Puchar prof. M. Wieczystego w kategoriach Senior

2021-12-12 Kraków, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


Plik z wynikami
BLOK 1

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Bogusław
Ziemiańska Magdalena
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Ziemiańska Magdalena
Baran BogusławZiemiańska MagdalenaSEMPRE - Kraków DD1
2.Ganin Yegor
Jasińska Alicja
SEMPRE - Kraków
Ganin Yegor
Jasińska Alicja
Ganin YegorJasińska AlicjaSEMPRE - Kraków DD1
3.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław3 33

25-29 (Pre-Senior) Open ST Puchar Wieczystego 0

30+ (Senior 1) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan EE1
2.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza EE2
3.Rapacz Szymon
Rapacz Karina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz Szymon
Rapacz Karina
Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)133
4.Morawiec Janusz
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Morawiec Janusz
Ilnicka Aneta
Morawiec JanuszIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork 4
5.Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP - Janów Lubelski1 15
6.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań0 06

30+ (Senior 1) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
DREAM - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska BogumiłaDREAM - Poznań DD1
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia DD2
3.Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
SMOOTH DANCE - Wrocław
Wroński Arkadiusz
Wrońska Agnieszka
Wroński ArkadiuszWrońska AgnieszkaSMOOTH DANCE - Wrocław4 (+1)143
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość4 (+1)144
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań2 25
6.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań0 06
7.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 0

30+ (Senior 1) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Liszka Piotr
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Zajda Dorota
Liszka PiotrZajda DorotaBAWINEK - Kraków CC1
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia4 (+1)142
3.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus4 (+1)143
4.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice1 14
5.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 3

30+ (Senior 1) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 31
2.Liszka Piotr
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Zajda Dorota
Liszka PiotrZajda DorotaBAWINEK - Kraków1 (+1)112
3.Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Mechta
(Ukraina)
Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta
(Ukraina)
3
4.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik4 (+1)144
5.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus3 35

30+ (Senior 1) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław6 (+1)161
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 42

40+ (Senior 2) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galas Janusz
Laskowska Gabriela
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Galas Janusz
Laskowska Gabriela
Galas JanuszLaskowska GabrielaMARENGO - Dąbrowa Górnicza EE1
2.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice EE2
3.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW2 (+1)123
4.Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
MAGIC-DANCE - Lublin
Cechowicz Radosław
Cechowicz Marta
Cechowicz RadosławCechowicz MartaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)144
5.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 05
6.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków0 06
7.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork2 2

40+ (Senior 2) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice DD1
2.Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś WojciechPawlik-Bartuś AgnieszkaSEMPRE - Kraków DD2
3.Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin MarcinSzelezin AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków DD3
4.Stawiński Jan
Pawełczyk Magdalena
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Pawełczyk Magdalena
Stawiński JanPawełczyk MagdalenaJEDYNKA - Łódź D (+1)1D4
5.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce1 (+1)115
6.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość5 (+1)156
7.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice0 07
8.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 28
9.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Jastrzębski Jacek
Jastrzębska Bogumiła
Jastrzębski JacekJastrzębska BogumiłaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 0
11.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW0 0

40+ (Senior 2) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
BALANS - Lublin
Adamczyk Tomasz
Adamczyk Eliza
Adamczyk TomaszAdamczyk ElizaBALANS - Lublin CC1
2.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec CC2
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły3 (+1)133
4.Stawiński Jan
Pawełczyk Magdalena
JEDYNKA - Łódź
Stawiński Jan
Pawełczyk Magdalena
Stawiński JanPawełczyk MagdalenaJEDYNKA - Łódź6 (+1)164
5.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice3 (+1)135
6.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 26
7.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 07
8.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Alwernia
(Albania)
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaAlwernia
(Albania)

40+ (Senior 2) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły BB1
2.Stepuch Robert
Stepuch Edyta
IMPET TEAM WARSZAWA
Stepuch Robert
Stepuch Edyta
Stepuch RobertStepuch EdytaIMPET TEAM WARSZAWA7 (+1)172
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia4 (+1)143
4.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS2 24

40+ (Senior 2) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

40+ (Senior 2) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS - Lublin EE1
2.Wypych Piotr
Wypych Anna
DCS BRWINÓW
Wypych Piotr
Wypych Anna
Wypych PiotrWypych AnnaDCS BRWINÓW2 (+1)122
3.Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bożek Sławomir
Bożek Agnieszka
Bożek SławomirBożek AgnieszkaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)123
4.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW0 04
5.Namysłowski Ryszard
Namysłowska Agata
SWING Żywiec-Kuków
Namysłowski Ryszard
Namysłowska Agata
Namysłowski RyszardNamysłowska AgataSWING Żywiec-Kuków0 0

50+ (Senior 3) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra DD1
2.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA3 (+1)132
3.Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki KrzysztofWiekiera MonikaKICK - Kielce6 63

50+ (Senior 3) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice1 (+1)111
2.Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Furman Sylwester
Ganecka Małgorzata
Furman SylwesterGanecka MałgorzataGRACJA - Zielona Góra4 42

50+ (Senior 3) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała BB1
2.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław1 (+1)112
3.Prus Piotr
Borisovich Irina
BLACK DANCE - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk5 53
4.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 0
5.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 4

50+ (Senior 3) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów AA1
2.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)122
3.Prus Piotr
Borisovich Irina
BLACK DANCE - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk5 53
4.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 4
5.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice0 0

50+ (Senior 3) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) Open ST Puchar Wieczystego 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław6 61
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 42
3.Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Mechta
(Ukraina)
Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta
(Ukraina)
3
4.Liszka Piotr
Zajda Dorota
BAWINEK - Kraków
Liszka Piotr
Zajda Dorota
Liszka PiotrZajda DorotaBAWINEK - Kraków0 04

40+ (Senior 2) Open ST Puchar Wieczystego 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia4 41
2.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław3 32
3.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS2 23
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice0 04
5.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Alwernia
(Albania)
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaAlwernia
(Albania)

50+ (Senior 3) Open ST Puchar Wieczystego 0

60+ (Senior 4) Open ST Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów1 11
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice9 92

 

BLOK 2

25-29 (Pre-Senior) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa BB1
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 (+1)132
3.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice2 (+1)123
4.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków7 74

25-29 (Pre-Senior) Open LA Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków2 21
2.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk4 42

30+ (Senior 1) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec Janusz
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Morawiec Janusz
Ilnicka Aneta
Morawiec JanuszIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork 1
2.Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
SWING Żywiec-Kuków
Grzegorzek Krzysztof
Grzegorzek Monika
Grzegorzek KrzysztofGrzegorzek MonikaSWING Żywiec-Kuków EE2
3.Rapacz Szymon
Rapacz Karina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz Szymon
Rapacz Karina
Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)143
4.Majdak Mateusz
Turczak Magdalena
SWING Żywiec-Kuków
Majdak Mateusz
Turczak Magdalena
Majdak MateuszTurczak MagdalenaSWING Żywiec-Kuków1 (+1)114
5.Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
JUMP - Janów Lubelski
Myszak Sławomir
Zawojska-Sobaszek Marzena
Myszak SławomirZawojska-Sobaszek MarzenaJUMP - Janów Lubelski0 05
6.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 0

30+ (Senior 1) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
AKCENT - Będzin
Niemiec Łukasz
Niemiec Paulina
Niemiec ŁukaszNiemiec PaulinaAKCENT - Będzin 1
2.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia DD2
3.Morawiec Janusz
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Morawiec Janusz
Ilnicka Aneta
Morawiec JanuszIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork 3
4.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan1 (+1)114
5.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość3 35

30+ (Senior 1) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
TANGO - Gdynia
Kanka Kacper
Klein-Kaska Anna
Kanka KacperKlein-Kaska AnnaTANGO - Gdynia DD1
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków C (+1)1C2
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań1 (+1)113
4.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice1 (+1)114
5.Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes PawełFicenes MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 05
6.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 3
7.Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
ASTRA - Szczecin
Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
Szydłowski PrzemysławAbelyan RuzannaASTRA - Szczecin5 5

30+ (Senior 1) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa BB1
2.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław9 (+1)192
3.Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Mechta
(Ukraina)
Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta
(Ukraina)
3
4.Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Budziejewska Małgorzata
Matczak MarcinBudziejewska MałgorzataESKADRA - Pabianice2 24
5.Ostrowski Łukasz
Orzechowska Sylwia Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ostrowski Łukasz
Orzechowska Sylwia Natalia
Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 3

30+ (Senior 1) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA SS1
2.Urman Michał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Urman Michał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Urman MichałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów10 (+1)1102
3.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław8 (+1)183
4.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa0 04
5.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus0 05

40+ (Senior 2) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce EE1
2.Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Wątorski Jerzy
Pawlikowska-Walczak Ewa
Wątorski JerzyPawlikowska-Walczak EwaDANCELOOK - Gliwice EE2
3.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaŚląska Szkoła Tańca - Katowice E (+1)1E3
4.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków1 (+1)114
5.Łuczko Marek
Łuczko Dorota
BALANS - Lublin
Łuczko Marek
Łuczko Dorota
Łuczko MarekŁuczko DorotaBALANS - Lublin0 05
6.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 06
7.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork2 2

40+ (Senior 2) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice DD1
2.Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
KICK - Kielce
Nartowski Mariusz
Nartowska Monika
Nartowski MariuszNartowska MonikaKICK - Kielce EE2
3.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość4 (+1)144
5.Grabka Janusz
Grabka Joanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grabka Janusz
Grabka Joanna
Grabka JanuszGrabka JoannaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie5 55
6.Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
ESKADRA - Pabianice
Kudra Arkadiusz
Kudra Marzena
Kudra ArkadiuszKudra MarzenaESKADRA - Pabianice0 06
7.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork2 2

40+ (Senior 2) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia CC1
2.Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński PiotrLubczyńska RenataESENS - Wrocław CC2
3.Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szelezin Marcin
Szelezin Aleksandra
Szelezin MarcinSzelezin AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)113
4.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin4 (+1)144
5.Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa AdamKrępa IwonaGALA - Mielec2 (+1)125
6.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 06
7.Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
THOMAS DANCE - Kraków
Bajer Wojciech
Jagiełło-Bajer Barbara
Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraTHOMAS DANCE - Kraków0 07

40+ (Senior 2) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły BB1
2.Pawlik Robert
Pawlik Barbara
KIEPURA - Wrocław
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław6 (+1)162
3.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia6 63
4.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań1 1

40+ (Senior 2) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

40+ (Senior 2) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra BB1
2.Pawlik Robert
Pawlik Barbara
KIEPURA - Wrocław
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław7 (+1)172
3.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 (+1)113
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław9 94
5.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 0

50+ (Senior 3) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

50+ (Senior 3) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów
2.Momot Przemysław
Momot Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Momot Przemysław
Momot Iwona
Momot PrzemysławMomot IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica

60+ (Senior 4) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

60+ (Senior 4) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 0

30+ (Senior 1) Open LA Puchar Wieczystego 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk4 41
2.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT STYL - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT STYL - Kraków2 22
3.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław0 03
4.Urman Michał
Pietrucha - Głowacka Justyna
AKSEL - Rzeszów
Urman Michał
Pietrucha - Głowacka Justyna
Urman MichałPietrucha - Głowacka JustynaAKSEL - Rzeszów10 104
5.Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
DIAMENT - Wrocław
Malendowicz Przemysław
Waligóra Iwona
Malendowicz PrzemysławWaligóra IwonaDIAMENT - Wrocław9 95
6.Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk MaciejJonczyk OlgaCLASSIC - Warszawa0 06
7.Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Mechta
(Ukraina)
Baranov Mykhailo
Matskevych Valeriia
Baranov MykhailoMatskevych ValeriiaMechta
(Ukraina)
7
8.Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk JanMiechowska KarolinaCor et Animus0 08
9.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań
10.Ostrowski Łukasz
Orzechowska Sylwia Natalia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ostrowski Łukasz
Orzechowska Sylwia Natalia
Ostrowski ŁukaszOrzechowska Sylwia NataliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków

40+ (Senior 2) Open LA Puchar Wieczystego 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 22
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły0 03
4.Pawlik Robert
Pawlik Barbara
KIEPURA - Wrocław
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław6 64
5.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów1 15
6.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań

50+ (Senior 3) Open LA Puchar Wieczystego 0

60+ (Senior 4) Open LA Puchar Wieczystego 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów0 01
2.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
DANCELOOK - Gliwice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK - Gliwice0 02