Kategoria 12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM została przeniesiona do bloku 2
Planowane zakończenie 1 bloku 11.45
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 2
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Borkowska Alicja ZORBA - Częstochowa | Borkowska Alicja | Borkowska Alicja | ZORBA - Częstochowa | | | | |
2. | Sadziak Lena ZORBA - Częstochowa | Sadziak Lena | Sadziak Lena | ZORBA - Częstochowa | | | | |
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 13
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Gęsiarz Hania ZORBA - Częstochowa | Gęsiarz Hania | Gęsiarz Hania | ZORBA - Częstochowa | | | | |
2. | Gęsiarz Ola ZORBA - Częstochowa | Gęsiarz Ola | Gęsiarz Ola | ZORBA - Częstochowa | | | | |
3. | Kamińska Aleksandra ZORBA - Częstochowa | Kamińska Aleksandra | Kamińska Aleksandra | ZORBA - Częstochowa | | | | |
4. | Kwasek Marta ZORBA - Częstochowa | Kwasek Marta | Kwasek Marta | ZORBA - Częstochowa | | | | |
5. | Kępińska Marta A+S - Częstochowa | Kępińska Marta | Kępińska Marta | A+S - Częstochowa | | | | |
6. | Odrzywolska Hanna ZORBA - Częstochowa | Odrzywolska Hanna | Odrzywolska Hanna | ZORBA - Częstochowa | | | | |
7. | Papińska Natalia ZORBA - Częstochowa | Papińska Natalia | Papińska Natalia | ZORBA - Częstochowa | | | | |
8. | Pszenica Hania ZORBA - Częstochowa | Pszenica Hania | Pszenica Hania | ZORBA - Częstochowa | | | | |
9. | Szymanek Maja ZORBA - Częstochowa | Szymanek Maja | Szymanek Maja | ZORBA - Częstochowa | | | | |
10. | Turowska Oliwia ZORBA - Częstochowa | Turowska Oliwia | Turowska Oliwia | ZORBA - Częstochowa | | | | |
11. | Wąsek Aleksandra ZORBA - Częstochowa | Wąsek Aleksandra | Wąsek Aleksandra | ZORBA - Częstochowa | | | | |
12. | Włodarczyk Julia ZORBA - Częstochowa | Włodarczyk Julia | Włodarczyk Julia | ZORBA - Częstochowa | | | | |
13. | Zielonka Julia ZORBA - Częstochowa | Zielonka Julia | Zielonka Julia | ZORBA - Częstochowa | | | | |
10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance 1
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa |
---|
1. | Posyłek Liliana ZORBA - Częstochowa | Posyłek Liliana | Posyłek Liliana | ZORBA - Częstochowa | | | | |
12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 6T Solo Dance 0
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Stefaniak Laura EMOTION Dance Academy Oświęcim | Stefaniak Laura | Stefaniak Laura | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 9 (+2) | 2 | 9 | | 1 |
2. | Zielińska Alicja EMOTION Dance Academy Oświęcim | Zielińska Alicja | Zielińska Alicja | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 8 (+2) | 2 | 8 | | 1 |
3. | Żmuda Karolina EMOTION Dance Academy Oświęcim | Żmuda Karolina | Żmuda Karolina | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
4. | Matusiak Emilia EMOTION Dance Academy Oświęcim | Matusiak Emilia | Matusiak Emilia | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
5. | Palka Karol EMOTION Dance Academy Oświęcim | Palka Karol | Palka Karol | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jarosz Dominika EMOTION Dance Academy Oświęcim | Jarosz Dominika | Jarosz Dominika | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
2. | Marciniak Milena ESKADRA - Pabianice | Marciniak Milena | Marciniak Milena | ESKADRA - Pabianice | 4 (+2) | 2 | 4 | | 1 |
3. | Pilot Oliwia MISTRAL - Tarnowskie Góry | Pilot Oliwia | Pilot Oliwia | MISTRAL - Tarnowskie Góry | 11 (+2) | 2 | 11 | | 1 |
4. | Skorupa Patrycja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Skorupa Patrycja | Skorupa Patrycja | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
5. | Bielas Agata EMOTION Dance Academy Oświęcim | Bielas Agata | Bielas Agata | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 6 (+1) | 1 | 6 | | 2 |
6. | Huczek Natasza EMOTION Dance Academy Oświęcim | Huczek Natasza | Huczek Natasza | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
7. | Zięba Michalina EMOTION Dance Academy Oświęcim | Zięba Michalina | Zięba Michalina | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 2 (+1) | 1 | 2 | | 2 |
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Kuśmider Maja ESKADRA - Pabianice | Kuśmider Maja | Kuśmider Maja | ESKADRA - Pabianice | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
2. | Organka Weronika CANTINERO - Tomaszów Maz. | Organka Weronika | Organka Weronika | CANTINERO - Tomaszów Maz. | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
3. | Reginek Alicja DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki | Reginek Alicja | Reginek Alicja | DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki | 7 (+2) | 2 | 7 | | 1 |
4. | Socha Matylda ESKADRA - Pabianice | Socha Matylda | Socha Matylda | ESKADRA - Pabianice | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
5. | Zegadło Olga RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Zegadło Olga | Zegadło Olga | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 6 (+2) | 2 | 6 | | 1 |
6. | Karamuz Julia ESKADRA - Pabianice | Karamuz Julia | Karamuz Julia | ESKADRA - Pabianice | 5 (+1) | 1 | 5 | | 2 |
7. | Michalak Maja ESKADRA - Pabianice | Michalak Maja | Michalak Maja | ESKADRA - Pabianice | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Cuglowska Maja ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | Cuglowska Maja | Cuglowska Maja | ST DOBROWOLSCY - Częstochowa | 2 (+2) | 2 | 2 | | 1 |
2. | Pasamonik Klaudia WDS - Katowice | Pasamonik Klaudia | Pasamonik Klaudia | WDS - Katowice | 3 (+2) | 2 | 3 | | 1 |
3. | Biszczanik Julia IMPULS - Chorzów | Biszczanik Julia | Biszczanik Julia | IMPULS - Chorzów | 3 (+2) | 2 | 3 | | 2 |
4. | Klimek Natalia DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Klimek Natalia | Klimek Natalia | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 3 (+2) | 2 | 3 | | 2 |
5. | Róg Maja ZORBA - Częstochowa | Róg Maja | Róg Maja | ZORBA - Częstochowa | 5 (+2) | 2 | 5 | | 2 |
6. | Kordyś Julia DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | Kordyś Julia | Kordyś Julia | DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
7. | Perlińska Zofia ZORBA - Częstochowa | Perlińska Zofia | Perlińska Zofia | ZORBA - Częstochowa | 9 (+1) | 1 | 9 | | 3 |
8. | Pozzi Anna IMPULS - Chorzów | Pozzi Anna | Pozzi Anna | IMPULS - Chorzów | 2 (+1) | 1 | 2 | | 3 |
9. | Struzik Judyta FORUM - Zabrze | Struzik Judyta | Struzik Judyta | FORUM - Zabrze | 4 (+1) | 1 | 4 | | 3 |
10. | Synowiec Lusine WDS - Katowice | Synowiec Lusine | Synowiec Lusine | WDS - Katowice | 6 (+1) | 1 | 6 | | 3 |
16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 6
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Niewczas Oliwia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Niewczas Oliwia | Niewczas Oliwia | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 5 Niewczas Oliwia - E (+1) | 1 | 5 | Niewczas Oliwia - E | 1 |
2. | Domagała Pola MARENGO - Dąbrowa Górnicza | Domagała Pola | Domagała Pola | MARENGO - Dąbrowa Górnicza | 3 (+1) | 1 | 3 | | 2 |
3. | Marciniak Martyna ESKADRA - Pabianice | Marciniak Martyna | Marciniak Martyna | ESKADRA - Pabianice | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
4. | Góralczyk Amelia ESKADRA - Pabianice | Góralczyk Amelia | Góralczyk Amelia | ESKADRA - Pabianice | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Grzesło Patrycja EMOTION Dance Academy Oświęcim | Grzesło Patrycja | Grzesło Patrycja | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Grzesło Wiktoria EMOTION Dance Academy Oświęcim | Grzesło Wiktoria | Grzesło Wiktoria | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 0 | | 0 | | 6 |
16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 6
Lp | Tancerz / Klub | Tancerz | Tancerz | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Domagała Pola MARENGO - Dąbrowa Górnicza | Domagała Pola | Domagała Pola | MARENGO - Dąbrowa Górnicza | 2 (+1) | 1 | 2 | | 1 |
2. | Góralczyk Amelia ESKADRA - Pabianice | Góralczyk Amelia | Góralczyk Amelia | ESKADRA - Pabianice | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Marciniak Martyna ESKADRA - Pabianice | Marciniak Martyna | Marciniak Martyna | ESKADRA - Pabianice | 7 (+1) | 1 | 7 | | 3 |
4. | Niewczas Oliwia RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | Niewczas Oliwia | Niewczas Oliwia | RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. | 4 | | 4 | | 4 |
5. | Grzesło Wiktoria EMOTION Dance Academy Oświęcim | Grzesło Wiktoria | Grzesło Wiktoria | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Grzesło Patrycja EMOTION Dance Academy Oświęcim | Grzesło Patrycja | Grzesło Patrycja | EMOTION Dance Academy Oświęcim | 1 | | 1 | | 6 |