UWAGA : dodano kat. Pow.15 E / Kat. Pow 15 C LATIN - przeniesiona do Bloku 3 !
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Guc Jakub Kolasa Wiktoria BALLROOM - Lublin | Guc Jakub Kolasa Wiktoria | Guc Jakub | Kolasa Wiktoria | BALLROOM - Lublin | E (+1) | 1 | | E | 1 |
2. | Jaworski Nikodem Wężowicz Wiktoria SzT eMiKa - Tarnów | Jaworski Nikodem Wężowicz Wiktoria | Jaworski Nikodem | Wężowicz Wiktoria | SzT eMiKa - Tarnów | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
3. | Perłak Filip Ogonowska Amanda
| Perłak Filip Ogonowska Amanda | Perłak Filip | Ogonowska Amanda | | E (+1) | 1 | | E | 3 |
4. | Baran Michał Kędzior Weronika AKSEL - Rzeszów | Baran Michał Kędzior Weronika | Baran Michał | Kędzior Weronika | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Lech Krystian Szwagiel Oliwia AKSEL - Rzeszów | Lech Krystian Szwagiel Oliwia | Lech Krystian | Szwagiel Oliwia | AKSEL - Rzeszów | 1 | | 1 | | 5 |
6. | Łobos Dominik Kaczmarzyk Hanna
| Łobos Dominik Kaczmarzyk Hanna | Łobos Dominik | Kaczmarzyk Hanna | | 0 | | 0 | | 6 |
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Niewolski Bartosz Choma Klaudia
| Niewolski Bartosz Choma Klaudia | Niewolski Bartosz | Choma Klaudia | | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Wójcik Hubert Małys Magda MAGIC-DANCE - Lublin | Wójcik Hubert Małys Magda | Wójcik Hubert | Małys Magda | MAGIC-DANCE - Lublin | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
3. | Krupa Piotr Machała Maja ELIDA - Mielec | Krupa Piotr Machała Maja | Krupa Piotr | Machała Maja | ELIDA - Mielec | 3 (+1) | 1 | 3 | | 3 |
4. | Gierczak Oliwier Flis Gabriela
| Gierczak Oliwier Flis Gabriela | Gierczak Oliwier | Flis Gabriela | | D (+1) | 1 | | D | 4 |
5. | Świątek Bartosz Popiel Martyna GRACJA - Krosno | Świątek Bartosz Popiel Martyna | Świątek Bartosz | Popiel Martyna | GRACJA - Krosno | 6 | | 6 | | 5 |
6. | Wojnar Krystian Szetela Emilia AKSEL - Rzeszów | Wojnar Krystian Szetela Emilia | Wojnar Krystian | Szetela Emilia | AKSEL - Rzeszów | 1 | | 1 | | 6 |
7. | Kraśnik Kacper Szołek Nina GOLDEN DANCE - Przemyśl | Kraśnik Kacper Szołek Nina | Kraśnik Kacper | Szołek Nina | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 2 | | 2 | | 7 |
8. | Garko Kamil Grucela Maja AKSEL - Rzeszów | Garko Kamil Grucela Maja | Garko Kamil | Grucela Maja | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Wójtowicz Ignacy Michałowska Paulina TAKT - Chełm | Wójtowicz Ignacy Michałowska Paulina | Wójtowicz Ignacy | Michałowska Paulina | TAKT - Chełm | 0 | | 0 | | 9 |
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Michałowski Szymon Głowacka Weronika TAKT - Jarosław | Michałowski Szymon Głowacka Weronika | Michałowski Szymon | Głowacka Weronika | TAKT - Jarosław | D (+1) | 1 | | D | 1 |
2. | Gajewski Patryk Kapusta Alicja INFINITY - Kraków | Gajewski Patryk Kapusta Alicja | Gajewski Patryk | Kapusta Alicja | INFINITY - Kraków | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
3. | Grabowski Mariusz Dul Sylwia INFINITY - Kraków | Grabowski Mariusz Dul Sylwia | Grabowski Mariusz | Dul Sylwia | INFINITY - Kraków | 2 | | 2 | | 3 |
4. | Pukajczyk Michał Wróblewska Justyna INFINITY - Kraków | Pukajczyk Michał Wróblewska Justyna | Pukajczyk Michał | Wróblewska Justyna | INFINITY - Kraków | 3 | | 3 | | 4 |
5. | Jankowski Kamil Krysa Aleksandra LIDER - Lublin | Jankowski Kamil Krysa Aleksandra | Jankowski Kamil | Krysa Aleksandra | LIDER - Lublin | 1 | | 1 | | 5 |
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 0
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Żuczek Oskar Mądry Emilia GALA - Mielec | Żuczek Oskar Mądry Emilia | Żuczek Oskar | Mądry Emilia | GALA - Mielec | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Gorla Piotr Chłopek Gabriela SzT eMiKa - Tarnów | Gorla Piotr Chłopek Gabriela | Gorla Piotr | Chłopek Gabriela | SzT eMiKa - Tarnów | 7 | | 7 | | 2 |
3. | Syk Marcin Hermaniuk Alicja ZAMEK - Lublin | Syk Marcin Hermaniuk Alicja | Syk Marcin | Hermaniuk Alicja | ZAMEK - Lublin | 4 (-1) | -1 | 4 | | |
12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu podkarpacki 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów | Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira | Konczewski Kacper | Jemioła Antonina Mira | GASIEK - Rzeszów | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola | Mordka Dawid Bober Iga | Mordka Dawid | Bober Iga | JUST DANCE - Stalowa Wola | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria GASIEK - Rzeszów | Barłoga Kajetan Ryś Wiktoria | Barłoga Kajetan | Ryś Wiktoria | GASIEK - Rzeszów | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Socha Jarosław Frydrych Milena
| Socha Jarosław Frydrych Milena | Socha Jarosław | Frydrych Milena | | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Krasoń Karol Kamil Bednarczyk Wiktoria
| Krasoń Karol Kamil Bednarczyk Wiktoria | Krasoń Karol Kamil | Bednarczyk Wiktoria | | 4 | | 4 | | 5 |
12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu podkarpacki 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira GASIEK - Rzeszów | Konczewski Kacper Jemioła Antonina Mira | Konczewski Kacper | Jemioła Antonina Mira | GASIEK - Rzeszów | 4 | | 4 | | 1 |
2. | Mądry Wiktor Rzeźnik Anita GALA - Mielec | Mądry Wiktor Rzeźnik Anita | Mądry Wiktor | Rzeźnik Anita | GALA - Mielec | 2 | | 2 | | 2 |
3. | Fehr Michał Pelczar Emilia
| Fehr Michał Pelczar Emilia | Fehr Michał | Pelczar Emilia | | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Socha Jarosław Frydrych Milena
| Socha Jarosław Frydrych Milena | Socha Jarosław | Frydrych Milena | | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Mordka Dawid Bober Iga JUST DANCE - Stalowa Wola | Mordka Dawid Bober Iga | Mordka Dawid | Bober Iga | JUST DANCE - Stalowa Wola | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Kopeć Wojciech Szeląg Zuzanna
| Kopeć Wojciech Szeląg Zuzanna | Kopeć Wojciech | Szeląg Zuzanna | | 1 | | 1 | | 6 |
14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu podkarpacki 10
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria | Stopyra Hubert | Cwynar Wiktoria | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów | Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela | Kamiński Michał | Piejko Olga Gabriela | GASIEK - Rzeszów | 4 | | 4 | | 2 |
3. | Jarosz Jan Dudek Wiktoria
| Jarosz Jan Dudek Wiktoria | Jarosz Jan | Dudek Wiktoria | | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec | Rybka Konrad Sosińska Julia | Rybka Konrad | Sosińska Julia | GALA - Mielec | 9 | | 9 | | 4 |
5. | Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno | Kud Dominik Wójcik Karolina | Kud Dominik | Wójcik Karolina | GRACJA - Krosno | 7 | | 7 | | 5 |
6. | Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna | Łyszczarz Bartosz | Skóra Martyna | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 7 | | 7 | | 6 |
7. | Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia
| Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia | Dziadosz Kacper | Farbaniec Emilia | | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Nestor Kacper Tondera Angelika AKSEL - Rzeszów | Nestor Kacper Tondera Angelika | Nestor Kacper | Tondera Angelika | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria | Ablewicz Nikodem | Świerk Wiktoria | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 1 | | 1 | | 9 |
10. | Skuba Gabriel Żak Marta AKSEL - Rzeszów | Skuba Gabriel Żak Marta | Skuba Gabriel | Żak Marta | AKSEL - Rzeszów | 1 | | 1 | | 9 |
14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu podkarpacki 10
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela GASIEK - Rzeszów | Kamiński Michał Piejko Olga Gabriela | Kamiński Michał | Piejko Olga Gabriela | GASIEK - Rzeszów | 6 | | 6 | | 1 |
2. | Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Stopyra Hubert Cwynar Wiktoria | Stopyra Hubert | Cwynar Wiktoria | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria
| Hamzayev Elwin Markiewicz Wiktoria | Hamzayev Elwin | Markiewicz Wiktoria | | 6 | | 6 | | 3 |
4. | Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia
| Dziadosz Kacper Farbaniec Emilia | Dziadosz Kacper | Farbaniec Emilia | | 6 | | 6 | | 4 |
5. | Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Łyszczarz Bartosz Skóra Martyna | Łyszczarz Bartosz | Skóra Martyna | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Rybka Konrad Sosińska Julia GALA - Mielec | Rybka Konrad Sosińska Julia | Rybka Konrad | Sosińska Julia | GALA - Mielec | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Kud Dominik Wójcik Karolina GRACJA - Krosno | Kud Dominik Wójcik Karolina | Kud Dominik | Wójcik Karolina | GRACJA - Krosno | 5 | | 5 | | 7 |
8. | Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Ablewicz Nikodem Świerk Wiktoria | Ablewicz Nikodem | Świerk Wiktoria | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 1 | | 1 | | 8 |
9. | Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta
| Kawiński Kacper Szelążek Elżbieta | Kawiński Kacper | Szelążek Elżbieta | | 0 | | 0 | | 9 |
10. | Winiarczyk Arkadiusz Rupar Wiktoria
| Winiarczyk Arkadiusz Rupar Wiktoria | Winiarczyk Arkadiusz | Rupar Wiktoria | | 0 | | 0 | | 10 |
16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu podkarpacki 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Gura Tomasz Wilk-Trytko Klaudia AKSEL - Rzeszów | Gura Tomasz Wilk-Trytko Klaudia | Gura Tomasz | Wilk-Trytko Klaudia | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Micał Kamil Krytak Małgorzata DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Micał Kamil Krytak Małgorzata | Micał Kamil | Krytak Małgorzata | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 7 | | 7 | | 2 |
3. | Cygan Jakub Stolarska Kinga DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Cygan Jakub Stolarska Kinga | Cygan Jakub | Stolarska Kinga | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 2 | | 2 | | 3 |
16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu podkarpacki 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Dudzik Oliwer Środa Wiktoria AKSEL - Rzeszów | Dudzik Oliwer Środa Wiktoria | Dudzik Oliwer | Środa Wiktoria | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów | Bomba Sebastian Falda Karina | Bomba Sebastian | Falda Karina | AKSEL - Rzeszów | 9 | | 9 | | 2 |
3. | Bomba Sebastian Falda Karina AKSEL - Rzeszów | Bomba Sebastian Falda Karina | Bomba Sebastian | Falda Karina | AKSEL - Rzeszów | | | | | |
4. | Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów | Kopaczyński Michał Meńko Monika | Kopaczyński Michał | Meńko Monika | AKSEL - Rzeszów | | | | | |