Logowanie
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bojszowy
2023-04-02 Bojszowy, WIR - Bieruń
Plik z wynikami
UWAGA
Zmieniono godziny rozpoczęcia bloków! Proszę zapoznać się z godzinami rozpoczęcia rejestracji.
Godziny rozpoczęcia bloków:
I blok 10.00
II blok 13.00
III blok 16.00
IV blok 18.00
Uwaga:
w czwartym bloku dodano kategorię 14-15 C zamiast 16+ E solo
w trzecim bloku dodano kategorię 12-15 E solo zamiast 14-15 E
Dodatkowe zapisy SMSem pod numerem tel. 506-236-639.
W czwartek podamy ostateczne godziny rozpoczęcia bloków.
Zapraszamy do Bojszów ☺️
BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.15-9.45, start: 10.00
Do 11 (Do 11) Brąz KOMB 4T
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Adach Krzysztof
Kubiak Liliana
WIR - Bieruń
Adach Krzysztof
Kubiak Liliana
Adach Krzysztof
Kubiak Liliana
WIR - Bieruń
2.
Bożek Hubert
Król Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Bożek Hubert
Król Amelia
Bożek Hubert
Król Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
3.
Drozdek Julian
Kostera Alicja
WIR - Bieruń
Drozdek Julian
Kostera Alicja
Drozdek Julian
Kostera Alicja
WIR - Bieruń
4.
Kasperkiewicz Nikodem
Bożek Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kasperkiewicz Nikodem
Bożek Hanna
Kasperkiewicz Nikodem
Bożek Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
5.
Klekot Daniel
Nehreba Yaryna
WIR - Bieruń
Klekot Daniel
Nehreba Yaryna
Klekot Daniel
Nehreba Yaryna
WIR - Bieruń
6.
Mierlak Nikodem
Bielska Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Mierlak Nikodem
Bielska Natalia
Mierlak Nikodem
Bielska Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
7.
Pawlikowski Wojciech
Olesińska Zuzanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Pawlikowski Wojciech
Olesińska Zuzanna
Pawlikowski Wojciech
Olesińska Zuzanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Do 11 (Do 11) Brąz KOMB 4T Solo Dance
8
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Bąk Anna
WIR - Bieruń
Bąk Anna
Bąk Anna
WIR - Bieruń
2.
Gorzynik Kinga
DANCE KINGDOM - Zaborze
Gorzynik Kinga
Gorzynik Kinga
DANCE KINGDOM - Zaborze
3.
Kała Maria
WIR - Bieruń
Kała Maria
Kała Maria
WIR - Bieruń
4.
Matuszczyk Malwina
WIR - Bieruń
Matuszczyk Malwina
Matuszczyk Malwina
WIR - Bieruń
5.
Proch Amelia
WIR - Bieruń
Proch Amelia
Proch Amelia
WIR - Bieruń
6.
Sutor Magda
DANCE KINGDOM - Zaborze
Sutor Magda
Sutor Magda
DANCE KINGDOM - Zaborze
7.
Sługa Emilia
WIR - Bieruń
Sługa Emilia
Sługa Emilia
WIR - Bieruń
8.
Tucka Paulina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Tucka Paulina
Tucka Paulina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Januszkiewicz Jacek
Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Zagórna Agata
Januszkiewicz Jacek
Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
G (+2)
2
G
1
2.
Kucza Maksym
Szolc Liliana
TEAM - Ornontowice
Kucza Maksym
Szolc Liliana
Kucza Maksym
Szolc Liliana
TEAM - Ornontowice
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
3.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
2 (+2)
2
2
1
4.
Sieprawski Hubert
Szajnowska Zuzanna
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Hubert
Szajnowska Zuzanna
Sieprawski Hubert
Szajnowska Zuzanna
ST Iluzja Trzebinia
5 (+2)
2
5
1
5.
Jania Szymon
Yaroslavska Kamila
ZAWIROWANI - Mysłowice
Jania Szymon
Yaroslavska Kamila
Jania Szymon
Yaroslavska Kamila
ZAWIROWANI - Mysłowice
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
6.
Krupa Filip
Psiuch Lena
ZAWIROWANI - Mysłowice
Krupa Filip
Psiuch Lena
Krupa Filip
Psiuch Lena
ZAWIROWANI - Mysłowice
3, 5 (+1)
1
3, 5
2
7.
Pudełko Adam
Psiuch Liliana
ZAWIROWANI - Mysłowice
Pudełko Adam
Psiuch Liliana
Pudełko Adam
Psiuch Liliana
ZAWIROWANI - Mysłowice
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
12
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Mendakiewicz Zofia
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
11 (+2)
2
11
1
2.
Neudek Nadia
IMPULS - Chorzów
Neudek Nadia
Neudek Nadia
IMPULS - Chorzów
4 (+2)
2
4
1
3.
Petrosiants Sofiia
IMPULS - Chorzów
Petrosiants Sofiia
Petrosiants Sofiia
IMPULS - Chorzów
6 (+2)
2
6
1
4.
Pietrzyk Natasza
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pietrzyk Natasza
Pietrzyk Natasza
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
3 (+2)
2
3
1
5.
Solecka-Cichecka Kaja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Solecka-Cichecka Kaja
Solecka-Cichecka Kaja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
6 (+2)
2
6
1
6.
Storey Rosie
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Storey Rosie
Storey Rosie
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
5 (+2)
2
5
1
7.
Kasznia Paulina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kasznia Paulina
Kasznia Paulina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
1 (+1)
1
1
2
8.
Kocur Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kocur Paulina
Kocur Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
8 (+1)
1
8
2
9.
Krawiec Gabriela
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Krawiec Gabriela
Krawiec Gabriela
EMOTION Dance Academy Oświęcim
6 (+1)
1
6
2
10.
Podbiał Magdalena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Podbiał Magdalena
Podbiał Magdalena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
7 (+1)
1
7
2
11.
Polczyk Maja
IMPULS - Chorzów
Polczyk Maja
Polczyk Maja
IMPULS - Chorzów
3 (+1)
1
3
2
12.
Sznepka Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Sznepka Julia
Sznepka Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
11 (+1)
1
11
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Brandt Norbert
Siekierska Alicja
ETIUDA - Radomsko
Brandt Norbert
Siekierska Alicja
Brandt Norbert
Siekierska Alicja
ETIUDA - Radomsko
5, 7 (+2)
2
5, 7
1
2.
Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
TEAM - Ornontowice
Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
TEAM - Ornontowice
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
3.
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
8, 11 (+2)
2
8, 11
1
4.
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
TEAM - Ornontowice
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
TEAM - Ornontowice
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
5.
Dąbek Rafał
Nieroda Kalina
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Rafał
Nieroda Kalina
Dąbek Rafał
Nieroda Kalina
ST Iluzja Trzebinia
2 (+1)
1
2
2
6.
Ogierman Krystian
Domin Olga
TEAM - Ornontowice
Ogierman Krystian
Domin Olga
Ogierman Krystian
Domin Olga
TEAM - Ornontowice
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
7.
Palka Paweł
Maksimowicz Zuzanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Palka Paweł
Maksimowicz Zuzanna
Palka Paweł
Maksimowicz Zuzanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
8.
Adamczyk Łukasz
Topolska Antonina Magdalena
CARMEN - Katowice
Adamczyk Łukasz
Topolska Antonina Magdalena
Adamczyk Łukasz
Topolska Antonina Magdalena
CARMEN - Katowice
1, 1 (-1)
-1
1, 1
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nowicka Wiktoria
Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
4 (+2)
2
4
1
2.
Smoter Oliwia
AKCENT - Będzin
Smoter Oliwia
Smoter Oliwia
AKCENT - Będzin
12
Smoter Oliwia -
G
(+2)
2
12
Smoter Oliwia -
G
1
3.
Zimmermann Marianna
TEAM - Ornontowice
Zimmermann Marianna
Zimmermann Marianna
TEAM - Ornontowice
3 (+2)
2
3
1
4.
Janosz Klara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Janosz Klara
Janosz Klara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
9 (+1)
1
9
2
5.
Osiecka Natalia
IMPULS - Chorzów
Osiecka Natalia
Osiecka Natalia
IMPULS - Chorzów
2 (+1)
1
2
2
6.
Zawora Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Zawora Wiktoria
Zawora Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
10 (+1)
1
10
2
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
ETIUDA - Radomsko
Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
ETIUDA - Radomsko
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
2.
Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Lamla Julia
Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
8, 6 (+2)
2
8, 6
1
3.
Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
Gajda Piotr
Białas Amelia
Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
4.
Różankowski Miłosz
Prusaczyk Julia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Różankowski Miłosz
Prusaczyk Julia
Różankowski Miłosz
Prusaczyk Julia
ZAWIROWANI - Mysłowice
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Vlasenko Kateryna
RONDO - Rybnik
Vlasenko Kateryna
Vlasenko Kateryna
RONDO - Rybnik
1 (+1)
1
1
1
2.
Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec Katarzyna
Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
1
1
2
3.
Synowiec Lusine
WDS - Katowice
Synowiec Lusine
Synowiec Lusine
WDS - Katowice
0
0
3
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
17
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Janowska Alicja
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4 (+1)
1
4
1
2.
Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
Biernat Amelia
Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
4 (+1)
1
4
2
3.
Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Bubała Martyna
Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
2 (+1)
1
2
3
4.
Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok Maja
Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
1 (+1)
1
1
4
5.
Górny Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Górny Julia
Górny Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
3 (+1)
1
3
5
6.
Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska Adrianna
Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
1 (+1)
1
1
6
7.
Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nadstawek Karolina
Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
2 (+1)
1
2
7
8.
Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Olbrzymek Zuzanna
Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
3 (+1)
1
3
8
9.
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Gajewska Milena
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
0
0
9
10.
Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik Karolina
Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
9
11.
Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow Hanna
Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
0
0
11
12.
Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska Zofia
Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
12
13.
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Borkowska Hanna
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
0
0
13
14.
Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
Kurnik Małgorzata
Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
0
0
14
15.
Włodarczyk Wiktoria
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Wiktoria
Włodarczyk Wiktoria
FORUM - Zabrze
0
0
15
16.
Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat Weronika
Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
-1 (-1)
-1
-1
17.
Struzik Judyta
FORUM - Zabrze
Struzik Judyta
Struzik Judyta
FORUM - Zabrze
-1 (-1)
-1
-1
BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.15-12.45, start: 13.00
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
2.
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
6, 6 (+2)
2
6, 6
2
3.
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
9, 9 (+1)
1
9, 9
3
4.
Hajduk Kamil
Zenina Anastasia
WDS - Katowice
Hajduk Kamil
Zenina Anastasia
Hajduk Kamil
Zenina Anastasia
WDS - Katowice
3 (+1)
1
3
3
8-11 (Juvenile 2 + Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
11
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dębowska Wiktoria
AKCENT - Będzin
Dębowska Wiktoria
Dębowska Wiktoria
AKCENT - Będzin
9 (+2)
2
9
1
2.
Semik Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Semik Lena
Semik Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
5 (+2)
2
5
1
3.
Szatan Filip
ZAWIROWANI - Mysłowice
Szatan Filip
Szatan Filip
ZAWIROWANI - Mysłowice
6 (+2)
2
6
1
4.
Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska Maria
Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
12
Cieślińska Maria -
F
(+2)
2
12
Cieślińska Maria -
F
2
5.
Stolarska Maja
WIR - Bieruń
Stolarska Maja
Stolarska Maja
WIR - Bieruń
12
Stolarska Maja -
F
(+2)
2
12
Stolarska Maja -
F
2
6.
Słomka Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Słomka Maja
Słomka Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
5 (+2)
2
5
2
7.
Ciepła Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ciepła Julia
Ciepła Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
5 (+1)
1
5
3
8.
Komorek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Komorek Julia
Komorek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
1 (+1)
1
1
3
9.
Kopeć Klara
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kopeć Klara
Kopeć Klara
ZAWIROWANI - Mysłowice
2 (+1)
1
2
3
10.
Skowron Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Skowron Natalia
Skowron Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
1 (+1)
1
1
3
11.
Socała Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Socała Aleksandra
Socała Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
2 (+1)
1
2
3
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
E (+1)
1
E
1
2.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
2 (+1)
1
2
2
3.
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Bieruń
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
Przybysz Borys
Gawełczyk Ewa
WIR - Bieruń
3
3
3
4.
Vynokur Ivan
Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
Vynokur Ivan
Kalinowska Dalida
Vynokur Ivan
Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
0
0
4
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
4 (+1)
1
4
1
2.
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
E (+1)
1
E
2
3.
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
ZAWIROWANI - Mysłowice
1
1
3
4.
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
2
2
4
5.
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
Sieprawski Aleksander
Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
0
0
5
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ponc Martyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Ponc Martyna
Ponc Martyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
10 (+2)
2
10
1
2.
Rychlik Martyna
WIR - Bieruń
Rychlik Martyna
Rychlik Martyna
WIR - Bieruń
6 (+2)
2
6
1
3.
Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Hajczuk Milena
Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
9 (+1)
1
9
2
4.
Ibek Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ibek Wiktoria
Ibek Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
3 (+1)
1
3
2
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
10
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Musiał Zuzanna
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
9 (+2)
2
9
1
2.
Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Przeniosło Maja
Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
10 (+2)
2
10
1
3.
Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
Natkowska Lena
Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
10 (+2)
2
10
2
4.
Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Ostrowska Kornelia
Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
4 (+2)
2
4
2
5.
Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk Maria
Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
4 (+2)
2
4
2
6.
Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Bielas Agata
Bielas Agata
EMOTION Dance Academy Oświęcim
7 (+1)
1
7
3
7.
Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka Klaudia
Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
8 (+1)
1
8
3
8.
Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Jarosz Dominika
Jarosz Dominika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
6 (+1)
1
6
3
9.
Knapik Weronika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Knapik Weronika
Knapik Weronika
EMOTION Dance Academy Oświęcim
7 (+1)
1
7
3
10.
Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pryciak Nadia
Pryciak Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
3 (+1)
1
3
3
16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund Julia
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
1
2.
Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund Amelia
Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2 (+1)
1
2
2
3.
Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ledwoń Julia
Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1 (+1)
1
1
3
4.
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz Aneta
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2
2
4
5.
Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda Weronika
Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
0
0
5
6.
Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska Wiktoria
Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
-1 (-1)
-1
-1
16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ledwoń Julia
Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1 (+1)
1
1
1
2.
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund Julia
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
2
3.
Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund Amelia
Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
3
4.
Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda Weronika
Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
0
0
4
5.
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz Aneta
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
5
6.
Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska Wiktoria
Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
-1
-1
BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.15-15.45, start: 16.00
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
2 (+1)
1
2
1
2.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
1
1
2
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
2 (+1)
1
2
1
2.
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
ZAWIROWANI - Mysłowice
0
0
2
3.
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
4
4
3
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
3 (+1)
1
3
1
2.
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
6
6
2
3.
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
ZAWIROWANI - Mysłowice
0
0
3
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
3 (+1)
1
3
1
2.
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
WIR - Bieruń
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
WIR - Bieruń
3 (+1)
1
3
1
12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM
7
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas Nadia
Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
2 (+1)
1
2
1
2.
Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk Matylda
Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7 (+1)
1
7
2
3.
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska Natalia
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
3
4.
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik Apolonia
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1
1
4
5.
Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka Lidia
Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
0
0
5
6.
Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska Katarzyna
Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4
4
6
7.
Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Polańska Maja
Polańska Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
0
0
7
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
0
BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.15-17.45, start: 18.00
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
PRESTIGE - Katowice
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
PRESTIGE - Katowice
E (+1)
1
E
1
2.
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
E (+1)
1
E
2
3.
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
2
2
3
4.
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
0
0
4
5.
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
1
1
5
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
E (+1)
1
E
1
2.
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
2 (+1)
1
2
2
3.
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
2
2
3
4.
Kuras Mateusz
Miażdżyk Julia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kuras Mateusz
Miażdżyk Julia
Kuras Mateusz
Miażdżyk Julia
ZAWIROWANI - Mysłowice
1
1
4
5.
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
0
0
5
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
1 (+1)
1
1
1
2.
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
D (+1)
1
D
2
3.
Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
4
4
3
4.
Kamień Mateusz
Piekorz Martyna
WIR - Bieruń
Kamień Mateusz
Piekorz Martyna
Kamień Mateusz
Piekorz Martyna
WIR - Bieruń
4
4
4
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
C (+1)
1
C
1
2.
Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
2 (+1)
1
2
2
3.
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
3 (+1)
1
3
3
4.
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
0
0
4
5.
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
0
0
5
6.
Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
0
0
6
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sałek Jan
Szewczyk Adrianna
CLASSIC - Warszawa
Sałek Jan
Szewczyk Adrianna
Sałek Jan
Szewczyk Adrianna
CLASSIC - Warszawa
5 (+1)
1
5
1
2.
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
4 (+1)
1
4
2
3.
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
6 (+1)
1
6
3
4.
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
6 (+1)
1
6
4
5.
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
PRESTIGE - Katowice
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
Gałka Maciej
Ksiądz Alicja
PRESTIGE - Katowice
1 (+1)
1
1
5
6.
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
Lasocki Sebastian
Pisarczyk Natalia
RONDO - Rybnik
4
4
6
7.
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
0
0
7
8.
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
4
4
7
9.
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
0
0
9
10.
Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
0
0
10
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2 (+1)
1
2
1
2.
Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
4 (+1)
1
4
2
3.
Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
3 (+1)
1
3
3
4.
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
2
2
4
5.
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
5
6.
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
6
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
7 (+1)
1
7
1
2.
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
9 (+1)
1
9
2
3.
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
12 (+1)
1
12
3
4.
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
6 (+1)
1
6
4
5.
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
3
3
5
6.
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
0
0
6
7.
Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Garus Anna
Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
7
8.
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
8
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
9 (+1)
1
9
1
2.
Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
11 (+1)
1
11
2
3.
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
11 (+1)
1
11
3
4.
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
2 (+1)
1
2
4
5.
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
2 (+1)
1
2
5
6.
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
0
0
6
7.
Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
0
0
7
8.
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
2
2
8
9.
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1
1
9
10.
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
1
1
10