Logowanie
XLIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „Flamenco 2018”
2018-12-09 Siemianowice Śl., FLAMENCO - Siemianowice
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.00 - 9.00, próba parkietu 8.00 - 9.00, start: 9.30
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kawa Kacper
Białecka Anna
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Białecka Anna
Kawa Kacper
Białecka Anna
ETIUDA - Radomsko
Przeklasyfikowanie do
G
(+2)
2
Przeklasyfikowanie do
G
1
2.
Bogajewski Miłosz
Kowol Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bogajewski Miłosz
Kowol Aleksandra
Bogajewski Miłosz
Kowol Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
CHAMPION TEAM - Wrocław
F (+2)
2
F
1
2.
Markuszewski Mateusz
Wolny Jadwiga
Markuszewski Mateusz
Wolny Jadwiga
Markuszewski Mateusz
Wolny Jadwiga
4 (+2)
2
4
1
3.
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
Tomaszewski Alan
Bąk Maja
11 (+2)
2
11
1
4.
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6 (+2)
2
6
1
5.
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
11 (+2)
2
11
2
6.
Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
8 (+2)
2
8
2
7.
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Rowiński Rafał
Przewoźny Natalia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4 (+2)
2
4
2
8.
Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
10 (+1)
1
10
3
9.
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
4 (+1)
1
4
3
10.
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Kościelniak Wojciech
Ruiz Vidales Klara
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2 (+1)
1
2
3
11.
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
2 (+1)
1
2
3
12.
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7 (+1)
1
7
3
13.
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
Michalczyk Sebastian
Gabriel Magdalena
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
6 (+1)
1
6
3
14.
Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mirek Stanisław
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2 (+1)
1
2
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
E (+1)
1
E
1
2.
Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica Antoni
Panek Maja
ZORBA - Częstochowa
E (+1)
1
E
2
3.
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1 (+1)
1
1
3
4.
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
E (+1)
1
E
4
5.
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
3
3
5
6.
Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
1
1
6
7.
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
Ciura Franciszek
Stadnik Wiktoria
2
2
7
8.
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel Adam
Pason Anna
Nagel Adam
Pason Anna
0
0
8
9.
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
Kijania Sebastian
Tochowicz Oliwia
FANTAZJA - Kraków
10
10
9
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
F (+2)
2
F
1
2.
Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
Piasecki Tomasz Franciszek
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
F (+2)
2
F
2
3.
Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
Powroźnik Kacper
Cabaj Helena
4 (+2)
2
4
2
4.
Labak Igor
Środa Katarzyna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Labak Igor
Środa Katarzyna
Labak Igor
Środa Katarzyna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
8 (+1)
1
8
3
5.
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
5 (+1)
1
5
3
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
4 (+1)
1
4
1
2.
Starowicz Hubert
Tochowicz Alicja
Starowicz Hubert
Tochowicz Alicja
Starowicz Hubert
Tochowicz Alicja
2 (+1)
1
2
2
3.
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
E (+1)
1
E
3
4.
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
Dubielski Maciej
Kokoszczyńska Lidia
ETIUDA - Radomsko
2
2
4
5.
Mienkina Adam
Podoręcka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Podoręcka Zuzanna
Mienkina Adam
Podoręcka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
5
6.
Adamus Grzegorz
Wiącek Aleksandra
KICK - Kielce
Adamus Grzegorz
Wiącek Aleksandra
Adamus Grzegorz
Wiącek Aleksandra
KICK - Kielce
0
0
6
7.
Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
0
0
7
8.
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
0
0
8
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
D (+1)
1
D
1
2.
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
DANCELOOK - Gliwice
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
Nowakowski Łukasz
Jarek Emilia
DANCELOOK - Gliwice
1 (+1)
1
1
2
3.
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
2 (+1)
1
2
3
4.
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
4
5.
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
0
0
5
6.
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
3
3
6
7.
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
0
0
7
BLOK 2, rejestracja 10.45 - 11.30, próba parkietu 10.45 - 11.30, start: 12.00
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
2.
Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
Drechny-Mucha Maksymilian
Wiltowska Magdalena
EVOLUTION - Kraków
6 (+2)
2
6
1
3.
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
DANCELOOK - Gliwice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
DANCELOOK - Gliwice
5, 5 (+2)
2
5, 5
1
4.
Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Pławszewska Hanna
Kołt Justyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
5.
Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
6.
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
Ruszkowski Maciej
Górecka Martyna
EVOLUTION - Kraków
4 (+1)
1
4
2
7.
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
Stawowy Stanisław
Pabian Zofia
EVOLUTION - Kraków
4 (+1)
1
4
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Flak Dominik
Chachurska Anna
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Chachurska Anna
Flak Dominik
Chachurska Anna
EVOLUTION - Kraków
2 (+2)
2
2
1
2.
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
Kauffmann Jakub
Cichocka Emilia
5, 5 (+2)
2
5, 5
1
3.
Latosiewicz Szymon
Zawieja Hanna
JEDYNKA - Łódź
Latosiewicz Szymon
Zawieja Hanna
Latosiewicz Szymon
Zawieja Hanna
JEDYNKA - Łódź
6 (+2)
2
6
1
4.
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
5.
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
Marcinek Mateusz
Skrzyszowska Roksana
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
6.
Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
Patoła Wiktor
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
G (+2)
2
G
1
7.
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza Filip
Góra Magdalena
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
8.
Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Bąk Kacper
Roszczyńska Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
9.
Janus Tobiasz
Shapoval Iwanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Tobiasz
Shapoval Iwanna
Janus Tobiasz
Shapoval Iwanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
12, 5
Janus Tobiasz -
G
(+1)
1
12, 5
Janus Tobiasz -
G
2
10.
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
Karwot Dominik
Skrzyp Marcelina
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
11.
Miadziołko Wiktor
Ciszewska Lilianna
FLAMENCO - Siemianowice
Miadziołko Wiktor
Ciszewska Lilianna
Miadziołko Wiktor
Ciszewska Lilianna
FLAMENCO - Siemianowice
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
12.
Migacz Filip
Migacz Emilia
Migacz Filip
Migacz Emilia
Migacz Filip
Migacz Emilia
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
13.
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
Miśkiewicz Bartłomiej
Wójcik Oliwia
EVOLUTION - Kraków
1 (+1)
1
1
2
14.
Trzciński Dominik
Foina Barbara
ZORBA - Częstochowa
Trzciński Dominik
Foina Barbara
Trzciński Dominik
Foina Barbara
ZORBA - Częstochowa
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
Crepaldi Paolo
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
10 (+2)
2
10
1
2.
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
Kalata Dariusz
Szlachtowska Jagoda
CUBANA - Nowy Targ
10 (+2)
2
10
1
3.
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
Moryń Miłosz
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
10 (+2)
2
10
1
4.
Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
8 (+2)
2
8
2
5.
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
Stwora Szymon
Gliwa Amelia
7 (+2)
2
7
2
6.
Tarasin Juliusz
Rzepa Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Rzepa Julia
Tarasin Juliusz
Rzepa Julia
AKCENT - Będzin
F (+2)
2
F
2
7.
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
AKCENT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
AKCENT - Będzin
4 (+1)
1
4
3
8.
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
Obojski Mateusz
Sobków Amelia
EVOLUTION - Kraków
10 (+1)
1
10
3
9.
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
DANCELOOK - Gliwice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
DANCELOOK - Gliwice
9 (+1)
1
9
3
10.
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
1 (+1)
1
1
3
11.
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
ZORBA - Częstochowa
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
Wywiał Eryk
Ordon Oliwia
ZORBA - Częstochowa
1 (+1)
1
1
3
12.
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
6
6
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5 (+1)
1
5
1
2.
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4 (+1)
1
4
2
3.
Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Hyla Julia
Thomalla Pascal
Hyla Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
0
0
3
4.
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
3
3
4
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
0
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
0
BLOK 3, rejestracja 13.15 - 14.15, próba parkietu 13.15 - 14.15, start: 14.45
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala Tomasz
Saj Liliana
3 (+1)
1
3
1
2.
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
DANCELOOK - Gliwice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
DANCELOOK - Gliwice
4 (+1)
1
4
2
3.
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
2 (+1)
1
2
3
4.
Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
Melski Alan
Skowron Hanna
Melski Alan
Skowron Hanna
TAKT - Legnica
3
3
4
5.
Kacuga Oskar
Rudek Aneta
AKCENT - Będzin
Kacuga Oskar
Rudek Aneta
Kacuga Oskar
Rudek Aneta
AKCENT - Będzin
1
1
5
6.
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
2
2
6
7.
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran Adam
Kosowska Martyna
0
0
7
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
Gabrysz Szymon
Włodarczyk Weronika
IGLICA - Wrocław
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
B (+1)
1
B
1
2.
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
2
2
2
3.
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
0
0
3
4.
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
3
3
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
6 (+1)
1
6
1
2.
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
INFINITY - Kraków
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
INFINITY - Kraków
5 (+1)
1
5
2
3.
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
6 (+1)
1
6
3
4.
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
4 (+1)
1
4
4
5.
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
INFINITY - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
INFINITY - Kraków
5
5
5
6.
Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
4
4
6
7.
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
3
3
7
8.
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
2
2
8
9.
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
Kaliński Konrad
Mogiłka Natalia
SEMPRE - Kraków
0
0
9
10.
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
0
0
10
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
Skoczek Mateusz
Sołtys Małgorzata
SKT AGH - Kraków
2 (+1)
1
2
1
2.
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
Kamień Mateusz
Woźniak Patrycja
4 (+1)
1
4
2
3.
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
Urbański Jakub
Stanios Małgorzata
CENTRUM TAŃCA - Radom
6 (+1)
1
6
3
4.
Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
INFINITY - Kraków
Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
Sroka Maciej
Szopa Aleksandra
INFINITY - Kraków
1 (+1)
1
1
4
5.
Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
2 (+1)
1
2
5
6.
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
Zgodzaj Jonasz
Rudzka Monika
MASTER DANCE - Gliwice
3 (+1)
1
3
6
7.
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
0
0
7
8.
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
2
2
8
9.
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
0
0
8
10.
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
INFINITY - Kraków
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
Grabowski Mariusz
Dul Sylwia
INFINITY - Kraków
0
0
10
11.
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
Kluczka Krzysztof
Radziewska Julia
FORUM - Zabrze
1
1
11
12.
Data Marcin
Muszalska Natalia
SEMPRE - Kraków
Data Marcin
Muszalska Natalia
Data Marcin
Muszalska Natalia
SEMPRE - Kraków
0
0
12
BLOK 4, rejestracja 16.00 - 17.00, próba parkietu 16.00 - 17.00, start: 17.30
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
5 (+1)
1
5
1
2.
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
INFINITY - Kraków
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
INFINITY - Kraków
6 (+1)
1
6
2
3.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
Musioł Szymon
Śliwieńska Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
C (+1)
1
C
3
4.
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
1 (+1)
1
1
4
5.
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
Gmochowski Mateusz
Lewicka Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
5
5
5
6.
Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
Oślizło Filip
Chluba Nicole
Oślizło Filip
Chluba Nicole
RONDO - Rybnik
0
0
6
7.
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
2
2
7
8.
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
0
0
8
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
6 (+1)
1
6
1
2.
Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
4 (+1)
1
4
2
3.
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
INFINITY - Kraków
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
Biela Ernest
Falfasińska Aleksandra
INFINITY - Kraków
1 (+1)
1
1
3
4.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
3
3
4
5.
Jendrusiak Andrzej
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
Jendrusiak Andrzej
Swiniarska Weronika
Jendrusiak Andrzej
Swiniarska Weronika
ESKADRA - Pabianice
4
4
5
6.
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
0
0
6
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
4 (+1)
1
4
1
2.
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4 (+1)
1
4
2
3.
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5
5
3
4.
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
5
5
4
5.
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
INFINITY - Kraków
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
INFINITY - Kraków
0
0
5
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
Zużałek Szymon
Lenarczyk Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9 (+1)
1
9
1
2.
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
9 (+1)
1
9
2
3.
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak Marcin
Włoch Angelika
Danak Marcin
Włoch Angelika
8 (+1)
1
8
3
4.
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
9 (+1)
1
9
4
5.
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9 (+1)
1
9
5
6.
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
Piotrowski Wojciech
Rasz Natalia
CHAMPION TEAM - Wrocław
8 (+1)
1
8
6
7.
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
0
0
7
8.
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
Andruszko Jacek
Madaj Klaudia
0
0
8
9.
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
0
0
8
10.
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
0
0
10
11.
Maciejczyk Jan
Suder Anna
Maciejczyk Jan
Suder Anna
Maciejczyk Jan
Suder Anna
5
5
10
12.
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
5
5
12
13.
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
1
1
13
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
12 (+1)
1
12
1
2.
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
5 (+1)
1
5
2
3.
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
SUKCES - Jaworzno
6 (+1)
1
6
3
4.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
5 (+1)
1
5
4
5.
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
1 (+1)
1
1
5
6.
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
Nowicki Wiktor
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
1 (+1)
1
1
6
7.
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
0
0
7
8.
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
11
11
8
9.
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
3
3
8
10.
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
0
0
10
11.
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
Kaliński Krzysztof
Zawadzka Anna
0
0
11
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
8 (+1)
1
8
1
2.
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
Szozda Maciej
Paroń Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
8 (+1)
1
8
2
3.
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
A (+1)
1
A
3
4.
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
Piotrowski Jakub
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
2 (+1)
1
2
4
5.
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
Talik Kamil
Gwóźdź Paulina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
4
4
5
6.
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
2
2
6
7.
Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4
4
7
8.
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
5
5
8
9.
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
1
1
9
10.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
1
1
10
11.
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
Wrzesiński Artur
Pecyna Zuzanna
ISKRA Praszka
-1 (-1)
-1
-1
16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM
0