Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w Tańcach Standardowych

2022-10-22 Lublin, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

ZG PTT postanawia zwolnić tancerzy konkurencji Solo Dance w kat. Juniorów Młodszych, Juniorów Starszych oraz Młodzieży z tańca fokstrota oraz zmniejszyć obowiązkową na MP liczbę tańców do 4 tańców (bez fokstrota ).

ZG PTT postanawia dodać na Mistrzostwa Polski PTT kategorię Pre-Senior.

Zgłoszenia dla kategorii Pre-Senior i Dance Solo przedłuża się do 19.10.2022 (środa). Zgłoszenie nie wymaga dodatkowych opłat.

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.30-9.50, start: 10.00

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 20

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Sidor Michalina
Spodniewski KamilSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Muśnicki Grzegorz
Gawron Aleksandra
Muśnicki GrzegorzGawron AleksandraFAST-STEP Warszawa CC2
3.Koliński Szymon
Guja Emilia
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Guja Emilia
Koliński SzymonGuja EmiliaSUKCES - Jaworzno CC3
4.Simonides Alex
Jekel Maja
All About - Szczecin
Simonides Alex
Jekel Maja
Simonides AlexJekel MajaAll About - Szczecin0 04
5.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaAll About - Szczecin CC5
6.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin CC6
7.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów2 27
8.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 08
9.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 09
10.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin1 110
11.Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gawęda Wiktor
Kozłowska Lena
Gawęda WiktorKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 011
12.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
All About - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraAll About - Szczecin6 611
13.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 413
14.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 614
15.Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Krupska Maria
Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA - Pabianice1 115
16.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 416
17.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm1 117
18.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno3 317
19.Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Stopczyńska Anna
Batóg OliwierStopczyńska AnnaIDEA - Kraków0 019
20.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin3 319

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 8

Mistrzostwa Polski PTT
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Skoczyńska KarolinaSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 41
2.Larionova Daria
DANCECLUB - Szczecin
Larionova DariaLarionova DariaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec4 43
4.Kaniecka Julia
JEDYNKA - Łódź
Kaniecka JuliaKaniecka JuliaJEDYNKA - Łódź0 04
5.Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Gacek EwaGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa2 25
6.Stasieczek Wiktoria
LIDER - Lublin
Stasieczek WiktoriaStasieczek WiktoriaLIDER - Lublin3 36
7.Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Tulej AntoninaTulej AntoninaLIDER - Lublin0 07
8.Gałat Julia
LIDER - Lublin
Gałat JuliaGałat JuliaLIDER - Lublin0 08

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
FAST-STEP Warszawa
Zgutka Bartłomiej
Dąbrowska Maja
Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP Warszawa0 01
2.Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Wierciszewska Aurelia
Szor HubertWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 03
4.Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Ostałowski Dawid
Woch Małgorzata
Ostałowski DawidWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa0 04
5.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa BB5
6.Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Kisielewski Jakub
Dopierała Wiktoria
Kisielewski JakubDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin BB6
7.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczyk Bartosz
Kvet Ana
Szymczyk BartoszKvet AnaPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09
10.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice9 910
11.Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
FAST-STEP Warszawa
Rozwadowski Aleksander
Szybicka Sofia
Rozwadowski AleksanderSzybicka SofiaFAST-STEP Warszawa2 211
12.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm0 012
13.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków4 413
14.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra1 114
15.Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Kłos Wojciech
Bombolewska Alicja
Kłos WojciechBombolewska AlicjaFAST-STEP Warszawa0 015
16.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów2 216
17.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno7 717

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 9

Mistrzostwa Polski PTT
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sereda Anzhelika
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda AnzhelikaSereda AnzhelikaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 01
2.Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk KacperTraczyk KacperAkademia Tańca - Kielce5 52
3.Korzeniewska Kinga Antonina
DANCECLUB - Szczecin
Korzeniewska Kinga AntoninaKorzeniewska Kinga AntoninaDANCECLUB - Szczecin1 13
4.Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Lato NataliaLato NataliaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin2 25
6.Mordel Julia
LIDER - Lublin
Mordel JuliaMordel JuliaLIDER - Lublin1 16
7.Skowrońska Laura
KADRYL - Białystok
Skowrońska LauraSkowrońska LauraKADRYL - Białystok0 07
8.Tarasewicz Natalia
KADRYL - Białystok
Tarasewicz NataliaTarasewicz NataliaKADRYL - Białystok0 08
9.Kalicka Celina
LIDER - Lublin
Kalicka CelinaKalicka CelinaLIDER - Lublin0 09

25-29 (Pre-Senior) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań6 61

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-12.50, start: 13.00

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01
2.Tarnowski Michał
Koss Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Koss Natalia
Tarnowski MichałKoss NataliaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 03
4.Valyn Saveliy
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Valyn Saveliy
Chlamtacz Zofia
Valyn SaveliyChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Palak Tymoteusz
Jaworek Maria
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Jaworek Maria
Palak TymoteuszJaworek MariaZAMEK - Lublin0 05
6.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
DANCECLUB - Szczecin
Sarafin Oliwer
Przybylińska Estera
Sarafin OliwerPrzybylińska EsteraDANCECLUB - Szczecin0 07
9.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 09
10.Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Czarnobaj Natalia
Wiórek MaciejCzarnobaj NataliaIMPULS - Chorzów0 010
11.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra0 011
12.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice0 012
13.Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły FilipMazurek MartynaZORBA - Częstochowa13 1313
14.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 014
15.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
CUBANA - Nowy Targ
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaCUBANA - Nowy Targ0 015
16.Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca Sparta - Opole8 816
17.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów2 217

16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 5

Mistrzostwa Polski PTT
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Łopata AleksandraŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków6 61
2.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów4 42
3.Kleszcz Iga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kleszcz IgaKleszcz IgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 03
4.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Skokava VarvaraSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin0 05

30+ (Senior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław1 11
2.Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 22
3.Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaTOP DANCE STUDIO - Poznań5 53
4.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków4 44
5.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań6 65

40+ (Senior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Homoncik Marek
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Marek
Homoncik Karolina
Homoncik MarekHomoncik KarolinaFRASZKA - Kamienna Góra2 21
2.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków5 52
3.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa10 103
4.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia4 44
5.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 75
6.Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
FILEMON - Szamotuły
Skórnicki Michał
Skórnicka Marzena
Skórnicki MichałSkórnicka MarzenaFILEMON - Szamotuły5 56
7.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków0 07

50+ (Senior 3) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojas Tomasz
Wojas Anna
DANCE TEAM - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM - Wrocław14 141
2.Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA - Łódź18 182
3.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.5 53
4.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław6 64
5.Stępień Robert
Stępień Arleta
Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień RobertStępień ArletaStudio Kreacji Tańca Bydgoszcz0 05
6.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik11 116
7.Basak Jarosław
Basak Beata
DANCE TEAM - Wrocław
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak JarosławBasak BeataDANCE TEAM - Wrocław18 187
8.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice0 08
9.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów3 39
10.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica6 611

60+ (Senior 4) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM - Głogów6 61
2.Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
ANIMA DANZA - Głogów
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak KrzysztofNowak DanutaANIMA DANZA - Głogów4 42
3.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN Toruń1 13
4.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław2 24
5.Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
TEAM - Ornontowice
Pasierb Tadeusz
Pasierb Teresa
Pasierb TadeuszPasierb TeresaTEAM - Ornontowice0 05

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-15.50, start: 16.00

Eliminacje: 1/8 i 1/4 - Młodzież, 1/8 - Dorośli, Eliminacje i Finały - Dorośli Solo


16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01
2.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno SS3
4.Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szmigielska Maja
Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04
5.Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz PiotrMąkowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra SS5
6.Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Kamiński Michał
Piejko Olga Gabriela
Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK - Rzeszów0 06
7.Valyn Saveliy
Chlamtacz Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Valyn Saveliy
Chlamtacz Zofia
Valyn SaveliyChlamtacz ZofiaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 08
9.Mordka Dawid
Bober Iga
AKSEL - Rzeszów
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka DawidBober IgaAKSEL - Rzeszów0 09
10.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa AA10
11.Onisk Witold
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Onisk Witold
Rybka Sandra
Onisk WitoldRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa AA10
12.Dębski Dawid
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Dębski Dawid
Capar Hanna
Dębski DawidCapar HannaDANCECLUB - Szczecin5 512
13.Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov KostiantynBłaszczak NikolaGRACJA - Zielona Góra0 013
14.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 014
15.Wysocki Bartosz
Debert Mirela
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Debert Mirela
Wysocki BartoszDebert MirelaIGLICA - Wrocław0 014
16.Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
All About - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski KacperWoronowska JolantaAll About - Szczecin0 016
17.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin1 117
18.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław1 118
19.Sabat Antoni
Prochownik Kaja
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Prochownik Kaja
Sabat AntoniProchownik KajaIMPERIA - Kraków0 019
20.Sokol Artsem
Piechocka Lidia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artsem
Piechocka Lidia
Sokol ArtsemPiechocka LidiaDANCECLUB - Szczecin0 020
21.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno3 321
22.Droś Igor
Patysiak Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Droś Igor
Patysiak Weronika
Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 522
23.Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 022
24.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa1 124
25.Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
ZAMEK - Lublin
Ungert Jakub
Augustyniak Nikola
Ungert JakubAugustyniak NikolaZAMEK - Lublin3 325
26.Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Corte Dance Progress
Pacan Kajetan
Kmiecik Wiktoria
Pacan KajetanKmiecik WiktoriaCorte Dance Progress0 026
27.Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Dytwińska Gabriela
Wiltowski JakubDytwińska GabrielaIGLICA - Wrocław2 227
28.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin9 928
29.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno5 529
30.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin0 030
31.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 29

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Le Michał
Jabłońska Sandra
DUET - Warszawa
Le Michał
Jabłońska Sandra
Le MichałJabłońska SandraDUET - Warszawa0 01
2.Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
LIDER - Lublin
Kostrzewa Paweł
Lewandowska Martyna
Kostrzewa PawełLewandowska MartynaLIDER - Lublin0 02
3.Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kadłubowski Maciej
Kozów Karolina
Kadłubowski MaciejKozów KarolinaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi VadymKopaczyńska KorneliaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 25
6.Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
SUKCES - Jaworzno
Pieczyrak Kamil
Polewska Sandra
Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES - Jaworzno0 06
7.Śledź Karol
Szymczak Natalia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Szymczak Natalia
Śledź KarolSzymczak NataliaDUET - Warszawa0 07
8.Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
SUKCES - Jaworzno
Baryczka Krystian
Kaczmarek Ewelina
Baryczka KrystianKaczmarek EwelinaSUKCES - Jaworzno0 08
9.Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
RYTM - Żory
Budzik Tomasz
Kostańczuk Katarzyna
Budzik TomaszKostańczuk KatarzynaRYTM - Żory0 09
10.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA2 210
11.Kvaran Axel
Kogut Alicja
RYTM - Żory
Kvaran Axel
Kogut Alicja
Kvaran AxelKogut AlicjaRYTM - Żory0 011
12.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 012
13.Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United - WARSZAWA0 013
14.Gembara Oskar
Matecki Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Matecki Alicja
Gembara OskarMatecki AlicjaGRACJA - Zielona Góra0 014
15.Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Skrzypek Patrycja
Drzewiecki MiłoszSkrzypek PatrycjaLATINA - Wolsztyn8 815
16.Zawierucha Borys
Vahina Anna
RYTM - Żory
Zawierucha Borys
Vahina Anna
Zawierucha BorysVahina AnnaRYTM - Żory8 815
17.Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Baiev Mykhailo
Gabrysz Zuzanna
Baiev MykhailoGabrysz ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa0 017
18.Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Prusaczyk Iga
Pałaszewski RafałPrusaczyk IgaDUET - Warszawa8 818
19.Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Krynicka Wiktoria
Khersonskyy FedorKrynicka WiktoriaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 019
20.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 019
21.Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Wręczycki Przemysław
Nicpoń Marcelina
Wręczycki PrzemysławNicpoń MarcelinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 021
22.Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Lipnicki Wojciech
Szaporów Julia
Lipnicki WojciechSzaporów JuliaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 022
23.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 023
24.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki13 1323
25.Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Krysta Agnieszka
Zychla SzymonKrysta AgnieszkaIGLICA - Wrocław3 325
26.Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
IMPERIA - Kraków
Nowosiad Tomasz
Shokola Olena
Nowosiad TomaszShokola OlenaIMPERIA - Kraków4 426
27.Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Romerowicz Kamil
Plichta Klaudia
Romerowicz KamilPlichta KlaudiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 127
28.Buczyński Hubert
Butko Viana
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Buczyński Hubert
Butko Viana
Buczyński HubertButko VianaCLASSIC DANCESPORT Warszawa
29.Urbański Paweł
Guzik Magdalena
IDEA - Kraków
Urbański Paweł
Guzik Magdalena
Urbański PawełGuzik MagdalenaIDEA - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open ST Solo Dance 0

Mistrzostwa Polski PTT

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-17.00 - pary zawodowe, próba parkietu 17.30-17.50 - pary zawodowe, start: 18.00

Blok III c.d. : 1/2, Finał - Młodzież, 1/4, 1/2, Finał - Dorośli, Finał - Zawodowcy


19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Polski Zawodowców 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tomczak Łukasz
Tomczak Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Tomczak Łukasz
Tomczak Aleksandra
Tomczak ŁukaszTomczak AleksandraCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 01
2.Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
DANCECLUB - Szczecin
Kalinowski Szymon
Grabicka Grażyna
Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
MYKA - Zamość
Myka Krzysztof
Ośródka Agnieszka
Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA - Zamość0 03
4.Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Ovchinnikov Aleksandr
Dudek Ewa
Ovchinnikov AleksandrDudek EwaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 04
5.Kiszteliński Marcin
Kisztelińska Dominika
ZORBA - Częstochowa
Kiszteliński Marcin
Kisztelińska Dominika
Kiszteliński MarcinKisztelińska DominikaZORBA - Częstochowa8 85
6.Lech Bartosz
Cieślak Patrycja
GRACJA - Zielona Góra
Lech Bartosz
Cieślak Patrycja
Lech BartoszCieślak PatrycjaGRACJA - Zielona Góra0 06