Logowanie
Grand Prix Środy Wlkp.
2017-01-14 ŚRODA WLKP., BELLCANTO - Poznań
UWAGA
Rejestracja par została przedłużona do piątku 13 01 2017 do godziny 12.00. Zapraszamy spóźnialskich :)
BLOK 1, rejestracja 9.30-10.30, próba parkietu 9.30-10.30, start: 11.00
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
KTT Dziupla - Poznań
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
KTT Dziupla - Poznań
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
0
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla - Poznań
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
ASTRA - Szczecin
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
Mosiejczuk Hubert
Kobylińska Agata
ASTRA - Szczecin
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
KTT Dziupla - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
KTT Dziupla - Poznań
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
KTT Dziupla - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
KTT Dziupla - Poznań
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
BLOK 2, rejestracja 12.30-13.30, próba parkietu 12.30-13.30, start: 14.00
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM
0
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kamczyc Filip
Adamska Maria
Kamczyc Filip
Adamska Maria
Kamczyc Filip
Adamska Maria
2.
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
Kamczyc Mateusz
Stachowiak Amelia
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM
0
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
2.
Politański Waldemar
Cooper Joanna
Politański Waldemar
Cooper Joanna
Politański Waldemar
Cooper Joanna
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
BLOK 3, rejestracja 16.30-17.30, próba parkietu 16.30-17.30, start: 18.00
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) A ST
0
16+ (Powyżej 15) A LA
0