Logowanie
MISTRZOSTWA OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO PTT, OTTT o PUCHAR DYREKTORA OSIR
2020-09-26 PRZEŹMIEROWO K/POZNANIA, SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Plik z wynikami
UWAGA
Uwaga!!! Zmiany godzin rozpoczęcia!!!
BLOK I 10.00
BLOK II 13.30
BLOK III 16.30
SZANOWNI PAŃSTWO
PROSIMY WZIĄĆ POD UWAGĘ, ŻE LICZBA BILETÓW JEST OGRANICZONA ZE WZGLĘDÓW NA PRZEPISY SANITARNE!!!
PROSIMY O ZAPOZANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI ZASADAMI BEZPIECZEŃSTWA.
ORGANIZATORZY ZAPEWNIAJĄ ZACHOWANIE ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI W CZASIE EPIDEMII COVID -19.
Zasady bezpieczeństwa podczas turnieju w Przeźmierowie 26-27.09.2020r. w okresie epidemii COVID – 19
Szanowni Trenerzy, Tancerze, Rodzice, Goście,
gwarantujemy, że podczas turnieju wszystkie środki ostrożności jakie zalecane są Organizatorom w okresie pandemii zostaną zachowane.
1. Przed i po każdym turnieju sala, szatnie i łazienki będą przewietrzone i odkażone.
2. W szatniach będą do dyspozycji środki odkażające.
3. Przy wejściu do obiektu obowiązkowe będzie odkażenie rąk (dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia).
4. Przy wejściu na salę każdy z uczestników będzie miał sprawdzoną temperaturę.
5. Każdy wchodzący powinien wypełnić ankietę przy wejściu do obiektu.
6. Do szatni z tancerzem może wejść tylko jeden rodzic lub inna osoba towarzysząca.
7. Publiczność na widownię musi wejść w maseczkach (obowiązkowo).
8. Z tancerzami na turniej mogą przybyć rodzice i dziadkowie, znajomi.
9. Na sali nie będzie można kupić jedzenia. Dostępny będzie punkt, w którym można zakupić kawę, herbatę i wodę. Jedzenie własnych posiłków może odbywać się na sali z zachowaniem bezpieczeństwa sanitarnego.
10. Na widowni prosimy o zachowanie dystansu społecznego. Zalecenie nie dotyczy rodzin.
Prosimy, aby uczestnik, który zauważy u innych osób lub u siebie objawy infekcji dróg oddechowych, niezwłocznie powiadomił obsługę medyczną turnieju.
Prosimy również o przestrzeganie podstawowych wymogów, aby razem spędzony czas był dla wszystkich bezpieczny.
ŻYCZYMY SUKCESÓW I MIŁEJ ZABAWY!!!
Zmiany w programie!!!
Nowe kategorie: 10-11 F, Solo dance do 15 kl. G i F
W MISTRZOSTWACH OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ TYLKO PARY Z OKRĘGU WIELKOPOLSKIEGO!!!
BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, start: 10.00
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4 (+2)
2
4
1
2.
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
9 (+2)
2
9
1
3.
Sowińska Oliwia
Kaczmarek Adam
POEZJA - Kościan
Sowińska Oliwia
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
Kaczmarek Adam
POEZJA - Kościan
5, 4 (+2)
2
5, 4
1
4.
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
Walczak Wiktor
Kwiatkowska Sara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3 (+2)
2
3
1
5.
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
POEZJA - Kościan
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
POEZJA - Kościan
4, 3 (+1)
1
4, 3
2
6.
Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Droś Artur
Kaptur Karen
Droś Artur
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3 (+1)
1
3
2
7.
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
8, 8 (+1)
1
8, 8
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
5 (+2)
2
5
1
2.
Surkov Semen
Wolniak Pola
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov Semen
Wolniak Pola
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
10, 9 (+2)
2
10, 9
2
3.
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
6 (+2)
2
6
2
4.
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
4STEP - Siechnice
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
Maciaszek Jakub
Michalska Marta
4STEP - Siechnice
1 (+1)
1
1
3
5.
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
9, 1 (+1)
1
9, 1
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
Madej Wojciech
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3 (+2)
2
3
1
3.
Rutnicki Marek
Bober Milena
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Bober Milena
Rutnicki Marek
Bober Milena
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
4.
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
5.
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
Stefaniszyn Błażej
Kruszelnicka Lidia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
7 (+2)
2
7
1
6.
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
Brodziszewski Filip Ignacy
Stasiek Samanta
FILEMON - Szamotuły
7, 7 (+1)
1
7, 7
2
7.
Hoffmann Maria
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik Szymon
9, 10 (+1)
1
9, 10
2
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
16
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kisielewski Jakub
Bartnik Laura
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Bartnik Laura
Kisielewski Jakub
Bartnik Laura
ASTRA - Szczecin
6 (+2)
2
6
1
2.
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
5 (+2)
2
5
2
3.
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About - Szczecin
5 (+2)
2
5
3
4.
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
3 (+2)
2
3
4
5.
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala Tomasz
Saj Liliana
6 (+2)
2
6
5
6.
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
Kaczmarski Maciej
Ducka Wiktoria
ASTRA - Szczecin
6 (+2)
2
6
6
7.
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
Dębowski Jan
Pietraszuk Hanna
ASTRA - Szczecin
E (+2)
2
E
7
8.
Staniak Oliwier
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Staniak Oliwier
Jekel Aleksandra
Staniak Oliwier
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
1 (+1)
1
1
8
9.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
E (+1)
1
E
8
10.
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
1 (+1)
1
1
10
11.
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
E (+1)
1
E
11
12.
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
2 (+1)
1
2
12
13.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
0
0
13
14.
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
14
15.
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
3
3
15
16.
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
Pluskota Stanisław
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
16
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
D (+2)
2
D
1
2.
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
D (+2)
2
D
2
3.
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
E (+2)
2
E
3
4.
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
Czerwiński Bartosz
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
4 (+2)
2
4
4
5.
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto Adam
Wolny Jadwiga
4 (+2)
2
4
5
6.
Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Nguyen Szymon
Knapik Maja
Nguyen Szymon
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
D (+2)
2
D
6
7.
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
Binkowski Wojciech
Salwierak Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2 (+1)
1
2
7
8.
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
1 (+1)
1
1
8
9.
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
4 (+1)
1
4
9
10.
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
3
3
10
11.
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
0
0
11
12.
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
3
3
12
Do 15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sławińska Patrycja
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
4 (+2)
2
4
1
2.
Stachowiak Amelia
Stachowiak Amelia
Stachowiak Amelia
2 (+2)
2
2
2
3.
Szmyt Maja
Szmyt Maja
Szmyt Maja
2 (+2)
2
2
2
4.
Ratajczak Roksana
DANCECLUB - Szczecin
Ratajczak Roksana
Ratajczak Roksana
DANCECLUB - Szczecin
3 (+1)
1
3
3
5.
Wasilewska Wiktoria
Wasilewska Wiktoria
Wasilewska Wiktoria
9 (+1)
1
9
3
Do 15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adamska Maria
Adamska Maria
Adamska Maria
2 (+2)
2
2
1
2.
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Falkiewicz Aleksandra
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Szczepska Wanessa
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Szczepska Wanessa
Szczepska Wanessa
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
1 (+1)
1
1
3
Do 12 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz Maja
Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
12
Macewicz Maja -
G
(+2)
2
12
Macewicz Maja -
G
1
2.
Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman Bogna
Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
3 (+2)
2
3
1
3.
Jarmuż Anastazja
Jarmuż Anastazja
Jarmuż Anastazja
1 (+1)
1
1
2
BLOK 2, rejestracja do 30 min. przed rozpoczęciem, start: 13.30!!!!!
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
6 (+2)
2
6
1
2.
Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Czajka Aleksandra
Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
4 (+2)
2
4
2
3.
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
3 (+2)
2
3
3
4.
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
D (+2)
2
D
4
5.
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
Woźniak Krzysztof
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
5 (+1)
1
5
5
6.
Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
5 (+1)
1
5
6
7.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
2 (+1)
1
2
7
8.
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
4
4
8
9.
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
4
4
9
10.
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
2
2
10
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
6 (+2)
2
6
1
2.
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
Miałkas Eryk
Szymczak Julia
LATINA - Wolsztyn
6 (+2)
2
6
2
3.
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
5 (+2)
2
5
3
4.
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
3 (+2)
2
3
4
5.
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
6 (+1)
1
6
5
6.
Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Czajka Aleksandra
Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
2 (+1)
1
2
6
7.
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
7
8.
Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
Grzelak Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
6
6
8
9.
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
3
3
9
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
C (+2)
2
C
1
2.
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
C (+2)
2
C
2
3.
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
C (+2)
2
C
3
4.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
5 (+2)
2
5
4
5.
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
3 (+1)
1
3
5
6.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
1 (+1)
1
1
6
7.
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
1 (+1)
1
1
7
8.
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
0
0
8
9.
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
0
0
9
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
Studnicki Patryk
Osmęda Weronika
6 (+2)
2
6
1
2.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
7 (+2)
2
7
2
3.
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
C (+2)
2
C
3
4.
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
6 (+2)
2
6
4
5.
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
D (+1)
1
D
5
6.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
7 (+1)
1
7
6
7.
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
Pabian Sebastian
Gosińska Kinga
ZORBA - Częstochowa
1 (+1)
1
1
7
8.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
6
6
8
9.
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
0
0
9
10.
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
3
3
9
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
9 (+2)
2
9
1
2.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
B (+2)
2
B
2
3.
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
8 (+2)
2
8
3
4.
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2 (+1)
1
2
4
5.
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
7 (+1)
1
7
5
6.
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
0
0
6
7.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
0
0
7
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
5 (+2)
2
5
1
2.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
4 (+2)
2
4
2
3.
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
9 (+2)
2
9
3
4.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
C (+2)
2
C
4
5.
Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
Lipiński Daniel
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
6 (+1)
1
6
5
6.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
3 (+1)
1
3
6
7.
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
7
8.
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
9 (+1)
1
9
7
9.
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
Serafin Miłosz
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
6
6
9
10.
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
Skolut Kamil
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
1
1
9
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
2.
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
5 (+2)
2
5
2
3.
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
4 (+2)
2
4
3
4.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
1 (+1)
1
1
4
5.
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
1 (+1)
1
1
5
6.
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
3
3
6
7.
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
4
4
7
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
Tomaszewski Alan
Jędras Wiktoria
7 (+2)
2
7
1
2.
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
2 (+2)
2
2
2
3.
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
5 (+2)
2
5
3
4.
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
5 (+1)
1
5
4
5.
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
5
6.
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
0
0
6
7.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
1
1
7
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
2 (+2)
2
2
1
2.
Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
2 (+2)
2
2
2
3.
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
1 (+1)
1
1
3
4.
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
2
2
4
BLOK 3, rejestracja do 30 min. przed rozpoczęciem, start: 16.30!!!
Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Przewoźny Michał
Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Przewoźny Michał
Chojan Martyna
Przewoźny Michał
Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
0
0
1
10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
0
0
1
12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
0
0
1
2.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
0
0
2
3.
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
0
0
3
4.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
0
0
4
5.
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
1
1
5
12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
7
7
1
2.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
0
0
2
3.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
0
0
3
4.
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
0
0
4
5.
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
1
1
5
16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
4
4
1
16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
7
7
1
2.
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
4
4
2
BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, start: 18.00
14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
0
0
1
2.
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
1
1
2
3.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
1
1
3
4.
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
4
4
4
5.
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
5
6.
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
4
4
6
14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
LATINA - Wolsztyn
2
2
1
2.
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
Zielinski Jan
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
3
3
2
3.
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
Burdziuk Olaf
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
5
5
3
4.
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
4
5.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
1
1
5
6.
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
4
4
6
16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1
1
1
2.
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
7
7
2
3.
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1
1
3
4.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
5
5
4
5.
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
0
0
5
6.
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
3
3
6
7.
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
0
0
7
8.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
0
0
8
9.
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
0
0
9
10.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
2
2
10
16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2
2
1
2.
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
5
5
2
3.
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
Górny Bartosz
Konarska Katarzyna
1
1
3
4.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
0
0
4
5.
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
0
0
5
6.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
7
7
6
7.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
6
6
7
8.
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
Wilk Tobiasz
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
0
0
8
19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
0
0
1
2.
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
0
0
2
3.
Gzowski Dominik
Matecki Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Gzowski Dominik
Matecki Alicja
Gzowski Dominik
Matecki Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
5
5
3
4.
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
0
0
4
5.
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
4
4
5
6.
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
5
5
6
7.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
0
0
7
19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
0
0
1
2.
Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
Orwat Konrad
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
7
7
2
3.
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
Tchórzewski Sandro
Kurowska Paulina
LATINA - Wolsztyn
7
7
3
4.
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
0
0
4
5.
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
Ignaszewski Maxwell
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
4
4
5
6.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
5
5
6
7.
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
9
9
7
8.
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
1
1
8
30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
2
2
1
2.
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
0
0
2
30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
1
1
1
2.
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
4
4
2
40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
0
0
1
40+ (Senior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
19
19
1
2.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
0
0
2
3.
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
5
5
3
4.
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
1
1
4
5.
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
0
0
5
6.
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
0
0
6
50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
1
2.
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
0
0
2
3.
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
0
0
3
50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu wielkopolski
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
1
2.
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
1
1
2
3.
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
Barciak Andrzej
Barciak Wiesława
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
0
0
3