Logowanie
XXVI OTTT SREBRNE PANTOFELKI
2020-12-05 Przeźmierowo k/Poznania,
Plik z wynikami
UWAGA
ZMIANY W PROGRAMIE - Prosimy o zapoznanie się ze zmianami / przesunięciami kategorii w blokach !!!
Dodano nowe kategorie: 14-15 kl. C, pow. 15 kl.D, do 9 lat kl.H
Wykreślono kategorie: 16+(pow. 15) kl. B, Senior II kl.C i B oraz Senior III kl.E
Ze względu na ograniczenia sanitarne organizator prosi o jak najszybsze zapisywanie par oraz śledzenie komunikatów o ewentualnych zmianach kategorii.
Organizator prosi o zapoznanie się z Procedurą bezpieczeństwa podczas turnieju umieszczoną w zakładce Informacje.
Na turniej należy przybyć z wydrukowanym, wypełnionym i podpisanym Oświadczeniem uczestnika (Załącznik nr 1 lub Załącznik nr 2).
BLOK 1, rejestracja 8.15-8.45, start: 9.00
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
2.
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+2)
2
2
2
3.
Surkov Semen
Wolniak Pola
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov Semen
Wolniak Pola
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
13, 12
Przeklasyfikowanie do
F
(+2)
2
13, 12
Przeklasyfikowanie do
F
2
4.
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
1, 1 (+1)
1
1, 1
3
5.
Halka Mikołaj
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Macewicz Maja
Halka Mikołaj
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
7, 1 (+1)
1
7, 1
3
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
Topolewski Tomasz
Turbo Zuzanna
ASTRA - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
2.
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
2 (+2)
2
2
2
3.
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
4 (+2)
2
4
3
4.
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
Kusak Ernest
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
E (+2)
2
E
4
5.
Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Kalisz Dominik
Powązka Maja
Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
2 (+2)
2
2
5
6.
Borowiec Adam
Dzik Zofia
ASTRA - Szczecin
Borowiec Adam
Dzik Zofia
Borowiec Adam
Dzik Zofia
ASTRA - Szczecin
2 (+2)
2
2
6
7.
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
Pietruszewski Kacper
Zielińska Jagna Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2 (+2)
2
2
7
8.
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
8
9.
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
E (+1)
1
E
9
10.
Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
3 (+1)
1
3
9
11.
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
1
1
11
12.
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
12
13.
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
1
1
13
14.
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
14
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
7 (+2)
2
7
1
2.
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
Wachelka Jan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
C (+2)
2
C
2
3.
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
5 (+2)
2
5
3
4.
Kovryha Roman
Homenda Emilia
Kovryha Roman
Homenda Emilia
Kovryha Roman
Homenda Emilia
5 (+1)
1
5
4
5.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
1 (+1)
1
1
5
6.
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
0
0
6
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
Kisielewski Jakub
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
C (+2)
2
C
1
2.
Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
2 (+2)
2
2
2
3.
Kovryha Roman
Homenda Emilia
Kovryha Roman
Homenda Emilia
Kovryha Roman
Homenda Emilia
C (+2)
2
C
3
4.
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
4
5.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
1 (+1)
1
1
5
6.
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
0
0
6
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
Chober Maciej
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
E (+2)
2
E
1
2.
Jasiński Michał
Podfigurna Kalina
ASTRA - Szczecin
Jasiński Michał
Podfigurna Kalina
Jasiński Michał
Podfigurna Kalina
ASTRA - Szczecin
E (+2)
2
E
2
3.
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
E (+2)
2
E
3
4.
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2 (+2)
2
2
4
5.
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
D (+2)
2
D
5
6.
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
5 (+2)
2
5
6
7.
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
1 (+1)
1
1
7
8.
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+1)
1
2
8
9.
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
1 (+1)
1
1
8
10.
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
4 (+1)
1
4
10
11.
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
0
0
11
12.
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
1
1
12
13.
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
0
0
13
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
4 (+2)
2
4
1
2.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
5 (+2)
2
5
2
3.
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
6 (+2)
2
6
3
4.
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
4 (+2)
2
4
4
5.
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
1 (+1)
1
1
5
6.
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
1 (+1)
1
1
6
7.
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
0
0
7
8.
Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
8
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
6 (+2)
2
6
1
2.
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
Jakubowski Damian
Wrzesińska Karolina
EMOTION - WARKA
D (+2)
2
D
2
3.
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
3 (+2)
2
3
3
4.
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
4 (+2)
2
4
4
5.
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
1 (+1)
1
1
5
6.
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
2 (+1)
1
2
6
7.
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
3 (+1)
1
3
7
8.
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
6
6
8
9.
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
0
0
9
10.
Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Nowak Kinga
Pura Filip
Nowak Kinga
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
10
BLOK 2, rejestracja 11.15-11.45, start: 12.00
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
12, 11
Machnik Szymon -
G
(+2)
2
12, 11
Machnik Szymon -
G
1
2.
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
G (+2)
2
G
1
3.
Rutnicki Marek
Bober Milena
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Bober Milena
Rutnicki Marek
Bober Milena
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
4.
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
8, 8 (+1)
1
8, 8
2
5.
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
10, 10 (+1)
1
10, 10
2
6.
Tymczy Joanna
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Tymczy Joanna
Kuźma Kornelia
Tymczy Joanna
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
1, 3 (+1)
1
1, 3
2
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
7 (+2)
2
7
1
2.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
3 (+1)
1
3
2
3.
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
3
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
C (+2)
2
C
1
2.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
1 (+1)
1
1
2
3.
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
6 (+1)
1
6
3
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
E (+2)
2
E
1
2.
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
E (+2)
2
E
2
3.
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
3 (+1)
1
3
3
4.
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
4 (+1)
1
4
4
5.
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
E (+2)
2
E
1
2.
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
2 (+2)
2
2
2
3.
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
4 (+1)
1
4
3
4.
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
1
1
4
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
D (+2)
2
D
1
2.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
D (+2)
2
D
2
3.
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
3 (+2)
2
3
3
4.
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
D (+1)
1
D
4
5.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
1 (+1)
1
1
5
6.
Pasieko Przemysław
Hemmerling-Papsdorf Jolanta
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Pasieko Przemysław
Hemmerling-Papsdorf Jolanta
Pasieko Przemysław
Hemmerling-Papsdorf Jolanta
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
1
1
6
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
4 (+2)
2
4
1
2.
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
2
3.
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
4 (+1)
1
4
3
Do 15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz Katarzyna
Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
1
2.
Szmyt Maja
Szmyt Maja
Szmyt Maja
4 (+2)
2
4
2
3.
Wasilewska Wiktoria
Wasilewska Wiktoria
Wasilewska Wiktoria
2 (+2)
2
2
2
4.
Rydz Konstancja
Rydz Konstancja
Rydz Konstancja
3 (+1)
1
3
3
5.
Stachowiak Amelia
Stachowiak Amelia
Stachowiak Amelia
3 (+1)
1
3
3
6.
Tymczy Joanna
OSKAR - Bojadła
Tymczy Joanna
Tymczy Joanna
OSKAR - Bojadła
12
Tymczy Joanna -
G
(+1)
1
12
Tymczy Joanna -
G
3
Do 15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Falkiewicz Aleksandra
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
3 (+2)
2
3
1
2.
Adamska Maria
Adamska Maria
Adamska Maria
4 (+2)
2
4
2
3.
Szczepska Wanessa
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Szczepska Wanessa
Szczepska Wanessa
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
2 (+1)
1
2
3
4.
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Maja
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
1 (+1)
1
1
4
5.
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Joanna
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
2
2
5
BLOK 3, rejestracja 14.15-14.45, start: 15.00
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+2)
2
2
1
2.
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
Patelski Dawid
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
3.
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
4.
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
5.
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
2.
Gralak Wojciech
Majorek Eliza
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Majorek Eliza
Gralak Wojciech
Majorek Eliza
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
2
3.
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+2)
2
2
2
4.
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
2, 2 (+1)
1
2, 2
3
5.
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
3
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
2.
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
10, 13
Rohatyńska Julia -
G
(+2)
2
10, 13
Rohatyńska Julia -
G
1
3.
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
9, 9 (+2)
2
9, 9
1
4.
Hamrol Kacper
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Borowska Maja
Hamrol Kacper
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
5.
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
7, 8 (+1)
1
7, 8
2
6.
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
4 (+2)
2
4
1
2.
Malinowski Maksymilian
Konarska Magdalena
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Malinowski Maksymilian
Konarska Magdalena
Malinowski Maksymilian
Konarska Magdalena
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
E (+2)
2
E
2
3.
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
ASTRA - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
ASTRA - Szczecin
3 (+2)
2
3
3
4.
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+2)
2
2
4
5.
Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
1 (+1)
1
1
5
6.
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
2 (+1)
1
2
6
7.
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
0
0
7
8.
Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
Gumienny Bartosz
Bobik Dorota
0
0
8
Do 12 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
14
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chwalisz Natalia
Chwalisz Natalia
Chwalisz Natalia
2 (+2)
2
2
1
2.
Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda Hanna
Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
13
Gawęda Hanna -
G
(+2)
2
13
Gawęda Hanna -
G
1
3.
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Jankowska Julia
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
9 (+2)
2
9
1
4.
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk Zofia
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
11 (+2)
2
11
1
5.
Owczarski Alan
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski Alan
Owczarski Alan
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
11 (+2)
2
11
1
6.
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Rohatyńska Julia
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
2 (+2)
2
2
1
7.
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm Aleksandra
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
9 (+2)
2
9
1
8.
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Borowska Maja
Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
3 (+1)
1
3
2
9.
Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska Julia
Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
1 (+1)
1
1
2
10.
Jarmuż Anastazja
Jarmuż Anastazja
Jarmuż Anastazja
2 (+1)
1
2
2
11.
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma Kornelia
Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
4 (+1)
1
4
2
12.
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Mazurek Maja
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
1 (+1)
1
1
2
13.
Rohatyńska Aleksandra
OSKAR - Bojadła
Rohatyńska Aleksandra
Rohatyńska Aleksandra
OSKAR - Bojadła
2 (+1)
1
2
2
14.
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala Natalia
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
2 (+1)
1
2
2
Do 12 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
10
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Bubeła Angelika
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
2 (+2)
2
2
1
2.
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz Maja
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
3 (+2)
2
3
1
3.
Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda Hanna
Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2 (+2)
2
2
2
4.
Owczarski Alan
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarski Alan
Owczarski Alan
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
13
Owczarski Alan -
G
(+2)
2
13
Owczarski Alan -
G
2
5.
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michalina Ewa
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
4 (+2)
2
4
2
6.
Eckert Jan
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Eckert Jan
OSKAR - Bojadła
3 (+1)
1
3
3
7.
Halka Mikołaj
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Halka Mikołaj
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
8 (+1)
1
8
3
8.
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk Zofia
Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
12
Józefczyk Zofia -
G
(+1)
1
12
Józefczyk Zofia -
G
3
9.
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Liwia
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
1 (+1)
1
1
3
10.
Rutschke Eryk
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Rutschke Eryk
OSKAR - Bojadła
8 (+1)
1
8
3
40+ (Senior 2) C LA PREMIUM
0
50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM
0
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
2.
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
6 (+2)
2
6
1
3.
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
2, 2 (+2)
2
2, 2
2
4.
Podfigurny Ziemowit
Rybak Violetta
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Rybak Violetta
Podfigurny Ziemowit
Rybak Violetta
ASTRA - Szczecin
2 (+2)
2
2
2
5.
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
1, 1 (+1)
1
1, 1
3
6.
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
2 (+1)
1
2
3
7.
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
9, 3 (+1)
1
9, 3
3
BLOK 4, rejestracja 17.15-17.45, start: 18.00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
7 (+2)
2
7
1
2.
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
C (+2)
2
C
2
3.
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
7 (+2)
2
7
3
4.
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
6 (+2)
2
6
4
5.
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
5 (+2)
2
5
5
6.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
7 (+2)
2
7
6
7.
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
2 (+1)
1
2
7
8.
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
1 (+1)
1
1
7
9.
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
1 (+1)
1
1
9
10.
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
0
0
10
11.
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
6
6
10
12.
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
0
0
12
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
6 (+2)
2
6
1
2.
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
4 (+2)
2
4
2
3.
Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
Godlewski Michał
Bosy Weronika
Godlewski Michał
Bosy Weronika
ESENS - Wrocław
C (+2)
2
C
3
4.
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
7 (+2)
2
7
4
5.
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
2 (+1)
1
2
5
6.
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
4 (+1)
1
4
6
7.
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
7
8.
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
0
0
8
9.
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
3
3
9
10.
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
Graczyk Jerzy
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
0
0
10
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
3 (+2)
2
3
1
2.
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
3 (+1)
1
3
2
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
3 (+2)
2
3
1
2.
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
7 (+2)
2
7
1
2.
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
8 (+2)
2
8
2
3.
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
2 (+2)
2
2
3
4.
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
8 (+1)
1
8
4
5.
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
1 (+1)
1
1
5
6.
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
3
3
6
7.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
0
0
7
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
Martin Jakub
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
7 (+2)
2
7
1
2.
Filim Michał
Karecka Gabriela
KADRYL - Białystok
Filim Michał
Karecka Gabriela
Filim Michał
Karecka Gabriela
KADRYL - Białystok
7 (+2)
2
7
2
3.
Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Boś Jan
Szor Angelika
Boś Jan
Szor Angelika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
B (+2)
2
B
3
4.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
8 (+2)
2
8
4
5.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
7 (+1)
1
7
5
6.
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
Oleksy Grzegorz
Klisz Patrycja
INSPIRACJA - Wrocław
1 (+1)
1
1
6
7.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
6 (+1)
1
6
7
8.
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
0
0
8
9.
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
8
8
9
10.
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
Lewandowski Gracjan
Kęsy Weronika
GRACJA - Zielona Góra
0
0
10
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
0
40+ (Senior 2) B ST PREMIUM
0