Logowanie
I OTTT o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród
2022-02-27 Żmigród, SWING - Wrocław
Plik z wynikami
UWAGA
OTWARCIE HALI 8.15
Na turnieju będzie stoisko kawowe oraz bufet szkolny.
Tancerze i widzowie-symbole żółto niebieskie np. przypinki z flagą ukraińską mile widziane!
w INFORMACJE - SZCZEGÓŁY DOT. PARKINGU.
NUMERKI STARTOWE - PROSIMY O ZWROT DO REJESTRACJI !!!
PRZYPOMINAMY O REGULAMINIE : PROSIMY TANCERZY ORAZ WIDZÓW O OPUSZCZENIE OBIEKTU PO BLOKU, W KTÓRYM BRALI UDZIAŁ.
NA HALI BĘDZIE STOISKO ZE STROJAMI DO TAŃCA.
STREFA WIDZA, RODZICA - NA TRYBUNACH.
STREFA TANCERZA - NA HALI PO PRAWEJ STRONIE OD WEJŚCIA.
PROSIMY TANCERZY O PRZESTRZEGANIE WEJŚCIA I ZEJŚCIA Z PARKIETU PRZY STREFIE TANCERZA.
BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 00, start: 9 30
Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T
7
Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Gurak Luiza
Mateuszów Blanka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gurak Luiza
Mateuszów Blanka
Gurak Luiza
Mateuszów Blanka
CIEŚLAK - Jelenia Góra
2.
Kisilov Yevhen
Kokoshynska Emiliia
SAKUN DANCE - Wrocław
Kisilov Yevhen
Kokoshynska Emiliia
Kisilov Yevhen
Kokoshynska Emiliia
SAKUN DANCE - Wrocław
3.
Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
Lizoń Oliwier
Tilgner Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
4.
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
5.
Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
Radchuk Illia
Yatsunova Mariia
SAKUN DANCE - Wrocław
6.
Wolwowicz Gustaw
Sałacińska Liliana
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Wolwowicz Gustaw
Sałacińska Liliana
Wolwowicz Gustaw
Sałacińska Liliana
CIEŚLAK - Jelenia Góra
7.
Ćwiek Natan
Flisak Pola
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Ćwiek Natan
Flisak Pola
Ćwiek Natan
Flisak Pola
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T
0
Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
7
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Niżniowska Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowska Zofia
Niżniowska Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
5 (+2)
2
5
1
2.
Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska Amelia
Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
3 (+2)
2
3
1
3.
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
Wojciechowska Vanessa
Wojciechowska Vanessa
IGLICA - Wrocław
10 (+2)
2
10
1
4.
Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Zbąska Maja
Zbąska Maja
MARGO - Leszno
4 (+2)
2
4
1
5.
Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Gołębiewska Maja
Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
1 (+1)
1
1
2
6.
Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skrzypczak Zofia
Skrzypczak Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
5 (+1)
1
5
2
7.
Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska Milena
Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
3 (+1)
1
3
2
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Banaś Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banaś Nikola
Banaś Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
2 (+2)
2
2
1
2.
Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak Amelia
Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
2 (+2)
2
2
1
3.
Pokrywka Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pokrywka Victoria
Pokrywka Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
2 (+2)
2
2
1
4.
Battek Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Battek Zuzanna
Battek Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
1 (+1)
1
1
2
5.
Bojarczuk Nicola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Bojarczuk Nicola
Bojarczuk Nicola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
1 (+1)
1
1
2
6.
Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska Anna
Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
1 (+1)
1
1
2
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
G (+2)
2
G
1
2.
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
G (+2)
2
G
1
3.
Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
Śliwicki Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
6, -1 (+1)
1
6, -1
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
Kamionka Konrad
Iaroshenko Yaroslava
CIEŚLAK - Jelenia Góra
2 (+2)
2
2
1
2.
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
5 (+2)
2
5
1
3.
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
5 (+2)
2
5
1
4.
Staliś Filip
Stanisz Maria
SWING - Wrocław
Staliś Filip
Stanisz Maria
Staliś Filip
Stanisz Maria
SWING - Wrocław
2 (+2)
2
2
1
5.
Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
Szmaj Jan
Gajewska Lena
Szmaj Jan
Gajewska Lena
ESENS - Wrocław
G (+2)
2
G
1
6.
Walter Julia
Kowalczyk Aleks
ART OF DANCE - Krotoszyn
Walter Julia
Kowalczyk Aleks
Walter Julia
Kowalczyk Aleks
ART OF DANCE - Krotoszyn
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
7.
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
8.
Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
MARGO - Leszno
Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
MARGO - Leszno
8, 8 (+1)
1
8, 8
2
9.
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
9, 9 (+1)
1
9, 9
2
10.
Skiba Magdalena
Pluta Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Magdalena
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
11.
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
E (+1)
1
E
1
2.
Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
Sucholas Błażej
Pilarczyk Inga
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+1)
1
4
2
3.
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
1 (+1)
1
1
3
4.
Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
ART OF DANCE - Krotoszyn
3
3
4
5.
Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
4
4
5
6.
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
6
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
1
2.
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
0
0
2
BLOK 2, rejestracja 11 00 - 11 30, start: 12 00
Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gurak Kornelia
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
12
Gurak Kornelia -
F
(+2)
2
12
Gurak Kornelia -
F
1
2.
Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Bezzubenko Anna
Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
7 (+2)
2
7
2
3.
Jach Joanna
Viva Dance Łódź
Jach Joanna
Jach Joanna
Viva Dance Łódź
7 (+1)
1
7
3
4.
Ushakova Kateryna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Ushakova Kateryna
Ushakova Kateryna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
3 (+1)
1
3
3
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Holub Mariia
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Holub Mariia
Holub Mariia
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
8 (+2)
2
8
1
2.
Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Jankowska Konstancja
Jankowska Konstancja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
10 (+2)
2
10
1
3.
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak Olga
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
10 (+2)
2
10
2
4.
Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus Alicja
Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
6 (+2)
2
6
2
5.
Kukla Partycja
Kukla Partycja
Kukla Partycja
1 (+1)
1
1
3
6.
Niśkiewicz Zuzanna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niśkiewicz Zuzanna
Niśkiewicz Zuzanna
ART OF DANCE - Krotoszyn
4 (+1)
1
4
3
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
10 (+2)
2
10
1
2.
Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
Dróżdż Witold
Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
F (+2)
2
F
2
3.
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
Kobiałka Alan
Ogrodnik Ewa
4STEP - Siechnice
4 (+2)
2
4
2
4.
Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
Pałys Karol
Zawadzka Gabriela
6 (+1)
1
6
3
5.
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
Śliwa Gabriel
Frania Dominika
7 (+1)
1
7
3
6.
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
Kubuj Filip
Kozaczkiewicz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
4 (-1)
-1
4
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6 (+2)
2
6
1
2.
Skiba Maja
Kozłowski Oskar
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Maja
Kozłowski Oskar
Skiba Maja
Kozłowski Oskar
ART OF DANCE - Krotoszyn
3, 3 (+2)
2
3, 3
1
3.
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
3 (+1)
1
3
2
4.
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
Wilczyński Ziemowit
Kosmal Julia
IMPULS - Prochowice
1 (+1)
1
1
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
2.
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
F (+2)
2
F
1
3.
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2 (+2)
2
2
2
4.
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub Maksymilian
Adach Malwina
Zub Maksymilian
Adach Malwina
F (+2)
2
F
2
5.
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
Żabiński Mateusz
Bromblik Maria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
8 (+2)
2
8
2
6.
Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
8 (+1)
1
8
3
7.
Jakubek Kacper
Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Jakubek Kacper
Motyl Maja
Jakubek Kacper
Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
4 (+1)
1
4
3
8.
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
9 (+1)
1
9
3
9.
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
Węgliński Filip
Przychocka Hanna
FRASZKA - Kamienna Góra
7 (+1)
1
7
3
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
2 (+2)
2
2
1
2.
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
2 (+1)
1
2
2
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
4 (+1)
1
4
1
2.
Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
3 (+1)
1
3
2
3.
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4 (+1)
1
4
3
4.
Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
4 (+1)
1
4
4
5.
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
Dąbrowski Jędrzej
Mikołajczyk Lena
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
1 (+1)
1
1
5
6.
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
2
2
6
7.
Jakubek Alan
Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Jakubek Alan
Obal Natasza
Jakubek Alan
Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
0
0
7
8.
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
0
0
8
9.
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
0
0
9
10.
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
Tomczak Wojciech
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
2
2
10
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
1
2.
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
1 (+1)
1
1
2
3.
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
3
4.
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
2
2
4
5.
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
0
0
5
6.
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
0
0
6
7.
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
0
0
7
BLOK 3, rejestracja 14 00 - 14 30, start: 15 00
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
1 (+1)
1
1
1
2.
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
3.
Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
3
3
3
4.
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
-1
-1
4
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
Klar Mikołaj
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
1 (+1)
1
1
1
2.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
3 (+1)
1
3
2
3.
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
6 (+1)
1
6
3
4.
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
3
3
4
5.
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
1
1
5
6.
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
0
0
6
7.
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
0
0
7
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
C (+1)
1
C
1
2.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
7 (+1)
1
7
2
3.
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
5 (+1)
1
5
3
4.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
3 (+1)
1
3
4
5.
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
Vitiv Ihor
Skowron Hanna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
0
0
5
6.
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
3
3
6
7.
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
2
2
7
8.
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
0
0
8
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
E (+1)
1
E
1
2.
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
4 (+1)
1
4
2
3.
Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
4 (+1)
1
4
3
4.
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
1 (+1)
1
1
4
5.
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
0
0
5
6.
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
1
1
6
7.
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
1
1
7
8.
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
0
0
8
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
E (+1)
1
E
1
2.
Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Rybski Filip
Koko Martyna
Rybski Filip
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
4 (+1)
1
4
2
3.
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
Włodarczyk Jarosław
Herbut Maja
AKTAN - Wrocław
3 (+1)
1
3
3
4.
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
E (+1)
1
E
4
5.
Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
Malinowski Michał
Włodarczyk Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
1 (+1)
1
1
5
6.
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
1
1
6
7.
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4
4
7
8.
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
Czepiński Konrad
Śniecińska Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
0
0
8
9.
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
Poborczyk Tomasz
Hut Julia
1
1
9
10.
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
0
0
9
11.
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
0
0
11
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
2 (+1)
1
2
1
2.
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
Chmielowiec Jakub
Wołczańska Zuzanna
IGLICA - Wrocław
4 (+1)
1
4
2
3.
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
3 (+1)
1
3
3
4.
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach Mateusz
Szczucka Julia
1 (+1)
1
1
4
5.
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
1
1
5
6.
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
6
7.
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
1
1
7
8.
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
0
0
8
9.
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
0
0
9
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Płaczek Karol
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Płaczek Karol
Koczan Zofia
Płaczek Karol
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
6 (+1)
1
6
1
2.
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
2 (+1)
1
2
2
3.
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
3 (+1)
1
3
3
4.
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach Mateusz
Szczucka Julia
Adach Mateusz
Szczucka Julia
1 (+1)
1
1
4
5.
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
5
6.
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
0
0
6
7.
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
0
0
7
8.
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
Kudła Wiktor
Chomąt Hanna
TAKT - Legnica
0
0
8
BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
0
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
3 (+1)
1
3
2
3.
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
7 (+1)
1
7
3
4.
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
2 (+1)
1
2
4
5.
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
0
0
5
6.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
4
4
6
7.
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
6
6
7
8.
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
Zamojski Oliwier
Szczepaniak Klaudia
AMETYST - Lubań
2
2
8
9.
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
0
0
9
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
3 (+1)
1
3
1
2.
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
2
3.
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
5 (+1)
1
5
3
4.
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
4 (+1)
1
4
4
5.
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
0
0
5
6.
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
0
0
6
7.
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
6
6
7
8.
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
DANCE TEAM - Wrocław
0
0
7
9.
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
7
7
9
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
9 (+1)
1
9
1
2.
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
2
3.
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
0
0
3
4.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
2
2
4
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
Jakubowski Filip
Andrzejewska Wiktoria
6 (+1)
1
6
1
2.
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
2 (+1)
1
2
2
3.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
3
4.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
1
1
4
5.
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
8
8
5
6.
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
0
0
6
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
1
2.
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
0
0
2
3.
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
0
0
3
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
1
2.
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
0
0
2
16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
1
2.
Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
0
0
2
16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
1
2.
Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
3 (+1)
1
3
2
3.
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
1
1
3
4.
Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
Ochrymiuk Mateusz
Dutkiewicz Daria
0
0
4