Logowanie
Turniej Tańca Towarzyskiego - MAŁA WIOSNA
2022-03-12 Tarnowskie Góry, MISTRAL - Tarnowskie Góry
UWAGA
Zmianie uległy godziny rozpoczęcia bloków.
Uwaga: DODANO KATEGORIĘ 14-15 lat G, w 3 bloku! Zapraszamy do zapisów 669-803-211
BLOK 1, rejestracja 9:00-9:30, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance
9
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Anikiel Krzysztof
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Anikiel Krzysztof
Anikiel Krzysztof
MISTRAL - Tarnowskie Góry
2.
Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska Maria
Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
3.
Dębowska Oliwia
AKCENT - Będzin
Dębowska Oliwia
Dębowska Oliwia
AKCENT - Będzin
4.
Fidyk Marcela
AKCENT - Będzin
Fidyk Marcela
Fidyk Marcela
AKCENT - Będzin
5.
Kupka Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kupka Oliwia
Kupka Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
6.
Pietryga Filip
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pietryga Filip
Pietryga Filip
MISTRAL - Tarnowskie Góry
7.
Pietryga Wiktor
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pietryga Wiktor
Pietryga Wiktor
MISTRAL - Tarnowskie Góry
8.
Tobis Stanisław
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Tobis Stanisław
Tobis Stanisław
MISTRAL - Tarnowskie Góry
9.
Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
Zagórna Agata
Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance
18
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Biały Nikola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Biały Nikola
Biały Nikola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
2.
Dzięgielewski Daniel
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Dzięgielewski Daniel
Dzięgielewski Daniel
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
3.
Elżbieciak Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Elżbieciak Julia
Elżbieciak Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.
Jagła Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jagła Karolina
Jagła Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.
Jarząbek Amelia
ZORBA - Częstochowa
Jarząbek Amelia
Jarząbek Amelia
ZORBA - Częstochowa
6.
Kasińska Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kasińska Aleksandra
Kasińska Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.
Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kluk Lea
Kluk Lea
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
8.
Kowalewska Lilia
ZORBA - Częstochowa
Kowalewska Lilia
Kowalewska Lilia
ZORBA - Częstochowa
9.
Krawczyk Natalia
ZORBA - Częstochowa
Krawczyk Natalia
Krawczyk Natalia
ZORBA - Częstochowa
10.
Malik Łucja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Malik Łucja
Malik Łucja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
11.
Motyl Laura
ZORBA - Częstochowa
Motyl Laura
Motyl Laura
ZORBA - Częstochowa
12.
Ordijewicz Nathalie
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ordijewicz Nathalie
Ordijewicz Nathalie
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
13.
Pawleta Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawleta Julia
Pawleta Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
14.
Sadziak Lena
ZORBA - Częstochowa
Sadziak Lena
Sadziak Lena
ZORBA - Częstochowa
15.
Sobieraj Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sobieraj Karolina
Sobieraj Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
16.
Wojtan Gabrysia
ZORBA - Częstochowa
Wojtan Gabrysia
Wojtan Gabrysia
ZORBA - Częstochowa
17.
Wolska Marysia
ZORBA - Częstochowa
Wolska Marysia
Wolska Marysia
ZORBA - Częstochowa
18.
Żurecka Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Żurecka Maria
Żurecka Maria
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
2.
Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Borowiecki Aleksander
Śmigiela Alicja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.
Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
Kaczmarek Nikodem
Szmidt Wiktoria
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4.
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance
20
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Gęsiarz Hania
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz Hania
Gęsiarz Hania
ZORBA - Częstochowa
2.
Gęsiarz Ola
ZORBA - Częstochowa
Gęsiarz Ola
Gęsiarz Ola
ZORBA - Częstochowa
3.
Jagła Magdalena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jagła Magdalena
Jagła Magdalena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.
Kamińska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Kamińska Aleksandra
Kamińska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
5.
Karpik Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Karpik Natalia
Karpik Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
6.
Kozłowska Alicja
ZORBA - Częstochowa
Kozłowska Alicja
Kozłowska Alicja
ZORBA - Częstochowa
7.
Kwasek Maja
ZORBA - Częstochowa
Kwasek Maja
Kwasek Maja
ZORBA - Częstochowa
8.
Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kępińska Marta
Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
9.
Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Margasińska Julia
Margasińska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
10.
Michalik Tamara
RONDO - Rybnik
Michalik Tamara
Michalik Tamara
RONDO - Rybnik
11.
Odrzywolska Hania
ZORBA - Częstochowa
Odrzywolska Hania
Odrzywolska Hania
ZORBA - Częstochowa
12.
Pakuła Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pakuła Lena
Pakuła Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
13.
Papińska Natalia
ZORBA - Częstochowa
Papińska Natalia
Papińska Natalia
ZORBA - Częstochowa
14.
Pszenica Hanna
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Hanna
Pszenica Hanna
ZORBA - Częstochowa
15.
Sidor Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sidor Maja
Sidor Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
16.
Sperlich Amelia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sperlich Amelia
Sperlich Amelia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
17.
Szymanek Maja
ZORBA - Częstochowa
Szymanek Maja
Szymanek Maja
ZORBA - Częstochowa
18.
Wysocka Sylwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Wysocka Sylwia
Wysocka Sylwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
19.
Włodarczyk Julia
ZORBA - Częstochowa
Włodarczyk Julia
Włodarczyk Julia
ZORBA - Częstochowa
20.
Zielonka Julia
ZORBA - Częstochowa
Zielonka Julia
Zielonka Julia
ZORBA - Częstochowa
BLOK 2, rejestracja 11:15-11:45, próba parkietu 11:30-12:00, start: 12:00
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon Weronika
Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
8 (+2)
2
8
1
2.
Wyłupek Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wyłupek Alicja
Wyłupek Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4 (+2)
2
4
1
3.
Garus Zuzanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Garus Zuzanna
Garus Zuzanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4 (+1)
1
4
2
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
Bujok Lilianna
Bujok Lilianna
TEAM - Ornontowice
9 (+2)
2
9
1
2.
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska Vanessa
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
2 (+2)
2
2
2
3.
Lasińska Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lasińska Oliwia
Lasińska Oliwia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
1 (+1)
1
1
3
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
Dzierżenga Maciej
Czajka Patrycja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
2.
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
2, 4 (+1)
1
2, 4
2
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Jarzębski Oliwier
Szeląg Tosia
ZORBA - Częstochowa
Jarzębski Oliwier
Szeląg Tosia
Jarzębski Oliwier
Szeląg Tosia
ZORBA - Częstochowa
2.
Kubik Nikodem
Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
Kubik Nikodem
Kępińska Marta
Kubik Nikodem
Kępińska Marta
A+S - Częstochowa
3.
Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
ZORBA - Częstochowa
Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
Wawszczak Antoni
Dziedzic Lena
ZORBA - Częstochowa
4.
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
TEAM - Ornontowice
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
Łazarczyk Maksymilian
Łazarczyk Kaja
TEAM - Ornontowice
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec Katarzyna
Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
6 (+2)
2
6
1
2.
Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oliwia
Pilot Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
13
Pilot Oliwia -
G
(+2)
2
13
Pilot Oliwia -
G
1
3.
Toborek Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Toborek Zuzanna
Toborek Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2 (+2)
2
2
1
4.
Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Poniedziałek Liwia
Poniedziałek Liwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
4 (+1)
1
4
2
5.
Rozenbaum Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rozenbaum Wiktoria
Rozenbaum Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
1 (+1)
1
1
2
6.
Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Rąblewska Kinga
Rąblewska Kinga
MISTRAL - Tarnowskie Góry
5 (+1)
1
5
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
RONDO - Rybnik
Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
Śpiewok Maksymilian
Stelmaczonek Katarzyna
RONDO - Rybnik
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
Kowalik Dawid
Wierzchowska Izabela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
5, 1 (+1)
1
5, 1
2
12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Heliosz Wojciech
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Heliosz Wojciech
Heliosz Wojciech
MISTRAL - Tarnowskie Góry
2.
Marczyk Zuzanna
AKCENT - Będzin
Marczyk Zuzanna
Marczyk Zuzanna
AKCENT - Będzin
3.
Pyka Łucja
TEAM - Ornontowice
Pyka Łucja
Pyka Łucja
TEAM - Ornontowice
4.
Wasik Karolina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Wasik Karolina
Wasik Karolina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
BLOK 3, rejestracja 13:15-13:45, próba parkietu 13:30-14:00, start: 14:00
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Urbańska Adrianna
Urbańska Adrianna
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
2 (+2)
2
2
1
2.
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Cieślińska Hanna
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
4 (+2)
2
4
2
3.
Rudy Małgorzata
Rudy Małgorzata
Rudy Małgorzata
7 (+1)
1
7
3
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
9, 9 (+2)
2
9, 9
1
2.
Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
Morawski Filip
Słabiak Natasza
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
5 (+2)
2
5
2
3.
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
Gawroński Jakub
Zobek Natalia
WDS - Katowice
5 (+1)
1
5
3
4.
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
4, 4 (+1)
1
4, 4
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
Walaszczyk Dawid
Flacha Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3, 3 (+2)
2
3, 3
1
2.
Kuziorowicz Aleksander
Flacha Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kuziorowicz Aleksander
Flacha Julia
Kuziorowicz Aleksander
Flacha Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
3.
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
3
3
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Łaś Julia
Lorek Dawid
Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
9 (+2)
2
9
1
2.
Ryś Bartosz
Nowodzińska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińska Julia
Ryś Bartosz
Nowodzińska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
9, 9 (+2)
2
9, 9
1
3.
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
8 (+2)
2
8
2
4.
Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
9 (+2)
2
9
2
5.
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
1, 1 (+1)
1
1, 1
3
6.
Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
FORUM - Zabrze
Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
Dobosz Rafał
Włodarczyk Wiktoria
FORUM - Zabrze
8 (+1)
1
8
3
7.
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
Leśniak Dominik
Marcinkiewicz Julia
KLASA - Tarnów
3 (+1)
1
3
3
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik Apolonia
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+2)
2
4
1
2.
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Kuśmider Maja
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
11 (+2)
2
11
1
3.
Żok Oliwia
RONDO - Rybnik
Żok Oliwia
Żok Oliwia
RONDO - Rybnik
6 (+2)
2
6
1
4.
Bobek Agnieszka
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Bobek Agnieszka
Bobek Agnieszka
MISTRAL - Tarnowskie Góry
1 (+1)
1
1
2
5.
Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
Socha Matylda
Socha Matylda
ESKADRA - Pabianice
4 (+1)
1
4
2
6.
Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zaczyńska Maja
Zaczyńska Maja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
2 (+1)
1
2
2
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
19
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska Maja
Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4 (+2)
2
4
1
2.
Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak Jagoda
Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
9 (+2)
2
9
1
3.
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Pasamonik Klaudia
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
7 (+2)
2
7
1
4.
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska Karolina
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
10 (+2)
2
10
1
5.
Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek Maja
Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
6 (+2)
2
6
1
6.
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
Zawadzka Oliwia
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
11 (+2)
2
11
1
7.
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska Maja
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
11 (+2)
2
11
2
8.
Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka Lidia
Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
9 (+2)
2
9
2
9.
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pradela Lena
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
11 (+2)
2
11
2
10.
Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Szymczak Anna
Szymczak Anna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4 (+2)
2
4
2
11.
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Biszczanik Julia
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
6 (+1)
1
6
3
12.
Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Bogajewska Kinga
Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
4 (+1)
1
4
3
13.
Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Burkert Liliana
Burkert Liliana
MISTRAL - Tarnowskie Góry
5 (+1)
1
5
3
14.
Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka Klaudia
Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
5 (+1)
1
5
3
15.
Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
Krasińska Oliwia
Krasińska Oliwia
FORUM - Zabrze
4 (+1)
1
4
3
16.
Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
Kurnik Małgorzata
Kurnik Małgorzata
FORUM - Zabrze
7 (+1)
1
7
3
17.
Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi Anna
Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
4 (+1)
1
4
3
18.
Struzik Judyta
FORUM - Zabrze
Struzik Judyta
Struzik Judyta
FORUM - Zabrze
5 (+1)
1
5
3
19.
Syrek Karolina
FORUM - Zabrze
Syrek Karolina
Syrek Karolina
FORUM - Zabrze
8 (+1)
1
8
3
14-15 (Junior 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance
1
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
1.
Peciak Daria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Peciak Daria
Peciak Daria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
Kowol Tymoteusz
Domin Marcelina
TEAM - Ornontowice
F (+2)
2
F
1
2.
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
3 (+2)
2
3
2
3.
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mirek Franciszek
Stach Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
1 (+1)
1
1
3
4.
Smyk Karol
Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Smyk Karol
Cybulska Natalia
Smyk Karol
Cybulska Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
6 (+1)
1
6
3