Logowanie
II OTTT o Puchar Wójta Gminy Głowno z Udziałem Par Seniorskich
2018-03-03 Popów Głowieński koło Głowna, JEDYNKA - Łódź
Plik z wynikami
UWAGA
Trenerzy wstęp wolny po wcześniejszym zgłoszeniu na maila jfidurski@wp.pl .
Połączone zostały kategorie 14-15 F i E oraz pow. 15 F i E.
Wstęp na salę od 08:45
BLOK 1, rejestracja 9:00 - 10:00, próba parkietu 9:00 - 10:00, start: 10:30
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
Buczyński Kamil
Kozłowska Hanna
FAST-STEP Warszawa
4, 4 (+1)
1
4, 4
1
2.
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
Rogoziński Ignacy
Paczyńska Mariola
EMOTION - Góra Kalwaria
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
3.
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
Małecki Wiktor
Cielicka Natalia
0, 0
0, 0
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
1
2.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
Bernat Franciszek
Kocik Antonina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
3.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
4.
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
Jagiełło Maciej
Bogumił Wiktoria Weronika
EMOTION - Góra Kalwaria
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
5.
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
Szczurowski Michał
Regulska Martyna
EMOTION - Góra Kalwaria
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
6.
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
Zając Mieszko
Brzezińska Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
1
7.
Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
Czarnecki Marcel
Sobolewska Klaudia
DCS BRWINÓW
2, 2
2, 2
2
8.
Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
Giziński Bartosz
Łata Maja
Giziński Bartosz
Łata Maja
DCS BRWINÓW
0, 0
0, 0
2
9.
Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2, 2
2, 2
2
10.
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
Mularczyk Filip
Rogozińska Anna
EMOTION - Góra Kalwaria
4, 4
4, 4
2
11.
Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
Pietrzak Mariusz
Książkowska Alicja
0, 0
0, 0
2
12.
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
0
0
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
F (+1)
1
F
1
2.
Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Schab Marta
Książek Damian
Schab Marta
EMOTION - Góra Kalwaria
4 (+1)
1
4
1
3.
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch Jakub
Rybak Julia
3 (+1)
1
3
2
4.
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
2 (+1)
1
2
2
5.
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
1
1
3
6.
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
0
0
3
7.
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
Dymowski Kamil
Zaborowska Julia
0
0
3
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
3 (+1)
1
3
1
2.
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4 (+1)
1
4
2
3.
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
2 (+1)
1
2
3
4.
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
JEDYNKA - Łódź
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
JEDYNKA - Łódź
2
2
4
5.
Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Cichoń Michał
Michalska Julia
Cichoń Michał
Michalska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
0
0
5
6.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
0
0
6
7.
Banasik Hubert
Niedzielska Nina
Banasik Hubert
Niedzielska Nina
Banasik Hubert
Niedzielska Nina
0
0
7
8.
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
1
1
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
2 (+1)
1
2
1
2.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
Piwowarski Mateusz
Łuczyńska Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
2 (+1)
1
2
2
3.
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
1 (+1)
1
1
3
4.
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
JEDYNKA - Łódź
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
Nowaczyk Mateusz
Macuga Julia
JEDYNKA - Łódź
1
1
4
5.
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3
3
5
6.
Banasik Hubert
Niedzielska Nina
Banasik Hubert
Niedzielska Nina
Banasik Hubert
Niedzielska Nina
0
0
6
7.
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
Olewiński Dominik
Pałyska Dominika Agnieszka
EMOTION - Góra Kalwaria
1
1
BLOK 2, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 13:00 - 14:00, start: 14:30
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
4 (+1)
1
4
1
2.
Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Janik Julia
Jakubik Nataniel
Janik Julia
AKCENT - Będzin
2 (+1)
1
2
2
3.
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
2 (+1)
1
2
3
4.
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
2 (+1)
1
2
4
5.
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
Jasiński Jakub
Szumiło Hanna
2 (+1)
1
2
5
6.
Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
0
0
6
7.
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
0
0
7
8.
Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
Olszewski Mateusz
Ostrowska Wiktoria
0
0
8
9.
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
0
0
9
10.
Paluszkiewicz Bartosz
Popielewicz Zuzanna
Paluszkiewicz Bartosz
Popielewicz Zuzanna
Paluszkiewicz Bartosz
Popielewicz Zuzanna
0
0
10
11.
Wolski Piotr
Banaszek Alicja
Wolski Piotr
Banaszek Alicja
Wolski Piotr
Banaszek Alicja
0
0
11
12.
Popielewicz Szymon
Kozakiewicz Amelia
Popielewicz Szymon
Kozakiewicz Amelia
Popielewicz Szymon
Kozakiewicz Amelia
0
0
12
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
Pawluczuk Bartosz
Chaniewicz Weronika
D (+1)
1
D
1
2.
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov Victor
Romaniuk Julia
2 (+1)
1
2
2
3.
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
Barczyński Wiktor
Gajowy Oliwia
3 (+1)
1
3
3
4.
Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
0
0
4
5.
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
Gaworek Szymon
Białołęcka Katarzyna
START - Płońsk
3
3
5
6.
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki Filip
Grabowska Barbara
0
0
6
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith Oliver
Marchewka Izabela
D (+1)
1
D
1
2.
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
1 (+1)
1
1
2
3.
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
1 (+1)
1
1
3
4.
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
1
1
4
5.
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
Lipiński Filip
Pospiszył Julia
JEDYNKA - Łódź
0
0
5
6.
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
1
1
6
7.
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
0
0
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura Jakub
Klekot Karolina
3 (+1)
1
3
1
2.
Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
3 (+1)
1
3
2
3.
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
2 (+1)
1
2
3
4.
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański Karol
Mazurek Martyna
7 (+1)
1
7
4
5.
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
6 (+1)
1
6
5
6.
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk Filip
Maj Alicja
0
0
6
7.
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5
5
7
8.
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
Kuś Arkadiusz
Kuś Anna
2
2
8
9.
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
1
1
9
10.
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
3
3
10
11.
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
7
7
11
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
7 (+1)
1
7
1
2.
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański Karol
Mazurek Martyna
7 (+1)
1
7
2
3.
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4 (+1)
1
4
3
4.
Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
Sygitowicz Mikołaj
Sygitowicz Oliwia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
5 (+1)
1
5
4
5.
Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
4 (+1)
1
4
5
6.
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
7
7
6
7.
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
3
3
7
8.
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
Okoń Filip
Nowak Zuzanna
IMPET TEAM WARSZAWA
0
0
8
9.
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
1
1
9
10.
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk Filip
Maj Alicja
0
0
9
11.
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
5
5
11
12.
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
6
6
11
13.
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
Majewski Szymon
Kawka Aleksandra
TAKT - Chełm
3
3
13
50+ (Senior 3) D ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
Stawiński Jan
Fijałkowska Małgorzata
JEDYNKA - Łódź
2 (+1)
1
2
1
2.
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3 (+1)
1
3
2
3.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
3
3
3
4.
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
Srokosz Wojciech
Srokosz Małgorzata
7
7
4
5.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:00 - 17:45, start: 18:00
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
4 (+1)
1
4
1
2.
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
3.
Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
Łyżwa Aleksander
Stadnik Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
1
4.
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
2, 2
2, 2
2
5.
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
4
4
2
6.
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
Michalski Oskar
Gajownik Izabela
DCS BRWINÓW
0, 0
0, 0
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
2 (+1)
1
2
1
2.
Wardak Sebastian
Gac Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Sebastian
Gac Maria
Wardak Sebastian
Gac Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
2 (+1)
1
2
2
3.
Karczmarczyk Piotr
Maszkiewicz Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Karczmarczyk Piotr
Maszkiewicz Zuzanna
Karczmarczyk Piotr
Maszkiewicz Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
0
0
3
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
6 (+1)
1
6
1
2.
Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
4 (+1)
1
4
2
3.
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
5 (+1)
1
5
3
4.
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
4
4
4
5.
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
5
5
5
6.
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
1
1
6
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
5 (+1)
1
5
1
2.
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
5 (+1)
1
5
2
3.
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
1 (+1)
1
1
3
4.
Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wardak Marcin
Wardak Natalia
Wardak Marcin
Wardak Natalia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
3
3
4
5.
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
1
1
5
6.
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
0
0
6
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
2 (+1)
1
2
1
2.
Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2 (+1)
1
2
2
3.
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
IMPET TEAM WARSZAWA
4 (+1)
1
4
3
4.
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
8 (+1)
1
8
4
5.
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
4
4
5
6.
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
1
1
6
7.
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
6
6
7
8.
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
2
2
8
9.
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
0
0
9
10.
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
6
6
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
8 (+1)
1
8
1
2.
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
3 (+1)
1
3
2
3.
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
1 (+1)
1
1
3
4.
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
1
1
4
5.
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
Krzemiński Grzegorz
Klebach Weronika
FLAMENCO - Siemianowice
0
0
5
6.
Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
Kielek Rafał
Pakos Anna
Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
0
0
6
7.
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
1
1
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
2 (+1)
1
2
1
2.
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5
5
2
3.
Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
Kielek Rafał
Pakos Anna
Kielek Rafał
Pakos Anna
ESKADRA - Pabianice
0
0
3
4.
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
9
9
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
Pędziwiatr Adrian
Rykowska Aleksandra
8 (+1)
1
8
1
2.
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
IMPET TEAM WARSZAWA
2 (+1)
1
2
2
3.
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
4.
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
Bendinger Krystian
Rakowiecka Adrianna
JEDYNKA - Łódź
1
1
4
5.
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
DUET - Warszawa
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
Jagielski Karol
Kowalczyk Milena
DUET - Warszawa
1
1
40+ (Senior 2) B ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
5 (+1)
1
5
1
2.
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
0
0
2
3.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
3
50+ (Senior 3) B ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6
6
1
2.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
1
1
2