Logowanie
OTTT Jesień 2017
2017-10-07 Myśliborski Ośrodek Kultury, ul. Klasztorna 3, 74-300 Myślibórz, ESTERA - Myślibórz
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8:30-9:30, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00
Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Cyrulewski Bartosz
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Cyrulewski Bartosz
Bandura Ada
Cyrulewski Bartosz
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
1 (+1)
1
1
1
2.
Kulesz Julia
Nawojski Mateusz
FANTAZJA - Skwierzyna
Kulesz Julia
Nawojski Mateusz
Kulesz Julia
Nawojski Mateusz
FANTAZJA - Skwierzyna
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
3.
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
Kłobus Dawid
Chwirot Milena
FANTAZJA - Skwierzyna
2, 2
2, 2
2
4.
Lis Kacper
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Lis Kacper
Płotnicka Dorota
Lis Kacper
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
0, 0
0, 0
2
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
4, 4 (+1)
1
4, 4
1
2.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
5, 6
Napieraj Weronika -
G
(+1)
1
5, 6
Napieraj Weronika -
G
1
3.
Haraburda Gabriela
Janas Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
Haraburda Gabriela
Janas Michał
Haraburda Gabriela
Janas Michał
FANTAZJA - Skwierzyna
2, 4 (+1)
1
2, 4
1
4.
Kłobus Zuzanna
Konieczny Szymon
FANTAZJA - Skwierzyna
Kłobus Zuzanna
Konieczny Szymon
Kłobus Zuzanna
Konieczny Szymon
FANTAZJA - Skwierzyna
3, 2 (+1)
1
3, 2
1
5.
Wiśniewski Gabriel
Jabłońska Milena
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Jabłońska Milena
Wiśniewski Gabriel
Jabłońska Milena
ESTERA - Myślibórz
3 (+1)
1
3
1
6.
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak Filip
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak Filip
Wojtaszek Wiktoria
Banasiak Filip
FANTAZJA - Skwierzyna
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
7.
Dymianowski Julian
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Dymianowski Julian
Olejniczak Michalina
Dymianowski Julian
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
0, 0
0, 0
2
8.
Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
Jachimowski Maciej
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
2
2
2
9.
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
Kraj Zuzanna
Porwisiak Stanisław
FANTAZJA - Skwierzyna
1, 1
1, 1
2
10.
Kucińska Emilia
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska Emilia
Waligórska Alicja
Kucińska Emilia
Waligórska Alicja
FANTAZJA - Skwierzyna
0, 0
0, 0
2
11.
Kupińska Hanna
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Kupińska Hanna
Ulm Aleksandra
Kupińska Hanna
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
0, 0
0, 0
2
12.
Mandziuk Liwia
Maksymiuk Filip
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Liwia
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
Maksymiuk Filip
FANTAZJA - Skwierzyna
0, 0
0, 0
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Biniecki Hubert
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
Biniecki Hubert
Kowalewska Natalia
Biniecki Hubert
Kowalewska Natalia
ESTERA - Myślibórz
3 (+1)
1
3
1
2.
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
4 (+1)
1
4
1
3.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
Staniak Hubert
Gierłowska Natalia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
4.
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
4 (+1)
1
4
1
5.
Kaniecki Karol
Pałczak Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kaniecki Karol
Pałczak Oliwia
Kaniecki Karol
Pałczak Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
3
3
2
6.
Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
Kownacka Magdalena
Marciniak Bartosz
FANTAZJA - Skwierzyna
1, 0
1, 0
2
7.
Nowak Kinga
Waligórski Jan
FANTAZJA - Skwierzyna
Nowak Kinga
Waligórski Jan
Nowak Kinga
Waligórski Jan
FANTAZJA - Skwierzyna
0, 0
0, 0
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
Kaczmarek Michał
Brzostowska Alicja
ESTERA - Myślibórz
4 (+1)
1
4
1
2.
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
Buczyński Marcel
Kaczmarek Estera
KS DANCE MIX - Deszczno
1 (+1)
1
1
2
3.
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
1 (+1)
1
1
2
4.
Nowosadzki Oliwier
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Nowosadzki Oliwier
Sienkowska Zuzanna
Nowosadzki Oliwier
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
3
5.
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
0
0
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
BLOK 2, rejestracja 11:30-12:30, próba parkietu 12:15-12:45, start: 13:00
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
2 (+1)
1
2
1
2.
Gumienny Bartosz
Bijak Marika
KS DANCE MIX - Deszczno
Gumienny Bartosz
Bijak Marika
Gumienny Bartosz
Bijak Marika
KS DANCE MIX - Deszczno
1 (+1)
1
1
2
3.
Twardowski Szymon
Bobik Dorota
KS DANCE MIX - Deszczno
Twardowski Szymon
Bobik Dorota
Twardowski Szymon
Bobik Dorota
KS DANCE MIX - Deszczno
2 (+1)
1
2
2
4.
Mandziuk Antoni
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
Kownacka Joanna
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
3
5.
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
Łagódka Grzegorz
Gębarowska Iga
KS DANCE MIX - Deszczno
1
1
3
10-11 (Juvenile 2 + Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zadorozhnii Arsenij
Doktorczyk Martyna
ASTRA - Szczecin
Zadorozhnii Arsenij
Doktorczyk Martyna
Zadorozhnii Arsenij
Doktorczyk Martyna
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
1
2.
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
3 (+1)
1
3
2
3.
Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
3 (+1)
1
3
3
4.
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
Mękalski Paweł
Horodyńska Natalia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
4
5.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
5
6.
Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
Klepacki Krzysztof
Kutrzuba Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
0
0
6
7.
Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
KS DANCE MIX - Deszczno
Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
Łagódka Igor
Zarzecka Jagoda
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
7
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
12-13 (Junior 1 + Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
1
2.
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
Grydziuszko Antoni
Okarska Kornelia
ROYAL DANCE - Szczecin
4 (+1)
1
4
2
3.
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
Lewandowski Gracjan
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
5 (+1)
1
5
3
4.
Słowik Szymon
Lew Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowik Szymon
Lew Julia
Słowik Szymon
Lew Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+1)
1
4
4
5.
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
5
6.
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
Gembara Konrad
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
1
1
6
7.
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
2
2
7
8.
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
3
3
8
9.
Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
Nogalski Kacper
Karcewicz Roksana
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
9
10.
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
Marzec Tomasz
Jabłońska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
10
11.
Lochert Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Andrzejewska Julia
Lochert Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
11
14-15 (Junior 2 + Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Błaszak Rafał
Małek Alicja
Błaszak Rafał
Małek Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+1)
1
6
1
2.
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
Możdżeń Dominik
Surman Paulina
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
3
4.
Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
Zimniewicz Bartosz
Guzowska Anna
3
3
4
5.
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
Kulawiecki Maciej
Popowska Patrycja
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
5
6.
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
0
0
6
7.
Pura Filip
Stasiak Jowita
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Stasiak Jowita
Pura Filip
Stasiak Jowita
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
7
BLOK 3, rejestracja 15:30-16:30, próba parkietu 16:00-16:45, start: 17:00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
2 (+1)
1
2
1
2.
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
1 (+1)
1
1
2
3.
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
3
4.
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
2
2
4
16+ (Powyżej 15 + Powyżej 15) E+F LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
E (+1)
1
E
1
2.
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
2
3.
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
Koneczniak Dawid
Klepacka Katarzyna
ESTERA - Myślibórz
0
0
3
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
2
3.
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
3
4.
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
4
4
4
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
Krawczyk Kacper
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
5 (+1)
1
5
1
2.
Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
Zięba Jakub
Pułka Marta
Zięba Jakub
Pułka Marta
ALFA-ASTRA - Stargard
1 (+1)
1
1
2
3.
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
Oleszak Hubert
Friedensberg Estera
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
3
4.
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
4
5.
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
ASTRA - Szczecin
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
Podolak Dorian
Kaczperska Anita
ASTRA - Szczecin
2
2
5
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
Bociański Kacper
Kończyńska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
6 (+1)
1
6
1
2.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
1 (+1)
1
1
2
3.
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ASTRA - Szczecin
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
Konarzewski Jakub
Kot Nikola
ASTRA - Szczecin
5
5
3
4.
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
8
8
4