Logowanie
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
2017-03-25 WARSZAWA,
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 11.30-12.45, próba parkietu 11.30-12.30, start: 13.00
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
CLASSIC - Warszawa
Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
Szczepaniak Jakub
Trybuła Maja
CLASSIC - Warszawa
3 (+1)
1
3
1
2.
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
Szymczyk Mikołaj
Bogus Maja
FAST-STEP Warszawa
2 (+1)
1
2
1
3.
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov Victor
Romaniuk Julia
Lynov Victor
Romaniuk Julia
2 (+1)
1
2
2
4.
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
MAKO - Sulejówek
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
Szor Hubert
Rozbicka Zuzanna
MAKO - Sulejówek
5 (+1)
1
5
2
5.
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
START - Płońsk
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
Dzięgielewski Cyprian
Więcławska Anna
START - Płońsk
1
1
3
6.
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki Filip
Grabowska Barbara
Małecki Filip
Grabowska Barbara
1
1
3
7.
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
Rosiak Maksymilian Mateusz
Wierzchowska Agata
START - Płońsk
0
0
3
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
Hass Bartosz
Bilińska Nikola
START - Płońsk
2 (+1)
1
2
1
2.
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
Jędraszczak Wiktor
Raźna Natalia
START - Płońsk
1 (+1)
1
1
2
3.
Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
Bortniczuk Antoni
Lewandowska Anastazja
0
0
3
4.
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
Świątkiewicz Paweł
Nasiłowska Anna
1
1
4
12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
DUET - Warszawa
Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
Borowy Maksymilian
Jastrzębska Zuzanna
DUET - Warszawa
3 (+1)
1
3
1
2.
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
Rejmer Bartłomiej
Zarychta Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
7 (+1)
1
7
2
3.
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
Grabski Jakub
Kleczkowska Izabela
0
0
3
4.
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
6
6
3
5.
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
Borowski Kajetan
Bernacka Aleksandra
-2 (-1)
-1
-2
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
3 (+1)
1
3
1
2.
Boś Jan
Brejnak Maja
Boś Jan
Brejnak Maja
Boś Jan
Brejnak Maja
2 (+1)
1
2
2
3.
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
Ungert Jakub
Koziej Patrycja
TAKT - Chełm
3
3
3
4.
Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
Makowski Mikołaj
Raszkowska Dominika
FAST-STEP Warszawa
5
5
4
5.
Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
Boguszewski Adrian
Rachwał Julia
0
0
5
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
Janczarek Karol
Klimczewska Zofia
START - Płońsk
4 (+1)
1
4
1
2.
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
Bogusz Kamil
Zowczak Gabriela
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
6 (+1)
1
6
2
3.
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith Oliver
Marchewka Izabela
Smith Oliver
Marchewka Izabela
0
0
3
4.
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
Paterek Kacper
Wyszyńska Klaudia
0
0
4
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
6
WA, Q, CCC, J
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
Baczyński Jan
Wrzesińska Karolina
EMOTION - Góra Kalwaria
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
2.
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
Koniecko Adrian
Koniecko Wiktoria
1, 1 (+1)
1
1, 1
1
3.
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
Zgutka Bartłomiej
Zgutka Agata
FAST-STEP Warszawa
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
4.
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
Rogoziński Jakub
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
1, 1
1, 1
2
5.
Skrzypczuk Szymon
Parzonka Wiktoria
Skrzypczuk Szymon
Parzonka Wiktoria
Skrzypczuk Szymon
Parzonka Wiktoria
0, 0
0, 0
2
6.
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
Wieczorek Jerzy
Czapska Wiktoria
FAST-STEP Warszawa
1, 1
1, 1
2
BLOK 2, rejestracja 14.00-15.15, próba parkietu 14.00-15.00, start: 15.30
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
7 (+1)
1
7
1
2.
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk Filip
Maj Alicja
4 (+1)
1
4
2
3.
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
JEDYNKA - Łódź
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
JEDYNKA - Łódź
7 (+1)
1
7
3
4.
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
4 (+1)
1
4
4
5.
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
5
6.
Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
Siedlecki Damian
Adamska Julia
Siedlecki Damian
Adamska Julia
START - Płońsk
1
1
6
7.
Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
Pałac Jakub
Gizińska Julia
Pałac Jakub
Gizińska Julia
START - Płońsk
0
0
7
8.
Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
Radwański Michał
Olszewska Dominika
Radwański Michał
Olszewska Dominika
START - Płońsk
0
0
8
9.
Pawlik Kacper
Wołos Anna
Pawlik Kacper
Wołos Anna
Pawlik Kacper
Wołos Anna
2
2
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
JEDYNKA - Łódź
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
Mielnicki Marcin
Janaszczyk Maja
JEDYNKA - Łódź
7 (+1)
1
7
1
2.
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk Filip
Maj Alicja
Stańczuk Filip
Maj Alicja
4 (+1)
1
4
2
3.
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
Dmowski Hubert
Zawadka Julia
0
0
3
4.
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
Bilski Filip
Biesiekierska Karolina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
4
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
2 (+1)
1
2
1
2.
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
Wawrzusiszyn Dominik
Truszkowska Gabriela
5 (+1)
1
5
2
3.
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
8 (+1)
1
8
3
4.
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
Citko Dawid
Tworkowska Angelika
KADRYL - Białystok
8
8
4
5.
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
0
0
5
6.
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
6
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
Hałaj Seweryn
Paralusz Roksana
RYTM - Chełm
8 (+1)
1
8
1
2.
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
Urbański Jakub
Urbańska Paulina
CENTRUM TAŃCA - Radom
3 (+1)
1
3
2
3.
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
Jędrzejczak Bartosz
Sołowiej Katarzyna
1 (+1)
1
1
3
4.
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
Frankowski Rafał
Magdziarz Zofia
0
0
4
5.
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
Królikowski-Różycki Kamil
Królikowska-Różycka Kasja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
5
6.
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
Winiarek Tomasz
Grzybowska Weronika
0
0
6
14-15 (Junior 2) G KOMB 4T PREMIUM
5
WA, Q, CCC, J
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
Kuraś Jakub
Banasiak Daria
JEDYNKA - Łódź
3 (+1)
1
3
1
2.
Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
Skutnik Marcel
Dąbrowska Wiktoria
2 (+1)
1
2
2
3.
Sobczyński Bartosz
Roman Patrycja
START - Płońsk
Sobczyński Bartosz
Roman Patrycja
Sobczyński Bartosz
Roman Patrycja
START - Płońsk
2 (+1)
1
2
2
4.
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
Długoszek Kamil
Krysa Aleksandra
BALLROOM - Lublin
1
1
3
5.
Gołosz Michał
Kuźdub Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Gołosz Michał
Kuźdub Julia
Gołosz Michał
Kuźdub Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
-1
-1
3
BLOK 3, rejestracja 17.00-17.45, próba parkietu 17.00-17.30, start: 18.00
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
Czechowicz Szymon
Paczosa Kornelia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
5 (+1)
1
5
1
2.
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
3 (+1)
1
3
2
3.
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
11 (+1)
1
11
3
4.
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
2 (+1)
1
2
4
5.
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
Godlewski Wiktor
Pospieszyńska Alicja
START - Płońsk
0
0
5
6.
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
3
3
6
7.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
1
1
7
8.
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
Kurzac Bartłomiej
Radzińska Katarzyna
DUET - Warszawa
-2
-2
8
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
Pogorzelski Piotr
Cuber Gabriela
FAST-STEP Warszawa
1 (+1)
1
1
1
2.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
Kleczaj Kacper
Kulińska Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
5 (+1)
1
5
2
3.
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
Stopyra Hubert
Martyna Nikola
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
B (+1)
1
B
3
4.
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
Ziętkowski Kacper
Sawicka Julia
1
1
4
5.
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
Bałys Szymon
Kwiecień Aleksandra
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
5
6.
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
Pikuła Cezary
Antoniewicz Aleksandra
0
0
6
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
7 (+1)
1
7
1
2.
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
Szyszka Michał
Szyszka Magdalena
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3 (+1)
1
3
2
3.
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
8 (+1)
1
8
3
4.
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
5 (+1)
1
5
4
5.
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
5
6.
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
7
7
6
7.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
1
1
7
8.
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
0
0
8
9.
Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
0
0
9
10.
Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
INFINITY - Kraków
Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
Grzybowski Marek
Kanas Aleksandra
INFINITY - Kraków
0
0
10
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szuba Michał
Gmochowska-Kornelak Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Szuba Michał
Gmochowska-Kornelak Justyna
Szuba Michał
Gmochowska-Kornelak Justyna
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
9 (+1)
1
9
1
2.
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
Matykiewicz Zbyszko
Antos Natalia
7 (+1)
1
7
2
3.
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
Kucharczyk Patryk
Miernik Natalia Wiktoria
6 (+1)
1
6
3
4.
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
7 (+1)
1
7
4
5.
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
Dermanowski Wiktor
Modzelewska Aneta
9 (+1)
1
9
5
6.
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
Gazda Janusz
Broniecka Natalia
LIDER - Lublin
1
1
6
7.
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
Kuczyński Filip
Janczewska Julia
2
2
7
8.
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
Jaworski Jakub
Wrzesień Daria
CENTRUM TAŃCA - Radom
4
4
8
9.
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
Jurczyk Krzysztof
Oniszk Kamila
7
7
8
10.
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3
3
10
11.
Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
Dominiczak Bartosz
Piekut Monika
0
0
11
12.
Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bilski Kamil
Wilk Joanna
Bilski Kamil
Wilk Joanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
0
0
12
13.
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
Wolf Gabriel
Redlicka Edyta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
13
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
3 (+1)
1
3
1
2.
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
2 (+1)
1
2
2
3.
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
Maliszewski Jakub
Cybulska Monika
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
0
0
3
4.
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
Szymański Bartłomiej
Kuśmierz Barbara
7
7
4
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
Kacprzak Kacper
Salamaga Julia
CENTRUM TAŃCA - Radom
10 (+1)
1
10
1
2.
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
Gapiński Dominik
Brodacka Ola
2 (+1)
1
2
2
3.
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
Gąsiorek Patryk
Zinkiewicz Julia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
3 (+1)
1
3
3
4.
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
Brodacki Bartek
Krupa Julia
6 (+1)
1
6
4
5.
Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
Czarnecki Przemysław
Olczyk Weronika
1 (+1)
1
1
5
6.
Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
Cabaj Szymon
Nasalska Izabela
4
4
6
7.
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
Rembelski Jakub
Bala Oliwia
1
1
7
8.
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
Zbucki Patryk
Chalimoniuk Dominika
1
1
8
9.
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
Pałaszewski Rafał
Kowalska Paulina
6
6
9
10.
Całka Dominik
Banasik Iga
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Całka Dominik
Banasik Iga
Całka Dominik
Banasik Iga
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
2
2
10
11.
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
Józefowicz Daniel
Intrys Joanna
0
0
11