Poszczególne kategorie będą rozgrywane na dwóch parkietach.
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 8
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Grzebuła Maciej Dobosz Laura TOP - ART - Lublin | Grzebuła Maciej Dobosz Laura | Grzebuła Maciej | Dobosz Laura | TOP - ART - Lublin | 1, 3 (+1) | 1 | 1, 3 | |
2. | Grzebuła Maciej Kurzawska Liwia TOP - ART - Lublin | Grzebuła Maciej Kurzawska Liwia | Grzebuła Maciej | Kurzawska Liwia | TOP - ART - Lublin | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | |
3. | Hawryluk Wiktor Olszewska Zuzanna TAKT - Chełm | Hawryluk Wiktor Olszewska Zuzanna | Hawryluk Wiktor | Olszewska Zuzanna | TAKT - Chełm | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | |
4. | Jarosiewicz Bartosz Kostrzewska Marta TOP - ART - Lublin | Jarosiewicz Bartosz Kostrzewska Marta | Jarosiewicz Bartosz | Kostrzewska Marta | TOP - ART - Lublin | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | |
5. | Kasperek Sebastian Jarzyna Klaudia TOP - ART - Lublin | Kasperek Sebastian Jarzyna Klaudia | Kasperek Sebastian | Jarzyna Klaudia | TOP - ART - Lublin | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | |
6. | Paluch Michał Gorajek Maja BALANS - Lublin | Paluch Michał Gorajek Maja | Paluch Michał | Gorajek Maja | BALANS - Lublin | 5, 6 (+1) | 1 | 5, 6 | |
7. | Skubisz Nikodem Kicińska Oliwia TOP - ART - Lublin | Skubisz Nikodem Kicińska Oliwia | Skubisz Nikodem | Kicińska Oliwia | TOP - ART - Lublin | 1, 3 (+1) | 1 | 1, 3 | |
8. | Waśniowski Dawid Łyjak Maria BALANS - Lublin | Waśniowski Dawid Łyjak Maria | Waśniowski Dawid | Łyjak Maria | BALANS - Lublin | 5, 5 (+1) | 1 | 5, 5 | |
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 21
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Bednarczyk Weronika AXEL - Lublin | Bednarczyk Weronika | Bednarczyk Weronika | AXEL - Lublin | 2 (-1) | -1 | 2 | |
2. | Daniłkiewicz Małgorzata TKS iDANCE - Lublin | Daniłkiewicz Małgorzata | Daniłkiewicz Małgorzata | TKS iDANCE - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | |
3. | Dudkowska Anna BALANS - Lublin | Dudkowska Anna | Dudkowska Anna | BALANS - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | |
4. | Gałat Julia AXEL - Lublin | Gałat Julia | Gałat Julia | AXEL - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | |
5. | Grabowska Aleksandra ZAMEK - Lublin | Grabowska Aleksandra | Grabowska Aleksandra | ZAMEK - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | |
6. | Grzywa Sandra BALANS - Lublin | Grzywa Sandra | Grzywa Sandra | BALANS - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | |
7. | Hondra Kalina ZAMEK - Lublin | Hondra Kalina | Hondra Kalina | ZAMEK - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | |
8. | Jacak Hanna ZAMEK - Lublin | Jacak Hanna | Jacak Hanna | ZAMEK - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | |
9. | Kamińska Milena JUMP - Janów Lubelski | Kamińska Milena | Kamińska Milena | JUMP - Janów Lubelski | 3 (+1) | 1 | 3 | |
10. | Lubańska Martyna DANCE POINT - Biała Podlaska | Lubańska Martyna | Lubańska Martyna | DANCE POINT - Biała Podlaska | 1 (+1) | 1 | 1 | |
11. | Mazurek Lena ZAMEK - Lublin | Mazurek Lena | Mazurek Lena | ZAMEK - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | |
12. | Podolynna Yana DANCE POINT - Biała Podlaska | Podolynna Yana | Podolynna Yana | DANCE POINT - Biała Podlaska | 1 (+1) | 1 | 1 | |
13. | Popielewicz Antonina DANCE POINT - Biała Podlaska | Popielewicz Antonina | Popielewicz Antonina | DANCE POINT - Biała Podlaska | 1 (+1) | 1 | 1 | |
14. | Pukiś Zuzanna AXEL - Lublin | Pukiś Zuzanna | Pukiś Zuzanna | AXEL - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | |
15. | Skotarczak Jagna ZAMEK - Lublin | Skotarczak Jagna | Skotarczak Jagna | ZAMEK - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | |
16. | Skrzypczyńska Zuzanna TKS iDANCE - Lublin | Skrzypczyńska Zuzanna | Skrzypczyńska Zuzanna | TKS iDANCE - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | |
17. | Tomasiak Michalina BALANS - Lublin | Tomasiak Michalina | Tomasiak Michalina | BALANS - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | |
18. | Winiarska Anastazja AXEL - Lublin | Winiarska Anastazja | Winiarska Anastazja | AXEL - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | |
19. | Wójcik Hanna TOP - ART - Lublin | Wójcik Hanna | Wójcik Hanna | TOP - ART - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | |
20. | Łaska Aurelia DANCE POINT - Biała Podlaska | Łaska Aurelia | Łaska Aurelia | DANCE POINT - Biała Podlaska | 1 (+1) | 1 | 1 | |
21. | Łopacińska Natalia BALANS - Lublin | Łopacińska Natalia | Łopacińska Natalia | BALANS - Lublin | 6 (+1) | 1 | 6 | |
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Dec Michał Samsoniuk Michalina DANCE POINT - Biała Podlaska | Dec Michał Samsoniuk Michalina | Dec Michał | Samsoniuk Michalina | DANCE POINT - Biała Podlaska | 2, 1 (+1) | 1 | 2, 1 | |
2. | Fodoran Kuba Wojnarowska Oliwia TAKT - Chełm | Fodoran Kuba Wojnarowska Oliwia | Fodoran Kuba | Wojnarowska Oliwia | TAKT - Chełm | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | |
3. | Małyska Patryk Szczygielska Aleksandra ZAMEK - Lublin | Małyska Patryk Szczygielska Aleksandra | Małyska Patryk | Szczygielska Aleksandra | ZAMEK - Lublin | 2, 3 (+1) | 1 | 2, 3 | |
4. | Łatka Filip Olszewska Wiktoria TAKT - Chełm | Łatka Filip Olszewska Wiktoria | Łatka Filip | Olszewska Wiktoria | TAKT - Chełm | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | |
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Banak Daria BALANS - Lublin | Banak Daria | Banak Daria | BALANS - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | |
2. | Gajda Maja BALANS - Lublin | Gajda Maja | Gajda Maja | BALANS - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | |
3. | Jargiło Agata JUMP - Janów Lubelski | Jargiło Agata | Jargiło Agata | JUMP - Janów Lubelski | 2 (+1) | 1 | 2 | |
4. | Kasperek Maja TOP - ART - Lublin | Kasperek Maja | Kasperek Maja | TOP - ART - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | |
5. | Kasprzycki Jan JUMP - Janów Lubelski | Kasprzycki Jan | Kasprzycki Jan | JUMP - Janów Lubelski | 2 (+1) | 1 | 2 | |
6. | Lipska Karolina TOP - ART - Lublin | Lipska Karolina | Lipska Karolina | TOP - ART - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | |
7. | Majewska Joanna BALANS - Lublin | Majewska Joanna | Majewska Joanna | BALANS - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | |
8. | Rudzka Stefania ZAMEK - Lublin | Rudzka Stefania | Rudzka Stefania | ZAMEK - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | |
9. | Zyśko Oliwia TOP - ART - Lublin | Zyśko Oliwia | Zyśko Oliwia | TOP - ART - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | |
10. | Żebrowski Miłosz TOP - ART - Lublin | Żebrowski Miłosz | Żebrowski Miłosz | TOP - ART - Lublin | 3 (-1) | -1 | 3 | |
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Banach Filip Jeleń Ayla TOP - ART - Lublin | Banach Filip Jeleń Ayla | Banach Filip | Jeleń Ayla | TOP - ART - Lublin | 11, 11 (+2) | 2 | 11, 11 | | 1 |
2. | Budzyński Wiktor Kłobus Mia TKS iDANCE - Lublin | Budzyński Wiktor Kłobus Mia | Budzyński Wiktor | Kłobus Mia | TKS iDANCE - Lublin | 11 (+2) | 2 | 11 | | 1 |
3. | Krzysztofiak Miłosz Stasak Nina TOP - ART - Lublin | Krzysztofiak Miłosz Stasak Nina | Krzysztofiak Miłosz | Stasak Nina | TOP - ART - Lublin | 6, 7 (+2) | 2 | 6, 7 | | 1 |
4. | Rozwałka Marcel Bombolewska Amelia ZAMEK - Lublin | Rozwałka Marcel Bombolewska Amelia | Rozwałka Marcel | Bombolewska Amelia | ZAMEK - Lublin | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
5. | Zakrzewski Michał Zakrzewska Olga ZAMEK - Lublin | Zakrzewski Michał Zakrzewska Olga | Zakrzewski Michał | Zakrzewska Olga | ZAMEK - Lublin | 6, 6 (+2) | 2 | 6, 6 | | 1 |
6. | Buda Maciej Szuster Beata AXEL - Lublin | Buda Maciej Szuster Beata | Buda Maciej | Szuster Beata | AXEL - Lublin | 1, 2 (+1) | 1 | 1, 2 | | 2 |
7. | Głogowski Kacper Żywicka Milena BALANS - Lublin | Głogowski Kacper Żywicka Milena | Głogowski Kacper | Żywicka Milena | BALANS - Lublin | 3, 11 (+1) | 1 | 3, 11 | | 2 |
8. | Ostrowski Wojciech Pastuszak Natalia TOP - ART - Lublin | Ostrowski Wojciech Pastuszak Natalia | Ostrowski Wojciech | Pastuszak Natalia | TOP - ART - Lublin | 1, 3 (+1) | 1 | 1, 3 | | 2 |
9. | Pigłowski Sebastian Niewiadomska Martyna TOP - ART - Lublin | Pigłowski Sebastian Niewiadomska Martyna | Pigłowski Sebastian | Niewiadomska Martyna | TOP - ART - Lublin | 2, 2 (+1) | 1 | 2, 2 | | 2 |
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 21
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Dziekanowska Kornelia AXEL - Lublin | Dziekanowska Kornelia | Dziekanowska Kornelia | AXEL - Lublin | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Kliczka Maja DanceFlow - Lublin | Kliczka Maja | Kliczka Maja | DanceFlow - Lublin | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
3. | Kozak Anna ISKRA - Międzyrzec Podlaski | Kozak Anna | Kozak Anna | ISKRA - Międzyrzec Podlaski | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
4. | Kurowska Lena BALANS - Lublin | Kurowska Lena | Kurowska Lena | BALANS - Lublin | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
5. | Lipski Przemysław TOP - ART - Lublin | Lipski Przemysław | Lipski Przemysław | TOP - ART - Lublin | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
6. | Proskura Zuzanna TOP - ART - Lublin | Proskura Zuzanna | Proskura Zuzanna | TOP - ART - Lublin | 11 (+2) | 2 | 11 | | 1 |
7. | Suryś Klara ZAMEK - Lublin | Suryś Klara | Suryś Klara | ZAMEK - Lublin | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
8. | Uchimowicz Zofia TOP - ART - Lublin | Uchimowicz Zofia | Uchimowicz Zofia | TOP - ART - Lublin | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
9. | Waśniowska Martyna BALANS - Lublin | Waśniowska Martyna | Waśniowska Martyna | BALANS - Lublin | 12 Waśniowska Martyna - G (+2) | 2 | 12 | Waśniowska Martyna - G | 1 |
10. | Zalewska Jagoda TOP - ART - Lublin | Zalewska Jagoda | Zalewska Jagoda | TOP - ART - Lublin | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
11. | Brzyszko Lena TOP - ART - Lublin | Brzyszko Lena | Brzyszko Lena | TOP - ART - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
12. | Chomczyńska Kornelia TOP - ART - Lublin | Chomczyńska Kornelia | Chomczyńska Kornelia | TOP - ART - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
13. | Dudkowska Paulina BALANS - Lublin | Dudkowska Paulina | Dudkowska Paulina | BALANS - Lublin | 8 (+1) | 1 | 8 | | 2 |
14. | Gałat Wiktoria AXEL - Lublin | Gałat Wiktoria | Gałat Wiktoria | AXEL - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
15. | Kostrzewska Magdalena TOP - ART - Lublin | Kostrzewska Magdalena | Kostrzewska Magdalena | TOP - ART - Lublin | 10 (+1) | 1 | 10 | | 2 |
16. | Nosowska Milena BALANS - Lublin | Nosowska Milena | Nosowska Milena | BALANS - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
17. | Oleszczyńska Aleksandra TOP - ART - Lublin | Oleszczyńska Aleksandra | Oleszczyńska Aleksandra | TOP - ART - Lublin | 7 (+1) | 1 | 7 | | 2 |
18. | Sidoruk Klaudia ISKRA - Międzyrzec Podlaski | Sidoruk Klaudia | Sidoruk Klaudia | ISKRA - Międzyrzec Podlaski | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
19. | Siemionek Barbara TKS iDANCE - Lublin | Siemionek Barbara | Siemionek Barbara | TKS iDANCE - Lublin | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
20. | Ul Natalia AXEL - Lublin | Ul Natalia | Ul Natalia | AXEL - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
21. | Bojarska Aleksandra TOP - ART - Lublin | Bojarska Aleksandra | Bojarska Aleksandra | TOP - ART - Lublin | 0 (-1) | -1 | 0 | | |
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Ptak Igor Olczyk Hana Akademia Tańca - Kielce | Ptak Igor Olczyk Hana | Ptak Igor | Olczyk Hana | Akademia Tańca - Kielce | F (+2) | 2 | | F | 1 |
2. | Deszczka Błażej Sałek Antonina TAKT - Chełm | Deszczka Błażej Sałek Antonina | Deszczka Błażej | Sałek Antonina | TAKT - Chełm | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 2 |
3. | Łazorczyk Michał Kowalska Adriana LIDER - Lublin | Łazorczyk Michał Kowalska Adriana | Łazorczyk Michał | Kowalska Adriana | LIDER - Lublin | 9 (+2) | 2 | 9 | | 2 |
4. | Barszczowski Antoni Rejak Martyna BALANS - Lublin | Barszczowski Antoni Rejak Martyna | Barszczowski Antoni | Rejak Martyna | BALANS - Lublin | 4, 4 (+1) | 1 | 4, 4 | | 3 |
5. | Habza Dawid Korniak Gabriela TOP - ART - Lublin | Habza Dawid Korniak Gabriela | Habza Dawid | Korniak Gabriela | TOP - ART - Lublin | 7, 7 (+1) | 1 | 7, 7 | | 3 |
6. | Pizoń Filip Chmiel Aleksandra TOP - ART - Lublin | Pizoń Filip Chmiel Aleksandra | Pizoń Filip | Chmiel Aleksandra | TOP - ART - Lublin | 3, 3 (+1) | 1 | 3, 3 | | 3 |
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kałdonek Emilia BALANS - Lublin | Kałdonek Emilia | Kałdonek Emilia | BALANS - Lublin | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
2. | Kurzyna Michalina JUMP - Janów Lubelski | Kurzyna Michalina | Kurzyna Michalina | JUMP - Janów Lubelski | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
3. | Albiniak Natalia JUMP - Janów Lubelski | Albiniak Natalia | Albiniak Natalia | JUMP - Janów Lubelski | 4 (+2) | 2 | 4 | | 2 |
4. | Drobek Iga BALANS - Lublin | Drobek Iga | Drobek Iga | BALANS - Lublin | 2 (+2) | 2 | 2 | | 2 |
5. | Czerwińska Hanna TOP - ART - Lublin | Czerwińska Hanna | Czerwińska Hanna | TOP - ART - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
6. | Lechus Magdalena TOP - ART - Lublin | Lechus Magdalena | Lechus Magdalena | TOP - ART - Lublin | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
7. | Winiarska Wiktoria TOP - ART - Lublin | Winiarska Wiktoria | Winiarska Wiktoria | TOP - ART - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Grzech Kornel Olszewska Aleksandra TAKT - Chełm | Grzech Kornel Olszewska Aleksandra | Grzech Kornel | Olszewska Aleksandra | TAKT - Chełm | 3, 2 (+1) | 1 | 3, 2 | |
2. | Guz Nikodem Kalczewska Matylda Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin | Guz Nikodem Kalczewska Matylda | Guz Nikodem | Kalczewska Matylda | Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin | 5, 5 (+1) | 1 | 5, 5 | |
3. | Iwaniak Maciej Iwaniak Natalia AXEL - Lublin | Iwaniak Maciej Iwaniak Natalia | Iwaniak Maciej | Iwaniak Natalia | AXEL - Lublin | 4, 4 (+1) | 1 | 4, 4 | |
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Chomicka Katarzyna AXEL - Lublin | Chomicka Katarzyna | Chomicka Katarzyna | AXEL - Lublin | 1 (+1) | 1 | 1 | |
2. | Malicka Lilianna ZAMEK - Lublin | Malicka Lilianna | Malicka Lilianna | ZAMEK - Lublin | 2 (+1) | 1 | 2 | |
3. | Sagan Zofia TOP - ART - Lublin | Sagan Zofia | Sagan Zofia | TOP - ART - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | |
4. | Suprewicz Kacper TAKT - Chełm | Suprewicz Kacper | Suprewicz Kacper | TAKT - Chełm | 3 (+1) | 1 | 3 | |
5. | Walczyńska Emilia AXEL - Lublin | Walczyńska Emilia | Walczyńska Emilia | AXEL - Lublin | 4 (+1) | 1 | 4 | |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Ciupak Tomasz Socha Dorota BALANS - Lublin | Ciupak Tomasz Socha Dorota | Ciupak Tomasz | Socha Dorota | BALANS - Lublin | 7, 7 (+2) | 2 | 7, 7 | | 1 |
2. | Dolecki Michał Malec Zuzanna TOP - ART - Lublin | Dolecki Michał Malec Zuzanna | Dolecki Michał | Malec Zuzanna | TOP - ART - Lublin | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
3. | Mizura Dawid Wasilewska Gabriela LIDER - Lublin | Mizura Dawid Wasilewska Gabriela | Mizura Dawid | Wasilewska Gabriela | LIDER - Lublin | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
4. | Czaus Filip Jurkowska Laura TOP - ART - Lublin | Czaus Filip Jurkowska Laura | Czaus Filip | Jurkowska Laura | TOP - ART - Lublin | 5, 6 (+1) | 1 | 5, 6 | | 2 |
5. | Jeleń Radosław Chmiel Zofia TOP - ART - Lublin | Jeleń Radosław Chmiel Zofia | Jeleń Radosław | Chmiel Zofia | TOP - ART - Lublin | 5, 5 (+1) | 1 | 5, 5 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Chajkaluk Natalia DANCE POINT - Biała Podlaska | Chajkaluk Natalia | Chajkaluk Natalia | DANCE POINT - Biała Podlaska | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
2. | Guz Aleksander TAKT - Chełm | Guz Aleksander | Guz Aleksander | TAKT - Chełm | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
3. | Majewska Zuzanna TOP - ART - Lublin | Majewska Zuzanna | Majewska Zuzanna | TOP - ART - Lublin | 10 (+2) | 2 | 10 | | 1 |
4. | Siedlecka Nela TAKT - Chełm | Siedlecka Nela | Siedlecka Nela | TAKT - Chełm | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
5. | Stępniewska Iga AXEL - Lublin | Stępniewska Iga | Stępniewska Iga | AXEL - Lublin | 5 (+2) | 2 | 5 | | 1 |
6. | Tomasiak Gabriela BALANS - Lublin | Tomasiak Gabriela | Tomasiak Gabriela | BALANS - Lublin | 13 Tomasiak Gabriela - G (+2) | 2 | 13 | Tomasiak Gabriela - G | 1 |
7. | Dacka Alicja AXEL - Lublin | Dacka Alicja | Dacka Alicja | AXEL - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
8. | Gaweł Maja TOP - ART - Lublin | Gaweł Maja | Gaweł Maja | TOP - ART - Lublin | 7 (+1) | 1 | 7 | | 2 |
9. | Kloc Kornelia BALANS - Lublin | Kloc Kornelia | Kloc Kornelia | BALANS - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
10. | Lizovenko Sofiia AXEL - Lublin | Lizovenko Sofiia | Lizovenko Sofiia | AXEL - Lublin | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
11. | Moroń Karolina MYKA - Zamość | Moroń Karolina | Moroń Karolina | MYKA - Zamość | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Ziemba Kajetan Nowakowska Julia TAKT - Chełm | Ziemba Kajetan Nowakowska Julia | Ziemba Kajetan | Nowakowska Julia | TAKT - Chełm | 2, 2 (+2) | 2 | 2, 2 | | 1 |
2. | Kuryło Oskar Franczak Lena TOP - ART - Lublin | Kuryło Oskar Franczak Lena | Kuryło Oskar | Franczak Lena | TOP - ART - Lublin | F (+2) | 2 | | F | 2 |
3. | Makuch Patryk Rycaj Marta MYKA - Zamość | Makuch Patryk Rycaj Marta | Makuch Patryk | Rycaj Marta | MYKA - Zamość | 6 (+2) | 2 | 6 | | 2 |
4. | Brzozowski Tomasz Kowalska Liliana LIDER - Lublin | Brzozowski Tomasz Kowalska Liliana | Brzozowski Tomasz | Kowalska Liliana | LIDER - Lublin | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
5. | Chomczyński Hubert Szymańska Anna TOP - ART - Lublin | Chomczyński Hubert Szymańska Anna | Chomczyński Hubert | Szymańska Anna | TOP - ART - Lublin | 8 (+1) | 1 | 8 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kłapeć Jan Stępniak Aleksandra ZAMEK - Lublin | Kłapeć Jan Stępniak Aleksandra | Kłapeć Jan | Stępniak Aleksandra | ZAMEK - Lublin | E (+1) | 1 | | E | 1 |
2. | Łazorczyk Krzysztof Duda Amelia LIDER - Lublin | Łazorczyk Krzysztof Duda Amelia | Łazorczyk Krzysztof | Duda Amelia | LIDER - Lublin | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Mitura Kacper Witek Patrycja LIDER - Lublin | Mitura Kacper Witek Patrycja | Mitura Kacper | Witek Patrycja | LIDER - Lublin | 0 | | 0 | | 3 |
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Babusa Diana MYKA - Zamość | Babusa Diana | Babusa Diana | MYKA - Zamość | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Barczyńska Maja LIDER - Lublin | Barczyńska Maja | Barczyńska Maja | LIDER - Lublin | 3 | | 3 | | 2 |
3. | Barszcz Wiktoria GALA - Mielec | Barszcz Wiktoria | Barszcz Wiktoria | GALA - Mielec | 0 | | 0 | | 3 |
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Popielewicz Mikołaj Kiryczuk Maja DANCE POINT - Biała Podlaska | Popielewicz Mikołaj Kiryczuk Maja | Popielewicz Mikołaj | Kiryczuk Maja | DANCE POINT - Biała Podlaska | 3 (+1) | 1 | 3 | | 1 |
2. | Szcześniak Kamil Szarzyńska Hanna MYKA - Zamość | Szcześniak Kamil Szarzyńska Hanna | Szcześniak Kamil | Szarzyńska Hanna | MYKA - Zamość | 3 | | 3 | | 2 |