Logowanie
OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ PREMIUM, OPEN
2021-03-06 KOŚCIAN, POEZJA - Kościan
Plik z wynikami
UWAGA
NOWE GODZINY ROZPOCZĘCIA!!!!!!!
TRANSMISJA ON LINE
FACEBOOK SZKOŁA TAŃCA POEZJA
ZAPRASZAMY NA RELACJĘ ON LINE!!!!!!!
Turniej rozgrywany bez publiczności. Transmisja na żywo, link podany zostanie przed rozpoczęciem turnieju.
Dopuszczalny jeden opiekun na jednego tancerza niepełnoletniego!
Prosimy pobrać OŚWIADCZENIE COVIDOVE w zakładce INFORMACJE i przedstawić je przy wejściu!!!
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w programie!!!
Ostateczne godziny rozpoczęcia zostaną podane po zamknięciu list startowych!!!
Dodano kategorię 12-13 kl. F
Dodano kategorię 14-15 kl. D
BLOK 1, rejestracja 8.30-9.00, start: 9.30
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bartkowiak Cezary
Kaczmarek Zofia
LATINA - Wolsztyn
Bartkowiak Cezary
Kaczmarek Zofia
Bartkowiak Cezary
Kaczmarek Zofia
LATINA - Wolsztyn
8 (+2)
2
8
1
2.
Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
11 (+2)
2
11
1
3.
Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
9 (+2)
2
9
1
4.
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
2 (+2)
2
2
1
5.
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Przeklasyfikowanie do
G
(+2)
2
Przeklasyfikowanie do
G
1
6.
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
9, 9 (+2)
2
9, 9
1
7.
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
POEZJA - Kościan
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
POEZJA - Kościan
5, 4 (+1)
1
5, 4
2
8.
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
9, 9 (+1)
1
9, 9
2
9.
Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
Policzkiewicz Paweł
Pocztarek Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
6 (+1)
1
6
2
10.
Siusta Wojciech
Świątek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siusta Wojciech
Świątek Lena
Siusta Wojciech
Świątek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
6 (+1)
1
6
2
11.
Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
12.
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
21
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
11 (+2)
2
11
1
2.
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
5 (+2)
2
5
1
3.
Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
4 (+2)
2
4
1
4.
Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
5.
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
8 (+2)
2
8
1
6.
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
8 (+2)
2
8
1
7.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
10 (+2)
2
10
2
8.
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
Chorążak Maxymilian
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
3, 3 (+2)
2
3, 3
2
9.
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
6 (+2)
2
6
2
10.
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
Mitura Rafał
Żygadło Michalina
IMPRESS - Dzierżoniów
3 (+2)
2
3
2
11.
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
11 (+1)
1
11
3
12.
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
3
13.
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
2 (+1)
1
2
3
14.
Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
11, 11 (+1)
1
11, 11
3
15.
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
3
16.
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1, 1 (+1)
1
1, 1
3
17.
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
Przedwojski Mikołaj
Mielcarek Zofia
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
3
18.
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
Rutschke Eryk
Bubeła Angelika
OSKAR - Bojadła
5 (+1)
1
5
3
19.
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
Sejdlitzd Bartłomiej
Rohatyńska Julia
OSKAR - Bojadła
G (+1)
1
G
3
20.
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
1 (+1)
1
1
3
21.
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
10
10
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
2 (+1)
1
2
1
2.
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
0
0
2
3.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
1
1
3
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
1 (+1)
1
1
1
2.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
1
1
2
3.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
1
1
3
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Staniak Oliwier
Andrzejczak Nikola
All About - Szczecin
Staniak Oliwier
Andrzejczak Nikola
Staniak Oliwier
Andrzejczak Nikola
All About - Szczecin
3 (+1)
1
3
1
2.
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
2
3.
Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Kalisz Dominik
Powązka Maja
Kalisz Dominik
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
3
4.
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
Majewski Mateusz
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
4
5.
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
0
0
5
6.
Witkowski Karol
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Plezia Karina
Witkowski Karol
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
0
0
6
7.
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
Niebylski Maciej
Drozda Patrycja
0
0
7
8.
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
Żuk Franciszek
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
8
9.
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
0, 0
0, 0
9
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
3 (+1)
1
3
1
2.
Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
Pakuła Bartosz
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
3 (+1)
1
3
3
4.
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
5 (+1)
1
5
4
5.
Chen Filip
Niciejewska Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Niciejewska Alicja
Chen Filip
Niciejewska Alicja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
1 (+1)
1
1
5
6.
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
5 (+1)
1
5
6
7.
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
6
6
7
8.
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
8
9.
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
SAKUN DANCE - Wrocław
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
Jeż Kornel
Batkowska Wiktoria
SAKUN DANCE - Wrocław
1
1
9
10.
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
1
1
10
11.
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
0
0
11
12.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Wilde Amelia
Staniak Hubert
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
12
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
4 (+1)
1
4
1
2.
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
E (+1)
1
E
2
3.
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
3
4.
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
Sucholas Błażej
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
4
5.
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
Nowak Antonino
Koronowska-Roszak Dominika
ROYAL DANCE - Szczecin
10 (+1)
1
10
5
6.
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
4 (+1)
1
4
6
7.
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
ASTRA - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
ASTRA - Szczecin
3
3
7
8.
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
2
2
8
9.
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
0
0
9
10.
Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kupińska Hanna
Janas Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
3
3
9
11.
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
0
0
9
12.
Surkov Semen
Wolniak Pola
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov Semen
Wolniak Pola
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0, 0
0, 0
12
13.
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
Mandziuk Antoni
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
1
1
13
BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, start: 13.00
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+2)
2
2
1
2.
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
3.
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
Drążek Dawid
Hucaluk Adrianna
ANIMA DANZA - Głogów
4 (+2)
2
4
1
4.
Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Kobylański Hugon
Langner Amelia
Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
2 (+2)
2
2
1
5.
Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
Madej Rafał
Kaptur Zuzanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2 (+2)
2
2
1
6.
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2 (+2)
2
2
1
7.
Jakubiak Lena
WoodHoo Praviv Harry
POEZJA - Kościan
Jakubiak Lena
WoodHoo Praviv Harry
Jakubiak Lena
WoodHoo Praviv Harry
POEZJA - Kościan
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
8.
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
9.
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
10.
Słowiński Sebastian
Bubeła Nikola
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Bubeła Nikola
Słowiński Sebastian
Bubeła Nikola
OSKAR - Bojadła
1, 2 (+1)
1
1, 2
2
11.
Wojtkowiak Michał
Wojdyła Helena
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Wojdyła Helena
Wojtkowiak Michał
Wojdyła Helena
OSKAR - Bojadła
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hauza Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Hauza Jakub
Jakubowska Natasza
Hauza Jakub
Jakubowska Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5 (+2)
2
5
1
2.
Majorczyk Antoni
Czarnecka Julia
Majorczyk Antoni
Czarnecka Julia
Majorczyk Antoni
Czarnecka Julia
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
3.
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
4.
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3 (+2)
2
3
1
5.
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
DANCECLUB - Szczecin
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
Surdyk Dawid
Dobrzycka Julia
DANCECLUB - Szczecin
6 (+2)
2
6
1
6.
Szymoniak Mikołaj
Gołuch Jagna
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Gołuch Jagna
Szymoniak Mikołaj
Gołuch Jagna
ROYAL DANCE - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
7.
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
Tsap Artem
Tsap Viktoriia
LATINA - Wolsztyn
Przeklasyfikowanie do
G
(+2)
2
Przeklasyfikowanie do
G
1
8.
Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
9.
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
3, 2 (+1)
1
3, 2
2
10.
Kozłowski Jakub
Marciniak Blanka
LATINA - Wolsztyn
Kozłowski Jakub
Marciniak Blanka
Kozłowski Jakub
Marciniak Blanka
LATINA - Wolsztyn
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
11.
Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
POEZJA - Kościan
Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
POEZJA - Kościan
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
12.
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
Piwoń Franciszek
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
2
13.
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
6 (+1)
1
6
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
2.
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
4 (+2)
2
4
1
3.
Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
All About - Szczecin
Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
Kaczmarek Dorian
Lipińska Nadia
All About - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
4.
Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
5 (+2)
2
5
2
5.
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
4 (+2)
2
4
2
6.
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
4 (+2)
2
4
2
7.
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
6, 6 (+2)
2
6, 6
2
8.
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
3 (+1)
1
3
3
9.
Grod Michał
Skrzypczyńska Klara
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Skrzypczyńska Klara
Grod Michał
Skrzypczyńska Klara
ESENS - Wrocław
1 (+1)
1
1
3
10.
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
Grotkiewicz Michał
Hasiów Michalina
GRACJA - Zielona Góra
5 (+1)
1
5
3
11.
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
G (+1)
1
G
3
12.
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
2, 2 (+1)
1
2, 2
3
13.
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
1 (+1)
1
1
3
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
1 (+1)
1
1
1
2.
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
E (+1)
1
E
2
3.
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
1 (+1)
1
1
3
4.
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
1 (+1)
1
1
4
5.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
1 (+1)
1
1
5
6.
Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
1 (+1)
1
1
6
7.
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
DIAMENT - Wrocław
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
Paździerkiewicz Jacek
Majewska Natalia
DIAMENT - Wrocław
0
0
7
8.
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
1
1
8
9.
Bugno Michał
Rogowska Monika
INSPIRACJA - Wrocław
Bugno Michał
Rogowska Monika
Bugno Michał
Rogowska Monika
INSPIRACJA - Wrocław
0
0
9
10.
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
0
0
10
11.
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
0
0
10
12.
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
0
0
10
13.
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
0
0
10
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
Michalski Piotr
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
4 (+1)
1
4
1
2.
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
Purkiewicz Aleksander
Stańczyk Barbara
STEP DANCE - Koluszki
2 (+1)
1
2
2
3.
Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
3 (+1)
1
3
3
4.
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
1 (+1)
1
1
4
5.
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
4 (+1)
1
4
5
6.
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
1 (+1)
1
1
6
7.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2 (+1)
1
2
7
8.
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
4 (+1)
1
4
7
9.
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
Poborczyk Tomasz
Natanek Magdalena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
0
0
9
10.
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
1
1
10
11.
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
Bocian Eryk
Ławniczak Jessica
MARGO - Leszno
1
1
11
12.
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
0
0
11
13.
Bugno Michał
Rogowska Monika
INSPIRACJA - Wrocław
Bugno Michał
Rogowska Monika
Bugno Michał
Rogowska Monika
INSPIRACJA - Wrocław
0
0
13
14.
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
Różycki Mikołaj
Daś Zuzanna
POEZJA - Kościan
0
0
14
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
5 (+1)
1
5
1
2.
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
Trzebiński Karol
Prokop Wiktoria
3 (+1)
1
3
2
3.
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
1 (+1)
1
1
3
4.
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
3 (+1)
1
3
4
5.
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
5
6.
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
6
6
6
7.
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
1
1
7
8.
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
4
4
8
9.
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
0
0
9
10.
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
Słodownik Maksymilian
Grelka Marietta
0
0
10
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
3 (+1)
1
3
1
2.
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
5 (+1)
1
5
2
3.
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
5 (+1)
1
5
3
4.
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
1 (+1)
1
1
4
5.
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
6 (+1)
1
6
5
6.
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
3
3
6
7.
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
0
0
7
8.
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
Kaczmarek Michał
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
6
6
8
9.
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
0
0
9
10.
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
2
2
10
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
7 (+1)
1
7
1
2.
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
2
3.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
1 (+1)
1
1
3
4.
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
4
5.
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
2 (+1)
1
2
5
6.
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
4 (+1)
1
4
6
7.
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
4
4
7
8.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
5
5
8
9.
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
0
0
9
10.
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
1
1
9
11.
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
0
0
11
12.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
12
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
1
2.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
3 (+1)
1
3
2
3.
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
Kuliński Karol
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
C (+1)
1
C
3
4.
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
Zalewski Mariusz
Kalecińska Martyna
4STEP - Siechnice
7 (+1)
1
7
4
5.
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
5 (+1)
1
5
5
6.
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
6
7.
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
3 (+1)
1
3
7
8.
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
Biniak Jakub
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
0
0
8
9.
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
1
1
9
10.
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
1
1
10
11.
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
10
12.
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
1
1
12
13.
Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Baran Alicja
Hasiów Szymon
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
6
6
13
14.
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
0
0
14
BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, start: 16.00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
3 (+1)
1
3
1
2.
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
1 (+1)
1
1
2
3.
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
3
3
3
4.
Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
5
5
4
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
7 (+1)
1
7
1
2.
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Borbot Rostislav
Nawrot Wiktoria
Szkoła Tańca Sparta - Opole
2 (+1)
1
2
2
3.
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
3
4.
Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
4
4
4
30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
5 (+1)
1
5
1
2.
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
2
3.
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
4 (+1)
1
4
3
4.
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
0
0
4
5.
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
1
1
5
6.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
1
2.
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2 (+1)
1
2
2
3.
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
3
4.
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
1
1
4
5.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
6.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
3 (+1)
1
3
1
2.
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
E (+1)
1
E
2
3.
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
0
0
3
4.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
6 (+1)
1
6
1
2.
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
3.
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
0
0
3
4.
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
1
1
4
5.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
BLOK 4, rejestracja 16.30-17.00, start: 17.30
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
1
2.
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1 (+1)
1
1
2
3.
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
B (+1)
1
B
3
4.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
2
2
4
5.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
0
0
5
6.
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
Hofbauer Mikołaj
Biegała Julia
INSPIRACJA - Wrocław
0
0
6
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
1 (+1)
1
1
1
2.
Maślak Jakub
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Maślak Jakub
Wojdowska Julia
Maślak Jakub
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
2 (+1)
1
2
2
3.
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
2 (+1)
1
2
3
4.
Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
Kucharski Damian
Ryś Zuzanna
DANCE PROJECT- Wrocław
6 (+1)
1
6
4
5.
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
1
1
5
6.
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
6
7.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
0
0
7
8.
Chwiałkowski Filip
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Marzec Zuzanna
Chwiałkowski Filip
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
8
9.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
7
7
8
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
5 (+1)
1
5
1
2.
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
Wiltowski Jakub
Zięba Karina
IGLICA - Wrocław
1 (+1)
1
1
2
3.
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
2 (+1)
1
2
3
4.
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
4
5.
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
3
3
5
6.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
2
2
6
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
8 (+1)
1
8
1
2.
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
7 (+1)
1
7
2
3.
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
8 (+1)
1
8
3
4.
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
5
5
4
5.
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
Metack Julian
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
5
6.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
10
10
6
16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
0
0
1
2.
Frach Dominik
Semenova Ekaterina
ZORBA - Częstochowa
Frach Dominik
Semenova Ekaterina
Frach Dominik
Semenova Ekaterina
ZORBA - Częstochowa
0
0
2
3.
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
12
12
3
4.
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
0
0
4
5.
Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
Malinowski Wiktor
Kaplińska Zofia
GRACJA - Zielona Góra
4
4
5
6.
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
1
1
6
7.
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
5
5
7
8.
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
0
0
8
9.
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
Bryła Tadeusz
Plotka Marcelina
LATINA - Wolsztyn
0
0
9
10.
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
5
5
9
11.
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
1
1
9
16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
Faracik Szymon
Cicherska Natalia
IGLICA - Wrocław
3
3
1
2.
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
Trochymiuk Sebastian
Lemke Julita
IGLICA - Wrocław
8
8
2
3.
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
Jabłoński Dariusz
Poniatowicz Karolina
KADRYL - Białystok
0
0
3
4.
Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Witkowski Jan
Zejmowicz Justyna
Dancers United - WARSZAWA
9
9
4
5.
Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
DANCE PROJECT- Wrocław
Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
DANCE PROJECT- Wrocław
2
2
5
6.
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
7
7
6
7.
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
1
1
7
8.
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
8
8
7
9.
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
0
0
9
10.
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
1
1
10
11.
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
Kaczmarek Igor
Gromadzka Sara
ROYAL DANCE - Szczecin
2
2
11
12.
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
1
1
12