Rejestracja / Próba parkietu godz. 13.00 – 13.45 Rozpoczęcie godz. 14.00
8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Demianiuk Jan Wierciszewska Aurelia CLASSIC - Warszawa | Demianiuk Jan Wierciszewska Aurelia | Demianiuk Jan | Wierciszewska Aurelia | CLASSIC - Warszawa | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Szuster Kacper Niezbecka Emilia BALANS - Lublin | Szuster Kacper Niezbecka Emilia | Szuster Kacper | Niezbecka Emilia | BALANS - Lublin | 0 | | 0 | | 2 |
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Nagrabski Michał Filińska Zofia
| Nagrabski Michał Filińska Zofia | Nagrabski Michał | Filińska Zofia | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Zyglarski Piotr Lato Weronika
| Zyglarski Piotr Lato Weronika | Zyglarski Piotr | Lato Weronika | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Jurczyk Krzysztof Oniszk Kamila
| Jurczyk Krzysztof Oniszk Kamila | Jurczyk Krzysztof | Oniszk Kamila | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Kluch Patryk Chocyk Wiktoria ZAMEK - Lublin | Kluch Patryk Chocyk Wiktoria | Kluch Patryk | Chocyk Wiktoria | ZAMEK - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Wyroślak Dariusz Oworuszko Dominika LIDER - Lublin | Wyroślak Dariusz Oworuszko Dominika | Wyroślak Dariusz | Oworuszko Dominika | LIDER - Lublin | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Loba Przemysław Aleksandra Ostalak STEP DANCE - Koluszki | Loba Przemysław Aleksandra Ostalak | Loba Przemysław | Aleksandra Ostalak | STEP DANCE - Koluszki | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Kadłubowski Jakub Korszeń Weronika
| Kadłubowski Jakub Korszeń Weronika | Kadłubowski Jakub | Korszeń Weronika | | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Jagielski Karol Kowalczyk Milena
| Jagielski Karol Kowalczyk Milena | Jagielski Karol | Kowalczyk Milena | | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Czerw Maciej Starońska Magdalena
| Czerw Maciej Starońska Magdalena | Czerw Maciej | Starońska Magdalena | | 0 | | 0 | | 9 |
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 11
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Brodacki Bartek Krupa Julia
| Brodacki Bartek Krupa Julia | Brodacki Bartek | Krupa Julia | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Jurczyk Krzysztof Oniszk Kamila
| Jurczyk Krzysztof Oniszk Kamila | Jurczyk Krzysztof | Oniszk Kamila | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Gołębiowski Daniel Olszówka Zuzanna LIDER - Lublin | Gołębiowski Daniel Olszówka Zuzanna | Gołębiowski Daniel | Olszówka Zuzanna | LIDER - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Nagrabski Michał Filińska Zofia
| Nagrabski Michał Filińska Zofia | Nagrabski Michał | Filińska Zofia | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Kadłubowski Jakub Korszeń Weronika
| Kadłubowski Jakub Korszeń Weronika | Kadłubowski Jakub | Korszeń Weronika | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 5 |
6. | Czerw Maciej Starońska Magdalena
| Czerw Maciej Starońska Magdalena | Czerw Maciej | Starońska Magdalena | | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Kluch Patryk Chocyk Wiktoria ZAMEK - Lublin | Kluch Patryk Chocyk Wiktoria | Kluch Patryk | Chocyk Wiktoria | ZAMEK - Lublin | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Jagielski Karol Kowalczyk Milena
| Jagielski Karol Kowalczyk Milena | Jagielski Karol | Kowalczyk Milena | | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Loba Przemysław Aleksandra Ostalak STEP DANCE - Koluszki | Loba Przemysław Aleksandra Ostalak | Loba Przemysław | Aleksandra Ostalak | STEP DANCE - Koluszki | 0 | | 0 | | 9 |
10. | Piech Dawid Pieczonka Eliza
| Piech Dawid Pieczonka Eliza | Piech Dawid | Pieczonka Eliza | | 0 | | 0 | | 10 |
11. | Wyroślak Dariusz Oworuszko Dominika LIDER - Lublin | Wyroślak Dariusz Oworuszko Dominika | Wyroślak Dariusz | Oworuszko Dominika | LIDER - Lublin | 0 | | 0 | | 11 |
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pasierb Adam Zygmunt Anna SAMBA - Tarnobrzeg | Pasierb Adam Zygmunt Anna | Pasierb Adam | Zygmunt Anna | SAMBA - Tarnobrzeg | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Palec Adrian Kajdaszuk Paulina TAKT - Chełm | Palec Adrian Kajdaszuk Paulina | Palec Adrian | Kajdaszuk Paulina | TAKT - Chełm | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Ziętek Łukasz Mularczyk Beata CENTRUM TAŃCA - Radom | Ziętek Łukasz Mularczyk Beata | Ziętek Łukasz | Mularczyk Beata | CENTRUM TAŃCA - Radom | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Hałaj Seweryn Dybała Aleksandra RYTM - Chełm | Hałaj Seweryn Dybała Aleksandra | Hałaj Seweryn | Dybała Aleksandra | RYTM - Chełm | 0 | | 0 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pasierb Adam Zygmunt Anna SAMBA - Tarnobrzeg | Pasierb Adam Zygmunt Anna | Pasierb Adam | Zygmunt Anna | SAMBA - Tarnobrzeg | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Ziętek Łukasz Mularczyk Beata CENTRUM TAŃCA - Radom | Ziętek Łukasz Mularczyk Beata | Ziętek Łukasz | Mularczyk Beata | CENTRUM TAŃCA - Radom | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Hałaj Seweryn Dybała Aleksandra RYTM - Chełm | Hałaj Seweryn Dybała Aleksandra | Hałaj Seweryn | Dybała Aleksandra | RYTM - Chełm | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Waszczuk Krzysztof Wawrynek Katarzyna LIDER - Lublin | Waszczuk Krzysztof Wawrynek Katarzyna | Waszczuk Krzysztof | Wawrynek Katarzyna | LIDER - Lublin | 0 | | 0 | | 4 |
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kacprzak Kacper Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom | Kacprzak Kacper Salamaga Julia | Kacprzak Kacper | Salamaga Julia | CENTRUM TAŃCA - Radom | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Karaś Karol Gołębiowska Magdalena
| Karaś Karol Gołębiowska Magdalena | Karaś Karol | Gołębiowska Magdalena | | 0 | | 0 | | 2 |
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kacprzak Kacper Salamaga Julia CENTRUM TAŃCA - Radom | Kacprzak Kacper Salamaga Julia | Kacprzak Kacper | Salamaga Julia | CENTRUM TAŃCA - Radom | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Wiciński Jakub Żukowska Paulina ZAMEK - Lublin | Wiciński Jakub Żukowska Paulina | Wiciński Jakub | Żukowska Paulina | ZAMEK - Lublin | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Karaś Karol Gołębiowska Magdalena
| Karaś Karol Gołębiowska Magdalena | Karaś Karol | Gołębiowska Magdalena | | 0 | | 0 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin | Puszka Michał Rubacha Anna | Puszka Michał | Rubacha Anna | LIDER - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Mierzwa Michał Sobczyk – Jamrozik Jagoda DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Mierzwa Michał Sobczyk – Jamrozik Jagoda | Mierzwa Michał | Sobczyk – Jamrozik Jagoda | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Gura Tomasz Pieczykolan Agata MYKA - Zamość | Gura Tomasz Pieczykolan Agata | Gura Tomasz | Pieczykolan Agata | MYKA - Zamość | 0 | | 0 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kopaczyński Michał Meńko Monika AKSEL - Rzeszów | Kopaczyński Michał Meńko Monika | Kopaczyński Michał | Meńko Monika | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Kuźniar Dawid Poźniak Gabriela AKSEL - Rzeszów | Kuźniar Dawid Poźniak Gabriela | Kuźniar Dawid | Poźniak Gabriela | AKSEL - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Puszka Michał Rubacha Anna LIDER - Lublin | Puszka Michał Rubacha Anna | Puszka Michał | Rubacha Anna | LIDER - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Piotrowski Patryk Mazur Anna AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | Piotrowski Patryk Mazur Anna | Piotrowski Patryk | Mazur Anna | AKADEMIA TAŃCA - Warszawa | 1 (+1) | 1 | 1 | | 4 |
5. | Płodzień Hubert Kuryś Martyna DŻET - Rzeszów-Boguchwała | Płodzień Hubert Kuryś Martyna | Płodzień Hubert | Kuryś Martyna | DŻET - Rzeszów-Boguchwała | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Ortyl Damian Łukaszek Izabela GALA - Mielec | Ortyl Damian Łukaszek Izabela | Ortyl Damian | Łukaszek Izabela | GALA - Mielec | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Wąsala Michał Szerej Dominika ZAMEK - Lublin | Wąsala Michał Szerej Dominika | Wąsala Michał | Szerej Dominika | ZAMEK - Lublin | 0 | | 0 | | 7 |
8. | Koguciuk Jakub Sokół Weronika RYTM - Chełm | Koguciuk Jakub Sokół Weronika | Koguciuk Jakub | Sokół Weronika | RYTM - Chełm | 0 | | 0 | | 8 |
9. | Gura Tomasz Pieczykolan Agata MYKA - Zamość | Gura Tomasz Pieczykolan Agata | Gura Tomasz | Pieczykolan Agata | MYKA - Zamość | 0 | | 0 | | 9 |