Solny OTTT Grand Prix Polski Seniorów

2021-12-04 Nowa Sól, ST ALEKSANDRA - Nowa Sól


Plik z wynikami

UWAGA

Rejestracja par w bloku 4 17.00-18.00
Obowiązuje złożenie regulaminu Covid-19 przy rejestracji par
W sali tanecznej należy nosić maseczkę , nie obowiązuje podczas tańca.

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 9:00 - 9:45, start: 10:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Frydrych Aleksander
Rychlik Aleksandra
Frydrych AleksanderRychlik AleksandraST ALEKSANDRA - Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
2.Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA - Zielona Góra10 (+2)2101
3.Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat AleksanderSerafinowicz InkaGRACJA - Zielona Góra7, 8 (+2)27, 81
4.Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes MikołajSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra8, 8 (+2)28, 81
5.Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
Słowiński SebastianSzłapka AlicjaOSKAR - Bojadła4, 6 (+2)24, 61
6.Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
Wojtkowiak MichałBanachowicz ZofiaOSKAR - Bojadła4, 7 (+2)24, 71
7.Yakovyna Anastaziia
Kubiak Aleksander
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Yakovyna Anastaziia
Kubiak Aleksander
Yakovyna AnastaziiaKubiak AleksanderST ALEKSANDRA - Nowa Sól2, 2 (+2)22, 21
8.Koziołek Michał
Jurkiewicz Alicja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Koziołek Michał
Jurkiewicz Alicja
Koziołek MichałJurkiewicz AlicjaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
9.Nadolska Mia
Hliwa Iga
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Nadolska Mia
Hliwa Iga
Nadolska MiaHliwa IgaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
10.Sieczkowska Liliana
Sieczkowska Emilia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Sieczkowska Liliana
Sieczkowska Emilia
Sieczkowska LilianaSieczkowska EmiliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
11.Stroka Jakub
Adamczyk Michalina
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stroka Jakub
Adamczyk Michalina
Stroka JakubAdamczyk MichalinaST ALEKSANDRA - Nowa Sól1, 1 (+1)11, 12
12.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra4, 4 (+1)14, 42

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Hemmerich Antoni
Wesołowska Maja
Hemmerich AntoniWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra7, 7 (+2)27, 71
2.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn8, 8 (+2)28, 81
3.Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA - Zielona Góra12, 10 Sołtyszewski Hubert - G (+2)212, 10Sołtyszewski Hubert - G1
4.Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch JakubNiezgoda NinaGRACJA - Zielona Góra4, 3 (+1)14, 32
5.Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Stachowiak Sajmon
Dubeltówka Klaudia
Stachowiak SajmonDubeltówka KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól9, 9 (+1)19, 92

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
ALEX - Żagań
Gulbicki Maciej
Biadasiewicz Gabriela
Gulbicki MaciejBiadasiewicz GabrielaALEX - Żagań Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Hamrol Kacper
Mazurek Maja
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Mazurek Maja
Hamrol KacperMazurek MajaOSKAR - Bojadła9, 9 (+1)19, 92

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
Białowąs BorysKrzyżanowska KlaudiaIMPULS - Prochowice4 (+2)241
2.Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki OlivierSkrzypczak JuliaLATINA - Wolsztyn F (+2)2F1
3.Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz DominikChomicz AleksandraALEX - Żagań4, 4 (+2)24, 42
4.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła F (+2)2F2
5.Górnacz Kamil
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Górnacz Kamil
Jankowska Julia
Górnacz KamilJankowska JuliaOSKAR - Bojadła3 (+1)133
6.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Adamowicz Emilia
Kwapisz-Błaszczyk EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA - Zielona Góra10, 9 (+1)110, 93
7.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)143

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żurawski Jakub
Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawski Jakub
Napieralska Julia
Żurawski JakubNapieralska JuliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól10, 10 (+2)210, 101
2.Siusta Wojciech
Świątek Lena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Siusta Wojciech
Świątek Lena
Siusta WojciechŚwiątek LenaST ALEKSANDRA - Nowa Sól11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
LATINA - Wolsztyn
Gruszkiewicz Igor
Śliwińska Eryka
Gruszkiewicz IgorŚliwińska ErykaLATINA - Wolsztyn2 (+1)121
2.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)132
3.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów0 03
4.Ditmar Damian
Medyńska Martyna
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Medyńska Martyna
Ditmar DamianMedyńska MartynaST ALEKSANDRA - Nowa Sól0 04

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Borowska MajaBorowska MajaOSKAR - Bojadła9 (+2)291
2.Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska JuliaCiesielska JuliaOSKAR - Bojadła6 (+2)261
3.Duma Blanka
OSKAR - Bojadła
Duma BlankaDuma BlankaOSKAR - Bojadła2 (+2)221
4.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła12 Kuźma Kornelia - G (+2)212Kuźma Kornelia - G1
5.Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska MartynaSłowińska MartynaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)281
6.Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Tokarz NadiaTokarz NadiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól9 (+2)291
7.Wasyluk Zofia
OSKAR - Bojadła
Wasyluk ZofiaWasyluk ZofiaOSKAR - Bojadła8 (+2)281
8.Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz GabrielaChomicz GabrielaALEX - Żagań6 (+1)162
9.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno1 (+1)112
10.Halczak Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Halczak NataszaHalczak NataszaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
11.Moskal Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Moskal OliwiaMoskal OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)122
12.Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Patoka NataszaPatoka NataszaST ALEKSANDRA - Nowa Sól7 (+1)172
13.Szymanowska Anna
OSKAR - Bojadła
Szymanowska AnnaSzymanowska AnnaOSKAR - Bojadła2 (+1)122
14.Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna LuizaZarówna LuizaALEX - Żagań2 (+1)122

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowska Monika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Wojciechowska MonikaWojciechowska MonikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.7 (+2)271
2.Zaremba Wiktoria
ALEX - Żagań
Zaremba WiktoriaZaremba WiktoriaALEX - Żagań2 (+2)221
3.Żurawska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Żurawska KlaudiaŻurawska KlaudiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól3 (+1)132

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 12:30, próba parkietu 12:15 - 12:35, start: 13:00

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
POEZJA - Kościan
Kniaziev Yevhen
Chrzanowska Patrycja
Kniaziev YevhenChrzanowska PatrycjaPOEZJA - Kościan4 (+1)141
2.Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE - Szczecin0 02

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra ŁukaszWiewióra JudytaRONDO - Rybnik3 (+1)131
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice1 12

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FRED ASTAIRE - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFRED ASTAIRE - Poznań4 (+1)141
2.Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
Przybylak JacekPrzybylak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON - Szamotuły E (+1)1E3
4.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 04
5.Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
FAN - Toruń
Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
Szczeblewski WitoldJaniszewska ManuelaFAN - Toruń0 05
6.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork0 06
7.Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
POEZJA - Kościan
Olejnik Konrad
Urbańska-Olejnik Agnieszka
Olejnik KonradUrbańska-Olejnik AgnieszkaPOEZJA - Kościan0 07

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)161
2.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice3 (+1)132
3.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań2 23
4.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań5 54
5.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 25

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły4 (+1)141
2.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia2 (+1)122
3.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7 73
4.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS1 14
5.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno1 15

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 0

LIGA SENIORÓW

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra E (+1)1E1
2.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)112
3.Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
DCS BRWINÓW
Bugajczyk Krzysztof
Bugajczyk Agnieszka
Bugajczyk KrzysztofBugajczyk AgnieszkaDCS BRWINÓW0 03
4.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra1 14

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 23
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław1 14
5.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra1 15

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard8 (+1)181
2.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 32
3.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 23

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin ArturSerafin AlicjaALFA-ASTRA - Stargard9 (+1)191
2.Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
FRED ASTAIRE - Poznań
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński JarosławKarpińska AleksandraFRED ASTAIRE - Poznań2 22
3.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól0 03

 

BLOK 3, rejestracja 14:30 - 15:00, próba parkietu 15:00 - 15:30, start: 15:30

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE - Szczecin2 (+1)121
2.Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
KIEPURA - Wrocław
Majnusz Maciej
Gehrke-Gut Hanna
Majnusz MaciejGehrke-Gut HannaKIEPURA - Wrocław1 12
3.Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach EwaDANCELOOK - Gliwice3 33

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków7 (+1)171
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice0 02

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 (+1)161
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków7 72
3.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań1 13

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 0

LIGA SENIORÓW

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
FILEMON - Szamotuły
Florczyk Maciej
Biniak Jolanta
Florczyk MaciejBiniak JolantaFILEMON - Szamotuły3 (+1)131
2.Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
Przybylak JacekPrzybylak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 (+1)133
4.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra4 44
5.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork2 25
6.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 06
7.Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
DANCELOOK - Gliwice
Szymańczyk Rafał
Tuszyńska-Płach Ewa
Szymańczyk RafałTuszyńska-Płach EwaDANCELOOK - Gliwice3 37

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)161
2.Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski AdamSantorowska AlicjaIMPULS - Prochowice2 (+1)122
3.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 (+1)143
4.Haraś Stanisław
Haraś Diana
FINEZJA - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaFINEZJA - Poznań D (+1)1D4
5.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań4 45
6.Wącław Szczepan
Wącław Anna
WIR - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaWIR - Mysłowice2 26
7.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork2 27
8.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 7

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły2 (+1)121
2.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań1 (+1)112
3.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
FRED ASTAIRE - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaFRED ASTAIRE - Poznań5 (+1)153
4.Pawlik Robert
Pawlik Barbara
KIEPURA - Wrocław
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław4 44
5.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia5 55
6.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7 76
7.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno5 57

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice E (+1)1E1
2.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 42
3.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 03

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
IMPULS - Prochowice
Młotek Andrzej
Wiśniewska Anna
Młotek AndrzejWiśniewska AnnaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra1 12

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Robert
Pawlik Barbara
KIEPURA - Wrocław
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław4 (+1)141
2.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C2
3.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra2 23
4.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 04

 

BLOK 4, rejestracja 16:00 - 17:00, próba parkietu 17:30 - 18:15, start: 18:30

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 8

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziok Rafał
Teśluk Elwira
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
Dziok RafałTeśluk ElwiraGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły2 (+1)122
3.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle C (+1)1C3
4.Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
WIR - Mysłowice
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop MirosławBerkop MagdalenaWIR - Mysłowice2 (+1)124
5.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra3 35
6.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 07
8.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra1 18

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin3 (+1)131
2.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia6 (+1)162
3.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno5 53
4.Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Betlej Sebastian
Betlej Katarzyna
Betlej SebastianBetlej KatarzynaCENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle7 74
5.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra5 55

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 4

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól3 (+1)132
3.Typański Paweł
Pawlak Wiesława
FINEZJA - Poznań
Typański Paweł
Pawlak Wiesława
Typański PawełPawlak WiesławaFINEZJA - Poznań0 03
4.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 44

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 3

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól3 (+1)131
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra3 32
3.Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński KrzysztofSzyińska LucynaNOWY STYL - Bielsko-Biała

50+ (Senior 3) A ST PREMIUM 5

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik7 (+1)171
2.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica1 (+1)112
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 53
4.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól0 04
5.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól1 15

50+ (Senior 3) A LA PREMIUM 2

LIGA SENIORÓW
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 22

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań3 (+1)131
2.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 42

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA12 (+1)1121
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań5 (+1)152
3.Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Moroń Marta
Wieczorek GrzegorzMoroń MartaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 63
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 24

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn JarosławOkulicz-Kozaryn MagdalenaDIAMENT - Wrocław1 (+1)111
2.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia3 (+1)132
3.Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
S.T. ATLAS
Kazimirski Jan
Szarecka Agnieszka
Kazimirski JanSzarecka AgnieszkaS.T. ATLAS2 (+1)123
4.Dziok Rafał
Teśluk Elwira
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Teśluk Elwira
Dziok RafałTeśluk ElwiraGRACJA - Zielona Góra6 64
5.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin8 85
6.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno1 16

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz8 (+1)181
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań2 (+1)122
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
FILEMON - Szamotuły
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaFILEMON - Szamotuły0 03
4.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin3 34

50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM - Wrocław15 (+1)1151
2.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik8 (+1)182
3.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)163
4.Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK - Nowa Sól1 14
5.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin8 85
6.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica1 16
7.Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Florencki Łukasz
Florencka Natalia
Florencki ŁukaszFlorencka NataliaŚląski Klub Taneczny - Katowice2 27

50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Popa Krzysztof
Popa Jolanta
STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz9 (+1)191
2.Pawlik Robert
Pawlik Barbara
KIEPURA - Wrocław
Pawlik Robert
Pawlik Barbara
Pawlik RobertPawlik BarbaraKIEPURA - Wrocław5 (+1)152
3.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik2 23
4.Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur JanuszSaj-Mazur RenataWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 24

60+ (Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra0 02