Logowanie
Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT , VIII OTTT o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2017
2017-10-28 Siennica Różana k. Krasnegostawu, RYTM - Chełm
Plik z wynikami
UWAGA
Uwaga zmiana rozpoczęcia I bloku na godzinę 11 - prosimy o zapoznanie się z nowym programem!
Mistrzostwa Okręgu kat. 8-9 lat przeniesione do bloku II
BLOK 1, rejestracja 9.30-10.30, próba parkietu 10.15-10.45, start: 11.00
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
1 (+1)
1
1
1
2.
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
1 (+1)
1
1
2
3.
Mucha Oliwier
Barczak Milena
LIDER - Lublin
Mucha Oliwier
Barczak Milena
Mucha Oliwier
Barczak Milena
LIDER - Lublin
0
0
3
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
1 (+1)
1
1
1
2.
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
2 (+1)
1
2
2
3.
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
BALANS - Lublin
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
BALANS - Lublin
1
1
3
4.
Pałka Damian
Niezbecka Aleksandra
BALANS - Lublin
Pałka Damian
Niezbecka Aleksandra
Pałka Damian
Niezbecka Aleksandra
BALANS - Lublin
1
1
4
5.
Cap Cezary
Leszczyńska Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Cap Cezary
Leszczyńska Wiktoria
Cap Cezary
Leszczyńska Wiktoria
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
0
0
5
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
5 (+1)
1
5
1
2.
Korol Łukasz
Grochowska Nikola
RYTM - Chełm
Korol Łukasz
Grochowska Nikola
Korol Łukasz
Grochowska Nikola
RYTM - Chełm
2 (+1)
1
2
2
3.
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
Mazurek Szymon
Joachimowicz Patrycja
RYTM - Chełm
0
0
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
TAKT - Chełm
Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
Grzeluk Mateusz
Czyż Aleksandra
TAKT - Chełm
1 (+1)
1
1
1
2.
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
1 (+1)
1
1
2
3.
Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
KADRYL - Białystok
Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
Lipski Michał Jerzy
Bielecka Natalia
KADRYL - Białystok
4 (+1)
1
4
3
4.
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
3 (+1)
1
3
4
5.
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
Reut Dominik
Rusinek Patrycja
BALANS - Lublin
4
4
5
6.
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
Gogół Marek
Adaszewska Aniela
4
4
6
7.
Gilewicz Bartosz
Werema Martyna
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Werema Martyna
Gilewicz Bartosz
Werema Martyna
TAKT - Chełm
0
0
7
8.
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
Niewolski Bartosz
Choma Klaudia
0
0
8
9.
Tymoszuk Robert
Filipek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Filipek Anna
Tymoszuk Robert
Filipek Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
0
0
8
10.
Surdacki Sławomir
Gołębiowska Gabriela
Surdacki Sławomir
Gołębiowska Gabriela
Surdacki Sławomir
Gołębiowska Gabriela
0
0
10
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
2 (+1)
1
2
1
2.
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
D (+1)
1
D
2
3.
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
Paradysz Korneliusz
Urbanek Sandra
3 (+1)
1
3
3
4.
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
3 (+1)
1
3
4
5.
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
5
6.
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
6
7.
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
1
1
7
8.
Flis Konrad
Stachyra Eliza
MAGIC-DANCE - Lublin
Flis Konrad
Stachyra Eliza
Flis Konrad
Stachyra Eliza
MAGIC-DANCE - Lublin
1
1
8
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
3 (+1)
1
3
1
2.
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
Kędzierawski Jan
Pietrykowska Magdalena
TAKT - Chełm
4 (+1)
1
4
2
3.
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith Oliver
Marchewka Izabela
2 (+1)
1
2
3
4.
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
2 (+1)
1
2
4
5.
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
3 (+1)
1
3
5
6.
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
BALLROOM - Lublin
2
2
6
7.
Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
Wołoszyn Kamil
Pituch Pola
JUMP - Janów Lubelski
2
2
7
8.
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
Pieprzyk Mateusz
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
0
0
8
9.
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
Wójtowicz Ignacy
Michałowska Paulina
TAKT - Chełm
0
0
9
10.
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
ZAMEK - Lublin
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
Jakubowski Dominik
Pieprzyk Weronika
ZAMEK - Lublin
0
0
10
11.
Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
BALANS - Lublin
Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
Gałat Jakub
Hawrył Wiktoria
BALANS - Lublin
3
3
11
12.
Wołowik Karol
Łobacz Paulina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Wołowik Karol
Łobacz Paulina
Wołowik Karol
Łobacz Paulina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
0
0
12
13.
Bojarski Kacper
Kalińska Joanna
Bojarski Kacper
Kalińska Joanna
Bojarski Kacper
Kalińska Joanna
-1 (-1)
-1
-1
8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubelski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
0
0
1
BLOK 2, rejestracja 12.30-13.30, próba parkietu 13.00-13.45, start: 14.00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
2 (+1)
1
2
1
2.
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
C (+1)
1
C
2
3.
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CLASSIC - Warszawa
4
4
3
4.
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
4
5.
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
0
0
5
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
Demianiuk Maciej
Szor Angelika
CLASSIC - Warszawa
3 (+1)
1
3
1
2.
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
2 (+1)
1
2
2
3.
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
3 (+1)
1
3
3
4.
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
Czuhan Jakub
Cybulska Aleksandra
5
5
4
5.
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
0
0
5
6.
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
Gazda Cezary
Orzeł Oliwia
1
1
6
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
B (+1)
1
B
1
2.
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
Gęśla Jakub
Warchoł Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
5 (+1)
1
5
2
3.
Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
6 (+1)
1
6
3
4.
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
8 (+1)
1
8
4
5.
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
Łokiński Mikołaj
Sikorska Weronika
TAKT - Chełm
0
0
5
6.
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
0
0
6
7.
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
0
0
7
8.
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
0
0
8
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
Majcher Mateusz
Gromaszek Estera
MAGIC-DANCE - Lublin
1 (+1)
1
1
1
2.
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
1 (+1)
1
1
2
3.
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
3
3
3
4.
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
Majcher Kacper
Dejko Wiktoria
0
0
4
5.
Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
0
0
5
19+ (Powyżej 18) Open ST
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
RYTM - Chełm
1
2.
Gura Tomasz
Wilk-Trytko Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Gura Tomasz
Wilk-Trytko Klaudia
Gura Tomasz
Wilk-Trytko Klaudia
AKSEL - Rzeszów
2
3.
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
3
4.
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
4
10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu lubelski
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
Skrzypek Konrad
Woch Małgorzata
ZAMEK - Lublin
1
1
1
2.
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
2
2
2
3.
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
BALANS - Lublin
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
Szuster Kacper
Niezbecka Emilia
BALANS - Lublin
1
1
3
4.
Pałka Damian
Niezbecka Aleksandra
BALANS - Lublin
Pałka Damian
Niezbecka Aleksandra
Pałka Damian
Niezbecka Aleksandra
BALANS - Lublin
12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
0
0
1
2.
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
2
2
2
3.
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
3
12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
Bochniak Mikołaj
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
0
0
1
2.
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
3
3
2
3.
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Markevych Maksym
Khoroshylova Veronika
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
3
BLOK 3, rejestracja 15.00-16.00, próba parkietu 15.30-16.15, start: 16.30
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
Płocharz Michał
Bożek Magdalena
MYKA - Zamość
4 (+1)
1
4
1
2.
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3
3
2
3.
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
1
1
3
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
5 (+1)
1
5
1
2.
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
1 (+1)
1
1
2
3.
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
Waszczuk Krzysztof
Wawrynek Katarzyna
LIDER - Lublin
5 (+1)
1
5
3
4.
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
5
5
4
5.
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
2
2
5
6.
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
6
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
Kidybiński Paweł
Łopocka Małgorzata
MYKA - Zamość
11 (+1)
1
11
1
2.
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
ZAMEK - Lublin
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
ZAMEK - Lublin
3 (+1)
1
3
2
3.
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
4
4
3
4.
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
4
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
7 (+1)
1
7
1
2.
Pietryjas Daniel
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
Pietryjas Daniel
Sokół Weronika
Pietryjas Daniel
Sokół Weronika
RYTM - Chełm
12 (+1)
1
12
2
3.
Osipov Pavlo
Sholohova Alona
MAGIC-DANCE - Lublin
Osipov Pavlo
Sholohova Alona
Osipov Pavlo
Sholohova Alona
MAGIC-DANCE - Lublin
1 (+1)
1
1
3
4.
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5
5
4
5.
Gazda Janusz
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Knyś Anna
Gazda Janusz
Knyś Anna
LIDER - Lublin
4
4
5
6.
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
0
0
6
14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
0
0
1
2.
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
0
0
2
3.
Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
6
6
3
4.
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
0
0
4
5.
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
0
0
5
14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
Szczotka Miłosz
Jemielniak Karolina
0
0
1
2.
Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
Molas Błażej
Kuranc Izabela
Molas Błażej
Kuranc Izabela
ZAMEK - Lublin
0
0
2
3.
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
Chamera Michał
Jemielniak Katarzyna
1
1
3
4.
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
Nowiński Maksymilian
Szafraniec Julia
2
2
4
5.
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
0
0
1
2.
Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
1
1
2
3.
Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
0
0
3
16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
0
0
1
2.
Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
0
0
2
3.
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
ZAMEK - Lublin
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
Czopiński Konrad
Ostęp Julia
ZAMEK - Lublin
0
0
3
4.
Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
0
0
4
40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
Szpyra Marek
Hrynkiewicz Magdalena
MYKA - Zamość
0
0
1
BLOK 4, rejestracja 17.00-18.00, próba parkietu 17.30-18.15, start: 18.30
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
4 (+1)
1
4
1
2.
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
8 (+1)
1
8
2
3.
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
3
4.
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
2
2
4
5.
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
Kretowicz Kamil
Lubawska Dominika
RYTM - Chełm
0
0
5
6.
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
Miazga Amadeusz
Siatka Kamila
RYTM - Chełm
4
4
6
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
6 (+1)
1
6
1
2.
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
4 (+1)
1
4
2
3.
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
0
0
3
4.
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
1
1
4
40+ (Senior 2) E+F ST 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
E (+1)
1
E
1
2.
Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
0
0
2
3.
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
0
0
3
4.
Brewczyński Piotr
Brewczyńska Edyta
PODKARPACIE - Jasło
Brewczyński Piotr
Brewczyńska Edyta
Brewczyński Piotr
Brewczyńska Edyta
PODKARPACIE - Jasło
40+ (Senior 2) E+F LA 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
1 (+1)
1
1
1
2.
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
1
1
2
3.
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
Kochański Jerzy
Mirosław Jolanta
BALANS - Lublin
0
0
3
4.
Brewczyński Piotr
Brewczyńska Edyta
PODKARPACIE - Jasło
Brewczyński Piotr
Brewczyńska Edyta
Brewczyński Piotr
Brewczyńska Edyta
PODKARPACIE - Jasło
50+ (Senior 3) D ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
1 (+1)
1
1
1
2.
Czop Włodzimierz
Piwkowska-Bień Małgorzata
SAMBA - Tarnobrzeg
Czop Włodzimierz
Piwkowska-Bień Małgorzata
Czop Włodzimierz
Piwkowska-Bień Małgorzata
SAMBA - Tarnobrzeg
2
2
2
3.
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
Mycek Krzysztof
Wełna Renata
SKT AGH - Kraków
0
0
3
16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
Bielecki Jakub
Winiarska Katarzyna
0
0
1
2.
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
Wiciński Jakub
Żukowska Paulina
ZAMEK - Lublin
0
0
2
3.
Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
1
1
3
4.
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
4
4
4
5.
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
7
7
5
16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
Repecki Michał
Tracz Oliwia
Repecki Michał
Tracz Oliwia
MYKA - Zamość
0
0
1
2.
Osipov Pavlo
Sholohova Alona
MAGIC-DANCE - Lublin
Osipov Pavlo
Sholohova Alona
Osipov Pavlo
Sholohova Alona
MAGIC-DANCE - Lublin
1
1
2
3.
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
Oberda Jakub
Oworuszko Dominika
LIDER - Lublin
7
7
3
4.
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
Gołębiowski Daniel
Sidor Paulina
LIDER - Lublin
1
1
4
5.
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
6
6
5
19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubelski
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
0
0
1
2.
Lemieszek Michał
Lemieszek Dominika
BALLROOM - Lublin
Lemieszek Michał
Lemieszek Dominika
Lemieszek Michał
Lemieszek Dominika
BALLROOM - Lublin
-1
-1
2
3.
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
RYTM - Chełm
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
Koguciuk Jakub
Gawlik Daria
RYTM - Chełm
0
0
3
4.
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Stukalenko Oleksii
Stukalenko Natalia
Winner Club, Kijów
(Ukraina)
4
5.
Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubelski
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jeleń Ernest
Kaplii Anna
LIDER - Lublin
Jeleń Ernest
Kaplii Anna
Jeleń Ernest
Kaplii Anna
LIDER - Lublin
0
0
1
2.
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
Banaś Adrian
Tarnowska Magdalena
LIDER - Lublin
0
0
2
3.
Wosiak Rafał
Wosiak Marzena
LIDER - Lublin
Wosiak Rafał
Wosiak Marzena
Wosiak Rafał
Wosiak Marzena
LIDER - Lublin
0
0
3
4.
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
Jesionek Karol
Gorczyca Sylwia
LIDER - Lublin
0
0
4
5.
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Lublin
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
Trochymiuk Sebastian
Stanilewicz Agata
ZAMEK - Lublin
0
0
5
6.
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
LIDER - Lublin
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
Maryniowski Maciej
Bil Paulina
LIDER - Lublin
0
0
6
7.
Gazda Janusz
Knyś Anna
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Knyś Anna
Gazda Janusz
Knyś Anna
LIDER - Lublin
4
4
7
8.
Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin
Puszka Michał
Rubacha Anna
Puszka Michał
Rubacha Anna
LIDER - Lublin