Logowanie
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz
2019-06-02 Rzeszów, AKSEL - Rzeszów
Plik z wynikami
UWAGA
Zmieniona została godzina rozpoczęcia bloku 3 - Liga Seniorów - na 15:00
BLOK 1, rejestracja 8.15- 9.15, próba parkietu 9.15- 9.40, start: 10.00
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
GASIEK - Rzeszów
Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
GASIEK - Rzeszów
3 (+2)
2
3
1
2.
Lampart Dominik
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Molek Zofia
Lampart Dominik
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
11 (+2)
2
11
1
3.
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
4.
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
GALA - Mielec
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
Pietruszka Krzysztof
Kuczera Lena
GALA - Mielec
11 (+2)
2
11
1
5.
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
8, 7 (+2)
2
8, 7
1
6.
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
8 (+2)
2
8
1
7.
Cieniek Kornelia
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Cieniek Kornelia
Bujak Klaudia
Cieniek Kornelia
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
8.
Fitowska Zofia
Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Fitowska Zofia
Kubas Wiktoria
Fitowska Zofia
Kubas Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
9.
Kopeć Alicja
Furgał Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Kopeć Alicja
Furgał Aleksandra
Kopeć Alicja
Furgał Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10.
Kozicka Lena
Podsiadlik Jagoda
AKSEL - Rzeszów
Kozicka Lena
Podsiadlik Jagoda
Kozicka Lena
Podsiadlik Jagoda
AKSEL - Rzeszów
4, 1 (+1)
1
4, 1
2
11.
Pisarek Lena
Rozperska Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pisarek Lena
Rozperska Martyna
Pisarek Lena
Rozperska Martyna
AKSEL - Rzeszów
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
12.
Solanowska Magdalena
Woś Kornelia
AKSEL - Rzeszów
Solanowska Magdalena
Woś Kornelia
Solanowska Magdalena
Woś Kornelia
AKSEL - Rzeszów
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM
0
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
17
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
2.
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
9, 9 (+2)
2
9, 9
1
3.
Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
Kleingartner Samuel
Gielarek Nadia
JUST DANCE - Stalowa Wola
5 (+2)
2
5
1
4.
Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
9 (+2)
2
9
1
5.
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
8 (+2)
2
8
1
6.
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
Malicki Mikołaj
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
10 (+2)
2
10
1
7.
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
Nieroda Aleksander
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
8.
Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
Płaneta Julia
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
9.
Włodarczyk Leonard
Majka Lena
Włodarczyk Leonard
Majka Lena
Włodarczyk Leonard
Majka Lena
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
10.
Brudek Maximilian
Szarek Kinga
TAKT - Jarosław
Brudek Maximilian
Szarek Kinga
Brudek Maximilian
Szarek Kinga
TAKT - Jarosław
5 (+1)
1
5
2
11.
Kłak Jakub
Ożga Izabela
TAKT - Jarosław
Kłak Jakub
Ożga Izabela
Kłak Jakub
Ożga Izabela
TAKT - Jarosław
6 (+1)
1
6
2
12.
Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
8, 9 (+1)
1
8, 9
2
13.
Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Moskal Filip
Opalska Natalia
Moskal Filip
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
14.
Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
3 (+1)
1
3
2
15.
Ziaja Fabian
Tetela Helena
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Tetela Helena
Ziaja Fabian
Tetela Helena
AKSEL - Rzeszów
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
16.
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
Łagoda Dawid
Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
17.
Wątorska Julia
Fitowska Zofia
AKSEL - Rzeszów
Wątorska Julia
Fitowska Zofia
Wątorska Julia
Fitowska Zofia
AKSEL - Rzeszów
-1, 0 (-1)
-1
-1, 0
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
Byjoś Mateusz
Mierzwa Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
9 (+2)
2
9
1
2.
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
Rzeźnik Dawid
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
F (+2)
2
F
1
3.
Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
Kaplita Lilianna
Dąbkowska Weronika
AKSEL - Rzeszów
2, 2 (+2)
2
2, 2
2
4.
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
Pogrebniak Szymon
Skrzypczak Nicola
RYTM - Chełm
8 (+2)
2
8
2
5.
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
11 (+1)
1
11
3
6.
Omachel Eryk
Omachel Natalia
GRACJA - Krosno
Omachel Eryk
Omachel Natalia
Omachel Eryk
Omachel Natalia
GRACJA - Krosno
3 (+1)
1
3
3
7.
Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
12, 12 (+1)
1
12, 12
3
8.
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
4, 4 (+1)
1
4, 4
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kędzior Sebastian
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Olech Emilia
Kędzior Sebastian
Olech Emilia
AKSEL - Rzeszów
11, 13
Olech Emilia -
G
(+2)
2
11, 13
Olech Emilia -
G
1
2.
Kłodowski Krystian
Dołęga Hanna
AKSEL - Rzeszów
Kłodowski Krystian
Dołęga Hanna
Kłodowski Krystian
Dołęga Hanna
AKSEL - Rzeszów
5, 8 (+2)
2
5, 8
1
3.
Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
Kłósek Filip
Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
2, 10 (+2)
2
2, 10
1
4.
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
9 (+2)
2
9
1
5.
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
6.
Kaput Michał
Pytel Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kaput Michał
Pytel Wiktoria
Kaput Michał
Pytel Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
1, 2 (+1)
1
1, 2
2
7.
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
TAKT - Jarosław
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
TAKT - Jarosław
7, 7 (+1)
1
7, 7
2
8.
Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
KLASA - Tarnów
Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
Soboń Arkadiusz
Stalmach Julia
KLASA - Tarnów
4 (+1)
1
4
2
9.
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
7 (+1)
1
7
2
10.
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
6 (+1)
1
6
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
9 (+2)
2
9
1
2.
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
F (+2)
2
F
1
3.
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
F (+2)
2
F
1
4.
Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
3 (+2)
2
3
2
5.
Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
11 (+2)
2
11
2
6.
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
Wiercioch Wojciech
Rak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
11, 11 (+2)
2
11, 11
2
7.
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
10 (+1)
1
10
3
8.
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
3 (+1)
1
3
3
9.
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
10 (+1)
1
10
3
10.
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
4 (+1)
1
4
3
11.
Trzpis Maciej
Skóra Martyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Skóra Martyna
Trzpis Maciej
Skóra Martyna
GALA - Mielec
9 (+1)
1
9
3
14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
Charchut Maksymilian
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
2, 4 (+2)
2
2, 4
1
2.
Konefał Kacper
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
Konefał Kacper
Sieńko Aniela
Konefał Kacper
Sieńko Aniela
AKSEL - Rzeszów
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
3.
Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
Kłak Karol
Kłak Dagmara
Kłak Karol
Kłak Dagmara
TAKT - Jarosław
11 (+2)
2
11
1
4.
Jankowski Jan
Ciźla Marcelina
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Jan
Ciźla Marcelina
Jankowski Jan
Ciźla Marcelina
SAMBA - Tarnobrzeg
4, 1 (+1)
1
4, 1
2
5.
Jankowski Maciej
Stefańska Paula
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Maciej
Stefańska Paula
Jankowski Maciej
Stefańska Paula
SAMBA - Tarnobrzeg
4, 2 (+1)
1
4, 2
2
BLOK 2, rejestracja 11.30-12.15, próba parkietu 12.25-12.45, start: 13.00
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
4 (+1)
1
4
1
2.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
2 (+1)
1
2
2
3.
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
E (+1)
1
E
3
4.
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
Madej Mikołaj
Grudnik Izabela
GALA - Mielec
1 (+1)
1
1
4
5.
Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Filip Izabela
Filip Tomasz
Filip Izabela
AKSEL - Rzeszów
0
0
5
6.
Nowak Szymon
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Nowak Szymon
Molęda Weronika
Nowak Szymon
Molęda Weronika
KICK - Kielce
0
0
6
7.
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
7
8.
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
8
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5 (+1)
1
5
1
2.
Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
Rokita Franciszek
Mieszkowicz Anna
GALA - Mielec
1 (+1)
1
1
2
3.
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
3 (+1)
1
3
3
4.
Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
3 (+1)
1
3
4
5.
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
5 (+1)
1
5
5
6.
Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
6
7.
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak Michał
Kotwa Martyna
3
3
7
8.
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
4
4
8
9.
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
Miłkoś Bartłomiej
Indyka Zuzanna
KLASA - Tarnów
0
0
9
10.
Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Gaweł Karolina
Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1
1
10
11.
Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
Jezo Jakub
Glazar Martyna
Jezo Jakub
Glazar Martyna
GRACJA - Krosno
0
0
11
12.
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
Wilk Marcel
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
2
2
11
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
1
2.
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
3 (+1)
1
3
2
3.
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
Więckowski Mikołaj
Sabak Ewa
RS - WARSZAWA
E (+1)
1
E
3
4.
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
3 (+1)
1
3
4
5.
Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
3 (+1)
1
3
5
6.
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
4 (+1)
1
4
6
7.
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
Brzozowski Kacper
Puławska Zofia
ZAMEK - Lublin
2
2
7
8.
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
Pankratz Aleksander
Bosak Agata
RS - WARSZAWA
1
1
8
9.
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4
4
9
10.
Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Sutryk Iga
Mazurek Jan
Sutryk Iga
RYTM - Chełm
3
3
10
11.
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
0
0
11
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
6 (+1)
1
6
1
2.
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
5 (+1)
1
5
2
3.
Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
3
3
3
4.
Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2
2
4
5.
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
Miękina Jakub
Babraj Katarzyna
THOMAS DANCE - Kraków
4
4
5
19+ (Powyżej 18) F ST 3T PREMIUM
0
19+ (Powyżej 18) F LA 3T PREMIUM
0
BLOK 3, rejestracja 13.30-14.30, próba parkietu 14.30-14.50, start: 15.00
30+ (Senior 1) E+F ST 4T PREMIUM
6
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
D (+1)
1
D
1
2.
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
3 (+1)
1
3
2
3.
Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
2 (+1)
1
2
3
4.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
1
1
4
5.
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
2
2
5
6.
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus - Kraków
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Kowalówka Jakub
Kowalówka Sabina
Cor et Animus - Kraków
5
5
6
30+ (Senior 1) E+F LA 4T PREMIUM
7
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
Gąsiur Michał
Kuźniar Paulina
AKSEL - Rzeszów
D (+1)
1
D
1
2.
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
5 (+1)
1
5
2
3.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
3 (+1)
1
3
3
4.
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
6
6
4
5.
Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Niewola Rafał
Niewola Barbara
Niewola Rafał
Niewola Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
4
4
5
6.
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
Wiercioch Wojciech
Wiercioch Karolina
SENSO - Rzeszów
1
1
6
7.
Kowalówka Jakub
Kowalczyk Marta
Cor et Animus - Kraków
Kowalówka Jakub
Kowalczyk Marta
Kowalówka Jakub
Kowalczyk Marta
Cor et Animus - Kraków
2
2
7
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
1
2.
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
0
0
2
3.
Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
0
0
3
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
1
2.
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
4
4
2
3.
Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
Florek Grzegorz
Florek Monika
Florek Grzegorz
Florek Monika
BALANS - Lublin
1
1
3
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
D (+1)
1
D
1
2.
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
6
6
2
3.
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM
5
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
6 (+1)
1
6
1
2.
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
D (+1)
1
D
2
3.
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
1
1
3
4.
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
3
3
4
5.
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
FANTAZJA - Kraków
40+ (Senior 2) D ST PREMIUM
7
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
7 (+1)
1
7
1
2.
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
1 (+1)
1
1
2
3.
Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
2 (+1)
1
2
3
4.
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
1
1
4
5.
Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
0
0
5
6.
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
0
0
6
7.
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
6
6
7
40+ (Senior 2) D LA PREMIUM
5
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
3 (+1)
1
3
1
2.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
3 (+1)
1
3
2
3.
Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
2
2
3
4.
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
4
5.
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
Kut Marcin
Kuraś-Kut Edyta
AKSEL - Rzeszów
3
3
5
50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM
8
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
3 (+1)
1
3
1
2.
Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
4 (+1)
1
4
2
3.
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
3 (+1)
1
3
3
4.
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
3 (+1)
1
3
4
5.
Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
2
2
5
6.
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
0
0
6
7.
Różański Romuald
Różańska Joanna
AKSEL - Rzeszów
Różański Romuald
Różańska Joanna
Różański Romuald
Różańska Joanna
AKSEL - Rzeszów
0
0
7
8.
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
8
50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM
8
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
4 (+1)
1
4
1
2.
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
Pytlik Wojciech
Głowacka Halina
SzT eMiKa - Tarnów
3 (+1)
1
3
2
3.
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
4 (+1)
1
4
3
4.
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
AKSEL - Rzeszów
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
AKSEL - Rzeszów
4 (+1)
1
4
4
5.
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
Wesołowski Ryszard
Niemiec Małgorzata
1
1
5
6.
Różański Romuald
Różańska Joanna
AKSEL - Rzeszów
Różański Romuald
Różańska Joanna
Różański Romuald
Różańska Joanna
AKSEL - Rzeszów
0
0
6
7.
Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
Mrozek Marek
Mrozek Alina
Mrozek Marek
Mrozek Alina
PODKARPACIE - Jasło
0
0
7
8.
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
Jaszewski Jacek
Jaszewska Bożena
SENSO - Rzeszów
0
0
8
50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM
5
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
JEDYNKA - Łódź
4 (+1)
1
4
1
2.
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
1 (+1)
1
1
2
3.
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
AKSEL - Rzeszów
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
AKSEL - Rzeszów
0
0
3
4.
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
2
2
4
5.
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
Michałek Andrzej
Michałek Elżbieta
SzT eMiKa - Tarnów
3
3
5
50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM
3
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
D (+1)
1
D
1
2.
Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
Kyc Andrzej
Kyc Anna
Kyc Andrzej
Kyc Anna
AKSEL - Rzeszów
0
0
2
3.
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
Kukuła Janusz
Kukuła Dorota
PODKARPACIE - Jasło
2
2
3
50+ (Senior 3) D ST PREMIUM
7
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
Stawiński Jan
Wysokińska - Woźniak Iwona
JEDYNKA - Łódź
5 (+1)
1
5
1
2.
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
6 (+1)
1
6
2
3.
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
6 (+1)
1
6
3
4.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
1
1
4
5.
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
Gontaszewski Wojciech
Juszczyk-Gontaszewska Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
5
6.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
0
0
6
7.
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
0
0
7
50+ (Senior 3) D LA PREMIUM
7
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
1
2.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
2 (+1)
1
2
2
3.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
4 (+1)
1
4
3
4.
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
1
1
4
5.
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
6
6
5
6.
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
3
3
6
7.
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
Gołąbek Roman
Nowińska-Gołąbek Emilia
FANTAZJA - Kraków
0
0
7
50+ (Senior 3) C ST PREMIUM
5
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
8 (+1)
1
8
1
2.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
2 (+1)
1
2
2
3.
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
Sułowski Marek
Sułowska Joanna
FANTAZJA - Kraków
5
5
3
4.
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
6
6
4
5.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
0
0
5
50+ (Senior 3) C LA PREMIUM
4
Liga Seniorów
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
Sadlik Jakub
Szmidtke Jolanta
AKSEL - Rzeszów
C (+1)
1
C
1
2.
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
4 (+1)
1
4
2
3.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
Figarski Jerzy
Rojek-Figarska Tatjana Izabela
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
1
1
3
4.
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
Bakun Piotr
Bakun Elżbieta
AKSEL - Rzeszów
4
4
4
60+ (Senior 4) E+F ST 4T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
AKSEL - Rzeszów
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
AKSEL - Rzeszów
60+ (Senior 4) E+F LA 4T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
AKSEL - Rzeszów
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
Wanic Wiesław
Umińska-Wanic Krystyna
AKSEL - Rzeszów
BLOK 4, rejestracja 16.30-17.30, próba parkietu 18.00-18.20, start: 18.30
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
Krygowski Jan
Majda Natalia
Krygowski Jan
Majda Natalia
GASIEK - Rzeszów
3 (+1)
1
3
1
2.
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
E (+1)
1
E
2
3.
Nowak Filip
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Nowak Filip
Pasterz Emilia
Nowak Filip
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
3 (+1)
1
3
3
4.
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
Olbrot Paweł
Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
1 (+1)
1
1
4
5.
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
1 (+1)
1
1
5
6.
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
6
7.
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
Gniewek Mateusz
Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
0
0
7
8.
Siudak Piotr
Magda Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
Siudak Piotr
Magda Kamila
Siudak Piotr
Magda Kamila
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
8
9.
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
Kowal Jakub
Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
0
0
9
10.
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
0
0
10
11.
Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
10
12.
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1
1
12
13.
Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
Frączek Iwo
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
0
0
13
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
5 (+1)
1
5
1
2.
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
C (+1)
1
C
2
3.
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
6 (+1)
1
6
3
4.
Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
7 (+1)
1
7
4
5.
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
4 (+1)
1
4
5
6.
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
4 (+1)
1
4
6
7.
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
6
6
7
8.
Cisiński Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
6
6
8
9.
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
9
10.
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
1
1
10
11.
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
0
0
11
12.
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
0
0
12
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
15
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
Damek Gabriel
Gruszczyńska Aleksandra
CANTINERO - Tomaszów Maz.
2 (+1)
1
2
1
2.
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
5 (+1)
1
5
2
3.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
7 (+1)
1
7
3
4.
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
Wójcik Hubert
Hawrył Wiktoria
MAGIC-DANCE - Lublin
1 (+1)
1
1
4
5.
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
6 (+1)
1
6
5
6.
Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
C (+1)
1
C
6
7.
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
Butryn Grzegorz
Żelasko Oliwia
JUST DANCE - Stalowa Wola
1 (+1)
1
1
7
8.
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
Masłowski Grzegorz
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
4 (+1)
1
4
7
9.
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
5 (+1)
1
5
7
10.
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
Ujda Filip
Majchrowicz Karolina
AKSEL - Rzeszów
3
3
10
11.
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
3
3
11
12.
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
Kraśnik Kacper
Cebeńko Magdalena
4
4
12
13.
Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2
2
13
14.
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4
4
14
15.
Zarycki Andrzej
Rząsa Barbara
AKSEL - Rzeszów
Zarycki Andrzej
Rząsa Barbara
Zarycki Andrzej
Rząsa Barbara
AKSEL - Rzeszów
0
0
15
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
6 (+1)
1
6
1
2.
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
6 (+1)
1
6
2
3.
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
8 (+1)
1
8
3
4.
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
B (+1)
1
B
4
5.
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
5
6.
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
9 (+1)
1
9
6
7.
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
0
0
7
8.
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
3
3
8
9.
Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
3
3
9
10.
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
1
1
10
11.
Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek Filip
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
0
0
10
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
18
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
Stępień Jarosław
Dybała - Chmaj Wiktoria
8 (+1)
1
8
1
2.
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
7 (+1)
1
7
2
3.
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
3
4.
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
6 (+1)
1
6
4
5.
Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
3 (+1)
1
3
5
6.
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
8 (+1)
1
8
6
7.
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
7
8.
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
6 (+1)
1
6
8
9.
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
9 (+1)
1
9
8
10.
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
B (+1)
1
B
8
11.
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
6
6
11
12.
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
5
5
12
13.
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
1
1
13
14.
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
1
1
13
15.
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
Jakubowski Mikołaj
Selwa Karolina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
0
0
15
16.
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
0
0
15
17.
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
0
0
17
18.
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
1
1
18
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
A (+1)
1
A
1
2.
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
7 (+1)
1
7
2
3.
Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
7 (+1)
1
7
3
4.
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
1 (+1)
1
1
4
5.
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
10
10
5
6.
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
Starnawski Piotr
Dąbek Katarzyna
4
4
6
7.
Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
2
2
7
8.
Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
0
0
8
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
5 (+1)
1
5
1
2.
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
Niedzielski Piotr
Krystek Kinga
AKSEL - Rzeszów
4 (+1)
1
4
2
3.
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
9 (+1)
1
9
3
4.
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
Stopyra Hubert
Cwynar Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
2 (+1)
1
2
4
5.
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
0
0
5
6.
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
2
2
6
7.
Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
0
0
7
8.
Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
Kud Dominik
Wójcik Karolina
Kud Dominik
Wójcik Karolina
GRACJA - Krosno
0
0
8
19+ (Powyżej 18) A ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
Chmiel Kamil
Jurewicz Monika
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
19+ (Powyżej 18) A LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
Pik Damian
Łysik Agnieszka
Pik Damian
Łysik Agnieszka
ESKADRA - Pabianice
15 (+1)
1
15
1
2.
Bomba Sebastian
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
Bomba Sebastian
Falda Karina
Bomba Sebastian
Falda Karina
AKSEL - Rzeszów
10 (+1)
1
10
2
3.
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
Kopaczyński Michał
Meńko Monika
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
3
4.
Ciurko Hubert
Kwiatek Aleksandra
Ciurko Hubert
Kwiatek Aleksandra
Ciurko Hubert
Kwiatek Aleksandra
1
1
4
5.
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
Mroczka Paweł
Rogala Kamila
AKSEL - Rzeszów
-1
-1
5
6.
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
SzT eMiKa - Tarnów
8
8
6
7.
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
Oleksik Mateusz
Wojciuch Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
0
0