14 Para: Michał Ryłko PROFESSIONAL DANCE Polska Maja Więckowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Szymon Kotarba AKADEMIA TAŃCA Polska Maria Mróz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/14 Para: Maksymilian Serafin RAGTIME Polska Julia Wiewiórka Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: 10-11 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/14 Para: Piotr Protasiewicz GRACJA Polska Weronika Kęsy Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN SAMBA Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 10-11 OPEN SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 11-14 | 1| | 2|X XXXXXX 7| 7 4 !| 2| | 3| 0| 0 11-14 | 3| | 4| 0| 0 11-14 | 4| | 5| X 1| 1 9-10 | 5| | 7| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 7| | 8|XXXX 4| 4 8 | 8| | 9|X XXXX 5| 5 6-7 !| 9| | 10|X XXXXXXX 8| 8 2-3 !| 10| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 12| | 13|X X X XX 5| 5 6-7 !| 13| | 14| 0| 0 11-14 | 14| | 15| XXXXXX 6| 6 5 !| 15| | 17| X 1| 1 9-10 | 17| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 10-11 OPEN SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|424342346 3.0| 3.0 3 | 2| | 7|111111122 1.0| 1.0 1 | 7| | 9|552566655 5.0| 5.0 5 | 9| | 10|347625433 4.0| 4.0 4 | 10| | 12|233234211 2.0| 2.0 2 | 12| | 13|776777774 7.0| 7.0 7 | 13| | 15|665453567 6.0| 6.0 6 | 15| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Maksymilian Prażak MARGO Polska Aleksandra Staducka Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/14 Para: Michał Kamiński GASIEK Polska Weronika Płodzień Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Mikołaj Wojtusik FANTAZJA Polska Aleksandra Siwek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Jakub Ciesielski LORDANCE Polska Julia Pacharzyna Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/14 Para: Rafał Kucza LORDANCE Polska Kinga Tokarczyk Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/14 Para: Tomasz Ruszkowski PROGRESS Polska Julia Mozdyniewicz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/14 Para: Kamil Tarach PROGRESS Polska Michalina Buczyńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/14 Para: Norbert Ligus ZORBA Polska Maja Brol Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/14 Para: Franciszek Stadler SUKCES Polska Nikola Radziwoniuk Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/14 Para: Wojciech Kuźma SUKCES Polska Daria Nowak Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/14 Para: Michał Ryłko PROFESSIONAL DANCE Polska Maja Więckowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Szymon Kotarba AKADEMIA TAŃCA Polska Maria Mróz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/14 Para: Maksymilian Serafin RAGTIME Polska Julia Wiewiórka Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: 10-11 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/14 Para: Piotr Protasiewicz GRACJA Polska Weronika Kęsy Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN RUMBA Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 10-11 OPEN RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 11-14 | 1| | 2|X XX XXX 6| 6 5-6 !| 2| | 3| 0| 0 11-14 | 3| | 4| 0| 0 11-14 | 4| | 5| X 1| 1 9-10 | 5| | 7|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 7| | 8|XXXX XX 6| 6 5-6 !| 8| | 9|X X X XX 5| 5 7 | 9| | 10|X XXXXXXX 8| 8 3 !| 10| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 12| | 13| X X 2| 2 8 | 13| | 14| 0| 0 11-14 | 14| | 15| XXXXXXX 7| 7 4 !| 15| | 17| X 1| 1 9-10 | 17| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 10-11 OPEN RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|324364544 4.0| 4.0 4 | 2| | 7|111111112 1.0| 1.0 1 | 7| | 8|532652666 6.0| 6.0 6 | 8| | 10|455423323 3.0| 3.0 3 | 10| | 12|243236231 2.0| 2.0 2 | 12| | 15|666545455 5.0| 5.0 5 | 15| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Maksymilian Prażak MARGO Polska Aleksandra Staducka Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/14 Para: Michał Kamiński GASIEK Polska Weronika Płodzień Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Mikołaj Wojtusik FANTAZJA Polska Aleksandra Siwek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Jakub Ciesielski LORDANCE Polska Julia Pacharzyna Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/14 Para: Rafał Kucza LORDANCE Polska Kinga Tokarczyk Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/14 Para: Tomasz Ruszkowski PROGRESS Polska Julia Mozdyniewicz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/14 Para: Kamil Tarach PROGRESS Polska Michalina Buczyńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/14 Para: Norbert Ligus ZORBA Polska Maja Brol Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/14 Para: Franciszek Stadler SUKCES Polska Nikola Radziwoniuk Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/14 Para: Wojciech Kuźma SUKCES Polska Daria Nowak Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/14 Para: Michał Ryłko PROFESSIONAL DANCE Polska Maja Więckowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Szymon Kotarba AKADEMIA TAŃCA Polska Maria Mróz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/14 Para: Maksymilian Serafin RAGTIME Polska Julia Wiewiórka Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: 10-11 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/14 Para: Piotr Protasiewicz GRACJA Polska Weronika Kęsy Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN JIVE Liczba par: 14 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 10-11 OPEN JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 11-14 | 1| | 2|X XX XX 5| 5 6-7 !| 2| | 3| 0| 0 11-14 | 3| | 4| 0| 0 11-14 | 4| | 5| X X 2| 2 9 | 5| | 7|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 7| | 8|XXX XX 5| 5 6-7 !| 8| | 9|X XXXX XX 7| 7 3-5 !| 9| | 10|X X XXXXX 7| 7 3-5 !| 10| | 12|XXXXX XXX 8| 8 2 !| 12| | 13| X 1| 1 10 | 13| | 14| 0| 0 11-14 | 14| | 15| XXX XXXX 7| 7 3-5 !| 15| | 17| X XX 3| 3 8 | 17| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 10-11 OPEN JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|422363453 3.0| 3.0 3 | 2| | 7|111121122 1.0| 1.0 1 | 7| | 8|534657766 6.0| 6.0 6 | 8| | 9|643746574 5.0| 5.0 5 | 9| | 10|375415335 4.0| 4.0 4 | 10| | 12|266232211 2.0| 2.0 2 | 12| | 15|757574647 7.0| 7.0 7 | 15| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Maksymilian Prażak MARGO Polska Aleksandra Staducka Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/14 Para: Michał Kamiński GASIEK Polska Weronika Płodzień Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Mikołaj Wojtusik FANTAZJA Polska Aleksandra Siwek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Jakub Ciesielski LORDANCE Polska Julia Pacharzyna Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/14 Para: Rafał Kucza LORDANCE Polska Kinga Tokarczyk Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/14 Para: Tomasz Ruszkowski PROGRESS Polska Julia Mozdyniewicz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/14 Para: Kamil Tarach PROGRESS Polska Michalina Buczyńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/14 Para: Norbert Ligus ZORBA Polska Maja Brol Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/14 Para: Franciszek Stadler SUKCES Polska Nikola Radziwoniuk Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/14 Para: Wojciech Kuźma SUKCES Polska Daria Nowak Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/14 Para: Michał Ryłko PROFESSIONAL DANCE Polska Maja Więckowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-14/14 Para: Szymon Kotarba AKADEMIA TAŃCA Polska Maria Mróz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/14 Para: Maksymilian Serafin RAGTIME Polska Julia Wiewiórka Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: 10-11 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/14 Para: Piotr Protasiewicz GRACJA Polska Weronika Kęsy Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN WALC ANGIELSKI, 10-11 OPEN TANGO, 10-11 OPEN WALC Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Adam Berkowicz | Jasło | | Sędzia B | Małgorzata Igielska | Kraków | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | Wrocław | | Sędzia D | Gabriel Skiba | Tarnów | | Sędzia E | Jerzy Oleszczyński | Lublin | | Sędzia F | Michał Skawiński | Wrocław | | Sędzia G | Stanisław Smoroń | Kraków | | Sędzia H | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia I | Marcin Zawiślak | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN WALC ANGIELSKI Liczba par: 13 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 10-11 OPEN WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 9-13 | 1| | 2|XXX X X X 6| 6 5 !| 2| | 3| 0| 0 9-13 | 3| | 5| 0| 0 9-13 | 5| | 7|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 7| | 8| XXX X X 5| 5 6-7 !| 8| | 9|XX X X 4| 4 8 | 9| | 10|XX XXX XX 7| 7 4 !| 10| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 12| | 13| XX XXX 5| 5 6-7 !| 13| | 14| 0| 0 9-13 | 14| | 15|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 15| | 17| 0| 0 9-13 | 17| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 10-11 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|343656364 3.0| 3.0 3 | 2| | 7|422112111 1.0| 1.0 1 | 7| | 8|275265535 4.0| 4.0 4 | 8| | 10|537443656 6.0| 6.0 6 | 10| | 12|111321423 2.0| 2.0 2 | 12| | 13|664777747 7.0| 7.0 7 | 13| | 15|756534272 5.0| 5.0 5 | 15| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Maksymilian Prażak MARGO Polska Aleksandra Staducka Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/13 Para: Michał Kamiński GASIEK Polska Weronika Płodzień Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Mikołaj Wojtusik FANTAZJA Polska Aleksandra Siwek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Rafał Kucza LORDANCE Polska Kinga Tokarczyk Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/13 Para: Tomasz Ruszkowski PROGRESS Polska Julia Mozdyniewicz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/13 Para: Kamil Tarach PROGRESS Polska Michalina Buczyńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/13 Para: Norbert Ligus ZORBA Polska Maja Brol Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/13 Para: Franciszek Stadler SUKCES Polska Nikola Radziwoniuk Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/13 Para: Wojciech Kuźma SUKCES Polska Daria Nowak Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/13 Para: Michał Ryłko PROFESSIONAL DANCE Polska Maja Więckowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Szymon Kotarba AKADEMIA TAŃCA Polska Maria Mróz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/13 Para: Maksymilian Serafin RAGTIME Polska Julia Wiewiórka Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: 10-11 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Piotr Protasiewicz GRACJA Polska Weronika Kęsy Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN TANGO Liczba par: 13 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 10-11 OPEN TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 10-13 | 1| | 2|XXX XXX X 7| 7 5 !| 2| | 3| 0| 0 10-13 | 3| | 5| X X 2| 2 8-9 | 5| | 7| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 7| | 8|X XXXX X 6| 6 6 !| 8| | 9|X X XX 4| 4 7 | 9| | 10|XXXXXX XX 8| 8 2-4 !| 10| | 12|X XXXXXXX 8| 8 2-4 !| 12| | 13| X X 2| 2 8-9 | 13| | 14| 0| 0 10-13 | 14| | 15|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 15| | 17| 0| 0 10-13 | 17| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 10-11 OPEN TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|363656235 5.0| 5.0 5 | 2| | 7|232113112 1.0| 1.0 1 | 7| | 8|654244543 4.0| 4.0 4 | 8| | 10|516362666 6.0| 6.0 6 | 10| | 12|141521421 2.0| 2.0 2 | 12| | 15|425435354 3.0| 3.0 3 | 15| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/13 Para: Maksymilian Prażak MARGO Polska Aleksandra Staducka Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/13 Para: Michał Kamiński GASIEK Polska Weronika Płodzień Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/13 Para: Mikołaj Wojtusik FANTAZJA Polska Aleksandra Siwek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/13 Para: Rafał Kucza LORDANCE Polska Kinga Tokarczyk Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/13 Para: Tomasz Ruszkowski PROGRESS Polska Julia Mozdyniewicz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/13 Para: Kamil Tarach PROGRESS Polska Michalina Buczyńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/13 Para: Norbert Ligus ZORBA Polska Maja Brol Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/13 Para: Franciszek Stadler SUKCES Polska Nikola Radziwoniuk Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/13 Para: Wojciech Kuźma SUKCES Polska Daria Nowak Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/13 Para: Michał Ryłko PROFESSIONAL DANCE Polska Maja Więckowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/13 Para: Szymon Kotarba AKADEMIA TAŃCA Polska Maria Mróz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/13 Para: Maksymilian Serafin RAGTIME Polska Julia Wiewiórka Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: 10-11 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/13 Para: Piotr Protasiewicz GRACJA Polska Weronika Kęsy Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 13 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 10-11 OPEN WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| X X 2| 2 9 | 1| | 2|XXX X XX 6| 6 4-6 !| 2| | 3| 0| 0 10-13 | 3| | 5| 0| 0 10-13 | 5| | 7|X XXXXXXX 8| 8 3 !| 7| | 8| X XX X 4| 4 7-8 | 8| | 9|X XXX XX 6| 6 4-6 !| 9| | 10| X XXXX X 6| 6 4-6 !| 10| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 12| | 13|X X X X 4| 4 7-8 | 13| | 14| 0| 0 10-13 | 14| | 15|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 15| | 17| 0| 0 10-13 | 17| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 10-11 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|412263234 3.0| 3.0 3 | 2| | 7|253122111 1.0| 1.0 1 | 7| | 9|665455656 6.0| 6.0 6 | 9| | 10|534644565 5.0| 5.0 5 | 10| | 12|121511422 2.0| 2.0 2 | 12| | 15|346336343 4.0| 4.0 4 | 15| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/13 Para: Maksymilian Prażak MARGO Polska Aleksandra Staducka Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/13 Para: Michał Kamiński GASIEK Polska Weronika Płodzień Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/13 Para: Mikołaj Wojtusik FANTAZJA Polska Aleksandra Siwek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/13 Para: Rafał Kucza LORDANCE Polska Kinga Tokarczyk Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/13 Para: Tomasz Ruszkowski PROGRESS Polska Julia Mozdyniewicz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/13 Para: Kamil Tarach PROGRESS Polska Michalina Buczyńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/13 Para: Norbert Ligus ZORBA Polska Maja Brol Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/13 Para: Franciszek Stadler SUKCES Polska Nikola Radziwoniuk Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/13 Para: Wojciech Kuźma SUKCES Polska Daria Nowak Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/13 Para: Michał Ryłko PROFESSIONAL DANCE Polska Maja Więckowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/13 Para: Szymon Kotarba AKADEMIA TAŃCA Polska Maria Mróz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/13 Para: Maksymilian Serafin RAGTIME Polska Julia Wiewiórka Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: 10-11 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/13 Para: Piotr Protasiewicz GRACJA Polska Weronika Kęsy Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 10-11 OPEN QUICKSTEP Liczba par: 13 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 10-11 OPEN QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| 0| 0 9-13 | 1| | 2|XXX XXXX 7| 7 6 !| 2| | 3| 0| 0 9-13 | 3| | 5| 0| 0 9-13 | 5| | 7| XXXXXXXX 8| 8 4-5 !| 7| | 8|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 8| | 9| X X 2| 2 7-8 | 9| | 10|XXXXXXX X 8| 8 4-5 !| 10| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 12| | 13|X X 2| 2 7-8 | 13| | 14| 0| 0 9-13 | 14| | 15|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 15| | 17| 0| 0 9-13 | 17| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 10-11 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 2|323355244 3.0| 3.0 3 | 2| | 7|432112111 1.0| 1.0 1 | 7| | 8|654243433 4.0| 4.0 4 | 8| | 10|545664665 6.0| 6.0 6 | 10| | 12|111421522 2.0| 2.0 2 | 12| | 15|266536356 5.0| 5.0 5 | 15| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Maksymilian Prażak MARGO Polska Aleksandra Staducka Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/13 Para: Michał Kamiński GASIEK Polska Weronika Płodzień Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Mikołaj Wojtusik FANTAZJA Polska Aleksandra Siwek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Rafał Kucza LORDANCE Polska Kinga Tokarczyk Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/13 Para: Tomasz Ruszkowski PROGRESS Polska Julia Mozdyniewicz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/13 Para: Kamil Tarach PROGRESS Polska Michalina Buczyńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/13 Para: Norbert Ligus ZORBA Polska Maja Brol Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/13 Para: Franciszek Stadler SUKCES Polska Nikola Radziwoniuk Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/13 Para: Wojciech Kuźma SUKCES Polska Daria Nowak Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/13 Para: Michał Ryłko PROFESSIONAL DANCE Polska Maja Więckowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Szymon Kotarba AKADEMIA TAŃCA Polska Maria Mróz Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/13 Para: Maksymilian Serafin RAGTIME Polska Julia Wiewiórka Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: 10-11 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-13/13 Para: Piotr Protasiewicz GRACJA Polska Weronika Kęsy Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN CHA CHA CHA, 12-13 OPEN SAMBA, 12-13 OPEN RUMBA, 1 Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia A | Jolanta Bechyne | Zielona Góra | | Sędzia B | Konrad Buczma | Lublin | | Sędzia C | Dariusz Ćwik | Tarnów | | Sędzia D | Waldemar Dudek | Jastrzębie | | Sędzia E | Jarosław Dziedziczak | Kielce | | Sędzia F | Jacek Fidurski | Łódź | | Sędzia G | Piotr Purchała | Warszawa | | Sędzia H | Marcin Kiszteliński | Częstochowa | | Sędzia I | Marta Włodarczyk | Łódź | | Sędzia J | Paweł Szajda | Opole | | Sędzia K | Wojciech Wolinowski | Gliwice | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Artur Drąg | Kraków | | | Mirosław Wolak | Kraków | | | Małgorzata Kocińska | Zielona Góra | | | Maryla Kowalik | Kraków | | | Katarzyna Kozłowska | Kędzierzyn-Koźl | | | Anna Czaja | Tarnów | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN CHA CHA CHA Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| X 1| 1 15-19 |141| |142| X 1| 1 15-19 |142| |143|XXXX XX X 7| 7 5-8 !|143| |144| XXX XXX 6| 6 9 |144| |145| XX X 3| 3 11 |145| |146|X X 2| 2 12-14 |146| |147| 0| 0 20-25 |147| |148| 0| 0 20-25 |148| |149| X X 2| 2 12-14 |149| |150| X XXX XXX 7| 7 5-8 !|150| |151| 0| 0 20-25 |151| |153|X 1| 1 15-19 |153| |154| X X 2| 2 12-14 |154| |155| 0| 0 20-25 |155| |156| 0| 0 20-25 |156| |157| X XX X 4| 4 10 |157| |158| XXXX XX X 7| 7 5-8 !|158| |159| 0| 0 20-25 |159| |160|XXX X X X X 7| 7 5-8 !|160| |163|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !|163| |164| X 1| 1 15-19 |164| |165|X 1| 1 15-19 |165| |168| XXXXXXXX X 9| 9 2-3 !|168| |170|X X XXXX XX 8| 8 4 !|170| |171|XXXXXX XXXX 10| 10 1 !|171| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 10-17 |141| |142| 0| 0 10-17 |142| |144|XXX XXXXXXX 10| 10 1 !|144| |145| XXXXXX X 7| 7 3 !|145| |146| X X X 3| 3 6 |146| |147|X X 2| 2 7-8 |147| |148| X X 2| 2 7-8 |148| |149| XXX XXX 6| 6 4 !|149| |151| 0| 0 10-17 |151| |153| X 1| 1 9 |153| |154|XX X X 4| 4 5 |154| |155| 0| 0 10-17 |155| |156| 0| 0 10-17 |156| |157|XXX XXX XXX 9| 9 2 !|157| |159| 0| 0 10-17 |159| |164| 0| 0 10-17 |164| |165| 0| 0 10-17 |165| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|X XXX XXX 7| 7 5-6 !|143| |144|X X X X 4| 4 8 |144| |145|X X X 3| 3 9 |145| |149| 0| 0 11-12 |149| |150| XXX XXX 6| 6 7 !|150| |157|XX X XX XX 7| 7 5-6 !|157| |158| XX XXXXXXX 9| 9 3 !|158| |160| X 1| 1 10 |160| |163| XXXXXX X X 8| 8 4 !|163| |168| 0| 0 11-12 |168| |170|XX XXXXXXXX 10| 10 2 !|170| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|171| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |143|27676545446 6.0| 6.0 6 |143| |150|52447364637 4.0| 4.0 4 |150| |157|74755757754 7.0| 7.0 7 |157| |158|43161223122 2.0| 2.0 2 |158| |163|65514616573 5.0| 5.0 5 |163| |170|11222132211 1.0| 1.0 1 |170| |171|36333471365 3.0| 3.0 3 |171| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 18-25/25 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 18-25/25 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/25 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/25 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/25 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 14/25 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 15-16/25 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 15-16/25 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/25 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/25 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 18-25/25 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17/25 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 13/25 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 18-25/25 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 18-25/25 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/25 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/25 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 18-25/25 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/25 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/25 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 18-25/25 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 18-25/25 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/25 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/25 Para: Dmytro Kalynowycz SUKCES Polska Kateryna Kalynowycz Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 12-13 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/25 Para: Daniel Myślicki ST DANCE MIX Polska Laura Tąkiel Gorzów Wlkp -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN SAMBA Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 15-25 |141| |142| 0| 0 15-25 |142| |143|X XXX X XX 7| 7 7 !|143| |144|XXXXXXXX XX 10| 10 3-4 !|144| |145|X X XX X 5| 5 8 !|145| |146| 0| 0 15-25 |146| |147|X X 2| 2 12-13 |147| |148| 0| 0 15-25 |148| |149| XX 2| 2 12-13 |149| |150|XXXXXXXXXX 10| 10 3-4 !|150| |151| 0| 0 15-25 |151| |153| 0| 0 15-25 |153| |154| X X X X 4| 4 9-11 |154| |155| 0| 0 15-25 |155| |156| 0| 0 15-25 |156| |157| XX XX 4| 4 9-11 |157| |158| XXXXXX XXX 9| 9 5 !|158| |159| 0| 0 15-25 |159| |160| X 1| 1 14 |160| |163|XX X XXXX X 8| 8 6 !|163| |164| 0| 0 15-25 |164| |165| 0| 0 15-25 |165| |168| X X XX 4| 4 9-11 |168| |170|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|170| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|171| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 11-17 |141| |142| 0| 0 11-17 |142| |146| 0| 0 11-17 |146| |147| XX X X 4| 4 5 |147| |148| X 1| 1 9-10 |148| |149|XXXXX XX 7| 7 2 !|149| |151| 0| 0 11-17 |151| |153| X 1| 1 9-10 |153| |154|X X XXX 5| 5 4 !|154| |155|X X X 3| 3 6-8 |155| |156| 0| 0 11-17 |156| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|157| |159| 0| 0 11-17 |159| |160| X XX 3| 3 6-8 |160| |164| 0| 0 11-17 |164| |165| X XX 3| 3 6-8 |165| |168| X XXX X X 6| 6 3 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|X XXX X 5| 5 7-9 |143| |144|XX X X XX 6| 6 5-6 !|144| |145|X X XXX 5| 5 7-9 |145| |149| 0| 0 11-12 |149| |150| XX XXX 5| 5 7-9 |150| |154| 0| 0 11-12 |154| |157| X XX XXX 6| 6 5-6 !|157| |158| XX XXXXXXX 9| 9 3 !|158| |163|XXXX XX X X 8| 8 4 !|163| |168| X 1| 1 10 |168| |170|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|170| |171|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !|171| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |144|16552464546 5.0| 5.0 5 |144| |157|53666556655 6.0| 6.0 6 |157| |158|62231233123 2.0| 2.0 2 |158| |163|45425615462 4.0| 4.0 4 |163| |170|21113122211 1.0| 1.0 1 |170| |171|34344341334 3.0| 3.0 3 |171| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/25 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/25 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/25 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 13/25 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17-18/25 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/25 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/25 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17-18/25 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/25 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 14-16/25 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/25 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/25 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 14-16/25 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/25 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 14-16/25 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/25 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/25 Para: Dmytro Kalynowycz SUKCES Polska Kateryna Kalynowycz Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 12-13 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/25 Para: Daniel Myślicki ST DANCE MIX Polska Laura Tąkiel Gorzów Wlkp -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN RUMBA Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 19-25 |141| |142| 0| 0 19-25 |142| |143|XXXXX X 6| 6 9 |143| |144| XXXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|144| |145| X XXXXXX 7| 7 7-8 !|145| |146|X X 2| 2 10-12 |146| |147|X 1| 1 13-18 |147| |148| X X 2| 2 10-12 |148| |149| X 1| 1 13-18 |149| |150| XXXX X XX 7| 7 7-8 !|150| |151| 0| 0 19-25 |151| |153| 0| 0 19-25 |153| |154| X 1| 1 13-18 |154| |155|X X 2| 2 10-12 |155| |156| 0| 0 19-25 |156| |157| X XXXX XXX 8| 8 5-6 !|157| |158| XX XX XXXX 8| 8 5-6 !|158| |159| 0| 0 19-25 |159| |160| X 1| 1 13-18 |160| |163|XXXX XXXX X 9| 9 4 !|163| |164|X 1| 1 13-18 |164| |165| 0| 0 19-25 |165| |168| X 1| 1 13-18 |168| |170|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|170| |171|XXX XXXXXXX 10| 10 2-3 !|171| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 13-17 |141| |142| 0| 0 13-17 |142| |143|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|143| |146|X X 2| 2 7-8 |146| |147| X X 2| 2 7-8 |147| |148| X 1| 1 9-12 |148| |149|XXXXX X XX 8| 8 2 !|149| |151| X 1| 1 9-12 |151| |153| X 1| 1 9-12 |153| |154| X X X 3| 3 5-6 |154| |155|X X X 3| 3 5-6 |155| |156| X 1| 1 9-12 |156| |159| 0| 0 13-17 |159| |160| XXX XX 5| 5 4 !|160| |164| 0| 0 13-17 |164| |165| 0| 0 13-17 |165| |168| XXXXXX X 7| 7 3 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|X XXX 4| 4 7-8 |143| |144|XX XX XXXXX 9| 9 3-4 !|144| |145| XX X 3| 3 9 |145| |149| 0| 0 12 |149| |150| X XXX X 5| 5 6 !|150| |157|XX X X 4| 4 7-8 |157| |158| XX XXXXXXX 9| 9 3-4 !|158| |160|X X 2| 2 10 |160| |163| XXXXXX X 7| 7 5 !|163| |168| X 1| 1 11 |168| |170|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|170| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|171| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |144|26644466655 6.0| 6.0 6 |144| |150|34556643546 5.0| 5.0 5 |150| |158|62231234224 2.0| 2.0 2 |158| |163|55425525362 4.0| 4.0 4 |163| |170|11112112111 1.0| 1.0 1 |170| |171|43363351433 3.0| 3.0 3 |171| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 21-25/25 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 21-25/25 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/25 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/25 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/25 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 15-16/25 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 15-16/25 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17-20/25 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/25 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/25 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17-20/25 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17-20/25 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 13-14/25 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 13-14/25 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17-20/25 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/25 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/25 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 21-25/25 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/25 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/25 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 21-25/25 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 21-25/25 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/25 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/25 Para: Dmytro Kalynowycz SUKCES Polska Kateryna Kalynowycz Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 12-13 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/25 Para: Daniel Myślicki ST DANCE MIX Polska Laura Tąkiel Gorzów Wlkp -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN PASODOBLE Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 15-25 |141| |142| 0| 0 15-25 |142| |143| X X XX X 5| 5 9-10 |143| |144|X XXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|144| |145|X XXXXXXXX 9| 9 4 !|145| |146| 0| 0 15-25 |146| |147| X 1| 1 13-14 |147| |148| 0| 0 15-25 |148| |149|XX X 3| 3 11-12 |149| |150| XXX X X XX 7| 7 7-8 !|150| |151| 0| 0 15-25 |151| |153| 0| 0 15-25 |153| |154| 0| 0 15-25 |154| |155| 0| 0 15-25 |155| |156| 0| 0 15-25 |156| |157| X XXX XXX 7| 7 7-8 !|157| |158|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|158| |159| 0| 0 15-25 |159| |160|XX X XX 5| 5 9-10 |160| |163| XXXXXX X X 8| 8 5-6 !|163| |164| 0| 0 15-25 |164| |165|X 1| 1 13-14 |165| |168| X X X 3| 3 11-12 |168| |170|XXX XXXXXXX 10| 10 2-3 !|170| |171|X X XX XXXX 8| 8 5-6 !|171| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 11-17 |141| |142| 0| 0 11-17 |142| |143|XXXXXXXXXX 10| 10 1 !|143| |146| 0| 0 11-17 |146| |147| X 1| 1 8-10 |147| |148| X 1| 1 8-10 |148| |149|XXXX X XXX 8| 8 2 !|149| |151| 0| 0 11-17 |151| |153| XX 2| 2 6-7 |153| |154| X X 2| 2 6-7 |154| |155|X XXXX 5| 5 5 |155| |156| X 1| 1 8-10 |156| |159| 0| 0 11-17 |159| |160|XXX X XXX 7| 7 3-4 !|160| |164| 0| 0 11-17 |164| |165| 0| 0 11-17 |165| |168| X XXX X XX 7| 7 3-4 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|XX X XX X 6| 6 5 !|143| |144|X XX X 4| 4 8-9 |144| |145| X XXX X 5| 5 6-7 !|145| |149| X 1| 1 11-12 |149| |150| X X X XX 5| 5 6-7 !|150| |157| X XX X 4| 4 8-9 |157| |158| XX XXXXXXX 9| 9 3 !|158| |160|X 1| 1 11-12 |160| |163|XXXX XX X X 8| 8 4 !|163| |168| X X 2| 2 10 |168| |170|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|170| |171|X XXXXXXXXX 10| 10 2 !|171| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |143|46543664466 6.0| 6.0 6 |143| |145|77776777777 7.0| 7.0 7 |145| |150|55667445655 5.0| 5.0 5 |150| |158|62131113224 2.0| 2.0 2 |158| |163|34415336343 4.0| 4.0 4 |163| |170|21222222111 1.0| 1.0 1 |170| |171|13354551532 3.0| 3.0 3 |171| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/25 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/25 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/25 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 16-18/25 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 16-18/25 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/25 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/25 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 14-15/25 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 14-15/25 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 13/25 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 16-18/25 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/25 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/25 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/25 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/25 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/25 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/25 Para: Dmytro Kalynowycz SUKCES Polska Kateryna Kalynowycz Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 12-13 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/25 Para: Daniel Myślicki ST DANCE MIX Polska Laura Tąkiel Gorzów Wlkp -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN JIVE Liczba par: 25 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 18-25 |141| |142| 0| 0 18-25 |142| |143|XXXXX XXXX 9| 9 3-5 !|143| |144|X X XX X XX 7| 7 6-8 !|144| |145| XX XX X 5| 5 9 |145| |146|X 1| 1 15-17 |146| |147|X X 2| 2 12-14 |147| |148| 0| 0 18-25 |148| |149| X X X 3| 3 10-11 |149| |150|XXX XXXXXX 9| 9 3-5 !|150| |151| 0| 0 18-25 |151| |153| X 1| 1 15-17 |153| |154|XX 2| 2 12-14 |154| |155| X 1| 1 15-17 |155| |156| 0| 0 18-25 |156| |157| X XXX XXX 7| 7 6-8 !|157| |158| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|158| |159| 0| 0 18-25 |159| |160| X X 2| 2 12-14 |160| |163| XXXXX X X 7| 7 6-8 !|163| |164| 0| 0 18-25 |164| |165| 0| 0 18-25 |165| |168| X X X 3| 3 10-11 |168| |170|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !|170| |171|X XXXX XXXX 9| 9 3-5 !|171| ---------------------------------------- Runda: 1/4 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 11-17 |141| |142| 0| 0 11-17 |142| |145|X X XXXXX 7| 7 2-3 !|145| |146| 0| 0 11-17 |146| |147|XX 2| 2 7-8 |147| |148| X 1| 1 9-10 |148| |149| X XXX X 5| 5 5 !|149| |151| 0| 0 11-17 |151| |153| X XX 3| 3 6 |153| |154| X X XXXX 6| 6 4 !|154| |155|X 1| 1 9-10 |155| |156| 0| 0 11-17 |156| |159| 0| 0 11-17 |159| |160|XXXXX XXXXX 10| 10 1 !|160| |164| 0| 0 11-17 |164| |165| X X 2| 2 7-8 |165| |168| X XXX XX X 7| 7 2-3 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|X XX X XX 6| 6 6-7 !|143| |144|X XX X XX 6| 6 6-7 !|144| |145|X X X 3| 3 8 |145| |149| X 1| 1 10-11 |149| |150| XX XXXXX 7| 7 5 !|150| |154| 0| 0 12-13 |154| |157| XX 2| 2 9 |157| |158| XXXXXXXXXX 10| 10 2-3 !|158| |160| 0| 0 12-13 |160| |163|XXXXXXXXX X 10| 10 2-3 !|163| |168| X 1| 1 10-11 |168| |170|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|170| |171|X XXXXXXXX 9| 9 4 !|171| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |143|67576464535 5.0| 5.0 5 |143| |144|26764577776 7.0| 7.0 7 |144| |150|53637656667 6.0| 6.0 6 |150| |158|72252133124 2.0| 2.0 2 |158| |163|35423325353 3.0| 3.0 3 |163| |170|11111211211 1.0| 1.0 1 |170| |171|44345742442 4.0| 4.0 4 |171| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/25 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/25 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/25 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 15-16/25 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17-18/25 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/25 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/25 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 14/25 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/25 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 17-18/25 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/25 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/25 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/25 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/25 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 19-25/25 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/4 BARAŻ, Lokata: 15-16/25 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/25 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/25 Para: Dmytro Kalynowycz SUKCES Polska Kateryna Kalynowycz Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 12-13 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/25 Para: Daniel Myślicki ST DANCE MIX Polska Laura Tąkiel Gorzów Wlkp -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC ANGIELSKI, 12-13 OPEN TANGO, 12-13 OPEN WALC Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia A | Katarzyna Betleja-Kosubek | Katowice | | Sędzia B | Konrad Buczma | Lublin | | Sędzia C | Krzysztof Byszewski | Białystok | | Sędzia D | Jacek Fidurski | Łódź | | Sędzia E | Marcin Kiszteliński | Częstochowa | | Sędzia F | Aleksandra Krawczyk | Tarnowskie Góry | | Sędzia G | Monika Heinze | Kraków | | Sędzia H | Piotr Nawara | Kraków | | Sędzia I | Piotr Purchała | Warszawa | | Sędzia J | Łukasz Stawiński | Wrocław | | Sędzia K | Marta Włodarczyk | Łódź | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Artur Drąg | Kraków | | | Mirosław Wolak | Kraków | | | Małgorzata Kocińska | Zielona Góra | | | Maryla Kowalik | Kraków | | | Katarzyna Kozłowska | Kędzierzyn-Koźl | | | Anna Czaja | Tarnów | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC ANGIELSKI Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| XXX XXX 6| 6 22-23 |141| |142| X X X 3| 3 26 |142| |143|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|143| |144| XXXXXXXXXX 10| 10 5-8 !|144| |145|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|145| |146| XXXXXX XX 8| 8 15-19 !|146| |147| X X XX X 5| 5 24 |147| |148|XXXXXXXXX X 10| 10 5-8 !|148| |149|X XXXXXXXX 9| 9 9-14 !|149| |150|XX XXXXXX X 9| 9 9-14 !|150| |151|XXXXXXX XX 9| 9 9-14 !|151| |152|XXX XXX XX 8| 8 15-19 !|152| |153|XXX XX XX 7| 7 20-21 !|153| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|154| |155|X XX X XXXX 8| 8 15-19 !|155| |156|XXXX XXXXX 9| 9 9-14 !|156| |157| XXXXXXXXXX 10| 10 5-8 !|157| |158|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|158| |159|X X 2| 2 27-28 |159| |160| XX X X 4| 4 25 |160| |161|XXXXXXXXX 9| 9 9-14 !|161| |162|XXXXXX X X 8| 8 15-19 !|162| |163| XXXXXXXXX 9| 9 9-14 !|163| |164|X X 2| 2 27-28 |164| |165|XX XX XX 6| 6 22-23 |165| |166|X XXXX XXX 8| 8 15-19 !|166| |167|X XXXXXXXXX 10| 10 5-8 !|167| |168|XX XXXX X 7| 7 20-21 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| XX 2| 2 5 |141| |142|XX XX X 5| 5 4 |142| |147|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !|147| |159| 0| 0 6-7 |159| |160|X XXX XX X 7| 7 3 !|160| |164| 0| 0 6-7 |164| |165| XXXXX XXXX 9| 9 2 !|165| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|XX X XXXXX 8| 8 5-6 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|144| |145|XXXXXXXXXX 10| 10 3-4 !|145| |146|X XXX 4| 4 16-17 |146| |147|X 1| 1 21-22 |147| |148|XXX XX X 6| 6 10-13 !|148| |149|XXX XX 5| 5 14-15 |149| |150| X X XX XX 6| 6 10-13 !|150| |151|X X X 3| 3 18-20 |151| |152| XX XX X XX 7| 7 7-9 !|152| |153| X X X 3| 3 18-20 |153| |154| XXXX XX 6| 6 10-13 !|154| |155| XXX XXXX 7| 7 7-9 !|155| |156| 0| 0 23-24 |156| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|157| |158| XX XXXXXX 8| 8 5-6 !|158| |160| 0| 0 23-24 |160| |161| X X X XX 5| 5 14-15 |161| |162|XXXXX X X 7| 7 7-9 !|162| |163|XXXXXX XXXX 10| 10 3-4 !|163| |165| X 1| 1 21-22 |165| |166| X X X 3| 3 18-20 |166| |167| XX X X 4| 4 16-17 |167| |168|X XXX X X 6| 6 10-13 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|XX XX X X 6| 6 6 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|144| |145|X XXXXXXXX 9| 9 3 !|145| |148| X 1| 1 11-13 |148| |150| X 1| 1 11-13 |150| |152| X 1| 1 11-13 |152| |154|X X 2| 2 9-10 |154| |155| X X 2| 2 9-10 |155| |157| XXXXXX X X 8| 8 4-5 !|157| |158|XX XXXXXXXX 10| 10 2 !|158| |162| XX XX 4| 4 7 |162| |163|XXXXXXX X 8| 8 4-5 !|163| |168| XX X 3| 3 8 |168| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |143|26254666645 6.0| 6.0 6 |143| |144|32511222111 1.0| 1.0 1 |144| |145|11142533424 2.0| 2.0 2 |145| |157|45423345353 4.0| 4.0 4 |157| |158|53336111566 3.0| 3.0 3 |158| |163|64665454232 5.0| 5.0 5 |163| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26/28 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25/28 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/28 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/28 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/28 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/28 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/28 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/28 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/28 Para: Adam Sambor IGLICA Polska Julia Kmiecik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/28 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/28 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/28 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/28 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/28 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 161 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/28 Para: Tymoteusz Palak ZAMEK Polska Natalia Szymczak Lublin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Marcin Zawora ZŁOTA PARA Polska Karolina Cierpich Dębica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/28 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/28 Para: Wiktor Nowicki IMPULS Polska Natalia Czarnobaj Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/28 Para: Dawid Michalski IMPULS Polska Sara Stempka Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/28 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN TANGO Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 27-28 |141| |142| 0| 0 27-28 |142| |143|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|144| |145|XXXXXX XXXX 10| 10 6-13 !|145| |146|X XXXX XX 7| 7 20-21 !|146| |147| XXX XX X 6| 6 22 |147| |148|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|148| |149|XXXXXXXX X 9| 9 14-16 !|149| |150|XX XX XXXXX 9| 9 14-16 !|150| |151|X XXX X XXX 8| 8 17-19 !|151| |152|XXXXXXX XXX 10| 10 6-13 !|152| |153| XXXXXXXXXX 10| 10 6-13 !|153| |154|XX XXXXXXXX 10| 10 6-13 !|154| |155|XXXXXXXX X 9| 9 14-16 !|155| |156|XXX X X 5| 5 23-24 |156| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|157| |158|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|158| |159| X 1| 1 26 |159| |160| XXX XXX X 7| 7 20-21 !|160| |161|XXXX XXXXXX 10| 10 6-13 !|161| |162|XXXXXX XXXX 10| 10 6-13 !|162| |163|XXXXXXXXXX 10| 10 6-13 !|163| |164|X XX 3| 3 25 |164| |165| XXXXX XXX 8| 8 17-19 !|165| |166|X X X XX 5| 5 23-24 |166| |167| XXXXXX XX 8| 8 17-19 !|167| |168|XXX XXXXXXX 10| 10 6-13 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| XX 2| 2 5-6 |141| |142| XX XX X 5| 5 3 !|142| |147|XXXXX XXXXX 10| 10 1-2 !|147| |156|X X X X 4| 4 4 |156| |159| 0| 0 7 |159| |164|X X 2| 2 5-6 |164| |166| XXXXXXXXXX 10| 10 1-2 !|166| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| 0| 0 24 |142| |143|XX XX XXXXX 9| 9 5-7 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|144| |145|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|145| |146| X X 2| 2 20-22 |146| |147|XXX XX 5| 5 11 !|147| |148| X X X 3| 3 14-19 |148| |149| X X X 3| 3 14-19 |149| |150| X X X X 4| 4 12-13 !|150| |151|X X 2| 2 20-22 |151| |152|X XXXX XXX 8| 8 8-9 !|152| |153| X X X 3| 3 14-19 |153| |154|X XXXX XXXX 9| 9 5-7 !|154| |155| XX X X 4| 4 12-13 !|155| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|157| |158|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|158| |160|X 1| 1 23 |160| |161|XX XXXX X 7| 7 10 !|161| |162| XXXX XXXX 8| 8 8-9 !|162| |163| XXXXXXX XX 9| 9 5-7 !|163| |165| X XX 3| 3 14-19 |165| |166| X X 2| 2 20-22 |166| |167| XX X 3| 3 14-19 |167| |168|X XX 3| 3 14-19 |168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|144| |145| XXXXX XXX 8| 8 5-6 !|145| |147| 0| 0 12-13 |147| |150| X 1| 1 8-11 |150| |152| X 1| 1 8-11 |152| |154|X XXXX 5| 5 7 |154| |155|X 1| 1 8-11 |155| |157|XXXXXXX XXX 10| 10 3 !|157| |158| XXXXXXXX X 9| 9 4 !|158| |161| X 1| 1 8-11 |161| |162| 0| 0 12-13 |162| |163|XXXXXX XX 8| 8 5-6 !|163| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |143|16244656654 6.0| 6.0 6 |143| |144|21611133111 1.0| 1.0 1 |144| |145|53152545425 4.0| 4.0 4 |145| |157|32433422263 2.0| 2.0 2 |157| |158|45326211536 3.0| 3.0 3 |158| |163|64565364342 5.0| 5.0 5 |163| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/28 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 24/28 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/28 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/28 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-19/28 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-19/28 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/28 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/28 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/28 Para: Adam Sambor IGLICA Polska Julia Kmiecik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-19/28 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/28 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25/28 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28/28 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23/28 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 161 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/28 Para: Tymoteusz Palak ZAMEK Polska Natalia Szymczak Lublin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/28 Para: Marcin Zawora ZŁOTA PARA Polska Karolina Cierpich Dębica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/28 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-19/28 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/28 Para: Wiktor Nowicki IMPULS Polska Natalia Czarnobaj Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-19/28 Para: Dawid Michalski IMPULS Polska Sara Stempka Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-19/28 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| XX X 3| 3 25 |141| |142|X X XXX 5| 5 22-23 |142| |143| XXXXXXXXXX 10| 10 8-12 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|144| |145|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|145| |146|XXXXXXXXX X 10| 10 8-12 !|146| |147|XX XXX 5| 5 22-23 |147| |148|XXXXXXXXX X 10| 10 8-12 !|148| |149|X XXXXXXXXX 10| 10 8-12 !|149| |150|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|150| |151|XXXX XX XX 8| 8 17-19 !|151| |152| X XXXX XX 7| 7 20-21 !|152| |153|XXXXXX XX X 9| 9 13-16 !|153| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|154| |155| XXXXX XXX 8| 8 17-19 !|155| |156|X X 2| 2 26 |156| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|157| |158|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|158| |159| 0| 0 27-28 |159| |160|X X XX 4| 4 24 |160| |161|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|161| |162|XXX XXXXXXX 10| 10 8-12 !|162| |163| XXXXXXX XX 9| 9 13-16 !|163| |164| 0| 0 27-28 |164| |165|X XX XX XX 7| 7 20-21 !|165| |166| XXX XXXXXX 9| 9 13-16 !|166| |167|XXXXX X XX 8| 8 17-19 !|167| |168|XXX X XXXXX 9| 9 13-16 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 6-7 |141| |142| XX XXXXXX 8| 8 3 !|142| |147|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !|147| |156| XXX X 4| 4 4 |156| |159| 0| 0 6-7 |159| |160|X XXX XXXXX 9| 9 2 !|160| |164|X X 2| 2 5 |164| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| 0| 0 24 |142| |143| X XXXXXXXX 9| 9 4-6 !|143| |144|XXXXXXXXX X 10| 10 3 !|144| |145|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|145| |146|X XXX 4| 4 14-16 |146| |147|X X X 3| 3 17-19 |147| |148|XXXXX X X X 8| 8 7-9 !|148| |149| XXX 3| 3 17-19 |149| |150| X X XXXXXX 8| 8 7-9 !|150| |151|X 1| 1 21-23 |151| |152| X X 2| 2 20 |152| |153|X X X X 4| 4 14-16 |153| |154|X XXX XXX 7| 7 10 !|154| |155| X X X XXX 6| 6 11 !|155| |157| XXXXXX XXX 9| 9 4-6 !|157| |158|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|158| |160|X 1| 1 21-23 |160| |161|XXXX XXX X 8| 8 7-9 !|161| |162| X XX X X 5| 5 12-13 !|162| |163|XXXXXXX X X 9| 9 4-6 !|163| |165| X XX 3| 3 17-19 |165| |166| X X XX 4| 4 14-16 |166| |167| X 1| 1 21-23 |167| |168| X XX XX 5| 5 12-13 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143| X XX XXX 6| 6 6 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|144| |145| XXXXX XXXX 9| 9 3 !|145| |148|X X 2| 2 8-10 |148| |150| X X 2| 2 8-10 |150| |154| X 1| 1 11-12 |154| |155| X 1| 1 11-12 |155| |157|XX XXXX X X 8| 8 4-5 !|157| |158| XXXXXXXX 8| 8 4-5 !|158| |161| 0| 0 13 |161| |162|X X 2| 2 8-10 |162| |163|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|163| |168|X X XX X 5| 5 7 |168| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |143|26654636634 6.0| 6.0 6 |143| |144|43212262142 1.0| 1.0 1 |144| |145|12141555315 3.0| 3.0 3 |145| |157|34333323451 2.0| 2.0 2 |157| |158|55426111526 4.0| 4.0 4 |158| |163|61565444263 5.0| 5.0 5 |163| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 24/28 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/28 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/28 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/28 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/28 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20/28 Para: Adam Sambor IGLICA Polska Julia Kmiecik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/28 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/28 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/28 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25/28 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/28 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 161 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13/28 Para: Tymoteusz Palak ZAMEK Polska Natalia Szymczak Lublin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/28 Para: Marcin Zawora ZŁOTA PARA Polska Karolina Cierpich Dębica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26/28 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/28 Para: Wiktor Nowicki IMPULS Polska Natalia Czarnobaj Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/28 Para: Dawid Michalski IMPULS Polska Sara Stempka Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN FOKSTROT Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 27-28 |141| |142|X X 2| 2 25 |142| |143|XX XXXXXXXX 10| 10 8-12 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|144| |145|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|145| |146|XX XXX XXXX 9| 9 13-17 !|146| |147|XXXXXXXXX X 10| 10 8-12 !|147| |148|XXXX XXXXX 9| 9 13-17 !|148| |149| X X XX X 5| 5 24 |149| |150|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|150| |151| XXXXXX X 7| 7 18-21 !|151| |152|X X XXX XX 7| 7 18-21 !|152| |153| XX XXX XX 7| 7 18-21 !|153| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|154| |155| X X XXXX 6| 6 22-23 |155| |156|XXX X X X 6| 6 22-23 |156| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|157| |158|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|158| |159| 0| 0 27-28 |159| |160|X XX XXXX 7| 7 18-21 !|160| |161| XXX XXXXXX 9| 9 13-17 !|161| |162|XXXXXX XXXX 10| 10 8-12 !|162| |163|XXXX XXXXXX 10| 10 8-12 !|163| |164| X 1| 1 26 |164| |165|XXXXXX XX X 9| 9 13-17 !|165| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-7 !|166| |167|XXXXXXXXXX 10| 10 8-12 !|167| |168|X XXXXXXX X 9| 9 13-17 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 6-7 |141| |142| XX X 3| 3 4-5 |142| |149|X XXXXXXX X 9| 9 2 !|149| |155|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|155| |156| XXXX XXX 7| 7 3 !|156| |159| 0| 0 6-7 |159| |164|XX X 3| 3 4-5 |164| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|XXXXX XXXXX 10| 10 4-6 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|144| |145|XXXXXXXXXX 10| 10 4-6 !|145| |146|X X 2| 2 20-23 |146| |147| X X 2| 2 20-23 |147| |148| X X 2| 2 20-23 |148| |149| X X X X 4| 4 14-16 |149| |150| X X XX XX 6| 6 8-9 !|150| |151| X XX 3| 3 17-19 |151| |152| X 1| 1 24 |152| |153|X X XXX 5| 5 10-13 !|153| |154| X XX XX XX 7| 7 7 !|154| |155|X XX XX 5| 5 10-13 !|155| |156| X X 2| 2 20-23 |156| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|157| |158|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|158| |160|XXXXX 5| 5 10-13 !|160| |161|XX XX X 5| 5 10-13 !|161| |162|XX XX 4| 4 14-16 |162| |163| XXXXXXXXXX 10| 10 4-6 !|163| |165| X XXX XX 6| 6 8-9 !|165| |166| X X X 3| 3 17-19 |166| |167| X X X 3| 3 17-19 |167| |168|X X X X 4| 4 14-16 |168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|XX XX XXX 7| 7 4-5 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|144| |145| XX XXXXX 7| 7 4-5 !|145| |150| X X 2| 2 10-12 |150| |153| X X X 3| 3 8-9 |153| |154| X X 2| 2 10-12 |154| |155|X X X 3| 3 8-9 |155| |157|XXXXXXX XXX 10| 10 2 !|157| |158| X XXXXXXX 8| 8 3 !|158| |160| X 1| 1 13 |160| |161|X XXX 4| 4 7 |161| |163|XXXX XX 6| 6 6 !|163| |165| X X 2| 2 10-12 |165| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |143|56554534634 5.0| 5.0 5 |143| |144|44311162221 1.0| 1.0 1 |144| |145|12143626515 4.0| 4.0 4 |145| |157|33422345352 2.0| 2.0 2 |157| |158|61236211446 3.0| 3.0 3 |158| |163|25665453163 6.0| 6.0 6 |163| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-26/28 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-23/28 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-23/28 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-23/28 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/28 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-12/28 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 24/28 Para: Adam Sambor IGLICA Polska Julia Kmiecik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/28 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-12/28 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/28 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-23/28 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13/28 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 161 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Tymoteusz Palak ZAMEK Polska Natalia Szymczak Lublin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/28 Para: Marcin Zawora ZŁOTA PARA Polska Karolina Cierpich Dębica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-26/28 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-12/28 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Wiktor Nowicki IMPULS Polska Natalia Czarnobaj Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Dawid Michalski IMPULS Polska Sara Stempka Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/28 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 12-13 OPEN QUICKSTEP Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141| 0| 0 27-28 |141| |142| 0| 0 27-28 |142| |143|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|143| |144|XX XXXXXXXX 10| 10 7-13 !|144| |145|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|145| |146|XXX XXX X 7| 7 19-22 !|146| |147| X X 2| 2 25 |147| |148|XXXXX XXXXX 10| 10 7-13 !|148| |149|XXXX XXXX X 9| 9 14-16 !|149| |150| XXXXXXXXXX 10| 10 7-13 !|150| |151|XXXX XX X 7| 7 19-22 !|151| |152|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|152| |153| XX XXXXXXX 9| 9 14-16 !|153| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|154| |155| XXXXXXXXXX 10| 10 7-13 !|155| |156|XXX X X 5| 5 23-24 |156| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|157| |158|XXXXXX XXXX 10| 10 7-13 !|158| |159| X 1| 1 26 |159| |160|X XXX XXXX 8| 8 17-18 !|160| |161|XX XXX XXXX 9| 9 14-16 !|161| |162|XXXX XXXXXX 10| 10 7-13 !|162| |163|XX X X X XX 7| 7 19-22 !|163| |164|X X XXXXX 7| 7 19-22 !|164| |165|X XX X X 5| 5 23-24 |165| |166| XXXXXX XX 8| 8 17-18 !|166| |167|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|167| |168|X XXXXXXXXX 10| 10 7-13 !|168| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |141|X X 2| 2 4-5 |141| |142| X X 2| 2 4-5 |142| |147|XXXX XXX X 8| 8 1 !|147| |156| XX X X 4| 4 3 |156| |159| 0| 0 6 |159| |165| X XX XXX 6| 6 2 !|165| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143|XX XXXX XX 8| 8 7-9 !|143| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|144| |145| XXXXX XXX 8| 8 7-9 !|145| |146|XX XXX 5| 5 12-14 !|146| |147| X X 2| 2 20 |147| |148| X X X 3| 3 17-19 |148| |149|X X XXX 5| 5 12-14 !|149| |150| XXX X 4| 4 15-16 |150| |151| 0| 0 23-24 |151| |152|XXX XX X X 7| 7 10 !|152| |153| X 1| 1 21-22 |153| |154|X XXX XXXXX 9| 9 4-6 !|154| |155|XX XXX XXXX 9| 9 4-6 !|155| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|157| |158| XXXXXXXXXX 10| 10 3 !|158| |160|X X XX X 5| 5 12-14 !|160| |161|XX XXXX XXX 9| 9 4-6 !|161| |162| XXX XXX 6| 6 11 !|162| |163| XXX XX XXX 8| 8 7-9 !|163| |164| 0| 0 23-24 |164| |165| X 1| 1 21-22 |165| |166| X X X 3| 3 17-19 |166| |167|X X X 3| 3 17-19 |167| |168|X X X X 4| 4 15-16 |168| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 12-13 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |143| XXXX XX X 7| 7 6 !|143| |144|XX XXXXXXXX 10| 10 2-4 !|144| |145|XXXXXXXXXX 10| 10 2-4 !|145| |146| X 1| 1 9-12 |146| |149|X 1| 1 9-12 |149| |152| X 1| 1 9-12 |152| |154| X XX 3| 3 7 |154| |155| 0| 0 13-14 |155| |157|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|157| |158|XXXXXXXX XX 10| 10 2-4 !|158| |160| X 1| 1 9-12 |160| |161| 0| 0 13-14 |161| |162| XX 2| 2 8 |162| |163|XXXXXXX X X 9| 9 5 !|163| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 12-13 OPEN QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |143|46454666624 6.0| 6.0 6 |143| |144|52111132132 1.0| 1.0 1 |144| |145|21242543315 2.0| 2.0 2 |145| |157|34323454251 3.0| 3.0 3 |157| |158|63636221546 4.0| 4.0 4 |158| |163|15565315463 5.0| 5.0 5 |163| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 141 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/28 Para: Borys Chudziński MARGO Polska Oliwia Stam Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/28 Para: Maxwell Ignaszewski MARGO Polska Dominika Kicińska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Jakub Mazur AKSEL Polska Julia Bozacka Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Piotr Niedzielski AKSEL Polska Aleksandra Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Mateusz Kowalczyk ZORBA Polska Zofia Stefaniak Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-12/28 Para: Emanuel Skrobisz ZORBA Polska Małgorzata Zagórska Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20/28 Para: Mateusz Adamczyk GASIEK Polska Paula Kamińska Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Arkadiusz Ryba LORDANCE Polska Martyna Smusz Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-12/28 Para: Jakub Gędłek FANTAZJA Polska Maria Jaworek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/28 Para: Mateusz Pyrzyński LORDANCE Polska Wiktoria Murawska Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/28 Para: Kacper Ziętkowski FENIKS Polska Julia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-12/28 Para: Adam Sambor IGLICA Polska Julia Kmiecik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/28 Para: Robert Szpakowicz GRACJA Polska Oliwia Rogowska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Wiktor Purczyński GRACJA Polska Alicja Staśkiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13-14/28 Para: Mateusz Mroziński GRACJA Polska Olivia Protasiewicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25/28 Para: Ignacy Nowakowski GRACJA Polska Barbara Karnecka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Szymon Rencławowicz BLUE CLASSIC Polska Laura Hekselman Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Hubert Raczek PROFESSIONAL DANCE Polska Magdalena Kowalska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28/28 Para: Bartosz Kotek STTS Polska Kinga Nicpoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-12/28 Para: Mateusz Gadocha PROFESSIONAL DANCE Polska Weronika Bała Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 161 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13-14/28 Para: Tymoteusz Palak ZAMEK Polska Natalia Szymczak Lublin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/28 Para: Marcin Zawora ZŁOTA PARA Polska Karolina Cierpich Dębica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Kacper Dąbkowski PROGRESS Polska Małgorzata Kowal Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/28 Para: Tymoteusz Biedroń ArtDance Polska Katarzyna Magnuska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/28 Para: Michał Lichota TWIST Polska Julia Jedlikowska Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Wiktor Nowicki IMPULS Polska Natalia Czarnobaj Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/28 Para: Dawid Michalski IMPULS Polska Sara Stempka Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 12-13 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/28 Para: Jakub Miś ELITA Polska Agnieszka Szpałek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, 14-15 F QUICK Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Adam Berkowicz | Jasło | | Sędzia B | Małgorzata Igielska | Kraków | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | Wrocław | | Sędzia D | Andrzej Łukomski | Radom | | Sędzia E | Jerzy Oleszczyński | Lublin | | Sędzia F | Michał Skawiński | Wrocław | | Sędzia G | Stanisław Smoroń | Kraków | | Sędzia H | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia I | Marcin Zawiślak | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|412225314 2.0| 2.0 2 | 1| | 2|123161543 3.0| 3.0 3 | 2| | 3|356432132 4.0| 4.0 4 | 3| | 4|534553456 5.0| 5.0 5 | 4| | 5|767676665 6.0| 6.0 6 | 5| | 6|675747777 7.0| 7.0 7 | 6| | 7|241314221 1.0| 1.0 1 | 7| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/7 Para: Dawid Kaszuba ST CIEPŁY Aleksandra Warchoł Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/7 Para: Kamil Królikowski-Różycki AKADEMIA TAŃCA Justyna Gmochowska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/7 Para: Wojciech Michalik FORUM Julia Pfajfer Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/7 Para: Szymon Musioł LORDANCE Natalia Żero Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/7 Para: Krzysztof Pyras WIR Marta Kopeć Mysłowice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/7 Para: Adam Wasylewicz LATINO Klaudia Kapustka Żabno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/7 Para: Wiktor Ćwiek AKADEMIA TAŃCA Marta Przybytniak Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|311451332 3.0| 3.0 3 | 1| | 2|133232123 2.0| 2.0 2 | 2| | 3|422114511 1.0| 1.0 1 | 3| | 4|565325766 5.0| 5.0 5 | 4| | 5|754663444 4.0| 4.0 4 | 5| | 6|647746657 6.0| 6.0 6 | 6| | 7|276577275 7.0| 7.0 7 | 7| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/7 Para: Dawid Kaszuba ST CIEPŁY Aleksandra Warchoł Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/7 Para: Kamil Królikowski-Różycki AKADEMIA TAŃCA Justyna Gmochowska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/7 Para: Wojciech Michalik FORUM Julia Pfajfer Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/7 Para: Szymon Musioł LORDANCE Natalia Żero Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/7 Para: Krzysztof Pyras WIR Marta Kopeć Mysłowice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/7 Para: Adam Wasylewicz LATINO Klaudia Kapustka Żabno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/7 Para: Wiktor Ćwiek AKADEMIA TAŃCA Marta Przybytniak Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|412241632 2.5| 2.5 2-3 | 1| | 2|126132424 2.5| 2.5 2-3 | 2| | 3|331325211 1.0| 1.0 1 | 3| | 4|545456777 6.0| 6.0 6 | 4| | 5|654674365 5.0| 5.0 5 | 5| | 6|767767546 7.0| 7.0 7 | 6| | 7|273513153 4.0| 4.0 4 | 7| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 14-15 F QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2-3/7 Para: Dawid Kaszuba ST CIEPŁY Aleksandra Warchoł Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 14-15 F QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2-3/7 Para: Kamil Królikowski-Różycki AKADEMIA TAŃCA Justyna Gmochowska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 14-15 F QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/7 Para: Wojciech Michalik FORUM Julia Pfajfer Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 14-15 F QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/7 Para: Szymon Musioł LORDANCE Natalia Żero Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 14-15 F QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/7 Para: Krzysztof Pyras WIR Marta Kopeć Mysłowice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: 14-15 F QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/7 Para: Adam Wasylewicz LATINO Klaudia Kapustka Żabno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 14-15 F QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/7 Para: Wiktor Ćwiek AKADEMIA TAŃCA Marta Przybytniak Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 F WALC ANGIELSKI, 14-15 F WALC WIEDEŃSKI, 14-15 F QUICK Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Adam Berkowicz | Jasło | | Sędzia B | Małgorzata Igielska | Kraków | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | Wrocław | | Sędzia D | Andrzej Łukomski | Radom | | Sędzia E | Jerzy Oleszczyński | Lublin | | Sędzia F | Michał Skawiński | Wrocław | | Sędzia G | Stanisław Smoroń | Kraków | | Sędzia H | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia I | Marcin Zawiślak | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|413315221 1.0| 1.0 1 | 1| | 2|156436137 4.0| 4.0 4 | 2| | 3|542264414 3.0| 3.0 3 | 3| | 4|331123352 2.0| 2.0 2 | 4| | 5|625651563 5.0| 5.0 5 | 5| | 6|767747775 7.0| 7.0 7 | 6| | 7|274572646 6.0| 6.0 6 | 7| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/7 Para: Dawid Kaszuba ST CIEPŁY Aleksandra Warchoł Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/7 Para: Kamil Królikowski-Różycki AKADEMIA TAŃCA Justyna Gmochowska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/7 Para: Wojciech Michalik FORUM Julia Pfajfer Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/7 Para: Szymon Musioł LORDANCE Natalia Żero Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/7 Para: Krzysztof Pyras WIR Marta Kopeć Mysłowice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/7 Para: Adam Wasylewicz LATINO Klaudia Kapustka Żabno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 14-15 F CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/7 Para: Wiktor Ćwiek AKADEMIA TAŃCA Marta Przybytniak Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|114234121 1.0| 1.0 1 | 1| | 2|262515476 5.0| 5.0 5 | 2| | 3|553456714 4.0| 4.0 4 | 3| | 4|331323332 2.0| 2.0 2 | 4| | 5|725762253 6.0| 6.0 6 | 5| | 6|676647665 7.0| 7.0 7 | 6| | 7|447171547 3.0| 3.0 3 | 7| |---|-------------|----------|---| | 7| r | 1/1 | 7| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 14-15 F SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/7 Para: Dawid Kaszuba ST CIEPŁY Aleksandra Warchoł Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 14-15 F SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/7 Para: Kamil Królikowski-Różycki AKADEMIA TAŃCA Justyna Gmochowska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 14-15 F SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/7 Para: Wojciech Michalik FORUM Julia Pfajfer Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 14-15 F SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/7 Para: Szymon Musioł LORDANCE Natalia Żero Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 14-15 F SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/7 Para: Krzysztof Pyras WIR Marta Kopeć Mysłowice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: 14-15 F SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/7 Para: Adam Wasylewicz LATINO Klaudia Kapustka Żabno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 14-15 F SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/7 Para: Wiktor Ćwiek AKADEMIA TAŃCA Marta Przybytniak Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 F JIVE Liczba par: 7 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 F JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 1|414222221 1.0| 1.0 1 | 1| | 2|142313332 2.0| 2.0 2 | 2| | 3|363436415 4.0| 4.0 4 | 3| | 4|571561576 5.0| 5.0 5 | 4| | 5|726654654 6.0| 6.0 6 | 5| | 6|655777767 7.0| 7.0 7 | 6| | 7|237145143 3.0| 3.0 3 | 7| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: 14-15 F JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/7 Para: Dawid Kaszuba ST CIEPŁY Aleksandra Warchoł Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: 14-15 F JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/7 Para: Kamil Królikowski-Różycki AKADEMIA TAŃCA Justyna Gmochowska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: 14-15 F JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/7 Para: Wojciech Michalik FORUM Julia Pfajfer Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: 14-15 F JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/7 Para: Szymon Musioł LORDANCE Natalia Żero Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: 14-15 F JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/7 Para: Krzysztof Pyras WIR Marta Kopeć Mysłowice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: 14-15 F JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/7 Para: Adam Wasylewicz LATINO Klaudia Kapustka Żabno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: 14-15 F JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/7 Para: Wiktor Ćwiek AKADEMIA TAŃCA Marta Przybytniak Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN CHA CHA CHA, 14-15 OPEN SAMBA, 14-15 OPEN RUMBA, 1 Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia A | Ada Wantuch | Kraków | | Sędzia B | Monika Heinze | Kraków | | Sędzia C | Karina Hoffmann-Zwolińska | Opole | | Sędzia D | Piotr Kordaszewski | Lublin | | Sędzia E | Grzegorz Kowalski | Głogoczów | | Sędzia F | Henryk Kosubek | Katowice | | Sędzia G | Paweł Szajda | Opole | | Sędzia H | Janusz Narajewski | Legnica | | Sędzia I | Katarzyna Betleja-Kosubek | Katowice | | Sędzia J | Gabriel Skiba | Tarnów | | Sędzia K | Piotr Syget | Oława | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Artur Drąg | Kraków | | | Mirosław Wolak | Kraków | | | Małgorzata Kocińska | Zielona Góra | | | Maryla Kowalik | Kraków | | | Katarzyna Kozłowska | Kędzierzyn-Koźle| | | Anna Czaja | Tarnów | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN CHA CHA CHA Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140|XXXXXX XXXX 10| 10 3-6 !|140| |142| XX XX 4| 4 21-26 |142| |143| 0| 0 34-35 |143| |144| X XXX XX 6| 6 16-18 !|144| |145| X XXXXXXX 8| 8 8-10 !|145| |146|XX X XXX X 7| 7 11-15 !|146| |147|XXXXXXX XXX 10| 10 3-6 !|147| |148|XX X X 4| 4 21-26 |148| |149| XXXXXX XX 8| 8 8-10 !|149| |150| X 1| 1 32-33 |150| |151|XX XX XXXXX 9| 9 7 !|151| |152|X XXX X X X 7| 7 11-15 !|152| |153|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|153| |154|XXXXX X X 7| 7 11-15 !|154| |155|X XX X XXX 7| 7 11-15 !|155| |156|XXXXXXXXX X 10| 10 3-6 !|156| |157|X X XX 4| 4 21-26 |157| |158| X X X 3| 3 27-30 |158| |159|XXX X X X 6| 6 16-18 !|159| |160|XXX X XX X 7| 7 11-15 !|160| |162| XX X X 4| 4 21-26 |162| |163| X X XXX 5| 5 19-20 |163| |164| X XX 3| 3 27-30 |164| |165| X XX 3| 3 27-30 |165| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |167| X 1| 1 32-33 |167| |168| 0| 0 34-35 |168| |169| X X XX X X 6| 6 16-18 !|169| |170|X XXX 4| 4 21-26 |170| |171|XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !|171| |172| X XX 3| 3 27-30 |172| |173|XX XX 4| 4 21-26 |173| |185| X X 2| 2 31 |185| |186| XXXXX X XX 8| 8 8-10 !|186| |187|X XXX X 5| 5 19-20 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| X 1| 1 12-15 |142| |143| XX X X 4| 4 9 |143| |148|XXXXX XXX X 9| 9 1 !|148| |150| X 1| 1 12-15 |150| |157| XXX XX X 6| 6 4-7 !|157| |158| X 1| 1 12-15 |158| |162|X XX XXXXX 8| 8 2-3 !|162| |163| X 1| 1 12-15 |163| |164| XX XXX 5| 5 8 |164| |165| X X 2| 2 10-11 |165| |167| 0| 0 16-17 |167| |168| 0| 0 16-17 |168| |170| XXX XXX 6| 6 4-7 !|170| |172|X X 2| 2 10-11 |172| |173|X X XX XX 6| 6 4-7 !|173| |185|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !|185| |187|X XXX XX 6| 6 4-7 !|187| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|140| |144| X X XX 4| 4 13-14 |144| |145| XXXX 4| 4 13-14 |145| |146| X 1| 1 20-22 |146| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|147| |148|X X 2| 2 17-19 |148| |149|XXXX XX XX 8| 8 8-10 !|149| |151| XX X 3| 3 15-16 |151| |152|XXXXXX XX X 9| 9 7 !|152| |153|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|153| |154| XXXXXXXXXX 10| 10 5-6 !|154| |155|XXXX XXXX 8| 8 8-10 !|155| |156|XXXXXXXX XX 10| 10 5-6 !|156| |157| X X 2| 2 17-19 |157| |159| 0| 0 23-25 |159| |160| 0| 0 23-25 |160| |162| X 1| 1 20-22 |162| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|166| |169| X X XXX 5| 5 12 !|169| |170| X XX 3| 3 15-16 |170| |171|XXXXX XX X 8| 8 8-10 !|171| |173| X 1| 1 20-22 |173| |185|X X 2| 2 17-19 |185| |186|XXXXXXX 7| 7 11 !|186| |187| 0| 0 23-25 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140| X XXXX X 6| 6 5-6 !|140| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|147| |149| X 1| 1 10-11 |149| |152|X X X 3| 3 9 |152| |153|XXXXXX XXXX 10| 10 3 !|153| |154| X XXX 4| 4 8 |154| |155| X 1| 1 10-11 |155| |156|X X X XX 5| 5 7 |156| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |169| 0| 0 12 |169| |171|XXX X X XXX 8| 8 4 !|171| |186| XXXX X X 6| 6 5-6 !|186| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |140|65435443533 4.0| 4.0 4 |140| |147|11111111112 1.0| 1.0 1 |147| |153|53324236444 3.0| 3.0 3 |153| |166|22242522321 2.0| 2.0 2 |166| |171|46666655666 6.0| 6.0 6 |171| |186|34553364255 5.0| 5.0 5 |186| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 140 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Aleksander Krentosz RONDO Polska Wiktoria Prymerska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-33/35 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27/35 Para: Michał Halicki KADRYL Polska Julia Ziembińska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-14/35 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-14/35 Para: Tomasz Jędrasek CENTRUM TAŃCA Polska Karolina Szymańska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Mateusz Walas CANTINERO Polska Aleksandra Sołtysiak Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Seweryn Klekowski CANTINERO Polska Julia Kowalczyk Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/35 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/35 Para: Jakub Sączek LORDANCE Polska Zofia Skupień Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-33/35 Para: Kacper Stacha LORDANCE Polska Katarzyna Łoś Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/35 Para: Adrian Mielczarek MARENGO Polska Weronika Junak Dąbrowa Górnicza -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/35 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Hubert Krysztofiński IGLICA Polska Paulina Ewa Paprota Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/35 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/35 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/35 Para: Kacper Kasprzyk DIAMENT Polska Małgorzata Anna Budzińska Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/35 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-33/35 Para: Mikołaj Sygitowicz CANTINERO Polska Wiktoria Misztela Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/35 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/35 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-33/35 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26/35 Para: Kamil Kosal AXIS Polska Natalia Struk Nowy Sącz -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/35 Para: Kacper Powichrowski KIEPURA Polska Julia Frankiewicz Sosnowiec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 34-35/35 Para: Michał Filim KADRYL Polska Gabriela Topczewska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 34-35/35 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 169 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/35 Para: Bartosz Koścień SUKCES Polska Dominika Koza Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/35 Para: Wiktor Grzywaczewski SUKCES Polska Marcelina Nicpoń Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/35 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-19/35 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 186 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Christof Wójcik DANCE CLUB Polska Karolina Sojska Szczecin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 187 Kl i Styl: 14-15 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/35 Para: Piotr Zyglarski RIVIERA Polska Weronika Lato Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN SAMBA Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140|X X XXXXXX 8| 8 10 !|140| |142| X 1| 1 30-32 |142| |143| X 1| 1 30-32 |143| |144| X X XX 4| 4 22-24 |144| |145|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|145| |146|XXXX XX 6| 6 17-19 !|146| |147| XXXXXXXXXX 10| 10 5-9 !|147| |148|XXXXXXXXX X 10| 10 5-9 !|148| |149| XXXX XXX 7| 7 11-16 !|149| |150| X 1| 1 30-32 |150| |151| XXXX X XX 7| 7 11-16 !|151| |152|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|152| |153|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|153| |154| XXXXXXXXXX 10| 10 5-9 !|154| |155| XX XX XX 6| 6 17-19 !|155| |156|XXXXXXXXX X 10| 10 5-9 !|156| |157|X XX X 4| 4 22-24 |157| |158| 0| 0 33-35 |158| |159| X X X 3| 3 25 |159| |160| XX XX XXX 7| 7 11-16 !|160| |162|X X X X 4| 4 22-24 |162| |163| 0| 0 33-35 |163| |164| X X 2| 2 26-29 |164| |165|XX X XX 5| 5 20-21 |165| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|166| |167| X X 2| 2 26-29 |167| |168| 0| 0 33-35 |168| |169| X XXXX X X 7| 7 11-16 !|169| |170|XX 2| 2 26-29 |170| |171|XXXXXXXX XX 10| 10 5-9 !|171| |172|X X 2| 2 26-29 |172| |173|X XX XX 5| 5 20-21 |173| |185|XX X X XX 6| 6 17-19 !|185| |186|XXX X X X X 7| 7 11-16 !|186| |187|XXX XXX X 7| 7 11-16 !|187| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142|X X X X 4| 4 6-7 |142| |143| X 1| 1 13 |143| |144| XXXX XX X 7| 7 2 !|144| |150| X X X 3| 3 8-10 |150| |157| XX X X X X 6| 6 3-5 !|157| |158| 0| 0 14-16 |158| |159| XX X 3| 3 8-10 |159| |162|X XX XXXXX 8| 8 1 !|162| |163| 0| 0 14-16 |163| |164| X X XX 4| 4 6-7 |164| |165| 0| 0 14-16 |165| |167|X X 2| 2 11-12 |167| |168|X X 2| 2 11-12 |168| |170|XXX XXX 6| 6 3-5 !|170| |172| X XX 3| 3 8-10 |172| |173| X X X XXX 6| 6 3-5 !|173| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140|XXXXXXXX XX 10| 10 4 !|140| |144| XX XX 4| 4 15-16 |144| |145| X X XXX X 6| 6 11 !|145| |146| 0| 0 23-24 |146| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|147| |148|XX XX X X X 7| 7 9-10 !|148| |149| XX X XX 5| 5 12-14 |149| |151|X XXX X 5| 5 12-14 |151| |152|XXXXXXXX X 9| 9 5-7 !|152| |153|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|153| |154| XXX XXXX 7| 7 9-10 !|154| |155|X X X 3| 3 17-18 |155| |156|XXX XX XXX 8| 8 8 !|156| |157| X 1| 1 20-22 |157| |160| X XXX 4| 4 15-16 |160| |162| 0| 0 23-24 |162| |166|X XXXXXX XX 9| 9 5-7 !|166| |169| X XXX X 5| 5 12-14 |169| |170|X X X 3| 3 17-18 |170| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|171| |173|X X 2| 2 19 |173| |185| X 1| 1 20-22 |185| |186| XXXXXXXX X 9| 9 5-7 !|186| |187| X 1| 1 20-22 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140| XXXXXX XX 8| 8 5 !|140| |145| X 1| 1 9-10 |145| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|147| |148|X 1| 1 9-10 |148| |152|XX X 3| 3 8 |152| |153|XXXXXX XXXX 10| 10 3-4 !|153| |154| 0| 0 11 |154| |156| XX XXX 5| 5 7 |156| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |171|XXXXX XXXXX 10| 10 3-4 !|171| |186| XXXX XX 6| 6 6 !|186| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |140|65355546563 5.0| 5.0 5 |140| |147|42111111122 1.0| 1.0 1 |147| |153|24423234415 3.0| 3.0 3 |153| |166|11242622331 2.0| 2.0 2 |166| |171|36566455656 6.0| 6.0 6 |171| |186|53634363244 4.0| 4.0 4 |186| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 140 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Aleksander Krentosz RONDO Polska Wiktoria Prymerska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-26/35 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32/35 Para: Michał Halicki KADRYL Polska Julia Ziembińska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/35 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/35 Para: Tomasz Jędrasek CENTRUM TAŃCA Polska Karolina Szymańska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/35 Para: Mateusz Walas CANTINERO Polska Aleksandra Sołtysiak Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Seweryn Klekowski CANTINERO Polska Julia Kowalczyk Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/35 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Jakub Sączek LORDANCE Polska Zofia Skupień Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/35 Para: Kacper Stacha LORDANCE Polska Katarzyna Łoś Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Adrian Mielczarek MARENGO Polska Weronika Junak Dąbrowa Górnicza -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/35 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Hubert Krysztofiński IGLICA Polska Paulina Ewa Paprota Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/35 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/35 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/35 Para: Kacper Kasprzyk DIAMENT Polska Małgorzata Anna Budzińska Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Mikołaj Sygitowicz CANTINERO Polska Wiktoria Misztela Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/35 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/35 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/35 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-26/35 Para: Kamil Kosal AXIS Polska Natalia Struk Nowy Sącz -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Kacper Powichrowski KIEPURA Polska Julia Frankiewicz Sosnowiec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-31/35 Para: Michał Filim KADRYL Polska Gabriela Topczewska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-31/35 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 169 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Bartosz Koścień SUKCES Polska Dominika Koza Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/35 Para: Wiktor Grzywaczewski SUKCES Polska Marcelina Nicpoń Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/35 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19/35 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 186 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Christof Wójcik DANCE CLUB Polska Karolina Sojska Szczecin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 187 Kl i Styl: 14-15 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Piotr Zyglarski RIVIERA Polska Weronika Lato Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN RUMBA Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140| X XXXXXXX 8| 8 7-13 !|140| |142| XX X X 4| 4 22-25 |142| |143| X X 2| 2 28-30 |143| |144| XX X XXXX 7| 7 14-15 !|144| |145| X X XXX 5| 5 21 |145| |146|XX X X 4| 4 22-25 |146| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|147| |148|XX XX XXX X 8| 8 7-13 !|148| |149|XXX X XX XX 8| 8 7-13 !|149| |150|XX X 3| 3 26-27 |150| |151| XXXX XXXX 8| 8 7-13 !|151| |152|XXXXXXX X 8| 8 7-13 !|152| |153|XXXXXX X X 8| 8 7-13 !|153| |154| XXXXX X 6| 6 16-20 !|154| |155|XXXX X XX 7| 7 14-15 !|155| |156|X XXXXX XXX 9| 9 5-6 !|156| |157| XXXXXXXX X 9| 9 5-6 !|157| |158| X 1| 1 31-34 |158| |159|X XX XX X 6| 6 16-20 !|159| |160|X X X 3| 3 26-27 |160| |162| XXXX 4| 4 22-25 |162| |163| X X 2| 2 28-30 |163| |164| 0| 0 35 |164| |165| X X 2| 2 28-30 |165| |166|XXXXXXXX XX 10| 10 4 !|166| |167| X 1| 1 31-34 |167| |168| X 1| 1 31-34 |168| |169| X XXX XXXX 8| 8 7-13 !|169| |170|XXX XXX 6| 6 16-20 !|170| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|171| |172| X 1| 1 31-34 |172| |173|XX X XX X 6| 6 16-20 !|173| |185|XXX X X X 6| 6 16-20 !|185| |186|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|186| |187|X X X X 4| 4 22-25 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| XX X X 4| 4 4-7 |142| |143| X X 2| 2 8-10 |143| |145|XXXXX XXX X 9| 9 1 !|145| |146|XX X X 4| 4 4-7 |146| |150| X X 2| 2 8-10 |150| |158| 0| 0 12-15 |158| |160|XXXX X XX 7| 7 2 !|160| |162| X X XX 4| 4 4-7 |162| |163| 0| 0 12-15 |163| |164| XX X XX 5| 5 3 !|164| |165| 0| 0 12-15 |165| |167| XX 2| 2 8-10 |167| |168| 0| 0 12-15 |168| |172| X 1| 1 11 |172| |187|X X XX 4| 4 4-7 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140|XXX XXXXXXX 10| 10 2-5 !|140| |144| X X X 3| 3 16-18 |144| |145| X XX X XX 6| 6 10-12 !|145| |147|XXXXXXXXX X 10| 10 2-5 !|147| |148|XX XX 4| 4 14-15 |148| |149|XXX X X 5| 5 13 |149| |151| XXX XXX 6| 6 10-12 !|151| |152|XXXXXXX 7| 7 9 !|152| |153|XXXXXXX XX 9| 9 6-7 !|153| |154| XXXX X XXX 8| 8 8 !|154| |155|X X X X 4| 4 14-15 |155| |156|X XXXXXXXXX 10| 10 2-5 !|156| |157| X X 2| 2 19-22 |157| |159| XX X 3| 3 16-18 |159| |160| X XX 3| 3 16-18 |160| |164| 0| 0 23 |164| |166|XXXXXXXX XX 10| 10 2-5 !|166| |169| X X XX XX 6| 6 10-12 !|169| |170| X X 2| 2 19-22 |170| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|171| |173|X X 2| 2 19-22 |173| |185|X X 2| 2 19-22 |185| |186| XXXXXXX XX 9| 9 6-7 !|186| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140| X XXXXXXX 8| 8 3-6 !|140| |145| X 1| 1 10-12 |145| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|147| |151|X 1| 1 10-12 |151| |152|XX X X X 5| 5 7 |152| |153|XXXXXX XX 8| 8 3-6 !|153| |154| X X 2| 2 8-9 |154| |156| X 1| 1 10-12 |156| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |169| X X 2| 2 8-9 |169| |171|XXX X XXXX 8| 8 3-6 !|171| |186| XXXX XX XX 8| 8 3-6 !|186| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |140|65534536633 5.0| 5.0 5 |140| |147|11111111111 1.0| 1.0 1 |147| |153|34322242355 3.0| 3.0 3 |153| |166|22253423242 2.0| 2.0 2 |166| |171|46466654566 6.0| 6.0 6 |171| |186|53645365424 4.0| 4.0 4 |186| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 140 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Aleksander Krentosz RONDO Polska Wiktoria Prymerska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-27/35 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Michał Halicki KADRYL Polska Julia Ziembińska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/35 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-12/35 Para: Tomasz Jędrasek CENTRUM TAŃCA Polska Karolina Szymańska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-27/35 Para: Mateusz Walas CANTINERO Polska Aleksandra Sołtysiak Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Seweryn Klekowski CANTINERO Polska Julia Kowalczyk Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/35 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13/35 Para: Jakub Sączek LORDANCE Polska Zofia Skupień Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Kacper Stacha LORDANCE Polska Katarzyna Łoś Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-12/35 Para: Adrian Mielczarek MARENGO Polska Weronika Junak Dąbrowa Górnicza -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/35 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Hubert Krysztofiński IGLICA Polska Paulina Ewa Paprota Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/35 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/35 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-12/35 Para: Kacper Kasprzyk DIAMENT Polska Małgorzata Anna Budzińska Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/35 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Mikołaj Sygitowicz CANTINERO Polska Wiktoria Misztela Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/35 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/35 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-27/35 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23/35 Para: Kamil Kosal AXIS Polska Natalia Struk Nowy Sącz -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Kacper Powichrowski KIEPURA Polska Julia Frankiewicz Sosnowiec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Michał Filim KADRYL Polska Gabriela Topczewska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 169 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/35 Para: Bartosz Koścień SUKCES Polska Dominika Koza Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/35 Para: Wiktor Grzywaczewski SUKCES Polska Marcelina Nicpoń Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 31/35 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/35 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/35 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 186 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Christof Wójcik DANCE CLUB Polska Karolina Sojska Szczecin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 187 Kl i Styl: 14-15 Open RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-27/35 Para: Piotr Zyglarski RIVIERA Polska Weronika Lato Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN PASODOBLE Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140| X XXXXXXX 8| 8 10-13 !|140| |142|X X X 3| 3 25 |142| |143| X 1| 1 29-32 |143| |144| X XXXX 5| 5 20-23 |144| |145|XXXXXXXXX X 10| 10 3-6 !|145| |146| X 1| 1 29-32 |146| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|147| |148|XXX X XXX 7| 7 14-17 !|148| |149| X XX XX XX 7| 7 14-17 !|149| |150| 0| 0 33-35 |150| |151| XXXXX XX 7| 7 14-17 !|151| |152|XXXXX X X X 8| 8 10-13 !|152| |153|XXXXXXXX XX 10| 10 3-6 !|153| |154| XXX XX X 6| 6 18-19 !|154| |155|X X XX X X 6| 6 18-19 !|155| |156|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|156| |157|XX XXX XX 7| 7 14-17 !|157| |158| X 1| 1 29-32 |158| |159|X XX X X 5| 5 20-23 |159| |160|XXXX XXXX 8| 8 10-13 !|160| |162| X X XXX 5| 5 20-23 |162| |163| XX 2| 2 26-28 |163| |164| XX 2| 2 26-28 |164| |165| X X 2| 2 26-28 |165| |166|X XXXXXXXXX 10| 10 3-6 !|166| |167| 0| 0 33-35 |167| |168| X 1| 1 29-32 |168| |169| XX XXX XXX 8| 8 10-13 !|169| |170|X X X XX 5| 5 20-23 |170| |171|XX XXXXXXXX 10| 10 3-6 !|171| |172| 0| 0 33-35 |172| |173|X XXX 4| 4 24 |173| |185|XXXX X XXXX 9| 9 7-9 !|185| |186|XXXXXXXX X 9| 9 7-9 !|186| |187|XXX XXXXXX 9| 9 7-9 !|187| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| X X 2| 2 9-11 |142| |143| X XX 3| 3 7-8 |143| |144|XXXXX XX XX 9| 9 1 !|144| |146| XX XXX 5| 5 6 |146| |150| X 1| 1 12 |150| |158| 0| 0 13-16 |158| |159|XXX XX X 6| 6 5 !|159| |162|X X XXX XX 7| 7 3-4 !|162| |163| 0| 0 13-16 |163| |164| X X 2| 2 9-11 |164| |165| X X X 3| 3 7-8 |165| |167| XX 2| 2 9-11 |167| |168| 0| 0 13-16 |168| |170|X XXXX XXX 8| 8 2 !|170| |172| 0| 0 13-16 |172| |173|XX XXXX X 7| 7 3-4 !|173| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140|XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|140| |144| XX XX 4| 4 14-15 |144| |145| XXXXX 5| 5 12-13 |145| |147| XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|147| |148|X XX XX X 6| 6 11 !|148| |149|XX X XX 5| 5 12-13 |149| |151| XXXX XXX 7| 7 10 !|151| |152|XXXXXXX X 8| 8 8-9 !|152| |153|XXXXXXXX XX 10| 10 2-6 !|153| |154| XXXX XXX X 8| 8 8-9 !|154| |155|X X X 3| 3 16-18 |155| |156| XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|156| |157|X X 2| 2 19-20 |157| |159| 0| 0 23-24 |159| |160| XX 2| 2 19-20 |160| |162| X 1| 1 21-22 |162| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|166| |169| X X X X 4| 4 14-15 |169| |170|X X X 3| 3 16-18 |170| |171|XXXXX XXXXX 10| 10 2-6 !|171| |173| 0| 0 23-24 |173| |185| X 1| 1 21-22 |185| |186|XXXXX XX XX 9| 9 7 !|186| |187|X XX 3| 3 16-18 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140| X X XXX X 6| 6 6 !|140| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|147| |148|X X 2| 2 9-10 |148| |151| 0| 0 11 |151| |152| X X 2| 2 9-10 |152| |153|XXXXXX X X 8| 8 4-5 !|153| |154| XXXX 4| 4 7-8 |154| |156|X X X X 4| 4 7-8 |156| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |171|XXXXX XX X 8| 8 4-5 !|171| |186| XXXXXXXXXX 10| 10 3 !|186| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |140|65435646453 5.0| 5.0 5 |140| |147|21111111111 1.0| 1.0 1 |147| |153|33322232344 3.0| 3.0 3 |153| |166|12243423232 2.0| 2.0 2 |166| |171|56566554666 6.0| 6.0 6 |171| |186|44654365525 4.0| 4.0 4 |186| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 140 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Aleksander Krentosz RONDO Polska Wiktoria Prymerska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/35 Para: Michał Halicki KADRYL Polska Julia Ziembińska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/35 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-13/35 Para: Tomasz Jędrasek CENTRUM TAŃCA Polska Karolina Szymańska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25/35 Para: Mateusz Walas CANTINERO Polska Aleksandra Sołtysiak Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Seweryn Klekowski CANTINERO Polska Julia Kowalczyk Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/35 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-13/35 Para: Jakub Sączek LORDANCE Polska Zofia Skupień Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 31/35 Para: Kacper Stacha LORDANCE Polska Katarzyna Łoś Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/35 Para: Adrian Mielczarek MARENGO Polska Weronika Junak Dąbrowa Górnicza -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/35 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Hubert Krysztofiński IGLICA Polska Paulina Ewa Paprota Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/35 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/35 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/35 Para: Kacper Kasprzyk DIAMENT Polska Małgorzata Anna Budzińska Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/35 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Mikołaj Sygitowicz CANTINERO Polska Wiktoria Misztela Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/35 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/35 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/35 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Kamil Kosal AXIS Polska Natalia Struk Nowy Sącz -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/35 Para: Kacper Powichrowski KIEPURA Polska Julia Frankiewicz Sosnowiec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Michał Filim KADRYL Polska Gabriela Topczewska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 169 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/35 Para: Bartosz Koścień SUKCES Polska Dominika Koza Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/35 Para: Wiktor Grzywaczewski SUKCES Polska Marcelina Nicpoń Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/35 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/35 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 186 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Christof Wójcik DANCE CLUB Polska Karolina Sojska Szczecin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 187 Kl i Styl: 14-15 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/35 Para: Piotr Zyglarski RIVIERA Polska Weronika Lato Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN JIVE Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|140| |142|X X X 3| 3 27-28 |142| |143| X 1| 1 31-32 |143| |144|XXXX X XXXX 9| 9 8-9 !|144| |145|XX XXXX XX 8| 8 10-11 !|145| |146| X 1| 1 31-32 |146| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|147| |148|X X X XXXX 7| 7 12-14 !|148| |149| X XX XX 5| 5 16-21 |149| |150| X X 2| 2 29-30 |150| |151| XXXX XXX X 8| 8 10-11 !|151| |152|XXXXXXX X X 9| 9 8-9 !|152| |153|XXXXXXXXXX 10| 10 6-7 !|153| |154| XXXXXX X 7| 7 12-14 !|154| |155| XXX X 4| 4 22-26 |155| |156|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|156| |157|X X X X X 5| 5 16-21 |157| |158| 0| 0 33-35 |158| |159|X XXX X 5| 5 16-21 |159| |160|X X XXX 5| 5 16-21 |160| |162| XXX X 4| 4 22-26 |162| |163| XXX 3| 3 27-28 |163| |164|X X X X 4| 4 22-26 |164| |165|X X X X 4| 4 22-26 |165| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|166| |167| 0| 0 33-35 |167| |168| 0| 0 33-35 |168| |169| X X X XX X 6| 6 15 !|169| |170|XX XXX XX 7| 7 12-14 !|170| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-5 !|171| |172| XX 2| 2 29-30 |172| |173| X X X XX 5| 5 16-21 |173| |185| X XXX 4| 4 22-26 |185| |186|XXXXXXX XXX 10| 10 6-7 !|186| |187| X XXXX 5| 5 16-21 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| XX X X 4| 4 11-12 |142| |143| XX X 3| 3 13-14 |143| |146|XXX X XXX 7| 7 7 !|146| |149|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|149| |150| 0| 0 18-20 |150| |155|XXXX XX XXX 9| 9 2-5 !|155| |157|XXXXX XXX X 9| 9 2-5 !|157| |158|X X 2| 2 15-17 |158| |159| X XX 3| 3 13-14 |159| |160|XXXXX XXXX 9| 9 2-5 !|160| |162| X X XXXXXX 8| 8 6 !|162| |163| X X 2| 2 15-17 |163| |164| XX X XX 5| 5 10 |164| |165|XX X X XX 6| 6 8-9 !|165| |167| 0| 0 18-20 |167| |168| 0| 0 18-20 |168| |172| X X 2| 2 15-17 |172| |173| X XX X X X 6| 6 8-9 !|173| |185|XXX XX XXXX 9| 9 2-5 !|185| |187|X X XX 4| 4 11-12 |187| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140| XXXXXXX XX 9| 9 7-8 !|140| |144| X X X 3| 3 16 |144| |145|X X X X 4| 4 14-15 |145| |146| X 1| 1 21-22 |146| |147|XXXXX XXXXX 10| 10 2-6 !|147| |148|XX XX X X 6| 6 11-12 !|148| |149| XX X X 4| 4 14-15 |149| |151|XX XX X X X 7| 7 10 !|151| |152|XXX XXXXX 8| 8 9 !|152| |153|XXXXXX XXXX 10| 10 2-6 !|153| |154| XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !|154| |155|X X XXX X 6| 6 11-12 !|155| |156|XXXXXX XXXX 10| 10 2-6 !|156| |157| X X 2| 2 17-20 |157| |160| X X 2| 2 17-20 |160| |162| 0| 0 23-24 |162| |165| 0| 0 23-24 |165| |166|XXXXX XXXXX 10| 10 2-6 !|166| |169| XX 2| 2 17-20 |169| |170| XX XX X 5| 5 13 |170| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|171| |173|X 1| 1 21-22 |173| |185| XX 2| 2 17-20 |185| |186|XXXXX X XXX 9| 9 7-8 !|186| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |140| XXXXXX XX 8| 8 5 !|140| |147|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|147| |148|X X 2| 2 9-11 |148| |151|XX 2| 2 9-11 |151| |152|X X 2| 2 9-11 |152| |153|XXXXX XXXX 9| 9 3-4 !|153| |154| XX X 3| 3 7-8 |154| |155| 0| 0 12 |155| |156| X X X 3| 3 7-8 |156| |166|XXXXXXX XXX 10| 10 2 !|166| |171| XXXX XX X 7| 7 6 !|171| |186| XXXXXXXXX 9| 9 3-4 !|186| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |140|65435636553 5.0| 5.0 5 |140| |147|21111111212 1.0| 1.0 1 |147| |153|34223243464 3.0| 3.0 3 |153| |166|12342322121 2.0| 2.0 2 |166| |171|46566554646 6.0| 6.0 6 |171| |186|53654465335 4.0| 4.0 4 |186| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 140 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Aleksander Krentosz RONDO Polska Wiktoria Prymerska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/35 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 143 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/35 Para: Michał Halicki KADRYL Polska Julia Ziembińska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16/35 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 145 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/35 Para: Tomasz Jędrasek CENTRUM TAŃCA Polska Karolina Szymańska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 146 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/35 Para: Mateusz Walas CANTINERO Polska Aleksandra Sołtysiak Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 147 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Seweryn Klekowski CANTINERO Polska Julia Kowalczyk Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-11/35 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 149 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/35 Para: Jakub Sączek LORDANCE Polska Zofia Skupień Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 150 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Kacper Stacha LORDANCE Polska Katarzyna Łoś Wodzisław Śląski -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 151 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-11/35 Para: Adrian Mielczarek MARENGO Polska Weronika Junak DąbrowaGórnicza -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-11/35 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 153 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Hubert Krysztofiński IGLICA Polska Paulina Ewa Paprota Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/35 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/35 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 156 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/35 Para: Kacper Kasprzyk DIAMENT Polska Małgorzata Anna Budzińska Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-20/35 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 158 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Mikołaj Sygitowicz CANTINERO Polska Wiktoria Misztela Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/35 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-20/35 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/35 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 164 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25/35 Para: Kamil Kosal AXIS Polska Natalia Struk Nowy Sącz -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 165 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/35 Para: Kacper Powichrowski KIEPURA Polska Julia Frankiewicz Sosnowiec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 167 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Michał Filim KADRYL Polska Gabriela Topczewska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 169 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-20/35 Para: Bartosz Koścień SUKCES Polska Dominika Koza Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 170 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13/35 Para: Wiktor Grzywaczewski SUKCES Polska Marcelina Nicpoń Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/35 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-20/35 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 186 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Christof Wójcik DANCE CLUB Polska Karolina Sojska Szczecin -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 187 Kl i Styl: 14-15 Open JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/35 Para: Piotr Zyglarski RIVIERA Polska Weronika Lato Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC ANGIELSKI, 14-15 OPEN TANGO, 14-15 OPEN WALC Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia A | Karina Hoffmann-Zwolińska | Opole | | Sędzia B | Piotr Kordaszewski | Lublin | | Sędzia C | Grzegorz Kowalski | Głogoczów | | Sędzia D | Henryk Kosubek | Katowice | | Sędzia E | Janusz Narajewski | Legnica | | Sędzia F | Gabriel Skiba | Tarnów | | Sędzia G | Małgorzata Dziedziczak | Kielce | | Sędzia H | Piotr Syget | Oława | | Sędzia I | Paweł Szajda | Opole | | Sędzia J | Paweł Szczęśniak | Kraków | | Sędzia K | Wojciech Wolinowski | Gliwice | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Artur Drąg | Kraków | | | Mirosław Wolak | Kraków | | | Małgorzata Kocińska | Zielona Góra | | | Maryla Kowalik | Kraków | | | Katarzyna Kozłowska | Kędzierzyn-Koźl | | | Anna Czaja | Tarnów | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC ANGIELSKI Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| X XXX 4| 4 18-22 |142| |144|XXX XXX XXX 9| 9 6 !|144| |148| X X XX 4| 4 18-22 |148| |152|XXXXX X X 7| 7 10-11 !|152| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|154| |155| X X 2| 2 24-26 |155| |157|XXXX X X XX 8| 8 7-9 !|157| |159|X X X X XX 6| 6 12-15 !|159| |160|X X X X 4| 4 18-22 |160| |162| X XX XX 5| 5 16-17 |162| |163| X 1| 1 27 |163| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|166| |168| 0| 0 28 |168| |171|XXXXXXXX XX 10| 10 5 !|171| |172|X XXX 4| 4 18-22 |172| |173| X X X 3| 3 23 |173| |174| XXXX XX 6| 6 12-15 !|174| |175|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|175| |176|XXX X XXXX 8| 8 7-9 !|176| |177|X X XXX XXX 8| 8 7-9 !|177| |178| XX XX XX X 7| 7 10-11 !|178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|179| |180|X X X XX X 6| 6 12-15 !|180| |181| XXX X X 5| 5 16-17 |181| |182| X X 2| 2 24-26 |182| |183|X XX X 4| 4 18-22 |183| |184| XX XXX X 6| 6 12-15 !|184| |185| X X 2| 2 24-26 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142|XX XXX X X 7| 7 2-3 !|142| |148| XX XX 4| 4 7-8 |148| |155|X XX XX 5| 5 5-6 !|155| |160|X XXX XXXXX 9| 9 1 !|160| |162| X X X 3| 3 9-10 |162| |163| 0| 0 12-13 |163| |168| 0| 0 12-13 |168| |172| XXX 3| 3 9-10 |172| |173|XXX X X 5| 5 5-6 !|173| |181| XXX X X X 6| 6 4 !|181| |182| X XX X 4| 4 7-8 |182| |183|X X 2| 2 11 |183| |185| XX XXXXX 7| 7 2-3 !|185| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142|XX X X 4| 4 13-15 |142| |144|XXX X XX XX 8| 8 8-9 !|144| |152| XXX XXXXXX 9| 9 6-7 !|152| |154|XX XXXXXXXX 10| 10 5 !|154| |155| X 1| 1 20-21 |155| |157| X XX X 4| 4 13-15 |157| |159| X X 2| 2 18-19 |159| |160|X XXX X X 6| 6 12 !|160| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|166| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|171| |173| X X 2| 2 18-19 |173| |174| X XX 3| 3 16-17 |174| |175|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|175| |176|XXX XX XXX 8| 8 8-9 !|176| |177|XXXX XX XXX 9| 9 6-7 !|177| |178| XX XX XXX 7| 7 10-11 !|178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|179| |180|X X X X 4| 4 13-15 |180| |181| X X X 3| 3 16-17 |181| |184| X 1| 1 20-21 |184| |185|X XXX X XX 7| 7 10-11 !|185| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |144| X X XX 4| 4 7 |144| |152| X X 2| 2 9-10 |152| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|154| |160| 0| 0 11-12 |160| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |171|X XXXXX XXX 9| 9 4-5 !|171| |175|XXX XXXXX X 9| 9 4-5 !|175| |176| X X 2| 2 9-10 |176| |177|X X XX X 5| 5 6 !|177| |178| X X X 3| 3 8 |178| |179|XXXXXXXXXX 10| 10 3 !|179| |185| 0| 0 11-12 |185| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |154|34245645435 4.0| 4.0 4 |154| |166|11412111211 1.0| 1.0 1 |166| |171|56353364524 5.0| 5.0 5 |171| |175|43521423362 3.0| 3.0 3 |175| |177|65664556656 6.0| 6.0 6 |177| |179|22136232143 2.0| 2.0 2 |179| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 22-23/28 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/28 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-21/28 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-19/28 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/28 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-25/28 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-25/28 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-19/28 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 174 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/28 Para: Jakub Knapik NOWY STYL Polska Aleksandra Knapik Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 175 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Daniel Mrozek LATINA Polska Maja Olbińska Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 176 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/28 Para: Bartosz Olejnik SUKCES Polska Natalia Nowak Kluczbork -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 177 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Borys Zawierucha RYTM Polska Wiktoria Wieczorek Żory -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 178 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/28 Para: Kamil Sowa RONDO Polska Izabela Kolarczyk Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 179 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Karol Śledź IGLICA Polska Julia Domaradzka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 180 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Mateusz Włochowicz MAESTRO Polska Julia Kubiak Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 181 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/28 Para: Stanisław Wojciechowski ESKADRA Polska Maja Dobińska Pabianice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 182 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 22-23/28 Para: Szymon Miśtal SUKCES Polska Magdalena Lang Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 183 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26/28 Para: Karol Łężniak PROFESSIONAL DANCE Polska Patrycja Lewicka Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 184 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-21/28 Para: Szymon Mieszczak NOWY STYL Polska Adrianna Sepioło Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/28 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN TANGO Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| X XXXX X 6| 6 12-15 !|142| |144|XX X XX X 6| 6 12-15 !|144| |148| XX XX 4| 4 19-21 |148| |152| XXXX XXXXX 9| 9 5-8 !|152| |154|XXX XX XXXX 9| 9 5-8 !|154| |155|XX XXXX 6| 6 12-15 !|155| |157|XXXX XX X 7| 7 9-11 !|157| |159|X X X X 4| 4 19-21 |159| |160|XX XXXXX XX 9| 9 5-8 !|160| |162| XXX X 4| 4 19-21 |162| |163| X X 2| 2 25-27 |163| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |168| 0| 0 28 |168| |171|XXXXX XXXX 9| 9 5-8 !|171| |172|X XX 3| 3 22-24 |172| |173| X X X 3| 3 22-24 |173| |174| XX X X X 5| 5 16-18 |174| |175|XXXX XXXXXX 10| 10 3-4 !|175| |176|XX X XXXX 7| 7 9-11 !|176| |177|X XXX XXX 7| 7 9-11 !|177| |178|XXXXXX XXXX 10| 10 3-4 !|178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|179| |180|X XXX X 5| 5 16-18 |180| |181| XX X XX X 6| 6 12-15 !|181| |182| X X 2| 2 25-27 |182| |183| X X 2| 2 25-27 |183| |184| XX X 3| 3 22-24 |184| |185| X XXX X 5| 5 16-18 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |148|X XX X XX 6| 6 2-4 !|148| |159| XX X X 4| 4 8-10 |159| |162| XX XX X 5| 5 5-7 !|162| |163|XX XX 4| 4 8-10 |163| |168| 0| 0 13 |168| |172| X 1| 1 11-12 |172| |173| X XXX XX 6| 6 2-4 !|173| |174|X XX XXXX X 8| 8 1 !|174| |180|X X XXXX 6| 6 2-4 !|180| |182| X 1| 1 11-12 |182| |183| XX XX X 5| 5 5-7 !|183| |184| XXX X 4| 4 8-10 |184| |185|XXX X X 5| 5 5-7 !|185| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| XX X XX 5| 5 11-12 !|142| |144|XXXXXXX XXX 10| 10 4-6 !|144| |148| X X 2| 2 19-22 |148| |152| XXX X X 5| 5 11-12 !|152| |154|XXX XXXXXXX 10| 10 4-6 !|154| |155| X X X 3| 3 16-18 |155| |157|X X XXX X 6| 6 9-10 !|157| |160|X X XX 4| 4 13-15 |160| |162| X X 2| 2 19-22 |162| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|166| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|171| |173| XX XX 4| 4 13-15 |173| |174|X X X 3| 3 16-18 |174| |175|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|175| |176|XX X XXX 6| 6 9-10 !|176| |177|XX XXXXXX X 9| 9 7-8 !|177| |178| X XXXXXXXX 9| 9 7-8 !|178| |179|XXXXXXXXX X 10| 10 4-6 !|179| |180|X X X 3| 3 16-18 |180| |181| XXX X 4| 4 13-15 |181| |183| X X 2| 2 19-22 |183| |185| X X 2| 2 19-22 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| X 1| 1 11 |142| |144| X X XX 4| 4 7 |144| |152| X X X 3| 3 8-9 |152| |154|XXX X XXX X 8| 8 5 !|154| |157| 0| 0 12 |157| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|166| |171|X XXXXXXXX 9| 9 3-4 !|171| |175|XXXXXXX X X 9| 9 3-4 !|175| |176| X X 2| 2 10 |176| |177|X X XXX X 6| 6 6 !|177| |178| X XX 3| 3 8-9 |178| |179|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !|179| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |154|43266535355 5.0| 5.0 5 |154| |166|12413211213 1.0| 1.0 1 |166| |171|36342154524 4.0| 4.0 4 |171| |175|54521423431 3.0| 3.0 3 |175| |177|65655666666 6.0| 6.0 6 |177| |179|21134342142 2.0| 2.0 2 |179| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/28 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/28 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/28 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/28 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/28 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23-25/28 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/28 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23-25/28 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28/28 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/28 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 174 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/28 Para: Jakub Knapik NOWY STYL Polska Aleksandra Knapik Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 175 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Daniel Mrozek LATINA Polska Maja Olbińska Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 176 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/28 Para: Bartosz Olejnik SUKCES Polska Natalia Nowak Kluczbork -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 177 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Borys Zawierucha RYTM Polska Wiktoria Wieczorek Żory -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 178 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/28 Para: Kamil Sowa RONDO Polska Izabela Kolarczyk Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 179 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Karol Śledź IGLICA Polska Julia Domaradzka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 180 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/28 Para: Mateusz Włochowicz MAESTRO Polska Julia Kubiak Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 181 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Stanisław Wojciechowski ESKADRA Polska Maja Dobińska Pabianice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 182 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/28 Para: Szymon Miśtal SUKCES Polska Magdalena Lang Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 183 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/28 Para: Karol Łężniak PROFESSIONAL DANCE Polska Patrycja Lewicka Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 184 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23-25/28 Para: Szymon Mieszczak NOWY STYL Polska Adrianna Sepioło Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/28 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142|X X X X X 5| 5 15-18 |142| |144|XXX XXXXXXX 10| 10 4-6 !|144| |148| XX X 3| 3 20-21 |148| |152| XX XX X 5| 5 15-18 |152| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|154| |155|X X 2| 2 22-24 |155| |157|XXXXXXXX 8| 8 10-11 !|157| |159| X X 2| 2 22-24 |159| |160|XXX XXXXX X 9| 9 7-9 !|160| |162| X 1| 1 25-27 |162| |163| X 1| 1 25-27 |163| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|166| |168| 0| 0 28 |168| |171|XXXX XX XXX 9| 9 7-9 !|171| |172|X X 2| 2 22-24 |172| |173| X XX 3| 3 20-21 |173| |174| XX XXXXXXX 9| 9 7-9 !|174| |175|XXX XXXXXXX 10| 10 4-6 !|175| |176| X XX XXXX 7| 7 12-13 !|176| |177|XXXXXX XXXX 10| 10 4-6 !|177| |178| XXXX XXXX 8| 8 10-11 !|178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|179| |180|X XXXXX X 7| 7 12-13 !|180| |181| XXX X X 5| 5 15-18 |181| |182| X 1| 1 25-27 |182| |183|X XX XX 5| 5 15-18 |183| |184| XXXXXX 6| 6 14 !|184| |185|X X X X 4| 4 19 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142|XX XXXX X X 8| 8 2-3 !|142| |148| XXXXX 5| 5 5-8 !|148| |152| XXXXXXXXX 9| 9 1 !|152| |155|X 1| 1 13-14 |155| |159| XXX X X 5| 5 5-8 !|159| |162| X X X 3| 3 10-12 |162| |163| X X X 3| 3 10-12 |163| |168| X X X 3| 3 10-12 |168| |172| X 1| 1 13-14 |172| |173|X X XXXX 6| 6 4 !|173| |181|XXXXX XX X 8| 8 2-3 !|181| |182| X XX XX 5| 5 5-8 !|182| |183|XXX X 4| 4 9 |183| |185|XXX X X 5| 5 5-8 !|185| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| XXX X X 5| 5 11-15 |142| |144|XXXXX X XX 8| 8 7-9 !|144| |148| X 1| 1 20-21 |148| |152| XXX XX XXX 8| 8 7-9 !|152| |154|XXXX XXXX X 9| 9 6 !|154| |157| X X X 3| 3 17 |157| |159| X X 2| 2 18-19 |159| |160|X X X X X 5| 5 11-15 |160| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|166| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|171| |173| X 1| 1 20-21 |173| |174|XX XX X 5| 5 11-15 |174| |175|XXXXXXXXX X 10| 10 5 !|175| |176|XXX XX XX 7| 7 10 !|176| |177|XXXXX X XX 8| 8 7-9 !|177| |178|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|179| |180|X X XXX 5| 5 11-15 |180| |181| XXX X X 5| 5 11-15 |181| |182| 0| 0 22 |182| |184| X X 2| 2 18-19 |184| |185| XX XX 4| 4 16 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |144| X X 2| 2 10 |144| |152| X X X 3| 3 7-9 |152| |154|X X X XXXXX 8| 8 5 !|154| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |171|XXXXXXX XXX 10| 10 3-4 !|171| |175|XXXXXXXXX X 10| 10 3-4 !|175| |176| X X X 3| 3 7-9 |176| |177|X X X XX 5| 5 6 !|177| |178| X X X 3| 3 7-9 |178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|179| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |154|43246625445 5.0| 5.0 5 |154| |166|11513211123 1.0| 1.0 1 |166| |171|56352433514 4.0| 4.0 4 |171| |175|34421344352 3.0| 3.0 3 |175| |177|65665566666 6.0| 6.0 6 |177| |179|22134152231 2.0| 2.0 2 |179| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-15/28 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/28 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-21/28 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/28 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17/28 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-19/28 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-15/28 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/28 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/28 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/28 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-28/28 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-21/28 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 174 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-15/28 Para: Jakub Knapik NOWY STYL Polska Aleksandra Knapik Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 175 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Daniel Mrozek LATINA Polska Maja Olbińska Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 176 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/28 Para: Bartosz Olejnik SUKCES Polska Natalia Nowak Kluczbork -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 177 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Borys Zawierucha RYTM Polska Wiktoria Wieczorek Żory -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 178 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/28 Para: Kamil Sowa RONDO Polska Izabela Kolarczyk Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 179 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Karol Śledź IGLICA Polska Julia Domaradzka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 180 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-15/28 Para: Mateusz Włochowicz MAESTRO Polska Julia Kubiak Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 181 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-15/28 Para: Stanisław Wojciechowski ESKADRA Polska Maja Dobińska Pabianice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 182 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22/28 Para: Szymon Miśtal SUKCES Polska Magdalena Lang Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 183 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23/28 Para: Karol Łężniak PROFESSIONAL DANCE Polska Patrycja Lewicka Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 184 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-19/28 Para: Szymon Mieszczak NOWY STYL Polska Adrianna Sepioło Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16/28 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN FOKSTROT Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142|XX X X X X 6| 6 13 !|142| |144|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|144| |148| X XXX 4| 4 16-18 |148| |152|XXXXX XXXXX 10| 10 7-8 !|152| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|154| |155| X 1| 1 25-28 |155| |157| X X 2| 2 22-24 |157| |159| X X X 3| 3 19-21 |159| |160|X XXXXXX X 8| 8 10-11 !|160| |162| X 1| 1 25-28 |162| |163| X 1| 1 25-28 |163| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|166| |168| X 1| 1 25-28 |168| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|171| |172| X X X 3| 3 19-21 |172| |173| X X 2| 2 22-24 |173| |174|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|174| |175|XXX XXXXX X 9| 9 9 !|175| |176|XX X XXXX 7| 7 12 !|176| |177|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-6 !|177| |178|XXXX XX X X 8| 8 10-11 !|178| |179|X XXXXXXXXX 10| 10 7-8 !|179| |180|XX XX X 5| 5 14-15 !|180| |181| XXX X X 5| 5 14-15 !|181| |182| X X 2| 2 22-24 |182| |183|X X X 3| 3 19-21 |183| |184| X XX X 4| 4 16-18 |184| |185| X X X X 4| 4 16-18 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |148| X X 2| 2 11-12 |148| |155| X XX 3| 3 8-10 |155| |157|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !|157| |159| XXXX X X 6| 6 4 !|159| |162| XXX 3| 3 8-10 |162| |163|X X XX 4| 4 6-7 |163| |168| 0| 0 13 |168| |172| X XX 3| 3 8-10 |172| |173|XXX X X 5| 5 5 !|173| |182| XX 2| 2 11-12 |182| |183|X XX X 4| 4 6-7 |183| |184|XX XXX X X 7| 7 3 !|184| |185| XXXXXXX X 8| 8 1-2 !|185| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| XX X XX 5| 5 13-15 |142| |144|XXXXXXXXX X 10| 10 3-5 !|144| |152| XXX XXXXX 8| 8 7-9 !|152| |154|XXX XXXXX 8| 8 7-9 !|154| |157| X XX XX 5| 5 13-15 |157| |159| XX 2| 2 19 |159| |160|X XXX X XX 7| 7 10-11 !|160| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|171| |173| X X X 3| 3 17-18 |173| |174|XXXXXX XXX 9| 9 6 !|174| |175|XXXXXXXXX X 10| 10 3-5 !|175| |176| XX XX X X 6| 6 12 !|176| |177|X XX XX XXX 8| 8 7-9 !|177| |178|X XXXX X X 7| 7 10-11 !|178| |179|XXXXX XXXXX 10| 10 3-5 !|179| |180|X X X 3| 3 17-18 |180| |181| X XX X 4| 4 16 |181| |184| 0| 0 20 |184| |185|X X XX X 5| 5 13-15 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |144| X X 2| 2 9 |144| |152| X XX 3| 3 8 |152| |154|XXX X XXXXX 9| 9 4 !|154| |160| X 1| 1 10-11 |160| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|166| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|171| |174| 0| 0 12 |174| |175|XXX XX XX X 8| 8 5 !|175| |176| X 1| 1 10-11 |176| |177|X XXX X 5| 5 6 !|177| |178| X XX X 4| 4 7 |178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !|179| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |154|34466513465 5.0| 5.0 5 |154| |166|21515221123 1.0| 1.0 1 |166| |171|45342134534 4.0| 4.0 4 |171| |175|53221455352 3.0| 3.0 3 |175| |177|66653666646 6.0| 6.0 6 |177| |179|12134342211 2.0| 2.0 2 |179| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/28 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/28 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/28 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23-25/28 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19/28 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/28 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23-25/28 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 21-22/28 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28/28 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23-25/28 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/28 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 174 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/28 Para: Jakub Knapik NOWY STYL Polska Aleksandra Knapik Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 175 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Daniel Mrozek LATINA Polska Maja Olbińska Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 176 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/28 Para: Bartosz Olejnik SUKCES Polska Natalia Nowak Kluczbork -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 177 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Borys Zawierucha RYTM Polska Wiktoria Wieczorek Żory -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 178 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Kamil Sowa RONDO Polska Izabela Kolarczyk Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 179 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Karol Śledź IGLICA Polska Julia Domaradzka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 180 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/28 Para: Mateusz Włochowicz MAESTRO Polska Julia Kubiak Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 181 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16/28 Para: Stanisław Wojciechowski ESKADRA Polska Maja Dobińska Pabianice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 182 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-27/28 Para: Szymon Miśtal SUKCES Polska Magdalena Lang Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 183 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 21-22/28 Para: Karol Łężniak PROFESSIONAL DANCE Polska Patrycja Lewicka Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 184 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20/28 Para: Szymon Mieszczak NOWY STYL Polska Adrianna Sepioło Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/28 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 14-15 OPEN QUICKSTEP Liczba par: 28 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142|XX X XX XXX 8| 8 9-12 !|142| |144|XXX XX XX X 8| 8 9-12 !|144| |148| XXXXX 5| 5 15-18 |148| |152| XXX XXXXX 8| 8 9-12 !|152| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|154| |155|XX X XX 5| 5 15-18 |155| |157| X X 2| 2 22-26 |157| |159| X X X 3| 3 19-21 |159| |160|X X XX XX X 7| 7 13 !|160| |162| X XX XX 5| 5 15-18 |162| |163| X X 2| 2 22-26 |163| |166|XXXXXXXXX X 10| 10 2-7 !|166| |168| 0| 0 28 |168| |171|XXXXXX XXXX 10| 10 2-7 !|171| |172| X 1| 1 27 |172| |173| X X 2| 2 22-26 |173| |174|XX XX X XXX 8| 8 9-12 !|174| |175|XXX XXXXXXX 10| 10 2-7 !|175| |176|XX XXXXXXX 9| 9 8 !|176| |177|XXXXXXXXX X 10| 10 2-7 !|177| |178|XXXXXXX XXX 10| 10 2-7 !|178| |179|XXXXXXXXX X 10| 10 2-7 !|179| |180|X X X 3| 3 19-21 |180| |181| XXXX XX 6| 6 14 !|181| |182| XX 2| 2 22-26 |182| |183|X X X 3| 3 19-21 |183| |184| X X 2| 2 22-26 |184| |185| X X XX X 5| 5 15-18 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |148| XX X 3| 3 10-12 |148| |155|XX X XXX 6| 6 4-6 !|155| |157| XXXXXX 6| 6 4-6 !|157| |159| XXX X X 5| 5 7-9 |159| |162| XX XXX XX 7| 7 2-3 !|162| |163| X X 2| 2 13 |163| |168| 0| 0 14 |168| |172|X XXXXX X 7| 7 2-3 !|172| |173|XXXXXX X X 8| 8 1 !|173| |180|X X X 3| 3 10-12 |180| |182| X XX 3| 3 10-12 |182| |183|XXXX X 5| 5 7-9 |183| |184| X XX XX 5| 5 7-9 |184| |185|X X X XXX 6| 6 4-6 !|185| ---------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |142| X X X 3| 3 15-18 |142| |144|X XXX X X 6| 6 11-13 !|144| |152| XXX X XXX 7| 7 10 !|152| |154|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|154| |155| X 1| 1 19-20 |155| |157| X X X 3| 3 15-18 |157| |160|X X XXX X 6| 6 11-13 !|160| |162| XX X 3| 3 15-18 |162| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|166| |171|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|171| |172|X X X XX 5| 5 14 |172| |173| X 1| 1 19-20 |173| |174|XXXXX XXX X 9| 9 6-7 !|174| |175|XXX XXX XXX 9| 9 6-7 !|175| |176|XXX XX XXX 8| 8 8-9 !|176| |177|X XXXXX X X 8| 8 8-9 !|177| |178|XXXXX XXXXX 10| 10 5 !|178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !|179| |181| X XXX X X 6| 6 11-13 !|181| |185| X XX 3| 3 15-18 |185| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 14-15 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| |144| X X 2| 2 8-11 |144| |152| X X 2| 2 8-11 |152| |154|XXX XXXXXX 9| 9 4-5 !|154| |160| 0| 0 13 |160| |166|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|166| |171|X XXXXXXXXX 10| 10 3 !|171| |174| X X 2| 2 8-11 |174| |175|XXXXXXX X X 9| 9 4-5 !|175| |176| XX 2| 2 8-11 |176| |177|X X X X 4| 4 6 !|177| |178| X X X 3| 3 7 |178| |179|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !|179| |181| X 1| 1 12 |181| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 14-15 OPEN QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |154|43466333454 4.0| 4.0 4 |154| |166|21525111211 1.0| 1.0 1 |166| |171|36342254525 5.0| 5.0 5 |171| |175|54131445362 3.0| 3.0 3 |175| |177|65653666646 6.0| 6.0 6 |177| |179|12214522133 2.0| 2.0 2 |179| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 142 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-18/28 Para: Łukasz Gołojuch DŻET Polska Karolina Ladzińska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 144 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/28 Para: Michał Repecki MYKA Polska Alicja Gura Zamość -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 148 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/28 Para: Konrad Fałek CANTINERO Polska Nela Balcerek Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 152 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/28 Para: Przemysław Wręczycki SUKCES Polska Zuzanna Nowak Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 154 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/28 Para: Oskar Gembara GRACJA Polska Liwia Jabłońska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 155 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/28 Para: Krzysztof Baranowski GRACJA Polska Zofia Kaplińska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 157 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-18/28 Para: Szymon Rojek ATHINA Polska Oliwia Niepsujewicz Oława -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 159 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 21-23/28 Para: Kacper Woś FANTAZJA Polska Kamila Nechajewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 160 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13/28 Para: Mateusz Iwaszuk ST JABCZYŃSKA Polska Anna Korzeniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 162 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-18/28 Para: Jakub Góra TWIST Polska Kinga Ziębora Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 163 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27/28 Para: Piotr Senderek TWIST Polska Julia Kutera Ostrowiec Św. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 166 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/28 Para: Kacper Rutka IGLICA Polska Sara Litorowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 168 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28/28 Para: Dominik Oksień KADRYL Polska Klaudia Sawicka Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 171 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/28 Para: Tomasz Budzik EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Bartoszek Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 172 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14/28 Para: Kacper Górka EMiKa PałacMłodzieży Polska Aleksandra Babiarz Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 173 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/28 Para: Sergiusz Sobol KLASA Polska Julia Meń Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 174 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/28 Para: Jakub Knapik NOWY STYL Polska Aleksandra Knapik Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 175 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/28 Para: Daniel Mrozek LATINA Polska Maja Olbińska Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 176 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/28 Para: Bartosz Olejnik SUKCES Polska Natalia Nowak Kluczbork -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 177 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/28 Para: Borys Zawierucha RYTM Polska Wiktoria Wieczorek Żory -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 178 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/28 Para: Kamil Sowa RONDO Polska Izabela Kolarczyk Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 179 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/28 Para: Karol Śledź IGLICA Polska Julia Domaradzka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 180 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/28 Para: Mateusz Włochowicz MAESTRO Polska Julia Kubiak Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 181 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/28 Para: Stanisław Wojciechowski ESKADRA Polska Maja Dobińska Pabianice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 182 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/28 Para: Szymon Miśtal SUKCES Polska Magdalena Lang Częstochowa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 183 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 21-23/28 Para: Karol Łężniak PROFESSIONAL DANCE Polska Patrycja Lewicka Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 184 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 21-23/28 Para: Szymon Mieszczak NOWY STYL Polska Adrianna Sepioło Bielsko-Biała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 185 Kl i Styl: 14-15 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-18/28 Para: Jakub Oberda MYKA Polska Oliwia Tracz Zamość -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA, 16-18 OPEN SAMBA, 16-18 OPEN RUMBA, 1 Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Andrzej Bieniek | Wrocław | | Sędzia B | Małgorzata Igielska | Kraków | | Sędzia C | Anna Jabczyńska | Wrocław | | Sędzia D | Wojciech Jabczyński | Wrocław | | Sędzia E | Przemysław Łowicki | Warszawa | | Sędzia F | Anna Smoroń | Kraków | | Sędzia G | Grzegorz Rybicki | Tomaszów Mazow. | | Sędzia H | Michał Skawiński | Wrocław | | Sędzia I | Stanisław Smoroń | Kraków | | Sędzia J | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia K | Wojciech Wójtowicz | Rzeszów | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41|XXXXXXXX XX 10| 10 2 !| 41| | 42|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 42| | 43| XX 2| 2 14-16 | 43| | 45|XXXXX X X 7| 7 10-11 !| 45| | 47| X XXXXXXX 8| 8 7-9 !| 47| | 48| X X 2| 2 14-16 | 48| | 49| X X 2| 2 14-16 | 49| | 50| X X XX 4| 4 13 | 50| | 51|X XXXXXXX X 9| 9 3-6 !| 51| | 52|XXX XXXXXX 9| 9 3-6 !| 52| | 53|XX XXX XXX 8| 8 7-9 !| 53| | 54|XXXXXXXX X 9| 9 3-6 !| 54| | 55| XXX XXX XX 8| 8 7-9 !| 55| | 56|XX XX X 5| 5 12 | 56| | 57|XXXXX XXXX 9| 9 3-6 !| 57| | 58|X XX XX XX 7| 7 10-11 !| 58| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41| X XXX X X 6| 6 7 | 41| | 42| XXXXXXX X 8| 8 4-5 !| 42| | 45| 0| 0 11 | 45| | 47| X X 2| 2 10 | 47| | 51|X X XXXX X 7| 7 6 !| 51| | 52|X XXX 4| 4 8 | 52| | 53|XXXXXXX XX 9| 9 2-3 !| 53| | 54|XXXXX XXX X 9| 9 2-3 !| 54| | 55| XXXXXXXXXX 10| 10 1 !| 55| | 57|X XXX XXXX 8| 8 4-5 !| 57| | 58|XX X 3| 3 9 | 58| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 42|55562431414 3.0| 3.0 3 | 42| | 51|24131312133 1.0| 1.0 1 | 51| | 53|31356645622 4.0| 4.0 4 | 53| | 54|13214224351 2.0| 2.0 2 | 54| | 55|62423553545 5.0| 5.0 5 | 55| | 57|46645166266 6.0| 6.0 6 | 57| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 41 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/16 Para: Mieszko Masłowski MISTRAL Polska Agata Faber Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 42 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/16 Para: Piotr Świątkowski IGLICA Polska Natalia Karpińska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/16 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/16 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/16 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/16 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/16 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13/16 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/16 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/16 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/16 Para: Grzegorz Szewczyk PROFESSIONAL DANCE Polska Monika Cichy Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/16 Para: Dawid Suligowski CENTRUM TAŃCA Polska Wiktoria Pysiak Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/16 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12/16 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/16 Para: Sebastian Bomba EMiKa PałacMłodzieży Polska Magdalena Jakus Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: 16-18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/16 Para: Dawid Rozkuszka EMiKa PałacMłodzieży Polska Izabela Baniak Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN SAMBA Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41|XXXXXX XXX 9| 9 6 !| 41| | 42| XXX XXX X 7| 7 8-10 !| 42| | 43|X XX 3| 3 13-14 | 43| | 45|X X X 3| 3 13-14 | 45| | 47|XXX XXXXXXX 10| 10 4-5 !| 47| | 48|X XX X X 5| 5 11 | 48| | 49| X X XX 4| 4 12 | 49| | 50| X X 2| 2 15-16 | 50| | 51|XXXXXXXXX X 10| 10 4-5 !| 51| | 52|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 52| | 53|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 53| | 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 54| | 55| XX XXX XX 7| 7 8-10 !| 55| | 56| X X 2| 2 15-16 | 56| | 57|X X XX XXX 7| 7 8-10 !| 57| | 58| XXXXXXX X 8| 8 7 !| 58| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41|X XXX XXX 7| 7 5-6 !| 41| | 42| XXXXXXXX 8| 8 4 !| 42| | 47| X X X 3| 3 9-10 | 47| | 51|XXXXXXXXX X 10| 10 1 !| 51| | 52|XX X X 4| 4 8 | 52| | 53|XX XXX XX 7| 7 5-6 !| 53| | 54|XXXXX XX XX 9| 9 2-3 !| 54| | 55| XXX XXXXXX 9| 9 2-3 !| 55| | 57|X X X 3| 3 9-10 | 57| | 58| XXX XXX 6| 6 7 | 58| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 41|65446665666 6.0| 6.0 6 | 41| | 42|36551231415 3.0| 3.0 3 | 42| | 51|14232322122 2.0| 2.0 2 | 51| | 53|51665546533 5.0| 5.0 5 | 53| | 54|22114113251 1.0| 1.0 1 | 54| | 55|43323454344 4.0| 4.0 4 | 55| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 41 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/16 Para: Mieszko Masłowski MISTRAL Polska Agata Faber Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 42 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/16 Para: Piotr Świątkowski IGLICA Polska Natalia Karpińska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-14/16 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-14/16 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/16 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11/16 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12/16 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/16 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/16 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/16 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/16 Para: Grzegorz Szewczyk PROFESSIONAL DANCE Polska Monika Cichy Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/16 Para: Dawid Suligowski CENTRUM TAŃCA Polska Wiktoria Pysiak Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/16 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/16 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/16 Para: Sebastian Bomba EMiKa PałacMłodzieży Polska Magdalena Jakus Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: 16-18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/16 Para: Dawid Rozkuszka EMiKa PałacMłodzieży Polska Izabela Baniak Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN RUMBA Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41| XXXXXXX XX 9| 9 7 !| 41| | 42|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 42| | 43| X 1| 1 14-16 | 43| | 45|XX XXX X X 7| 7 9-10 !| 45| | 47|XXX XXXXXXX 10| 10 4-6 !| 47| | 48| X X X X X 5| 5 11-12 | 48| | 49| X 1| 1 14-16 | 49| | 50| XX X 3| 3 13 | 50| | 51|XXXX XXXXXX 10| 10 4-6 !| 51| | 52|XX XX X XXX 8| 8 8 !| 52| | 53|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 53| | 54|X XXXXXXXXX 10| 10 4-6 !| 54| | 55|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-3 !| 55| | 56| X 1| 1 14-16 | 56| | 57|XXX X XXX 7| 7 9-10 !| 57| | 58|X XX X X 5| 5 11-12 | 58| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41| XXXX X 5| 5 6-7 !| 41| | 42| XXXXXXX XX 9| 9 3-5 !| 42| | 45| X 1| 1 10 | 45| | 47|X X X 3| 3 9 | 47| | 51|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !| 51| | 52|X XXX 4| 4 8 | 52| | 53|XX XXXXXXX 9| 9 3-5 !| 53| | 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 54| | 55| XXXXXXXXX 9| 9 3-5 !| 55| | 57|X XX X X 5| 5 6-7 !| 57| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 41|65367774667 6.0| 6.0 6 | 41| | 42|36651232426 3.0| 3.0 3 | 42| | 51|12232311113 1.0| 1.0 1 | 51| | 53|43545647732 5.0| 5.0 5 | 53| | 54|24114123251 2.0| 2.0 2 | 54| | 55|71423455344 4.0| 4.0 4 | 55| | 57|57776566575 7.0| 7.0 7 | 57| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 41 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/16 Para: Mieszko Masłowski MISTRAL Polska Agata Faber Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 42 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/16 Para: Piotr Świątkowski IGLICA Polska Natalia Karpińska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/16 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/16 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/16 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-12/16 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/16 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13/16 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/16 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/16 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/16 Para: Grzegorz Szewczyk PROFESSIONAL DANCE Polska Monika Cichy Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/16 Para: Dawid Suligowski CENTRUM TAŃCA Polska Wiktoria Pysiak Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/16 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/16 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/16 Para: Sebastian Bomba EMiKa PałacMłodzieży Polska Magdalena Jakus Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: 16-18 Open RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-12/16 Para: Dawid Rozkuszka EMiKa PałacMłodzieży Polska Izabela Baniak Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN PASODOBLE Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41|XXXXXXXX XX 10| 10 3-4 !| 41| | 42| XXXXXXX X 8| 8 8-10 !| 42| | 43| X X 2| 2 15 | 43| | 45|X XX X X 5| 5 11 | 45| | 47|XXXX XXXX X 9| 9 5-7 !| 47| | 48|X X X 3| 3 13-14 | 48| | 49| XX X 3| 3 13-14 | 49| | 50|XX X X 4| 4 12 | 50| | 51|XXXXXXXXX X 10| 10 3-4 !| 51| | 52|X XX XX XXX 8| 8 8-10 !| 52| | 53| XXX XXXXXX 9| 9 5-7 !| 53| | 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 54| | 55|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 55| | 56| 0| 0 16 | 56| | 57|XXX X XXXX 8| 8 8-10 !| 57| | 58| XXXXXXXXX 9| 9 5-7 !| 58| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41| XXXXXX X 7| 7 6 !| 41| | 42| XXXXXXX XX 9| 9 1-3 !| 42| | 47|XX X 3| 3 9-10 | 47| | 51| XXXXXXX X 8| 8 4-5 !| 51| | 52|XX X XX 5| 5 7-8 | 52| | 53|XX XXXXXX 8| 8 4-5 !| 53| | 54|XXXXXXX X X 9| 9 1-3 !| 54| | 55|X XXX XXXXX 9| 9 1-3 !| 55| | 57|X XX 3| 3 9-10 | 57| | 58| XXX X X 5| 5 7-8 | 58| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 41|56455562666 6.0| 6.0 6 | 41| | 42|45361141415 4.0| 4.0 4 | 42| | 51|13232323123 2.0| 2.0 2 | 51| | 53|62646636542 5.0| 5.0 5 | 53| | 54|24124415251 1.0| 1.0 1 | 54| | 55|31513254334 3.0| 3.0 3 | 55| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 41 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/16 Para: Mieszko Masłowski MISTRAL Polska Agata Faber Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 42 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/16 Para: Piotr Świątkowski IGLICA Polska Natalia Karpińska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15/16 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11/16 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/16 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-14/16 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-14/16 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12/16 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/16 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/16 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/16 Para: Grzegorz Szewczyk PROFESSIONAL DANCE Polska Monika Cichy Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/16 Para: Dawid Suligowski CENTRUM TAŃCA Polska Wiktoria Pysiak Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/16 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16/16 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/16 Para: Sebastian Bomba EMiKa PałacMłodzieży Polska Magdalena Jakus Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: 16-18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/16 Para: Dawid Rozkuszka EMiKa PałacMłodzieży Polska Izabela Baniak Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN JIVE Liczba par: 16 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41| XXXXXXX XX 9| 9 7-9 !| 41| | 42|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 42| | 43| X 1| 1 15-16 | 43| | 45|XX X 3| 3 11-13 | 45| | 47| XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 47| | 48| X X X 3| 3 11-13 | 48| | 49|X X 2| 2 14 | 49| | 50| X 1| 1 15-16 | 50| | 51|XXXX XXXX X 9| 9 7-9 !| 51| | 52|XXXX X XXXX 9| 9 7-9 !| 52| | 53|XXXXXXXX XX 10| 10 3-6 !| 53| | 54|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 54| | 55|XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 55| | 56|X X X 3| 3 11-13 | 56| | 57| XXX XXXXX 8| 8 10 !| 57| | 58|XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 58| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 41|X XXXX X X 7| 7 5-6 !| 41| | 42| XXX XXX XX 8| 8 3-4 !| 42| | 47| X X XXX 5| 5 7-8 | 47| | 51|X XXXXXXX 8| 8 3-4 !| 51| | 52|XX XXX 5| 5 7-8 | 52| | 53|XXX XXXX XX 9| 9 1-2 !| 53| | 54|X XXXXXX XX 9| 9 1-2 !| 54| | 55| XXXX XX X 7| 7 5-6 !| 55| | 57|XX X X 4| 4 9-10 | 57| | 58| X XX X 4| 4 9-10 | 58| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 41|36365566545 6.0| 6.0 6 | 41| | 42|45531122616 3.0| 3.0 3 | 42| | 51|13242231234 2.0| 2.0 2 | 51| | 53|62656655323 5.0| 5.0 5 | 53| | 54|24123414161 1.0| 1.0 1 | 54| | 55|51414343452 4.0| 4.0 4 | 55| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 41 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/16 Para: Mieszko Masłowski MISTRAL Polska Agata Faber Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 42 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/16 Para: Piotr Świątkowski IGLICA Polska Natalia Karpińska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/16 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-13/16 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/16 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-13/16 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14/16 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/16 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/16 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/16 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/16 Para: Grzegorz Szewczyk PROFESSIONAL DANCE Polska Monika Cichy Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/16 Para: Dawid Suligowski CENTRUM TAŃCA Polska Wiktoria Pysiak Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/16 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-13/16 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/16 Para: Sebastian Bomba EMiKa PałacMłodzieży Polska Magdalena Jakus Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: 16-18 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/16 Para: Dawid Rozkuszka EMiKa PałacMłodzieży Polska Izabela Baniak Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI, 16-18 OPEN TANGO, 16-18 OPEN WALC Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Adam Berkowicz | Jasło | | Sędzia B | Małgorzata Igielska | Kraków | | Sędzia C | Anna Jabczyńska | Wrocław | | Sędzia D | Andrzej Orszulak | Krosno | | Sędzia E | Michał Skawiński | Wrocław | | Sędzia F | Anna Smoroń | Kraków | | Sędzia G | Stanisław Smoroń | Kraków | | Sędzia H | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia I | Marek Trzemżalski | Gliwice | | Sędzia J | Wojciech Wójtowicz | Rzeszów | | Sędzia K | Marcin Zawiślak | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI Liczba par: 20 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43|XX XXXXXX X 9| 9 6-7 !| 43| | 45|XXXX XXX 7| 7 9-10 !| 45| | 47|XX XX XX 6| 6 11-13 !| 47| | 48| X 1| 1 20 | 48| | 49| XXX X XX 6| 6 11-13 !| 49| | 50| X XX X 4| 4 15-16 | 50| | 52| X X 2| 2 19 | 52| | 56| X XX 3| 3 17-18 | 56| | 59|X X XX 4| 4 15-16 | 59| | 60|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 60| | 61|XXXXX X X 7| 7 9-10 !| 61| | 62|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 62| | 63|XX XX XX 6| 6 11-13 !| 63| | 64|X XXXXXXXXX 10| 10 3-5 !| 64| | 65| X X X XX 5| 5 14 | 65| | 67| XXXXXXXXXX 10| 10 3-5 !| 67| | 69|XXXX XXXXXX 10| 10 3-5 !| 69| | 70|X X X 3| 3 17-18 | 70| | 71|XXXXXXX XX 9| 9 6-7 !| 71| | 72| X X XXXXXX 8| 8 8 !| 72| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43| XXXXXXX X 8| 8 2-5 !| 43| | 45| X X 2| 2 10-11 | 45| | 47| X X X 3| 3 9 | 47| | 49| X X 2| 2 10-11 | 49| | 60|XXXXXXXX XX 10| 10 1 !| 60| | 61|X XXX XXX X 8| 8 2-5 !| 61| | 62|X X XXXXXX 8| 8 2-5 !| 62| | 63| 0| 0 13 | 63| | 64|X XX X 4| 4 8 | 64| | 67| X XXX XX 6| 6 6-7 !| 67| | 69|XXXX X XX X 8| 8 2-5 !| 69| | 71|XX X XXX 6| 6 6-7 !| 71| | 72| X 1| 1 12 | 72| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 43|67633475765 7.0| 7.0 7 | 43| | 60|16126221424 2.0| 2.0 2 | 60| | 61|73241112113 1.0| 1.0 1 | 61| | 62|52365353531 3.0| 3.0 3 | 62| | 67|35554647676 6.0| 6.0 6 | 67| | 69|41717534352 4.0| 4.0 4 | 69| | 71|24472766247 5.0| 5.0 5 | 71| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/20 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/20 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/20 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20/20 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/20 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/20 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19/20 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/20 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-16/20 Para: Igor Rosiński MAKO Polska Izabela Rosińska Sulejówek -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/20 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/20 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/20 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13/20 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/20 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14/20 Para: Patryk Czarnota RONDO Polska Milena Chosta Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/20 Para: Marcin Bernat DANCE TEAM Polska Adriana Arcimowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/20 Para: Kewin Stempka IMPULS Polska Anna Baniusiewicz Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/20 Para: Kamil Zawistowski MARGO Polska Julia Bunikowska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/20 Para: Marcin Gorczyca IMPULS Polska Maria Grasza Biłgoraj -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/20 Para: Mikołaj Tylec EMiKa Pałac Młod. Polska Anna Baszczowska Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN TANGO Liczba par: 20 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43|XXXXX XXXXX 10| 10 2-6 !| 43| | 45| XXXX XX 6| 6 12 !| 45| | 47|XXX XX XXX 8| 8 8-11 !| 47| | 48| X 1| 1 19-20 | 48| | 49| XXX XX 5| 5 13-14 | 49| | 50| X X XX 4| 4 15 | 50| | 52| X XX 3| 3 16-17 | 52| | 56|X 1| 1 19-20 | 56| | 59|XXX XXXX X 8| 8 8-11 !| 59| | 60|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 60| | 61|XX XX XXX X 8| 8 8-11 !| 61| | 62|X XXXXXXXXX 10| 10 2-6 !| 62| | 63| X X XX X 5| 5 13-14 | 63| | 64|XXXXX XX X 8| 8 8-11 !| 64| | 65|XXXXXXXXX X 10| 10 2-6 !| 65| | 67|X XXXXXXXXX 10| 10 2-6 !| 67| | 69|XXXXXXXXXX 10| 10 2-6 !| 69| | 70| X X X 3| 3 16-17 | 70| | 71|X XXXXXXXX 9| 9 7 !| 71| | 72| X X 2| 2 18 | 72| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43| XXXXXX 6| 6 7-8 | 43| | 45| X XX 3| 3 10 | 45| | 47| X 1| 1 12 | 47| | 59| X X 2| 2 11 | 59| | 60|XXXX XXX X 8| 8 1-2 !| 60| | 61|XX XXX X X 7| 7 3-6 !| 61| | 62|XXX X XXXX 8| 8 1-2 !| 62| | 64|X XX XX XX 7| 7 3-6 !| 64| | 65|XX XX X XX 7| 7 3-6 !| 65| | 67| XX XX XX 6| 6 7-8 | 67| | 69| XXX X XX X 7| 7 3-6 !| 69| | 71|X X XX 4| 4 9 | 71| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 60|14235422423 3.0| 3.0 3 | 60| | 61|23111211164 1.0| 1.0 1 | 61| | 62|52344133312 2.0| 2.0 2 | 62| | 64|46452656546 5.0| 5.0 5 | 64| | 65|65663565655 6.0| 6.0 6 | 65| | 69|31526344231 4.0| 4.0 4 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/20 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/20 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/20 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/20 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-14/20 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15/20 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/20 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/20 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/20 Para: Igor Rosiński MAKO Polska Izabela Rosińska Sulejówek -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/20 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/20 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/20 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-14/20 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/20 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/20 Para: Patryk Czarnota RONDO Polska Milena Chosta Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/20 Para: Marcin Bernat DANCE TEAM Polska Adriana Arcimowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/20 Para: Kewin Stempka IMPULS Polska Anna Baniusiewicz Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/20 Para: Kamil Zawistowski MARGO Polska Julia Bunikowska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/20 Para: Marcin Gorczyca IMPULS Polska Maria Grasza Biłgoraj -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-18 Open TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18/20 Para: Mikołaj Tylec EMiKa Pałac Młod. Polska Anna Baszczowska Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 20 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43|XXXXXXXXX X 10| 10 5-6 !| 43| | 45|XXXX X XXX 8| 8 8-9 !| 45| | 47| XX X X 4| 4 14-15 | 47| | 48| X X 2| 2 18 | 48| | 49|X XXX X XX 7| 7 10-11 !| 49| | 50|X X X 3| 3 16-17 | 50| | 52| X XXX 4| 4 14-15 | 52| | 56| X 1| 1 19-20 | 56| | 59|XXX XXX 6| 6 12 !| 59| | 60|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !| 60| | 61|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !| 61| | 62|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !| 62| | 63|X 1| 1 19-20 | 63| | 64| XXXXXX X 7| 7 10-11 !| 64| | 65|X X XXXXXXX 9| 9 7 !| 65| | 67| XXXXX XXX 8| 8 8-9 !| 67| | 69|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-4 !| 69| | 70| X X X 3| 3 16-17 | 70| | 71|XXXXXXX XXX 10| 10 5-6 !| 71| | 72| X XX X X 5| 5 13 | 72| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43| XXXX X 5| 5 6-8 !| 43| | 45| X X 2| 2 11 | 45| | 49| XX X 3| 3 10 | 49| | 59| X 1| 1 12 | 59| | 60|XXXX XXX XX 9| 9 1-2 !| 60| | 61|X XXX X X X 7| 7 5 !| 61| | 62|X XX XXXXXX 9| 9 1-2 !| 62| | 64| XXXXX XXX 8| 8 3-4 !| 64| | 65|XX X X 4| 4 9 | 65| | 67| XX XXXXXX 8| 8 3-4 !| 67| | 69|X XX X X 5| 5 6-8 !| 69| | 71|XX X XX 5| 5 6-8 !| 71| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 43|58845584784 5.0| 5.0 5 | 43| | 60|14326231521 2.0| 2.0 2 | 60| | 61|62111112142 1.0| 1.0 1 | 61| | 62|43257343333 3.0| 3.0 3 | 62| | 64|86762667876 7.0| 7.0 7 | 64| | 67|75574878617 8.0| 8.0 8 | 67| | 69|21438455455 4.0| 4.0 4 | 69| | 71|37683726268 6.0| 6.0 6 | 71| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/20 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/20 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/20 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18/20 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/20 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/20 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/20 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/20 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/20 Para: Igor Rosiński MAKO Polska Izabela Rosińska Sulejówek -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/20 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/20 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/20 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/20 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/20 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/20 Para: Patryk Czarnota RONDO Polska Milena Chosta Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 8/20 Para: Marcin Bernat DANCE TEAM Polska Adriana Arcimowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/20 Para: Kewin Stempka IMPULS Polska Anna Baniusiewicz Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/20 Para: Kamil Zawistowski MARGO Polska Julia Bunikowska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/20 Para: Marcin Gorczyca IMPULS Polska Maria Grasza Biłgoraj -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13/20 Para: Mikołaj Tylec EMiKa Pałac Młod. Polska Anna Baszczowska Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN FOKSTROT Liczba par: 20 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43| XXXXXXX X 8| 8 8-10 !| 43| | 45|XXXX XXXX 8| 8 8-10 !| 45| | 47| XXX X X 5| 5 12-14 !| 47| | 48| X X X 3| 3 16-19 | 48| | 49|X XXXXXXXX 9| 9 5-7 !| 49| | 50| XX 2| 2 20 | 50| | 52| X X X 3| 3 16-19 | 52| | 56| X X X 3| 3 16-19 | 56| | 59|X X X 3| 3 16-19 | 59| | 60|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 60| | 61|XXXXX XXXXX 10| 10 3-4 !| 61| | 62|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 62| | 63|XXX X X 5| 5 12-14 !| 63| | 64|X X XXX X 6| 6 11 !| 64| | 65| XXXXX XX X 8| 8 8-10 !| 65| | 67|XXXXXX XX X 9| 9 5-7 !| 67| | 69|X XXXX XXXX 9| 9 5-7 !| 69| | 70|X XX X 4| 4 15 | 70| | 71|XXXXX XXXXX 10| 10 3-4 !| 71| | 72| X X X XX 5| 5 12-14 !| 72| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43| XX X X 4| 4 8 | 43| | 45| X X X 3| 3 9-10 | 45| | 47| X 1| 1 11-13 | 47| | 49| 0| 0 14 | 49| | 60|XXXXXXXX XX 10| 10 1 !| 60| | 61|XXXX XXXX X 9| 9 2-3 !| 61| | 62|X X XXXXXXX 9| 9 2-3 !| 62| | 63|X 1| 1 11-13 | 63| | 64| X 1| 1 11-13 | 64| | 65| XXXX XX X 7| 7 4-5 !| 65| | 67| XXX XXX 6| 6 6 !| 67| | 69|XXXX X XX 7| 7 4-5 !| 69| | 71|X X X XX 5| 5 7 | 71| | 72| X X X 3| 3 9-10 | 72| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 60|16325322423 3.0| 3.0 3 | 60| | 61|41111111132 1.0| 1.0 1 | 61| | 62|25242233211 2.0| 2.0 2 | 62| | 65|54654554555 5.0| 5.0 5 | 65| | 67|62563646646 6.0| 6.0 6 | 67| | 69|33436465364 4.0| 4.0 4 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/20 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/20 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/20 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-19/20 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 14/20 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20/20 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-19/20 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-19/20 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-19/20 Para: Igor Rosiński MAKO Polska Izabela Rosińska Sulejówek -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/20 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/20 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/20 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/20 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/20 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/20 Para: Patryk Czarnota RONDO Polska Milena Chosta Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/20 Para: Marcin Bernat DANCE TEAM Polska Adriana Arcimowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/20 Para: Kewin Stempka IMPULS Polska Anna Baniusiewicz Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15/20 Para: Kamil Zawistowski MARGO Polska Julia Bunikowska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/20 Para: Marcin Gorczyca IMPULS Polska Maria Grasza Biłgoraj -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-18 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/20 Para: Mikołaj Tylec EMiKa Pałac Młod. Polska Anna Baszczowska Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-18 OPEN QUICKSTEP Liczba par: 20 Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43|X XXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 43| | 45|XX X XX X 6| 6 11 !| 45| | 47|X XXXXX XXX 9| 9 7-8 !| 47| | 48|XX X 3| 3 17-18 | 48| | 49|XXXXX XXXX 9| 9 7-8 !| 49| | 50| XXX X 4| 4 14-16 | 50| | 52| X X 2| 2 19 | 52| | 56| X 1| 1 20 | 56| | 59| X XXXX 5| 5 12-13 !| 59| | 60|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 60| | 61| XXXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 61| | 62|XXXXXXXXXXX 11| 11 1-2 !| 62| | 63|X XXX 4| 4 14-16 | 63| | 64| XX X X X 5| 5 12-13 !| 64| | 65|X XXX XX X 7| 7 10 !| 65| | 67| XX XXXXX X 8| 8 9 !| 67| | 69|XXXXXX XXXX 10| 10 3-6 !| 69| | 70|X X X X 4| 4 14-16 | 70| | 71|X XXXXXXXXX 10| 10 3-6 !| 71| | 72| X X X 3| 3 17-18 | 72| ---------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-18 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 43|X XX X XX X 7| 7 3-5 !| 43| | 45|XX X 3| 3 10-11 | 45| | 47| XXX 3| 3 10-11 | 47| | 49| X 1| 1 12-13 | 49| | 59| X 1| 1 12-13 | 59| | 60|X XX XXX X 7| 7 3-5 !| 60| | 61| XXXX X X X 7| 7 3-5 !| 61| | 62|X XXXXXXXXX 10| 10 1 !| 62| | 64| X X XX 4| 4 7-9 | 64| | 65| X XX X 4| 4 7-9 | 65| | 67| X X X XXX 6| 6 6 !| 67| | 69|XXXX XXXX X 9| 9 2 !| 69| | 71|X X XX 4| 4 7-9 | 71| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-18 OPEN QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 43|26533444664 4.0| 4.0 4 | 43| | 60|14215122415 2.0| 2.0 2 | 60| | 61|51121211123 1.0| 1.0 1 | 61| | 62|45352333232 3.0| 3.0 3 | 62| | 67|62664565546 6.0| 6.0 6 | 67| | 69|33446656351 5.0| 5.0 5 | 69| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 43 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/20 Para: Eryk Siemianowicz KADRYL Polska Agata Kaczyńska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 45 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/20 Para: Mikołaj Polak DŻET Polska Kinga Stolarska Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 47 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/20 Para: Olgierd Dróżdż IGLICA Polska Oliwia Kwietniowska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 48 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/20 Para: Patryk Kujawiński GRACJA Polska Michalina Kanclerz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 49 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/20 Para: Damian Kramski GRACJA Polska Alicja Skorupka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/20 Para: Amadeusz Frodyma GRACJA Polska Wiktoria Krynicka Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19/20 Para: Oskar Jurek PROFESSIONAL DANCE Polska Katarzyna Niezabitowska Głogoczów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20/20 Para: Marcin Bartyś KADRYL Polska Aleksandra Datczuk Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/20 Para: Igor Rosiński MAKO Polska Izabela Rosińska Sulejówek -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/20 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/20 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/20 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/20 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/20 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/20 Para: Patryk Czarnota RONDO Polska Milena Chosta Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/20 Para: Marcin Bernat DANCE TEAM Polska Adriana Arcimowicz Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/20 Para: Kewin Stempka IMPULS Polska Anna Baniusiewicz Chorzów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/20 Para: Kamil Zawistowski MARGO Polska Julia Bunikowska Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/20 Para: Marcin Gorczyca IMPULS Polska Maria Grasza Biłgoraj -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-18 Open QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/20 Para: Mikołaj Tylec EMiKa Pałac Młod. Polska Anna Baszczowska Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN CHA CHA CHA, 16-20 OPEN SAMBA, 16-20 OPEN RUMBA, 1 Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Adam Berkowicz | Jasło | | Sędzia B | Andrzej Bieniek | Wrocław | | Sędzia C | Małgorzata Igielska | Kraków | | Sędzia D | Wojciech Jabczyński | Wrocław | | Sędzia E | Przemysław Łowicki | Warszawa | | Sędzia F | Jerzy Oleszczyński | Lublin | | Sędzia G | Andrzej Orszulak | Krosno | | Sędzia H | Grzegorz Rybicki | Tomaszów Mazow. | | Sędzia I | Anna Smoroń | Kraków | | Sędzia J | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia K | Ada Wantuch | Kraków | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN CHA CHA CHA Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 63| X X 2| 2 9-10 | 63| | 65|XXXXXXXXX X 10| 10 2 !| 65| | 67| XXXX XXXX 8| 8 4 !| 67| | 68| XX X XXXX 7| 7 5-6 !| 68| | 69|X XX X X 5| 5 7-8 | 69| | 71|XXXX X XXXX 9| 9 3 !| 71| | 81| 0| 0 11 | 81| | 82|X X X XX 5| 5 7-8 | 82| | 83|X X 2| 2 9-10 | 83| | 84|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 84| | 85| X XXXX XX 7| 7 5-6 !| 85| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 65|31211423244 1.0| 1.0 1 | 65| | 67|46552556666 6.0| 6.0 6 | 67| | 68|52333232123 3.0| 3.0 3 | 68| | 71|65145665331 5.0| 5.0 5 | 71| | 84|23426114412 2.0| 2.0 2 | 84| | 85|14664341555 4.0| 4.0 4 | 85| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/11 Para: Kamil Zajkowski KADRYL Polska Karolina Poniatowicz Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Albert Kosiński CANTINERO Polska Sandra Róg Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/11 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Kamil Chełmecki M-TEAM Polska Joanna Chwastowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/11 Para: Maciej Słodownik PROJEKT NM * Klaudia Kozinoga Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Kamil Szymczak ZORBA Polska Dominika Milczek Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: 16-20 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Dawid Kuźniar AKSEL Polska Gabriela Poźniak Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN SAMBA Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 63|XX X 3| 3 8 | 63| | 65| XXXXXXXX X 9| 9 3-5 !| 65| | 67| X XXX 4| 4 7 | 67| | 68|XXXXXXX XXX 10| 10 1-2 !| 68| | 69|X XX XXXXX 8| 8 6 !| 69| | 71|XXXXXX X XX 9| 9 3-5 !| 71| | 81| X 1| 1 10-11 | 81| | 82| X 1| 1 10-11 | 82| | 83| X X 2| 2 9 | 83| | 84|XXXX XXXXXX 10| 10 1-2 !| 84| | 85|X X XXXXXXX 9| 9 3-5 !| 85| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 65|31312421265 3.0| 3.0 3 | 65| | 68|12231243123 1.0| 1.0 1 | 68| | 69|54653566456 6.0| 6.0 6 | 69| | 71|65146655642 5.0| 5.0 5 | 71| | 84|43424112311 2.0| 2.0 2 | 84| | 85|26565334534 4.0| 4.0 4 | 85| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/11 Para: Kamil Zajkowski KADRYL Polska Karolina Poniatowicz Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Albert Kosiński CANTINERO Polska Sandra Róg Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Kamil Chełmecki M-TEAM Polska Joanna Chwastowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/11 Para: Maciej Słodownik PROJEKT NM * Klaudia Kozinoga Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Kamil Szymczak ZORBA Polska Dominika Milczek Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: 16-20 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Dawid Kuźniar AKSEL Polska Gabriela Poźniak Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN RUMBA Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 63| XX XX 4| 4 8-9 | 63| | 65|XXXX XXXX X 9| 9 3-4 !| 65| | 67|X XX X X 5| 5 6-7 !| 67| | 68| XXXXXXXXX 9| 9 3-4 !| 68| | 69| XX XX 4| 4 8-9 | 69| | 71|X X X XXXX 7| 7 5 !| 71| | 81| X 1| 1 11 | 81| | 82|XX XXX 5| 5 6-7 !| 82| | 83| X X 2| 2 10 | 83| | 84|XXXXXXXX XX 10| 10 1-2 !| 84| | 85|X XXXXXXXXX 10| 10 1-2 !| 85| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 65|31213523354 3.0| 3.0 3 | 65| | 67|62542754776 6.0| 6.0 6 | 67| | 68|14331341123 2.0| 2.0 2 | 68| | 71|55157665541 5.0| 5.0 5 | 71| | 82|76765477667 7.0| 7.0 7 | 82| | 84|43626112212 1.0| 1.0 1 | 84| | 85|27474236435 4.0| 4.0 4 | 85| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/11 Para: Kamil Zajkowski KADRYL Polska Karolina Poniatowicz Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Albert Kosiński CANTINERO Polska Sandra Róg Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/11 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Kamil Chełmecki M-TEAM Polska Joanna Chwastowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/11 Para: Maciej Słodownik PROJEKT NM * Klaudia Kozinoga Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Kamil Szymczak ZORBA Polska Dominika Milczek Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: 16-20 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Dawid Kuźniar AKSEL Polska Gabriela Poźniak Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN PASODOBLE Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 63| XXX X 4| 4 8 | 63| | 65|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 65| | 67| XXXXXXX X 8| 8 5-6 !| 67| | 68|XX XXXXXXX 9| 9 2-4 !| 68| | 69|X XXX XXXXX 9| 9 2-4 !| 69| | 71|XXX X XX 6| 6 7 | 71| | 81| X X 2| 2 9 | 81| | 82| X 1| 1 10 | 82| | 83| 0| 0 11 | 83| | 84|X XXXXX XX 8| 8 5-6 !| 84| | 85|XXX XXXXXX 9| 9 2-4 !| 85| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 65|33213523255 3.0| 3.0 3 | 65| | 67|62451656566 6.0| 6.0 6 | 67| | 68|11532342132 2.0| 2.0 2 | 68| | 69|55664465643 5.0| 5.0 5 | 69| | 84|24326111411 1.0| 1.0 1 | 84| | 85|46145234324 4.0| 4.0 4 | 85| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/11 Para: Kamil Zajkowski KADRYL Polska Karolina Poniatowicz Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Albert Kosiński CANTINERO Polska Sandra Róg Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/11 Para: Kamil Chełmecki M-TEAM Polska Joanna Chwastowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/11 Para: Maciej Słodownik PROJEKT NM * Klaudia Kozinoga Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Kamil Szymczak ZORBA Polska Dominika Milczek Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: 16-20 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Dawid Kuźniar AKSEL Polska Gabriela Poźniak Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN JIVE Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 63| X 1| 1 9-10 | 63| | 65|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 65| | 67| XXXXXX 6| 6 6-7 !| 67| | 68|XX XXXXXXXX 10| 10 2-3 !| 68| | 69| X XX XXX X 7| 7 5 !| 69| | 71| X X XXXX 6| 6 6-7 !| 71| | 81|X 1| 1 9-10 | 81| | 82|X XX X X 5| 5 8 | 82| | 83| 0| 0 11 | 83| | 84|XXXXXXX XXX 10| 10 2-3 !| 84| | 85|XXX X XXXXX 9| 9 4 !| 85| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 65|42514422357 3.0| 3.0 3 | 65| | 67|73642754775 7.0| 7.0 7 | 67| | 68|11731237223 2.0| 2.0 2 | 68| | 69|64263575664 6.0| 6.0 6 | 69| | 71|56177663532 5.0| 5.0 5 | 71| | 84|25426111411 1.0| 1.0 1 | 84| | 85|37355346146 4.0| 4.0 4 | 85| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/11 Para: Kamil Zajkowski KADRYL Polska Karolina Poniatowicz Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Albert Kosiński CANTINERO Polska Sandra Róg Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Przemysław Figurski CENTRUM TAŃCA Polska Natalia Prylowski Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Mateusz Spychalski IGLICA Polska Nikola Bogucka Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Kamil Chełmecki M-TEAM Polska Joanna Chwastowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/11 Para: Maciej Słodownik PROJEKT NM * Klaudia Kozinoga Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Kamil Szymczak ZORBA Polska Dominika Milczek Mykanów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: 16-20 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Dawid Kuźniar AKSEL Polska Gabriela Poźniak Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN WALC ANGIELSKI, 16-20 OPEN TANGO, 16-20 OPEN WALC Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Adam Berkowicz | Jasło | | Sędzia B | Andrzej Bieniek | Wrocław | | Sędzia C | Anna Jabczyńska | Wrocław | | Sędzia D | Jerzy Oleszczyński | Lublin | | Sędzia E | Andrzej Orszulak | Krosno | | Sędzia F | Grzegorz Rybicki | Tomaszów Mazow. | | Sędzia G | Michał Skawiński | Wrocław | | Sędzia H | Stanisław Smoroń | Kraków | | Sędzia I | Marek Trzemżalski | Gliwice | | Sędzia J | Ada Wantuch | Kraków | | Sędzia K | Marcin Zawiślak | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN WALC ANGIELSKI Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN WALC ANGIELSKI ---------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 67| X X X X 4| 4 7-9 | 67| | 72|X XXXXXX 7| 7 5-6 !| 72| | 73|XXXX X XXX 8| 8 3-4 !| 73| | 74| XXXX XXX X 8| 8 3-4 !| 74| | 75|XXXX XXXXXX 10| 10 1-2 !| 75| | 76|X XXX 4| 4 7-9 | 76| | 78|XXX XXXXXXX 10| 10 1-2 !| 78| | 79| X X 2| 2 10-11 | 79| | 80|X XXXXX X 7| 7 5-6 !| 80| | 81| X X 2| 2 10-11 | 81| | 82| X XX X 4| 4 7-9 | 82| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 72|55634255553 6.0| 6.0 6 | 72| | 73|11151162425 1.0| 1.0 1 | 73| | 74|46315611341 3.0| 3.0 3 | 74| | 75|33226543132 2.0| 2.0 2 | 75| | 78|22463434216 4.0| 4.0 4 | 78| | 80|64542326664 5.0| 5.0 5 | 80| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Marcin Karpiński MISTRAL Polska Patrycja Jaruszowiec Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/11 Para: Kamil Suchowolec KADRYL Polska Ewa Borowik Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Maciej Sikora DANCE TEAM Polska Maria Siemieniec Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/11 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN TANGO Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN TANGO ---------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 67| XX XX 4| 4 7-8 | 67| | 72|XX XXX X XX 8| 8 4-5 !| 72| | 73|XXX XX XXX 8| 8 4-5 !| 73| | 74| X XXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 74| | 75| XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 75| | 76|X X 2| 2 11 | 76| | 78|XXX XX X X 7| 7 6 !| 78| | 79| XXX X 4| 4 7-8 | 79| | 80| X X X 3| 3 9-10 | 80| | 81|X X X 3| 3 9-10 | 81| | 82|X XXXXX XXX 9| 9 1-3 !| 82| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 72|44654235636 5.0| 5.0 5 | 72| | 73|13261164515 3.0| 3.0 3 | 73| | 74|52312511353 2.0| 2.0 2 | 74| | 75|35123422142 1.0| 1.0 1 | 75| | 78|21445353224 4.0| 4.0 4 | 78| | 82|66536646461 6.0| 6.0 6 | 82| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Marcin Karpiński MISTRAL Polska Patrycja Jaruszowiec Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/11 Para: Kamil Suchowolec KADRYL Polska Ewa Borowik Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Maciej Sikora DANCE TEAM Polska Maria Siemieniec Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/11 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/11 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 67| X XXXX 5| 5 8 | 67| | 72|XX XXXXX X 8| 8 3 !| 72| | 73|XXX XX XXXX 9| 9 2 !| 73| | 74| X XX XXX X 7| 7 4-5 !| 74| | 75| XX X XXX 6| 6 6-7 !| 75| | 76|X X 2| 2 11 | 76| | 78|XXXXXXX XXX 10| 10 1 !| 78| | 79| X X X 3| 3 9-10 | 79| | 80|X X XXX XX 7| 7 4-5 !| 80| | 81|X XX 3| 3 9-10 | 81| | 82| X X XX XX 6| 6 6-7 !| 82| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 72|56765366767 6.0| 6.0 6 | 72| | 73|12151144525 1.0| 1.0 1 | 73| | 74|35412711276 4.0| 4.0 4 | 74| | 75|43223552133 3.0| 3.0 3 | 75| | 78|21346223312 2.0| 2.0 2 | 78| | 80|74574435644 5.0| 5.0 5 | 80| | 82|67637677451 7.0| 7.0 7 | 82| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Marcin Karpiński MISTRAL Polska Patrycja Jaruszowiec Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/11 Para: Kamil Suchowolec KADRYL Polska Ewa Borowik Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Maciej Sikora DANCE TEAM Polska Maria Siemieniec Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/11 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN FOKSTROT Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN FOKSTROT ---------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 67| X X X 3| 3 8-11 | 67| | 72| X X X X 4| 4 7 | 72| | 73|XXX XXXX XX 9| 9 2 !| 73| | 74|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !| 74| | 75| XXX X XXX 7| 7 5-6 !| 75| | 76| X XX 3| 3 8-11 | 76| | 78|X X XXX XXX 8| 8 3-4 !| 78| | 79|XX X 3| 3 8-11 | 79| | 80|XXX XXXX X 8| 8 3-4 !| 80| | 81|X X X 3| 3 8-11 | 81| | 82| XXX XXX X 7| 7 5-6 !| 82| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 73|13251154426 4.0| 4.0 4 | 73| | 74|31112512154 1.0| 1.0 1 | 74| | 75|66323243342 3.0| 3.0 3 | 75| | 78|22435431211 2.0| 2.0 2 | 78| | 80|54564326535 5.0| 5.0 5 | 80| | 82|45646665663 6.0| 6.0 6 | 82| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/11 Para: Marcin Karpiński MISTRAL Polska Patrycja Jaruszowiec Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/11 Para: Kamil Suchowolec KADRYL Polska Ewa Borowik Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Maciej Sikora DANCE TEAM Polska Maria Siemieniec Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/11 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-11/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: 16-20 OPEN QUICKSTEP Liczba par: 11 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: 16-20 OPEN QUICKSTEP ---------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 67| XXXX 4| 4 8-9 | 67| | 72| X X XXX 5| 5 6-7 !| 72| | 73|XXX XXXXX X 9| 9 1-4 !| 73| | 74| XXXXXXX XX 9| 9 1-4 !| 74| | 75|X XXX XXXXX 9| 9 1-4 !| 75| | 76| X 1| 1 11 | 76| | 78|X X XXXXXXX 9| 9 1-4 !| 78| | 79|XX X 3| 3 10 | 79| | 80| X X X XX 5| 5 6-7 !| 80| | 81|XXX X 4| 4 8-9 | 81| | 82|X XXXX XXX 8| 8 5 !| 82| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: 16-20 OPEN QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 72|55466577727 7.0| 7.0 7 | 72| | 73|13241153435 2.0| 2.0 2 | 73| | 74|61112212141 1.0| 1.0 1 | 74| | 75|22324724372 3.0| 3.0 3 | 75| | 78|44675341213 4.0| 4.0 4 | 78| | 80|77553435666 5.0| 5.0 5 | 80| | 82|36737666554 6.0| 6.0 6 | 82| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 67 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/11 Para: Maciej Miśkiewicz EVOLUTION Polska Emilia Jarecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/11 Para: Marcin Karpiński MISTRAL Polska Patrycja Jaruszowiec Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/11 Para: Kacper Tomaszewski AKSEL Polska Patrycja Widlarz Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/11 Para: Patryk Dębski JEDYNKA Polska Patrycja Domańska Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/11 Para: Miłosz Drzewiecki LATINA Polska Oliwia Telesz Wolsztyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/11 Para: Kamil Suchowolec KADRYL Polska Ewa Borowik Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/11 Para: Maciej Sikora DANCE TEAM Polska Maria Siemieniec Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/11 Para: Jakub Koguciuk RYTM Polska Weronika Sokół Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/11 Para: Marcin Kowal PROGRESS Polska Dominika Ziętara Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/11 Para: Jakub Adamcewicz GRACJA Polska Aleksandra Filinowicz Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: 16-20 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/11 Para: Kamil Chmiel DŻET Polska Joanna Sawuła Rzeszów-Boguchw -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA, POW. 15 D SAMBA, POW. 15 D RUMBA, POW. Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia A | Katarzyna Betleja-Kosubek | Katowice | | Sędzia B | Krzysztof Byszewski | Białystok | | Sędzia C | Dariusz Ćwik | Tarnów | | Sędzia D | Jarosław Dziedziczak | Kielce | | Sędzia E | Małgorzata Dziedziczak | Kielce | | Sędzia F | Monika Heinze | Kraków | | Sędzia G | Grzegorz Kowalski | Głogoczów | | Sędzia H | Janusz Narajewski | Legnica | | Sędzia I | Łukasz Stawiński | Wrocław | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Artur Drąg | Kraków | | | Mirosław Wolak | Kraków | | | Małgorzata Kocińska | Zielona Góra | | | Maryla Kowalik | Kraków | | | Katarzyna Kozłowska | Kędzierzyn-Koźle| | | Anna Czaja | Tarnów | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| X 1| 1 30-33 | 50| | 51| X X 2| 2 25-29 | 51| | 52| X XX 3| 3 21-24 | 52| | 53| XXXXX X 6| 6 7-11 !| 53| | 54| 0| 0 34-35 | 54| | 55| X X 2| 2 25-29 | 55| | 56|XXX XX 5| 5 12-18 !| 56| | 57|XXX XXX 6| 6 7-11 !| 57| | 58|XX X X 4| 4 19-20 | 58| | 59|XXXXXX X 7| 7 3-6 !| 59| | 60| X 1| 1 30-33 | 60| | 61|X 1| 1 30-33 | 61| | 62| XXXXXX X 7| 7 3-6 !| 62| | 63| 0| 0 34-35 | 63| | 64|X XXXX X 6| 6 7-11 !| 64| | 65|XXXXXXX X 8| 8 2 !| 65| | 66| X X 2| 2 25-29 | 66| | 68|XXXXXXX 7| 7 3-6 !| 68| | 69|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 69| | 70| XX 2| 2 25-29 | 70| | 71| XXXX X 5| 5 12-18 !| 71| | 72| X 1| 1 30-33 | 72| | 73|XX X XXX 6| 6 7-11 !| 73| | 74|X X XXX 5| 5 12-18 !| 74| | 75| X X X 3| 3 21-24 | 75| | 76|X XXX XX 6| 6 7-11 !| 76| | 77| XX X XX 5| 5 12-18 !| 77| | 78| XX X X 4| 4 19-20 | 78| | 79| X XX X X 5| 5 12-18 !| 79| | 80| X X 2| 2 25-29 | 80| | 81|X XXXXXX 7| 7 3-6 !| 81| | 82|XX XXX 5| 5 12-18 !| 82| | 83|XXX X X 5| 5 12-18 !| 83| | 84| XXX 3| 3 21-24 | 84| | 85|XX X 3| 3 21-24 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|X XXX XXX 7| 7 1-2 !| 50| | 51| X 1| 1 12-14 | 51| | 52| X X XX 4| 4 6-8 | 52| | 54| X 1| 1 12-14 | 54| | 55| 0| 0 15-17 | 55| | 58| XX X 3| 3 9-11 | 58| | 60| 0| 0 15-17 | 60| | 61| 0| 0 15-17 | 61| | 63| XXX X 4| 4 6-8 | 63| | 66| X XX X 4| 4 6-8 | 66| | 70|XX XXX 5| 5 4-5 !| 70| | 72|XX X XX 5| 5 4-5 !| 72| | 75|X XX 3| 3 9-11 | 75| | 78|XXX XXX X 7| 7 1-2 !| 78| | 80| XX X 3| 3 9-11 | 80| | 84|X XXXX X 6| 6 3 !| 84| | 85| X 1| 1 12-14 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| X 1| 1 22 | 50| | 53| X X XX 4| 4 14-16 | 53| | 56|XX X X 4| 4 14-16 | 56| | 57|XXXX 4| 4 14-16 | 57| | 59| XX 2| 2 19-21 | 59| | 62|XXXX XXX 7| 7 3-5 !| 62| | 64| X XXX X 5| 5 11-13 !| 64| | 65|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 65| | 68|XXXX X X 6| 6 6-10 !| 68| | 69| XX 2| 2 19-21 | 69| | 70| 0| 0 23 | 70| | 71| XX XX X 5| 5 11-13 !| 71| | 72|X X 2| 2 19-21 | 72| | 73|XX XX XXX 7| 7 3-5 !| 73| | 74| X XXXXX 6| 6 6-10 !| 74| | 76|XXX XXX 6| 6 6-10 !| 76| | 77|XX XXXXXX 8| 8 2 !| 77| | 78|XX XXX 5| 5 11-13 !| 78| | 79| XXXXXXX 7| 7 3-5 !| 79| | 81| XX XXXX 6| 6 6-10 !| 81| | 82|X XX 3| 3 17-18 | 82| | 83|X XXXX X 6| 6 6-10 !| 83| | 84| X XX 3| 3 17-18 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 62|X X XXX 5| 5 4-6 !| 62| | 64|X X 2| 2 11-13 | 64| | 65|XXXXX XXX 8| 8 1 !| 65| | 68| XX X XX 5| 5 4-6 !| 68| | 71| X XX 3| 3 7-10 | 71| | 73|XX X 3| 3 7-10 | 73| | 74|XXX X XX 6| 6 3 !| 74| | 76| XXX 3| 3 7-10 | 76| | 77| X X 2| 2 11-13 | 77| | 78| XX 2| 2 11-13 | 78| | 79| X XX 3| 3 7-10 | 79| | 81|X XXXXX X 7| 7 2 !| 81| | 83| XX XXX 5| 5 4-6 !| 83| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 62|341141413 3.0| 3.0 3 | 62| | 65|212412331 1.0| 1.0 1 | 65| | 68|624223252 2.0| 2.0 2 | 68| | 74|453665545 5.0| 5.0 5 | 74| | 81|135334124 4.0| 4.0 4 | 81| | 83|566556666 6.0| 6.0 6 | 83| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22/35 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/35 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/35 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/35 Para: Seweryn Hałaj RYTM Aleksandra Dybała Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/35 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/35 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/35 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Damian Machnio CENTRUM TAŃCA Weronika Sułkowska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/35 Para: Mikołaj Malinowski GALA Aleksandra Brzezińska Mielec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/35 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/35 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/35 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23/35 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-10/35 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/35 Para: Mateusz Raszyński FINEZJA Marta Maria Andrzejczak Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-10/35 Para: Marcin Syk TAKT Paulina Kajdaszuk Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/35 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-10/35 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/35 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/35 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-10/35 Para: Mateusz Warzyc ST NOVOMEX Tamara Tarnowska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/35 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/35 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/35 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D CHA CHA CHA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA Liczba par: 35 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|X X X 3| 3 22-26 | 50| | 51| XXXX X 5| 5 12-16 !| 51| | 52|X X X XX 5| 5 12-16 !| 52| | 53| X X 2| 2 27-30 | 53| | 54| 0| 0 34-35 | 54| | 55| X X 2| 2 27-30 | 55| | 56| X X 2| 2 27-30 | 56| | 57| X X XX X 5| 5 12-16 !| 57| | 58|X X X 3| 3 22-26 | 58| | 59| X X 2| 2 27-30 | 59| | 60| 0| 0 34-35 | 60| | 61|X 1| 1 31-33 | 61| | 62|XX XXXXX 7| 7 2-5 !| 62| | 63|X X X 3| 3 22-26 | 63| | 64| XXXX 4| 4 17-21 | 64| | 65|X XXX X X 6| 6 6-11 !| 65| | 66|XX XX X 5| 5 12-16 !| 66| | 68|XX XXXX 6| 6 6-11 !| 68| | 69| XXXXXXX 7| 7 2-5 !| 69| | 70|XX X X 4| 4 17-21 | 70| | 71| XXX 3| 3 22-26 | 71| | 72| XX X X X 5| 5 12-16 !| 72| | 73| X XX XXX 6| 6 6-11 !| 73| | 74|XXX X XXX 7| 7 2-5 !| 74| | 75| X 1| 1 31-33 | 75| | 76| X X XX 4| 4 17-21 | 76| | 77| XX X XXX 6| 6 6-11 !| 77| | 78| X 1| 1 31-33 | 78| | 79|XXXX XX 6| 6 6-11 !| 79| | 80|X X XX 4| 4 17-21 | 80| | 81|X X XXXX 6| 6 6-11 !| 81| | 82| X XX 3| 3 22-26 | 82| | 83|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 83| | 84|XXXX XX X 7| 7 2-5 !| 84| | 85| XXX X 4| 4 17-21 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| X 1| 1 15-19 | 50| | 53|XX X X XX 6| 6 4-6 !| 53| | 54| X 1| 1 15-19 | 54| | 55| X X 2| 2 12-14 | 55| | 56| X X 2| 2 12-14 | 56| | 58|XXXX XXX 7| 7 2-3 !| 58| | 59|XXX XX XX 7| 7 2-3 !| 59| | 60| r X 1| 1 15-19 | 60| | 61|X 1| 1 15-19 | 61| | 63|XXX XXX 6| 6 4-6 !| 63| | 64| XXXX 4| 4 8-10 | 64| | 70| X XX X 4| 4 8-10 | 70| | 71| XXXX XX 6| 6 4-6 !| 71| | 75|X X 2| 2 12-14 | 75| | 76| X XXXX 5| 5 7 !| 76| | 78|X X XX 4| 4 8-10 | 78| | 80| XX X 3| 3 11 | 80| | 82|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 82| | 85| X 1| 1 15-19 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 51|X 1| 1 23 | 51| | 52|X X 2| 2 20-22 | 52| | 53| XXX X 4| 4 13-16 | 53| | 57|XX X XXX 6| 6 7-10 !| 57| | 58|X X 2| 2 20-22 | 58| | 59|X X X 3| 3 17-19 | 59| | 62| XXXXXXX 7| 7 1-6 !| 62| | 63| XX 2| 2 20-22 | 63| | 65|X XXXXX X 7| 7 1-6 !| 65| | 66|X XX X X 5| 5 11-12 !| 66| | 68|XX XXXXX 7| 7 1-6 !| 68| | 69| XXXXXXX 7| 7 1-6 !| 69| | 71| XX X X 4| 4 13-16 | 71| | 72| XXX 3| 3 17-19 | 72| | 73|XX X X 4| 4 13-16 | 73| | 74|X X XXXXX 7| 7 1-6 !| 74| | 76|XX X XX 5| 5 11-12 !| 76| | 77| X X XXXX 6| 6 7-10 !| 77| | 79| XXXXXX 6| 6 7-10 !| 79| | 81| XX XXXXX 7| 7 1-6 !| 81| | 82| XXX X 4| 4 13-16 | 82| | 83|XXX XXX 6| 6 7-10 !| 83| | 84| XX X 3| 3 17-19 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 57| 0| 0 12 | 57| | 62|X XX XX 5| 5 4-5 !| 62| | 65|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 65| | 66|X 1| 1 11 | 66| | 68| X XX X 4| 4 6-10 !| 68| | 69| XXXX 4| 4 6-10 !| 69| | 74|XX X XX 5| 5 4-5 !| 74| | 76|X X X X 4| 4 6-10 !| 76| | 77| X X XX 4| 4 6-10 !| 77| | 79| X XX X 4| 4 6-10 !| 79| | 81| XX XXXXX 7| 7 2-3 !| 81| | 83|X X XXXXX 7| 7 2-3 !| 83| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 62|X XX X XX 6| 6 2-6 !| 62| | 65| XXXXXXX 7| 7 1 !| 65| | 68|XXX XX X 6| 6 2-6 !| 68| | 69| XXX 3| 3 10 | 69| | 74|XX XXXX 6| 6 2-6 !| 74| | 76|XX X XX 5| 5 7-8 | 76| | 77|XXrXXXX 6| 6 2-6 !| 77| | 79| X XX X 4| 4 9 | 79| | 81| XX XXXX 6| 6 2-6 !| 81| | 83|X X X XX 5| 5 7-8 | 83| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 62|142143414 4.0| 4.0 4 | 62| | 65|313415131 2.0| 2.0 2 | 65| | 68|525232343 3.0| 3.0 3 | 68| | 74|451651655 5.0| 5.0 5 | 74| | 77|666566566 6.0| 6.0 6 | 77| | 81|234324222 1.0| 1.0 1 | 81| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 31-35/35 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 23/35 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 13-16/35 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 31-35/35 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Seweryn Hałaj RYTM Aleksandra Dybała Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12/35 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 17-19/35 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 31-35/35 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 31-35/35 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Damian Machnio CENTRUM TAŃCA Weronika Sułkowska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 20-22/35 Para: Mikołaj Malinowski GALA Aleksandra Brzezińska Mielec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 24-26/35 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11/35 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/35 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 24-26/35 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 13-16/35 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 17-19/35 Para: Mateusz Raszyński FINEZJA Marta Maria Andrzejczak Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 13-16/35 Para: Marcin Syk TAKT Paulina Kajdaszuk Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 28-30/35 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/35 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 24-26/35 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/35 Para: Mateusz Warzyc ST NOVOMEX Tamara Tarnowska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 27/35 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 13-16/35 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/35 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 17-19/35 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D SAMBA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 31-35/35 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| XXX X 4| 4 14-20 !| 50| | 51| 0| 0 32-35 | 51| | 52|X X XX 4| 4 14-20 !| 52| | 53| XX X 3| 3 21-27 | 53| | 54|X X XX 4| 4 14-20 !| 54| | 55| XX X 3| 3 21-27 | 55| | 56| Xr X 2| 2 28-29 | 56| | 57| X X XX X 5| 5 12-13 !| 57| | 58| X X X 3| 3 21-27 | 58| | 59| X X 2| 2 28-29 | 59| | 60| 0| 0 32-35 | 60| | 61| 0| 0 32-35 | 61| | 62| X XX 3| 3 21-27 | 62| | 63| XX X 3| 3 21-27 | 63| | 64|XX XXXX 6| 6 9-11 !| 64| | 65|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 65| | 66| X 1| 1 30-31 | 66| | 68|XX XXX XX 7| 7 4-8 !| 68| | 69|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 69| | 70|X XX 3| 3 21-27 | 70| | 71|X XX XXXX 7| 7 4-8 !| 71| | 72| XX X 3| 3 21-27 | 72| | 73|XXXXX X X 7| 7 4-8 !| 73| | 74|XXX X XXX 7| 7 4-8 !| 74| | 75| 0| 0 32-35 | 75| | 76|X XXX XX 6| 6 9-11 !| 76| | 77|XXXX XXXX 8| 8 3 !| 77| | 78| rXXX X 4| 4 14-20 !| 78| | 79| XXX XXX 6| 6 9-11 !| 79| | 80|X X X X 4| 4 14-20 !| 80| | 81|XXX XX XX 7| 7 4-8 !| 81| | 82| X XXXX 5| 5 12-13 !| 82| | 83|XXX X 4| 4 14-20 !| 83| | 84|X XX X 4| 4 14-20 !| 84| | 85| X 1| 1 30-31 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 51|X 1| 1 9-11 | 51| | 53| X 1| 1 9-11 | 53| | 55|X XXXX 5| 5 3-4 !| 55| | 56| X X 2| 2 6-8 | 56| | 58| X X 2| 2 6-8 | 58| | 59| XXX XX 5| 5 3-4 !| 59| | 60| 0| 0 12-15 | 60| | 61| 0| 0 12-15 | 61| | 62|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 62| | 63|XXXX XX 6| 6 2 !| 63| | 66| X X 2| 2 6-8 | 66| | 70| X XX 3| 3 5 | 70| | 72| 0| 0 12-15 | 72| | 75| 0| 0 12-15 | 75| | 85| X 1| 1 9-11 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| XX X 3| 3 15-20 | 50| | 52| X 1| 1 23 | 52| | 54| 0| 0 24 | 54| | 55|X X X 3| 3 15-20 | 55| | 57|X X 2| 2 21-22 | 57| | 59|X X XX 4| 4 12-14 | 59| | 62|XXXX XXXX 8| 8 2-3 !| 62| | 63|XX 2| 2 21-22 | 63| | 64| X XXXX 5| 5 10-11 !| 64| | 65|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 65| | 68|XX XXX X 6| 6 6-9 !| 68| | 69|X XXXX X 6| 6 6-9 !| 69| | 71| XXX XX 5| 5 10-11 !| 71| | 73|XX XX XXX 7| 7 4-5 !| 73| | 74|XXX X XX 6| 6 6-9 !| 74| | 76|XXXX XXX 7| 7 4-5 !| 76| | 77| X XXXX X 6| 6 6-9 !| 77| | 78| XX X X 4| 4 12-14 | 78| | 79| X X X 3| 3 15-20 | 79| | 80| XXX 3| 3 15-20 | 80| | 81| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 81| | 82|XX X 3| 3 15-20 | 82| | 83| X XXX 4| 4 12-14 | 83| | 84| XX X 3| 3 15-20 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 62|X XX XXX 6| 6 2-5 !| 62| | 64| XX X 3| 3 10 | 64| | 65|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 65| | 68|XX X XX 5| 5 6-7 !| 68| | 69| XXXX 4| 4 8-9 | 69| | 71| 0| 0 11 | 71| | 73| X XX X 4| 4 8-9 | 73| | 74|X X XXXX 6| 6 2-5 !| 74| | 76|X XX XXX 6| 6 2-5 !| 76| | 77|XX XXX 5| 5 6-7 !| 77| | 81| XXX XXX 6| 6 2-5 !| 81| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 62|341132116 2.0| 2.0 2 | 62| | 65|522313221 1.0| 1.0 1 | 65| | 68|614245444 4.0| 4.0 4 | 68| | 74|773761752 7.0| 7.0 7 | 74| | 76|267677665 6.0| 6.0 6 | 76| | 77|456556577 5.0| 5.0 5 | 77| | 81|135424333 3.0| 3.0 3 | 81| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-20/35 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-31/35 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23/35 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-31/35 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 24/35 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-20/35 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/35 Para: Seweryn Hałaj RYTM Aleksandra Dybała Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/35 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/35 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Damian Machnio CENTRUM TAŃCA Weronika Sułkowska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/35 Para: Mikołaj Malinowski GALA Aleksandra Brzezińska Mielec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/35 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/35 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/35 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25/35 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/35 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Mateusz Raszyński FINEZJA Marta Maria Andrzejczak Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/35 Para: Marcin Syk TAKT Paulina Kajdaszuk Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/35 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-20/35 Para: Mateusz Warzyc ST NOVOMEX Tamara Tarnowska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-20/35 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-20/35 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-20/35 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-31/35 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| XXXX XXX 7| 7 6-11 !| 50| | 51| X X 2| 2 24-27 | 51| | 52| X X XX 4| 4 16-18 !| 52| | 53|X X X 3| 3 19-23 | 53| | 54| X 1| 1 28-31 | 54| | 55|XX 2| 2 24-27 | 55| | 56| X X 2| 2 24-27 | 56| | 57| 0| 0 32-35 | 57| | 58|XXX X 4| 4 16-18 !| 58| | 59| XX X 3| 3 19-23 | 59| | 60| 0| 0 32-35 | 60| | 61| X X 2| 2 24-27 | 61| | 62|XXrXXXXXX 8| 8 3-5 !| 62| | 63| X 1| 1 28-31 | 63| | 64|XXX XXXX 7| 7 6-11 !| 64| | 65|X XXXXX X 7| 7 6-11 !| 65| | 66| X 1| 1 28-31 | 66| | 68| XXXXXXXX 8| 8 3-5 !| 68| | 69|XXX X XXX 7| 7 6-11 !| 69| | 70| X XX 3| 3 19-23 | 70| | 71|XXX XX XX 7| 7 6-11 !| 71| | 72| X XX 3| 3 19-23 | 72| | 73|X XX 3| 3 19-23 | 73| | 74| X XXX XX 6| 6 12 !| 74| | 75| 0| 0 32-35 | 75| | 76|XX XXXXXX 8| 8 3-5 !| 76| | 77|X X XXX 5| 5 13-15 !| 77| | 78|XXX X X 5| 5 13-15 !| 78| | 79|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 79| | 80| X 1| 1 28-31 | 80| | 81|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 81| | 82| X XXX 4| 4 16-18 !| 82| | 83|XXXX XXX 7| 7 6-11 !| 83| | 84|X XX X X 5| 5 13-15 !| 84| | 85| 0| 0 32-35 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 51|X 1| 1 12-14 | 51| | 53|XXXXXXX X 8| 8 1 !| 53| | 54| 0| 0 15-17 | 54| | 55| X 1| 1 12-14 | 55| | 56|XX XXX 5| 5 4-5 !| 56| | 57| X XXX 4| 4 6-9 | 57| | 59|X XXX XX 6| 6 3 !| 59| | 60| X X 2| 2 10-11 | 60| | 61| 0| 0 15-17 | 61| | 63| XXXXXXX 7| 7 2 !| 63| | 66|X X 2| 2 10-11 | 66| | 70|X XX X 4| 4 6-9 | 70| | 72| X X XXX 5| 5 4-5 !| 72| | 73| X XX X 4| 4 6-9 | 73| | 75| X 1| 1 12-14 | 75| | 80| X XX X 4| 4 6-9 | 80| | 85| 0| 0 15-17 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| 0| 0 23 | 50| | 52| X 1| 1 22 | 52| | 53| XX 2| 2 19-21 | 53| | 56|XX 2| 2 19-21 | 56| | 58|X X 2| 2 19-21 | 58| | 59|X X X X 4| 4 12-14 | 59| | 62|X X XXXX 6| 6 7-11 !| 62| | 63| XX X 3| 3 15-18 | 63| | 64|X X X XXX 6| 6 7-11 !| 64| | 65| XXXXXX X 7| 7 4-6 !| 65| | 68|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 68| | 69|X XXX XXX 7| 7 4-6 !| 69| | 71|XXXXXX 6| 6 7-11 !| 71| | 72| X XX 3| 3 15-18 | 72| | 74| XX XXXXX 7| 7 4-6 !| 74| | 76|XX XX 4| 4 12-14 | 76| | 77| X XXXXX 6| 6 7-11 !| 77| | 78| XX X 3| 3 15-18 | 78| | 79|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 79| | 81| XXXXXXXX 8| 8 3 !| 81| | 82|X X X 3| 3 15-18 | 82| | 83|XXX XXX 6| 6 7-11 !| 83| | 84| XX XX 4| 4 12-14 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE -------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 62|X X XX X 5| 5 4-7 !| 62| | 64| X X XXX 5| 5 4-7 !| 64| | 65| XXXXX XX 7| 7 1-3 !| 65| | 68|XXXX XXX 7| 7 1-3 !| 68| | 69|XXXXXX X 7| 7 1-3 !| 69| | 71|XX XX 4| 4 8-10 | 71| | 74|XX X XX 5| 5 4-7 !| 74| | 77|X X XX 4| 4 8-10 | 77| | 79| X 1| 1 11 | 79| | 81| X X XXX 5| 5 4-7 !| 81| | 83| XX X X 4| 4 8-10 | 83| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D PASODOBLE ---------------------------------- | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 62|551146124 4.0| 4.0 4 | 62| | 64|125675562 5.0| 5.0 5 | 64| | 65|412431341 1.0| 1.0 1 | 65| | 68|234524436 3.0| 3.0 3 | 68| | 69|667257657 6.0| 6.0 6 | 69| | 74|773362775 7.0| 7.0 7 | 74| | 81|346713213 2.0| 2.0 2 | 81| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23/35 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22/35 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/35 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/35 Para: Seweryn Hałaj RYTM Aleksandra Dybała Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-27/35 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/35 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/35 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Damian Machnio CENTRUM TAŃCA Weronika Sułkowska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-18/35 Para: Mikołaj Malinowski GALA Aleksandra Brzezińska Mielec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/35 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-27/35 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/35 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-18/35 Para: Mateusz Raszyński FINEZJA Marta Maria Andrzejczak Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-27/35 Para: Marcin Syk TAKT Paulina Kajdaszuk Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/35 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/35 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/35 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-18/35 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/35 Para: Mateusz Warzyc ST NOVOMEX Tamara Tarnowska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-27/35 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-18/35 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/35 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/35 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D PASODOBLE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33-35/35 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE Liczba par: 35 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| X XXX 4| 4 16-23 | 50| | 51| X 1| 1 30-32 | 51| | 52| XX X XX 5| 5 10-15 !| 52| | 53|XXX XXXXX 8| 8 2-4 !| 53| | 54| 0| 0 33-35 | 54| | 55| XX X X 4| 4 16-23 | 55| | 56|XXrX XXX 6| 6 5-9 !| 56| | 57| X XXX 4| 4 16-23 | 57| | 58| XX X 3| 3 24-27 | 58| | 59| XX XX 4| 4 16-23 | 59| | 60| 0| 0 33-35 | 60| | 61| 0| 0 33-35 | 61| | 62| rXXXXXX 6| 6 5-9 !| 62| | 63| X XX 3| 3 24-27 | 63| | 64|X XXX XX 6| 6 5-9 !| 64| | 65|XXXXXXX X 8| 8 2-4 !| 65| | 66| X X 2| 2 28-29 | 66| | 68| XX XXX X 6| 6 5-9 !| 68| | 69| X XX X 4| 4 16-23 | 69| | 70|X 1| 1 30-32 | 70| | 71| XXX X 4| 4 16-23 | 71| | 72|X X X 3| 3 24-27 | 72| | 73|X XX 3| 3 24-27 | 73| | 74|X X XXX X 6| 6 5-9 !| 74| | 75|XXX X 4| 4 16-23 | 75| | 76|X X XXX 5| 5 10-15 !| 76| | 77| XXXXX 5| 5 10-15 !| 77| | 78| XX XX X 5| 5 10-15 !| 78| | 79|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 79| | 80|XX XX X 5| 5 10-15 !| 80| | 81|XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 81| | 82|X X 2| 2 28-29 | 82| | 83|XXX XX 5| 5 10-15 !| 83| | 84|X XX X 4| 4 16-23 | 84| | 85| X 1| 1 30-32 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| X X 2| 2 14 | 50| | 51| 0| 0 17-20 | 51| | 54| X 1| 1 15-16 | 54| | 55|X XX XXX 6| 6 4-5 !| 55| | 57| XX XXXX 6| 6 4-5 !| 57| | 58|XXX XX 5| 5 6-8 !| 58| | 59|XXXXX XXX 8| 8 1-3 !| 59| | 60| 0| 0 17-20 | 60| | 61| 0| 0 17-20 | 61| | 63| X XX 3| 3 11-13 | 63| | 66| X 1| 1 15-16 | 66| | 69|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 69| | 70| XXXX 4| 4 9-10 | 70| | 71|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !| 71| | 72|XX XXX 5| 5 6-8 !| 72| | 73| XX X 3| 3 11-13 | 73| | 75|XXX 3| 3 11-13 | 75| | 82|X XXX 4| 4 9-10 | 82| | 84| XXX XX 5| 5 6-8 !| 84| | 85| 0| 0 17-20 | 85| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 52|X XX 3| 3 17 | 52| | 53|XXX XXXXX 8| 8 2 !| 53| | 55| X X 2| 2 18-23 | 55| | 56| X X 2| 2 18-23 | 56| | 57| X X 2| 2 18-23 | 57| | 58|X X 2| 2 18-23 | 58| | 59|XXX XXX 6| 6 6-8 !| 59| | 62| X X X XX 5| 5 9-13 !| 62| | 64|X X X X X 5| 5 9-13 !| 64| | 65|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 65| | 68| X XXX X 5| 5 9-13 !| 68| | 69|X XXXX X 6| 6 6-8 !| 69| | 71| XXXX 4| 4 14-16 | 71| | 72| X X 2| 2 18-23 | 72| | 74|XXr XXXXX 7| 7 3-5 !| 74| | 76|XXXX XX 6| 6 6-8 !| 76| | 77| XXX X 4| 4 14-16 | 77| | 78|X XXX X 5| 5 9-13 !| 78| | 79| XXXXXXX 7| 7 3-5 !| 79| | 80| X X 2| 2 18-23 | 80| | 81|X XX XXXX 7| 7 3-5 !| 81| | 83|XX XXX 5| 5 9-13 !| 83| | 84| XXX X 4| 4 14-16 | 84| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 53|X X X 3| 3 7-10 | 53| | 59|XX X 3| 3 7-10 | 59| | 62| X X X 3| 3 7-10 | 62| | 64| X X 2| 2 11-12 | 64| | 65|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 65| | 68|XXXX XXXX 8| 8 2 !| 68| | 69| XXXX 4| 4 6 !| 69| | 74|X XXXX 5| 5 4-5 !| 74| | 76|X X X 3| 3 7-10 | 76| | 78| X 1| 1 13 | 78| | 79| X X XXX 5| 5 4-5 !| 79| | 81| XX XXXX 6| 6 3 !| 81| | 83| X X 2| 2 11-12 | 83| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 65|141211121 1.0| 1.0 1 | 65| | 68|212322433 2.0| 2.0 2 | 68| | 69|465656655 6.0| 6.0 6 | 69| | 74|623164564 4.0| 4.0 4 | 74| | 79|536545346 5.0| 5.0 5 | 79| | 81|354433212 3.0| 3.0 3 | 81| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29/35 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17/35 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 53 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-10/35 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-31/35 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-23/35 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 56 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-23/35 Para: Seweryn Hałaj RYTM Aleksandra Dybała Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-23/35 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-23/35 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-10/35 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 62 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-10/35 Para: Damian Machnio CENTRUM TAŃCA Weronika Sułkowska Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 63 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/35 Para: Mikołaj Malinowski GALA Aleksandra Brzezińska Mielec -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/35 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/35 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-31/35 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/35 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/35 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-25/35 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/35 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 72 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-23/35 Para: Mateusz Raszyński FINEZJA Marta Maria Andrzejczak Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 73 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/35 Para: Marcin Syk TAKT Paulina Kajdaszuk Chełm -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/35 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/35 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-10/35 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/35 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13/35 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 79 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/35 Para: Mateusz Warzyc ST NOVOMEX Tamara Tarnowska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-23/35 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/35 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-25/35 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-12/35 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-16/35 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-35/35 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI, POW. 15 D TANGO, POW. 15 D WALC WIE Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia A | Piotr Kordaszewski | Lublin | | Sędzia B | Henryk Kosubek | Katowice | | Sędzia C | Dariusz Ćwik | Tarnów | | Sędzia D | Janusz Narajewski | Legnica | | Sędzia E | Piotr Nawara | Kraków | | Sędzia F | Jarosław Dziedziczak | Kielce | | Sędzia G | Piotr Purchała | Warszawa | | Sędzia H | Paweł Włodzimierz | Olsztyn | | Sędzia I | Wojciech Wolinowski | Gliwice | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Artur Drąg | Kraków | | | Mirosław Wolak | Kraków | | | Małgorzata Kocińska | Zielona Góra | | | Maryla Kowalik | Kraków | | | Katarzyna Kozłowska | Kędzierzyn-Koźl | | | Anna Czaja | Tarnów | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI Liczba par: 33 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|X XX XXX 6| 6 9-12 !| 50| | 51| XX 2| 2 25-27 | 51| | 52| X X XXXX 6| 6 9-12 !| 52| | 54| X 1| 1 28-31 | 54| | 55| X XXXXX 6| 6 9-12 !| 55| | 57|XX 2| 2 25-27 | 57| | 58|XXX X X 5| 5 13-17 !| 58| | 59|X XX X X 5| 5 13-17 !| 59| | 60| 0| 0 32-33 | 60| | 61| X 1| 1 28-31 | 61| | 64| XXXXX 5| 5 13-17 !| 64| | 65| 0| 0 32-33 | 65| | 66| X XXXXXX 7| 7 5-8 !| 66| | 68| X X X 3| 3 20-24 | 68| | 69| XX XX X 5| 5 13-17 !| 69| | 70|XXXXXXXX 8| 8 3-4 !| 70| | 71| X X XX 4| 4 18-19 | 71| | 74|XXXX XX 6| 6 9-12 !| 74| | 75|X X 2| 2 25-27 | 75| | 76|X XX X X 5| 5 13-17 !| 76| | 77| XXX XXXX 7| 7 5-8 !| 77| | 78|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 78| | 80| XXX 3| 3 20-24 | 80| | 81| X X X 3| 3 20-24 | 81| | 82|X XXXX XX 7| 7 5-8 !| 82| | 83| X 1| 1 28-31 | 83| | 84|XX XXXXX 7| 7 5-8 !| 84| | 85| X 1| 1 28-31 | 85| | 86|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 86| | 87|X X X 3| 3 20-24 | 87| | 88|XX X 3| 3 20-24 | 88| | 89|X XX X 4| 4 18-19 | 89| | 90|XXXXX XXX 8| 8 3-4 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 51| X XX 3| 3 10-12 | 51| | 54| X X X 3| 3 10-12 | 54| | 57|X X X X 4| 4 5-9 !| 57| | 60|X 1| 1 16 | 60| | 61| XXXX 4| 4 5-9 !| 61| | 65|X X X 3| 3 10-12 | 65| | 68|XXX X X X 6| 6 3 !| 68| | 71|XX XXXXXX 8| 8 1-2 !| 71| | 75| XX 2| 2 13-15 | 75| | 80|X XXX 4| 4 5-9 !| 80| | 81|X XXX 4| 4 5-9 !| 81| | 83| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 83| | 85| X X 2| 2 13-15 | 85| | 87| XXXXX 5| 5 4 !| 87| | 88| XXX X 4| 4 5-9 !| 88| | 89| X X 2| 2 13-15 | 89| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|X X 2| 2 18-22 | 50| | 52| XXXXX 5| 5 9-13 !| 52| | 55|X X X X X 5| 5 9-13 !| 55| | 57|XX 2| 2 18-22 | 57| | 58| X X XX 4| 4 14-15 | 58| | 59| X XXXX 5| 5 9-13 !| 59| | 61| X 1| 1 23-25 | 61| | 64| X X X 3| 3 16-17 | 64| | 66|X XXXXX 6| 6 6-8 !| 66| | 68| X 1| 1 23-25 | 68| | 69| XXX X 4| 4 14-15 | 69| | 70| 0| 0 26 | 70| | 71| X X 2| 2 18-22 | 71| | 74|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 74| | 76| XXXXX XX 7| 7 3-5 !| 76| | 77|X XX X X 5| 5 9-13 !| 77| | 78|X XXXXXX 7| 7 3-5 !| 78| | 80| X X 2| 2 18-22 | 80| | 81|X XXX XX 6| 6 6-8 !| 81| | 82| X X X XX 5| 5 9-13 !| 82| | 83| X X 2| 2 18-22 | 83| | 84|XXX XXX 6| 6 6-8 !| 84| | 86|XXXX X XX 7| 7 3-5 !| 86| | 87| XX X 3| 3 16-17 | 87| | 88|X 1| 1 23-25 | 88| | 90|XXXX XXXX 8| 8 2 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 52| X 1| 1 12-13 | 52| | 55|XX X 3| 3 9-10 | 55| | 59| X 1| 1 12-13 | 59| | 66| X XXXX 5| 5 3-6 !| 66| | 74| XXX XX 5| 5 3-6 !| 74| | 76|X XX XX 5| 5 3-6 !| 76| | 77|X XXX 4| 4 7-8 | 77| | 78| X X X 3| 3 9-10 | 78| | 81|XX 2| 2 11 | 81| | 82| X XXX X 5| 5 3-6 !| 82| | 84| XX X X 4| 4 7-8 | 84| | 86|XXX XX XX 7| 7 2 !| 86| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 90| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 66|554434544 4.0| 4.0 4 | 66| | 74|342256355 5.0| 5.0 5 | 74| | 76|633365433 3.0| 3.0 3 | 76| | 82|466642661 6.0| 6.0 6 | 82| | 86|215511216 2.0| 2.0 2 | 86| | 90|121123122 1.0| 1.0 1 | 90| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-22/33 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/33 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/33 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/33 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/33 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-22/33 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/33 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/33 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33/33 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/33 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/33 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-29/33 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/33 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/33 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-15/33 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 26/33 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-22/33 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/33 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/33 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/33 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/33 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/33 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-22/33 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/33 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/33 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-22/33 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/33 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/33 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 86 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/33 Para: Piotr Korzępa PARADIS Aleksandra Oleksińska Kłodzko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 87 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-17/33 Para: Krzysztof Szczepaniec BAWINEK Natalia Madejska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 88 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/33 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 89 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-32/33 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 90 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/33 Para: Wiktor Łądka RYTM Aleksandra Domin Żory -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO Liczba par: 33 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|X X X XX 5| 5 12-18 !| 50| | 51| X X X XX 5| 5 12-18 !| 51| | 52| X X 2| 2 25-29 | 52| | 54| 0| 0 31-33 | 54| | 55|XXXXX X 6| 6 8-11 !| 55| | 57|XX X X 4| 4 19 | 57| | 58|X X XXX 5| 5 12-18 !| 58| | 59| X XX 3| 3 20-24 | 59| | 60| X X 2| 2 25-29 | 60| | 61|X XXXXX 6| 6 8-11 !| 61| | 64| XXX XXX 6| 6 8-11 !| 64| | 65| X X X 3| 3 20-24 | 65| | 66|X XXXX 5| 5 12-18 !| 66| | 68| X XX 3| 3 20-24 | 68| | 69| XXX 3| 3 20-24 | 69| | 70|XX X XX 5| 5 12-18 !| 70| | 71| XX 2| 2 25-29 | 71| | 74|XXX XXXX 7| 7 4-7 !| 74| | 75| XX X 3| 3 20-24 | 75| | 76|XX XXX XX 7| 7 4-7 !| 76| | 77|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 77| | 78|X X XXXX 6| 6 8-11 !| 78| | 80| X 1| 1 30 | 80| | 81|X XXX X 5| 5 12-18 !| 81| | 82|XX X XX 5| 5 12-18 !| 82| | 83| XX XXXXX 7| 7 4-7 !| 83| | 84|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 84| | 85| 0| 0 31-33 | 85| | 86|XXXX XXX 7| 7 4-7 !| 86| | 87| X X 2| 2 25-29 | 87| | 88| 0| 0 31-33 | 88| | 89| XX 2| 2 25-29 | 89| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 52| XX XX 4| 4 5-9 !| 52| | 54| X X 2| 2 12-13 | 54| | 57|X X XX 4| 4 5-9 !| 57| | 59|X XX XX 5| 5 4 !| 59| | 60| 0| 0 14-15 | 60| | 65| XX X 3| 3 10-11 | 65| | 68|XX XX XXX 7| 7 1 !| 68| | 69|X XX XX X 6| 6 2-3 !| 69| | 71| X XXX 4| 4 5-9 !| 71| | 75| XXXX 4| 4 5-9 !| 75| | 80| X X XX 4| 4 5-9 !| 80| | 85| 0| 0 14-15 | 85| | 87|XXX XX X 6| 6 2-3 !| 87| | 88| XX 2| 2 12-13 | 88| | 89|XX X 3| 3 10-11 | 89| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| X 1| 1 22-25 | 50| | 51| X 1| 1 22-25 | 51| | 52| X 1| 1 22-25 | 52| | 55|XXX XX 5| 5 10-12 !| 55| | 57|X X 2| 2 17-21 | 57| | 58| X XXX 4| 4 13-15 | 58| | 59| X X 2| 2 17-21 | 59| | 61| 0| 0 26-27 | 61| | 64|XXX X X X 6| 6 5-9 !| 64| | 66| XXXXX X 6| 6 5-9 !| 66| | 68| X 1| 1 22-25 | 68| | 69|X XXX XX 6| 6 5-9 !| 69| | 70|X X 2| 2 17-21 | 70| | 71| X X 2| 2 17-21 | 71| | 74|XXXX XX 6| 6 5-9 !| 74| | 75| XXXX 4| 4 13-15 | 75| | 76|X XXXXX X 7| 7 4 !| 76| | 77|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 77| | 78| XX XXX 5| 5 10-12 !| 78| | 80| 0| 0 26-27 | 80| | 81|X X XX 4| 4 13-15 | 81| | 82| X X X 3| 3 16 | 82| | 83| X X 2| 2 17-21 | 83| | 84|XX X XXX 6| 6 5-9 !| 84| | 86|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 86| | 87| XX X XX 5| 5 10-12 !| 87| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 55|X 1| 1 12 | 55| | 64| XX 2| 2 11 | 64| | 66| X X X 3| 3 9-10 | 66| | 69|X XXXX X 6| 6 4 !| 69| | 74|XXXX 4| 4 5-8 !| 74| | 76| XXXXX XX 7| 7 2-3 !| 76| | 77|X XXXXXX 7| 7 2-3 !| 77| | 78| XX XX 4| 4 5-8 !| 78| | 84|X X X X 4| 4 5-8 !| 84| | 86| XX X X 4| 4 5-8 !| 86| | 87| X X X 3| 3 9-10 | 87| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 90| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 69|667743877 7.0| 7.0 7 | 69| | 74|244256485 4.0| 4.0 4 | 74| | 76|532482762 3.0| 3.0 3 | 76| | 77|453638346 5.0| 5.0 5 | 77| | 78|875865253 6.0| 6.0 6 | 78| | 84|788574638 8.0| 8.0 8 | 84| | 86|326321524 2.0| 2.0 2 | 86| | 90|111117111 1.0| 1.0 1 | 90| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22-25/33 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22-25/33 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22-25/33 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-31/33 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/33 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-21/33 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/33 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-21/33 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-33/33 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 26-27/33 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/33 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/33 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/33 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22-25/33 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/33 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-21/33 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-21/33 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/33 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/33 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/33 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/33 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/33 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 26-27/33 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-15/33 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16/33 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-21/33 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 8/33 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 32-33/33 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 86 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/33 Para: Piotr Korzępa PARADIS Aleksandra Oleksińska Kłodzko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 87 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/33 Para: Krzysztof Szczepaniec BAWINEK Natalia Madejska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 88 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30-31/33 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 89 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/33 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 90 Kl i Styl: Pow. 15 D TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/33 Para: Wiktor Łądka RYTM Aleksandra Domin Żory -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 33 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|XXXXX X 6| 6 8-13 !| 50| | 51| X XXXXX 6| 6 8-13 !| 51| | 52| XX 2| 2 25-29 | 52| | 54| X 1| 1 30-32 | 54| | 55|XXXX XX 6| 6 8-13 !| 55| | 57|XX 2| 2 25-29 | 57| | 58|XXX X XXX 7| 7 6-7 !| 58| | 59|X XX XX 5| 5 14-15 !| 59| | 60| 0| 0 33 | 60| | 61|X XX 3| 3 20-24 | 61| | 64| X XX X 4| 4 16-19 | 64| | 65| X 1| 1 30-32 | 65| | 66| XXXXXXXX 8| 8 1-5 !| 66| | 68|X XX XX 5| 5 14-15 !| 68| | 69|XXX X XX 6| 6 8-13 !| 69| | 70| X X 2| 2 25-29 | 70| | 71| X X X X 4| 4 16-19 | 71| | 74|X XXXXXX 7| 7 6-7 !| 74| | 75| X XX 3| 3 20-24 | 75| | 76|XXXXXXX X 8| 8 1-5 !| 76| | 77| X XX X 4| 4 16-19 | 77| | 78|X X XXX X 6| 6 8-13 !| 78| | 80| X XX 3| 3 20-24 | 80| | 81| X 1| 1 30-32 | 81| | 82|XXXX XXXX 8| 8 1-5 !| 82| | 83| XX X X 4| 4 16-19 | 83| | 84|XXXXX XXX 8| 8 1-5 !| 84| | 85| X X X 3| 3 20-24 | 85| | 86| XXXX XX 6| 6 8-13 !| 86| | 87|X X 2| 2 25-29 | 87| | 88|XX 2| 2 25-29 | 88| | 89| X X X 3| 3 20-24 | 89| | 90|X XXXXXXX 8| 8 1-5 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 52| X XX XX 5| 5 7-10 !| 52| | 54| X XXX 4| 4 11-14 | 54| | 57|X X 2| 2 16-17 | 57| | 60| 0| 0 18 | 60| | 61|X XX X 4| 4 11-14 | 61| | 64|X XXX 4| 4 11-14 | 64| | 65|XXX X X X 6| 6 2-6 !| 65| | 70| XXX 3| 3 15 | 70| | 71|XXXX XXXX 8| 8 1 !| 71| | 75| XXXXX X 6| 6 2-6 !| 75| | 77|X XX XXX 6| 6 2-6 !| 77| | 80| XX 2| 2 16-17 | 80| | 81|XXXX X 5| 5 7-10 !| 81| | 83| XXXX X 5| 5 7-10 !| 83| | 85| X X X X 4| 4 11-14 | 85| | 87| XXXXX X 6| 6 2-6 !| 87| | 88|XXXX X 5| 5 7-10 !| 88| | 89|XXX XX X 6| 6 2-6 !| 89| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| XXXXXXXX 8| 8 3-4 !| 50| | 51| X 1| 1 20-24 | 51| | 52| X X X 3| 3 15-19 | 52| | 55|XXX X 4| 4 12-14 | 55| | 58|XX X 3| 3 15-19 | 58| | 59|X X X X 4| 4 12-14 | 59| | 65| 0| 0 25 | 65| | 66|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 66| | 68| X 1| 1 20-24 | 68| | 69| XXX X 4| 4 12-14 | 69| | 71|XX XX X 5| 5 9-11 !| 71| | 74|XXXX XXX 7| 7 5-7 !| 74| | 75| X 1| 1 20-24 | 75| | 76|X XXXXXXX 8| 8 3-4 !| 76| | 77|X XX XXX 6| 6 8 !| 77| | 78| XX XXX 5| 5 9-11 !| 78| | 81| X X X 3| 3 15-19 | 81| | 82|X XXXX 5| 5 9-11 !| 82| | 83| X 1| 1 20-24 | 83| | 84| X XXXXXX 7| 7 5-7 !| 84| | 86|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 86| | 87|X X X 3| 3 15-19 | 87| | 88| XX X 3| 3 15-19 | 88| | 89| X 1| 1 20-24 | 89| | 90|X XXXX XX 7| 7 5-7 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| XX 2| 2 9 | 50| | 66| XX XXX X 6| 6 4-5 !| 66| | 71| X 1| 1 10-11 | 71| | 74|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 74| | 76|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 76| | 77|X 1| 1 10-11 | 77| | 78| XX X 3| 3 7-8 | 78| | 82|XXXX XX 6| 6 4-5 !| 82| | 84|X X X 3| 3 7-8 | 84| | 86| XX XX X 5| 5 6 !| 86| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 90| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 66|565666656 6.0| 6.0 6 | 66| | 74|232345365 3.0| 3.0 3 | 74| | 76|353434432 4.0| 4.0 4 | 76| | 82|646551541 5.0| 5.0 5 | 82| | 86|414223224 2.0| 2.0 2 | 86| | 90|121112113 1.0| 1.0 1 | 90| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/33 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-24/33 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-19/33 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-29/33 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/33 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 31-32/33 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-19/33 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/33 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33/33 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-29/33 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-29/33 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 25/33 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/33 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-24/33 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-14/33 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30/33 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/33 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/33 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-24/33 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/33 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/33 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/33 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 31-32/33 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-19/33 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/33 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-24/33 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/33 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-29/33 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 86 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/33 Para: Piotr Korzępa PARADIS Aleksandra Oleksińska Kłodzko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 87 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-19/33 Para: Krzysztof Szczepaniec BAWINEK Natalia Madejska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 88 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-19/33 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 89 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-24/33 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 90 Kl i Styl: Pow. 15 D WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/33 Para: Wiktor Łądka RYTM Aleksandra Domin Żory -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT Liczba par: 33 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|X X X 3| 3 21-25 | 50| | 51|XX X XXXX 7| 7 4-8 !| 51| | 52|XX XX XX 6| 6 9-12 !| 52| | 54| X 1| 1 29-32 | 54| | 55|XX XXXXX 7| 7 4-8 !| 55| | 57| XX X 3| 3 21-25 | 57| | 58|X X XXX 5| 5 13-14 !| 58| | 59|X XX XXX 6| 6 9-12 !| 59| | 60| 0| 0 33 | 60| | 61| X 1| 1 29-32 | 61| | 64|XX XX XXX 7| 7 4-8 !| 64| | 65| XX X 3| 3 21-25 | 65| | 66| X XXX 4| 4 15-20 | 66| | 68| X X 2| 2 26-28 | 68| | 69| XXXXX X 6| 6 9-12 !| 69| | 70| X X XX 4| 4 15-20 | 70| | 71|XXXXX XXX 8| 8 3 !| 71| | 74|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 74| | 75| X XX X 4| 4 15-20 | 75| | 76| XXX X 4| 4 15-20 | 76| | 77|X XXX X 5| 5 13-14 !| 77| | 78|X X XXXX 6| 6 9-12 !| 78| | 80| X X 2| 2 26-28 | 80| | 81|XX X 3| 3 21-25 | 81| | 82| X 1| 1 29-32 | 82| | 83| XX 2| 2 26-28 | 83| | 84| XX X X 4| 4 15-20 | 84| | 85| X X X X 4| 4 15-20 | 85| | 86|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 86| | 87|X 1| 1 29-32 | 87| | 88| XXX 3| 3 21-25 | 88| | 89|XXXXXXX 7| 7 4-8 !| 89| | 90|X X XXXXX 7| 7 4-8 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|XXXXX XX 7| 7 4-5 !| 50| | 54| X X XX 4| 4 10-14 | 54| | 57|XX X 3| 3 15-16 | 57| | 60| X X 2| 2 17-18 | 60| | 61|X XX X 4| 4 10-14 | 61| | 65|XXX X X 5| 5 7-9 !| 65| | 66|X XXXXXXX 8| 8 1-3 !| 66| | 68| XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 68| | 70| XXX 3| 3 15-16 | 70| | 75|XXX XX 5| 5 7-9 !| 75| | 76|X X XX X 5| 5 7-9 !| 76| | 80| X 1| 1 19 | 80| | 81|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 81| | 82| X X X X 4| 4 10-14 | 82| | 83| XXXXXXX 7| 7 4-5 !| 83| | 84|XXX X X X 6| 6 6 !| 84| | 85| X XX X 4| 4 10-14 | 85| | 87| X X 2| 2 17-18 | 87| | 88|X XX X 4| 4 10-14 | 88| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| XXXX X 5| 5 8-13 !| 50| | 51| X 1| 1 21-23 | 51| | 52| X X 2| 2 18-20 | 52| | 55|XXXXXXXX 8| 8 3-5 !| 55| | 58|X X XX 4| 4 14 | 58| | 59|X X X 3| 3 15-17 | 59| | 64| XX XXX 5| 5 8-13 !| 64| | 65| X 1| 1 21-23 | 65| | 66|X XX XX 5| 5 8-13 !| 66| | 68| X 1| 1 21-23 | 68| | 69| XX X 3| 3 15-17 | 69| | 71|XX X XX 5| 5 8-13 !| 71| | 74|XXX XXXXX 8| 8 3-5 !| 74| | 75|XX X X X 5| 5 8-13 !| 75| | 76| X XX XX 5| 5 8-13 !| 76| | 77|X XXXXXXX 8| 8 3-5 !| 77| | 78|X XXXXXX 7| 7 6-7 !| 78| | 81|X X 2| 2 18-20 | 81| | 83| XX X 3| 3 15-17 | 83| | 84| X XXXXXX 7| 7 6-7 !| 84| | 86|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 86| | 89| X X 2| 2 18-20 | 89| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT -------------------------------------- | Nr|F |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| X X 2| 2 11-13 | 50| | 55|XXX X 4| 4 6-7 !| 55| | 64| X X 2| 2 11-13 | 64| | 66| XX X 3| 3 8-10 | 66| | 71|XXX 3| 3 8-10 | 71| | 74|X X XXX 5| 5 4-5 !| 74| | 75| X X 2| 2 11-13 | 75| | 76| XXX X XX 6| 6 2-3 !| 76| | 77| X XX 3| 3 8-10 | 77| | 78|X XXX XX 6| 6 2-3 !| 78| | 84|XX X XX 5| 5 4-5 !| 84| | 86| X XX X 4| 4 6-7 !| 86| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 90| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D FOKSTROT ---------------------------------- | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 55|557757656 7.0| 7.0 7 | 55| | 74|462233564 3.0| 3.0 3 | 74| | 76|344565732 5.0| 5.0 5 | 76| | 78|675676371 6.0| 6.0 6 | 78| | 84|736424447 4.0| 4.0 4 | 84| | 86|213341215 2.0| 2.0 2 | 86| | 90|121112123 1.0| 1.0 1 | 90| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/33 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/33 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/33 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-28/33 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/33 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-30/33 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14/33 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-17/33 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 31-32/33 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-28/33 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/33 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/33 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/33 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/33 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-17/33 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-30/33 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/33 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/33 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11-13/33 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/33 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-10/33 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/33 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33/33 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/33 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-28/33 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 15-17/33 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/33 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-28/33 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 86 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/33 Para: Piotr Korzępa PARADIS Aleksandra Oleksińska Kłodzko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 87 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 31-32/33 Para: Krzysztof Szczepaniec BAWINEK Natalia Madejska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 88 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-28/33 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 89 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/33 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 90 Kl i Styl: Pow. 15 D FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/33 Para: Wiktor Łądka RYTM Aleksandra Domin Żory -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP Liczba par: 33 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50|XXX XXX 6| 6 8-12 !| 50| | 51| XX 2| 2 27-28 | 51| | 52| XX X 3| 3 21-26 | 52| | 54| X X 2| 2 27-28 | 54| | 55|XXX XXX 6| 6 8-12 !| 55| | 57| X 1| 1 29-31 | 57| | 58|X XX XX 5| 5 13-15 !| 58| | 59|X XX X 4| 4 16-20 | 59| | 60| 0| 0 32-33 | 60| | 61| X 1| 1 29-31 | 61| | 64|XXX XXXXX 8| 8 1-5 !| 64| | 65| XX X 3| 3 21-26 | 65| | 66| X X XXXX 6| 6 8-12 !| 66| | 68| XXX X X 5| 5 13-15 !| 68| | 69| X X XX 4| 4 16-20 | 69| | 70| X XX 3| 3 21-26 | 70| | 71|XX XXXX X 7| 7 6-7 !| 71| | 74|X X X X X 5| 5 13-15 !| 74| | 75| X XX 3| 3 21-26 | 75| | 76|XXXXXX XX 8| 8 1-5 !| 76| | 77| XXX XXXX 7| 7 6-7 !| 77| | 78|X XX XXX 6| 6 8-12 !| 78| | 80| X 1| 1 29-31 | 80| | 81|XX X 3| 3 21-26 | 81| | 82|X XXXXXXX 8| 8 1-5 !| 82| | 83| X X X X 4| 4 16-20 | 83| | 84|XXXX XX 6| 6 8-12 !| 84| | 85| 0| 0 32-33 | 85| | 86|XXXXX XXX 8| 8 1-5 !| 86| | 87| XX X 3| 3 21-26 | 87| | 88|XX XX 4| 4 16-20 | 88| | 89|X XXX 4| 4 16-20 | 89| | 90|XXX XXXXX 8| 8 1-5 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 51| X X XX 4| 4 9-11 | 51| | 52|XXXX XXXX 8| 8 1-3 !| 52| | 54|XXX X XX 6| 6 5-6 !| 54| | 57|X X 2| 2 16-17 | 57| | 59|X XX XXX 6| 6 5-6 !| 59| | 60| 0| 0 18 | 60| | 61| XX X 3| 3 12-15 | 61| | 65| X X X 3| 3 12-15 | 65| | 69|XXXXXXX X 8| 8 1-3 !| 69| | 70| XXX 3| 3 12-15 | 70| | 75| XX XXX 5| 5 7-8 !| 75| | 80| X X 2| 2 16-17 | 80| | 81|X XXX XXX 7| 7 4 !| 81| | 83|XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 83| | 85| X XXX X 5| 5 7-8 !| 85| | 87|X X X 3| 3 12-15 | 87| | 88| XX XX 4| 4 9-11 | 88| | 89|X XX X 4| 4 9-11 | 89| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 50| X X 2| 2 19-20 | 50| | 52| X 1| 1 21-23 | 52| | 54| X 1| 1 21-23 | 54| | 55|XXX XXX X 7| 7 4-7 !| 55| | 58|X X XX 4| 4 11-16 | 58| | 59| X 1| 1 21-23 | 59| | 64| X XX 3| 3 17-18 | 64| | 66|X XX X XX 6| 6 8-9 !| 66| | 68| XX X X 4| 4 11-16 | 68| | 69| X XX X X 5| 5 10 !| 69| | 71|XX 2| 2 19-20 | 71| | 74|X XXXXX X 7| 7 4-7 !| 74| | 75|X XX 3| 3 17-18 | 75| | 76|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 76| | 77|XX XXXXX 7| 7 4-7 !| 77| | 78|XXXXXX X 7| 7 4-7 !| 78| | 81|XXXX 4| 4 11-16 | 81| | 82| X XXXXX 6| 6 8-9 !| 82| | 83| X X XX 4| 4 11-16 | 83| | 84| X XXX 4| 4 11-16 | 84| | 85| X XXX 4| 4 11-16 | 85| | 86|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 86| | 90|X XXXXXXX 8| 8 3 !| 90| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 55| X XX 3| 3 7-9 | 55| | 66| X XX 3| 3 7-9 | 66| | 69|X XXXXXXX 8| 8 2-3 !| 69| | 74|XX X XX X 6| 6 4-6 !| 74| | 76|XXXXX XXX 8| 8 2-3 !| 76| | 77|X X 2| 2 10 | 77| | 78|X X X XXX 6| 6 4-6 !| 78| | 82| X X X 3| 3 7-9 | 82| | 86| XXXXX X 6| 6 4-6 !| 86| | 90|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 90| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 D QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 69|565324666 6.0| 6.0 6 | 69| | 74|342552443 4.0| 4.0 4 | 74| | 76|223666521 3.0| 3.0 3 | 76| | 78|656445354 5.0| 5.0 5 | 78| | 86|414231235 2.0| 2.0 2 | 86| | 90|131113112 1.0| 1.0 1 | 90| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 50 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/33 Para: Kacper Bebło SAMBA Sylwia Ślusarz Tarnobrzeg -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 51 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/33 Para: Ernest Biela BAWINEK Dorota Zajda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 52 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/33 Para: Kamil Dudek ELITA Katarzyna Piela Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 54 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/33 Para: Grzegorz Gniadek-Zając BAWINEK Beata Sypek Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 55 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/33 Para: Dawid Grygiel MARGO Agata Włodarczyk Leszno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 57 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 31-32/33 Para: Jakub Holona MIX Paulina Kudła Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 58 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-16/33 Para: Krzysztof Jesień RIVIERA Żaneta Piętka Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 59 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-23/33 Para: Emil Karwas JEDYNKA Klaudia Janik Łódź -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 60 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 33/33 Para: Dmytro Kondratyuk IMAGE Agnieszka Kolasińska Wyszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 61 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-30/33 Para: Piotr Liszka BAWINEK Agnieszka Piech Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 64 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/33 Para: Filip Mąkowski GRACJA Wiktoria Barylak Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 65 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-30/33 Para: Mariusz Noworyta BAWINEK Justyna Fatyga Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 66 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/33 Para: Mateusz Olender DANCE IMPERIUM Emilia Michalska Pruszków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 68 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-16/33 Para: Michał Piskorek RAGTIME Jolanta Liszkowska Kęty -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 69 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/33 Para: Bartosz Purta KADRYL Dominika Bielawska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 70 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-30/33 Para: Paweł Radzikowski DANCE CENTER Anna Rejmisz Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 71 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/33 Para: Marcin Zbigniew Rapacz BAWINEK Adrianna Ewa Napiórkowska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 74 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/33 Para: Szymon Szemiczek FALLAWAY Ewa Polesińska Opole -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 75 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17-18/33 Para: Szymon Szumny FANTAZJA Kinga Kochan Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 76 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/33 Para: Wojciech Szymaniec RONDO Aneta Wojak Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 77 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/33 Para: Krystian Szyrner IGLICA Joanna Iskra Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 78 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/33 Para: Jacek Szyszka CORTE TOP DANCE Maria Kania Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 80 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 31-32/33 Para: Adrian Wodowski SKT AGH Magdalena Duda Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 81 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-16/33 Para: Mateusz Wójcik SKT AGH Karolina Bujas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 82 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/33 Para: Michał Zdebski SEMPRE Agnieszka Niechciał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 83 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-16/33 Para: Dawid Zieliński EVOLUTION Karolina Łokas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 84 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-16/33 Para: Łukasz Ziętek CENTRUM TAŃCA Beata Mularczyk Radom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 85 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-16/33 Para: Łukasz Łukasiewicz STYL Elżbieta Oprzędkiewicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 86 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/33 Para: Piotr Korzępa PARADIS Aleksandra Oleksińska Kłodzko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 87 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27-30/33 Para: Krzysztof Szczepaniec BAWINEK Natalia Madejska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 88 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/33 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 89 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-26/33 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 90 Kl i Styl: Pow. 15 D QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/33 Para: Wiktor Łądka RYTM Aleksandra Domin Żory -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA, POW. 15 E SAMBA, POW. 15 E RUMBA, POW. Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia A | Jolanta Bechyne | Zielona Góra | | Sędzia B | Konrad Buczma | Lublin | | Sędzia C | Waldemar Dudek | Jastrzębie | | Sędzia D | Jacek Fidurski | Łódź | | Sędzia E | Aleksandra Krawczyk | Tarnowskie Góry | | Sędzia F | Piotr Nawara | Kraków | | Sędzia G | Paweł Szczęśniak | Kraków | | Sędzia H | Paweł Włodzimierz | Olsztyn | | Sędzia I | Tomasz Zoń | Wrocław | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Artur Drąg | Kraków | | | Mirosław Wolak | Kraków | | | Małgorzata Kocińska | Zielona Góra | | | Maryla Kowalik | Kraków | | | Katarzyna Kozłowska | Kędzierzyn-Koźle| | | Anna Czaja | Tarnów | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA Liczba par: 30 Runda: 1/16 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| XXX X 4| 4 17-21 | 1| | 2| X 1| 1 28-30 | 2| | 3|XX X XX 5| 5 15-16 !| 3| | 4|XXXXXX XX 8| 8 2 !| 4| | 5|XXXX X XX 7| 7 3-7 !| 5| | 6| X 1| 1 28-30 | 6| | 7| X X X 3| 3 22-26 | 7| | 8| X 1| 1 28-30 | 8| | 9|X XXX 4| 4 17-21 | 9| | 10|XX XX XX 6| 6 8-14 !| 10| | 11| XX X 3| 3 22-26 | 11| | 12| XXXXXXX 7| 7 3-7 !| 12| | 13| XX XX XX 6| 6 8-14 !| 13| | 14|X XXXXX 6| 6 8-14 !| 14| | 15| X XXX 4| 4 17-21 | 15| | 16|X XXX XXX 7| 7 3-7 !| 16| | 17|XXXXX 5| 5 15-16 !| 17| | 18|X XXXX X 6| 6 8-14 !| 18| | 19|X XX 3| 3 22-26 | 19| | 20| XXX X 4| 4 17-21 | 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 21| | 22| X XXX 4| 4 17-21 | 22| | 23|XXXXX XX 7| 7 3-7 !| 23| | 24|X XXXX X 6| 6 8-14 !| 24| | 25| X X 2| 2 27 | 25| | 26| X XX 3| 3 22-26 | 26| | 27|X XX X XX 6| 6 8-14 !| 27| | 28|XX XX X X 6| 6 8-14 !| 28| | 29| X XX 3| 3 22-26 | 29| | 30|XX XXXX X 7| 7 3-7 !| 30| -------------------------------------- Runda: 1/16 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X X 2| 2 9-13 | 1| | 2| X X 2| 2 9-13 | 2| | 6|X X 2| 2 9-13 | 6| | 7|XXX XX XX 7| 7 1-4 !| 7| | 8| X 1| 1 14 | 8| | 9|X XXX 4| 4 5-7 !| 9| | 11| XXX XXXX 7| 7 1-4 !| 11| | 15| XXXX 4| 4 5-7 !| 15| | 19|XXX XX XX 7| 7 1-4 !| 19| | 20| X XXXXXX 7| 7 1-4 !| 20| | 22| X X 2| 2 9-13 | 22| | 25| XX X 3| 3 8 | 25| | 26| X X 2| 2 9-13 | 26| | 29|XX X X 4| 4 5-7 !| 29| -------------------------------------- Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 3|XX XXXXX 7| 7 3-5 !| 3| | 4| XXXXX X 6| 6 6-9 !| 4| | 5| X XX X X 5| 5 10-14 !| 5| | 7| XX X 3| 3 17-18 | 7| | 9| 0| 0 23 | 9| | 10| X X XXXX 6| 6 6-9 !| 10| | 11|X X X 3| 3 17-18 | 11| | 12|XXXXXX X 7| 7 3-5 !| 12| | 13| XX XXX 5| 5 10-14 !| 13| | 14|X X XXX 5| 5 10-14 !| 14| | 15|X X 2| 2 19-21 | 15| | 16| XXXX X 5| 5 10-14 !| 16| | 17|X X 2| 2 19-21 | 17| | 18| XXX X 4| 4 15-16 | 18| | 19|XX X X 4| 4 15-16 | 19| | 20| X XXXXX 6| 6 6-9 !| 20| | 21| X XXXXXX 7| 7 3-5 !| 21| | 23|X XXXXXXX 8| 8 2 !| 23| | 24|X XX X XX 6| 6 6-9 !| 24| | 27|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 27| | 28| X X 2| 2 19-21 | 28| | 29|X 1| 1 22 | 29| | 30|XX XX X 5| 5 10-14 !| 30| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 3|XX XX X 5| 5 3-4 !| 3| | 4| X X XX 4| 4 5-9 !| 4| | 5|X X X 3| 3 10-11 | 5| | 10| XX XX 4| 4 5-9 !| 10| | 12| XXXXXX X 7| 7 1 !| 12| | 13|X X XX 4| 4 5-9 !| 13| | 14| X X 2| 2 12-13 | 14| | 16| XXX X 4| 4 5-9 !| 16| | 20|XX XX 4| 4 5-9 !| 20| | 21| X XXXX X 6| 6 2 !| 21| | 23| XXX X X 5| 5 3-4 !| 23| | 24|X 1| 1 14 | 24| | 27| X X 2| 2 12-13 | 27| | 30|X XX 3| 3 10-11 | 30| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA -------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 3|XX XX X X 6| 6 4-6 !| 3| | 4|XXXXX XX 7| 7 3 !| 4| | 10| XXXX 4| 4 8-9 | 10| | 12| XXX X XX 6| 6 4-6 !| 12| | 13|X X XX 4| 4 8-9 | 13| | 16|XXXX X 5| 5 7 | 16| | 20|XX XXX X 6| 6 4-6 !| 20| | 21| XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 21| | 23|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 23| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E CHA CHA CHA ---------------------------------- | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 3|216536531 2.0| 2.0 2 | 3| | 4|153454453 5.0| 5.0 5 | 4| | 12|335363265 3.0| 3.0 3 | 12| | 20|644622646 6.0| 6.0 6 | 20| | 21|522211112 1.0| 1.0 1 | 21| | 23|461145324 4.0| 4.0 4 | 23| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 25-29/30 Para: Piotr Augusewicz PASJA Monika Wądołowska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 25-29/30 Para: Bogusław Baran SEMPRE Justyna Wróblewska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/30 Para: Daniel Drzazga SEMPRE Aleksandra Sendecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/30 Para: Szymon Feliks BAWINEK Joanna Karcz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 10-11/30 Para: Przemysław Galik AKTAN Weronika Orzech Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 25-29/30 Para: Albert Gałek SEMPRE Agnieszka Wcisło Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 17-18/30 Para: Mikołaj Gregorek FORUM Julia Tkacz Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 30/30 Para: Karol Gryń SEMPRE Marta Jaglarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 23/30 Para: Jakub Jastrzębski TAKT Agata Kozak Legnica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/30 Para: Jan Jędrzejewski PROJEKT NM Emilia Artiuchow Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 11 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 17-18/30 Para: Krystian Kopieniak SEMPRE Natalia Wokulska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/30 Para: Dawid Kowalewski ST JABCZYŃSKA Klara Guettner Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/30 Para: Marcin Kuźlak ST ART DANCE Weronika Kosicka Sady -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-13/30 Para: Antoni Migała SEMPRE Natalia Bauer Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 19-21/30 Para: Michał Mroczek ST CIEPŁY Martyna Jasińska Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 16 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/30 Para: Grzegorz Owczarek DI SOMMA Paulina Pilarska Raszyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 19-21/30 Para: Krzysztof Pasierbek MIX Olga Pilor Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 18 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 15-16/30 Para: Alan Pendzich Centrum Tańca FIESTA Karolina Hassa KędzierzynKoźle -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 19 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 15-16/30 Para: Kamil Rejczyk BAWINEK Łucja Dobrucka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 20 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/30 Para: Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA Maria Kownacka Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 21 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/30 Para: Mateusz Rusin FANTAZJA Angelika Klimas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 22 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 25-29/30 Para: Kamil Safin SEMPRE Patrycja Baran Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 23 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/30 Para: Damian Smużyński ETIUDA Natalia Smużyńska Radomsko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 24 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14/30 Para: Marcin Solarz SEMPRE Magdalena Sołtysik Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 25 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 24/30 Para: Dominik Szyrszeń SOKÓŁ Aleksandra Koch Myślenice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 26 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/16 BARAŻ, Lokata: 25-29/30 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 27 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-13/30 Para: Jan Uthke RYTM Helena Warchał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 28 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 19-21/30 Para: Grzegorz Zając BAWINEK Marta Jakubas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 29 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/8 FINAŁU, Lokata: 22/30 Para: Kacper Zając AKSEL Klaudia Piszczela Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 30 Kl i Styl: Pow. 15 E CHA CHA CHA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 10-11/30 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XX X 3| 3 21-23 | 1| | 2|X 1| 1 27-29 | 2| | 3| XX 2| 2 24-26 | 3| | 4|XXX XX X 6| 6 9-15 !| 4| | 5|XXXX XXXX 8| 8 2-4 !| 5| | 6|X X X 3| 3 21-23 | 6| | 7| XX X XX 5| 5 16-18 !| 7| | 8| X X X 3| 3 21-23 | 8| | 9| 0| 0 30 | 9| | 10| X XXXX X 6| 6 9-15 !| 10| | 11|XXXXX XXX 8| 8 2-4 !| 11| | 12| XXXXXXX 7| 7 5-8 !| 12| | 13|XXX XXX 6| 6 9-15 !| 13| | 14| XXXXX X 6| 6 9-15 !| 14| | 15| X X 2| 2 24-26 | 15| | 16|X XXXX X 6| 6 9-15 !| 16| | 17|X XX X 4| 4 19-20 | 17| | 18|X XXXXXX 7| 7 5-8 !| 18| | 19| X X 2| 2 24-26 | 19| | 20|XX XX XXX 7| 7 5-8 !| 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 21| | 22| XX X XX 5| 5 16-18 !| 22| | 23|XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 23| | 24|XXX X X X 6| 6 9-15 !| 24| | 25| X 1| 1 27-29 | 25| | 26|X X XX 4| 4 19-20 | 26| | 27| XXXXXX 6| 6 9-15 !| 27| | 28| X X X XX 5| 5 16-18 !| 28| | 29| X 1| 1 27-29 | 29| | 30|XXX XXXX 7| 7 5-8 !| 30| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XXXX X X 6| 6 1-3 !| 1| | 2| X 1| 1 10 | 2| | 3|X XX XXX 6| 6 1-3 !| 3| | 6|XX XX X 5| 5 4 !| 6| | 8| X X 2| 2 7-9 | 8| | 9|X X 2| 2 7-9 | 9| | 15| X X 2| 2 7-9 | 15| | 17| XXXXX X 6| 6 1-3 !| 17| | 19| 0| 0 11-12 | 19| | 25| XX X 3| 3 5-6 !| 25| | 26| XXX 3| 3 5-6 !| 26| | 29| 0| 0 11-12 | 29| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XXXXXX XX 8| 8 1-3 !| 1| | 3|X XX X 4| 4 12-17 | 3| | 4|X XX X 4| 4 12-17 | 4| | 5|XX XXXXXX 8| 8 1-3 !| 5| | 6|X X 2| 2 20-22 | 6| | 7|X X X 3| 3 18-19 | 7| | 10| X X XX 4| 4 12-17 | 10| | 11|X X X 3| 3 18-19 | 11| | 12| X X X X 4| 4 12-17 | 12| | 13| XX X XX 5| 5 8-11 !| 13| | 14| X X XX 4| 4 12-17 | 14| | 16| XXXX XX 6| 6 6-7 !| 16| | 17|X XX X 4| 4 12-17 | 17| | 18| X XXXX 5| 5 8-11 !| 18| | 20| XXXXXXX 7| 7 4-5 !| 20| | 21|XXXXXXX 7| 7 4-5 !| 21| | 22| X 1| 1 23-24 | 22| | 23| XXXX X 5| 5 8-11 !| 23| | 24| X X 2| 2 20-22 | 24| | 25|XX XXXX 6| 6 6-7 !| 25| | 26|X 1| 1 23-24 | 26| | 27| XXXXXXXX 8| 8 1-3 !| 27| | 28| X X 2| 2 20-22 | 28| | 30|XX XX X 5| 5 8-11 !| 30| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA -------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X X XX 4| 4 8 | 1| | 5| XXXX XXX 7| 7 1-3 !| 5| | 13| XX X 3| 3 9-10 | 13| | 16|XXXXX XX 7| 7 1-3 !| 16| | 18|X X X 3| 3 9-10 | 18| | 20|XX XX X 5| 5 6-7 !| 20| | 21| X XXX X 5| 5 6-7 !| 21| | 23| XXXXX X 6| 6 4-5 !| 23| | 25| X 1| 1 11 | 25| | 27|XXXX XX 6| 6 4-5 !| 27| | 30|XX XXXXX 7| 7 1-3 !| 30| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E SAMBA ---------------------------------- | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 5|544423461 4.0| 4.0 4 | 5| | 16|711177317 3.0| 3.0 3 | 16| | 20|156652654 6.0| 6.0 6 | 20| | 21|625211125 1.0| 1.0 1 | 21| | 23|363346246 5.0| 5.0 5 | 23| | 27|232535732 2.0| 2.0 2 | 27| | 30|477764573 7.0| 7.0 7 | 30| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/30 Para: Piotr Augusewicz PASJA Monika Wądołowska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28/30 Para: Bogusław Baran SEMPRE Justyna Wróblewska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-17/30 Para: Daniel Drzazga SEMPRE Aleksandra Sendecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-17/30 Para: Szymon Feliks BAWINEK Joanna Karcz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/30 Para: Przemysław Galik AKTAN Weronika Orzech Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/30 Para: Albert Gałek SEMPRE Agnieszka Wcisło Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-19/30 Para: Mikołaj Gregorek FORUM Julia Tkacz Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/30 Para: Karol Gryń SEMPRE Marta Jaglarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/30 Para: Jakub Jastrzębski TAKT Agata Kozak Legnica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-17/30 Para: Jan Jędrzejewski PROJEKT NM Emilia Artiuchow Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 11 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-19/30 Para: Krystian Kopieniak SEMPRE Natalia Wokulska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-17/30 Para: Dawid Kowalewski ST JABCZYŃSKA Klara Guettner Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/30 Para: Marcin Kuźlak ST ART DANCE Weronika Kosicka Sady -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-17/30 Para: Antoni Migała SEMPRE Natalia Bauer Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/30 Para: Michał Mroczek ST CIEPŁY Martyna Jasińska Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 16 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/30 Para: Grzegorz Owczarek DI SOMMA Paulina Pilarska Raszyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 12-17/30 Para: Krzysztof Pasierbek MIX Olga Pilor Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 18 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/30 Para: Alan Pendzich Centrum Tańca FIESTA Karolina Hassa KędzierzynKoźle -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 19 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-30/30 Para: Kamil Rejczyk BAWINEK Łucja Dobrucka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 20 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/30 Para: Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA Maria Kownacka Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 21 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/30 Para: Mateusz Rusin FANTAZJA Angelika Klimas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 22 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/30 Para: Kamil Safin SEMPRE Patrycja Baran Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 23 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/30 Para: Damian Smużyński ETIUDA Natalia Smużyńska Radomsko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 24 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/30 Para: Marcin Solarz SEMPRE Magdalena Sołtysik Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 25 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/30 Para: Dominik Szyrszeń SOKÓŁ Aleksandra Koch Myślenice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 26 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-24/30 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 27 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/30 Para: Jan Uthke RYTM Helena Warchał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 28 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 20-22/30 Para: Grzegorz Zając BAWINEK Marta Jakubas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 29 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-30/30 Para: Kacper Zając AKSEL Klaudia Piszczela Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 30 Kl i Styl: Pow. 15 E SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/30 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XXXX X 5| 5 14-16 !| 1| | 2| X 1| 1 27-28 | 2| | 3| X XXX X 5| 5 14-16 !| 3| | 4|XXXX XXXX 8| 8 3-4 !| 4| | 5| XXXXX XX 7| 7 5-10 !| 5| | 6|X X 2| 2 26 | 6| | 7| X 1| 1 27-28 | 7| | 8| 0| 0 29-30 | 8| | 9| 0| 0 29-30 | 9| | 10| X XXXXXX 7| 7 5-10 !| 10| | 11|X XXXXX X 7| 7 5-10 !| 11| | 12|XXXXXX X 7| 7 5-10 !| 12| | 13|X X XXXX 6| 6 11-13 !| 13| | 14| XX XXXX 6| 6 11-13 !| 14| | 15|XX XX XX 6| 6 11-13 !| 15| | 16|XXXXX XX 7| 7 5-10 !| 16| | 17| XX X 3| 3 21-25 | 17| | 18|X X X X 4| 4 17-20 | 18| | 19|X X X X 4| 4 17-20 | 19| | 20|XX XXXXX 7| 7 5-10 !| 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 21| | 22| X X X 3| 3 21-25 | 22| | 23|XX XXXXXX 8| 8 3-4 !| 23| | 24| X X X 3| 3 21-25 | 24| | 25| XXX 3| 3 21-25 | 25| | 26|XX X 3| 3 21-25 | 26| | 27| X X X X 4| 4 17-20 | 27| | 28| XXX XX 5| 5 14-16 !| 28| | 29|X XXX 4| 4 17-20 | 29| | 30|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 30| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2|X X 2| 2 11 | 2| | 6| X 1| 1 12-13 | 6| | 7| 0| 0 14 | 7| | 8|X X XX 4| 4 6-10 !| 8| | 9| X X XXX 5| 5 4-5 !| 9| | 17| XXX X 4| 4 6-10 !| 17| | 18|X XXXXXX 7| 7 1-2 !| 18| | 19|X XXX X 5| 5 4-5 !| 19| | 22| XXX X 4| 4 6-10 !| 22| | 24|X X X X 4| 4 6-10 !| 24| | 25| X XX X 4| 4 6-10 !| 25| | 26| X 1| 1 12-13 | 26| | 27| XXXXX XX 7| 7 1-2 !| 27| | 29|XXXXXX 6| 6 3 !| 29| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1| XX X 3| 3 14-18 | 1| | 3| X X XXX 5| 5 9-12 !| 3| | 4|XX XXX XX 7| 7 4-6 !| 4| | 5| XXXX X 5| 5 9-12 !| 5| | 8| XX 2| 2 19-22 | 8| | 9| X 1| 1 23-25 | 9| | 10|XX XXX X 6| 6 7-8 !| 10| | 11|X X X 3| 3 14-18 | 11| | 12|X XXX X 5| 5 9-12 !| 12| | 13|X XX X 4| 4 13 !| 13| | 14| 0| 0 26 | 14| | 15|X X X 3| 3 14-18 | 15| | 16|XX XX XX 6| 6 7-8 !| 16| | 17| X X 2| 2 19-22 | 17| | 18| X X 2| 2 19-22 | 18| | 19| X 1| 1 23-25 | 19| | 20|XXXXXX XX 8| 8 2-3 !| 20| | 21| XXXXXXXX 8| 8 2-3 !| 21| | 22| X 1| 1 23-25 | 22| | 23|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 23| | 24|X X X 3| 3 14-18 | 24| | 25| X XX 3| 3 14-18 | 25| | 27| XXXX XXX 7| 7 4-6 !| 27| | 28| XX X XX 5| 5 9-12 !| 28| | 29|X X 2| 2 19-22 | 29| | 30|XX XXXXX 7| 7 4-6 !| 30| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA -------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 3|XXX X 4| 4 6-8 !| 3| | 4|X X XXX 5| 5 4-5 !| 4| | 5|XX X 3| 3 9-11 | 5| | 10| X 1| 1 13 | 10| | 12|X XXX X 5| 5 4-5 !| 12| | 13|X XX 3| 3 9-11 | 13| | 16| XXX X 4| 4 6-8 !| 16| | 20| X XXXXX 6| 6 3 !| 20| | 21| XXXXXXX 7| 7 1-2 !| 21| | 23| XXXXXX X 7| 7 1-2 !| 23| | 27| XX X X 4| 4 6-8 !| 27| | 28| X X 2| 2 12 | 28| | 30|XX X 3| 3 9-11 | 30| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E RUMBA ---------------------------------- | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 3|848836845 8.0| 8.0 8 | 3| | 4|167454772 6.0| 6.0 6 | 4| | 12|715543266 4.0| 4.0 4 | 12| | 16|223388428 2.0| 2.0 2 | 16| | 20|356725357 5.0| 5.0 5 | 20| | 21|434111133 1.0| 1.0 1 | 21| | 23|681262514 3.0| 3.0 3 | 23| | 27|572677681 7.0| 7.0 7 | 27| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-18/30 Para: Piotr Augusewicz PASJA Monika Wądołowska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27/30 Para: Bogusław Baran SEMPRE Justyna Wróblewska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 8/30 Para: Daniel Drzazga SEMPRE Aleksandra Sendecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/30 Para: Szymon Feliks BAWINEK Joanna Karcz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-11/30 Para: Przemysław Galik AKTAN Weronika Orzech Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/30 Para: Albert Gałek SEMPRE Agnieszka Wcisło Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 30/30 Para: Mikołaj Gregorek FORUM Julia Tkacz Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/30 Para: Karol Gryń SEMPRE Marta Jaglarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/30 Para: Jakub Jastrzębski TAKT Agata Kozak Legnica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13/30 Para: Jan Jędrzejewski PROJEKT NM Emilia Artiuchow Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 11 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-18/30 Para: Krystian Kopieniak SEMPRE Natalia Wokulska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/30 Para: Dawid Kowalewski ST JABCZYŃSKA Klara Guettner Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-11/30 Para: Marcin Kuźlak ST ART DANCE Weronika Kosicka Sady -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 26/30 Para: Antoni Migała SEMPRE Natalia Bauer Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-18/30 Para: Michał Mroczek ST CIEPŁY Martyna Jasińska Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 16 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/30 Para: Grzegorz Owczarek DI SOMMA Paulina Pilarska Raszyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/30 Para: Krzysztof Pasierbek MIX Olga Pilor Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 18 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/30 Para: Alan Pendzich Centrum Tańca FIESTA Karolina Hassa KędzierzynKoźle -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 19 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/30 Para: Kamil Rejczyk BAWINEK Łucja Dobrucka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 20 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/30 Para: Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA Maria Kownacka Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 21 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/30 Para: Mateusz Rusin FANTAZJA Angelika Klimas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 22 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23-25/30 Para: Kamil Safin SEMPRE Patrycja Baran Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 23 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/30 Para: Damian Smużyński ETIUDA Natalia Smużyńska Radomsko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 24 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-18/30 Para: Marcin Solarz SEMPRE Magdalena Sołtysik Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 25 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-18/30 Para: Dominik Szyrszeń SOKÓŁ Aleksandra Koch Myślenice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 26 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 28-29/30 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 27 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/30 Para: Jan Uthke RYTM Helena Warchał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 28 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/30 Para: Grzegorz Zając BAWINEK Marta Jakubas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 29 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-22/30 Para: Kacper Zając AKSEL Klaudia Piszczela Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 30 Kl i Styl: Pow. 15 E RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-11/30 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE Liczba par: 30 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XX XX X 5| 5 11-17 !| 1| | 2| X 1| 1 28-30 | 2| | 3|XXXXX XX 7| 7 4-9 !| 3| | 4|XXX XX XX 7| 7 4-9 !| 4| | 5|XX X X 4| 4 18-21 | 5| | 6|XX X XX 5| 5 11-17 !| 6| | 7|XX X 3| 3 22-25 | 7| | 8| X 1| 1 28-30 | 8| | 9|XX X XX 5| 5 11-17 !| 9| | 10| XX XXXXX 7| 7 4-9 !| 10| | 11| XXX X X 5| 5 11-17 !| 11| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 12| | 13| XXXXXXX 7| 7 4-9 !| 13| | 14| XXXX X 5| 5 11-17 !| 14| | 15| X X XX 4| 4 18-21 | 15| | 16|X XX XX 5| 5 11-17 !| 16| | 17|X X X 3| 3 22-25 | 17| | 18|X XXX X 5| 5 11-17 !| 18| | 19| X XX 3| 3 22-25 | 19| | 20| XXXXXXXX 8| 8 3 !| 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 21| | 22| X XX X 4| 4 18-21 | 22| | 23|X XXXXX X 7| 7 4-9 !| 23| | 24| XX 2| 2 26-27 | 24| | 25| X XX 3| 3 22-25 | 25| | 26|X 1| 1 28-30 | 26| | 27|X XX XXXX 7| 7 4-9 !| 27| | 28| X X X X 4| 4 18-21 | 28| | 29| X X 2| 2 26-27 | 29| | 30|XX XXX X 6| 6 10 !| 30| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 2| X 1| 1 12-13 | 2| | 5| XXXXX XX 7| 7 1 !| 5| | 7| X X 2| 2 9-11 | 7| | 8|X X XX 4| 4 4-6 !| 8| | 15| X X 2| 2 9-11 | 15| | 17| X XX X 4| 4 4-6 !| 17| | 19|XX XXXX 6| 6 2-3 !| 19| | 22| XX X X 4| 4 4-6 !| 22| | 24|XXXX XX 6| 6 2-3 !| 24| | 25|X XX 3| 3 7-8 | 25| | 26| X 1| 1 12-13 | 26| | 28| X X X 3| 3 7-8 | 28| | 29|X X 2| 2 9-11 | 29| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X XXXX XX 7| 7 1-4 !| 1| | 3| XXX XX 5| 5 11-15 !| 3| | 4| X XXXXX 6| 6 5-10 !| 4| | 5| XXXXX XX 7| 7 1-4 !| 5| | 6| 0| 0 23 | 6| | 8| X 1| 1 22 | 8| | 9|XX XX 4| 4 16-18 | 9| | 10| XXXXX 5| 5 11-15 !| 10| | 11|X X 2| 2 19-21 | 11| | 12|XX XXX X 6| 6 5-10 !| 12| | 13|X XX XXX 6| 6 5-10 !| 13| | 14|X X XX X 5| 5 11-15 !| 14| | 16| XX 2| 2 19-21 | 16| | 17| X X 2| 2 19-21 | 17| | 18|XX XXX 5| 5 11-15 !| 18| | 19|XX XX 4| 4 16-18 | 19| | 20|X XXXXXX 7| 7 1-4 !| 20| | 21| XXXXXX X 7| 7 1-4 !| 21| | 22| XX X X 4| 4 16-18 | 22| | 23|X XXX XX 6| 6 5-10 !| 23| | 24| XXXX X 5| 5 11-15 !| 24| | 27|XXXXX X 6| 6 5-10 !| 27| | 30|XX XXXX 6| 6 5-10 !| 30| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE -------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X 1| 1 13-15 | 1| | 3| X XX XXX 6| 6 2-6 !| 3| | 4| XXXX XX 6| 6 2-6 !| 4| | 5|XX XX X X 6| 6 2-6 !| 5| | 10| X 1| 1 13-15 | 10| | 12|XX XXX X 6| 6 2-6 !| 12| | 13|X XX XXX 6| 6 2-6 !| 13| | 14| X XX 3| 3 10-11 | 14| | 18| X 1| 1 13-15 | 18| | 20|XX XX X 5| 5 7-9 | 20| | 21| XX XXXXX 7| 7 1 !| 21| | 23| XX XXX 5| 5 7-9 | 23| | 24|X X 2| 2 12 | 24| | 27| XXXX X 5| 5 7-9 | 27| | 30|X XX 3| 3 10-11 | 30| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E JIVE ---------------------------------- | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 3|436435635 5.0| 5.0 5 | 3| | 4|151523541 3.0| 3.0 3 | 4| | 5|312342453 2.0| 2.0 2 | 5| | 12|244154314 4.0| 4.0 4 | 12| | 13|663666266 6.0| 6.0 6 | 13| | 21|525211122 1.0| 1.0 1 | 21| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13-15/30 Para: Piotr Augusewicz PASJA Monika Wądołowska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-30/30 Para: Bogusław Baran SEMPRE Justyna Wróblewska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/30 Para: Daniel Drzazga SEMPRE Aleksandra Sendecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/30 Para: Szymon Feliks BAWINEK Joanna Karcz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/30 Para: Przemysław Galik AKTAN Weronika Orzech Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 23/30 Para: Albert Gałek SEMPRE Agnieszka Wcisło Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/30 Para: Mikołaj Gregorek FORUM Julia Tkacz Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22/30 Para: Karol Gryń SEMPRE Marta Jaglarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/30 Para: Jakub Jastrzębski TAKT Agata Kozak Legnica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13-15/30 Para: Jan Jędrzejewski PROJEKT NM Emilia Artiuchow Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 11 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/30 Para: Krystian Kopieniak SEMPRE Natalia Wokulska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/30 Para: Dawid Kowalewski ST JABCZYŃSKA Klara Guettner Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/30 Para: Marcin Kuźlak ST ART DANCE Weronika Kosicka Sady -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/30 Para: Antoni Migała SEMPRE Natalia Bauer Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/30 Para: Michał Mroczek ST CIEPŁY Martyna Jasińska Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 16 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/30 Para: Grzegorz Owczarek DI SOMMA Paulina Pilarska Raszyn -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-21/30 Para: Krzysztof Pasierbek MIX Olga Pilor Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 18 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 13-15/30 Para: Alan Pendzich Centrum Tańca FIESTA Karolina Hassa KędzierzynKoźle -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 19 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/30 Para: Kamil Rejczyk BAWINEK Łucja Dobrucka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 20 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/30 Para: Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA Maria Kownacka Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 21 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/30 Para: Mateusz Rusin FANTAZJA Angelika Klimas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 22 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-18/30 Para: Kamil Safin SEMPRE Patrycja Baran Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 23 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/30 Para: Damian Smużyński ETIUDA Natalia Smużyńska Radomsko -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 24 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/30 Para: Marcin Solarz SEMPRE Magdalena Sołtysik Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 25 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-25/30 Para: Dominik Szyrszeń SOKÓŁ Aleksandra Koch Myślenice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 26 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 29-30/30 Para: Rafał Tkacz FORUM Jolanta Andrusiak Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 27 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-9/30 Para: Jan Uthke RYTM Helena Warchał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 28 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24-25/30 Para: Grzegorz Zając BAWINEK Marta Jakubas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 29 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 26-28/30 Para: Kacper Zając AKSEL Klaudia Piszczela Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 30 Kl i Styl: Pow. 15 E JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/30 Para: Ryszard Zięć SKT AGH Katarzyna Rębisz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X X X 3| 3 20 | 1| | 2| 0| 0 25-27 | 2| | 3| X X 2| 2 21-22 | 3| | 4|X XXXX X 6| 6 11-14 !| 4| | 5|X XXXXXXX 8| 8 3-8 !| 5| | 6|XX X XXXX 7| 7 9-10 !| 6| | 7|X 1| 1 23-24 | 7| | 8| 0| 0 25-27 | 8| | 9| X X 2| 2 21-22 | 9| | 10|X X XXXX 6| 6 11-14 !| 10| | 11| XXXXXXXX 8| 8 3-8 !| 11| | 12|XXXXXXXX 8| 8 3-8 !| 12| | 13| 0| 0 25-27 | 13| | 14| X XX X 4| 4 17-19 | 14| | 15| XXXX X 5| 5 15-16 !| 15| | 17|XXX XXXXX 8| 8 3-8 !| 17| | 19| X X XX 4| 4 17-19 | 19| | 20|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 21| | 22| X 1| 1 23-24 | 22| | 25|X XXXX 5| 5 15-16 !| 25| | 27|XXX X XX 6| 6 11-14 !| 27| | 28|XXXXXXX X 8| 8 3-8 !| 28| | 29| XX XXX X 6| 6 11-14 !| 29| | 31|XXXX XXX 7| 7 9-10 !| 31| | 32|XX XXXXXX 8| 8 3-8 !| 32| | 33| X X XX 4| 4 17-19 | 33| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X XXXXXXX 8| 8 1-2 !| 1| | 2| X X 2| 2 7 | 2| | 3|X 1| 1 8 | 3| | 7| 0| 0 9-11 | 7| | 8| X X X 3| 3 5-6 !| 8| | 9| 0| 0 9-11 | 9| | 13| 0| 0 9-11 | 13| | 14|XXXXXXXX 8| 8 1-2 !| 14| | 19| X XX 3| 3 5-6 !| 19| | 22|XXX XX X 6| 6 3 !| 22| | 33| X X X XX 5| 5 4 !| 33| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XX XX 4| 4 11-18 | 1| | 4| XX XX X 5| 5 10 !| 4| | 5|X XXX XXX 7| 7 2-6 !| 5| | 6| XXX X XX 6| 6 7-9 !| 6| | 8| XX X 3| 3 19-20 | 8| | 10|XX X X 4| 4 11-18 | 10| | 11|X XXXXXX 7| 7 2-6 !| 11| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 12| | 14|XX X X 4| 4 11-18 | 14| | 15| XX X 3| 3 19-20 | 15| | 17| X XXXXX 6| 6 7-9 !| 17| | 19|XX X X 4| 4 11-18 | 19| | 20| XX XXXX 6| 6 7-9 !| 20| | 21| XXXX XXX 7| 7 2-6 !| 21| | 22| XXX X 4| 4 11-18 | 22| | 25|X X 2| 2 21 | 25| | 27| X 1| 1 22 | 27| | 28|XXXX XXX 7| 7 2-6 !| 28| | 29|X X X X 4| 4 11-18 | 29| | 31|XX X X 4| 4 11-18 | 31| | 32|XXXXX XX 7| 7 2-6 !| 32| | 33| XXX X 4| 4 11-18 | 33| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI -------------------------------------- | Nr|WA |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 4| X 1| 1 9-10 | 4| | 5|X X XX X 5| 5 7-8 | 5| | 6| X 1| 1 9-10 | 6| | 11|XXX X XXX 7| 7 2-4 !| 11| | 12| XXXXX 5| 5 7-8 | 12| | 17|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 17| | 20|X XXXXXX 7| 7 2-4 !| 20| | 21| XX XXXX 6| 6 5-6 !| 21| | 28|XX XXXXX 7| 7 2-4 !| 28| | 32|XXXXX X 6| 6 5-6 !| 32| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI ---------------------------------- | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 11|611255235 2.0| 2.0 2 | 11| | 17|122112123 1.0| 1.0 1 | 17| | 20|356334652 5.0| 5.0 5 | 20| | 21|245641344 3.0| 3.0 3 | 21| | 28|434563461 4.0| 4.0 4 | 28| | 32|563426516 6.0| 6.0 6 | 32| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-18/27 Para: Piotr Augusewicz PASJA Monika Wądołowska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23/27 Para: Bogusław Baran SEMPRE Justyna Wróblewska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24/27 Para: Daniel Drzazga SEMPRE Aleksandra Sendecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/27 Para: Szymon Feliks BAWINEK Joanna Karcz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/27 Para: Przemysław Galik AKTAN Weronika Orzech Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/27 Para: Albert Gałek SEMPRE Agnieszka Wcisło Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/27 Para: Mikołaj Gregorek FORUM Julia Tkacz Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/27 Para: Karol Gryń SEMPRE Marta Jaglarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/27 Para: Jakub Jastrzębski TAKT Agata Kozak Legnica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-18/27 Para: Jan Jędrzejewski PROJEKT NM Emilia Artiuchow Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 11 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/27 Para: Krystian Kopieniak SEMPRE Natalia Wokulska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/27 Para: Dawid Kowalewski ST JABCZYŃSKA Klara Guettner Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/27 Para: Marcin Kuźlak ST ART DANCE Weronika Kosicka Sady -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-18/27 Para: Antoni Migała SEMPRE Natalia Bauer Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 19-20/27 Para: Michał Mroczek ST CIEPŁY Martyna Jasińska Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/27 Para: Krzysztof Pasierbek MIX Polska Olga Pilor Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 19 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-18/27 Para: Kamil Rejczyk BAWINEK Łucja Dobrucka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 20 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/27 Para: Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA Maria Kownacka Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 21 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/27 Para: Mateusz Rusin FANTAZJA Angelika Klimas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 22 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-18/27 Para: Kamil Safin SEMPRE Patrycja Baran Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 25 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21/27 Para: Dominik Szyrszeń SOKÓŁ Aleksandra Koch Myślenice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 27 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22/27 Para: Jan Uthke RYTM Helena Warchał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 28 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/27 Para: Grzegorz Maria Zając BAWINEK Marta Jakubas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 29 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-18/27 Para: Kacper Zając AKSEL Klaudia Piszczela Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 31 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-18/27 Para: Sebastian Bijak DANCE TEAM Agnieszka Bijak-Dobrowolska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 32 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/27 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 33 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC ANGIELSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 11-18/27 Para: Krzysztof Mazur MARENGO Anna Jaśkaniec DąbrowaGórnicza -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 15 E WALC ANGIELSKI, POW. 15 E TANGO, POW. 15 E WALC WIE Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia A | Krzysztof Byszewski | Białystok | | Sędzia B | Waldemar Dudek | Jastrzębie | | Sędzia C | Małgorzata Dziedziczak | Kielce | | Sędzia D | Monika Heinze | Kraków | | Sędzia E | Aleksandra Krawczyk | Tarnowskie Góry | | Sędzia F | Piotr Syget | Oława | | Sędzia G | Paweł Szajda | Opole | | Sędzia H | Marta Włodarczyk | Łódź | | Sędzia I | Marcin Kiszteliński | Częstochowa | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Artur Drąg | Kraków | | | Mirosław Wolak | Kraków | | | Małgorzata Kocińska | Zielona Góra | | | Maryla Kowalik | Kraków | | | Katarzyna Kozłowska | Kędzierzyn-Koźle| | | Anna Czaja | Tarnów | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XX X X 4| 4 16-20 | 1| | 2|XXX X 4| 4 16-20 | 2| | 3|X X XX 4| 4 16-20 | 3| | 4| X X 2| 2 24-26 | 4| | 5| XX XXXXX 7| 7 5-7 !| 5| | 6| XXX XXX 6| 6 8-13 !| 6| | 7| X XX 3| 3 21-23 | 7| | 8|X X 2| 2 24-26 | 8| | 9| 0| 0 27 | 9| | 10| X XXXXX 6| 6 8-13 !| 10| | 11|XXXXX XXX 8| 8 2-4 !| 11| | 12|XXX XXXX 7| 7 5-7 !| 12| | 13|X X 2| 2 24-26 | 13| | 14|X X X 3| 3 21-23 | 14| | 15| XXXXXX 6| 6 8-13 !| 15| | 17| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 17| | 19| X XX 3| 3 21-23 | 19| | 20|XX X XXXX 7| 7 5-7 !| 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 21| | 22|XXXXX X 6| 6 8-13 !| 22| | 25| XXXXX X 6| 6 8-13 !| 25| | 27| X XX XX 5| 5 14-15 !| 27| | 28|X X XXXX 6| 6 8-13 !| 28| | 29| XXX X 4| 4 16-20 | 29| | 31|XX X XX 5| 5 14-15 !| 31| | 32|X XXXXXXX 8| 8 2-4 !| 32| | 33|XX X X 4| 4 16-20 | 33| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XX XXX XX 7| 7 1 !| 1| | 2| X X X 3| 3 7-8 | 2| | 3|XX X XX 5| 5 5-6 !| 3| | 4| X XXXX 5| 5 5-6 !| 4| | 7| XX 2| 2 9 | 7| | 8| X 1| 1 10-11 | 8| | 9| 0| 0 12 | 9| | 13| X 1| 1 10-11 | 13| | 14|X XX XXX 6| 6 2-4 !| 14| | 19| X X X 3| 3 7-8 | 19| | 29|X X X XXX 6| 6 2-4 !| 29| | 33|XX X XX X 6| 6 2-4 !| 33| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X XXX X 5| 5 11 !| 1| | 3| X X 2| 2 16-21 | 3| | 4| X X 2| 2 16-21 | 4| | 5|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 5| | 6|XXXX XXX 7| 7 7-9 !| 6| | 10| X X 2| 2 16-21 | 10| | 11|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 11| | 12|XXXXXXXX 8| 8 5-6 !| 12| | 14|XX 2| 2 16-21 | 14| | 15| XX 2| 2 16-21 | 15| | 17|X XXXXXXX 8| 8 5-6 !| 17| | 20|X XXXXXX 7| 7 7-9 !| 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 21| | 22|XXX XXX X 7| 7 7-9 !| 22| | 25| X X X 3| 3 12-15 !| 25| | 27| XX X 3| 3 12-15 !| 27| | 28| XXXXXX 6| 6 10 !| 28| | 29| X X X 3| 3 12-15 !| 29| | 31| X X 2| 2 16-21 | 31| | 32|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 32| | 33|XX X 3| 3 12-15 !| 33| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO -------------------------------------- | Nr|T |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X 1| 1 10-13 | 1| | 5| XXXX XXX 7| 7 5-6 !| 5| | 6| X 1| 1 10-13 | 6| | 11|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 11| | 12| XX XXXX 6| 6 7 !| 12| | 17|XXXXXXXXX 9| 9 1-2 !| 17| | 20|X XXXXXX 7| 7 5-6 !| 20| | 21|XXXXXX XX 8| 8 3-4 !| 21| | 22| X 1| 1 10-13 | 22| | 25| 0| 0 14-15 | 25| | 27| 0| 0 14-15 | 27| | 28| X X 2| 2 9 | 28| | 29| X 1| 1 10-13 | 29| | 32|XXXXXXXX 8| 8 3-4 !| 32| | 33|X X X 3| 3 8 | 33| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E TANGO ---------------------------------- | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 5|527445575 6.0| 6.0 6 | 5| | 11|712357431 2.0| 2.0 2 | 11| | 12|375771364 7.0| 7.0 7 | 12| | 17|651122116 1.0| 1.0 1 | 17| | 20|236536622 3.0| 3.0 3 | 20| | 21|144663257 5.0| 5.0 5 | 21| | 32|463214743 4.0| 4.0 4 | 32| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/27 Para: Piotr Augusewicz PASJA Monika Wądołowska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 22-23/27 Para: Bogusław Baran SEMPRE Justyna Wróblewska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-21/27 Para: Daniel Drzazga SEMPRE Aleksandra Sendecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-21/27 Para: Szymon Feliks BAWINEK Joanna Karcz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/27 Para: Przemysław Galik AKTAN Weronika Orzech Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/27 Para: Albert Gałek SEMPRE Agnieszka Wcisło Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24/27 Para: Mikołaj Gregorek FORUM Julia Tkacz Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-26/27 Para: Karol Gryń SEMPRE Marta Jaglarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27/27 Para: Jakub Jastrzębski TAKT Agata Kozak Legnica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-21/27 Para: Jan Jędrzejewski PROJEKT NM Emilia Artiuchow Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 11 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/27 Para: Krystian Kopieniak SEMPRE Natalia Wokulska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/27 Para: Dawid Kowalewski ST JABCZYŃSKA Klara Guettner Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-26/27 Para: Marcin Kuźlak ST ART DANCE Weronika Kosicka Sady -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-21/27 Para: Antoni Migała SEMPRE Natalia Bauer Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-21/27 Para: Michał Mroczek ST CIEPŁY Martyna Jasińska Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/27 Para: Krzysztof Pasierbek MIX Polska Olga Pilor Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 19 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 22-23/27 Para: Kamil Rejczyk BAWINEK Łucja Dobrucka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 20 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/27 Para: Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA Maria Kownacka Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 21 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/27 Para: Mateusz Rusin FANTAZJA Angelika Klimas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 22 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/27 Para: Kamil Safin SEMPRE Patrycja Baran Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 25 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 14-15/27 Para: Dominik Szyrszeń SOKÓŁ Aleksandra Koch Myślenice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 27 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 14-15/27 Para: Jan Uthke RYTM Helena Warchał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 28 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/27 Para: Grzegorz Maria Zając BAWINEK Marta Jakubas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 29 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-13/27 Para: Kacper Zając AKSEL Klaudia Piszczela Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 31 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 16-21/27 Para: Sebastian Bijak DANCE TEAM Agnieszka Bijak-Dobrowolska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 32 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/27 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 33 Kl i Styl: Pow. 15 E TANGO, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/27 Para: Krzysztof Mazur MARENGO Anna Jaśkaniec DąbrowaGórnicza -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X X X 3| 3 19-24 | 1| | 2|XXXX X 5| 5 11-14 !| 2| | 3|X X X 3| 3 19-24 | 3| | 4| XXXX X 5| 5 11-14 !| 4| | 5|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 5| | 6|X X XXXXX 7| 7 5-9 !| 6| | 7| XXX X 4| 4 15-18 !| 7| | 8| XX X X 4| 4 15-18 !| 8| | 9| X X 2| 2 25-26 | 9| | 10| XXX X 4| 4 15-18 !| 10| | 11|XXX X XXX 7| 7 5-9 !| 11| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 12| | 13| X X 2| 2 25-26 | 13| | 14|XX XX 4| 4 15-18 !| 14| | 15| XXXX X 5| 5 11-14 !| 15| | 17| X XXXXX 6| 6 10 !| 17| | 19| 0| 0 27 | 19| | 20| XXXXXXX 7| 7 5-9 !| 20| | 21|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 21| | 22|XXX X X 5| 5 11-14 !| 22| | 25|XX XXX XX 7| 7 5-9 !| 25| | 27| X X X 3| 3 19-24 | 27| | 28| XXX XXXX 7| 7 5-9 !| 28| | 29|XX X 3| 3 19-24 | 29| | 31|X X X 3| 3 19-24 | 31| | 32|XXXXXXXXX 9| 9 1-4 !| 32| | 33|X X X 3| 3 19-24 | 33| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X XXXXX 6| 6 1-2 !| 1| | 3| 0| 0 9 | 3| | 9| X 1| 1 7-8 | 9| | 13| X 1| 1 7-8 | 13| | 19| X X 2| 2 6 | 19| | 27|X X X X 4| 4 3-4 !| 27| | 29| XX X 3| 3 5 | 29| | 31|XX X XXX 6| 6 1-2 !| 31| | 33| X XX X 4| 4 3-4 !| 33| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X X X 3| 3 17 | 1| | 2| X X 2| 2 18-20 | 2| | 4| XXX X X 5| 5 11-12 !| 4| | 5| X XXXXX 6| 6 7-10 !| 5| | 6|X XXXXXX 7| 7 5-6 !| 6| | 7| X 1| 1 21-22 | 7| | 8| XX X X 4| 4 13-16 | 8| | 10| X 1| 1 21-22 | 10| | 11|XXXXX XXX 8| 8 2-4 !| 11| | 12| XXXXX X 6| 6 7-10 !| 12| | 14| X X 2| 2 18-20 | 14| | 15|X X X X 4| 4 13-16 | 15| | 17|X XX XXX 6| 6 7-10 !| 17| | 20|X XXXXXX 7| 7 5-6 !| 20| | 21|XXXX XXXX 8| 8 2-4 !| 21| | 22|XXXX X 5| 5 11-12 !| 22| | 25|XX XX XX 6| 6 7-10 !| 25| | 27| X X 2| 2 18-20 | 27| | 28| XXXXXXXX 8| 8 2-4 !| 28| | 31|XX X X 4| 4 13-16 | 31| | 32|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 32| | 33|XX X X 4| 4 13-16 | 33| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI -------------------------------------- | Nr|WW |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 4| X X 2| 2 10-11 | 4| | 5| XXXXXX 6| 6 4-5 !| 5| | 6| X X X 3| 3 9 | 6| | 11|X X XXX 5| 5 6-7 !| 11| | 12| XX XXXX 6| 6 4-5 !| 12| | 17|XXXXX X X 7| 7 1-3 !| 17| | 20|X XXX 4| 4 8 | 20| | 21| XXXX X 5| 5 6-7 !| 21| | 22|XX 2| 2 10-11 | 22| | 25| 0| 0 12 | 25| | 28|XX X XXXX 7| 7 1-3 !| 28| | 32|X XXXXXX 7| 7 1-3 !| 32| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E WALC WIEDEŃSKI ---------------------------------- | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 5|527554467 6.0| 6.0 6 | 5| | 11|452267335 4.0| 4.0 4 | 11| | 12|175775544 5.0| 5.0 5 | 12| | 17|761326123 2.0| 2.0 2 | 17| | 21|234433256 3.0| 3.0 3 | 21| | 28|616642671 7.0| 7.0 7 | 28| | 32|343111712 1.0| 1.0 1 | 32| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 17/27 Para: Piotr Augusewicz PASJA Monika Wądołowska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/27 Para: Bogusław Baran SEMPRE Justyna Wróblewska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 27/27 Para: Daniel Drzazga SEMPRE Aleksandra Sendecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/27 Para: Szymon Feliks BAWINEK Joanna Karcz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/27 Para: Przemysław Galik AKTAN Weronika Orzech Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/27 Para: Albert Gałek SEMPRE Agnieszka Wcisło Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/27 Para: Mikołaj Gregorek FORUM Julia Tkacz Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-16/27 Para: Karol Gryń SEMPRE Marta Jaglarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-26/27 Para: Jakub Jastrzębski TAKT Agata Kozak Legnica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21-22/27 Para: Jan Jędrzejewski PROJEKT NM Emilia Artiuchow Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 11 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/27 Para: Krystian Kopieniak SEMPRE Natalia Wokulska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/27 Para: Dawid Kowalewski ST JABCZYŃSKA Klara Guettner Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-26/27 Para: Marcin Kuźlak ST ART DANCE Weronika Kosicka Sady -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/27 Para: Antoni Migała SEMPRE Natalia Bauer Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-16/27 Para: Michał Mroczek ST CIEPŁY Martyna Jasińska Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/27 Para: Krzysztof Pasierbek MIX Polska Olga Pilor Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 19 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 24/27 Para: Kamil Rejczyk BAWINEK Łucja Dobrucka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 20 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/27 Para: Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA Maria Kownacka Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 21 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/27 Para: Mateusz Rusin FANTAZJA Angelika Klimas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 22 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/27 Para: Kamil Safin SEMPRE Patrycja Baran Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 25 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/27 Para: Dominik Szyrszeń SOKÓŁ Aleksandra Koch Myślenice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 27 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/27 Para: Jan Uthke RYTM Helena Warchał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 28 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/27 Para: Grzegorz Maria Zając BAWINEK Marta Jakubas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 29 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23/27 Para: Kacper Zając AKSEL Klaudia Piszczela Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 31 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-16/27 Para: Sebastian Bijak DANCE TEAM Agnieszka Bijak-Dobrowolska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 32 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/27 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 33 Kl i Styl: Pow. 15 E WALC WIEDEŃSKI, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 13-16/27 Para: Krzysztof Mazur MARENGO Anna Jaśkaniec DąbrowaGórnicza -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP Liczba par: 27 Runda: 1/8 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X X X 3| 3 18-22 | 1| | 2|XX X 3| 3 18-22 | 2| | 3|X X X 3| 3 18-22 | 3| | 4| XXXXXXX 7| 7 7-10 !| 4| | 5|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !| 5| | 6| XXX XX 5| 5 13-15 !| 6| | 7| 0| 0 25-27 | 7| | 8| X XX 3| 3 18-22 | 8| | 9| 0| 0 25-27 | 9| | 10| XXX 3| 3 18-22 | 10| | 11|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !| 11| | 12|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !| 12| | 13| X X 2| 2 23 | 13| | 14| X 1| 1 24 | 14| | 15| XXXX 4| 4 16-17 | 15| | 17|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !| 17| | 19| 0| 0 25-27 | 19| | 20| XXXX XXX 7| 7 7-10 !| 20| | 21|XX XXXXX 7| 7 7-10 !| 21| | 22|XXX X X 5| 5 13-15 !| 22| | 25| X XXX 4| 4 16-17 | 25| | 27|X X X XX 5| 5 13-15 !| 27| | 28|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !| 28| | 29|X XXX XX 6| 6 11-12 !| 29| | 31|XX X XXXX 7| 7 7-10 !| 31| | 32|XXXXXXXXX 9| 9 1-6 !| 32| | 33|XX X XX X 6| 6 11-12 !| 33| -------------------------------------- Runda: 1/8 BARAŻ, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|XX XXX X 6| 6 3-4 !| 1| | 2| X 1| 1 10-12 | 2| | 3|XX X X 4| 4 5-6 !| 3| | 7| X XX 3| 3 7 !| 7| | 8| X 1| 1 10-12 | 8| | 9|X X 2| 2 8-9 | 9| | 10| XXXX 4| 4 5-6 !| 10| | 13| XX 2| 2 8-9 | 13| | 14|XX X XXXX 7| 7 2 !| 14| | 15| XXXXX X 6| 6 3-4 !| 15| | 19| X 1| 1 10-12 | 19| | 25|XXXXXXXX 8| 8 1 !| 25| -------------------------------------- Runda: 1/4 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 1|X X 2| 2 18-20 | 1| | 3|XX 2| 2 18-20 | 3| | 4| XXXX XX 6| 6 7-11 !| 4| | 5| XXXXXX 6| 6 7-11 !| 5| | 6|X X X XXX 6| 6 7-11 !| 6| | 7| 0| 0 22 | 7| | 10| X XX 3| 3 14-17 | 10| | 11|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 11| | 12|X XXXXXX 7| 7 6 !| 12| | 14|XX X XX X 6| 6 7-11 !| 14| | 15| X X X 3| 3 14-17 | 15| | 17| XXXXXXXX 8| 8 4-5 !| 17| | 20|XX XXXXXX 8| 8 4-5 !| 20| | 21| XXX XX 5| 5 12 !| 21| | 22|XX XXX X 6| 6 7-11 !| 22| | 25| X 1| 1 21 | 25| | 27| XX 2| 2 18-20 | 27| | 28|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 28| | 29| X X X 3| 3 14-17 | 29| | 31|XX X X 4| 4 13 !| 31| | 32|XXXXXXXXX 9| 9 1-3 !| 32| | 33|X X X 3| 3 14-17 | 33| -------------------------------------- Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP -------------------------------------- | Nr|Q |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHI Sm| typ w|par| |---|------------|---------------|---| | 4| XX 2| 2 10-11 | 4| | 5| XXX X 4| 4 5-7 !| 5| | 6| X X 2| 2 10-11 | 6| | 11|XXXXXXXXX 9| 9 1 !| 11| | 12| XX XX 4| 4 5-7 !| 12| | 14|X 1| 1 12-13 | 14| | 17| XXX XXX 6| 6 4 !| 17| | 20|X XX X 4| 4 5-7 !| 20| | 21| XXXXXXXX 8| 8 2 !| 21| | 22|XX X 3| 3 8-9 | 22| | 28| X X X 3| 3 8-9 | 28| | 31|X 1| 1 12-13 | 31| | 32|XXXXXX X 7| 7 3 !| 32| -------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 15 E QUICKSTEP ---------------------------------- | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHI Msc| miej ata |par| |---|-------------|----------|---| | 5|577453475 6.0| 6.0 6 | 5| | 11|412145213 1.0| 1.0 1 | 11| | 12|154777757 7.0| 7.0 7 | 12| | 17|741336121 2.0| 2.0 2 | 17| | 20|636514562 5.0| 5.0 5 | 20| | 21|225662344 4.0| 4.0 4 | 21| | 32|363221636 3.0| 3.0 3 | 32| ---------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 1 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/27 Para: Piotr Augusewicz PASJA Monika Wądołowska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 2 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/27 Para: Bogusław Baran SEMPRE Justyna Wróblewska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 3 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/27 Para: Daniel Drzazga SEMPRE Aleksandra Sendecka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 4 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/27 Para: Szymon Feliks BAWINEK Joanna Karcz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 5 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/27 Para: Przemysław Galik AKTAN Weronika Orzech Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 6 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/27 Para: Albert Gałek SEMPRE Agnieszka Wcisło Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 7 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 22/27 Para: Mikołaj Gregorek FORUM Julia Tkacz Zabrze -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 8 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/27 Para: Karol Gryń SEMPRE Marta Jaglarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 9 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23-24/27 Para: Jakub Jastrzębski TAKT Agata Kozak Legnica -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 10 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-17/27 Para: Jan Jędrzejewski PROJEKT NM Emilia Artiuchow Słubice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 11 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/27 Para: Krystian Kopieniak SEMPRE Natalia Wokulska Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 12 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/27 Para: Dawid Kowalewski ST JABCZYŃSKA Klara Guettner Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 13 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 23-24/27 Para: Marcin Kuźlak ST ART DANCE Weronika Kosicka Sady -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 14 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/27 Para: Antoni Migała SEMPRE Natalia Bauer Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 15 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-17/27 Para: Michał Mroczek ST CIEPŁY Martyna Jasińska Jaworzno -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 17 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/27 Para: Krzysztof Pasierbek MIX Polska Olga Pilor Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 19 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/8 BARAŻ, Lokata: 25-27/27 Para: Kamil Rejczyk BAWINEK Łucja Dobrucka Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 20 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/27 Para: Alan Rogowski CT BLANKA WINIARSKA Maria Kownacka Poznań -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 21 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/27 Para: Mateusz Rusin FANTAZJA Angelika Klimas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 22 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/27 Para: Kamil Safin SEMPRE Patrycja Baran Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 25 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 21/27 Para: Dominik Szyrszeń SOKÓŁ Aleksandra Koch Myślenice -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 27 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 18-20/27 Para: Jan Uthke RYTM Helena Warchał Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 28 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/27 Para: Grzegorz Maria Zając BAWINEK Marta Jakubas Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 29 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-17/27 Para: Kacper Zając AKSEL Klaudia Piszczela Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 31 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12-13/27 Para: Sebastian Bijak DANCE TEAM Agnieszka Bijak-Dobrowolska Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 32 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/27 Para: Jeremiasz Fronc KARISMA Milena Ślósarz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 33 Kl i Styl: Pow. 15 E QUICKSTEP, Runda: 1/4 FINAŁU, Lokata: 14-17/27 Para: Krzysztof Mazur MARENGO Anna Jaśkaniec DąbrowaGórnicza -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA, POW. 18 OPEN SAMBA, POW. 18 OPEN RU Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Adam Berkowicz | Jasło | | Sędzia B | Janusz Biały | Kraków | | Sędzia C | Andrzej Bieniek | Wrocław | | Sędzia D | Anna Jabczyńska | Wrocław | | Sędzia E | Przemysław Łowicki | Warszawa | | Sędzia F | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia G | Grzegorz Rybicki | Tomaszów Mazow. | | Sędzia H | Stanisław Smoroń | Kraków | | Sędzia I | Marek Trzemżalski | Gliwice | | Sędzia J | Ada Wantuch | Kraków | | Sędzia K | Wojciech Wójtowicz | Rzeszów | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA Liczba par: 12 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA ---------------------------------------- | Nr|CC |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 91| X XX XXX 6| 6 6-7 !| 91| | 92|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 92| | 93| XXXX X X 6| 6 6-7 !| 93| | 94| XX X 3| 3 9-10 | 94| | 95| X 1| 1 12 | 95| | 96|XXXX X XX 7| 7 4-5 !| 96| | 98| X X XXXXX 7| 7 4-5 !| 98| | 99|X X X 3| 3 9-10 | 99| |100| XX XX 4| 4 8 |100| |101|XX XXXXXX X 9| 9 2 !|101| |103|XXX XXXX X 8| 8 3 !|103| |104|XX 2| 2 11 |104| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN CHA CHA CHA ------------------------------------ | Nr|CC | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 91|66332765527 6.0| 6.0 6 | 91| | 92|24627223242 2.0| 2.0 2 | 92| | 93|75765677633 7.0| 7.0 7 | 93| | 96|42146544714 4.0| 4.0 4 | 96| | 98|57274456455 5.0| 5.0 5 | 98| |101|33453331166 3.0| 3.0 3 |101| |103|11511112371 1.0| 1.0 1 |103| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 91 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/12 Para: Michał Barakowski MISTRAL Polska Anna Kaczmarek Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 92 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/12 Para: Mateusz Ostrowski DŻET Polska Marzena Dudek Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 93 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/12 Para: Michał Szeliga AKSEL Polska Katarzyna Przydział Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 94 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/12 Para: Michał Gumkowski EMKA DANCE ACADEMY Polska Sylwia Madeńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 95 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/12 Para: Dariusz Jabłoński KADRYL Polska Ada Pokorska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 96 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/12 Para: Kamil Andrzejewski AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Rucińska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 98 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/12 Para: Sergey Chernenko CANTINERO Polska Joanna Surówka Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 99 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9-10/12 Para: Szymon Harazim ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Polska Kinga Harazim Bytom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 100 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/12 Para: Bartłomiej Chosta RONDO Polska Daria Leszczyńska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 101 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/12 Para: Paweł Milcarz AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Staniek Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 103 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/12 Para: Michał Majda FANTAZJA Polska Natalia Krzysztoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 104 Kl i Styl: Pow. 18 Open CHA CHA CHA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/12 Para: Daniel Podraza STYL Polska Agnieszka Filipowicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN SAMBA Liczba par: 12 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN SAMBA ---------------------------------------- | Nr|S |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 91| X XX XX X 6| 6 6 !| 91| | 92|XX XXXXXXXX 10| 10 1 !| 92| | 93|XX XXXX XXX 9| 9 2-3 !| 93| | 94|X XXX X 5| 5 7-8 | 94| | 95| X X 2| 2 10-11 | 95| | 96| XXX XX XX 7| 7 5 !| 96| | 98|X X X X X 5| 5 7-8 | 98| | 99| X X 2| 2 10-11 | 99| |100| X X X 3| 3 9 |100| |101|XXXXXXXXX 9| 9 2-3 !|101| |103|XXX X XXX X 8| 8 4 !|103| |104| 0| 0 12 |104| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN SAMBA ------------------------------------ | Nr|S | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 91|65363552446 5.0| 5.0 5 | 91| | 92|23424224222 2.0| 2.0 2 | 92| | 93|56645366513 6.0| 6.0 6 | 93| | 96|42236645634 4.0| 4.0 4 | 96| |101|34551431365 3.0| 3.0 3 |101| |103|11112113151 1.0| 1.0 1 |103| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 91 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/12 Para: Michał Barakowski MISTRAL Polska Anna Kaczmarek Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 92 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/12 Para: Mateusz Ostrowski DŻET Polska Marzena Dudek Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 93 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/12 Para: Michał Szeliga AKSEL Polska Katarzyna Przydział Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 94 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/12 Para: Michał Gumkowski EMKA DANCE ACADEMY Polska Sylwia Madeńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 95 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/12 Para: Dariusz Jabłoński KADRYL Polska Ada Pokorska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 96 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/12 Para: Kamil Andrzejewski AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Rucińska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 98 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7-8/12 Para: Sergey Chernenko CANTINERO Polska Joanna Surówka Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 99 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/12 Para: Szymon Harazim ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Polska Kinga Harazim Bytom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 100 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/12 Para: Bartłomiej Chosta RONDO Polska Daria Leszczyńska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 101 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/12 Para: Paweł Milcarz AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Staniek Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 103 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/12 Para: Michał Majda FANTAZJA Polska Natalia Krzysztoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 104 Kl i Styl: Pow. 18 Open SAMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/12 Para: Daniel Podraza STYL Polska Agnieszka Filipowicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN RUMBA Liczba par: 12 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN RUMBA ---------------------------------------- | Nr|R |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 91| XX XX 4| 4 8 | 91| | 92|XX X XXXXXX 9| 9 1-3 !| 92| | 93| XXXXXXX XX 9| 9 1-3 !| 93| | 94|XX XXX X 6| 6 6 !| 94| | 95| X X 2| 2 10-11 | 95| | 96| XXXX XX XX 8| 8 4-5 !| 96| | 98| X X XXX 5| 5 7 | 98| | 99| X 1| 1 12 | 99| |100|X X X 3| 3 9 |100| |101|XXXXXX XX 8| 8 4-5 !|101| |103|XXX XXXXX X 9| 9 1-3 !|103| |104|X X 2| 2 10-11 |104| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN RUMBA ------------------------------------ | Nr|R | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 92|22233233231 2.0| 2.0 2 | 92| | 93|46625355413 5.0| 5.0 5 | 93| | 94|65564666566 6.0| 6.0 6 | 94| | 96|53356444624 4.0| 4.0 4 | 96| |101|34142521355 3.0| 3.0 3 |101| |103|11411112142 1.0| 1.0 1 |103| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 91 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8/12 Para: Michał Barakowski MISTRAL Polska Anna Kaczmarek Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 92 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/12 Para: Mateusz Ostrowski DŻET Polska Marzena Dudek Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 93 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/12 Para: Michał Szeliga AKSEL Polska Katarzyna Przydział Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 94 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/12 Para: Michał Gumkowski EMKA DANCE ACADEMY Polska Sylwia Madeńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 95 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/12 Para: Dariusz Jabłoński KADRYL Polska Ada Pokorska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 96 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/12 Para: Kamil Andrzejewski AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Rucińska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 98 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/12 Para: Sergey Chernenko CANTINERO Polska Joanna Surówka Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 99 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/12 Para: Szymon Harazim ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Polska Kinga Harazim Bytom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 100 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/12 Para: Bartłomiej Chosta RONDO Polska Daria Leszczyńska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 101 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/12 Para: Paweł Milcarz AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Staniek Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 103 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/12 Para: Michał Majda FANTAZJA Polska Natalia Krzysztoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 104 Kl i Styl: Pow. 18 Open RUMBA, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/12 Para: Daniel Podraza STYL Polska Agnieszka Filipowicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN PASODOBLE Liczba par: 12 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN PASODOBLE ---------------------------------------- | Nr|PD |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 91| XXXX XXXX 8| 8 3 !| 91| | 92|XX X XXXXXX 9| 9 2 !| 92| | 93| X X X XX 5| 5 7 | 93| | 94|X XXX 4| 4 8-9 | 94| | 95| XX 2| 2 10-11 | 95| | 96| XXXX X X 6| 6 6 !| 96| | 98| X XXXX XX 7| 7 4-5 !| 98| | 99|X X 2| 2 10-11 | 99| |100|X X X X 4| 4 8-9 |100| |101|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|101| |103|XX X XXX X 7| 7 4-5 !|103| |104| X 1| 1 12 |104| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN PASODOBLE ------------------------------------ | Nr|PD | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 91|45243665536 5.0| 5.0 5 | 91| | 92|23124213211 2.0| 2.0 2 | 92| | 96|52335424623 3.0| 3.0 3 | 96| | 98|66666556345 6.0| 6.0 6 | 98| |101|34452332454 4.0| 4.0 4 |101| |103|11511141162 1.0| 1.0 1 |103| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 91 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/12 Para: Michał Barakowski MISTRAL Polska Anna Kaczmarek Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 92 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/12 Para: Mateusz Ostrowski DŻET Polska Marzena Dudek Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 93 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 7/12 Para: Michał Szeliga AKSEL Polska Katarzyna Przydział Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 94 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/12 Para: Michał Gumkowski EMKA DANCE ACADEMY Polska Sylwia Madeńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 95 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/12 Para: Dariusz Jabłoński KADRYL Polska Ada Pokorska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 96 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/12 Para: Kamil Andrzejewski AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Rucińska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 98 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/12 Para: Sergey Chernenko CANTINERO Polska Joanna Surówka Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 99 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10-11/12 Para: Szymon Harazim ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Polska Kinga Harazim Bytom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 100 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 8-9/12 Para: Bartłomiej Chosta RONDO Polska Daria Leszczyńska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 101 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/12 Para: Paweł Milcarz AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Staniek Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 103 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/12 Para: Michał Majda FANTAZJA Polska Natalia Krzysztoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 104 Kl i Styl: Pow. 18 Open PASODOBLE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/12 Para: Daniel Podraza STYL Polska Agnieszka Filipowicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN JIVE Liczba par: 12 Runda: 1/2 FINAŁU, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN JIVE ---------------------------------------- | Nr|JV |D Sum Lokata A| Nr| |par|ABCDEFGHIJK Sm| typ w|par| |---|--------------|---------------|---| | 91| XXXXX XX 7| 7 4-5 !| 91| | 92|XX XXXXXXXX 10| 10 2 !| 92| | 93| X XX X 4| 4 9 | 93| | 94|X XX XX 5| 5 6-8 !| 94| | 95| X 1| 1 11 | 95| | 96|XXX X X 5| 5 6-8 !| 96| | 98| X XXXXXX 7| 7 4-5 !| 98| | 99|X XX X X 5| 5 6-8 !| 99| |100| 0| 0 12 |100| |101|XXXXXXXXXXX 11| 11 1 !|101| |103|XX XXXXXXX 9| 9 3 !|103| |104| X X 2| 2 10 |104| ---------------------------------------- Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN JIVE ------------------------------------ | Nr|JV | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| | 91|86135875527 6.0| 6.0 6 | 91| | 92|22223213111 2.0| 2.0 2 | 92| | 94|54884588888 8.0| 8.0 8 | 94| | 96|63346334735 4.0| 4.0 4 | 96| | 98|47458656454 5.0| 5.0 5 | 98| | 99|78577767666 7.0| 7.0 7 | 99| |101|35762442373 3.0| 3.0 3 |101| |103|11611121242 1.0| 1.0 1 |103| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 91 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 6/12 Para: Michał Barakowski MISTRAL Polska Anna Kaczmarek Tarnowskie Góry -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 92 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/12 Para: Mateusz Ostrowski DŻET Polska Marzena Dudek Rzeszów-Boguchwała -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 93 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 9/12 Para: Michał Szeliga AKSEL Polska Katarzyna Przydział Rzeszów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 94 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 8/12 Para: Michał Gumkowski EMKA DANCE ACADEMY Polska Sylwia Madeńska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 95 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 11/12 Para: Dariusz Jabłoński KADRYL Polska Ada Pokorska Białystok -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 96 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/12 Para: Kamil Andrzejewski AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Rucińska Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 98 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/12 Para: Sergey Chernenko CANTINERO Polska Joanna Surówka Tomaszów Maz. -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 99 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 7/12 Para: Szymon Harazim ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Polska Kinga Harazim Bytom -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 100 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 12/12 Para: Bartłomiej Chosta RONDO Polska Daria Leszczyńska Rybnik -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 101 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/12 Para: Paweł Milcarz AKADEMIA TAŃCA Polska Dominika Staniek Warszawa -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 103 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/12 Para: Michał Majda FANTAZJA Polska Natalia Krzysztoń Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 104 Kl i Styl: Pow. 18 Open JIVE, Runda: 1/2 FINAŁU, Lokata: 10/12 Para: Daniel Podraza STYL Polska Agnieszka Filipowicz Kraków -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC ANGIELSKI, POW. 18 OPEN TANGO, POW. 18 OPEN Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Janusz Biały | Kraków | | Sędzia B | Andrzej Bieniek | Wrocław | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | Wrocław | | Sędzia D | Jerzy Oleszczyński | Lublin | | Sędzia E | Andrzej Orszulak | Krosno | | Sędzia F | Grzegorz Rybicki | Tomaszów Mazow. | | Sędzia G | Anna Smoroń | Kraków | | Sędzia H | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia I | Marek Trzemżalski | Gliwice | | Sędzia J | Ada Wantuch | Kraków | | Sędzia K | Wojciech Wójtowicz | Rzeszów | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC ANGIELSKI Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC ANGIELSKI ------------------------------------ | Nr|WA | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |106|11121111111 1.0| 1.0 1 |106| |107|33215333233 3.0| 3.0 3 |107| |108|22332224322 2.0| 2.0 2 |108| |110|45443542544 4.0| 4.0 4 |110| |116|54554455455 5.0| 5.0 5 |116| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 106 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/5 Para: Bartosz Lech GRACJA Polska Kornelia Kopaczyńska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 107 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/5 Para: Łukasz Blacha BAWINEK Polska Beata Szafraniec Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 108 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/5 Para: Adrian Foksiński DANCE TEAM Polska Karolina Kastelik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 110 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/5 Para: Dawid Góral EMiKa PałacMłodzieży Polska Aneta Budzik Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 116 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC ANGIELSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/5 Para: Adam Jabłoński KADRYL Polska Marlena Borys Białystok -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN TANGO Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN TANGO ------------------------------------ | Nr|T | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |106|11111111111 1.0| 1.0 1 |106| |107|43224444232 3.0| 3.0 3 |107| |108|22332233323 2.0| 2.0 2 |108| |110|54443322445 4.0| 4.0 4 |110| |116|35555555554 5.0| 5.0 5 |116| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 106 Kl i Styl: Pow. 18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/5 Para: Bartosz Lech GRACJA Polska Kornelia Kopaczyńska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 107 Kl i Styl: Pow. 18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/5 Para: Łukasz Blacha BAWINEK Polska Beata Szafraniec Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 108 Kl i Styl: Pow. 18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/5 Para: Adrian Foksiński DANCE TEAM Polska Karolina Kastelik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 110 Kl i Styl: Pow. 18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/5 Para: Dawid Góral EMiKa PałacMłodzieży Polska Aneta Budzik Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 116 Kl i Styl: Pow. 18 Open TANGO, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/5 Para: Adam Jabłoński KADRYL Polska Marlena Borys Białystok -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC WIEDEŃSKI Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN WALC WIEDEŃSKI ------------------------------------ | Nr|WW | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |106|11111111111 1.0| 1.0 1 |106| |107|43333444343 3.0| 3.0 3 |107| |108|22222223222 2.0| 2.0 2 |108| |110|54454532435 4.0| 4.0 4 |110| |116|35545355554 5.0| 5.0 5 |116| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 106 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/5 Para: Bartosz Lech GRACJA Polska Kornelia Kopaczyńska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 107 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/5 Para: Łukasz Blacha BAWINEK Polska Beata Szafraniec Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 108 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/5 Para: Adrian Foksiński DANCE TEAM Polska Karolina Kastelik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 110 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/5 Para: Dawid Góral EMiKa PałacMłodzieży Polska Aneta Budzik Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 116 Kl i Styl: Pow. 18 Open WALC WIEDEŃSKI, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/5 Para: Adam Jabłoński KADRYL Polska Marlena Borys Białystok -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN FOKSTROT Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN FOKSTROT ------------------------------------ | Nr|F | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |106|11111111111 1.0| 1.0 1 |106| |107|33243533444 3.0| 3.0 3 |107| |108|22322224222 2.0| 2.0 2 |108| |110|45434442335 4.0| 4.0 4 |110| |116|54555355553 5.0| 5.0 5 |116| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 106 Kl i Styl: Pow. 18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/5 Para: Bartosz Lech GRACJA Polska Kornelia Kopaczyńska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 107 Kl i Styl: Pow. 18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/5 Para: Łukasz Blacha BAWINEK Polska Beata Szafraniec Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 108 Kl i Styl: Pow. 18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/5 Para: Adrian Foksiński DANCE TEAM Polska Karolina Kastelik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 110 Kl i Styl: Pow. 18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/5 Para: Dawid Góral EMiKa PałacMłodzieży Polska Aneta Budzik Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 116 Kl i Styl: Pow. 18 Open FOKSTROT, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/5 Para: Adam Jabłoński KADRYL Polska Marlena Borys Białystok -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: POW. 18 OPEN QUICKSTEP Liczba par: 5 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: POW. 18 OPEN QUICKSTEP ------------------------------------ | Nr|Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFGHIJK Msc| miej ata |par| |---|---------------|----------|---| |106|11111111111 1.0| 1.0 1 |106| |107|34233435343 3.0| 3.0 3 |107| |108|22322223222 2.0| 2.0 2 |108| |110|45544342435 4.0| 4.0 4 |110| |116|53455554554 5.0| 5.0 5 |116| ------------------------------------ X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- LOKATY ZAJĘTE PRZEZ PARY W TURNIEJU ----- -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 106 Kl i Styl: Pow. 18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 1/5 Para: Bartosz Lech GRACJA Polska Kornelia Kopaczyńska Zielona Góra -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 107 Kl i Styl: Pow. 18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 3/5 Para: Łukasz Blacha BAWINEK Polska Beata Szafraniec Kraków -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 108 Kl i Styl: Pow. 18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 2/5 Para: Adrian Foksiński DANCE TEAM Polska Karolina Kastelik Wrocław -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 110 Kl i Styl: Pow. 18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 4/5 Para: Dawid Góral EMiKa PałacMłodzieży Polska Aneta Budzik Tarnów -------------------------------------------------------------------------------- Nr pary: 116 Kl i Styl: Pow. 18 Open QUICKSTEP, Runda: FINAŁ, Lokata: 5/5 Para: Adam Jabłoński KADRYL Polska Marlena Borys Białystok -------------------------------------------------------------------------------- _Na początek XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego - zbiorcze zestawienia ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 10-11 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 7 | Tomasz Ruszkowski | PROGRESS | | | | Julia Mozdyniewicz | Warszawa | | 2 | 12 | Wojciech Kuźma | SUKCES | | | | Daria Nowak | Jaworzno | | 3 | 2 | Michał Kamiński | GASIEK | | | | Weronika Płodzień | Rzeszów | | 4 | 10 | Franciszek Stadler | SUKCES | | | | Nikola Radziwoniuk | Jaworzno | | 5 | 9 | Norbert Ligus | ZORBA | | | | Maja Brol | Mykanów | | 6 | 15 | Maksymilian Serafin | RAGTIME | | | | Julia Wiewiórka | Kęty | | 7 | 8 | Kamil Tarach | PROGRESS | | | | Michalina Buczyńska | Warszawa | | 8 | 13 | Michał Ryłko | PROFESSIONAL DANCE | | | | Maja Więckowska | Głogoczów | | 9 | 5 | Rafał Kucza | LORDANCE | | | | Kinga Tokarczyk | Wodzisław Śląski | | 10 | 17 | Piotr Protasiewicz | GRACJA | | | | Weronika Kęsy | Zielona Góra | | 11-14 | 4 | Jakub Ciesielski | LORDANCE | | | | Julia Pacharzyna | Wodzisław Śląski | | 11-14 | 3 | Mikołaj Wojtusik | FANTAZJA | | | | Aleksandra Siwek | Kraków | | 11-14 | 14 | Szymon Kotarba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Maria Mróz | Warszawa | | 11-14 | 1 | Maksymilian Prażak | MARGO | | | | Aleksandra Staducka | Leszno | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 10-11 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 14, Liczba klubów: 11 ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 7 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 12 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 2 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 10 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 9 | 5.0 | 5.0 | 7.0 | 5.0 | 22.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 15 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 7.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 8 | 7.0 | 8.0 | 6.0 | 6.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 13 | 9.5 | 7.0 | 8.0 | 10.0 | 34.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 5 | 8.0 | 9.5 | 9.5 | 9.0 | 36.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 17 | 9.5 | 9.5 | 9.5 | 8.0 | 36.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11-14 | 4 | 12.5 | 12.5 | 12.5 | 12.5 | 50.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11-14 | 3 | 12.5 | 12.5 | 12.5 | 12.5 | 50.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11-14 | 14 | 12.5 | 12.5 | 12.5 | 12.5 | 50.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11-14 | 1 | 12.5 | 12.5 | 12.5 | 12.5 | 50.0 | ---------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 10-11 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 13, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 7 | Tomasz Ruszkowski | PROGRESS | | | | Julia Mozdyniewicz | Warszawa | | 2 | 12 | Wojciech Kuźma | SUKCES | | | | Daria Nowak | Jaworzno | | 3 | 2 | Michał Kamiński | GASIEK | | | | Weronika Płodzień | Rzeszów | | 4 | 15 | Maksymilian Serafin | RAGTIME | | | | Julia Wiewiórka | Kęty | | 5 | 8 | Kamil Tarach | PROGRESS | | | | Michalina Buczyńska | Warszawa | | 6 | 10 | Franciszek Stadler | SUKCES | | | | Nikola Radziwoniuk | Jaworzno | | 7 | 9 | Norbert Ligus | ZORBA | | | | Maja Brol | Mykanów | | 8 | 13 | Michał Ryłko | PROFESSIONAL DANCE | | | | Maja Więckowska | Głogoczów | | 9 | 5 | Rafał Kucza | LORDANCE | | | | Kinga Tokarczyk | Wodzisław Śląski | | 10 | 1 | Maksymilian Prażak | MARGO | | | | Aleksandra Staducka | Leszno | | 11-13 | 3 | Mikołaj Wojtusik | FANTAZJA | | | | Aleksandra Siwek | Kraków | | 11-13 | 17 | Piotr Protasiewicz | GRACJA | | | | Weronika Kęsy | Zielona Góra | | 11-13 | 14 | Szymon Kotarba | AKADEMIA TAŃCA | | | | Maria Mróz | Warszawa | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 10-11 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 13, Liczba klubów: 11 ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 7 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 12 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 2 | 3.0 | 5.0 | 3.0 | 3.0 | 14.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 15 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 8 | 4.0 | 4.0 | 7.5 | 4.0 | 19.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 10 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 6.0 | 23.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 9 | 8.0 | 7.0 | 6.0 | 7.5 | 28.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 13 | 7.0 | 8.5 | 7.5 | 7.5 | 30.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 5 | 11.0 | 8.5 | 11.5 | 11.0 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 1 | 11.0 | 11.5 | 9.0 | 11.0 | 42.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11-13 | 3 | 11.0 | 11.5 | 11.5 | 11.0 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11-13 | 17 | 11.0 | 11.5 | 11.5 | 11.0 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11-13 | 14 | 11.0 | 11.5 | 11.5 | 11.0 | 45.0 | ---------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 16-18 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 8 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 54 | Dawid Suligowski | CENTRUM TAŃCA | | | | Wiktoria Pysiak | Radom | | 2 | 51 | Przemysław Figurski | CENTRUM TAŃCA | | | | Natalia Prylowski | Radom | | 3 | 42 | Piotr Świątkowski | IGLICA | | | | Natalia Karpińska | Wrocław | | 4 | 55 | Mateusz Spychalski | IGLICA | | | | Nikola Bogucka | Wrocław | | 5 | 53 | Grzegorz Szewczyk | PROFESSIONAL DANCE | | | | Monika Cichy | Głogoczów | | 6 | 41 | Mieszko Masłowski | MISTRAL | | | | Agata Faber | Tarnowskie Góry | | 7 | 52 | Oskar Jurek | PROFESSIONAL DANCE | | | | Katarzyna Niezabitowska | Głogoczów | | 8 | 57 | Sebastian Bomba | EMiKa PałacMłodzieży| | | | Magdalena Jakus | Tarnów | | 9 | 58 | Dawid Rozkuszka | EMiKa PałacMłodzieży| | | | Izabela Baniak | Tarnów | | 10 | 47 | Olgierd Dróżdż | IGLICA | | | | Oliwia Kwietniowska | Wrocław | | 11 | 45 | Mikołaj Polak | DŻET | | | | Kinga Stolarska | Rzeszów-Boguchwała | | 12 | 48 | Patryk Kujawiński | GRACJA | | | | Michalina Kanclerz | Zielona Góra | | 13 | 50 | Amadeusz Frodyma | GRACJA | | | | Wiktoria Krynicka | Zielona Góra | | 14 | 49 | Damian Kramski | GRACJA | | | | Alicja Skorupka | Zielona Góra | | 15 | 56 | Marcin Bartyś | KADRYL | | | | Aleksandra Datczuk | Białystok | | 16 | 43 | Eryk Siemianowicz | KADRYL | | | | Agata Kaczyńska | Białystok | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 16-18 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 16, Liczba klubów: 8 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 54 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 7.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 51 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 8.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 42 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 55 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 53 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 41 | 7.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 31.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 52 | 8.0 | 8.0 | 8.0 | 7.5 | 7.5 | 39.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 57 | 6.0 | 9.5 | 7.0 | 9.5 | 9.5 | 41.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 58 | 9.0 | 7.0 | 11.5 | 7.5 | 9.5 | 44.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 47 | 10.0 | 9.5 | 9.0 | 9.5 | 7.5 | 45.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 45 | 11.0 | 13.5 | 10.0 | 11.0 | 12.0 | 57.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 48 | 15.0 | 11.0 | 11.5 | 13.5 | 12.0 | 63.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 50 | 13.0 | 15.5 | 13.0 | 12.0 | 15.5 | 69.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 49 | 15.0 | 12.0 | 15.0 | 13.5 | 14.0 | 69.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 56 | 12.0 | 15.5 | 15.0 | 16.0 | 12.0 | 70.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 43 | 15.0 | 13.5 | 15.0 | 15.0 | 15.5 | 74.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 16-18 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 20, Liczba klubów: 16 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 61 | Patryk Dębski | JEDYNKA | | | | Patrycja Domańska | Łódź | | 2 | 60 | Kacper Tomaszewski | AKSEL | | | | Patrycja Widlarz | Rzeszów | | 3 | 62 | Miłosz Drzewiecki | LATINA | | | | Oliwia Telesz | Wolsztyn | | 4 | 69 | Kewin Stempka | IMPULS | | | | Anna Baniusiewicz | Chorzów | | 5 | 43 | Eryk Siemianowicz | KADRYL | | | | Agata Kaczyńska | Białystok | | 6 | 67 | Marcin Bernat | DANCE TEAM | | | | Adriana Arcimowicz | Wrocław | | 7 | 71 | Marcin Gorczyca | IMPULS | | | | Maria Grasza | Biłgoraj | | 8 | 64 | Marcin Kowal | PROGRESS | | | | Dominika Ziętara | Warszawa | | 9 | 65 | Patryk Czarnota | RONDO | | | | Milena Chosta | Rybnik | | 10 | 45 | Mikołaj Polak | DŻET | | | | Kinga Stolarska | Rzeszów-Boguchwała | | 11 | 47 | Olgierd Dróżdż | IGLICA | | | | Oliwia Kwietniowska | Wrocław | | 12 | 49 | Damian Kramski | GRACJA | | | | Alicja Skorupka | Zielona Góra | | 13 | 59 | Igor Rosiński | MAKO | | | | Izabela Rosińska | Sulejówek | | 14 | 72 | Mikołaj Tylec | EMiKa Pałac Młod. | | | | Anna Baszczowska | Tarnów | | 15 | 63 | Jakub Koguciuk | RYTM | | | | Weronika Sokół | Chełm | | 16 | 70 | Kamil Zawistowski | MARGO | | | | Julia Bunikowska | Leszno | | 17 | 50 | Amadeusz Frodyma | GRACJA | | | | Wiktoria Krynicka | Zielona Góra | | 18 | 52 | Oskar Jurek | PROFESSIONAL DANCE | | | | Katarzyna Niezabitowska | Głogoczów | | 19 | 48 | Patryk Kujawiński | GRACJA | | | | Michalina Kanclerz | Zielona Góra | | 20 | 56 | Marcin Bartyś | KADRYL | | | | Aleksandra Datczuk | Białystok | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 16-18 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 20, Liczba klubów: 16 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 61 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 60 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 12.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 62 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 69 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 43 | 7.0 | 7.5 | 5.0 | 8.0 | 4.0 | 31.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 67 | 6.0 | 7.5 | 8.0 | 6.0 | 6.0 | 33.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 71 | 5.0 | 9.0 | 6.0 | 7.0 | 8.0 | 35.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 64 | 8.0 | 5.0 | 7.0 | 12.0 | 8.0 | 40.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 65 | 14.0 | 6.0 | 9.0 | 5.0 | 8.0 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 45 | 10.5 | 10.0 | 11.0 | 9.5 | 10.5 | 51.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 47 | 9.0 | 12.0 | 14.5 | 12.0 | 10.5 | 58.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 49 | 10.5 | 13.5 | 10.0 | 14.0 | 12.5 | 60.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 59 | 15.5 | 11.0 | 12.0 | 17.5 | 12.5 | 68.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 72 | 12.0 | 18.0 | 13.0 | 9.5 | 17.5 | 70.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 63 | 13.0 | 13.5 | 19.5 | 12.0 | 15.0 | 73.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 70 | 17.5 | 16.5 | 16.5 | 15.0 | 15.0 | 80.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 50 | 15.5 | 15.0 | 16.5 | 20.0 | 15.0 | 82.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 52 | 19.0 | 16.5 | 14.5 | 17.5 | 19.0 | 86.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 48 | 20.0 | 19.5 | 18.0 | 17.5 | 17.5 | 92.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 56 | 17.5 | 19.5 | 19.5 | 17.5 | 20.0 | 94.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 16-20 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 84 | Kamil Szymczak | ZORBA | | | | Dominika Milczek | Mykanów | | 2 | 68 | Przemysław Figurski | CENTRUM TAŃCA | | | | Natalia Prylowski | Radom | | 3 | 65 | Albert Kosiński | CANTINERO | | | | Sandra Róg | Tomaszów Maz. | | 4 | 85 | Dawid Kuźniar | AKSEL | | | | Gabriela Poźniak | Rzeszów | | 5 | 71 | Kamil Chełmecki | M-TEAM | | | | Joanna Chwastowska | Kraków | | 6 | 67 | Maciej Miśkiewicz | EVOLUTION | | | | Emilia Jarecka | Kraków | | 7 | 69 | Mateusz Spychalski | IGLICA | | | | Nikola Bogucka | Wrocław | | 8 | 82 | Kamil Chmiel | DŻET | | | | Joanna Sawuła | Rzeszów-Boguchw | | 9 | 63 | Kamil Zajkowski | KADRYL | | | | Karolina Poniatowicz | Białystok | | 10 | 83 | Maciej Słodownik | PROJEKT NM | | | | Klaudia Kozinoga | Słubice | | 11 | 81 | Jakub Adamcewicz | GRACJA | | | | Aleksandra Filinowicz | Zielona Góra | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 16-20 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 11 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 84 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 7.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 68 | 3.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 65 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 85 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 71 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 7.0 | 5.0 | 27.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 67 | 6.0 | 7.0 | 6.0 | 6.0 | 7.0 | 32.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 69 | 7.5 | 6.0 | 8.5 | 5.0 | 6.0 | 33.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 82 | 7.5 | 10.5 | 7.0 | 10.0 | 8.0 | 43.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 63 | 9.5 | 8.0 | 8.5 | 8.0 | 9.5 | 43.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 83 | 9.5 | 9.0 | 10.0 | 11.0 | 11.0 | 50.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 81 | 11.0 | 10.5 | 11.0 | 9.0 | 9.5 | 51.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 16-20 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 74 | Patryk Dębski | JEDYNKA | | | | Patrycja Domańska | Łódź | | 2 | 73 | Kacper Tomaszewski | AKSEL | | | | Patrycja Widlarz | Rzeszów | | 3 | 75 | Miłosz Drzewiecki | LATINA | | | | Oliwia Telesz | Wolsztyn | | 4 | 78 | Maciej Sikora | DANCE TEAM | | | | Maria Siemieniec | Wrocław | | 5 | 80 | Marcin Kowal | PROGRESS | | | | Dominika Ziętara | Warszawa | | 6 | 72 | Marcin Karpiński | MISTRAL | | | | Patrycja Jaruszowiec | Tarnowskie Góry | | 7 | 82 | Kamil Chmiel | DŻET | | | | Joanna Sawuła | Rzeszów-Boguchw | | 8 | 67 | Maciej Miśkiewicz | EVOLUTION | | | | Emilia Jarecka | Kraków | | 9 | 79 | Jakub Koguciuk | RYTM | | | | Weronika Sokół | Chełm | | 10 | 81 | Jakub Adamcewicz | GRACJA | | | | Aleksandra Filinowicz | Zielona Góra | | 11 | 76 | Kamil Suchowolec | KADRYL | | | | Ewa Borowik | Białystok | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 16-20 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 11, Liczba klubów: 11 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 74 | 3.0 | 2.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 73 | 1.0 | 3.0 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 11.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 75 | 2.0 | 1.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 12.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 78 | 4.0 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 80 | 5.0 | 9.5 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 29.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 72 | 6.0 | 5.0 | 6.0 | 7.0 | 7.0 | 31.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 82 | 8.0 | 6.0 | 7.0 | 6.0 | 6.0 | 33.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 67 | 8.0 | 7.5 | 8.0 | 9.5 | 8.5 | 41.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 79 | 10.5 | 7.5 | 9.5 | 9.5 | 10.0 | 47.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 81 | 10.5 | 9.5 | 9.5 | 9.5 | 8.5 | 47.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 76 | 8.0 | 11.0 | 11.0 | 9.5 | 11.0 | 50.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 12-13 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 17 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 170 | Dmytro Kalynowycz | SUKCES | | | | Kateryna Kalynowycz | Częstochowa | | 2 | 158 | Hubert Raczek | PROFESSIONAL DANCE | | | | Magdalena Kowalska | Głogoczów | | 3 | 171 | Daniel Myślicki | ST DANCE MIX | | | | Laura Tąkiel | Gorzów Wlkp | | 4 | 163 | Kacper Dąbkowski | PROGRESS | | | | Małgorzata Kowal | Warszawa | | 5 | 150 | Mateusz Pyrzyński | LORDANCE | | | | Wiktoria Murawska | Wodzisław Śląski | | 6 | 143 | Jakub Mazur | AKSEL | | | | Julia Bozacka | Rzeszów | | 7 | 144 | Piotr Niedzielski | AKSEL | | | | Aleksandra Kamińska | Rzeszów | | 8 | 157 | Szymon Rencławowicz | BLUE CLASSIC | | | | Laura Hekselman | Warszawa | | 9 | 145 | Mateusz Kowalczyk | ZORBA | | | | Zofia Stefaniak | Mykanów | | 10 | 168 | Jakub Miś | ELITA | | | | Agnieszka Szpałek | Kraków | | 11 | 149 | Jakub Gędłek | FANTAZJA | | | | Maria Jaworek | Kraków | | 12 | 160 | Mateusz Gadocha | PROFESSIONAL DANCE | | | | Weronika Bała | Głogoczów | | 13 | 154 | Wiktor Purczyński | GRACJA | | | | Alicja Staśkiewicz | Zielona Góra | | 14 | 147 | Mateusz Adamczyk | GASIEK | | | | Paula Kamińska | Rzeszów | | 15 | 155 | Mateusz Mroziński | GRACJA | | | | Olivia Protasiewicz | Zielona Góra | | 16 | 153 | Robert Szpakowicz | GRACJA | | | | Oliwia Rogowska | Zielona Góra | | 17 | 148 | Arkadiusz Ryba | LORDANCE | | | | Martyna Smusz | Wodzisław Śląski | | 18 | 146 | Emanuel Skrobisz | ZORBA | | | | Małgorzata Zagórska | Mykanów | | 19 | 165 | Michał Lichota | TWIST | | | | Julia Jedlikowska | Ostrowiec Św. | | 20 | 156 | Ignacy Nowakowski | GRACJA | | | | Barbara Karnecka | Zielona Góra | | 21 | 151 | Kacper Ziętkowski | FENIKS | | | | Julia Sawicka | Białystok | | 22-25 | 159 | Bartosz Kotek | STTS | | | | Kinga Nicpoń | Kraków | | 22-25 | 164 | Tymoteusz Biedroń | ArtDance | | | | Katarzyna Magnuska | Kraków | | 22-25 | 141 | Borys Chudziński | MARGO | | | | Oliwia Stam | Leszno | | 22-25 | 142 | Maxwell Ignaszewski | MARGO | | | | Dominika Kicińska | Leszno | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 12-13 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 25, Liczba klubów: 17 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 170 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 158 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 171 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 163 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 150 | 4.0 | 8.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 28.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 143 | 6.0 | 8.0 | 7.5 | 6.0 | 5.0 | 32.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 144 | 8.0 | 5.0 | 6.0 | 8.5 | 7.0 | 34.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 157 | 7.0 | 6.0 | 7.5 | 8.5 | 9.0 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 145 | 9.0 | 8.0 | 9.0 | 7.0 | 8.0 | 41.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 168 | 11.5 | 10.0 | 11.0 | 10.0 | 10.5 | 53.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 149 | 11.5 | 11.5 | 12.0 | 11.5 | 10.5 | 57.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 160 | 10.0 | 15.0 | 10.0 | 11.5 | 12.5 | 59.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 154 | 13.0 | 11.5 | 13.5 | 14.5 | 12.5 | 65.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 147 | 15.5 | 13.0 | 15.5 | 17.0 | 15.5 | 76.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 155 | 21.5 | 15.0 | 13.5 | 13.0 | 17.5 | 80.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 153 | 17.0 | 17.5 | 18.5 | 14.5 | 14.0 | 81.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 148 | 15.5 | 17.5 | 18.5 | 17.0 | 17.5 | 86.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 146 | 14.0 | 22.0 | 15.5 | 22.0 | 22.0 | 95.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 165 | 21.5 | 15.0 | 23.0 | 22.0 | 15.5 | 97.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 156 | 21.5 | 22.0 | 18.5 | 17.0 | 22.0 |101.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 151 | 21.5 | 22.0 | 18.5 | 22.0 | 22.0 |106.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22-25 | 159 | 21.5 | 22.0 | 23.0 | 22.0 | 22.0 |110.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22-25 | 164 | 21.5 | 22.0 | 23.0 | 22.0 | 22.0 |110.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22-25 | 141 | 21.5 | 22.0 | 23.0 | 22.0 | 22.0 |110.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22-25 | 142 | 21.5 | 22.0 | 23.0 | 22.0 | 22.0 |110.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 12-13 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 19 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 144 | Piotr Niedzielski | AKSEL | | | | Aleksandra Kamińska | Rzeszów | | 2 | 157 | Szymon Rencławowicz | BLUE CLASSIC | | | | Laura Hekselman | Warszawa | | 3 | 145 | Mateusz Kowalczyk | ZORBA | | | | Zofia Stefaniak | Mykanów | | 4 | 158 | Hubert Raczek | PROFESSIONAL DANCE | | | | Magdalena Kowalska | Głogoczów | | 5 | 163 | Kacper Dąbkowski | PROGRESS | | | | Małgorzata Kowal | Warszawa | | 6 | 143 | Jakub Mazur | AKSEL | | | | Julia Bozacka | Rzeszów | | 7 | 154 | Wiktor Purczyński | GRACJA | | | | Alicja Staśkiewicz | Zielona Góra | | 8 | 162 | Marcin Zawora | ZŁOTA PARA | | | | Karolina Cierpich | Dębica | | 9 | 155 | Mateusz Mroziński | GRACJA | | | | Olivia Protasiewicz | Zielona Góra | | 10 | 150 | Mateusz Pyrzyński | LORDANCE | | | | Wiktoria Murawska | Wodzisław Śląski | | 11 | 161 | Tymoteusz Palak | ZAMEK | | | | Natalia Szymczak | Lublin | | 12 | 168 | Jakub Miś | ELITA | | | | Agnieszka Szpałek | Kraków | | 13 | 149 | Jakub Gędłek | FANTAZJA | | | | Maria Jaworek | Kraków | | 14 | 152 | Adam Sambor | IGLICA | | | | Julia Kmiecik | Wrocław | | 15 | 148 | Arkadiusz Ryba | LORDANCE | | | | Martyna Smusz | Wodzisław Śląski | | 16 | 153 | Robert Szpakowicz | GRACJA | | | | Oliwia Rogowska | Zielona Góra | | 17 | 146 | Emanuel Skrobisz | ZORBA | | | | Małgorzata Zagórska | Mykanów | | 18 | 165 | Michał Lichota | TWIST | | | | Julia Jedlikowska | Ostrowiec Św. | | 19 | 167 | Dawid Michalski | IMPULS | | | | Sara Stempka | Chorzów | | 20 | 166 | Wiktor Nowicki | IMPULS | | | | Natalia Czarnobaj | Chorzów | | 21 | 160 | Mateusz Gadocha | PROFESSIONAL DANCE | | | | Weronika Bała | Głogoczów | | 22 | 147 | Mateusz Adamczyk | GASIEK | | | | Paula Kamińska | Rzeszów | | 23 | 151 | Kacper Ziętkowski | FENIKS | | | | Julia Sawicka | Białystok | | 24 | 156 | Ignacy Nowakowski | GRACJA | | | | Barbara Karnecka | Zielona Góra | | 25 | 142 | Maxwell Ignaszewski | MARGO | | | | Dominika Kicińska | Leszno | | 26 | 164 | Tymoteusz Biedroń | ArtDance | | | | Katarzyna Magnuska | Kraków | | 27 | 141 | Borys Chudziński | MARGO | | | | Oliwia Stam | Leszno | | 28 | 159 | Bartosz Kotek | STTS | | | | Kinga Nicpoń | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 12-13 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 19 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 144 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 157 | 4.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 3.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 145 | 2.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 158 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 163 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 5.0 | 26.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 143 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 6.0 | 29.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 154 | 9.5 | 7.0 | 11.5 | 11.0 | 7.0 | 46.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 162 | 7.0 | 12.5 | 9.0 | 15.0 | 8.0 | 51.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 155 | 9.5 | 9.5 | 11.5 | 8.5 | 13.5 | 52.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 150 | 12.0 | 9.5 | 9.0 | 11.0 | 15.5 | 57.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 161 | 14.5 | 9.5 | 13.0 | 7.0 | 13.5 | 57.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 168 | 8.0 | 16.5 | 7.0 | 15.0 | 15.5 | 62.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 149 | 14.5 | 16.5 | 18.0 | 15.0 | 10.5 | 74.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 152 | 12.0 | 9.5 | 20.0 | 24.0 | 10.5 | 76.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 148 | 12.0 | 16.5 | 9.0 | 21.5 | 18.0 | 77.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 153 | 19.0 | 16.5 | 15.0 | 8.5 | 21.5 | 80.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 146 | 16.5 | 21.0 | 15.0 | 21.5 | 10.5 | 84.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 165 | 21.5 | 16.5 | 18.0 | 11.0 | 21.5 | 88.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 167 | 16.5 | 16.5 | 22.0 | 18.0 | 18.0 | 91.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 166 | 19.0 | 21.0 | 15.0 | 18.0 | 18.0 | 91.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 160 | 23.5 | 23.0 | 22.0 | 13.0 | 10.5 | 92.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 147 | 21.5 | 12.5 | 18.0 | 21.5 | 20.0 | 93.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 151 | 19.0 | 21.0 | 22.0 | 18.0 | 23.5 |103.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 156 | 23.5 | 25.0 | 25.0 | 21.5 | 25.0 |120.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 142 | 25.0 | 24.0 | 24.0 | 25.5 | 26.5 |125.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 164 | 27.5 | 26.5 | 26.0 | 25.5 | 23.5 |129.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 141 | 26.0 | 26.5 | 27.5 | 27.5 | 26.5 |134.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 159 | 27.5 | 28.0 | 27.5 | 27.5 | 28.0 |138.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 F w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 6 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 1 | Dawid Kaszuba | ST CIEPŁY | | | | Aleksandra Warchoł | Jaworzno | | 2 | 3 | Wojciech Michalik | FORUM | | | | Julia Pfajfer | Zabrze | | 3 | 2 | Kamil Królikowski-Różycki | AKADEMIA TAŃCA | | | | Justyna Gmochowska | Warszawa | | 4 | 7 | Wiktor Ćwiek | AKADEMIA TAŃCA | | | | Marta Przybytniak | Warszawa | | 5 | 4 | Szymon Musioł | LORDANCE | | | | Natalia Żero | Wodzisław Śląski | | 6 | 5 | Krzysztof Pyras | WIR | | | | Marta Kopeć | Mysłowice | | 7 | 6 | Adam Wasylewicz | LATINO | | | | Klaudia Kapustka | Żabno | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 F w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 7, Liczba klubów: 6 ------------------------------------------------------------------------------------ | Lokata|Nr pary| WALC ANG| WALC WIE| QUICKSTE| CHA CHA | SAMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 1 | 2.0 | 3.0 | 2.5 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 10.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 3 | 4.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 4.0 | 4.0 | 17.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 2 | 3.0 | 2.0 | 2.5 | 4.0 | 5.0 | 2.0 | 18.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 7 | 1.0 | 7.0 | 4.0 | 6.0 | 3.0 | 3.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 4 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 2.0 | 2.0 | 5.0 | 25.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 5 | 6.0 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 6.0 | 6.0 | 32.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 6 | 7.0 | 6.0 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 7.0 | 41.0 | ------------------------------------------------------------------------------------ XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 35, Liczba klubów: 22 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 147 | Seweryn Klekowski | CANTINERO | | | | Julia Kowalczyk | Tomaszów Maz. | | 2 | 166 | Kacper Rutka | IGLICA | | | | Sara Litorowicz | Wrocław | | 3 | 153 | Hubert Krysztofiński | IGLICA | | | | Paulina Ewa Paprota | Wrocław | | 4 | 186 | Christof Wójcik | DANCE CLUB | | | | Karolina Sojska | Szczecin | | 5 | 140 | Aleksander Krentosz | RONDO | | | | Wiktoria Prymerska | Rybnik | | 6 | 171 | Tomasz Budzik | EMiKa PałacMłodzieży| | | | Aleksandra Bartoszek | Tarnów | | 7 | 156 | Kacper Kasprzyk | DIAMENT | | | | Małgorzata Anna Budzińska | Poznań | | 8 | 154 | Oskar Gembara | GRACJA | | | | Liwia Jabłońska | Zielona Góra | | 9 | 152 | Przemysław Wręczycki | SUKCES | | | | Zuzanna Nowak | Częstochowa | | 10 | 151 | Adrian Mielczarek | MARENGO | | | | Weronika Junak | Dąbrowa Górnicza | | 11 | 145 | Tomasz Jędrasek | CENTRUM TAŃCA | | | | Karolina Szymańska | Radom | | 12 | 148 | Konrad Fałek | CANTINERO | | | | Nela Balcerek | Tomaszów Maz. | | 13 | 149 | Jakub Sączek | LORDANCE | | | | Zofia Skupień | Wodzisław Śląski | | 14 | 169 | Bartosz Koścień | SUKCES | | | | Dominika Koza | Częstochowa | | 15 | 155 | Krzysztof Baranowski | GRACJA | | | | Zofia Kaplińska | Zielona Góra | | 16 | 144 | Michał Repecki | MYKA | | | | Alicja Gura | Zamość | | 17 | 170 | Wiktor Grzywaczewski | SUKCES | | | | Marcelina Nicpoń | Częstochowa | | 18 | 160 | Mateusz Iwaszuk | ST JABCZYŃSKA | | | | Anna Korzeniowska | Wrocław | | 19 | 157 | Szymon Rojek | ATHINA | | | | Oliwia Niepsujewicz | Oława | | 20 | 185 | Jakub Oberda | MYKA | | | | Oliwia Tracz | Zamość | | 21 | 173 | Sergiusz Sobol | KLASA | | | | Julia Meń | Tarnów | | 22 | 187 | Piotr Zyglarski | RIVIERA | | | | Weronika Lato | Warszawa | | 23 | 162 | Jakub Góra | TWIST | | | | Kinga Ziębora | Ostrowiec Św. | | 24 | 146 | Mateusz Walas | CANTINERO | | | | Aleksandra Sołtysiak | Tomaszów Maz. | | 25 | 159 | Kacper Woś | FANTAZJA | | | | Kamila Nechajewicz | Kraków | | 26 | 164 | Kamil Kosal | AXIS | | | | Natalia Struk | Nowy Sącz | | 27 | 142 | Łukasz Gołojuch | DŻET | | | | Karolina Ladzińska | Rzeszów-Boguchwała | | 28 | 143 | Michał Halicki | KADRYL | | | | Julia Ziembińska | Białystok | | 29 | 165 | Kacper Powichrowski | KIEPURA | | | | Julia Frankiewicz | Sosnowiec | | 30 | 172 | Kacper Górka | EMiKa PałacMłodzieży| | | | Aleksandra Babiarz | Tarnów | | 31 | 150 | Kacper Stacha | LORDANCE | | | | Katarzyna Łoś | Wodzisław Śląski | | 32 | 167 | Michał Filim | KADRYL | | | | Gabriela Topczewska | Białystok | | 33-34 | 158 | Mikołaj Sygitowicz | CANTINERO | | | | Wiktoria Misztela | Tomaszów Maz. | | 33-34 | 163 | Piotr Senderek | TWIST | | | | Julia Kutera | Ostrowiec Św. | | 35 | 168 | Dominik Oksień | KADRYL | | | | Klaudia Sawicka | Białystok | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 35, Liczba klubów: 22 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 147 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 166 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 153 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 186 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 140 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 24.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 171 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 30.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 156 | 7.0 | 7.0 | 11.0 | 7.5 | 7.5 | 40.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 154 | 8.0 | 11.0 | 8.5 | 7.5 | 7.5 | 42.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 152 | 9.0 | 8.0 | 7.0 | 9.5 | 10.0 | 43.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 151 | 15.5 | 13.0 | 11.0 | 11.0 | 10.0 | 60.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 145 | 13.5 | 9.5 | 11.0 | 12.5 | 14.5 | 61.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 148 | 18.0 | 9.5 | 14.5 | 9.5 | 10.0 | 61.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 149 | 10.5 | 13.0 | 13.0 | 12.5 | 14.5 | 63.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 169 | 12.0 | 13.0 | 8.5 | 14.5 | 18.5 | 66.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 155 | 10.5 | 17.5 | 14.5 | 17.0 | 12.0 | 71.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 144 | 13.5 | 15.5 | 17.0 | 14.5 | 16.0 | 76.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 170 | 15.5 | 17.5 | 20.5 | 17.0 | 13.0 | 83.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 160 | 24.0 | 15.5 | 17.0 | 19.5 | 18.5 | 94.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 157 | 18.0 | 21.0 | 20.5 | 19.5 | 18.5 | 97.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 185 | 18.0 | 21.0 | 20.5 | 21.5 | 18.5 | 99.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 173 | 21.0 | 19.0 | 20.5 | 23.5 | 21.5 |105.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 187 | 24.0 | 21.0 | 25.5 | 17.0 | 26.5 |114.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 162 | 21.0 | 23.5 | 25.5 | 21.5 | 23.5 |115.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 146 | 21.0 | 23.5 | 25.5 | 25.0 | 21.5 |116.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 159 | 24.0 | 28.0 | 17.0 | 23.5 | 28.5 |121.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 164 | 26.0 | 25.5 | 23.0 | 29.0 | 25.0 |128.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 142 | 31.5 | 25.5 | 25.5 | 29.0 | 26.5 |138.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 143 | 27.0 | 32.0 | 29.0 | 26.5 | 28.5 |143.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 165 | 28.5 | 34.0 | 33.5 | 26.5 | 23.5 |146.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 172 | 28.5 | 28.0 | 31.0 | 33.5 | 31.0 |152.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 31 | 150 | 31.5 | 28.0 | 29.0 | 31.0 | 34.0 |153.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 32 | 167 | 34.5 | 30.5 | 29.0 | 29.0 | 34.0 |157.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 33-34 | 158 | 31.5 | 34.0 | 33.5 | 33.5 | 31.0 |163.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 33-34 | 163 | 31.5 | 34.0 | 33.5 | 33.5 | 31.0 |163.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 35 | 168 | 34.5 | 30.5 | 33.5 | 33.5 | 34.0 |166.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 166 | Kacper Rutka | IGLICA | | | | Sara Litorowicz | Wrocław | | 2 | 179 | Karol Śledź | IGLICA | | | | Julia Domaradzka | Wrocław | | 3 | 175 | Daniel Mrozek | LATINA | | | | Maja Olbińska | Wolsztyn | | 4 | 171 | Tomasz Budzik | EMiKa PałacMłodzieży| | | | Aleksandra Bartoszek | Tarnów | | 5 | 154 | Oskar Gembara | GRACJA | | | | Liwia Jabłońska | Zielona Góra | | 6 | 177 | Borys Zawierucha | RYTM | | | | Wiktoria Wieczorek | Żory | | 7 | 178 | Kamil Sowa | RONDO | | | | Izabela Kolarczyk | Rybnik | | 8 | 144 | Michał Repecki | MYKA | | | | Alicja Gura | Zamość | | 9 | 152 | Przemysław Wręczycki | SUKCES | | | | Zuzanna Nowak | Częstochowa | | 10 | 176 | Bartosz Olejnik | SUKCES | | | | Natalia Nowak | Kluczbork | | 11 | 160 | Mateusz Iwaszuk | ST JABCZYŃSKA | | | | Anna Korzeniowska | Wrocław | | 12 | 174 | Jakub Knapik | NOWY STYL | | | | Aleksandra Knapik | Bielsko-Biała | | 13 | 142 | Łukasz Gołojuch | DŻET | | | | Karolina Ladzińska | Rzeszów-Boguchwała | | 14 | 181 | Stanisław Wojciechowski | ESKADRA | | | | Maja Dobińska | Pabianice | | 15 | 157 | Szymon Rojek | ATHINA | | | | Oliwia Niepsujewicz | Oława | | 16 | 185 | Jakub Oberda | MYKA | | | | Oliwia Tracz | Zamość | | 17 | 180 | Mateusz Włochowicz | MAESTRO | | | | Julia Kubiak | Opole | | 18 | 173 | Sergiusz Sobol | KLASA | | | | Julia Meń | Tarnów | | 19 | 159 | Kacper Woś | FANTAZJA | | | | Kamila Nechajewicz | Kraków | | 20 | 184 | Szymon Mieszczak | NOWY STYL | | | | Adrianna Sepioło | Bielsko-Biała | | 21 | 155 | Krzysztof Baranowski | GRACJA | | | | Zofia Kaplińska | Zielona Góra | | 22 | 162 | Jakub Góra | TWIST | | | | Kinga Ziębora | Ostrowiec Św. | | 23 | 183 | Karol Łężniak | PROFESSIONAL DANCE | | | | Patrycja Lewicka | Głogoczów | | 24 | 148 | Konrad Fałek | CANTINERO | | | | Nela Balcerek | Tomaszów Maz. | | 25 | 172 | Kacper Górka | EMiKa PałacMłodzieży| | | | Aleksandra Babiarz | Tarnów | | 26 | 182 | Szymon Miśtal | SUKCES | | | | Magdalena Lang | Częstochowa | | 27 | 163 | Piotr Senderek | TWIST | | | | Julia Kutera | Ostrowiec Św. | | 28 | 168 | Dominik Oksień | KADRYL | | | | Klaudia Sawicka | Białystok | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: 14-15 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 28, Liczba klubów: 20 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 166 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 179 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 175 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 171 | 5.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 5.0 | 22.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 154 | 4.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 4.0 | 23.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 177 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 30.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 178 | 8.0 | 8.5 | 8.0 | 7.0 | 7.0 | 38.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 144 | 7.0 | 7.0 | 10.0 | 9.0 | 9.5 | 42.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 152 | 9.5 | 8.5 | 8.0 | 8.0 | 9.5 | 43.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 176 | 9.5 | 10.0 | 8.0 | 10.5 | 9.5 | 47.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 160 | 11.5 | 14.0 | 13.0 | 10.5 | 13.0 | 62.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 174 | 16.5 | 17.0 | 13.0 | 12.0 | 9.5 | 68.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 142 | 14.0 | 11.0 | 13.0 | 14.0 | 16.5 | 68.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 181 | 16.5 | 14.0 | 13.0 | 16.0 | 12.0 | 71.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 157 | 14.0 | 12.0 | 17.0 | 14.0 | 16.5 | 73.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 185 | 11.5 | 20.5 | 16.0 | 14.0 | 16.5 | 78.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 180 | 14.0 | 17.0 | 13.0 | 17.5 | 25.0 | 86.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 173 | 18.5 | 14.0 | 20.5 | 17.5 | 19.5 | 90.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 159 | 18.5 | 24.0 | 18.5 | 19.0 | 22.0 |102.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 184 | 20.5 | 24.0 | 18.5 | 20.0 | 22.0 |105.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 155 | 20.5 | 17.0 | 27.5 | 24.0 | 19.5 |108.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 162 | 24.5 | 20.5 | 25.0 | 24.0 | 16.5 |110.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 183 | 26.0 | 20.5 | 23.0 | 21.5 | 22.0 |113.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 148 | 22.5 | 20.5 | 20.5 | 26.5 | 25.0 |115.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 172 | 24.5 | 26.5 | 27.5 | 24.0 | 14.0 |116.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 182 | 22.5 | 26.5 | 22.0 | 26.5 | 25.0 |122.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 163 | 27.5 | 24.0 | 25.0 | 21.5 | 27.0 |125.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 168 | 27.5 | 28.0 | 25.0 | 28.0 | 28.0 |136.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 D w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 35, Liczba klubów: 29 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 65 | Mariusz Noworyta | BAWINEK | | | | Justyna Fatyga | Kraków | | 2 | 81 | Mateusz Wójcik | SKT AGH | | | | Karolina Bujas | Kraków | | 3 | 68 | Michał Piskorek | RAGTIME | | | | Jolanta Liszkowska | Kęty | | 4 | 62 | Damian Machnio | CENTRUM TAŃCA | | | | Weronika Sułkowska | Radom | | 5 | 74 | Szymon Szemiczek | FALLAWAY | | | | Ewa Polesińska | Opole | | 6 | 76 | Wojciech Szymaniec | RONDO | | | | Aneta Wojak | Rybnik | | 7 | 77 | Krystian Szyrner | IGLICA | | | | Joanna Iskra | Wrocław | | 8 | 83 | Dawid Zieliński | EVOLUTION | | | | Karolina Łokas | Kraków | | 9 | 69 | Bartosz Purta | KADRYL | | | | Dominika Bielawska | Białystok | | 10 | 79 | Mateusz Warzyc | ST NOVOMEX | | | | Tamara Tarnowska | Opole | | 11 | 71 | Marcin Zbigniew Rapacz | BAWINEK | | | | Adrianna Ewa Napiórkowska | Kraków | | 12 | 64 | Filip Mąkowski | GRACJA | | | | Wiktoria Barylak | Zielona Góra | | 13 | 59 | Emil Karwas | JEDYNKA | | | | Klaudia Janik | Łódź | | 14 | 78 | Jacek Szyszka | CORTE TOP DANCE | | | | Maria Kania | Warszawa | | 15 | 84 | Łukasz Ziętek | CENTRUM TAŃCA | | | | Beata Mularczyk | Radom | | 16 | 73 | Marcin Syk | TAKT | | | | Paulina Kajdaszuk | Chełm | | 17 | 53 | Jeremiasz Fronc | KARISMA | | | | Milena Ślósarz | Kraków | | 18 | 82 | Michał Zdebski | SEMPRE | | | | Agnieszka Niechciał | Kraków | | 19 | 57 | Jakub Holona | MIX | | | | Paulina Kudła | Rybnik | | 20 | 52 | Kamil Dudek | ELITA | | | | Katarzyna Piela | Kraków | | 21 | 72 | Mateusz Raszyński | FINEZJA | | | | Marta Maria Andrzejczak | Poznań | | 22 | 63 | Mikołaj Malinowski | GALA | | | | Aleksandra Brzezińska | Mielec | | 23 | 56 | Seweryn Hałaj | RYTM | | | | Aleksandra Dybała | Chełm | | 24 | 58 | Krzysztof Jesień | RIVIERA | | | | Żaneta Piętka | Warszawa | | 25 | 80 | Adrian Wodowski | SKT AGH | | | | Magdalena Duda | Kraków | | 26 | 66 | Mateusz Olender | DANCE IMPERIUM | | | | Emilia Michalska | Pruszków | | 27 | 70 | Paweł Radzikowski | DANCE CENTER | | | | Anna Rejmisz | Poznań | | 28 | 50 | Kacper Bebło | SAMBA | | | | Sylwia Ślusarz | Tarnobrzeg | | 29 | 55 | Dawid Grygiel | MARGO | | | | Agata Włodarczyk | Leszno | | 30 | 75 | Szymon Szumny | FANTAZJA | | | | Kinga Kochan | Kraków | | 31 | 51 | Ernest Biela | BAWINEK | | | | Dorota Zajda | Kraków | | 32 | 54 | Grzegorz Gniadek-Zając | BAWINEK | | | | Beata Sypek | Kraków | | 33 | 85 | Łukasz Łukasiewicz | STYL | | | | Elżbieta Oprzędkiewicz | Kraków | | 34 | 60 | Dmytro Kondratyuk | IMAGE | | | | Agnieszka Kolasińska | Wyszków | | 35 | 61 | Piotr Liszka | BAWINEK | | | | Agnieszka Piech | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 D w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 35, Liczba klubów: 29 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 65 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 81 | 4.0 | 1.0 | 3.0 | 2.0 | 3.0 | 13.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 68 | 2.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 2.0 | 14.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 62 | 3.0 | 4.0 | 2.0 | 4.0 | 8.5 | 21.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 74 | 5.0 | 5.0 | 7.0 | 7.0 | 4.0 | 28.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 76 | 8.5 | 7.5 | 6.0 | 13.0 | 8.5 | 43.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 77 | 12.0 | 6.0 | 5.0 | 9.0 | 15.0 | 47.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 83 | 6.0 | 7.5 | 13.0 | 9.0 | 11.5 | 47.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 69 | 20.0 | 10.0 | 8.5 | 6.0 | 6.0 | 50.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 79 | 8.5 | 9.0 | 17.5 | 11.0 | 5.0 | 51.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 71 | 8.5 | 14.5 | 11.0 | 9.0 | 15.0 | 58.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 64 | 12.0 | 25.0 | 10.0 | 5.0 | 11.5 | 63.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 59 | 20.0 | 18.0 | 13.0 | 13.0 | 8.5 | 72.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 78 | 12.0 | 25.0 | 13.0 | 16.5 | 13.0 | 79.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 84 | 17.5 | 18.0 | 17.5 | 13.0 | 15.0 | 81.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 73 | 8.5 | 14.5 | 8.5 | 25.5 | 27.0 | 84.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 53 | 15.0 | 14.5 | 30.0 | 20.0 | 8.5 | 88.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 82 | 17.5 | 14.5 | 17.5 | 16.5 | 24.5 | 90.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 57 | 15.0 | 12.0 | 21.5 | 25.5 | 20.5 | 94.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 52 | 25.0 | 21.0 | 23.0 | 22.0 | 17.0 |108.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 72 | 20.0 | 18.0 | 33.5 | 16.5 | 20.5 |108.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 63 | 25.0 | 21.0 | 21.5 | 16.5 | 27.0 |111.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 56 | 15.0 | 29.0 | 27.0 | 20.0 | 20.5 |111.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 58 | 28.0 | 21.0 | 27.0 | 20.0 | 20.5 |116.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 80 | 28.0 | 27.0 | 17.5 | 25.5 | 20.5 |118.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 66 | 25.0 | 11.0 | 27.0 | 28.5 | 30.5 |122.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 70 | 23.0 | 25.0 | 25.0 | 25.5 | 24.5 |123.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 50 | 22.0 | 33.0 | 17.5 | 23.0 | 29.0 |124.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 55 | 34.0 | 29.0 | 17.5 | 31.0 | 20.5 |132.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 75 | 28.0 | 29.0 | 33.5 | 31.0 | 27.0 |148.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 31 | 51 | 31.0 | 23.0 | 30.0 | 31.0 | 33.5 |148.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 32 | 54 | 31.0 | 33.0 | 24.0 | 34.0 | 30.5 |152.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 33 | 85 | 31.0 | 33.0 | 30.0 | 34.0 | 33.5 |161.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 34 | 60 | 34.0 | 33.0 | 33.5 | 28.5 | 33.5 |162.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 35 | 61 | 34.0 | 33.0 | 33.5 | 34.0 | 33.5 |168.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 D w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 33, Liczba klubów: 26 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 90 | Wiktor Łądka | RYTM | | | | Aleksandra Domin | Żory | | 2 | 86 | Piotr Korzępa | PARADIS | | | | Aleksandra Oleksińska | Kłodzko | | 3 | 76 | Wojciech Szymaniec | RONDO | | | | Aneta Wojak | Rybnik | | 4 | 74 | Szymon Szemiczek | FALLAWAY | | | | Ewa Polesińska | Opole | | 5 | 78 | Jacek Szyszka | CORTE TOP DANCE | | | | Maria Kania | Warszawa | | 6 | 66 | Mateusz Olender | DANCE IMPERIUM | | | | Emilia Michalska | Pruszków | | 7 | 84 | Łukasz Ziętek | CENTRUM TAŃCA | | | | Beata Mularczyk | Radom | | 8 | 77 | Krystian Szyrner | IGLICA | | | | Joanna Iskra | Wrocław | | 9 | 55 | Dawid Grygiel | MARGO | | | | Agata Włodarczyk | Leszno | | 10 | 69 | Bartosz Purta | KADRYL | | | | Dominika Bielawska | Białystok | | 11 | 82 | Michał Zdebski | SEMPRE | | | | Agnieszka Niechciał | Kraków | | 12 | 58 | Krzysztof Jesień | RIVIERA | | | | Żaneta Piętka | Warszawa | | 13 | 81 | Mateusz Wójcik | SKT AGH | | | | Karolina Bujas | Kraków | | 14 | 71 | Marcin Zbigniew Rapacz | BAWINEK | | | | Adrianna Ewa Napiórkowska | Kraków | | 15 | 59 | Emil Karwas | JEDYNKA | | | | Klaudia Janik | Łódź | | 16 | 50 | Kacper Bebło | SAMBA | | | | Sylwia Ślusarz | Tarnobrzeg | | 17 | 64 | Filip Mąkowski | GRACJA | | | | Wiktoria Barylak | Zielona Góra | | 18 | 83 | Dawid Zieliński | EVOLUTION | | | | Karolina Łokas | Kraków | | 19 | 52 | Kamil Dudek | ELITA | | | | Katarzyna Piela | Kraków | | 20 | 75 | Szymon Szumny | FANTAZJA | | | | Kinga Kochan | Kraków | | 21 | 87 | Krzysztof Szczepaniec | BAWINEK | | | | Natalia Madejska | Kraków | | 22 | 68 | Michał Piskorek | RAGTIME | | | | Jolanta Liszkowska | Kęty | | 23 | 51 | Ernest Biela | BAWINEK | | | | Dorota Zajda | Kraków | | 24 | 88 | Rafał Tkacz | FORUM | | | | Jolanta Andrusiak | Zabrze | | 25 | 89 | Ryszard Zięć | SKT AGH | | | | Katarzyna Rębisz | Kraków | | 26 | 85 | Łukasz Łukasiewicz | STYL | | | | Elżbieta Oprzędkiewicz | Kraków | | 27 | 57 | Jakub Holona | MIX | | | | Paulina Kudła | Rybnik | | 28 | 65 | Mariusz Noworyta | BAWINEK | | | | Justyna Fatyga | Kraków | | 29 | 61 | Piotr Liszka | BAWINEK | | | | Agnieszka Piech | Kraków | | 30 | 70 | Paweł Radzikowski | DANCE CENTER | | | | Anna Rejmisz | Poznań | | 31 | 54 | Grzegorz Gniadek-Zając | BAWINEK | | | | Beata Sypek | Kraków | | 32 | 80 | Adrian Wodowski | SKT AGH | | | | Magdalena Duda | Kraków | | 33 | 60 | Dmytro Kondratyuk | IMAGE | | | | Agnieszka Kolasińska | Wyszków | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 D w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 33, Liczba klubów: 26 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 90 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 86 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 76 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 18.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 74 | 5.0 | 4.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 78 | 9.5 | 6.0 | 7.5 | 6.0 | 5.0 | 34.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 66 | 4.0 | 9.5 | 6.0 | 9.0 | 8.0 | 36.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 84 | 7.5 | 8.0 | 7.5 | 4.0 | 13.5 | 40.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 77 | 7.5 | 5.0 | 10.5 | 9.0 | 10.0 | 42.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 55 | 9.5 | 12.0 | 13.0 | 7.0 | 8.0 | 49.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 69 | 14.5 | 7.0 | 13.0 | 16.0 | 6.0 | 56.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 82 | 6.0 | 16.0 | 5.0 | 26.0 | 8.0 | 61.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 58 | 14.5 | 14.0 | 17.0 | 14.0 | 13.5 | 73.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 81 | 11.0 | 14.0 | 17.0 | 19.0 | 13.5 | 74.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 71 | 20.0 | 19.0 | 10.5 | 9.0 | 19.5 | 78.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 59 | 12.5 | 19.0 | 13.0 | 16.0 | 22.0 | 82.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 50 | 20.0 | 23.5 | 9.0 | 12.0 | 19.5 | 84.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 64 | 16.5 | 11.0 | 27.5 | 12.0 | 17.5 | 84.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 83 | 20.0 | 19.0 | 22.0 | 16.0 | 13.5 | 90.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 52 | 12.5 | 23.5 | 17.0 | 19.0 | 22.0 | 94.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 75 | 31.0 | 14.0 | 22.0 | 12.0 | 17.5 | 96.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 87 | 16.5 | 9.5 | 17.0 | 31.5 | 28.5 |103.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 68 | 24.0 | 23.5 | 22.0 | 22.0 | 13.5 |105.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 51 | 28.0 | 23.5 | 22.0 | 22.0 | 25.0 |120.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 88 | 24.0 | 30.5 | 17.0 | 26.0 | 25.0 |122.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 89 | 31.0 | 28.5 | 22.0 | 19.0 | 25.0 |125.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 85 | 31.0 | 32.5 | 27.5 | 26.0 | 13.5 |130.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 57 | 20.0 | 19.0 | 31.5 | 29.5 | 31.5 |131.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 65 | 28.0 | 28.5 | 25.0 | 22.0 | 28.5 |132.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 61 | 24.0 | 26.5 | 27.5 | 26.0 | 28.5 |132.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 70 | 26.0 | 19.0 | 30.0 | 29.5 | 28.5 |133.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 31 | 54 | 28.0 | 30.5 | 27.5 | 26.0 | 22.0 |134.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 32 | 80 | 20.0 | 26.5 | 31.5 | 33.0 | 31.5 |142.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 33 | 60 | 33.0 | 32.5 | 33.0 | 31.5 | 33.0 |163.0 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 20 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 21 | Mateusz Rusin | FANTAZJA | | | | Angelika Klimas | Kraków | | 2 | 23 | Damian Smużyński | ETIUDA | | | | Natalia Smużyńska | Radomsko | | 3 | 20 | Alan Rogowski | CT BLANKA WINIARSKA | | | | Maria Kownacka | Poznań | | 4 | 12 | Dawid Kowalewski | ST JABCZYŃSKA | | | | Klara Guettner | Wrocław | | 5 | 5 | Przemysław Galik | AKTAN | | | | Weronika Orzech | Wrocław | | 6 | 4 | Szymon Feliks | BAWINEK | | | | Joanna Karcz | Kraków | | 7 | 3 | Daniel Drzazga | SEMPRE | | | | Aleksandra Sendecka | Kraków | | 8 | 27 | Jan Uthke | RYTM | | | | Helena Warchał | Kraków | | 9 | 16 | Grzegorz Owczarek | DI SOMMA | | | | Paulina Pilarska | Raszyn | | 10 | 13 | Marcin Kuźlak | ST ART DANCE | | | | Weronika Kosicka | Sady | | 11 | 30 | Ryszard Zięć | SKT AGH | | | | Katarzyna Rębisz | Kraków | | 12 | 10 | Jan Jędrzejewski | PROJEKT NM | | | | Emilia Artiuchow | Słubice | | 13 | 18 | Alan Pendzich | Centrum Tańca FIESTA| | | | Karolina Hassa | Kędzierzyn Koźle | | 14 | 24 | Marcin Solarz | SEMPRE | | | | Magdalena Sołtysik | Kraków | | 15 | 14 | Antoni Migała | SEMPRE | | | | Natalia Bauer | Kraków | | 16 | 1 | Piotr Augusewicz | PASJA | | | | Monika Wądołowska | Białystok | | 17 | 11 | Krystian Kopieniak | SEMPRE | | | | Natalia Wokulska | Kraków | | 18 | 17 | Krzysztof Pasierbek | MIX | | | | Olga Pilor | Rybnik | | 19 | 25 | Dominik Szyrszeń | SOKÓŁ | | | | Aleksandra Koch | Myślenice | | 20 | 28 | Grzegorz Zając | BAWINEK | | | | Marta Jakubas | Kraków | | 21 | 19 | Kamil Rejczyk | BAWINEK | | | | Łucja Dobrucka | Kraków | | 22 | 15 | Michał Mroczek | ST CIEPŁY | | | | Martyna Jasińska | Jaworzno | | 23 | 9 | Jakub Jastrzębski | TAKT | | | | Agata Kozak | Legnica | | 24 | 22 | Kamil Safin | SEMPRE | | | | Patrycja Baran | Kraków | | 25 | 7 | Mikołaj Gregorek | FORUM | | | | Julia Tkacz | Zabrze | | 26 | 8 | Karol Gryń | SEMPRE | | | | Marta Jaglarz | Kraków | | 27 | 29 | Kacper Zając | AKSEL | | | | Klaudia Piszczela | Rzeszów | | 28 | 6 | Albert Gałek | SEMPRE | | | | Agnieszka Wcisło | Kraków | | 29 | 26 | Rafał Tkacz | FORUM | | | | Jolanta Andrusiak | Zabrze | | 30 | 2 | Bogusław Baran | SEMPRE | | | | Justyna Wróblewska | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 E w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 30, Liczba klubów: 20 ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 21 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 4.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 23 | 4.0 | 5.0 | 3.0 | 8.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 20 | 6.0 | 6.0 | 5.0 | 8.0 | 25.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 12 | 3.0 | 14.5 | 4.0 | 4.0 | 25.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 5 | 10.5 | 4.0 | 10.0 | 2.0 | 26.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 4 | 5.0 | 14.5 | 6.0 | 3.0 | 28.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 3 | 2.0 | 14.5 | 8.0 | 5.0 | 29.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 27 | 12.5 | 2.0 | 7.0 | 8.0 | 29.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 16 | 7.0 | 3.0 | 2.0 | 20.0 | 32.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 13 | 8.5 | 9.5 | 10.0 | 6.0 | 34.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 30 | 10.5 | 7.0 | 10.0 | 10.5 | 38.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 10 | 8.5 | 14.5 | 13.0 | 14.0 | 50.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 18 | 15.5 | 9.5 | 20.5 | 14.0 | 59.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 24 | 14.0 | 21.0 | 16.0 | 12.0 | 63.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 14 | 12.5 | 14.5 | 26.0 | 10.5 | 63.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 1 | 27.0 | 8.0 | 16.0 | 14.0 | 65.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 11 | 17.5 | 18.5 | 16.0 | 20.0 | 72.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 17 | 20.0 | 14.5 | 20.5 | 20.0 | 75.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 25 | 24.0 | 11.0 | 16.0 | 24.5 | 75.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 28 | 20.0 | 21.0 | 12.0 | 24.5 | 77.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 19 | 15.5 | 29.5 | 24.0 | 17.0 | 86.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 15 | 20.0 | 26.0 | 16.0 | 27.0 | 89.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 9 | 23.0 | 26.0 | 24.0 | 17.0 | 90.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 22 | 27.0 | 23.5 | 24.0 | 17.0 | 91.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 7 | 17.5 | 18.5 | 30.0 | 27.0 | 93.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 8 | 30.0 | 26.0 | 20.5 | 22.0 | 98.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 29 | 22.0 | 29.5 | 20.5 | 27.0 | 99.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 28 | 6 | 27.0 | 21.0 | 28.5 | 23.0 | 99.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 29 | 26 | 27.0 | 23.5 | 28.5 | 29.5 |108.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 30 | 2 | 27.0 | 28.0 | 27.0 | 29.5 |111.5 | ---------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 19 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 17 | Krzysztof Pasierbek | MIX | | | | Olga Pilor | Rybnik | | 2 | 11 | Krystian Kopieniak | SEMPRE | | | | Natalia Wokulska | Kraków | | 3 | 32 | Jeremiasz Fronc | KARISMA | | | | Milena Ślósarz | Kraków | | 4 | 21 | Mateusz Rusin | FANTAZJA | | | | Angelika Klimas | Kraków | | 5 | 20 | Alan Rogowski | CT BLANKA WINIARSKA | | | | Maria Kownacka | Poznań | | 6 | 5 | Przemysław Galik | AKTAN | | | | Weronika Orzech | Wrocław | | 7 | 12 | Dawid Kowalewski | ST JABCZYŃSKA | | | | Klara Guettner | Wrocław | | 8 | 28 | Grzegorz Maria Zając | BAWINEK | | | | Marta Jakubas | Kraków | | 9 | 6 | Albert Gałek | SEMPRE | | | | Agnieszka Wcisło | Kraków | | 10 | 22 | Kamil Safin | SEMPRE | | | | Patrycja Baran | Kraków | | 11 | 4 | Szymon Feliks | BAWINEK | | | | Joanna Karcz | Kraków | | 12 | 33 | Krzysztof Mazur | MARENGO | | | | Anna Jaśkaniec | Dąbrowa Górnicza | | 13 | 31 | Sebastian Bijak | DANCE TEAM | | | | Agnieszka Bijak-Dobrowolska | Wrocław | | 14 | 1 | Piotr Augusewicz | PASJA | | | | Monika Wądołowska | Białystok | | 15 | 29 | Kacper Zając | AKSEL | | | | Klaudia Piszczela | Rzeszów | | 16 | 14 | Antoni Migała | SEMPRE | | | | Natalia Bauer | Kraków | | 17 | 15 | Michał Mroczek | ST CIEPŁY | | | | Martyna Jasińska | Jaworzno | | 18 | 25 | Dominik Szyrszeń | SOKÓŁ | | | | Aleksandra Koch | Myślenice | | 19 | 10 | Jan Jędrzejewski | PROJEKT NM | | | | Emilia Artiuchow | Słubice | | 20 | 27 | Jan Uthke | RYTM | | | | Helena Warchał | Kraków | | 21 | 8 | Karol Gryń | SEMPRE | | | | Marta Jaglarz | Kraków | | 22 | 19 | Kamil Rejczyk | BAWINEK | | | | Łucja Dobrucka | Kraków | | 23 | 3 | Daniel Drzazga | SEMPRE | | | | Aleksandra Sendecka | Kraków | | 24 | 2 | Bogusław Baran | SEMPRE | | | | Justyna Wróblewska | Kraków | | 25 | 7 | Mikołaj Gregorek | FORUM | | | | Julia Tkacz | Zabrze | | 26 | 13 | Marcin Kuźlak | ST ART DANCE | | | | Weronika Kosicka | Sady | | 27 | 9 | Jakub Jastrzębski | TAKT | | | | Agata Kozak | Legnica | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 15 E w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 27, Liczba klubów: 19 ---------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 17 | 1.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 6.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 11 | 2.0 | 2.0 | 4.0 | 1.0 | 9.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 32 | 6.0 | 4.0 | 1.0 | 3.0 | 14.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 21 | 3.0 | 5.0 | 3.0 | 4.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 20 | 5.0 | 3.0 | 8.0 | 5.0 | 21.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 5 | 7.5 | 6.0 | 6.0 | 6.0 | 25.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 12 | 7.5 | 7.0 | 5.0 | 7.0 | 26.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 28 | 4.0 | 9.0 | 7.0 | 8.5 | 28.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 6 | 9.5 | 11.5 | 9.0 | 10.5 | 40.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 22 | 14.5 | 11.5 | 10.5 | 8.5 | 45.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 4 | 9.5 | 18.5 | 10.5 | 10.5 | 49.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 33 | 14.5 | 8.0 | 14.5 | 15.5 | 52.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 13 | 31 | 14.5 | 18.5 | 14.5 | 12.5 | 60.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 14 | 1 | 14.5 | 11.5 | 17.0 | 19.0 | 62.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 15 | 29 | 14.5 | 11.5 | 23.0 | 15.5 | 64.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 16 | 14 | 14.5 | 18.5 | 19.0 | 12.5 | 64.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 17 | 15 | 19.5 | 18.5 | 14.5 | 15.5 | 68.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 18 | 25 | 21.0 | 14.5 | 12.0 | 21.0 | 68.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 19 | 10 | 14.5 | 18.5 | 21.5 | 15.5 | 70.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 20 | 27 | 22.0 | 14.5 | 19.0 | 19.0 | 74.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 21 | 8 | 19.5 | 25.5 | 14.5 | 26.0 | 85.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 22 | 19 | 14.5 | 22.5 | 24.0 | 26.0 | 87.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 23 | 3 | 24.0 | 18.5 | 27.0 | 19.0 | 88.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 24 | 2 | 23.0 | 22.5 | 19.0 | 26.0 | 90.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 25 | 7 | 26.0 | 24.0 | 21.5 | 22.0 | 93.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 26 | 13 | 26.0 | 25.5 | 25.5 | 23.5 |100.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|------| | 27 | 9 | 26.0 | 27.0 | 25.5 | 23.5 |102.0 | ---------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 18 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 12, Liczba klubów: 11 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 103 | Michał Majda | FANTAZJA | | | | Natalia Krzysztoń | Kraków | | 2 | 92 | Mateusz Ostrowski | DŻET | | | | Marzena Dudek | Rzeszów-Boguchwała | | 3 | 101 | Paweł Milcarz | AKADEMIA TAŃCA | | | | Dominika Staniek | Warszawa | | 4 | 96 | Kamil Andrzejewski | AKADEMIA TAŃCA | | | | Dominika Rucińska | Warszawa | | 5 | 91 | Michał Barakowski | MISTRAL | | | | Anna Kaczmarek | Tarnowskie Góry | | 6 | 98 | Sergey Chernenko | CANTINERO | | | | Joanna Surówka | Tomaszów Maz. | | 7 | 93 | Michał Szeliga | AKSEL | | | | Katarzyna Przydział | Rzeszów | | 8 | 94 | Michał Gumkowski | EMKA DANCE ACADEMY | | | | Sylwia Madeńska | Warszawa | | 9 | 100 | Bartłomiej Chosta | RONDO | | | | Daria Leszczyńska | Rybnik | | 10 | 99 | Szymon Harazim | ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA | | | | Kinga Harazim | Bytom | | 11 | 95 | Dariusz Jabłoński | KADRYL | | | | Ada Pokorska | Białystok | | 12 | 104 | Daniel Podraza | STYL | | | | Agnieszka Filipowicz | Kraków | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 18 Open w stylu: LATIN Liczba wszystkich par: 12, Liczba klubów: 11 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| CHA CHA | SAMBA | RUMBA | PASODOBL| JIVE | Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 103 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 92 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 101 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 16.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 96 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 3.0 | 4.0 | 19.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 91 | 6.0 | 5.0 | 8.0 | 5.0 | 6.0 | 30.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 6 | 98 | 5.0 | 7.5 | 7.0 | 6.0 | 5.0 | 30.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 7 | 93 | 7.0 | 6.0 | 5.0 | 7.0 | 9.0 | 34.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 8 | 94 | 9.5 | 7.5 | 6.0 | 8.5 | 8.0 | 39.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 9 | 100 | 8.0 | 9.0 | 9.0 | 8.5 | 12.0 | 46.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 10 | 99 | 9.5 | 10.5 | 12.0 | 10.5 | 7.0 | 49.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 11 | 95 | 12.0 | 10.5 | 10.5 | 10.5 | 11.0 | 54.5 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 12 | 104 | 11.0 | 12.0 | 10.5 | 12.0 | 10.0 | 55.5 | -------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- WYNIKI PAR W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 18 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 5 ----------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------------------------------------|---------------------| | 1 | 106 | Bartosz Lech | GRACJA | | | | Kornelia Kopaczyńska | Zielona Góra | | 2 | 108 | Adrian Foksiński | DANCE TEAM | | | | Karolina Kastelik | Wrocław | | 3 | 107 | Łukasz Blacha | BAWINEK | | | | Beata Szafraniec | Kraków | | 4 | 110 | Dawid Góral | EMiKa PałacMłodzieży| | | | Aneta Budzik | Tarnów | | 5 | 116 | Adam Jabłoński | KADRYL | | | | Marlena Borys | Białystok | ----------------------------------------------------------------------------- XLII OTTT o Puchar Prof. M. Wieczystego ----- TABELA LOKAT W KOMBINACJI STYLÓW ----- Klasa: Pow. 18 Open w stylu: STANDARD Liczba wszystkich par: 5, Liczba klubów: 5 -------------------------------------------------------------------------- | Lokata|Nr pary| WALC ANG| TANGO | WALC WIE| FOKSTROT| QUICKSTE| Suma | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 1 | 106 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 | 5.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 2 | 108 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 10.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 3 | 107 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 3.0 | 15.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 4 | 110 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 4.0 | 20.0 | |-------|-------|---------|---------|---------|---------|---------|------| | 5 | 116 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 5.0 | 25.0 | -------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: DOROSLI_2 LATIN, Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Dariusz Dragan | Kraków | | Sędzia B | Anna Jabczyńska | Wrocław | | Sędzia C | Wojciech Jabczyński | Wrocław | | Sędzia D | Andrzej Łukomski | Radom | | Sędzia E | Mariola Szymańska | Wrocław | | Sędzia F | Marek Trzemżalski | Gliwice | | Sędzia G | Ada Wantuch | Kraków | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: DOROSLI_2 LATIN Liczba wszystkich par: 3, Liczba klubów: 3 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 258 |Rafał Głowacki |AKSEL | | | | |Justyna Pietrucha |Rzeszów | | 2 | F | 259 |Artur Dąbek |WIR | | | | |Agnieszka Dąbek |Mysłowice | | 3 | F | 260 |Piotr Liszka |BAWINEK | | | | |Agnieszka Piech |Kraków | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: DOROSLI_2 LATIN Liczba par: 3 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DOROSLI_2 LATIN -------------------------------------------------------------------------------- | Nr|Sa |Ch |R |Pd |J | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc|ABCDEFG Msc|ABCDEFG Msc|ABCDEFG Msc|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|-----------|-----------|-----------|-----------|----------|---| |258|3111111 1.0|2111131 1.0|1111212 1.0|1111112 1.0|1111211 1.0| 5.0 1 |258| |259|2222222 2.0|1223222 2.0|3223121 2.0|3223221 2.0|3223122 2.0| 10.0 2 |259| |260|1333333 3.0|3332313 3.0|2332333 3.0|2332333 3.0|2332333 3.0| 15.0 3 |260| -------------------------------------------------------------------------------- X-typowanie, r-repertuar, R=X+r-typowanie+repertuar _Na początek ----- KOMISJA SĘDZIOWSKA, KOMISJA SKRUTACYJNA ----- Klasa i Styl: DOROSLI_2 STANDARD, Komisja Sędziowska --------------------------------------------------------------------------- | Sędzia | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Sędzia Główny | Maria Nowak | Kraków | | Sędzia A | Adam Berkowicz | Jasło | | Sędzia B | Małgorzata Igielska | Kraków | | Sędzia C | Anna Jabczyńska | Wrocław | | Sędzia D | Kazimierz Michlik | Opole | | Sędzia E | Andrzej Orszulak | Krosno | | Sędzia F | Anna Smoroń | Kraków | | Sędzia G | Wojciech Wójtowicz | Rzeszów | --------------------------------------------------------------------------- Komisja Skrutacyjna --------------------------------------------------------------------------- | Skrutiner | Imię i nazwisko | Miejscowość | |-------------------------------------------------------------------------| | Przewodniczący | Paweł Łyczko | Kraków | | | Dorota Dudek | Jastrzębie | | | Agnieszka Bajda | Nowa Ruda | | | Dominika Górska-Jabłońska | Zielona Góra | --------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- WYNIKI TURNIEJU ----- Klasa i Styl: DOROSLI_2 STANDARD Liczba wszystkich par: 2, Liczba klubów: 2 ----------------------------------------------------------------------------------- | Lokata| Runda |Nr pary| Imię i Nazwisko | Klub/Miejscowość | |-------|-------|-------|------------------------------------|--------------------| | 1 | F | 260 |Piotr Liszka |BAWINEK | | | | |Agnieszka Piech |Kraków | | 2 | F | 259 |Artur Dąbek |WIR | | | | |Agnieszka Dąbek |Mysłowice | ----------------------------------------------------------------------------------- _Na początek ----- TABELA TYPOWAŃ I NOT SĘDZIOWSKICH ----- Klasa i Styl: DOROSLI_2 STANDARD Liczba par: 2 Runda: FINAŁ, Klasa i Styl: DOROSLI_2 STANDARD -------------------------------------------------------------------------------- | Nr|Wa |T |Ww |Sl |Q | Suma Lok |Nr | |par|ABCDEFG Msc|ABCDEFG Msc|ABCDEFG Msc|ABCDEFG Msc|ABCDEFG Msc| miej ata |par| |---|-----------|-----------|-----------|-----------|-----------|----------|---| |259|1211222 2.0|2121222 2.0|2222212 2.0|1122222 2.0|1122222 2.0| 10.0 2 |259| |260|2122111 1.0|1212111 1.0|1111121 1.0|2211111 1.0|2211111 1.0| 5.0 1 |260| -------------------------------------------------------------------------------- X