Logowanie
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i nagrodę właściciela marki BRAKS
2017-11-11 Mysłowice,
Plik z wynikami
UWAGA
UWAGA !!!
Po zamknięciu rejestracji par nastąpiła zmiana PROGRAMU- prosimy o zapoznanie się z godzinami rozpoczęcia danego bloku oraz występujących w danym bloku kategorii wiekowych.
BLOK 1, rejestracja 8:45-9:45, próba parkietu 8:45-9:45, start: 10:15
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
Rychel Paweł
Łukaszuk Martyna
1, 1 (+1)
1
1, 1
1
2.
Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
Setlak Łukasz
Kościelniak Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
3.
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
1, 1 (+1)
1
1, 1
1
4.
Chmielarski Dominik
Sklorz Zuzanna
Chmielarski Dominik
Sklorz Zuzanna
Chmielarski Dominik
Sklorz Zuzanna
0, 0
0, 0
2
5.
Janus Tobiasz
Gawin Maja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Tobiasz
Gawin Maja
Janus Tobiasz
Gawin Maja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1, 1
1, 1
2
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
AKCENT - Będzin
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
Kacuga Oskar
Rzepa Julia
AKCENT - Będzin
3 (+1)
1
3
1
2.
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
Kotkowski Nikodem
Pijet Maja
JEDYNKA - Łódź
1 (+1)
1
1
1
3.
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
Gelardi Giovanni
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2 (+1)
1
2
2
4.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomaszny Michał
Murawska Marta
Tomaszny Michał
Murawska Marta
LORDANCE - Wodzisław Śl.
1 (+1)
1
1
2
5.
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
3
6.
Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
Tarasin Juliusz
Wilkosz Julia
AKCENT - Będzin
0
0
3
7.
Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
Wiecheć Jakub
Robak Aleksandra
PERFECT DANCE - Kraków
0
0
3
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Orządała Malwina
Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2 (+1)
1
2
1
2.
Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
5 (+1)
1
5
1
3.
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2 (+1)
1
2
2
4.
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
4 (+1)
1
4
2
5.
Ciepiela Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Ciepiela Jan
Cisło Adrianna
Ciepiela Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
0
0
3
6.
Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Dudek Marcin
Kohut Natalia
Dudek Marcin
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
0
0
3
7.
Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
0
0
3
8.
Zgłobicki Szymon
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Zgłobicki Szymon
Kohut Julia
Zgłobicki Szymon
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
0
0
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
Czechowski Michał
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
2.
Kobędza Kamil
Ałaszewska Sandra
Kobędza Kamil
Ałaszewska Sandra
Kobędza Kamil
Ałaszewska Sandra
4, 4 (+1)
1
4, 4
1
3.
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
Morawiec Wiktor
Błaszczyk Nikola
ETIUDA - Radomsko
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
4.
Glenc Rafał
Fibic Emilia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Glenc Rafał
Fibic Emilia
Glenc Rafał
Fibic Emilia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
0, 0
0, 0
2
5.
Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
0, 0
0, 0
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA Praszka
F (+1)
1
F
1
2.
Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
3 (+1)
1
3
2
3.
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
3 (+1)
1
3
2
4.
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
1
1
3
5.
Powroźnik Kacper
Pason Anna
Powroźnik Kacper
Pason Anna
Powroźnik Kacper
Pason Anna
0
0
3
6.
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
Robak Jan
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
0
0
3
7.
Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
PERFECT DANCE - Kraków
Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
Kardas Kamil
Skoczyńska Monika
PERFECT DANCE - Kraków
-1 (-1)
-1
-1
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
2 (+1)
1
2
1
2.
Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
Zglinicki Dawid
Furman Daria
Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
2 (+1)
1
2
2
3.
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
4 (+1)
1
4
3
4.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
Cnota Jakub
Gensty Wiktoria
LORDANCE - Wodzisław Śl.
1 (+1)
1
1
4
5.
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
Depta Artur
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
0
0
5
6.
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
Owczarek Krzysztof
Malej Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
0
0
6
7.
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
1
1
7
8.
Taborek Adam
Rączka Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rączka Julia
Taborek Adam
Rączka Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
8
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gwara Jan
Baranowska Anna
FANTAZJA - Kraków
Gwara Jan
Baranowska Anna
Gwara Jan
Baranowska Anna
FANTAZJA - Kraków
1 (+1)
1
1
1
2.
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER - Kluczbork
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
Dąbrówka Szymon
Kowalczyk Oliwia
DANCE CENTER - Kluczbork
D (+1)
1
D
2
3.
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
1
1
3
4.
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng Kacper
Reng Klementyna
Reng Kacper
Reng Klementyna
1
1
4
5.
Ryz Michał
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
Ryz Michał
Zaręba Kamila
Ryz Michał
Zaręba Kamila
EVOLUTION - Kraków
2
2
5
BLOK 2, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 13:00-14:00, start: 14:30
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4, 4 (+1)
1
4, 4
1
2.
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
3.
Reng Mikołaj
Kałużko Ida
Reng Mikołaj
Kałużko Ida
Reng Mikołaj
Kałużko Ida
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
4.
Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
1, 1 (+1)
1
1, 1
1
5.
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
4, 4 (+1)
1
4, 4
1
6.
Żak Mateusz
Helińska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żak Mateusz
Helińska Julia
Żak Mateusz
Helińska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4, 4 (+1)
1
4, 4
1
7.
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik Adrian
Zielińska Zofia
0, 0
0, 0
2
8.
Hardy Adam
Manowska Michalina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hardy Adam
Manowska Michalina
Hardy Adam
Manowska Michalina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0, 0
0, 0
2
9.
Jaromin Dorian
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jaromin Dorian
Wichłacz Sandra
Jaromin Dorian
Wichłacz Sandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
0, 0
0, 0
2
10.
Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
0, 0
0, 0
2
11.
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
0, 0
0, 0
2
12.
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran Adam
Kosowska Martyna
0, 0
0, 0
2
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
Pogoda Maciej
Haluch Nina
Pogoda Maciej
Haluch Nina
SUKCES - Jaworzno
3 (+1)
1
3
1
2.
Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
0
0
2
3.
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2
2
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Cyran Juliusz
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Cyran Juliusz
Magnowska Justyna
Cyran Juliusz
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
3 (+1)
1
3
1
2.
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
2 (+1)
1
2
2
3.
Ochnik Bartosz
Kościańska Milena
FORUM - Zabrze
Ochnik Bartosz
Kościańska Milena
Ochnik Bartosz
Kościańska Milena
FORUM - Zabrze
1 (+1)
1
1
3
4.
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
Khorushko Yegor
Urbańska Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
3
3
4
5.
Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
0
0
5
6.
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
Włodarczyk Oskar
Michalik Zofia
FORUM - Zabrze
0
0
6
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
4 (+1)
1
4
1
2.
Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
4 (+1)
1
4
2
3.
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
3 (+1)
1
3
3
4.
Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
3
3
4
5.
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2
2
5
6.
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
3
3
6
7.
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1
1
7
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
1 (+1)
1
1
1
2.
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
Gędłek Dawid
Kołodziej Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5 (+1)
1
5
2
3.
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
Hankus Kamil
Pyrdziak Katarzyna
5 (+1)
1
5
3
4.
Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
6
6
4
5.
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
Szozda Michał
Goranczewska Julia
3
3
5
6.
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2
2
6
BLOK 3, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 16:30-17:30, start: 18:00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański Karol
Mazurek Martyna
4 (+1)
1
4
1
2.
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
1 (+1)
1
1
2
3.
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
3
3
3
4.
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
2
2
4
5.
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
1
1
5
6.
Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
0
0
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
1 (+1)
1
1
1
2.
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
Klimek Filip
Skrzypczak Agnieszka
1 (+1)
1
1
2
3.
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański Karol
Mazurek Martyna
Szymański Karol
Mazurek Martyna
4
4
3
4.
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
3
3
4
5.
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
Posieł Maksymilian
Maliszewska Agnieszka
JEDYNKA - Łódź
0
0
5
6.
Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
0
0
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7 (+1)
1
7
1
2.
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
3 (+1)
1
3
2
3.
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
3 (+1)
1
3
3
4.
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
0
0
4
5.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
0
0
5
6.
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
6
7.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
Ryba Arkadiusz
Podlejska Oliwia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
6
6
7
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
ETIUDA - Radomsko
4 (+1)
1
4
1
2.
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
Antos Adrian
Ludkiewicz Katarzyna
CHAMPION TEAM - Wrocław
3 (+1)
1
3
2
3.
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
Patrzyk Maksymilian
Kot Amelia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
6 (+1)
1
6
3
4.
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
Głogosz Norbert
Zielińska Klaudia
ETIUDA - Radomsko
7 (+1)
1
7
4
5.
Bednarek Mateusz
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bednarek Mateusz
Pacharzyna Julia
Bednarek Mateusz
Pacharzyna Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
8
8
5
6.
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
Skrobisz Emanuel
Zagórska Małgorzata
8
8
6
7.
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
1
1
7
8.
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
Zużałek Szymon
Jaworska Natalia
0
0
7
9.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
0
0
9
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
3 (+1)
1
3
1
2.
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
2 (+1)
1
2
2
3.
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
INFINITY - Kraków
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
Kawecki Mariusz
Fatyga Justyna
INFINITY - Kraków
4 (+1)
1
4
3
4.
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5
5
4
5.
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
5
5
5
6.
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
0
0
6
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
7 (+1)
1
7
1
2.
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7 (+1)
1
7
2
3.
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
Ślusarczyk Krzysztof
Gębala Marta
1 (+1)
1
1
3
4.
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
Stanik Mariusz
Dobrakowska Maja
5 (+1)
1
5
4
5.
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
Kowalik Damian
Skotalczyk Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3
3
5
6.
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
Wodowski Adrian
Duda Magdalena
SKT AGH - Kraków
2
2
6
7.
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
Jastrzębski Jarosław
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
0
0
7
8.
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
Tkacz Rafał
Andrusiak Jolanta
FORUM - Zabrze
0
0
8
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7 (+1)
1
7
1
2.
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
1 (+1)
1
1
2
3.
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
RONDO - Rybnik
1
1
3
4.
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
4
5.
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski Piotr
Gatner Natalia
6
6
5