Logowanie
WIOSNA 2018 - OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO
2018-04-15 SUCHY LAS k/ POZNANIA, KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Plik z wynikami
UWAGA
ZMIANY w PROGRAMIE!!!
W Bloku II wprowadzono kategorię Seniorzy III klasa E+F STANDARD
W Bloku III wprowadzono kategorię 14-15 lat klasa C STANDARD / LATIN
ZGŁOSZENIA TELEFONICZNE OD CZWARTKU TEL. 668 01 05 10
UWAGA!
W dniu 15.04.2018 odbędzie się w Poznaniu maraton. Planując dojazd na turniej prosimy o unikanie przejazdu przez centrum Poznania. Trasę maratonu znajdziecie Państwo na stronie- www.halfmarathon.poznan.pl
BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:00, start: 9:00
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Janas Michał
Kownacka Magdalena
FANTAZJA - Skwierzyna
Janas Michał
Kownacka Magdalena
Janas Michał
Kownacka Magdalena
FANTAZJA - Skwierzyna
10, 9 (+2)
2
10, 9
1
2.
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
3.
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
4.
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
2 (+2)
2
2
1
5.
Rybak Maria
Tafelski Brajan
LORENZO - Gaj Mały
Rybak Maria
Tafelski Brajan
Rybak Maria
Tafelski Brajan
LORENZO - Gaj Mały
6, 8 (+2)
2
6, 8
1
6.
Bartkowiak Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Bartkowiak Michał
Kupińska Hanna
Bartkowiak Michał
Kupińska Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
7.
Boryczka Lena
Hofanowski Patryk
FANTAZJA - Skwierzyna
Boryczka Lena
Hofanowski Patryk
Boryczka Lena
Hofanowski Patryk
FANTAZJA - Skwierzyna
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
8.
Kulesz Julia
Lis Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
Kulesz Julia
Lis Kacper
Kulesz Julia
Lis Kacper
FANTAZJA - Skwierzyna
9, 1 (+1)
1
9, 1
2
9.
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10.
Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
FANTAZJA - Skwierzyna
Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
FANTAZJA - Skwierzyna
1, 9 (+1)
1
1, 9
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
2.
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
11 (+2)
2
11
1
3.
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
Kaniecki Karol
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
11 (+2)
2
11
1
4.
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
9, 9 (+2)
2
9, 9
1
5.
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
Piechocki Wojciech
Andrzejewska Michalina
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
6.
Haraburda Gabriela
Marciniak Bartosz
FANTAZJA - Skwierzyna
Haraburda Gabriela
Marciniak Bartosz
Haraburda Gabriela
Marciniak Bartosz
FANTAZJA - Skwierzyna
5, 6 (+1)
1
5, 6
2
7.
Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
Lisek Kacper
Kasperczak Kinga
3 (+1)
1
3
2
8.
Pupkowska Zuzanna
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Pupkowska Zuzanna
Waligórska Alicja
Pupkowska Zuzanna
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
3, 1 (+1)
1
3, 1
2
9.
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10.
Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
Mikołajczak Mateusz
Wasilewska Wiktoria
2, 2
2, 2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
12 (+2)
2
12
1
2.
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2 (+2)
2
2
1
3.
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
7 (+2)
2
7
2
4.
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
10 (+2)
2
10
2
5.
Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
1 (+1)
1
1
3
6.
Mandziuk Antoni
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Sienkowska Zuzanna
Mandziuk Antoni
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
1 (+1)
1
1
3
7.
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
4 (+1)
1
4
3
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
Kisielewski Jakub
Piela Zuzanna
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
1
2.
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
2 (+1)
1
2
2
3.
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
3
4.
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
Bochnak Stanisław
Kurda Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
0
0
4
5.
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
1
1
5
6.
Tafelski Bruno
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Tafelski Bruno
Beze Nicola
Tafelski Bruno
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
0
0
6
7.
Zadorozhnii Arsenij
Doktorczyk Martyna
ASTRA - Szczecin
Zadorozhnii Arsenij
Doktorczyk Martyna
Zadorozhnii Arsenij
Doktorczyk Martyna
ASTRA - Szczecin
3
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Kamczyc Filip
Adamska Maria
Kamczyc Filip
Adamska Maria
Kamczyc Filip
Adamska Maria
12, 12 (+2)
2
12, 12
1
3.
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
4.
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
4 (+2)
2
4
1
5.
Szacht Martyna
Okupniak Jakub
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Szacht Martyna
Okupniak Jakub
Szacht Martyna
Okupniak Jakub
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
6.
Chylak Jakub
Wojtkowiak Zofia
Chylak Jakub
Wojtkowiak Zofia
Chylak Jakub
Wojtkowiak Zofia
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
7.
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
1 (+1)
1
1
2
8.
Kaczmarek Jakub
Matuszczak Marika
Kaczmarek Jakub
Matuszczak Marika
Kaczmarek Jakub
Matuszczak Marika
1 (+1)
1
1
2
9.
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
7 (+1)
1
7
2
10.
Nowak Kinga
Waligórski Jan
FANTAZJA - Skwierzyna
Nowak Kinga
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski Jan
FANTAZJA - Skwierzyna
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
Bryła Tadeusz
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
8 (+2)
2
8
1
2.
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
11 (+2)
2
11
1
3.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
8 (+2)
2
8
2
4.
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
11 (+2)
2
11
2
5.
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
5 (+1)
1
5
3
6.
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
5 (+1)
1
5
3
7.
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
8 (+1)
1
8
3
8.
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
3
9.
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
Adamczak Karol
Piechocka Lidia
8
8
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
4 (+1)
1
4
1
2.
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
Wochlik Dominik
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
E (+1)
1
E
2
3.
Gański Adam
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
Gański Adam
Tuchewicz Julia
Gański Adam
Tuchewicz Julia
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
3
4.
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
2
2
4
5.
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
3
3
5
6.
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
2
2
6
7.
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
0
0
7
BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:30, start: 12:00
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
Burdziuk Olaf
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
4 (+1)
1
4
1
2.
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
Guz Mikołaj
Pluskota Matylda
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
2
3.
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
Dobersztyn Juliusz
Bigelmajer Alicja
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
3
4.
Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gocoł Jan
Buczek Sandra
Gocoł Jan
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
1 (+1)
1
1
4
5.
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
2
2
5
6.
Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
Schab Łukasz
Żochowska Maja
Schab Łukasz
Żochowska Maja
EMOTION - Góra Kalwaria
0
0
6
7.
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
2
2
7
8.
Markowski Szymon
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Markowski Szymon
Józiak Zuzanna
Markowski Szymon
Józiak Zuzanna
ASTRA - Szczecin
0
0
8
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
6 (+1)
1
6
1
2.
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
E (+1)
1
E
2
3.
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
1 (+1)
1
1
3
4.
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
0
0
4
5.
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
5
6.
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
6
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
C (+1)
1
C
1
2.
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
C (+1)
1
C
2
3.
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
C (+1)
1
C
3
4.
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
4
4
4
5.
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
1
1
5
6.
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
6
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
Woźniak Filip
Derezińska Justyna
CLASSIC - Warszawa
C (+1)
1
C
1
2.
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
C (+1)
1
C
2
3.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
3
4.
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
1
1
4
5.
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
Jakubczak Jakub
Nadera Katarzyna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
3
3
5
6.
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
Prażak Maksymilian
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
2
2
6
7.
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
Chmiel Jakub
Zalewska Kaja
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
7
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
6 (+1)
1
6
1
2.
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
E (+1)
1
E
2
3.
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
5 (+1)
1
5
3
4.
Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
0
0
4
5.
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
3
3
5
6.
Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
6
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
Marcisz Piotr
Jakubowska Sandra
6 (+1)
1
6
1
2.
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
Sikorski Michał
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
2
3.
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
Sobieszek Sławomir
Kaśków Weronika
FANTAZJA - Skwierzyna
D (+1)
1
D
3
4.
Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
Kuźlak Marcin
Niedośpiał Monika
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
5 (+1)
1
5
4
5.
Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
Nowak Arkadiusz
Wika Oliwia
1 (+1)
1
1
5
6.
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+1)
1
4
6
7.
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
6
6
7
8.
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
5
5
8
9.
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
1
1
9
10.
Tomaszewski Jacek
Bródka Patrycja
Tomaszewski Jacek
Bródka Patrycja
Tomaszewski Jacek
Bródka Patrycja
0
0
10
11.
Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Oset Oliwia
Pura Filip
Oset Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
11
50+ (Senior 3) E+F ST 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
5
5
1
2.
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
3
3
2
BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:30, start: 15:00
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
5 (+1)
1
5
1
2.
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
2
3.
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
Janaszczyk Jakub
Kudra Iga
ESKADRA - Pabianice
0
0
3
4.
Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
0
0
4
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
C (+1)
1
C
1
2.
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
Politański Waldemar
Kosicka Weronika
6 (+1)
1
6
2
3.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
Tomala Krzysztof
Fojcik Aleksandra
LORDANCE - Wodzisław Śl.
1 (+1)
1
1
3
4.
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+1)
1
4
4
5.
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
1
1
5
6.
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
5
5
6
7.
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
7
7
7
8.
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
6
6
7
9.
Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
Maślak Jakub
Matusiak Agata
Maślak Jakub
Matusiak Agata
MARGO - Leszno
3
3
9
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
9 (+1)
1
9
1
2.
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
7 (+1)
1
7
2
3.
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
8 (+1)
1
8
3
4.
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
4
5.
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
5
6.
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
7 (+1)
1
7
6
7.
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
8
8
7
8.
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
Olejnik Olaf
Stelmach Victoria
IMPRESS - Dzierżoniów
0
0
7
9.
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
2
2
9
10.
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
6
6
10
11.
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
5
5
10
12.
Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
ROYAL DANCE - Szczecin
Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
ROYAL DANCE - Szczecin
4
4
12
13.
Brzeski Bruno
Popławska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Popławska Julia
Brzeski Bruno
Popławska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
2
2
13
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
Dybaś Paweł
Waszczuk Maja
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
1
2.
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
6 (+1)
1
6
2
3.
Brzeski Bruno
Popławska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Popławska Julia
Brzeski Bruno
Popławska Julia
POLISH CLUB - Warszawa
7 (+1)
1
7
3
4.
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
4
5.
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
Błaszczuk Michał
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
B (+1)
1
B
5
6.
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7 (+1)
1
7
6
7.
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
Mikulski Kamil
Wojniusz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
3
3
7
8.
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
0
0
7
9.
Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
ROYAL DANCE - Szczecin
Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
Zubek Jakub
Lewandowska Emilia
ROYAL DANCE - Szczecin
4
4
9
10.
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
0
0
10
11.
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
5
5
11
12.
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
Marcinkowski Jan
Gabrysz Zuzanna
ANIMA DANZA - Głogów
7
7
12
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
10 (+1)
1
10
1
2.
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
11 (+1)
1
11
2
3.
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
Zawistowski Kamil
Szemiel Kinga
CHAMPION TEAM - Wrocław
11
11
3
4.
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak Karol
Stawna Klaudia
5
5
4
5.
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
Wojdowski Jonasz
Wojdowska Klaudia
0
0
5
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Grieger Maja
Tarnowski Michał
Grieger Maja
DANCECLUB - Szczecin
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
Mocek Mateusz
Tomczak Magdalena
11 (+1)
1
11
1
2.
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
Kasprzyk Kacper
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
5 (+1)
1
5
2
3.
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
Niedośpiał Marcin
Sarnowska Zofia
2 (+1)
1
2
3
4.
Borówka Paweł
Roszkowska Maria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Borówka Paweł
Roszkowska Maria
Borówka Paweł
Roszkowska Maria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
4
5.
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
Kusztal Oskar
Kulpa Anna
DANCE TEAM - Wrocław
6
6
5
6.
Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
Bartkowiak Mateusz
Czerwińska Olga
0
0
6
7.
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
Winkler Miłosz
Seydlewicz Daria
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
7
30+ (Senior 1) Open LA
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1
2.
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
2