Logowanie
Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego „ Gasiek'2017”
2017-12-17 Łańcut, GASIEK - Rzeszów
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 8.30- 9.00, próba parkietu 8.45-9.15, start: 9.30
Kat. Pow 15 F przeniesiona do Bloku 2
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
15
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
Bajcer Mikołaj
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
2.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
Drzewiecki Stanisław
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
3.
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
Gruca Piotr
Pęczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
1
4.
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
2 (+1)
1
2
1
5.
Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
Pochwat Jan
Biskupska Julia
Pochwat Jan
Biskupska Julia
AKSEL - Rzeszów
4, 4 (+1)
1
4, 4
1
6.
Słomka Szymon
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka Szymon
Kozioł Lena
Słomka Szymon
Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
5, 5 (+1)
1
5, 5
1
7.
Wilk Wiktor
Midura Amelia
GRACJA - Krosno
Wilk Wiktor
Midura Amelia
Wilk Wiktor
Midura Amelia
GRACJA - Krosno
5 (+1)
1
5
1
8.
Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
Bednarz Gabriel
Miś Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
2, 1
2, 1
2
9.
Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
GASIEK - Rzeszów
Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
Kazieczko Dawid
Olszewska Melani
GASIEK - Rzeszów
0
0
2
10.
Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Kosik Jan
Olszewska Aneta
Kosik Jan
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
0
0
2
11.
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
Kowalski Kuba
Wilk Aleksandra
GALA - Mielec
2
2
2
12.
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
Wiercioch Jakub
Wiercioch Urszula
AKSEL - Rzeszów
1, 1
1, 1
2
13.
Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
Woźniak Piotr
Kałamarz Izabela
4, 4
4, 4
2
14.
Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
Ziółkowski Jakub
Cielecka Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
0, 0
0, 0
2
15.
Yevstifeikin Dmytro
Voroniak Solomiia
STARLIGHT
(Ukraina)
Yevstifeikin Dmytro
Voroniak Solomiia
Yevstifeikin Dmytro
Voroniak Solomiia
STARLIGHT
(Ukraina)
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
Stachura Łukasz
Dudek Hanna
GRACJA - Krosno
4 (+1)
1
4
1
2.
Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Saj Karolina
Noga Mateusz
Saj Karolina
GALA - Mielec
2 (+1)
1
2
2
3.
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
Kulczyk Antoni
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
1 (+1)
1
1
3
4.
Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
Kłusek Wiktor
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
3 (+1)
1
3
4
5.
Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
Rybka Jakub
Bździkot Nina
Rybka Jakub
Bździkot Nina
GALA - Mielec
0
0
5
6.
Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Grata Nikodem
Lato Natalia
Grata Nikodem
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
0
0
6
7.
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
Staśko Gabriel
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
1
1
7
8.
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
0
0
8
9.
Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
GASIEK - Rzeszów
Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
Palczewski Tymoteusz
Lech Karolina
GASIEK - Rzeszów
0
0
9
10.
Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
2
2
10
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jankowski Maciej
Paruch Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Maciej
Paruch Alicja
Jankowski Maciej
Paruch Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
1, 1 (+1)
1
1, 1
1
2.
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
Lebioda Maciej
Wach Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
1 (+1)
1
1
1
3.
Jankowski Jan
Paruch Daria
SAMBA - Tarnobrzeg
Jankowski Jan
Paruch Daria
Jankowski Jan
Paruch Daria
SAMBA - Tarnobrzeg
1, 1
1, 1
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
Lech Krystian
Szwagiel Oliwia
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
1
2.
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
Partyka Piotr
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5 (+1)
1
5
1
3.
Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Kędzior Weronika
Baran Michał
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
2
4.
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
Kukulski Maciej
Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
3 (+1)
1
3
2
5.
Dziki Wojciech
Kania Amelia
TAKT - Jarosław
Dziki Wojciech
Kania Amelia
Dziki Wojciech
Kania Amelia
TAKT - Jarosław
1
1
3
6.
Sikorski Jakub
Mularz Julia
TAKT - Jarosław
Sikorski Jakub
Mularz Julia
Sikorski Jakub
Mularz Julia
TAKT - Jarosław
0
0
3
7.
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
Stanisz Dominc
Mikoś Emilia
PODKARPACIE - Jasło
0
0
3
BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, próba parkietu 10.45-11.30, start: 11.45
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
22
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
Antkiewicz Oskar
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
1 (+1)
1
1
1
2.
Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
Bernaciak Bartosz
Płaza Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
1
3.
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
AXIS - Nowy Sącz
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
Buchowicz Bartosz
Struk Weronika
AXIS - Nowy Sącz
2 (+1)
1
2
1
4.
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
1, 4 (+1)
1
1, 4
1
5.
Inglot Kacper
Lotycz Milena
TAKT - Jarosław
Inglot Kacper
Lotycz Milena
Inglot Kacper
Lotycz Milena
TAKT - Jarosław
5 (+1)
1
5
1
6.
Maziarz Dawid
Czech Zofia
PODKARPACIE - Jasło
Maziarz Dawid
Czech Zofia
Maziarz Dawid
Czech Zofia
PODKARPACIE - Jasło
4 (+1)
1
4
1
7.
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
Pacławski Kamil
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
1
8.
Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
1
9.
Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Ptak Julia
Suda Przemysław
Ptak Julia
KLASA - Tarnów
5 (+1)
1
5
1
10.
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
1
11.
Wiercioch Wojciech
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Wiercioch Wojciech
Buczek Katarzyna
Wiercioch Wojciech
Buczek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
2, 1 (+1)
1
2, 1
1
12.
Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Łysak Paweł
Włoch Alicja
Łysak Paweł
Włoch Alicja
KICK - Kielce
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
1
13.
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
Drabik Wiktor
Landa Gabriela
TAKT - Jarosław
0
0
2
14.
Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
Jarkowski Oskar
Zimnicka Wiktoria
SAMBA - Tarnobrzeg
0, 0
0, 0
2
15.
Kapała Michał
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Kapała Michał
Mach Julia
Kapała Michał
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
0
0
2
16.
Lalak Adam
Ćwik Martina
TAKT - Jarosław
Lalak Adam
Ćwik Martina
Lalak Adam
Ćwik Martina
TAKT - Jarosław
1
1
2
17.
Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Majewski Oskar
Borek Zofia
Majewski Oskar
Borek Zofia
ELIDA - Mielec
4, 4
4, 4
2
18.
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
Maziarz Dominik
Zduńska Maja
ELIDA - Mielec
1, 1
1, 1
2
19.
Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
ELIDA - Mielec
Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
Samuś Mikołaj
Ziółkowska Maja
ELIDA - Mielec
1, 1
1, 1
2
20.
Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
Witek Piotr
Jer Weronika
Witek Piotr
Jer Weronika
ELIDA - Mielec
3, 3
3, 3
2
21.
Łabno Wojciech
Łabno Aleksandra
KLASA - Tarnów
Łabno Wojciech
Łabno Aleksandra
Łabno Wojciech
Łabno Aleksandra
KLASA - Tarnów
0
0
2
22.
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
0
0
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Krasoń Karol Kamil
Wiater Izabela
Krasoń Karol Kamil
Wiater Izabela
Krasoń Karol Kamil
Wiater Izabela
3 (+1)
1
3
1
2.
Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
Latawiec Maciej
Sidor Julia
Latawiec Maciej
Sidor Julia
GALA - Mielec
4 (+1)
1
4
1
3.
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
5 (+1)
1
5
1
4.
Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Magiera Julia
Budzik Tomasz
Magiera Julia
SzT eMiKa - Tarnów
5 (+1)
1
5
2
5.
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
Frączek Iwo
Łyszczarz Anna
GASIEK - Rzeszów
4 (+1)
1
4
2
6.
Leniar Szymon
Kazak Martyna
GASIEK - Rzeszów
Leniar Szymon
Kazak Martyna
Leniar Szymon
Kazak Martyna
GASIEK - Rzeszów
1 (+1)
1
1
2
7.
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
0
0
3
8.
Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
Bugno Adam
Lisowiec Julia
Bugno Adam
Lisowiec Julia
PODKARPACIE - Jasło
2
2
3
9.
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
Bukowski Michał
Zakrzewska Aleksandra
GRACJA - Krosno
1
1
3
10.
Misior Patryk
Skubida Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Skubida Wiktoria
Misior Patryk
Skubida Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
3
3
3
11.
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
0
0
3
12.
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
Sierak Michał
Zachara Aleksandra
4
4
3
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
C (+1)
1
C
1
2.
Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
4 (+1)
1
4
2
3.
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
6 (+1)
1
6
3
4.
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
1 (+1)
1
1
4
5.
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
2
2
5
6.
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
0
0
6
7.
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
7
8.
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
0
0
8
9.
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
Olszański Oskar
Dąbek Katarzyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1
1
9
10.
Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
3
3
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
Szyjka Igor
Żaba Karolina
Szyjka Igor
Żaba Karolina
SUKCES - Jaworzno
C (+1)
1
C
1
2.
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
Nikiel Jakub
Nykiel Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
1 (+1)
1
1
2
3.
Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Put Gabriela
Stal Kacper
Put Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
5 (+1)
1
5
3
4.
Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
6 (+1)
1
6
4
5.
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
Hamzayev Elwin
Markiewicz Wiktoria
5
5
5
6.
Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Kuc Dawid
Gawor Jowita
Kuc Dawid
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
1
1
6
7.
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
Kłoda Kacper
Bara Oliwia
GALA - Mielec
0
0
7
8.
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
Konczewski Kacper
Jemioła Antonina Mira
GASIEK - Rzeszów
1
1
8
9.
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
9
10.
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
1
1
10
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
7 (+1)
1
7
1
2.
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
2 (+1)
1
2
2
3.
Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
C (+1)
1
C
3
4.
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
5 (+1)
1
5
4
5.
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
4 (+1)
1
4
5
6.
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha Adam
Dudek Wiktoria
7
7
6
7.
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
6
6
7
8.
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
1
1
8
9.
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
0
0
9
10.
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
9
11.
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
4
4
11
12.
Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
12
13.
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
1
1
13
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
Nestor Kacper
Tondera Angelika
Nestor Kacper
Tondera Angelika
AKSEL - Rzeszów
4 (+1)
1
4
1
2.
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
C (+1)
1
C
2
3.
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
3
4.
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
4 (+1)
1
4
4
5.
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
5 (+1)
1
5
5
6.
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
6
7.
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
Starnawski Piotr
Flis Gabriela
0
0
7
8.
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha Adam
Dudek Wiktoria
Socha Adam
Dudek Wiktoria
1
1
8
9.
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
Górski Jan
Gałązka Katarzyna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
1
1
9
10.
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
Kijowski Cezary
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
4
4
9
11.
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
Jakubowski Mikołaj
Sikora Natalia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
1
1
11
12.
Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Miara Kacper
Korpal Agata
Miara Kacper
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1
1
11
13.
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
Brożyna Kamil
Krasoń Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
13
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
Brocławik Damian
Dobrowolska Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
1
2.
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
3 (+1)
1
3
2
3.
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
5
5
3
4.
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
Stobiecki Bartosz
Jaśkaniec Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
1
1
4
5.
Mitał Miłosz
Paściak Kinga
Mitał Miłosz
Paściak Kinga
Mitał Miłosz
Paściak Kinga
2
2
5
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
1
2.
Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
2
3.
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
0
0
3
4.
Południak Jakub
Bialic Karolina
Południak Jakub
Bialic Karolina
Południak Jakub
Bialic Karolina
3
3
4
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
Grata Bartłomiej
Kornafel Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
1
2.
Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Sarna Jakub
Kowalska Maja
Sarna Jakub
Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
2
3.
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
Frącz Daniel
Galos Jadwiga
AKSEL - Rzeszów
0
0
3
4.
Południak Jakub
Bialic Karolina
Południak Jakub
Bialic Karolina
Południak Jakub
Bialic Karolina
3
3
4
BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, próba parkietu 14.45-15.15, start: 15.30
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
Pieklak Paweł
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
5 (+1)
1
5
1
2.
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
Mądry Wiktor
Rzeźnik Anita
GALA - Mielec
3 (+1)
1
3
2
3.
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
Świerczek Sebastian
Nowicka Weronika
THOMAS DANCE - Kraków
5 (+1)
1
5
3
4.
Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
5 (+1)
1
5
4
5.
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
Kuźniar Igor
Pasterz Emilia
GASIEK - Rzeszów
0
0
5
6.
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
Sekuła Kacper
Sitarz Emilia
0
0
7
7.
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
Błaszczyszyn Karol
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
3
3
8
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Fus Filip
Januszewska Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Fus Filip
Januszewska Kornelia
Fus Filip
Januszewska Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
3 (+1)
1
3
1
2.
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
Szcześniak Bartłomiej
Tara Emilia
GALA - Mielec
2 (+1)
1
2
2
3.
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
Pliszka Miłosz
Woźniak Emilia
JUST DANCE - Stalowa Wola
2 (+1)
1
2
3
4.
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
Gołąb Bartosz
Pawełek Patrycja
TAKT - Jarosław
1 (+1)
1
1
4
5.
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
Chruściel Mateusz
Kłosowska Kornelia
KLASA - Tarnów
3
3
5
6.
Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Kuras Karol
Kural Amelia
Kuras Karol
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
4
4
6
7.
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
Burghardt Norbert
Zielińska Zuzanna
GALA - Mielec
0
0
7
8.
Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
Bienia Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
0
0
8
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
16
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
Skuba Gabriel
Żak Marta
Skuba Gabriel
Żak Marta
AKSEL - Rzeszów
D (+1)
1
D
1
2.
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
Goch Łukasz
Rożniata Karolina
STTS Kraków
D (+1)
1
D
2
3.
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
Bożek Bartosz
Krasoń Anna
SAMBA - Tarnobrzeg
D (+1)
1
D
3
4.
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
Kopeć Wojciech
Szeląg Zuzanna
6 (+1)
1
6
4
5.
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
Kazura Krystian
Pobidyńska Martyna
3 (+1)
1
3
5
6.
Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik Hubert
Małys Magda
Wójcik Hubert
Małys Magda
MAGIC-DANCE - Lublin
1 (+1)
1
1
6
7.
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
Leszczyński Patryk
Kiełsznia Angelika
BALLROOM - Lublin
1
1
7
8.
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
Wiernio Oskar
Dąbek Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
2
2
8
9.
Gętkowski Mateusz
Franus Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Franus Emilia
Gętkowski Mateusz
Franus Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
5
5
9
10.
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
Harłacz Jakub
Stochła Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
6
6
10
11.
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
Jaśkiewicz Krzysztof
Mytkoś Oliwia
KLASA - Tarnów
6
6
11
12.
Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
Garko Kamil
Grucela Maja
Garko Kamil
Grucela Maja
AKSEL - Rzeszów
0
0
12
13.
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
Boda Kamil
Pańczyk Natalia
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
13
14.
Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Sitarz Karol
Czub Weronika
Sitarz Karol
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
4
4
13
15.
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
Dybaś Dominik
Wężowicz Wiktoria
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
15
16.
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
Gierczak Oliwier
Ogonowska Amanda
0
0
15
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
C (+1)
1
C
1
2.
Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
1 (+1)
1
1
2
3.
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
2
2
3
4.
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
0
0
4
5.
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
0
0
5
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
4 (+1)
1
4
1
2.
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
4 (+1)
1
4
2
3.
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
2 (+1)
1
2
3
4.
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
Płaneta Jakub
Dziemidowicz Zuzanna Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
5
5
4
5.
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
Niedźwiedź Jakub
Martowicz Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1
1
5
6.
Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
Nenutil Maciej
Buś Dominika
Nenutil Maciej
Buś Dominika
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
6
7.
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
Stadnik Kacper
Sabat Oliwia
TAKT - Jarosław
1
1
7
12-13 (Junior 1) Open ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
2.
Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Starlight
(Ukraina)
Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Starlight
(Ukraina)
12-13 (Junior 1) Open LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
2.
Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Starlight
(Ukraina)
Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Dovhyy Serhiy
Shevchuk Anna
Starlight
(Ukraina)
14-15 (Junior 2) Open ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
14-15 (Junior 2) Open LA PREMIUM
0
BLOK 4, rejestracja 17.15-17.45, próba parkietu 17.30-18.15, start: 18.30
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
7 (+1)
1
7
1
2.
Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
4 (+1)
1
4
2
3.
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
2 (+1)
1
2
3
4.
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
1
1
4
5.
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
2
2
5
6.
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
6
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
Palak Tymoteusz
Szymczak Natalia
ZAMEK - Lublin
B (+1)
1
B
1
2.
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
Łyszczarz Bartosz
Skóra Martyna
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
5 (+1)
1
5
2
3.
Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Bury Jakub
Kamińska Paula
Bury Jakub
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
B (+1)
1
B
3
4.
Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
Rybka Konrad
Sosińska Julia
Rybka Konrad
Sosińska Julia
GALA - Mielec
5 (+1)
1
5
4
5.
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
Włoch Mikołaj
Kosińska Katarzyna
1
1
5
6.
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
Żuczek Oskar
Mądry Emilia
GALA - Mielec
2
2
6
7.
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
Gorla Piotr
Chłopek Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
7
8.
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
Gniewek Bartosz
Lubińska Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
0
0
8
9.
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
Dziadosz Kacper
Farbaniec Emilia
0
0
9
10.
Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
Sohling Norbert
Cygan Kinga
Sohling Norbert
Cygan Kinga
KLASA - Tarnów
0
0
10
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
5 (+1)
1
5
1
2.
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
Pobidyński Wiktor
Turczak Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4 (+1)
1
4
2
3.
Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
8 (+1)
1
8
3
4.
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
1 (+1)
1
1
4
5.
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna
INFINITY - Kraków
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna
Banaszkiewicz Krzysztof
Napiórkowska Adrianna
INFINITY - Kraków
0
0
5
6.
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
Kaczmarski Kamil
Gronczewska Mira
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
6
7.
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
3
3
7
8.
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5
5
8
9.
Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
1
1
9
10.
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
Łygas Jakub
Drabik Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
0
0
9
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
Matuszek Grzegorz
Indyk Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
1
2.
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
6 (+1)
1
6
2
3.
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
Samborski Michał
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
5 (+1)
1
5
3
4.
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
ELIDA - Mielec
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
Grabas Patryk
Dudek Wioletta
ELIDA - Mielec
1 (+1)
1
1
4
5.
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
Cisiński Krystian
Brzezińska Aleksandra
ELIDA - Mielec
5
5
5
6.
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
Urbański Robert
Oczkowska Urszula
CENTRUM TAŃCA - Radom
7
7
6
7.
Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
2
2
7
8.
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
Laskowski Michał
Wadowska Magdalena
LIDER - Lublin
9
9
7
9.
Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
0
0
9
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
Ciurko Hubert
Preisner Jagienka
AKSEL - Rzeszów
12 (+1)
1
12
1
2.
Nowak Marcel
Bielecka Paulina
Nowak Marcel
Bielecka Paulina
Nowak Marcel
Bielecka Paulina
10 (+1)
1
10
2
3.
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
9 (+1)
1
9
3
4.
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
Misiak Mateusz
Lampart Sandra
GALA - Mielec
4
4
4
5.
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
1
1
5
6.
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
Juszczyk Kajetan
Chwajta Gabriela
GASIEK - Rzeszów
0
0
6
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
Jurek Oskar
Dobranowska Dominika
9 (+1)
1
9
1
2.
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
Mazur Jakub
Janiga Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
7 (+1)
1
7
2
3.
Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
STARLIGHT
(Ukraina)
Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
STARLIGHT
(Ukraina)
3
4.
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
4
5.
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
7
7
5
6.
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
Skalski Paweł Olaf
Krytak Małgorzata
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
0
0
6
16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Micał Kamil
Pitera Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Micał Kamil
Pitera Gabriela
Micał Kamil
Pitera Gabriela
GASIEK - Rzeszów
2.
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
Orzechowski Filip
Wołowiec Gabriela
GASIEK - Rzeszów
16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
Tama Mikołaj
Kuląg Marta
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
0
0
1
2.
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
Dudzik Oliwer
Kraska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
0
0
2
3.
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
Głogowski Piotr
Płaza Wioletta
CENTRUM TAŃCA - Radom
0
0
3
4.
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
Abramov Aleksandr
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
5.
Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
STARLIGHT
(Ukraina)
Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
Melnichuk Vladislav
Podzizey Mariya
STARLIGHT
(Ukraina)