Logowanie
24 TTT o Puchar Dyrektora MCK Sokół w Nowym Sączu
2017-09-30 Nowy Sącz, AXIS - Nowy Sącz
Plik z wynikami
UWAGA
Usunięty został BLOK 1
Kat.10-11 H oraz 12-13 F zostały przełożone do BLOKU 2
BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 8:30 - 9:30, start: 10:00 - 12:30
BLOK 2, rejestracja 12:30 - 13:30, próba parkietu 12:45 - 13:45, start: 14:00 - 16:30
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łabuda Piotr
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
Łabuda Piotr
Serafin Julia
Łabuda Piotr
Serafin Julia
AXIS - Nowy Sącz
4 (+1)
1
4
1
2.
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
Kumor Bartłomiej
Pniak Katarzyna
5 (+1)
1
5
2
3.
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
0
0
3
4.
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
Książkiewicz Wiktor
Bogacz Aleksandra
0
0
4
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
2
2
1
2.
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
0
0
2
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Boczar Kacper
Meń Julia
KLASA - Tarnów
Boczar Kacper
Meń Julia
Boczar Kacper
Meń Julia
KLASA - Tarnów
8 (+1)
1
8
1
2.
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
1 (+1)
1
1
2
3.
Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Burnagiel Filip
Baran Martyna
Burnagiel Filip
Baran Martyna
AXIS - Nowy Sącz
0
0
3
4.
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
0
0
4
5.
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
Tomasiak Wiktor
Fecko Julia
AXIS - Nowy Sącz
0
0
5
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
AXIS - Nowy Sącz
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
4 (+1)
1
4
1
2.
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
E (+1)
1
E
2
3.
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
Buchowicz Michał
Bochenek Adrianna
AXIS - Nowy Sącz
0
0
3
4.
Ząbkowski Filip
Kalinowska Wiktoria
Ząbkowski Filip
Kalinowska Wiktoria
Ząbkowski Filip
Kalinowska Wiktoria
0
0
4
BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 16:45 - 17:45, start: 18:00 - 20:30
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
Fronc Jeremiasz
Drabczyk Karolina
6 (+1)
1
6
1
2.
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
2 (+1)
1
2
2
3.
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6 (+1)
1
6
3
4.
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
1
1
4
5.
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
0
0
5
6.
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
2
2
6
7.
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
7
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
4 (+1)
1
4
1
2.
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2 (+1)
1
2
2
3.
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
C (+1)
1
C
3
4.
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
4
5.
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
KTT REWIA - Racibórz
5
5
5
6.
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
Uthke Jan
Warchał Helena
0
0
6
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
0
0
1
2.
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
Kaleta Mateusz
Kaleta Anna
4
4
2
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
Rusin Przemysław
Stankowska Weronika
KLASA - Tarnów
11 (+1)
1
11
1
2.
Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
Kosal Kamil
Struk Natalia
Kosal Kamil
Struk Natalia
AXIS - Nowy Sącz
2 (+1)
1
2
2
3.
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4
4
3
4.
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
Ortyl Damian
Łukaszek Izabela
GALA - Mielec
5
5
4
BLOK 4