Logowanie
OTTT o Puchar Dyrektora Domu Kultury w Glinojecku "Dzień Dziecka 2017"
2017-06-03 GLINOJECK K/PŁOŃSKA, DK Glinojeck
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.15-9.45, start: 10.00
Do 9 (Dzieci najmłodsze + Juvenile 1) H KOMB 4T
1
WA, Q, CCC, POL
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
Piłkowski Stanisław
Piłkowska Natalia
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
5
WA, Q, CCC, J
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch Jakub
Rybak Julia
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
2.
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
3.
Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Płatek Nikola
Szostak Igor
Płatek Nikola
FAST-STEP Warszawa
1, 1 (+1)
1
1, 1
1
4.
Kicek Tomasz
Kalińska Julia
START - Płońsk
Kicek Tomasz
Kalińska Julia
Kicek Tomasz
Kalińska Julia
START - Płońsk
0, 0
0, 0
2
5.
Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
Wojciechowski Kacper
Dmoch Julia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0, 0
0, 0
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM
4
WA, Q, CCC, J
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
Kłos Wojciech
Kotowicz Martyna
FAST-STEP Warszawa
5 (+1)
1
5
1
2.
Laps Jan
Gall Alicja
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Laps Jan
Gall Alicja
Laps Jan
Gall Alicja
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2 (+1)
1
2
2
3.
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
Drecki Damian
Wychowaniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
3
4.
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
START - Płońsk
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
START - Płońsk
3
3
3
12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM
6
WA, Q, CCC, J
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
Łukasiewicz Karol
Marciniak Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
6 (+1)
1
6
1
2.
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
0 (+1)
1
0
2
3.
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
3 (+1)
1
3
2
4.
Gaworek Hubert
Dul Patrycja
START - Płońsk
Gaworek Hubert
Dul Patrycja
Gaworek Hubert
Dul Patrycja
START - Płońsk
0
0
3
5.
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
1
1
3
6.
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
2
2
3
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
Wiaderny Aleksander
Słomska Amelia
EMOTION - Góra Kalwaria
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
CLASSIC - Warszawa
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
Pięcek Aleksander
Pięcek Aneta
CLASSIC - Warszawa
BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 11.00-11.30, start: 11.30
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
9 (+1)
1
9
1
2.
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
4 (+1)
1
4
2
3.
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
0
0
3
4.
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
0
0
4
5.
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
-2
-2
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
5 (+1)
1
5
1
2.
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
2
2
2
3.
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
Przemieniecki Szymon
Karwacka Justyna
WIKA - Olsztyn
0
0
3
4.
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
-2
-2
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
7 (+1)
1
7
1
2.
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5 (+1)
1
5
2
3.
Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
4 (+1)
1
4
3
4.
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
0
0
4
5.
Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
0
0
5
6.
Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
JAREMI - Pruszków
Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
JAREMI - Pruszków
0
0
6
7.
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7
7
8.
Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
1
1
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
D (+1)
1
D
1
2.
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
Śmiałkowski Mikołaj
Chochulska Amelia
ROYAL DANCE - Szczecin
7 (+1)
1
7
2
3.
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
Pietranik Mikołaj
Krawczyk Klaudia
EMOTION - Góra Kalwaria
0
0
3
4.
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2
2
4
5.
Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
JAREMI - Pruszków
Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
Świętojański Mateusz
Wyrzykowska Katarzyna
JAREMI - Pruszków
0
0
5
6.
Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
0
0
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
Grzelczak Dawid
Buczek Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
6 (+1)
1
6
1
2.
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7 (+1)
1
7
2
3.
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
9 (+1)
1
9
3
4.
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
2
2
4
5.
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
Kazimierczuk Karol
Walkiewicz Izabela
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
2
2
5
6.
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
1
1
6
7.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
7
8.
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
1
1
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
Pycio Sebastian
Zduńczyk Paulina
ESKADRA - Pabianice
C (+1)
1
C
1
2.
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
Krzemiński Michał
Staroń Weronika
STEP DANCE - Koluszki
9 (+1)
1
9
2
3.
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
1 (+1)
1
1
3
4.
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
Krawczyk Paweł
Lorkowska Kinga
6 (+1)
1
6
4
5.
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
2
2
5
6.
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
Ćwiek Wiktor
Przybytniak Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5
5
6
7.
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
8
8
7
8.
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
8
9.
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
10.
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
Pawlicki Leszek
Piotrowska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szuba Michał
Gmochowska-Kornelak Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska-Kornelak Justyna
Szuba Michał
Gmochowska-Kornelak Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
8 (+1)
1
8
1
2.
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2 (+1)
1
2
2
3.
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
8
8
3
4.
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
Chodorowski Bartosz
Szczepanik Marta Agata
4
4
4