Logowanie
27 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu
2023-03-18 Nowy Sącz, AXIS - Nowy Sącz
Plik z wynikami
UWAGA
UWAGA!!! Dodatkowe zgłoszenia par i tancerzy solo tel. 604-433-737
Informujemy, że TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ.
Szczegółowy program zostanie zamieszczony 16.03.2023 r.
Pozdrawiamy i do zobaczenia w sobotę :)
ORGANIZATORZY
!!! UWAGA!!!
Zmiana godziny rozpoczęcia TURNIEJU
Wszystkie kategorie tańczą na I Bloku
ROZPOCZĘCIE TURNIEJU O GODZ. 16:00
Zmiany w programie – proszę zapoznać się z nowym harmonogramem turnieju
BLOK 1, rejestracja 14.00-15:30, próba parkietu 14:00-15:45, start: 16:00
8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dudzik Adriana
STTS Kraków
Dudzik Adriana
Dudzik Adriana
STTS Kraków
6 (+2)
2
6
1
2.
Wojtanowska Lena
KLASA - Tarnów
Wojtanowska Lena
Wojtanowska Lena
KLASA - Tarnów
12
Wojtanowska Lena -
G
(+2)
2
12
Wojtanowska Lena -
G
1
3.
Pociecha Antonina
STTS Kraków
Pociecha Antonina
Pociecha Antonina
STTS Kraków
2 (+1)
1
2
2
8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska Oliwia
Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
1 (+1)
1
1
1
2.
Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz Wiktoria
Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
1
1
2
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaskierska Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaskierska Aleksandra
Jaskierska Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
6 (+2)
2
6
1
2.
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Musiał Zuzanna
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
7 (+2)
2
7
2
3.
Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
Arendowska Dominika
Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
5 (+1)
1
5
3
4.
Grata Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Grata Oliwia
Grata Oliwia
AKSEL - Rzeszów
5 (+1)
1
5
3
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
8
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz Wiktoria
Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
3 (+1)
1
3
1
2.
Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Malec Gabriela
Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
2 (+1)
1
2
2
3.
Cieślak Vanessa
GALA - Mielec
Cieślak Vanessa
Cieślak Vanessa
GALA - Mielec
2 (+1)
1
2
3
4.
Michalska Urszula
STTS Kraków
Michalska Urszula
Michalska Urszula
STTS Kraków
1 (+1)
1
1
4
5.
Zielińska Maria
IMPERIA - Kraków
Zielińska Maria
Zielińska Maria
IMPERIA - Kraków
0
0
5
6.
Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Kot Wiktoria
Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
1
1
6
7.
Gołąb Ola
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb Ola
Gołąb Ola
AXIS - Nowy Sącz
0
0
7
8.
Nieć Maja
IMPERIA - Kraków
Nieć Maja
Nieć Maja
IMPERIA - Kraków
0
0
8
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
KLASA - Tarnów
Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
Walkowicz Michał
Bednarz Alicja
KLASA - Tarnów
4 (+1)
1
4
1
2.
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
10
10
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
IMPERIA - Kraków
Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
IMPERIA - Kraków
2 (+2)
2
2
1
2.
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
8 (+2)
2
8
2
3.
Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
Capik Tomasz
Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
1, 1 (+1)
1
1, 1
3
4.
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
3 (+1)
1
3
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
3 (+1)
1
3
1
2.
Kamiński Sebastian
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
Kamiński Sebastian
Pachacz Karolina
Kamiński Sebastian
Pachacz Karolina
KLASA - Tarnów
3
3
2
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
3 (+1)
1
3
1
2.
Sierak Daniel
Zych Milena
LATINO - Żabno
Sierak Daniel
Zych Milena
Sierak Daniel
Zych Milena
LATINO - Żabno
1
1
2
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Respekta Kamil
Mordarska Aleksandra
AXIS - Nowy Sącz
Respekta Kamil
Mordarska Aleksandra
Respekta Kamil
Mordarska Aleksandra
AXIS - Nowy Sącz
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Respekta Kamil
Mordarska Aleksandra
AXIS - Nowy Sącz
Respekta Kamil
Mordarska Aleksandra
Respekta Kamil
Mordarska Aleksandra
AXIS - Nowy Sącz
2 (+1)
1
2
1
2.
Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
4
4
2
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
5 (+1)
1
5
1
2.
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
1 (+1)
1
1
2
3.
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
0
0
3
4.
Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
0
0
4
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
5 (+1)
1
5
1
2.
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
GRACJA - Krosno
0
0
2
3.
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
Gomułka Jakub
Małecka-Poręba Amelia
AXIS - Nowy Sącz
0
0
3