Logowanie
Międzynarodowy Turniej Tańca Garwolin 2022, Grand Prix Polski Seniorów i Liga Seniorów
2022-03-13 Garwolin, UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Plik z wynikami
UWAGA
REZERWACJA MIEJSCA PRZY STOLIKU TEL:538391594 CENA 80 zł
Trener par startujących w turnieju ( 1 na klub ) po wcześniejszym zgłoszeniu swojej obecności na adres : studioruchu@kordaszewscy.pl
otrzymuje darmową wejściówkę na turniej.
Limit dla widz/ opiekun zniesione - maseczki obowiązują
Podczas turnieju zbieramy dla Ukrainy - Lekarstwa ( śr przeciw bólowe i przeciw goryczkowe , dezynfekcyjne i opatrunki) koce zwykłe i termiczne
bieliznę nowa :damska dziecięca młodzieżowa , skarpety
UWAGA - korekta godzin rozpoczęcia bloków, Senior 1 B Latin przeniesione z bloku 3-go do 4-go
Transmisja na żywo https://yotu.be/tbihRo Tap61
BLOK 1, rejestracja 7:30-8:30, próba parkietu 8:00-8:45, start: 9:00
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella Nadia
Formella Nadia
AnaDens Łódź
12
Formella Nadia -
G
(+2)
2
12
Formella Nadia -
G
1
2.
Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Leszczyńska Hanna
Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
4 (+2)
2
4
1
3.
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
MIszta Nela
MIszta Nela
MAKO - Sulejówek
4 (+2)
2
4
1
4.
Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka Karolina
Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
1 (+1)
1
1
2
5.
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Żywicka Milena
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
8 (+1)
1
8
2
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
9
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak Natalia
Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
2 (+2)
2
2
1
2.
Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
Kozlova Yeva
Kozlova Yeva
MAGIC-DANCE - Lublin
4 (+2)
2
4
1
3.
Batorska Liliana
AnaDens Łódź
Batorska Liliana
Batorska Liliana
AnaDens Łódź
8 (+2)
2
8
2
4.
Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
Makarenko Sofiia
Makarenko Sofiia
AnaDens Łódź
4 (+2)
2
4
2
5.
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rosiak Urszula
Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
9 (+2)
2
9
2
6.
Kałdonek Emilia
BALANS - Lublin
Kałdonek Emilia
Kałdonek Emilia
BALANS - Lublin
3 (+1)
1
3
3
7.
Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka Pola
Kopka Pola
AnaDens Łódź
1 (+1)
1
1
3
8.
Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
Lechus Magdalena
Lechus Magdalena
TOP - ART - Lublin
5 (+1)
1
5
3
9.
Rosa Adrianna
DCS BRWINÓW
Rosa Adrianna
Rosa Adrianna
DCS BRWINÓW
-1 (+1)
1
-1
3
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chumak Vasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
Chumak Vasylisa
Chumak Vasylisa
MAGIC-DANCE - Lublin
2 (+2)
2
2
1
2.
Majewska Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Majewska Zuzanna
Majewska Zuzanna
TOP - ART - Lublin
7 (+2)
2
7
1
3.
Pociecha Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pociecha Oliwia
Pociecha Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
13
Pociecha Oliwia -
G
(+2)
2
13
Pociecha Oliwia -
G
1
4.
Piesiewicz Hanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Piesiewicz Hanna
Piesiewicz Hanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
3 (+1)
1
3
2
5.
Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Pietrzyk Anna
Pietrzyk Anna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
10 (+1)
1
10
2
6.
Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
Tomasiak Gabriela
Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
9 (+1)
1
9
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień Leon
Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
7 (+2)
2
7
1
2.
Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
Szymańska Anna
Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
13
Szymańska Anna -
F
(+2)
2
13
Szymańska Anna -
F
2
3.
Zlata Nikitina
MAGIC-DANCE - Lublin
Zlata Nikitina
Zlata Nikitina
MAGIC-DANCE - Lublin
12
Zlata Nikitina -
F
(+2)
2
12
Zlata Nikitina -
F
2
4.
Strzałkowska Alicja
TOP - ART - Lublin
Strzałkowska Alicja
Strzałkowska Alicja
TOP - ART - Lublin
9 (+1)
1
9
3
5.
Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
Trofimova Veronika
Trofimova Veronika
MAGIC-DANCE - Lublin
7 (+1)
1
7
3
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
8
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
Fajngold Amelia
Fajngold Amelia
AnaDens Łódź
4 (+2)
2
4
1
2.
Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata Julia
Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Przeklasyfikowanie do
G
(+2)
2
Przeklasyfikowanie do
G
1
3.
Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Makowska Wiktoria
Makowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
8 (+2)
2
8
1
4.
Supera Lena
STEP DANCE - Koluszki
Supera Lena
Supera Lena
STEP DANCE - Koluszki
4 (+2)
2
4
1
5.
Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz Julia
Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
6 (+1)
1
6
2
6.
Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
Kencler Lena
Kencler Lena
STEP DANCE - Koluszki
4 (+1)
1
4
2
7.
Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska Helena
Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
4 (+1)
1
4
2
8.
Metera Magdalena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Magdalena
Metera Magdalena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
1 (-1)
-1
1
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
12
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska Weronika
Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
12
Cholewińska Weronika -
F
(+2)
2
12
Cholewińska Weronika -
F
1
2.
Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
Dąbrowska Weronika
Dąbrowska Weronika
AnaDens Łódź
5 (+2)
2
5
1
3.
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata Wiktoria
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
4 (+2)
2
4
1
4.
Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
Botsaniuk Alina
Botsaniuk Alina
MAGIC-DANCE - Lublin
10 (+2)
2
10
2
5.
IVANCHUK KATERYNA
MAGIC-DANCE - Lublin
IVANCHUK KATERYNA
IVANCHUK KATERYNA
MAGIC-DANCE - Lublin
10 (+2)
2
10
2
6.
Kalicka Celina
LIDER - Lublin
Kalicka Celina
Kalicka Celina
LIDER - Lublin
7 (+2)
2
7
2
7.
Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
Bednarczyk Marcelina
Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
8 (+1)
1
8
3
8.
Jarocha Emilia
BALANS - Lublin
Jarocha Emilia
Jarocha Emilia
BALANS - Lublin
4 (+1)
1
4
3
9.
Pińczuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Pińczuk Aleksandra
Pińczuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
6 (+1)
1
6
3
10.
Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro Aleksandra
Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
1 (+1)
1
1
3
11.
Skarżyńska Gloria
FAST-STEP Warszawa
Skarżyńska Gloria
Skarżyńska Gloria
FAST-STEP Warszawa
6 (+1)
1
6
3
12.
Stelmach Maja
BALANS - Lublin
Stelmach Maja
Stelmach Maja
BALANS - Lublin
7 (+1)
1
7
3
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
4
4
1
2.
Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
MAGIC-DANCE - Lublin
Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
Sabbatovskyi Rodion
Grabovska Arina
MAGIC-DANCE - Lublin
1 (-1)
-1
1
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM
0
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
Bagiński Michał
Kuczyńska Anastazja
JAREMI - Pruszków
9 (+2)
2
9
1
2.
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
7 (+2)
2
7
1
3.
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
START - Płońsk
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
Gadomski Antoni
Gierkowska Lena
START - Płońsk
7 (+2)
2
7
1
4.
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
Kamiński Aleksander
Kalwat Barbara
JAREMI - Pruszków
3 (+2)
2
3
1
5.
Sinichenka Stanislau
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
Sinichenka Stanislau
Luhovska Varvara
Sinichenka Stanislau
Luhovska Varvara
MAGIC-DANCE - Lublin
11 (+2)
2
11
1
6.
Horecka Maria
Kwiatek Filip
MAGIC-DANCE - Lublin
Horecka Maria
Kwiatek Filip
Horecka Maria
Kwiatek Filip
MAGIC-DANCE - Lublin
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
7.
Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
8.
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
Kulesza Mikołaj
Merska Agata
JAREMI - Pruszków
2 (+1)
1
2
2
9.
Ćwikło Aleksandra
Sołtys Aleksander
MAGIC-DANCE - Lublin
Ćwikło Aleksandra
Sołtys Aleksander
Ćwikło Aleksandra
Sołtys Aleksander
MAGIC-DANCE - Lublin
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
6 (+2)
2
6
1
2.
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
Gacek Jakub
Romanowska Matylda
DRAGON'S DANCE Warszawa
4 (+2)
2
4
2
3.
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
3 (+2)
2
3
2
4.
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
Majewski Szymon
Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
5 (+1)
1
5
3
5.
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
Mieszczanek Oliwier
Gruba Roksana
MAKO - Sulejówek
3, 3 (+1)
1
3, 3
3
6.
Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Szymański Jakub
Racinowska Lena
Szymański Jakub
Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
7 (+1)
1
7
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
Chojnowski Michał
Korycka Julia
Chojnowski Michał
Korycka Julia
JAREMI - Pruszków
4 (+2)
2
4
1
2.
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
Jędrasik Kacper
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
G (+2)
2
G
1
3.
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
Kostecki Maksymilian
Chmura Kinga
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
6 (+2)
2
6
1
4.
Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
Zwierzchowski Alan
Orlik Antonina
DCS BRWINÓW
5 (+2)
2
5
1
5.
Dejnek Lena
Dejnek Mateusz
MAGIC-DANCE - Lublin
Dejnek Lena
Dejnek Mateusz
Dejnek Lena
Dejnek Mateusz
MAGIC-DANCE - Lublin
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
6.
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
Szcześniewski Jędrzej
Szychowska Kinga
DCS BRWINÓW
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
7.
Ćwikło Dominik
Wójcik Oliwia
MAGIC-DANCE - Lublin
Ćwikło Dominik
Wójcik Oliwia
Ćwikło Dominik
Wójcik Oliwia
MAGIC-DANCE - Lublin
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
8.
Leszczyński Tymoteusz
Citko Aleksandra
MAKO - Sulejówek
Leszczyński Tymoteusz
Citko Aleksandra
Leszczyński Tymoteusz
Citko Aleksandra
MAKO - Sulejówek
-1 (-1)
-1
-1
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
Schroeder Julian
Kaczuba Nadia
JEDYNKA - Łódź
3 (+2)
2
3
1
2.
Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
MAKO - Sulejówek
Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
Wietrak Marcel
Matysiak Hanna
MAKO - Sulejówek
10 (+2)
2
10
1
3.
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
Kaliszewski Kacper
Popiołkowska Julia
START - Płońsk
6 (+2)
2
6
2
4.
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
F (+2)
2
F
2
5.
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
Uramowski Marcel
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
5 (+2)
2
5
2
6.
Dziekanowski Michał
Niekłań Maria
BALANS - Lublin
Dziekanowski Michał
Niekłań Maria
Dziekanowski Michał
Niekłań Maria
BALANS - Lublin
10 (+1)
1
10
3
7.
Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
Michalak Dawid
Michalak Roksana
Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
3, 3 (+1)
1
3, 3
3
8.
Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
MAKO - Sulejówek
Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
Napiórkowski Jakub
Bielawska Jagoda
MAKO - Sulejówek
5 (+1)
1
5
3
9.
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
Wojciechowski Kacper
Mikołajczyk Nikola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4 (+1)
1
4
3
BLOK 2, rejestracja do 12:00, próba parkietu 12:00-12:20, start: 12:30
30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM
2
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2 (+1)
1
2
1
2.
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
0
0
2
30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM
2
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
4 (+1)
1
4
1
2.
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
0
0
2
30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM
4
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5 (+1)
1
5
1
2.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
2
3.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
4
4
3
4.
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
0
0
4
30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4 (+1)
1
4
1
2.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
0
0
2
3.
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
3
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
12
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
3 (+1)
1
3
1
2.
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
3 (+1)
1
3
2
3.
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
3
4.
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
1 (+1)
1
1
4
5.
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
1 (+1)
1
1
5
6.
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
3 (+1)
1
3
6
7.
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
0
0
7
8.
Maj Sławomir
Maj Renata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Maj Renata
Maj Sławomir
Maj Renata
DCS BRWINÓW
0
0
8
9.
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
2
2
9
10.
Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
JUMP - Janów Lubelski
0
0
10
11.
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
Polański Tomasz
Polańska Barbara
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
11
12.
Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
JUMP - Janów Lubelski
Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
JUMP - Janów Lubelski
0
0
12
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
10
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
1
2.
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
Krasuski Adam
Krasuska Izabela
DCS BRWINÓW
E (+1)
1
E
2
3.
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
1 (+1)
1
1
3
4.
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
4 (+1)
1
4
4
5.
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
5
6.
Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
JUMP - Janów Lubelski
Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
Krawczyk Paweł
Krawczyk Maja
JUMP - Janów Lubelski
2
2
6
7.
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
1
1
7
8.
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
Oleszko Wiesław
Oleszko Lucyna
JUMP - Janów Lubelski
1
1
8
9.
Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
Kiszka Tomasz
Mrozowska-Kiszka Joanna
JUMP - Janów Lubelski
1
1
9
10.
Plezia Paweł
Plezia Jolanta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Plezia Paweł
Plezia Jolanta
Plezia Paweł
Plezia Jolanta
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
10
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
6
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
1 (+1)
1
1
1
2.
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
2
3.
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla - Poznań
4 (+1)
1
4
3
4.
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
0
0
4
5.
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
1
1
5
6.
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
Polański Tomasz
Polańska Barbara
Polański Tomasz
Polańska Barbara
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
6
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
D (+1)
1
D
1
2.
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4
4
2
3.
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
0
0
3
50+ (Senior 3 + Senior 4) F ST 3T PREMIUM
6
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
3 (+1)
1
3
1
2.
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
E (+1)
1
E
2
3.
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
3
4.
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
4
5.
Maj Sławomir
Maj Renata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Maj Renata
Maj Sławomir
Maj Renata
DCS BRWINÓW
0
0
5
6.
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
Szmyt Tomasz
Szmyt Małgorzata
DCS BRWINÓW
0
0
6
50+ (Senior 3 + Senior 4) F LA 3T PREMIUM
5
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
2 (+1)
1
2
1
2.
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
Wilk Paweł
Wilk Adriana
Wilk Paweł
Wilk Adriana
RYTM - Chełm
2 (+1)
1
2
2
3.
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
3
4.
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
4
5.
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
0
0
5
50+ (Senior 3 + Senior 4) E ST 4T PREMIUM
7
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
5 (+1)
1
5
1
2.
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
D (+1)
1
D
2
3.
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
1 (+1)
1
1
3
4.
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
3
3
4
5.
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
0
0
5
6.
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
6
7.
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
0
0
7
50+ (Senior 3 + Senior 4) E LA 4T PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
5 (+1)
1
5
1
2.
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
2
3.
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
3
BLOK 3, rejestracja do 15:00, próba parkietu 15:10-15:30, start: 15:45
30+ (Senior 1) D ST PREMIUM
5
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6 (+1)
1
6
1
2.
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
5 (+1)
1
5
2
3.
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
0
0
3
4.
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2
2
4
5.
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
0
0
5
40+ (Senior 2) D LA PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
5 (+1)
1
5
1
2.
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
5
5
2
3.
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
3
40+ (Senior 2) B ST PREMIUM
6
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
1 (+1)
1
1
1
2.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6 (+1)
1
6
2
3.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
1 (+1)
1
1
3
4.
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
7
7
4
5.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
2
2
5
6.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
3
3
6
40+ (Senior 2) B LA PREMIUM
5
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5 (+1)
1
5
1
2.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
1 (+1)
1
1
2
3.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
11
11
3
4.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
0
0
4
5.
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
0
0
5
50+ (Senior 3 + Senior 4) D ST PREMIUM
2
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
2 (+1)
1
2
1
2.
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
0
0
2
50+ (Senior 3 + Senior 4) B ST PREMIUM
7
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
1 (+1)
1
1
1
2.
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
7 (+1)
1
7
2
3.
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
3
4.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
0
0
4
5.
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
0
0
5
6.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
6
7.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
3
3
7
BLOK 4, rejestracja do 17:30, próba parkietu 17:45-18:15, start: 18:30
planowana godzina zakończenia 20:30
30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7 (+1)
1
7
1
238
2.
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
1 (+1)
1
1
2
196
3.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
0
0
3
154
4.
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
5
5
4
132
5.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7
7
5
120
30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
3 (+1)
1
3
1
240
2.
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4 (+1)
1
4
2
198
3.
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
1 (+1)
1
1
3
156
4.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
3
3
4
134
5.
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
7
7
5
122
6.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4
4
6
110
40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
0
0
1
230
2.
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
3 (+1)
1
3
2
240
3.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7 (+1)
1
7
3
198
4.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
2 (+1)
1
2
4
156
5.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4
4
5
134
6.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
1
1
6
122
7.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
2
2
7
110
8.
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
Markowski Wojciech
Damasevich Natallia
BLACK DANCE - Gdańsk
2 (+1)
1
2
1
236
2.
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
BLACK DANCE - Gdańsk
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
Jesionek Tomasz
Ziemniak Katarzyna
BLACK DANCE - Gdańsk
1 (+1)
1
1
2
194
3.
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
10
10
3
230
4.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5
5
4
152
5.
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
0
0
5
130
50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
0
0
1
234
2.
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
CLASSIC - Warszawa
1
1
2
192
3.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
3
150
50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
10 (+1)
1
10
1
232
2.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
1
1
2
190
60+ (Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+1)
1
2
1
234
2.
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek Andrzej
Małek Sylwia
0
0
2
192
3.
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
0
0
3
150
60+ (Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
1 (+1)
1
1
1
234
2.
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
2
192
3.
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
1
1
3
150
30+ (Senior 1) C ST PREMIUM
2
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7 (+1)
1
7
1
2.
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
5
5
2
30+ (Senior 1) C LA PREMIUM
2
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
3 (+1)
1
3
1
2.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4
4
2
40+ (Senior 2) C ST PREMIUM
6
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
Szkopiński Norbert
Szkopińska Izolda
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3 (+1)
1
3
1
2.
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
8 (+1)
1
8
2
3.
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
8 (+1)
1
8
3
4.
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
2
2
4
5.
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
Ćwik Tomasz
Ćwik Dorota
0
0
5
6.
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Bieruń
5
5
6
50+ (Senior 3 + Senior 4) C LA PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
1 (+1)
1
1
1
2.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
1
1
2
3.
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
3
30+ (Senior 1) B LA PREMIUM
2
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
2 (+1)
1
2
1
2.
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
Tokarczyk Artur
Ogonowska Joanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
7
7
2