Logowanie
XXII Turniej Tańca Towarzyskiego „SREBRNE PANTOFELKI”
2016-11-05 PRZEŹMIEROWO,
Plik z wynikami
UWAGA
ZMIANY W PROGRAMIE!!!!!
BLOK 1, rejestracja 9:30 - 10:30, próba parkietu 10:30 - 11:00, start: 11:00
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2, 3 (+1)
1
2, 3
1
2.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
Kotowski Piotr
Wełnic Daria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
3.
Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
Kownacka Joanna
Mandziuk Antoni
FANTAZJA - Skwierzyna
2, 1 (+1)
1
2, 1
1
4.
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
3 (+1)
1
3
1
5.
Gwardzik Maksymilian
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gwardzik Maksymilian
Śliwińska Eryka
Gwardzik Maksymilian
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
0
0
2
6.
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
Malinowski Maksymilian
Wójkiewicz Amelia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0, 0
0, 0
2
7.
Neumann Kajetan
Zając Nikola
POEZJA - Kościan
Neumann Kajetan
Zając Nikola
Neumann Kajetan
Zając Nikola
POEZJA - Kościan
0, 0
0, 0
2
8.
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
Ering Rafał
Łysiak Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
4, 4 (-1)
-1
4, 4
9.
Heleniak Kacper
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Heleniak Kacper
Kałużna Hania
Heleniak Kacper
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
1, 1 (-1)
-1
1, 1
10.
Kaźmierowski Adrian
Koza Natalia
Kaźmierowski Adrian
Koza Natalia
Kaźmierowski Adrian
Koza Natalia
-2
-2
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
Karasiak Piotr
Fuks Aleksandra Weronika
ESKADRA - Pabianice
5 (+1)
1
5
1
2.
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
3 (+1)
1
3
2
3.
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
5 (+1)
1
5
2
4.
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
Michalski Stanisław
Misiewicz Joanna
LORENZO - Gaj Mały
2
2
3
5.
Tafelski Bruno
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Tafelski Bruno
Beze Nicola
Tafelski Bruno
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
2
2
3
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
LATINA - Wolsztyn
Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
Duszyński Aleksander
Drzymała Maria
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
1
2.
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
Sawukinas Kacper
Manyś Nicole
FILEMON - Szamotuły
4, 4 (+1)
1
4, 4
1
3.
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
Sobecki Emil
Śliwińska Martyna
LATINA - Wolsztyn
2 (+1)
1
2
1
4.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
5.
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
Włodarczyk Łukasz
Wita Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
2 (+1)
1
2
1
6.
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
Żok Oliwier
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
3, 1 (+1)
1
3, 1
1
7.
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
Biniak Jakub
Pittner Oliwia
FILEMON - Szamotuły
1, 1
1, 1
2
8.
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
0
0
2
9.
Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
LATINA - Wolsztyn
Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
Mleczak Maciej
Augustyniak Maja
LATINA - Wolsztyn
0
0
2
10.
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
FANTOM - Głogów
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
Kulik Jakub
Smuk Zuzanna
FANTOM - Głogów
1, 1
1, 1
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
Tarwacki Kacper
Jabłońska Michalina
5 (+1)
1
5
1
2.
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
Zielinski Jan
Jóźwiak Alicja
F (+1)
1
F
1
3.
Kossiński Cezary Przemysław
Pawlak Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kossiński Cezary Przemysław
Pawlak Nadia
Kossiński Cezary Przemysław
Pawlak Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3 (+1)
1
3
2
4.
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
Kowalski Łukasz
Ratajszczak Marianna
5 (+1)
1
5
2
5.
Kubski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kubski Jakub
Wilde Amelia
Kubski Jakub
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3 (+1)
1
3
2
6.
Kotz Jan
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kotz Jan
Malinowska Natalia
Kotz Jan
Malinowska Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
3
7.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
Kozłowski Jędrzej
Przepłata Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
4
4
3
8.
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
Pażucha Adam
Wojtkiewicz Antonina
0
0
3
9.
Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
Raś Mikołaj
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
2
2
3
10.
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
3
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
Bilski Kajetan
Koczkodaj Natalia
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
1
2.
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
Hładyszewski Szymon
Śliwka Julia
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
2
3.
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
Kościelniak Eryk
Baszak Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
5 (+1)
1
5
3
4.
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
Musiałowicz Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2 (+1)
1
2
4
5.
Przeździk Sebastian
Zawadzińska Aleksandra
FAN - Toruń
Przeździk Sebastian
Zawadzińska Aleksandra
Przeździk Sebastian
Zawadzińska Aleksandra
FAN - Toruń
0
0
5
6.
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
Burdziuk Olaf
Bagrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
3
3
6
7.
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
0
0
7
8.
Wajda Jakub
Machowska Maja
FAN - Toruń
Wajda Jakub
Machowska Maja
Wajda Jakub
Machowska Maja
FAN - Toruń
0
0
8
9.
Szperka Tomasz
Lunk Laura
Szperka Tomasz
Lunk Laura
Szperka Tomasz
Lunk Laura
0
0
9
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Duda Karol
Moder Wiktoria
Duda Karol
Moder Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
3, 3 (+1)
1
3, 3
1
2.
Michalski Jakub
Kurowska Łucja
FILEMON - Szamotuły
Michalski Jakub
Kurowska Łucja
Michalski Jakub
Kurowska Łucja
FILEMON - Szamotuły
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
3.
Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
Nowak Jakub
Wojciechowska Julia
FILEMON - Szamotuły
2, 2 (+1)
1
2, 2
1
4.
Cyl Wojciech
Domagała Amelia
Cyl Wojciech
Domagała Amelia
Cyl Wojciech
Domagała Amelia
1, 1
1, 1
2
5.
Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
Pajchrowski Mikołaj
Wojtkiewicz Maria
0
0
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
5 (+1)
1
5
1
2.
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
Soboń Bartosz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
7 (+1)
1
7
1
3.
Gajdka Wiktor
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
Gajdka Wiktor
Sterniczuk Gabriela
Gajdka Wiktor
Sterniczuk Gabriela
ESKADRA - Pabianice
4 (+1)
1
4
2
4.
Nawrocki Filip
Paschke Julia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Nawrocki Filip
Paschke Julia
Nawrocki Filip
Paschke Julia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2 (+1)
1
2
2
5.
Kowalczyk Kacper
Marciniak Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kowalczyk Kacper
Marciniak Wiktoria
Kowalczyk Kacper
Marciniak Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
3
6.
Tafelski Laurent
Michalak Amelia
LORENZO - Gaj Mały
Tafelski Laurent
Michalak Amelia
Tafelski Laurent
Michalak Amelia
LORENZO - Gaj Mały
3
3
3
7.
Walczak Kacper
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Garstka Zuzanna
Walczak Kacper
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
0
0
3
8.
Wilk Tobiasz
Miężał Agata
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Miężał Agata
Wilk Tobiasz
Miężał Agata
LORENZO - Gaj Mały
3
3
3
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
Jaworski Adrian
Kilińska Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
7 (+1)
1
7
1
2.
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
3 (+1)
1
3
2
3.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
3
4.
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
Ewangelu Evangelos
Fedyk Aleksandra
ASTRA - Szczecin
D (+1)
1
D
4
5.
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
Igielski Bartłomiej
Marzec Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
5
6.
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
0
0
6
7.
Ratajski Dominik
Zawadzka Iga
ASTRA - Szczecin
Ratajski Dominik
Zawadzka Iga
Ratajski Dominik
Zawadzka Iga
ASTRA - Szczecin
0
0
7
8.
Pacześny Mateusz
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pacześny Mateusz
Urbaniak Joanna
Pacześny Mateusz
Urbaniak Joanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
1
1
8
9.
Fila Wojciech
Kolanowska Pola
Fila Wojciech
Kolanowska Pola
Fila Wojciech
Kolanowska Pola
1
1
9
10.
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
Ludwiczak Sebastian
Fischbock Inga
3
3
9
11.
Mikołajczak Adrian
Nowicka Dominika
Mikołajczak Adrian
Nowicka Dominika
Mikołajczak Adrian
Nowicka Dominika
0
0
9
12.
Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
FAN - Toruń
Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
Szymkowiak Dawid
Mikut Karolina
FAN - Toruń
5
5
BLOK 2, rejestracja 12:30 - 13:30, próba parkietu 13:30 - 14:00, start: 14:00
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
Chwiałkowski Filip
Skiba Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
1
2.
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
Sobieszek Sławomir
Chabros Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
D (+1)
1
D
2
3.
Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
Ludwiczak Oskar
Andrzejewska Wiktoria
5 (+1)
1
5
3
4.
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
4
5.
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
ASTRA - Szczecin
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
Hładyszewski Jakub
Michalonek Anna
ASTRA - Szczecin
0
0
5
6.
Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
Osadziński Michał
Staszak Nina
Osadziński Michał
Staszak Nina
GRACJA - Zielona Góra
0
0
6
7.
Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
Mańka Kajetan
Ceglarek Zuzanna
0
0
7
8.
Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
Słomka Łukasz
Ladra Patrycja
1
1
8
9.
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
0
0
9
10.
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
Miałkas Eryk
Drzymała Oliwia
LATINA - Wolsztyn
0
0
10
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
1 (+1)
1
1
1
2.
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
0
0
2
3.
Mirek Tomasz
Stefańska Ilona
Mirek Tomasz
Stefańska Ilona
Mirek Tomasz
Stefańska Ilona
1
1
3
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Politański Waldemar
Cooper Joanna
DANCE CENTER - Poznań
Politański Waldemar
Cooper Joanna
Politański Waldemar
Cooper Joanna
DANCE CENTER - Poznań
2 (+1)
1
2
1
2.
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
Urbaniak Mateusz
Niedośpiał Monika
1 (+1)
1
1
2
3.
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
0
0
3
4.
Mirek Tomasz
Stefańska Ilona
Mirek Tomasz
Stefańska Ilona
Mirek Tomasz
Stefańska Ilona
1
1
4
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
7 (+1)
1
7
1
2.
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
0
0
2
3.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
2
2
3
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jóźwiak Mateusz
Krzyczkowska Katarzyna
Jóźwiak Mateusz
Krzyczkowska Katarzyna
Jóźwiak Mateusz
Krzyczkowska Katarzyna
6 (+1)
1
6
1
2.
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
Dudziak Radosław
Falewicz Ewelina
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
4 (+1)
1
4
2
3.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
2
2
3
4.
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
Wilusz Dominik
Sadzka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
1
1
4
5.
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
0
0
5
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
9 (+1)
1
9
2
3.
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
9 (+1)
1
9
3
4.
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
9
9
4
5.
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
5
5
5
6.
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
6
7.
Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
7
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
Chudzia Michał
Szymkiewicz Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+1)
1
6
1
2.
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
2
3.
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
Krawczyk Kacper
Tomoń Julita
ALFA-ASTRA - Stargard
7 (+1)
1
7
3
4.
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
Ignaszewski Maxwell
Kicińska Dominika
MARGO - Leszno
8
8
4
5.
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
Szewczykowski Filip
Roszkowska Aleksandra
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
5
6.
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
2
2
6
7.
Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Gwadera Julia
Kloc Piotr
Gwadera Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
7
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
6 (+1)
1
6
1
2.
Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
2
3.
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
3
3
3
4.
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
3
3
4
5.
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
0
0
5
6.
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
8
8
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
Konczalski Miłosz
Ustianowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
1
2.
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
Jaskulski Michał
Rożek Aleksandra
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
2
3.
Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
Martin Jakub
Pluskota Olga
Martin Jakub
Pluskota Olga
ASTRA - Szczecin
1
1
3
4.
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
Barłóg Hubert
Lewandowska Marcelina
2
2
4
5.
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
Drożdżyński Tomasz
Kurowska Paulina
FILEMON - Szamotuły
0
0
5
6.
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
Gralak Mateusz
Skrzypczyńska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
6
6
BLOK 4, rejestracja 16:00 - 17:00, próba parkietu 17:00 - 17:30, start: 17:30
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
1
2.
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
2
3.
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
6 (+1)
1
6
3
4.
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
Raszyński Mateusz
Pilor Olga
4 (+1)
1
4
4
5.
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
2
2
5
6.
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
5
5
6
7.
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
2
2
7
8.
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
0
0
8
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
Mikulski Kamil
Karczewska-May Viktoria
DANCECLUB - Szczecin
3 (+1)
1
3
1
2.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
9 (+1)
1
9
2
3.
Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
Otorowski Adam
Antonów Karolina
Otorowski Adam
Antonów Karolina
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
3
4.
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
4
5.
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
Dyka Adrian
Pawłowska Joanna
FILEMON - Szamotuły
3 (+1)
1
3
5
6.
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
Hańczyk Łukasz
Roth Weronika
DANCE CENTER - Poznań
0
0
6
7.
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
0
0
7
8.
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
Kaczmarek Mikołaj
Ladra Roksana
5
5
8
9.
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski Alan
Kownacka Maria
Rogowski Alan
Kownacka Maria
3
3
9
10.
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
Rosłonkiewicz Mateusz
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
0
0
9
11.
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
Kuźlak Marcin
Kosicka Weronika
0
0
11
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
Piechota Konrad
Mysiorek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
7 (+1)
1
7
1
2.
Grzelczak Dawid
Kisztelińska Dominika
ESKADRA - Pabianice
Grzelczak Dawid
Kisztelińska Dominika
Grzelczak Dawid
Kisztelińska Dominika
ESKADRA - Pabianice
3 (+1)
1
3
2
3.
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
Markowiak Jakub
Kałuża Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
7 (+1)
1
7
3
4.
Jasiński Kamil
Urban Patrycja
Jasiński Kamil
Urban Patrycja
Jasiński Kamil
Urban Patrycja
7 (+1)
1
7
4
5.
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
10 (+1)
1
10
5
6.
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
5
5
6
7.
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
7
7
7
8.
Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
6
6
8
9.
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
2
2
9
10.
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
0
0
10
11.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
2
2
11
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak Karol
Stawna Klaudia
Mędak Karol
Stawna Klaudia
8 (+1)
1
8
1
2.
Tonder Łukasz
Bajon Magdalena
Tonder Łukasz
Bajon Magdalena
Tonder Łukasz
Bajon Magdalena
9 (+1)
1
9
2
3.
Jasiński Kamil
Urban Patrycja
Jasiński Kamil
Urban Patrycja
Jasiński Kamil
Urban Patrycja
7 (+1)
1
7
3
4.
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
Borkowski Robert
Grzelak Aleksandra
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
3 (+1)
1
3
4
5.
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
Stolarczyk Szymon
Pszczoła Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
7
7
5
6.
Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Krajka Olga
Kieresz Szymon
Krajka Olga
MARGO - Leszno
3
3
6
7.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
6
6
7
8.
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
7
7
7
9.
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
Bogacz Wojciech
Zawada Aleksandra
1
1
9
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
Sajdak Jerzy
Piętal Ola
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
1
2.
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
0
0
2
3.
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
3
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
9 (+1)
1
9
1
2.
Biały Tomasz
Szafran Weronika
Biały Tomasz
Szafran Weronika
Biały Tomasz
Szafran Weronika
12 (+1)
1
12
2
3.
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
Czaczkowski Kacper
Lemke Julita
FANTAZJA - Skwierzyna
3
3
3
4.
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
Słodownik Maciej
Kozinoga Klaudia
0
0
4
5.
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
Sak Mateusz
Brzezińska Zuzanna
ELITE DANCE - Szczecin
1
1
5
30+ (Senior 1) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
1
2.
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
1 (+1)
1
1
2
3.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
2 (+1)
1
2
3
4.
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
0
0
4
5.
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
0
0
5
6.
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
0
0
6
30+ (Senior 1) D LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
8 (+1)
1
8
1
2.
Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
1 (+1)
1
1
3
4.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
0
0
4
5.
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
0
0
5
6.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
0
0
6
7.
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
0
0
7
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
Sarafin Oliwer
Oleba Magdalena
ASTRA - Szczecin
9 (+1)
1
9
1
2.
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
3
4.
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
4
5.
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
5
5
5
6.
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
0
0
6
7.
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
0
0
7
8.
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
8
9.
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
CLASSIC - Warszawa
8
8
9
10.
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
1
1
10
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
Sierociński Wojciech
Cupak Kornelia
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
Grydziuszko Antoni
Noska Zuzanna
ROYAL DANCE - Szczecin
8 (+1)
1
8
2
3.
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
Kuźnik Damian
Olejnik Karolina
GRACJA - Zielona Góra
8 (+1)
1
8
3
4.
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
Tomczyk Łukasz
Parcheta Weronika
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
4
5.
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
Jaensch Tymoteusz
Kubiak Aleksandra
ASTRA - Szczecin
0
0
5
6.
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
Lipiński Daniel
Stępień Gabriela
ASTRA - Szczecin
0
0
6
7.
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
Lewandowski Gracjan
Orzechowska Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
0
0
7
8.
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
Ubych Marcel
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
0
0
8
9.
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
Piszczorowicz Dawid
Sobiech Weronika
DANCECLUB - Szczecin
5
5
9
10.
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
CLASSIC - Warszawa
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
Demianiuk Maciej
Łajca Maria
CLASSIC - Warszawa
2
2
10