Logowanie
Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów
2021-12-04 Nowa Sól, ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Plik z wynikami
UWAGA
Rejestracja par w bloku 4 17.00-18.00
Obowiązuje złożenie regulaminu Covid-19 przy rejestracji par
W sali tanecznej należy nosić maseczkę , nie obowiązuje podczas tańca.
BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00
Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
2.
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
10 (+2)
2
10
1
3.
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
7, 8 (+2)
2
7, 8
1
4.
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
5.
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
4, 6 (+2)
2
4, 6
1
6.
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
4, 7 (+2)
2
4, 7
1
7.
Yakovyna Anastaziia
Kubiak Aleksander
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Yakovyna Anastaziia
Kubiak Aleksander
Yakovyna Anastaziia
Kubiak Aleksander
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
8.
Koziołek Michał
Jurkiewicz Alicja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Koziołek Michał
Jurkiewicz Alicja
Koziołek Michał
Jurkiewicz Alicja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
9.
Nadolska Mia
Hliwa Iga
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Nadolska Mia
Hliwa Iga
Nadolska Mia
Hliwa Iga
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10.
Sieczkowska Liliana
Sieczkowska Emilia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Sieczkowska Liliana
Sieczkowska Emilia
Sieczkowska Liliana
Sieczkowska Emilia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
11.
Stroka Jakub
Adamczyk Michalina
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stroka Jakub
Adamczyk Michalina
Stroka Jakub
Adamczyk Michalina
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
12.
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
2.
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
3.
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
12, 10
Sołtyszewski Hubert -
G
(+2)
2
12, 10
Sołtyszewski Hubert -
G
1
4.
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
4, 3 (+1)
1
4, 3
2
5.
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
9, 9 (+1)
1
9, 9
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
ALEX - Żagań
Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
ALEX - Żagań
Przeklasyfikowanie do
G
(+2)
2
Przeklasyfikowanie do
G
1
2.
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
9, 9 (+1)
1
9, 9
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
4 (+2)
2
4
1
2.
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
F (+2)
2
F
1
3.
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
4, 4 (+2)
2
4, 4
2
4.
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
F (+2)
2
F
2
5.
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
3 (+1)
1
3
3
6.
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
10, 9 (+1)
1
10, 9
3
7.
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
2.
Siusta Wojciech
Świątek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siusta Wojciech
Świątek Lena
Siusta Wojciech
Świątek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
11 (+1)
1
11
2
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
2 (+1)
1
2
1
2.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3 (+1)
1
3
2
3.
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
3
4.
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
0
0
4
Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
14
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Borowska Maja
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
9 (+2)
2
9
1
2.
Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska Julia
Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
6 (+2)
2
6
1
3.
Duma Blanka
OSKAR - Bojadła
Duma Blanka
Duma Blanka
OSKAR - Bojadła
2 (+2)
2
2
1
4.
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma Kornelia
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
12
Kuźma Kornelia -
G
(+2)
2
12
Kuźma Kornelia -
G
1
5.
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska Martyna
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
8 (+2)
2
8
1
6.
Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Tokarz Nadia
Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
9 (+2)
2
9
1
7.
Wasyluk Zofia
OSKAR - Bojadła
Wasyluk Zofia
Wasyluk Zofia
OSKAR - Bojadła
8 (+2)
2
8
1
8.
Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz Gabriela
Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
6 (+1)
1
6
2
9.
Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska Natalia
Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
1 (+1)
1
1
2
10.
Halczak Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Halczak Natasza
Halczak Natasza
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
2
11.
Moskal Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Moskal Oliwia
Moskal Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
2
12.
Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Patoka Natasza
Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
7 (+1)
1
7
2
13.
Szymanowska Anna
OSKAR - Bojadła
Szymanowska Anna
Szymanowska Anna
OSKAR - Bojadła
2 (+1)
1
2
2
14.
Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna Luiza
Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
2 (+1)
1
2
2
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wojciechowska Monika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Wojciechowska Monika
Wojciechowska Monika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
7 (+2)
2
7
1
2.
Zaremba Wiktoria
ALEX - Żagań
Zaremba Wiktoria
Zaremba Wiktoria
ALEX - Żagań
2 (+2)
2
2
1
3.
Żurawska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawska Klaudia
Żurawska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
3 (+1)
1
3
2
BLOK 2, rejestracja 12:00 - 12:30, próba parkietu 12:15 - 12:35, start: 13:00
30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM
2
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
4 (+1)
1
4
1
2.
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
0
0
2
30+ (Senior 1) C ST PREMIUM
2
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
3 (+1)
1
3
1
2.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
1
1
2
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
7
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
4 (+1)
1
4
1
2.
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
3.
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
E (+1)
1
E
3
4.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
0
0
4
5.
Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
FAN - Toruń
Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
FAN - Toruń
0
0
5
6.
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
0
0
6
7.
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
0
0
7
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+1)
1
6
1
2.
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
3 (+1)
1
3
2
3.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
2
2
3
4.
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
5
5
4
5.
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2
2
5
40+ (Senior 2) C ST PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
4 (+1)
1
4
1
2.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
2 (+1)
1
2
2
3.
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
7
7
3
4.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
1
1
4
5.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
1
1
5
40+ (Senior 2) B ST PREMIUM
0
LIGA SENIORÓW
50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
E (+1)
1
E
1
2.
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
1 (+1)
1
1
2
3.
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
0
0
3
4.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
4
50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
1 (+1)
1
1
1
2.
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
2
3.
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2
2
3
4.
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
1
1
4
5.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
5
50+ (Senior 3) C ST PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
8 (+1)
1
8
1
2.
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
3
3
2
3.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
2
2
3
50+ (Senior 3) B ST PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
9 (+1)
1
9
1
2.
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
2
2
2
3.
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
0
0
3
BLOK 3, rejestracja 14:30 - 15:00, próba parkietu 15:00 - 15:30, start: 15:30
30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
2 (+1)
1
2
1
2.
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
1
1
2
3.
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
DANCELOOK - Gliwice
3
3
3
30+ (Senior 1) D LA PREMIUM
2
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
7 (+1)
1
7
1
2.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
0
0
2
30+ (Senior 1) C LA PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6 (+1)
1
6
1
2.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
7
7
2
3.
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
1
1
3
30+ (Senior 1) B LA PREMIUM
0
LIGA SENIORÓW
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
7
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
3 (+1)
1
3
1
2.
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
3.
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
3 (+1)
1
3
3
4.
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
4
4
4
5.
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
2
2
5
6.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
0
0
6
7.
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
DANCELOOK - Gliwice
3
3
7
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM
8
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+1)
1
6
1
2.
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
2 (+1)
1
2
2
3.
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4 (+1)
1
4
3
4.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
D (+1)
1
D
4
5.
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
4
4
5
6.
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
2
2
6
7.
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
2
2
7
8.
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
40+ (Senior 2) C LA PREMIUM
7
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
2 (+1)
1
2
1
2.
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
1 (+1)
1
1
2
3.
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
5 (+1)
1
5
3
4.
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4
4
4
5.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
5
5
5
6.
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
7
7
6
7.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
5
5
7
50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
E (+1)
1
E
1
2.
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
4
4
2
3.
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
0
0
3
50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM
2
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
1 (+1)
1
1
1
2.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
2
50+ (Senior 3) C LA PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
4 (+1)
1
4
1
2.
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
C (+1)
1
C
2
3.
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
2
2
3
4.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
4
BLOK 4, rejestracja 16:00 - 17:00, próba parkietu 17:30 - 18:15, start: 18:30
40+ (Senior 2) D ST PREMIUM
8
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
GRACJA - Zielona Góra
6 (+1)
1
6
1
2.
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
2 (+1)
1
2
2
3.
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
C (+1)
1
C
3
4.
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
2 (+1)
1
2
4
5.
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
3
3
5
6.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
2
2
6
7.
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
0
0
7
8.
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
1
1
8
40+ (Senior 2) D LA PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
3 (+1)
1
3
1
2.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
6 (+1)
1
6
2
3.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
5
5
3
4.
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
7
7
4
5.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
5
5
5
50+ (Senior 3) D ST PREMIUM
4
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
7 (+1)
1
7
1
2.
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
3 (+1)
1
3
2
3.
Typański Paweł
Pawlak Wiesława
Typański Paweł
Pawlak Wiesława
Typański Paweł
Pawlak Wiesława
0
0
3
4.
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
4
4
4
50+ (Senior 3) D LA PREMIUM
3
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
3 (+1)
1
3
1
2.
Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
3
3
2
3.
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
50+ (Senior 3) A ST PREMIUM
5
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
7 (+1)
1
7
1
2.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
1 (+1)
1
1
2
3.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
5
5
3
4.
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
0
0
4
5.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
1
1
5
50+ (Senior 3) A LA PREMIUM
2
LIGA SENIORÓW
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
2 (+1)
1
2
1
2.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
2
2
2
30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
3 (+1)
1
3
1
2.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
4
4
2
30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
12 (+1)
1
12
1
2.
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
5 (+1)
1
5
2
3.
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6
6
3
4.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
2
2
4
40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
1 (+1)
1
1
1
2.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
3 (+1)
1
3
2
3.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
2 (+1)
1
2
3
4.
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
GRACJA - Zielona Góra
6
6
4
5.
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
8
8
5
6.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
1
1
6
40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
8 (+1)
1
8
1
2.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
2 (+1)
1
2
2
3.
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
0
0
3
4.
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
3
3
4
50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
15 (+1)
1
15
1
2.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
8 (+1)
1
8
2
3.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
6 (+1)
1
6
3
4.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
1
1
4
5.
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
8
8
5
6.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
1
1
6
7.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
2
2
7
50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
9 (+1)
1
9
1
2.
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
5 (+1)
1
5
2
3.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
2
2
3
4.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
2
2
4
60+ (Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
4 (+1)
1
4
1
2.
Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
0
0
2