Logowanie
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KRASNAL Nowa Sól 2021
2021-06-12 Nowa Sól, ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Plik z wynikami
UWAGA
W RAMACH OPŁATY STARTOWEJ 1 OPIEKUN DO 1 TANCERZA WEJŚCIE GRATIS
Podczas jednego bloku w sali może przebywac 150 osób - do tej liczby nie wlicza sie osób zaszczepionych przeciwko Covid-19 , po okazaniu dokomentu potwierdzajacego fakt pełnego zaszczepienia przeciwko Covid-19 można bedzie zakupić bilet w kasie turnieju.
BLOK 1, rejestracja 8:45 - 9:30, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
2.
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
8 (+2)
2
8
1
3.
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
8 (+2)
2
8
1
4.
Hamrol Kacper
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Borowska Maja
Hamrol Kacper
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
5.
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
8 (+1)
1
8
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
13
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska Nikola
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
13
Biadalska Nikola -
G
(+2)
2
13
Biadalska Nikola -
G
1
2.
Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska Julia
Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
2 (+2)
2
2
1
3.
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma Kornelia
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
8 (+2)
2
8
1
4.
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Mazurek Maja
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
6 (+2)
2
6
1
5.
Mądry Julia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mądry Julia
Mądry Julia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2 (+2)
2
2
1
6.
Rohatyńska Aleksandra
OSKAR - Bojadła
Rohatyńska Aleksandra
Rohatyńska Aleksandra
OSKAR - Bojadła
4 (+2)
2
4
1
7.
Suska Małgorzata
Tańcownia - Kraków
Suska Małgorzata
Suska Małgorzata
Tańcownia - Kraków
2 (+2)
2
2
1
8.
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska Martyna
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
1
9.
Kuzik Lena
OSKAR - Bojadła
Kuzik Lena
Kuzik Lena
OSKAR - Bojadła
6 (+1)
1
6
2
10.
Ostapowicz Joanna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ostapowicz Joanna
Ostapowicz Joanna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
1 (+1)
1
1
2
11.
Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Patoka Natasza
Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
2 (+1)
1
2
2
12.
Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Tokarz Nadia
Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
3 (+1)
1
3
2
13.
Śniecińska Julia
OSKAR - Bojadła
Śniecińska Julia
Śniecińska Julia
OSKAR - Bojadła
5 (+1)
1
5
2
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
2 (+1)
1
2
1
2.
Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
3 (+1)
1
3
2
3.
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
E (+1)
1
E
3
4.
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
Niciejewski Franciszek
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
2
2
4
5.
Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
All About - Szczecin
Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
All About - Szczecin
1
1
5
6.
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
DANCECLUB - Szczecin
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
DANCECLUB - Szczecin
0
0
6
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
Wierzbicki Szymon
Szymańska Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
6 (+1)
1
6
1
2.
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
2
3.
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
3
4.
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
1
1
4
5.
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
5
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
F (+2)
2
F
1
2.
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
10, 10 (+2)
2
10, 10
2
3.
Szymański Jakub
Paluch Paulina
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Szymański Jakub
Paluch Paulina
Szymański Jakub
Paluch Paulina
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
2 (+1)
1
2
3
BLOK 2, rejestracja 12:30 - 13:00, próba parkietu 12:45 - 13:15, start: 13:30
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
10 (+2)
2
10
1
2.
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
G (+2)
2
G
1
3.
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak Sajmon
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak Sajmon
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
4.
Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Kobylański Hugon
Langner Amelia
Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
10 (+2)
2
10
1
5.
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
5, 5 (+2)
2
5, 5
1
6.
Kożuch Jakub
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Charciarek Jagoda
Kożuch Jakub
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
2, 1 (+1)
1
2, 1
2
7.
Landyszkowski Miłosz
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Witkiewicz Julia
Landyszkowski Miłosz
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
8.
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
1, 2 (+1)
1
1, 2
2
9.
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
2, 3 (+1)
1
2, 3
2
10.
Wojtkowiak Michał
Wojdyła Helena
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Wojdyła Helena
Wojtkowiak Michał
Wojdyła Helena
OSKAR - Bojadła
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
12
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
Banachowicz Zofia
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
4 (+2)
2
4
1
2.
Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda Barbara
Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
7 (+2)
2
7
1
3.
Brożyna Lidia
OSKAR - Bojadła
Brożyna Lidia
Brożyna Lidia
OSKAR - Bojadła
4 (+2)
2
4
1
4.
Gołuch Jagna
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Jagna
Gołuch Jagna
ROYAL DANCE - Szczecin
7 (+2)
2
7
1
5.
Hlyniuk Sofia
Hlyniuk Sofia
Hlyniuk Sofia
2 (+2)
2
2
1
6.
Stasiak Lena
OSKAR - Bojadła
Stasiak Lena
Stasiak Lena
OSKAR - Bojadła
3 (+2)
2
3
1
7.
Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz Gabriela
Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
2 (+1)
1
2
2
8.
Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Drobniak Klaudia
Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
2
9.
Kuchta Karolina
OSKAR - Bojadła
Kuchta Karolina
Kuchta Karolina
OSKAR - Bojadła
2 (+1)
1
2
2
10.
Makowska Hanna
OSKAR - Bojadła
Makowska Hanna
Makowska Hanna
OSKAR - Bojadła
1 (+1)
1
1
2
11.
Małyniak Lilianna
OSKAR - Bojadła
Małyniak Lilianna
Małyniak Lilianna
OSKAR - Bojadła
2 (+1)
1
2
2
12.
Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska Zuzanna
Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
1 (+1)
1
1
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
8 (+2)
2
8
1
2.
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
Patzki Hubert
Kowalik Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
10 (+2)
2
10
1
3.
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
7 (+2)
2
7
1
4.
Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
10 (+2)
2
10
2
5.
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
5 (+2)
2
5
2
6.
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
11 (+2)
2
11
2
7.
Bloch Anna
Samulski Damian
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bloch Anna
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski Damian
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2, 2 (+1)
1
2, 2
3
8.
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
10 (+1)
1
10
3
9.
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
9 (+1)
1
9
3
10.
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
2 (+1)
1
2
3
11.
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
3 (+1)
1
3
3
12.
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sobczyk Michał
Ducka Wiktoria
All About - Szczecin
Sobczyk Michał
Ducka Wiktoria
Sobczyk Michał
Ducka Wiktoria
All About - Szczecin
4 (+1)
1
4
1
2.
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
3 (+1)
1
3
2
3.
Jarmuszkiewicz David
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Nieckarz Klaudia
Jarmuszkiewicz David
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
4 (+1)
1
4
3
4.
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
4
5.
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
5
6.
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
2 (+1)
1
2
6
7.
Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
0
0
7
8.
Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Pych Janusz
Zysnarska Julia
Pych Janusz
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
2
2
8
9.
Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
3
3
9
10.
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
3
3
10
11.
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
0
0
11
12.
Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
0, 0
0, 0
12
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
E (+1)
1
E
1
2.
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
E (+1)
1
E
2
3.
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
4 (+1)
1
4
3
4.
Żejmo Robert
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Steblyna Liza
Żejmo Robert
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
4
5.
Dzięcioł Jakub
Kaczmarek Weronika
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Kaczmarek Weronika
Dzięcioł Jakub
Kaczmarek Weronika
ASTRA - Szczecin
0
0
5
6.
Lepak Mateusz
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Piskorz Julia
Lepak Mateusz
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
1
1
6
7.
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
0, 1
0, 1
7
8.
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
0
0
8
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Żejmo Robert
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Steblyna Liza
Żejmo Robert
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
1
2.
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
3 (+1)
1
3
2
3.
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
E (+1)
1
E
3
4.
Lepak Mateusz
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Piskorz Julia
Lepak Mateusz
Piskorz Julia
ASTRA - Szczecin
1
1
4
5.
Dzięcioł Jakub
Kaczmarek Weronika
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Kaczmarek Weronika
Dzięcioł Jakub
Kaczmarek Weronika
ASTRA - Szczecin
0
0
5
6.
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
0, 1
0, 1
6
7.
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
0
0
7
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
2 (+1)
1
2
2
3.
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
1 (+1)
1
1
3
4.
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
1
1
4
5.
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
1
1
5
6.
Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
6
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
BAS DANCE - Wrocław
2 (+1)
1
2
1
2.
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
6 (+1)
1
6
3
4.
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
3 (+1)
1
3
4
5.
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
0
0
5
6.
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
6
7.
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
4
4
7
8.
Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
8
BLOK 3, rejestracja 17:00 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 17:45, start: 18:00
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dunder Marek
Ratajczak Roksana
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Ratajczak Roksana
Dunder Marek
Ratajczak Roksana
DANCECLUB - Szczecin
10 (+2)
2
10
1
2.
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
7 (+2)
2
7
1
3.
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
4.
Kettner Jakub
Korgul Dominika
Kettner Jakub
Korgul Dominika
Kettner Jakub
Korgul Dominika
5 (+1)
1
5
2
5.
Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
Korzeniowski Oskar
Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
6.
Siusta Wojciech
Świątek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siusta Wojciech
Świątek Lena
Siusta Wojciech
Świątek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
8 (+1)
1
8
2
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
4
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala Natalia
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
10 (+2)
2
10
1
2.
Wińczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Wińczyk Lena
Wińczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
1
3.
Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska Emilia
Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
10 (+1)
1
10
2
4.
Małecka Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Małecka Julia
Małecka Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
3 (+1)
1
3
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
7 (+2)
2
7
1
2.
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Przeklasyfikowanie do
F
(+2)
2
Przeklasyfikowanie do
F
1
3.
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
F (+2)
2
F
1
4.
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
F (+2)
2
F
2
5.
Kostrzewski Błażej
Błaszak Sandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Kostrzewski Błażej
Błaszak Sandra
Kostrzewski Błażej
Błaszak Sandra
ALFA-ASTRA - Stargard
7 (+2)
2
7
2
6.
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
9 (+2)
2
9
2
7.
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+2)
2
6
2
8.
Barczak Kamil
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Smolińska Klaudia
Barczak Kamil
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
11 (+1)
1
11
3
9.
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
7 (+1)
1
7
3
10.
Gilicki Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Juskowiak Milena
Gilicki Filip
Juskowiak Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
8, 8 (+1)
1
8, 8
3
11.
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
11 (+1)
1
11
3
12.
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
1 (+1)
1
1
3
13.
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
3 (+1)
1
3
3
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
8
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Alicja
Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+2)
2
3
1
2.
Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz Iga
Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+2)
2
4
1
3.
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak Olga
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
4 (+2)
2
4
2
4.
Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak Julia
Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
9 (+2)
2
9
2
5.
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Liwia
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
7 (+1)
1
7
3
6.
Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
Merstein-Siwak Noemi
Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
3
7.
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm Aleksandra
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
2 (+1)
1
2
3
8.
Frankiewicz Hanna
OSKAR - Bojadła
Frankiewicz Hanna
Frankiewicz Hanna
OSKAR - Bojadła
-1 (-1)
-1
-1
14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Majchrowski Wiktor
Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Majchrowski Wiktor
Rudnicka Martyna
Majchrowski Wiktor
Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
6 (+2)
2
6
1
2.
Nowotny Mikołaj
Wojciechowska Monika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nowotny Mikołaj
Wojciechowska Monika
Nowotny Mikołaj
Wojciechowska Monika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
7, 4 (+2)
2
7, 4
1
3.
Żurawska Klaudia
Michalewicz Marcel
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawska Klaudia
Michalewicz Marcel
Żurawska Klaudia
Michalewicz Marcel
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych Jakub
Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
4 (+2)
2
4
1
2.
Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
Górnacz Magdalena
Górnacz Magdalena
OSKAR - Bojadła
7 (+1)
1
7
2
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Lampart Alan
Rychlewska Agata
Lampart Alan
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
1
2.
Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Kalisz Dominik
Powązka Maja
Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
E (+1)
1
E
2
3.
Włodarczyk Łukasz
Zboralska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Zboralska Aleksandra
Włodarczyk Łukasz
Zboralska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
3
4.
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
4
5.
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
1
1
5
6.
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
0
0
6
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
1
2.
Mikuczewski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Wilde Amelia
Mikuczewski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
1 (+1)
1
1
2
3.
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
3
4.
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
1
1
4
5.
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
0
0
5