Logowanie
FAMILY CENTER CUP 2023
2023-05-28 Stargard, ALFA-ASTRA - Stargard
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:30, start: 12:00
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
15
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk Hanna
Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
13
Andruczyk Hanna -
G
(+2)
2
13
Andruczyk Hanna -
G
1
2.
Chwin Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwin Julia
Chwin Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
1
3.
Czyżowicz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Czyżowicz Liliana
Czyżowicz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+2)
2
4
1
4.
Drąg Lena
ASTRA - Szczecin
Drąg Lena
Drąg Lena
ASTRA - Szczecin
7 (+2)
2
7
1
5.
Karmasz Karla
ASTRA - Szczecin
Karmasz Karla
Karmasz Karla
ASTRA - Szczecin
9 (+2)
2
9
1
6.
Kowalewska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kowalewska Zuzanna
Kowalewska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
1
7.
Kucharczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Kucharczyk Lena
Kucharczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+2)
2
4
1
8.
Ochlast Maja
ROYAL DANCE - Szczecin
Ochlast Maja
Ochlast Maja
ROYAL DANCE - Szczecin
6 (+2)
2
6
1
9.
Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska Karolina
Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
9 (+1)
1
9
2
10.
Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska Zofia
Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
7 (+1)
1
7
2
11.
Kaniewska Anastazja
ASTRA - Szczecin
Kaniewska Anastazja
Kaniewska Anastazja
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
12.
Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
Masternak Maja
Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
8 (+1)
1
8
2
13.
Szmit Oliwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szmit Oliwia
Szmit Oliwia
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
14.
Trzeciak Weronika
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak Weronika
Trzeciak Weronika
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
2
15.
Wańkowicz Karolina
ASTRA - Szczecin
Wańkowicz Karolina
Wańkowicz Karolina
ASTRA - Szczecin
10 (+1)
1
10
2
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska Martyna
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
1
2.
Duklas Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Duklas Hanna
Duklas Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
3.
Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel Maja
Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2
2
3
4.
Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus Hanna
Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
4
5.
Mamos Dorota
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos Dorota
Mamos Dorota
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
5
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka Barbara
Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+2)
2
6
1
2.
Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska Zofia
Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
12
Szwacińska Zofia -
F
(+2)
2
12
Szwacińska Zofia -
F
2
3.
Szmaragowska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szmaragowska Julia
Szmaragowska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
9 (+1)
1
9
3
12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ząbek Julia
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+1)
1
4
1
2.
Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna Antonina
Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
3
3
2
3.
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Dominiczak Aleksandra
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
1
1
3
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
F (+2)
2
F
1
2.
Kownacki Michał
Kasprzak Daria
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacki Michał
Kasprzak Daria
Kownacki Michał
Kasprzak Daria
FANTAZJA - Skwierzyna
1 (+1)
1
1
2
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
G (+2)
2
G
1
2.
Wojsznarowicz Aleksander
Stamirowska Laura
ALFA-ASTRA - Stargard
Wojsznarowicz Aleksander
Stamirowska Laura
Wojsznarowicz Aleksander
Stamirowska Laura
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
2 (+1)
1
2
1
2.
Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
All About - Szczecin
Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
Krzysztofik Jakub
Mizielińska Bogusława
All About - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
1
1
3
4.
Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
1
1
4
BLOK 2, rejestracja 13:30-14:00, próba parkietu 14:00, start: 14:30
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jarząbek Hanna
ASTRA - Szczecin
Jarząbek Hanna
Jarząbek Hanna
ASTRA - Szczecin
10 (+2)
2
10
1
2.
Kozioł Oliwia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kozioł Oliwia
Kozioł Oliwia
ROYAL DANCE - Szczecin
9 (+2)
2
9
1
3.
Madejczyk Amelia
ASTRA - Szczecin
Madejczyk Amelia
Madejczyk Amelia
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
4.
Skupińska Mia
ASTRA - Szczecin
Skupińska Mia
Skupińska Mia
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
2
5.
Kravchuk Kira
ASTRA - Szczecin
Kravchuk Kira
Kravchuk Kira
ASTRA - Szczecin
3 (-1)
-1
3
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak Nadia
Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
11 (+2)
2
11
1
2.
Borowiec Alicja
ASTRA - Szczecin
Borowiec Alicja
Borowiec Alicja
ASTRA - Szczecin
2 (+2)
2
2
2
3.
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Szelkowska Ewa
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
10 (+2)
2
10
2
4.
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk Zofia
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
8 (+1)
1
8
3
5.
Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska Zuzanna
Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
7 (+1)
1
7
3
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
10
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ciesielska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Ciesielska Wiktoria
Ciesielska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
1
2.
Harasimowicz Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Harasimowicz Anna
Harasimowicz Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+2)
2
6
1
3.
Kaniewska Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Kaniewska Katarzyna
Kaniewska Katarzyna
ASTRA - Szczecin
5 (+2)
2
5
1
4.
Kuźniar Katarzyna
All About - Szczecin
Kuźniar Katarzyna
Kuźniar Katarzyna
All About - Szczecin
8 (+2)
2
8
1
5.
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Masztalerz Liliana
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
12
Masztalerz Liliana -
G
(+2)
2
12
Masztalerz Liliana -
G
1
6.
Cwajna Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Cwajna Maja
Cwajna Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
2
7.
Gral Nadia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gral Nadia
Gral Nadia
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
8.
Kokoszyńska-Domańska Kornelia
ALFA-ASTRA - Stargard
Kokoszyńska-Domańska Kornelia
Kokoszyńska-Domańska Kornelia
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
9.
Michalska Anastazja
ALFA-ASTRA - Stargard
Michalska Anastazja
Michalska Anastazja
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
2
10.
Mołodecka Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Mołodecka Hanna
Mołodecka Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
8
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna Antonina
Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
4 (+1)
1
4
1
2.
Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz Iga
Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
5 (+1)
1
5
2
3.
Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka Martyna
Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
2 (+1)
1
2
3
4.
Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak Julia
Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+1)
1
4
4
5.
Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Pozdrowicz Maja
Pozdrowicz Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
5
6.
Błaszak Sandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Sandra
Błaszak Sandra
ALFA-ASTRA - Stargard
1
1
6
7.
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala Natalia
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
1
1
7
8.
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz Maja
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
0 (-1)
-1
0
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
3 (+1)
1
3
1
2.
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
0
0
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skrzypczyński Jakub
Niżałowska Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Skrzypczyński Jakub
Niżałowska Maja
Skrzypczyński Jakub
Niżałowska Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+2)
2
6
1
2.
Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Sidzina Tymon
Piec Barbara
Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
F (+2)
2
F
2
3.
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
9 (+1)
1
9
3
4.
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
3
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Słota Karol
Król Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Król Paulina
Słota Karol
Król Paulina
DANCECLUB - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Wieczorek Wiktor
Zielińska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Zielińska Agata
Wieczorek Wiktor
Zielińska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
1
1
2
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
D (+1)
1
D
2
3.
Wieczorek Wiktor
Zielińska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Zielińska Agata
Wieczorek Wiktor
Zielińska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
2
2
3
4.
Słota Karol
Król Paulina
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Król Paulina
Słota Karol
Król Paulina
DANCECLUB - Szczecin
4
4
4
BLOK 3, rejestracja 16:00-16:30, próba parkietu 16:30, start: 17:00
16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik Iga
Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+1)
1
6
1
2.
Korzeniewska Kinga Antonina
DANCECLUB - Szczecin
Korzeniewska Kinga Antonina
Korzeniewska Kinga Antonina
DANCECLUB - Szczecin
1
1
2
16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik Iga
Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+1)
1
6
1
2.
Korzeniewska Kinga Antonina
DANCECLUB - Szczecin
Korzeniewska Kinga Antonina
Korzeniewska Kinga Antonina
DANCECLUB - Szczecin
1
1
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gralak Bartłomiej
Huk Antonina
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Bartłomiej
Huk Antonina
Gralak Bartłomiej
Huk Antonina
ALFA-ASTRA - Stargard
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
2.
Zdanowski Oliwier
Swacha Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Zdanowski Oliwier
Swacha Małgorzata
Zdanowski Oliwier
Swacha Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+2)
2
4
1
3.
Raupuk Szymon
Rzepka Lena
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Raupuk Szymon
Rzepka Lena
Raupuk Szymon
Rzepka Lena
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
6, 8 (+1)
1
6, 8
2
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
1
2.
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
6 (+1)
1
6
2
3.
Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
3
4.
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
All About - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
All About - Szczecin
0
0
4
5.
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
0
0
5
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wierzbicki Szymon
Glinkowska Lena
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Glinkowska Lena
Wierzbicki Szymon
Glinkowska Lena
ROYAL DANCE - Szczecin
D (+1)
1
D
1
2.
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
2
3.
Jakubowski Jakub
Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Przybylak Alicja
Jakubowski Jakub
Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
3
4.
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
4
4
4
5.
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
5
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
ALFA-ASTRA - Stargard
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
1
2.
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
2
2
2
3.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
3
3
3
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
ALFA-ASTRA - Stargard
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
Dominiczak Krzysztof
Dominiczak Blanka
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
1
2.
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
1
1
2
3.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
3
3
3