Logowanie
GALA TANECZNA - PORAJ Teddy Bart-Plast CUP 2017 - O.T.T.T. o puchar Wójta Gminy Poraj
2017-12-16 Poraj, ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8 45 - 9 30, próba parkietu 9 00 - 9 45, start: 10 00
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
Kwiatkowski Adam
Marynowska Pola
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
2.
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
3.
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
4.
Różalski Miłosz
Kuś Emilia
AKCENT - Będzin
Różalski Miłosz
Kuś Emilia
Różalski Miłosz
Kuś Emilia
AKCENT - Będzin
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
5.
Janus Tobiasz
Gawin Maja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Tobiasz
Gawin Maja
Janus Tobiasz
Gawin Maja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3, 3
3, 3
2
6.
Morciniec Dorian
Szweda Maja
Morciniec Dorian
Szweda Maja
Morciniec Dorian
Szweda Maja
1, 1
1, 1
2
7.
Otręba Mateusz
Całus Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Otręba Mateusz
Całus Zuzanna
Otręba Mateusz
Całus Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0, 0
0, 0
2
8.
Ściborski Jakub
Kojtek Emilia
Ściborski Jakub
Kojtek Emilia
Ściborski Jakub
Kojtek Emilia
2, 2
2, 2
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
15
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Sikora Laura
Gradzik Norbert
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
1, 1 (+1)
1
1, 1
1
2.
Malasiewicz Zosia
Bawor Adam
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malasiewicz Zosia
Bawor Adam
Malasiewicz Zosia
Bawor Adam
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
3.
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
4.
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
5, 6
Miśtal Julia -
G
(+1)
1
5, 6
Miśtal Julia -
G
1
5.
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1, 1 (+1)
1
1, 1
1
6.
Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
7.
Żak Mateusz
Helińska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Helińska Julia
Żak Mateusz
Helińska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
8.
Antolak Oliwier
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Antolak Oliwier
Stojak Maja
Antolak Oliwier
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
0, 0
0, 0
2
9.
Bdzionek Igor
Lipok Karolina
Bdzionek Igor
Lipok Karolina
Bdzionek Igor
Lipok Karolina
1, 1
1, 1
2
10.
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
AKCENT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
AKCENT - Będzin
0, 0
0, 0
2
11.
Hardy Adam
Manowska Michalina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hardy Adam
Manowska Michalina
Hardy Adam
Manowska Michalina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0, 0
0, 0
2
12.
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
Kwarta Kacper
Kopiec Oliwia
ETIUDA - Radomsko
3, 3
3, 3
2
13.
Marynowski Antoni
Tądel Ewelina
Marynowski Antoni
Tądel Ewelina
Marynowski Antoni
Tądel Ewelina
1, 1
1, 1
2
14.
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
Urbaniak Dawid
Górecka Barbara
JEDYNKA - Łódź
0
0
2
15.
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza Filip
Góra Magdalena
0, 0
0, 0
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jeziorny Krzysztof
Błoch Emilia
ETIUDA - Radomsko
Jeziorny Krzysztof
Błoch Emilia
Jeziorny Krzysztof
Błoch Emilia
ETIUDA - Radomsko
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
2.
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica Antoni
Panek Maja
Pszenica Antoni
Panek Maja
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
3.
Bazior Martyna
Pająk Remigiusz
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bazior Martyna
Pająk Remigiusz
Bazior Martyna
Pająk Remigiusz
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0, 0
0, 0
2
4.
Glenc Rafał
Fibic Emilia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Glenc Rafał
Fibic Emilia
Glenc Rafał
Fibic Emilia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
1, 1
1, 1
2
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
Grzesiowski Igor
Górniak Aleksandra
NOWY STYL - Bielsko-Biała
4 (+1)
1
4
1
2.
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
E (+1)
1
E
2
3.
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
Kokot Oliwier
Siejka Weronika
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
2 (+1)
1
2
3
4.
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
4 (+1)
1
4
4
5.
Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
4
4
5
6.
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
1
1
6
7.
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
0
0
7
8.
Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
0
0
8
BLOK 2, rejestracja 12 15 - 13-00, próba parkietu 12 30 - 13 15, start: 13 30
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
5 (+1)
1
5
1
2.
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+1)
1
4
2
3.
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
AKCENT - Będzin
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
AKCENT - Będzin
4 (+1)
1
4
2
4.
Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
Crepaldi Paolo
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
5.
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
6.
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
Klar Mikołaj
Kalynowycz Daria
JEDYNKA - Łódź
2 (+1)
1
2
1
2.
Lewandowski Bartosz
Blady Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lewandowski Bartosz
Blady Julia
Lewandowski Bartosz
Blady Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
1 (+1)
1
1
1
3.
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
2 (+1)
1
2
1
4.
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
3 (+1)
1
3
2
5.
Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
Moryń Miłosz
Sychowicz Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4 (+1)
1
4
2
6.
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
3
7.
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto Adam
Pawełczak Paulina
Otto Adam
Pawełczak Paulina
3
3
3
8.
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
9.
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
0
0
3
10.
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
Ternka Patryk
Siwoń Natalia
0
0
3
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
Szczepanik Krzysztof
Szczepanik Paulina
3 (+1)
1
3
1
2.
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
Fiałkiewicz Adrian
Skrobol Martyna
3 (+1)
1
3
2
3.
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
1 (+1)
1
1
2
4.
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
2
2
3
5.
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
Kimla Maksym
Borecka Kornelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith Oliver
Marchewka Izabela
5 (+1)
1
5
1
2.
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
Purgal Adam
Wodzisławska Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2 (+1)
1
2
2
3.
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
2
2
3
4.
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny Jakub
Kot Emilia
Wolny Jakub
Kot Emilia
0
0
4
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3 (+1)
1
3
1
2.
Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
7 (+1)
1
7
2
3.
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
Kubicz Jakub
Snitsar Anastasia
C (+1)
1
C
3
4.
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura Jakub
Klekot Karolina
Lizura Jakub
Klekot Karolina
1 (+1)
1
1
4
5.
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
5 (+1)
1
5
5
6.
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
1
1
6
7.
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
2
2
7
8.
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak Konrad
Chwierut Amelia
1
1
7
9.
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
1
1
9
10.
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
0
0
10
11.
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
1
1
11
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CLASSIC - Warszawa
C (+1)
1
C
1
2.
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
Ilnicki Wojciech
Kaczmarek Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
2 (+1)
1
2
2
3.
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
5 (+1)
1
5
3
4.
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
6 (+1)
1
6
4
5.
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
2 (+1)
1
2
5
6.
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
2
2
6
7.
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
Pietras Kornel
Motyka Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
7
8.
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
0
0
8
9.
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
Wojaczek Paweł
Łabuda Patrycja
0
0
9
10.
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
4
4
10
11.
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
4
4
10
12.
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak Konrad
Chwierut Amelia
0
0
12
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski Piotr
Gatner Natalia
7 (+1)
1
7
1
2.
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
RONDO - Rybnik
2
2
2
3.
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
1 (-1)
-1
1
BLOK 3, rejestracja 15 45 - 16 30, próba parkietu 15 45 - 16 45, start: 17 00
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
Dąbrowski Jakub
Wysocka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
D (+1)
1
D
1
2.
Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
2 (+1)
1
2
2
3.
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
Skipirzepa Kamil
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2 (+1)
1
2
3
4.
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
Demianiuk Jan
Modrzejewska Maria
CLASSIC - Warszawa
0
0
4
5.
Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
5
6.
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
Kielan Marcel
Chruścicka Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2
2
6
7.
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
0
0
7
12-13 (Junior 1) Open ST
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
1
2.
Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2
3.
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3
12-13 (Junior 1) Open LA
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
1
2.
Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2
3.
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
Glajzner Jakub
Wasilewska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
Myśliński Olaf
Czapnik Wiktoria
ESKADRA - Pabianice
1 (+1)
1
1
1
2.
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
1 (+1)
1
1
2
3.
Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
4.
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
4
5.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
6
6
5
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
5 (+1)
1
5
1
2.
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
1 (+1)
1
1
2
3.
Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kita Patryk
Konieczko Agata
Kita Patryk
Konieczko Agata
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
4.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
6
6
4
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rusin Mateusz
Ślósarz Milena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Mateusz
Ślósarz Milena
Rusin Mateusz
Ślósarz Milena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
6 (+1)
1
6
1
2.
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
C (+1)
1
C
2
3.
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7 (+1)
1
7
3
4.
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
4 (+1)
1
4
4
5.
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
4
4
5
6.
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
6
6
6
7.
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
2
2
7
8.
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5
5
8
9.
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
6
6
9
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
7 (+1)
1
7
1
2.
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
5 (+1)
1
5
2
3.
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
5 (+1)
1
5
3
4.
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
2
2
4
5.
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
Kubik Maciej
Gieszczyk Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
1
1
5
6.
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3
3
6
7.
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
7
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
Salwin Michał
Kostańczuk Katarzyna
IMPULS - Chorzów
3 (+1)
1
3
1
2.
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
Trytko Michał
Woźniak Ewelina
11 (+1)
1
11
2
3.
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
KIEPURA - Sosnowiec
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
Śliwa Paweł
Karczmarz Agnieszka
KIEPURA - Sosnowiec
2 (+1)
1
2
3
4.
Nowak Marcel
Bielecka Paulina
Nowak Marcel
Bielecka Paulina
Nowak Marcel
Bielecka Paulina
9 (+1)
1
9
4
5.
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5 (+1)
1
5
5
6.
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura Bogdan
Kogut Alicja
4
4
6
7.
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
11
11
7
8.
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
Sobieraj Paweł -
Grabowska Karina Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
9
9
8
9.
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
1
1
8
10.
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
2
2
10
11.
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
3
3
11
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bator Filip
Siwko Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bator Filip
Siwko Marcelina
Bator Filip
Siwko Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7 (+1)
1
7
1
2.
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
Nabiałczyk Bartosz
Kaliściak Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
8 (+1)
1
8
2
3.
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
Karczewicz Adrian
Rubik Iga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
8 (+1)
1
8
3
4.
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
11 (+1)
1
11
4
5.
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
1
1
5
6.
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
7
7
6
7.
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
Czajkowski Daniel
Olejnik Sara
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
7
8.
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER - Kluczbork
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
Tasarz Filip
Pęciak Aleksandra
DANCE CENTER - Kluczbork
2
2
8
9.
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
0
0
9
10.
Piechota Dominik
Stronczek Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Piechota Dominik
Stronczek Hanna
Piechota Dominik
Stronczek Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
3
3
9